PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

jeghele1363
25-04-2007, 13:24
منم با 64 مشکل داشتم نصب نمیشد( 512 و 2.8 ) یه 32 از همین سایت دوباره خریدم ،با تخفیف دمشون گرم، نصب کردم اکتیو هم شد.حالا چند تا سوال دارم اتو کد 2006 نصب کردم میخواد بالا بیاد ارور ناسازگاری با ویندوز میده! چی کار کنم 2007 نصب میشه؟ برای آفیس هم همین مشکل هست؟؟ یاهو مسنجر چه طور؟
فتا فتا.

hamilton
25-04-2007, 18:14
منم با 64 مشکل داشتم نصب نمیشد( 512 و 2.8 ) یه 32 از همین سایت دوباره خریدم ،با تخفیف دمشون گرم، نصب کردم اکتیو هم شد.حالا چند تا سوال دارم اتو کد 2006 نصب کردم میخواد بالا بیاد ارور ناسازگاری با ویندوز میده! چی کار کنم 2007 نصب میشه؟ برای آفیس هم همین مشکل هست؟؟ یاهو مسنجر چه طور؟
فتا فتا.

در مورد Office 2007 مشكلي در مورد سازگاري با ويستا نيست.جديدترين نسخه Yahoo Messenger نيز با ويستا سازگاره و از اين رو مشكلي نيست.

Enter
26-04-2007, 09:36
اقا قربونتون کی میگه فارسی رو ساپورت نمیکنه ویستا عزیزم چون الان ویستا رو نصب نکردم ولی راهش توهمین مایه هاست میری تو کنترل پنل بعد قسمت لنگوج آخرین تب (سمت راست)رو میزنی بعدش اولین دکمه رو ازبالا میزنی ازاونجا Persianرو انتخاب میکنی همون لحظه ازت میخوادکه سیستم رو ریستارکنی ریستارکه کردی بعدش بیا توبابیلون فارسی تایپ کن میبینی که مشکلت حله.

MOHAMMAD2010
26-04-2007, 12:41
سلام
من یه مشکل دارم نمیدونم ویندوزم rtm هست یا retail
از یک طرف سایز دیسکش 2.52 گیگا هست و 32 بیتیش فقط تو یه dvd هست
از طرف دیگه تو مشخصاتش مینویسه build 6.0. 6000
دقیقا از کجا باید بفهمم
این رو یه نفر به عنوان retail به من داده
در ضمن چه جوری میشه ساعت مقدار مصرف cpu و چند تا عکس کوچولو را طرف راست تصویر بیارم

hobgoblin
26-04-2007, 20:50
سلام
دقیقا از کجا باید بفهمم
در ضمن چه جوری میشه ساعت مقدار مصرف cpu و چند تا عکس کوچولو را طرف راست تصویر بیارم

ویندوز شما نسخه RTM هست و نهایی نیست برای ویندوز نسخه Retail باید این عدد بیاد:

6.0.6000.16386

toraj
26-04-2007, 23:20
آقا دقیقا کجا می نویسه ویستا بیلد چنده و retail هست یا rtm.

jeghele1363
27-04-2007, 01:46
سلام
دقیقا از کجا باید بفهمم
از توی کنترل پنل گزینه ی windoes sidebar properties میتونی ساعت و... رو بیاری در مورد اکتیو و مشخصات یه چیزایی توی کنترل پنل - سیستم نوشته.

rb97
27-04-2007, 13:17
1 سوال از کسانی که با این ویندوز کار میکنن

آیا الان با توجه به اینکه خیلی از برنامه ها به ویستا نمیخوره و ...

آیا نصب ویستا بر روی سیستم کار درستیه؟

vtn54
27-04-2007, 15:21
1 سوال از کسانی که با این ویندوز کار میکنن

آیا الان با توجه به اینکه خیلی از برنامه ها به ویستا نمیخوره و ...

آیا نصب ویستا بر روی سیستم کار درستیه؟

دوست عهزیز تقریبا تمامی نرم افزارهای معروف نسخه مخصوص ویستا را منتشر کرده اند و در این زمینه مشکلی نیست ولی در مورد اینکه نصب این ویندوز کار درستی است یا نه جواب بر می گردد به نوع استفاده ای که شما از آن می خواهید بکنید .ویستا کندتر از XP است نیاز به سخت افزار مناسبی دارد ( به ویژه از نظر میزان RAM :من خیلی وقتها علارغم دارا بودن 2 گیگابایت RAM دچار کمبود Memory می شوم ! ) ولی در عوض مزایایی هم دارد : امنیت آن بیشتر است امکانات جانبی بیشتری دارد قشنگتر هم هست .حالا بسته به نظر شما است اگر کارت با کامپیوتر کارهای معمولی مانند گردش در اینترنت و چت و ... است و سخت افزار مناسبی داری آن را نصب کن ولی اگر با کامپیوترت کارهای سنگین مانند ویرایش فیلم و تصویر و طراحی و.... انجام می دهی یا به صورت مداوم توی کار Game هستی مطمئنا XP بیشتر به دردت می خورد.

rb97
27-04-2007, 16:27
مرسی ذوست عزیز به خاطر راهنمایی

J A V I D
27-04-2007, 16:41
تنها دليلي كه بعث شد ويستا رو پاك كنم اين بود كه نذاشت برنامه آكروبات هشت رو نصب كنم مي گفت من سازنده اين نرم افزار رو نمي شناسم شما نمي توني نصبش كني !؟! راهي هست كه بشه اين گير دادن هاشو حذف كرد چون هيچ گزينه اي نداشت كه مثلا من بهش بگم من به اين نرم افزار اعتماد دارم تو نصبش كن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

PALHAM
27-04-2007, 19:47
نرم افزار محبوب TuneUp Utilities 2007 از امروز 27/4/2007 از ویندوز ویستا نیز پشتیبانی می کند.(می توانید TuneUp Utilities 2007 را نصب کرده و آپدیت آن که 3mb است دریافت نمایید.)

*Batman*
28-04-2007, 09:08
دوستان این مشکل پشتیبانی ویستا از زبان فارسی حل نشد؟
من که دق کردم. نه تو پریمیر و نه نرم افزارهای دیگم نمی تونم فارسی کار کنم چون به صورت علامت سوال نشون میده.
زبان رو هم که می خوام نصب کنم میگه باید فایلشو از روی هارد باز کنم.
شما بگید من چیکار کنم که حسابی گیرم.

یعنی هیچکس جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بخوای تو برنامه ها فارسی بنویسی باید از فارسی نویس استفاده کنی.

مثل مریم و پروین و شوهرش و ...

vtn54
28-04-2007, 18:20
تنها دليلي كه بعث شد ويستا رو پاك كنم اين بود كه نذاشت برنامه آكروبات هشت رو نصب كنم مي گفت من سازنده اين نرم افزار رو نمي شناسم شما نمي توني نصبش كني !؟! راهي هست كه بشه اين گير دادن هاشو حذف كرد چون هيچ گزينه اي نداشت كه مثلا من بهش بگم من به اين نرم افزار اعتماد دارم تو نصبش كن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

دوست من ویستا هیچ مشکلی با آکروبات ندارد من همین الات از نسخه 8 آن روی ویستا استفاده می کنم.

rsh
28-04-2007, 19:39
سلام دوستان منم از امروز رفتم تو جرگه ویستای ها اما ماجرای داشتیم با این ویستا
من از دوست چلمنگم سعید خواستم برایم یک ویستا بیاره اونم برام یک مجموعه 6 تا cd فرستاد گفت ویستا است نصبش کن
منم نصب کردم اما بعد از نصب دیدم نسخه vista home besic است که نه مودم رو شناخته نه کارت صوتی رو
یادم رفت بگم مادر بورد من asus p5ad2-e است عصبانی شدم و بلافاصله حذفش کردم چوم من نشخه ultmate رو خواسته بودم
به شب نکشید که دیدم دوستم یک dvd برام فرستاد و گفت اینو تازه از روسیه براش فرستادند بهترین ویستا است که فارسی رو هم ساپورت میکنه
در داخلش همه نسخه هارو داشت منم نسخه نهایی رو نصب کردم در عرض 23 دقیقه نصب شد
و تنها با یک کلیک هم کرک شد نه شماره سریالی خواست نه چیز دیگری فارسی رو هم ساپورت میکرد البته اینم مودم و کارت صوتی که cmedia است نشناخت البته از اینترنت برای مودم زولتریکس دراورش هست دانلود کردم اما هر کاری کردم با کارت صوتی نصب نمی شد تو سایت cmedia هم درایورش نبود لذا یک میل فرستادم به بخش پشتیبانی ایسوس
نا سلامتی بنده از اعضای vip این سایتم البته هر کس که محصولی از ایسوس داره میتونه هنگام عضو شدن به این سایت شماره سریال محصولشو بده تا عضو vip بشه که البته مزایای داره از جمله تا 3 سال به صورت ان لاین از محصول شما پشتیبانی میکنه
بعد از 3 ساعت یک میل برام امد که الته توش ابتدا به خاطر نداشتن درایور ویستا حسابی ازم دلجویی کرده بودند بهد هم یک لینک بهم داده بود که یک فایل 4 مگابایتی رو دانلود میکردی که با ان میشد به صورت نصفه نیمه از کارت استفاده کنی البته از هیچی بهتره
به خوبی ایکس پی کارت صوتی کار نمیکنه اما باز هم خوبه و یک صدای ازش در میاد
البته این نسخه از ویستا که من نصب کردم ظاهرا توسط روسها کرک شده خیلی خوب جواب میده وقتی هم به اینترنت وصل شدم 45 مگابایت فایل جهت اپدیت ویستا از شرکت ماکرو سافت دانلود کردم که الته در این میان علاوه بر وصله های امنیتی این پکیچ 45 مگابایتی شامل داریور nvidia و یک اسکرین سرور زیبایی هم بود
یادم میاد ان اوایل که ویستا امده بود کرکش سخت بود و باید نیم سایت تعداد زیادی فایل اینور و انور بکشی تا کرک بشه اما الان تنها با یک کلیک کرک میشه در حالی که ماکروسافت انهمه ادعا داشت که نمیزاره کرک بشه
تو سایت ماکروسافت تعداد زیادی وصله امنیتی برای ویستا است که نشون میده ماکروسافت در مورد امنیت هم بلوف زده
تو وصله های امنیتی یک برنامه 4 مگابایتی بود که سبب میشد ویستا با اکثر برنامه ها کار کنه
من الان از نرو و وین مپ به راحتی استفاده میکنم
البته باید بگم از نظر گرافیگی فوق العاده زیباست

baharan_2122
28-04-2007, 22:33
سلام دوستان منم از امروز رفتم تو جرگه ویستای ها اما ماجرای داشتیم با این ویستا
من از دوست چلمنگم سعید خواستم برایم یک ویستا بیاره اونم برام یک مجموعه 6 تا cd فرستاد گفت ویستا است نصبش کن
منم نصب کردم اما بعد از نصب دیدم نسخه vista home besic است که نه مودم رو شناخته نه کارت صوتی رو
یادم رفت بگم مادر بورد من asus p5ad2-e است عصبانی شدم و بلافاصله حذفش کردم چوم من نشخه ultmate رو خواسته بودم
به شب نکشید که دیدم دوستم یک dvd برام فرستاد و گفت اینو تازه از روسیه براش فرستادند بهترین ویستا است که فارسی رو هم ساپورت میکنه
در داخلش همه نسخه هارو داشت منم نسخه نهایی رو نصب کردم در عرض 23 دقیقه نصب شد
و تنها با یک کلیک هم کرک شد نه شماره سریالی خواست نه چیز دیگری فارسی رو هم ساپورت میکرد البته اینم مودم و کارت صوتی که cmedia است نشناخت البته از اینترنت برای مودم زولتریکس دراورش هست دانلود کردم اما هر کاری کردم با کارت صوتی نصب نمی شد تو سایت cmedia هم درایورش نبود لذا یک میل فرستادم به بخش پشتیبانی ایسوس
نا سلامتی بنده از اعضای vip این سایتم البته هر کس که محصولی از ایسوس داره میتونه هنگام عضو شدن به این سایت شماره سریال محصولشو بده تا عضو vip بشه که البته مزایای داره از جمله تا 3 سال به صورت ان لاین از محصول شما پشتیبانی میکنه
بعد از 3 ساعت یک میل برام امد که الته توش ابتدا به خاطر نداشتن درایور ویستا حسابی ازم دلجویی کرده بودند بهد هم یک لینک بهم داده بود که یک فایل 4 مگابایتی رو دانلود میکردی که با ان میشد به صورت نصفه نیمه از کارت استفاده کنی البته از هیچی بهتره
به خوبی ایکس پی کارت صوتی کار نمیکنه اما باز هم خوبه و یک صدای ازش در میاد
البته این نسخه از ویستا که من نصب کردم ظاهرا توسط روسها کرک شده خیلی خوب جواب میده وقتی هم به اینترنت وصل شدم 45 مگابایت فایل جهت اپدیت ویستا از شرکت ماکرو سافت دانلود کردم که الته در این میان علاوه بر وصله های امنیتی این پکیچ 45 مگابایتی شامل داریور nvidia و یک اسکرین سرور زیبایی هم بود
یادم میاد ان اوایل که ویستا امده بود کرکش سخت بود و باید نیم سایت تعداد زیادی فایل اینور و انور بکشی تا کرک بشه اما الان تنها با یک کلیک کرک میشه در حالی که ماکروسافت انهمه ادعا داشت که نمیزاره کرک بشه
تو سایت ماکروسافت تعداد زیادی وصله امنیتی برای ویستا است که نشون میده ماکروسافت در مورد امنیت هم بلوف زده
تو وصله های امنیتی یک برنامه 4 مگابایتی بود که سبب میشد ویستا با اکثر برنامه ها کار کنه
من الان از نرو و وین مپ به راحتی استفاده میکنم
البته باید بگم از نظر گرافیگی فوق العاده زیباست

سلام دوست عزیز rsh
به تو تبریک می گم:46:
من الان حدود 5 ماه است که از ویستا استفاده می کنم:31:
ازش راضیم و هنوز هیچ برنامه ای نبوده که لازمم باشه و نتونم با یه کلکی روش نصب کنم
ولی این که گفتی از روسیه واست اومده باید جالب باشه ولی فکر کنم مقدار آپدیتاش که اینقدر زیاده یه خورده قدیمی هست من که الان گیرم اومده در حدود 12.5 مگ آپدیت بیشتر نداره و خیلی خوب هم کرک شده
بهر حال موفق باشی.
بازم تبریک:31:

J A V I D
28-04-2007, 23:10
rsh‌ عزيز مي شه اون كرك يك كليكي رو يه جا آپلود كنيد تا ما هم استفاده كنيم ممنون مي شم .

D o l f i n
29-04-2007, 08:46
با 1 گیگ رم و نمی دونم چرا واسه من هنگ میکنه البته از زمانی اینجوری شد که هاردم رو دوباره پارتیشن بندی کرده بودم میتونه از هاردم باشه که زیاد هنگ داره ؟ اگه اینجوریه تا عوضش کنم چون بدون اونم از هاردم راضی نیستم

ramin_007
30-04-2007, 00:11
توي سايت ياهو نوشته كه اخرين ورژن ياهو مسنجر كار ميكنه روي ويندوز ويستا.
من نصب كردم و نتونستم لوگين كنم error ميده پاكش كردم و دوباره نصب كردم ولي باز هم جوابي نگرفتم.
چيكار بايد بكنم؟

Razel
30-04-2007, 20:19
سلام

لطفا یکی آخرین کرکی که برای ویستا ساخته شده رو لطف کنه (ultimate)

در ضمن از کجا میشه build دقیق ویندوز رو دید. اینWindows Script host کجاست:

ممنون

hobgoblin
01-05-2007, 12:35
سلام

لطفا یکی آخرین کرکی که برای ویستا ساخته شده رو لطف کنه (ultimate)

در ضمن از کجا میشه build دقیق ویندوز رو دید. اینWindows Script host کجاست:

ممنون

--------------------------------------------------------------------------------

برای اینکه بفهمید ویستایی که دارید نسخه نهایی یا همون Retail هست یا نه توی بخش CMD یا همونCommand dos تایپ کنید:

SLMGR -dlv
یه ذره که صبر کنید یه صفحه میاد (Windows script host)که تمام مشخصات ویندوز از جمله ورژن و مدت زمان باقی مانده تایمرو بهتون می ده.

Razel
01-05-2007, 15:56
--------------------------------------------------------------------------------

برای اینکه بفهمید ویستایی که دارید نسخه نهایی یا همون Retail هست یا نه توی بخش CMD یا همونCommand dos تایپ کنید:

SLMGR -dlv
یه ذره که صبر کنید یه صفحه میاد (Windows script host)که تمام مشخصات ویندوز از جمله ورژن و مدت زمان باقی مانده تایمرو بهتون می ده.
دوست عزیز خیلی ممنونم از لطفت.
الان متوجه شدم که ویندوز منRetail هست ولی چرا موقع بوت لوگوی ویندوز رو نشون نمیده؟ من فکر میکردم تو Retail نشون میده. یا فقط مال من اونجوریه؟

در ضمن اگر کسی کرک جدید ویستا رو هم معرفی کنه خیلی ازش ممنون میشم.

موفق باشید

E2
01-05-2007, 16:19
سلام عزیزم این کرک به کار همه میاد با این کرک تمامی نسخه های ویستا و انواع مختلف 32 و 64 بیت رو کرک میکنه و 100% کار میکنه من با همین کرک سیستمم رو کرک کردم اون مشخصات ویندوز رو هم که نگاه کردم 100% شکل هون مال سایت p30world هست

فعال کننده ویندوز ویستا (تمامی نسخه ها)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در صورت نیاز به وارد کردن سریال شما می توانید از سریال های زیر با توجه به نوع ویندوزی که نصب کرده ای واردرکنید
Vista Keys
Ultimate: 6F2D7-2PCG6-YQQTB-FWK9V-932CC
Business: 72PFD-BCBK8-R7X4H-6F2XJ-VVMP9
Home Premium: 8XPM9-7F9HD-4JJQP-TP64Y-RPFFV
Home Basic: 762HW-QD98X-TQVXJ-8RKRQ-RJC9V

J A V I D
01-05-2007, 17:06
دوست من ویستا هیچ مشکلی با آکروبات ندارد من همین الات از نسخه 8 آن روی ویستا استفاده می کنم.

vtn54 عيزي شايد اون نسخه اي كه شما داريد مشكل نداره يا اكروباتتون فرق مي كرده از اين ستاپ دستكاري ها بوده يا هزارا تا دليل ديگه من كه خودمو خفه كردم نذاشت اكروبات رو نصب كنم ...

موفق وپيروز باشيد

جاويد

Razel
01-05-2007, 17:48
سلام عزیزم این کرک به کار همه میاد با این کرک تمامی نسخه های ویستا و انواع مختلف 32 و 64 بیت رو کرک میکنه و 100% کار میکنه من با همین کرک سیستمم رو کرک کردم اون مشخصات ویندوز رو هم که نگاه کردم 100% شکل هون مال سایت p30world هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در صورت نیاز به وارد کردن سریال شما می توانید از سریال های زیر با توجه به نوع ویندوزی که نصب کرده ای واردرکنید
Vista Keys
Ultimate: 6F2D7-2PCG6-YQQTB-FWK9V-932CC
Business: 72PFD-BCBK8-R7X4H-6F2XJ-VVMP9
Home Premium: 8XPM9-7F9HD-4JJQP-TP64Y-RPFFV
Home Basic: 762HW-QD98X-TQVXJ-8RKRQ-RJC9V
دوست عزیز من همین الان این کرک رو اجرا کردم ولی در آخر پیغام Failed to crack رو داد. شاید به خاطر اینه که من قبلا با timer luck کرکش کردم.
اینجوری که متوجه شدم این کرک یه بایوس مجازی نصب میکنه. من قبلا یه مشابهش رو استفاده کردم ولی موقع بالا اومدن صفحه آبی میومد و ریستارت میشد. بعدا فهمیدم که این نوع کرک روی cpu های 64 بیتی جواب نمیده.

شما خودتون این رو روی CPU 64 بیتی امتحان کردید؟

ramin_007
02-05-2007, 00:13
كسي نميخواد جوابه ما رو بده؟

Razel
02-05-2007, 01:15
كسي نميخواد جوابه ما رو بده؟
دوست عزیز ، من خودم از نسخه 8.1 یاهو استفاده میکنم و راحت هم کانکت میشه. همینکه در ویستا نصب میشه معلومه که سازگاره. اگه کانکت نمیشه به سرور یاهو یا سرعت اینترنت شما مربوطه. از نسخه 7 به بالا با دیال آپ یه ذره مشکل به سرورش متصل میشه.

دوست عزیز ،من ویندوزم رو دوباره نصب کردم و کرک رو اجرا کردم تا زمانی که درایور مادربوردمو نصب نکرده بودم مشکلی نبود ولی بعد از نصب درایور مادربورد در همون اول بوت با صفحه آبی یا همون صفحه مرگ مواجه شدم.
همونطور که گفتم این کرک با Cpu های 64 بیتی سازگاری نداره. باید منتظر بود تا کرک جدیدی براش معرفی بشه.

موفق باشید.

omid_gogol
02-05-2007, 16:06
می خوام کانکشن adsl تو ویستا درست کنم . کمکم کنید لطفن.
از adsl صبا نت استفاده می کنم که با یوزر پسوور هست

hobgoblin
02-05-2007, 19:39
دوست عزیز خیلی ممنونم از لطفت.
الان متوجه شدم که ویندوز منRetail هست ولی چرا موقع بوت لوگوی ویندوز رو نشون نمیده؟ من فکر میکردم تو Retail نشون میده. یا فقط مال من اونجوریه؟

در ضمن اگر کسی کرک جدید ویستا رو هم معرفی کنه خیلی ازش ممنون میشم.

موفق باشید

بهترین کرکی که تا حالا واسه ویستا اومده اینه که میگم بقیه رو ولشون کن دیگه دوران بایوس و تایمر لاک تموم شد فقط با یه کلیک ویندوزت قانونیه قانونی (Licensed)میشه و می تونی آپدیتش کنی.

دانلود کن حالشو ببر.

ForceX
02-05-2007, 20:34
اقا سلام من ويستا رو خريدم تو يه پكيجه هم نسخه 64 بيتي داره هم 32 يعني تو يه ديويديه كركشم جديده مال ماه مارسه يه ديويديه ديگه هم داره مال درايوراشه من ديويدي اصلي رو بوسيله بوت نسب كردم اما ويندوز 32 بيت نصب شد قضيه چيه؟ سي پي يو اينه X2 3800 چجوري باس 64 بيت نصب كنم اگه ميشه كمكم كنيد

Razel
02-05-2007, 21:56
بهترین کرکی که تا حالا واسه ویستا اومده اینه که میگم بقیه رو ولشون کن دیگه دوران بایوس و تایمر لاک تموم شد فقط با یه کلیک ویندوزت قانونیه قانونی (Licensed)میشه و می تونی آپدیتش کنی.

دانلود کن حالشو ببر.
دوست عزیز کرکی رو که شما معرفی کردید هم دقیقا کار کرک قبلیو میکنه و بایوس مجازی نصب میکنه.
موقع نصب مینویسه OEM Bios ... دقیقا کرک قبلی هم همینه منتهی با ظاهری متفاوت. که هیچکدومش رو سیستم من جواب نداد.

saeednajafi22_p
02-05-2007, 22:33
هنگام نصب image drive از nero 7.8.5 روی ویستا با پیغام خطا مواجه میشومٰ

Driver installation failed

مشکل چیه؟

با حالت ادمین هم ران کردم نشد ...

Arashdata
03-05-2007, 00:14
کارت صدا سیستم من را نتوانست بشناسد برای همین بیخیالش شدم

alirafaat
03-05-2007, 00:22
دوست عزیز کرکی رو که شما معرفی کردید هم دقیقا کار کرک قبلیو میکنه و بایوس مجازی نصب میکنه.
موقع نصب مینویسه OEM Bios ... دقیقا کرک قبلی هم همینه منتهی با ظاهری متفاوت. که هیچکدومش رو سیستم من جواب نداد.

سلام
این روش رو هم امتحان کردید:
(روش hamilton )

Razel
03-05-2007, 00:44
سلام
این روش رو هم امتحان کردید:
(روش hamilton )
متاسفانه کرکی که همیلتون معرفی کرده نسخه اولیه دوتا کرک اخیر هست که دوستان معرفی کردن.
این کرک ها مال گروه Paradox هستند که یک بایوس مجازی نصب می کنند و یه کارایی روی فایل Royal.inf انجام میدن.
من وقتی این کرکها رو اجرا میکنم قبل از بوت شدن ویندوز یه پیغام مبنی بر اینکه سخت افزار نصب شده شما با مشکل مواجه شده و فایل royal.inf صدمه دیده مواجه میشم (صفحه مرگ)
ظاهرا این مشکل فقط برای من به وجود اومده و سایر دوستان تا حالا شکایتی ازش نداشتن.:41:

Razel
03-05-2007, 17:10
اگه کارت صدای شما از نوع Realtek باشه که درایور ویستا براش اومده.
اگه درسته بگو تا لینک دانلودشو بذارم.
برای مارکهای دیگه هم اگه به سایتش مراجعه کنی حتما درایور ویستا براش هست.

موفق باشید.

snebi
03-05-2007, 17:41
با سلام به همه دوستان

در این تاپیک انواع کرک ها معرفی شده برای Ultimate اما عملا هیچ کدوم کار نمیکنه

از دوستانی که همین الان ویندوزشون اکتیو هست خواهش میکنم اون کرکی رو که به کار بردن بگذارن اینجا تا همه دوستان بتونن استفاده کنن مرسی

hobgoblin
03-05-2007, 19:19
با سلام به همه دوستان

در این تاپیک انواع کرک ها معرفی شده برای Ultimate اما عملا هیچ کدوم کار نمیکنه

از دوستانی که همین الان ویندوزشون اکتیو هست خواهش میکنم اون کرکی رو که به کار بردن بگذارن اینجا تا همه دوستان بتونن استفاده کنن مرسی

من تقریبا" تمام کرکایی که تو این تاپیک معرفی شده تست کردم و همشون کارمی کنن.

مخصوصا این آخریه که لینکشو گذاشتم که ردخور نداره من تا حالا رو 10 تا سیستم امتحانش کردم.

razel جان شمام اگه می تونی یه دفعه دیگه ویندوزتو نصب کن بعد کرکش کن

Nine
03-05-2007, 22:21
کسی راهی سراغ داره تا بشه تشخیص داد سی پی یو یه کامپیوتر قابلیت اجرای سیستم عاملهای 64 بیتی رو داره؟

snebi
03-05-2007, 22:29
من تقریبا" تمام کرکایی که تو این تاپیک معرفی شده تست کردم و همشون کارمی کنن.

مخصوصا این آخریه که لینکشو گذاشتم که ردخور نداره من تا حالا رو 10 تا سیستم امتحانش کردم.

با سلام به شما دوست عزیز من اکثر این کرک ها رو تست کردم نشد و این نکته رو هم بگم همه این ها رو روی یک ویندوز تست کردم ! منظورم این هست اگر کرکی جواب نداد دوباره ویندوز نصب نکردم این مشگلی پیش نمیاره ؟؟

Nine
03-05-2007, 22:41

دانلود کن حالشو ببر.

اقا من همین کرکی که دوست گلم hobgoblin گذاشته رو چند دقیقه پیش رو ویستا ultimate retail 32 bit
اجرا کردم مث ماه کارد کرد و ویندوز رو قانونی کرد این کرک کاملا خوب کار میکنه
دستت درد نکنه hobgoblin
این سوال بالایی ما رو هم اگه کسی میدونه یه ندایی بده

snebi
03-05-2007, 23:40
اقا من همین کرکی که دوست گلم hobgoblin گذاشته رو چند دقیقه پیش رو ویستا ultimate retail 32 bit
اجرا کردم مث ماه کارد کرد و ویندوز رو قانونی کرد این کرک کاملا خوب کار میکنه
دستت درد نکنه hobgoblin
این سوال بالایی ما رو هم اگه کسی میدونه یه ندایی بده

آقا تو این کرک یک سریال میخواد شما چی رو میزنی >؟

Razel
03-05-2007, 23:54
من ویندوزم رو هم دوباره نصب کردم.
من احتمال میدم این بایوس مجازی با مادربورد من مشکل داره.

بایوس من phonix و چیپست مادر بورد من Nforce4 هست مارک مادربوردمم Epox.

ای کاش کرک درست و حسابی دیگه ای بود که با سیستم من مشکلی نداشته باشه.

ramin_007
03-05-2007, 23:57
دوست عزیز ، من خودم از نسخه 8.1 یاهو استفاده میکنم و راحت هم کانکت میشه. همینکه در ویستا نصب میشه معلومه که سازگاره. اگه کانکت نمیشه به سرور یاهو یا سرعت اینترنت شما مربوطه. از نسخه 7 به بالا با دیال آپ یه ذره مشکل به سرورش متصل میشه.

فكر نميكنم مشكل از سرعت اينترنت من باشه سرعت اينترنتم 2Mpbs هست احتمالا مشكل از ياهو هست ولي چرا روي ويندوز xp كار ميكنه اما ويستا نه؟؟!!

matin2005ag
04-05-2007, 00:21
متاسفانه کرکی که همیلتون معرفی کرده نسخه اولیه دوتا کرک اخیر هست که دوستان معرفی کردن.
این کرک ها مال گروه Paradox هستند که یک بایوس مجازی نصب می کنند و یه کارایی روی فایل Royal.inf انجام میدن.
من وقتی این کرکها رو اجرا میکنم قبل از بوت شدن ویندوز یه پیغام مبنی بر اینکه سخت افزار نصب شده شما با مشکل مواجه شده و فایل royal.inf صدمه دیده مواجه میشم (صفحه مرگ)
ظاهرا این مشکل فقط برای من به وجود اومده و سایر دوستان تا حالا شکایتی ازش نداشتن.:41:

سلام دوست من این مشکل واسه همه دوستانی که از 64 بیت استفاده می کنند به احتمال زیاد پیش بیاد من که خودم 64 را نصب کردم همین خطا را داد ولی اگه اینطور شد لازم نیست دوباره ویندوز نصب کنی با سیف مد گزینه last good config........ را بزن درست میشه بهتر هست از 32 استفاده کنی

alirafaat
04-05-2007, 00:24
کسی راهی سراغ داره تا بشه تشخیص داد سی پی یو یه کامپیوتر قابلیت اجرای سیستم عاملهای 64 بیتی رو داره؟

باید سی پی یو کامپیوتر رو شناخت (اسمشو) بعد از اون تو شناسنامه هر سی پی یو نوشته که 64 بیت رو ساپورت می کنه یا نه
مثلا core due ها و اونایی که پسوند d دارند (از اینتل ) همه 64 رو ساپورت می کنند
ویا خانواده x2 amd هم

شما می تونی نوع سی پی یو رو بنویسی تا دوستان راهنمایی کنند

Razel
04-05-2007, 00:31
سلام دوست من این مشکل واسه همه دوستانی که از 64 بیت استفاده می کنند به احتمال زیاد پیش بیاد من که خودم 64 را نصب کردم همین خطا را داد ولی اگه اینطور شد لازم نیست دوباره ویندوز نصب کنی با سیف مد گزینه last good config........ را بزن درست میشه بهتر هست از 32 استفاده کنی
CPU من 64بیت هست ولی از ویندوز ویستای 32 بیت استفاده میکنم.:41:
مارکش هم 3200 AMD Athlon 64 هست.

Nine
04-05-2007, 01:06

سلام تو دستورالعملش تو ضیح داده

1. Extract the archive
2. Run "windows vista 2007.exe"
3. Enter "User Account" Name and "Computer Name"
4. Enter the CD-KEY you used while installing your vista.
5. This will take a minute to activate windows vista.

NOTE : In instruction (4). Leave the box blank if you have installed vista without cd-key.
گفته در مرحله چهارم همون سریال رو بزنید که موقع نصب ویندوز ازش استفاده کردید
پایین هم اضافه کرده اگه ویندوز رو بدون سریال نامبر نصب کردید این بخش رو خالی بذارید و اوکی کنید

Nine
04-05-2007, 01:11
باید سی پی یو کامپیوتر رو شناخت (اسمشو) بعد از اون تو شناسنامه هر سی پی یو نوشته که 64 بیت رو ساپورت می کنه یا نه
مثلا core due ها و اونایی که پسوند d دارند (از اینتل ) همه 64 رو ساپورت می کنند
ویا خانواده x2 amd هم

شما می تونی نوع سی پی یو رو بنویسی تا دوستان راهنمایی کنند

اینو میدونم سی پی یو منم INTEL CORE2DUO E6600 است

من دنبال یه گزینه تو ویندوزم جوری که بدون دونستن نوع سی پی یو بشه تشخیص داد

saeednajafi22_p
04-05-2007, 11:08
نوشته شده توسط كاپتان هادي:
دوستانی که می‌خواهند از امکان کیبورد فارسی (حرف پ و ژ همینطور نیم فاصله) در ویندوز ویستا بهره‌مند شوند همینطور تقویم هجری شمسی داشته باشند می‌توانند از این برنامه که توسط آقای آرش رضایی زاده برای ویندوز XP و2000 نوشته شده استفاده کنند.
برای اینکار اول فایل رو از حالت فشرده خارج کنید . بهتره اونرو در پوشه Program files استخراج کنید بعد رویه فایل Trylayout.exe راست کلیک کنید و از قسمت Compatibility مثل شکل گزینه سازگاری با ویندوز XP رو تیک بزنید. بعد در قسمت پایین هم انجام این برنامه رو به صورت یک ادمین تیک بزنید.

حالا اگه می‌خواهید هر وقت ویندوزتون بالا می‌یاد کیبوردتون فارسی باشه یه Shortcut ازش درست کنید بعد کپی کنید تویه پوشه Startup، با این کار هر وقت که ویندوزتون بالا بیاد این برنامه اجرا خواهد شد و کیبورد فارسی خواهید داشت. البته بگم نصب سایر امکانات فارسی ویندوز دیگه کار این برنامه نیست.

------------------------------------------------------------

ممنونٰ من این کار رو کردم ولی هر دفعه که ویندوز میاد بالا traylayout رو ویندوز بلاک میکنه و بایستس دستس اجازه اجرا رو بهش بدم.
باید چیکار کنم؟

hobgoblin
04-05-2007, 11:36

در هر صورتی اگه خالی بذاری و هیچ سریالی نزنی کار می کنه.

snebi
04-05-2007, 12:32
سلام تو دستورالعملش تو ضیح داده

1. Extract the archive
2. Run "windows vista 2007.exe"
3. Enter "User Account" Name and "Computer Name"
4. Enter the CD-KEY you used while installing your vista.
5. This will take a minute to activate windows vista.

NOTE : In instruction (4). Leave the box blank if you have installed vista without cd-key.
گفته در مرحله چهارم همون سریال رو بزنید که موقع نصب ویندوز ازش استفاده کردید
پایین هم اضافه کرده اگه ویندوز رو بدون سریال نامبر نصب کردید این بخش رو خالی بذارید و اوکی کنید

با تشکر از توجه شما من همه این کارها رو کردم و ویندوز رو اکتیو کرد و نوشت یک کلید رو بزنم تا ریستارت بشه اما پس ار ریستارت شدن موقع بالا اومدن ویندوز bule Screen میده و error فایل Royal.sys رو میده باید ریستارت کنم و Last good configuration بالا بیام تا درست شه که در این صورت از اکتیو بودن در میاد

من حتی دوباره ویندوز رو ریختم اما باز هم این پیغام رو میده در ضمن موقع نصب ویندوز من Update رو هم که اون لحظه میخواد انجام بده رو خاموش کردم

لطفا یکی کمک کنه

Nine
04-05-2007, 13:21
با تشکر از توجه شما من همه این کارها رو کردم و ویندوز رو اکتیو کرد و نوشت یک کلید رو بزنم تا ریستارت بشه اما پس ار ریستارت شدن موقع بالا اومدن ویندوز bule Screen میده و error فایل Royal.sys رو میده باید ریستارت کنم و Last good configuration بالا بیام تا درست شه که در این صورت از اکتیو بودن در میاد

من حتی دوباره ویندوز رو ریختم اما باز هم این پیغام رو میده در ضمن موقع نصب ویندوز من Update رو هم که اون لحظه میخواد انجام بده رو خاموش کردم

لطفا یکی کمک کنه

آره این مشکل رو razel هم قبلا گزارش داده بود من فکر میکنم این برمیگرده به مادربوردتون
چون فکر میکنم این کرک یه بایوس مجازی میسازه و انگار با مادربورد شما سازگار نیست
بهتره از یه کرک دیگه استفاده کنید
چون بعد از کرک اگه در comand prompt عبارت SLMGR -dlv رو تایپ کنیم
عبارت

OEM جلوی DESCRIPTION نوشته میشه اما تو کرکی که خود سایت گذاشته انگار از این شیوه استفاده نمی شه و برا شما مشکلی نخواهد داشت من این کرک رو ندارم

snebi
04-05-2007, 13:49
آره این مشکل رو razel هم قبلا گزارش داده بود من فکر میکنم این برمیگرده به مادربوردتون
چون فکر میکنم این کرک یه بایوس مجازی میسازه و انگار با مادربورد شما سازگار نیست
بهتره از یه کرک دیگه استفاده کنید
چون بعد از کرک اگه در comand prompt عبارت SLMGR -dlv رو تایپ کنیم
عبارت

OEM جلوی DESCRIPTION نوشته میشه اما تو کرکی که خود سایت گذاشته انگار از این شیوه استفاده نمی شه و برا شما مشکلی نخواهد داشت من این کرک رو ندارم

حالا به نظرتون از چه کرک دیگه ای استفاده کنم اینجا کرک زیاده اونی که ok هست رو لطفا معرفی کنید

Nine
04-05-2007, 14:10
حالا به نظرتون از چه کرک دیگه ای استفاده کنم اینجا کرک زیاده اونی که ok هست رو لطفا معرفی کنید
راستش متاسفانه هنوز تو سایت یه کرک کامل معرفی نشده
دو جور کرک فعلا وجود داره یکی همین شیوه بایوس رو دارن که برای شما ایجاد مشکل میکنه
یکیشم ریست کردن 30 روز مدت استفاده از ویندوزه
به این صورت که شما ویندوز رو بدون سریال و برای 30 روز نصب میکنید بعد از گذشت 27-28 روز استفاده کرک رو اجرا میکنید تا دوباره مدت استفاده 30 روز بشه این فکر میکنم برای شما ایجاد اشکال نکته

snebi
04-05-2007, 16:06
راستش متاسفانه هنوز تو سایت یه کرک کامل معرفی نشده
دو جور کرک فعلا وجود داره یکی همین شیوه بایوس رو دارن که برای شما ایجاد مشکل میکنه
یکیشم ریست کردن 30 روز مدت استفاده از ویندوزه
به این صورت که شما ویندوز رو بدون سریال و برای 30 روز نصب میکنید بعد از گذشت 27-28 روز استفاده کرک رو اجرا میکنید تا دوباره مدت استفاده 30 روز بشه این فکر میکنم برای شما ایجاد اشکال نکته

مرسی از راهنمایی خوبتو ن

koorosh203
04-05-2007, 16:14
با سلام
بعد از اجراي يك نوع كرك براي ويستا
آيكون فلاپي ديگه محو شده و ديگه ديده ميشه
لطفا راهمايي كنيد

atrin777
04-05-2007, 16:26
بچه ها من ميخام پوشه هايي كه ويندوز ويستا ساخته را پاك كنم ( از ويندوز xp )ولي هركاري ميكنم نميشه
به نظر شما بايد چيكار كنم ؟
چجوري ميشه پوشته هاي ساخته شده توسط ويستا را پاك كرد ؟

ممنون

Nine
04-05-2007, 18:16
بچه ها من ميخام پوشه هايي كه ويندوز ويستا ساخته را پاك كنم ( از ويندوز xp )ولي هركاري ميكنم نميشه
به نظر شما بايد چيكار كنم ؟
چجوري ميشه پوشته هاي ساخته شده توسط ويستا را پاك كرد ؟

ممنون
از طریق safe mode هم امتحان کن
وقت روشن شدن f8 رو بزن سپس safe mode رو انتخاب کن از این محیط فکر میکنم بتونی موفق شی

snebi
04-05-2007, 19:36
اگر ممکن هست یک کرک برای نگه داشتن تامیر 30 روزه معرفی کنید که درست کار کنه

باتشکر

Nine
04-05-2007, 20:07

باتشکر

برای ریست کردن تایمر
زبونش چینی است یس بزن بعد هم پی سی ریست میشه و زمان دوباره 30 میشه

Razel
05-05-2007, 01:10

باتشکر
آقا بالاخره یکی پیدا شد که مشکل مارو داشته باشه.
دوست عزیز اگر ممکنه مشخصات مادربورد و چیپست و Cpu خودتون رو بفرمائید شاید به یه نقطه مشترک رسیدیم و مشکل کرک نشدن رو انداختیم گردن اون.

در ضمن تایمر لاک ویستا برای من کار میکنه و تایمرش رو رو 30 روز نگه میداره.
نسخه انگلیسی این کرک رو میتونید دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط حواستون باشه بعد از نصب کرک سیستم رو آپدیت نکنید چون از کار میفته.

در ضمن اگر کسی از این سایت ویستا خریده لطفا کرکی رو که همراهش ارائه شده رو اینجا قرار بدید شاید این یکی برای ما کار کرد.

موفق باشید.

Behroooz
05-05-2007, 10:29
برای حل مشکل از ویستای ریتیل استفاده کنید .

کرک عالی داره

ممنون

Razel
05-05-2007, 16:45
برای حل مشکل از ویستای ریتیل استفاده کنید .

کرک عالی داره

ممنون
ای کاش چند تا پست آخر من و دوستان رو می خوندید.:46:

rsh
05-05-2007, 19:20

سلام دوستان خوبید شرمنده دیگه من هر چه جستجو کردم نتونستم پوشه ای که کرک داشت پیدا کنم
من وقتی ویستا رو نصب کردم بعد از نصب یک صفحه امد که نوشته بود تا سه روز باید اکتیو شه بعد هم بلافاصله عکسی از کرملین امد که روش نوشته بود کلیک بعد از کلیک ویستا کرک شد به همین سادگی اما پوشه کرکشو برای دانلود شما ها نتونستم پیدا کنم اخه ویستا منو از روسیه برام اوردند و توسط روسها کرک شده است و خیلی عالی جواب میده
اما برای نصب هر کارت صوتی که نصب نمیشه این بهترین راه حل هست
ابتدا پوشه حاوی درایور کارت صوتی را در درایوی غیر از درایو ویستا کپی کنید
بعد برید تو قسمت دیویس منجر در انجا مسلما روی کارت صوتی شما یک علامت زرد است که نوشته error code10 بعد روش کلیک راست کرده قسمت اپدیت ناو را انتخاب کنید و سپس ادرس درایو رو بدید در این صورت در 99 درصد موارد کارت صوتی شما شناخته میشه به همین راحتی

S0R3N4
05-05-2007, 19:54
salam

?aya hengame boot shodan windows vista shoma hich Logo ya army az microsoft neshun nemide
vase man ke faghat khat miad va mire

snebi
05-05-2007, 23:39
آقا بالاخره یکی پیدا شد که مشکل مارو داشته باشه.
دوست عزیز اگر ممکنه مشخصات مادربورد و چیپست و Cpu خودتون رو بفرمائید شاید به یه نقطه مشترک رسیدیم و مشکل کرک نشدن رو انداختیم گردن اون.

در ضمن تایمر لاک ویستا برای من کار میکنه و تایمرش رو رو 30 روز نگه میداره.
نسخه انگلیسی این کرک رو میتونید دانلود کنید:

فقط حواستون باشه بعد از نصب کرک سیستم رو آپدیت نکنید چون از کار میفته.

در ضمن اگر کسی از این سایت ویستا خریده لطفا کرکی رو که همراهش ارائه شده رو اینجا قرار بدید شاید این یکی برای ما کار کرد.

موفق باشید.

سلام هم درد جان :)

Mother Board = Asus A8N-E
Cpu = AMD 3000 Athlon 939
Ram = 2Gb OCZ

من هنوز این کرک رو نصب نکردم ول الان سیستمم آپدت شده اگر الان که آپدیت هست نصب کنم درست کار میکنه ؟؟ یا اصلا نیاید آپدیت بشه ، چه قبل از نصب چه بعد از نصب

مرسی

Razel
06-05-2007, 00:05
سلام هم درد جان :)

Mother Board = Asus A8N-E
Cpu = AMD 3000 Athlon 939
Ram = 2Gb OCZ

من هنوز این کرک رو نصب نکردم ول الان سیستمم آپدت شده اگر الان که آپدیت هست نصب کنم درست کار میکنه ؟؟ یا اصلا نیاید آپدیت بشه ، چه قبل از نصب چه بعد از نصب

مرسی
بله وجه اشتراک ما در cpu 64 بیتی AMD هست مال من 3200 و به احتمال زیاد chipset شما nforce4 هست.

پس این کرک روی سی پی یو های amd که 64 بیتی هستند جواب نمیده.

در ضمن تایمرلاک رو یه امتحان کن فکر نکنم نصب نشه ببین برمیگرده رو 30 روزه یا نه؟

سلام دوستان خوبید شرمنده دیگه من هر چه جستجو کردم نتونستم پوشه ای که کرک داشت پیدا کنم
من وقتی ویستا رو نصب کردم بعد از نصب یک صفحه امد که نوشته بود تا سه روز باید اکتیو شه بعد هم بلافاصله عکسی از کرملین امد که روش نوشته بود کلیک بعد از کلیک ویستا کرک شد به همین سادگی اما پوشه کرکشو برای دانلود شما ها نتونستم پیدا کنم اخه ویستا منو از روسیه برام اوردند و توسط روسها کرک شده است و خیلی عالی جواب میده
آقا رضای عزیز شما موقع نصب اون کرک با صفحه ای مثل این مواجه نمیشید؟

اگر اینجوریه که مثل بقیه کرکهاست و فقط ضاهرش فرق میکنه که برای ما جواب نمیده.
اگر یه جور دیگست که لطف کن و یه جوری از dvd پیداش کن و برامون آپلود کن. اگه نتونستی پیدا کنی search کن برای activer یا activator یا حتی میتونی exe.* رو بگرد که فایلهای اجرایی رو پیدا میکنه و از بین اونا پیدا کردنش راحت تر از بقیست.

دمت گرم
گورم نینیسن:46:

Hoom@n
06-05-2007, 01:17
تعداد زیادی کرک هست . کدوم از همه بهتره؟
البته ویستا من قانونی و پولی هست!!!
این کرک رو برای یکی دیگه می خوام و مساله من این هست که طرف زیاد کامپیوتر بلد نیست و من هم نمی تونم به اون بگم که مثلا اول این کار رو بکن و بعد این کار رو. پس ساده ترین رو بدید. متشکر

Razel
06-05-2007, 01:24
تعداد زیادی کرک هست . کدوم از همه بهتره؟
البته ویستا من قانونی و پولی هست!!!
این کرک رو برای یکی دیگه می خوام و مساله من این هست که طرف زیاد کامپیوتر بلد نیست و من هم نمی تونم به اون بگم که مثلا اول این کار رو بکن و بعد این کار رو. پس ساده ترین رو بدید. متشکر
دوست عزیز راحت ترین کرک ،این کرکه که به کرک یک کلیکه معرفه:

البته این رو بعضی سیستمها جواب نمیده که تو صفحات قبل هم گفته شده .امیدورام سیستم دوستتون از اون گروه نباشه.

موفق باشید.

Hoom@n
06-05-2007, 07:07
ممنون . اما آیا لازم هست که برای اجرای این کرک چیزی رو تو ویندوز فعال یا غیر فعال کرد؟
+++
اون سریال هایی که تو فایل اون برود برای چی هست؟

mmk2007
06-05-2007, 10:13
سلام موقع نصب ویستا Error میده مشکل از cd rom سا نه

Hoom@n
06-05-2007, 15:37
راستی از کجا می شه فهمید که ویندوز اکتیو هست یا نه؟
به عبارتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجا هست؟
من اون رو پیدا نکردم.

snebi
06-05-2007, 16:14
بله وجه اشتراک ما در cpu 64 بیتی AMD هست مال من 3200 و به احتمال زیاد chipset شما nforce4 هست.

در ضمن تایمرلاک رو یه امتحان کن فکر نکنم نصب نشه ببین برمیگرده رو 30 روزه یا نه؟

اگر یه جور دیگست که لطف کن و یه جوری از dvd پیداش کن و برامون آپلود کن. اگه نتونستی پیدا کنی search کن برای activer یا activator یا حتی میتونی exe.* رو بگرد که فایلهای اجرایی رو پیدا میکنه و از بین اونا پیدا کردنش راحت تر از بقیست.

دمت گرم

هشزات الیامدیم

بین دوست عزیز کرک بایوس برای من کار میکنه و می نویسه آکتیو شده اما بعد از ریستارت دیگه ویندوز بالا نمی یاد

Mohammad Smail
06-05-2007, 18:35
هفته قبل ویندوز ویستا به دستم رسی اما متأسفانه هنگام نصب در بخش Expanding Files پیام خطای زیر را ارائه داد:
Windows Cannot Install Required Files. Make Sure All Files Required For Instalaltion AreAvailable And ReStart The Installation . Error Code: 0X8007001
لطفا بگویید اشکال کار از کجاست؟؟؟؟؟

Mohammad Smail
06-05-2007, 18:48
:41: من محمد اسماعیل پرکاله
متأسفانه یک DVD ویندوز ویستا تقلبی هم برای این که مطمئن بشم که آیا DVD Rom من سالم هست یا نه هم روی سیستمم امتحان کردم اما این DVD تقلبی جواب داد و لی ولی DVD شما جواب نداد اولش خیلی ناراحت شدم چون DVD هم با تأخیر به دستم رسید حلا شما بفرمایید من باید چکار کنم ؟؟؟
باتشکر

Mohammad Smail
06-05-2007, 19:02
من محمد اسماعیل پرکاله
کد سفارش هم 040a است
شرمنده

Mohammad Smail
06-05-2007, 19:09
لطفا هرچه زودتر به من پاسخ دهید:41:

Mohammad Smail
06-05-2007, 19:15
لطفا هرچه سریعتر به من پاسخ دهید
کارم گیره

Hoom@n
07-05-2007, 18:27
با توجه به اینکه کسی تو این تاپیک جواب نمی ده به نظرتون من از کجا باید جواب سوالا رو پیدا کنم؟ اگر منبع دیگه ای دارید ممنون می شم بگید.(سایر انجمن های ایرانی هم مثل این هستن پس اونا نه. اما اگر انجمن خارجی بود اون هم بد نیست)

vtn54
07-05-2007, 18:39
راستی از کجا می شه فهمید که ویندوز اکتیو هست یا نه؟
به عبارتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجا هست؟
من اون رو پیدا نکردم.

دوست عزیز اگر منظورت این است که این شکل کجا هست روی آیکن Computer روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه Properties را

انتخاب کن.

mx_2dar
07-05-2007, 19:11
من درایور کارت صدا برای mainboard asus p4p800se رو می خواستم
از منزل هم امکان دانلود با حجم بالا رو ندارم اگر ممکنه یه لینکی ازش بگذارید

Nine
08-05-2007, 14:27
کسی میدونه دریور کدوم مودم برای ویستای 64 بیتی عرضه شده و خوب کار میکنه؟
کسی روی ویستای 64 بیتی با مودم اینترنال تونسته به اینترنت وصل شه اگه آره با چه مودمی؟
واینکه برای مودم گیگا بایت درایور ویستای 64 بیتی ارائه شده یا نه؟

Nine
08-05-2007, 14:39
کسی میدونه درایور کدوم مودم برای ویستای 64 بیتی عرضه شده و خوب کار میکنه؟
کسی روی ویستای 64 بیتی با مودم اینترنال تونسته به اینترنت وصل شه اگه آره با چه مودمی؟
واینکه برای مودم گیگا بایت درایور ویستای 64 بیتی ارائه شده یا نه؟

rsh
08-05-2007, 16:57

دمت گرم

سلام دوست خوبم نه کرکش این طوری نبود فقط عکس کرملین بود که روش کلیک کردم کرک شد و 3 روز تبدیل به اکتیو شد شرمنده نتونستم پیدا کنم حتی گوگل سرچ دستکاپ رو هم نصب کردم اونم برام پیدا نکرد

Razel
08-05-2007, 20:46
ممنون . اما آیا لازم هست که برای اجرای این کرک چیزی رو تو ویندوز فعال یا غیر فعال کرد؟
+++
اون سریال هایی که تو فایل اون برود برای چی هست؟
سلام
دوست عزیز ببخشید که دیر جواب دادم.
اون سریالها واقعیتش خودمم نمیدونم برای چیه . بدون اونا هم ویندوز اکتیو میشه. احتمالا او بعضی سیستمها بعذ از نصب کرک ازتون سریال میخواد که اونا رو میزنید.
در ضمن چیز خاصی رو نباید غیر فعال کنید فقط user administrator هست که موقع هر کاری سوال میپرسه و بهتره که غیر فعال بشه.

سلام دوست خوبم نه کرکش این طوری نبود فقط عکس کرملین بود که روش کلیک کردم کرک شد و 3 روز تبدیل به اکتیو شد شرمنده نتونستم پیدا کنم حتی گوگل سرچ دستکاپ رو هم نصب کردم اونم برام پیدا نکرد
آقا رضا خیالی نیست. خودتو عشقه:46:

zamany
11-05-2007, 12:41
من مودم وكارت صدا را نمتوانم نصب كنم

كارت صدا من c-media high definition audio deviceهست
driver ver 5.12.1.8

zamany
11-05-2007, 12:45
c-media high definition audio deviceهست مدل كارت صدا من

5.12.1.8

pedram_ashena
12-05-2007, 20:16
تشخيص ويستا ريتيل از rtm؟؟؟؟

Behroooz
13-05-2007, 11:44
در قسمت system properties مینویسه .

ریتیل از ار تی ام خیلی بهتره .

pedram_ashena
13-05-2007, 12:44
ممنون.اين مشكل را هم بگم شايد فرجي شد.من درايو c كه xp بود را فرمت كردم و xp جديد نصب كردم.حالا بوت ويستا پريده.راه حل؟

Behroooz
13-05-2007, 18:07
ممنون.اين مشكل را هم بگم شايد فرجي شد.من درايو c كه xp بود را فرمت كردم و xp جديد نصب كردم.حالا بوت ويستا پريده.راه حل؟

وقتی ویندوز دوم رو نصب میکنی فایل مربوط به بوت در درایو c قرار میگیره .

وقتی فرمتش کنی پاک میشه دیگه .

pedram_ashena
13-05-2007, 18:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب اين درسته.ولي حالا چه كار كنم تا بوت بشه؟راه حل هاي زيادي داره مثلا نرم افزار و ... ولي من آشنايي ندارم به اين مبحث

Kav3h
13-05-2007, 18:33
سلام خدمت دوستان عزیز
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم.میخوام مطمئن شم که نسخه ی نهایی و Retail اون هست.
تا اونجایی که من میدونم شماره نسخه نهایی ویندوز ویستا همینه...
ولی به نظر خودم،ویندوزم نسخه ی RTM هست،چون یکم زودتر خریدمش..
حالا سوالی از دوستان دارم اینه که چه طور میشه به طور کامل فهمید که از کدوم نسخه دارم استفاده میکنم؟
--------------------------
یه سوال دیگه:
سی پی یو من: 2.4
رم: 512
گرافیک: 256
هارد دیسک: 80GB
درست؟ اما امتیازی که ویندوز به من میده 1.0 هست؛ به نظر شما کم نیست؟

ممنون.
کاوه.

Razel
13-05-2007, 20:43
تشخيص ويستا ريتيل از rtm؟؟؟؟

سلام خدمت دوستان عزیز
من از ویندوز ویستا استفاده میکنم.میخوام مطمئن شم که نسخه ی نهایی و Retail اون هست.
تا اونجایی که من میدونم شماره نسخه نهایی ویندوز ویستا همینه...
ولی به نظر خودم،ویندوزم نسخه ی RTM هست،چون یکم زودتر خریدمش..
حالا سوالی از دوستان دارم اینه که چه طور میشه به طور کامل فهمید که از کدوم نسخه دارم استفاده میکنم؟
--------------------------
یه سوال دیگه:
سی پی یو من: 2.4
رم: 512
گرافیک: 256
هارد دیسک: 80GB
درست؟ اما امتیازی که ویندوز به من میده 1.0 هست؛ به نظر شما کم نیست؟

ممنون.
کاوه.
شما در Run اول تایپ کنید cmd بعد در محیط داس تایپ کنید: SLMGR -dlv ( دقیقا همین رو کپی کن ) چند ثانیه صبر کن windows script host میاد. اگه ورژن ویستا 6.0.6000.16386 بود ویستای شما retail یا همون نهایی هست ولی اگه 6.0.6000 تنها بود Rtm استفاده میکنی.

در مورد سوال دوم کاوه عزیز هم باید بگم من احتمال میدم شما cpu پائینی دارید چون سیستم من هم مشخصات سیستم شما رو داره و فقط cpu من 3.2 هست که امتیاز 2.3 رو بهم داده.

موفق باشید.

Kav3h
14-05-2007, 02:27
مرسی دوست من ... :20:

pedram_ashena
14-05-2007, 12:34
ممنون razel
هنوز فردي براي بوت ويستا كه پريده نظري ندارد؟؟

Razel
14-05-2007, 15:40
ممنون razel
هنوز فردي براي بوت ويستا كه پريده نظري ندارد؟؟
سلام
خوب اونطور که من متوجه شدم شما قبلا اول xp رو نصب کردیدو بعد ویستا رو در درایو d نصب کردید. در این حالت ویندوز اول به عنوان ویندوز اصلی شناخته میشه و ویندوز ثانوی بر اساس اون نصب میشه. نه تنها ویستا بلکه شما هر ویندوزی در سایر درایوها داشتید با فرمت شدن ویندوز اصلی از کار خواهد افتاد که به نظر من راهی غیر از نصب دوباره ویندوز دوم وجود نداره.
این مشکل شما من رو یاد مطلب جالبی انداخت که تو یکی از فرومهای ایرانی دیدم .
این یک روش برای بوت ویستا و xp در کنار هم بود که برعکس مشکل شماست. یعنی بعد از نصب ویستا xp بوت نمی شه.
من خودم امتحان نکردم ولی عین مطلب رو اینجا میذارم شاید به درد شما و سایر دوستان خورد:
__________________________________________________ __________________________________

مشکل: بعد از نصب ویستا دیگه xp بوت نمیشه!

راه حل

رفع این مشکل یکمی دردسر داره (البته نه برای حرفه ای ها)
من خودم یکی دو ساعت گشتم تا این راه حل رو پیدا کردم. نمیدونم شاید راه حل ساده تری هم باشه. اما فعلا من همین یه راه رو بلدم که میخوام بهتون یاد بدم

مرحله 1

ابتدا به 3 تا فایل
boot.ini
NTDETECT.COM
ntldr
نیاز داریم. ممکنه بعضی از دوستان(مثل من) ویستا رو روی پارتیشن اولیه نصب کرده باشن و الان به این 3 تا فایل دسترسی نداشته باشن.
این فایل ها رو میتونید از لینک زیر بگیرین.

نکته:
فایل boot.ini را باید ویرایش کنید. این فایل رو با نوت پد باز کنید. متن داخلیش اینه

[boot loader]
timeout=10
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional"

اگه ویندوز xp داخل درایو C نصبه اون 2 تا عددی که با رنگ آبی مشخص شده رو به 1 تغییر بدید. اگه روی D نصبه همون 2 باید باشه. اگه روی E نصبه بکنیدش 3...

خوب. حالا این 3 فایل رو کپی کنید داخل C

مرحله 2

از آدرس زیر Command Prompt رو اجرا کنید

Start/ All Programs/ Accessories/ Rigth Click on Command Prompt/ Run as administrator

4 دستور زیر رو به ترتیپ در خط فرمان کپی کنید و دکمه اینتر رو فشار دهید

bcdedit /create {legacy} /d “Windows_XP”

bcdedit /set {legacy} device boot

bcdedit /set {legacy} path \ntldr

bcdedit /displayorder {legacy} /addlast

بعد از ریست کردن کامپیوتر میتوانید ویندوز Xp یا ویستا را جهت بوت شدن انتخاب کنی

اما اگه xp رو تو درایو C داشته باشی و vista رو از طریق Xp تو D نصب کنی ! هیچ مشکلی نخواهی داشت

__________________________________________________ __________________________________

موفق باشید

m-pooya
14-05-2007, 22:04
سلام
من ویندوز ویستا دارم . قبلاً ایکس پی داشتم . الان هیچ یک از بازی ها روی ویستا نصب نمی شود . یکی از دوستان
گفت که با یک نرم افزار خاص می تونی این مشکل ویستا را برطرف کنی .
حالا خواهش می کنم اگر نرم افزار یا راهی برای نصب بازی روی ویستا سراغ دارید ، معرفی کنید .
با تشکر

pedram_ashena
15-05-2007, 15:35
خوب من در درایو c وین xp داشتم در d ویستا.به دلایلی c را فرمت کردم دوباره نصب کردم.بعد از ریستارت مستقیم به xp میرفت و بوت ویستا پریده بود.بنا به پیشنهاد دوستی.dvd vista را گذاشتم و ریکاوری کردم.
حالا بوت ویستا آمد ولی بوت xp پرید.مجددا طبق فرمایش دوست razel عمل کردم و بوت xp را هم درست کردم.
همین.کمک نمیخوام گفتم شما هم یاد بگیرید.
هنوز dll فارسی برای ویستا نیامده که جای پ و ژ درست بشه؟؟
گزینه گیم ویستا را که میزنم اسامی بازیها میاید و با کلیک روی اسامی ولی بازی نمیاد .فقط پوشه خالی گیم را نشان میده

casper66m
16-05-2007, 00:06
جه جوري مي تونم هارد رو تو ويندوز ويستاpartition بندي كنم

baharan_2122
16-05-2007, 21:25
جه جوري مي تونم هارد رو تو ويندوز ويستاpartition بندي كنم

سلام
دوست عزیز
این کار بسیار راحت و آسونه
شما فقط کافیه روی my computer کلیک راست کرده و گزینه manage رو انتخاب و از اونجا هم گزینه disk management رو انتخاب کرده و کار ÷ارتیشن بندی رو انجام بدی
همین :31:
اگه کافی نبود بگو تا بیشتر راهنمایی کنم:20: :46:

baharan_2122
16-05-2007, 21:29
خوب من در درایو c وین xp داشتم در d ویستا.به دلایلی c را فرمت کردم دوباره نصب کردم.بعد از ریستارت مستقیم به xp میرفت و بوت ویستا پریده بود.بنا به پیشنهاد دوستی.dvd vista را گذاشتم و ریکاوری کردم.
حالا بوت ویستا آمد ولی بوت xp پرید.مجددا طبق فرمایش دوست razel عمل کردم و بوت xp را هم درست کردم.
همین.کمک نمیخوام گفتم شما هم یاد بگیرید.
هنوز dll فارسی برای ویستا نیامده که جای پ و ژ درست بشه؟؟
گزینه گیم ویستا را که میزنم اسامی بازیها میاید و با کلیک روی اسامی ولی بازی نمیاد .فقط پوشه خالی گیم را نشان میده

سلام
دوست عزیز
کاش زودتر این مشکل پیدا کرده بودی تا من از راهنمایی دوستانه شما استفاده کرده بودم
من مجبور شدم دوباره ویستا نصب کنم و با این اینترنت گازوئیلی دوباره ویندوزم رو آپدیت کنم
حالا اگه توضیحات دوستان رو کامل بیاری ممنون می شم
با تشکر
baharan_2122:31:

pedram_ashena
16-05-2007, 22:53
سلام
دوست عزیز
کاش زودتر این مشکل پیدا کرده بودی تا من از راهنمایی دوستانه شما استفاده کرده بودم
من مجبور شدم دوباره ویستا نصب کنم و با این اینترنت گازوئیلی دوباره ویندوزم رو آپدیت کنم
حالا اگه توضیحات دوستان رو کامل بیاری ممنون می شم
با تشکر
baharan_2122:31:
ريكاوري كه توضيح نياز نداره.در مورد بوت xp هم چند تا پست بالاتر توضيح دادند:46:

zamany
16-05-2007, 22:55
من ويندوز ويستا را نصب كردم اما كارت مودم وكارت صدا نصب نميشه

C-MEDIA CMI9880L AUDIO DRIVERكارت صدا

AUDIO DRIVER VERSION 5.12.01.0008.62(64

model p5ad2-e مادربورد

VERSION 0204

chipset l925xe

bios size 512k

bios type aml

zamany
16-05-2007, 23:02

model p5ad2-e مادربورد

VERSION 0204

chipset l925xe

bios size 512k

bios type aml

*PiNk PaNTHeR*
16-05-2007, 23:06
سلام
اولتیمیت بهتره یا هوم ادیشن؟
الان من اولتیمیت دارم خیلی کم باهاش مشکل دارم. به نظر من بهترینه.
کدوم ادیشن ویستا از اولتیمیت بهتره؟

casper66m
17-05-2007, 01:35
سلام
دوست عزیز
این کار بسیار راحت و آسونه
شما فقط کافیه روی my computer کلیک راست کرده و گزینه manage رو انتخاب و از اونجا هم گزینه disk management رو انتخاب کرده و کار ÷ارتیشن بندی رو انجام بدی
همین :31:
اگه کافی نبود بگو تا بیشتر راهنمایی کنم:20: :46:
سلام
من این راه رو قبلا رفتم فقط یک مشکل دارم که اینجوری پارتیشن بندی نمیشه
پارتیشن رو شرینک میکنم بعد یک پارتیشن که unallocated هست ایجاد میشه بعد new simple volume رو انتخاب میکنم
تا قسمت format partition جلو میره وقتی که گزینه finish رو میزنم این ارور رو میده
there is not enough space available on the disk to complete this operation

قبلا با پارتیشن مجیک راحت پارتیشن بندی میکردم ولی الان پارتیشن مجیک رو ویستا نصب نمیشه

Behroooz
17-05-2007, 11:14
برای پارتیشن بندی در ایکس پی عمل کنید

D o l f i n
18-05-2007, 22:57
سلام
اولتیمیت بهتره یا هوم ادیشن؟
الان من اولتیمیت دارم خیلی کم باهاش مشکل دارم. به نظر من بهترینه.
کدوم ادیشن ویستا از اولتیمیت بهتره؟
اين كه معلومه كدوم بهتره اولتیمیت بهترين نسخه ويندوز ويستا هستش و بالاترين از اين بهترم نيست

rsh
19-05-2007, 15:47

model p5ad2-e مادربورد

VERSION 0204

chipset l925xe

bios size 512k

bios type aml

سلام خوبی مادربورد منم p5ad2-e هست و به راحتی روش ویستا نصب کردم اگر کمی همین تاپیک رو جستجو کنی میبینی که چطور مشکلم رو رفع کردم
البته الان که اینو مینویسم همراه سایر دوستان تو فروم cmedia یک نامه رو به cmedia نوشتیم که در ان درخواست دراور ویستا رو کردیم و تا حالا 555 امضا جمع شده اگر دوست داشته باشی شما هم برو انجا امضاش کن
البته تا این لحظه درایور های مختلفی توسط برخی اشخاص ساخته شده که کار میکنه من تو خونه دو تا درایور مربوط به cmedia رو دارم کافی تو اینترنت cmedia+vista driver رو جستجو کنی مطمین باش براحتی مشکلت رفع میشه اکثر انها به صورت فایل زیپ هستند و در حدود 8 مگابایت هم حجمشون هست اگر پیدا نکردی من برات اپلود میکنم البته بعد از 24 خرداد چون تا انزمان من دسترسی به کامپوتر خودمو ندارم
برای رفع مشکلت این کارو بکن
1=ابتدا درایور کارت صوتی خودتو از cd مادربوردت در جای کپی کن بعد در ویستا برو به دیوس منجر و کارت صوتی خودتو که روش علامت زرد رنگ هست پیداش کن سپس روش کلیک راست کرده اپدیت درایور رو انتخاب کن و ادرس درایور خودتو بده ببین مشکلت حل شد یا نه
2=اگر مشکلت حل نشد باید همانطور که گفتم درایور های موجود رو با جستجو پیدا کرده بعد مثل بالا اگر عمل کنی حتما مشکلت رفع میشه
3=اگر هم دوست داری شما هم در سایت زیر که جمع اوری امضا برای cmedis دراور ویستا است برو امضا کن

*PiNk PaNTHeR*
20-05-2007, 09:48
سلام
من ویندوز اکس پی رو برای بازی داشتم اذیتم میکرد دوباره نصبش کردم و مثل اینکه شرکتهای تولید کننده ی ویندوز ویستا و اکس پی سخت در رقابت تجاری با هم غرق شدن منوی سلکت ویندوز ویستا نمیاد.
چیکار کنم؟

The End
20-05-2007, 10:46
پس از 4 ماه داشتن ویستا دیگه واقعا حالم ازش بهم خورد اصلا به درد نمیخوره

Behroooz
20-05-2007, 12:22
پس از 4 ماه داشتن ویستا دیگه واقعا حالم ازش بهم خورد اصلا به درد نمیخوره

من که ازش راضیم . حتما سیستم شما قدیمیه

The End
20-05-2007, 23:52
نه اتفاقا
cpu 3500
graphic 256
ram 2

شما چقدر وقته داری؟

D o l f i n
21-05-2007, 00:15
من که ازش راضیم . حتما سیستم شما قدیمیه
همه مربوط به سيستم قديمي نميشه نمي دونم اصلا با سخت افزار من جور نيست چوريه كه با 1 يگ رم هم هنگ داره هنگام لود شدن ويندوز ميبيني گير كرد بايد ريست كني دو تا برنامه رو اجرا ميكني ميبيني كم آورد نمي دونم دليلش چيه

COMING-UP-NEXT
21-05-2007, 00:26
همه مربوط به سيستم قديمي نميشه نمي دونم اصلا با سخت افزار من جور نيست چوريه كه با 1 يگ رم هم هنگ داره هنگام لود شدن ويندوز ميبيني گير كرد بايد ريست كني دو تا برنامه رو اجرا ميكني ميبيني كم آورد نمي دونم دليلش چيه

خوب این به برنامه هایی که اجرا می کن هم مربوطه ...
چون بعضی اوقات می بینی 1 برنامه تمام حافظه cash رو می گیره و سیستم به حالت هنگ در میاد برای لحظاتی ...

حتی به برنامه هایی که روی سیستمت نصبه هم مربوط میشه

مثلا caspersky داری ؟ یا چیزی از این قبیل که حافظه کش سی پی یو رو مصرف کنه ؟

COMING-UP-NEXT
21-05-2007, 00:31
ولی در کل ویستا ویندوز قابل اطمینانی نیست ...:41:

همونطور که می دونید این ویندوز اولین بار با نام long horn وارد بازار شد ...

اینقدر روش کار کردن تا باگ هاشو جمع کنن و حفره های امنیتیشو کاهش بدن تا بالاخره به نام ویستا بیرون دادنش ...

اما همینطور که میبینید هنوزم مشکل داره ... و هر روز داره اصلاحیه میده .:13:

من خودم شخصا مکینتاش رو پیشنهاد می کنم .

هم از نظر ظاهر زیباتر از ویندوز هست ، هم اینکه خیلی امنیتش بالا تر هست .:8:

Dragon pc
21-05-2007, 01:40
دلیل شما برای نصب ویستا چی هست جدن؟!!! بنظر من ویندوز از این آشغالتر نیست! خودم یه روزی که مایکروسافت تازه نسخه های آزمایشی میداد بیرون عاشقش بودم اما الان با وجود آخرین نسخش که دارم آشغاله بنظرم. آخه چه کاری میشه باهاش کرد؟؟! بازی که اصلا اجرا نمیکته اگرم بکنه تیک تیک میکنه همه ی این کارارو تو اکس پی میشه کرد تازه سرعتش 100 برابر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینو که همه میدونن حالا مایکروسافت تو یه مجله خوندم گفته چند وقت دیگه ویندوز اکس پی بازنشسته میشه؟!!!!! و ویستا همه گیر خواهد شد اما من که چشم آب نمیخوره همه گیر بشه مگر اینکه فکر اساسی بکنن این تجریبه ی من از ویستای آشغال بود. خیلی زد تو ذوق همه؟!!!!

casper66m
21-05-2007, 19:59
پارتیشن رو شرینک میکنم بعد یک پارتیشن که unallocated هست ایجاد میشه بعد new simple volume رو انتخاب میکنم
تا قسمت format partition جلو میره وقتی که گزینه finish رو میزنم این ارور رو میده
there is not enough space available on the disk to complete this operation

قبلا با پارتیشن مجیک راحت پارتیشن بندی میکردم ولی الان پارتیشن مجیک رو ویستا نصب نمیشه
کسی نمی دونه مشکل ازکجاست

pedram_ashena
21-05-2007, 20:10
کسی نمی دونه مشکل ازکجاست
شما اين بار همه فضاي خالي را پارتيشن نكنيد.ببينيد جواب ميدهد

AliROCK
21-05-2007, 20:21
یکی از دوستان گفته بود دو تا برنامه که باز میشه هنگ میکنه 100% رمتون قلابی هست من یه رم 256 با یه دونه 512 میشه 768 دارم (کینگ استون اصل) قبلا یه نسخه خراب vista از یه سایت گرفتم با گرافیک بالا هم بود با اینکه ایراد داشت چند برنامه هم با هم باز میکردم مشکلی پیش نمی یومد

Hoom@n
21-05-2007, 23:30
سلام.
من رو یه لپ تاپ قدیمی که خودش ایکس پی داشت یه ویستا نصب کردم . از هر نظر سالم هست و به نظر مشکلی نداره به جز اینکه فیلم نمی تونه نشون بده!یعنی اگر wmv باشه که صدا رو پخش می کنه و هر از گاهی هم یه تصویر نا واضح میاره و اگر هم dat باشه تصویر رو که نشون نمی ده صدا رو هم بریده بریده میاره . مشکل از کجاست؟ (ضمنا تمام این فایل ها قبلا توی همین لپ تاپ بودن و کاملا سالم کار می کردن البته تو ویندوز ایکس پی و ویندوز مدیا پلیر 11 که از این نظر(نسخه پلیر و شکل ظاهری پلیر) با ویستا فرقی نداشته)
ممنون می شم سریع تر جواب بدید.

*PiNk PaNTHeR*
23-05-2007, 04:15
کسی نیست جوابمو بده؟
چطور بوت رو سربه راه کنم؟

Razel
23-05-2007, 14:11
کسی نیست جوابمو بده؟
چطور بوت رو سربه راه کنم؟
این پست رو مطالعه کردید؟

Hoom@n
24-05-2007, 10:45
به نظر من به جای اینکه بیاید اینجا و بگید ویستا به درد نمی خوره یا عالی هست بهتره به سوالات جواب بدید.مثلا همین سوال من تو پست 1125 الان 4 روزه که داره خاک می خوره!
یه مسئله دیگه هم هست که این انجمن 100000 عضو داره اما به اندازه یه انجمن 4 هزار نفری کارایی نداره چون از این 100000 تا حد اقل 50000 تاشون تا حالا یه بار تو انجمن اومدن یا نهایتا یه مدت محدود مثلا یه هفته . 30000 تا هم هیچی نمی دونن و فقط می خوان سوال بپرسن و جواب بگیرن.10000 تا هم چیزی می دونن ولی وقت ندارن جواب بدن . اون ده هزار تا هم (که البته بسیار کمتر از 10000 هستن) برای جواب دادن به این همه مطلب وقت کافی رو ندارن و متاسفانه افرادی که از این انجمن چیزی یاد گرفتن نمیان و به این انجمن کمک کنن و به دوستاشون چیز هایی رو که می دونن جواب بدن.

vtn54
24-05-2007, 12:53
به نظر من به جای اینکه بیاید اینجا و بگید ویستا به درد نمی خوره یا عالی هست بهتره به سوالات جواب بدید.مثلا همین سوال من تو پست 1125 الان 4 روزه که داره خاک می خوره!
یه مسئله دیگه هم هست که این انجمن 100000 عضو داره اما به اندازه یه انجمن 4 هزار نفری کارایی نداره چون از این 100000 تا حد اقل 50000 تاشون تا حالا یه بار تو انجمن اومدن یا نهایتا یه مدت محدود مثلا یه هفته . 30000 تا هم هیچی نمی دونن و فقط می خوان سوال بپرسن و جواب بگیرن.10000 تا هم چیزی می دونن ولی وقت ندارن جواب بدن . اون ده هزار تا هم (که البته بسیار کمتر از 10000 هستن) برای جواب دادن به این همه مطلب وقت کافی رو ندارن و متاسفانه افرادی که از این انجمن چیزی یاد گرفتن نمیان و به این انجمن کمک کنن و به دوستاشون چیز هایی رو که می دونن جواب بدن.

دوست من شاید علتش این باشه که شما سوالتان را در محل مناسبی مطرح نکرده اید این مشکل شما شاید زیاد ربطی

به ویستا نداشته باشد و مشکل احتمالا از کدکهای نصب شده روی سیستمتان است .شما اگر کدکی را قبلا نصب کرده اید

آن را آنیستال کن و K-Lite Codec Pack را نصب کن انشا... مشکلت حل می شود.

Hoom@n
24-05-2007, 13:02
ممنون از اینکه جواب دادید. اما من نمی دونم منظور شمااز کدک چی هست. اما به هر حال من تا الان فقط یه ویندوز وان کیر لایو و یه برنامه مربوط به هارد اکسترنال مکستوری که دارم تو ویستا نصب کردم و لا غیر . حتی اون رو کرک هم نکردم. ضمنا من یه لپ تاپ دیگه با ویستا بیزینس اصل دارم و تمام این فیلم ها رو اون دیده می شه . قبلا هم رو این لپ تاپ یه ایکس پی هوم اصل بود و تو اون هم می شد تمام این فیلم ها رو دید.

Razel
24-05-2007, 13:08
سلام.
من رو یه لپ تاپ قدیمی که خودش ایکس پی داشت یه ویستا نصب کردم . از هر نظر سالم هست و به نظر مشکلی نداره به جز اینکه فیلم نمی تونه نشون بده!یعنی اگر wmv باشه که صدا رو پخش می کنه و هر از گاهی هم یه تصویر نا واضح میاره و اگر هم dat باشه تصویر رو که نشون نمی ده صدا رو هم بریده بریده میاره . مشکل از کجاست؟ (ضمنا تمام این فایل ها قبلا توی همین لپ تاپ بودن و کاملا سالم کار می کردن البته تو ویندوز ایکس پی و ویندوز مدیا پلیر 11 که از این نظر(نسخه پلیر و شکل ظاهری پلیر) با ویستا فرقی نداشته)
ممنون می شم سریع تر جواب بدید.

هومن عزیز حرفهای شما درسته ولی به این شدت هم نیست. مطمئن باش تو این انجمن هر کسی چیزی بلد باشه هیچ وقت از دوستاش دریغ نمیکنه.ما اینجا عضو شدیم که اطلاعاتمون رو ردو بدل کنیم و از همدیگه چیز یاد بگیریم که اگر غیر این بود اصلا عضو نمی شدیم.
من خودم تو تاپیک های دیگه نتیجه بر عکس شما رو گرفتم یعنی بیشتر از 90% جواب خودمو گرفتم و این احساس رو نداشتم که یکی کم میذاره. بودن تاپیکهایی که حتی یک نفر هم جواب نداده ولی بعضی هاشونم 30 -40 نفر کمکم کردن. مهمترین چیز تو انجمن صبر و حوصله هست .
اینم بدون که ویندوز ویستا جدیده و سیستم بالائی می خواد پس طبیعیه که افراد زیادی ازش استفاده نمیکنن و اونائی که استفاده میکنن اطلاعاتشون هنوز کامل نشده. اگه xp بود دیگه همه سوراخ سمبه هاشو یاد گرفتن و اکثرا میتونن مشکلاتشو حل کنن. برا همین بهتره که صبر کنید تا هم تجربه دوستان و هم خودتون در مورد این ویندوز بالا بره.

و اما در مورد سوالتون
اول از همه معذرت میخوام که سوالتو دیر جواب دادم.
ثانیا اینطور که به نظر میاد ویندوز شما codec هاش قاطی کرده البته این به طور طبیعی اتفاق نمیفته و احتمالا برنامه یا کاری کردی که اینطور شده.
من پیشنهاد میکنم که برنامه Vista Codec package رو نصب کنی که با نصبش مدیا پلیر تمام فایلهای صوتی و تصویری حتی real رو میشناسه و پخش میکنه. معمولا هر چند وقت یه بار سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه جدید این پک رو میذاره. یه جستجو بکنی حتما پیدا میکنی اگرم پیدا نکردی بگو تا خودم برات پیدا کنم.
اگر این روش جواب نداد من پیشنهاد میکنم ویندوزت رو دوباره از یه dvd دیگه نصب کنی. اگه بازم حل نشد به نظر میاد ایرادت سخت افزاری باشه و باید با اهل فن مشورت کنی.

به هر حال این چیزایی بود که به ذهن من رسید و اگر سایر دوستان روش دیگه ای بدونن حتما کمکت میکنن.

در ضمن اونایی که میگن ویستا به درد نمیخوره 100% سیستمشون پائینه و یه جورایی از تمام امکانات ویستا محرومن. آذریا یه ضرب امثل دارن که میگه: پیشیگین الی اته چاتمی دی مندار دی.:46:

موفق باشی.

Hoom@n
24-05-2007, 13:38
بسیار متشکر بابت جواب . ولی راستش من تو اکثر تاپیکها جواب نمی گیرم یا حداقل یک هفته زمان لازمه تا جواب بگیرم این احتمالا شانس بد من هست!
ضمنا من ویستا رو از اون دی وی دی سایت وینبتا نصب کردم و به نظرم نباید مشکل داشته باشه.
اون پک رو هم می گیرم و متشکر بابت راهنمایی . من الان می رم سراغ اون.
+++++++
ممنون می شم در مورد این کدک ها برای من بیشتر توضیح بدید.

Razel
24-05-2007, 14:17
بسیار متشکر بابت جواب . ولی راستش من تو اکثر تاپیکها جواب نمی گیرم یا حداقل یک هفته زمان لازمه تا جواب بگیرم این احتمالا شانس بد من هست!
ضمنا من ویستا رو از اون دی وی دی سایت وینبتا نصب کردم و به نظرم نباید مشکل داشته باشه.
اون پک رو هم می گیرم و متشکر بابت راهنمایی . من الان می رم سراغ اون.
+++++++
ممنون می شم در مورد این کدک ها برای من بیشتر توضیح بدید.
هومن جان احتمالا تاپیک های شما بحثهای تخصصی داره که از عهده هر کسی بر نمیاد جواب بده برا همین دیر جواب میگیری. مهم اینه که بالاخره نتیجه میگیری.

حالا بگذریم
codec به نظر من یه جور مبدل هست. برنامه خاصی نیست یه چیزی مثل plugin هست که روی مدیا پلیر یا سایر برنامه ها نصب میشه.
یه جور کد گشایی یا رمز گشایی فایلها برای player هست. معمولا همراه با نصب player ها codec های اونم باهاش نصب میشن ولی بنا به دلایل کپی رایت یا دلایل دیگه همه codec ها رو تو یه برنامه جا نمیدن.
معمولا شرکتهایی مثل klite این codec ها رو یه جا جمع آوری میکنن و برای مدیا پلیر ارائه میدن.
مثلا مدیا پلیر در حالت عادی فایلهای real رو نمیشناسه ولی با نصب codec ها این فایل ها رو هم میشناسه و پخش میکنه.
این برداشتی بود که من از codec داشتم.

موفق باشی.:20:

Hoom@n
25-05-2007, 01:02
بسیار متشکر .
ضمنا در مورد تاپیک ها و پست های من هم درست حدس زدی . معمولا بیش از حد پیچیده و تخصصی هستن یا لااقل از سطح عمومی انجمن بالاتر!(مثل همین پستی که امروز تو تاپیک کرک بابیلون زدم!!)

Hoom@n
27-05-2007, 09:35
سلام مجدد.
من این ویستا کدک پکیج 4.4.4 رو گرفتم و نصب کردم . اما بعد از نصب اون فقط یه پوشه تو آل پروگرامز اضافه شد. باید تنظیمی انجام بدم ؟ ضمنا سریالی رو که این کی جن ها تولید می کنن باید کجای اون بدم .ممنون می شم کمک کنید.

Razel
27-05-2007, 12:13
سلام مجدد.
من این ویستا کدک پکیج 4.4.4 رو گرفتم و نصب کردم . اما بعد از نصب اون فقط یه پوشه تو آل پروگرامز اضافه شد. باید تنظیمی انجام بدم ؟ ضمنا سریالی رو که این کی جن ها تولید می کنن باید کجای اون بدم .ممنون می شم کمک کنید.
بعد از نصب codec کار خاصی نباید بکنی ،فایلهایی که قبلا با مدیا پلیر نمیتونستی پخش کنی یه امتحانی بکن ببین درست شدن یا نه.
من نمیدونم این codec ها چجوری سریال میخونن من که خودم یکی قبلا داشتم نه سریال میخواست نه چیز دیگه همینجور اتوماتیک نصب میشد.
احتمالا در قسمت all programs یه گزینه ای مثل register یا چیزی مثل این وجود داره که اونجا سریال وارد میکنی. یا یک فایل اجرایی داره که اونو باید اجرا کنی. خلاصه بگرد پیدا میکنی.
اگر دوستان از این نوع codec ها استفااده کردن لطفا این دوستمون رو کمک کنن.

Hoom@n
27-05-2007, 13:36
ممنون . فایل دیگه ای رو که قبلا نمی تونسته بخونه که امتحان نکردم اما اون فایل هایی رو که wmv بودن باز هم صفحه صفحه نشون می ده . جایی هم برای سریال پیدا نکردم پس احتمالا بدون سریال باید کار کنه . ممنون از کمکتون . اگر باز هم راهی هست ممنون می شم بگید.

Prince.Persia
30-05-2007, 00:43
سلام
كارت گرافيك وكارت صدا روي ويستا نصب نميشه؟
ايا نرم افزار خاصي براي كمك به نصب اين دو برنامه و برنامه هاي ديگر هست؟

SANBOR
30-05-2007, 09:10
اقایان ویندوز من فارسی نداره باید چکارش بکنم

Mah6447
30-05-2007, 09:22
بعد از نصب ویستا درایو فلاپی در ویندوز XP و ویستا حذف شد .
لطفاً راهنمایی کنید که چگونه می توانم این درایور را باز گردانم . :sad:

pedram_ashena
30-05-2007, 10:21
در كنترل پنل به قسمت Add Hardware برويد و فلاپي را انتخاب كنيد

AliROCK
30-05-2007, 22:39
الان ویستا چه مودمی رو ساپورت میکنه

baharan_2122
31-05-2007, 17:09
اسمارت لینک
زولتریکس سه چیپ
دی لینک
و چند تای دیگه
که من امتحان کردم و مشکلی نداشته

Nine
31-05-2007, 20:44
الان ویستا چه مودمی رو ساپورت میکنه

برای ویستای 32 بیتی بیشترشون قابل استفاده هستن مثل زولتریکس 3 چیپ با گارانتی مهرگان ماشین آسیا و قیمت حدود 16 تومان اینم لینک دانلود درایور
اما تو ویستای 64 بیتی انتخاب محدوده مثلا همین زولتریکس هنوز درایور 64 بیتی رو ارائه نداده
تو این زمینه مودم گیگا بایت از همه بهتره چون به صورت پلاگ اند پلی هم تو 32 بیتی و هم 64 بیتی بدون درایور کار می کنه
با قیمت 8 تومان با گارانتی آواژنگ

atrin777
01-06-2007, 00:55
بچه ها من ويندوز ويستا نسخه بيزينس را نصب كردم ولي يه فرقايي ميكنه با دفعات قبلي كه نصب ميكردم
مثلا اون حالت شيشه اي بالاي پنجره ها وجود نداره يا اون دكمه سوئيچي كه كنار استارت وجود داره و پنجره ها را به شكل آبشاري كنار هم نشون ميده وجود نداره

به نظر شما چيكار كم دوباره نصب كنم يا تنظيمي داره ؟

ممنون ميشم كمك كنيد

Hoom@n
01-06-2007, 11:14
سلام . با توجه به اینکه گفته بودید این کرک وان کلیک ویستا رو همه ی سیستم ها کار نمی کنه در صورت کار نکردن اون باید از چه کرکی استفاده کرد؟ ممنون ی شم اون کرک و توضیحاتش رو به من بدید

SANBOR
01-06-2007, 15:36
اول اینکه شما اصلا سلیقه ندارید و نمی دونید دارید چی میگید . شما از بهترین ویندوز ایراد ها مزخرفی میگیرید که به ویستا نمی چسبه . این ویندوز من ( ویستا ) اینقدر توپه که تمام برنامه هایی که دوست دارم و تمام بازی هایی که دوست دارم روش نصب شد تازه من اینقدر از این قسمتش که وقتی حرف میزنی همون دستور اجرا میکنه خلاصه ویندوز توپی است

دوم اینکه شما یه آموزش چند صد صفحه ای بزارید با pdf بزارید تا ما همه چیز ویستا رو یاد بگیریم

toraj
02-06-2007, 00:18
آقا من وقتی در قسمت cmd می نویسم slmgr -dlv بیلد 6000.16386 6.0را نوشته ودر قسمت
windows operating system

VISTA,OEM_ SLP CHANNEL M را نوشته آیا این ویندوز retail است چون خودم فکر می کنم زودتر از 30 جانوییه گرفتم.

*Batman*
02-06-2007, 01:28
سلام
آقا کمک کنید که بیچاره شدم.
همه فونتهام عوض شده ویه سری علائم((مثل نقطه و مربع و ...)) به جای فونتهای اصلی اومدن.
همه قسمتهای ویندوز اینطوری شده.حتی تو اینترنت هم فونتها به شکل مستطیل نمایش داده میشن.
یه برنامه این بلا رو سرم آورد ومنم پاکش کردم ولی فونتها هنوز خرابن.

Nine
02-06-2007, 01:59
بچه ها من ويندوز ويستا نسخه بيزينس را نصب كردم ولي يه فرقايي ميكنه با دفعات قبلي كه نصب ميكردم
مثلا اون حالت شيشه اي بالاي پنجره ها وجود نداره يا اون دكمه سوئيچي كه كنار استارت وجود داره و پنجره ها را به شكل آبشاري كنار هم نشون ميده وجود نداره

به نظر شما چيكار كم دوباره نصب كنم يا تنظيمي داره ؟

ممنون ميشم كمك كنيد

روی دسکتاپ کلیک راست کنید و گزینه ی personalize رو انتخاب کنید
بعد از ورود به صفحه جدید گزینه windows color and appearance
رو انتخاب کنید ودر این منو گزینه open classic appearance properties for more color option را انتخاب ودر منوی theme گزینه aero رو انتخاب کنید.
سپس به منوی windows color and appearane برگردید و تیک گزینه ی enable transparency رو بذارید

SANBOR
02-06-2007, 15:53
اقایان میشود آپدیت ها رو نگه داشت و در زمانی که یک ویندوز ویستا جدید نصب کردیم نصب کرد تا ویندویز ویستا بالا برود

pedram_ashena
02-06-2007, 17:50
دكمه سوئيچي كه كنار استارت وجود داره و پنجره ها را به شكل آبشاري كنار هم نشون ميده وجود نداره
روی Game کلیک میکنم به شاخه سیو بازی میره و دیگه بازیها اجرا نمیشوند

mmk2007
02-06-2007, 19:09
سلام لطفآ میشه بگید چطوری میتونیم رو دسکتاپ تصویر یا عکس متحرک گذاشت

toraj
02-06-2007, 20:34
mmk2007 شما باید در قسمت windows update این نرم افزار را دانلود کنی Windows DreamScene Preview

ودر قسمت desktop background بجای عکس پس زمینه روی samples video کلیک کنی ویکی از video ها را انتخاب کنی.

toraj
03-06-2007, 00:17
آقا میشه بفرمایید آیا Oem همون نسخه Retail هست یا نه.

iranian_genius
03-06-2007, 06:11
بابا یکی لینک سالم کرک رو بده ..

mmk2007
03-06-2007, 10:29
سلام کمک کنید دیگه وارد ویستا نمیشه کد رجیستر می خواد اون کدهایی که تو سایت گذاشتید رو وارد کردم جواب نداد لطفآ کمککککمممممم کنید!!!!!!!!!

SANBOR
03-06-2007, 15:48
اقایان میشود آپدیت ها رو نگه داشت و در زمانی که یک ویندوز ویستا جدید نصب کردیم نصب کرد تا ویندویز ویستا بالا برود

اقایون جواب من را بدید

SANBOR
03-06-2007, 15:51

اقایونو خانمها جواب من را بدید

Behroooz
03-06-2007, 17:48
اقایونو خانمها جواب من را بدید

سوال شما نامفهومه . بیشتر توضیح میدی؟

man7tomani
03-06-2007, 17:52
آقایون لطفا یکی بگه با ویستا چیجوری میشه کانکت شد؟
با وی پی ان که مشکی نداره؟
بهترین نسخه که همه چیز رو در بر داشته باشه کدوم نسخه هست ؟
لطفا یکی بگه چون امشب اگه خدا بخواد میخوام نصب کنم

SANBOR
03-06-2007, 19:12

لطفا جواب بدین

SANBOR
03-06-2007, 19:21
مثلا میشود اپدیت ها ای که از اینترنت گرفتیم رو یه جای دیگه کوپی کرد و وقتی ویندوز جدید نصب کردیم دوباره ان ها رو پیست کرد

vtn54
03-06-2007, 19:59
مثلا میشود اپدیت ها ای که از اینترنت گرفتیم رو یه جای دیگه کوپی کرد و وقتی ویندوز جدید نصب کردیم دوباره ان ها رو پیست کرد

بله دوست عزیز

شما می توانید آپدیتها را مجزا از سایت مایکروسافت داونلود کنید و بعدا از ان استفاده کنید یا می توانید از AutoPatcher

مخصوص ویستا که هر ماه منتشر می شود استفاده کنید.

wws
04-06-2007, 01:50
دوستان عزیز.ویستا درایور مودم منو نمیشناسه.مردم از بس تو نت گشتم.اگه کسی درایورشو داره برام بزاره ممنون میشم.مودمم دیتاشینه datasheen pci d562is

رعد
04-06-2007, 10:28
moshkel da nasbe vista 64 bit

Meisam
04-06-2007, 14:47
moshkel da nasbe vista 64 bit

سلام ...
توی پیغام که اشاره کرده
ویستا 64 بیت شما باید در حالت Boot نصب بشه!

ممـنــون :)
مـیـثــم

رعد
04-06-2007, 17:15
مرسی امتحان میکنم

حق با شماس
حالا کدوم نسخه از همه بهتره ؟
بیزینس
خانگی؟
بهترینش و جامعترینش رو معرفی کنین لطفا
یک سوال دیگه هم دارم
درایو مودمم رو هم نمیشناسه
اینل 536ep

SANBOR
04-06-2007, 17:32
لطفا میشه بیشتر توضیح بدید ولینک هم بدید و دقیقا بگید باید چکار کنم

toraj
04-06-2007, 21:25
مرسی امتحان میکنم

حق با شماس
حالا کدوم نسخه از همه بهتره ؟
بیزینس
خانگی؟
بهترینش و جامعترینش رو معرفی کنین لطفا
یک سوال دیگه هم دارم
درایو مودمم رو هم نمیشناسه
اینل 536ep

ultimate کامل ترینه درباره درایور مودم هم سی دی مودم رو کپی کن تو هارد و روی فایل نصبیش راست کلیک کن ودرقسمتcompatibility وقسمت compatibility mode را تیک بزن و'گزینه windows xp sp2 را انتخاب کن وحالا فایل رانصب کن ببین مودمت را می شناسه.

toraj
04-06-2007, 21:34

اینم لینکAutoPatcher 2007 may2 full

در ضمن هر موقع که ویندوز ویستا نصب کردی این pach ها را باید نصب کنی.

toraj
04-06-2007, 21:39
اینم یه لینک دیگه از auto pacher

vtn54
04-06-2007, 21:43

منظورتان گرفتن آپدیتها از سایت مایکروسافت است یا داونلود AutoPatcher ؟

برای داونلود آخرین نسخه AutoPatcher برای ویستا به آدرس زیر سری بزن :

برای داونلود از سایت مایکروسافت باید اول نام آپدیتهایی را که منتشر شده و سیستمت به آن نیاز دارد یادداشت کنی و

سپس به آدرس زیر رفته و بر اساس نام جستجو و نسخه مورد نظر را داونلود کنی :

Hoom@n
05-06-2007, 02:02
+++
نیازی نیست که حتما ultimate رو نصب کنی چون به امکانات اون نیازی نداری . اون ترکیب بیزینس و هوم پریمیوم هست. اگر استفاده تو فقط خونگی هست و به هیچ دومینی هم وصل نمی شی و با شبکه ها هم زیاد کار نداری (اینترنت رو نمی گم) بهتره همون هوم پریمیوم رو نصب کنی. هم آئرو داره و هم مدیا سنتر.

man7tomani
05-06-2007, 04:05
جواب ما رو یکی بده
بهترین نسخه ی ویستا چیه؟
اگه مودمو ویستا نشناسه من چیکار کنم؟
مگه شما ویستا باز نیستید؟
پس چرا جواب نمیدید؟

رعد
05-06-2007, 06:37
جواب ما رو یکی بده
بهترین نسخه ی ویستا چیه؟
اگه مودمو ویستا نشناسه من چیکار کنم؟
مگه شما ویستا باز نیستید؟
پس چرا جواب نمیدید؟

سلام دوست عزیز منم سوال شما رو داشتم دوستان لطف کردن جواب دادن

همین بالا تو همین صفحه

رعد
05-06-2007, 07:39
[QUOTE=toraj;1158206ultimate کامل ترینه درباره درایور مودم هم سی دی مودم رو کپی کن تو هارد و روی فایل نصبیش راست کلیک کن ودرقسمتcompatibility وقسمت compatibility mode را تیک بزن و'گزینه windows xp sp2 را انتخاب کن وحالا فایل رانصب کن ببین مودمت را می شناسه.
.[/QUOTE]

سلام دوست من این کار رو کردم نمیشه
میخوام بدونم خود شرکت اینتل درایور جدیدی برای وییندوز ویستا ارائه نکرده ؟

persianhamid
05-06-2007, 12:16
دوستان سلام من چند روزی میشه که ویندوز ویستا گرفتم و نصب کردم ولی من هر جایی که عکس ویستا رو دیدم عکس بالای استارتش بالا بوده نه تو خودش ولی برای من توی خودشه حالا شما دوستان این عکس را ببنید تا متوجه بشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تورو خدا راهنمایی کنید که چه جوری بیارمش بالا مرسی

رعد
05-06-2007, 12:31
آقا کسی درایور مودم اینتل 536ep برای ویندوز ویستا نداره؟
آخه بی اینترنت که ویندوز حال نمیده
اگر کسی آدرسی چیزی داره ممنونم که به ما هم یک حالی بده

atrin777
05-06-2007, 16:13
بچه ها چجوری میتونم آیکون های دسکتاپ ویستا را کوچکتر کنم ؟

pedram_ashena
05-06-2007, 16:19
کنترل را نگهدارید و اسکرول موس را بچرخانید

toraj
05-06-2007, 22:45

نه دوست عزیز هنوز درایوری برای این مودم برای وستا نیومده.

kamran2082
06-06-2007, 10:58
سلام

میشه لطفا یه فایروال یا اینترنت سکیوریتی خوب که روی ویستای 64 بیت نصب بشه معرفی کنید ؟
در ضمن اگه حجمش جوری باشه که بشه با خط تلفن دانلود بشه ممنون میشم :20:

kamran2082
06-06-2007, 11:01

اگر از مودمهای گیگابایت که قیمت زیر 10000 تومن دارند استفاده کنی؛ به خوبی هم نسخه 32 و هم 64 ویستا رو ساپورت می کنن و سرعت خوبی هم دارند

mohamad.hejazi
06-06-2007, 12:07
سلام.
دوستان میخواستم ببینم کارت گرافیک geforce 6200 256mb ویندوز ویستا و aero را خوب ساپورت میکنه یا نه؟یعنی وقتی پنجره ها را میگیریم و میکشیم تیکه تیکه نمیشه؟
ممنون.

kamran2082
06-06-2007, 12:16
سلام.
دوستان میخواستم ببینم کارت گرافیک geforce 6200 256mb ویندوز ویستا و aero را خوب ساپورت میکنه یا نه؟یعنی وقتی پنجره ها را میگیریم و میکشیم تیکه تیکه نمیشه؟
ممنون.

اگر داری و می خوای ازش استفاده کنی ؛ بد نیست کارتو راه می ندازه و مشکل آنچنانی نداره
ولی اگه می خوای تازه بخری که اصلا فکرشو نکن. حداقل یه کارت گرافیک با چیست سری 7 بگیر

mohamad.hejazi
06-06-2007, 14:19
نه دوست عزیز من این کارت گرافیک رو دارم.پس مشکلی ایجاد نمیشه.
پس میرم میخرم.
شما نمیدونید ویندوز ویستا کدوم شرکت بهتره؟

atrin777
06-06-2007, 15:39
بچه ها تو ویندوز Xp وقتی تو شبکه هستیم علامت دوتا مانیتور میاد کنار ساعت سیستم که نشون میده سند و ریسیوی وجود داره یا نه اما توی ویستا اون علامت مانیتورها میاد ولی خاموش روشن نمیشه که وجود سند و ریسیو مشخص بشه .

آیا چاره ای برای این کار وجود داره ؟
قبلا نرم افزار دایل اسپای را رو ویندوز Xp داشتم که حالا روی ویستا کار نمیکنه . چیزی توی این فازا میشناسید که کمک کنه چون اونم کار همون کانیتورها را انجام میداد .

یه سوال دیگه هم دارم . از زمانی که ویستا نصب کردم توی یاهو مسنجر نمیتونم فارسی تایپ کنم باید چکاری انجام بدم که این قضیه ردیف بشه ؟

ممنون

Hoom@n
06-06-2007, 15:40
بهتر این هست که از اینترنت بخری. مثل همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اما اگر می خوای از مغازه بخری بدون شک امپرور بهترین هست . کرکش هم کاملا درسته و کار می کنه. البته من مطمئن نیستم که ریتیل باشه و ممکنه که آر تی ام باشه اما به هر حال از بقیه بهتره و نسخه بتا رو به اسم آخرین نسخه نمی ده.

toraj
06-06-2007, 16:06
[QUOTE=atrin777;1163694]بچه ها تو ویندوز Xp وقتی تو شبکه هستیم علامت دوتا مانیتور میاد کنار ساعت سیستم که نشون میده سند و ریسیوی وجود داره یا نه اما توی ویستا اون علامت مانیتورها میاد ولی خاموش روشن نمیشه که وجود سند و ریسیو مشخص بشه .

روی عکس دوتا مانیتور راست کلیک کن وگزینه turn off activity animation را انتخاب کن حالا مثل xp دو تا علا مت روشن
خاموش می شود.

toraj
06-06-2007, 16:11
بچه ها تو ویندوز Xp وقتی تو شبکه هستیم علامت دوتا مانیتور میاد کنار ساعت سیستم که نشون میده سند و ریسیوی وجود داره یا نه اما توی ویستا اون علامت مانیتورها میاد ولی خاموش روشن نمیشه که وجود سند و ریسیو مشخص بشه .

آیا چاره ای برای این کار وجود داره ؟
قبلا نرم افزار دایل اسپای را رو ویندوز Xp داشتم که حالا روی ویستا کار نمیکنه . چیزی توی این فازا میشناسید که کمک کنه چون اونم کار همون کانیتورها را انجام میداد .

یه سوال دیگه هم دارم . از زمانی که ویستا نصب کردم توی یاهو مسنجر نمیتونم فارسی تایپ کنم باید چکاری انجام بدم که این قضیه ردیف بشه ؟

ممنون

روی عکس دوتا مانیتور راست کلیک کن وگزینه turn off activity animation را انتخاب کن حالا مثل xp دو تا علا مت روشن
خاموش می شود.

mohamad.hejazi
06-06-2007, 16:26
بهتر این هست که از اینترنت بخری. مثل همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اما اگر می خوای از مغازه بخری بدون شک امپرور بهترین هست . کرکش هم کاملا درسته و کار می کنه. البته من مطمئن نیستم که ریتیل باشه و ممکنه که آر تی ام باشه اما به هر حال از بقیه بهتره و نسخه بتا رو به اسم آخرین نسخه نمی ده.
خیلی ممنون.:27: :46:

علی478
06-06-2007, 18:27
با سلام ایا ویندوز ویستا انتی ویروس لازم داره اگر لازم دارد بهترین انتی ویروس سازگار با ویستا را معرفی بفرمایید با تشکر:20:

علی478
06-06-2007, 18:33
با سلام مجدد . ایا سایت و یا کتابی که اموزش کار با ویندوز ویستا را داشته باشد وجود دارد در صورت امکان راهنمایی بفرمایید . اموزش اسان باشد .با تشکر و قدر دانی از زحمات شما:20:

toraj
06-06-2007, 20:07
با سلام ایا ویندوز ویستا انتی ویروس لازم داره اگر لازم دارد بهترین انتی ویروس سازگار با ویستا را معرفی بفرمایید با تشکر:20:

ویستا از نظر مایکروسافت امن است ولی تا همین لحظه حفرهای زیادی داشته است و بهترین آنتی ویروس برای ویستا
هم NOD32 است چون سرعت ویستا را هم زیاد پایین نمیاورد.

hamilton
07-06-2007, 07:50
در مورد ويندوز ويستا و Internet Explorer آن مشكلي داشتم.وقتي از IE در ويستا استفاده ميكنم و مثلا روي لينكي كليك راست ميكنم تمام گزينه ها مشاهده ميشوند ولي عملا همگي آنها غيرفعال هستند و امكان اينكه با موس روي آنها رفت و آنها را انتخاب كرد وجود نداره.مشكل از كجاست؟راه حل چيست؟
با تشكر.

amirpers
07-06-2007, 14:05
دوستان این کرکی که تو shop.p30word گفته شده که کامل ویندوز رو اکتیو می کنه و کلا تایمر رو بر می داره رو کسی داره ؟

atrin777
07-06-2007, 15:18
بچه ها كسي با ياهو مسنجر مشكل فارسي نوشتن نداره ؟

راستي من با نرو هم مشكل دارم آيا راه حلي داره ؟

ممنون

toraj
07-06-2007, 15:41
بچه ها كسي با ياهو مسنجر مشكل فارسي نوشتن نداره ؟

راستي من با نرو هم مشكل دارم آيا راه حلي داره ؟

ممنون

یاهو مسنجر نسخه جدیدش هیچ مشکلی نداره و نرو هم از همین چند نسخه چدید که اومده مشکلی با ویستا نداره.

amirpers
08-06-2007, 02:20
دوستانی که با مودم Zoltrix Smart Spirit مشکل داشتند ( در ویستا) آیا مشکلشون حل شد ؟
ضاهرا یه درایور برای ویستا اومده اما جواب نمیده به بعضی از مودمها .

atrin777
08-06-2007, 18:19
یاهو مسنجر نسخه جدیدش هیچ مشکلی نداره و نرو هم از همین چند نسخه چدید که اومده مشکلی با ویستا نداره.

سلام اول تشکر میکنم از توجه شما

باید خدمت شما عرض کنم که من از یاهو مسنجر 8.1.0.239 استفاده میکنم . اگر ورپنه جدیدتری هم هست ممنون میشم راهنمایی کنید .
در ضمن نرو هم ورپن 6.6 و 7 آلترا را امتحان کردم خوب جواب نمیده وقتی میخام دیتا رایت کنم پیغام میده که سی دی جای خالی به حد کافی نداره .

ببخشید یه مشکل جدید هم اینه که جای حروف (پ) و ( ژ ) روی کیبورد عوض شده .

خاموش می شود.

در مورد این قضیه هم امتحان کردم جواب نداد .

ممنون میشم کمک کنید :11:

toraj
08-06-2007, 20:50
سلام اول تشکر میکنم از توجه شما

باید خدمت شما عرض کنم که من از یاهو مسنجر 8.1.0.239 استفاده میکنم . اگر ورپنه جدیدتری هم هست ممنون میشم راهنمایی کنید .
در ضمن نرو هم ورپن 6.6 و 7 آلترا را امتحان کردم خوب جواب نمیده وقتی میخام دیتا رایت کنم پیغام میده که سی دی جای خالی به حد کافی نداره .

ببخشید یه مشکل جدید هم اینه که جای حروف (پ) و ( ژ ) روی کیبورد عوض شده .

در مورد این قضیه هم امتحان کردم جواب نداد .

ممنون میشم کمک کنید :11:

مطمعنی جواب نداد من دارم استفاده می کنم دو تا مانیتور هم روشن خاموش می شوند یاهو هم از ورژن 8.1.0.244
اسفاده کنید جواب میده در ضمن نرو هم ورژن 7.8.5 و7.9.6 برای ویستا کار می کنند به خصوص آخری که از aero هم
استفاده میکنه وبجای ژ از کلید های ترکیبی shift,c اسفاده کنید پ هم که همون کلید ژ هست.

atrin777
08-06-2007, 21:13
مطمعنی جواب نداد من دارم استفاده می کنم دو تا مانیتور هم روشن خاموش می شوند یاهو هم از ورژن 8.1.0.244
اسفاده کنید جواب میده در ضمن نرو هم ورژن 7.8.5 و7.9.6 برای ویستا کار می کنند به خصوص آخری که از aero هم
استفاده میکنه وبجای ژ از کلید های ترکیبی shift,c اسفاده کنید پ هم که همون کلید ژ هست.

یاهو که ردیف شد تورج جان

نرو هم برم از کینگ استفاده کنم ببینم چی میشه .

اون قضیه کلیدها هم میدونستم که الان روی کدوم کلیدهاست .ولی راهی نداره که مثل مدیا سنتر ردیفش کنیم ؟

atrin777
10-06-2007, 15:21
آقا نرو هم ردیف شد دمت گرم

nihilnigritude
14-06-2007, 00:40
درود

من روی نوتبوکم نتونستم ویستا و XP رو با هم نصب کنم . یعنی بوت منویی برای انتخابشون نمیاد . :41:
با DVD ویستا هم startup repair کردم بازم نشد .
روی سیستم دسکتاپم نصبشون کردم و مشکلی نبود .

نوتبوکمم DELL inspiron 1501 با هارد 80 hitachi SATA2

ممنون میشم راهنماییم کنین ... :11:

atrin777
14-06-2007, 01:15
شما از دی وی دی خود دستگاه استفاده کردید منظورم اینه که سیستم عاملی که از اول رویه نوت بوک شما بوده ویستا بوده یا چیزه دیگه ؟

am
14-06-2007, 02:44
دوستان من یه مشکل دارم .وقتی توی ویستا میخام داونلود کنم سرعتم خیلی پایینه در حدود 1کیلوبایت در ثانیه!!!! با چند تا دانلود منیجرمختلف تست کردم فایده نکرد.
توی اکس پی که تست میکنم خیلی خوب دانلود میکنم .کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟

nihilnigritude
14-06-2007, 10:25
شما از دی وی دی خود دستگاه استفاده کردید منظورم اینه که سیستم عاملی که از اول رویه نوت بوک شما بوده ویستا بوده یا چیزه دیگه ؟

سیستم عامل DOS باهاش بود . مشکل من نیومدن بوت منو هست . XP و Vista هردو نصب می شن ./

atrin777
14-06-2007, 15:29
نوت بوک شما نو بود یا کار کرده خریدی ؟ ( چون نوت بوک های جدید همشون به همراه یه سیستم عامل درست و حسابی مثل لینوکس , مک یا ویندوز ارائه میشن )

من از ویستا نسخه بیزینس و اکس پی نسخه مدیا سنتر کنار هم استفاده میکنم و مشکلی هم نداره .
البته اول ویندوز اکس پی را نصب میکنم بعد ویندوز ویستا را نصب میکنم . البته ترجیحا اگر با خود ویستا بوت کنید خیلی بهتره .

یه تست کن ببین چی جواب میده ؟

atrin777
14-06-2007, 15:31
راستی بچه ها جایی سراغ دارید که فرق ویندوز ویستا نسخه آلتیمیت و بقیه نسخه ها را به شکل جامع توضیح داده باشه ؟

ممنون میشم کمک کند .

Behroooz
14-06-2007, 20:05
راستی بچه ها جایی سراغ دارید که فرق ویندوز ویستا نسخه آلتیمیت و بقیه نسخه ها را به شکل جامع توضیح داده باشه ؟

ممنون میشم کمک کند .

التیمیت کاملترین نسخه ویستا هستش با تمکام امکانات .....

atrin777
15-06-2007, 01:01
من هم دقیقا میخاستم بدونم همون تمامه امکاناتی که شما ذکر کردین چیه ؟چجور امکاناتی اضافه تر داره ؟

pedram_ashena
15-06-2007, 01:04
تو فروشگاه سايت قسمت فروش ويستا توضيح مختصري در مورد هر ورژن داده است

CrazyTux
15-06-2007, 06:55
توی دلم درباره ویندوز که بدرد نمی خوره خیلی حرفه ولی یک چیز جدید بگم:
همانطور که می دانید سالهاست بیل گیتث بالای250 دلار در ثانیه درامد داره ولی هرکی به خاطر مشکلاتی که تو ویندوز داره فقط 1 دلار بگیره بیل گیتث باید بره زندان

mmk2007
15-06-2007, 10:45
سلام برنامه Windows DreamScene Preview رو که همه میشناسید برای گذاشتن فیلم روی دسکتاپ چون من ویستا رو ریجیستر کردم نمیتونم این برنامه رو با Ultimate Extras دانلود کنم اگه میشه این برنامه رو بذاید مممممممممممننننون میشم

potter
20-06-2007, 12:42
سلام دوستان
من تازه ویندوز ویستا رو نصب کردم و هر برنامه ایکه درایو مجازی داره را که نصب میکنم ویندوزم ایراد میگیره
اگر ایراد از ویندوزم هست لطفا من راهنمایی کنید
اگر هم ایراد از برنامه هست لطفا برنامه هایی که ویندوز ویستا پشتیبانی میکند را قرار دهید ترجیحا Virtual CD
با تشکر

rainysky50
20-06-2007, 13:24
سلام.direct x 10 از روی ویستام پاک شده از کجا میشه دانلودش کرد؟!

Satrikon
20-06-2007, 13:40
همون طور که حدس زدید ورژن های قبلی ویستا رو ساپورت نمیکنن
ورژن 9 اومده که ساپورت میکنه سریالشم تو انجمن هست
1 جستجو کنید
فکر کنم نرم افزارشم تو سایت باشه
اونم یک جستجو بکنید

*Batman*
20-06-2007, 13:43
سلام دوستان
من تازه ویندوز ویستا رو نصب کردم و هر برنامه ایکه درایو مجازی داره را که نصب میکنم ویندوزم ایراد میگیره
اگر ایراد از ویندوزم هست لطفا من راهنمایی کنید
اگر هم ایراد از برنامه هست لطفا برنامه هایی که ویندوز ویستا پشتیبانی میکند را قرار دهید ترجیحا Virtual CD
با تشکر

سلام.
من در VistaUltimate به راحتی از Daemon Tools 4.09 استفاده میکنم.

ورژن بالا 32 بیتی است.

Size : 1.7 MB

سلام.direct x 10 از روی ویستام پاک شده از کجا میشه دانلودش کرد؟!

DirectX10 هم مگه اومده؟ در هرصورت من اینو برای شما دارم:

DirectX End-User Runtimes 9.19.1005 (June 2007)

Size :53 MB

Realamd
20-06-2007, 23:10
doostan kasi hast ke crack ya rahi balad bashe ke beshe Vista Ultimate ro Activate kard?

mamnoon

golmohammadi
21-06-2007, 00:17
ba salam
man wista ra taze nasb kardam
kheili harf va soal daram
ama aval bayad ino begam ke chejoori farsi nasb konam?

golmohammadi
21-06-2007, 00:56
ضمن سلامي دوباره
ديدم نشد آخرش با ويندوز XP اومدم بالا خوبش اينه كه دو تا ويندوز دارم

من قبلا چند تا ويندوز ويستا گرفته بودم اما هر دو ايراد داشتند و قيد كلي اين ويندوز را زده بودم
و خوب حالا رفتم و يكي جديد گرفتم كه دو تا DVD هست ظاهرا يكي ويندوز و ديگري برنامه هاي ورژن آخر و هماهنگ با ويستا
الان كه نصب كرده ام خيلي راضي هستم
نصب ويندوز هم تقريبا سريع بود
حالا نميدونم چجوري فارسي نصب كنم
در ضمن كارت صوتي من اينكه شناخته سر جاش اما وقتي ميخوام تنضيماتشو باز كنم باز نميشه
ويكي ديگه اينكه موقعي كه هر چيزي ميخواهم نصب كنم اولش يه سوال مياد كه بايد جوابشو بدم تا نصب كنه و نوشته كه بايد پرميشن تعريف كنم اما نميدونم كجا
البته ورژن بيزينس را نصب كردم نه Ultimate
بقيه برنامه ها بدون مشكل نصب شدند

*Batman*
21-06-2007, 07:21
برای فارسی کافیه برید تو Language Settings و زبان Persian را انتخاب کنید.
در مورد permission هم چون User account Control ویندوز به طور پیش فرض فعاله از شما سوال میکنه.

golmohammadi
21-06-2007, 11:37
batman عزیز ممنون
فکر میکردم فارسی نشون میده نگو که ÷رشین بود تو لیست ممنون

حالا یه وسال دیگه هم دارم
الان با ویستا اومدم
اسمارت فن سی ÷ی یو من فعال هست
الان که هیچ کار خاصی نمیکنم دور فن سی ÷ی یو خیلی بالا رفته
اگه اینجوری باشه از CPU خیلی کار میکشه
مال همه اینجوریه ؟

mohamad.hejazi
21-06-2007, 14:22
سلام دوستان.
من تازه ویندوز ویستا را نصب کردم.dvd ویندوز هم ماله شرکت سرزمین رایانه است.
وقتی که کامپیوتر را روشن میکنم .لحظه ای که ویندوز لود میشه هیچ تصویری از ویندوز ویستا نمیاد.
مثلا ویندوز xp تصویرش میومد.اما این هیچ تصویری نداره.
میخواستم ببینم که امکانش هست که نسخه ی ازمایشی را به من قالب کرده باشه یا نه؟:13:

*Batman*
21-06-2007, 19:29
سلام دوستان.
من تازه ویندوز ویستا را نصب کردم.dvd ویندوز هم ماله شرکت سرزمین رایانه است.
وقتی که کامپیوتر را روشن میکنم .لحظه ای که ویندوز لود میشه هیچ تصویری از ویندوز ویستا نمیاد.
مثلا ویندوز xp تصویرش میومد.اما این هیچ تصویری نداره.
میخواستم ببینم که امکانش هست که نسخه ی ازمایشی را به من قالب کرده باشه یا نه؟:13:

سلام.
احتمالا منظور شما همون BootScreen هست.
نه دوست عزیز. ویندوز شما کامله.
ویستا زیاد load قشنگی نداره.((به نظر من البته))

batman عزیز ممنون
فکر میکردم فارسی نشون میده نگو که ÷رشین بود تو لیست ممنون

حالا یه وسال دیگه هم دارم
الان با ویستا اومدم
اسمارت فن سی ÷ی یو من فعال هست
الان که هیچ کار خاصی نمیکنم دور فن سی ÷ی یو خیلی بالا رفته
اگه اینجوری باشه از CPU خیلی کار میکشه
مال همه اینجوریه ؟

خوب بله.ویستا نیاز زیادی به حافظ و پردازش داره.سعی کن یه سری امکانات جانبی مثل Sidebar را در صورت عدم نیاز حذف کنی.کلا برنامه های داخل Startup رو کنترل کن و غیر ضروری ها رو پاک کن.

mohamad.hejazi
21-06-2007, 20:36
بله منظور من همون bootscreen بود.پس کامله.
خیلی ممنون که راهنمایی کردی.

golmohammadi
21-06-2007, 23:24
خوب بله.ویستا نیاز زیادی به حافظ و پردازش داره.سعی کن یه سری امکانات جانبی مثل Sidebar را در صورت عدم نیاز حذف کنی.کلا برنامه های داخل Startup رو کنترل کن و غیر ضروری ها رو پاک کن.[/QUOTE]

راستش من خودم از برنامه های استارتاپ خوشم نمیاد
در xp همه برنامه های استارتا÷ را میبندم مگر اینکه لازم و ضروری باشه
اما فکر نمیکنم این برنامه ها تا این حد از CPU کار بکشند
راستی از بالا آمدن ویستا خیلی خوشم اومد در اکس پی اون خط که میاد بیشتر از 10 تا میکشید اما در ویستا 5 تا میکشه و سرعت لودش خوبه البته نمیدونم شاید هم سیستم من کمی خوبه
در ضمن یه سوال دیگه دارم اینکه
ویندوز مدیاپلیر ظاهرا نیست
رفتم 11 را نصب کردم اما بازم نیست
دلیل از چی میتونه باشه ؟
یه سوال دیگه در یاهو مسنجر فارسی تاییپ نمیکنه

toraj
22-06-2007, 12:26
ویندوز مدیا پلیر که داره اونم نسخه 11 مگه یه جوری حذف شده باشه برای یاهو هم از نسخه های جدید استفاده کنید
مثلا ورژن 8.1.0.401

mohamad.hejazi
22-06-2007, 12:38
سلام دوستان من ویندوزما update کردم یه برنامه ای نصب شده به نام bit locker drive میخواستم ببینم کار این برنامه چیه؟
منتظر جوابم.ممنون.

golmohammadi
22-06-2007, 13:41
ویندوز مدیا پلیر که داره اونم نسخه 11 مگه یه جوری حذف شده باشه برای یاهو هم از نسخه های جدید استفاده کنید
مثلا ورژن 8.1.0.401

کو کجا من که نمیبینمش
وقتی هم میرم داخل c:\program files\windows mediaplayer هیچی نیست خالیه
البته شاید من Ultimate نصب نکردم بیزینس نصب کردم و به خاطر این مدیا ÷لیر نداره نمیدونم
در مورد یاهو هم از نسخه آخرش استفاده میکنم

یه سوال دیگه از خود ویندوز نمیشه کاری کرد که حرف گچپژ درست باشند ؟ برنامه ای هم نصب بشه کافیه

mohamad.hejazi
24-06-2007, 13:54
سلام.
لطفا یک انتی ویروس خوب برای ویستا پیشنهاد بدین.توجه داشته باشید که سرعت کامپیوتر را پایین نیاره.
ممنون.

pedram_ashena
24-06-2007, 13:57
آنتي وير كلاسيك .هم رايگانه هم به روز هم سبك.ولي به اندازه كاسپر ازش انتظار نداشته باش.خنجر ولي بهت نميزنه

mohamad.hejazi
24-06-2007, 14:00
خوب اگه کاسپر خوبه اونو نصب میکنم.چطوره؟

pedram_ashena
24-06-2007, 14:35
خوب هست ولي دردسر به روز كردن و اكتيو كردن دارد.اگر آماتور هستيد بيخيالش بشويد.اگر خواستيد در قسمت بحث هاي نرم افزاري تايپيك كاسپر داريم

golmohammadi
24-06-2007, 15:38
من Nod32 2.70.32 را پیشنهاد میکنم
که سازگار با ویستا هست
و سرعت سیستم را هم پایین نمیاره
و خیلی راحت آپدیت میشه
ویندوز ویستا را موقعی که خریدم دو Dvd بود که یکی خود ویندوز و یکی برنامه های مورد نیاز و هماهنگ با ویستا
که این آنتی ویروس هم در بین اونها بود
البته آنتی ویروسهای دیگری هم بودند که من اینو ترجیح میدهم

farhadgeneral
24-06-2007, 19:15
سلام دوستان من ویستا رو 3 یا 4 بار تا حالا نصب کردم و یه مشکل دارم اونم اینه که منوهارو وقتی کلید Tab + رو میزنی سه بعدی نمیشه و وقتی تو نوار روش موسو نگه میداری مثل Xp هستش توشو نشون نمیده ایا مشکل از سیستم هستش یا یه چیزه دیگست؟

mohamad.hejazi
24-06-2007, 20:45
من هم اول مشکل شما را داشتم اما حل شد.حالا این راه را دنبال کن:
البته بگم که شما باید مشخصات سیستمت رو مینوشتی.
روی دسکتاپ راست کلیک کن و گزینه ی personalize رو بزن حالا همون گزینه ی اول رو که windows color... است رو بزن و گزینه ی windows aero رو apply کن.انشا اله مشکلت حل میشه.:46:

mohamad.hejazi
24-06-2007, 21:22
دوستان ایا راحی هست که windows defender را طوری تنظیم کرد که از همه ی درایو های کامپیوتر اسکن بگیره؟(ماله من فقط از درایو c اسکن میگیره)

sadeq280
26-06-2007, 19:29
آیا نرم افزاری هستش که بشه بازی هایی که توی xp می اومد رو توی ویستا بیاره همین طور برنامه هاشو

mohamad.hejazi
27-06-2007, 12:58
تا اونجایی که من میدونم نه.البته خیلی از برنامه ها که روxp اجرا میشن رو ویستا هم اجرا میشن.مخصوصا بیشتر نرم افزار ها که ورژن های جدیدشون با ویستا سازگاره.

cyrus_achamenian
28-06-2007, 08:10
سلام

من یه نسخه از ویندوز رو تو اینترنت دیدم با این عنوان :

می خواستم بدونم این NOPE Edition چیه؟؟ NOPE یعنی چی؟؟؟

ممنون

ahesard
28-06-2007, 08:35
منظورش ساخت با pebuilderیا همون ویندوز زنده که بدون نصب با سیدی بالا میاد

baharan_2122
29-06-2007, 11:30
سلام
می تونی آدرسش رو بگی تا ملت دانلود کنند؟؟؟؟

cyrus_achamenian
29-06-2007, 12:13
منظورش ساخت با pebuilderیا همون ویندوز زنده که بدون نصب با سیدی بالا میاد

نه اصلا اینطور که شما می گی نیست!!! باید نصب کنی

سلام
می تونی آدرسش رو بگی تا ملت دانلود کنند؟؟؟؟

من خودم از یه لینک دانلود کردم ( لینکش مستقیم بود ) اما نتونستم پیداش کنم!
تو این صفحه لینک هاشو می تونی پیدا کنی :

در ضمن NoPE هم اسم یه گروه هکره...که تونستن ویستا رو با یه راه جدید کرک کنن که حتی سریال ( مثل XP ) و اکتیویشن کی هم نخواد ؛ و تازه مثل یک ویندوز قانونی کار کنه و آپدیت هم بشه :

خیلی جالبه ، من خودم هنوز نریختم و امتحان نکردم...اما تا اونجایی که شنیدم این چیزایی که در متن بالا نوشته دربارش صدق می کنه( طرف ترکونده )!!!

Behroooz
29-06-2007, 12:20
نسخه ريتيل از همه بهتره . خود دانيد .

cyrus_achamenian
29-06-2007, 13:38
نسخه ريتيل از همه بهتره . خود دانيد .

عزیز بحث Retail بودن یا نبودنش نیست ( که اتفاقا Retail هم باید باشه )...این کرکشه که فرق می کنه

Razel
29-06-2007, 15:15
نه اصلا اینطور که شما می گی نیست!!! باید نصب کنی

من خودم از یه لینک دانلود کردم ( لینکش مستقیم بود ) اما نتونستم پیداش کنم!
تو این صفحه لینک هاشو می تونی پیدا کنی :

در ضمن NoPE هم اسم یه گروه هکره...که تونستن ویستا رو با یه راه جدید کرک کنن که حتی سریال ( مثل XP ) و اکتیویشن کی هم نخواد ؛ و تازه مثل یک ویندوز قانونی کار کنه و آپدیت هم بشه :

خیلی جالبه ، من خودم هنوز نریختم و امتحان نکردم...اما تا اونجایی که شنیدم این چیزایی که در متن بالا نوشته دربارش صدق می کنه( طرف ترکونده )!!!
به نظر میاد کار کار چینیها باشه.
این عکسو ازش پیدا کردم:

2.7 گیگا بایت حجمشه ایکاش منم میتونستم دانلود کنم چون الان دیگه از کرک ویستا تو سیستم خودم نا امید شدم.:41:

اینم لینکهای دانلودش:

موفق باشید.

atrin777
29-06-2007, 17:45
به نظر میاد کار کار چینیها باشه.
این عکسو ازش پیدا کردم:

2.7 گیگا بایت حجمشه ایکاش منم میتونستم دانلود کنم چون الان دیگه از کرک ویستا تو سیستم خودم نا امید شدم.:41:
]
موفق باشید.

چرا نا امید شدی ؟

Razel
30-06-2007, 00:19
چرا نا امید شدی ؟
کرک بایوس رو سیستم من و بعضی سیستمهای دیگه جواب نمیده و صفحه آبی میاد. فعلا از stop timer استفاده میکنم و بیخیال کرک شدم.

khatat
30-06-2007, 09:46
دوستان من 25 روز دیگه فرصت دارم ولی اون stop timer که صفحه اول بود (تو سایت رپید شر) پاک شده این search انجمن هم که واژه کرک رو جستجو نمی کنه لطفا هر کس اگه این رو داره یه جا آپلود کنه مام حالشو ببریم خداییش 5 روز پیش مجبور شدم دوباره نصبش کنم
ممنون

pedram_ashena
30-06-2007, 13:24
كراك ويستا

badongo.com/file/3600656

www اضافه كنيد