PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای پیشرفته برنامه نویسی سایت در دات نت 2005

F_Yavari
02-12-2006, 20:48
سلام دوستان

همونطوری که دوستان میدونن بعد یه مدت که آدم تو محیطی کار کرد می بینه که کارای اولیش چقدر ناشیگرانه بوده !
مثلا آدم بعد یه مدت کار کردن می فهمه که اگه فانکشنای کلی رو تو یه کلاس می نوشتم یا از وراثت استفاده کرده بودم چقدر بهتر بود
یا استفاده از وب کانفیگ !
حالا یه خواهش و یه سوال :
1) دوستان اگه لطف کنن کلیه تجربه های ریز و درشتشونو عنوان کنن تا مبتدیانی مثل من هم راه بیفتیم ممنون میشم .البته بیشتر مایلم بدونم تکنیکای 2003 تو 2005 ام صادقه ؟
2) آیا دات نت 3 قابل استفاده هست ، اگه اینجوریه میشه جهشی کنیم به دات نت 3 ؟

ممنون :)

B O L O T
02-12-2006, 21:36
ببخشيد يه برنامه مي خواهم براي برنامه نويسي حرفهاي
بهم معرفي كنيد

Tarahan-Web
03-12-2006, 08:46
به گفته خودت بهتره که بیشتر فانکش و توابع رو تویه کلاسها بنویسیم.
مثلا من خودم وقتی دارم با Visual Studio 2005 کار میکنم، برای خودم 2 تا 3 تا کلاس ایجاد میکنم.
و از کلاسهایی که قبلا نوشتم استفاده میکنم.
مثلا من یک کلاس بنام CDataConnection دارم که تویه برنامه و تویه هر صفحه ای لازم نیست که همش OpenConnection & CloseConnection رو تعریف کنم.
با یه کار ساده اونو به وسیله وراثت به کار میگیرم.
.
.
و اینم یادتون باشه که وقتی کلاسهاتون رو نوشتین و تموم شد و دیگه نمی خواین تغییری توش بدین اونارو به DLL تبدیل کنین تا کسای دیگه ای به Source برنامه دسترسی نداسته باشه

F_Yavari
03-12-2006, 13:30
به گفته خودت بهتره که بیشتر فانکش و توابع رو تویه کلاسها بنویسیم.
مثلا من خودم وقتی دارم با Visual Studio 2005 کار میکنم، برای خودم 2 تا 3 تا کلاس ایجاد میکنم.
و از کلاسهایی که قبلا نوشتم استفاده میکنم.
مثلا من یک کلاس بنام CDataConnection دارم که تویه برنامه و تویه هر صفحه ای لازم نیست که همش OpenConnection & CloseConnection رو تعریف کنم.
با یه کار ساده اونو به وسیله وراثت به کار میگیرم.
.
.
و اینم یادتون باشه که وقتی کلاسهاتون رو نوشتین و تموم شد و دیگه نمی خواین تغییری توش بدین اونارو به DLL تبدیل کنین تا کسای دیگه ای به Source برنامه دسترسی نداسته باشه

سلام

ممنون دوست عزیز
آیا تو 2005 میشه مثل 2003 از وب کانفیگ استفاده کرد ؟
ممنون میشم اگه به سوال دومم جواب بدین !

ممنون