PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا تو رو حضرت عباس کمک کنید؟!؟!7800gs

hamedzipzap100
23-11-2006, 11:52
دوستان سلام

من الان سه روزه کل تهران را زیر پا گذاشتم ولی هیچ اطلاعاتی در مورد 7800gs پیدانکردم
باور کنید از فاره و آوژنگ و آلبالو و شاب و.... همه رو پرسیدم . اصلا" کسی نمیدونه یه همچین چیزی پیدا میشه یا نه.!! .طرف(فروشنده) انگار داری براش از گوجه بادمجون حرف میزنی . من نمیخوام زیاد تو خرج بیفتم آخه مادر بورد من AGP است و نمیخوام عوضش کنم . و تنها AGP قوی هم، بر اساس تحقیق ، بدست آوردم، همین نوعه. آیا کسی میدونه که اصلا" تو ایران وارد شده یا نه؟ اگر کسی آمار داره ! یه خبر ویا یه آدرسی به ما بده ببینیم اصلا" این7800gs بردش چیه؟ گارانتیش چیه؟ کجا میشه پیداش کرد؟ و قیمتش چنده؟ اصلا" میصرفه بخریم یانه؟ هرچند مدل های جدید 8800هم وارد بازار جهانی شده ولی برای ما بد بخت بیچاره ها ،هفت هشت سال دیگه بچه خور میشه......

والله من که دیگه از پا افتادم از بس از این پاساژ تو اون پاساژ راه رفتم. تو رو خدا تو رو خدا یه کمکی کنید.

worya_sh
23-11-2006, 13:22
بهترین کارت agp که میتونی بگیری PixelView - 6800 GT هستش از اینجا بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedzipzap100
23-11-2006, 15:14
خیلی گرونه؟

Mahdi_Moosavi
23-11-2006, 23:26
اولآ اصلآ دیگه دنباله کارت agp نباشید که دیگه وارد نمیشه؟

دومآ مگه شما می خوای 7800gs رو بخری 50 هزار تومان که میگی گرونه؟

الان همین 6800gt از نوع agp گیر بیاری کار خدایی کردی . اون وقت میگی 7800gs agp !!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه الان بری داخله یه مغازه بگی geforce 7 agp می خوام برات خفن می خندن.

lovergod14paramourand
25-11-2006, 11:27
خب من فکر میکنم تو بازار میتونی گیر بیاری الانم جنس ایطوری نیستش که بگی نیست...وضیعیت بازار خوبه مهدی جان هم تقریبا حرفش درسته...البته چون سید هستش...اینم یه شوخی بود با سید خودمون ها... :happy: