PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

prance666
11-09-2007, 20:57
2تا dvd
مشخصات:
cpu amd4800x2 core/main:msi k9n/ram1gb/hard160sata\kard:8500gtasus

toraj
11-09-2007, 21:23
2تا dvd
مشخصات:
cpu amd4800x2 core/main:msi k9n/ram1gb/hard160sata\kard:8500gtasus

سیستم شما مشکلی نداره فقط درایور گرافیکت رو چک کن اگه میتونی جدیدش رو بگیر بعدش موقع نصب ببین داخل dvd یه نرم افزار داره اگه نبود از اینجا بگیر در ضمن ببین کرک نداره تو dvd اگه نبود همین فایل رو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cao-cao
11-09-2007, 22:08
واسه درایور برو اینج

hlpmostafa
11-09-2007, 22:26
سلام.
یه سوال : ویندوز ویستای 64 بیتی با 32 بیتی چه فرقی داره؟
من سیستمم کاملا از ویستای 64 بیتی پشتیبانی می کنه حالا می خوام ببینم که 64 بیتی رو نصب کنم یا 32 بیتی رو؟
برنامه های مختلف روی 64 بیتی هم نصب می شن؟

sogoli321
12-09-2007, 00:03
اصلاح مي كنم. منظورم از Paragon Partition Magic در واقع Paragon Partition Manager بود.

دوست عزیز تونستم دانلودش کنم ولی هرچی گشتم نتونستم کرکش پیدا کنم.
اگر راهنمایی کنی ممنون میشم

toraj
12-09-2007, 07:30
سلام.
یه سوال : ویندوز ویستای 64 بیتی با 32 بیتی چه فرقی داره؟
من سیستمم کاملا از ویستای 64 بیتی پشتیبانی می کنه حالا می خوام ببینم که 64 بیتی رو نصب کنم یا 32 بیتی رو؟
برنامه های مختلف روی 64 بیتی هم نصب می شن؟

غعلا نسخه 32 بیتی بهتره چون نرم افزار های 32 بیتی بیشتر هستند.

prance666
12-09-2007, 11:26
دوستان من چگونه میتوانمaero ویندوز ویستا را فعال کنم
مرسی

toraj
12-09-2007, 16:36
روی دستکاپ راست کلیک کن و گزینه personalize را انتخاب و window color and appearance را انتخاب و گزینه windows aero رو انتخاب وok بزن.

mosi2007
12-09-2007, 23:36
1=برای نصب ویستای 64 بیتی نیاز به کارت گرافیک داریم یا نه؟

mhentezari
12-09-2007, 23:50
ببخشید من یک سوال از مسئولین اینجا دارم.
تا ابد قراره همه سوالات راجع به ویستا رو اینجا بپرسیم؟؟؟؟؟؟
فکر نمیکنید کار عاقلانه ای نیست؟
مثلا فرض کنید یک تاپیک بزنیم برای xp و بگیم سوالات xp همه اونجا.
یا یک تاپیک بزنیم و بگیم همه سوالات اینترنت و شبکه اونجا
یا اصلا یک تاپیک بزنیم بگیم همه سوالات رو اونجا بپرسیم! یک فروم یک تاپیک! خوبه!

فکر کنم دیگه وقتش باشه که ویستا هم مثل xp و سایر چیز های دیگه از این تاپیک خارج بشه.
اگر می خواهید که پخش و پلا هم نشه سوالاش خوب زیر مجموعه براش بزنید، پس زیر مجموعه برای کجاست؟
وقتش هم الانه. بابا نا سلامتی ویستا یک سیستم عامله نه یک برنامه جزئی. هزاران سوال میشه دربارش پرسید. اینجا دیگه همه سوال می کنند و همه سوالا با هم قاطی میشه و هیچ کس به جوابش نمیرسه.

نمیدونم والا، بلکه یکی یک نگاه به این پست هم بکنه!

تاپیک ما رو که بستید، همین جا دوباره سوال میکنم :

سلام
این ویستا اجازه دستکاری خیلی از فولدر ها رو نمیده، هی access is denied میده.
باید چه کرد؟

mhentezari
12-09-2007, 23:53
1=برای نصب ویستای 64 بیتی نیاز به کارت گرافیک داریم یا نه؟
ویستای 64 بیتی روی cpu های 64 بیتی اینستال میشه و 32 بیتی هم روی 32 بیتی (x86) . برنامه ها هم باید بر طبق همین ساخته شده باشند. البته معمولا 32 بیتی استفاده میشه. از سایر لحاظ نباید فرقی داشته باشند. یعنی برای نصب همون چیزها رو لازم داره.

mosi2007
13-09-2007, 09:34
من زنگ زدم به پیسی ورلد
برای دریافت ویستای 64 بیتی
انها گفتند برای نصب باید کارت گرافیک داشته باشی
من کارت گرافیک انبورد دارم
و 32 بیتی را نصب کردم
ولی 64 بیتی نصب نمیشود و ارور میدهد
ایا دی وی دی ایراد دارد یا برای نصب باید کارت گرافیک بخرم؟

sogoli321
13-09-2007, 11:45
زیر لب تاپم یک لوگوی ماکروسافت داره که سریال نامبر ویندوز ویستا هم روش نوشته شده.
حال سوالم اینکه میشه روی یک کامپیوتر دیگه ویندوز ویستا نصب کنم و از این سریال نامبر استفاده کنم؟

toraj
13-09-2007, 12:06
من زنگ زدم به پیسی ورلد
و 32 بیتی را نصب کردم

گرافیکonboard برای ویندوز 64 بیتی خیلی کند است وبرای استفاده باید حتما یه گرافیک خوب بگیری.

toraj
13-09-2007, 12:08
زیر لب تاپم یک لوگوی ماکروسافت داره که سریال نامبر ویندوز ویستا هم روش نوشته شده.
حال سوالم اینکه میشه روی یک کامپیوتر دیگه ویندوز ویستا نصب کنم و از این سریال نامبر استفاده کنم؟

شماره سریال روی کامپیوتر دیگه کار نمی کنه اگر هم کار کنه خیلی زود لو میره بهتره از کرک استفاده کنی.

danijon_2006
13-09-2007, 15:31
دوستان من ویندوز ویستا گرفتم ولی یه مشکلی دارم اولا که ویندوز ایکس پی رو کامیپتر نصبه و وقتی میخوام برای بوت ویستا برم نمیره برای نصب به جاش یه صفحه ی میاد مثل صفحه ای که وقتی تو ایکس پی میری تو run و تایپ میکنی cmd اون صفحه میاد و دیگه هیچی حالا تا اینجا
من از طریق ایکس پی تا حالا 3 بار نصبش کردم ویستا رو 32 بیتی منتها وقتی میرسه به مرحله اخر نصب یعنی کومپلیت اینستالیشن دیگه اصلا نصب ادامه پیدا نمیکنه و همینجور میمونه یه بار هم نصب شد اونم بار هم همون جای نصب گیر کرد ولی من کنترل و الت و دلیت رو زدم نصب ادامه پیدا کرد ولی دفعات بعد دیگه این روش جواب نداد کمک کنین؟

cao-cao
13-09-2007, 16:40
سلام
بچه ها من دوتا ویندوز رو سیستمم بود هم ایکس پی هم ویستا
حالا ایکس پی رو عوض کردم ولی وقتی میاد تو مستقیم میره تو ایکس پی دیگه ازم سوال نمیکنه با کدوم ویندوز بیام بالا
ویندوزا هم تو دو تا درایو مجزا بودن
حا لا چیکار باید بکنم تا با ویستا بیام بالا؟
ممنون

hamilton
13-09-2007, 21:15
سلام
بچه ها من دوتا ویندوز رو سیستمم بود هم ایکس پی هم ویستا
حالا ایکس پی رو عوض کردم ولی وقتی میاد تو مستقیم میره تو ایکس پی دیگه ازم سوال نمیکنه با کدوم ویندوز بیام بالا
ویندوزا هم تو دو تا درایو مجزا بودن
حا لا چیکار باید بکنم تا با ویستا بیام بالا؟
ممنون

ببينيد زمانيكه شما در درايو C ويندوز XP و در درايو D ويندوز ويستا نصب ميكنيد در واقع درايو D ميشه Boot partition .زمانيكه ويستا داره روي درايو D نصب ميشه يكسري از فايلهاي سيستمي كه براي لود شدن ويستا لازمه در درايو C به صورت اتوماتيك كپي ميشه و در واقع درايو C ميشه System Partition يعني ويندوز فايلهاي مورد نياز خود را براي لود شدن از روي آن اجرا ميكنه.حالا اگر شما درايو C را فرمت كنيد قاعدتا ويندوز ويستا براي بوت شدن به مشكل برميخوره و پس از نصب ويندوز XP جديد مشاهده ميكنيد كه اثري از ويستا نيست و بنظر من چاره اي جز نصب مجدد ويستا باقي نميمونه.

danijon_2006
13-09-2007, 22:10
کسی نبود جواب پست قبلی مارو بده؟

javad2625
14-09-2007, 00:04
من زنگ زدم به پیسی ورلد
و 32 بیتی را نصب کردم
اولاً كارت گرافيك شما چند هست؟
اگه 128 به بالا باشه نبايد مشكلي داشتهباشيد.

ثانياً:
شما از كجا مي دوني سيستمت ويندوز 64 بيت رو ساپورت مي كنه يا نه؟ براي نصب ويندوز 64 بيت بايد پردازنده 64 بيت داشته باشي.

javad2625
14-09-2007, 00:28
دوستان من ویندوز ویستا گرفتم ولی یه مشکلی دارم اولا که ویندوز ایکس پی رو کامیپتر نصبه و وقتی میخوام برای بوت ویستا برم نمیره برای نصب به جاش یه صفحه ی میاد مثل صفحه ای که وقتی تو ایکس پی میری تو run و تایپ میکنی cmd اون صفحه میاد و دیگه هیچی حالا تا اینجا
من از طریق ایکس پی تا حالا 3 بار نصبش کردم ویستا رو 32 بیتی منتها وقتی میرسه به مرحله اخر نصب یعنی کومپلیت اینستالیشن دیگه اصلا نصب ادامه پیدا نمیکنه و همینجور میمونه یه بار هم نصب شد اونم بار هم همون جای نصب گیر کرد ولی من کنترل و الت و دلیت رو زدم نصب ادامه پیدا کرد ولی دفعات بعد دیگه این روش جواب نداد کمک کنین؟
اولاً اينطور كه گفتي احتمالاً سي دي ويستاي شما خراب هست.
ثانياً مشخصات سخت افزاري سيستمت چيه؟

danijon_2006
14-09-2007, 12:07
اگه ویستا خرابه پس چرا یه بار نصب شده
سی پی یو 3000
گرافیک 7600 جی تی
رم 1 گیگ

sogoli321
14-09-2007, 13:31
لطفا یکی کمک کنه ... بدجوری به مشکل خوردم.
من می خوام دوتا پارتیشن داشته باشم(ویندوزم ویستا هست) به همین دلیل از پارتیشن مجیک استفاده کردم و چون تحت ویستا اچرا نمی شد رفتم سراغ Paragon Partition Manager ، ولی زمانی که قصد دارم درایو c رو تبدیل به 2تا درایو کنم پیغام میده چون درایو c در حال استفاده می باشد نمی تونه اینکارو انجام بده.

حالا راه حل دیگری سراغ دارید؟ البته من نمی خوام یه ویندوز اورژینال ویستام دست بزنم
آیا برنامه ایی وجو د داره که در حالت بوت بتونه پارتیشن بندی کنه؟

man7tomani
14-09-2007, 19:42
سلام بچه ها
من میخوام با وی پی ان با ملهواره کانکت شم
رفتم تو اینترنت آپشد ادد وی پی ان رو زدم رفتم گزینه ی اولی بعد رفتم وی پی ان سرور رو دادم و نکست کردم یوزر و پسورد رو هم دادم کریت کردم
اول دیال آپ رو کانکت کردم و بعد میرم وی پی ان رو کانکت میکنم رو آیکن کانکشن پیش ساعت علامت مثلث میاد و هیچ سرعتی هم نمیده
مک اوکی هست سیگنال اوکی هست همه چی درسته ولی سرعت نمیده
تو وی پی ان بعلاوه یوزر و پسورد یه چیز دیگه هم هست نوشته دومین جلوش یه باکس خالی هست این چه؟

javad2625
15-09-2007, 01:46
اگه ویستا خرابه پس چرا یه بار نصب شده
سی پی یو 3000
گرافیک 7600 جی تی
رم 1 گیگ
نمي دونم چكار ميشه كرد. به هر حال يا DVD ويستا خرابه يا يكي از سخت افزارها! بهتره با يه DVD ديگه امتحان كني.

Hossein_Bahal
15-09-2007, 03:52
man vista 32-bit ultimate ro nasb kardam . alan ham crackesh ro mikham .
thanks .
sharmande nemitoonam farsi benivisam .

toraj
15-09-2007, 04:51
man vista 32-bit ultimate ro nasb kardam . alan ham crackesh ro mikham .
thanks .
sharmande nemitoonam farsi benivisam .

اینم کرک مال تمامی ورژن ها توشه.

Hossein_Bahal
15-09-2007, 05:48
اینم کرک مال تمامی ورژن ها توشه.

Thank you .

toraj
15-09-2007, 06:44
Thank you .

خواهش میکنم.:20:

javad2625
15-09-2007, 14:39
لطفا یکی کمک کنه ... بدجوری به مشکل خوردم.
من می خوام دوتا پارتیشن داشته باشم(ویندوزم ویستا هست) به همین دلیل از پارتیشن مجیک استفاده کردم و چون تحت ویستا اچرا نمی شد رفتم سراغ Paragon Partition Manager ، ولی زمانی که قصد دارم درایو c رو تبدیل به 2تا درایو کنم پیغام میده چون درایو c در حال استفاده می باشد نمی تونه اینکارو انجام بده.

حالا راه حل دیگری سراغ دارید؟ البته من نمی خوام یه ویندوز اورژینال ویستام دست بزنم
آیا برنامه ایی وجو د داره که در حالت بوت بتونه پارتیشن بندی کنه؟
فهمیدم چیکار کنی!
خود ویستا ابزاری برای split کردن پارتیشن داره. برای دستیابی به اون روی گزینه Computer راست کلیک کن و :
Manager> Disk Manager

رو انتخاب کن. بعد هم روی پارتیشن دلخواه، راست کلیک و گزینه Shrink رو انتخاب کن تا پارتیشن دو قسمت بشه. بعد هم نصفه دوم رو فرمت کن.

sogoli321
15-09-2007, 16:04
فهمیدم چیکار کنی!
خود ویستا ابزاری برای split کردن پارتیشن داره. برای دستیابی به اون روی گزینه Computer راست کلیک کن و :
Manager> Disk Manager

رو انتخاب کن. بعد هم روی پارتیشن دلخواه، راست کلیک و گزینه Shrink رو انتخاب کن تا پارتیشن دو قسمت بشه. بعد هم نصفه دوم رو فرمت کن.

بالاخره تونستم با نرم افزار ancient disk director پارتیشن بندی کنم...ولی متاسفانه system restor اون از کار افتاد.

با توجه به این وضعیت قصد دارم ویندوز xp روش نصب کنم.فکرمیکنید بشه این ویندوز ویستا رو نگه دارم و یه ویندوز xp هم بریزم.؟

sogoli321
16-09-2007, 11:08
من هر کاری از جمله نصب ،اجرا و خیلی کارای دیگه که می خوام تو ویستا انجام بدم هی اجازه میگیره ... این موضوع بدجوری اعصابمو ریخته بهم.
چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

toraj
17-09-2007, 08:53
من هر کاری از جمله نصب ،اجرا و خیلی کارای دیگه که می خوام تو ویستا انجام بدم هی اجازه میگیره ... این موضوع بدجوری اعصابمو ریخته بهم.
چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

شما برای اینکه بخوای پیغام Access Is Denied را نده به control panel برید وروی گزینه
user accounts رفته وروی گزینه turn user accontn control on or off کلیک کرده وتیک مربع موجود درصفحه را بردارید
وبه پیغام مبنی بر ریستارت شدن جواب مثبت بدهید بدین ترتیب دیگر پیغام Access Is Denied برای شما نخواهد آمد.

sogoli321
17-09-2007, 16:26
روی لب تاپ من ویندوز ویستا نصب هست و کلا یک پارتیشن بیشتر ندارم.
ولی وقتی می خوام پارتیشن مذکور را shrink کنم پیغام زیر رو میده:

there is not enough space available on the disk to complate this operation

ممنون میشم راهنمایی کنید

Oracle_Eldorado
17-09-2007, 17:41
ببخشيد من يه مشكلي دارم :
كارت گرافيك من Vista Support نيست . وقتي كه هم كه ويستا نصب ميكنم و درايور كارت گرافيكمو نصب ميكنم ،‌ وقتي ميرم داخل بازي انگار هيچ كارت گرافيكي نصب نيست ! خواستم ببينم نميشه كاريش كرد كه كارت گرافيك من روي ويستا هم جواب بده ؟
اين هم مدل كارت گرافيك من :
Geforce 7300 GS . خواهشا راهنمايي كنيد .

toraj
17-09-2007, 18:49
ببخشيد من يه مشكلي دارم :
كارت گرافيك من Vista Support نيست . وقتي كه هم كه ويستا نصب ميكنم و درايور كارت گرافيكمو نصب ميكنم ،‌ وقتي ميرم داخل بازي انگار هيچ كارت گرافيكي نصب نيست ! خواستم ببينم نميشه كاريش كرد كه كارت گرافيك من روي ويستا هم جواب بده ؟
اين هم مدل كارت گرافيك من :
Geforce 7300 GS . خواهشا راهنمايي كنيد .

کی گفته گرافیک شما ویستا ساپورت نیست من خودم همینو دارم وهیچ مشکلی با ویستا نداره بهتره درایور جدیدش رو نصب کنی تا مشکلت حل بشه.

yade
18-09-2007, 00:07
دوستان من برنامه Nero-7.10.1.0 رو نصب کردم اما این ایمیج درایو رو نصب نمی کنه چکارش کنم پیغام میده که باید ادمین باشید که تا بتونید نصب کنید

javad2625
18-09-2007, 06:09
سلام
کسی می دونه برای اصلاح صفحه کلید ویندوز ویستا باید چکار کنم؟
(حرف ی غیر چسبان هست و حروف پ و ژ هم سر جای خودشون نیستند و حرف ک هم از جنس متفاوتی هست)

با فارسی سازهای winXP امتحان کردم، اما جواب نداد. فایل kbdfa رو هم هر کاری می کنم نمیشه جایگزین کرد حتی از داخل ویندوز دیگه.

حالا چکار کنم؟

خیلی ممنون

toraj
19-09-2007, 11:31
سلام
کسی می دونه برای اصلاح صفحه کلید ویندوز ویستا باید چکار کنم؟
(حرف ی غیر چسبان هست و حروف پ و ژ هم سر جای خودشون نیستند و حرف ک هم از جنس متفاوتی هست)

با فارسی سازهای winXP امتحان کردم، اما جواب نداد. فایل kbdfa رو هم هر کاری می کنم نمیشه جایگزین کرد حتی از داخل ویندوز دیگه.

حالا چکار کنم؟

خیلی ممنون

فعلا فارسی ساز برای ویستا نیومده بهتره برای کلید ژ مانند xp از همون shift+c استفاده کنید.

javad2625
19-09-2007, 13:17
سلام
تشکر می کنم.
آقا این فایل
C:Windows\System32\kbdfa.dll

رو ویندوز ویستا باهاش چکار کرده که هر کاری می کنم پاک نمیشه تا با فایل صحیح جایگزینش کنم؟
حتی از داخل ویندوز اکس پی هم که سعی می کنم پاکش کنم نمیشه.
چطوری پاکش کنم؟

ممنون

toraj
20-09-2007, 07:37
سلام
تشکر می کنم.
آقا این فایل
C:Windows\System32\kbdfa.dll

رو ویندوز ویستا باهاش چکار کرده که هر کاری می کنم پاک نمیشه تا با فایل صحیح جایگزینش کنم؟
حتی از داخل ویندوز اکس پی هم که سعی می کنم پاکش کنم نمیشه.
چطوری پاکش کنم؟

ممنون

باید روی اون فایل کلیک راست کنی و user که با هاش بالا میایی رو دسترسی full control بهش بدی تا به همه ی قسمتها دسترسی داشته باشی البته بعضی از فایلهای ویندوز رو نمیشه پاک کرد.

yade
21-09-2007, 11:28
سلام دوستان

من ویندوز ویستا رو روی درایو c نصب کردم حالا امدم ویندوز اکس پی رو رو درایو d نصب کردم اما حال وقتی میاد بالا مستقیم میره تو اکس پی چکارش کنم که که هنگام بالا امدن انتخاب ویندوز به من بده

در ضمن فقط درایو سی من primary هست

toraj
21-09-2007, 11:49
سلام دوستان

من ویندوز ویستا رو روی درایو c نصب کردم حالا امدم ویندوز اکس پی رو رو درایو d نصب کردم اما حال وقتی میاد بالا مستقیم میره تو اکس پی چکارش کنم که که هنگام بالا امدن انتخاب ویندوز به من بده

در ضمن فقط درایو سی من primary هست

شما باید اول xp رو روی C و ویستا رو روی D نصب کنی.

yade
21-09-2007, 12:42
باید دو درایو را primary کنم یا لازم نیست

rap.vartan
21-09-2007, 13:14
سلام
من لپتاپ vaio خریدم
به یه مشکل برخوردم

ویندوز ویستا ارجینال روشه ولی هر کاری می کنم Nero 7 برنامه ی copy to Copy برای دی وی دی کار نمیکنه .

اگه میشه یه راهنمایی بکنین :10:

toraj
21-09-2007, 14:17
باید دو درایو را primary کنم یا لازم نیست

لازم نیست فقط کافی D رو فرمت NTFS کنی.

toraj
21-09-2007, 14:19
سلام
من لپتاپ vaio خریدم
به یه مشکل برخوردم

ویندوز ویستا ارجینال روشه ولی هر کاری می کنم Nero 7 برنامه ی copy to Copy برای دی وی دی کار نمیکنه .

اگه میشه یه راهنمایی بکنین :10:

باید نسخه های جدید نرم افزار ها رو نصب کنید.

yade
22-09-2007, 17:14
نرمافزار های که برای 32 بیت نصب میشند برای 64 هم میشه استفاده کرد یا نرمافزرهای مخصوص 64 بیت می خواد

toraj
22-09-2007, 17:17
نرمافزار های که برای 32 بیت نصب میشند برای 64 هم میشه استفاده کرد یا نرمافزرهای مخصوص 64 بیت می خواد

بیشتر نرم افزارهای 32 بیتی با 64 مشکل دارند برای همین بهتر از نرم افزار های 64 استفاده کنید.

mary habibi
23-09-2007, 01:51
ا سلام و تشکر .من نمیتوانم نوشته هایی را که در Yahoo Massenger تایپ میکنم رو بعد از sendکردن ببینم.لطفا کمکم کنید.

toraj
23-09-2007, 06:34
ا سلام و تشکر .من نمیتوانم نوشته هایی را که در Yahoo Massenger تایپ میکنم رو بعد از sendکردن ببینم.لطفا کمکم کنید.

شما باید نسخه جدید yahoo massenger را نصب کنید.

abdolreza
23-09-2007, 09:18
با سلام
من در لود شدن ویستا مشکل پیدا کردم
\winload.exe
را ندارد
اگر cd ویندوز حتی چه xp و vista در dvd rom باشد راحت بالا می اید
حتی با فرمت و نصب مجدد ویستا این مشکل وجود دارد البته ویستا در c قرار ندارد و xp به خوبی کار میکند
اگر از دوستان کسی این مشکل را داشته و حل شده لطفا راهنمائی بفرمائید.
با تشکر

javad2625
23-09-2007, 14:38
اصلاح صفحه كليد فارسي در ويندوز ويستا

سلام بالاخره تونستم با نرم افزار Microsoft Keyboard Layout Creator پوسته اصلاح شده صفحه كليد فارسي رو كه در ويندوز xp از اون استفاده مي كردم به ويندوز ويستا هم انتقال بدم. فقط مجبور شدم كاراكتر «نيم فاصله» كه Shift+Space بود تبديل كنم به Shift+U.

حالا هر كي خواست از صفحه كليد اصلاح شده استفاده كنه مي تونه از لينك زير دانلود كنه:

نحوه استفاده:
فايل Setup رو اجرا كرده، در صورت مشاهده هشدار امنيتي ويستا، گزينه Allow رو مي زنيم و بعد از اتمام نصب، گزينه Close رو زده و ريستارت مي كنيم. يه صفحه كليد به نام Farsi-Custom به صفحه كليد هاي ويندوز اضافه ميشه.
بعد هم (اگه كار نيفتاد) در Control Panel قسمت Keyboards همه كيبوردهاي موجود از جمله Persian رو حذف كرده و فقط Farsi-Custom و US رو باقي مي گذاريم.

savalan_guzal
23-09-2007, 23:07
سلام
من چند تا سوال در مورد ویستاهائیکه روی دل نصب شده اند دارم. ( ریجیستر هم کرده ام )لطفا در صورت امکان پاسخ کامل دهید...متشکرم

1- درایو ( D) پشتیبانی که در سیستم برای ویستا در نظر گرفته شده و حجمی در حدود 10 گیگ اشغال کرده ، چه کاربردی دارد ؟ چگونه می توان از این فضا بعنوان حافظه آزاد معمولی استفاده کرد ؟

2- ویستا روی سیستم من بعد از حدود 6 ماه خیلی کند شده ، راه حل پیشنهادی شما عزیزان چیست ؟ ( دمیدن روح تازه به سیستم که core 2 due 2ghz می باشد )

3- چگونه می توان این ویستا را بروزرسانی کرد ؟

4- از مزایای ویستا نسبت به ایکس پی برایم بیشتر زحمت کشیده و بنویسید .

5- نرم افزارهای نصب شده اورجینال را چگونه بروز رسانی کنم ؟

6- با وجود عدم نصب برنامه های سنگین روی درایو c که ویستا نصب شده است ، چرا فضای خیلی کمی باقیست ؟

toraj
23-09-2007, 23:25
با سلام
من در لود شدن ویستا مشکل پیدا کردم
\winload.exe
را ندارد
اگر cd ویندوز حتی چه xp و vista در dvd rom باشد راحت بالا می اید
حتی با فرمت و نصب مجدد ویستا این مشکل وجود دارد البته ویستا در c قرار ندارد و xp به خوبی کار میکند
اگر از دوستان کسی این مشکل را داشته و حل شده لطفا راهنمائی بفرمائید.
با تشکر

آقا هحتمالا dvd ویستا ی شما مشکل دارد.

javad2625
24-09-2007, 10:36
سلام
من چند تا سوال در مورد ویستاهائیکه روی دل نصب شده اند دارم. ( ریجیستر هم کرده ام )لطفا در صورت امکان پاسخ کامل دهید...متشکرم

1- درایو ( D) پشتیبانی که در سیستم برای ویستا در نظر گرفته شده و حجمی در حدود 10 گیگ اشغال کرده ، چه کاربردی دارد ؟ چگونه می توان از این فضا بعنوان حافظه آزاد معمولی استفاده کرد ؟

2- ویستا روی سیستم من بعد از حدود 6 ماه خیلی کند شده ، راه حل پیشنهادی شما عزیزان چیست ؟ ( دمیدن روح تازه به سیستم که core 2 due 2ghz می باشد )

3- چگونه می توان این ویستا را بروزرسانی کرد ؟

4- از مزایای ویستا نسبت به ایکس پی برایم بیشتر زحمت کشیده و بنویسید .

5- نرم افزارهای نصب شده اورجینال را چگونه بروز رسانی کنم ؟

6- با وجود عدم نصب برنامه های سنگین روی درایو c که ویستا نصب شده است ، چرا فضای خیلی کمی باقیست ؟
بابا جان لااقل كم كم بپرس بشه جواب داد.
در مورد دميدن روح تازه به ويندوز يه توضيحاتي اينجا هست:

كه اواخر اون تاپيك يه توضيح مخصوص ويستا هست. اگه باز هم مشكلي بود بگو.

sshiiva
24-09-2007, 12:42
سلام . منم تازه ویستا نصب کردم اما به نظرم یه جوری میاد . میشه شماها نظر بدین که نصب این سیستم اصلن ضروری به نظر میرسه یا نه ؟ من یه گیگ رم دارم و سی پی یو کور 2 و هارد 320 و ویجی ای 128 پی سی آی اکس پرس . با این وجود حس میکنم کنده . مخصوصن وقتی تو فتوشاه یا بعضی برنامه ها زوم میکنم سیستم به شدت کند میشه . از طرفی آی ای 7 اعصاب منو خرد کرده چون مرتب میگیره فایل های روز قبل رو پاک میکنه و روز بعد دوباره دانلود باید بکنه . فایر فاکس هم دوست ندارم چون بعضی صفخات مورد علاقه منو بد نشون میده و خراب . از طرفی هم امکان شو پیکچر رو نداره و چیزایی که من میخوام رو نداره . بعد هم یه مشکل دیگه اینه که مثلن داخل اوکات که میشم وقتی 30 -40 تا پنجره رو میبینم , دقت کنین باز نگه نمیدارم میبینم و میبندم , بعد از مدتی میگه نمیتونم هیچی رو باز کنم یا سیو کنم . مجبور میشم هی برنامه هامو مثل آنتی ***** و .. رو ببندم تا بتونه پنجره جدید باز کنه و بعد از مدتی دوباره همین وضعه و باید هی ببندم تا وقتی که دیگه هیچی باقی نمونه برای بستن .
خلاصه من سوالم اینه که شما پیشنهادتون در حال حاضر چیه ؟ من شنیدم ویستا در جهان طرفدار پیدا نکرده و همچنان کاربرای حرفه ای از اکس پی استفاده میکنن . این درسته ؟
در ضمن سوالم اینه که آینده این ویندوز رو چی مبینین ؟ چون میکروسافت داره رو یه ویندوز جدید دیگه هم کار میکنه ! از طرفی وقتی اکس پی به بازار اومد خیلی ها اونو زود نصب کردن و سریع همه گیر شد ولی ویستا با اینکه چند ماهه اومده اما اصلن طرفدار پیدا نکرده . دلیلش چیه ؟ و چرا ؟
بعد هم آیا ارتقا اکس پی به ویستا واقعن یک ضرورت و آینده نگریه ؟ بعد هم فکر نمیکنین ممکنه این ویندوز کنار گذاشته بشه یا ورشن های بهتر و ساده ترش بیاد ؟
کلن ویستا برای چه کاربرانی مناسب و خوبه ؟
فکر نمیکنین ویستا بیشتر یه ویندوز فانتزی برای کاربران خیلی خیلی سطح بالا باشه ؟ نه یه کاربر معمولی ؟
شما کدوم ورشن یستا رو برای نصب پیشنهاد میکنین ؟ با توجه به اینکه تو ایران همه میگن اولترا رو نصب کنین ولی واقعن 80% امکاناتش به دردیه کاربر معمولی نمیخوره و بیخوده ! آیا ورشن هایی مثل خانگی , سرعت و کیفیت بهتری دارن ؟ راحتتر هستن ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین .

senator_3
24-09-2007, 13:40
اين ويندوز روي سيستم celeron خوب كار ميكنه ؟
رو كودوم بهتر كار ميكنه
pc
cpu:2.500
ram:512
vga:128 readon 9250
يا لپ تاپ deel با اين مشخصات
cpu:1.600
ram:512
vga :128

رو اين سيستم خوب كار ميكنه سيديم ارچينال از رو لپ تاپ ورداشتم

mehdi_vsgh
24-09-2007, 15:27
با سلام

چند مشکل دارم با ویندوز ویستا

1- چطوری برای اینترنت دایال آپ کانکشن بسازم؟
2- چطوری زبان فارسی را روی این ویندوز نصب کنم؟
3- چرا سی دی مادربردم روی این ویندوز نصب نمیشه؟ (اتورانش اجرا نمیشه) و وقتی از computer وارد میشم فایل اجراییش اصلا اجرا نمیشه!!! چرا؟ حتی سیدی کارت گرافیکم هم نصب نمیشه.....یه کادری باز میشه و مانع اجرا برنامه میشه...

مادربرد من
Giga 945 هست

arash rashno
24-09-2007, 15:51
با سلام

چند مشکل دارم با ویندوز ویستا

1- چطوری برای اینترنت دایال آپ کانکشن بسازم؟
2- چطوری زبان فارسی را روی این ویندوز نصب کنم؟
3- چرا سی دی مادربردم روی این ویندوز نصب نمیشه؟ (اتورانش اجرا نمیشه) و وقتی از computer وارد میشم فایل اجراییش اصلا اجرا نمیشه!!! چرا؟ حتی سیدی کارت گرافیکم هم نصب نمیشه.....یه کادری باز میشه و مانع اجرا برنامه میشه...

مادربرد من
Giga 945 هست
در مورد کانکشن در قسمت کانکت تو میتونی بسازی
در مورد فارسی همون وال میخوای نصب کنی persian رو انتخاب کن و یا بعد از نصب در قسمت regional and language options در کنترل پنل
برای نصب درایورها هم دقت کن که باید درایورهای مخصوص مین رو باید دانلود کنی چون مادربرت قدیمه و سی دی اون فقط درایورهای xp رو داره - باید بری توی سایتش و دانلود کنی - گرافیک هم همینطور
بازم سوالی بود در خدمتتون هستم

Razel
24-09-2007, 16:25
سلام
منم اتوران سی دی هام اجرا نمیشد وقتی Autopather رو نصب کردم مشکل حل شد و تمام سی دی هام به خوبی اجرا شدن.

mehdi_vsgh
24-09-2007, 20:36
در مورد کانکشن در قسمت کانکت تو میتونی بسازی
در مورد فارسی همون وال میخوای نصب کنی persian رو انتخاب کن و یا بعد از نصب در قسمت regional and language options در کنترل پنل
برای نصب درایورها هم دقت کن که باید درایورهای مخصوص مین رو باید دانلود کنی چون مادربرت قدیمه و سی دی اون فقط درایورهای xp رو داره - باید بری توی سایتش و دانلود کنی - گرافیک هم همینطور
بازم سوالی بود در خدمتتون هستم
مادربردم اونقدرا قدیمی نیست که ویستا نشناسه

چیپست 945 هستش.....

روی خود جعبه مادربردم نوشته ready for vista

mrmmnb
24-09-2007, 21:17
مادربردم اونقدرا قدیمی نیست که ویستا نشناسه

چیپست 945 هستش.....

روی خود جعبه مادربردم نوشته ready for vista

منم مادر بوردم همینه درسته اتوران اون در ویستا اجرا نمیشه حالا چرا منم نمیدونم ولی درایورهاش رو باید یکی یکی از توی پوشه هاش پیدا کنی و جداگانه نصبشون کنی (ولی ویستا برا من همه درایور هاش رو شناخت تازه اگر بخای چیزی نصب کنی فکر کنم یکم قدیمی باشه بهتره بری سایت گیگا و اخرین درایور رو نصب کنی)
حالا کدومش رو میخوای نصب کنی؟

mehdi_vsgh
24-09-2007, 22:11
یه سوال دیگه هم دارم

من دوتا ویندوز دارم ییک اکس پی و دیگری هم ویستا

میخوام ویستا را پاک کنم
ولی ایکس پی را نمیخوام پاک کنم
چطور اینکارو بکنم

اخه اگه فقط درایو ویستا رو فرمت کنم هنوز اسمش تو بوت اول میاد

ایکس پی را تو درایو c و ویستا رو تو درایو G نصب کردم

mrmmnb
25-09-2007, 05:05
اگه ویستا توی درایوc باشه بوت xp از بین میره ولی میشه دوباره درستش کرد اما من بلد نیستم از بروبچ دیگه بپرسی بهت میگن ولی مطمئنم که میشه(یه بار یه تایپیک بود خوندم ولی زیاد سر در نیاوردم وبیخیالش شدم)

Acro-Crown
25-09-2007, 10:20
سلام
من 2 تا ویندوز دارم xp & vista من میخواستم فایل های ویندوز ها طوری باشن که نشه از یه ویندوز تو document اون یکی ویندوز سرک کشید
من فکر کردم تو xp می شه ولی وقتی از ویستا تونستم بعضی فایل های document رو ببینم .................
ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

mehdi_vsgh
25-09-2007, 11:05
اگه ویستا توی درایوc باشه بوت xp از بین میره ولی میشه دوباره درستش کرد اما من بلد نیستم از بروبچ دیگه بپرسی بهت میگن ولی مطمئنم که میشه(یه بار یه تایپیک بود خوندم ولی زیاد سر در نیاوردم وبیخیالش شدم)

mehdi_vsgh
25-09-2007, 11:06
منم مادر بوردم همینه درسته اتوران اون در ویستا اجرا نمیشه حالا چرا منم نمیدونم ولی درایورهاش رو باید یکی یکی از توی پوشه هاش پیدا کنی و جداگانه نصبشون کنی (ولی ویستا برا من همه درایور هاش رو شناخت تازه اگر بخای چیزی نصب کنی فکر کنم یکم قدیمی باشه بهتره بری سایت گیگا و اخرین درایور رو نصب کنی)
حالا کدومش رو میخوای نصب کنی؟
کلا میخوام مادربرد را نصب کنم دیگه....(همه قسمتهاشو)

سلام
منم اتوران سی دی هام اجرا نمیشد وقتی Autopather رو نصب کردم مشکل حل شد و تمام سی دی هام به خوبی اجرا شدن.

Autopather که گفتی چیه؟
میشه لینکی چیزی ازش بدی ممنون

toraj
25-09-2007, 12:40
یه سوال دیگه هم دارم

میخوام ویستا را پاک کنم
چطور اینکارو بکنم

مشكلي نيست شما ويستا رو فرمت كن وتوي xp در قسمت run بنويس msconfig ودرصفحه باز شده درقسمت boot ويستا رو حذف كن با اين كار ديگه ويستا اسمش در قسمت بوت اول نميادوبه طور خودكار ميره تو xp.

toraj
25-09-2007, 12:47
کلا میخوام مادربرد را نصب کنم دیگه....(همه قسمتهاشو)

بهتره بري تو سايت ودرايور هاشو دانلود كن مثلا درايور صدا وبقيه.

Autopather که گفتی چیه؟

اينم لينك auto pacther

Razel
25-09-2007, 17:12
Autopather که گفتی چیه؟
Autopather به مجموعه آپدیتهای ویندوز میگن که تو یه برنامه جمع شده و هر چند وقت یه بار نسخه جدید میده. من تو DVD که خریدم توش بود و لینک دانلود رو هم تو پست بالا تورج عزیز زحمتشو کشیده. توصیه می کنم حتما نصبش کنید.

موفق باشید.

mehdi_vsgh
25-09-2007, 20:42
مشكلي نيست شما ويستا رو فرمت كن وتوي xp در قسمت run بنويس msconfig ودرصفحه باز شده درقسمت boot ويستا رو حذف كن با اين كار ديگه ويستا اسمش در قسمت بوت اول نميادوبه طور خودكار ميره تو xp.
میشه یه کم کاملتر توضیح بدی....

اخه اینجایی که میگی اصلا چیزی به اسم ویستا نیست.....

نمیشه چیزی رو حذف کرد

hamilton
25-09-2007, 20:49
یه سوال دیگه هم دارم

میخوام ویستا را پاک کنم
چطور اینکارو بکنم

دوست عزيز اين كارها را انجام دهيد و 100% مطمئن باشيد كه مشكل شما حل ميشه.

كارهاي زير را به ترتيب انجام دهيد:
1)با ويندوز XP وارد سيستم خود شويد.
2)DVD ويستا را داخل دي وي دي رام قرار دهيد ولي آنرا اجرا نكنيد و اگر حالت Autorun آن اجرا شد آنرا ببنديد.
3)از منوي Start به گزينه Run برويد و دستور زير را عينا در منوي Run تايپ كرده يا آنرا كپي پيست كنيد و دكمه Ok را بزنيد.توجه داشته باشيد كه X در اين مثال نام درايو دي وي دي رام شما ميباشد كه DVD ويستا را داخل آن قرار داده ايد:
X:\boot\bootsect.exe /nt52 ALL /force
به فاصله بين عبارات دقت فرماييد.
4)حال سيستم خود را يكبار Restart كنيد.مشاهده ميكنيد كه ديگر ويستا در منوي بوت شما وجود ندارد.حال با ويندوز XP به سيستم خود وارد شويد.
5)به راحتي پارتيشني كه ويستا را روي آن نصب كرده ايد فرمت كنيد تا اثري از ويستا باقي نماند.
6)اگر 2 فايل به نامهاي Boot.BAK & Bootsect.BAK را در ريشه درايو C خود كه XP روي آن نصب است مشاهده كرديد با خيال راحت آنها را Delete كنيد.

toraj
26-09-2007, 06:03

2)DVD ويستا را داخل دي وي دي رام قرار دهيد ولي آنرا اجرا نكنيد و اگر حالت Autorun آن اجرا شد آنرا ببنديد.
3)از منوي Start به گزينه Run برويد و دستور زير را عينا در منوي Run تايپ كرده يا آنرا كپي پيست كنيد و دكمه Ok را بزنيد.توجه داشته باشيد كه X در اين مثال نام درايو دي وي دي رام شما ميباشد كه DVD ويستا را داخل آن قرار داده ايد:
4)حال سيستم خود را يكبار Restart كنيد.مشاهده ميكنيد كه ديگر ويستا در منوي بوت شما وجود ندارد.حال با ويندوز XP به سيستم خود وارد شويد.
5)به راحتي پارتيشني كه ويستا را روي آن نصب كرده ايد فرمت كنيد تا اثري از ويستا باقي نماند.
6)اگر 2 فايل به نامهاي Boot.BAK & Bootsect.BAK را در ريشه درايو C خود كه XP روي آن نصب است مشاهده كرديد با خيال راحت آنها را Delete كنيد.

hamiltonعزيز كامل توضيح دادند.

sogoli321
26-09-2007, 09:30
من از دوتا os ویستا و xp استفاده می کنم. ولی ترتیب و اولویت پارتیشنها در این ویندوز ها متفاوت هست .مثلا درایو c در ویندوز ویستا بصورت درایو d در ویندوز xpنمایش داده میشه....
فکر می کنید علتش چی باشه؟

toraj
26-09-2007, 10:42
من از دوتا os ویستا و xp استفاده می کنم. ولی ترتیب و اولویت پارتیشنها در این ویندوز ها متفاوت هست .مثلا درایو c در ویندوز ویستا بصورت درایو d در ویندوز xpنمایش داده میشه....
فکر می کنید علتش چی باشه؟

دوست عزيز براي همه همين جوري است وقتي توي ويستا هستيد درايو C درايوي است كه ويستا درآن نصب است ولي
توي XP درايو C ويندوز XP هست و ويستا درايو D است.

baharan_2122
26-09-2007, 12:51
سلام
هامیلتون عزیز
زحمت کشیدی عالی بود ممنون از پاسخ کاملت خیلی وقت بود که گیر بودم و جوابی نداشتم

mehdi_vsgh
26-09-2007, 16:03

همیلتون عزیز دستت درد نکنه

انجام دادم و نتیجه هم گرفتم

mrmmnb
26-09-2007, 17:59
به چه برنامه ای میشه بوت ویستا رو ویرایش کرد؟

hamilton
26-09-2007, 20:37
سلام
هامیلتون عزیز
زحمت کشیدی عالی بود ممنون از پاسخ کاملت خیلی وقت بود که گیر بودم و جوابی نداشتم

همیلتون عزیز دستت درد نکنه

انجام دادم و نتیجه هم گرفتم

خواهش ميكنم.خوشحالم كه مشكل شما دوستان نيز حل شد.
موفق باشيد.

abdolreza
27-09-2007, 11:38
به چه برنامه ای میشه بوت ویستا رو ویرایش کرد؟از help vista BCDEDIT
را پیدا کن در ادامه از لینک ان میتوانی BCDEdit Reference را دانلود کنی که بطور کامل با command های مختلف توضیح داده شده البته فایل word میباشد
اگر حوصله داشته باشی کامل است.

mrmmnb
27-09-2007, 16:18
میشه واضح تر بگی از کجا دانلود کنم ایا کار باهاش تخصصیه (من زیاد بلد نیستم) جایی هست فارسی توضیح داده باشه؟

abdolreza
27-09-2007, 17:09
میشه واضح تر بگی از کجا دانلود کنم ایا کار باهاش تخصصیه (من زیاد بلد نیستم) جایی هست فارسی توضیح داده باشه؟

bcdedit.exe برنامه اصلی اصلاح و یا ادیت boot vista می باشد که طبیعتا باید کمی تخصصی برخورد کنی که من خودم هم وارد نیستم
Command Description
Commands that operate on a store
/createstore
Creates a new empty BCD store.
/export
Exports the contents of the system BCD store to a specified file.
/import
Restores the state of the system BCD store from a specified file.
Commands that operate on boot entries in a store
/copy
Makes copies of boot entries.
/create
Creates new boot entries.
/delete
Deletes boot entries.
Commands that operate on elements
/deletevalue
Deletes elements from a boot entry.
/set
Creates or modifies a boot entry’s elements.
Commands that control output
/enum
Lists the boot entries in a store.
Commands that control Boot Manager
/bootsequence
Specifies a one-time boot sequence.
/default
Specifies the default boot entry.
/displayorder
Specifies the order in which Boot Manager displays its menu.
/timeout
Specifies the Boot Manager Timeout value.
/toolsdisplayorder
Specifies the order in which Boot Manager displays the tools menu.
Commands that control Emergency Management Services
/bootems
Enables or disables Emergency Management Services (EMS) for a specified boot application.
/ems
Enables or disables EMS for an operating system boot entry.
/emssettings
Specifies global EMS parameters.
Commands that control debugging
/bootdebug
Enables or disables boot debugging for a boot application.
/dbgsettings
Specifies global debugger parameters.
/debug
Enables or disables kernel debugging for an operating system boot entry.
Commands that modify other commands
/store
Specifies the BCD store upon which a command acts.
/v
Displays boot entry identifiers in full, rather than using well-known identifiers.
این هم نمونه ای از command می با شد
در command prompt هم اگر تایپ کنی bcdedit /?
مقداری از اینها را نشان میدهد
شما برنامه ادیت را میخواستید من معرفی کردم

abdolreza
27-09-2007, 19:12
البته شما هم ننوشتید که چه تغییری میخواهید بدهید؟

mehdi_vsgh
28-09-2007, 10:26
Autopather به مجموعه آپدیتهای ویندوز میگن که تو یه برنامه جمع شده و هر چند وقت یه بار نسخه جدید میده. من تو DVD که خریدم توش بود و لینک دانلود رو هم تو پست بالا تورج عزیز زحمتشو کشیده. توصیه می کنم حتما نصبش کنید.

موفق باشید.
میتونی بگی این دی ویدی را از کجاخریدی؟
چون حجمش خیلی زیاده نمیشه دانلود کرد

Alisma
28-09-2007, 11:02
آقا من چند تا سوال اساسي دارم

1. به كنترل پنل انويديا در ويستا از كجاي ويندوز ميشه دسترسي پيدا كرد؟! :18:

2. ويستاي 32 بيت در حالت بوتيبل هم نصب ميشه؟ اگه آره بايد ايميج رو روي دي وي دي بريزيم نصب كنيم يا محتويات ايميج رو؟ چون من خود ايميج رو ريختم ولي دي وي دي بوتيبل براي نصب ساخته نشد كه بشه در حال بوتيبل نصبش كرد!

3. ويستا به كامپيوتر من نمره 2.3 داده. اين يعني چي؟ خوبه متوسطه بده؟ :19:

4. آيا با نرو ميشه دي وي دي بوتيبل ويستا ساخت؟!

لطف مي كنين اگه جوابگو باشيد!!!!!!!! :10:

mohamad.hejazi
28-09-2007, 14:12
سلام دوستان.
من یه مشکل دارم تو نصب ویستا....:41:
از طریق بوت وارد میشم. ویندوز ultimate رو انتخاب میکنم و بعد محل نصب(درایور را فرمت میکنم)درایورم هم فرمتش ntfs است.تا گزینه ی instal رو میزنم مرحله ی اول بلاالفاصله نصب میشه.نصب دوم که شروع میشه به 1%هم نمیرسه که این ارور رو میده:19::
windows can not instal required files.the file may be corrupt or missing.make sure all files required for instalion are available,and restar the inisttalation.error code:0x80070017
چند بار امتحان کردم بازم همین ارور رو میداد.سیدی ویندوز(dvd) هم تو یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم درست بود.
مشخصات سیستمم:
cpu:intel 3.2
ram:1gig ddr2
main:giga945pl-s3
vga:geforce 8400gs
hard:maxtor ide 80gig
dvdrom:asus 16x
جالب اینجاست که حدود 2ماهه پیش رو همین سیستم ویستا رو نصب کردم.اما حالا نمیدونم......:41:
ممنون میشم که مرا یاری کنید.:27:

AliROCK
28-09-2007, 20:53
مشکل سیستم شما نیست مشکل dvd هست سیستمت با ویستا سازگاره نوشته فایل از دست رفته یا باز نمیشه

mohamad.hejazi
28-09-2007, 23:08
مشکل سیستم شما نیست مشکل dvd هست سیستمت با ویستا سازگاره نوشته فایل از دست رفته یا باز نمیشه
سلام.
dvd ویندوز که میدونم سالمه.فکر کنم عیب از dvd-rom یا هاردمه,نمیتونه فایل رو کپی کنه.:41:
به هر حال باید به فکر خرید یه dvd-rom باشم.
ممنون.:11:

MOHAMMAD2010
28-09-2007, 23:44
سلام
میخواستم ببینم این برنامه ها بدون مشکل رو ویندوز vista نصب میشن؟
divx player 6
DivX Subtitle Displayer
XP Codec Pack 1.3.0

همنطور میخواستم بدونم این سیستم برا کار کردن رون با vista 32 بیت خوبه چون فقط میخوام vista روی کامپیوترم داشته باشم
cpu : 2.8 GH full cache با اور 3 شده
ram : 1 GB DDR 2*512 با باس 400 pc 3200
vga : 6200 256 agp
hard : 160 sata2

ممنون میشم دقیق بگین

Hamidkhann
29-09-2007, 03:02
سلام
میخواستم ببینم این برنامه ها بدون مشکل رو ویندوز vista نصب میشن؟
divx player 6
DivX Subtitle Displayer
XP Codec Pack 1.3.0

همنطور میخواستم بدونم این سیستم برا کار کردن رون با vista 32 بیت خوبه چون فقط میخوام vista روی کامپیوترم داشته باشم
cpu : 2.8 GH full cache با اور 3 شده
ram : 1 GB DDR 2*512 با باس 400 pc 3200
vga : 6200 256 agp
hard : 160 sata2

ممنون میشم دقیق بگین

در مورد سوال اول ، اولی که نصب میشه. دومی و سومی هم نباید مشکل داشته باشن.
در مورد سوال دوم باید عرض کنم که بله. سیستم شما به راحتی با ویستا پرواز میکنه. تازه اونم نسخه نهایی

Alisma
29-09-2007, 06:08

1. به كنترل پنل انويديا در ويستا از كجاي ويندوز ميشه دسترسي پيدا كرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. ويستاي 32 بيت در حالت بوتيبل هم نصب ميشه؟ اگه آره بايد ايميج رو روي دي وي دي بريزيم نصب كنيم يا محتويات ايميج رو؟ چون من خود ايميج رو ريختم ولي دي وي دي بوتيبل براي نصب ساخته نشد كه بشه در حال بوتيبل نصبش كرد!

3. ويستا به كامپيوتر من نمره 2.3 داده. اين يعني چي؟ خوبه متوسطه بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطف مي كنين اگه جوابگو باشيد!!!!!!!!

------------------------------------------------------------

آقا اين سوالا رو هم بي زحمت اگه مي دونين بگين ديگه!!!!!!!!!!!!!:19::19:

yade
29-09-2007, 06:55
چطور میشه این serch indexer را غیر فعال کرد

این پیغام امنیتی که با اجرا هر فایل ظاهر میشه چطوری غیر فعالش کنم

toraj
29-09-2007, 14:07

1. به كنترل پنل انويديا در ويستا از كجاي ويندوز ميشه دسترسي پيدا كرد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. ويستا به كامپيوتر من نمره 2.3 داده. اين يعني چي؟ خوبه متوسطه بده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آگه درايور جديد nvidia رو نصب كني عين xp توي راست كليك هم ظاهر ميشه در مورد نمره هم نمره زياد خوبي نيست در ضمن براي بوت هم با نرو ميشه البته بهتر از نرم افزارهايي مانند utrla iso وpower iso اين كار را انجام دهيد.

toraj
29-09-2007, 14:11
این پیغام امنیتی که با اجرا هر فایل ظاهر میشه چطوری غیر فعالش کنم

شما برای اینکه بخوای پیغام Access Is Denied را نده به control panel برید وروی گزینه
user accounts رفته وروی گزینه turn user accontn control on or off کلیک کرده وتیک مربع موجود درصفحه را بردارید
وبه پیغام مبنی بر ریستارت شدن جواب مثبت بدهید بدین ترتیب دیگر پیغام Access Is Denied برای شما نخواهد آمد.

yade
29-09-2007, 15:14
ممنون عزیز

سوال اول رو هم اگر لطف کنی ممنونم

Hamidkhann
29-09-2007, 17:53

1- تو کنترل پنل ویستا موجوده
2-آره. دی وی دی بوتیبل رو ازش ایمیج میگیری و ایمیج رو رایت میکنی رو دی وی دی. نه اینکه محتویاتش رو بریزی
3-این نمره ، نمره ضعیفترین قطعه شماست که مبنای سنجش سایر قطعات سیستمتون قرار میگیره و بر خلاف تصور اکثر بچه ها نمره میانگین قطعات نیست. در واقع هر چه قدر نمره بقیه قطعات از این مقدار بالاتر باشه بهتره. بهتره یه نگاه به مسیر زیر بندازین:
Right Click on Computer-->Properties-->Windows Experience Index
4-نمیدونم

Hamidkhann
29-09-2007, 17:56
اينم لينك auto pacther

خدمت برادر toraj عارضم که من هم این autopather را که حدودا 200 300 بایت بود دانلود کردم و شروع به اجرای آن کردم. صفحه داس باز شد بدون نوشته ای در آن. یه 30 دقیقه ای منتظر شدم اما اتفاقی نیافتاد. پنجره را بستم اما حالا کارت TV از کار افتاده. چکار میشه کرد؟
در ضمن درایور کارت رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اتفاقی نیافتاد

mrmmnb
29-09-2007, 19:47
این برنامه بیش از 300 مگا بایت حجمشه تازه اونم برای اکس پی چطوری که شما با این حجم دانلود کردید ؟

moosavi
29-09-2007, 19:51
منم با نسب مودمم به مشکل خوردم

mehdi_vsgh
29-09-2007, 20:55
به نظر میاد همه با این ویندوز مشکل دارن

فکر نمیکنم اصلا چیز بدرد بخوری باشه....

Night Vision
29-09-2007, 22:52
ويرايش شد..............

Alisma
29-09-2007, 23:02
آگه درايور جديد nvidia رو نصب كني عين xp توي راست كليك هم ظاهر ميشه در مورد نمره هم نمره زياد خوبي نيست در ضمن براي بوت هم با نرو ميشه البته بهتر از نرم افزارهايي مانند utrla iso وpower iso اين كار را انجام دهيد.

1- تو کنترل پنل ویستا موجوده
2-آره. دی وی دی بوتیبل رو ازش ایمیج میگیری و ایمیج رو رایت میکنی رو دی وی دی. نه اینکه محتویاتش رو بریزی
3-این نمره ، نمره ضعیفترین قطعه شماست که مبنای سنجش سایر قطعات سیستمتون قرار میگیره و بر خلاف تصور اکثر بچه ها نمره میانگین قطعات نیست. در واقع هر چه قدر نمره بقیه قطعات از این مقدار بالاتر باشه بهتره. بهتره یه نگاه به مسیر زیر بندازین:
Right Click on Computer-->Properties-->Windows Experience Index
4-نمیدونم

آقا دست هر دو درد نكنه

من شروع كردم به ايميج گيري براي دي وي دي بوتيبل ولي به اين مشكل بر خوردم:

ميشه بياين تو تاپيك كمكم كنين؟

در ضمن براي من نه تو كنترل پنل ويستا نه توي راست كليك نيستش اين انويديا ... بازم مرسي

ممنون ميشم :40:

toraj
29-09-2007, 23:07
خدمت برادر toraj عارضم که من هم این autopather را که حدودا 200 300 بایت بود دانلود کردم و شروع به اجرای آن کردم. صفحه داس باز شد بدون نوشته ای در آن. یه 30 دقیقه ای منتظر شدم اما اتفاقی نیافتاد. پنجره را بستم اما حالا کارت TV از کار افتاده. چکار میشه کرد؟
در ضمن درایور کارت رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اتفاقی نیافتاد
آقا شما وقتي 200 بايت رو دانلود كردي اونرو باز كن يه صفحه مياد اگه نيومد اين آدرس

رو توي ie بزن ميره تو سايت و اونجا ميتوني دانلود auto pacher رو پيدا كني حجمش 210 مگابايت در ضمن ربطي هم به از كار افتادن كارت tv نداره مگه اين كه كارت tv شما مشكل پيدا كرده.

Hamidkhann
29-09-2007, 23:43
این برنامه بیش از 300 مگا بایت حجمشه تازه اونم برای اکس پی چطوری که شما با این حجم دانلود کردید ؟
این مسیر، فایل آپدیت نیست. بلکه یه راهه به سمتش

منم با نسب مودمم به مشکل خوردم

درسته مشکل داره. اما تو Device Manager اگه دست به کار بشی مشکل به احتمال زیاد حل میشه

به نظر میاد همه با این ویندوز مشکل دارن

فکر نمیکنم اصلا چیز بدرد بخوری باشه....

بله. موافقم. تا وقتی سرویس پک واسش نیاد ایراد و سوتی و باگ زیاد داره
منتظر سرویس پکیم

آقا شما وقتي 200 بايت رو دانلود كردي اونرو باز كن يه صفحه مياد اگه نيومد اين آدرس

رو توي ie بزن ميره تو سايت و اونجا ميتوني دانلود auto pacher رو پيدا كني حجمش 210 مگابايت در ضمن ربطي هم به از كار افتادن كارت tv نداره مگه اين كه كارت tv شما مشكل پيدا كرده.
والا بعید میدونم از کارت باشه. چون تازه گرفتم و نصبش کردم. و خوب کار میکرد.

آقا دست هر دو درد نكنه

من شروع كردم به ايميج گيري براي دي وي دي بوتيبل ولي به اين مشكل بر خوردم:

ميشه بياين تو تاپيك كمكم كنين؟

در ضمن براي من نه تو كنترل پنل ويستا نه توي راست كليك نيستش اين انويديا ... بازم مرسي

ممنون ميشم :40:

راجع به گرافیک، شما تست کن ببین درایور صحیحش رو نصب کردی یا نه.
راجع به رایت دی وی دی، تا جایی که من میدونم پسوند فایل مهم نیست. کار ایمیج اینه که خواص دی وی دی(اتوران بوتیبل و...) رو حفظ میکنه و با رایت این ایمیج انگار که دقیقا یه نسخه از دی وی دی قبلی داریم نه بیشتر نه کمت. اون پسوند هایی که تو شکل هستن یعنی اینکه این نرم افزار اونها رو ساپورت میکنه. یعنی مثلااگه با نرم افزار nero ایمیج با پسوند nrg گرفته باشی، چون این نرم افزار اونو ساپورت میکنه پس میتونی با استفاده از همین نرم افزار میتونی رایتش کنی. و لازم نیست سراغ nero بری

Alisma
30-09-2007, 12:13
مرسي دوستان درايور جديد انويديا رو گرفتم مشكلم حل شد.:10::10:

الان يه سوال ديگه دارم كه لطف مي كنين جواب بدين. من سي پي يو 2.6 اينتل دارم و چون مي خواستم ويستا رو يه ذره بهتر و روان تر اجرا كنه به خصوص تم آئرو توي قسمت power settings اينطوري تنظيم كردم كه بيشترين مصرف رو داشته باشه (مصرف برق و پاور) تا برنامه ها روان اجرا بشن. مي خواستم ببينم اين به پاور و سي پي يو لطمه نمي زنه در دراز مدت؟ و آيا (خدا نكرده !!!!!!!:18:) سي پي يو يا پاور آسيب نمي بينن؟
پيش فرضش هم اين بود كه هارد درايو بعد 20 دقيقه خاموش بشه كه اونم غير فعال كردم.

اينو نمي دونم يعني چي كه هارد درايو خاموش بشه! يعني اگه خاموش بشه ديگه دسترسي بهش ممكن نيست؟ كلا چه اتفاقي ميفته؟

بي نهايت تشكر مي كنم ازتون كه به اين سوالا هم جواب بدين :11:

FARID88
30-09-2007, 14:54
یک سوال از اساتید محترم من بعضی از برنامه های استارت آپ رو از طریق configsis ویندوز خاموش کردم حالا هر وقت که ویندوز بالا میاد پیامی مبنی بر این که تعدادی برنامه از حالت استارت آپ در آمده ظاهر میشه چطوری میشه از شر این پیغام راحت شد؟

toraj
30-09-2007, 19:50
یک سوال از اساتید محترم من بعضی از برنامه های استارت آپ رو از طریق configsis ویندوز خاموش کردم حالا هر وقت که ویندوز بالا میاد پیامی مبنی بر این که تعدادی برنامه از حالت استارت آپ در آمده ظاهر میشه چطوری میشه از شر این پیغام راحت شد؟

یه تیک داره که باید وقتی پیغام اومد تیک رو بزنید داخل مربع بعدش دیگه نمیاد.

FARID88
30-09-2007, 20:54
یه تیک داره که باید وقتی پیغام اومد تیک رو بزنید داخل مربع بعدش دیگه نمیاد.
من هیچ تیکی نمیبینم.
میشه دقیق تر راهنمایی کنید.

FARID88
30-09-2007, 21:00

منظورم این پیام هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamidkhann
01-10-2007, 00:43
مرسي دوستان درايور جديد انويديا رو گرفتم مشكلم حل شد.:10::10:

الان يه سوال ديگه دارم كه لطف مي كنين جواب بدين. من سي پي يو 2.6 اينتل دارم و چون مي خواستم ويستا رو يه ذره بهتر و روان تر اجرا كنه به خصوص تم آئرو توي قسمت power settings اينطوري تنظيم كردم كه بيشترين مصرف رو داشته باشه (مصرف برق و پاور) تا برنامه ها روان اجرا بشن. مي خواستم ببينم اين به پاور و سي پي يو لطمه نمي زنه در دراز مدت؟ و آيا (خدا نكرده !!!!!!!:18:) سي پي يو يا پاور آسيب نمي بينن؟
پيش فرضش هم اين بود كه هارد درايو بعد 20 دقيقه خاموش بشه كه اونم غير فعال كردم.

اينو نمي دونم يعني چي كه هارد درايو خاموش بشه! يعني اگه خاموش بشه ديگه دسترسي بهش ممكن نيست؟ كلا چه اتفاقي ميفته؟

بي نهايت تشكر مي كنم ازتون كه به اين سوالا هم جواب بدين :11:

این Power Settings کجاست؟ منظورتون Display Settings یا Power Options هستش؟
واسه روان تر شدن ویستا بهتره پنجره ها تو حالت آئرو نباشن.
چون خود آئرو همراه با اکسپلورر خود ویندوز داره کار میکنه پس این کار شما احتمالا سرعت رو کمتر هم میکنه
راجع به سی پی یو و پاور هم طوری نیست. مشکلی نداره. در ضمن سی پی یو اگه ازش زیاد کار بکشی اصطحلاک پیدا میکنه. تو این حالت بعیده سی پی یو فعالیتش خیلی زیاد شده باشه.
هارد درایو (همون هارد)هم به یه چیز مثل استندبای فرو میره

Alisma
01-10-2007, 06:43
این Power Settings کجاست؟ منظورتون Display Settings یا Power Options هستش؟
واسه روان تر شدن ویستا بهتره پنجره ها تو حالت آئرو نباشن.
چون خود آئرو همراه با اکسپلورر خود ویندوز داره کار میکنه پس این کار شما احتمالا سرعت رو کمتر هم میکنه
راجع به سی پی یو و پاور هم طوری نیست. مشکلی نداره. در ضمن سی پی یو اگه ازش زیاد کار بکشی اصطحلاک پیدا میکنه. تو این حالت بعیده سی پی یو فعالیتش خیلی زیاد شده باشه.
هارد درایو (همون هارد)هم به یه چیز مثل استندبای فرو میره

براي تنظيمات پاور:

Desktop right click > Personalize > Screen saver > Change Power Settings > High performance

يعني توي مرجله آخر از پنجره باز شده سه تا گزينه داره كه سومي رو انتخاب مي كني يعني مصرف انرژي بالا و اجراي بهتر برنامه ها.

كنار صفحه سمت چپ هم يه سري تنظيمات دقيق تر داره كه مي توني براي هر گزينه انجام بدي.

پس دوست عزيز با مصرف برق بيشتر يعني اين كه پاور بيشتر به سي پي يو برق برسونه سي پي يو استهلاك پيدا نمي كنه؟ يا ميكنه؟

مرسي كه جواب دادي :20:

Hamidkhann
01-10-2007, 16:06
منظورم این پیام هست.

روی اون آیکنی که این باکس ازش ظاهر شده کلیک کن و داخل Run Blocked Program شو و System Configuration Utility رو انتخاب کن. حالا یه پنجره ظاهر میشه که عنوانش System Configuration هستش. تیک این صفحه رو بزن و OK کن

براي تنظيمات پاور:

Desktop right click > Personalize > Screen saver > Change Power Settings > High performance

يعني توي مرجله آخر از پنجره باز شده سه تا گزينه داره كه سومي رو انتخاب مي كني يعني مصرف انرژي بالا و اجراي بهتر برنامه ها.

كنار صفحه سمت چپ هم يه سري تنظيمات دقيق تر داره كه مي توني براي هر گزينه انجام بدي.

پس دوست عزيز با مصرف برق بيشتر يعني اين كه پاور بيشتر به سي پي يو برق برسونه سي پي يو استهلاك پيدا نمي كنه؟ يا ميكنه؟

مرسي كه جواب دادي :20:

این همون گزینه Power Options هستش که تو کنترل پنل موجوده.
نه هیچ مشکلی نداره. دستکاری این تنظیمات معمولا یا یه مقدار حجم خالی از درایو رو میخواد یا یه کم رم رو اشغال میکنه.

S A M
01-10-2007, 20:40
ويستا ارزش خريدن رو داره يا نه؟
من بخرم؟

FARID88
01-10-2007, 20:53
من بخرم؟
قعطا ارزشش رو به تمام معنی داره.
تجربه ای کاملا متفاوت.

Hoom@n
01-10-2007, 21:03
من بخرم؟
مشخصات سیستمت چی هست؟ اول این رو باید بگی! اگر زورش نرسه به ویستا اصلا ارزش خریدن نداره!

S A M
01-10-2007, 21:12
بابا تازه سيستم خريديم 3 برا بر ويستا
1024
512
3.12
رم
گرافيك
سي پي يو

Hamidkhann
01-10-2007, 23:52
من بخرم؟

سیستم شما خیلی راحت با ویستا کنار میاد. اما ویستا یه مقدار باگ داره. باگهاش شبیه باگ های سرویس پک اول Xp میمونه. در ضمن بعضی برنامه های Xp روی ویستا یا جواب نمیدن با نصفه و نیمه( تقریبا 10 درصد اینجورین). اما از نظر گرافیک و زیبایی های بصری فوق العاده اس و ارزش نصب کردن رو از این نظر داره.
قطعا اگه سرویس پک اول ویستا بیاد خیلی اوضاع عوض میشه. مایکروسافت گفته این سرویس پک ویستا 3 4 ماه بعد میاد.

morteza_k
02-10-2007, 00:08
سلام
دوستان یکی لینک دانلود نسخه نهایی ویندوز ویستا رو بده خواهشن. 32 بیت یا 64 بیت.

meysammehrpooya
02-10-2007, 10:25
کمک چه جوری میشه xpو vista را در کنار هم داشت کسی بلده کمک کن من وقتی هردو رو نصب می کنم فقط ویندوز جدید بوت میشه کمک کنید؟

toraj
02-10-2007, 14:59
کمک چه جوری میشه xpو vista را در کنار هم داشت کسی بلده کمک کن من وقتی هردو رو نصب می کنم فقط ویندوز جدید بوت میشه کمک کنید؟

شما ويندوز xp رو اول روي درايو C نصب كن بعد ويستا رو رو D نصب كن مشكلت حل ميشه.

ForceX
02-10-2007, 15:39
سلام و خسته نباشید به همه سوالیه مدتها میخاستم بدونم
اینکه بعد از حذف ویندوز Xp ویستا هم از بین میره یعنی تو منو نیست وقتی 98 بود یه فای به اسم بوت بود اون رو دست کاری میکردی که ویندوز از تو منو پاک نشه ایا میشه این کارو در مورد ویستا کرد یعنی طوری که با حذف Xp مجبور نشی ویستا رو دوباره نسب کنی
با تشکر

FARID88
02-10-2007, 16:51
من میخوام XP رو عوض کنم ولی ویستا بمونه راهی هست که بدون دست خوردن ویستا بشه Xp رو عوض کرد؟

abbasamoo
03-10-2007, 00:39
احتمال نشه
چون درایو C درایو فعال وبا فرمت کردن اون تعدای از فایلهای ویستا هم پاک می شه

abbasamoo
03-10-2007, 00:44
من ویستا رو نصب کردم وفعالش هم کردم
ولی بعد یه روز استفاده تعدادی از ایکونهای دسکتا پ و همچنین فایلهای داخل فلدرهای برنامه هادر استارت منو پاک می شه. عکسی علتشو می دونه
درضمن من رو درایو C ایکس پی هم دارم:41:

mrmmnb
03-10-2007, 00:50
من میخوام XP رو عوض کنم ولی ویستا بمونه راهی هست که بدون دست خوردن ویستا بشه Xp رو عوض کرد؟

اگه اکس پی توی درایو D باشه و ویستا توی درایو C مشکلی پیش نمیاد ولی اگه برعکس باشه با فرمت درایو C فایل های بوت ویستا هم که توی C هست پاک میشه و ویستا با لا نمیاد البته میشه این مشکل رو حل کرد وفایل های بوت رو دو باره درست کرد ولی من بلد نیستم از حرفه ای ها بپرس احتمالا بلندند(ولی مطمئن باش راه داره)

S A M
03-10-2007, 14:25
من ويستا رو كامل نصب كردم ولي وقتي ميخواهم كه مادربرد و صدا و ... رو نصب كنم ارور ميده

abbasamoo
04-10-2007, 00:25
من فقط کارت صداررو نصب میکنم
وبقیه رو خودش می شناسه
ولی در مورد ارور احتمالا مربوط به برنامه نصب درایورهاست
جدیدا برنامه نصب سخت افزار مخصوص ویستا تو بازار اومده
از اونها استفاده کن مشکلت حل میشه

Hamidkhann
04-10-2007, 01:02
من ويستا رو كامل نصب كردم ولي وقتي ميخواهم كه مادربرد و صدا و ... رو نصب كنم ارور ميده

ممکنه متن ارور رو بگی چیه یا اینکه عکس ازش بگذاری

parsal
04-10-2007, 08:59
دوستانی می خواهند از چندین ویندوز روی سیستم خود استفاده کنند مخصوصا ویندوز ویستا به آنها پیشنهاد می کنم که از نرم افزار VMware.Workstation.5.5 استفاده کنند که می توان به کمک آن چندین سیستم عامل را نصب کرد اگر سوالی داشتید email parsa.sal@gmail.com ارسال نمایید

toraj
05-10-2007, 06:22

شما باید درایورهای جدید رو از سایت مادربردتان برای ویستا دانلود کنید.

Hamidkhann
05-10-2007, 17:57
من میخوام ویندوز فعلی رو که ویستاست پاک کنم و ویستا و xp رو همزمان نصب کنم. میدونم که باید xp رو c باشه و ویستا رو D . حالا اگه xp رو با بوت نصب کنم بعدش برای ویستا چکار کنم؟ اونم با بوت نصب کنم یا اینکه برم توی xp نصبش کنم؟

toraj
05-10-2007, 20:48
من میخوام ویندوز فعلی رو که ویستاست پاک کنم و ویستا و xp رو همزمان نصب کنم. میدونم که باید xp رو c باشه و ویستا رو D . حالا اگه xp رو با بوت نصب کنم بعدش برای ویستا چکار کنم؟ اونم با بوت نصب کنم یا اینکه برم توی xp نصبش کنم؟

بله ویستا رو هم با بوت نصب کنید.

G G Game
05-10-2007, 21:02
ممکنه متن ارور رو بگی چیه یا اینکه عکس ازش بگذاری

سی دی های مادر بورد ها فعلآ هیچ کدوم نصب نمیشه که مشکلی نداره فقط کارت صوتیت اگه آنبورده که درایورش رو از داخل سی دی نصب کن!

Hamidkhann
06-10-2007, 00:52
بله ویستا رو هم با بوت نصب کنید.

ممنونم
.........

toraj
06-10-2007, 06:04
سی دی های مادر بورد ها فعلآ هیچ کدوم نصب نمیشه که مشکلی نداره فقط کارت صوتیت اگه آنبورده که درایورش رو از داخل سی دی نصب کن!

دوست عزیز الان درایور خیلی از مادربردها اومدند و درایور های جدید برای کارت صدا هم اومده و هیچ مشکلی با ویستا ندارند.

farhadm81
06-10-2007, 12:28
آقا بفرمایید من که نتونستم ویندوز ویستای خودم رو به زانو در آرم
ولی این 7 تا کرک را واسه سایر دوستام میزارم برن حالشو ببرند
فقط پسورد فایل هستش farhadm81
خداییش نظر بدید
ممنون میشم
این هم لینک دانلود

farhadm81
06-10-2007, 12:30
آقا بفرمایید من که نتونستم ویندوز ویستای خودم رو به زانو در آرم
ولی این 7 تا کرک را واسه سایر دوستام میزارم برن حالشو ببرند
فقط پسورد فایل هستش farhadm81
خداییش نظر بدید
ممنون میشم
این هم لینک دانلود

آهان لینک توی فایر فاکس عمل نمیکنه توی اینترنت اکسپلورر کپی پیست کنید
خوش باشید

Behroooz
06-10-2007, 12:40
براي رهايي از مشكل نصب نشدن سخت افزار ها در ويستا نسخه ريتيل رو گير بياريد كه مثل اب خوردن درايور ها رو نصب ميكنه .

ehsan7156
06-10-2007, 16:11
کمک من ویستا رو تودرایو دی نصب کردم و بعد از از این که ایکس بی رو حذف کردم ویستا هم حذف شد ولی فایلهایی که تو درایو دی برای ویستا هست از بین نمیره از برنامه های زییادی استفاده کردم نشد مممنون میشم کمک کنید البته من نمیخواهم درایو دی رو فورمت کنم

ehsan7156
06-10-2007, 16:16
کمک من ویستا رو تودرایو دی نصب کردم و بعد از از این که ایکس بی رو حذف کردم ویستا هم حذف شد ولی فایلهایی که تو درایو دی برای ویستا هست از بین نمیره از برنامه های زییادی استفاده کردم نشد مممنون میشم کمک کنید البته من نمیخواهم درایو دی رو فورمت کنم

ehsan7156
06-10-2007, 17:55
کسی میتونه کمک کنه

Razel
07-10-2007, 01:00
دوست عزیز ویندوز دوم همیشه بر پایه ویندوز اول نصب میشه و با فرمت کردن ویندوز اول ،ویندوز دوم هم از حالت بوت در خواهد آمد.
شما در درایو c خودتون یه ویندوزxp نصب کنید و فایلهای درایو d رو نجات بدید. بعدا اگر خواستید درایو d رو فرمت کنید و ویندوز ویستا رو دوباره نصب کنید.

موفق باشید.

ehsan7156
07-10-2007, 01:46
درایو d رو نمخواهم فورمت کنم 200 گیگ اطلاعات دارم

ehsan7156
07-10-2007, 01:48
Program Files vista از بین نمیره

Razel
07-10-2007, 03:40
Program Files vista از بین نمیره
پس شما بدون اینکه درایو d رو فرمت کنید ویندوز ویستا نصب کنید. هیچ فایلتون از بین نخواهد رفت.

ehsan7156
07-10-2007, 05:03
من مشکلم اینکه از بین نمی ره فایلها تا شما هم بهاین مشکل نخورین منظور من رو متوجه نمی شید

ehsan7156
من مشکلم اینکه از بین نمی ره فایلها تا شما هم بهاین مشکل نخورین منظور من رو متوجه نمی شید

ehsan7156

toraj
07-10-2007, 06:22

تنها راهش اینه که اطلاعات درایو D رو به یه درایو دیگه منتقل کنی ودرایو D رو ازطریق بوت حذف کنی.

Razel
07-10-2007, 17:24
خوب شما توضیحتون ناقصه. بیشتر و کلی تر با تمام جزئیات توضیح بدید من و دوستان اگر تونستیم مشکلتون رو حل خواهیم کرد.

Razel
07-10-2007, 17:32
حذف شد....

ehsan7156
07-10-2007, 21:28
نه فکر کنم بیخییالی بهتره ممنون از کمکواینکه به سوال من جواب دادید

abbasamoo
07-10-2007, 23:37
برای حذف فایلهایی که حذف نمی شه می تونی از برنامهunlocker استفاده کنی که یا همون لحظه فایلها رو ازاد می کنه و می تونی پاک کنی یا در اولین ریستارت خودش پاک میکنه

mahdi17729
08-10-2007, 09:41
سلام
من ویندوز ویستا رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا افکت هاش نمیاد
مثل flip 3d یا حالتی که صفحات را minimize میکنیم نمیشه
چی کار باید کرد

mahdi17729
08-10-2007, 14:20
راستی من یک لاپ تاپ دارم که ویندوزش ویستا home هست میخواستم ببینم میشه update کرد اینو
چون یادم ویندوز xp home اپدیت نمیشود

MaSoOd
08-10-2007, 15:08
سلام دووستان من میخوام یه سیستم جدید بگیرم با این مشخصات :

با این سیستم ویستا کاملا روان کار میکنه ؟ این سیستم برا ویستا کافیه ؟

راستی ویستا های موحود در بازار متفاوتن ؟ الان من میخوام یه ultimate گیر بیارم مشخصاتش چیه ؟ چندتا dvd هست و . . . .

Elfin-D
08-10-2007, 21:07
سلام دووستان من میخوام یه سیستم جدید بگیرم با این مشخصات :

با این سیستم ویستا کاملا روان کار میکنه ؟ این سیستم برا ویستا کافیه ؟

راستی ویستا های موحود در بازار متفاوتن ؟ الان من میخوام یه ultimate گیر بیارم مشخصاتش چیه ؟ چندتا dvd هست و . . . .
سلام
برای روون کار کردن خود ویستا این سیستم کافیه ولی برای برنامه های سنگین نه...اگه بتونی رم و سی پی یو رو قوی تر بگیری خیلی خیلی بهتره
ویستا هم یک دیویدی داره که تمام نسخه هاش در اونه
مخلصیم

MaSoOd
09-10-2007, 10:31
شوخی که نمیکنی ؟

بابا این سیستم که میگم برام بالای 800 تومن آب میخوره بدون مونیتور و همه میگن که سیستم خیلی بالاییه !!!

اگه منظورت فتو شاپه باهاش کار نمیکنم

راستی این ویستا چقدر از رم منو قراره اشغال کنه با قابلیت Aero و بدون اون ؟

یعنی میگی رم 2 گیگ بندازم ؟

FARID88
09-10-2007, 13:09
من با رم 1.5 گیگ و آئرو هیچ مشکلی با اجرای هیچ نرم افزاری ندارم.

mrmmnb
09-10-2007, 17:23
به نظر من سیستم شما خیلی عالیه منم رم یک گیگ کینگ داره اونم باس 533 وهیچ مشکلی ندارم شما که رم ocz با باس 800 میخواهید بخرید که دیگه بهتر

Elfin-D
09-10-2007, 19:57
شوخی که نمیکنی ؟

بابا این سیستم که میگم برام بالای 800 تومن آب میخوره بدون مونیتور و همه میگن که سیستم خیلی بالاییه !!!

اگه منظورت فتو شاپه باهاش کار نمیکنم

راستی این ویستا چقدر از رم منو قراره اشغال کنه با قابلیت Aero و بدون اون ؟

یعنی میگی رم 2 گیگ بندازم ؟
قابلیت آئرو هیچ ربطی به رم داره...در ورژنهای قبلی ویندوز تمام پروسس گرافیکی بر عهده ی سی پی یو بود
ولی میکروسافت در ویستا این وظیفه رو انداخته رو دوش گرافیک....یعنی هیچی گرافیک قوی تری داشته باشی میتونی بهتر از ویستا استفاده کنی...البته میتونی هم کلا بی خیال آئرو بشی
همونطور که گفتم در حالت عادی ویستا با رم 1 گیگ مشکلی نداره ولی تو بعضی برنامه ها ممکننه بیش از یک گیگ رم لازم بشه...(مثلا سیستم من وقتی داره فتوشاپ سی اس 3 رو ران میکنه 60 % رم رو اشغال میکنه...یعنی 1.2 گیگ)
مخلصیم

MaSoOd
10-10-2007, 00:18
پس با این حساب این سیستم مناسبه با توجه به اینکه میخوام گرافیک 8600gt بندازم رووش با aero هم مشکلی نخواهم داشت

ممنون از دوستان بخاطر راهنماییتون

Hamidkhann
10-10-2007, 11:01
cpu:2.8 celeron
RAM:512
VGA:256
با این مشخصات من دارم تو ویستا بدون مشکل کار میکنم

sogoli321
10-10-2007, 11:49
تفاوت بین ویستا بیسیک و بیزینس در چه مواردی می باشد؟

mahmood-gt2
10-10-2007, 23:14
ظاهراً پارتیشن مجیک مشکل سازگاری با ویستا داره. راه حل چیه؟

Hamidkhann
12-10-2007, 02:34

باید دنبال ورژن جدیدش گشت.
تنها پارتیشن مجیک نیست که این مشکلو داره

javad2625
12-10-2007, 03:55
خود ويستا ابزار پارتيشن بندي داره. روي My Computer راست كليك و در قسمت Management گزينه Disk Management رو پيدا كن.

toraj
12-10-2007, 07:10
خود ويستا ابزار پارتيشن بندي داره. روي My Computer راست كليك و در قسمت Management گزينه Disk Management رو پيدا كن.

تایید میشه.

yade
16-10-2007, 07:33
دوستان من با برنامه flash get تو ویندوز ویستا مشکل دارم

از قسمت dialup برنامه اگر نوع کانکشن را انتخاب کنی دیگه برنامه دانلود نمی کنه باید حتما نوع کانکشن را بذارم رو
flashget Shouldnever dial تا بتونم دانلود کنم

اگر هم تنظیم کن ساعت خاصی شروع به دانلود کنه وصل میشه به اینترنت اما دانلود نمی کنه

arasto_bw
16-10-2007, 16:52
با سلام
امروز بسته سفارش داده شده من(سیستم عامل Vista Retail-64BIt نسخه نهایی ریتیل 30 ژانویه+کرک اکتیو سازی با آپدیت+ آموزش مولتی مدیا و..... به قیمت 6000 تومان) از شرکت p30world.com به دستم رسید
CD آموزشی بسیار عالی بود و جواب میداد
ولی....:41:
DVD ویندوز که سیستم عامل است به طور کل خالی از برنامه و پوشه بود مثل اینکه DVD خام گذاشته بودم تو DVD-RAM
نه فایلی وجود داشت و نه پوشه ای حتی وقتی boot سیستم را روی DVD-RAM گذاشتم چیزی به عنوان نصب ویندوز جدید همانند XP نیامد
لطفآ بهم بگید چیکار کنم؟
مشکل از کجاست؟
آیا DVD من در حین رایت سوخته؟
پیشاپیش ممنون.

Hamidkhann
17-10-2007, 01:22
دوستان من با برنامه flash get تو ویندوز ویستا مشکل دارم

از قسمت dialup برنامه اگر نوع کانکشن را انتخاب کنی دیگه برنامه دانلود نمی کنه باید حتما نوع کانکشن را بذارم رو
flashget Shouldnever dial تا بتونم دانلود کنم

اگر هم تنظیم کن ساعت خاصی شروع به دانلود کنه وصل میشه به اینترنت اما دانلود نمی کنه

همونطور که قبلا گفته شده بعضی برنامه ها با ویستا مشکل دارن و بعد از نصب نصفه نیمه کار میکنن. ورژن جدید این نرم افزار میتونه کار شما رو راه بندازه

با سلام
امروز بسته سفارش داده شده من(سیستم عامل Vista Retail-64BIt نسخه نهایی ریتیل 30 ژانویه+کرک اکتیو سازی با آپدیت+ آموزش مولتی مدیا و..... به قیمت 6000 تومان) از شرکت p30world.com به دستم رسید
CD آموزشی بسیار عالی بود و جواب میداد
ولی....:41:
DVD ویندوز که سیستم عامل است به طور کل خالی از برنامه و پوشه بود مثل اینکه DVD خام گذاشته بودم تو DVD-RAM
نه فایلی وجود داشت و نه پوشه ای حتی وقتی boot سیستم را روی DVD-RAM گذاشتم چیزی به عنوان نصب ویندوز جدید همانند XP نیامد
لطفآ بهم بگید چیکار کنم؟
مشکل از کجاست؟
آیا DVD من در حین رایت سوخته؟
پیشاپیش ممنون.

مشکل از دی وی دی است. اگه موقع رایت سوخته باشه میتونی از روی حجمی که رو دی وی دی گرفته متوجهش بشی. رو سطح صاف دی وی دی خوب نگاه کن ببین تا یه جاهایی اون وسط مسطا رنگش با بقیه قسمتا فرق نداره.
در هر صورت فکر میکنم اگه با مسئولا تماس بگیری عوض میکنن برات

Oracle_Eldorado
17-10-2007, 23:50
bebakhshid man chetori mitoonam zabane farsi ro rooye vista nasb konam ?

Hamidkhann
18-10-2007, 00:36
bebakhshid man chetori mitoonam zabane farsi ro rooye vista nasb konam ?

مثل xp هستش:
Control Panel-->Regional and Language Options-->Keyboard and Languages-->Change Keyboards-->Add
و تو tab های کناری میتونی مرتب کنی

Oracle_Eldorado
18-10-2007, 11:38
مثل xp هستش:
Control Panel-->Regional and Language Options-->Keyboard and Languages-->Change Keyboards-->Add
و تو tab های کناری میتونی مرتب کنی

دوست عزیز مشکل اینجاست که توی زبون ها فارسی نداره . مثل XP نیست که تیک بزاری و فارسی هم اضافه کنه .
راستی یه مشکل دیگه :
من تا چند وقتی پیش ویندوز XP داشتم و بدون مشکلی به اینترنت وصل میشدم .
ولی حالا که کارت گرافیک جدیدگرفتم ، ویندوز ویستا نصب کردم . دیشب با سیدی راه انداز مودم تونستم به اینترنت وصل بشم . ولی امروز صبح که اومدم امتحان کنم دیدم ارور 797 میده .
بعد که رفتم داخل Device Manager دیدم جلوی مودم یه علامت ! زده . دوباره خواستم مثل دیشب عمل کنم ولی نمیشد . یعنی میشناسه ولی باز هم مشکل داره .
به یکی از دوستام که گفتم ، گفت باید درایور مخصوص ویستا رو واسش بگیری و نصب کنی .
منم نمیدونستم از کجا باید گیر بیارم .
اگه لینک دانلود یا راه حلی دیگه ای سراغ دارید منو راهنمایی کنید .
راستی مارک مودم من اینه : Zoltrix Smart Spirit ( Dial Up
ممنون

abdolreza
18-10-2007, 12:05
با سلام
در اکسپلوررویستابه دلائل امنیتی babylon به طور مستقیم قادر به کپی برداری از لغات نمی باشد و باید ابتدا کپی و در babylon paste نمائیم
ایا راهی وجود دارد که اجازه فعالیت به babylon
در اکسپلورر داده شود .
با تشکر

mrmmnb
18-10-2007, 17:20
با سلام
در اکسپلوررویستابه دلائل امنیتی babylon به طور مستقیم قادر به کپی برداری از لغات نمی باشد و باید ابتدا کپی و در babylon paste نمائیم
در اکسپلورر داده شود .
با تشکر

من همچین مشکلی نداره کدوم ورژن بابیلون رو استفاده میکنی؟
از کدوم کلید ها برای اتخاب لغت استفاده میکنی؟

abdolreza
18-10-2007, 18:17
از وررن 6 و middle Mouse Button
ولی با عوض کردن کلید هم حل نشد
البته روی اپرا و یا ورد هیچ مشکلی ندارد

mrmmnb
18-10-2007, 19:28
کدوم ورژن 6 بابیلون بقیه رو همبنویس از توی About
البته ورژن 7 رو هم امتحان کن ببین چه جوریه (تازه اومده 2 سه روزه)

Hamidkhann
19-10-2007, 01:35
دوست عزیز مشکل اینجاست که توی زبون ها فارسی نداره . مثل XP نیست که تیک بزاری و فارسی هم اضافه کنه .
راستی یه مشکل دیگه :
ولی حالا که کارت گرافیک جدیدگرفتم ، ویندوز ویستا نصب کردم . دیشب با سیدی راه انداز مودم تونستم به اینترنت وصل بشم . ولی امروز صبح که اومدم امتحان کنم دیدم ارور 797 میده .
بعد که رفتم داخل Device Manager دیدم جلوی مودم یه علامت ! زده . دوباره خواستم مثل دیشب عمل کنم ولی نمیشد . یعنی میشناسه ولی باز هم مشکل داره .
به یکی از دوستام که گفتم ، گفت باید درایور مخصوص ویستا رو واسش بگیری و نصب کنی .
ممنون

والا دوست عزیز من تا حالا چند بار ویستا نصب کردم همیشه بعد از نصب فارسی رو داشته و دیگه لازم نبوده که اون تیکی رو که شما میگین زده باشم. تو اون قسمتی که گفتم شما مطمئنی که فارسی(Persian) نیستش؟
در مورد مودم هم عرض کنم که این لینک درایورش برای ویستا 32 بیت:

حجمشم 460KB

فقط یه نکته ای رو بگم بد نیست. این درایور یه کم مشکل داره. من تو ویستای قبلی نصبش کردم و مشکلی نداشت. اما تو ویستای جدید نصب میشه و کار میکنم اما وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنی دفعه بعد دوباره همین علامت زردی که میبینی میاد جلو. واسه همین باید از اول نصبش کنی. من مدتیه با همین مودمی که شما داری و همین درایوری که آدرسش رو گذاشتم دارم اینجوری سر میکنم و منتظر درایور جدیدم

javad2625
19-10-2007, 01:54
راستی یه مشکل دیگه :

سلام
اولاً به جاي گزينه Farsi در فهرست زبان ها دنبال گزينه Persian بگرديد.
ثانياً من هم مودم Zoltrix Smart دارم. مودم رو هم خود ويستا از روي سي دي نصب مي كرد اما كار نمي افتاد. بعداً كه خيلي كنكاش كردم فهميدم مودم من Smart هست در حالي كه ويستا درايور SmartSpirit رو نصب مي كنه. مودم رو Uninstall كرده، هنگام جستجوي پوشه مودم، آدرس پوشه درايور Smart رو (روي سي دي) دادم مشكل حل شد.

abdolreza
19-10-2007, 08:59
کدوم ورژن 6 بابیلون بقیه رو همبنویس از توی About
البته ورژن 7 رو هم امتحان کن ببین چه جوریه (تازه اومده 2 سه روزه)
6.0.0(r20)
احتمالا باید از نسخه 7 استفاده کنم.
ممنون

mahmood-gt2
19-10-2007, 12:11

بله دیدم... خیلی ممنون از راهنماییت

E2
19-10-2007, 12:29
با سلام دقیقا من هم برای نصب مودمم مشکل آقا جواد رو داشتم که کشف کردم و مشکلم حل شد

E2
19-10-2007, 12:30
با سلام دقیا من هم برای نصب مودمم مشکل آقا جواد رو داشتم که کشف کردم و مشکلم حل شد

Oracle_Eldorado
19-10-2007, 18:19
حجمشم 460KB

فقط یه نکته ای رو بگم بد نیست. این درایور یه کم مشکل داره. من تو ویستای قبلی نصبش کردم و مشکلی نداشت. اما تو ویستای جدید نصب میشه و کار میکنم اما وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنی دفعه بعد دوباره همین علامت زردی که میبینی میاد جلو. واسه همین باید از اول نصبش کنی. من مدتیه با همین مودمی که شما داری و همین درایوری که آدرسش رو گذاشتم دارم اینجوری سر میکنم و منتظر درایور جدیدم

آفرین ! منم همین مشکل رو دارم .
دفعه ی اول خوب نصب میشه . ولی بعد از یه Restart دوباره اون علامت زرد رنگ میاد جلوی مودم .
ولی مال من دوباره نصب نمیشه . میشناسه ولی میگه Modem Removed !!! ممکنه مودم من ویستا ساپورت نباشه ؟

سلام
اولاً به جاي گزينه Farsi در فهرست زبان ها دنبال گزينه Persian بگرديد.
ثانياً من هم مودم Zoltrix Smart دارم. مودم رو هم خود ويستا از روي سي دي نصب مي كرد اما كار نمي افتاد. بعداً كه خيلي كنكاش كردم فهميدم مودم من Smart هست در حالي كه ويستا درايور SmartSpirit رو نصب مي كنه. مودم رو Uninstall كرده، هنگام جستجوي پوشه مودم، آدرس پوشه درايور Smart رو (روي سي دي) دادم مشكل حل شد.

خوب میشه همون پوشه رو واسم آپلود کنی ؟
چون مال منم Smart Spirit هست .( Zoltrix 3 چیپ )

Hamidkhann
20-10-2007, 01:34
آفرین ! منم همین مشکل رو دارم .
دفعه ی اول خوب نصب میشه . ولی بعد از یه Restart دوباره اون علامت زرد رنگ میاد جلوی مودم .
ولی مال من دوباره نصب نمیشه . میشناسه ولی میگه Modem Removed !!! ممکنه مودم من ویستا ساپورت نباشه ؟

نه. همین که شما یه بار تونستین باهاش کانکت بشین یعنی مودمتون ویستا رو ساپورت میکنه.
اما امیدوارم این دوست خوبمون اون پوشه ای رو که میگن آپلود کنن که هم مشکل شما حل بشه هم من. اما تا اون موقع و به عنوان یه راح حل موقت این ترفندو استفاده کنین انشا ا... که میتونین کانکت بشین:
هر بار که ویندوز میاد بالا تو Device Manager رو مودم راست کلیک کنید و گزینه Uninstall رو بزنید. بعد تو کنترل پنل Add Hardware رو بزنید و با تعقیب مراحل روتین کاری کنید که سیستم مودم رو مجددا گیر بیاره. حالا واسه آپدیتش سی دی یا فایلی رو که قبلا مودم رو باهاش آپدیت کرده بودید آپدیت کنید. اینجوری احتمالا درست میشه و تا ریستارت بعدی ویندوز میتونید وارد اینترنت شید.

Oracle_Eldorado
20-10-2007, 14:07
نه. همین که شما یه بار تونستین باهاش کانکت بشین یعنی مودمتون ویستا رو ساپورت میکنه.
اما امیدوارم این دوست خوبمون اون پوشه ای رو که میگن آپلود کنن که هم مشکل شما حل بشه هم من. اما تا اون موقع و به عنوان یه راح حل موقت این ترفندو استفاده کنین انشا ا... که میتونین کانکت بشین:
هر بار که ویندوز میاد بالا تو Device Manager رو مودم راست کلیک کنید و گزینه Uninstall رو بزنید. بعد تو کنترل پنل Add Hardware رو بزنید و با تعقیب مراحل روتین کاری کنید که سیستم مودم رو مجددا گیر بیاره. حالا واسه آپدیتش سی دی یا فایلی رو که قبلا مودم رو باهاش آپدیت کرده بودید آپدیت کنید. اینجوری احتمالا درست میشه و تا ریستارت بعدی ویندوز میتونید وارد اینترنت شید.

واقعا ممنون دوست عزیز . خیلی لطف کردی که این راه رو نشونم دادی . ولی اینطوری که نمیشه زندگی کرد !
اعصاب آدم میریزه به هم . اگه کسی راه دیگه ای بلده که دیگه همیشه نصب باشه یه کمکی بکنه لطفا .
راستی من یه مشکل دیگه هم دارم :
من یه نرم افزاری میخوام که بتونه Image ها با پسوند های مختلف رو روی ویستا باز کنه .
مثلا Alcohol 120% و Daemon Toold که هیچ کدوم روی ویستا کار نمیکنند !
یه نرم افزار هم مثل Nero معرفی کنید که بتونه واسم سیدی یا DVD کپی کنه .
ممنون میشم کمک کنید :11:

arash rashno
20-10-2007, 16:47
واقعا ممنون دوست عزیز . خیلی لطف کردی که این راه رو نشونم دادی . ولی اینطوری که نمیشه زندگی کرد !
اعصاب آدم میریزه به هم . اگه کسی راه دیگه ای بلده که دیگه همیشه نصب باشه یه کمکی بکنه لطفا .
من یه نرم افزاری میخوام که بتونه Image ها با پسوند های مختلف رو روی ویستا باز کنه .
nero 8 من روی ویستا ریختم کار کرد مشکلی نداره
لینک :

lavson1361
20-10-2007, 19:53
آقا چی جوری میشه بدون اینکه فرمت انجام داد ، ویدوز ویستا را پاک کرد .
من هر کاری میکنم از توی xp هم پاک نمیشه . همینجوری 10 گیگ فضای هارد من رو گرفته .
درایوم هم پر از اطلاعات ضروری است که نمی تونم فرمت کنم.

toraj
20-10-2007, 21:05
من هر کاری میکنم از توی xp هم پاک نمیشه . همینجوری 10 گیگ فضای هارد من رو گرفته .

شما بهتره با استفاده از یک سی دی بوت xp فرمتش کنید.

lavson1361
20-10-2007, 21:20
شما بهتره با استفاده از یک سی دی بوت xp فرمتش کنید.

دوست عزیز 100 گیگ اطلاعات دارم .نمیتونم این کار رو کنم .

تو رو خدا کمک کنید

mrmmnb
20-10-2007, 21:29

اون سه تا برنامه ای که گفتی ورژن اخرشون روی ویستا کار میکنه البته الکل رو زیاد مطمئن نیستم چون باهاش کار نمیکنم ولی حتما ورژن اخرش باید روی ویستا جواب بده اون دو تا رو هم الان دارم استفاده میکنم

دوست عزیز 100 گیگ اطلاعات دارم .نمیتونم این کار رو کنم .

تو رو خدا کمک کنید
با ویندوز ویستا بیا بالا بعدش فیل های xp رو پاک کن هر کدومم پاک نشد برنامهUnlocker رو نصب کن خودش برات پاک میکنه(فایل هایی که پاک نمیشن)

Hamidkhann
21-10-2007, 02:00

فکر میکنم اگه با بوت 98 بیای بالا تو مد داس میتونی بری و اونجا با دستور داس پاک کنی

Oracle_Eldorado
21-10-2007, 17:59
nero 8 من روی ویستا ریختم کار کرد مشکلی نداره
لینک :

دوست عزیز ! ممنون از راهنماییت ولی من چطوری با دایل آپ 450 مگابایت دانلود کنم ؟!
بازم ممنون از راهنماییت ولی میرم میخرم .

اون سه تا برنامه ای که گفتی ورژن اخرشون روی ویستا کار میکنه البته الکل رو زیاد مطمئن نیستم چون باهاش کار نمیکنم ولی حتما ورژن اخرش باید روی ویستا جواب بده اون دو تا رو هم الان دارم استفاده میکنم

دوست عزیز الکل کار نمیکنه . وقتی کامل نصب میشه ؛ اون آخر نصب که میخواد درایو مجازی ایجاد کنه یه صفحه ی آبی میاد که یه درصدی تا صد پر میشه و Restart . خلاصه سیستم قاطی میکنه .
از شما هم ممنون .

ddavod
22-10-2007, 01:24
یه سوال دارم تو نصب ویستا زبان نوشتاری رو موقع نصب وقتی persian میزارم وارد ویندوز میشم زبان اولم فارسیه و بایئد برو تو کنترلپنل و زبان انگلیسی رو زبان اول کنم حالا چی کار کنم موقع نصب خودش زبان اول رو انگلیسی کنه و زبان دوم فارسی باشه

toraj
22-10-2007, 08:27
دوست عزیز ! ممنون از راهنماییت ولی من چطوری با دایل آپ 450 مگابایت دانلود کنم ؟!
بازم ممنون از راهنماییت ولی میرم میخرم .

دوست عزیز الکل کار نمیکنه . وقتی کامل نصب میشه ؛ اون آخر نصب که میخواد درایو مجازی ایجاد کنه یه صفحه ی آبی میاد که یه درصدی تا صد پر میشه و Restart . خلاصه سیستم قاطی میکنه .
از شما هم ممنون .

دوست عزیز شما این نرو رو نصب کن این همون نرو 8 ولی حجمش پایین .

Oracle_Eldorado
22-10-2007, 19:09
ممنون Toraj عزیز . ولی باز 13MB واسه دایل آپ زیاده . میزارم فردا که رفتم کافی نت دانلود میکنم .
خلاصه ممنون از راهنمایی های همگی .

rsh
22-10-2007, 21:20
برنامه virtual clone drive یک برنامه کم حجمه که میتونه با ساختن 8 درایو مجازی تمامی ایمیج ها رو باز کنه و رو ویستا هم کار میکنه
فکر کنم یکی از دوستان برنامه ای برای باز کردن ایمیج ها رو ویستا خواسته بودن اینو گفتم

Hamidkhann
23-10-2007, 03:04
برنامه virtual clone drive یک برنامه کم حجمه که میتونه با ساختن 8 درایو مجازی تمامی ایمیج ها رو باز کنه و رو ویستا هم کار میکنه
فکر کنم یکی از دوستان برنامه ای برای باز کردن ایمیج ها رو ویستا خواسته بودن اینو گفتم

درسته. اما ورژن پایینش ممکنه سازگار نباشه. من این کارو کردم. سیستم crash کرد. اون صفحه آبی مرگ و این چیزا. طوری که حتی با safe mode هم نتونستم بیام بالا. آخر سر ناگزیر از فرمت ویستا شدم

Oracle_Eldorado
23-10-2007, 07:46
حمید خان منم با الکل همین مشکل رو دارم دیگه !
ولی IsoBuster کار میکنه خیلی هم عالی هست .

toraj
23-10-2007, 16:41
درسته. اما ورژن پایینش ممکنه سازگار نباشه. من این کارو کردم. سیستم crash کرد. اون صفحه آبی مرگ و این چیزا. طوری که حتی با safe mode هم نتونستم بیام بالا. آخر سر ناگزیر از فرمت ویستا شدم

اگه ورژن جدید رو نصب کنید مشکل حل میشه.

moosavi
23-10-2007, 20:01
سلام
سرعت ویندوز واقعا خوبه اما منم با نصب مودم به مشکل خوردم

Oracle_Eldorado
23-10-2007, 22:57
اگه ورژن جدید رو نصب کنید مشکل حل میشه.

شما لینک دانلود داری ؟
یا حداقل ورژن برنامه ؟

toraj
24-10-2007, 05:31
شما لینک دانلود داری ؟
یا حداقل ورژن برنامه ؟

بفرماييد دوست عزيز آخرين ورژن برنامه خودم نصب كردم وكار ميكنه البته بهتره قبل از نصب clone cd وبرنامه هاي ديگه اين رو نصب كنيد.

toraj
24-10-2007, 05:34
در ضمن براي دوستاني كه مي خوان از alchole استفاده كنند اينم آخرين ورژن اين برنامه كه با ويستا هيچ مشكلي نداره به همراه كرك و رجيستري شده.

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 15:09
عزیز من Alcohol خیلی بیشتر به کارم میاد . خلاصه ممنون .

ebivaali84
24-10-2007, 21:40
با سلام
در اکسپلورر داده شود .
با تشکر

توي پوشه نصب روي آيكن بابيلون كليك راست كن
بعد از properties سربرگ compatibility روانتخاب كن سپس كنار Run this program as an administrator را تيك بزن
اگر بازهم نشد از قسمت Compatibility mode ، قسمت Windows XP service pack 2 رو انتخاب كن.

ياحق

am
25-10-2007, 02:56
سلام دوستان
من توی ویستا با دانلود منیجرها با همشون مشکل دارم . !!!!!
یعنی سرعت دانلودم به زور به 1 کیلو بایت در ثانیه میرسه.؟؟؟؟؟!!!!!
با مرور گر ها در اکثر مواقع بدون مشکل دانلود میکنم.
اما توی xp این مشکل رو ندارم . (5تا6 کیلو بایت در ثانیه)
با تنظیمات سکویریتی ویستا هم خیلی ور رفتم ولی فایده نداشت.
اگه کمک کنید ممنون می شم.

Hamidkhann
25-10-2007, 18:06
سلام دوستان
من توی ویستا با دانلود منیجرها با همشون مشکل دارم . !!!!!
یعنی سرعت دانلودم به زور به 1 کیلو بایت در ثانیه میرسه.؟؟؟؟؟!!!!!
با مرور گر ها در اکثر مواقع بدون مشکل دانلود میکنم.
اما توی xp این مشکل رو ندارم . (5تا6 کیلو بایت در ثانیه)
با تنظیمات سکویریتی ویستا هم خیلی ور رفتم ولی فایده نداشت.
اگه کمک کنید ممنون می شم.

شاید به خاطر پایین بودن ورژنشون باشه. ورژن جدیدترشونو که با ویستا هماهنگ هستن گیر بیار شاید حل بشه

am
26-10-2007, 01:16
حمید خان چند تا دانلود منیجر جدید و سازگار باویستا تست کردم دقیقا همه همینطور هستن!!!!

Oracle_Eldorado
26-10-2007, 12:11
حمید خان چند تا دانلود منیجر جدید و سازگار باویستا تست کردم دقیقا همه همینطور هستن!!!!

منم همین مشکل رو دارم .
لطفا راهنمایی کنید .

Javad_Ed
27-10-2007, 01:20
شاید به خاطر پایین بودن ورژنشون باشه. ورژن جدیدترشونو که با ویستا هماهنگ هستن گیر بیار شاید حل بشه

تایید میشه ور÷ن ببر بالا:10:

am
27-10-2007, 01:33
جواد جان آخرین ورژن همشون(flash get.DAP.IDM.leech get....) که ویستا ساپورت هم هستن رو دانلود کردم
ولی بازم فایده نداره!!!!!

toraj
27-10-2007, 07:01
جواد جان آخرین ورژن همشون(flash get.DAP.IDM.leech get....) که ویستا ساپورت هم هستن رو دانلود کردم
ولی بازم فایده نداره!!!!!

مودم شما چيست آخرين درايور مودم را نصب كنيد.

amir_w12
27-10-2007, 12:04
دوستان من چندتا مشکل دارم و فکر کنم مشکل اکثر دوستان استفاده کننده از vista هستش.

1) بلاخره کرک و یا سریالی براش هست یا نه

2) چطوری می تونم یه درایو مجازی داشته باشم و ویندوز به هم نخوره .

3) من leadtek 8500gt دارم اما درایورش نصب نمیشه و به صورت استاندارد میشناسه ایا با اپدیت ورزن درایور درست میشه یا مه.

ممنون.

toraj
27-10-2007, 13:05
دوستان من چندتا مشکل دارم و فکر کنم مشکل اکثر دوستان استفاده کننده از vista هستش.

1) بلاخره کرک و یا سریالی براش هست یا نه

2) چطوری می تونم یه درایو مجازی داشته باشم و ویندوز به هم نخوره .

3) من leadtek 8500gt دارم اما درایورش نصب نمیشه و به صورت استاندارد میشناسه ایا با اپدیت ورزن درایور درست میشه یا مه.

ممنون.

كرك در صفحات قبل هست اگه پيدا نكردي بگو تا برات بزارم براي درايو مجازي از ورژن جديد alchole استفاده كن كه با ويستا سازگاره اينم لينك دانلود

براي 8500 هم درايور جديد nvida را نصب كن مشكل حل ميشه.

am
27-10-2007, 13:57
مودم شما چيست آخرين درايور مودم را نصب كنيد.
آقا من دو تا مودم هم تست کردم که ویستا اتوماتیک میشناسه
U.S.Roboticوladybird اما فایده نداره

abdolreza
27-10-2007, 15:45
با سلام
با وجودی که ویستا مودم را میشناسد ولی برای استفاده از فاکس ویستا قادر به ایجاد اکونت به علت عدم تشخیص مودم نیست .چه باید کرد؟

hardblack04
28-10-2007, 00:07
مشکلی در ویندوز ویستا من ایجاد شده، حرف "ی" که در میان کلمه باشه، رو از بقیه حروف جدا نشون میده، مثلا توی مرورگرهای اینترنتم اینطوریه، و همین الان هم که دارم تایپ میکنم، این مشکل هست. لطفا کمک کنید.

jamshidjap
28-10-2007, 01:06
سلام دوستان
يه نفر براي من از خارج از کشور WINDOWS VISTA home premiom آورده و من روي سيستمم نصبش کردم و قبل از 30 روز بايد ويندوز را از روي رمزي که روي جعبش هست Active کنم من براي اين کار وارد پراپرتيس در my computer ميشم و روي Active کليک ميکنم سپس ازم ميخواد به اينترنت وصل بشم و در کادري که وجود دارد کد را بزنم ولي ارور ميده که از اين کد قبلا استفاده شده. يعني اين ويندوز رو فقط يه بار ميشه نصب کرد؟

jamshidjap
28-10-2007, 01:08
ضمنا چه جوري سه بعدي کردن پنجره هارو فعال کنم؟
خيلي ممنون

Hamidkhann
28-10-2007, 01:33
سلام دوستان
يه نفر براي من از خارج از کشور WINDOWS VISTA home premiom آورده و من روي سيستمم نصبش کردم و قبل از 30 روز بايد ويندوز را از روي رمزي که روي جعبش هست Active کنم من براي اين کار وارد پراپرتيس در my computer ميشم و روي Active کليک ميکنم سپس ازم ميخواد به اينترنت وصل بشم و در کادري که وجود دارد کد را بزنم ولي ارور ميده که از اين کد قبلا استفاده شده. يعني اين ويندوز رو فقط يه بار ميشه نصب کرد؟
ویندوز رو که 1000 بار میشه نصب کرد. مشکل از اون نیست.
فکر میکنم کد ویندوز شما قبلا توسط شخص دیگه ای استفاده شده! یعنی یه نفر دیگه ویندوزش رو با کد شما اکتیو کرده و ویندوزش اورجیناله

ضمنا چه جوري سه بعدي کردن پنجره هارو فعال کنم؟
خيلي ممنون
Right Click on Desktop-->Personalize-->Appearance-->Aero
البته شاید به جای Appearance باید Settings رو انتخاب کنی. الان یادم نیست
با این کار حالت سه بعدی، پنجره های شیشه ای و سویچ سه بعدی فعال میشه
نکته: اگه سیستمت ضعیف باشه گزینه Aero در کار نخواهد بود!

hardblack04
28-10-2007, 18:20
مشکلی در ویندوز ویستا من ایجاد شده، حرف "ی" که در میان کلمه باشه، رو از بقیه حروف جدا نشون میده، مثلا توی مرورگرهای اینترنتم اینطوریه، و همین الان هم که دارم تایپ میکنم، این مشکل هست. لطفا کمک کنید.

toraj
28-10-2007, 19:10

شما توی control panel در قسمت regional language در برگه ی سوم زبان persian رو انتخاب کن.

hardblack04
28-10-2007, 23:36
شما توی control panel در قسمت regional language در برگه ی سوم زبان persian رو انتخاب کن.

زبان فارسی رو ویندوزم نصبه، و تا همین دیروز این مشکل نبود.
یه یارویی توی کنترل پنل دستکاری کرد، از اون موقع این مشکل پیش اومد.

jamshidjap
29-10-2007, 15:39
[QUOTE=Hamidkhann;1756719]ویندوز رو که 1000 بار میشه نصب کرد. مشکل از اون نیست.
فکر میکنم کد ویندوز شما قبلا توسط شخص دیگه ای استفاده شده! یعنی یه نفر دیگه ویندوزش رو با کد شما اکتیو کرده و ویندوزش اورجیناله

يعني از اون کد فقط يکبار ميتونم استفاده کنم؟ خيلي ممنون از راهنماييت

dear_2007
29-10-2007, 18:40
سلام
من تازه دیروز ویستا نصب کردم.
چند تا سوال داشتم:

1-من وقتی که میخوام فایل های mp3 رو با برنامه وینمپ نشون بده حتی تو برنامه وینمپ تنظیمات هم انجام میدم ولی باز با همون برنامه مدیا پلیر اجراش میکنه.

2-وقتی ایکون ها رو به large icone هستن ولی این مشکل پیش میاد

با اینکه تو همه فلدرها فایل mp3 هست و تگ همشون یکی ولی یه فلدر اینطور نشون میده یه فدر بدون عکس موزیک در وسط ایکن.

ایا قابلیتی هست که بشه با ویندوز ویستا کامپیوتر در زمان دلخواه روشن کرد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید/

dear_2007
30-10-2007, 13:03
سلام
چند تا سوال داشتم:

1-من وقتی که میخوام فایل های mp3 رو با برنامه وینمپ نشون بده حتی تو برنامه وینمپ تنظیمات هم انجام میدم ولی باز با همون برنامه مدیا پلیر اجراش میکنه.

با اینکه تو همه فلدرها فایل mp3 هست و تگ همشون یکی ولی یه فلدر اینطور نشون میده یه فدر بدون عکس موزیک در وسط ایکن.

کسی نمیدونه؟؟؟؟

vtn54
30-10-2007, 15:23
سلام
چند تا سوال داشتم:

سلام

برای مشکل اول در Control Panel گزینه Default Programs را انتخاب کنید و در صفحه باز شدهگزینه

Associate a File Type or Protocol with a Program را انتخاب و مشکلتان را حل کنید.

در مورد مشکل دوم هم علت این است که مدتی زمان می برد تا ویندوز ویستا Iconcache خود را آپدیت کند و هر

چه سیستمتان قویتر باشد ( به ویژه حافظه بیشتری داشته باشد ) این کار سریعتر صورت می گیرد .

در مورد مشکل سوم متاسفانه راه حلی به نظرم نمی رسد.

dear_2007
30-10-2007, 16:02
سلام

برای مشکل اول در Control Panel گزینه Default Programs را انتخاب کنید و در صفحه باز شدهگزینه

Associate a File Type or Protocol with a Program را انتخاب و مشکلتان را حل کنید.

در مورد مشکل دوم هم علت این است که مدتی زمان می برد تا ویندوز ویستا Iconcache خود را آپدیت کند و هر

چه سیستمتان قویتر باشد ( به ویژه حافظه بیشتری داشته باشد ) این کار سریعتر صورت می گیرد .

در مورد مشکل سوم متاسفانه راه حلی به نظرم نمی رسد.
ممنون عزیز مشکل اولم حل شد.

dear_2007
30-10-2007, 18:02
یه سوال دیگه هم داشتم:
چطور میشه یه کار کرد که همه پوشه ها به یه صورت ایکوناش نمایش پیدا کنه؟
مثلا همشون medium icon نمایش پیدا کنن
ممنون

vtn54
31-10-2007, 01:07
یه سوال دیگه هم داشتم:
چطور میشه یه کار کرد که همه پوشه ها به یه صورت ایکوناش نمایش پیدا کنه؟
مثلا همشون medium icon نمایش پیدا کنن
ممنون

سلام

می توانید روش زیر را امتحان کنید :

یک پنجره ویندوز اکسپلورر را به نحوی که مورد نظرتان است تنظیم کنید ( مثلا از نظر اندازه آیکونها ) و دکمه Alt را روی

کیبورد فشار دهید تا نوار منوی قدیمی ویندوز در آن پنجره ظاهر شود , حالا گزینه Folder Option را از قسمت Tools انتخاب

کنید و در پنجره Folder Option به قسمت View بروید و در قسمت Folder Views گزینه Apply to Folders را انتخاب کرده

و پس از تایید تغییرات داده شده از پنجره مربوطه خارج شوید و سیستم را ریستارت کنید.

gol_agha
31-10-2007, 01:33
سلام مجدد !

چقدر خوب میشد اگه مسئولین محترم این تایپیک مطالب رو دسته بندی میکردند و فهرست براش میذاشتن . آخه این تایپیک خیلی مورد نیازه و خیلیا مثل من اشکالاتی در ویستا دارن اما بخاطر عدم تفکیک مطالب و انباشته شدن اونها حوصله ی گشتن توی اینهمه مطالب پراکنده رو ندارن .

ممنون میشم اگه مطالب این تایپیک رو به صورت موضوعی دسته بندی کنید .
یا علی

dear_2007
31-10-2007, 14:34
سلام

می توانید روش زیر را امتحان کنید :

یک پنجره ویندوز اکسپلورر را به نحوی که مورد نظرتان است تنظیم کنید ( مثلا از نظر اندازه آیکونها ) و دکمه Alt را روی

کیبورد فشار دهید تا نوار منوی قدیمی ویندوز در آن پنجره ظاهر شود , حالا گزینه Folder Option را از قسمت Tools انتخاب

کنید و در پنجره Folder Option به قسمت View بروید و در قسمت Folder Views گزینه Apply to Folders را انتخاب کرده

و پس از تایید تغییرات داده شده از پنجره مربوطه خارج شوید و سیستم را ریستارت کنید.
ممنون عزیز
این مشکلم هم حل شد

شرمنده ولی دو سوال دیگه هم داشتم
چطوری میشه Recent items از استارت منو حذف کرد .هر چی میگردم مثل xp چیزی برای این کار نمیبینم

من وقتی میرم Control Panel گزینه Default Programs رو انتخاب میکنم بعد Set your default ... انتخاب میکنم
صفحه که باز میشه مثلا نرم افزار windows media رو انتخاب میکنم در کنار هر پسوند یه تیک وجود داره.وقتی که بخوام تیک بزنم میشه ولی امکان برداشتن تیک نیست چرا؟

Oracle_Eldorado
04-11-2007, 06:25
در ضمن براي دوستاني كه مي خوان از alchole استفاده كنند اينم آخرين ورژن اين برنامه كه با ويستا هيچ مشكلي نداره به همراه كرك و رجيستري شده.

دوست عزیز این لینک خراب شده . این پیغام رو میده :‌ Download Seasson Invalid
اگه لطف کنی یه لینک مستقیم بزاری ممنونت میشم .

toraj
04-11-2007, 11:02
دوست عزیز این لینک خراب شده . این پیغام رو میده :‌ Download Seasson Invalid
اگه لطف کنی یه لینک مستقیم بزاری ممنونت میشم .

دوست عزيز اينم لينك مستقيم

Oracle_Eldorado
04-11-2007, 13:43
ممنون عزیز ....

jamshidjap
05-11-2007, 16:07
سلام
چه جوري در vista فارسي تايپ کنم.

Oracle_Eldorado
05-11-2007, 19:51
ببخشید دوستان من یه مشکلی داشتم :
چرا Adobe PhotShop CS 2 روی Vista نصب نمیشه ؟!
ای خدا این ویستا هم عجب دردسری شده ها !
کسی نمیدونه باید چیکارش کنم ؟

سلام
چه جوري در vista فارسي تايپ کنم.

دوست عزیز شما اگه زبان فارسی رو نصب کرده باشید ، با زدن دکمه های ترکیبی Alt + Shift در همه جا میتونید از زبان فارسی استفاده کنید .
راستی اگه نمیتونید الآن چطوری فارسی نوشتید ؟!!!

dear_2007
05-11-2007, 19:56
من وقتی میرم Control Panel گزینه Default Programs رو انتخاب میکنم بعد Set your default ... انتخاب میکنم
صفحه که باز میشه مثلا نرم افزار windows media رو انتخاب میکنم در کنار هر پسوند یه تیک وجود داره.وقتی که بخوام تیک بزنم میشه ولی امکان برداشتن تیک نیست چرا؟

کسی نمیدونه؟

jamshidjap
06-11-2007, 16:54
با سلام خدمت Oracle_Eldorado جان
ويندوز من اورژينال هست (vista home premiom) و موقع نصب زبون فارسي نداشت در ضمن الان با لپ تاپم دارم مينويسم. خيلي ممنون

Oracle_Eldorado
06-11-2007, 20:20
جمشید عزیز والا من زیاد در این مورد نمیدونم . خودمم به هزار بدبختی و کمک هزار تا مقاله به بدبختی فارسیشو نصب کردم وگرنه 100٪ کمکت میکردم .

online-amir
06-11-2007, 20:38
من مشکلی که با ویستا دارم اینه که دفندرش هیچ وقت آپدیت نمیشه...! (؟)

Hamidkhann
07-11-2007, 00:14
من مشکلی که با ویستا دارم اینه که دفندرش هیچ وقت آپدیت نمیشه...! (؟)

جل الخالق!

jamshidjap
07-11-2007, 16:53
بالاخره کسي تو اين انجمن هستش که بلد باشه زبان فارسي ويستا رو راه بندازه. اگه فايلي داره بزاريد ما هم دان بکنيمش.

vtn54
07-11-2007, 23:07
بالاخره کسي تو اين انجمن هستش که بلد باشه زبان فارسي ويستا رو راه بندازه. اگه فايلي داره بزاريد ما هم دان بکنيمش.

دوست عزیز

ویستا فارسی را ساپورت می کند فقط به جای فارسی باید دنبال گزینه Persian بگردید :27:

dubairan
09-11-2007, 06:56
سلام
میشه لینکی غیر از راپیدشر یا تورنت برای دانلود ویستا معرفی کنید؟

jamshidjap
09-11-2007, 16:08
تا جايي که يادم مياد persian نداشت ولي حالا که شما ميگي حتما داره ديگه (قبولتون داريم) . يعني بايد برم ويندوز رو از نو نصب کنم ؟ اگه ميشه يه راهي نشونم بديد که احتياجي به تعويض ويندوز نباشه.
ممنونم ازت vtn54

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 17:56
ببخشید من چرا نمیتونم آپدیت ویندوز ویستا رو نصب کنم ؟
این ارور رو میده :
There is not enough Storage
ولی درایو C من 1گیگ و 700 مگابایت خالی داره ! یعنی باز هم کمه ؟ یا مشکل از جای دیگست ؟