PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عصر پهلوانان

The Knight
25-11-2006, 06:15
آتار ، شاهزاده و پهلوان سیستان ، روزی به دنبال میراث و گذشته اش به سفر میرود. در این راه متوجه میشود گذشته و آینده اش درگیر جنگی خصم آمیز به شکلی بین نیروی خوب و اهریمن است. او وظیفه دارد دشمنان قدیمی را با هم متحد کند تا اهریمن را از بین ببرد ، چون میفهمد ، گاهی اهریمن ، فقط با اهریمن نابود میشود.

بازی توسط تیم رسانا افزار شریف در حال ساخته که اولین بازی نقش آفرینی ایرانی محسوب میشه و مطمئناً یه بازی بسیار عالی رو پیش رو داریم.
اطلاعات بیشتر درمورد بازی اینه که اسلحه های مختلف زیادی رو میتونیم انتخاب کنیم ، تو طول داستان بازی میتونیم بین نیروی خیر و شر یا تاریکی و روشنایی یکی رو انتخاب کنیم و مسیر حرکتمون رو به طرف اون سوق بدیم. داستان در خیلی جاها از شاهنامه برگرفته شده و در بعضی جاها به حماسه های خارجی مثل ، مصر ، آشور و یونان کشیده میشه.
بازیکن بعضی مواقع صداهایی از درون خودش میشنوه که میتونه شیوه ی فکر کردنش رو انتخاب کنه و بر اساس راهی که برای زندگی انتخاب کرده رفتار کنه ، مردم رو ببینه و باهاشون معاشرت کنه. دوست یا دشمنشون بشه ، بر اساس شیوه ای که انتخاب کرده.
تو این بازی مثل همه ی بازیهای نقش آفرینی دیگه از المان های Strength , Agility , Willpower ,... استفاده شده که شما رو از یک پرنسس جوان به یک پهلوان مشهور و جادوگری توانا تبدیل میکنه.
منوهای بازی فارسی هست و صداگذاری ها هم فارسی کار شده ولی بعداً امکان این وجود داره که برای منوها قابلیت انتخاب زبان انگلیسی قرارداده بشه.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتونین به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو سایت اختصاصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی (یا به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) سر بزنید.
چندتا عکس از گیم پلی (که بعداً تغییر داده میشه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمام اسکرین شات ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چندتا والپیپر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمام والپیپرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran NZ
25-11-2006, 06:36
امیدوارم بعد از افتضاح رانندگی در تهران که ادم خجالت میکشید بگه این بازی مال کشور ایرانه یه بازی خوب پیش روداشته باشیم.

MR.Punisher
25-11-2006, 10:53
قبول دارم.رانندگی در تهران واقعا افتضاح بود.فکر نکنم اینم جالب بشه.

MAXXX
25-11-2006, 13:57
حالا گرافیکش به کنارولی ایندفه امیدوارم شیرینکاری های رانندگی در تهران تکرارنشه مثلا وقتی یه نفر رو کشتی به خاطر زیر پا گزاشتن حقوق بشراز بازی نپره بیرون یعنی دقیقا اون چیزی که توی رانندگی در تهران بود

B O L O T
25-11-2006, 14:08
ميدونيد مشكل گيم ساز هاي ايراني چي هست
خيلي از اثار باستاني استفاده ميكنن
و به ديگر زبانان مثل كردي و تركي و...
توهين ميكنن
اره من نميگم ميان بگن شما خريد يا تر كها اين جوري ان جوري
ولي با حركات وموضوعات شون خيلي اين رو نشون ميدن

The Knight
25-11-2006, 15:37
به به به به
چقدر استقبال! منم اگه میخاستم بازی بسازم انقدر استقبال میشد از بازیم مطمئناً ولش میکردم! فکر میکنید اگه خودتون یه بازی واسه اولین بار میخاستین بسازین از رانندگی در تهران بهتر میشد؟ پس چرا آستین بالا نمیزنین؟ نشستین لب گود میگین لنگش کن

B O L O T
25-11-2006, 15:51
به به به به
چقدر استقبال! منم اگه میخاستم بازی بسازم انقدر استقبال میشد از بازیم مطمئناً ولش میکردم! فکر میکنید اگه خودتون یه بازی واسه اولین بار میخاستین بسازین از رانندگی در تهران بهتر میشد؟ پس چرا آستین بالا نمیزنین؟ نشستین لب گود میگین لنگش کن
باشه اين هم تعريف
به به گرافيكش از نيد فور اسپيد بالا تر
ادم ها رو ببين عين فاينال فانتازي هستن
ميگن گرافيك 1g اون هم از مدلxfx 8800مي خواهد با رم 2g
ميگن تو پنتيوم 6 مي توني اون هم با سي پي يو 5هزار خوردي گيگا هرتز
حالا هم حداقل هستن اينها

نوستر آداموس
25-11-2006, 17:21
قبول دارم.رانندگی در تهران واقعا افتضاح بود.فکر نکنم اینم جالب بشه.
فکر نکن مطمئن باش

MAXXX
26-11-2006, 00:10
ميدونيد مشكل گيم ساز هاي ايراني چي هست
خيلي از اثار باستاني استفاده ميكنن
و به ديگر زبانان مثل كردي و تركي و...
توهين ميكنن
اره من نميگم ميان بگن شما خريد يا تر كها اين جوري ان جوري
ولي با حركات وموضوعات شون خيلي اين رو نشون ميدن

سلام
تا حالا بازی ایرانی تاریخی ساخته نشده و این اولیشه توی رانندگی در تهران که اثار باستانی نبود شاید منظورت پیکانه؟...دارم شاخ در میارم ای بابا کجا به زبونای دیگه توهین کردن جونه من یه مثال بزن تا حالا مگه یه بازی بیشتر ساخته شده ؟؟؟؟ ...بازی هایی و این سبک بنا بر دلایلی بیشتر در زمان گزشته ساخته میشن که حتما نمونه هاشو زیاد دیدی البته همه اقوام محترم هست ولی تاریخ هر کشور جزو هویتشه و وقتی میگن یه بازی ایرانی انتظار داری درمورد سامورایی ها ساخته بشه؟ شما زاپنی ها رو نگاه کن یا این کمپانی های اروپایی چقدر فرهنگ و تاریخشون رو تو بازی ها نشون میدن پس بازی ایرانی یعنی چی؟..در کل بازی هایی که در زمان گزشته هستن حاله دیگه ای میدن مخصوصا راجب کشور خودت باشه شما پرنس رو نگاه کن چه استقبالی ازش شد...به هر حال به حاطر خودمون هم شده امیدوارم کارخوبی بشه

hamid_hitman47
26-11-2006, 01:11
ما هم اميدواريم كار خوبي بشه............

Mehran NZ
26-11-2006, 07:57
شما پرنس رو نگاه کن چه استقبالی ازش شد
شما يخورده به بازي پرنس نگاه كن ببين دخترا تواون بازي چه لباسهايي پوشيدن بعد بيا پايان معصوميت رو نگاه كن كم مونده بود
رو دختره چادر بذارن(كه البته بعيد نيست) خوب كي طرف دار بازيي ميشه كه دخترا توش حجاب كامل دارن حتي اگه بازيش رزيدنت اويل هم باشه طرف ميزارتش كنار
به نظر من مشكل بازي سازهاي ما باحال بودن اونهاست كه هيچ كدومشون تا حالا ادمهاي باحالي نبودن كه ما مي تونيم اينو توي
بيرون پريدن از بازي رانندگي در تهران ببينيم
من اگه يبار بازي درست بكنم كه يكي از هدفهاي من تو زندگيه بي تعارف بگم رعايت هيچ چيزي رو نميكنم ويه بازي درست ميكنم
خشنتر از gta تا همه جوونهاي دنيا حال بكنن

Sam Fisher 11
07-01-2007, 13:01
شما يخورده به بازي پرنس نگاه كن ببين دخترا تواون بازي چه لباسهايي پوشيدن بعد بيا پايان معصوميت رو نگاه كن كم مونده بود
رو دختره چادر بذارن(كه البته بعيد نيست) خوب كي طرف دار بازيي ميشه كه دخترا توش حجاب كامل دارن حتي اگه بازيش رزيدنت اويل هم باشه طرف ميزارتش كنار
به نظر من مشكل بازي سازهاي ما باحال بودن اونهاست كه هيچ كدومشون تا حالا ادمهاي باحالي نبودن كه ما مي تونيم اينو توي
بيرون پريدن از بازي رانندگي در تهران ببينيم
من اگه يبار بازي درست بكنم كه يكي از هدفهاي من تو زندگيه بي تعارف بگم رعايت هيچ چيزي رو نميكنم ويه بازي درست ميكنم
خشنتر از gta تا همه جوونهاي دنيا حال بكنن

یه دفعه ای بگو زنها وسیله ای برای فروش بازیها. اینجوری اصلا درست نیست. ماست وانتد یادتونه همه بهش پریدن تا مجبور شد تو کربن لباس دختره رو بپوشونه. مگه زنها شیئن .من که مخالفم بهتره همیشه حد وسط رعایت بشه.

راستی این بازی زمستون 85 میاد. حتما بخرینش تا دلگرمی برای سازنده هاش باشه. خواستم این بازی رو توی تاپیک نسل بعد معرفی کنم که دیدم دوستان قبلا این زحمت رو کشیدن. ولی خب عوضش MGS4 گذاشتم.

Mehran NZ
07-01-2007, 17:43
یه دفعه ای بگو زنها وسیله ای برای فروش بازیها. اینجوری اصلا درست نیست. ماست وانتد یادتونه همه بهش پریدن تا مجبور شد تو کربن لباس دختره رو بپوشونه. مگه زنها شیئن .من که مخالفم بهتره همیشه حد وسط رعایت بشه.
شاید بی حجابی باث فروش بیشتر بازی نشه (که به نظر من میشه) ولی مطمئن روسری گذاشتن سر شخصیت اول بازی باعث فروش نرفتن بازی میشه

راستی این بازی زمستون 85 میاد. حتما بخرینش تا دلگرمی برای سازنده هاش باشه.
کاملا تایید میشه

ehsan30
09-01-2007, 11:57
سلام
یکی از معایب ما ایرانی ها این که خودمون رو دسته کم می گیریم واقعا هست ها
تا اسم ایرانی میاد وسط همه می گند فایده نداره و میشه بازی رانندگی در تهران
که اصلا ریطی نداره این ماله یک شرکته و اون یکی هم ماله شرکته دیگه تازه ما اول کار
هستیم به جایه این که به دوستان بازی ساز روحیه بدهیم می زنیم توی برجکشون.
بازی عصر پهلوانان مطمئنا شاهکار نمیشه اما مطمئن هستم 1000% بهتر از بازی
رانندگی در تهران خواهد شد چون گروه این بازی دارند با صبر و دقت خاصی بازی را
میسازند پس باید منتظر بود تا بازی بیاد من حتی اگه بازی بد باشه برای حمایت وپیشرفت
صنعت بازی کشور می خرمش ممنون مطالبم را خوندید
بای

vandu
10-01-2007, 13:11
جوجه رو آخر پاییز میشمرن...

MAXXX
12-01-2007, 19:16
بااین شرایط شاید بهتر باشه که در یه موردی بسازن که هیچ خانمی تویه بازی نباشه مثلا درمورد حیوانات !!!!

hamid_hitman47
12-01-2007, 20:31
جوجه رو آخر پاییز میشمرن...

منم موافقم......باید صبر کنیم ببینیم این بازی حرفی برای گفتن داره یا نه.......

Mehran NZ
13-01-2007, 03:18
بااین شرایط شاید بهتر باشه که در یه موردی بسازن که هیچ خانمی تویه بازی نباشه مثلا درمورد حیوانات !!!!
فکر کنم اصلا هدف اینا ساختن بازیی باشه که فرهنگ اسلامی ایرانی رو در بازی نشون بدن:tongue: نه توسعه بازی تو کشور اخه یکی نیست به اینا بگه اقا بازی برای حال کردنه . به نظر من یه ادم هر چقدر هم زور بزنه نمی تونه بازی اموزشی خوب درست کنه اونم توی کشوری مثل ایران که اصلا تا حالا بازی خوب تولید نشده چه برسه به اموزشیش .

Sam Fisher 11
13-01-2007, 03:34
فکر کنم اصلا هدف اینا ساختن بازیی باشه که فرهنگ اسلامی ایرانی رو در بازی نشون بدن:tongue: نه توسعه بازی تو کشور اخه یکی نیست به اینا بگه اقا بازی برای حال کردنه . به نظر من یه ادم هر چقدر هم زور بزنه نمی تونه بازی اموزشی خوب درست کنه اونم توی کشوری مثل ایران که اصلا تا حالا بازی خوب تولید نشده چه برسه به اموزشیش .

آره موافقم. هر چیزی رو که به زور بخوای به کسی تحمیل کنی نتیجه عکس میده.
راجع به این بازی هم باید بگم که در حد خودش خوب نشون میده. شما نباید ea و یوبی و eidos رو با اینها مقایسه کنین.
میدونید هزینه ساخت بازی Crysis تا الان و جدا از هزینه های تبلیغاتش 20000000 دلار بوده !!! پولی که تقریبا 20 برابر هزینه ساخت یک فیلم پر خرج مثل دوئل در ایرانه ....

saeed_cpu_full
13-01-2007, 11:10
بالاخره باید صبر کرد ببینیم این بازی چه طوره .

فقط خدا کنه گرافیگ و داستان و شخصیت های خوبی داشته باشه

ALI_PERS!@N
13-01-2007, 11:28
har cheghadar ham khoob bashe hayejan va jazabiat nadare faghat kafiye samte chap va raste aks avalo negah koin kodoom khari ba raye neshoon dadan khoon va zereh az barg estefade mikone badesham farsi neveshte 90 ye kami zaye hast agar gharar bood iran bazi khoob besaze 10 sale pish ba baghiyeye keshvara misakht na alan alan ham ye seri pool haro mikhoran dar natije mishe bazi 1000 dollari omidvaram in 1000 dollari bedoonin che sigheyi hast