PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد Sata نخریییییییییییییییید!!!!!!!!!!

animeditor
28-11-2006, 00:23
سلام جمیعاً
این رو که می گم هم خودم دیدم و هم واسه خیلی های دیگه پیش اومده.
هارد ساتا بافر پایین (16 Mb بافر) با فایل های حجم بالا مثل فایل تصویر (که یه ساعت فیلم Pal با فرمت Avi حدود 13 گیگ جا می گیره) مشکل داره و ممکنه ناغافل بزنه همهش رو پاک کنه. یا فایل پاک می شه و یا بوت سکتور هارد می پره.
اگه می خواین Sata بخرین و پول هم دارین، حداقل بافر 32 بخرید. (از ما گفتن...)
یا علی

AK1
28-11-2006, 01:52
سلا عزيز

والا فكر نمي كنم همچين مشكلي پيش بياد 16 مگ بافر همچين كم هم نيست
هارد ساتا به خاطر سرعت بيشتر براي كار هاي گرافيكي و ميكس فيم توصيه مي شه

بافر هارد با سرعت جايگزين مي شه و براي مثال كل فايل كه تو بافر نميره و بافر نقش ميانجي رو بازي مي كنه البته اگه بافر بالا بگيرم از سرعت بيشتري لذت مي بريم و لي زياد هم تو پردين اطلاعات و اينا فرق نمي كه

من كه ميكس اينا زياد مي كنم مشكلي با ساتا نداشتم تا حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghaffar
28-11-2006, 02:15
من دو ساله از هارد ساتا مكستور 120 استفاده مي كنم تا حالا مشكلي نداشتم.كپچر فيلم و ويرايش اون هم خيلي انجام ميدم.حدود يه ساله كه يه هارد 160 ساتا هم بهش اضافه كردم تا حالا الحمدلله هيچ مشكلي پيش نيومده.البته روي مادربرد من كه گيگا بايت اي800اولترا است عيبش اينه كه موقع نصب ويندوز اكس پي بايد از ديسكت استفاده بشه.ويندوز ويستا هم روش نصب نشد به علت عدم وجود درايور ساتا براي ويستا حتي در سايت مادربرد.مادربردهاي جديد بدون ديسكت راه انداز ساتا هارد رو ميشناسند و سرعتشون هم خيلي خوبه.

Lord_theOne
26-12-2006, 08:40
animeditor فكر كنم هارد شما مشكل دارد
و براي بهتر كار كردن حتما درايو خود را NTFS بگذاريد اگر اين كار را نكرديد حتما انجام دهيد

animeditor
26-12-2006, 23:48
سلام جمیعاً
آقا شکر خدا لااقل می دونم چه جوری با هاردهای مخصوص تدوین کار کنم.
بابا فکر کردین کم الکیه؟!
گفتم که این مشکل واسه آشناهای خودم هم پیش اومده.
خلاصه از ما گفتن.
باز هم ممنون از همه رفقا.
یا علی

s_m_j_2007
22-05-2007, 23:38
من خودم در سعداباد استان بوشهر خدمات رايانه اي دارم و تا به حال هم نديدم كه هاردSata مشكلي داشته باشد
و هيچ موردي هم نداشتم :41: :41:

mh2002ir
23-05-2007, 00:01
سلام ؛ من نه با ide و نه با ساتا به این مشکل برخورد نداشتم
من در حال حاضر 3 تا 320 ساتا و 1 عدد 250 ide روی سیستمم نصبه و چند بار با ide کل پارتیشن هام ناپدید شدند و ... ولی با ساتا از این جور مشکل ها هم شکر خدا نداشتم

jadoy_zehn
13-08-2007, 02:19
اقا سلام من حرف دوستمونو يه جورايي قبول دارم چون اين مشكل براي خودم به وجود اومد ولي روي هارد اي دي اي و فايلهاي حجم بالارو پاك كرد و بجاش يه فايل چند كيلوبايتي ناقابل گذاشت تازه تا يادم نرفته مال دايمم كه هاردش ساتا بود همينطور شد