PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه ها و مشكلات و يافته ها

sooshiyanet
25-11-2006, 17:12
حقيقت اينه كه 2 تا تاپيك قبلي من توسط مدير انجمن قفل شده

اين تاپيك هم احتمالا قفل ميشه

اما mehdi_7070 عزيز اگر مشكلي با تاپيك داشتي اخطار هم چيز بدي نيست

دوست عزيز (( mehdi )) موضوع بعدي اين بود كه لينكستان هم مثل همينجا محلي است براي در اختيار هم قرار دادن تجربه ها كه فكر نميكنم اين خلاف قانون سايت باشه

موضوع ديگه اينكه شما از كجا ميدوني كه من يا امثال من در انجمن Serach نكرديم ؟؟

من به اندازه كافي Search كردم و تاپيك رو ايجاد كردم پس لطف به خودت بكن و نشون بده كه جمله ديگه اي هم بلدي

و دائم تكرار نكن كه Search كنيم (( اصلا من در search با P30world آشنا شدم ))

صحبت آخرم با شما دوست عزيز (( mehdi_7070 )) اينكه ميتوني اين تاپيك رو هم ببندي اما فراموش نكن كه كاربران انجمن نظرشون چيز ديگري است

mehdi_7070
25-11-2006, 21:13
سلام دوست عزيز !

من همكار انجمن هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپيك هايي كه قفل ميشه ، تماما دلايلش را مي نويسم . در ضمن ، زماني كه تاپيك قفل ميشه ، شما نمي تونيد پست بدهيد . اون تاپيك CD Cops هم به صورت موقت قفل كردم تا پست هاي اضافي پاك باشه و ... .
در ضمن اين قفل توي اينترنت گير نمياد . بايد $ خرج كني .

در مورد لينكستان هم خدمتتون عرض كنم قبل از ايجاد اين زيرشاخه تمام بحث ها در يك تاپيك قرار داشت . اما بعد از ايجاد اين زيرشاخه ، اين تاپيك قفل شد و درباره دلايلش و روند كار در پايان تاپيك توضيحاتي داده شد .
اما چرا با ايجاد اين جور تاپيك ها مخالف هستيم ؟ كاربراني كه همراه تاپيك قبلي بودند با مشكلات آشنايي دارند . از جمله : جستجو ، ناپايدار بودن بحث ها و ... . الان هم براي نرم افزارها تاپيك ايجاد شده كه اگه شما در كار با نرم افزاري مشكلي داريد به اون تاپيك مراجعه كنيد .
پس نتيجه مي گيريم كه اين تاپيك لينكستان شما كاملا با اهداف جديد مغايرت داشت . البته تاپيك " خبرنامه ي قفل هاي نرم افزاري " نيز توي انجمن موجود هست . براي سوالاتي كه لازم به ايجاد تاپيك نيست يك تاپيك ديگه داريم .

يك نكته ديگه هم كه بايد خدمتتون عرض كنم اينكه يك سري پست ها و مطالبي وجود داره كه توي تاپيك " بحث و گفتگو درباره قفل سي دي ها " هست كه براي پيدا كردنشون ، بايد پست ها را سرچ كنيد .

مهم : بارها اين جمله را نوشته ام . همه ( حالا شايدم همه نباشند ) دنبال يك قفل خيلي توپ هستند ( حالا بعضي ها هم تخفيف مي دهند ) و فكر مي كنند با دو تا ترفند ساده كه توي يك ساعت مي تونند ياد بگيرند ، به اين هدف مي رسند . يا اينكه دنبال يك نرم افزار هستند كه ايميج را بهش بدهند و از اون ور ايميج قفل دار ضد كلون دريافت كنند . بهتره خدمتتون عرض كنم كه سخت در اشتباهيد .
دوستاني كه دنبال قفل رايگان هستند ، از تاپيك هاي موجود استفاده كنند و با توجه به توضيحات بالا ، تاپيك براي درخواست آموزش قفل گذاري نزنند .

من و ساير همكاران محترم ، با هيچ كسي دشمني نداريم و اگر تاپيك شما حذف ، انتقال و يا قفل ميشه ، فقط براي بالا بردن نظم انجمن هست .

اگر باز هم مشكلي داريد توي همين تاپيك مطرح كنيد كه رفع ابهام بشه .

sooshiyanet
26-11-2006, 16:15
سلام همكار محترم انجمن

من هنوز نميدونم چرا تاپيك CD COPS رو قفل كردي اما در مورد لينكستان باز هم اگر خوب كار بشه ميتونه مشكل USER ها رو خيلي خيلي كم بكنه فقط كافيه كه خوب اداره بشه همين

در مورد مغايرت با قوانين انجمن هم بگم بهتره قانون كار و راحت تر كنه نه سخت تر

در مورد سرچ هم بگم همه قبل از ايجاد تاپيك احتمالا Search كردن چون دردسر تاپيك بيشتر از Search كردن هست

و در باره قفل پولي و مجاني هم بحث بنده اين نبود

mehdi_7070
26-11-2006, 22:02
سلام دوست عزيز !

عرض كردم كه به صورت موقت ... پس از پاك سازي مجددا باز مي كنم .
بحث درباره CD Cops بوده ، ولي خوب درباره چيزي ديگه بحث شده . اون مقالات هم بهتره كه به صورت تاپيك هاي جداگانه قرار بگيره .

اون تاپيك ( بحث و گفتگو درباره قفل سي دي ها ) قفل شد تا بتوانيم به سمت بحث هاي تخصصي برويم .
الان هم چون هدف ما اين هست ، بنابراين تاپيك هايي كه توش مباحث پراكنده باشه و از اين شاخه به اون شاخه بپره ديگه توي اين انجمن نمي بينيم .
شما دو تا تاپيكي كه توي پست بالا مطرح كردم را ببينيد . اگر به نظرتون مياد كه باز هم كم و كاستي هست مطرح كنيد .

اون لينكستان مد نظر شما هم دو تا هدف " درخواست نرم افزار " و " آموزشي " را در برداشت كه درباره هر دو توضيح دادم . براي مقالات آموزشي تاپيك جديد زده ميشه . اين به تخصصي شدن و پايدار بودن بحث ها و همچنين راحتي كار يوزرها كمك مي كنه . اگر با اين جمله مخالف هستيد ، اعلام كنيد .

همه قبل از ايجاد تاپيك سرچ نمي كنند . حالا شايد شما اين كار را بكنيد ، ولي من خودم روزانه با تاپيك هاي تكراري كه فقط ناشي از سرچ نكردن هستند مواجه هستم . مثلا شما درباره CD Cops كه سرچ كرديد ، چي پيدا كرديد ؟ لينك هاش را بذاريد لطفا ! درباره قفل گذاري سرچ كرديد ؟ چي پيدا كرديد !

sooshiyanet
27-11-2006, 18:40
خب اگه تاپيك اموزشي باز بشه كه عاليه

بحث Cd Cops هم مثل اينكه پيدا نميشه اين برنامه

اگه تا چند روز ديگه نشد بيخيالش ميشم

sooshiyanet
27-11-2006, 18:59
اين تاپيك براي مطرح شدن تجربه قفل گذاري و قفل شكني در نظر گرفته شده

__________________________________________________ _________

mehdi_7070
27-11-2006, 21:59
اگر كسي تجربه اي كسب كرده و يا چيزي بلده بهتره كه تاپيك جديد زده بشه . به همون دلايلي كه بارها مطرح كردم .

sooshiyanet
28-11-2006, 17:06
مهدي جان من باز نفهميدم CDSHIELD و براي چي قفل كردي

CDSHIELD رو من زدم تا قفل CDSHIELD بررسي بشه (( تو كدوم تاپيك اين قفل بررسي شده ؟؟ نهايتش بحث كرك كردنش بوده كه مشكل من اين نيست )) من ميخوام از نظر قدرتش و بقيه مثائل كه در همون تاپيك گفتم بررسي بشه

Search هم كردم نبود عزيزم

سرويس كردي من و شما هم با اين كارات

تو كل P30WORLD هيچكس به اندازه تويكي تاپيك قفل نكرده

بسه بابا همه فهميدن خيلي PROFESSIONAL هستي

mehdi_7070
28-11-2006, 18:14
دوست عزيز !

به قول خودت بهتره با هم كل نندازيم ... چون اصلا كار درستي نيست و نتيجه اي هم نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد جديدترين تاپيك شما ! خوب يك تاپيكي را من لينكش را برات گذاشتم به نام " همه چيز درباره CD SHiELD ( بحث ، آموزش و مسائل مرتبط ) " ... يعني چي اين ؟ يعني هر سوالي ، هر نكته اي ، هر بحثي ، هر چيزي درباره اين نرم افزار هست ، توي اين تاپيك مطرح بشه . اين " همه چيز " تكليف كار را مشخص مي كنه .

شما سوالاتتون اين هست :
1 - من ميخوام بدونم اين قفل چقدر امنيت داره ؟
2 - ميشه اين قفل رو با روش هاي ديگر مخلوط كرد تا قوي تر بشه ؟
3 - در ضمن مشكل من در بخش آخر اين هست كه ULTRAISO 8.5.1 در آخرين مرحله ايميج CUE رو WRITE نميكنه و اصلا دكمه BURN كار نميكنه و خاموشه (( ULTRAISO رو كرك كردم اما باز نشد ))

خوب همين سوال را توي اون تاپيك بنويس ...

sooshiyanet
28-11-2006, 18:38
عزيزم من قصد كل كل ندارم اصلا

اما من ميگم نره تو ميگي بدوش ؟؟

من همين دوباره رفتم توي اون لينك (( دومين بار بود ))

اون چيزايي كه من خواستم به نظرت اونجا بود ؟؟

من چه ميدونم حجم و چه جوري زياد ميشه كرد ؟؟

نفست از جاي گرم بالا مياد عزيزم

دوستان قضاوت كنند شايد مغز من دچار نقصان شده اون لينكي كه mehdi7070 ميگن در تاپيك (( بررسي قفل CDSHIELD ))

هست

قضاوت كنيد ببينين سوال هاي من اونجا جواب داده شده يا لينك دانلود رد و بدل شده ؟؟

مهدي جان شرمنده اما فكر ميكنم دوست داري آزار بدي

mehdi_7070
28-11-2006, 19:10
دوست عزیز !

من گفتم جواب سوالات شما توی اون تاپیک هست ؟

جمله آخری پست قبلی : همين سوال را توي اون تاپيك بنويس ...

کاملا واضح هست دیگه ... شما میگی اینها جوابهاش نبود ، خوب توی اون تاپیک بنویس تا دوستان راهنمایی کنند .

شما اگه نمی دونی حجم را چه جوری زیاد کنی ، خوب توی انجمن سرچ کن . شما که میگی قبل از هر سوالی سرچ می کنم ، خوب سرچ کن ، ببین چی دستگیرت میشه . برای سریع تر رسیدن ، " حجم مجازی " را سرچ کن .

در ضمن ، این شما هستی که برای افزایش اطلاعاتت چهار تا آموزش نرم افزار را دقیق نمی خونی و سرچ نمی کنی ، بعد یک توقع هایی داری !!!

sooshiyanet
29-11-2006, 14:21
مهدي جان فكر كنم من بجاي موفقيت در قفل گذاري همش بايد با شما گفتمان داشته باشم كه از سر لطف تاپيك ها رو قفل نكني

خوب دوست عزيز من ميگم چرا به جاي اينكه يك تاپيك خاك گرفته (( كه شايد تا ابد هم كسي درش شركت نكنه )) رو زنده كنيم

چرا اون تاپيك رو قفل نكنيم و يك تاپيك جديد ايجاد نكنيم كه هم بازديدكننده ها ميل به ديدنش رو داشته باشن و هم شركت كننده

هاش بيشتر باشن ؟؟

(( يك تاپيك جديد و فعال با مطالب به روز تر فكر نكنم مشكلي ايجاد كنه ))

در مورد جستجو هم بايد بگم بله حق با شماست Search نكردم راستش اونقدر اعصابم خورد بود كه به فكرش نبودم

در ضمن آموزش ها رو كجا ميتونم پيدا كنم ؟؟

mehdi_7070
29-11-2006, 16:57
من طبق قوانين انجمن عمل مي كنم . البته اگر جايي اشتباه عمل كردم ، شما مي تونيد مطرح كنيد و من هم خيلي خوشحال مي شوم .

قوانين انجمن و نظم انجمن در اولويت هست .
اين استدلال شما هم به نظر من اصلا درست نيست .
اون تاپيك محل بحث براي يك نرم افزار هست . هر چي بحث درباره اون نرم افزار هست اونجا مطرح ميشه . حالا اينكه بخواهيم اون تاپيك را قفل كنيم و تاپيك جديد براش درست كنيم اصلا عاقلانه نيست . اين جوري غير از پراكندگي بحث ها هيچ نتيجه اي نداريم .
مثلا شما اون آموزش احسان جان را خونديد و ازش سوالي داريد . اين عاقلانه هست كه يك تاپيك جديد ايجاد بشه و سوالت را مطرح كني ؟

براي آموزش ها هم سعي مي كنم ليست تاپيك ها را به روز رساني كنم .
ولي مي تونيد شما :
» براي نرم افزارها يك سري تاپيك به صورت " همه چيز درباره ... " داريم .
» سرچ در انجمن ...
» نگاهي به گذرا به تاپيك هاي موجود .

sooshiyanet
29-11-2006, 18:04
مهدي جام همونقدر كه اون تاپيك ها ميتونه كمك كنه و تخصصي هست بقيه تاپيك ها هم مهم هستن

چند تا مقاله پيدا كردم و خيلي جالب بود فقط من با WNIHEX مشكل پيدا كردم (( چطور ميشه سكتور ها رو صفر كرد ؟؟ N ساعت طول ميكشه كه ))

بازم اگه مقاله به درد بخور هست لينك بده لطفا (( اگه خلاف قوانين نيست باز :)) ))

در ضمن مهدي جان Search كردن با اين چند 1000 صفحه آسون نيست اصلا

مقاله ها رو يا لينك بده يا يه نظم و ترتيبي بده كه بشه پيداشون كرد

در ضمن آموزش تصويري ميشه پيدا كرد از TZ COPY PROTECTION ؟؟

mehdi_7070
29-11-2006, 22:19
من كه براي كار با WinHex آموزشي پيدا نكردم ... هر قسمتي از هر مقاله را متوجه نشديد ، توي تاپيك خودش درخواست بدهيد تا دوستان راهنمايي كنند . يواش يواش كار باهاش را ياد مي گيري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه مقاله ها خوب هستند . منتهي توجه داشته باشيد كه در تمام مقالات يك سري نكاتي هستند كه شما بايد كشف كنيد . شايد اصلا اين نكته ها به ذهن نويسنده هم نرسيده باشه .

كلمه " آموزش " را سرچ كن ، شايد بتونه بهت كمك كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كه فكر نمي كنم فرصت كنم مقالات را ليست كنم . اگر يكي از دوستان هم زحمت بكشه و اين كار را بكنه ، خيلي عاليه . دستش هم درد نكنه .

آموزش TZCP توي فروم هست . اگه منظورت ويدويي هست ، فكر كنم سي دي هاي آموزشي را بتوني پيدا كني . چون خيلي اين نرم افزار تابلو بيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sooshiyanet
30-11-2006, 13:08
آخه مشكل اينه كه من نميدونم تو كدوم تاپيك بود

بعد هم تاپيك مال 1 سال پيش بوده كي ديگه ميره سر بزنه ؟؟؟

آموزش Tzcp هم ويدئو منظورم نبود مثلا PDF باشه عاليه

در ضمن عزيزم Mehdi 7070

اون تاپيك CD SHIELD و باز كن بذار مشكل من حل بشه بعد خودم ميگم كلا پاكش كن

نهايتش چند روز بيشتر نيست

mehdi_7070
30-11-2006, 23:34
آموزش را كه داري ... سرچ مي كني پيدا مي كني .

اين تفكر اشتباهي هست ... دليل نميشه كه چون چند ماه كسي پستي نداشته ، تاپيك بايد بسته بشه . الان يك نفر مشكل پيدا كرده . در ضمن ، وقتي پست جديدي به تاپيكي اضافه بشه ، اون تاپيك در صفحه اول نمايش داده ميشه و همه به عنوان تاپيك داراي پست جديد مي بينند .

آموزش TZCP هم توي انجمن به صورت pdf هست . جستجو لطفا !!

براي بار دوم عرض مي كنم كه قوانين انجمن و نظم انجمن در اولويت هست .

يك ضرب المثلي هست ميگه : نرود ميخ آهني در سنگ

sooshiyanet
02-12-2006, 13:46
بله اتفاقا يه شعري هم هست كه ميگه :

آه سعدي اثر كند در سنگ ×××× نكند در دل سنگدل اثري

در ضمن عنوان تاپيك هم به بازديدش كمك ميكنه

تاپيك Cdshield چي شد ؟؟

__________________________________________________ ___________________________________________

مهدي جان ؟؟ با شماست كه ميگه :

افتادگي آموز اگر طالب فيضي ××× هرگز نخورد آب زميني كه بلند است

persiankitty
02-12-2006, 15:05
اين ضربدرها رو هم سعدي گفته ؟ :)

مي خواستم خواهش كنم ... حالا كه اين تاپيك اينقدر دو نفره شده ... با هم توافق كنيد و تاپيك رو حذف كنيد.
ممنونم

mehdi_7070
02-12-2006, 17:07
ظاهرا شما متاسفانه اصلا دلتون نمي خواد كه قوانين را رعايت كنيد و از كارهاي خودتون دفاع هم مي كنيد .
به جاي اينكه وقت من و خودت را بگيري ، چهار خط از پست هاي persiankitty را بخون كه يك چيزي ياد بگيري . منم بتونم به كارهام برسم .

نمي دونم با من مشكل شخصي داريد ، دوست داريد كل بذاريد و يا هر چيز ديگه ...
اگر با من مشكل شخصي داريد ، پيام خصوصي بزنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اينجا هم سعي كردم جواب همه قسمت هاي پست هاي شما را ندهم و خيلي هاش را چشم پوشي كردم .

يك قسمت هايي از اين تاپيك مفيد هست ، ولي بقيه قسمت هاش پاك سازي ميشه .