PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Torrent ::: تاپیک مرجع در مورد تورنت (عکس ها به صورت لینک باشه)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

x_Axez
25-11-2006, 10:54
سلام دوستان
نمیدونم که میدونید بیت تورنت چیه یا نه اما اینو بگم که 35% ترافیک اینترنت کل دنیا مال تورنت هاست همچنین 55درصد ترافیک شرکت های بزرگ!(مدرک: خط 6)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خود من هم 120 تا فیلم dvd با این روش دانلود کردم :tongue:
بیت تورنت یک پروتکل اشتراک برنامه بین افراد هست( P2P) که یکی یک فایل را میزاره توی اینترنت و همه شروع میکنن از همدیگه دانلود کردن. اما به دلایلی کیفیت و امنیت این سیستم از بقیه سیستم های مشابه بهتره.که بماند
برای شروع شما باید یک سایت برای جستجوی تورنتی که میخواهید پیدا کنید که کم هم نیستن و من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید +

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
را پیشنهاد میدم. توی این سایت باید یک سرچ بزنید و اون چیزی را که میخواهید فایل .torrent ش را پیدا کنید نمونه نتیجه جستجو اینه:

این لینت نتیجه جستجوی فایل های axxo هست که تجربه من میگه کیفیت خیلی خوبی داره فیلماش و خیلی هم جدیده و xvid 700 مگی :cool: یه جورایی اولین نسخه dvd که میاد تو بازار 15 دقیقه بعد این بابا میگیره میچپونه تو اینترنت. :blink:
روی یکی که کلیک کنی یک صفحه میاد که توش مشخصات فیلم و نظر کاربران در مورد اون فیلمه
یک کم پایین تر یک دکمه هست DOWNLOAD torrent روش کخ بزنید یه فایل کوچیک به شکل moviename.torrent دانلود میکنه و سریع تموم میشه.(فکر نکنید که خراب بود و زود تموم شد) :ohno:
نمونه:

این فایل که گرفتید برای اینه که فایلتون خراب دانلود نشه(توش پر از md5 و اینجور چیزاست)
مرحله بعدی اینه که این فایل توررنت را به یک برنامه بدین که دانلود اصلی را شروع کنه
این برنامه ها هم خیلی زیاده نمونه هم:azureus utorrent bittornado و....
اما باز پیشنهاد من utorrent هست به آدرس:
یا
که خیلی سبکه نسبت به بقیه.
دقت داشته باشید:
1سعی کنید سرعت این برنامه ها رو محدود کنید چون سرعتش خیلی خره ! یعنی تا 7-8 مگ در ثانیه جا داره و اگه پر کنه ممکن حتی دیگه نتونید وب گردی هم بکنید! :blink:
2یک علامت سبز باید پایین برنامه بیاد وگرنه اینترنت شما مشکل داره :sad:
3ه port forwarding باید پورت های برنامه را forward کنه
4 مراقب آنتی ویروس ها باشید نپیچن به پرو پاچتون که فلانی داره از فلان پورت استفاده میکنه :angry:
5 با adsl لگن 128 روزی یک فیلم دانلود میشه. :rolleye:

--------------مدیر انجمن: ببین اگر ارزش داره از اون میخ ها بزن روش که بالای لیست بمونه

+++++++++++

معرفی تورنت و جواب به بعضی از مشکلات

Amin
26-11-2006, 01:35
سلام به همگي :) :rolleye:
حتما شما هم اسم تورنت به گوشتون خورده ، مخصوصا دوستاني كه اينترنت پرسرعت دارند.
تورنت در واقع يه سيستم File Sharing هستش كه توي اووون كاربران فايلهاي خودشون رو به اشتراك ميزارن (البته خيلي فراتر از P2Pهاي ديگه)
براي استفاده از تورنت شما ابتدا بايد فايل تورنت (يه فايل كم حجم 20-30 كيلوبايتي) رو از سايتهايي كه لينكهاي تورنت قرار ميدن دانلود كنيد و اووون فايل رو با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص تورنت باز كنيد و شروع به دانلود كنيد.

مزاياي استفاده از تورنت :

رايگان بودن
قابليت resume (كه براي ما ايراني ها خيلي مهمه !)
و گسترگي فوق العاده منابع (فيلم – عكس – آهنگ – e-book - ...)

برنامه‌هاي تورنت :
براي باز كردن فايلهاي تورنت نياز به يكي از برنامه‌های تورنت داريد. مثل : Azureus - uTorrent - Bit Tornado - …
لينك آخرين ورژن 2 تا از بهترين برنامه هاي دانلود از تورنت :

DOWNLOAD Azureus 2.5.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Get µTorrent 1.6 Installation Program - 597 kB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با مرورگر اپرا هم ميشه البته

چند اصلاح ساده :
Seed : به كسي كه فايلي رو به صورت كامل (يعني 100%) روي كامپيوتر داره و فايل رو share كرده (براي شما و ديگران آپلود ميكنه) در اصطلاح seed ميگن. در واقع اين عمل آپلود فايل ميشهseeding
: Peer به شما و اشخاص ديگه اي كه فايلي رو دانلود ميكنند peer گفته ميشه. يك peer فايل مورد نظر رو هم از seed و ازpeerهاي ديگه دانلود ميكنه و در عين حال قسمتهاي دانلود شده رو براي peerهاي ديگه آپلود ميكنه. وقتي يك peer هم فايل رو به صورت كامل دانلود كرد به يه seed تبديل ميشه.
Ratio Share : به نسبت ميزان آپلود فايل به دانلود آن ratio share گفته ميشه كه بر اساس 1 سنجيده ميشه.
Ratio Share > 1 يعني آپلود شما بيشتر از دانلود بوده
Ratio Share < 1 يعني دانلود شما بيشتر از آپلود بوده
علاوه بر اينكه هر فايل به صورت جدا داراي Ratio Share هستش ... يك Ratio Share كلي هم وجود داره كه كل ميزان آپلود و دانلود شما رو نشون ميده (در واقع ميانگينRatio Share تمامي فايلهاي دانلود شده)
سوال و جوابهاي رايج :
* چرا بعد از باز كردن فايل تورنت دانلود شروع نميشه ؟
چند تا دليل ميتونه داشته باشه ... اما مهمترين اووونها :
اول اينكه فايل سيد نداره ... يعني كسي فايل به صورت 100% نداره كه براي شما آپلود كنه يا شايد هم بعضيا داشته باشن ! اما نخوان فايل براي شما و ديگران آپلود كنن.
دليل دوم اينكه ممكنه نرم افزار تورنت به وسيله فايروال شما block شده باشه.
در اين حالت يا نرم افزار رو از ليست block شده‌هاي فايروال خارج كنيد يا اينكه در صورت نياز كلا فايروال خودتون را ببنديد (كامل exit كنيد)
دلايل ديگه‌اي هم ممكنه وجود داشته باشه مثل بن شدن شما و ... كه فعلا نيازي نيست مطرح بشن.
* سرعت دانلود ما به سرعت آپلود بستگي داره ؟
بله به صورت كاملا مستقيم در ارتباط هستن.
* چرا بايد در هنگام دانلود يك فايل اووون رو براي ديگران آپلود كنيم؟
جواب اين سوال كاملا به سوال قبل وابسته هستش. چون اگر فايلي رو آپلود نكنيد سرعت دانلود شما كم ميشه و از يه حدي بيشتر نميره. در واقع رمز موفقيت و بقاي تورنت همين هستش كه شما براي بدست آوردن فايل مورد نيازتون بايد اووون رو براي ديگران هم آپلود كنيد !
قرار دادن محدوديت/ف.ل.ت.ر براي سرعت دانلود و آپلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه سوالي/مشكلي در رابطه با تورنت داشتن تو همين تاپيك مطرح كنند شايد بتونيم مشكل رو رفع كنيم

==================================================

افزایش سرعت دانلود با uTorrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطلبی که توسط دوست عزیزمون s_a_m4000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته شده

....

Amin
26-11-2006, 01:43
ليست سايتهاي معروف و پر كاربرد تورنت :

Amin
26-11-2006, 01:53
--------------مدیر انجمن: ببین اگر ارزش داره از اون میخ ها بزن روش که بالای لیست بمونه
سلام
با آب دهن زدم اوون بالا نموند
با ميخ و پونز هم كه نميشه
پيچش كردم اووون بالا :) :laughing:
ممنون از شما

divoonejoon
26-11-2006, 02:16
علاوه بر دانلود فيلم ... اكثر برنامه ها موزيك ها و هر چي كه دلتون بخواد توش هست . من هر موقع گير راپيد شير مي افتم توي تورنت 1 سرچ كوچولو ميكنم و100% مواقع موفق شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebilove
26-11-2006, 02:25
با سلام

با یک اینترنت پایین مثلا 15 کی در ثانیه یک سیدی رو توی چه قدر میشه گرفت ؟

با تشکر

Amin
26-11-2006, 02:36
با سلام

با یک اینترنت پایین مثلا 15 کی در ثانیه یک سیدی رو توی چه قدر میشه گرفت ؟

با تشکر
سلام
بستگي به تعداد سيد هم داره
اگه همه چي رديف بشه سرعتش با http فرق نداره ... براي همين اينقدر محبوبه !

ebilove
26-11-2006, 02:49
ببخشید بازم سوال میکنم

بهترین تنظیمات رو برای این برنامه ها

مثلا اینuTorrent-1.6-install
من نمیدونم از چه توپولوژی استفاده میکنه
به همین خاطر قادر به تنظیم دقیق نیستم
و
میشه یه کم توضیح بدید

که اصول کار به چه صورته ؟

با تشکر

Amin
26-11-2006, 02:57
ببخشید بازم سوال میکنم

بهترین تنظیمات رو برای این برنامه ها

مثلا اینuTorrent-1.6-install
من نمیدونم از چه توپولوژی استفاده میکنه
به همین خاطر قادر به تنظیم دقیق نیستم
و
میشه یه کم توضیح بدید

که اصول کار به چه صورته ؟

با تشکر
سلام
من برنامه Azureus رو پيشنهاد ميكنم ... قدرتمند و كار باهاش ساده هستش
درمورد تنظيمات µTorrent 1.6 اطلاعي ندارم چون زياد باهاش ور نرفتم سريع پاكش كردم رفتم سراغ Azureus ....
شايد دوستان ديگه بتونن كمك كنن

x_Axez
26-11-2006, 09:08
azureus چون با جاوا نوشته شده يك كم سنگينه و سرعت كامپيوتر را مياره پايين
اما u torrent حدود 6 مگ از رم را ميگيره و خيلي سبكه
تنظيمات:
پورت را كه هر پورت بالايي دوست داري بزار .
اين پچ ويندوز را انجام بده بزار رو 100 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_.C2.B5Torrent_work_well_on_Windows_XP _SP2_systems_with_an_unpatched_TCPIP.SYS.3F
تنظيم ها:
preference->bittorrent->
global maximum number of connection=80
maximum number of connected peers per torrent =30
number of upload slots per torrent=3
چيز مهم ديگه اي نداره
راستي نسخه betaش webclient هم ايجاد ميكنه!

Nvidia
26-11-2006, 09:12
اما بهترنینش همون azureus هستش

x_Axez
26-11-2006, 11:34
كاملا درسته azureus جالب تره اما اگه سرعت خيلي بالايي بخواهي دانلود كني سيستم ميتركه من خودم از دانشگاه كه با سرعت 20 مگ دانلود ميكردم واقعا كامپيوترم ميمرد.(اون موقع utorrent را كشف نكرده بودم)
2. با توجه به اصول مهنسي نرم افزار جاوا چون بايت كد را اجرا ميكنه براي كار هاي سنگين زياد مناسب نيست. (اصولا سي از جاوا خيلي سريع تره مخصوصا كه utorrent را با سي معمولي هم ننوشتن! )

shahsavan
26-11-2006, 12:32
استاد عزيز
با سلام بنده اخيرا به استفاده كنندگان از تورنت اضافه شده ام. جايي كه من از آن استفاده ميكنم يك شركت دولتي است و از طريق يك لن. زمانيكه ميخواهد دانلود شروع شود نوار Avalibility قرمز ميشود و در قسمت log پيغام خطاي فاير وال ميدهد. من نورتون را باز كردم و personal firewall را غير فعال كردم ولي بي نتيجه بود. راهنمايي ميفرماييد كه بايد چه كرد؟

ebilove
26-11-2006, 17:08
با سلام

این azureus ارور جاوا میده و باز نمیشه

مشکل کجاست ؟

درود

Amin
26-11-2006, 19:52
سلام

استاد عزيز
با سلام بنده اخيرا به استفاده كنندگان از تورنت اضافه شده ام. جايي كه من از آن استفاده ميكنم يك شركت دولتي است و از طريق يك لن. زمانيكه ميخواهد دانلود شروع شود نوار Avalibility قرمز ميشود و در قسمت log پيغام خطاي فاير وال ميدهد. من نورتون را باز كردم و personal firewall را غير فعال كردم ولي بي نتيجه بود. راهنمايي ميفرماييد كه بايد چه كرد؟
احتمالا تورنت بسته شده (اكثر مراكز دولتي اين كار رو ميكنن)

با سلام

این azureus ارور جاوا میده و باز نمیشه

مشکل کجاست ؟

درود
خب براي استفاده از اين نرم افزار بايد قبلش جاوا نصب كنيد

Nvidia
26-11-2006, 19:57
كاملا درسته azureus جالب تره اما اگه سرعت خيلي بالايي بخواهي دانلود كني سيستم ميتركه من خودم از دانشگاه كه با سرعت 20 مگ دانلود ميكردم واقعا كامپيوترم ميمرد.(اون موقع utorrent را كشف نكرده بودم)
2. با توجه به اصول مهنسي نرم افزار جاوا چون بايت كد را اجرا ميكنه براي كار هاي سنگين زياد مناسب نيست. (اصولا سي از جاوا خيلي سريع تره مخصوصا كه utorrent را با سي معمولي هم ننوشتن! )

20 مگابابت یا مگابیت ؟ :blink:
دوست عزیز اگه سیستم نسبتا قوی داشته باشی بهترین گزینه همون azureus هستش

x_Axez
26-11-2006, 21:10
20 مگا بيت ، آره لپتاپم يك كم لگنه (2000) سرعت هاردم هم بيشتر جواب نميداد كه save‌ كنه راستش را بخواهيد

Alive
26-11-2006, 23:09
جناب X_Axes شما كدوم دانشگاه ميريد كه با سرعت 20 مگابيت ميتونيد دانلود بكنيد؟! من تو دانشگاه خودمون ركوردم 3.2 مگابيت هستش D: . نكنه دانشگاه شريف ميري؟!

x_Axez
27-11-2006, 09:21
جناب X_Axes شما كدوم دانشگاه ميريد كه با سرعت 20 مگابيت ميتونيد دانلود بكنيد؟! من تو دانشگاه خودمون ركوردم 3.2 مگابيت هستش D: . نكنه دانشگاه شريف ميري؟!
با اجازه شما بله :puke: (البته بدون بيت تورنت يعني معمولي 40 مگابيت هم تونستم بكشم از اينترنت)

mir@
29-11-2006, 11:51
سلام آقای X_Axez

قربان شما کجای دانشگاه تشریف دارید؟

نکنه رییس مرکز محاسبات هستید؟!!

من که هر پورتی رو امتحان می کنم می گه بسته است.

یه راهنمایی می فرمایید.

shasha_ara2001
29-11-2006, 15:41
درود بر تورنت!!!!!
مرگ بر رپید شیر!!!!

Vasco
30-11-2006, 02:33
پورت را كه هر پورت بالايي دوست داري بزار .

x_Axezجان میشه در مورد تنظیم پورت در برنامه azureus بیشتر توضیح بدید..مثلا در تنظیمات کانکشنincoming tcp/udp listen port در باکس مربوطه چه عددی رو باید قرار بدیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

Amin
01-12-2006, 19:33
سلام
2 تا نرم افزار ديگه براي دانلود از تورنت

Bitlord 1.1

A powerful C++ BitTorrent Client. BitLord is a p2p file-sharing freeware program fully compatible with Bittorrent, which is the most popular p2p protocol designed for high-speed distribution of 100MB or GB sized files. BitLord is a powerful, clean, fast, and easy-to-use bittorrent client. It supports simultaneous downloads, download queue, selected downloads in torrent package, fast-resume, chatting, disk cache, speed limits, port mapping, proxy, ip-filter, etc.

NO SPYWARE in the program. Built in Torrent search, find anything without having to visit bad websites. Ability to chat with other downloaders (disabled by default). Multiple simultaneous downloads & ability to add priority for a torrent. Ability to limit the upload speed as well as download speed.

▪ Completely new core written in C++, stable and fast, very low CPU usage.
▪ Intelligent Connection, Auto Optimization for different connections.
▪ Smart Rate Control, optimize the upload distribution to get the max download rate.
▪ Disk Allocating, no long-time disk allocation, decrease disk fragment to almost zero.
▪ Intelligent Hash Scan, no time-consuming scanning when seeding / resume.
▪ Firewall and NAT Traversal, users behind differect NAT can connect to each other.
▪ Compatiable with Windows XP SP2 TCP/IP restriction (new in v1.0).
▪ Ability to block IP temporarily or permanently, compatiable with eMule ipfilter.dat.
▪ Using only one TCP listening port.
▪ Auto config ICF and ICS in Windows XP.
▪ Auto config port mapping in router (UPnP support is required, Windows XP is required).
▪ Support Multi-tracker, and utf-8 extension, UDP tracker Protocol v2.
▪ Auto Update Checker.
▪ Muti-Language supported, support 20 language now.
▪ No need to install, but install/uninstall packages are provided.
▪ [Please Note]: Reports say Zone Alarm 5.0 conflict with BitLord (and other p2p maybe).
▪ Intelligent Disk Cache, decrease the potential damage to the hard disk when high-speed downloading (>500KB/s) by decrease the read / write frequency, extra memory usage is the cost.

يا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Download BitLord v.1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
File size 1.29MB.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Download BitLord Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Try downloading anything you want with your full download speed for free

و

DOWNLOAD BitComet 0.79 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rb97
01-12-2006, 20:19
توی uTorrent چه طوری سرعت رو به حداکثر برسونم؟

danyel
02-12-2006, 05:19
ما ديال آپي ها بايد بميريم!!!
ما چي كار كنيم؟ما هم ميتونيم استفاده كنيم يا نه؟

x_Axez
02-12-2006, 10:31
---dial up من با داتک کار کردم

---این که گفتم مال قدیما بود (1 سال پیش) الان توی دانشگاه جدیدا پورت ها را تا ساعت 6 7 عصر بلوک میکنند بعد باز میشه تافرا صبح که ببندن ،اما چند وقت پیش ما میزاشتیم تو سرور ce برامون دانلود میکرد . برای تست سرعت هم میتونی از این دانلودر ها مثلا massdownloader استفاده کنی.

---شماره پورت مهم نیست حتی میتونی بزاری random یا هر چیزی بالای 1000 مثلا 1385 فقط مراقب باش اگه مسیر یابی چیزی سر راه است پورتاش درست forward بشه

---برای حد اکثر شدن سرعت برای 128 من دانلود لیمیت 12 و آپلود 3 ، در نظر داشته باشید اگه آپلود خیلی بره بالا دانلود را خراب میکنه
--- اااااااااااا چه قدر جواب دادم

MaliN
02-12-2006, 13:58
سلام
بحث خوبیه مخصوصا اینکه امین عزیز هم لطف کرده اون رو استیکی کرده
یه نکته رو می خواستم بگم که دوستان فراموش کردن اونم اینه که توی سیستم p2p هرچی سرعت آپلودت بیشتر باشه سرعت دانلودت هم به همون مراتب بیشتره (در واقع هر چی بیشتر Share کنی از پهنای باند بیشتری استفاده می کنی) من خودم با این روش 60 KB تا 80 KB هم دانلود کردم ولی سرعت اقای x_Axez واقعا دهن ادمو آب میندازه فکر کنم ایشون با این سرعت دارن google.com را دیگه دانلود می کنن

mir@
02-12-2006, 16:10
سلام

می خواستم ببینم از لحاظ ویروس وضعیت اینا چه طوره؟ آخه یه نفر می گفت اینا پر ویروسن!!
ضمنا بالاخره معلوم شد بهترین نرم افزار کدومه؟ uTorrent, Bit comet, Bit Lord, ....

با تشکر

Amin
02-12-2006, 16:57
سلام

می خواستم ببینم از لحاظ ویروس وضعیت اینا چه طوره؟ آخه یه نفر می گفت اینا پر ویروسن!!
ضمنا بالاخره معلوم شد بهترین نرم افزار کدومه؟ uTorrent, Bit comet, Bit Lord, ....

با تشکر
سلام
از لحاظ ويروس خيلي اوضاع تورنت خوبه
حداقل در مقايسه با Kazaa و LimeWire و P2P هاي ديگه خيلي بهتره
----------------------------------------------
بهترين برنامه ‌ها Azureus و uTorrent هستند
من باز با Azureus راحت ترم اما خب uTorrent سبك تره

x_Axez
02-12-2006, 21:34
تو سيستم تورنت اگه يك فايل خراب باشه يا ويروس داشته باشه خيلي سريع ميميره! كه داستان ها داره كه چجوري ميميره و....
برنامه هم Utorrent را من پيشنهاد ميدم(كه الانم دارم كار ميكنم) اما برنامه هايي كه امين پيشنهاد داد هم واقعا تعريفشونا شنيدم . اونا هم خوبن
اما اينم را در نظر بگيرن دوستان كه برنامه مهم نيست چي داشته باشيد مهم اينه كه بتونه .torrent را دانلود كنه ، چون استاندارد بيت تورنت ثابته

Amin
03-12-2006, 16:09
سلام
اين آخرين نسخه از قوي ترين دانلود منيجر (نرم افزار مديريت دانلود) يعني FlashGet
خب حتما ميپرسين چه ربطي به اينجا داره !
ربطش اينه كه نسخه جديد اين نرم افزار فابليت دانلود فايلهاي تورنت رو داره !

Speed The ability to split files into up to 10 parts, with each part downloading
simultaneously. Up to 8 different simultaneous download jobs. FlashGet just might be
the fastest download software around!
Organize Categorize files with FlashGet's integrated & simple-yet-powerful file
management features before your files engulf you!
Mirror search Automatically search for the fastest server available for the fastest
possible downloads.
Automatically have FlashGet dial up, hang up & shut down the computer when you're
not around!
Schedule to download files whenever you feel! Whether it's while you snooze or during
off-peak periods, certain times each weekday, weekend or whatever. The choice is yours!
Manage your copious downloaded files with FlashGet's simple yet powerful user
interface. Automate your FlashGet downloads with a browser click! Supports Internet
Explorer, Netscape and Opera* web browsers. *with freely downloadable plug-in.
Superior ease-of-use. FlashGet's interface is logical, integrated, informative and c
ustomizable. Queue your downloads with FlashGet's logical queuing system.
Control the download speed limit so that downloading files doesn't interfere with your
web browsing!
Easily see any aspect of your downloads at a glance. Whether it be server status
messages, monitoring splits, amount downloaded, time left...whatever! No excessive
clicking into multiple open windows to see what's going on!
Customize the the FlashGet toolbar and user interface, including the Graph and log
window colors. Support for proxy servers for maximum downloading flexibility.
Speak your language with FlashGet's auto-select language capabilities
(20+ selectable languages available).
Check for FlashGet updates from within FlashGet.
Monitor your download progress, server status messages and download splits
graphically with the easiest, most functional user interface around!
BT BitTorrent files download support!
Vista Compatible with Vista

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahdi Hero
05-12-2006, 20:41
سلام امین جون اگه میشه یه برنامه انگلیسی برایه تورنت بزار که فقط کارش سرچ و دانلود از تورنت باشه

Amin
07-12-2006, 02:15
سلام امین جون اگه میشه یه برنامه انگلیسی برایه تورنت بزار که فقط کارش سرچ و دانلود از تورنت باشه
سلام
برنامه براي دانلود كه معرفي شده
سايتهاي زيادي هم براي سرچ گذاشته شده (بعضياشون مولتي سرچ هستن)
اما بازم چشم اگه برنامه واسه سرچ تورنت ديدم حتما همينجا ميزارم

Amin
07-12-2006, 02:29
The Best Torrent P2P Software AIO

Torrent AIO

mse1445
07-12-2006, 03:04
سلام الان من سرعت آپلودم 10 هستش اما دانلودم رو 28-29 ست یعنی بیشتر از 10 نمی تونم دانلود کنم تو تورنت ?

ضمنا چرا فایلی که چند تا سید داره هی اررو میده و قطع میشه( utorrent)

END_BOY
12-12-2006, 20:58
سلام
میشه بگید چجوری با برنامه µTorrent باید کار کرد. حتما باید فایلی اپلود بشه در هنگام دنلود و چجوری باید اپلود کرد؟
ممنون

Amin
12-12-2006, 21:45
سلام
میشه بگید چجوری با برنامه µTorrent باید کار کرد. حتما باید فایلی اپلود بشه در هنگام دنلود و چجوری باید اپلود کرد؟
ممنون
سلام
تو اين تاپيك كه توضيح داده شده
كافيه كه شما فايل تورنتي كه دانلود كرديد رو با استفاده از اين برنامه باز كنيد

END_BOY
12-12-2006, 22:46
سلام
تو اين تاپيك كه توضيح داده شده
كافيه كه شما فايل تورنتي كه دانلود كرديد رو با استفاده از اين برنامه باز كنيد

ببخشید من منظورم رو بد بیان کردم
شما گفتید :
جواب اين سوال كاملا به سوال قبل وابسته هستش. چون اگر فايلي رو آپلود نكنيد سرعت دانلود شما كم ميشه و از يه حدي بيشتر نميره. در واقع رمز موفقيت و بقاي تورنت همين هستش كه شما براي بدست آوردن فايل مورد نيازتون بايد اووون رو براي ديگران هم آپلود كنيد !

من الان از µTorrent دارم استفاده میکنم ایا باید فایلی توش اپلود کنم یا اون اپلود کردن مخصوص برنامه Azureus میشه؟ بعد اینکه در همین برنامه µTorrent در قسمت سرعتش نوشته 1 Second
5 Seconds
30 Seconds
5 minutes

کدوم رو برای سرعت بیشتر باید انتخاب کنم؟

Amin
12-12-2006, 22:51
ببخشید من منظورم رو بد بیان کردم
شما گفتید :

من الان از µTorrent دارم استفاده میکنم ایا باید فایلی توش اپلود کنم یا اون اپلود کردن مخصوص برنامه Azureus میشه؟ بعد اینکه در همین برنامه µTorrent در قسمت سرعتش نوشته 1 Second
5 Seconds
30 Seconds
5 minutes

کدوم رو برای سرعت بیشتر باید انتخاب کنم؟
سلام
نه كار خاصي نبايد انجام بدين
به صورت اتوماتيك بعد از شروع دانلود ، آپلود هم شروع ميشه

END_BOY
12-12-2006, 23:06
امین جان
شما میدونی چرا انقدر سرعتش پایینه من الان با سرعت 128 دارم دنلود میکنم بدون اینکه پیجی باز باشه
یعنی همشه همینه؟ اینجوری باشه که نمی صرفه.خیلی وفت گیره .ادم بره از رپید شر با گرابر دنلود کنه که زودتر تموم میشه چون تایم دنلودش دقیقا مثل دنلودی که از رپید میکنی تازه این بیشتر طول میشکه انگار . پس چجوری دوستان میگن تو دانشگاه 20 مگابایت دنلود میکردن؟ در صورتی که سرعت دنلود من الان 11 کیلوبایت و سرعت اپلودم 9 کیلو بایت.البته اون دوستمون فکر کنم با azureus دنلود میکرد ؟
من میخوام با سرعت بیشتری دنلود کنم به نظرتون azureus رو نصب کنم سریعتر میشه ؟

Amin
12-12-2006, 23:30
امین جان
شما میدونی چرا انقدر سرعتش پایینه من الان با سرعت 128 دارم دنلود میکنم بدون اینکه پیجی باز باشه
یعنی همشه همینه؟ اینجوری باشه که نمی صرفه.خیلی وفت گیره .ادم بره از رپید شر با گرابر دنلود کنه که زودتر تموم میشه چون تایم دنلودش دقیقا مثل دنلودی که از رپید میکنی تازه این بیشتر طول میشکه انگار . پس چجوری دوستان میگن تو دانشگاه 20 مگابایت دنلود میکردن؟ در صورتی که سرعت دنلود من الان 11 کیلوبایت و سرعت اپلودم 9 کیلو بایت.البته اون دوستمون فکر کنم با azureus دنلود میکرد ؟
من میخوام با سرعت بیشتری دنلود کنم به نظرتون azureus رو نصب کنم سریعتر میشه ؟
شايد فايلي كه دانلود ميكنين سيد نداره
ببينيد چند seed و peer داره ؟!
اگه تعداد سيدها زياد بود (بالاي 5 ) مطمئن بشيد كه سرعت دانلود بدون محدوديت هستش
متاسفانه من الان فقط Azureus نصب دارم نميتونم به صورت كامل كمكتون كنم

END_BOY
12-12-2006, 23:52
خوب من الان Azureus نصب کردم. میشه بگید تنظیمات خاصی داره یا نه؟
و اینکه یک توضیح برای این برنامه بدید .یعنی چجوری میشه سرعتش دنلود رو زیاد کرد
بعد من هرچی گشتم تو منو های این Azureus سید ندیدم فقط peer داره
اون ها هم هر کدوم با ای پی های مختلف
بعد سرعت اپلود و دنلود هر دوتا رو گزاشتم رو 1:52 MG مگابایت . تاثیری داره ؟

Amin
13-12-2006, 00:09
خوب من الان Azureus نصب کردم. میشه بگید تنظیمات خاصی داره یا نه؟
و اینکه یک توضیح برای این برنامه بدید .یعنی چجوری میشه سرعتش دنلود رو زیاد کرد
بعد من هرچی گشتم تو منو های این Azureus سید ندیدم فقط peer داره
اون ها هم هر کدوم با ای پی های مختلف
بعد سرعت اپلود و دنلود هر دوتا رو گزاشتم رو 1:52 MG مگابایت . تاثیری داره ؟

نه تنظيمات خاصي نميخواد

اين در مورد قرار دادن محدوديت براي سرعت

اينم seed

END_BOY
13-12-2006, 00:23
ممنون از راهنماییت امین جان
به عنوان اخرین سوال :
میخواستم بدونم این محدودیت سرعت تاثیری هم داره یا الکیه ؟

Amin
13-12-2006, 00:28
ممنون از راهنماییت امین جان
به عنوان اخرین سوال :
میخواستم بدونم این محدودیت سرعت تاثیری هم داره یا الکیه ؟
اينجور كه من شنيدم
تو uTorrent كه شما تنظيم ميكني مثلا با سرعت 4 آپلود كنه در واقع با برنامه‌هاي ديگه چك كنيد متوجه ميشيد كه داره با 9-10 آپلود ميكنه !!
اما تو Azureus وقتي شما محدوديت قرار ميدين (چه براي دانلود/چه براي آپلود) سرعت از اووون حد بالاتر نميره و ميتونين از باقي پهناي باندتون براي كارهاي ديگه استفاده كنيد

END_BOY
13-12-2006, 00:34
اينجور كه من شنيدم
تو uTorrent كه شما تنظيم ميكني مثلا با سرعت 4 آپلود كنه در واقع با برنامه‌هاي ديگه چك كنيد متوجه ميشيد كه داره با 9-10 آپلود ميكنه !!
اما تو Azureus وقتي شما محدوديت قرار ميدين (چه براي دانلود/چه براي آپلود) سرعت از اووون حد بالاتر نميره و ميتونين از باقي پهناي باندتون براي كارهاي ديگه استفاده كنيد

خیلی ممنون از راهنماییت امین جان
ببخشید این همه سوال کردم.مرسی :blush:

Bug_NEO
13-12-2006, 09:22
من از utorrent1.6 استفاده می‌کنم اما اون پایین جای انکه یه علامت سبز بیاد یه علامت تعجب نارنجی میاد و وقتی روش میرم مینویسه:
A Firewall/Router is limiting your network traffic.you need to open up a port so others can connect to you.
من باید چه کنم، در حال حاضر من از پورت 80 استفاده می‌کنم و وقتی پورتمو عوض می‌کنم و روی test if port forwarded properly کلیک می‌کنم در پیج باز شده میگه پورت مورد نظر بسته است در حال حاضر من U:15 و D:34 هست اما من با همین کانکشن تا 350K دانلود داشتم، حالا باید چه کنم که سرعتم بیشتر بشه؟ دوستان اگه میتونن لطف کنن و من رو راهنمایی کنن.

END_BOY
13-12-2006, 17:18
ببخشید میخواستم بدونم این اپی و پورت هایی که در قسمت peer نشون میده با پرچم کشورهای مختلف در کنار ایپی. این اپی ها برای چی هستند؟ کاربردی هم دارند ؟ چون میتونیم اپی رو Add کنیم فکر میکنم

Amin
13-12-2006, 17:58
من از utorrent1.6 استفاده می‌کنم اما اون پایین جای انکه یه علامت سبز بیاد یه علامت تعجب نارنجی میاد و وقتی روش میرم مینویسه:
A Firewall/Router is limiting your network traffic.you need to open up a port so others can connect to you.
من باید چه کنم، در حال حاضر من از پورت 80 استفاده می‌کنم و وقتی پورتمو عوض می‌کنم و روی test if port forwarded properly کلیک می‌کنم در پیج باز شده میگه پورت مورد نظر بسته است در حال حاضر من U:15 و D:34 هست اما من با همین کانکشن تا 350K دانلود داشتم، حالا باید چه کنم که سرعتم بیشتر بشه؟ دوستان اگه میتونن لطف کنن و من رو راهنمایی کنن.
سلام
سرعت اينترنت شما چقدر هستش و به طور متوسط از http با چه سرعتي دانلود ميكنيد ؟؟؟

ببخشید میخواستم بدونم این اپی و پورت هایی که در قسمت peer نشون میده با پرچم کشورهای مختلف در کنار ایپی. این اپی ها برای چی هستند؟ کاربردی هم دارند ؟ چون میتونیم اپی رو Add کنیم فکر میکنم
بله به كار مياد
مثلا يكي از دوستان فيلمي رو داشت دانلود ميكرد اما سر 93% سيد گم كرده بود
منم قبلا اين فيلم رو دانلود كرده بودم ... سيد شدم و فيلم رو آپلود كردم بعد تو قسمت peerها از روي ip اين عزيز رو پيدا كردم و ip هاي ديگه رو block كردم تا سرعت آپلود براي دوستم بالاتر بره !
اين يكي از استفاده‌هاي ساده از ipها هستش ...

END_BOY
13-12-2006, 18:09
سلام
سرعت اينترنت شما چقدر هستش و به طور متوسط از http با چه سرعتي دانلود ميكنيد ؟؟؟

بله به كار مياد
مثلا يكي از دوستان فيلمي رو داشت دانلود ميكرد اما سر 93% سيد گم كرده بود
منم قبلا اين فيلم رو دانلود كرده بودم ... سيد شدم و فيلم رو آپلود كردم بعد تو قسمت peerها از روي ip اين عزيز رو پيدا كردم و ip هاي ديگه رو block كردم تا سرعت آپلود براي دوستم بالاتر بره !
اين يكي از استفاده‌هاي ساده از ipها هستش ...

ببخشد امین جان
من یکم گیج شدم.الان من چجوری میتونم سید بشم و فیلم اپلود کنم. یا اینکه از کجا بفهمم کدوم اپی خوبه کدوم بد . کدوم باید بلاک بشه .من هر کاری میکنم سرعت دنلود از 10 کیلو بایت بیستر نمیشه. در ضمن چجوری میشه تعداد سید ها و پیر ها رو زیاد کرد ؟

Amin
13-12-2006, 18:28
اينا تو پستهاي اوليه توضيح داده شده
شما يا هر peer ديگه‌اي كه دانلودتون تموم شد به سيد تبديل ميشين و فايل رو براي ديگران آپلود ميكنين (منم چون فيلم رو كامل رو كامپيوتر داشتم سيد شدم)
تعداد peer ها و seed ها رو نميشه اضافه كرد !!! مگه اينكه از كسي كه ميدونين اين فايل رو دانلود كرده بخواين كه سيد بشه و براتون آپلود كنه تا سرعت دانلودتون بيشتر بشه
در حالت عادي نيازي به بلاك كردن كسي نيست ... چون شما علاوه به سيدها به peer هاي ديگه هم نياز دارين
اينكه سرعتتون پايينه دلايل زيادي ميتونه داشته باشه مثل : يكيش كم بودن سيدها و پيرها ... استفاده همزمان شما از پهناي باندتون و ...

Mahdi Hero
20-12-2006, 17:47
امين جان يه سوال آيا نرم افزاره limewire هم جزو نرم افزارهايه تورنت محسوب ميشه

Amin
20-12-2006, 18:08
امين جان يه سوال آيا نرم افزاره limewire هم جزو نرم افزارهايه تورنت محسوب ميشه
نه ! limewire جزو برنامه‌هاي p2p هست كه تو خودش سرچ و دانلود ميكنه و كاري به تورنت نداره

mehrdad1341
21-12-2006, 08:35
سلام دوستان
نمیدونم که میدونید بیت تورنت چیه یا نه اما اینو بگم که 35% ترافیک اینترنت کل دنیا مال تورنت هاست همچنین 55درصد ترافیک شرکت های بزرگ!(مدرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خط 6) خود من هم 120 تا فیلم dvd با این روش دانلود کردم :tongue:
بیت تورنت یک پروتکل اشتراک برنامه بین افراد هست( P2P) که یکی یک فایل را میزاره توی اینترنت و همه شروع میکنن از همدیگه دانلود کردن. اما به دلایلی کیفیت و امنیت این سیستم از بقیه سیستم های مشابه بهتره.که بماند
برای شروع شما باید یک سایت برای جستجوی تورنتی که میخواهید پیدا کنید که کم هم نیستن و من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را پیشنهاد میدم. توی این سایت باید یک سرچ بزنید و اون چیزی را که میخواهید فایل .torrent ش را پیدا کنید نمونه نتیجه جستجو اینه:
این لینت نتیجه جستجوی فایل های axxo هست که تجربه من میگه کیفیت خیلی خوبی داره فیلماش و خیلی هم جدیده و xvid 700 مگی :cool: یه جورایی اولین نسخه dvd که میاد تو بازار 15 دقیقه بعد این بابا میگیره میچپونه تو اینترنت. :blink:
روی یکی که کلیک کنی یک صفحه میاد که توش مشخصات فیلم و نظر کاربران در مورد اون فیلمه
یک کم پایین تر یک دکمه هست DOWNLOAD torrent روش کخ بزنید یه فایل کوچیک به شکل moviename.torrent دانلود میکنه و سریع تموم میشه.(فکر نکنید که خراب بود و زود تموم شد) :ohno:
نمونه:

این فایل که گرفتید برای اینه که فایلتون خراب دانلود نشه(توش پر از md5 و اینجور چیزاست)
مرحله بعدی اینه که این فایل توررنت را به یک برنامه بدین که دانلود اصلی را شروع کنه
این برنامه ها هم خیلی زیاده نمونه هم:azureus utorrent bittornado و....
اما باز پیشنهاد من utorrent هست به آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که خیلی سبکه نسبت به بقیه.
دقت داشته باشید:
1سعی کنید سرعت این برنامه ها رو محدود کنید چون سرعتش خیلی خره ! یعنی تا 7-8 مگ در ثانیه جا داره و اگه پر کنه ممکن حتی دیگه نتونید وب گردی هم بکنید! :blink:
2یک علامت سبز باید پایین برنامه بیاد وگرنه اینترنت شما مشکل داره :sad:
3ه port forwarding باید پورت های برنامه را forward کنه
4 مراقب آنتی ویروس ها باشید نپیچن به پرو پاچتون که فلانی داره از فلان پورت استفاده میکنه :angry:
5 با adsl لگن 128 روزی یک فیلم دانلود میشه. :rolleye:

salam

من این را که گفتی دان لود کردم ولی ویندوز اینو نمیشناسه آیا باید کار دیگه ای بکنم؟
ممنون

x_Axez
21-12-2006, 10:17
بايد اينو بدي به يك برنامه كه تورنت دانلود كنه ( فايلت دقت كني پسوندش تورنته)

x_Axez
21-12-2006, 10:19
هر وقت روي اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برين ليست جالبي از آخرين فيلم ها را مياره با كيفيت توپ

mehrdad1341
21-12-2006, 22:14
سلام
i install utorrent 1.6 2 days ago
in the bottom of page there is a red sign with this message:
not connectable
a firewall/router is limitting your network traffic
you need to open up a port so others can connet to you
لطفن به من بگید چه جور یه پورت باز کنم. یو-تورنت به فایر وال من اد هست
در ضمن سرعت داون لود من پایین هست
i have cable
connectin type xx/512k
current port 5....
this button doesn't work: test if port is forwarded properly
in logger button: unable to map Upnp port
speed: D 50-80 KB/s U 60-80KB/s

لطفن بگید چیکار کنم تا هم سرعت خوب بشه هم این خال قرمز بشه سبز
ممنون

Novan
23-12-2006, 16:24
سلام
من هر دو نرم افزار azureus و utorrent رو نصب کردم اما با اینکه فایلهای با seeder و downloarder های بالا انتخاب می کنم سرعت دانلودم تقریبا 12kb هستش در حالی که من از adsl 128k دارم استقاده می کنم و سرعت دانلود معمولی من 15kb هستش
تنظیمات فایروال هم درست هستش و هیچ مشکلی نداره
به نظر شما مشکل از چیه؟
این جوری که من این نرم افزارها رو دیدم فکر می کنم با سرعت نرم افزارهایی مثل kazaa فرقی نداشته باشه
خیلی دوست دارم ببینم که با سرعت بالا هم میشه دانلود کرد میشه تورنت یه فایلی که دانلود کننده زیاد داره رو بدید؟

mm2
26-12-2006, 18:55
یک خبر جدید اینکه flash get فایلهای تورنت رو در آخرین ورژنش ساپورت می کنه

h_starboy
02-01-2007, 17:30
اقا من هر چي دانلود ميكونم licence key مي خواد. مي ترسم كلي وقت بزارم 700mb فيلم بگيرم بعدش باز نشه. قضيش چيه؟

Amin
02-01-2007, 19:02
اقا من هر چي دانلود ميكونم licence key مي خواد. مي ترسم كلي وقت بزارم 700mb فيلم بگيرم بعدش باز نشه. قضيش چيه؟
سلام
قبل از دانلود بايد مطمئن بشيد ديگه !
كنار تورنتهايي كه licence ميخوان معمولا علامت قفل گذاشته ميشه

h_starboy
02-01-2007, 23:59
ولي من از اوني كه گرفتم علامت قفل نداشت. ميشه مثل axxo يه سري معرفي كنيد كه بدرد بخور باشه.

Amin
03-01-2007, 00:30
ولي من از اوني كه گرفتم علامت قفل نداشت. ميشه مثل axxo يه سري معرفي كنيد كه بدرد بخور باشه.
كلا فيلمهايي كه ماله aXXo - DiAMOND - DMT - .... هستن كيفيتشون خوبه
اگه شما فيلم خاصي مد نظر دارين و لينك تورنت ميخواين تو تاپيك درخواست فيلم مطرح كنيد

j0l6
03-01-2007, 00:33
سلام
من هر دو نرم افزار azureus و utorrent رو نصب کردم اما با اینکه فایلهای با seeder و downloarder های بالا انتخاب می کنم سرعت دانلودم تقریبا 12kb هستش در حالی که من از adsl 128k دارم استقاده می کنم و سرعت دانلود معمولی من 15kb هستش
تنظیمات فایروال هم درست هستش و هیچ مشکلی نداره
به نظر شما مشکل از چیه؟
این جوری که من این نرم افزارها رو دیدم فکر می کنم با سرعت نرم افزارهایی مثل kazaa فرقی نداشته باشه
خیلی دوست دارم ببینم که با سرعت بالا هم میشه دانلود کرد میشه تورنت یه فایلی که دانلود کننده زیاد داره رو بدید؟

سلام
با تورنت میتونین با حد اکثر سرعت دانلود کنین ولی این یه شرایطی داره
شما باید قبل از دانلود فایل تورنت ببینن چقدر peers/seeders داره تعداد سیدر ها نصف یا بیشتر از نصف پیرز باشه شانس دانلود با حد اکثر سرعت بالاتر میره البته اگه دیگر شرایط رو هم داشته باشین
هنگام دانلود فایل تورنت هم زمان شما قسمت هایی از اون فایل رو اپلود هم میکنین که این اپلود باعث میشه ترکر( شما برای دانلود فایل های تورنت به ترکر کانکت میشین و این ترکر هست که باعث ایجاد ارتباط بین دانلود کننده ها و اپلود کننده ها میشه) به شما امتیاز بده و هر چی این امتیاز شما بیشتر باشه شانس افزایش سرعتش ما هم بیشتر میشه
در صورتی که چند بار به یک ترکر کانکت بشین و فایل رو دانلود کنین و بعد از تمام شدن دانلود بدون داشتن share ratio خوب ( بالای 500 ) از ترکر دیسکانکت شین و فایل رو اپلود نکنین امکانش هست که ترکر ای پی شما رو بن کنه که در این صورت در دفعات بعدی با مشکل سرعت و دانلود مواجه میشین ( همیشه سعی کنین بعد از اتمام دانلود 3 4 ساعت بیشتر کانکت بشین تا share ratio شما افزایش پیدا کنه )
برای اینکه از سالم بودن و کیفیت فایلی که می خوای دانلود کنین مطلع باشین فایل های تورنت رو از سایت هایی دانلود کنین که کامت افرادی که فایل رو دانلود کردن رو نشون میده مثل torrentspy.com و قبل از دانلود تورنت نظرات افراد در مورد تورنت رو بخونین
من خیلی وقت از تونت استفاده میکنم و در 90% موارد سرعتم مانند دانلود منیجر هست و خودم سرعت ر و لیمیت میکنم تا بتونم از اینترنت مرورگر ها هم استفاده کنم پس از لحاظ سرعت اگه شما بدونین چطور ازش استفاده کنین میتونین با حد اکثر سرعت هم دانلود کنین

در اخر برای کسایی که در مورد limewire پرسیده بودن بگم که اخرین ورژن این برنامه که هنوز به صورت بتا هستش امکان دانلود تورنت رو هم داره ولی بهتر از برنامه های مخصوص مثل azureus or utornt استفاده کنین
پورت تورنت رو هم بالای 30000 قرار بدین چون بعضی isp ها پورت های پیشفرض رو برای نرم افزار های p2p بستن
یه چیز دیگه دوستانی که نکات بالا رو رعایت کردن ولی بازم سرعت دانلودشون پایین هست لینک فایلی رو که دارن دانلود میکنن رو بزارن بهتر میشه کمکشون کرد
موفق باشین

Amin
08-01-2007, 16:17
BitTorrent 5.0.4

BitTorrent - you have a great product, many customers, and are delivering your product to hordes of happy customers online. BitTorrent is a P2P file sharing client.
Serving large files creates problems of scaling, flash crowds, and reliability.
The key to cheap file distribution is to tap the unutilized upload capacity of your customers.
Their contribution grows at the same rate as their demand, creating limitless scalability for a fixed cost.

Babak_King
08-01-2007, 17:00
سلام , ممنون بابته تایپک خوب
یه توضیح دیگه رو هم من جایی دیده بودم که براتون میزارم:

بیتورنت یا به اختصار تورنت هم شبکه p2p هست که برای سهولت به اشتراک گذاری فایلهای حجیم و بالابردن دسترس پذیری اینگونه فایلها و سالم بودن اونها اینجاد شده.
فایلهای به قسمتهای کوچکی بین 256 کیلو بایت تا 1 مگ تقسیم میشند و peerها تیکه های مختلف یک فایل رو از همدیگه دریافت میکنند تا کامل بشه.
شبکه هوشمنده و میتونه از بین peerهای موجود بهترین رو از لحاظ فاصله، سرعت و .. انتخاب کنه و از اون دریافت کنه.
برای اطمینان از صحت فایلهای دریافتی فایل مکررا با Hashی که در ابتدا از کل فایل گرفته شده چک میشه.

مورد اصلی که با p2p های قدیمی فرق داره طریقه به اشتراک گذاریه.
شما برای به اشتراک گذاری یک فایل باید توسط برنامه های مربوط به تورنت یک فایل .torrent بسازید که توی این فایل اطلاعاتی از قبیل اسم فایل یا فایلها، حجمشون، hachشون، آدرس Tracker و ... ذخیره میشه.
و برای اینکه دیگران بتونند فایل شما رو دریافت کنند باید این فایل .torrent رو به اونها بدید (مثلا برایشون ایمیل کنید) تا با برنامه تورنتشون باز کنند و فایل رو دریافت کنند.
در این بین سایتهایی ایجاد شدند که مجموعه عظیمی از این فایلهای .torrent رو جمع آوری کردند و هر کسی که هم که برنامه یا فایل جدیدی داشته باشه فایل .torrentشو میسازه و توی این سایتها قرار میده.

یک چیز دیگه که این وسط قرار گرفته سرورهای Trackerهست.
کارشون چیه ؟ اینها اولا کمک میکنند تا برنامه های تورنت peer های مناسب رو پیدا کنند به طوری که به اشتراک گذارنده و گیرنده فایل هر دو به طور مکرر (مثلا هر 10 دقیقه) اطلاعاتی رو به ای ترکرها میفرستند تا اعلام کنند که فایل هوز سرجاشه و آماده دریافته و ...

کمی اصطلاحات :
peer که مشخصه .. کسی که داره فایلی رو از دیگران میگیره (معمولا این شخص فایلش ناقصه و میتونه تا همون حدی که گرفته به بقیه هم بده)

seeder این ها به سیستمها یا کسانی گفته میشه که فایل کامل رو دارند (دانلود تموم شده یا خودشون صاحاب فایلند) و فقط برای Seed کردن هستند. برای بعضی فایلهای مهم و رسمی مثل توزیع ها لینوکس یا ... یک سرور seeder در نظر میگرند که مطمئن باشند علاوه بر peerها و seederهای شخصی همیشه یک منبع برای دریافت اون فایل هست. (که بعضا به این سرورها supe seeder ها میگند)

swarm کل میجموعه ای که دارن یک فایل رو به اشتراک میگذارند میگند (چه اونهایی که دریافت میکنند و چه اونهایی که به اشتراک گذاشتند و سیید میکنند)

leecher کسی هست که بیش از این که به مجموعه swarm کمک کنه (آپلود کنه) داره فقط دانلود میکنه.

availability (مهم) این خاصیت بیان کننده میزان دسترس پذیری یک فایله. و اینطور حساب میشه که هر نفری که یک نسخه کامل از فایل داشته باشه یک محسوب میشه و اگر فایلش ناقص باشه اعشاری میشه !
مثلا برای فایلی که 5 نفر نسخه کامل اون رو دارند و یک نفر هم 80 درصد از فایلو داره availability میشه 5.80 !
معمولا برای دانلود هر فایلی ممکنه نسخه های متعددی توی سایتهای متعددی باشه و شما باید اونوی رو انتخاب کنید که availabilityیش بیشتره ! (یکی از کارهای trackerها کمک به محاسبه این عدد هستش)

تفاوت با سیستمهای اشتراک فایل دیگه :
مقدار فشاری که به هر peer اینجا میاد کمتره (از نظر سرعت، پهنای باند و ... )
در مجموع سرعت نقل و انتقالات از این طریق خیلی بیشتره !

یک چیزی که شاید به نظر برسه همین وجود فایلهای تکراری و یکسانه .. که شاید در آینده براش ره حلی در نظر گرفته بشه.
مثلا بعضی مواقع پیش میاد که 5 مدل فایل منتشر شده که دقیقا با هم یکی هست و در نتیجه 5 swarm جدا تشکیل میشه و ممکنه توی هر کودوم فقط یکی یا دو نفر seed باشه ... و سرعت بیاد پایین..
که اگر راهی باشه که با hash فایلها duplicateها تشخیص داده بشه و یکی بشند خیلی بهتره میشه.

mehrdad1341
15-01-2007, 10:01
سلام
چه جور میشه این فیلمها را روی دی وی دی پلییر معمولی دید؟ چه تبدیل کننده ای لازم هست؟

Amin
15-01-2007, 14:23
سلام
چه جور میشه این فیلمها را روی دی وی دی پلییر معمولی دید؟ چه تبدیل کننده ای لازم هست؟
سلام
بايد ببينين شما چه فيلمي دانلود كردين
DVDRip يا DVD Copy ...

نام کاربری
16-01-2007, 23:27
سلام
امین جان یه سوال داشتم، از کجا باید بفهمیم چقدر اطلاعات آپلود کردیم یا در چه وضعیتی هستیم که از نظر آپلود کم Ban نشیم؟ من از Azureus استفاده میکنم.
ممنون

Amin
17-01-2007, 00:28
سلام
امین جان یه سوال داشتم، از کجا باید بفهمیم چقدر اطلاعات آپلود کردیم یا در چه وضعیتی هستیم که از نظر آپلود کم Ban نشیم؟ من از Azureus استفاده میکنم.
ممنون
سلام
از توي منوي Help گزينه Make a Donation رو انتخاب كنيد ميزان آپلودها/دانلودها و حتي زمان استفاده رو هم مشخص ميكنه

نام کاربری
18-01-2007, 20:17
من یه فیلم دانلود کردم ولی فقط یک بار فایلش باز شد و دیگه باز نشد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
لطفا کمک کنید چون عجیب منو گذاشت تو کف

Amin
18-01-2007, 22:37
من یه فیلم دانلود کردم ولی فقط یک بار فایلش باز شد و دیگه باز نشد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
لطفا کمک کنید چون عجیب منو گذاشت تو کف
سلام
چه مشكلي پيش اووومده ؟ چه اروري ميده ؟
البته هيچ ربطي به تورنت نبايد داشته باشه
مشكل بايد از جاي ديگر باشه

نام کاربری
19-01-2007, 04:39
با مدیا پلیر که باز میکنم میگه که فرمت فایل رو نمیشناسه، با جت آودیو اروری نمیده فقط اجرا نمیکنه، با مدیا پلیر کلاسیک هم ارور Can''t render the file میده .

rezamn22
19-01-2007, 11:57
ممنون از مدیر انجمن با این اطلاعات باحالش

Amin
19-01-2007, 12:50
با مدیا پلیر که باز میکنم میگه که فرمت فایل رو نمیشناسه، با جت آودیو اروری نمیده فقط اجرا نمیکنه، با مدیا پلیر کلاسیک هم ارور Can''t render the file میده .
تنها يه احتمال ميتونه وجود داشته باشه
اينكه فيلم كامل نشده ... به خاطر همين مديا پلير كلاسيك نميتونه render كنه
چون اول فيلم هم دانلود نشده JetAudio بدون هيچ پيغامي بازش نميكنه

نام کاربری
19-01-2007, 15:00
دقیقا همینطوری که شما گفتی بود امین جان
ممنونم ازت اشکال رفع شد.
موفق باشی

j0l6
23-01-2007, 00:34
ادرس irc channel چنتا از برنامه ها و سایت های معروف تورنت
demonoid: irc:/irc.p2p-network.net/demonoid

utorrent: irc://irc.p2p-network.net/utorren

suprnova: irc://irc.p2p-network.net/suprnova.org

azureus: irc://irc.freenode.net/azureus

جالب و مفیده یه سر بزنین

Amin
27-01-2007, 15:31
سلام
اينم يه برنامه جديد براي دانلود از تورنت

Torrent101

Torrent101 is a free software and contains no spyware, download it by clicking the file below. Compatible with Windows 95, 98, 2000, NT and XP!

Latest release
Torrent101-3.0.0.1-setup.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 1MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mofidy1
29-01-2007, 13:49
با سلام

دوستان عزیز کسی میتونه در سایتهای تورنت برای من نرم افزار Magma Computational Algebra System رو پیدا کنه؟ خیلی گشتم اما پیدا نشد که نشد.

متشکرم

esteghlal2
30-01-2007, 04:20
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.
بعضی ازین فایلهارو نمیتونم باز کنم.
یه پسوند عجیبی داره به اسم FB! File ..
میخوام ببینم پلیری هست که این نوع فایل رو پلی کنه؟
خودم جت آدیو رو دارم ولی باز نکرد.
لطفا کمک کنید.

Amin
30-01-2007, 14:55
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.
بعضی ازین فایلهارو نمیتونم باز کنم.
یه پسوند عجیبی داره به اسم FB! File ..
میخوام ببینم پلیری هست که این نوع فایل رو پلی کنه؟
خودم جت آدیو رو دارم ولی باز نکرد.
لطفا کمک کنید.
سلام
با چه نرم افزاري فايل رو دانلود كردين ؟ احتمالا هنوز كامل دانلود نشده
اسم كامل فايل رو هم بنويسيد ... شايد بهتر بشه كمك كرد

esteghlal2
30-01-2007, 18:32
سلام
با چه نرم افزاري فايل رو دانلود كردين ؟ احتمالا هنوز كامل دانلود نشده
اسم كامل فايل رو هم بنويسيد ... شايد بهتر بشه كمك كرد

سلام امین جان.

اسم فایل اینه.

WWE.Royal.Rumble.2007.dsr.xvid-n7c

با فلش گِت هم دانلود کردم.
نه هنور فایل کامل دانلود نشده.
پس واسه همونه باز نمیشه؟

Amin
30-01-2007, 18:40
سلام امین جان.

اسم فایل اینه.

WWE.Royal.Rumble.2007.dsr.xvid-n7c

با فلش گِت هم دانلود کردم.
نه هنور فایل کامل دانلود نشده.
پس واسه همونه باز نمیشه؟
سلام
آره عزيز مشكل همونه
بايد صبر كنين تا كامل دانلود بشه

esteghlal2
30-01-2007, 19:01
کامل دانلود شد الان.
ولی باز نکرد و پسوندش همونیه که گفتم.:sad:

Amin
30-01-2007, 19:07
کامل دانلود شد الان.
ولی باز نکرد و پسوندش همونیه که گفتم.:sad:
مگه ميشه ؟
يه عكس ازش بزار
هم تو محل سيو
هم تو ليست FlashGet

esteghlal2
30-01-2007, 19:33
اینه:

Amin
30-01-2007, 19:36
عزيزم
اينا فايلهاي فلش گت هستش
هنوز كامل دانلود نشده
اگه كامل دانلود ميشد اووون پسوند FB! File حذف ميشد و ميتونستين با Winrar فايلها رو به هم وصل كنيد

yusef
30-01-2007, 21:01
سلام
سرعت دانلود http من خوبه و حدود 30 k/s است.اما وقتی میخوام تورنتی رو دانلود کنم با 5 seed سرعتش 2 الی 3 k است.برنامه هم µTorrent .اعصابم خورد شده اشکال از کجاست؟

Amin
30-01-2007, 21:08
سلام
سرعت دانلود http من خوبه و حدود 30 k/s است.اما وقتی میخوام تورنتی رو دانلود کنم با 5 seed سرعتش 2 الی 3 k است.برنامه هم µTorrent .اعصابم خورد شده اشکال از کجاست؟
سلام
با Azureus امتحان كن
بدون ترديد بهترين سرعت رو اين برنامه ميده
البته 5 سيد هم همچين زياد نيست

allogos
02-02-2007, 11:45
سلام
من از azureus استفاده میکنم و اینترنت من 256k ,adsl هستش
down speed 800 و up speed 160 تنظیم کردم
seed 6(11) و peer 14(22) و ولی 7kیا 8k بیشتر دانلود نمیشه . آیا تنظیمات من اشتباس ؟

Nvidia
02-02-2007, 11:51
سلام

سلام
seed 6(11) و peer 14(22) و ولی 7kیا 8k بیشتر دانلود نمیشه . آیا تنظیمات من اشتباس ؟

مطمئن شین که IP تون Valid اه.
اگه IP valid نباشه مثه خوده من هیچ وقت به سرعت دلخواهتون نمیرسید ;)

j0l6
02-02-2007, 12:17
سلام

شما سرعت دانلود رو 0 بزار که میشه unlimited سرعت اپلود رو هم 12 بزار کافیه
علت اینکه سرعت شما کمه ممکنه به خاطر این باشه که share ratio شما نصبت به کسای دیگه ای که به ترکر کانکت شدن کمتر باشه و ترکر هم از اون ترکر ها باشه که سرعت بیشتر به share ratio بیشتر میده با این تعداد سیدر و پیرز احتمالا بعد یه مدت دانلود شما سریعتر میشه

Nvidia جان این Valid بودن ip یعنی چی یه ذره توضیح میدین؟
ممنون

allogos
02-02-2007, 12:34
مرسی از توضیحاتت الان ست کردم بهتر شد
فقط یه کم راجع به این share ratio بیشتر بگو و اینکه چه جوری میشه تنظیم کرد

j0l6
02-02-2007, 12:47
share ratio شما بر اساس اپلود شما افزایش پیدا می کنه هرچقدر بیشتر اپلود کنید بیشتر میشه و نیازی نیست شما کار خواصی رو انجام بیدین سرعت اپلود رو هم موقعی که دانلود میکنی همون 12 بزاری بهتره چون اگه بیشترش کنی اپلودت بیشتر میشه ولی می تونه رو سرعت دانلود تاثیر بزاره و اونو کم کنه وقتی دانلودت تموم شد سرعت اپلود رو 0 بزار و برا چند ساعت بزار فایلی رو که دانلود کردی اپلود بشه ( در این حالت شما میشی سیدر )
یه سر به پست های قبلی بزنی زیاد توضیح داده شده در این مورد و موارد دیگه

راستی برای کسایی که می خوان بدونن برنامه ی تورنتشون درست تنظیم شده و سیسیتم و isp اونا با دانلود تورنت مشکلی نداره می تونن فایل تورنت زیر رو برا تست دانلود کنن یه 20 دقیقه فایل زیر رو بزارین دانلود شه اگه به حد اکثر سرعت رسیدین یعنی اینکه شما با دانلود تورنت و داشتن حد اکثر سرعت مشکلی ندارین و تنظیمات برنامه و سیستم شما درست هستش

esteghlal2
04-02-2007, 02:01
اومدم از امین جان تشکر کنم برای کمکی که به من کرد.
ممنون امین جان.

galagoola
17-02-2007, 15:35
با تشکر از همگی...

cyrus_achamenian
18-02-2007, 16:05
سلام دوستان
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( که تازه توش عضو شدم ) دقیقا به چه دردی می خوره و چه فرقی با سایت های تورنت دیگه داره؟؟؟

j0l6
18-02-2007, 16:46
من هنوز تو سایتش عضو نشدیم و نمی دونیم چه امکاناتی داره ولی خیلی وقتها شده که می خواستم یه تورنتی رو دانلود کنیم از سایتش ولی چون عضو نبودیم نتونستیم دانلودش کنیم
بیشتر اوقات فایل های جدید اول تو سایتهای خصوصی مثل همین سایتی که شما درش عضو هستین شیر میشن و بعد از مدتی یه نفر دیگه میاد اونو تو سایتهای غیر خصوصی هم شیر میکنه
این سایت demonoid هم خیلی بزرگه و اکثر تورنت های که دانلود کردم از این سایت بوده پس اگه تو سایتش عضو باشی می تونی همون موقع که یه نفر یه تورنتی رو اپلود می کنه شما دانلود کنی ولی اگه عضو نباشی باید صر کنی تا یه نفر دیگه فایل رو کامل دانلود کنه و دوباره تو سایت های دیگه توزنت رو قرار بده واسه کسایی که عضو نیستن
فک کنم کسایی که تو سایت عضو هستن سرعتشون هم از کسایی که عضو نیستن بیشتره ( بعضی سایت ها رو نوشته بودن این جوریه )
یه چیز دیگه که به درد می خوره اینه که اگه یه فایلی رو خواستی دانلود کنی که ترکرش demonoid بود و سیدر نداشت می تونی فورم سایت درخواست بدی تا سید کنن
خیلی ها هم دنبال دعوت نامه از این سایت هستن اگه تونستی ما رو هم invite کن ببینیم چه خبره
موفق باشی

cyrus_achamenian
18-02-2007, 19:42
من هنوز تو سایتش عضو نشدیم و نمی دونیم چه امکاناتی داره ولی خیلی وقتها شده که می خواستم یه تورنتی رو دانلود کنیم از سایتش ولی چون عضو نبودیم نتونستیم دانلودش کنیم
بیشتر اوقات فایل های جدید اول تو سایتهای خصوصی مثل همین سایتی که شما درش عضو هستین شیر میشن و بعد از مدتی یه نفر دیگه میاد اونو تو سایتهای غیر خصوصی هم شیر میکنه
این سایت demonoid هم خیلی بزرگه و اکثر تورنت های که دانلود کردم از این سایت بوده پس اگه تو سایتش عضو باشی می تونی همون موقع که یه نفر یه تورنتی رو اپلود می کنه شما دانلود کنی ولی اگه عضو نباشی باید صر کنی تا یه نفر دیگه فایل رو کامل دانلود کنه و دوباره تو سایت های دیگه توزنت رو قرار بده واسه کسایی که عضو نیستن
فک کنم کسایی که تو سایت عضو هستن سرعتشون هم از کسایی که عضو نیستن بیشتره ( بعضی سایت ها رو نوشته بودن این جوریه )
یه چیز دیگه که به درد می خوره اینه که اگه یه فایلی رو خواستی دانلود کنی که ترکرش demonoid بود و سیدر نداشت می تونی فورم سایت درخواست بدی تا سید کنن
خیلی ها هم دنبال دعوت نامه از این سایت هستن اگه تونستی ما رو هم invite کن ببینیم چه خبره
موفق باشی

اگه "کد دعوت" گرفتم ؛ حتما...

راستی برای دانلود از این سایت هم باید از یکی از نرم افزار های "تورنت" استفاده کرد؟؟؟؟

Amin
19-02-2007, 01:19
راستی برای دانلود از این سایت هم باید از یکی از نرم افزار های "تورنت" استفاده کرد؟؟؟؟
آره عزيزم ... تورنته ديگه به هر حال

al pacino_masoud
19-02-2007, 03:49
سلام
سرعت دانلود من در حالت عادی 53 کیلوبایت هست ولی وقتی میخوام از بیت تورنت فایلی رو دانلود کنم سرعت دانلودم 1 کیلوبایت میشه :blink:
میخواستم بدونم چطوری باید سرعت دانلود رو افزایش بدم؟؟

ashkan22
20-02-2007, 12:41
سلام به همه عزيزان
من يه مشكل عجيب دارم اونم اينه كه بعد نصب turnet u اصلا نمي تونم به اينترنت وصل شم و به هر سايتي كه ميرم can not find... مي نويسه و با حذف برنامه بعد مدتي و چندبار ري استارت حل ميشه
اينترنت من هم از يه اداره هستش وadsl با مسول آي تي هم صحبت كردم و گفت مشكلي با تورنت نداريم حالا راه حل چيه؟

j0l6
20-02-2007, 13:04
سرعت دانلود من در حالت عادی 53 کیلوبایت هست ولی وقتی میخوام از بیت تورنت فایلی رو دانلود کنم سرعت دانلودم 1 کیلوبایت میشه
میخواستم بدونم چطوری باید سرعت دانلود رو افزایش بدم؟؟
در پست های قبلی دوستان توضیح دادن که سرعت تورنت به چه چیز های بستگی داره شما باید ببینین تورنتی که دارین دانلود می کنین شرایط لازم برای حد اکثر سرعت رو داره یا نه هنگام دانلود تورنت باید به تعداد سیدر ها و peer ها توجه کنین و بهترین رو دانلود کنین
واسه اینکه مطمئن شین تنظیمات برنامه تورنت شما درست هست توزنت زیر رو برا مدت 20 دقیقه دانلود کنین اگه به حد اکثر سرعت رسیدین یعنی سیستم شما و برنامه ی دانلود تورنت شما با دانلود تورنت مشکلی نداره و دلیل کم بودن سرعت شما فایل تورنتی هست که دانلود می کنین و باید یه تورنت دیگه از اون فایل رو پیدا کنین

سلام به همه عزيزان
من يه مشكل عجيب دارم اونم اينه كه بعد نصب turnet u اصلا نمي تونم به اينترنت وصل شم و به هر سايتي كه ميرم can not find... مي نويسه و با حذف برنامه بعد مدتي و چندبار ري استارت حل ميشه
اينترنت من هم از يه اداره هستش وadsl با مسول آي تي هم صحبت كردم و گفت مشكلي با تورنت نداريم حالا راه حل چيه؟
برای اینکه متوجه بشین مشکل از برنامه ای هست که نصب کردین یا کلا سیستم با تورنت مشکل داره . از یه برنامه دیگه واسه دانلود تورنت استفاده کنین مثل azureuse و پورت رو هم بالای 30000 بزارین

mir@
21-02-2007, 09:50
ممکنه یه مقدار در مورد پورت ها توضیح بدید.

من به نظرم در جایی هستم که پورت های تورنت رو بستن.

از کجا میشه فهمید که بسته هستند یا نه؟

اگر بسته بود راه حلی وجود نداره؟

j0l6
21-02-2007, 10:10
من به نظرم در جایی هستم که پورت های تورنت رو بستن.

از کجا میشه فهمید که بسته هستند یا نه؟
امیر جان تو پست قبلی هم گفتم واسه اینکه بفهمی تنظیمات برنامه ی تورنت درسته و پورت ها بسته نیستن او فایلی رو گذاشتم رو تستی برا چند دقیقه بزارین داننلود شه اگه به حد اکثر سرعت رسیدی یعنی این که سیستم شما با تورنت مشکلی نداره و همه چی درسته و لی اگه نتوستی چیزی دانلود کنی یعنی اینکه پورت شما مشکل داره سعی کنین عوضش کنین و دوباره امتحان کنین

برا سیستم هایی که پورت های نرم افزار های p2p مثل تورنت رو بستن یه جا خوندم که نوشته بودن با برنامه ی http tunnel میشه این محدودیت رو برداشت ولی من چون این مشکل رو نداشتم برنامه رو امتحان نکردم
با استفاده از روتر هم فک کنم بشه این مشکل رو حل کرد

ashkan22
21-02-2007, 10:35
برای اینکه متوجه بشین مشکل از برنامه ای هست که نصب کردین یا کلا سیستم با تورنت مشکل داره . از یه برنامه دیگه واسه دانلود تورنت استفاده کنین مثل azureuse و پورت رو هم بالای 30000 بزارین

سلام ممنون از لطف و توجه شما
برنامه مذكور رو نصب كردم ولي موقع اجرا هم اين پيام رو ميده :
no java jvm found
به سايت جاوا هم مراجعه كردم ولي نمي دونم مشكل چيه كه دانلود نميكنه مي خواستم ببينم كسي لينك مستقيمي از جاوا نداره؟

casper66m
22-02-2007, 11:40
این نرم افزارهای تورنت نسخه پورتابل دارند که نیاز به نصب نداشته باشه (برای استفاده تو جاهایی که admin نیست)

j0l6
22-02-2007, 13:23
no java jvm found
به سايت جاوا هم مراجعه كردم ولي نمي دونم مشكل چيه كه دانلود نميكنه مي خواستم ببينم كسي لينك مستقيمي از جاوا نداره؟
لینک مستقیم دانلود اخرین ورژن جاوا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f2b7eada5&TUrl=KKpqCAQ+V54OQlvlT4lXSXnsMQ9bcxnZTB9BrxHMDQsvv 3pXangbwlkYOK4M0gUe&TicketId=cVZ+NwVNMeA5+Q==&GroupName=JSC&BHost=javadl.sun.com&FilePath=/ESD29/JSCDL/jdk/1.5.0_11/jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe&File=jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe

این نرم افزارهای تورنت نسخه پورتابل دارند که نیاز به نصب نداشته باشه (برای استفاده تو جاهایی که admin نیست)
در لینک زیر ورژن protable , utorrent واسه دانلود گذاشته شده ولی یه توضجاتی هم داره که باید بخونیشون

casper66m
22-02-2007, 16:37
اینترنت من 128 تو صفحه ای قبل بچه ها گفته بودند رو 12 دانلود 3 اپلود تنظیم کنیم خوبه
من رفتم تو تنظیمات utorrent پایین ترین مقداری که میشد تنظیم کنی 25 کیلو بایت بود
چه جوری باید رو 12 3 تنظیم کنم

jl06 ممنون:)

j0l6
22-02-2007, 17:01
casper66m جان واسه تنظیم سرعت دانلود/ اپلود در برنامه ی utorrent روی options-preferences و بعد قسمت connection کلیک کن تو قسمت Bandwitch limiting می تونی سرعت اپلود و دانلود رو تایین کنی
پیشنهاد می کنم سرعت اپلود رو حداقل 6 قرار بدی و دانلود رو 0 که میشه unlimited
در لینک زیر هم در مورد تنظیمات utorrent توضیحاتی داده که میتونه مفید باشه
موفق باشی

al pacino_masoud
22-02-2007, 18:32
برای اینترنت 512 k سرعت دانلود و آپلود رو چطوری تنظیم کنم؟؟

casper66m
22-02-2007, 23:19
no java jvm found
منم همین مشکل برای نصبazureus داشتم
لینک رپیدی که تو این تاپیک هست رو دانلود کردم مشکلم حل شد

Amin
23-02-2007, 15:12
برای اینترنت 512 k سرعت دانلود و آپلود رو چطوری تنظیم کنم؟؟
دانلود رو روي بدون محدوديت بزار
آپلود رو بين 20-25

ashkan22
24-02-2007, 12:16
j0l6 جان خيلي ممنون از لطف و كمك شما
azerus رو هم نصب كردم ولي كاملا پشيمون شدم چون دوباره بعد نصب اون اينترنتم كانكت نميشد و حتي پس از حذف اون مجبور شدم از سيستم مكانيك كمك بگيرم و فايلهاي موقتي و ريجستري رو تميز كردم تا تونستم دوباره به سايتي كانكت شم نمي دونم مشكل چيه چون مسؤل شبكه كه ميگه شبكه مشكلي با تورنت نداره

j0l6
24-02-2007, 18:45
اشکان جان من زیاد با شبکه اشنایی ندارم برا همین چیزی به ذهن نمیرسه ولی شما یه کاری بکن
شما گفتین بعد از نصب برنامه ها مخصوص تورنت دیگه نمی تونین به نت وصل شین . شما ورژن protable از utorrent رو که صفحه قبل واسه یکی از دوستان لینک دادم رو امتحان کنین شاید با اون مشکلی نداشته باشین
اگه بازم مشکل داشتین پیشنهاد میکنم مشکلت رو تو قسمت شبکه و انترنت هم مطرح کنی دوستان اونجا تو کار شبکه هستن شاید بتونن کمکتون کنن
موفق باشی

ashkan22
25-02-2007, 15:00
اشکان جان من زیاد با شبکه اشنایی ندارم برا همین چیزی به ذهن نمیرسه ولی شما یه کاری بکن
شما گفتین بعد از نصب برنامه ها مخصوص تورنت دیگه نمی تونین به نت وصل شین . شما ورژن protable از utorrent رو که صفحه قبل واسه یکی از دوستان لینک دادم رو امتحان کنین شاید با اون مشکلی نداشته باشین
اگه بازم مشکل داشتین پیشنهاد میکنم مشکلت رو تو قسمت شبکه و انترنت هم مطرح کنی دوستان اونجا تو کار شبکه هستن شاید بتونن کمکتون کنن
موفق باشی

متاسفانه موردم حل نشد امروز مسول شبكه ادارمون رو يه ساعتي آوردم پاي كامپيوتر اما هرچي تلاش كرديم حل نشد ويندوز رو هم عوض ميكنم شايد فرجي بشه
بهرحال واقعا از كمك و همفكري شما دوست عزيز سپاسگزارم

Linux Learner
25-02-2007, 17:21
من این برنامه رو نصب کردم ولی اون جایی که باید سبز نشون بده یک مثلث زرد با علامت خطر هست
وقتی پورتشو چک میکنم میگه این پورت تقریبا" بستست . چی کار کنم؟:sad:

casper66m
27-02-2007, 14:01
سلام
میخواستم بدونم از چه ratio به پایین ادم بن میشه؟
کلا به طور متوسط چه ratio ادم داشته باشه خوبه؟

Amin
27-02-2007, 14:39
سلام
میخواستم بدونم از چه ratio به پایین ادم بن میشه؟
کلا به طور متوسط چه ratio ادم داشته باشه خوبه؟
بستگي به Tracker داره

casper66m
27-02-2007, 16:20
بستگي به Tracker داره
tracker چیه؟میشه یکم توضیح بدی
من اطلاعات زیادی در مورد تورنت ندارم

بهنوم
28-02-2007, 19:09
با سلام من فیلم برات را داشتم میگرفتم که از 700 مگ 500 تاشو گرفته بودم که اشتباها فایل دانلود از درایو سی پاک شد بعدا که باز خواستم ادامه بدم از صفر شروع میشه ولی در پایین صفحه مینویسه که از 700 مگ 500 گرفته شده و اگه باز دانلود کنم 500 اضافه میشه (500 پایینی) حالا میخواستم بدونم اگه من ادامه بدم 500 پایینی به 700 برسه میتونم فیلم را ببینم یا قسمت اصلی همون بالاییه؟ نرم افزارم هم bitspirit هستش از اساتید استدعا دارم کمکم کنند

Amin
28-02-2007, 20:34
با سلام من فیلم برات را داشتم میگرفتم که از 700 مگ 500 تاشو گرفته بودم که اشتباها فایل دانلود از درایو سی پاک شد بعدا که باز خواستم ادامه بدم از صفر شروع میشه ولی در پایین صفحه مینویسه که از 700 مگ 500 گرفته شده و اگه باز دانلود کنم 500 اضافه میشه (500 پایینی) حالا میخواستم بدونم اگه من ادامه بدم 500 پایینی به 700 برسه میتونم فیلم را ببینم یا قسمت اصلی همون بالاییه؟ نرم افزارم هم bitspirit هستش از اساتید استدعا دارم کمکم کنند
سلام
درست متوجه منظورتون نشدم (منظور از بالايي و پاييني)
در صورت امكان يه عكس از صفحه برنامه بزاريد اينجا

بهنوم
28-02-2007, 20:59
منظورم اینه که فولدری که خود برنامه ایجاد میکنه و دانلود شده ها را در اون میریزه پاک کردم اگه دوباره دانلود کنم باقی اون می اید یا از نو
اینم عکس گذاشتم تو این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
28-02-2007, 21:50
منظورم اینه که فولدری که خود برنامه ایجاد میکنه و دانلود شده ها را در اون میریزه پاک کردم اگه دوباره دانلود کنم باقی اون می اید یا از نو
اینم عکس گذاشتم تو این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكسو بايد تو سايتي مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود كنيد

بهنوم
28-02-2007, 22:03
عزیز بیا اینم از عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
28-02-2007, 22:23
عزیز بیا اینم از عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قاعدتا شما بايد رو دكمه start كليك كنيد
بعد فايل شروع ميكنه به چك كردن
بعد از اينكه 100% فايل رو چك كرد بايد از ادامه شروع به دانلود كنه
اين چك كردن فايل زياد طول نميكشه (چند دقيقه)
البته در صورتي فايل از ادامه دانلود ميشه كه فايل دانلود شده تو محل سيو موجود باشه

بهنوم
28-02-2007, 22:38
مرسی پس یعنی بیخیال شم چون فقط در پایین صفحه 500 مگ هست وقتی هم که چک میکنه چیزی پیدا نمیکنه چون پاک شده باز هم ممنون حیف شد

Amin
28-02-2007, 23:27
مرسی پس یعنی بیخیال شم چون فقط در پایین صفحه 500 مگ هست وقتی هم که چک میکنه چیزی پیدا نمیکنه چون پاک شده باز هم ممنون حیف شد
آره عزيز
وقتي فايل رو نگه نداشته باشين نميتونين از ادامش دانلود كنين

بهنوم
01-03-2007, 14:50
امین جان یک سوال دیگه داشتم من میخواهم یک فیلم بگیرم کنارش یک قفل هست میشه دانلودش کرد و دید یا نه باید به طرفش نرم چون زیرش نوشته بود بعضی ها گرفتند و دیدنش لطفا راهنمایی کنیند

Amin
01-03-2007, 15:02
امین جان یک سوال دیگه داشتم من میخواهم یک فیلم بگیرم کنارش یک قفل هست میشه دانلودش کرد و دید یا نه باید به طرفش نرم چون زیرش نوشته بود بعضی ها گرفتند و دیدنش لطفا راهنمایی کنیند
اگه دانلود نكنينش بهتره
چون دردسر داره
بايد كلي مراحل انجام بدين واسه license فيم تا اينكه بتونين پخشش كنين

بهنوم
01-03-2007, 15:16
چوخ ساغ اول (tnx)

khabgard2005
02-03-2007, 19:51
سلام
من از Torrent استفاده می کنم ولی هرکاری می کنم هیچ پورت آزادی نمی تونم براش پیدا کنم .
چندتا port بالای 30000 هم چک کردن نشد.آقا من اصلا" از کجا بفهمم Port های آزاد کدوماند؟
ممنون می شم کسی جواب بده

Alireza_Shafaei_PCworld
02-03-2007, 20:34
من توی دانشگاه میخوام داونلود کنم
ولی انگار نمیشه
کسی راهی داره که بشه با نرم افزارهای P2p اونجا کار کرد؟

*LORD*
03-03-2007, 22:42
سلام. ميخوام با سرعت 1 مگ در ثانيه دانلود کنم اينترنتم هم 4 مگ در ثانيه سرعت داره(کيبل) ،با azureus کار ميکنم ، چطوری تنظيم کنم؟

khabgard2005
04-03-2007, 13:21
سلام
من از Torrent استفاده می کنم ولی هرکاری می کنم هیچ پورت آزادی نمی تونم براش پیدا کنم .
چندتا port بالای 30000 هم چک کردن نشد.آقا من اصلا" از کجا بفهمم Port های آزاد کدوماند؟
ممنون می شم کسی جواب بده

کسی نیست به سوال من جواب بده؟

mx_2dar
05-03-2007, 17:34
من می خوام از دانشگاه دانلود کنم ولی هیچ پورت بازی پیدا نمی کنم
مشکل چیه اصلا دانلود نمی شه مثل اینکه دردسرش زیاده:sad:
من به چیزهایی درباره پورت ها پیدا کردم انگلیسیه کسی می تونه ازش سر در بیاره یا نه به لینک زیر برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oice

=====================================
بهتره با همون rapid grabber کار کنم انقدر دیگه دردسر نمی کشیدم

casper66m
06-03-2007, 21:40
من دیروز فیلم The Fast and the Furious Tokyo Drift رو از لینک توررنت زیر دانلود کردم که حدود 49 تا فایل rar هست
حالا کهextract کردم وقتی فیلم رو باز میکنم یک صفحه خاکستری میاد که صدا هم نداره :sad:
لطفا یکی راهنمایی کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lica

Viren
06-03-2007, 21:47
شما باید از برنامه Light Aloy Player استفاده کنی.

casper66m
06-03-2007, 21:59
شما باید از برنامه Light Aloy Player استفاده کنی.
برنامه ای که شما گفتی دانلود کردم این هم همون مشکل رو داره
یک فایل 700 مگی شده 3 دقیقه صفحه خاکستری که صدا نداره
یکی کمک کنه
زور داره 700 مگ دانلود کردیم بعد اینجوری شده

j0l6
06-03-2007, 22:11
من دیروز فیلم The Fast and the Furious Tokyo Drift رو از لینک توررنت زیر دانلود کردم که حدود 49 تا فایل rar هست
حالا کهextract کردم وقتی فیلم رو باز میکنم یک صفحه خاکستری میاد که صدا هم نداره :sad:
لطفا یکی راهنمایی کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lica

تورنتی که شما دانلود کردین فیک هستش و برا هیج کدوم از کسایی که اون رو دانلود کردن جواب نداده و نمیده
قبل دانلود تورنت حتما نظرات افرادی که اون رو دانلود کردن رو بخونین
هیچ وقت فیلمی رو که با فرمت رار هست از تورنت دانلود نکن 90% فیک هستن

------
دوستان دیگه چنتا سوال پرسیدن که کسی جوابشون رو نداده فک کنم به خاطر این باشه که جواب تمام سوالاتی که پرسیدین قبلا تو همین تایپیک داده شده

تو دانشگاه اگه نمی تونین دانلود کنین یا اگه هر پورتی رو میزنین مشکل داره و جواب نمیده ممکنه استفاده برنامه های p2p رو بسته باشن خیلی ها با استفاده از روتر این مشکل رو حل میکنن بعضی برنامه های مثل tunnel-http هم برا خیلی ها جواب داده ( طرز کار با روتر و tunnel--http رو تو گوگل سرچ کنین یا تو قسمت های دیگر انجمن می تونین جست جو کنین )

دانلود با حد اکثر سرعت یه شرایطی داره که تو پوست های قبلی به طور کامل توضیح داده شده
موفق باشین

casper66m
06-03-2007, 22:26
تورنتی که شما دانلود کردین فیک هستش و برا هیج کدوم از کسایی که اون رو دانلود کردن جواب نداده و نمیده
قبل دانلود تورنت حتما نظرات افرادی که اون رو دانلود کردن رو بخونین
هیچ وقت فیلمی رو که با فرمت رار هست از تورنت دانلود نکن 90% فیک هست
250 تا سیدر داشت فکر کردم لینک سالمه
بعد دانلود کامنت ها رو خوندم دیدم مثل اینکه بقیه هم مشکل من رو دارند فکر کردم مبشه ریپرش کرد که ظاهرا نمیشه پس 700 مگ پرید:sad:
ممنون

khabgard2005
08-03-2007, 11:50
کسی نیست به سوال من جواب بده؟

نمي دونم واقعا" چكار كنم كه كسي به اين سوال من جواب بده؟؟؟

j0l6
08-03-2007, 12:49
نمي دونم واقعا" چكار كنم كه كسي به اين سوال من جواب بده؟؟؟
جواب داده شده بود

گه هر پورتی رو میزنین مشکل داره و جواب نمیده ممکنه استفاده برنامه های p2p رو بسته باشن خیلی ها با استفاده از روتر این مشکل رو حل میکنن بعضی برنامه های مثل tunnel-http هم برا خیلی ها جواب داده ( طرز کار با روتر و tunnel--http رو تو گوگل سرچ کنین یا تو قسمت های دیگر انجمن می تونین جست جو کنین )

mx_2dar
09-03-2007, 16:51
فکر نمی کنم مشکل فیلتر شدن باشه چون تورنت رو نمی شه فیلتر کرد
مشکل ip invalid هستش که از دانشگاه نمی شه دانلود کرد ولی از خونه می شه
حالا کسی می دونه جه جوری با داشتن ip invalid بشه دانلود کرد

j0l6
09-03-2007, 18:31
تو دانشگاهها فکر کنم به صورت سخت افزاری با نرم افزاری تمام پورت ها رو می بندن و فقط چنتا پورت خاص رو باز میزارن احتمالا برا همین تورنت کار نمیکنه
اگه منظور شما از invalid ip همون بن شدن ای پی هست من بعضی جا ها دیدم که با روتر و یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونستن دانلود کنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ای پی رو عوض می کنه و اینجوری در صورتی که ای پی شما در بلک لیست باشه با این برنامه مشکلت حل میشه
با روتر هم میشه اینکار رو انجام داد یه سایت های خاصی هست که قدم به قدم راهنمایی میکنه

mx_2dar
10-03-2007, 02:56
اگر میشه بیشتر توضیح بدید
دانشگاه خودش ip valid داره ولی میاد با روتر invalid می کنه میده به یه کامپیوتر که مدیره بعدش ip رو پخش می کنه می ده به user ها
حالا ما با این رو تر می خوایم از invalid به valid بریم در صورتی که سر وری(مدیر کاربر ها) که user ها از اون data می گیرند خودش invalid هستش و invalid با valid نمی سازه ؟؟؟؟؟
اگر میشه اسم اون سایت و لینک اون نرم افزار روتر رو قرار بدین من چند تا گرفتم ولی ویروسی بودن

==================
rapid share دهن ما رو سرویس کرده تو رو خدا یکی که با روتر بلده کار کنه بیاد به ما یاد بده یه ثوابی کنه:sad:
سرعت بالا داشته باشی ولی نتونی دانلود کنی یعنی پشم ....:puke:

Viren
10-03-2007, 03:15
برنامه ای که شما گفتی دانلود کردم این هم همون مشکل رو داره
یک فایل 700 مگی شده 3 دقیقه صفحه خاکستری که صدا نداره
یکی کمک کنه
زور داره 700 مگ دانلود کردیم بعد اینجوری شده

نه شما وقتی فایل رو پخش می کنید یگ ارور میده که اوش چند تا لینک هست.بروی یکی از لینک ها کلیک کنیید تا صفحه دانلود Codec بیاد.سپس دانلود کنید و پخش کنید!

j0l6
10-03-2007, 12:51
اگر میشه بیشتر توضیح بدید
دانشگاه خودش ip valid داره ولی میاد با روتر invalid می کنه میده به یه کامپیوتر که مدیره بعدش ip رو پخش می کنه می ده به user ها
حالا ما با این رو تر می خوایم از invalid به valid بریم در صورتی که سر وری(مدیر کاربر ها) که user ها از اون data می گیرند خودش invalid هستش و invalid با valid نمی سازه ؟؟؟؟؟
اگر میشه اسم اون سایت و لینک اون نرم افزار روتر رو قرار بدین من چند تا گرفتم ولی ویروسی بودن

==================
rapid share دهن ما رو سرویس کرده تو رو خدا یکی که با روتر بلده کار کنه بیاد به ما یاد بده یه ثوابی کنه:sad:
سرعت بالا داشته باشی ولی نتونی دانلود کنی یعنی پشم ....:puke:
اگه روتر داری از سایت زیر استفاده کن بعد از انجام یه سری مراحل قدم به قدم انترنت شما ایمن و سریع میشه و خیلی از محدودیت هایی که در ورود به سایت های مختلف داری از بین میره ( این حرف های کسایی بود که ازش استفاده کردن من خودم روتر ندارم و تست نکردم )

لینک بالا واسه home بود اگه تو افیس هستی و کامپیوتر ها شبکه هستن از لینک زیر استفاده کن

mx_2dar
10-03-2007, 15:54
شما فکر کنید من یه user هستم آیا می تونم ip رو چنج کنم (در حالی که سرورم invalid هستش)
البته به سرور هم دسترسی دارم اما نمی خوام برای user های دیگه ایجاد بشه فکر کنم با چنج کردن ستینگ برای user های دیگه مشکل ایجاد بشه

Viren
11-03-2007, 00:31
نه شما وقتی فایل رو پخش می کنید یگ ارور میده که اوش چند تا لینک هست.بروی یکی از لینک ها کلیک کنیید تا صفحه دانلود Codec بیاد.سپس دانلود کنید و پخش کنید!

میتونید این کودک رو داتلود کنید:

wio
11-03-2007, 19:24
من یه مشکل دارم یه فایل 700 مگی با utorrent گرفتم ولی رو 98.9% گیر کرده دیگه send نمیکنه چیکار کنم؟

mx_2dar
11-03-2007, 21:10
من یه مشکل دارم یه فایل 700 مگی با utorrent گرفتم ولی رو 98.9% گیر کرده دیگه send نمیکنه چیکار کنم؟
اگر باقیمانده (2 درصد )رنگش قرمز باشه یعنی کسی نیست واست آپ کنه و کسایی که این فایل رو دارند هم همینطوره هیچ کاری نمی تونی بکنی جز صبر یک ماه یا 2 ماه یا یه ساعت دیگه
در تورنت در اوایل دانلود نشون می ده که چقدر از فایل قابل دانلود کردن هست اگر همه به رنگ آبی بود دانلود کن پس مراقب باش وگرنه ضد حال می خوری

Amin
11-03-2007, 21:19

اگر باقیمانده (2 درصد )رنگش قرمز باشه یعنی کسی نیست واست آپ کنه و کسایی که این فایل رو دارند هم همینطوره هیچ کاری نمی تونی بکنی جز صبر یک ماه یا 2 ماه یا یه ساعت دیگه
در تورنت در اوایل دانلود نشون می ده که چقدر از فایل قابل دانلود کردن هست اگر همه به رنگ آبی بود دانلود کن پس مراقب باش وگرنه ضد حال می خوری

سلام
درسته
تنها كاري كه ميتونيد بكنيد اينه كه تو سايت منبع بريد و درخواست كنيد كه seed كنن
فقط بايد صبر كرد و منتظر بود
مثلا من الان يك ماه ميشه يه فيلم روي 99.2% دارم

j0l6
11-03-2007, 21:58
اگه فایلی که دانلود می کنین فیلم باشه و فرمتش هم فرمت های تصویری باشه ( زیپ نباشه ) میشه فیلم رو دید و مشکلی نداره البته مدیا پلییر فیلم رو نشون نمیده ولی vlc نشون میده
تبصره: برای دیدن فیلمی که کامل دانلود نشده با vlc . باید خد اقل اول فیلم رو دانلود کرده باشین و قسمت دانلود نشده قسمت اول فیلم نباشه

Amin
11-03-2007, 22:55
البته JetAudio Plus و مديا پلير كلاسيك XP Codec هم پخش ميكنه
البته با دارا بودن همان شرطي كه اشاره كردين

Viren
12-03-2007, 00:48
میتونید این کودک رو داتلود کنید:

البته با استفاده از این همه میشه برای Light Aloy Player
:rolleye:

sajey
12-03-2007, 02:38
سلام دوستان
ببخشيد با dialup ميشه از سايت تورنت فيلم گرفت؟
اگر ميشود خواهشن يك دانلودر عالي براي دنلود از سايت بيترنت كه با dialup كارش عالي باشه معرفي كنيد.
خواهشن تنزيمات دانلودر راهم بنويسيد.
از تمامي دوستان سپاس گذارم

Amin
12-03-2007, 02:42
سلام دوستان
ببخشيد با dialup ميشه از سايت تورنت فيلم گرفت؟
اگر ميشود خواهشن يك دانلودر عالي براي دنلود از سايت بيترنت كه با dialup كارش عالي باشه معرفي كنيد.
خواهشن تنزيمات دانلودر راهم بنويسيد.
از تمامي دوستان سپاس گذارم
سلام دوست عزيز
دانلود فيلم با ديالاپ اصلا توصيه نميشه
چون اصلا به صرفه نيست
چه از تورنت ... چه از هر جاي ديگه

sajey
12-03-2007, 02:49
سلام دوست عزيز هزينش مهم نيست .خواهشن اقا amin كمك كنيد .
از شما بسيار سپاس گذارم

mx_2dar
12-03-2007, 09:12
سلام دوست عزيز هزينش مهم نيست .خواهشن اقا amin كمك كنيد .
از شما بسيار سپاس گذارم

از utorret استفاده کنی بهتره (یعنی خیلی بهتره )

sajey
13-03-2007, 01:24
از utorret استفاده کنی بهتره (یعنی خیلی بهتره )

سلام mx_2dar جان
از راهنمايي شما بسيار سپاسگذارم.

mx_2dar
13-03-2007, 02:46
قابلی نداشت
فقط مواظب باش که تمام فایلت آبی باشه وگرنه ضد حال می خوری اساس

sajey
13-03-2007, 05:19
قابلی نداشت
فقط مواظب باش که تمام فایلت آبی باشه وگرنه ضد حال می خوری اساس

سلام دوست خوبم
ببخشيد من منضوره شما را درك نكردم .
ببخشيد ميشه بيشتر توضيح بدي.
مرسي بازم شما خيلي باحلي ميخامت

Viren
13-03-2007, 05:32
اگه آبی نباشه.ممکنه الان دانلود بشه اما بعدن Seed کننده نداری.

mx_2dar
13-03-2007, 09:45
سلام دوست خوبم
ببخشيد من منضوره شما را درك نكردم .
ببخشيد ميشه بيشتر توضيح بدي.
مرسي بازم شما خيلي باحلي ميخامت
پایین صفحه چند تا منو داره یکیش اینکه ببینی فایلت تا چه حدی قابل دانلود هستش اینو در همون یه درصد اول مشخص
می کنه اگر تمام فایل به رنگ آبی باشه یعنی فایل کامله اگر یه درصد هم قرمز باشه seed نداره وکسایی هم که دارند seed می کنند فایل رو ناقص دارند
برای فایل های با حجم کوچک هم مواظب تروجان باش فراونه

sajey
14-03-2007, 04:13
سلام mx_2dar جان
از كمك شما خيلي سپاسگذارم.همچنين شما Sportboy عزيز.
mx_2dar خيلي طلايي

بهنوم
15-03-2007, 10:47
سلام من یک فیلم دانلود کردم که 7 دقیقه با فرمت avi و بقیه فیلم را به فرمت bin هست هر کاری هم میکنم پخش نمیکنه دانلود هم تموم شده کنار فایل تورنت تیک زده حالا چیکار کنم؟

j0l6
15-03-2007, 11:26
سلام من یک فیلم دانلود کردم که 7 دقیقه با فرمت avi و بقیه فیلم را به فرمت bin هست هر کاری هم میکنم پخش نمیکنه دانلود هم تموم شده کنار فایل تورنت تیک زده حالا چیکار کنم؟

سلام
برا اینکه فیلم با فرمت bin رو ببینی از vlc media player استفاده کن یا اینکه اون فایل bin رو با نرم افزار ,deamon, mount کن بعد فایل رو باز کن و داخل فولدر ها دنبال فایل فیلم با فرمت dat بگرد و اون رو با مدیا پلیر اجرا کن
ولی من بهتش راه اول رو پیشنهاد می کنم همون استفاده از vlc کسایی که با تورنت و فیلم های تورنت کاار میکنن باید اینو داشته باشن
اون فایل هفت دقیقه ای اهم simple هستش فک کنم و فیلم اصلی همون فایل bin هست

Payan
16-03-2007, 14:27
سلام
من دارم يه فيلم 1.35 گيگي رو دانلود مي كنم بعد از حدود 10 ساعت هنوز 10 درصدش دانلود شده كه وحشتناكه اينترنتم adsl128 البته با يو تورنت دارم دانلود مي كنم azureus رو نصب كردم اما جاوا مي خواهد چيكار كنم؟ چطوري سرعتمو بالا ببرم؟

Amin
16-03-2007, 14:35
سلام
من دارم يه فيلم 1.35 گيگي رو دانلود مي كنم بعد از حدود 10 ساعت هنوز 10 درصدش دانلود شده كه وحشتناكه اينترنتم adsl128 البته با يو تورنت دارم دانلود مي كنم azureus رو نصب كردم اما جاوا مي خواهد چيكار كنم؟ چطوري سرعتمو بالا ببرم؟
سلام
اصلا سيد داره ؟؟؟

Payan
16-03-2007, 16:53
آره داره الان كه دارم جواب شما رو مي دم 8 تا سيد داره. ولي سرعتم دانلود 2.8kb/s و آپلود حدود 6.

mx_2dar
16-03-2007, 21:01
چرا دانلودت بیشتر از upload هستش
دلیلی نداره سرعت خودتو پایین بیاری
دانلود رو بزار رو unlimited و upload رو سرعت های پایین بذار

Payan
16-03-2007, 22:04
نمي شه يعني فرقي نمي كنه سرعت همونه ! پس فرق adsl با dial up چيه؟ سرعت دانلودشون كه يكي؟الان دو روزه كامپيوترم وقت و بي وقت روشنه تازه شده 15 درصد. شما معمولا با چه سرعتي دانلود مي كنيد؟
با مرگ بر رپيدشير هم صد درصد موافقم كشت ما رو...

mahi58
16-03-2007, 22:19
سلام بچه ها.
مشکل من اینه که از همون دفعات اولی که سعی کردم از برنامه های تورنت در کامپیوترهای دانشگاهمون استفاده کنم تا به حال همیشه ناموفق بوده ام.
در حال حاضر از هر کدوم از برنامه ها که استفاده میکنم حداکثر سرعتم برای بهترین فایلها (با 500 تا Seed) نهایتا 12-10 کیلوبایت در ساعت است، در صورتی که سرعت دانلود از اینترنت 200Kb/s است.
یه نکته هم این که برنامه هایی مثل µtorrent که Port مورد استفاده را تست می کنند همیشه در کامپیوترهای دانشگاه ما Error می دهند.
کسی راه حلی برای مشکل من دارد؟
مرسی.

Payan
17-03-2007, 06:35
آقا يكي نيست به ما بگه شما چطوري فرتو فرت فيلم دانلود مي كنيد اين تورنت كه سرعتش خيلي پايينه مشكل از isp يا از utorrent يا از شانس من؟(لينك نصب جاوا لطفا چون برا نصب Azureus ارور مي گيره.)

engineerhossein
17-03-2007, 07:54
آقا يكي نيست به ما بگه شما چطوري فرتو فرت فيلم دانلود مي كنيد اين تورنت كه سرعتش خيلي پايينه مشكل از isp يا از utorrent يا از شانس من؟(لينك نصب جاوا لطفا چون برا نصب Azureus ارور مي گيره.)

احتمال زیاد isp شما دسترسی به تورنت رو براتون محدود کرده بعضی از isp ها برای این که پهنای باند کم

نیارند این کارو می کنند

j0l6
17-03-2007, 10:08
دوستان یه چیز خیلی مهم که تو سرعت هم می تونه خیلی تاثیر داشته باشه اینه که ویندوز xp sp2 به بعد طوری تنظیم شدن در ه ثانیه نمی تون ن بیشتر از 10 تا کانکتش داشته باشن که این باعث کاهش سرعت در هنگام استفاده از برنامه های p2p میشه و ....
پچ زیر رو دانلود کنین و پورت لیمیت رو حد اقل بالای 100 قرار بدین ( این چیزیه که خود برنامه گفته من 50000 قرار دادم مشکلی هم نداشتم تا حالا )
از سایت زیر می تونین اخرین ورژن این پچ رو دانلود کنین
اگه خواستین بیشتر در مورد این پچ بدونین برین به سایت زیر

کسایی
که می گن هر تورنتی دانلود می کنن سرعتش خیلی کمهتورنت زیر رو برا تست کردن تنظیمات تورنت برا یه 20 دقیقه دانلود کنین این از اون تورنت هاست که به سرعت به سیدر و پیرز بستگی نداره و وب سید میشه و اگه سیستم شما با تورنت مشکلی نداشته باشه باید بتونین حد اکثر سرعت دانلود کنین اگه نتونستین یعنی اینکه سیستم شما مشکل داره نه تورنت ( در مورد چگونگی تنظیم سیستم هم این تایپیک رو از اول بخونین متوجه می شین )

لینک مستقیم برای دانلود جاوا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f2b7eada5&TUrl=KKpqCAQ+V54OQlvlT4lXSXnsMQ9bcxnZTB9BrxHMDQsvv 3pXangbwlkYOK4M0gUe&TicketId=cVZ+NwVNMeA5+Q==&GroupName=JSC&BHost=javadl.sun.com&FilePath=/ESD29/JSCDL/jdk/1.5.0_11/jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe&File=jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe

لینک ورژن جدید azureus که نسبت به ورژن قبلی یه تغییراتی کرده از جمله خودش فایل های تورنت جدید رو با مشخصات کامل نشون میده و می تونین از داخل خود برنامه اون ها رو دانلود کنین
یه عکس از محیط جدید برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود غیر مستقیم البته این ورژن هنوز بتا هست

Payan
17-03-2007, 14:07
ممنون اما لينك جاوا پسورد مي خواد.

j0l6
17-03-2007, 14:13
این لینک رو برا دانلود جاوا امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35ce2dbd1&GroupName=JSC&BHost=javadl.sun.com&FilePath=/ESD29/JSCDL/jdk/1.5.0_11/jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe&File=jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe
اگه ارور داد به لینک زیر برو و رو دومین لینک دانلود کلیک کن

Payan
17-03-2007, 14:30
این لینک رو برا دانلود جاوا امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35ce2dbd1&GroupName=JSC&BHost=javadl.sun.com&FilePath=/ESD29/JSCDL/jdk/1.5.0_11/jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe&File=jre-1_5_0_11-windows-i586-p-s.exe
اگه ارور داد به لینک زیر برو و رو دومین لینک دانلود کلیک کن

اولي كه پسورد مي خواد دومي رو هم قبلا امتحان كرده بودم وقتي روي دانلود كليك مي كني صفحه اصلا لود نمي شه.

j0l6
17-03-2007, 14:40
من از لینک اولی خودم دانلود کردم و مشکلی نداشت شاید برا هر بار دانلود باید به صفحه ی اصلی رفت
تو لینک دومی که گذاشتم اگه وقتی روش کلیک میکنی اتفاقی نمی یوفته شاید به خاطر اینه که جاوا رو بروزر شما فعال نیست
چون من لینک اولی رو از همون صفحه گرفتم و شروع به دانلود کردم

Payan
17-03-2007, 22:32
من از لینک اولی خودم دانلود کردم و مشکلی نداشت شاید برا هر بار دانلود باید به صفحه ی اصلی رفت
تو لینک دومی که گذاشتم اگه وقتی روش کلیک میکنی اتفاقی نمی یوفته شاید به خاطر اینه که جاوا رو بروزر شما فعال نیست
چون من لینک اولی رو از همون صفحه گرفتم و شروع به دانلود کردم
متاسفانه باز هم موفق نشدم ممكنه فايل‌اش رو يه جايي (ترجيحا بجز رپيدشر) آپلود كنيد؟

j0l6
17-03-2007, 23:41
از لینک زیر می تونی دانلودش کنی

باران
18-03-2007, 14:09
دوستان لطف کنید بگید ایراد از کجاست همه صفحات هم خوندم ولی چیز خاصی متوجه نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید

Payan
19-03-2007, 09:01
از لینک زیر می تونی دانلودش کنی
آقا ممنون اما لينك خرابه اولش تا درصد قابل توجهي دانلود كرد اما ديگه نشد و دوباره از صفر شروع كرد كه ديگه اينبار اصلا چيزي دانلود نمي شه.

mofidy1
19-03-2007, 19:42
با سلام

دوستان عزیز برای من مشکل عجیبی پیش آمده، لطفا راهنمایی کنید.

بنده با u torrent کار می کنم. در این چند مدت کلی نرم افزار و چند تا فیلم باهاش دانلود کردم. چون از adsl با سرعت 64k استفاده می کنم، سرعت گاهی به 4KB/s هم می رسید و من هم کاملا راضی بودم. در این مدت هم اصلا مشکل سید و peer پیدا نکرده بودم. اما چند روزی است که حتی یک فایل رو هم نتونستم دانلود کنم. در ابتدا نوار آبی رنگ ظاهر میشه و تعداد سید و peer ها در حد 4 و 5 بالا میره، اما بلافاصله تعداد اونها کم میشه و به صفر می رسه. فکر کردم نکنه مشکل از ISP ام باشد. فایل تورنتی را که دوستان گفته بودند گذاشتم برای دانلود. مشکلی نداشت و همه چیز مثل سابق خوب شد. تنظیمات u torrent رو هم همان طور که دوستان فرموده بودند، تنظیم کردم. به قسمت logger هم که نگاه کردم مشکل port می گرفت. هم اکنون هم نوشته: unabe to map upnp port. آیا مشکل از سیده، یا پورته؟ اگر مشکل از پورته چه جوری می شه یه پورت مناسب پیدا کرد. آیا همین جوری پورتی بالای مثلا 30000 انتخاب کنیم مشکل حل میشه؟(من این کار رو کردم اما مشکل حل نشد.)

ممنون

Viren
19-03-2007, 20:03
سلام

میشه لینک بدید تست کنم؟

j0l6
19-03-2007, 22:07
با سلام

دوستان عزیز برای من مشکل عجیبی پیش آمده، لطفا راهنمایی کنید.

بنده با u torrent کار می کنم. در این چند مدت کلی نرم افزار و چند تا فیلم باهاش دانلود کردم. چون از adsl با سرعت 64k استفاده می کنم، سرعت گاهی به 4KB/s هم می رسید و من هم کاملا راضی بودم. در این مدت هم اصلا مشکل سید و peer پیدا نکرده بودم. اما چند روزی است که حتی یک فایل رو هم نتونستم دانلود کنم. در ابتدا نوار آبی رنگ ظاهر میشه و تعداد سید و peer ها در حد 4 و 5 بالا میره، اما بلافاصله تعداد اونها کم میشه و به صفر می رسه. فکر کردم نکنه مشکل از ISP ام باشد. فایل تورنتی را که دوستان گفته بودند گذاشتم برای دانلود. مشکلی نداشت و همه چیز مثل سابق خوب شد. تنظیمات u torrent رو هم همان طور که دوستان فرموده بودند، تنظیم کردم. به قسمت logger هم که نگاه کردم مشکل port می گرفت. هم اکنون هم نوشته: unabe to map upnp port. آیا مشکل از سیده، یا پورته؟ اگر مشکل از پورته چه جوری می شه یه پورت مناسب پیدا کرد. آیا همین جوری پورتی بالای مثلا 30000 انتخاب کنیم مشکل حل میشه؟(من این کار رو کردم اما مشکل حل نشد.)

ممنون
ممکنه ترکر ( demonoid.com) شما رو بن کرده باشه به خاطر این که دفعات قبل که فایل دانلود کردی زیاد اپلود نکردی و همیشه share ratio شما بد بوده
از لینک زیر استفاده کن اولین فایل همونی هست که شما می خوای دانلود کنی ولی ترکرش بیشتره اونو امتحان کن ببین مشکلت حل میشه؟

mx_2dar
20-03-2007, 00:36
سلام بچه ها.
مشکل من اینه که از همون دفعات اولی که سعی کردم از برنامه های تورنت در کامپیوترهای دانشگاهمون استفاده کنم تا به حال همیشه ناموفق بوده ام.
در حال حاضر از هر کدوم از برنامه ها که استفاده میکنم حداکثر سرعتم برای بهترین فایلها (با 500 تا Seed) نهایتا 12-10 کیلوبایت در ساعت است، در صورتی که سرعت دانلود از اینترنت 200Kb/s است.
یه نکته هم این که برنامه هایی مثل µtorrent که Port مورد استفاده را تست می کنند همیشه در کامپیوترهای دانشگاه ما Error می دهند.
کسی راه حلی برای مشکل من دارد؟
مرسی.
از دانشگاه نمي شه دانلود كرد چون دانشگاه ها از ip invalid استفاده مي كنند و كه در واقع ip غير مجاز هستش
واضحه كه نمي تونه به سيستم شما ديتا بفرسته
البته يه راهي هست سرور دانشگاه ها معمولا ه 10 يا بيشتر ip valid دارند و با استفاده از روتر مي شه دانلود كرد
كه در اختيار افراد معدوديه 1 يا 2 يا ...

mx_2dar
20-03-2007, 00:57
نمي شه يعني فرقي نمي كنه سرعت همونه ! پس فرق adsl با dial up چيه؟ سرعت دانلودشون كه يكي؟الان دو روزه كامپيوترم وقت و بي وقت روشنه تازه شده 15 درصد. شما معمولا با چه سرعتي دانلود مي كنيد؟
با مرگ بر رپيدشير هم صد درصد موافقم كشت ما رو...
همونطور كه امين خان گفتند دانلود فيلم به dailup به صرفه نيست حتي با adsl 64k
اگر هم بخواي با adsl دانلود كني من فيلم هاي پارتبندي شده رو بهت پيشنهاد مي كنم حداقل مطمئني كه قسمتي از فيلم رو گرفتي كه مي توني تو سايت هاي warez لينك هاشو پيدا كني كه معمولا rapid share هست و با يه dc كوچيك
مي توني ip رو عوض كني و بعدش باز دانلود كني البته با گربر هم ميشه من خودم با گربر حدود 5 gig دانلود كردم البته يكم حوصله مي خواد و يكم پ ر و ك س ي سرور
من نرم افزار هايي كه تو web پيدا نكنم رو از torrent ميگيرم البته خيلي كم پيش مياد البته اينم بگم كه torrent همچين آش دهن سوزي هم نيست
اگر بخواي فيلم دانلود كني اينترنت 8meg يا 3 meg خوبه كه فقط جاهاي خواصي بهش دسترسي دارند اونم دانش....
اگر هم به اينترنت سرعت بالا دسترسي داري براي دانلود فيلم مي توني به تاپيك توپ امين خان دانلود فيلم هاي يكپارچه بري اكثرا لينك ها مستقيم و بدون محدوديته ودردسر هاي تورنت رو هم نداره

mofidy1
20-03-2007, 08:45
ممکنه ترکر ( demonoid.com) شما رو بن کرده باشه به خاطر این که دفعات قبل که فایل دانلود کردی زیاد اپلود نکردی و همیشه share ratio شما بد بوده
از لینک زیر استفاده کن اولین فایل همونی هست که شما می خوای دانلود کنی ولی ترکرش بیشتره اونو امتحان کن ببین مشکلت حل میشه؟

با سلام

از راهنمایی تون بسیار ممنونم. اتفاقا برای بعضی فایلها که دانلود کردم share ratio بزرگتر از 1 بود. حتی بعضی وقتها فایل رو ساعتها می ذاشتم آپلود بشه. جالب اینجاست که همین چند روز پیش از همین لینکی که معرفی کردید استفاده کرده بودم، اما با اینکه سیدر خوبی هم داشت، باز همان مشکل برام پیش اومد. در هر صورت الان وضع بهتر شده است.
هر چند سرعت مثل قبل نیست و خیلی وحشتناکه. اما فکر می کنم با آپلود بیشتر سرعت دانلود هم بالاتر بره؛ این طور نیست؟

در ضمن اگر حرف شما درست باشه، آیا با این سابقه ی بد، من باز هم می تونم از لینک قبلی (torrentspy) فایل دانلود کنم؟

باز هم از راهنمایی تون ممنونم. انشاءالله موفق و موید باشید.

mx_2dar
20-03-2007, 10:15
باران جان شما در حال دانلود هستيد seed هاش هم كه زياده بعضي مواقع براي من هم پيش اومده كه بالا چيزي نمي نويسه ولي در حال دانلوده
بعدشم سرعت آپلودتون خيلي كمه براي ديدن قسمت هاي دانلود شده از منو هااي پايين استفاده كني بهتر مشخص ميشه
اگر يه عكس از قسمت هاي دانلود شده بدي بهتره

casper66m
22-03-2007, 12:14
سلام
من یک البوم از تورنت دانلود کردم فایل هایی که امده با پسوند Ape هست چه جوری باید بازش کنم

j0l6
22-03-2007, 12:32
در ضمن اگر حرف شما درست باشه، آیا با این سابقه ی بد، من باز هم می تونم از لینک قبلی (torrentspy) فایل دانلود کنم؟
از torrentspy می تونی فایل دانلود کنی و مشکلی نداره این ترکر ها هستن که ای پی رو بن می کنن یا به بلک لیست اضاف می کنن که البته این مشکل هم بعد مدتی حل میشه خیلی کم هم پیش میاد یه نفر بن ای پی شه ولی یه چنتا فایل خوب سید کنی برا ترکر demonoid احتمالا مشکلت با این سایت حل میشه ( فایل هایی که ترکرش این سایت هست رو بیشتر سید کن )

من یک البوم از تورنت دانلود کردم فایل هایی که امده با پسوند Ape هست چه جوری باید بازش کنم
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پلیر رو تست کن شاید جواب داد اگه نشد می تونی از convertor استفاده کنی و این فایل ها رو به mp3 or wav تبدیل کنی

casper66m
23-03-2007, 00:12
این پلیر رو تست کن شاید جواب داد اگه نشد می تونی از convertor استفاده کنی و این فایل ها رو به mp3 or wav تبدیل کنی
پلیر اگه منظورت vlc باشه تست کردم نشدconverter هم ape رو نمیشناسه

casper66m
23-03-2007, 12:28
K-Lite Codec Pack رو دانلود کردم مشکل حل شد

Viren
24-03-2007, 01:33
سلام

بله این برنامه خوبیست.

Speedi
24-03-2007, 04:24
با سلام

دوستان عزیز برای من مشکل پیش آمده، لطفا راهنمایی کنید.

من برای باره اولم که خواستم دانلود کنم و اولش ۲ تا ۳ ٪ پور میکنه

و بعدیش پرز ام میشه ۳۹ (۹) و سید هم میشه ۰(۱۴۷) باید چی کار کنم ؟

agha mesalan man ba getright download konam file haye torrent ro
FarGhi Dareh Ba azureus DownLoad konanam ya na ??

badesh Tanzimateh khasi dareh vase bala bordane e sooorat ?

Amin
24-03-2007, 17:57
سلام
سيدها كانكت نميشن
بايد صبر كني
سرعت دانلود چطوره ؟؟
------------
با getright فكر نكنم بشه تورنت دانلود كرد
مگه اينكه اووونم مثل flashget اين قابليت رو تو ورژن جديد گذاشته باشه

وگرنه براي دانلود از تورنت بايد از نرم افزارهاي مخصوص خودش استفاده كنيد

Speedi
25-03-2007, 00:29
درست شد چند دقیقه گذشت !

البته اون نسخه ای رو دانلود کردم که توی پست اول بود و قدیمی بود

بعد اگر ما بخایم با جت رایت فیل دانلود کنیم فیل های تورنت رو فرقی داره سرعت با azureus یا سایر دانلودر هایه دیگه واسه خوده تورنت هستن

بعد نتظیمات خاسی داره برایه بالا بردن سرعت؟

Viren
25-03-2007, 00:34
جت رایت

درستش گت رایت هست!

اگه منظورتون گت رایت هست نه نداره...

Speedi
25-03-2007, 00:37
یعنی هیچ فرقی توی سرعت نداره ؟

Viren
25-03-2007, 00:46
از نرم افزار Internet Download Manager استفاده کنید برای سرعت دو براربر.خودم از همین استفاده می کنم.:20:

Wisdom
25-03-2007, 00:50
از نرم افزار Internet Download Manager استفاده کنید برای سرعت دو براربر.خودم از همین استفاده می کنم.:20:

شما با Internet Download Manager تورنت دانلود ميكنيد ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Speedi
25-03-2007, 00:52
این رو دارم ولی یه چیزی می خام که بیت تورنت ها رو خوب دانلود کنه !

جت رایت سرعتش با برنامه های دیگه برایه دانلود بیت تورنت ها فرقی داره یا نه ؟

Viren
25-03-2007, 00:56
بله عزیز م ولی همه لینک هارو قبول نمی کنه.

Speedi
25-03-2007, 01:00
باشه !

حالا بعلا تستش می کنم !

j0l6
25-03-2007, 13:59
پلیر اگه منظورت vlc باشه تست کردم نشدconverter هم ape رو نمیشناسه
منظورم این پلیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بود یه جا نوشته بودن می تونه بازش کنه

Viren
26-03-2007, 00:29
این پلیر که اصلا به درد نمی خوره...

newton11
27-03-2007, 12:33
اقا من یه سری فیلم از تورنت دانلود کردم اما با هیچ برنامه ای باز نمی شه فرمتش wmv لطفا کمک کنید:13:

Viren
28-03-2007, 02:05
WMV مخفف Windows Media Audio هست و با WMP باز میشه.

casper66m
28-03-2007, 17:23
بله wmv مخفف Windows Media videoهست
شما از vlc player استفاده کنید شاید مشکلتون حل شد

دنيرو
01-04-2007, 22:46
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم :
يكي اينكه من يك فيلم از Axxo دانلود كردم به نام Devil wear prada كه به صورت DVD RIP هست و 700 مگ حجمشه . حالا ميخوام بدونم چه جوري بايد تبديلش كنم به يك DVD فيلم .
البته با نرو امتحان كردم و گفت يك چيزي حدود 2 ساعت و نيم طول ميكشه تا رايت كنه !!؟!؟!

اما سوال دوم دانلود فيلم با زير نويس فارسي هست .
ميخواستم بدونم آيا اصلا وجود داره يا اينكه فقط از بازار بيرون بايد تهيه كنيم .

پيشاپيش از جواب دوستان متشكرم .

Amin
01-04-2007, 23:34
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم :
يكي اينكه من يك فيلم از Axxo دانلود كردم به نام Devil wear prada كه به صورت DVD RIP هست و 700 مگ حجمشه . حالا ميخوام بدونم چه جوري بايد تبديلش كنم به يك DVD فيلم .
البته با نرو امتحان كردم و گفت يك چيزي حدود 2 ساعت و نيم طول ميكشه تا رايت كنه !!؟!؟!

اما سوال دوم دانلود فيلم با زير نويس فارسي هست .
ميخواستم بدونم آيا اصلا وجود داره يا اينكه فقط از بازار بيرون بايد تهيه كنيم .

پيشاپيش از جواب دوستان متشكرم .
سلام
شما DVDRip رو ميخواي به DVD تبديل كني ؟؟
فرقي تو كيفيت نداره‌ها
با برنامه AutoGK كه كارش ريپ كردن هست ميشه عمل عكس رو هم انجام داد (البته اووونم زياد طول ميكشه)
--------------
در مورد سوال دوم هم
براي يه سري از فيلمها زيرنويس فارسي تو نت هست
يه سري از دوستان هستن كه واسه فيلمها (مخصوصا نسخه‌هاي دي وي دي ريپ) زيرنويس فارسي درست ميكنن

دنيرو
02-04-2007, 13:02
سلام
شما DVDRip رو ميخواي به DVD تبديل كني ؟؟
فرقي تو كيفيت نداره‌ها
با برنامه AutoGK كه كارش ريپ كردن هست ميشه عمل عكس رو هم انجام داد (البته اووونم زياد طول ميكشه)
--------------
در مورد سوال دوم هم
براي يه سري از فيلمها زيرنويس فارسي تو نت هست
يه سري از دوستان هستن كه واسه فيلمها (مخصوصا نسخه‌هاي دي وي دي ريپ) زيرنويس فارسي درست ميكنن

امين جان
چون DVD پلير من از Divx حمايت نميكنه مجبورم براي ديدن توي تلويزيون تبديلش كنم به DVD .
يا اينكه لپتاپو بيارم كنار تلويزيون ...

در هر صورت مرسي لطف كردي .
راستي من زيرنويس فارسي Devil wear prada رو هيچ جا 1يدا نكردم .
همينطور Illusionist

dexoey
02-04-2007, 15:44
اگر با این برنامه ها دانلود کنیم قا بلیت ریزوم داره یا نه؟

مهدی

j0l6
02-04-2007, 16:29
اگر با این برنامه ها دانلود کنیم قا بلیت ریزوم داره یا نه؟
اره رسیوم رو ساپورت می کنه و مشکلی نداره فقط یه ذره توضیحات هستش که در موردشون بخونی می تونه کمکت کنه پیشنهاد میکنم توضیحاتی رو که تو صفحات اول این تایپیک قرار داده شده رو بخونی
موفق باشی

baghali91
03-04-2007, 18:14
آقا من Utorrent استفاده می کنم.توی صفحه ی اول برنامه اون پایین عکس یه علامت تعجب که دورش قرمزه آورده بعدش نوشته portت مشکل داره باید عوضش کنی منم هر چی میزارم بعدش روی test می زنم میره تو یه سایت دیگه و ارور میده.چی کار باید بکنم؟!!:41:
راستی اینترنتم هم 128 هست.سرعت دانلودم از سایت های معمولی 11kb/s هست ولی با این الان دارم 5kb/s دانلود می کنم:19:

afaz
07-04-2007, 17:32
سلام
من هركاري مي كنم نمي تونم دانلود كنم يعني اصلا سرعت دانلود صفره من از نرم افزار bit torrent استفاده مي كنم در ضمن براي آپلود كردن چه كار بايد بكنم تا سرعتم زياد بشه afazme@gmail.com

parsbin
07-04-2007, 18:42
من یکی دو تا از فیلم های axxo رو دانلود کردم
موقع پخش صدا با تصویر هماهنگی نداره و تصویر با تاخیر ده ثانیه ای نسبت به صدا پخش میشه
مشکل از کجاست؟

mx_2dar
07-04-2007, 19:16
عزیزان من هم یه زمانی خیلی دوست داشتم از تورنت دانلود کنم اما دیدم همچین آش دهن سوزی نیست
فایل هاش اصلا مطمئن نیست چه از نظر سالم بودن چه از نظر تروجان
rapidshare خیلی خیلی بهتره یه dc دوباره دانلود به همین سادگی
یا اگر می خواین فیلم دانلود کنید filho بهترینه سرعتش هم بالاست

Viren
08-04-2007, 08:11
شما تازه فهمیدید؟
سرعت دانلودش اصلا خوب نیست.

j0l6
08-04-2007, 22:57
در جواب دو پست قبلی و در دفاع از تورنت باید بگم که تورنت هیچ مشکلی نداره و خیلی خیلی از فایل ها ی بزرگ قبل از اینکه بیاد رو سایت هایی مثل رپید شیر اول رو تورنت اپلود میشه و از این لحاظ خیلی اپدیت تر هستش قابلیت رسیوم داره و محدودیت دانلود رو هم نداره همچنین مثل رپید شیر نیست که واسه دانلود یه فایل 700 مگی 20 30 تا لینک کاپی پیست کنی و حی دنبال تغییر ای پی باشی از همه مهمتر اینکه مجانی هستش
از لحاظ ویروسی بودن فایل ها من که تو این یکی دو سالی که از تورنت استفاده می کنم هنوز ویروسی ندیدم تو تورنت اگه شما موقع دانلود فایل کامنت های کسایی که فایل رو دانلود کردن رو بخونین می تونین بفهمین که چه خبره
از این لحاظ با فایل های رپدی فرقی نداره
در مورد سرعت هم من در 90 % موارد با حد اکثر سرعت دانلود کردم و مثل رپید شیر نبوده که هی پیغام بده شما محدودیت دانلودتون تموم شده یا ای پی شما در حال دانلود یه فایل هستش و باید صبر کنین تا تموم شه تو تورنت خیلی راحت فایل رو به دانلود منیجر می دی شب میگیری می خوابی صبح هم دانلودش تموم شده
عکس پایین سرعت دانلود با dsl 256Kb رو نشون میده که می تونین ببین سرعت همون سرعتی هست که با دانلود منیجر میده ( حد اکثر سرعت دانلود 30kB هست در صورتی که فقط دانلودر فعال باشه و در حال وب گردی نباشی )
فایلی که داره دانلود میشه نسبت سیدر به دانلودر کم هست ولی بازم حد اکثر سرعت رو میده به تعداد فایل هایی که تو یه ماه دانلود شدن نیگا کنین ( تورنت رو با رپید شیر و این جور چیزا مقایسه نکنین تورنت بهترینه )

mohsen9053
09-04-2007, 13:51
اقا سلام
یه سوال من برنامه utorrent رو نصب کردم فایل مربوط به download فیلم رو هم به اون میدم ولی download نمیشه
من مودم adsl asus am 602 دارم ایراد مربوط به تنظیم پورت است چه پورتی بدم تا کار کنه هر چی دادم کار نکرده
یه راهنمایی

H A M E D
09-04-2007, 14:11
اقا سلام
یه سوال من برنامه utorrent رو نصب کردم فایل مربوط به download فیلم رو هم به اون میدم ولی download نمیشه
من مودم adsl asus am 602 دارم ایراد مربوط به تنظیم پورت است چه پورتی بدم تا کار کنه هر چی دادم کار نکرده
یه راهنمایی
براي دانلود از تورنت نبايد انتظار داشته باشيد بلافاصله بعد از شروع دريافت آغاز بشه.. براي من هم هميشه يه آيكون قرمز زده پايينش ولي سرعت دريافتم عاليه.. دوتا دوتا فيلم باهاش دانلود مي كنم!

Amin
09-04-2007, 14:57
سلام
مطمئنا اگه شما لينك فيلمي رو تو رپيد داشته باشين دانلود ازش راحت تر هستش تا تورنت
اما اولا گستردگي تورنت خيلي بيشتر هستش (منبع غني تري هستش)
دوما تمام فيلمها و بازي‌هايي كه تو رپيد آپلود ميشن اول از تورنت دانلود و پخش شده‌اند

و نكته ديگه اينكه : وقتي فيلم و بازيي كه خيلي جديد هستش (با حجم بالا) لينك رپيد ازش پيدا ميكنيد با ترس و لرز دانلود ميكنيد چون هر لحظه امكان پاك شدنش وجود داره

اما فيلم/بازي‌هاي جديد تو تورنت هر لحظه بر تعداد peerها و seedها افزوده ميشه

من خودم بازي Virtua Tennis 3 با حجم 2.5 گيگ رو اصلا جرئت نميكرد از رپيد دانلود كنم
در صورتيكه از تورنت راحت دانلود كردم در حدود 600 سيد و 1500 تا هم peer داشت

H A M E D
09-04-2007, 18:30
من كه هر فيلمي رو كه اينجا معرفي ميشه با تورنت دانلود مي كنم .. سرعتش هم توپ.. همه چيزش عاليه... حالا نمي دونم چرا براي بعضيا جواب نميده. . البته اوايل براي خودم هم همينطوري بود.

Wisdom
09-04-2007, 18:43
تورنت براي من يعني زندگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جزء فيلم و فايل هاي حجيم ، ساير دانلود هام رو هم با تورنت انجام ميدم
فقط يك فيلم رو وقتي شروع به دانلود كردم 2 تا سيد داشت ( ريسك بود ) وقتي تا 54% دانلود كردم ديگه سيد نداشت

H A M E D
09-04-2007, 19:00
تورنت براي من يعني زندگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جزء فيلم و فايل هاي حجيم ، ساير دانلود هام رو هم با تورنت انجام ميدم
فقط يك فيلم رو وقتي شروع به دانلود كردم 2 تا سيد داشت ( ريسك بود ) وقتي تا 54% دانلود كردم ديگه سيد نداشت
براي اينكه مطمئن تر باشه به نظر من بهتره بريم تو سايتاي مختلف بگرديم تا اوني كه seed بيشتري داره رو پيدا كنيم... در اين صورت راحته كارمون.

mahhdy
09-04-2007, 22:01
با سلام
من هم از تورنت استفاده می کنم هم دانلود منیجر
می دونید تورنت یه بازیایی داره که من نمی فهمم
من یه نوت بوک دارم و یه pc خوب طبیعتا برای دانلود از تورنت از pc استفاده می کنم و شب و روز هم روشنه ولی رون نوت بوکمم هم تورنت نصبه و بعضی فایل ها رو از اون دانلود می کنم ولی نکته اینجاست که اولا خیلی وقتها تورنت سرعت بالایی نداره ( با اینکه سید و نودش خوبه!!) و مهم تر اینکه وقتی دو تا تورنت ها در یک شبکه ی داخلی lan فعال باشن رو فعالیت هم اثر منفی دارن، یعنی یک ینمی زاه اون یکی درست کار کنه حتی اگه دستی عرض باند رو تقسیم کرده باشی؟؟؟؟
دانلود منیجرها معمولا سرعت بالاتری دارن، البته من با رپید زیاد کار نکردم ولی بعضی از سایت های فایل منیجر دیگه خیلی توپ بودن
برای نوت بوکمم هم تو دانشگاه (من استاد دانشگاهم)، تورنت کار نمی کنه، ولی با (fdm (free downlad manager راحت دانلود دارم،
(((بقیه ی دانلود منیجرها حتی با تنظیم ------ و دادن یوزر پس کار نمی کنن؟؟؟؟))
از یه سایتی تونستم 580 کیلوبایت در ثانیه هم دانلود کنم، ولی البته دو تا فیلم دیگه 45 تا 50 کیلو بایت بیشتر اجازه ی دانلود نمی دادن.
اینم تجربه ی من

Viren
10-04-2007, 01:08
برادر من سرعت دانلود من 70 هست.اونوقت شما میگی 30 ؟
30 خیلی خیلی کم هست.

nakhordemast
12-04-2007, 01:09
آقا واسه تورنت باید adsl باشه دیگه :25:
dial up و اینا که نمیشه :34:
اره؟

j0l6
12-04-2007, 02:01
برادر من سرعت دانلود من 70 هست.اونوقت شما میگی 30 ؟
30 خیلی خیلی کم هست.
خوب برادر سرعت دانلود dsl 256 می خوای چقدر باشه پس ؟
تورنت رو با سرعت 1 مگ هم دانلود می کنن 70 که سرعتی نیست همش بستگی به شما داره و این که این تایپیک رو چقدر خونده باشین

آقا واسه تورنت باید adsl باشه دیگه
dial up و اینا که نمیشه
اره؟
چو دانی و پرسی سوالت خطا نیست
معمولا از تورنت واسه دانلود فایل های حجیم استفاده میشه با dial up i هم که نمیشه کسی دنبال فایل های حجیم نمیره که بخواد دانلود کنه
ولی فرقی نمی کنه با dial up هم من یه کتاب 16 مگی رو دانلود کردم مشکل dial up اینه که سرعت اپلودش کمه و این رو سرعت دانلودش تاثیر میزاره

باران
12-04-2007, 21:49
دوستان فیلم روز آمریکا البته به زبان روسی و DVDrip بزارم واسه دانلود
البته seed برو بالای 200 300
اگه میخواین بزارم
این را میزارم برای تست تاکسی 4 و همین طور که گفتم DVDrip

باران
16-04-2007, 02:14
دوستان اگه کسی دانلود و شروع کرده نظر بده سرعتش چطوره؟

n_bayaty
16-04-2007, 14:04
سلام
عزیزانی که دانلود بالا از Torrent دارند لطفا بفرمایند که از کدام سرویس دهنده Adsl گرفته اند . ضمنا پهنای باند رو هم اعلام فرمایند . بیشتر منظورم کاربران خانگی است .
راستی حداکثر چند تا فایل رو میشه همزمان با هم دانلود کرد ؟ یعنی توصیه ای در این مورد هست یا خیر

j0l6
16-04-2007, 14:15
این تورنتی که بالا گذاشته شده 146 سیدر و 47 دانلودر داره من الان تست کردم در کمتر از یک دقیقه به سرعت حد اکثر رسید کانکشن من هم دی اس ال هستش

n_bayaty
16-04-2007, 15:37
در Ut0rrent 6.1.0 تفاوت گزینه Start با Force Start چیه !!؟

j0l6
16-04-2007, 15:46
در Ut0rrent 6.1.0 تفاوت گزینه Start با Force Start چیه !!؟
در صورتی که شما در حال دانلود یه فایل باشین و بخواین فایل دیگه ای رو هم دانلو کنین اگه رو start کلیک کنین فایل دوم میره تو صف منتظر میشه وقتی فایل اولی دانلودش تموم شد شروع به دانلود می کنه ولی اگه رو force start کلیک کنی همون لحظه شروع به دانلود فایل می کنه

باران
16-04-2007, 22:20
این تورنتی که بالا گذاشته شده 146 سیدر و 47 دانلودر داره من الان تست کردم در کمتر از یک دقیقه به سرعت حد اکثر رسید کانکشن من هم دی اس ال هستش

پس اگه فیلم جدید خواستین بگید که بزارم

n_bayaty
17-04-2007, 10:45
سلام
عزیزانی که اطلاعاتی در ارتباط با hash شدن فایلها (wasted) دارند و اینکه چگونه می توان از این موضوع جلوگیری کرد ، را دارند لطفا راهنمایی فرمایند .
ممنون
راستی چکار کنیم تا ban نشویم ؟ یا حداقل کمتر بشویم ! اصلا اگر بشیم چی میشه ؟

n_bayaty
17-04-2007, 10:53
لطفا بفرمائید که چند درصد از دانلودهاتون ( با رعایت مسائل ابتدایی ) موفقیت آمیز بوده و بزرگترین فایلی که دانلود کردین چقدر بوده ؟

H A M E D
17-04-2007, 11:21
سلام
عزیزانی که اطلاعاتی در ارتباط با hash شدن فایلها (wasted) دارند و اینکه چگونه می توان از این موضوع جلوگیری کرد ، را دارند لطفا راهنمایی فرمایند .
ممنون
راستی چکار کنیم تا ban نشویم ؟ یا حداقل کمتر بشویم ! اصلا اگر بشیم چی میشه ؟

اين فايل ها البته به قول خود سايت فايل هايي هستند كه به وسيله Peer ها فرستاده ميشن ولي براي فايل شما مورد احتياج نيستن. البته دانلود هايي هم وجود داره كه Waste اونها بيشتر از حجم دانلودشون هست كه البته من تا حالا نديدم!
ban شدن به خاطر اينه كه بعضي ها فايل هاي hashfail زياد send مي كنن و برنامه خودش اونا رو بن مي كنه. براي رهايي از بن شدن هم بايد روي تورنت مورد نظر كليك راست كنيد و از منوي advance گزينه reset bans رو انتخاب كنيد. راه خاصي هم براي رهايي از بن شدن نيست نمي دونم فكر كنم اكثر wasted ها به خاطر اينه كه يه آدم مردم آزار فايل رو كه مضمونش ربطي به فايل هاي مورد نشر دانلود ما نداره رو ميذاره به جاي يكيشون.

لطفا بفرمائید که چند درصد از دانلودهاتون ( با رعایت مسائل ابتدایی ) موفقیت آمیز بوده و بزرگترین فایلی که دانلود کردین چقدر بوده ؟
من صددرصد دانلودهام موفقيت آميز بوده. بزرگترين فايلي هم كه با تورنت دانلود كردم يه بازي بوده با حجم 3.4 گيگابايت كه البته وقت خيلي زياد برد...

farshad86
22-04-2007, 15:07
من تازه تورنتی شدم. فقط یه مشکل دارم که اگه حل شه خیلیییی حال میکنم.
من الان Azureus 2.5.0.4 , Azureus 3 رو دانلود کردم.با utorrent کار میکردم اما این ورژن سه خیلی باحاله ! بد نیست امتحانش کنید حجمی نداره.
من یه برنامه میخوام که خودش سر ساعتی کعه مشخص کردم شروع کنه به دانلود آپلود و خودشم کانکت شه اگرم dc شد ردیال کنه و مثلا اگه 5بار نتونست کانکت شه بیخیال شه. فلش گت داره! اما مشکل اینه که فلش گت رو با تورنت تست نکردم و واقعا کارش این نیست نمیشه زیاد ازش انتظار داشت.
utorrent رو میشه مشخص کرد چه ساعتی چه روزایی با چه لیمیتی دانلود کنه ولی خودش کانکت نمیکنه!
کمک کنید:31:

n_bayaty
23-04-2007, 16:06
سلام
کسی تا حالا تست کرده که امکان استفاده از 2 دانلودر همزمان مثلا Utorrent وazureus با هم امکانپذیر هست یا نه ؟
یا مثلا ایا میشه با دو کانکشن Adsl بصورت همزمان ، از یک یا چند دانلودر استفاده کرد ؟

j0l6
23-04-2007, 16:40
کسی تا حالا تست کرده که امکان استفاده از 2 دانلودر همزمان مثلا Utorrent وazureus با هم امکانپذیر هست یا نه ؟
من تست کردم و امکانش هست ولی یه پچ هست tcp/ip patch که محدودیت پورت های باز در ویندوز xpsp2 رو از 10 به 50 یا هرچقدر خودت تعیین کنین تغییر میده که اگه شما هم رو سیستم این پچ ور اجرا کنین میتونه به افضایش سرعت کمک کنه مخصوصا وقتی بیش از یک نرم افزار p2p استفاده می کنین

n_bayaty
24-04-2007, 12:14
سلام
من چند تا دانلود نصفه با utorrent دارم . اگه بخوام دانلودرم رو عوض کنم تکلیف این نصفه و نیمه ها چی میشه ؟ راه حلی هست ؟

Amin
24-04-2007, 16:11
سلام
من چند تا دانلود نصفه با utorrent دارم . اگه بخوام دانلودرم رو عوض کنم تکلیف این نصفه و نیمه ها چی میشه ؟ راه حلی هست ؟
سلام
يعني ميخواين اين دانلودها رو با يه برنامه ديگه ادامه بدين ؟
اگه منظورتون اينه كه بله ميشه

بايد فايل تورنت رو با برنامه باز كنيد
و محل سيو رو همون محلي كه فايلها با برنامه قبلي فايلها سيو و دانلود شد‌ه‌اند قرار بدين
بعد برنامه شروع ميكنه به چك كردن
و دانلود رو ادامه ميده

n_bayaty
24-04-2007, 16:55
سلام
من زیاد بلد نیستم دنبال لینکهای تورنت بگردم . حالا اگر عزیزان محبت بفرمایند :
1- من دنبال دو dvd از گروه rolling stones با نامهای ، TorontoRocks که بصورت مشترک با ac/dc در تورنتو اجرا شده ( و من توصیه می کنم اگر پیدا کردین هم به من بگین و حتما ببینید ) و بعدی
The rolling stones Truth and Lies هستم . اگر عزیزان بتوانند کمکی کنند سپاسگزار خواهم بود . در غیر این صورت هم همونطور ! ( آدرس لینک یا فروشنده رو میخوام )
2- اصلا چجوری باید دنبال این فایلها گشت !!!؟ توی یاهو یا گوگل میشه ؟
3- این فایلهایی که علامت قفل دارند داستانشون چیه ؟ در پستهای قبلی یک اشاره ای شده ولی من هنوز متوجه نشدم .
ممنون

n_bayaty
24-04-2007, 17:06
ببخشید یک سوال دیگه !
اگر دانلودهایی که تکمیل شده را سید کنیم ایا شانس بالا رفتن سرعت جهت بقیه دانلودهای نیمه کاره بالا میره یا نه ؟ اگر جواب مثبته تا کی بصورت سید نگهش داریم ؟ برای روزهای بعد چطور ؟ اصلا کی از سید درش بیاریم ؟