PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

pv2005
09-11-2007, 19:57
منم وقتی می خوام ویندوز ویستا نصب کنم بعد از یکبار ری استارت کامپیوتر هنگ می کنه. هر بار هم که ری استارت می کنم دوباره همین مشکل هست.
قطعات کامپیوترم:
amd 5000+
1 gig ram ocz dual
160 gb sata hdd
8600gt graphic card
380 wats power

Reza Razor
10-11-2007, 01:44
سلام
من از وقتی که ویستا رو نصب کردم(یه 7-8 ماه)نمیتونم دیگه نرم افزار dance ejay 7 رو روش نصب کنم.اگر هم بزور یجوری نصب شد و بالا اومد خیلی خیلی کند شده.در حد غیر قابل استفاده!
یکی بگه چیکار کنم؟باید ویستا رو آپدیت کنم یا راه حلی دارید؟

dear_2007
10-11-2007, 19:07
من وقتی میرم Control Panel گزینه Default Programs رو انتخاب میکنم بعد Set your default ... انتخاب میکنم
صفحه که باز میشه مثلا نرم افزار windows media رو انتخاب میکنم در کنار هر پسوند یه تیک وجود داره.وقتی که بخوام تیک بزنم میشه ولی امکان برداشتن تیک نیست چرا؟

kasra2002
10-11-2007, 21:40
سلام.
من همیشه پایه اینطور بحث ها بوده و هستم .
هر سئوالی اشتین بپرسین !
برادر فلی 90% برنامه روش نصب میشن و درایور ها هم واسه من هیچ مشکلی نبود و تمام قطعات رو شناسایی کرد.
مرسی
سلام
من چند تا مشکل دارم
یکی مثل همه بعضی از برنامه ها مثل بازی ها... (بعضی هاش الکی ایرور کلوز میده و باز نمی شه)
یکی بعضی درایور ها مثل وب کمم (حتی برنامه لودرش کلوز میده )

چه کار کنم کمکم کنی ممنون میشم

Reza Razor
10-11-2007, 23:21
سلام
من از وقتی که ویستا رو نصب کردم(یه 7-8 ماه)نمیتونم دیگه نرم افزار dance ejay 7 رو روش نصب کنم.اگر هم بزور یجوری نصب شد و بالا اومد خیلی خیلی کند شده.در حد غیر قابل استفاده!
یکی بگه چیکار کنم؟باید ویستا رو آپدیت کنم یا راه حلی دارید؟

کسی صدای منو میشنوه؟؟؟:2:

mohsen.rajabi
11-11-2007, 08:37
ببخشید من یه ویندوز ویستا از یه سایت خریدم که می گفت Oem هستش و نیاز به سریال نداره وقتی نصبش تموم شد (درست نصب کردم) موقع بالا اومدن ارور بوت می ده ایراد از چیه؟

vtn54
11-11-2007, 12:31
تا جايي که يادم مياد persian نداشت ولي حالا که شما ميگي حتما داره ديگه (قبولتون داريم) . يعني بايد برم ويندوز رو از نو نصب کنم ؟ اگه ميشه يه راهي نشونم بديد که احتياجي به تعويض ويندوز نباشه.
ممنونم ازت vtn54

خواهش می کنم دوست عزیز

نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست کافی است در Control Panel گزینه Regional and Language Options را انتخاب کنید

بقیه را از روی شکلهای زیر می توانید انجام دهید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamshidjap
11-11-2007, 15:46
vtn54 کارت خيلي خيلي درسته.:10:
درست شد:46:

MOHAMMAD2010
11-11-2007, 20:12
میخواستم بدونم تو یاهو مسنجر چه جوری میشه تو ویستا فارسی نوشت؟
در ضمن کامپیوتر من نمره 2 گرفته:41: بعضی ها میگفتن حتما باید 3 بگیره تا بشه باهاش کار کرد ولی الان خیلی روون میشه باهاش کار کرد
اینم مشخصات سیستم
cpu : 3.2 full cache
vga : 6200 256 mb
ram : 512

نظرتون چیه؟
راستی اون نرم افزاری که مایکروسافت برای تست سیستم گذاشته بود (اسمشو نمیدونم) میشه لینکشو بدین؟
ممنون

Oracle_Eldorado
11-11-2007, 22:38
میخواستم بدونم تو یاهو مسنجر چه جوری میشه تو ویستا فارسی نوشت؟
در ضمن کامپیوتر من نمره 2 گرفته بعضی ها میگفتن حتما باید 3 بگیره تا بشه باهاش کار کرد ولی الان خیلی روون میشه باهاش کار کرد
اینم مشخصات سیستم
cpu : 3.2 full cache
vga : 6200 256 mb
ram : 512

نظرتون چیه؟
راستی اون نرم افزاری که مایکروسافت برای تست سیستم گذاشته بود (اسمشو نمیدونم) میشه لینکشو بدین؟
ممنون

عزیزم رمت برای این ویندوز کمه وگرنه CPU من 3 هست !
کارت گرافیک هم خیلی پایین هست . برای ویستا کارت گرافیکی نیاز داری که سری 8 رو ساپورت کنه .

kasra2002
12-11-2007, 20:58
سلام
چجوری 2تا ویندوز رو با هم نسب کنم
چجوری مقداری از درایوو براش ببرم
ممنون

mohsen.rajabi
13-11-2007, 07:37
ببخشید من یه ویندوز ویستا از یه سایت خریدم که می گفت Oem هستش و نیاز به سریال نداره وقتی نصبش تموم شد (درست نصب کردم) موقع بالا اومدن ارور بوت می ده ایراد از چیه؟
کسی جواب منو نمی ده

ebinem173
13-11-2007, 16:14
آیا راهی وجود داره که من ویندوز ویستا رو که تو درایو D نصب کردم به درایو C که روش xp نصب هست منتقل کنم؟
البته xp رو دیگه نمیخوام یعنی در اصل میخوام محتویات درایو D رو روی C
Replace کنم و فقط ویستا رو روی C داشته باشم

toraj
13-11-2007, 18:16
آیا راهی وجود داره که من ویندوز ویستا رو که تو درایو D نصب کردم به درایو C که روش xp نصب هست منتقل کنم؟
البته xp رو دیگه نمیخوام یعنی در اصل میخوام محتویات درایو D رو روی C
Replace کنم و فقط ویستا رو روی C داشته باشم

دوست عزیز شما باید ویندوز ویستا را دوباره نصب کنی ولی اگه xp نمیخوای ویستا رو روی درایو C نصب کن.

jamshidjap
14-11-2007, 11:45
با سلام

چه جوري ميشه ويستا و xp رو همزمان با هم داشت

مثلا يکيش روي c و اون يکي روي d

اصلا اين امکان براي اين دو ويندوز وجود داره؟

vtn54
14-11-2007, 13:15
با سلام

چه جوري ميشه ويستا و xp رو همزمان با هم داشت

مثلا يکيش روي c و اون يکي روي d

اصلا اين امکان براي اين دو ويندوز وجود داره؟

مشکلی با هم ندارند .برای اینکه مشکلی پیش نیاید ابتدا ویندوز XP را روی درایو C نصب کنید و بعد ویستا را روی درایو D

اینطوری هیچ مشکلی هم پیش نمی آید.

ila
14-11-2007, 14:32
من ویندوز ویستا رو نصب کردم بعد مادربوردم اصلا یه سی دی جدا ونه مخصوص ویستا داره...اونم نصب کردم وقتی ریستارت شد یه صفحه آبی اومد که نوشته بود یه مشکلی داره شما نیاز دارید سیف مد کنید.
سیستم رو ری استارت کردم و safe mode هم کرد درست شد باز دوباره که ری استارت شد دیگه نیومد بالا همون پیغام قبلی رو داد بازم safe mode رو زدم نشد باید چی کار کنم
ارورش هم آخرش یه همچین چیزی نوشته بود
royal.sys

toraj
14-11-2007, 18:39
بهتره ویندوز را دوباره نصب کنید.

G G Game
14-11-2007, 18:46
من ویندوز ویستا رو نصب کردم بعد مادربوردم اصلا یه سی دی جدا ونه مخصوص ویستا داره...اونم نصب کردم وقتی ریستارت شد یه صفحه آبی اومد که نوشته بود یه مشکلی داره شما نیاز دارید سیف مد کنید.
سیستم رو ری استارت کردم و safe mode هم کرد درست شد باز دوباره که ری استارت شد دیگه نیومد بالا همون پیغام قبلی رو داد بازم safe mode رو زدم نشد باید چی کار کنم
ارورش هم آخرش یه همچین چیزی نوشته بود
royal.sys
لازم نیست مادر بورد رو نصب کنی برای کارت صوتی هم برو از داخل پوشه سی دی نصب کن .
راستی مدل مادر بردت جدیده؟

dubairan
14-11-2007, 21:13
سلام
یک مشکلی سیستم پیدا کرده کلافه شدم. یک فایل exe را open with کردم و winrar را بعنوان default قرار دام. حالا همه فایلهای اجرایی آیکونش به شکل winrar شده وموقع بازشدن error میدهد. روی فایلهای اجرایی که رایت کلیک میکنم General - Properties که باز می شود Change وجود ندارد. همچنین در Make a file type always open in a specific در Change Program هم default عوض نمیشود. لطفا راهنمایی کنید
(برای اینکه بهتر متوجه شوید میتونید یکمرتبه یکی از فایلهای exe را winrar را بعنوان default قرار دهید)

G G Game
15-11-2007, 10:37
سلام
یک مشکلی سیستم پیدا کرده کلافه شدم. یک فایل exe را open with کردم و winrar را بعنوان default قرار دام. حالا همه فایلهای اجرایی آیکونش به شکل winrar شده وموقع بازشدن error میدهد. روی فایلهای اجرایی که رایت کلیک میکنم General - Properties که باز می شود Change وجود ندارد. همچنین در Make a file type always open in a specific در Change Program هم default عوض نمیشود. لطفا راهنمایی کنید
(برای اینکه بهتر متوجه شوید میتونید یکمرتبه یکی از فایلهای exe را winrar را بعنوان default قرار دهید)

عزیزم winrar رو از کنترل پنل uninstall
بکنی بعد یه ریست کنی ایشالله حل میشه.

Hossein_Bahal
15-11-2007, 11:16
به نظر شما بهتره برای نصب ویستا به همراه Xp اول ویستا نصب بشه یا اول Xp ؟

G G Game
15-11-2007, 11:58
به نظر شما بهتره برای نصب ویستا به همراه Xp اول ویستا نصب بشه یا اول Xp ؟معلومه xp
چون با نصب ویستا اجازه نصب اکس پی داده نمیشه.
XP را از طریق بوت هم نصب کنی ویستا بالا نمیاد.

Oracle_Eldorado
15-11-2007, 12:23
به نظر شما بهتره برای نصب ویستا به همراه Xp اول ویستا نصب بشه یا اول Xp ؟

همونطور که G G Game عزیز هم گفت باید همینکار رو بکنی .
یادته قبلا ها چطوری Win 98 و XP نصب میکردی ؟
Xp رو روی 98 سوار میکنی .
راستی دوستان یه سئوال :
اگه این کار رو بکنم ( Vista + XP ) به سیستمم فشار نمیاد ؟
یا برای بازی سرعتش کم نمیشه ؟

Hossein_Bahal
15-11-2007, 13:07
ممنون از راهنمایی شما دو دوست عزیز

dubairan
15-11-2007, 23:16
عزیزم winrar رو از کنترل پنل uninstall
بکنی بعد یه ریست کنی ایشالله حل میشه.

دوست عزیز
نشد، میشه خواهش کنم شما winrar را defult باز شدن فایلهای اجرایی قرار بدید بهرحال اطلاعات فنی شما بالاست وسریع به نتیجه می رسید. اینم یک تجربه است.
ممنونم

mrmmnb
15-11-2007, 23:43
بابا این که کاری نداره برو تو فولدر اپشن دفالت exe رو عوض کن اگه نتونستی بگو کاملتر راهنمایت کنم یکم بگردی توی فولدر اپشن پیداش میکنی

dubairan
16-11-2007, 00:12
بابا این که کاری نداره برو تو فولدر اپشن دفالت exe رو عوض کن اگه نتونستی بگو کاملتر راهنمایت کنم یکم بگردی توی فولدر اپشن پیداش میکنی

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید ولی قبل از آن یکمرتبه دفالت exe رو به winrar تبدیل کنید ودومرتبه به حالت قبل برگردید. متشکرم منتظرم

Dragon pc
16-11-2007, 13:09
با سلام من وقتي عكسي رو باز ميكنم كه ببينم وقتي صفحه Windows Photo Gallery باز ميشه پشت صفحه اگه دقت كنيد زرد رنگ است اما در xp سفيده!!!!؟؟؟ آيا ميشه اين مشكل را حل كرد مهندساش جواب بدن...:41:

G G Game
16-11-2007, 17:04
با سلام من وقتي عكسي رو باز ميكنم كه ببينم وقتي صفحه Windows Photo Gallery باز ميشه پشت صفحه اگه دقت كنيد زرد رنگ است اما در xp سفيده!!!!؟؟؟ آيا ميشه اين مشكل را حل كرد مهندساش جواب بدن...:41:
مال من سفیده.ممکنه عکس دفالت برای \Control Panel\Appearance and Personalization\Personalization را زرد زدی. را بزن Advenced
بعد رنگ زرد را هر جایی دیدی عوض کن.

G G Game
16-11-2007, 17:27
دوست عزیز
نشد، میشه خواهش کنم شما winrar را defult باز شدن فایلهای اجرایی قرار بدید بهرحال اطلاعات فنی شما بالاست وسریع به نتیجه می رسید. اینم یک تجربه است.
ممنونم
من هم با یه برنامه دیگه همچین مشککلی داشتم به طوری که همه فایل های EXE به عکس اون برنامه تبدیل شده بودن. بعضی وقت ها با دفالت یک برنامه که برای اجرای اون ساخته نشده یا سازگاری نداره این جوری میشه.

Dragon pc
16-11-2007, 17:59
بهترين تنظيمات براي مانينور L1740p چيه؟ ‍contrast,......:13:

ehsan_jan3
16-11-2007, 18:40
اگر کرک شناسائی بشه چیکار باید کرد؟

G G Game
16-11-2007, 20:09
بهترين تنظيمات براي مانينور L1740p چيه؟ ‍contrast,......:13:
چه ربطی به تاپیک داره؟:46:
من این رو می گم که کنتراست و گاما را بالاتر انتخاب کنی و روشنایی را کمتر :3:از اینها بزنی خوب میشه.

kasra2002
16-11-2007, 21:17
سلام
میخوام مقداری از هاردمو برا ویستا از یه درایو ببرم
آیا میتونم این کارو بکنم
ممنون

s_m_taheri
16-11-2007, 21:32
سلام
میخوام مقداری از هاردمو برا ویستا از یه درایو ببرم
آیا میتونم این کارو بکنم
ممنون

با paragon partition magic میتونید این کار رو تو ویستا انجام بدید.

dubairan
16-11-2007, 22:27
من هم با یه برنامه دیگه همچین مشککلی داشتم به طوری که همه فایل های EXE به عکس اون برنامه تبدیل شده بودن. بعضی وقت ها با دفالت یک برنامه که برای اجرای اون ساخته نشده یا سازگاری نداره این جوری میشه.

اونوقت یعنی چی؟
همانطورکه گفتم من وینرر را اشتباها دفالت یک فایل اجرایی قرار دادم حالا همه فایلهای اجرایی سیستم از کار افتاده حتی برنامه های ویندوز از جمله مدیا پلیر. این دفعه دوم است این اتفاق میافتد، دفعه پیش مجبور شدم ویندوز را عوض کنم . خواهش میکنم یکی از دوستان فنی راه حلی پیشنهاد کنند(لطفا چند پست قبلی را نیز مطالعه کنید)
متشکرم

reza fontana
17-11-2007, 01:28
دیگه میشه ویندوز ویستا رو بدون مشکل و محدودیت زمانی نسب کرد؟

mohsen.rajabi
17-11-2007, 12:06

کسی منو نمی تونه راهنمایی کنه :19:

G G Game
17-11-2007, 15:02
اونوقت یعنی چی؟
همانطورکه گفتم من وینرر را اشتباها دفالت یک فایل اجرایی قرار دادم حالا همه فایلهای اجرایی سیستم از کار افتاده حتی برنامه های ویندوز از جمله مدیا پلیر. این دفعه دوم است این اتفاق میافتد، دفعه پیش مجبور شدم ویندوز را عوض کنم . خواهش میکنم یکی از دوستان فنی راه حلی پیشنهاد کنند(لطفا چند پست قبلی را نیز مطالعه کنید)
متشکرم

برنامه ای که دفالت زدی پاکش کن.

G G Game
17-11-2007, 15:04
اگه گفت دوباره نصب کن بار دوم حل میشه.

toraj
18-11-2007, 23:12
دیگه میشه ویندوز ویستا رو بدون مشکل و محدودیت زمانی نسب کرد؟

دوست الان بیشتر برنامه ها مشکلاتشان با ویستا حل شده در ضمن کرک بدون مشکل ویستا هم اومده.

arash rashno
18-11-2007, 23:21
کسی منو نمی تونه راهنمایی کنه :19:
خوب دوست عزیز چه اروری میده
عکسی بزار تا کمکت کنیم

Hossein_Bahal
18-11-2007, 23:32
قبلا از اینجا یه کرک گرفته بودم که باید برای اکتیو کردن ویندوز یه سری مراحل رو قبل از نصب انجام میدادی .
میخواستم بدونم کرکی هست که به صورت راحت و بی دردسر بعد از نصب کرک کرد ؟

babak1000
19-11-2007, 05:58
پس از نصب ويندوز و اجراي اکتيويژن آن پيغامي با متن زير مي دهد
debog
error:access violation at 0x77DD294F,program terminated.
مي خواستم بدان مشکل از کجاست؟
با تشکر

jam3000
19-11-2007, 06:31
كارت tv و نرم افزار ديدن فيلم درويستا نصب نمي شود؟

mohsen.rajabi
19-11-2007, 06:49
خوب دوست عزیز چه اروری میده
عکسی بزار تا کمکت کنیم

خوب بالاخره یکی به ما اهمیت داد
نگاه دوست عزیز این ایراد اون موقعی میده که بعد از نصب مرحله آخر رستارت که می کنه دیگه بالا نمیاد و یه ایرادی از بوت میده نمی دونم چشه و این ایراد تو داسه

time prince
19-11-2007, 19:28
دوستان من نمی تونم هیچکدوم از درایورهای سخت افزاری مثل درایور مادربرد و درایور مودم و ... رو توی ویندوز ویستا نصب کنم
اگه کسی می دونه باید چکار کنم بگه

G G Game
19-11-2007, 21:10
دوستان من نمی تونم هیچکدوم از درایورهای سخت افزاری مثل درایور مادربرد و درایور مودم و ... رو توی ویندوز ویستا نصب کنم
اگه کسی می دونه باید چکار کنم بگه
مادربرد و درایور مودم بر روی ویستا لازم نیست نصب کنی در مورد کارت صوتی هم درایور های جدیدش اومده.

خوب بالاخره یکی به ما اهمیت داد
نگاه دوست عزیز این ایراد اون موقعی میده که بعد از نصب مرحله آخر رستارت که می کنه دیگه بالا نمیاد و یه ایرادی از بوت میده نمی دونم چشه و این ایراد تو داسه
با نصب مجدد ویندوز مشکل حل میشه من این رو قبلآ دیده بودم.

كارت tv و نرم افزار ديدن فيلم درويستا نصب نمي شود؟
برای نصب کارت TV باید سی دی درایور کارت را در کیس بذاری بعد از داخل CD فایل Stup را پیدا کن و بر روش کلیک راست کن و از گزینه آخری یعنی پرا پرتیس سر برگ Compatibiliti را انتخاب و تیک Run as .... را بزن وOK کن حالا گزینه Setup را دابل کلیک کن .

G G Game
19-11-2007, 21:17
پس از نصب ويندوز و اجراي اکتيويژن آن پيغامي با متن زير مي دهد
debog
error:access violation at 0x77DD294F,program terminated.
مي خواستم بدان مشکل از کجاست؟
با تشکر
برنامه های دیگه ای را تست کن مثل این برنامه ها که اگه اسمشون را در گوگل سرچ کنی می تونی بر نا مه اش را دانلود کنی .حجمشون هم خیلی کمه:
VistaActivationCrackSetup
Vst.ALLx86x64.AO.2.1.2.1.2-FF_StR0_2007.04.02
One Click Activator
Rocking Actvator
Reset time
visoemact
Vista.All.x86.OneClick.Activator-CLoNY
Vista Automated Activation Crack - Paradox & Clony
Vista.All.x86.OneClick.Activator.4st.March-CLoNY.3631799
3D_Ultimate

mohsen.rajabi
20-11-2007, 10:45
با نصب مجدد ویندوز مشکل حل میشه من این رو قبلآ دیده بودم.

یعنی یه بار دیگه روش نصب کنم درست میشه (آخه من دوباره نصب کردم اما روش نصب کردم)

G G Game
20-11-2007, 18:37
یعنی یه بار دیگه روش نصب کنم درست میشه (آخه من دوباره نصب کردم اما روش نصب کردم)
باید همون درایوی که روسش نصب می کردی مثلآ درایو C .
باید موقع نصب اون درایو رو فرمت کنی بعد نصب میشه.

fokoli_qaz
21-11-2007, 09:18
سلام
من می خواستم بدونم این gadget ویندوز ویستا رو چطور می شه بهش چیزی اضافه کرد از گالری microsoft وقتی می گیرم نصب نمی شه این error رو می ده
Unverified submission.
Only install applications from developers you trust. This is a third-party application, and it could access your computer's files, show you objectionable content, or change its behavior at any time.

toraj
21-11-2007, 18:14
سلام
من می خواستم بدونم این gadget ویندوز ویستا رو چطور می شه بهش چیزی اضافه کرد از گالری microsoft وقتی می گیرم نصب نمی شه این error رو می ده
Unverified submission.
Only install applications from developers you trust. This is a third-party application, and it could access your computer's files, show you objectionable content, or change its behavior at any time.

شما مطمعني اضافات gadget رو گرفتي اگه درست گرفته باشي وقتي روش كليك مي كني بايد يه گزينه instal داشته باشه.

ebinem173
22-11-2007, 00:28
از من به شما نصحت به هیچوجه برنامه advanced system optimizer رو روی سیستمتون نصب نکنید
من برای بار دوم از این برنامه ضربه خوردم
شانس آوردم حالت restore point رو فعال کرده بودم وگرنه الان باید دوباره یه ویندوز جدید میریختم
اتفاقا ورژن 2.20 که با ویستا سازگار هست رو ریختم و از همون اول .... به سرعت سیستم و بجای اینکه فایلهای junk رو پاک کنه یسری فایلهای سیستمی رو پاک کرد و ویندوز دیگه بالا نیومد و پیغام میداد که فایل نمیدونم چیچی با پسوند sys پیدا نمیشه
برم دوباره همون tune up utilities رو نصب کنم

toraj
22-11-2007, 06:43
از من به شما نصحت به هیچوجه برنامه advanced system optimizer رو روی سیستمتون نصب نکنید
من برای بار دوم از این برنامه ضربه خوردم
شانس آوردم حالت restore point رو فعال کرده بودم وگرنه الان باید دوباره یه ویندوز جدید میریختم
اتفاقا ورژن 2.20 که با ویستا سازگار هست رو ریختم و از همون اول .... به سرعت سیستم و بجای اینکه فایلهای junk رو پاک کنه یسری فایلهای سیستمی رو پاک کرد و ویندوز دیگه بالا نیومد و پیغام میداد که فایل نمیدونم چیچی با پسوند sys پیدا نمیشه
برم دوباره همون tune up utilities رو نصب کنم

tune up utilities خيلي بهتره در ضمن با ويستا هم كاملا سازگاره البته نسخه هاي جديدش.

Razel
22-11-2007, 21:55
سلام
من چند تا سوال داشتم. اگر تکراریه ببخشید:

* - برنامه های فارسی فونتهاشون قاطی هست و فارسی نیستند در xp در regional and language options یه تب به نام advanced بود که با فارسی کردنش این مشکل حل میشد ولی در ویستا نتونستم پیداش کنم. لطفا راه حلش رو برام بفرمائید. (ویندوزم زبان Persian داره)

* - چطور میشه فونت ویندوز رو عوض کرد. مثلا فونت ب.ظ که کنار ساعت ویندوز هست به tahomaتغییرش داد. من از قسمت Advanced appearence setting همه فونتها رو از segoe به tahoma تغییر دادم ولی فقط فونت پوشه ها و پنجره ها عوض شد و فونت ساعت و تقویم تغییری نکرد. لطفا بفرمائید که چطور تغییرش بدم.

* - من نمیتونم acrobat reader 8 رو نصب کنم و در مراحل اولیه نصب error میده. من از کرک stop timer استفاده میکنم آیا میتونه از اون باشه؟

* - آیا کرکی بعد از کرک بایوس اومده؟ که با یه روش دیگه کرکش کنه. چون این کرک روی سیستم من جواب نمیده و مشکل ایجاد میکته.

ممنون میشم اگر جواب سوالهامو بدید.

موفق باشید.

mohsen.rajabi
23-11-2007, 07:27
باید همون درایوی که روسش نصب می کردی مثلآ درایو C .
باید موقع نصب اون درایو رو فرمت کنی بعد نصب میشه.
من همین کار رو کردم بازم ایراد داد چه کار کنم؟

ebinem173
23-11-2007, 08:24
من یه فولدر دارم که توش پر از آلبومهای mp3 هستش
میخوام توی هر آلبوم فقط اطلاعاتی که میخوام رو جلوی آهنگ نشون بده مثل نام خواننده و اسم آهنگ و سایز و ....
اینکار رو فقط میشه داخل تک تک البومها انجام داد
راهی وجود داره که من یکبار برای همیشه این تنظیمات رو کلی برای کل فولدرم انجام بدم؟
و مجبور نباشم دونه دونه وارد هر آلبوم بشم و این تنظیمات رو انجام بدم؟

بعد آیا کتاب فارسی وجود داره که آموزش کامل و حرفه ای (نه مبتدی) ویندوز ویستا باشه؟ یه چیزی تو مایه های help خود ویندوز کامل باشه؟

toraj
23-11-2007, 08:39
سلام
من چند تا سوال داشتم. اگر تکراریه ببخشید:

* - برنامه های فارسی فونتهاشون قاطی هست و فارسی نیستند در xp در regional and language options یه تب به نام advanced بود که با فارسی کردنش این مشکل حل میشد ولی در ویستا نتونستم پیداش کنم. لطفا راه حلش رو برام بفرمائید. (ویندوزم زبان Persian داره)

* - چطور میشه فونت ویندوز رو عوض کرد. مثلا فونت ب.ظ که کنار ساعت ویندوز هست به tahomaتغییرش داد. من از قسمت Advanced appearence setting همه فونتها رو از segoe به tahoma تغییر دادم ولی فقط فونت پوشه ها و پنجره ها عوض شد و فونت ساعت و تقویم تغییری نکرد. لطفا بفرمائید که چطور تغییرش بدم.

* - من نمیتونم acrobat reader 8 رو نصب کنم و در مراحل اولیه نصب error میده. من از کرک stop timer استفاده میکنم آیا میتونه از اون باشه؟

* - آیا کرکی بعد از کرک بایوس اومده؟ که با یه روش دیگه کرکش کنه. چون این کرک روی سیستم من جواب نمیده و مشکل ایجاد میکته.

ممنون میشم اگر جواب سوالهامو بدید.

موفق باشید.

دوست عزيز اگه شما در قسمت regional and language options به قسمت adminstrative بريد و persian را انتخاب كنيد ودر مورد acrobat reader 8.1 را نصب كنيد كرك هم براي ويستا زياد هست وهمه كار ميكنن كافي توي صفحات قبل سرچ كني.

gisha
23-11-2007, 11:57
سلام.
میشه بگید چطوری دو تا اکانت در ویستا بسازم که کاملا از هم جدا باشند.
مثلا در یک اکانت یک سری نرم افزارها مثل اتوکد و آنتی ویروس و فایروال نصب باشه که هیچ کدوم تو اکانت دیگه نباشه.
برای سرویسهای ویستا هم میشه چنین کاری کرد که فقط تو یه اکانت خاص کار کنه؟

Razel
23-11-2007, 15:37
دوست عزيز اگه شما در قسمت regional and language options به قسمت adminstrative بريد و persian را انتخاب كنيد ودر مورد acrobat reader 8.1 را نصب كنيد كرك هم براي ويستا زياد هست وهمه كار ميكنن كافي توي صفحات قبل سرچ كني.
دوست عزیز ممنون از لطفت . مشکلم از لحاظ فونت حل شد و پی دی اف رو هم فعلا با foxit باز میکنم. در مورد کرک ویستا هم باید بگم که درسته کرکهای زیادی برای ویستا اومده ولی همشون در دو گروه قرار دارند یکیشون کرک stop timer هست که اولین کرکه و یکی دیگه کرک بایوس هست که گروه paradox زده تا اونجایی که من گشتم غیر از این دو تا چیزی نیومده و روشهای نصبشون متفاوته. کرک بایوس رو سیستم من و بعضی از دوستان جواب نمیده و بعد از نصب موقع بوت صفحه آبی میاد و کار نمیده.

در ضمن من یک سوال دیگه هم داشتم:

ممنون از لطفتون.

G G Game
23-11-2007, 21:07
من همین کار رو کردم بازم ایراد داد چه کار کنم؟
یا اون ایرادی که می نویسه را در اینجا بنویس.
یا DVD ویندوز خرابه.
یا اینکه برای نصب از بوت نصب می کنی و در پارتیشن بندی اشکال داره.
یا ...
همین اروری که میده چیه؟

G G Game
23-11-2007, 21:10
سلام.
میشه بگید چطوری دو تا اکانت در ویستا بسازم که کاملا از هم جدا باشند.
مثلا در یک اکانت یک سری نرم افزارها مثل اتوکد و آنتی ویروس و فایروال نصب باشه که هیچ کدوم تو اکانت دیگه نباشه.
برای سرویسهای ویستا هم میشه چنین کاری کرد که فقط تو یه اکانت خاص کار کنه؟
امکان پذیره

Nine
25-11-2007, 12:56
کسی می دونه چرا گزینه هایبرنت در ویستای من وجود نداره؟
چطوری میشه اونو به منوی خاموش کردن اضافه کرد؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

damn
25-11-2007, 15:34
شماره سریال ویستا 64 بیتی رو برای نصب میخواستم

کسی از دوستان داره؟

Hoom@n
25-11-2007, 20:53
و ممنون می شم اگر تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به من کمک کنید.

amsjavan
25-11-2007, 22:52
چه جوري از شر اين پيغام ها موقع نضب برنامه ها راحت بشم؟

shahabamo
26-11-2007, 10:42
سلام. بازم یه مشکل دیگه با ویستا ...
آقا این ویستا خیلی گاوه به خدا! (البته دور از جون شما) قبلا وقتی میخواستم یه system backup ازش بگیرم مثل بچه آدم میومد از c (که ویستام توشه) یه بک آپ میگرفت و تموم. ولی حالا دیگه خودش d رو هم توی بک آپ include میکنه و حجم بک آپ میره بالا... اصلا هم نمیشه d رو از بک آپ مستثنی کرد. تو رو خدا کمک کنین!

G G Game
26-11-2007, 23:29
شماره سریال ویستا 64 بیتی رو برای نصب میخواستم

کسی از دوستان داره؟
در هنگام نصب بدون اینکه شماره سریالی وارد کنی انتخاب دکمه next یا ok را بزن بعد در کادر مکالمه NO را بزن رد میشه .گیر یا سوالی داشته بپرس.

چه جوري از شر اين پيغام ها موقع نضب برنامه ها راحت بشم؟
برای اون 2 راه حل وجود داره که آسون ترینش اینه:
برو به
Control Panel\User Accounts
و گزینه Turn User Account Control On or Off را انتخاب و تیک را بردار و اوکی را بزن و سیستم را ریستارت کن.حله!

سلام. بازم یه مشکل دیگه با ویستا ...
آقا این ویستا خیلی گاوه به خدا! (البته دور از جون شما) قبلا وقتی میخواستم یه system backup ازش بگیرم مثل بچه آدم میومد از c (که ویستام توشه) یه بک آپ میگرفت و تموم. ولی حالا دیگه خودش d رو هم توی بک آپ include میکنه و حجم بک آپ میره بالا... اصلا هم نمیشه d رو از بک آپ مستثنی کرد. تو رو خدا کمک کنین!
در کادر استارت منو تایپ کن :Backup وگزینه ای که میادBackup status co را انتخاب کن و setup automatic file backup را بزن که در این جا خودش فضای خالی در هارد دیسک را برای بکاپ تعیین میکنه بعد کادر which disk میاد که با انتخاب درایور های هارد میتونی درایو C را تیک و بقیه را خالی بزاری .
موفق باشید.

G G Game
26-11-2007, 23:43
کسی می دونه چرا گزینه هایبرنت در ویستای من وجود نداره؟
چطوری میشه اونو به منوی خاموش کردن اضافه کرد؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مال من هم اینطوریه.شاید این یه راه حل باشه:

برو به Control Panel\Power Options و از سمت چپ Choose what the power ... را بزن حالا System Settings میاد که در کادر برای دکمه power که شکلش هم هست گزینه Hibernate را بزن وSave کن .از حالا به بعد هر وقت دگمه Power یا همون روشن خاموش روی کیس را بزنی سیستم به حالت هایبرنات میره و خاموش میشه.

Hibernate حالتی از خاموشی موقت ویندوز است که در آن سیستم عامل کل کارهای شما را حفظ میکند و رایانه را خاموش میکند ولی برای شروع مجدد همان فایلهایی را که در جریان کاری قبل فعال بودند با سیستم عامل بالا می آیند. یعنی همان فایلهایی که در میز کار , شما قبلآ باز گذاشتید و برای ادامه کار در وقت بعدی هایبرنات کردید.

برای هایبر نات میانبر های دیگری هم هست... .

shahabamo
27-11-2007, 16:55
در کادر استارت منو تایپ کن :Backup وگزینه ای که میادBackup status co را انتخاب کن و setup automatic file backup را بزن که در این جا خودش فضای خالی در هارد دیسک را برای بکاپ تعیین میکنه بعد کادر which disk میاد که با انتخاب درایور های هارد میتونی درایو C را تیک و بقیه را خالی بزاری .
موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون ولی نشد! من نمیخوام از فایلهام بک آپ بگیرم.میخوام از سیستم بک آپ بگیرم. یه نیگا به این عکس بکنین:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

G G Game
27-11-2007, 19:26
ممنون از راهنماییتون ولی نشد! من نمیخوام از فایلهام بک آپ بگیرم.میخوام از سیستم بک آپ بگیرم. یه نیگا به این عکس بکنین:
از اون عکس که من دیدم روی درایو D شما هم سیستم عامل نصبه واتومات از اون هم پشتیبان می گیره.لابد شما هم مکان ذخیره بکآپ را درایو D قرار میدید.

amsjavan
29-11-2007, 19:18
من وقتی XP رو با Vista شبکه می کنم وقتی می خوام از XP وارد اون یکی کامپیوتر بشم و در واقع فایل بگیرم username و Password می خواد اما من هیچ Password ی نذاشتم! در حالی که از vista راحت می تونم فایلی دریافت کنم!مشکل از کجاست؟

rezamn22
30-11-2007, 02:00
چطور می تونم IE7 رو تو ویستا uninstall کنم ممنون

gisha
30-11-2007, 13:59
امکان پذیره

چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟
تو یه اکانت یه سری نرم افزار و سرویس و تو دیگری یه سری دیگه.

amsjavan
02-12-2007, 10:31
كسي جواب منو نميده؟

mohamad.hejazi
07-12-2007, 17:42
سلام دوستان.
یه زحمتی برای دوستانی که ویستا دارن دارم.
اینکه لطف کنن برن تو system information و ورژن ویندوز ویستاشون را کامل بنویسن.
ماله من فکر کنم نسخه ی rtm باشه.نوشته version 6.0.6000 build 6000
لطف کنن هر کسی که میزاره دقیق بزاره تا من بفهمم.
راستی اگه میشه ورژن internet explorer رو هم بنویسین.ماله من اینه: 7.0.6000.16473
ممنون.

ehsan_jan3
08-12-2007, 00:49
با سلام .یک مشکل جدید در ویستا.

یک دفعه تمام ایکونهای دسکتاپم تبدیل شدن به یک ایکون با پسوند لینک.

این دیگه چیه؟

amir.ara
08-12-2007, 00:53
سلام دوستان.
یه زحمتی برای دوستانی که ویستا دارن دارم.
اینکه لطف کنن برن تو system information و ورژن ویندوز ویستاشون را کامل بنویسن.
ماله من فکر کنم نسخه ی rtm باشه.نوشته version 6.0.6000 build 6000
لطف کنن هر کسی که میزاره دقیق بزاره تا من بفهمم.
راستی اگه میشه ورژن internet explorer رو هم بنویسین.ماله من اینه: 7.0.6000.16473
ممنون.

دوست عزیز ورژن ویندوز منم همینه ولی RTM نیست.
ورژن IE هم اینه: 7.0.6000.16546IC

mohamad.hejazi
08-12-2007, 08:14
دوست عزیز ورژن ویندوز منم همینه ولی RTM نیست.
ورژن IE هم اینه: 7.0.6000.16546IC
سلام.
دستت درد نکنه خیبالم راحت شد.
ممنون.:11:

Dragon pc
15-12-2007, 02:54
راستي من عاشق ويستام اگه سيستم بالا داريد بريزيد. اگه نداريد نريزيد!.انقدرم الكي رو هوا نگيد ويستا آشغاله من تو خيلي از تاپيكها ديدم كه خيليها ناراضي هستند اما اصلا اين طور نيست ويستا عالي !!!!!!!!!!!!!!! نتيجه ي 7 ماه كار من با ويستاست اولش كه گرفتم خيلي ايراد داشت اما با گذشت زمان و صبر و حوصله الان من نه مشكل نرم افزاري باهاش دارم نه سخت افزاري سيستم پيشنهادي من : cpu:2 duall core 2.6 - ram:2g vga:8600gt m.b:Gigabyte - asus - abit hdd: 320 400 500g maxtore sata2
dvd rw
اينارو گفتم كه ديگه نگيد بدرد نميخوره براي مثال: من يه فيلم دي وي ديو تو power dvd و media center خود ويستا ديدم مقايسه كردم كف كردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عالي عالي از نظر گرافيكم كه اوله چه تو بازي چه سيستم aero آن امنيت فوق العاده.مايكروسافت بيخودي يه ويندوز نميده بيرون 6 سال براش ضحمت كشيده منم دارم لذت ميبرم از كار كردن باهاش طرف دار پرو پا قورسشم.ويستا يه دنياي ديگس بيخود نيست كه مايكروسافت اسم اين ويندوز رو ويستا گذاشت يعني چشم انداز مايكروسافت!!!!!!!!!!!
خيلي حرفا از ويستا دارم كه براتون بگم اما ديگه حسش نيست خوابم مياد. در كل :هر جه زودتر سيستم خودتونو ارتقا بدين و مهاجرت كنيد به سوي ويستا يقينا تا چند ماه ديگه يا 1 سال ديگه همه گير خواهد شد.

ebinem173
15-12-2007, 09:20
بالاخره دانلود سرویس پک rc1 ویستا برای عموم آزاد شد
اینهم آدرس دانلود با حجم 733 مگابایت

ddavod
15-12-2007, 16:10
حجمش 548 مگ نه 733 مگ

usfelme
15-12-2007, 16:25
البته قبل دانلود بد نیست این رو هم بخونید:

mohamad.hejazi
15-12-2007, 23:15
بالاخره دانلود سرویس پک rc1 ویستا برای عموم آزاد شد
اینهم آدرس دانلود با حجم 733 مگابایت

سلام.
دوستان rc1 همون نسخه ی آزمایشی است؟و این که من این رو نصب کنم کرک ویندوزم از بین نمیره؟

smit.doctor
16-12-2007, 00:20
دوستان vista رو میشه از رو hard یا flash disk یا شبکه نصب کرد ؟ اخه من dvd-rom ندارم

Dragon pc
16-12-2007, 02:36
خيليها فقط ميگن ويستا خوشگلتر شده از نظر ظاهري (خيلي خندم ميگيره از اين حرفا ) همين !!!! اما تخصصي با ويستا رو به رو نشدن دوست من 7 ماه پيش ويستا گرفت بعد از 2 ماه به من گفت اين ويستا آشغاله!!!!!!!!!:18::41:

(چون رشته تحصيلي من برنامه نويسي كامپوتر هست. خيلي با كامپيوتر سر و كار دارم. حالا بگزريم....)

به دوستم گفتم سيستمت چيه؟؟؟؟ تا گفت گفتم ok ديگه ادامه نده بهش گفتم اول سيستمتو ارتقا بايد بدي رفت اين كارو كرد الان 5 ماه فقط با ويستا داره كار ميكنه مخصوصا با بازيهاش خيلي داره حال ميكنه.

بهم گفت:چرا ويستا بازيهارو انقدر باحال اجرا ميكنه چي مگه بهش اظافه شده؟

من فقط بهش گفتم : DX10

كف كرده بود فكر ميكرد همون 9 اكس پي روشه :18::27::31:

بعد گفت چرا انقدر سنگينه چرا مثل اكس پي نيست 6-7 گيگ از هاردو ميگيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

گفتم:فقط يه سوال ازت ميپرسم. >>>> بازي Call of Duty 4 - Modern Warfare بازي كردي؟

گفت : آره بابا سه سوته تمومش كردم خيلي مرحله هاش كم بود.
گفتم:تو فقط ظاهر بازي رو ديدي مثل خيليهاي ديگه مثل ويستا كه فقط ظاهرشو ميبينن:13:.

اما گرافيك بازييو ديده بود تو ويستا كف كرده بود.گفتم اون بازي با اون گراف فقط در عرض چند ساعت ميتوني تمومش كنيد البته حرفه اي ها به پي سي بازها بر نخوره:31:.

ميدوني چرا؟ چون انقدر گراف اين بازي بالاست كه تو 2 تا دي وي دي دادن بيرون اميدوارم فهميده باشين كه چي ميگم بخاطر گرافشه كه انقدر حجم بازي بالاست. اميدوارم در آينده سري جديدشو رو بولو راي بدن بيرون:31:.

از نظر امنيت من با خيلي كامپوترها سر و كار داشتم كه آنلاين بودن صبح تا شب حتي بدون ضد ويروس چند تاشونو امتاحان كردم 1 ماهي اما بويي از ويروس نميومد.:5:

media center , media player , photo gallery كه جاي خود دارن هر كودومشونو بخام براتون توضيح بدم يه چند روزي وقط ميبره البته فقط اين سه تا بخش نيستن كه خيلي مفيدن ويستا خيلي امكانات داره 1 دونشو براي مثال ميگم.

WooooooooooW >>>>> Windows DreamScene عاليه عاليه.

اين قابليت براي بخشه Windows Ultimate Extras ميباشد كه با مراجعه به ويندوز آپ ديت ميتونيد نصبش كنيد اگه خواستيد طريقه نصبشو براتون ميگم.

معرفي: دسكتاپ ويندوز شما را رويايي ميكند. يعني بجاي عكس ثابت فيلم يا هرچي دلتون بخواد ميتونيد بريزيد.
البته خودش به طور پيش فرض داره كه كف كنيد.

و قابليت بيت لاكر و ...

گفتم اگه بخوام از ويستا براتون بگم يه 1 سالي بايد وقت كافي داشته باشم.:31:

از سرويس پك 1 ويندوز ويستا كه در راه هست غافل نشيد بازام خيلي چيزا از اين پك براتون دارم كه بگم اما خوابم مياد ديگه شرمنده ي گل روي بر و بچهاي گل:11:

در كل : ويستا مال آينده و پيشرفت (بازيها و سخت افزارها و نرم افزارها و...)همين! چرا بايد جلوي پيشرفتو گرفت؟؟؟ من خودم به شخصه عاشق پيشرفته تكنولو‍ژي و علم و... هستم.

شرمنده اگه زياد صحبت كردم به اميد پيشرفت بيشتر..........................براي پيشرفته موبايل هم فقط ميگم

IPHONE for apple يه دونياي ديگه اي از موبايل را تجربه كنيد.البته موبايل كه چه عرض كنم.... كامپيوتري هست واسه خودش.

به اميد پيشرفت بيشتر جهان.:46:

ehsan_jan3
16-12-2007, 11:08
ویستا عالیه.من سرویس پک 1 دارم نصب میکنم به شما هم میگم چه اتفاقاتی می افته.

ehsan_jan3
16-12-2007, 12:19
ای داد بیداد.دیگه اکتیو نمیشه!

به دادم برسیددددددددددددددددددددد دددد.

هر چی اکتیویتر داشتم امتحان کردم.نشد که نشد.

mohamad.hejazi
16-12-2007, 16:34
ای داد بیداد.دیگه اکتیو نمیشه!

به دادم برسیددددددددددددددددددددد دددد.

هر چی اکتیویتر داشتم امتحان کردم.نشد که نشد.
سلام.
جدی میگین؟خیلی ممنون که گفتین چون من میخواستم نصیش کنم.شانسم گفت.:27:

smit.doctor
16-12-2007, 22:57
نسخه ی RTM سرویس پک 1 نیمه ی اول سال 2008 بین janury-february میاد . فعلا بیخیال نسخه releasecandidate .

ویستا رو میشه از رو HARD نصب کرد؟؟؟

ehsan_jan3
17-12-2007, 00:30
ویندوزم سیعتر شده ولی تا 15 روز دیگه باید فرمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتگ

تمام برنامه هام از دستم رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتت

تمام ابدیتاممممممممممممممممممم ممممممممم

مراقب باشید.

ebinem173
17-12-2007, 09:53
این ظاهرا کرک دوباره بعد از اینستال سرویس پک 1 هست البته خودم آزمایش نکردم
اول باید توی سایتش ثبت نام کنید

خبرشو بدید

ehsan_jan3
17-12-2007, 11:12
راست میگی دوست عزیز؟

یعنی sp1 کرک میشه؟

ehsan_jan3
17-12-2007, 11:15
من نمیتونم رجستر بشم عکس امنیت را نمیتونم ببینم.متاسفانه.

golmohammadi
17-12-2007, 16:17
راستي
موقعي كه نصب ويستا تموم ميشه
موقع بالا آدمدن يه جايي هست كه از 3 گزينه يكي را ميشه انتخاب كرد مربوط به كاربري ويندوز هست ( Home-Work-Public) اينها چه فرقهايي باهم دارند ؟

ehsan_jan3
18-12-2007, 00:25
بالاخره کرک سرویس پک 1 ویستا اومد و برام کار کرد.با تشکر از همگی.اگر کسی خواست بگه براش بذارم.

ebinem173
18-12-2007, 01:07
بالاخره کرک سرویس پک 1 ویستا اومد و برام کار کرد.با تشکر از همگی.اگر کسی خواست بگه براش بذارم.

رو نسخه 64 بیتی هم کار میکنه؟

mohamad.hejazi
18-12-2007, 18:48

سلام.
ببینم سرعت کامپیوترت بهتر شده؟
ویندوزت با این کرک اپدیت میشه؟
و سوال اخر اینکه ویندوزت قاطی که نکرده؟
آهان یه سوال دیگه فرق این نسخه با نسخه ی rtm چیه؟

ehsan_jan3
18-12-2007, 20:28
این نسخه ازمایشیه.سرعت کمی بهتر شده.فقط فکر کنم از نظر امنیتی روی این نسخه کار شده.

شما صبر کنید تا نسخه اصلی بیاید.

mohamad.hejazi
19-12-2007, 11:37
این نسخه ازمایشیه.سرعت کمی بهتر شده.فقط فکر کنم از نظر امنیتی روی این نسخه کار شده.

شما صبر کنید تا نسخه اصلی بیاید.
سلام.
پس اگه آزمایشیه اصلآ بیخیالش میشم.
ممون.

babak_deghat
24-12-2007, 22:31
سلام
من دیروز اومدم ویندوز ویستا نصب کنم دیدم همون بار اول که ویندوز بالا اومد پاشو کرد تو یه کفش که هر جوری که هست باید همین الان اکتیو بشم!ما هم که ویندوزمون اصل نیست...ناچار دست از پا درازتر برگشتیم همون xpخودمونو دوباره نصب کردیم.البته بگم که من قبلا با این dvdقبلا هم یه دفعه دیگه ویستا نصب کرده بودم ولی دوباره پاکش کردم.
حالا به نظر شما چی کار کنم؟

toraj
24-12-2007, 23:06
دوستان یکی این کرکی که برای sp1 ویستا اومده رو توی یه لینک از سایت دیگه ای بذاره.

ddavod
24-12-2007, 23:11
این هم کرک ویستا sp 1 تست شده

Metalzadeh
26-12-2007, 00:18
درود به همگی
یه سری سوال داشتم ;)
1. نسخه های موجود از Vista در بازار ایران با هم فرق دارن ؟
2. سرویس پک 1 به طور رسمی و اصلی منتشر شده ؟
3. برای سیستم های جدید 32 بیتی بهتره یا 64 ؟
4. کلا در حال حاضر XP رو بهتر می دونید یا Vista ؟
ممنون میشم رهنماییم کنید :11:
پدرام

mrmmnb
26-12-2007, 07:13

میشه این کرک رو برا دانلود بزارید؟وبگو کار کرد یا نه؟

Metalzadeh
26-12-2007, 11:16
میشه این کرک رو برا دانلود بزارید؟وبگو کار کرد یا نه؟

دوستان قبلا زحمتش رو کشیده بودند :46:

این هم کرک ویستا sp 1 تست شده

ehsan_jan3
26-12-2007, 14:19
بله کار کرده و تا الان مشکلی نداشتم.این نسخه ازمایشیه و تفاوتی با نسخه بدون سرویس پک نداره.

شاید از نظر امنیتی بهتر شده. برای نصب باید 3 مرحله ابدیت ویندوز را طی کرده باشید.

vitamin2002
26-12-2007, 20:35
Microsoft Windows Vista Ultimate X64 Dell OEM یعنی چه منظور همون dell oem
چون می خواهم ویستا دانلود کنم و یکی پیدا کردم ولی اون را نوشته dell oem یعنی چه ؟

danial_crazy
26-12-2007, 22:29
سلام.من هواسم نبود 30 روز مهلت ویندوز ویستا گذشت. حالا هر کاری می کنم اولش سی دی کی می خواد.2 3 بار دیگه هم نصبش کردم بازم همونجوری دراویشو فرمت کردم دوباره نصب کردم بازم درست نشد! باید دوباره پارتیشن بندی کنم؟؟؟؟؟؟

Amin_0913
26-12-2007, 23:04
سلام
من میخوام ویندوز ویستا نصب کنم
سیستمم هم تازه گرفتم
میخواستم بدونم باید حتما درایو سخت افزارشو داشته باشیم یا نه؟

سیستمم اینه:
Core 2 Duo Pentium D 3.2
Giga 945 GZM
Ram 1Gb
Nvidia 7200

ehsan_jan3
27-12-2007, 14:29
سلام
من میخوام ویندوز ویستا نصب کنم
سیستمم هم تازه گرفتم
میخواستم بدونم باید حتما درایو سخت افزارشو داشته باشیم یا نه؟

سیستمم اینه:
Core 2 Duo Pentium D 3.2
Giga 945 GZM
Ram 1Gb
Nvidia 7200

دوست عزیز با کمتر از 2 گیگ رم طرف ویستا نرو

البته اگر بازی کامپیوتری انجام نمیدی این مقدار

رم مشکلی ایجاد نمیکنه.

vitamin2002
28-12-2007, 11:21
--------------------------------------------------------------------------------

Microsoft Windows Vista Ultimate X64 Dell OEM یعنی چه منظور همون dell oem
چون می خواهم ویستا دانلود کنم و یکی پیدا کردم ولی اون را نوشته dell oem یعنی چه ؟

baharan_2122
28-12-2007, 14:09
دوستان سلام

بدادم برسید
من ویندوز ویستایم رو که قبلا کرک کرده بودم بوسیله سرویس پک ویستاآپدیت کردم ولی متاسفانه ویندوزم از حالت اصلی به حالت تریال 15 روزه در اومدحالا من با چند تا اکتیو ویستا اومدم اکتیو کردم ولی هیچکدوم جواب نداد مگر یکیش که اونم اومد و توی ایکس پی درایو سی دی رام رو غیر فعال کرد آیا کرک جدیدی کسی سراغ نداره؟؟؟
ممنون می شم.

mohamad.hejazi
28-12-2007, 23:12
دوستان سلام

بدادم برسید
من ویندوز ویستایم رو که قبلا کرک کرده بودم بوسیله سرویس پک ویستاآپدیت کردم ولی متاسفانه ویندوزم از حالت اصلی به حالت تریال 15 روزه در اومدحالا من با چند تا اکتیو ویستا اومدم اکتیو کردم ولی هیچکدوم جواب نداد مگر یکیش که اونم اومد و توی ایکس پی درایو سی دی رام رو غیر فعال کرد آیا کرک جدیدی کسی سراغ نداره؟؟؟
ممنون می شم.

سلام.
یکی از دوستان یه کرک تست شده صفحه ی قبل گذاشتن.ببین اون به کارت میاد.:46:

AliROCK
29-12-2007, 02:28
کسی درایور واسه مودم adsl مدل huawei mt882 واسه ویستا سراغ نداره

ddavod
29-12-2007, 04:09
دوستان سلام

بدادم برسید
ممنون می شم.

کرک ویستا sp1 تو این پست هست

mohamad.hejazi
29-12-2007, 18:20
کسی درایور واسه مودم adsl مدل huawei mt882 واسه ویستا سراغ نداره
سلام.
شما آدرس سایت رو جعبه رو بخون و برو توش اونجا به احتمال زیاد هست.:46:

ROYAL E-COMMERCE
30-12-2007, 09:56
man 1 moshkel daram moshkelamam ine ke yahoo messenger beta 9 ru win vista install nemishe kasi midoneh bayad chi kar konam mamnonam

AliROCK
30-12-2007, 11:43
سلام.
شما آدرس سایت رو جعبه رو بخون و برو توش اونجا به احتمال زیاد هست.:46:

دوست عزیز خودم عقلم میرسه:31: تو سایتش که اصلا هیچ درایوری واسه هیچ مدلی نمیزاره

Oracle_Eldorado
31-12-2007, 21:35
ببخشید من Task Manager رو از کجا فعال کنم ؟
غیر فعال شده !

vmohsen
05-01-2008, 02:13
بچه ها من وقتی سیستمم رو خاموش میکنم چراغ دکمه num lock کیبوردم روشن میمونه.چیکار کنم؟

click_dez
05-01-2008, 03:25
چرا موقع نصب از من نميپرسه 32bit يا 64bit ؟؟
در ضمن از كجا بدونم سيستمم 46بيت رو ساپورت ميكنه يا نه؟

farhad07
05-01-2008, 17:24
چون ویندوزی رو که خریدی 32 بیت است و باید باید برای فهمیدن 32 بیت یا 64 بیت باید به قوطی cpu نگاه کنی یا به سیستم اینفرمیشن کامپیترت بری:5:

Oracle_Eldorado
06-01-2008, 23:24
چرا موقع نصب از من نميپرسه 32bit يا 64bit ؟؟
در ضمن از كجا بدونم سيستمم 46بيت رو ساپورت ميكنه يا نه؟

یه روش راحت تر اینه :
اگه CPU شما AMD باشه 64 بیتی هست !!!

click_dez
07-01-2008, 09:25
یه روش راحت تر اینه :
اگه CPU شما AMD باشه 64 بیتی هست !!!

اگه اينتل باشه چي؟
دوآل كور 4500

leira
07-01-2008, 14:19
سلام دوستان
من امروز ویندوز ویستا رو نصب کردم
ولی حالا که می خوام کامپیوتر رو به بقیه ی کامپیوترها شبکه کنم
هیچ چی رو نمی شناسه
قبلا که اکس پی بود خود به خود شبکه رو شناسایی می کرد ولی حالا نمی شناسه
در ضمن فقط همین ویندوز رو سیستم نصبه و بقیه سیستمهای شبکه اکس پی هستند
لطفا راهنمایی کنید

capitan black
08-01-2008, 22:59
بچه ها این system restor توی ویندوز ویستا کجاست؟؟!!
لطفا کمک کنید...مرسی..

Razel
08-01-2008, 23:14
بچه ها این system restor توی ویندوز ویستا کجاست؟؟!!
لطفا کمک کنید...مرسی..

Start Mneu->AllPrograms->Accessories->System Tools->System Restore

capitan black
08-01-2008, 23:21
Start Mneu->AllPrograms->Accessories->System Tools->System Restore

دوست عزیز من به اینجا رفتم ولی اینجا نیست!!:18:

amir.ara
08-01-2008, 23:31

control panel/backup & restore center

capitan black
08-01-2008, 23:37
control panel/backup & restore center

دوست عزیز اصلا همچین چیزی در کنترل پنل نیست!:18:

amir.ara
08-01-2008, 23:41
دوست عزیز اصلا همچین چیزی در کنترل پنل نیست!:18:

البته کنترل پنل باید رو classic view باشه
اگه نبود پس یه مشکلی پیش اومده.

..hamed..
09-01-2008, 15:57
کلمه backup رو تو کادر search بنویس ببین بازم نمیاره

Razel
09-01-2008, 20:02
برو به C:\Windows\System32 و فایل rstrui.exe رو اجرا کن. اگر نبود ویندوزت مشکل داره.

ebinem173
09-01-2008, 21:01
من gadget ای رو از خود سایت مربوطه دانلود کردم به نام app luncher که کارش این هست که میتونی آیکونهای نرم افزارها رو به جای صفحه دسکتاپ به اون منتقل کنی ولی بعد از نصب و اجرا و کلی تنظیمات بعد از یکبار ریستارت کردن ویندوز به حالت دیفالت خودش برمیگرده و تمام آیکونهایی که اضافه کردم پاک میشه و چهار تا ایکون خودش میمونه
مشکل من چیه؟
اینهم آدرس اون gadget

gisha
10-01-2008, 14:59
سلام
کارت صوت من cmi9880 است.
درایور اون رو در ویستا نصب کردم ولی حجم و کیفیت صداش در مقایسه با ایکس پی خیلی کمتره!!!چه کار کنم؟
با تشکر...

takotok
11-01-2008, 17:23
سلام . من تا حالا 5 تا dvd vista خریدم از 5 شرکت مختلف اما همشون بعد از اینکه نصبشون می کنم و وارد ویندوز می شم بعد از چند دقیقه ویندوز ارور میده و خاموش می شه بعدش هم که روشن میکنم دوباره بعد چند دقیقه خاموش میشه یعنی یه صفحه ابی میاد و باید خاموش کنم. اگه کسی میدونه مشکل کجاست لطفا جواب بده . ممنون

mohamad.hejazi
12-01-2008, 10:46
سلام . من تا حالا 5 تا dvd vista خریدم از 5 شرکت مختلف اما همشون بعد از اینکه نصبشون می کنم و وارد ویندوز می شم بعد از چند دقیقه ویندوز ارور میده و خاموش می شه بعدش هم که روشن میکنم دوباره بعد چند دقیقه خاموش میشه یعنی یه صفحه ابی میاد و باید خاموش کنم. اگه کسی میدونه مشکل کجاست لطفا جواب بده . ممنون
سلام.
دوست عزیز به احتمال زیاد شما مشکل سخت افزاری داری.
من خودم 6 ماه پیش یه رم کینگ استون 512 ddr2 داشتم ویستا رو که نصب کردم بعضی از وقتا همین صفحه ی آبی که شما میگین رو برام ظاهر میشد.اما بعد(یعنی الان)یه رم umax 1 gig ddr2 خریدم و تا حالا دیگه ای صفحه ی آبی رو ندیدم.
در ضمن dvd ویستای من ماله سرزمینه.

altair
12-01-2008, 13:18
سلام
من ویستا رو نصب کردم حالا که نصبش کردم میگه پاسوورد میخواد ومیگه میتونه فلاپی بذاری تا بهت بگیم ولی من حوصله ندارم اگه امکان داره رمزشو بگید ممنون میشم.

takotok
12-01-2008, 19:01
ram 2 * 512 pny 667
7600 gt palit 256
asus m2n-e
am2 3500

saint.angel
12-01-2008, 22:05
سلام من می خوام روی ویندوز ویستای لپ تاپم سکوریتی بذارم یعنی یه پسوردی که هر کسی نتونه باهاش کار کنه ...
ولی بلد نیستم می شه راهنماییم کنید لطفا ...
ممنونم ...

Oracle_Eldorado
12-01-2008, 23:36
سلام من می خوام روی ویندوز ویستای لپ تاپم سکوریتی بذارم یعنی یه پسوردی که هر کسی نتونه باهاش کار کنه ...
ممنونم ...

دوست من مسیر زیر رو طی کن :
Start > Control Panel > User Setting
بعد روی یوزر خودت کلیک میکنی و Set Password رو میزنی .
دیگه هرکسی بخواد وارد ویندوز بشه پسورد میخواد .....

Oracle_Eldorado
12-01-2008, 23:37
ممنونم ...

saint.angel
12-01-2008, 23:53

ممنونم از لطفتون دوست عزیز ...

saint.angel
13-01-2008, 00:00
راستی یه سوال دیگه...
من فتوشاپ 8 رو روی ویستا نصب کردم (لپ تاپ) ولی وقتی نصبش تموم می شه و می خوام بازش کنم ارور می ده و می گه با زبونش مشکل داره languege
می شه بگید باید چیکار کنم....
ممنون...

danial_crazy
13-01-2008, 04:27
سلام.کامل ترین نسخه ی ویستا کدومه؟ RTM , Retale ,OEM .باید با Build چند باشه؟ و به راحتی اکتیو بشه؟

Oracle_Eldorado
13-01-2008, 08:18
راستی یه سوال دیگه...
من فتوشاپ 8 رو روی ویستا نصب کردم (لپ تاپ) ولی وقتی نصبش تموم می شه و می خوام بازش کنم ارور می ده و می گه با زبونش مشکل داره languege
می شه بگید باید چیکار کنم....
ممنون...
دوست من فوتوشاپ 8 فکر نکنم روی ویستا جواب بده .
شما اول بگو کدوم نسخه ی ویستا رو نصب کردی ؟
بعدشم یه عکسی از ارور بزار .

سلام.کامل ترین نسخه ی ویستا کدومه؟ RTM , Retale ,OEM .باید با Build چند باشه؟ و به راحتی اکتیو بشه؟
به نظر من Retail از همشون بهتره . چون کرک آپدیت داره .

windowsmn
14-01-2008, 12:53
سلام.شما با نصب این آپدیت میتونید این برنامه ها رو در ویستا نصب کنید:11:.

Absolute Poker Version 5.7
ACDSee 8
Adobe Create Suite CS2
Adobe Photoshop CS 8.0
Adobe Photoshop Elements Version 4.0
Age of Empires III
Age of Empires III : The WarChiefs Expansion Pack
AOL 9.0 - x64
AOL Safety and Security Center 2.5.4.1
Arcsoft Photo Impression 5
Auslogics Disk 1.0.3
AVG Anti-Spyware 7.5.0.47
Azureus 1.0
Battlefield 2 Deluxe
BeatJam 2006 SE
BitLord 1.1.5.6
BitVise Tunnelier 4.20
ColdFusion MX 7 Enterprise Edition
Crystal Player Professional 1.97
Cyber link Power Cinema 4.0
Delphi 7 Professional
DevStudio 9.0
Digital Image Suite 2006
Digital Zenkoku Map Townpage Database 7
Doranet Kids Nyugaku Jyunbi Taikenban
Doranet Shogaku Ichinensei Taikenban
Dungeon Siege II
Dungeon Siege: Legends of Aranna
EasyRecovery Professional Version 6.04
Fable: The Lost Chapters
Family Feud Online
Fireworks MX2004 7.0.2.295
Flight Simulator X
Google desktop 4.2006.1008
HD Tach 3
HD Tune 2.5.1

windowsmn
14-01-2008, 12:57
تنظیمات پیش فرض گزینه BootScreen در ویندوز ویستا بسیار مشابه با ویندوز سرور 2003 است، صفحه ای که به اعتقاد بسیاری کسل کننده و بدون هرگونه جذبه ای برای کاربران است.

اما آیا می دانید ویندوز ویستا دارای یک صفحه BootScreen بسیار زیباتر از آنچه اکنون است می باشد؟ آیا می دانید فعال کردن این قابلیت تا چه اندازه در ویندوز ویستا آسان است؟ اگر نمی دانید ترفند زیر را بخوانید.

شاید یکی از دلایلی که مایکروسافت این گزینه را بصورت پیش فرض فعال نکرده است، نگرانی از بابت عدم توانایی سخت افزارهای کاربران نسبت به پشتیبانی از این قابلیت باشد. اما این امر به نظر غیر منطقی می رسد زیرا اگر کارت گرافیکی بتواند ویندوز ویستا با آن حجم گرافیکی اجرا کند پس باید بتواند این صفحه BootScreen را نیز به آسانی اجرا کند.

اما چگونه می توان این صفحه بوت بسیار زیبا که دارای نمای "Aurora" است را فعال کرد؟

1- ابتدا فایل msconfig را اجرا کنید (یا با استفاده از گزینه RUN و یا از طریق منوی Start و گزینه Search)
2- بر روی Tab مربوط به Boot کلیک کنید و سپس گزینه "No GUI boot" را تیک بزنید.
3- دکمه ی OK را کلیک کنید و اکنون سیستم خود را بوت نمایید.
:31::11::5:

12890
15-01-2008, 10:35
سلام دوستان سیستم من اینه آیا براحتی می تونم با ویستا کار کنم
main:asus m2n-x
vga:ati 2400xt
ram:1gig
hd:160 maxstor
cpu:amd4800:13:

mohamad.hejazi
15-01-2008, 12:54
سلام دوستان سیستم من اینه آیا براحتی می تونم با ویستا کار کنم
main:asus m2n-x
vga:ati 2400xt
ram:1gig
hd:160 maxstor
cpu:amd4800:13:
سلام.
بله شما میتونید.البته اگه رم 2 گیگ داشتید خیلی عالی میشد.
سیستم من هم تقریبآ مثل شماست و از ویندوز ویستا استفاده میکنم.مشکلی هم ندارم.:46:

ramin1988
15-01-2008, 13:11
سلام
اقا من وقتی ویندوز ویستا هوم بایسیک رو میریزم اون نواری که سمت چپ باید باشه نیست .
ولی وقتی همون ویندوز رو رو کامپیوتر دوستم میریزم همه چی درسته .
به نظر شما علت چیه ؟

Metalzadeh
15-01-2008, 13:22
تنظیمات پیش فرض گزینه BootScreen در ویندوز ویستا بسیار مشابه با ویندوز سرور 2003 است، صفحه ای که به اعتقاد بسیاری کسل کننده و بدون هرگونه جذبه ای برای کاربران است.

اما آیا می دانید ویندوز ویستا دارای یک صفحه BootScreen بسیار زیباتر از آنچه اکنون است می باشد؟ آیا می دانید فعال کردن این قابلیت تا چه اندازه در ویندوز ویستا آسان است؟ اگر نمی دانید ترفند زیر را بخوانید.

شاید یکی از دلایلی که مایکروسافت این گزینه را بصورت پیش فرض فعال نکرده است، نگرانی از بابت عدم توانایی سخت افزارهای کاربران نسبت به پشتیبانی از این قابلیت باشد. اما این امر به نظر غیر منطقی می رسد زیرا اگر کارت گرافیکی بتواند ویندوز ویستا با آن حجم گرافیکی اجرا کند پس باید بتواند این صفحه BootScreen را نیز به آسانی اجرا کند.

اما چگونه می توان این صفحه بوت بسیار زیبا که دارای نمای "Aurora" است را فعال کرد؟

1- ابتدا فایل msconfig را اجرا کنید (یا با استفاده از گزینه RUN و یا از طریق منوی Start و گزینه Search)
2- بر روی Tab مربوط به Boot کلیک کنید و سپس گزینه "No GUI boot" را تیک بزنید.
3- دکمه ی OK را کلیک کنید و اکنون سیستم خود را بوت نمایید.
:31::11::5:

درود
ممنون واقعا جالب بود :46:
پیروز باشید
پدرام

Metalzadeh
15-01-2008, 13:25
سلام
اقا من وقتی ویندوز ویستا هوم بایسیک رو میریزم اون نواری که سمت چپ باید باشه نیست .
به نظر شما علت چیه ؟

درود
از داخل Control Panel قسمت Sidebar رو رو فعال کنید :46:
موفق باشید

mohamad.hejazi
15-01-2008, 19:22
سلام
به نظر شما علت چیه ؟
سلام.
علتش اینه که کامپیوتر دوست شما قدرتش بالاست ولی از شما نه.یا رمت 512 است یا گرافیکت 128.
ماله من هم قبلآ همین جوری بود.

ramin1988
17-01-2008, 10:35
درود
از داخل Control Panel قسمت Sidebar رو رو فعال کنید :46:
موفق باشید

مرسی از کمک شما .
حق با شما بود درست شد .مرسی :11:

am.lajevardi
18-01-2008, 12:36
سلام . من چند وقتیه که ویستا نصب کردم و پرینتر من + epson lq-300 هست اما درایورش رو برای ویندوز ویستا پیدا نمیکنم اما برای xp پیدا کردم ولی رو ویستا نصب نمیشه خیلی هم مهمه تو خود سایت epson رفتم اما برای ویندوز ویستا نبود . اطفا مشکا منو حل کنید.

saint.angel
18-01-2008, 22:44
سلام ....
یه سوال داشتم
اگر بخوام بدونم دوربین لپ تاپم چند مگا پیکسل هست از کجا باید بفهمم؟؟؟
ممنونم...

saint.angel
18-01-2008, 22:46
معذرت می خوام تاپیک رو اشتباه اومدم ...

Oracle_Eldorado
18-01-2008, 23:55
سلام ....
یه سوال داشتم
اگر بخوام بدونم دوربین لپ تاپم چند مگا پیکسل هست از کجا باید بفهمم؟؟؟
ممنونم...
دوست من شما میتونی توی کاتالوگ رو نگاه کنی .
یا وقتی درایورشو نصب میکنی فکر کنم توی Help > About نوشته باشه .

سلام . من چند وقتیه که ویستا نصب کردم و پرینتر من + epson lq-300 هست اما درایورش رو برای ویندوز ویستا پیدا نمیکنم اما برای xp پیدا کردم ولی رو ویستا نصب نمیشه خیلی هم مهمه تو خود سایت epson رفتم اما برای ویندوز ویستا نبود . اطفا مشکا منو حل کنید.
دوست من شما در تاپیک مخصوص درخواست بدی واست درایور مخصوص ویستا میزارند ...

سنگ نوشته
19-01-2008, 20:11
سلام .عزیزان این ایکون با این عنوان وپنچرش یعنی چی ؟ با فایل های توش چکار کنم ؟ممنون میشم که منو راهنمایی کنید blocked startup programs
:11:

mohammad_dj_kazin
20-01-2008, 17:03
سلام آقا يكي من رو راهنمايي كنه من 10000000000000 تا دي وي دي خريدم كه توي همش درايور هاي ويندور ويستا هستش ولي وقتي اين ويندوز رو روي دستگاه خودم نصب ميكنم با هيچ كدوم از اون دي وي دي ها نميتونم مودم و كارت گرافيك و... رو پيدا و نصب كنم يكي بهم گفت بايد از اينترنت دانلود كني ميخواستم ببينم شما سايتي ميشناسيد كه من بتونم درايور هاي خودم براي ويندوز ويستا رو دانلود كنم ممنون ميشم

S0R3N4
20-01-2008, 18:07
سلام آقا يكي من رو راهنمايي كنه من 10000000000000 تا دي وي دي خريدم كه توي همش درايور هاي ويندور ويستا هستش ولي وقتي اين ويندوز رو روي دستگاه خودم نصب ميكنم با هيچ كدوم از اون دي وي دي ها نميتونم مودم و كارت گرافيك و... رو پيدا و نصب كنم يكي بهم گفت بايد از اينترنت دانلود كني ميخواستم ببينم شما سايتي ميشناسيد كه من بتونم درايور هاي خودم براي ويندوز ويستا رو دانلود كنم ممنون ميشم

سلام دوست عزیز
فکر کنم تاپیک برای درخواست درایور داشته باشیم(مطمئن نیستم)ولی شما باید ببینی که مدل مثلا کارت گرافیکت چیه؟یا هر قطعه دیگه؟مثلا کارت گرافیکت NVIDIA هست میری و در سایت Nvidia.com درایور مورد نظرت رو پیدا کنی!:20:

S0R3N4
20-01-2008, 18:08
سلام دوستان
راستش من در ویندوز وستا اینترنتم خیلی خیلی خیلی خیلی کند هستش!!
جوری که برای اومدن به فروم حتی تا 5 دقیقه هم شاید طول بکشه اما در Xp اینترنتم خیلی سرعت بهتری داره!!

دلیل چیه؟
تو رو خدا راهنماییم کنید!!

omid moosavi
20-01-2008, 21:10
اقایون با این سیستم جواب میدهد ویستا

cpu 3000 full cash 2mb ht
vga 8600 gt 512mb
ram 2gb
hard 160gb free drive c 40gb

S0R3N4
20-01-2008, 21:53
امید جان 100% جواب میده

Oracle_Eldorado
20-01-2008, 22:46
سلام .عزیزان این ایکون با این عنوان وپنچرش یعنی چی ؟ با فایل های توش چکار کنم ؟ممنون میشم که منو راهنمایی کنید blocked startup programs

دوست عزیز این زیاد مهم نیست .
این پیغام میگه که خود ویندوز یه سری از برنامه هایی که موقع بالا اومدن ویندوز میخوان اجرا بشن ، خود ویندوز جلوگیری میکنه . برای افزایش سرعت بالا اومدن کامپیوتر ......

عزیزم شما باید درایور مخصوص کارت گرافیک خودتو از توی اونا پیدا کنی .
مدل دقیقش رو پیدا کن .
فکر کنم از اون پک بزرگ ها گرفتی . ( رنگش سیاه و 1 دی وی دی 9 گیگ هست )

اقایون با این سیستم جواب میدهد ویستا

cpu 3000 full cash 2mb ht
vga 8600 gt 512mb
ram 2gb
hard 160gb free drive c 40gb
جواب که میده هیچی ، میتونی با گرافیکت با Direct X 10 !!!! بازی کنی .......

golmohammadi
21-01-2008, 12:16
بچه ها خداييش ويستا با رم 2 گيگ خيلي حال ميده
مخصوصا اگه گرافيك Directx10 را هم ساپورت كنه

mohamad.hejazi
21-01-2008, 23:59
سلام.
جدی میگی؟فرقش با رم 1 گیگ خیلیه؟!!!(سرعتش بیشتر میشه؟)
اگه آره من برم رم کامپیوترم را 2گیگ کنم.

Oracle_Eldorado
22-01-2008, 07:44

تایید میشه .

سلام.
جدی میگی؟فرقش با رم 1 گیگ خیلیه؟!!!(سرعتش بیشتر میشه؟)
اگه آره من برم رم کامپیوترم را 2گیگ کنم.
آره عزیزم . خیلی تو سرعتش تاثیر داره .
البته به نظر من بیشتر تاثیرش تو بازی ها هست .
چون ویستا برای بازی به رم بیشتری نیاز داره نسبت به XP .

mohamad.hejazi
22-01-2008, 11:33
تایید میشه .

آره عزیزم . خیلی تو سرعتش تاثیر داره .
البته به نظر من بیشتر تاثیرش تو بازی ها هست .
چون ویستا برای بازی به رم بیشتری نیاز داره نسبت به XP .
پس پیش به سوی رم 2گیگ!:27:

mohammad_dj_kazin
22-01-2008, 17:45
سلام دوست عزیز
فکر کنم تاپیک برای درخواست درایور داشته باشیم(مطمئن نیستم)ولی شما باید ببینی که مدل مثلا کارت گرافیکت چیه؟یا هر قطعه دیگه؟مثلا کارت گرافیکت NVIDIA هست میری و در سایت Nvidia.com درایور مورد نظرت رو پیدا کنی!:20:
دوست عزیز ممنون:10:

سنگ نوشته
22-01-2008, 18:08
Oracel جان دمت گرم .ویستای من 64 بیتی 30 روزست که من تایمشو متوقف کردم . نظرت چیه ؟ با همین ویندوز کار کنم یا عوضش کنم .سیستم من اینه AMD Athlon tm 64 2 Dual core 4000 و ram 2 gig ولی وقتی با ویستا کار میکنم cpu به شدت درگیر میشه وهمیشه بین 19%تا 54% در نوسان و 48 تا53% ram در گیر میشه در حالیکه من فقط وارد اینتر نت شدم همین . لطفا اگر اشکالی هست توضیح بدهید. سپاس.

AliROCK
22-01-2008, 18:31
دوستان کسی درایور مودم huawei mt882 برا ویستا سراغ نداره؟

omid moosavi
22-01-2008, 18:56
در ويستا كلا تمام بازيها نسبت به xp يك مقداري افت فرم دارند حالا كارت گرافيكي ميخواهد هر مدلي باشد

r1000
22-01-2008, 19:04
دوستان در ویندوز XP اگه میخواستی دفعه اول به اینترنت وصل بشی و وصل نمیشد خودش Redial میکرد،ولی ویندوز ویستا این قابلیت رو نداره!
میخواستم ببینم نرم افزاری در این مورد وجود نداره؟ یا تنظیماتی برای این کار که خودش اتومات این کارو انجام بده؟!!
چون این روزا خطامون خراب شده،برای وصل شدن باید یه 30 دقیقه ای پای کامپیوتر بشینم!!

Oracle_Eldorado
22-01-2008, 21:58
عزیزم مگه میشه نداشته باشه ؟!
داره خوبم دارم . فقط جاش عوض شده .
عزیزم واقعا شرمندم چون ویستا ندارم وگرنه حتما با عکس واست توضیح میدادم .

Omid Moosavi عزیز !
نزنی این حرفو جای دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این برای گرافیک هایی هست که DirectX 10 و ویندوز ویستا رو ساپورت نمیکنند .
وگرنه سازنده ها بیکار نیستند که بشینند برای DirectX 10 هم یه قسمت جداگانه بزارند ....

S0R3N4
22-01-2008, 23:08
دوستان سرویس پک 1 ویستا خوبه؟نصبش کنم؟
حجمش چقدره؟

r1000
23-01-2008, 16:42
عزیزم مگه میشه نداشته باشه ؟!
داره خوبم دارم . فقط جاش عوض شده .
عزیزم واقعا شرمندم چون ویستا ندارم وگرنه حتما با عکس واست توضیح میدادم .

دوستان کسه دیگه ای نیست کمک کنه،آخه من که هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!:19::41:

Razel
23-01-2008, 22:17
دوستان کسه دیگه ای نیست کمک کنه،آخه من که هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!:19::41:
در صفحه کانکشنتون روی properties کلیک کنید و به تب options برید و گزینه Redial if line is dropped رو تیک بزنید .
در منوی بالا هم تعداد تماس و زمان انتظار بین هر تماس رو تعیین می کنید.

در ضمن اگر نحوه ایجاد کانکشن در ویستا رو هم خواستید بگید تا توضیح بدم.

موفق باشید.

r1000
23-01-2008, 23:58
در صفحه کانکشنتون روی properties کلیک کنید و به تب options برید و گزینه Redial if line is dropped رو تیک بزنید .
در منوی بالا هم تعداد تماس و زمان انتظار بین هر تماس رو تعیین می کنید.

در ضمن اگر نحوه ایجاد کانکشن در ویستا رو هم خواستید بگید تا توضیح بدم.

موفق باشید.
عزیزم اون ماله وقتیه که شما به اینترنت وصل باشی و قطع بشه که اتومات Redial میکنه،من بحثم سره وصل شدن به ایتنرنت برای دفعه اول هست!!!:41::19:

golmohammadi
24-01-2008, 13:33
پس پیش به سوی رم 2گیگ!:27:

اره حتما
راستش الان رم قيمتش خيلي افت كرده
الان رم Appecer يك گيگ با باس 667 فقط 24000 هست ( الان من دو تا از اين مارك دارم )
در حالي كه من پارسال رم 512 كينگ با باس 533 را گرفتم 50000
البته فقط DDR2 منظورم بود
الان هركسي به راحتي ميتونه رم بگيره
2 تا هم خودم رم 512 كينگ اورجينال كه داشتم اونا را گذاشتم كمد به خاطر اينكه ماركشو با appecer و باسشون فرق داره جور در نمياد وقتي همزمان وصل ميكنم با xp مياد بالا ولي با ويستا نمياد بالا ...

r1000
24-01-2008, 14:03
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟!!

Razel
24-01-2008, 16:16
عزیزم اون ماله وقتیه که شما به اینترنت وصل باشی و قطع بشه که اتومات Redial میکنه،من بحثم سره وصل شدن به ایتنرنت برای دفعه اول هست!!!:41::19:
دوست عزیز مگه منظور شما این نیست که در صورتی که خط مقصد اشغال باشه یا مشکلی داشته باشه خودش اتوماتیک redial کنه؟
خوب شما انتظار بین هر تماس رو بذار رو 1-2 ثانیه تا وصل نکنه اتوماتیک شماره میگیره.
من همین الان تست کردم و اینجوریه.

اگر منظور شما چیز دیگست لطفا بیشتر توضیح بدید.

r1000
24-01-2008, 16:56
دوست عزیز مگه منظور شما این نیست که در صورتی که خط مقصد اشغال باشه یا مشکلی داشته باشه خودش اتوماتیک redial کنه؟
خوب شما انتظار بین هر تماس رو بذار رو 1-2 ثانیه تا وصل نکنه اتوماتیک شماره میگیره.
من همین الان تست کردم و اینجوریه.

اگر منظور شما چیز دیگست لطفا بیشتر توضیح بدید.
فرض کن شما DC هستی و میخوای وصل باشی و به خاطر پاره ای از مسائل شما وصل نشی،اون موقعه که دوباره خودش Redial نمیکنه و یک پیغام با سه گزینه ی:
1)try again
2)try difrent conection
3)diagnose the problem
میده که شما باید یکی از سه گزینه رو انتخاب کنی،منظورم از این بیان این مطالب این بود که خودش Redial نمیکنه و باید خودت 2باره امتحان کنی!!!:19::19:

Razel
24-01-2008, 18:08
فرض کن شما DC هستی و میخوای وصل باشی و به خاطر پاره ای از مسائل شما وصل نشی،اون موقعه که دوباره خودش Redial نمیکنه و یک پیغام با سه گزینه ی:
1)try again
2)try difrent conection
3)diagnose the problem
میده که شما باید یکی از سه گزینه رو انتخاب کنی،منظورم از این بیان این مطالب این بود که خودش Redial نمیکنه و باید خودت 2باره امتحان کنی!!!:19::19:
همچین اتفاقی برای من تا حالا پیش نیومده. باید سایر دوستان در این مورد نظر بدن.

S0R3N4
24-01-2008, 20:24
حجمش چقدره؟

ehsan_jan3
24-01-2008, 20:57
فعلا ازمایشیه.بدک نیست و فرق چندانی با نسخه اصلی نداره.

toraj
24-01-2008, 21:25
حجمش چقدره؟

بله دوست عزیز سرعتش بهتر شده به خصوص کپی کردن تو هارد سریع تر شده.

Razel
24-01-2008, 22:36
تاریخ ارائه نسخه نهایی sp1 چه موقع هست؟

toraj
25-01-2008, 00:13
تاریخ ارائه نسخه نهایی sp1 چه موقع هست؟

هنوز دقیق مشخص نیست ولی گفته شده نیمه اول سال 2008 احتمالا یکی دو ماه دیگه.

golmohammadi
25-01-2008, 12:42

اين كه كم چيزي نيست خيلي مهمه ...

ehsan_jan3
25-01-2008, 13:01
از نظر امنیتی بهتر شده.

omid moosavi
25-01-2008, 18:31
من كه ويستا را پاك كردم xp رانصب كردم

نكه فكر كنيد سيستم من جواب نميدهد بلكه خوبم جواب ميداد

ولي ويستا از سيستم خيلي بارميكشه(سيستم را خيلي درگير خودش ميكنه)

البته به نظر من براي گيمرها xp بهتر هست از نظر سرعت................

golmohammadi
25-01-2008, 21:50
من كه ويستا را پاك كردم xp رانصب كردم

نكه فكر كنيد سيستم من جواب نميدهد بلكه خوبم جواب ميداد

ولي ويستا از سيستم خيلي بارميكشه(سيستم را خيلي درگير خودش ميكنه)

البته به نظر من براي گيمرها xp بهتر هست از نظر سرعت................

اتفاقا در صورت مناسب بودن سيستم ويستا برا گيم بهتره
دايركت ايكس هم نسخه 10را داره چي ميخواهي؟

SAMOUL
25-01-2008, 21:59
Baray Man Theme Shisheh Nist Baid Az Koja Begirames?:19:

toraj
25-01-2008, 23:36
Baray Man Theme Shisheh Nist Baid Az Koja Begirames?:19:

دوست عزیز احتمالا گرافیک شما این قابلیت رو ساپورت نمیکنه.

e.iglesias
26-01-2008, 15:27
سلام بچه ها
رجیستری ویستا 64 بیت با 32 بیت با هم فرق دارن؟
چون من یه فایل دارم که تو رجستری تغییراتی میده رو 32 بیت کار میکنه اما انگار رو 64 بیت اون تغییراتو نمیده یا بهتر بگم کار نمیکنه
فایل exe هست

SAMOUL
26-01-2008, 16:26
دوست عزیز احتمالا گرافیک شما این قابلیت رو ساپورت نمیکنه.

8600gt benazaret nemikhoreh ramam 2gig vali vaghty nasbesh mikonam geraficam nemish naseh baiad nasbesh konam nemisheh download kardesh?:41:

Oracle_Eldorado
26-01-2008, 21:07
8600gt benazaret nemikhoreh ramam 2gig vali vaghty nasbesh mikonam geraficam nemish naseh baiad nasbesh konam nemisheh download kardesh?

عزیزم شما برو این مسیر :
کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب گزینه ی آخر .
برو قسمت Theme
بعد یه قسمت داره نوشته Basic
اونو به Aero یا یه چیز دیگست که یادم نیست .
به اون تغییرش بده .
مال منم اول اینطوری بود .

سلام بچه ها
رجیستری ویستا 64 بیت با 32 بیت با هم فرق دارن؟
چون من یه فایل دارم که تو رجستری تغییراتی میده رو 32 بیت کار میکنه اما انگار رو 64 بیت اون تغییراتو نمیده یا بهتر بگم کار نمیکنه
فایل exe هست

بله عزیزم . خیلی فرق داره .
شما باید همون فایل Exe معمولی رو برای 64 بیتی گیر بیاری .

SAMOUL
27-01-2008, 13:53
عزیزم شما برو این مسیر :
کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب گزینه ی آخر .
برو قسمت Theme
بعد یه قسمت داره نوشته Basic
اونو به Aero یا یه چیز دیگست که یادم نیست .
به اون تغییرش بده .
مال منم اول اینطوری بود .

بله عزیزم . خیلی فرق داره .
شما باید همون فایل Exe معمولی رو برای 64 بیتی گیر بیاری .

dastet dard nakoneh 1soal digeh chetory farsysh konam bekhater hamin daram englisy minevisam

Oracle_Eldorado
27-01-2008, 14:02
دوست من والا من خودم ویندوز MRT داشتم . خودش اتوماتیک فارسی داشت .
برو توی تنظیمات زبونش ، به جای Farsi نوشته Persian .
اگه بازم نبود شرمنده .....

saint.angel
28-01-2008, 22:12
salam
mishe rahe motmaeene farsi kardane windows vista ro begiid loftan
mamnoonam

shahramcat
29-01-2008, 17:30
سلام

من از خود ویستا تونستم زبان فارسی رو مثل Xp بهش اضافه کنم . اما مشکل اینجاس که اون 4 تا حرف برای تایپ سر جای خودش نیست . راه حل با کدوم برنامه حل میشه ؟ ممنون

ehsan_jan3
29-01-2008, 18:30
حرف jh

فارسی در ویستا نمیتونم بنویسم. پ مینویسه.چکار کنم.

golmohammadi
30-01-2008, 00:52
سلام

من از خود ویستا تونستم زبان فارسی رو مثل Xp بهش اضافه کنم . اما مشکل اینجاس که اون 4 تا حرف برای تایپ سر جای خودش نیست . راه حل با کدوم برنامه حل میشه ؟ ممنون

حرف jh

فارسی در ویستا نمیتونم بنویسم. پ مینویسه.چکار کنم.

مشكل جابجايي حروف گ چ پ ژ با برنامهاي بنام Farsi-xp حل ميشه
اين برنامه هم در ويستا و هم در xp كار ميكنه
لينك دانلود :

arash&amir
30-01-2008, 10:03
Dostan man vista home permium daram Arzesh dare vista ultimate berizam
ba oft movageh nemisham ye ja khondam baray vista ba hameye emkanat 4 gb ram mikham
System man
Ram:3 Gb 800 bus
VGA:HD 2600 pro superclocked (pci Exprses

golmohammadi
30-01-2008, 11:33
Dostan man vista home permium daram Arzesh dare vista ultimate berizam
ba oft movageh nemisham ye ja khondam baray vista ba hameye emkanat 4 gb ram mikham
System man
Ram:3 Gb 800 bus
VGA:HD 2600 pro superclocked (pci Exprses

نه بابا نصب كن موردي نداره 3 گيگ رم داري ديگه بهتر از اين نميشه

Mehrdad.y
30-01-2008, 17:15
سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم : من ویندوز ویستا نصب کردم حالا هر کس که می خواد از طریق شبکه وارد Shared Folder من بشه ازش پسورد می خواد چطور میشه پسورد رو حذف کرد ؟

با تشکر

Mehrdad.y
30-01-2008, 17:15
سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم : من ویندوز ویستا نصب کردم حالا هر کس که می خواد از طریق شبکه وارد Shared Folder من بشه ازش پسورد می خواد چطور میشه پسورد رو حذف کرد ؟

با تشکر

ehsan_jan3
30-01-2008, 17:49
خدا به دادتون برسه الانه که مدیریت عصبانی بشه برای دو پست پشت سر هم.

golmohammadi
30-01-2008, 23:55

اون اشتباها يه پست اضافي زد
شما چرا زدين تا منم يه پست اضافي برنم ؟:31:

o2mh2o
31-01-2008, 00:29
سلام،
من نمی تونم هیچ فایل pdf ای رو در ویندوز ویستاببینم !! فایل ها بعد از اینکه با acrobat reader باز می شن، بعد از چند ثانیه بسته می شن!! کسی می تونه کمک کنه ؟!؟!

shahramcat
31-01-2008, 06:36
میخام ویستای 64 بیت رو سیستم نصب کنم حالا از اونایی که این نسخه رو داشتن نظرشون رو بگن آیا با نرم افزارهای معمولی یا گیمها مشکل اساسی دراه که اذیت کنه ؟

Oracle_Eldorado
31-01-2008, 07:10
میخام ویستای 64 بیت رو سیستم نصب کنم حالا از اونایی که این نسخه رو داشتن نظرشون رو بگن آیا با نرم افزارهای معمولی یا گیمها مشکل اساسی دراه که اذیت کنه ؟
دوست عزیز من خودم پردازنده ی 32 بیتی داشتم و هیچ مشکلی واسم پیش نیومد .
فکر نکنم برای 64 بیت هم مشکلی پیش بیاد .

عزیز دل تا 3 پست پشت سر هم مشکلی نیست . فقط سعی کنید دیگه پست اضافه ندید ....

سلام و خسته نباشید

با تشکر
خوب دوست من ! اون پسورد ، همون پسوردی هست که شما به سیستمت دادی . باید اونو که وارد کردی ، یه تیک زیرش رو هم بزنی . فکر کنم Remember باشه .

M a r y a m
31-01-2008, 11:22
سلام،
من نمی تونم هیچ فایل pdf ای رو در ویندوز ویستاببینم !! فایل ها بعد از اینکه با acrobat reader باز می شن، بعد از چند ثانیه بسته می شن!! کسی می تونه کمک کنه ؟!؟!

برای مشاهده فایلهای PDF منم با آکروبات مشکل داشتم. ولی این برنامه کم حجم رو پیشنهاد می کنم که نصب هم نمیخواد پرتابل هست. فقط کافیه اینو تو یه درایو غیر از درایو ویندوز ذخیره کنید بعد هر بار بعد از نصب ویندوز فقط یه بار خود برنامه رو اجرا کنید تا بعد از اون همه فایلهای PDF خودکار با این برنامه باز بشه که خیلی هم سریعتره.

golmohammadi
31-01-2008, 12:30
Acrobat Reader در ويستا با بقيه ورژنها فرق داره
من Adobe Acrobat Reader 8 را دارم كه سالم كار ميكنه
ولي الان نميتونم اپلود كنم چون اين ماه اينترنت با محدوديت حجمي گرفتم

o2mh2o
31-01-2008, 13:41
Acrobat Reader در ويستا با بقيه ورژنها فرق داره
من Adobe Acrobat Reader 8 را دارم كه سالم كار ميكنه
ولي الان نميتونم اپلود كنم چون اين ماه اينترنت با محدوديت حجمي گرفتم

اتفاقاً منم Acrobat reader 8 دارم، ولی بازم تو ویستا سریع بسته می شه! خرایم نیست چون تو xp کار می کنه!!

M a r y a m
31-01-2008, 13:46
یقا
اتفاقاً منم Acrobat reader 8 دارم، ولی بازم تو ویستا سریع بسته می شه! خرایم نیست چون تو xp کار می کنه!!

دقیقا منم 8 داشتم که یا باز نمیشد یا باز میشد یه ارور می داد یا هم که بسته میشد.
به هر حال من که مشکلمو با اونی که تو پست قبلیم صفحه قبل گفتم حل کردم.:5:

altair
31-01-2008, 20:19
ویندوز ویستا از لحاظ گرافیکی خیلی خوبه بهتر بگم عالیه.

Oracle_Eldorado
31-01-2008, 23:40
معلومه که بهتره !
دوست من ویستا که الکی نیست ....

golmohammadi
01-02-2008, 11:04

یقا

دقیقا منم 8 داشتم که یا باز نمیشد یا باز میشد یه ارور می داد یا هم که بسته میشد.
به هر حال من که مشکلمو با اونی که تو پست قبلیم صفحه قبل گفتم حل کردم.:5:

اين 8 كه من ميگم برا ويستا هست
و بدون مشكل كار ميكنه

mrmmnb
01-02-2008, 12:30
برا منم ورژن 8 بدون هیچ مشکلی کار میکنه

MOHAMMAD2010
01-02-2008, 17:35
حجو درایوی که ویستا روش نصب میشه چقدر باید باشه؟ (بهترین حالت)

ehsan_jan3
01-02-2008, 19:30
دوستان در ویستا ( ژ ) به چه طریقی مینویسید؟

Benygh
01-02-2008, 20:36
سلام
چه طور میشه برای Gadget های Side bar ویندووز ویستا رو تغییر داد و تم اش رو عوض کرد مثلا وضع اب و هوا رو به این شکل تغییر بدم ...

Benygh
01-02-2008, 20:39
برای من هم اینطوریه اعصابم رو خورد کرده ... من از Creative Suite CS3 نصب کردم ...

golmohammadi
01-02-2008, 21:06

يه جستجو كني پيدا ميكني
چند برنامشو گذاشتم

modernamir
02-02-2008, 23:51

ُShift + C

arash&amir
03-02-2008, 07:35
Dostan man az system recovery gereftam(2DVD)os ham vista ast Windows asl hast
mikhastam bedonam age Windows ra pak konam hamon tosh Windows hast

ehsan_jan3
03-02-2008, 13:01
ُShift + C

ممنون که کمک میکنید ولی شیف بعلاوه ؟

arash&amir
03-02-2008, 23:43
Javab soal man ra bedid lotfan
yk soal digeh ham daram in Dream scene faghat roye ultimate kar mikoneh ya roy home premiume ham karmikoneh

andyan
04-02-2008, 00:10
حرف ز + شیفت
shift + c

ehsan_jan3
04-02-2008, 00:23
حرف ز + شیفت
shift + c

یک دنیا ممنون دوست عزیز و گرامی.

golmohammadi
04-02-2008, 12:25
ويرايش شد..............

golmohammadi
04-02-2008, 12:26
ُShift + C

حرف ز + شیفت
shift + c

یک دنیا ممنون دوست عزیز و گرامی.

كشتين خودتونو
اين برنامه را دانلود كرده و پس از دراوردن از حالت زيپ اجرا كنيد
بعد سيستم را يه بار راه اندازي مجدد كنيد
بعدش همه چي حله

M a r y a m
05-02-2008, 21:52
برای حل مشکل پـــژگـــچ در ویستا از این روش هم می تونید استفاده کنید:

hussain
06-02-2008, 18:24
سلام مشکل من ایمکه هیچ flash usb یا memory readery یا هر چیزی که از طریق usb به کامپیوتر وصل می کنم نمی شناسه.به نظر شما مشکل چیه؟

M a r y a m
06-02-2008, 22:39
باید درایور اونو بگیرید و بشناسونیدش به ویستا. البته اگه ویستا ساپورت باشه

golmohammadi
06-02-2008, 23:59
يه بار هم از داخل سي دي مادربورد درايور usb2 را پيدا كرده و نصب كن

hussain
07-02-2008, 12:44
يه بار هم از داخل سي دي مادربورد درايور usb2 را پيدا كرده و نصب كن
ممنون که کمک کردید:46:

golmohammadi
07-02-2008, 17:55
ممنون که کمک کردید:46:

پس حل شد اره ؟

kasra2002
07-02-2008, 21:54
سلام
یه سوال دارم شاید تکراری
چجوری ویستارو روی ایکس پی نصب کنم(2 ویندوز)
ممنون

kasra2002
07-02-2008, 21:56
سلام یهسوال دیگه
من مدتی ویستا داشتم
ولی جریان 3 بعدی بودن و شکل 3 بعدیشو دقیقا متوجه نشدم
کجا اینجوریه
شاید من چیزیو فعال نکردم
ممنون

Razel
07-02-2008, 22:56
سلام یهسوال دیگه
من مدتی ویستا داشتم
ولی جریان 3 بعدی بودن و شکل 3 بعدیشو دقیقا متوجه نشدم
کجا اینجوریه
شاید من چیزیو فعال نکردم
ممنون
چند تا پنجره رو باز کن و مینیمایزشون کن بعد کلید windows رو به همراه Tab نگه دار پنجره ها سه بعدی میشه .

windowsmn
08-02-2008, 00:01
با سلام.یه سوال داشتم.
میشه کسی بهم بگه چطور میشه برنامه های اصلی ویندوز مثل مدیا پلیر را حذف کرد.
خیلی واجبه لطفا کمک کنید.مرسی:41:

golmohammadi
08-02-2008, 10:30
سلام
یه سوال دارم شاید تکراری
ممنون

برو ويستا را نصب كن رو درايو D
از طريق بوت

Razel
08-02-2008, 12:41
سلام
یه سوال دارم شاید تکراری
ممنون
اگر ویستا رو روی درایو D و xp رو روی درایو C نصب کنی که مشکلی نیست ولی اگه بخوای برعکس باشه و ویستا رو روی C داشته باشی تو این پست توضیح دادم:

موفق باشید.