PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک فوری برای فارسی نویس در فلش

sara100
25-11-2006, 10:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلام خدمت مدیران محترم این سایت!

غرض از مزاحمت من 2 سوال داشتم:
1-بهترین نرم افزار برای فارسی نویسی در فلش به خصوص در نرم افزار Sothink SWF Quicker 2.5 Build 60929چیست؟ بطوریکه در خروجی برنامه ساخته شده ،فونتهای فارسیش بهم ریختگی نداشته باشد ،خواهش می کنم نرم افزار فوق را به همراه طریقه استفاده اش در این تایپیک قرار دهید.

2- مدتی است که برنامه های فلش(به همراه صوت) ذخیره شده در کامپیوترم به طور کامل پخش می شود اما صدای برنامه فوق پخش نمی شود (با توجه به اینکه صدای دیگر برنامه ها بجز فلش ها قابل پخش است).من تا کنون در این زمینه با سایتهای مختلفی در ارتباط بوده ام اما هیچ کدام از آنها جواب قانع کننده ای در مورد این 2 سوال نداشته اند تا اینکه دست یاری به سوی شما مدیران عزیز دراز کرده ام امیدوارم حداقل شما دوست عزیز پاسخ کاملی در این زمینه در این تایپیک برایم قرار دهید .با تشکر فراوان .
نوشته شده در ساعت 10:30صبح شنبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2006/11/25

WooKMaN
25-11-2006, 21:10
جواب سوال 1 :

ّFarsi Nevis Maryam

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از نصب اين برنامه جملت رو توي همين فارسي نويس بنويس ، بعد اون جمله رو توي برنامه فلش paste كن ...

توي برنامه فلش فونت هاي فارسي اين فارسي نويس رو انتخاب كن ... مشكل حله ...

;)

sara100
25-11-2006, 23:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلام خدمت WooKMaN جان عزیز!

ازبابت راهنماییهای بسیار ارزشمندت بی نهایت تشکر .اما متاسفانه لینکی که برای دانلود نرم افزار مریم گذاشتی، گویا مشکل دارد اگر لینک درست آنرا بگذاری بسیار ممنون خواهم شد.

2-در مورد پخش نشدن صدای فلش توضیحی ندادی ،اگر در این زمینه مرا از تجریبات مفیدخود بهره مند سازی بی نهایت متشکر خواهم شد.

نوشته شده در ساعت 23:30شب شنبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2006/11/25

WooKMaN
25-11-2006, 23:43
اين لينك تست شده بيد ... :happy:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

يكي ديگر از برنامه‌هايي كه امكان فارسي نويسي در فتوشاپ(و برنامه‌هاي مشابه كه نميتوان در آنها فارسي نوشت) را ميدهد فارسي نويس مريم است.اين برنامه با استفاده از كد پيجي كه جداي از استاندارهاي فارسي است كار ميكند. اي برنامه داراي قلم‌هاي زيبا و متنوعي است كه قدرت مانور بيشتري به شما ميدهد. اين نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ويندوزxp ندارد و به راحتي ميتواندي در همه نسخه‌هاي فتوشاپ فارسي بنويسيد.

چگونگي استفاده از فارسي نويس مريم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محيط ويرايشي اين برنامه تايپ ميكنيد. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهيد(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ي مقصد از قسمت فونت، يكي از فونتهايي را كه اول آنها با;_F شروع ميشود، انتخاب كرده و با استفاده از كليدهاي Ctrl+V متنهاي تايپ شده در فارســــــي نويـــــس مريــــم را به آنجا انتقال ميدهيد.

---------------------------------

در مورد پخش نشدن صدا :

فرمت فايل صوتيتون چيه ؟

sara100
26-11-2006, 11:58
با سلامی مجدد خدمت WooKMaN جان عزیز!

از اینکه شما را خسته کردم بی نهایت شرمنده ام در مورد نوشتن فارسی در فلش مشکلم حل شد امادر مورد فرمت فایل صوتی که پرسیدید فایلهای صوتی mp3 , *. wav.* را ذخیره می کند اما آنرا پخش نمی کند .

برنامه های فلشی که من از آن استفاده می کنم شامل موارد ذیل می باشد :

1- Alligator Flash Designer v 5
Sothink SWF Quicker v2.5 - 2
Swishmax v6 - 3[/SIZE

نوشته شده در ساعت 11:55ظهر یکشنبه مورخه 2006/11/26

WooKMaN
26-11-2006, 19:34
دوست عزيز من همين الان برنامه Sothink SWF Quicker v2.5 رو نصب كردم ، با فرمت هاي ذكر شده هيچ مشكلي نداشت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا مشكلتون عجيب بيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه روي هيچ كدوم از اون برنامه ها كار نميكنه ، نكنه اصلا چيپست soundتون نصب نبيد ! ... :blink: