PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft spyware

pegahp
30-05-2005, 16:58
سلام دوستان

شما ميدونين اين نرم افزار spyware كه ميگن خود شركت Microsoft داده بيرون چيه؟ چه مزايايي داره نسبت به بقيه؟ و از كجا ميشه دانلودش كرد كه رجيستر هم بشه؟

ممنون

Mehdi_Best
30-05-2005, 17:04
پگاه جان سلام.
اين نرم افزار هم مثل نرم افزارهاي ديگه اي است كه براي مقابله با spyware ها ساخته شده اند. فرق خاصي هم نداره جز اينكه به خاطر اينكه مايكروسافت داده بيرون يك كم معروف شده. اما به نظر من و بيشتر بچه ها بهترين آنتي اسپاي وير اين دو هستند:
spy sweeper 4.0.2
ad-aware se pro 1.06

Navid
30-05-2005, 17:15
به نظر من كه چيزه بي خوديه ! چون ماكروسافت داده بيرون !!! ( راستشو بخواين ما كه ازش استفاده كرديم ولي اين دو تايي كه مهدي گفت خيلي بهتر هستش )

Beelzebub
30-05-2005, 17:19
منم با mehdi_best, navid_kashani, موافقم چون واقعا برنامه ی الکی است و فقط سرعت کامپیوتر میگیره. به نظر من دو برنامه ای که مهدی جان گفت از همه بهتر است

Mehdi_Best
30-05-2005, 18:15
من لينك دانلود آنتي اسپاي وير مايكروسافت رو مي دم اما باز هم مي گم كه به درد نمي خوره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك دانلود اون 2 تا آنتي اسپاي وير كه در پست قبلي گفتم رو هم اگه مي خواي بدم.

pegahp
31-05-2005, 14:14
ممنون از راهنمايي دوستان...
وقتي همه ازش مينالين خوب لابد خوب نيست ديگه.. :lol:
ممنون از همون دو تايي كه مهدي جان معرفي كرد استفاده ميكنم...
متشكرم

tohave
01-06-2005, 02:14
سلام
برنامه هايي كه مايكروسافت بيرون ميده ٫ حداقل حفره هاي ويندوز رو پر ميكنن. شايد ظاهرن براي يه كار ديگه اي باشن ولي در واقع خيط كاري مستر گيتس رو جبران ميكنن. پس زياد هم بد بين نباشين. همه ويروسها و جاسوسها از همون حفره ها وارد شده و قايم ميشن كه ويندوز نميتونه سد ايجاد كنه

Navid
01-06-2005, 09:45
همون برنامه اي كه مي ده خودش يه پا حفرس !

Mehdi_Best
01-06-2005, 13:01
به نظر من مايكروسافت فقط نون معروفيت و قدرت و ثروتش رو مي خوره. همين آنتي اسپاي ويرش رو اگه نصب كنيد و بعد اونو آنيستال كرده و از اون 2 تا كه گفتم مخصوصا ad-aware se pro 1.06 استفاده كنيد تازه متوجه مي شيد هر كي بر عليه محصولات مايكروسافت جبهه گيري مي كنه حق داره!!!

Roham
01-06-2005, 13:30
دوست عزيز تا حدودي با شما موافقم ولي اين رو هم در نظر داشته باشين كه اين برنامه كمپاني مايكروسافت هنوز بتاست. من خودم يادم مياد كه وقتي اولين بتاي ويندوز مديا پلير 10 آمد من كلي ازش گله و شكايه سر دادم كه اين پر ايراده و سرعت كامپيوتر رو مي گيره و دايم هنگ مي كنه و... ولي زماني كه ورژن نهايي رو گرفتم نظرم به يك باره عوض شد. درسته كه مايكروسافت تو بعضي نظر ها ضعف از خودش نشون داده و تو خيلي مسايل حتي زياده روي كرده ولي محصولان نهايي و اصلش‌(كرك نشده) معمولا بسيار خوب عمل مي كنن. حالا جنبه امنيت رو از اين مورد حذف مي كنيم. البته هيچ برنامه اي از لحاظ امنيتي 100٪‌كامل نيست اينكه چرا مال مايكروسافت از همه حفره امنيتي بيشتري داره مشهوريتشه كه توجه هكره رو بيشتر حمع مي كنه. اگه جاي مايكروسافت رو كاملا با لينوكس يا اپل عوض كنين ميبينين كه همون آشه و همون كاسه. همين موزيلا فاير فاكس كه اينقدر ازش به به و چه چه مي كرديم تا مركز توجه شد يه دو جين حفره امنيتي توش پيدا شد... در عين حال به نظر من شما بايد وقتي اين برنامه آنتي سپاي رو اينطوري به باد انتقاد بگيرين كه نسخه نهاييش رو در اختيار داشته باشين. در حال حاضر بهترين نوع مقايسه مقايسه اين محصول مايكروسافت با اولين بتاي Ad-Aware (قبل از انتشار ورژن 1.0) هست. اگه ببينيد متوجه مي شين كه بتاي مايكروسافت در هزاران مورد برتر از بتاي Ad-Aware هست.

من خودم در حال حاضر از Ad-Aware استفاده مي كنم ولي به محظ اينكه مايكروسافت ورژن نهايي اين برنامه رو ارايه كنه جاي Ad-Aware رو با نرم افزار مايكروسافت عوض مي كنم اينكه الان هز اين برنامه مايكروسافت استفده نمي كنم دليلش اينه كه من دوست ندارم از برنامه هاي بتا كه عموما مشكلاتي كه براي كامپيوتر ايجاد مي كنن استفاده كنم. شايد بهتر باشه منتظر بمونيم و وقتي كه ورژن نهايي اين برنامه مايكروسافت آمد راجع بهش قضاوت كنيم.

(خوبه... يكي نيست بگه چقدر از مستر بيلي $$$ گرفتي كه اينقدر ازش تعريف مي كني... :D )

Navid
01-06-2005, 13:51
همين موزيلا فاير فاكس كه اينقدر ازش به به و چه چه مي كرديم تا مركز توجه شد يه دو جين حفره امنيتي توش پيدا شد...

خب فرقش با محصول ماكروسافت اينه كه سريع عكس العمل نشون داده شد ولي براي ماكروسافت معلوم نيست كي پچ مخصوصش بياد . در ضمن يك جين از دو جين حفره امنيتي فايرفاكس هيچ مشكلي رو براي كاربران پيش نياورده بود و خود شركتش متوجه اين مشكلات شد كه همه يه اينا از مزيت ها اپن سورس بودن فايرفاكس هستش . يه نكته هم در مورد ويندوز : بعضي برنامه ها هستن كه براي جاسوسي و كار هاي ديگه بكار مي رن . من خودم با يكي از اين برنامه ها كار كردم . با اين برنامه شما مي توني وارد ويندوز كسي شوي و به تمام اطلاعات اون دسترسي پيدا كني و هر چي خواستي رو دستگاه طرف بريزي يا پاك كني و يا به دستگاه خودت انتقال بدي بدون اينكه برنامه هاي امنيتي كاري انجام بدن . يعني اينكه اگه خداترين برنامه هاي امنيتي را داشته باشي هم نمي تونن جلوشو بگيرن براي اينكه اين مشكل از ويندوز هست و با نصب برنامه هاي امنيتي نمي شه جلوي ورودش رو گرفت ( اينو فقط براي اطلاع گفتم پس لطفا پيغام ندين كه برنامه چي بود و براي ما بفرست و ... ) به نظر من اگه نسخه آلفا اين آنتي اسپاي ماكروسافت هم بياد نمي تونه با شركت هاي معروف رقابت كنه مگر اينكه نون معروفيت ماكروسافت رو بخوره . خود بيل گيتس گفت شركت هاي بزرگ تجربه هاي چندين ساله در اين ضمينه دارن كه ما نداريم . در مورد اين هم كه بعضي ها مي گن بسياري از مشكلات ما مربوط به اينه كه ويندوز ما كرك شده هست و ويندوز اصل اصلا گير نمي كنه و سرعتش هم پايين نمي ياد و ... بايد بگم كه من يه مدت با ويندوز اصل كار مي كردم و همه اين مشكلات رو هم داشت . به نظر من هم ماكروسافت فقط نون معروفيتش رو مي خوره و پول هنگفتش رو . من كه خيلي دلم از ماكروسافت خونه !!! پس => من ضد ماكروسافتي يه اصيلم :D

Mehdi_Best
01-06-2005, 14:17
من ضد مايكروسافت نيستم و از بعضي برنامه هاش هم خوشم مي آد. در ضمن قبول دارم كه اگه نرم افزارهاي مايكروسافت بيشتر حفره دارند به خاطر اينه كه چون استفاده بيشتري ازشون مي شه پس هكرها هم بيشتر دنبال راههاي نفوذ به اين محصولات هستند.
اما خيلي از برنامه هاي مايكروسافت هم مشكلات عديده اي دارند كه غيرقابل چشم پوشي هست. اينكه شما مي گي اگه مايكروسافت ورژن نهايي آنتي اسپاي ويرش رو بده من به جاي ad-aware نصب مي كنم و اون مطمئنا بهتره به نظر من صحيح نيست. يعني اگه حتي نسخه اول ad-aware رو با نسخه اول آنتي اسپاي وير مايكروسافت (البته منظورم نسخه اولي كه به صورت نهايي بده نه بتا) مقايسه كنيم باز هم ad-aware بهتر خواهد بود.
در ضمن حتي اگه بر فرض محال نسخه اول آنتي اسپاي وير مايكروسافت از نسخه اول ad-aware بهتر باشه باز هم به نسخه پروفشنال 1.06 ad-aware نمي رسه. پس چرا بايد به جاي اون نصبش كني؟
اين رو هم بگم كه هميشه به ياد داشته باش كه محصولات شركتي رو استفاده كن كه در مورد اون نرم افزار به صورت تخصصي كار مي كنه. يعني مايكروسافت در مورد آنتي ويروس و فايروال و آنتي اسپاي وير و كلا مسايل امنيتي واقعا ضعيفه چون به صورت تخصصي كار نكرده . شما كافيه به فايروال سرويس پك 2 ويندوز نگاه كنيد تا متوجه شيد كه چقدر در اين زمينه ضعيف عمل كرده.
الان كارخانجات بنز آلمان ماشين سواري توليد مي كنند و كارخانه دوو هم كه لوازم خانگي توليد مي كنه ماشين هم توليد مي كنه اما آيا اتومبيلي كه دوو توليد مي كنه با بنز قابل قياسه؟ يا اگه يه روز مثلا سوني كه يكي از بهترين توليدكنندگان لوازم صوتي و تصويري هست اتومبيل ساخت به دليل اينكه در امر لوازم خانگي بهترينه پس بايد به اتومبيلش هم اطمينان كرد؟
حرف در اين مورد بسيار است اما در اين مقال نمي گنجد.