PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عوض شدن ناخواسته صفحه هاي وب

محمد امين
31-05-2005, 02:21
سلام دوستان
مشكل من اينه كه وقتي توي صفحه اي مشغول تايپ هستم يك دفعه صفحه ديگري كه بارگذاري آن به پايان رسيده ظاهر ميشود (در موقع تايپ همين متن هم اتفاق افتاد :!: ) و مزاحمت ايجاد ميكنه. البته منظورم صفحات تبليغاتي نيست بلكه صفحه هاي ديگه كه خودم قبلا باز كردم اينطور ميشن
ممنون ميشم راهنمايي كنين.

ali.
31-05-2005, 02:33
اين مشكليه كه واسه همه كاربرا صحت داره و متاسفانه چاره اي هم نداره. :?

mpsjavad
31-05-2005, 02:36
با سلام ..

محمد امين, جان بهتر بود ميگفتي كه از چه مرورگري استفاده ميكني -- و از چه موقع اين مشكل برات پيش اومده :!:

البته من كه از مرورگر (Avant Browser) استفاده ميكنم با عوض كردن تنظيمات مرورگر اين مشكل حل شد به اين صورت كه به طور پيش فرض صفحه يا تگ جديد رو با يه صفحه خالي عوض ميكنه :wink:

Sina
31-05-2005, 22:08
محمد امين, جان شما اگه از آوانت استفاده كني مشكلت حل ميشه :)

محمد امين
01-06-2005, 02:44
سلام دوستان
من از IE استفاده ميكنم. فكر كنم از اينكه نگفتم مشخص بود. :idea:
ضمنا من بقيه كاوشگرها (مثل opera و firefox كه به نظر من بهترين هستند) ازجمله avant رو تست كردم ولي مشكل بزرگتري كه اونا دارن اينه كه با فارسي مشكل پيدا ميكنن (بعضي وقتا و توي بعضي سايتها :?: ). من هم كه با هزار بدبختي رفتم و توي اين شهر نكبت بار برچسب صفحه كليد پيدا كردم فقط به خاطر فارسي (يا درستش پارسي) بوده و حاضر نيستم اونو از دست بدم.
در حالي كه با IE (هر چند كه كنده و هزار حفره و ... داره) هيچ مشكلي بجز مشكل بالا ندارم.
راه ديگه اي نيست؟

Navid
01-06-2005, 09:40
من كه ازفايرفاكس استفاده مي كنم يه همچين مشكلي ندارم

mpsjavad
03-06-2005, 16:16
با سلام ..

افا محمد امين, شما بهتره از نسخه Version 10 و شماره ساخت 167 از مرورگر Avant استفاده كني كه خودش هم فارسي رو ساپرت ميكنه ( به معناي واقعي ) و چون هسته ه اصلي اون خود IE هست پس تو فارسي نويسي نبايد مشكلي پيدا كني همين طور كه من پيدا نكردم :| ...

-- در هر صورت براي مشكل شما فكر ميكنم تنها راه حل استفاده از مرورگر هاي معرفي شده هست // و در حالت كلي در صورت بروز مشكل در برخي سايت ها ( مخصوصا براي نام نويسي و كار هاي حساس ) ميتوني از خود IE استفاده كني ..

موفق باشي :arrow:

محمد امين
05-06-2005, 20:31
سلام دوباره خدمت دوستان
تشكر ويژه از mpsjavad هم دارم همينطور سينا خان :)
تقريبا همه مشكلات حل شد چون من از build هاي قبلي avant v10استفاده كرده بودم ومشكل حل نشده بود. ولي اين يكي درسته.
فقط اينكه وقتي در حالت tabbed windows داره يه صفحه رو ذخيره ميكنه نميذاره صفحه هاي ديگه رو ببيني
بازم ممنون

mpsjavad
07-06-2005, 17:30
با سلام ..

محمد امين, جان من در مورد سوال شما چيزي متوجه نشدم :!:

محمد امين
08-06-2005, 22:55
من در مورد سوال شما چيزي متوجه نشدم :!:
منظورم واضح بود. يعني وقتي چند پنجره رو با هم باز ميكنه (tabbed windows) و ميخواي يكي رو ذخيره كني نميذاره بقيه رو ببيني يعني وقتي روي پنجره اش كليك ميكني نمياره. بازم بگم :wink: