PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل اضافه کردن زیرنویس به فایلهای ویدیویی (vcd)

سهراب مموتی
19-11-2006, 15:53
سلام.
ببخشید که دیر جواب دادم.
پست رو ویرایش کردم و مطالب قبلی رو پاک کردم.
در فایلی که آپلود کردم تمام نرم افزار های لازم برای اضافه کردن زیرنویس به فایل DAT موجوده به اضافه یه فایل Word که آموزش این کار توشه.
در ضمن دیگه احتیاجی نیست که فرمت فایلتون رو تغییر بدید و میتونید به صورت مستقیم زیرنویس رو به فایل DAT اضافه کنید.
حجم بسته نرم افزارها: ۵۰۲۷ k

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shasha_ara2001
19-11-2006, 19:31
خسته نباشید!!!
آفرین که اسم سایتهای دیگه رو هم به عنوان مرجع آوردید. چیزی که دیگه کمتر دیده میشه.

Elfin-D
19-11-2006, 22:24
>< منتقل شد ><

mshiraz.2006
05-02-2007, 15:59
به نام خدا

با تشکر از شما به خاطر آموزش

دوست عزیز من با مشکل مواجه شدم. زیر نویس هایی رو که دانلود می کنم برای سیستم ناشناسه ( فونت )
چکارش کنم؟
با تشکر

سهراب مموتی
10-11-2007, 03:11
کجا نمیتونی فنت رو ببینی؟ اگر در نرم افزار subtitle workshop منظورتونه فکر کنم که گفته بودم که در سمت چپ این نرم افزار یه منو هست. ببخشید الان رو سیستمم نصب نیست و نمیتونم اسمشو دقیقا بگم. اگه زیرنویستون فارسی باشه در این نرم افزار فونتشو نمیتونید بخونید. باید این منو رو روی arabic تنظیم کنید. درست میشه.

ببخشید که دیر جواب دادم. من تازگی فهمیدم که میتونم کاری کنم که از جوابهایی که به تاپیک هام داده میشه باخبر بشم. درضمن یه راهی هم پیدا کردم که دیگه لازم نیست فیلمتون رو به avi تبدیل کنید برای کار در tmpeg. با یه پلاگ این در نرم افزار virtual dub میشه این کار رو کرد. با این کار دیگه کیفیت فیلمتون هم پایین نمیاد و چند مرحله از اون اراجیفی که بالا گفتم کم میشه. در واقع میتونید مستقیما و در یک مرحله فایل ام پپگ و یا دت رو زیرنویس دار کنید. حتما در چند روز آینده مینویسمش.

Šepehr
03-02-2008, 11:24
فایل های Dat رو نمیشه مستقیما زیر نویس کرد؟
حتما باید به mpeg تبدیل بشن؟

Hossein_nasa62
03-02-2008, 15:19
دوست عزيز از ارسال اين مطالب تشكر ميكنم

سهراب مموتی
04-02-2008, 03:25
فایل های Dat رو نمیشه مستقیما زیر نویس کرد؟
حتما باید به mpeg تبدیل بشن؟

میشه سپهر جان. همون طور که تو پست قبلی نوشتم. اون موقع که این تاپیکو ارسال کردم این رو بلد نبودم. متاسفانه من تا سه شنبه خیلی سرم شلوغه. حتما اضافه کردن مستقیم زیرنویس به فایل dat رو تا آخر همین هفته مینویسم.
ببخشید

aliprince
13-03-2008, 09:53
سلام. من میخوام زیر نویس رو به فیلمی پچسبونم که خودش زیرنویس انگلیسی داره. چطوری میتونم کاری کنم که موقع چسبوندن، زیر فیلمم ساه بیافته تا انگلیسی دیده نشه و فارسی خوانا باشه

ghazal86
05-08-2008, 18:44
سلام
من این نرمافزار رو دارم و متاسفانه زیر نویسهای فارسی رو درست نشون نمیده .اون کاری که گفتید رو هم کردم یعنی انتخاب زبان عربی ولی هنوز همونطوره. راه حلی نداره؟

ROOH.TASViR
18-08-2008, 12:41
تشكر دوست عزيز خيلي عاليه همينطور ادامه بديد
و اينكه من عضو جديدم و تعريف گفته نشه دستم تو ميكس و منتاژ زياد ميره حر سوال داشتيد مي تونيد دي ميون بزاريد

sorrowdancer
21-08-2008, 22:03
سلام دوست عزیز می خواستم بابت مطلبی که یادم دادی ازت تشکر کنم

یک سوالی هم داشتم ممنون میشم کمک کنی

وقتی که فایل تصویری رو باز می کنم با همون آیکونی که کنار ساعت ویندوز میاد فونت رو عوض می کنم و با فونتی که می خوام بدرستی نشون میده

ولی وقتی می خوام تکست رو روی فیلم با اون روشی که گفتی ست کنم (VirtualDub و Tmpeg) در پایان با همون فونت خودش که فکر کنم آریال باشه سیو می کنه

چجوری میشه زیرنویسی با فونت مثلا بدر رو روی فیلم ست کرد (همیشه روش بمونه)

h.ekhraji
03-09-2008, 00:47
با سلام.
برای زیرنویس کردن برنامه ای که زنده اجرا میشه می تونید کمک کنید.
من این کار رو قبلا با یولید کردم ام شنیدم کارت هایی هست که این کار رو فنی تر و قوی تر انجام میدن.
آیا نام اونا رو میدونید.

3dmaster
04-12-2008, 22:07
سلام دوست عزیز

بسیار ممنون از آموزش خوب و جامعتون

موفق باشید
یا علی

p_sh35
26-02-2009, 03:04
سلام من می خوام فیلمهایی کع دارم رو به دی وی دی تبدیل کنم و زیرنویس رو هم به اون اضافه کنم.
نکته 1: برای تبدیل به دی وی دی مشکلی ندارم.
نکته 2: پسوند فایلهای زیرنویس من Srt هستش.

p_sh35
26-02-2009, 03:13
این پست فقط واسه اینکه تعداد ارسالهام از 13 به 14 برسه.
جون من پاکش نکنید.