PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك يا سريال برنامه Recover My Files 3.54 ميخواستم

ghibish
29-05-2005, 14:54
كرك يا سريال برنامه Recover My Files 3.54 ميخواستم لطفا ياري نماييد
علي علي

Mehdi_Best
29-05-2005, 15:02
سلام. من دقيقا نمي دونم تو اين لينك چي هست. اما اگه اشتباه نكنم خود فايل setup برنامه به همراه كرك باشه. الان متاسفانه دارم آفلاين مي شم ولي اگه تا فردا صبح دانلود نكرده بوديد خودم دانلود مي كنم تا ببينم دقيقا چي هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

double_n
29-05-2005, 16:05
ایول mehdi_best, گل گلاب

واقعا زحمت می کشی و مشکلات رو رفع می کنی

آق مهدی آنتی مشکل :arrow:

مهدی بست ایز د بست (mehdi Best is the best(
:wink:

Mehdi_Best
30-05-2005, 08:37
خواهش مي كنم. شرمنده مي كنيد دوست خوبم
راستي اين لينك هم هست. اينو خودم دانلود كردم. فايل setup برنامه به همراه كرك كه در شاخه نصب برنامه به جاي فايل اجرايي برنامه بايد كپي كنيد. تست كردم عالي كار مي كنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gilopa
05-06-2005, 04:36
مهدي جان اين لينكم ركش خراابه يا نه.چون من يه لينك ديگه رو دانلود كردم.3.5 مگ بود ولي اين 6 مگ وخوردهاي حجمشه كه واسم جالبه.

reza12100
05-06-2005, 05:15
other link for crack 3.54:

Mehdi_Best
05-06-2005, 12:18
gilopa جان سلام. اين لينك رو خودم دانلود كردم و به خوبي كار كرد و هيچ مشكلي هم نداره. البته هم خود setup برنامه هست و هم كركش. به خاطر همين فردا كركش رو يك جا آپلود مي كنم كه ديگه مجبور نباشيد كه setup برنامه رو هم دانلود كنيد. چون احتمالا setup رو داريد. فردا منتظر باشيد.

Mehdi_Best
06-06-2005, 09:21
دوستان عزيز براي اينكه براي دانلود كرك مورد نظر با مشكل حجم بالا مواجه نشويد من كرك مذكور را به صورت rar درآورده و در پرشين گيگ آپلود كردم. بعد از نصب برنامه، كرك مذكور رو به جاي فايل اجرايي برنامه كپي كنيد. اين هم لينكش: