PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك اسامي قفل هاي بكار رفته در سي دي هاي شركتهاي ايراني

SILWESTER
29-11-2006, 19:42
دوستان اين انجمن محبت كنن در اين تاپيك هر مدل قفلي رو كه بر روي سي دي هايشان ملاحظه ميكنند و يا قبلا تجربه كرده اند را اينجا بگن تا بقيه هم ملتفت بشن و از درست شدن تاپيك هاي تكراري با نام "كي ميدونه اين چه قفليه؟" و امثالهم هم جلو گيري بشه.......فقط
.................................................. ...
1-اگه نوع قفل رامطمئن نيستين بيان نكنيد
2-ورژن دقيق قفل ذكر شود ترجيحا. مثلا گفته نشه نگهبان.. ورژن آن هم ذكر كنيد. مثل اين( نگهبان 3.8 اينتر پرايز اديشن)
3-حتما حتما نام شركت توليد كننده را ذكر كنيد. مثل(آموزش دلفي 8 ساخت شركت "محترم :biggrin: " نور 2cd)
4-خواهشا از پرسيدن روش شكستن قفل x يا y اجتناب كنيد تا فقط اطلاعات مفيد اينجا جمع بشه.
.................................................. .
ببينيم تا ماه ديگه چند تا قفل اينجا معرفي ميشه؟ منم خودم هر چي پيدا كردم ميزارم/ وسلام.

ghasem_satt
01-12-2006, 22:57
آموزش مولتی مدیا بیلدر از شرکت هما سافت
نوع قفل هم نگهبان طلائی ورژن 3:
Negahban CD-Lock Golden Edition Plus Version 3.0

mobtakeran
13-12-2006, 14:01
..................

amir raya
11-09-2009, 00:07
محصولات جدید شرکت نور (نورالجنان - دانشنامه علوی - منهج النور و...)
نوع قفل : اختصاصی خود شرکت و بسیار خفن
يعني به هيچ وجه نميشه بازش كرد؟

iMbaQ_SiR
11-09-2009, 11:52
میشه بگین با چه برنامه ای باید نوع قفل رو فهمید؟
من اسرار حرفه ای فتوشاپ رو خریم بعد این ی کد فعال سازی می خواد اولش .
خودشون می گفتن تا سخت افزار عوض نشه نیازی به کد جدید نیست ولی تا من ویندوز عوض کردم دیگه با کد قدیم کار نکرد.
بده دادن 3 بار کد دیگه بهت کد نمیدن. باید 7500 ت بریزی تا ی کد بگیری دباره. انم برای مجموعه ای که خودش 14500 ت قیمت داره.

ehsan30
12-09-2009, 19:21
سلام

میشه بگین با چه برنامه ای باید نوع قفل رو فهمید؟
من اسرار حرفه ای فتوشاپ رو خریم بعد این ی کد فعال سازی می خواد اولش .
خودشون می گفتن تا سخت افزار عوض نشه نیازی به کد جدید نیست ولی تا من ویندوز عوض کردم دیگه با کد قدیم کار نکرد.
بده دادن 3 بار کد دیگه بهت کد نمیدن. باید 7500 ت بریزی تا ی کد بگیری دباره. انم برای مجموعه ای که خودش 14500 ت قیمت داره.

در این مورد زیاد بحث شده که ایا تولید کننده حقوق کاربر را رعایت نمی کنه و یا برعکس که نتیجه ای هم نداده

اما برای تشخیص قفل ها می تونی از Clonyxxl استفاده کنی که بیشتر برای قفل های خارجی هستش ، اما

برای داخلی، به نظر من یکم محتوای CD و یا DVD را بگردی حتما نکات مورد نظر را پیدا خواهی کرد :)

بای