PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مادر بورد ایسوس فوری لطفا کمک کنید

nemanaldin
21-11-2006, 01:23
سلام خسته نباشید
من یه مادر بورد asus p4xp-x داشتم
یه روز کیس رو باز کردم و فن سی پی یو رو جدا کردم و تمیزش کردم و گرد و خاک روی مادر بورد رو هم تمیز کردم ولی بعد از سر هم کردن فن و سیم ها دکمه پاور رو که میزدم چراغ هارد و چراغ روی مادر بورد هم روشن میشد ولی مانیتور روشن نمیشد و سیستم بالا نمی اومد
بعدش من اینو بردم به یه خدمات کامپیوتری و اونجا همه قطعات رو امتحان کردیم و جایگزین کردیم ولی وقتی روشن می کردیم صدای بوق از کیس میاومد بعدش مغازه دار گفت فردا پس فردا جوابم رو میده
فرداش رفتم پیشش گفت مشکل از سوکت کارت گرافیکمه در حالی که اصلا من باهاش کاری نداشتم
و گفت که مادربورد رو می فرسته نمایندگی تهران و بعد از 20 روز اونو پس میدن فکر میکنید مشکل از کجای مادربورد باشه و قیمت تعمیرش چند بشه و ایا ارزش تعمیر رو داره یا یکی جدیدش رو بخرم
اگه مشی لطفا کمک کنید خیلس فوریه
با تشکر

moslem198
16-07-2007, 10:02
داداش عزيز من فكر مي كنم اصلاً مشكل از مادربورتان نيست احتمالاً مشكل از پاورتان است كه برق ضعيف ميرساند و فقط يك قسمت از سيستمتان را روشن مي كند نمي دانم آيا پاورتان را هم چك كرديد بهتر است اول آن را چك كنيد يعني با يك پاور ديگر سيستمتان را راه اندازي كنيد اگر مشكلتان حل نشد چك كنيد ببينيد اون چيز هايي رو كه باز كرديد درست وصل كرديد يا نه ؟

javadshahvand
16-07-2007, 10:32
داداش عزيز من فكر مي كنم اصلاً مشكل از مادربورتان نيست احتمالاً مشكل از پاورتان است كه برق ضعيف ميرساند و فقط يك قسمت از سيستمتان را روشن مي كند نمي دانم آيا پاورتان را هم چك كرديد بهتر است اول آن را چك كنيد يعني با يك پاور ديگر سيستمتان را راه اندازي كنيد اگر مشكلتان حل نشد چك كنيد ببينيد اون چيز هايي رو كه باز كرديد درست وصل كرديد يا نه ؟

دوست عزیز خوش اومدی ولی این پست ماله زمان تیرکمونه

dkhx2000
16-07-2007, 12:20
حداقل یه پیغام خصوصی بهش بدین ببینیم عاقبت این مادربرد چی شد.
حتما تا حالا یه سیستم هم عوض کرده

meisam1541
10-04-2008, 15:47
لطفا شماره تماس با تعمیرات تخصصی مادر بورد asusرو هر کی میدونه برام بفرسته