PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت گرافيك

anahita2002_anahita2002
25-11-2006, 11:47
سلام

من يه مادر بورد iwill دارم كه agp 4x را ساپورت ميكنه و در دفترچه اون نوشته ولتاژ1.5 حالا ميخواهم كارت گرافيك رو عوض كنم كارت قبلي من geforce 2 mmx 400 64 mb بود حالا پيشنهاد شما چيه و قيمتش تو چه حدودي است . يعني يه كارت گرافيك 4x ساپورت كنه و ولتاژ 1.5 ولت در ضمن رم من 256 هست و سي پي يو هم 1.8 فول

باتشكر

Mahdi_Moosavi
26-11-2006, 01:16
شما اگه مي خواي يه game pc داشته باشي اول يه رم 512 ديگه بخر بزار بقل دست قبلي بعد بگو چه قدر مي خواي خرج كني تا

بهت بگم چي بخري.

anahita2002_anahita2002
26-11-2006, 08:22
رم مشكلي ندارم يه 512 مي خرم ميخواهم ببينم كارت گرافيك اين طوري گير ميياد چون بازي ها ميگن مثلا كارت گرافيك 128 ميخواهد يا 256 مثل اين بازي جديد

Nvidia
26-11-2006, 08:28
بازیهای جدید با Agp 4x ؟ عمرا بتونی اجرا کنی تا زه 8 ایکس هم واسه بازیهای جدید کمه . مادربوردتو عوض کن و یه مارد بورد PCIe بگیر

Mahdi_Moosavi
26-11-2006, 11:07
بازیهای جدید با Agp 4x ؟ عمرا بتونی اجرا کنی تا زه 8 ایکس هم واسه بازیهای جدید کمه . مادربوردتو عوض کن و یه مارد بورد PCIe بگیر

كاملآ رد مي كنم . افزايش سرعت بين مادربورد و كارت گرافيك حتي يك درصد هم رو سرعت frame per second تاثير

نداره. شما مي توني بهترين كارت گرافيك agp رو از سايت رايان سبا بخري. ميگم از اينجا بخري چون ديگه تو بازار

نيست. منظورم 6800 gt هستش.قيمتش هم 260 هزار تومان هست.

ولي اگه نمي خواي زياد مايه بزاري الان ati 9600xt 256 mb تو بازار پره قيمتش هم 75 تا 80 هزار تومانه.

اينم لينك هاشون:
6800 GT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9600 XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولى شما مين بوردت رو عوض كني يه كار اساسي كردي.

zonealarm
26-11-2006, 14:28
دوست عزيز

با توجه به مشخصاتي كه دادي مشخصات سيستم شما اينه:

رم : SD يا حداكثر DDR 266

CPU:پنتيوم 4 با FSB=400

گرافيك:AGP4x

واقعا اين سيستم هر جاشو بگيري جاي ديگه اش مي لنگه!

اصلا ارزششو نداره بري براي اين رم و گرافيك بخري چون سيستم كلا از رده خارجه.

پس توصيه اكيد مي كنم كه به هيچ وجه آفتابه خرج لحيم نكن.

يه ذره پول رو ايني كه مي خواي خرج ارتقا بكني بذار يه كيس جديد ببند.

يه مادر برد بردار كه PCI Express و DDR2 باشه همين پول رم و گرافيك خارج از رده رو بده

واسه سيستم جديدت رم و گرافيك بخر.

موفق باشي.

amirpers
05-12-2006, 18:13
دوستان من یه سوالی دارم :
می خواستم ببینم که با کدوم نرم افزار میشه میشه Core clock و Memory Clock کارت گرافیک رو بدست آورد ؟
RivaTuner مال Vga فبلیم رو نشون می داد ولی این جدیده که Pixelview 7600gs هست رو نشون نمی ده .
3D mark هم که جلوش رو خالی میذاره و عدد 0 رو ثبت می کنه .

rouzbehshahgaldi
07-12-2006, 00:32
دوست عزيز

با توجه به مشخصاتي كه دادي مشخصات سيستم شما اينه:

رم : SD يا حداكثر DDR 266

CPU:پنتيوم 4 با FSB=400

گرافيك:AGP4x

واقعا اين سيستم هر جاشو بگيري جاي ديگه اش مي لنگه!

اصلا ارزششو نداره بري براي اين رم و گرافيك بخري چون سيستم كلا از رده خارجه.

پس توصيه اكيد مي كنم كه به هيچ وجه آفتابه خرج لحيم نكن.

يه ذره پول رو ايني كه مي خواي خرج ارتقا بكني بذار يه كيس جديد ببند.

يه مادر برد بردار كه PCI Express و DDR2 باشه همين پول رم و گرافيك خارج از رده رو بده

واسه سيستم جديدت رم و گرافيك بخر.

موفق باشي.

کاملا درسته...
ببین این سیستم الان دیگه اصلا ارزش نداره که بیای این همه واسش خرج VGA کنی.ساله دیگه هم که بخوای بفروشیش دوباره باید کارت گرافیکتم بفروشی.چون مادربورد ها دیگه الان فقط PCI Express هستند...پس رو کارتت هم ضرر میکنی..بعدشم همین الان هم کارت AGP خیلی سخت گیر میاد.اصلا تو بازار گیرت نمیاد.تو سایت رایان صبا شاید بتونی پیدا کنی که دوستمونم گفت...که اصلا خرید 6800 با 260 هزار تومن به نظر من دیگه منطقی نیست...
الان با 220000 تومن میتونی یه 7600GT برداری که به هر حال جدیدتر از 6800 هم هست و از نظر پردازش هم کم نداره...
این نظر منه....حالا تصمیم با خودت. :rolleye: