PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22

sia-saketi
31-12-2009, 01:04
سلام دوستان من 2 مشکل دارم که در انجمن لپ تاپ مطرح کردم من رو به اینجا معرقی کردند

من لپ تاپ دل اینسپیرون 1420 دارم با ویندوز ویستا 32 بیتی ولی متاسفانه به اینترنت که وصل میشم با اینترنت اکسپلورر تمام سایت ها به صورت پیش فرض زبان عربی باز میشن. من میخواهم انگلیسی بشه چه باید بکنم ؟

مثلا سایت گوگل رو به صورت عربی و همچنین ام اس ان و ..... همش عربی میشه .
میرم توی سایت فایرفکس . این سایت برای من به صورت عربی باز میشه و موزیلا رو به زبان عربی در حالت پیش فرض برای من پیشنهاد به دانلود میکنه .

کجای ویندوز رو تغیر بدم که بشه انگلیسی
چه کار کتم ؟

لوکیشن ویندوز رو هم روی ایران گذاشتم

به این قسمت هم مراجعه کردم همه چیز درسته
IE>>>Tools<<<<Internet Option>>>General>>>Language

رفتم از سایت مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 8 رو به زبان انگلیسی دانلود کردم ولی میخوام نصب کنم ارور میده که شما ورژنی از این برنامه رو نصب داری دیگه نمیتونی نصب کنی

مشکل 2 :

من لپ تاپ رو از کسی خریدم و حالا میخواهم یوزر نیم ویندوز رو عوض کتم که اسم خودم باشه

از توی user account رفتم و تغییر دادم به نام خودم
بعدش با راست کلیک روی my computer و انتخاب properties و ورود به صفحه سیستم و computer name >> Full Computer name رو هم تغییر دادم

بعدش هم از رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion
قسمت RegisteredOwner رو از نام قبلی به نام خودم تغییر دادم ولی بازم مشکلم حل نشد .

من میخوام که فولدر یوزر قبلی که توی C:\Users\Reza هستش رینیم بشه به نام C:\users\Crown

میخواهم فولدر رضا دیگه نباشه

و یا تویTask Manager از قسمت Processes در زیر بخش user name نام reza نباشه و بجاش نام crown باشه

امیدوارم منظورم رو خوب گفته باشم .

کسی میتونه کمکی بکنه ؟

سلام دوست عزیز؛ شما بهتره که توی همین IE>>>Tools<<<<Internet Option>>>General>>>Language فقط زبان انگلیسی رو انتخاب کنی و اگر به جز انگلیسی زبان دیگه توی لیست می بینی حذف کنی.

بهتره که فرمت نوشتن اعداد و حروف توی ویندوز رو انگلیسی بذاری: Control Panel --> Regional and Language Options و حالا توی زبانه ی Format شما Current Format رو از توی لیست English United States انتخاب کن.

توی زبانه ی Keyboards and Languages --> Change Keyboards --> General -->Default input language از توی لیست English-United States رو انتخاب کن.

توی زبانه ی Administrative هم Current language for non-Unicode programs رو بذار Persian باشه.

در مورد مشکل دوم که مطرح کردی باید بگم که، من فکر نمی کنم اکانتی که قبلا ایجاد شده باشه و توی فولدر users برای اون اکانت فولدری به اسم همون اکانت ایجاد شده باشه رو بشه با تغییر نام اکانت از توی user accounts عوض کرد. (حداقل من راه حلی براش نمی شناسم).
توصیه ی من اینه که اگر برات امکان داره یه اکانت به اسم خودت ایجاد بکن و بعد که وارد اکانت جدید شدی برو اکانت رضا رو حذف کن. اگر اکانت جدید رو ایجاد کنی یه فولدر به اسم اکانت جدید توی فولدر users ایجاد می کنه.

فقط یادت باشه که تمامی تنظیماتی و فایل های موجود توی اکانت رضا پاک میشه پس حواست به مسئله هم باشه که بعداً از دست من گله و شکایتی نداشته باشه. البته قبل از اینکه ویندوز اکانت رضا رو حذف کنه ازت سوال می کنه که می خوای فایل های توی فولدر رضا رو برات نگه دارم یا نه، که شما اگر پاسخ مثبت بدی فولدر رضا و محتویات اون رو نگه می داره و شما در کنار فولدر crown محتویات فولدر رضا رو هم حفظ کردی و می تونی اون ها رو به فولدر خودت منتقل کنی.
این محتویات فولدر رضا می تونه مربوط به گیم ها و برنامه های نصب شده روی کامپیوتر شما باشه، یا حتی عکس و موزیک و فیلم و...

sia-saketi
31-12-2009, 01:47
نه. من همه ی نرم افزار و بازی هارو تو یه درایو دیگه میریزم. این درایو 29 گیگ حجم داره که من وقتی Select all میکنم و properties رو میبینم، حجم پر شده(با Hidden ها) 17 گیگه. ولی الان که پیغام Low disk space میده گاهی اوقات Free space به 0 هم میرسه.

این روش شما برای دیدن کل حجم موجود توی یک درایو اون هم درایو C که فایل های مهم و اصلی ویندوزت توی اون هست کاملاً اشتباه و غلطه؛ شما اینو می دونستی که بعضی از فایل های خیلی خیلی هم و حیاتی ویندوز به شکلی خاص Hidden هستن که حتی شما حتی با علامت زدنه Show hidden files and folders توی Folder options هم نمی تونید اون ها رو ببینید؟

البته میشه کاری کرد که اون فایل های حیاتی رو هم ببینید که با برداشتن تیک Hide protected operating system files می تونید اون ها رو هم ببینید ولی شدیداً توصیه می کنم که تیک اون رو برندارید تا اشتباهاً فایل های حیاتی ویندوز رو پاک نکنی!!!

شما اگه می خوای حجم به کار گرقته شده رو توی یک درایو ببینی باید فقط روی اون درایو توی My Computer راست کلیک کنی و properties رو بزنی! (که مطمئنم این یکی رو دیگه خودت می دونی!)
پس اون 17 گیگ فقط داره حجم فایل های عادی رو نشون میده نه همه ی فایل های توی درایو C رو.

در مورد مشکلت: شاید یکی از برنامه هایی که روی کامپیوترت هست داره یه سری از فایل های خودش رو توی درایو C می ریزه!. نمی دونم تا چه حد با این مسئله آشنایی؛ یه سری از برنامه ها یه جوری فایل هایی دارن که توی مسیرهایی در فولدر user می ریزن مثلا یه سر به این مسیر بزن:
C:\Users\A.fire\AppData\Local
C:\Users\A.fire\AppData\Roaming
جای A.fire اسم اکانت ویندوزت نوشته شده

هر چند که این فایل ها معمولا حجم آنچنان ریادی ندارن ولی با این حال شاید به خاطر اینا باشه. الان یه نیگا بنداز ببین حجم شون چقدر در کل؟ اون فولدری که حجم زیادی ازش میشه انتظار داشت فولدر Temp هست که توی فولدر Local می تونی پیداش کنی؛فقط یک سری از محتویات اون رو می تونی حذف کنی که این کار رو Disk Cleanup درایو C برات به بهترین و امن ترین شکل ممکن انجام میده! (اگرچه می دونم که گفتی Disk Cleanup مشکلت رو حل نکرد!!!!)

ببین، کلاً مشکلت مربوط میشه به این که یه چیزی داره توی کامپیوترت یه فایل هایی رو به این درایو الکی اضافه می کنه! حالا اون دقیقاً چی هست خودت می دونی و بس! چون من از این فاصله و به دور از PC شما نمی تونم بگم اون چیه؛ چون باید کامپیوترت رو وارسی کرد و دید که اول از هر چیز چه برنامه هایی رو PC داری و چه کارهایی انجام میدی باهاش...

شما وقتی که disk cleanup می کنی کدوم گزینه ها رو تیک کردی؟

ali_crown
31-12-2009, 14:01
سلام دوست عزیز؛ شما بهتره که توی همین IE>>>Tools<<<<Internet Option>>>General>>>Language فقط زبان انگلیسی رو انتخاب کنی و اگر به جز انگلیسی زبان دیگه توی لیست می بینی حذف کنی.

بهتره که فرمت نوشتن اعداد و حروف توی ویندوز رو انگلیسی بذاری: Control Panel --> Regional and Language Options و حالا توی زبانه ی Format شما Current Format رو از توی لیست English United States انتخاب کن.

توی زبانه ی Keyboards and Languages --> Change Keyboards --> General -->Default input language از توی لیست English-United States رو انتخاب کن.

توی زبانه ی Administrative هم Current language for non-Unicode programs رو بذار Persian باشه.

در مورد مشکل دوم که مطرح کردی باید بگم که، من فکر نمی کنم اکانتی که قبلا ایجاد شده باشه و توی فولدر users برای اون اکانت فولدری به اسم همون اکانت ایجاد شده باشه رو بشه با تغییر نام اکانت از توی user accounts عوض کرد. (حداقل من راه حلی براش نمی شناسم).
توصیه ی من اینه که اگر برات امکان داره یه اکانت به اسم خودت ایجاد بکن و بعد که وارد اکانت جدید شدی برو اکانت رضا رو حذف کن. اگر اکانت جدید رو ایجاد کنی یه فولدر به اسم اکانت جدید توی فولدر users ایجاد می کنه.

فقط یادت باشه که تمامی تنظیماتی و فایل های موجود توی اکانت رضا پاک میشه پس حواست به مسئله هم باشه که بعداً از دست من گله و شکایتی نداشته باشه. البته قبل از اینکه ویندوز اکانت رضا رو حذف کنه ازت سوال می کنه که می خوای فایل های توی فولدر رضا رو برات نگه دارم یا نه، که شما اگر پاسخ مثبت بدی فولدر رضا و محتویات اون رو نگه می داره و شما در کنار فولدر crown محتویات فولدر رضا رو هم حفظ کردی و می تونی اون ها رو به فولدر خودت منتقل کنی.
این محتویات فولدر رضا می تونه مربوط به گیم ها و برنامه های نصب شده روی کامپیوتر شما باشه، یا حتی عکس و موزیک و فیلم و...

تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی .

عرض کنم در باره مشکل اول تمام عرایض شما رو چک کردم دقیقا همان بود و نیازی به تغییر نداشت
با این حال بازم اینترنت اکسپلورر عربی باز میشد

ولی در مورد مشکل دوم

به دستور شما یک اکانت دیگه ساختم و اکانت قبلی رو پاک کردم با تمام فولدرش

مشکل من رفع شد

دیگه با یوزر جدید اینترنت اکسپلورر عربی نیست

behnam_n80
05-01-2010, 11:03
دوستان من در وصل شدن به ایترنت با نوت بوکم مشکل دارم
در اصل به مودم وایرلسم وصل میشه ولی اون کره زمینه که میگه به نت وصلی آبی نمیشه
من با کابل که میزنم به مودم وصل میشه ولی با وایرلس نه
با گوشیم میتونم به وایرلس وصل شم پس از مودم نیس همچنین نوت بوکم جاها دیگه به وایرلس وصل میشه
2 3 جا شنیدم ماله ویستاس اما را حلشا نمیدونستن
ویندوزه نوت بوکم بیزینس و 64 بیتی هس
ممنون میشم کمکم کنین

Mohammad King
05-01-2010, 11:13
دوستان من در وصل شدن به ایترنت با نوت بوکم مشکل دارم
در اصل به مودم وایرلسم وصل میشه ولی اون کره زمینه که میگه به نت وصلی آبی نمیشه
من با کابل که میزنم به مودم وصل میشه ولی با وایرلس نه
با گوشیم میتونم به وایرلس وصل شم پس از مودم نیس همچنین نوت بوکم جاها دیگه به وایرلس وصل میشه
2 3 جا شنیدم ماله ویستاس اما را حلشا نمیدونستن
ویندوزه نوت بوکم بیزینس و 64 بیتی هس
ممنون میشم کمکم کنین

سلام

اینجا مطرح کن سوالت را:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

sub-zero
05-01-2010, 20:37
سلام.

دوستان برای اولین بار با ویندوز ویستا کار کردم و تو لپ تاپ
دایال آپ کانکشن رو از این آموزش تونستم بسازم.

و اما سوال...

اینکه من میخوام واسه کانکشنی که میسازم یک اسم انتخاب کنم... اما جایی از من سوال نشد در این مورد !

و دوم اینکه کانکشنی که میسازم همون موقع میخواد کانکت بشه.. وقتی کنسل کنم و پنجره کانکشن رو ببندم اصلا این کانکشن کجا میره ؟ که بخوام دوباره ازش استفاده کنم ؟ باید یکی دیگه دوباره بسازم !

مثل xp جایی نیست که تمام کانکشن هایی که میسازیم بره تو یه قسمت ؟

Mohammad King
05-01-2010, 22:56
سلام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اما سوال...

اینکه من میخوام واسه کانکشنی که میسازم یک اسم انتخاب کنم... اما جایی از من سوال نشد در این مورد !

و دوم اینکه کانکشنی که میسازم همون موقع میخواد کانکت بشه.. وقتی کنسل کنم و پنجره کانکشن رو ببندم اصلا این کانکشن کجا میره ؟ که بخوام دوباره ازش استفاده کنم ؟ باید یکی دیگه دوباره بسازم !

سلام

اگر شما سیوش کرده باشین

اون گوشه پایین بقل ساعت میره /

آیکنش عکس یه کامپینتره.

sia-saketi
06-01-2010, 01:31
سلام.

و اما سوال...

من نمی فهمم این چه صیغه ایه که خیلی ها با ایجاد کردن کانکشن مشکل دارن!! مگه انگلیسی در حد کم هم بلد نیستن مردم؟ خب این ویندوز که کامل زیر همه ی گزینه ها توی محل ایجاد کانکشن توضیح داده که چی به چی هست!... با این حال من یه آموزش می ذارم و تمامی مراحل رو به ابتدایی ترین شکل ممکن مطرح می کنم تا دیگه جای سوالی نمونه؛ حتی من توی این آموزش فرض می کنم که مخاطب ها انگلیسی هم بلد نیستن.

آموزش ایجاد کانکشن Dial-up در ویندوز ویستا:

شما با اون مراحل اون سایتی که نوشتی کاری نداشته باش!!! شما فقط با دستورالعمل من برو جلو! :
اول منوی Start رو باز کن بعد روی Connect to کلیک کن تا پنجره ای به اسم Connect to a network باز بشه.
حالا از توی پنجره ی باز شده Setup a connection or network رو کلیک کن و توی صفحه ی باز شده همون اولی رو به اسم Connect to the internet رو بذار باشه و next بزن.

جواب سوالی رو که پرسیده بذار این باشه: No, create a new connection و next رو بزن. حالا Dial-up رو انتخاب کن. توی این صفحه ای که باز میشه به ترتیب از بالا به پایین اینایی رو که می گم وارد کن:
اولی: شماره ی تلفن کانکشن
دومی: user name یا شماره ی کاربری
سومی: پسورد یا رمز
چهارمی: اسم کانکشن (که شما هم خیلی روش تاکید داشتی)

نکته: زیر اون قسمتی که پسورد رو وارد می کنی دوتا گزینه می بینی که شما فقط تیک remember this password رو فعال کن تا پسورد رو به یاد داشته باشه و هر دفعه برای کانکت شدن ازت پسورد نخواد.

در آخر هم روی دکمه Connect کلیک کن؛ با این کلیک کامپیوتر شروع می کنه به وصل شدن به اینترنت، حالا اگر نمی خوای به اینترنت وصل بشی دکمه skip رو کلیک کن. حالا برای اینکه کانکشنی رو که ایجاد کردی ذخیره کنه و اونو روی کامپیوترت داشته باشی، روی گزینه ی Set up the connection anyway کلیک کن تا کانکشن رو ذخیره کنه و نگه داره برات.

نکته: در صورتی که کانکشن رو skip نکنی و اجازه بدی که همون لحظه به اینترنت وصل بشه، خودش اتوماتیک کانکشن رو بعد از disconnect کردن ذخیره می کنه و توی کامپیوتر نگه می داره.

حالا برای دفعات بعدی که می خوای به اینترنت وصل بشی کافیه که منوی start رو باز کنی و از توی connect to کانکشن مورد نظرت رو باز کنی و به اینترنت وصل بشی.
==============================
حالا اگر می خوای مثل XP تمام کانکشن هات رو توی یه پنجره ی ساده ببینی این مراحل رو انجام بده:
این مسیر رو دنبال کن Start --> Connect to --> Open network and sharing center
حالا که مسیر بالا رو رفتی یه پنجره برات باز می کنه که سمت چپ پنجره یه لینک به اسم Manage network connections رو می تونی پیدا کنی، اون لینک رو کلیک کن تا یه توی صفحه ای که باز می کنه تمام کانکشن های کامپیوترت رو توش ببینی.

sub-zero
06-01-2010, 20:07
من نمی فهمم این چه صیغه ایه که خیلی ها با ایجاد کردن کانکشن مشکل دارن!! مگه انگلیسی در حد کم هم بلد نیستن مردم؟ خب این ویندوز که کامل زیر همه ی گزینه ها توی محل ایجاد کانکشن توضیح داده که چی به چی هست!... با این حال من یه آموزش می ذارم و تمامی مراحل رو به ابتدایی ترین شکل ممکن مطرح می کنم تا دیگه جای سوالی نمونه؛ حتی من توی این آموزش فرض می کنم که مخاطب ها انگلیسی هم بلد نیستن.

آموزش ایجاد کانکشن Dial-up در ویندوز ویستا:

شما با اون مراحل اون سایتی که نوشتی کاری نداشته باش!!! شما فقط با دستورالعمل من برو جلو! :
اول منوی Start رو باز کن بعد روی Connect to کلیک کن تا پنجره ای به اسم Connect to a network باز بشه.
حالا از توی پنجره ی باز شده Setup a connection or network رو کلیک کن و توی صفحه ی باز شده همون اولی رو به اسم Connect to the internet رو بذار باشه و next بزن.

جواب سوالی رو که پرسیده بذار این باشه: No, create a new connection و next رو بزن. حالا Dial-up رو انتخاب کن. توی این صفحه ای که باز میشه به ترتیب از بالا به پایین اینایی رو که می گم وارد کن:
اولی: شماره ی تلفن کانکشن
دومی: user name یا شماره ی کاربری
سومی: پسورد یا رمز
چهارمی: اسم کانکشن (که شما هم خیلی روش تاکید داشتی)

نکته: زیر اون قسمتی که پسورد رو وارد می کنی دوتا گزینه می بینی که شما فقط تیک remember this password رو فعال کن تا پسورد رو به یاد داشته باشه و هر دفعه برای کانکت شدن ازت پسورد نخواد.

در آخر هم روی دکمه Connect کلیک کن؛ با این کلیک کامپیوتر شروع می کنه به وصل شدن به اینترنت، حالا اگر نمی خوای به اینترنت وصل بشی دکمه skip رو کلیک کن. حالا برای اینکه کانکشنی رو که ایجاد کردی ذخیره کنه و اونو روی کامپیوترت داشته باشی، روی گزینه ی Set up the connection anyway کلیک کن تا کانکشن رو ذخیره کنه و نگه داره برات.

نکته: در صورتی که کانکشن رو skip نکنی و اجازه بدی که همون لحظه به اینترنت وصل بشه، خودش اتوماتیک کانکشن رو بعد از disconnect کردن ذخیره می کنه و توی کامپیوتر نگه می داره.

حالا برای دفعات بعدی که می خوای به اینترنت وصل بشی کافیه که منوی start رو باز کنی و از توی connect to کانکشن مورد نظرت رو باز کنی و به اینترنت وصل بشی.
==============================
حالا اگر می خوای مثل XP تمام کانکشن هات رو توی یه پنجره ی ساده ببینی این مراحل رو انجام بده:
این مسیر رو دنبال کن Start --> Connect to --> Open network and sharing center
حالا که مسیر بالا رو رفتی یه پنجره برات باز می کنه که سمت چپ پنجره یه لینک به اسم Manage network connections رو می تونی پیدا کنی، اون لینک رو کلیک کن تا یه توی صفحه ای که باز می کنه تمام کانکشن های کامپیوترت رو توش ببینی.

سلام.
sia-saketi عزیز راستش من مشکلی از لحاظ زبان انگلیسی ندارم...
فکر میکنم بیشتر مشکلم نداشتن تجربه بود و عجله...و این که یکم گنگ بود برام برای دفعه اول کار کردن با ویستا...

اونم وقتی با یه نفر رو در واسی داشته باشی و لپ تاپ رو ورداشته باشه آورده باشه دم خونت که یالا برام کانکشن بساز و براش بسازی و بعد بگه کجا رفت کانکشنی که ساختی ؟ و اصلا اسمش چی بود !!!
و هی یالا یالا هم بگه و ....

به هر حال بی نهایت ازت ممنونم...
از اینکه به سوالم اهمیت دادی با دقت خوندیش و خیلی کامل و جامع جوابم رو دادی... موفق باشی.

Iman Bala
08-01-2010, 11:49
سلام
ویندوز ویستا ی بنده ویروس گرفت بعد از اسکن و پاک کردن ویروس....
الان ارور میده که LaunchVHSD.exe application error ؟؟؟؟
آیا کاری میشه کرد؟ و یا اینکه مجبورم ویندوز رو عوض کنم؟

Mohammad King
08-01-2010, 11:52
سلام
ویندوز ویستا ی بنده ویروس گرفت بعد از اسکن و پاک کردن ویروس....
الان ارور میده که LaunchVHSD.exe application error ؟؟؟؟
آیا کاری میشه کرد؟ و یا اینکه مجبورم ویندوز رو عوض کنم؟

این فایل ویروسی شده بوده و آنتی ویروس بهش صدمه زده.

ویندوز را ریپیر کن.

Iman Bala
08-01-2010, 12:36
این فایل ویروسی شده بوده و آنتی ویروس بهش صدمه زده.

ویندوز را ریپیر کن.

ممنون ، اما این کار رو کردم ولی همین مشکل و ارور هست!!!
راه دیگری هم هست؟

Mohammad King
08-01-2010, 15:47
ممنون ، اما این کار رو کردم ولی همین مشکل و ارور هست!!!
راه دیگری هم هست؟

این ارور

مال یک نرم افزار هست/

ببین چه برنامه ای خراب شده.

cyrus_ln
08-01-2010, 18:02
سلام
میشه از آپدیتها بک آپ گرفت؟
من می خوام ویندوزم رو عوض کنم می خوام دوباره آپدیتها رو برگردونم
اصلا میشه چنین کاری کرد؟

Iman Bala
08-01-2010, 18:10
این ارور

مال یک نرم افزار هست/

ببین چه برنامه ای خراب شده.
wow
چه طوری می تونم پیداش کنم سال ها طول می کشه؟!؟!؟!:18:

به محضه ورود به سیستم این ارور رو میده ! فکر کنم ویستا رو عوض کنم متین تر باشه؟!؟!؟!

Mohammad King
08-01-2010, 19:41
wow
چه طوری می تونم پیداش کنم سال ها طول می کشه؟!؟!؟!:18:

به محضه ورود به سیستم این ارور رو میده ! فکر کنم ویستا رو عوض کنم متین تر باشه؟!؟!؟!

کاری نداره!؟

اون برنامه هایی که نصب کردین را ببین کدومش اجرا میشن...

Mohammad King
08-01-2010, 19:42
سلام
میشه از آپدیتها بک آپ گرفت؟
من می خوام ویندوزم رو عوض کنم می خوام دوباره آپدیتها رو برگردونم
اصلا میشه چنین کاری کرد؟

آپدیتها را توی یه فلش کپی کن...

بعد دوباره بریزشون

m.behnam
08-01-2010, 22:33
سلام دوستان
میخواستم بدونم راهی تو ویستا وجود داره که کانکشن pppoe خودش به صورت اتوماتیک وصل اینترنت بشه و لارم نباشه هر دفعه که کامپیوتر رو روشن میکنیم مثل دایل آپ کانکتشو بزنیم تا وصل شه؟؟؟
TANX

cyrus_ln
09-01-2010, 09:34
آپدیتها را توی یه فلش کپی کن...

بعد دوباره بریزشون

ممنون
آپدیتها کجا ذخیره میشن؟

Mohammad King
09-01-2010, 22:01
ممنون
آپدیتها کجا ذخیره میشن؟

سلام:

C:/Windows/SoftwareDistribution/Download

sia-saketi
10-01-2010, 03:16
سلام دوستان
میخواستم بدونم راهی تو ویستا وجود داره که کانکشن pppoe خودش به صورت اتوماتیک وصل اینترنت بشه و لارم نباشه هر دفعه که کامپیوتر رو روشن میکنیم مثل دایل آپ کانکتشو بزنیم تا وصل شه؟؟؟
TANX

اگر منظور شما اینه که خودش از ابتدای ورود به ویندوز به طور کاملا اتوماتیک! شروع کنه به وصل شدن، باید بگم که تا اون جایی من اطلاع دارم نمیشه (حالا برای اطمینان می تونی یه تحقیقی هم خودت داشته باشی در این مورد-می تونی این سوال رو از بروبچه های انجمن شبکه و اینترنت هم بکنی)

ولی یه راه هست که میشه با اون کاری کرد که وقتی وارد ویندوز میشی پنجره ی کانکشن خودت اجرا بشه و شما هم با زدن دکمه Connect شروع به وصل شدن کنید؛ برای این کار:

اول یه کپی از کانکشن بگیر و داخل فولدر Startup در منوی Start بذار. حالا ویندوز رو Restart کن. به محض وارد شدن به ویندوز پنجره ی کانکشن اجرا میشه و شما فقط باید اون رو کانکت کنید و دیگه لازم نیست که اول پنجره رو پیدا و باز کنی.:46:

m.behnam
10-01-2010, 15:08
خیلی ممنون از جوابتون
یه مشکل دیگه هم برام ایجاد شده که وقتی تو اینترنت اکپلور راست کلیک میکنم منو های مربوط به راست کلیک باز میشه اما هیچ کدومشون انتخاب نمیشن
میخواستم بدونم مشکل از چییهههههههه ؟؟

sia-saketi
11-01-2010, 04:13
من منظور شما رو متوجه نمیشم. بهتر اینجا مطرح کنی:

aroosak_kooki
19-01-2010, 03:14
سلام
من یه مشکلی برای ویندوزم پیش اومده انگار ...
تو منوی استارت که میرم چیزی به نام Computer وجود نداره ...!!!

چی کار باید کرد ؟

ali_crown
19-01-2010, 10:20
سلام . من مجددا به یک مشکل عجیب برخورد کردم

جدیدا نمیدونم به چه خاطر درایو c من که ویندوز ویستا روش نصب شده پر از فایل های اضافی شده

من فقط ویندوز ویستا دارم و توی درایو C نصب کردم ولی الان درایو << \:C >> پر از فایلهای عجیب با پسوند TMP شده که همشون 0kb هستند و همشون توی یک روز ساخته شدند . به همین خاطر سرعت سیستم رو خیلی کم کرده خصوصا وقتی میخوام وارد درایو c بشم باید 20 دقیقه صبر کنم تا تمام درایو برام باز بشه

من با برنامه ویستا منیجر 3.8 اقدام به پاک سازی این فایلها کردم ( نمیدونم مربوط به این فایلها میشه یا نه ) از قسمت delet junk file

بعد از گذشتن 4 ساعت 57000 فایل پیدا کرد ولی دیگه حوصلم سر رفت و stop کردم و هنوز این فایلها وجود دارند . نمیدونم اگه میزاشتم این روند ادامه پیدا کنه آیا موثر بود یا نه ؟ و چقدر زمان میبرد ؟

Mohammad King
19-01-2010, 22:13
سلام

چی کار باید کرد ؟
سلام

مشکلی نداره آیکن کامپیوتر را بکشید اونجا

جدیدا نمیدونم به چه خاطر درایو c من که ویندوز ویستا روش نصب شده پر از فایل های اضافی شده

من فقط ویندوز ویستا دارم و توی درایو C نصب کردم ولی الان درایو << \:C >> پر از فایلهای عجیب با پسوند TMP شده که همشون 0kb هستند و همشون توی یک روز ساخته شدند . به همین خاطر سرعت سیستم رو خیلی کم کرده خصوصا وقتی میخوام وارد درایو c بشم باید 20 دقیقه صبر کنم تا تمام درایو برام باز بشه

من با برنامه ویستا منیجر 3.8 اقدام به پاک سازی این فایلها کردم ( نمیدونم مربوط به این فایلها میشه یا نه ) از قسمت delet junk file

بعد از گذشتن 4 ساعت 57000 فایل پیدا کرد ولی دیگه حوصلم سر رفت و stop کردم و هنوز این فایلها وجود دارند . نمیدونم اگه میزاشتم این روند ادامه پیدا کنه آیا موثر بود یا نه ؟ و چقدر زمان میبرد ؟

سلام

با برنامه تن آپ Tune Up اقدام به پاک سازی کنید.

Mahyar.Online
19-01-2010, 23:18
سلام دوستان Windows Explorer من دچار مشكل شده ، هر پوشه اي رو كه باز مي كنم توي صفحه جديد باز مي شه ، اين قابليت از Folder Option انتخاب نشده اونجا Disable هست ، اما خود به خود اينكارو مي كنه و مشكل بعدي اينه كه IE همين سيستم خيلي سرعتش پايين بود ، من از يك IE نسخه Portable استفاده كردم حالا IE خودم باز نمي شه ، وقتي بازش مي كنم يه صفحه مياد و ميره !
لطفا يه راهي معرفي كنيد كه من بتونم Windows Explorer و IE رو Repair كنم
راستي آنتي ويروس NOD 32 آپديت روز هم دارم
مرسي

sia-saketi
20-01-2010, 03:08
سلام

چی کار باید کرد ؟
اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، مشکل شما از طریق این مسیری که براتون می نویسم قابل حل هست:
در Control Panel روی Tasbar and Start Menu کلیک کنید. حالا در صفحه ای که باز میشه روی زبانه ی Start Menu کلیک کنید و حالا Cutomize مربوط به Start menu رو کلیک کن تا یه پنجره باز بشه به نام Customize Start Menu .

حالا اگر بالای همین پنجره توی لیست دقت کنی می بینی که نوشته Computer و شما باید گزینه ی Display as a link مربوط به Computer رو انتخاب کنی با زدن OK اون رو تمامی پنجره ها رو ببندی...
حالا در منوی استارت شما Computer رو مشاهده می کنید:20:

من قبلا هم به شما گفته بودم دوست عزیز؛ شما باید ببینی چه برنامه ای داری که همچین کاری انجام میده، شاید اصلا این یه مشکل ویروسی یا ناشی از یه بدافزار (مثل تروجان و Spyware و...) باشه. آخرین باری که آنتی ویروست رو آپدیت کردی و کامپیوترت رو باهاش کامل چک کردی کی بوده؟

سلام دوستان Windows Explorer من دچار مشكل شده ، هر پوشه اي رو كه باز مي كنم توي صفحه جديد باز مي شه ، اين قابليت از Folder Option انتخاب نشده اونجا Disable هست ، اما خود به خود اينكارو مي كنه و مشكل بعدي اينه كه IE همين سيستم خيلي سرعتش پايين بود ، من از يك IE نسخه Portable استفاده كردم حالا IE خودم باز نمي شه ، وقتي بازش مي كنم يه صفحه مياد و ميره !
لطفا يه راهي معرفي كنيد كه من بتونم Windows Explorer و IE رو Repair كنم
راستي آنتي ويروس NOD 32 آپديت روز هم دارم
مرسي

خیلی به جواب من امیدوار نباش ولی با این حال یه راهنمایی می کنم شاید درست شد!
توی Folder Options یک بار گزینه های Browse Folders رو عوض و apply کن و دوباره اون رو به حالت قبلی (یعنی open each folder in the same window) برگردون و دوباره apply کن و یه ریستارت هم بزن تو رگ و ببین درست میشه! شاید ایجوری درست شد!!! اگر بازم درست نشد توی همون فولدر آپشنز Restore Defaults رو بزن ببین بازم چاره ساز میشه یا نه؟

در مورد مشکل دوم: IE قدیم رو شاید بشه از توی فولدر خودش اجرا کنید، فولدرش توی C:\Program Files\Internet Explore هست. از اونجا اجراش کنید اگر اجرا شد مسیر برنامه رو توی Default Programs ویندوز تعریف کنید.
در ضمن IE همیشه سرعتش پایین بوده و هست. بهتره در کنارش از یه مرورگر دیگه مثل Firefox یا Opera یا Chrome استفاده کنید.

ali_crown
20-01-2010, 10:04
من قبلا هم به شما گفته بودم دوست عزیز؛ شما باید ببینی چه برنامه ای داری که همچین کاری انجام میده، شاید اصلا این یه مشکل ویروسی یا ناشی از یه بدافزار (مثل تروجان و Spyware و...) باشه. آخرین باری که آنتی ویروست رو آپدیت کردی و کامپیوترت رو باهاش کامل چک کردی کی بوده؟

سلام دوست گرامی آقای سیا ساکتی عزیز عرض شود که من قبلا چنین سوالی نپرسیده بودم احتمالا شما بنده رو با یکنفر دیگر اشتباه گرفتید :10:
بنا به توصیه دوستمون Episode من Tune Up رو هم دانلود و نصب کردم ولی مشکل از این نیست حتی Tune Up برای من باز نمیشه

دیشب به مدت 8 ساعت با ویستا منیجر گزاشتم برای سرچ ولی 170000 تا پیدا کرد دیگه stop زدم و اینطور که من متوجه شدم این فایلها به بیش از یک میلیون میرسند که حذف هرکدام حدودا 40 ثانیه وقت میبره
الان متوجه شدم که نمیتونم سیستم ریستور کنم

و با نظر شما سیا جان موافقم احتمالا من اسپای ور گرفتم ولی آخه با او سیستم زیاد توی اینترنت نمیرم
آنتی ویروس NOD32 3.0.621 روش نصب دارم که هر روز آپدیت میشه دیشب هم آخرین بار آپدیت شد
در باره اسکن درایو با آنتی ویروس یادم نیست کی بوده ولی دیشب اسکن کردم چیزی رو پیدا نکرد

تازگی همه آنتی اسپای ور که از اینترنت میگیرم قابلیت آپدیت شدن رو ندارند نمیدونم چرا ؟ قبلا من همه اینها رو داشتم و خوب کار میکردن

کمک کنید اگه راه حلی دارید چون هر روز سرعت سیستمم کندتر میشه و دارم از دستش میدم :41:

Iman Bala
20-01-2010, 15:03
سلام
امروز متوجه شدم که task manager فعال نمیشه یعنی نمیشه پنجرش رو باز کرد.
این در حالیست که می بینم که CPU Usage بسیار بالاست.... .
این رو هم بگم که Kasper روی سیستم فعاله...
اگر مطلبی پیرامون این قضیه هست ممنون میشم.

silverman504
20-01-2010, 16:20
طریقه نصب درایور intel v.92 ham modem در ویستا رو کی بلده؟
درایور xp جواب نمیده

sari-1369
20-01-2010, 18:03
سلام دوستان ، توی ویندوز ویستا یه گدجت بود که Contacts رو نشون میداد ، من الان 7 نصب کردم و به طور پیش فرض توش نیست ، توی نت هم سرچ کردم پیدا نکردم . میشه یکی واسم آپلودش کنه .

پیشاپیش ممنون

aroosak_kooki
20-01-2010, 20:01
اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، مشکل شما از طریق این مسیری که براتون می نویسم قابل حل هست:
در Control Panel روی Tasbar and Start Menu کلیک کنید. حالا در صفحه ای که باز میشه روی زبانه ی Start Menu کلیک کنید و حالا Cutomize مربوط به Start menu رو کلیک کن تا یه پنجره باز بشه به نام Customize Start Menu .

حالا اگر بالای همین پنجره توی لیست دقت کنی می بینی که نوشته Computer و شما باید گزینه ی Display as a link مربوط به Computer رو انتخاب کنی با زدن OK اون رو تمامی پنجره ها رو ببندی...
حالا در منوی استارت شما Computer رو مشاهده می کنید:20:

بی نهایت ممنونم ار لطفتون ، با درگ کردن درست نمیشد...
واقعا" ممنونم درست شد:11:

sia-saketi
21-01-2010, 02:53
سلام دوست گرامی آقای سیا ساکتی عزیز عرض شود که من قبلا چنین سوالی نپرسیده بودم احتمالا شما بنده رو با یکنفر دیگر اشتباه گرفتید :10:
بنا به توصیه دوستمون Episode من Tune Up رو هم دانلود و نصب کردم ولی مشکل از این نیست حتی Tune Up برای من باز نمیشه

دیشب به مدت 8 ساعت با ویستا منیجر گزاشتم برای سرچ ولی 170000 تا پیدا کرد دیگه stop زدم و اینطور که من متوجه شدم این فایلها به بیش از یک میلیون میرسند که حذف هرکدام حدودا 40 ثانیه وقت میبره
الان متوجه شدم که نمیتونم سیستم ریستور کنم

و با نظر شما سیا جان موافقم احتمالا من اسپای ور گرفتم ولی آخه با او سیستم زیاد توی اینترنت نمیرم
آنتی ویروس NOD32 3.0.621 روش نصب دارم که هر روز آپدیت میشه دیشب هم آخرین بار آپدیت شد
در باره اسکن درایو با آنتی ویروس یادم نیست کی بوده ولی دیشب اسکن کردم چیزی رو پیدا نکرد

تازگی همه آنتی اسپای ور که از اینترنت میگیرم قابلیت آپدیت شدن رو ندارند نمیدونم چرا ؟ قبلا من همه اینها رو داشتم و خوب کار میکردن

کمک کنید اگه راه حلی دارید چون هر روز سرعت سیستمم کندتر میشه و دارم از دستش میدم :41:
آره ببخشید، مثل اینکه شما رو با یکی دیگه از دوستان اشتباه گرفتم:20:
اگر همین طور بی دلیل داره تعدادشون زیاد میشه شکی در آلوده بودن کامپیوتر شما نیست!... ببینم، الان شما توی PC فایل و برنامه های مهم و حیاتی زیادی داری؟ اگه نداری بهتره به کلی هارد رو فرمت کنی و تمامی اطلاعاتش رو پاک کنی و از اول ویندوز رو نصب کنی.
حداقل من چیز بیشتری در این مورد نمی دونم؛ شاید اگر از نزدیک PC شما رو میشد بررسی کرد بهتر بود ولی خب احتمالا همون بدافزاری روی PC شما هست که این مشکلات رو به وجود آورده.

سلام
امروز متوجه شدم که task manager فعال نمیشه یعنی نمیشه پنجرش رو باز کرد.
این در حالیست که می بینم که CPU Usage بسیار بالاست.... .
این رو هم بگم که Kasper روی سیستم فعاله...
اگر مطلبی پیرامون این قضیه هست ممنون میشم.
Kasper رو آپدیت کردی؟ 90 درصد اوقات که task manager باز نمیشه دلیلش ویروس و تروجان و از این جور چیزاست.
بهتره kasper رو آپدیت کنی و یه چک کلی کنی PC رو و ببینی ویروسی هست یا نه؟
دلیل دیگه ای که می تونه باعث باز نشدنش باشه (که البته با توجه به اینکه قبلا شما می تونستی بازش کنی بعیده که مشکل این مورد باشه) اینه که یکی از یوزر های administrator ویندوز شما عمداً یا ممکنه سهواً دسترسی شما رو به task manager محدود کرده باشه.

طریقه نصب درایور intel v.92 ham modem در ویستا رو کی بلده؟
درایور xp جواب نمیده
اول درایوز مخصوص ویندوز ویستا رو از سایت کمپانی سازنده ی سخت افزار مربوطه دانلود کن و بعد اول رو از طریق Device Manager درایور سخت افزارت رو آپدیت کن.
شما توی Device Manager روی اسم سخت افزار راست کلیک کن و Update driver software رو انتخاب کن. حالا Browse my computer for driver software رو کلیک کن و حالا از طریق دکمه browse درایورت رو از توی هارد انتخاب کن و next رو بزن تا درایور جدید رو نصب کنه.

sia-saketi
21-01-2010, 03:24
سلام دوستان ، توی ویندوز ویستا یه گدجت بود که Contacts رو نشون میداد ، من الان 7 نصب کردم و به طور پیش فرض توش نیست ، توی نت هم سرچ کردم پیدا نکردم . میشه یکی واسم آپلودش کنه .

پیشاپیش ممنون

بفرمائید:

بعد از اینکه از زیپ درش آوردی روش کلیک کن تا install بشه بعد گجت contacts رو drag کن روی sidebar .

ali_crown
21-01-2010, 13:11
ممتونم دوست عزیزم سیا ساکتی

متاسفانه دیشب AVG internet security 9 رو دانلود کردم و آپدیت کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم

من قبلا هم این بلا سرم اومده بود ولی اون PC بود و میشد ویندوز رو تعویض کرد اما متاسفانه این لپ تاپ هستش و یک پارتیشن داره و کلی برنامه و اطلاعات روش دارم ، نمی دونم چه کار کنم توی فروم های انگلیسی هم که سرچ کردم کسی در این باره صحبتی نکرده

ممنون میشم اگه پی گیری کنید چون مطمئن هستم که همچین مشکلی برای همه ممکن پیش بیاد چون خودم بار 3 هستش که این مشکل رو دارم

Iman Bala
21-01-2010, 21:08
Kasper رو آپدیت کردی؟ 90 درصد اوقات که task manager باز نمیشه دلیلش ویروس و تروجان و از این جور چیزاست.
بهتره kasper رو آپدیت کنی و یه چک کلی کنی PC رو و ببینی ویروسی هست یا نه؟
دلیل دیگه ای که می تونه باعث باز نشدنش باشه (که البته با توجه به اینکه قبلا شما می تونستی بازش کنی بعیده که مشکل این مورد باشه) اینه که یکی از یوزر های administrator ویندوز شما عمداً یا ممکنه سهواً دسترسی شما رو به task manager محدود کرده باشه.

کسپر به روزه(همیشه بوده) در همون موقع full sacn کردم افاقه نکرد!
از Wimdows Defender هم مدد جستم ولی همون آش و همون کاسه...
و البته با یک User کار می کنم ...
در حاله حاضر اصلاً مقدور نیست WIN رو عوض کنم ...
اگر راه حل دیگری به ذهنتون می رسه بندرو مطلع کنید.:8:

truman
21-01-2010, 22:52
دوستان من یه لپ تاپ اچ پی با ویندوز ویستای ارجینال دارم . هروقت به اینترنت وصل میشم یه پنجره باز میشه و اینو می نویسه .
windows explorer has stopped working
بعدش زیرش دوتا گزینه میاد
1: chech online for a solution and resrart the program
2: resrart the program

گزینه ی اول که فقط یه یادداشت نشونم میده که چیز خاصی توش ننوشته . گزینه ی دوم رو هم که می زنم چند ثانیه صفحه های باز رفرش می شه و از اول باز می شن . وقتی هم اینجوری میشه متاسفانه توی نوار پایین ویندوز گزینه ی انتخاب زبان از بین میره و دیگه نمیشه عوضش کرد . حتی با آلت و شیفت . ولی وقتی دستگاه ریست میشه دوباره میاد تا وقتی به اینترنت وصل نشم . وقتی بشم این پیام میاد و دوباره ...
در ضمن این پیام وقتی که به اینترنت وصل می شم فقط یه دونه نمیاد . دو سه تا میاد . یکیش این ارور رو مینویسه .

چیکار کنم ؟ اصلا این چی هستش ؟ کلافه شدم

sia-saketi
22-01-2010, 03:29
ممتونم دوست عزیزم سیا ساکتی

متاسفانه دیشب AVG internet security 9 رو دانلود کردم و آپدیت کردم ولی بازم نتیجه نگرفتم

من قبلا هم این بلا سرم اومده بود ولی اون PC بود و میشد ویندوز رو تعویض کرد اما متاسفانه این لپ تاپ هستش و یک پارتیشن داره و کلی برنامه و اطلاعات روش دارم ، نمی دونم چه کار کنم توی فروم های انگلیسی هم که سرچ کردم کسی در این باره صحبتی نکرده

ممنون میشم اگه پی گیری کنید چون مطمئن هستم که همچین مشکلی برای همه ممکن پیش بیاد چون خودم بار 3 هستش که این مشکل رو دارم
من دیگه راه حلی به ذهنم نمی رسه متاسفانه. اگه کامپیوترت رو می شد از نردیک یه بررسی کرد شاید متوجه مشکل می شدم ولی حالا که راهی نیست!.
اگه چیزی پیدا کردم در این مورد حتما خبر می کنم.:20:

دوستان من یه لپ تاپ اچ پی با ویندوز ویستای ارجینال دارم . هروقت به اینترنت وصل میشم یه پنجره باز میشه و اینو می نویسه .
windows explorer has stopped working
بعدش زیرش دوتا گزینه میاد
1: chech online for a solution and resrart the program
2: resrart the program

گزینه ی اول که فقط یه یادداشت نشونم میده که چیز خاصی توش ننوشته . گزینه ی دوم رو هم که می زنم چند ثانیه صفحه های باز رفرش می شه و از اول باز می شن . وقتی هم اینجوری میشه متاسفانه توی نوار پایین ویندوز گزینه ی انتخاب زبان از بین میره و دیگه نمیشه عوضش کرد . حتی با آلت و شیفت . ولی وقتی دستگاه ریست میشه دوباره میاد تا وقتی به اینترنت وصل نشم . وقتی بشم این پیام میاد و دوباره ...
در ضمن این پیام وقتی که به اینترنت وصل می شم فقط یه دونه نمیاد . دو سه تا میاد . یکیش این ارور رو مینویسه .

چیکار کنم ؟ اصلا این چی هستش ؟ کلافه شدم

ویندوز شما اگه اوریجینال هست بهتره که همیشه اون رو آپدیت کنید. یه آپیدت ویندوز کنید و ببینید مشکل حل میشه یا نه. من خودم یه زمانی که ADSL داشتم هر هفته ویندوزم رو آپدیت می کردم و کلی از بسته های رفع نقص ویندوز دریافت می کردم.

درضمن اون گزینه ی اولی که شما می زنی باید به اینترنت وصل باشی تا مشکل رو به صورت یه پیغام (همونی که قابل خوندن نیست) رو برای مایکروسافت ارسال کنه. مایکروسافت هم اون رو بررسی می کنه و اگر مشکل از ویندوز باشه شاید برای اون مشکل یه hotfix بدن بیرون که بعداً شما و بقیه کاربرای ویستا توی کل دنیا اون رو از طریق آپدیت دریافت می کنن.
این تنها چیزیه که فعلا به ذهنم میرسه. ایشالا کاربرای دیگه هم بیان یه راهنمایی کنن.

mammad2020
23-01-2010, 01:09
سلام دوستان
چند روزیه وقتی به اینترنت وصل میشم (dial up) دوتا مانیتور چشمک زن کنار ساعت سیستم روشن نمیشه و در حالت قطع باقی میمونه ولی به اینتر نت وصل هستم. وقتی Status رو باز میکنم میزنه:
IPv4 Not connected
IPv6 Not connected
Media State connected
این media state چیه ؟
چرا تا حالا اینطوری نبود؟
فکر کنم از وقتی ویندوز رو آپ دیت کردم اینطوری شده.

Iman Bala
23-01-2010, 01:22
سلام مجدد..
در پیروی مشکل قبلی (عدم فعال شدن Task Manager) و با توجه به اینکه فقط یک Administrator user دارم
و با همون logon می شم...
وقتی می خوام regedit رو از run فراخونی کنم پیغام می ده که :
Registry editing has been disabled by your Administrator.
حالا میشه این رو دستی فعال کرد؟ این رو هم عرض کنم که GPEDIT.MSC هم باز نمیشه:13:
یا مشکل ورای این حرف هاست؟

sia-saketi
23-01-2010, 02:45
سلام مجدد..
در پیروی مشکل قبلی (عدم فعال شدن Task Manager) و با توجه به اینکه فقط یک Administrator user دارم
و با همون logon می شم...
وقتی می خوام regedit رو از run فراخونی کنم پیغام می ده که :
Registry editing has been disabled by your Administrator.
حالا میشه این رو دستی فعال کرد؟ این رو هم عرض کنم که GPEDIT.MSC هم باز نمیشه:13:
یا مشکل ورای این حرف هاست؟
یه یوزر دیگه بساز با اون امتحان کن...
اگر یوزر کنونی تو admin هست پس چرا یه همچین پیغامی میده؟ تو که خودت میگی admin هستی و فقط یه یوزر داری. قبلا روی این ویندوزت یوزر دیگه ای هم بوده؟ مطمئنی که admin هستی؟!!!!

ali_crown
23-01-2010, 13:50

من تونستم مشکل خودم رو حل کنم
برای این کار من از این برنامه ها استفاده کردم وای جواب نگرفتم

Nod 32 antivirus
Kaspersky 2010 internet security
Ashampoo spyware 2
Avg internet security
Avira Antivirus
Tune up
vista manager

این احتمال داشت که هم ویروس باشه و هم ویروس نباشه من با آخرین آپدیت این نرم افزارها سیستم رو اسکن کردم ولی بازم مشکل حل نشد یعنی چیزی به نام ویروس نبود

با یک برنامه مجانی امتحان کردم و مشکلم کاملا حل شد و تمام فایل ها رو پاک کرد
با یک برنامه که اسمش رو نشنیده بودم شاید خیلی از شما ها هم نشناسید ولی به نظرم برنامه قوی هستش

توصیه میکنم این برنامه رو روی سیستم خودتون داشته باشید به همراه یک آنتی ویروس خوب

Rising PC Doctor 6.0.0.95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iman Bala
23-01-2010, 13:51
یه یوزر دیگه بساز با اون امتحان کن...
اگر یوزر کنونی تو admin هست پس چرا یه همچین پیغامی میده؟ تو که خودت میگی admin هستی و فقط یه یوزر داری. قبلا روی این ویندوزت یوزر دیگه ای هم بوده؟ مطمئنی که admin هستی؟!!!!

سلام...(اگر 10 بهمن تحویل پروژه نداشتم یک لحظه هم این WIN رو نگه نمی داشتم.)
دقیقاً سئوال من هم همینه ؟!؟!
این USER تنها USER سیستم من هست از اول هم همین بوده....
و مطمئن هستم که Admin هست.
:13:

sozuki7
24-01-2010, 21:41
سلام
چرا کسی جواب سوالمون نمیده

sia-saketi
25-01-2010, 02:58
سلام
چرا کسی جواب سوالمون نمیده

اگر کسی باشه که با مشکل شما آشنا باشه جواب میده.
اگر کسی جواب نداد برو توی انجمن لپ تاپ مطرحش کن! (شاید اونجا کسی پیدا بشه که به این مشکل شما وارد باشه)

fam_jam_teh
26-01-2010, 17:31
سلام...(اگر 10 بهمن تحویل پروژه نداشتم یک لحظه هم این WIN رو نگه نمی داشتم.)
دقیقاً سئوال من هم همینه ؟!؟!
این USER تنها USER سیستم من هست از اول هم همین بوده....
و مطمئن هستم که Admin هست.
:13:

سلام
من این مشکل رو توی xp داشتم و اونجا مشکل از این بود که یه ویروس تنظیمات رو بهم ریخته بود و این اجازه رو نمی داد که کارهای ادمین خوب انجام بشه.
یه کد توی اینترنت پیدا کردم که در run اجرا کردم و مشکل حل شد.
البته چندتا ندم افزار هم هستند که این کار رو انجام می دن.
دنبال یک چنین چیزی باش با آنتی ویروس و .. مشکلت حل نمی شه بگرد دنبال اینکه یه نرم افزار پیدا کنی که تنظیمات رجیستری را عوض کنه.

fam_jam_teh
26-01-2010, 17:33
یه سوال
این نوار ابزار از کجا میشه بازش کرد؟
نوار بالایی نه کناری!

mammad2020
26-01-2010, 20:24
سلام دوستان
چند روزیه وقتی به اینترنت وصل میشم (dial up) دوتا مانیتور چشمک زن کنار ساعت سیستم روشن نمیشه و در حالت قطع باقی میمونه ولی به اینتر نت وصل هستم. وقتی Status رو باز میکنم میزنه:
IPv4 Not connected
IPv6 Not connected
Media State connected
این media state چیه ؟
چرا تا حالا اینطوری نبود؟
فکر کنم از وقتی ویندوز رو آپ دیت کردم اینطوری شده.

کسی نیست جواب منو بده؟

Iman Bala
26-01-2010, 21:55
یه سوال
نوار بالایی نه کناری!
سلام منظورت رو متوجه نشدم...
منظورت از نوار ابزار کناریSide bar هست؟
اگه این رو می خوای از control panel ---windows sdebar properties
می تونی پیداش کنی

sia-saketi
27-01-2010, 02:49
یه سوال
نوار بالایی نه کناری!
اگر منظورت نوار بالای فولدر هاست که با زدن کلید alt روی کیبورد می تونی نوار رو بالای فولدر ببینی.

Shan_Toronto
01-02-2010, 08:30
مشکل کار نکردن Open, Save, Save as در تمام برنامه های روی Vista 64
=============================================
سلام
مدتیست کلید / دکمه های open, Save, Save as تمام برنامه های نصب شده روی Vista 64 از جمله Office, Acrobat, IE, Word, کار نمیکنه و منو کلافه کرده.

ویندوز ویستا 64 روی toshiba laptop با آخرین ورژن بروز NOD 32 آنتی ویروس.و Tuneup Utility 2010 و آخرین آپدیتهای ویندوز ویستا 64 رو نصب کردم و کلی باشون ور رفتم و باز هم افاقه نکرد.

حالا دست به دامن شما شده ام . ممنون میشم کمک کنید.
با سپاس.
Shan JBin

kavesajad
01-02-2010, 10:07
سلام این ویستای سرویس پک دو چطوره کرکی بودنش عیبه یا .... آنتی ویروسها کرکش رو پاک نمی کنن
اصلا ویستا جواب کلی نرمافزار و بازی و ...اینا رو میده:13:

hamedya
10-02-2010, 19:07
سلام این ویستای سرویس پک دو چطوره کرکی بودنش عیبه یا .... آنتی ویروسها کرکش رو پاک نمی کنن
اصلا ویستا جواب کلی نرمافزار و بازی و ...اینا رو میده:13:
سلام.
اگر از کرک مناسب استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیداد حتی میتونید راحت ویستا رو آپدیت هم بکنید.
الان تمامی بازی ها ونرم افزار ها از ویندوز ویستا پشتیبانی میکنند.
موفق باشید.:40:

davoodbaghdadi
13-02-2010, 18:31
لطفا یکی کمکم کنه . زیر نویس بعضی فیلمها خرچنگ قورباغه است تو ویستا. تغییر زبان و فرمت رو انجام دادم ولی درست نشد لطفا کمکم کنید کمکککککککککککککککککک

aaeiria
14-02-2010, 08:49
سلام
دیروز کسی رفته سراغ کامپیوترم.
چطوری می تونم مسیرهایی رو که رفته بفهمم.
ممنون

Mohammad King
14-02-2010, 13:36
لطفا یکی کمکم کنه . زیر نویس بعضی فیلمها خرچنگ قورباغه است تو ویستا. تغییر زبان و فرمت رو انجام دادم ولی درست نشد لطفا کمکم کنید کمکککککککککککککککککک
سلام از چه برنامه ای برای دیدن فیلم ها استفاده میکنی؟

مقاله زیر را بخون:

بعضي از فايلهاي زيرنويس که با فرمت Unicode ذخيره نشده‌اند. در بعضي از سيستمها بصورت حروف در هم و ناخوانا نشان داده ميشن.
‫اين مشکل از KMPlayer نيست بلکه از ويندوزه که زبان پيشفرض براي متون غير يونيکد رو زباني غير از فارسي قرار داده اگه اون فايلها رو با Notepad باز کنيد ميبينيد که اونجا هم بصورت ناخواناست. براي رفع اين مشکل دو راه ‫داريد:

‫راه حل اول (اين راه حل مشکل رو فقط براي KMPlayer حل ميکنه):
‫ در برنامه دکمه F2 رو فشار بدين در پنجره‌اي که باز ميشه از سمت چپ قسمت پردازش زيرنويس و سپس نوع قلم رو انتخاب کنيد.
‫در سمت راست کادر مقابل Charset رو باز کرده و عربي رو انتخاب کنيد.

‫راه حل دوم (اين راه حل مشکل رو براي تمام برنامه هاي ديگه هم برطرف ميکنه):
‫در ويندوز روي Start کليلک کنيد و Control Panel رو باز کنيد. سپس روي Reginal and Language Option کليک کنيد.
‫در پنجره اي که باز ميشود به تب Advanced رفته و کادري رو که در قسمت Language for non-Unicode Programs قرار داره باز کنيد و Farsi رو انتخاب کنيد. بعد از اينکار يکبار سيستم را ريست کنيد. از اين به بعد هيچ مشکلي با فايلهاي زيرنويس نخواهيد ‫داشت.

سلام
دیروز کسی رفته سراغ کامپیوترم.
چطوری می تونم مسیرهایی رو که رفته بفهمم.
ممنون

سلام

راهی نیست جز از هیستری بفهمی

aaeiria
14-02-2010, 13:47
راهی نیست جز از هیستری بفهمی

منظورم مسیرهای توی حافظه کامپیوتره. توی درایوها.
یعنی به هیچ وجه؟

Mohammad King
14-02-2010, 13:49
یعنی به هیچ وجه؟

سلام دوست من به نظر من راهی نیست . و فکر نکنم باشه.

موفق باشید

sia-saketi
15-02-2010, 02:46
یعنی به هیچ وجه؟
چرا البته یه سری برنامه های مونیتورینگ هستن که این کار رو انجام می دن ولی باید از قبل اون برنامه ها رو نصب و فعال کرده باشید تا بتونید یک چنین کاری رو براتون انجام بده.

خب شما که روی کامپیوترت از این برنامه ها قطعا نصب نکرده بودی پس راهی جز همون recent item توی منوی استارت وجود نداره که اون هم فقط فایل های باز شده رو نشون میده نه مسیرهای رفته رو.

N!CE^M4N
15-02-2010, 12:34
سلام به همه دوستان !
من ویندوز ویستا دارم و مشکلی که الان دارم این هست که وقتی میخوام وارد ویندوز بشم یعنی قبل از welcome ویندوز از من کد اکتیو کردن (Activation code)میخواد ! کسی سریال کدی چیزی داره به من بده مشکلم رو حل کنم ؟ ممنون میشم زود جواب بدین !

Mohammad King
15-02-2010, 14:20
سلام به همه دوستان !
من ویندوز ویستا دارم و مشکلی که الان دارم این هست که وقتی میخوام وارد ویندوز بشم یعنی قبل از welcome ویندوز از من کد اکتیو کردن (Activation code)میخواد ! کسی سریال کدی چیزی داره به من بده مشکلم رو حل کنم ؟ ممنون میشم زود جواب بدین !

سلام

شما اول ویستا داشتین و بعد 7 را نصب کردین؟ درسته؟!

N!CE^M4N
15-02-2010, 14:56
نه من اول ویستا داشتم و بعو ایکپی نصب کردم !

aqronis
16-02-2010, 02:39
درود
ویندوز رو با کرک هایی که تو انجمن هست کرک کنید.
بهترینش vista loader هست اما باید تو command prompt دستور تایپ کنین.
یه گشتی تو تاپیک بزنی پیدا میکنی.

N!CE^M4N
16-02-2010, 15:51
درود
ویندوز رو با کرک هایی که تو انجمن هست کرک کنید.
بهترینش vista loader هست اما باید تو command prompt دستور تایپ کنین.
یه گشتی تو تاپیک بزنی پیدا میکنی.

مهندس جان من نمیتونم وارد ویستا بشم که بخوام اونو کرک کنم ! قبل از اینکه وارد ویستا بشم یعنی بعد از welcom ویندوز از من Activation Code میخواد ! و تا این کد رو نزنم نمیتونم وارد ویندوز بشم حله ؟

بعد هم شما که میگی من تو command prompt دستور تایپ کنم ؟ اصلا اینی که گفتی یعنی چه من بلد نیستم !
این برنامه ای هم که گفتی vista loader رو نتونستم پیدا کنم اگه کمک کنی ممنون میشم !

aqronis
17-02-2010, 00:25
مهندس جان من نمیتونم وارد ویستا بشم که بخوام اونو کرک کنم ! قبل از اینکه وارد ویستا بشم یعنی بعد از welcom ویندوز از من Activation Code میخواد ! و تا این کد رو نزنم نمیتونم وارد ویندوز بشم حله ؟

بعد هم شما که میگی من تو command prompt دستور تایپ کنم ؟ اصلا اینی که گفتی یعنی چه من بلد نیستم !
این برنامه ای هم که گفتی vista loader رو نتونستم پیدا کنم اگه کمک کنی ممنون میشم !

شرمنده، چرا میزنی؟!!!
تو سایت serials.ws پر از سریال برای برنامه ها و ویندوزه. البته باید خوب توش بگردی.

N!CE^M4N
17-02-2010, 08:57
درود
شرمنده، چرا میزنی؟!!!
تو سایت serials.ws پر از سریال برای برنامه ها و ویندوزه. البته باید خوب توش بگردی.

خب باید بزنمت دیگه ! بابا یه آدرس سایت بده یه لینک مستقیم چرا همش نصفه نصفه جواب میدی ؟

aqronis
19-02-2010, 00:20
خب باید بزنمت دیگه ! بابا یه آدرس سایت بده یه لینک مستقیم چرا همش نصفه نصفه جواب میدی ؟
درود
من که آدرس دادم.
بهترین سایتهای کرک:

اگه نتونستی ورژن ویندوزتو بده تا من سریالا رو برات بدم. هرچند بعیده اینجوری جواب بده...

N!CE^M4N
19-02-2010, 07:25
درود
من که آدرس دادم.
بهترین سایتهای کرک:

اگه نتونستی ورژن ویندوزتو بده تا من سریالا رو برات بدم. هرچند بعیده اینجوری جواب بده...

خب مرسی که جواب دادی ولی این آدرسها واسه من فیلتر شده و نتونستم پیدا کنم ! :41:

ورزن ویندوزمم فکر کنم Vista 32-bit باشه ؟ درسته ؟

aqronis
20-02-2010, 00:26
خب مرسی که جواب دادی ولی این آدرسها واسه من فیلتر شده و نتونستم پیدا کنم ! :41:

ورزن ویندوزمم فکر کنم Vista 32-bit باشه ؟ درسته ؟

درود
تو هم که مثل من نصفه جواب میدی :31:
ورژن منظورم Build ویندوزه، 6000، 6100، 6200؟
سعی کن اون سایتها رو باز کنی با او*لترا.

nima1230
20-02-2010, 11:54
با سلام به دوستان
ویندوز من ویستا است
ویروسی شده بود پاکش کردم
حالا فایلهای hidden رو نشون نمیده
چه باید کرد؟

arashaga
20-02-2010, 15:32
سلام
در ویندوز ویستا PC من که اریجینال هم هستش، تقریباً هر بار که می خوام با ADSL به اینترنت وصل شم خود ویستا یه
کانکشن دیگه به نام Undefined میسازه و وقتی هم موس رو روی آیکن شبکه نگه می دارم دوتا کانکشن نشون میده
یکی مال خودم و دومی اونی که خودش میسازه! موقعی هم که دوتا کانکشن داره نمی شه به هیچ جا وصل شد!!! تنها
چاره شم اینه که برم کارت شبکه رو Unable و دوباره Enable کنم بعد دوباره فقط کانکشن اصلی میاد و به اینترنت وصل
میشه! این کار همیشه تکرار میشه! از دوستان کسی می دونن ایراد از چی میتونه باشه؟

Mohammad King
20-02-2010, 19:05
با سلام به دوستان
ویندوز من ویستا است
ویروسی شده بود پاکش کردم
حالا فایلهای hidden رو نشون نمیده
چه باید کرد؟

سلام

یعنی چه توی فولدر آپشن گزینه Show را زدی؟

nima1230
20-02-2010, 22:03
چرا داره ولی وقتی فعالش می کنم بازم نشون نمی ده و بر می گرده گزینه اولش

Mohammad King
20-02-2010, 22:20
چرا داره ولی وقتی فعالش می کنم بازم نشون نمی ده و بر می گرده گزینه اولش

سلام

احتما لن ویندوز صدمه دیده/

پس باید Reapir کنید.

موفق باشید

nima1230
21-02-2010, 01:07
مرسی episode جان

arashaga
21-02-2010, 14:37
سلام
در ویندوز ویستا PC من که اریجینال هم هستش، تقریباً هر بار که می خوام با ADSL به اینترنت وصل شم خود ویستا یه
کانکشن دیگه به نام Undefined میسازه و وقتی هم موس رو روی آیکن شبکه نگه می دارم دوتا کانکشن نشون میده
یکی مال خودم و دومی اونی که خودش میسازه! موقعی هم که دوتا کانکشن داره نمی شه به هیچ جا وصل شد!!! تنها
چاره شم اینه که برم کارت شبکه رو Unable و دوباره Enable کنم بعد دوباره فقط کانکشن اصلی میاد و به اینترنت وصل
میشه! این کار همیشه تکرار میشه! از دوستان کسی می دونن ایراد از چی میتونه باشه؟

؟؟ :19: پاسخی نیود ؟

N!CE^M4N
21-02-2010, 19:11
درود
تو هم که مثل من نصفه جواب میدی :31:
ورژن منظورم Build ویندوزه، 6000، 6100، 6200؟
سعی کن اون سایتها رو باز کنی با او*لترا.

اقای درود شما این سه ورژن که گفتی رو اگه میشه سریال Activation Code رو به ؟ من ممنون میشم !

N!CE^M4N
24-02-2010, 01:15
ای بابا من اگه یه وینذوز از بیل گیتس میگرفتم زود تر مشکلم حل میشد ! چرا هیشکس کمک نمیکنه ؟

.:HAMED:.
24-02-2010, 09:04
آقا یه سوال پایه که جواب سریع رو می طلبه
من به طور رسمی از ویستا استفاده نکردم.حالا میخواد از ایکس پی به ویستا ارتقاء پیدا کنم
آیا مشکلی در شناخت سخت افزارام پیش خواهد آمد؟
مشکل احتمالی چی میتونه باشه؟
من سیستمم حول و هوش سال 2004 یا 2005 هستش یعنی از نظر قدمتش گفتم

محمد88
24-02-2010, 23:54
سلام ... از کجا میشه فهمید ویندوزمون اورجیناله یا نه ؟؟!! یکی بهم گفت کانکت بشی به اینترنت اگه نباشه خودش میگه
ولی خبری نشد :20:

25-02-2010, 09:11
آقا یه سوال پایه که جواب سریع رو می طلبه
من به طور رسمی از ویستا استفاده نکردم.حالا میخوام از ایکس پی به ویستا ارتقاء پیدا کنم
آیا در شناخت سخت افزارام توسط ویستا ، مشکلی پیش خواهد آمد؟
مشکل احتمالی چی میتونه باشه؟
من سیستمم حول و هوش سال 2004 یا 2005 هستش یعنی از نظر قدمتش گفتم

sia-saketi
26-02-2010, 03:00
سلام حامد جان،
باید بگم که از نظر تاریخ تولید سخت افزارهای کامپیوترت شاید (نه حتماً) نیاز به دریافت درایور مربوط به ویستا داشته باشی که اون ها رو می تونی از سایت کمپانی ای که مربوط به سخت افزارهای مختلف کامپیوترت هست دانلودشون کنی و بعد با خیال راحت ویستا رو نصب کنی...

حالا چرا می خوای ویستا رو نصب کنی؟ الان که 7 اومده خیلی ها هم میگن بهتر از ویستا و حتی ایکس پی هستش. من خودم اگر ویستا رو لازم نداشتم 7 نصب می کردم، الان به دلایلی نمی تونم از ویستا دل بکنم!!! من توصیه می کنم اگه دلیل خاصی نداری برو 7 نصب کن.

26-02-2010, 10:53
سلام حامد جان،
باید بگم که از نظر تاریخ تولید سخت افزارهای کامپیوترت شاید (نه حتماً) نیاز به دریافت درایور مربوط به ویستا داشته باشی که اون ها رو می تونی از سایت کمپانی ای که مربوط به سخت افزارهای مختلف کامپیوترت هست دانلودشون کنی و بعد با خیال راحت ویستا رو نصب کنی...

حالا چرا می خوای ویستا رو نصب کنی؟ الان که 7 اومده خیلی ها هم میگن بهتر از ویستا و حتی ایکس پی هستش. من خودم اگر ویستا رو لازم نداشتم 7 نصب می کردم، الان به دلایلی نمی تونم از ویستا دل بکنم!!! من توصیه می کنم اگه دلیل خاصی نداری برو 7 نصب کن.
سلام متقابل
والا اگه كلاهمونو درست بذاريم و قضاوت كنيم ، سيستمي كه برا ويستا نياز به آپديت داره، چطور ميخواد تو 7 دووم بياره؟.البته قبلا هر دوتاشو نصب كردم(همزمان نه).تو ويستا به زحمت تونستم كارت صوتيمو نصب كنم، تو 7 هم نه كارت صوتي رو شناخت نه كارت گرافيكو
حالا كه نسخه نهايي هردوتاشو داشتم ، اين سوالاتو از خدمتتون پرسيدم
ممنون

حالا چرا می خوای ویستا رو نصب کنی؟

ارتقاء

saam_metal5
27-02-2010, 20:44
سلام دوستان من با اجازتون رفتم پيش نمايندگي زيگورات كه لپ تاپم رو چك كنه گفت ويندوزش مشكل داره گفتن ويندوز رو عوض بكنيم 30000تومان ميگيريم :41:منم ندادم خودم ميخوام عوض كنم يادم رفت لپتاپم دل مدل استوديو 1555 هستش ميخواستم جايي آموزش نحوه نصب روسراغ ندارين؟اگه كمكم كنين تا بتونم به درستي نصب كنم

Mohammad King
02-03-2010, 11:38
سلام دوستان من با اجازتون رفتم پيش نمايندگي زيگورات كه لپ تاپم رو چك كنه گفت ويندوزش مشكل داره گفتن ويندوز رو عوض بكنيم 30000تومان ميگيريم :41:منم ندادم خودم ميخوام عوض كنم يادم رفت لپتاپم دل مدل استوديو 1555 هستش ميخواستم جايي آموزش نحوه نصب روسراغ ندارين؟اگه كمكم كنين تا بتونم به درستي نصب كنم

چه ویندوزی میخوای نصب کنی؟

هر چی خواستی توی فهرست زیر هست:

لینک زیر برای نصب xp هست:

truman
07-03-2010, 10:16
دوستان تسک منیجر توی ویستا کجاست ؟

Mohsen.Sh_PC
07-03-2010, 14:45
سلام
میخواستم بدونم برای فهمیدن میزان حافظه RAM مجازی در ویستا به کجا باید برم.
متشکرم.

sia-saketi
07-03-2010, 15:17
دوستان تسک منیجر توی ویستا کجاست ؟
شما روی Toolbar راست کلیک کن و از توی لیست روی task manager کلیک کن تا باز بشه یا اینکه alt+ctrl+del رو بزن و بعد start task manager رو کلیک کن.

truman
08-03-2010, 00:05
مرسی رفیق....

Mohammad King
08-03-2010, 15:44
سلام
میخواستم بدونم برای فهمیدن میزان حافظه RAM مجازی در ویستا به کجا باید برم.
متشکرم.

سلام

سوال تون را واضح تر بگید؟!

arashaga
08-03-2010, 16:50
بالاخره ويستا 32 بيت 4 گيگ رم رو ساپورت ميكنه يا نه؟ روي ويستا 4 گيگ رو نشون ميده، ولي رو ي همون سيستم
ويندوز سون مينويسه : 4 گيگ نصب شده، 3 گيگ قابل استفاده! البته اينم بگم كه كارت گرافيك هم 1 گيگ رم رو بر مي
داره، ولي سوال من اينه كه آيا بعد كسر اون يك گيگ، 3 گيگ برا استفاده ويندوز ميمونه يا كه نه 1 گيگ الكي رو سيستم
نصبه و بعد از كم شدن اون يه گيگ كارت گرافيك، عملاً فقط 2 گيگ در اختيار ويستا ميمونه؟؟

Mohammad King
10-03-2010, 00:08
بالاخره ويستا 32 بيت 4 گيگ رم رو ساپورت ميكنه يا نه؟ روي ويستا 4 گيگ رو نشون ميده، ولي رو ي همون سيستم
ويندوز سون مينويسه : 4 گيگ نصب شده، 3 گيگ قابل استفاده! البته اينم بگم كه كارت گرافيك هم 1 گيگ رم رو بر مي
داره، ولي سوال من اينه كه آيا بعد كسر اون يك گيگ، 3 گيگ برا استفاده ويندوز ميمونه يا كه نه 1 گيگ الكي رو سيستم
نصبه و بعد از كم شدن اون يه گيگ كارت گرافيك، عملاً فقط 2 گيگ در اختيار ويستا ميمونه؟؟

سلام

بیشتر از 3.5 گیگ را نمیشناسه.

saeed_majnoon
10-03-2010, 10:11
من تا الا نصب نکردم....میشه یکی به من بگه خوبه یا نه؟

Mohammad King
10-03-2010, 15:33
من تا الا نصب نکردم....میشه یکی به من بگه خوبه یا نه؟

بد نیست اگر sp 2 را نصب کنید بهتر هست.

در ضمن پیشنهاد میشه 7 را نصب کنید تا ویستا

kasra_khan2003
10-03-2010, 15:45
من رو لپتاپم ویستا نصب هست و اورجیناله، 64 بیتی هست.

گاهی اوقت میشه، مثلا دارم یه کار عادی مثل چت انجام میدم، خسته میشم، بدون اینکه خاموش کنم میرم و 10 مین دیگه میام. میبینم ویندوز هنگ کرده!

نه Taskbar کار میکنه نه Task Manager بالا میاد...

مجبور میشم خاموش / روشن کنم.

راستی، راهی هست که کاری کرد تا وقتی Alt+Ctrl+Delete رو میزنی، مستقیم Task Manager بالا بیاد؟

یه مشکل دیگه هم دارم!!!!!!! گاهی اوقات، وقتی که دارم با windows media player آهنگ گوش میدم، از برنامه که خارج میشم، این به پخش خودش ادامه میده! در واقع انگار نامرئی میشه! و فقط باید با Task Manager گرفت Terminate کردش!!!

Mohammad King
10-03-2010, 21:03
من رو لپتاپم ویستا نصب هست و اورجیناله، 64 بیتی هست.

گاهی اوقت میشه، مثلا دارم یه کار عادی مثل چت انجام میدم، خسته میشم، بدون اینکه خاموش کنم میرم و 10 مین دیگه میام. میبینم ویندوز هنگ کرده!

نه Taskbar کار میکنه نه Task Manager بالا میاد...

مجبور میشم خاموش / روشن کنم.

راستی، راهی هست که کاری کرد تا وقتی Alt+Ctrl+Delete رو میزنی، مستقیم Task Manager بالا بیاد؟

یه مشکل دیگه هم دارم!!!!!!! گاهی اوقات، وقتی که دارم با windows media player آهنگ گوش میدم، از برنامه که خارج میشم، این به پخش خودش ادامه میده! در واقع انگار نامرئی میشه! و فقط باید با Task Manager گرفت Terminate کردش!!!

سلام

توی انجمن زیر تاپیک بزن:

p30pro
13-03-2010, 18:59
salam man nemitonam to vista farsi benevisam chekar konam?

help me!
----------------------
آخیش داشتم خفه می شدم

خوب یه سری مشکل دیگه دارم
درایو صدارو نصب کردم ولی بازم صدا ندارم تو اکس پی هم همین طور بود ولی وقتی سوکت اس÷یکر رو یه بار می کشیدم و دوباره می زاشتم یه صفحه می اومد line out رو انتخاب می کردم وصدا درست می شد تو ویستا هر کاری کردم نشد

مشکب بعدیم اینکه ویندوز الکی دانلود می کنه چجکار کنم کاسپر به هیچ چیز اجازه استفاده از اینترنت رو نده مگر اون چیزی که من بگم

amirlovely
21-03-2010, 14:34
سلام چند روزی این صفحه برام میاد زود زود
ویندوز هم سریالش اکتیو نشون میده(ویندوز غیر ارجینال هست)
حالا من چیکار کنم تا ویدوزم خراب نشه اپدیت کنم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Peter-959
22-03-2010, 03:43
با سلام
دوستان من یک مشکل با نصب درایور روی ویندوز ویستا دارم.
مشکلم اینه که بعضی درایورها رو ویندوز نصب میشن اما نصب نمیشن یعنی وقتی دارم نصب می کنم تا آخر می ره ، آخرشم می گه نصب با موفقیت تکمیل شد اما بازم ویندوز سخت افزارمو نمیشناسه در ضمن Update Driver توی Device Manager هم درایرو نمی شناسه و پیدا نمی کنه ، حالا جالب اینجاست که من همین سخت افزارو روی ویندوز قبلیمم که دقیقا همین بود نصب کرده بودم اما الان که ویندوزمو عوض کردم دیگه نصب نمی شه، البطه یادمه دفعه قبلم این درایورو با بدبختی ریخته بودم اما الان همون کارا رو می کنم جواب نمیده، لطفا اگر کسی چیزی می دونه کمک کنه بدجوری لنگم.
سخت افزارمم بلوتوت البطه با یک کارت صدای قدیمی هم همین مشکو دارم اما اون مهم نیست.
درایورشم از اینترنت دانلود کردم (بلوتوت رو میگم) برای ویندوز ویستا و 7 هست.

reza fontana
26-03-2010, 12:37
با سلام
من ویندوز Home Premium نصب کردم..وقتی دارم با بعضی از نرم افزارها کار میکنم یا روی پوشه ای کلیک میکنم یه دفعه سیستم هنگ میکنه و ارور صفحه ابی میده بعدش خودبه خود ریستارت میشه..چیکارش کنم که دیگه این ارور رو نده؟
البته همیشه هینطوری نیست ولی داره بیشتر میشه

ram1600
26-03-2010, 12:53
سلام به دوستان
من مشکلی دارم در مورد اینکه زبان فارسی را در همه جا به خوبی نمایش می ده حتی در word 2003 . 2007 ولی بخوام برنامه ای به حالت فارسی اجرا کنم یا فیلمی به با زیر نویس ببینم حروف نا معلوم نشون میده حتی این اتفاق در حالت زبان عربی و ژاپنی هم هست.
با تشکر
سیستمم
لپ تاپ سونی
ویستا اورجینال 64 بیتی

reza fontana
26-03-2010, 13:00
سلام به دوستان
من مشکلی دارم در مورد اینکه زبان فارسی را در همه جا به خوبی نمایش می ده حتی در word 2003 . 2007 ولی بخوام برنامه ای به حالت فارسی اجرا کنم یا فیلمی به با زیر نویس ببینم حروف نا معلوم نشون میده حتی این اتفاق در حالت زبان عربی و ژاپنی هم هست.
با تشکر
سیستمم
لپ تاپ سونی
ویستا اورجینال 64 بیتی
باید بری تو کنترل پانل بعد تو قسمت زبان بعد به گزینه اخر یعنی administrativ بری و اونجا گزینه اول رو به persian تغییر بدی..حالا میتونی فیلمهای با زیر نویس فارسی رو ببینی
media player classic رو داری؟

Mohammad King
26-03-2010, 20:01
با سلام
من ویندوز Home Premium نصب کردم..وقتی دارم با بعضی از نرم افزارها کار میکنم یا روی پوشه ای کلیک میکنم یه دفعه سیستم هنگ میکنه و ارور صفحه ابی میده بعدش خودبه خود ریستارت میشه..چیکارش کنم که دیگه این ارور رو نده؟
البته همیشه هینطوری نیست ولی داره بیشتر میشه

خوب دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
ایرادات نرم افزاری مثلا آسیب دیدن درایور ها و غیره
ایرادات سخت افزاری که مورد بحث ماست
شایع ترین مورد ایراد در رم سیستمه از علامت هاش هم اینکه وقتی دارید ویندوز نصب میکنید
با صفحه آبی مرگ یا عدم توانایی در کپی فایل مواجه میشید گاهی با تمیز کردن ماژول رم و سوکت مربوطه حل میشه و گاهی کار به عوض کردن رم میرسه
ایراد دوم : بهم خوردن ولتاژ در پاور سیستم و اسیب دیدن مادربرد میباشد این ایراد بیشتر در ولتاژ 3.3 ولت دیده میشه که با ولت متر و یا با تستر پاور قابل تشخیص میباشد
ایراد سوم: که بیشتر درنتیجه ایراد اوله خرابی خازن های روی مادربرده که از تغییر شکل فیزیکی خازن ها
قابل تشخیصه باید خازن های مین برد عوض بشه که برای این کار شما احتیاج به یک دمنده هوای گرم
یا همون هویه smd دارید البته با هویه معمولی هم قابل انجامه که احتیاج به مهارت درلهیم کاری داره
ایراد چهارم :بدسکتور هارد درایو یا همون هارددیسک خودمونه که روش های برطرف کردن بدسکتور خودش باید توی یه تاپیک جداگانه مطرح بشه ولی اینو بگم که نود درصد بد سکتور ها به راحتی رفع میشند
ایراد پنجم : صفحه آبی میاد وخیلی زود سیستم سیستم یا خاموش میشه یا ریست میکنه معمولا
مربوط به دمای سی پی یو میشه که ایراد فن و خاک گرفتگی و از کار خاصیت افتادن خمیر سیلکون های
عزیز چینی دلیل اونه
البته دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه ولی اینا مهم ترین هاشه

asaria
27-03-2010, 23:26
سلام دوستان
در هنگام روشن کردن لپ تاپ این پیام میاد:
Windows explore has stopped working.
Windows is collecting more information about the problem. this might takes several minutes.

بعد از چند ثانیه این پیغام:

Windows is restarting

بعد مجددا پیغام اول و همیطور تکرار میشود و کار دیگری قابل انجام نیست.

لطفا کمک کنید. خیلی لنگ شدم - با تشکر

Mohammad King
28-03-2010, 13:02
سلام دوستان
در هنگام روشن کردن لپ تاپ این پیام میاد:
Windows explore has stopped working.
Windows is collecting more information about the problem. this might takes several minutes.

بعد از چند ثانیه این پیغام:

Windows is restarting

بعد مجددا پیغام اول و همیطور تکرار میشود و کار دیگری قابل انجام نیست.

لطفا کمک کنید. خیلی لنگ شدم - با تشکر

سلام در انجمن زیر بیان کن:

ram1600
28-03-2010, 23:03
باید بری تو کنترل پانل بعد تو قسمت زبان بعد به گزینه اخر یعنی administrativ بری و اونجا گزینه اول رو به persian تغییر بدی..حالا میتونی فیلمهای با زیر نویس فارسی رو ببینی
media player classic رو داری؟
خیلی خیلی ممنون دستت مرسی
نه ندارم با KM player و GOM player کار می کنم

aaeiria
29-03-2010, 08:56
سلام
توی رجیستری ویستا فوضولی کردم و حالا از کرده خود پشیمانم
ویندوزم توی کارای ساده مثل کپی قفل میکنه
از این برنامه های رجیستری هم استفاده کردم ولی درست نشد
چیکار کنم؟

Mohammad King
29-03-2010, 11:33
سلام
توی رجیستری ویستا فوضولی کردم و حالا از کرده خود پشیمانم
ویندوزم توی کارای ساده مثل کپی قفل میکنه
از این برنامه های رجیستری هم استفاده کردم ولی درست نشد
چیکار کنم؟

ویندوز را reapir کن...

ghahremanimehdi
30-03-2010, 15:57
سلام
من یکساله از ویستا 64 بیت سرویس پک 2 استفاده میکنم .و اکتیو هم کردم یعنی آرم Genuine نشون داده میشه و تا الان مشکلی نداشتم اما الان چند روزه که هر وقت لاگین میکنم یه پیغام میاد و میگه بک آپ بگیر و نسخه رجیستر شده از ویندوز رو بخر و شمارش معکوسش فردا تموم میشه ، میخواستم بدونم آیا کرک جدید نداره ؟

aaeiria
31-03-2010, 09:57
ویندوز را reapir کن...
میشه راهنمائیم کنید؟
ویندوزم اورجیناله و کارخونه نصب کرده و دی وی دیش رو ندارم
وقتی میرم تو boot menu صفحه کلیدم از کار می افته.

Mohammad King
31-03-2010, 13:03
میشه راهنمائیم کنید؟
ویندوزم اورجیناله و کارخونه نصب کرده و دی وی دیش رو ندارم
وقتی میرم تو boot menu صفحه کلیدم از کار می افته.

شما این برنامه را از توی اینترنت دانلود کن ببین حل میشه:

Registry Repair Wizard 2009

camel_60
31-03-2010, 18:38
با سلام خدمت شما
من تو ویندوز 7 و ویستا خیلی با این اخطار مواجه میشم که عکسش رو در پایین گذاشتم ...

هر بار این مشکل پیش میومد و روی این گزینه که با موس نشون دادم کلیک میکردم مشکل به راحتی حل میشد
اما حالا این مشکل وقتی روی دسکتاپ هستم پیش اومده و به هیچ وجه هم از بین نمیره ... روی هر دو گزینه هم کلیک میکنم باز هم از بین نمیره این پنجره حتی ریستارت هم کردم باز این اخطار میاد ...
خلاصه از طریق های مختلف خواستم از بین ببرمش اما از بین نرفت ...
من احساس کردم یه فایلی که داخل دسکتاپم هست مشکل ایجاد میکنه و این اخطار میاد خواستم پاکش کنم اما به هیچ وجه این اخطار نمیزاره تا از ویندوز استفاده کنم و فایل رو پاک کنم ... از طریق safe mode هم حتی نمیشه و این اخطار ظاهر میشه ...
از طریف repair ویندوز این کار رو کردم اما باز درست نشد ...
حالا موندم چطور این اخطار رو از بین ببرم؟

camel_60
31-03-2010, 21:55
با سلام خدمت شما
من تو ویندوز 7 و ویستا خیلی با این اخطار مواجه میشم که عکسش رو در پایین گذاشتم ...

هر بار این مشکل پیش میومد و روی این گزینه که با موس نشون دادم کلیک میکردم مشکل به راحتی حل میشد
اما حالا این مشکل وقتی روی دسکتاپ هستم پیش اومده و به هیچ وجه هم از بین نمیره ... روی هر دو گزینه هم کلیک میکنم باز هم از بین نمیره این پنجره حتی ریستارت هم کردم باز این اخطار میاد ...
من احساس کردم یه فایلی که داخل دسکتاپم هست مشکل ایجاد میکنه و این اخطار میاد خواستم پاکش کنم اما به هیچ وجه این اخطار نمیزاره تا از ویندوز استفاده کنم و فایل رو پاک کنم ... از طریق safe mode هم حتی نمیشه و این اخطار ظاهر میشه ...

کسی نیست به داد ما برسه

Mohammad King
01-04-2010, 16:26
با سلام خدمت شما

کسی نیست به داد ما برسه
سلام

وی Start کلیک کنید و در قسمت Search عبارت gpedit.msc را وارد کنید و Enter را بزنید.

سپس به ترتیب زیر عمل کنید:
Computer Configuration -> Administrative Templates -> System -> Internet Communication Management -> Internet Communication settings

از لیست سمت راست عبارت Turn off Windows Customer Experience Improvement Program رو پیدا کنید و روی آن دابل کلیک کنید.

گزینه Enable رو انتخاب کنید و apply کنید.

اگر حل شد خبر بده توی همین تاپیک

FreeMagic
01-04-2010, 19:28
سلام
نمیدونم این مشکل از ویندوز هست یا ویندوز مدیا پلیر
ولی بعضی وقتا که میخوام فیلم یا کلیپی دانلود کنم به جای اینکه اون رو دانلود کنه ویندوز مدیا پلیر اجرا میشه و بسته به حجم فایل بعد از مدتی فیلم رو پخش میکنه
چه کار کنم که مستقیم فیلم رو دانلود کنه؟
یا حداقل وقتی توی ویندوز مدیا پلیر کامل لود شد اونوقت بتونم ذخیرش کنم؟

amirlovely
01-04-2010, 23:36
سلام چند روزی این صفحه برام میاد زود زود
ویندوز هم سریالش اکتیو نشون میده(ویندوز غیر ارجینال هست)
حالا من چیکار کنم تا ویدوزم خراب نشه اپدیت کنم ؟؟

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad King
01-04-2010, 23:41
کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از یه کلید دیگه یا کرک استفاده کن.

camel_60
03-04-2010, 15:07
سلام

وی Start کلیک کنید و در قسمت Search عبارت gpedit.msc را وارد کنید و Enter را بزنید.

سپس به ترتیب زیر عمل کنید:
Computer Configuration -> Administrative Templates -> System -> Internet Communication Management -> Internet Communication settings

از لیست سمت راست عبارت Turn off Windows Customer Experience Improvement Program رو پیدا کنید و روی آن دابل کلیک کنید.

گزینه Enable رو انتخاب کنید و apply کنید.

اگر حل شد خبر بده توی همین تاپیک
ممنون از راهنمایی شما
این اخطار ولی نمیزاره من به دسکتاپ دسترسی داشته باشم تا وارد استارت ویندوز بشم ...

Mohammad King
04-04-2010, 10:30
ممنون از راهنمایی شما
این اخطار ولی نمیزاره من به دسکتاپ دسترسی داشته باشم تا وارد استارت ویندوز بشم ...

با آمدن پیغام ویندوز ری استارت میشه؟؟

اگر نه پیغام را بده کنار بعد برو کارو انجام بده.

ali_khujaste
06-04-2010, 15:47
سلام برهمه.

آقا یون من یه مشگل بدی دارم با ویندوزم!!

وقتی به قسمت

Uninstall or change a program میرم و روی

Turn Windows features on or off کلیک میکنم پنجره باز میشه و مینویسه لطفآ صبر کنید!

اما بعد از اینکه نوشته میره هیچی نمیاد!!

خواستم سریس پک 2 ـش رو دوباره نسب کنم!! که نشد ارور میده!!

ممنون میشم راهنمایی کنینن!! کلآ ویندوز ه بد جوری تر کیده!! میخام ریپیرش کنم! ممنون میشم راهنمایی کنین!

nahid-nasr
06-04-2010, 17:10
salam
vistaye man gheire faal shode -cdye nasbesh ra ham nadaram- bayad chi kar konam

sia-saketi
06-04-2010, 23:44
منظورتون دقیقاً از غیر فعال شدن چیه؟ خب شما یه سی دی ویستا تهیه کن این که دیگه سوال نداره!

sara_8021
07-04-2010, 11:28
احتمالا بخاطر expire شدنش هست
شما یه بار دیگه ویندوز بریز بعد automatic update رو هم غیر فعال کنید

farhoudr
07-04-2010, 15:44
من يك مشكل عجيب با ويندوز ويستا دارم.مشكل اين است كه در بدو نصب ويندوز نرم افزار نورتون گست را نيز نصب كردم.
حال كه ميخواهم آن را پاك كنم به هيچ وجه پاكنميشود.حتي چنيدن نرم افزار unistall قوي نيزنصب كردم ولي نتونست آنرا پاك كند.
اين در حالي است كه درايو c:// بي دليل پر شده است كه من تمام فايلها و برنامه هاي غيرضروي را به خاطر اين پاك كرده ام ولي نتيجه اي حاصل نشد و حجم درايو سي تفاوت چنداني نكرد.
من خودم فكر ميكنم اين حجم زياد به دليل نصب نوتون گست است كه در هر لحظه به نوعي backup و image ميگيرد.
حالا بايد چكار كنم.؟

JOSTOJUGAR
07-04-2010, 19:15
ُسلام
ویندوز ویستا نسخه خانگی نصب کردم اما بیشتر نرم افزار هام ارور میده ممکنه راهنمایی کنید

Mohammad King
08-04-2010, 16:29
ُسلام
ویندوز ویستا نسخه خانگی نصب کردم اما بیشتر نرم افزار هام ارور میده ممکنه راهنمایی کنید

سلام

متن ارور را بنویس

مشکل ممکنه از مخصوص نبودن برنامه برای ویستا باشه

sara_8021
10-04-2010, 14:30
البته خب ممکنه که مشکل از خود ویندوزتون هم باشه
شاید dvd یش مشکل داشته یا برای شرکت خوبی نبوده واسه همین یه سری از فایل هارو نریخته

undertaker_ss
10-04-2010, 19:37
سلام دوستان
روی سیستم یه xp بود و قبل از اون ویستا نصب شده بود
به دلایلی ویستا مجددا نصب شد 64 بیتی نسخه ultimate
حالا دیگه boot menu نمیاد
یعنی امکانش نیست که برم توی xp
وقتی هم می خوام از Recovery console استفاده کنم هارد رو نمیشناسه و نمیشه وارد Recovery cosole شد
چه کنم
ممنون

joe_satriani
10-04-2010, 21:55
سلام دوستان
روی سیستم یه xp بود و قبل از اون ویستا نصب شده بود
به دلایلی ویستا مجددا نصب شد 64 بیتی نسخه ultimate
حالا دیگه boot menu نمیاد
یعنی امکانش نیست که برم توی xp
وقتی هم می خوام از Recovery console استفاده کنم هارد رو نمیشناسه و نمیشه وارد Recovery cosole شد
چه کنم
ممنون

اين نرم افزار رو دانلود كن.

در بخش Add/Remove Enteries میتونید تنظیمش کنید.

UP-SNAKE
11-04-2010, 23:11
سلام دوستان سريال يا crack ويندوز vista رو ميخواستم نسخه 32 بيتی لطف کنيد بگيد چجوری بايد از کرک استفاده کنم؟ اگه همين سريال هم بزنم ميشه ديگه activate نکنم يا بايد حتماً کرک هم بريزم نسخه من هم 6001 هست ممنون

Mohammad King
13-04-2010, 13:33
سلام دوستان سريال يا crack ويندوز vista رو ميخواستم نسخه 32 بيتی لطف کنيد بگيد چجوری بايد از کرک استفاده کنم؟ اگه همين سريال هم بزنم ميشه ديگه activate نکنم يا بايد حتماً کرک هم بريزم نسخه من هم 6001 هست ممنون

تا اونجا که من میدونم شما سریال را میدی بعد باید بری اینترنت تا فعال بشه اون وقت نیازی به کرک نیست

UP-SNAKE
13-04-2010, 23:48
مگه با اين نسخه های ما ميشه اينکارو کرد ، هی به activation گير ميده يه کرک اگه ميشه بديد

Mohammad King
14-04-2010, 21:49
مگه با اين نسخه های ما ميشه اينکارو کرد ، هی به activation گير ميده يه کرک اگه ميشه بديد

اینجا رو ببین:

JOSTOJUGAR
14-04-2010, 22:08
سلام
ویندوز ویستا سی خطایی که به من میده این هست PRODUCT KEY یه پروداکت کی جدید میخواد قبلا همش ارور میداد و شمارش معکوس که چند روز وقت داری ؟ الانم PRODUCT KEY دوستان اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید؟؟

sia-saketi
14-04-2010, 22:37
شما یه سر به سایت پرند بزن (آدرس رو نمیشه اینجا قرار داد چون نوشتن آدرس سایت های ایرانی توی انجمن ها خلاف قوانین هست)
اونجا یه چیزایی برای رفع کرک ویستا و از این جور چیزا پیدا می کنی.

اگرم خواستی می تونی توی انجمن کرک همین پی سی خودمون بری...

dracula_killer
15-04-2010, 21:05
سلام
من مدت 30 روز اکتیویت کردن ویندوزم گذشته و الان ویندوزم بالا نمیاد....می خواستم بدونم چه طور میشه اکتیویتش کنم؟ویستا ultimate دارم

sandel
16-04-2010, 15:15
سلام
من یه ویندوز ویستا 64 بیتی نصب کردم، بعد که خواستم مودم را نصب کنم، نصب نمی شه مودم هم زولتریکس V9 هست و روی جعبه هم نوشته به ویستا می خوره. می شه بگین مشکل از کجاست و چیکار کنم؟ اگه باید مودم عوض کنم یکی بگین که بی دردسر نصب شه.

Hitman-C47
17-04-2010, 11:26
آقا بیا که حراجه

alireza_sun72
20-04-2010, 15:24
سلام من دو تا کامپیوتر windows vista sp2 دارم وقتی یه فایل شیر میکنم و میخوام با اونیکی کامپیوتر ببینم ازم username & password میخواد
یوزر و پسورد هم وارد میکنم ولی قبول نمیکنه میگه اشتباهه تنظیم های file sharing و network discovery هم on کردم لطفا راهنماییم کنید
ممنون
______

joe_satriani
20-04-2010, 21:04
سلام من دو تا کامپیوتر windows vista sp2 دارم وقتی یه فایل شیر میکنم و میخوام با اونیکی کامپیوتر ببینم ازم username & password میخواد
یوزر و پسورد هم وارد میکنم ولی قبول نمیکنه میگه اشتباهه تنظیم های file sharing و network discovery هم on کردم لطفا راهنماییم کنید
ممنون
______

فايروال رو هم غير فعال كنيد ببينيد درست ميشه يا خير!

joe_satriani
21-04-2010, 17:54
سلام
من یه ویندوز ویستا 64 بیتی نصب کردم، بعد که خواستم مودم را نصب کنم، نصب نمی شه مودم هم زولتریکس V9 هست و روی جعبه هم نوشته به ویستا می خوره. می شه بگین مشکل از کجاست و چیکار کنم؟ اگه باید مودم عوض کنم یکی بگین که بی دردسر نصب شه.

درايور مودمتون رو آپديت كرديد يا نه؟

dorsai
26-04-2010, 13:38
ویندوز ویستای من دچار مشکل شده همه ایکونها ورد شده وباز هم نمی شود وپیعام ویندوز 32exeرا میدهد باید چکار کنم؟

dorsai
26-04-2010, 13:44
ایکونهای ویندوز ویستای من همه ورد شده و باز نمی شود وپیغام win 32exeرا میدهد وحتی ایکون اینترنت هم ورد شده ونمتوانم در ان وارد شوم وهمه بهم ریخته چکار کنم:41:

nima.soad
26-04-2010, 23:00
سلام
امروز کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز که اومد بالا چهار طرف دسکتاپم نوشته بود Test mode وسط هم ورژن ویندوز رو نوشته بود
این مال چیه؟
باید باشه یا میشه از بین بردش؟

Ship Storm
27-04-2010, 11:37
سلام
امروز کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز که اومد بالا چهار طرف دسکتاپم نوشته بود Test mode وسط هم ورژن ویندوز رو نوشته بود
این مال چیه؟
باید باشه یا میشه از بین بردش؟

سلام
توی قسمت Search بنویسین cmd و CTRL+SHIFT + ENTER رو بزنین ،عبارت زیر رو بنویسین و اینتر و بعد Restart:

aliyou
02-05-2010, 23:37
salam
man ie moshkele asasi ba vistam peida kardam onam inke langusge baram paride va dige nemibinamesh ama vaghti alt+shift migiram zabane typam farsi mishe ama baz az language bar khabary nist chikar konam bargardonamesh kheili baram moheme

Mohammad King
20-05-2010, 10:00
salam
man ie moshkele asasi ba vistam peida kardam onam inke langusge baram paride va dige nemibinamesh ama vaghti alt+shift migiram zabane typam farsi mishe ama baz az language bar khabary nist chikar konam bargardonamesh kheili baram moheme

تاپیک بالا را بخون

این راه هم امتحان کن.

ابتدا بر روی فضای خالی از Taskbar راست‏کلیک کرده و از منوی Toolbars گزینه New Toolbar را انتخاب کنید.
پنجره New Toolbar - Choose a folder باز خواهد شد.

حال کد زیر را عیناً Copy کرده و در قسمت Folder موجود در این پنجره Paste کنید:

%appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
پس از این کار بر روی دکمه Select Folder کلیک کنید.
با این کار نواری به نام Quick Lunch در سمت راست Taskbar نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی فلش موجود در کنار آن، برنامه‏های موجود در Quick Lunch را می‏توان مشاهده و انتخاب کرد.

اما در صورتی که قصد دارید Quick Lunch را کاملاً شبیه نسخه‏های قبلی در ویندوزهای XP و ویستا کنید، یعنی آن را به سمت چپ آورده به طوری که تنها آیکن برنامه‏ها موجود باشد:
ابتدا اطمینان پیدا کنید Taskbar در حالت Lock نیست: بر روی فضای خالی از Taskbar راست کلیک کرده و تیک Lock the taskbar را بردارید.
سپس (ترفندستان) در صورتی که نوار انتخاب زبان (یا هر نوار مشابه آن) فعال است، آن را موقتاً غیرفعال کنید: بر روی فضای خالی از Taskbar راست کلیک کرده و از منوی Toolbars تیک گزینه Language Bar را بردارید.
اکنون جهت آوردن Quick Lunch به سمت چپ نوار وظیفه، با استفاده از ماوس ستون نقطه‏ای کنار آن را گرفته و به سمت چپ بکشید. آن را انقدر بکشید تا دقیقاً در کنار منوی Start قرار بگیرد.
حالا بر روی خود عبارت Quick Lunch راست‏کلیک کرده و ابتدا تیک گزینه Show Text را بردارید. سپس مجدد این کار را کرده و تیک گزینه Show Title را بردارید.
حالا با استفاده از ماوس، آیکن برنامه‏ها را مطابق میل خود جابجا کنید و Taskbar را آن طور که مایل هستید مرتب کنید.
حاصل کار، یک Quick Lunch، مشابه آنچه در ویندوزهای پیشین بود خواهد شد.
در پایان مجدد Language Bar را به Taskbar بیاورید و تیک گزینه Lock the taskbar را بزنید تا Taskbar قفل شود.

azadbaba
02-06-2010, 02:27
:23: بالاخره من نتونستم نتیجه بگیرم که این ویندوز خوبه یا بد خود شما کدومو ترجیح میدید

Mohammad King
03-06-2010, 21:21
:23: بالاخره من نتونستم نتیجه بگیرم که این ویندوز خوبه یا بد خود شما کدومو ترجیح میدید

سلام

خواستین نصب کنید ویستا sp2 نصب کنید...

7 الان به سختی اکتیو میشه

XMAN9
04-06-2010, 15:19
سلام

من ویندوز ویستا رو تازه نصب کردم. متاسفانه مشکل صدا دارم و فایلهای ویدئویی را هم نشون نمیده.

ضمن اینکه وقتی وارد این فروم میشم فونت نوشته ها رو به شکلی عجیب نشون میده که قابل خوندن نیست.

لطفا اگر میشه راهنمایی کنید بنده رو.

ممنون.

joe_satriani
04-06-2010, 17:18
سلام

من ویندوز ویستا رو تازه نصب کردم. متاسفانه مشکل صدا دارم و فایلهای ویدئویی را هم نشون نمیده.

ضمن اینکه وقتی وارد این فروم میشم فونت نوشته ها رو به شکلی عجیب نشون میده که قابل خوندن نیست.

لطفا اگر میشه راهنمایی کنید بنده رو.

ممنون.

درايورهاي صدا رو خوب نصب كرديد شما، اگه نصب كرديد و همچنان مشكل رو داريد به سايت سازنده مادربردتون برويد و فايلهاي جديدش و بگيريد و نصب كنيد

موفق باشيد.

moeensoft
06-06-2010, 21:26
سلام:20:
این ویستا سرویس پک 2 اومده؟؟؟؟/ مثل سرویس پک 1 داغونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :31:

mehrdad38
06-06-2010, 21:54
سلام:20:
این ویستا سرویس پک 2 اومده؟؟؟؟/ مثل سرویس پک 1 داغونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :31:

آره بابا پک 2 خیلی وقته اومده. من که دارم از ویستا به سون کوچ می کنم.

XMAN9
08-06-2010, 01:09
چرا من فونت نقل قولها رو در ویندوز ویستا به شکل زیر میبینم:

به نظر شما چطوری این مشکل رو میشه حل کرد؟

masoud93
08-06-2010, 15:01
من تو ویندوز ویستا نمیتونم stand by کنم باید چکار کنم.

parisa6628
08-06-2010, 20:17
سلام دوستان..

من یه وین ویستای بیزینس اورجینال به دستم رسید که اکتیونامبرش رو نداشتم !! واسه همین اومدم بعد از 30 روز مثلا اکتیوش کنم یه سرچ زدم ، از یه سایت ایرونی یه برنامه windows activator دانلود کردم و نصبش کردم ... خب دستشون درد نکنه ویندوزم اکتیو شدش ولی حالا موقع بالا امدن همون اول ( به محض بالا امدن ) صفحه ویندوز یه پیغام ( مذهبی ) میده که میخوام این نیاد دیگه...

باید کجا برم دستکاری کنم پاک بشه؟ ممنون میشم راهنمایی پلیززززززززززززززز:10:

parisa6628
09-06-2010, 08:43
زحمت نکشین!

اینقدر جواب نمی دین ادم مجبور میشه یه ذره مخشو تکون بده خودش یاد بگیره:31:

حالا به شما هم یاد میدیم اگه بلد نبودین؟!!

run...ms config.....boot....no GUI boot

تیکش رو برداشتم!

smahdih
09-06-2010, 11:34
من ویندوزم خودش بصورت اتومات اپدیت میشد کلی از فضای درایو c رو میگرفت ، بعدش رفتم اتوماتش رو خاموش کردم ، خواستم بدونم اگه اپدیت نشه که مشکلی نداره ؟ وقتی میرم تو قسمت add/remove program یه عالمه برنامه هست که اولش نوشته ...update for اگه اینا رو پاک کنم چی میشه ؟
مثلا update for outlook2007
update for microsoft office script
....

parisa6628
09-06-2010, 12:32
من ویندوزم خودش بصورت اتومات اپدیت میشد کلی از فضای درایو c رو میگرفت ، بعدش رفتم اتوماتش رو خاموش کردم ، خواستم بدونم اگه اپدیت نشه که مشکلی نداره ؟ وقتی میرم تو قسمت add/remove program یه عالمه برنامه هست که اولش نوشته ...update for اگه اینا رو پاک کنم چی میشه ؟
مثلا update for outlook2007
update for microsoft office script
....

در مورد سوال اولتون ، نه مشکلی پیش نمیاد! من چون هر دقیقه میرفت اپدیت کنه و حجم adsl ام کم میشد غیر فعالش کردم خیلی وقته! اتفاق خاصی هم نیوفتاده... تازه ویندوزم اورجینال هست.. غیر اورجینال که اصلا فکر کنم اپدیت نمیشه توی مایکروسافت!

parisa6628
09-06-2010, 12:38
من تو ویندوز ویستا نمیتونم stand by کنم باید چکار کنم.

توی ویستا stand by نداره !sleep داره !

XMAN9
09-06-2010, 16:22
در ویستا چطور میشه فایلهای hidden رو پیدا کرد.

ضمن اینکه اگه میشه د مورد پست قبلیم هم اگه کسی مدونه توضیح بده چون فونت نوشته ها رو به شکل عجیبی میبینم.

parisa6628
09-06-2010, 16:33
در ویستا چطور میشه فایلهای hidden رو پیدا کرد.

ضمن اینکه اگه میشه د مورد پست قبلیم هم اگه کسی مدونه توضیح بده چون فونت نوشته ها رو به شکل عجیبی میبینم.

my computer رو که باز می کنی بالای صفحه منوی organize....بعدش folder and search option....همون فولدر اپشن توی ایکس پی هستش مثل همونه...

view hidden files رو تیک می زنی!

درضمن اگه بخوای منوی قدیمی xp ظاهر بشه می تونی توی my computer یا مرورگرت دکمه Alt رو نگه داری ! بعدش tools....بعد هم فولدر اپشن!

--------------------------------------------------------------------

در مورد فونتهای نقل قول من اطلاعی ندارم خیلی عجیبه به مرورگرت ربط داره احتمالا!

rezagh55
12-06-2010, 11:04
سلام
من بر روی یک گزینه با فرمت exeراست کلیک کرده و اشتباها آن را با ویندور مدیا پلیر باز کردم .حالا تمامی نرم افزارها با مدیا پلیر باز میشه که خطا ایجاد میکنه.ضمنا بر روی فایل های exe گزینه open with جهت بازگرداندن این مشکل ظاهر نمی شود.
لطفا راهنمایی کنید.
سپاسگذارم

ehsan-inventor
29-06-2010, 18:30
سلام من برنامه ی جدید برای اکتیو کردن ویستا sp2 می خواستم
ممنون میشم دوستان

crash00
03-07-2010, 15:16
با سلام
دوستان یه راه حلی پیشنهاد بدید ویستا بعد یه مدت سرعتش کم نشه یعنی از پروسس های اضافی خلاص بشیم.vista sp2 رو از روی لرد 8نصب کردم بعد یه مدت کلا از بین رفت و مجبور شدم دوباره نصبش کنم.
بعد این فایل 1وخرده ای گیگیه pagefile و یکی دیگه چیه چه جوریه میشه پاکشون کرد؟؟؟
درضمن یه راه حل میخوام که همه ی permission ها برداشته بشه یعنی به تمام فایل های ویندوز دسترسی داشته باشم.

crash00
04-07-2010, 19:32
الو آقا کسی نیست
به ما که رسید جواب نمیدید
این ویندوزه رفته رو اعصاب اشتباهی یه فایل به اسم bootmgr رو پاک کردم ویندوز بوت نشد بعد یه ویندوز دیگه(همون ویندوز)رو تویه درایو دیگه ریختم تا فایلی که می خواد رو بردارم ولی فایل نبود جالب اینجاست که در قسمت بوت last good known رو زدم ویندوز اولم بوت شد ولی وقتی راست کلیک میکنم explorer کرش می کنه دیوووووونه شدم رفته رو اعصاب جالب اینجاست بعضی جاها کرش میکنه ازشانس بد من جایی که من میخوام کرش میکنه/
دی وی دی ویندوز هم اصلا گزینه ی تعمیر نداره وباید ویندوز جدید نصب کنی.
جون مادرتون کمک کنید
windows vista sp2از روی لرد8

Mohammad King
05-07-2010, 14:01
الو آقا کسی نیست
به ما که رسید جواب نمیدید
این ویندوزه رفته رو اعصاب اشتباهی یه فایل به اسم bootmgr رو پاک کردم ویندوز بوت نشد بعد یه ویندوز دیگه(همون ویندوز)رو تویه درایو دیگه ریختم تا فایلی که می خواد رو بردارم ولی فایل نبود جالب اینجاست که در قسمت بوت last good known رو زدم ویندوز اولم بوت شد ولی وقتی راست کلیک میکنم explorer کرش می کنه دیوووووونه شدم رفته رو اعصاب جالب اینجاست بعضی جاها کرش میکنه ازشانس بد من جایی که من میخوام کرش میکنه/
دی وی دی ویندوز هم اصلا گزینه ی تعمیر نداره وباید ویندوز جدید نصب کنی.
جون مادرتون کمک کنید
windows vista sp2از روی لرد8

morteza.m2n
28-07-2010, 02:49
سلام دوستان

من رو ویندوز ویستا sp1 سرویس پک دو ریختم الان میخوام دوباره sp1 اش کنم، چیکار باید بکنم؟

ویندوزمم ultimate 32 bit هست،لطفا راهنمایی کنید.ممنون

morteza.m2n
29-07-2010, 19:53
ممنون که جواب دادین!!

یه مشکل دیگه هم دارم!

وقتی تو بازیها با print screen sys rq عکس میگیرم از محیط بازی، عکس سیاه نشون میده!!!

Mohammad King
29-07-2010, 23:07
سلام دوستان

من رو ویندوز ویستا sp1 سرویس پک دو ریختم الان میخوام دوباره sp1 اش کنم، چیکار باید بکنم؟

ویندوزمم ultimate 32 bit هست،لطفا راهنمایی کنید.ممنون

سلام

هیچ راهی نیست...

dr.bravia
30-07-2010, 01:03
سلام.خسته نباشید دوستان
من ویندوز ریکاوری کردم و از تبدیل usb به rs232 استفاده میکنم.
بعد از ریکاوری یکم کار با این تبدیل مشکل پیدا کرده گاهی اوقات میشناسه گاهی اوقات نمیشناسه.چند بار برنامه که تو سی دی برای ویندوز ویستا بود براش نثب کردم اما نمیشه.
گاهی اوقاتم تو divice manager چند پورت میزنه in use
ممنون اگر راهنمایی کنید

dr.bravia
30-07-2010, 01:24
سلام.من ویندوز ویستا دارم.از تبدیل usb به rs232 استفاده میکنم.بعد از ریکاوری ویندوز این تبدیل خوب کار نمیکنه.سی دی نصب کردم چند بار اما گاهی اوقات نمیشناسه و گاهی اوقات چند پورت فعال هم زمان!؟
ممنون میشم اگر راعهنمایی کنید

hadi1990
06-08-2010, 20:18
سلام
خسته نباشید
بنده ویندوز اکس پی در درایو C ام نصب بوده و الان ویندوز ویستا را روی آن نصب کردم و بعد از اتمام نصب ویندوز اکس پی ام را از ویستا حذف کردم .
حالا وقتی سیستم را روشن میکنم گزینه earlier version و windows vista وجود داره !
میخواهم گزینه earlier version ( ویندوز اکس پی ) را حذف کنم .
لطفاً راهنمایی کنید .
با تشکر

hadi1990
06-08-2010, 21:51
سلام
خسته نباشید
بنده یه فایل متنی داشتم که با خط فارسی بوده و الان در ویندوز ویستا خوانا نیست !
چطور باید فارسی ویستا رو نصب کنم ؟
با تشکر فراوان

mr.shadowshaman
07-08-2010, 09:13
سلام به dr.bravia.یه راه هست.اونم اینکه dvd ویندوز رو بذازی بری برای نصب.البته زمانی که تو ویندوزی.بعد ویندوز رو آپگریت کنی.هیچی پاک نمیشه و مشکلات عمدتا حل میشه.

hadi1990
08-08-2010, 17:14
سلام
لطفا جواب منو هم بدین ؟!
با تشکر

mr.shadowshaman
09-08-2010, 13:58
هادی یعنی نمیتونی فارسی بنویسی؟

Mohammad King
10-08-2010, 13:54
سلام

تاپیک های مرتبط با فارسی سازی:

حذف بوت

اگر تا کنون از دو سیستم عامل نصب شده روی رایانه خود استفاده کرده اما پس از مدتی یکی را حذف کرده باشید، احتمالا توجه کردید که در منوی بوت ویندوز ۷، گزینه انتخاب سیستم عامل پاک شده همچنان باقی می ماند. در این مقاله خواهید آموخت چگونه می توانید از شر این گزینه راحت شده و به فرآیند بالاآمدن ویندوز سرعت بیشتری دهید.

برای ویرایش منوی بوت ویندوز، ما از برنامه ای به نام bcdedit که همراه با ویندوز ۷ ارائه شده استفاده میکنیم. برخی از برنامه های کاربردی ویرایش بوت منو با محیط گرافیکی هم موجودند ، اما زمانی که ما می توانیم از برنامه های ساخته شده ویندوز برای این منظور استفاده کنیم چرا سراغ برنامه های دیگر برویم؟
ابتدا ، نیاز به باز کردن خط فرمان ویندوز با میزان دسترسی مدیر(Administrator) داریم.
منوی استارت را گشوده و عبارت cmd را در جعبه جستجو وارد کنید. کلیک راست بر روی برنامه cmd کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

روش دیگر ، اگر شما، جعبه جستجو را غیر فعال کرده اید، می توانید از طریق All Programs > Accessories به command prompt دسترسی یابید.

در برنامه خط فرمان ، عبارت bcdedit را وارد کنید و اینتر بزنید. لیستی از محتویات منوی بوت ظاهر خواهد شد.

مطلبی را که می خواهید پاک کنید پیدا کنید، در مورد مثال ما، مطلب مورد نظر آخرین سطر، با توضیح(description) ، Ubuntu است. آنچه ما نیاز داریم توالی طولانی کاراکترهای روبه روی شناسه (identifier)است. به جای تایپ این عبارت طولانی ، ما عبارت را کپی می کنیم تا در مراحل بعدی آن راپیست کنیم.
جایی در پنجره خط فرمان کلیک راست کنید و Mark را انتخاب کنید.

با گرفتن دکمه سمت چپ ماوس و کشیدن روی متن موردنظر، عبارت رو به روی identifier مطلبی را که می خواهید پاک کنید از جمله جفت کروشه در دو سمت چپ و راست متن را انتخاب کنید

حال اینتر بزنید. این عمل سبب کپی شدن متن به کلیپ بورد می شود.
در خط فرمان ، عبارت زیر را وارد کنید : (بین bcdedit و /delete حتما یک فاصله با کلید Space صفحه کلید وارد کنید.)
bcdedit /delete
و سپس در جایی در پنجره خط فرمان راست کلیک کرده و گزینه Paste را انتخاب کنید.

حال با زدن اینتر فرمان تکمیل می شود. مطلب مورد نظر شما در منوی بوت اکنون حذف شده است.
دوباره عبارت bcdedit را تایپ کنید تا لیست را مشاهده کرده و مطمئن شوید که مطلب مورد نظر از لیست حذف شده است.

اگر شما حالا رایانه خود را ریستارت کنید متوجه خواهید شد که منوی بوت دیگر ظاهر نشده ، چرا که تنها یک مدخل در لیست وجود دارد (مگر اینکه شما از اول بیش از دو سیستم عامل داشته باشید که حالا با حذف یکی باز منوی بوت برای نمایش انتخاب میان گزینه های دیگر به نمایش در خواهد امد.).

شما ، با این کار چند ثانیه فرایند بوت شدن رایانه خود را سریع تر نموده اید! همچنین دیگر نیازی به نشستن پای کامپیوتر و زدن گزینه مورد نیاز در صفحه انتخاب سیستم عامل ها ندارید.
کارهای بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید با bcdedit انجام دهید ، مانند تغییر شرح مدخل منوی بوت ، ایجاد ورودی های جدید ، و خیلی بیشتر. برای مشاهده فهرستی از آنچه که می توانید با bcdedit انجام دهید، عبارت زیر را در پنجره خط فرمان تایپ کنید و اینتر بزنید:
bcdedit /help
در حالی که راه حل های دیگری(برنامه های مستقلبا رابط کاربری گرافیکی) برای انجام همین کار وجود دارد ، استفاده از این روش به این سبب که شما را از نصب یک برنامه اضافی و پیمودن مراحل نصب و استفاده از آن بی نیاز می سازد می تواند باعث صرفه جویی در زمان شما گردد.

hadi1990
10-08-2010, 18:13
با تشکر ولی من ویندوز های xp و ویستا هستند !
و اینکه وقتی واژه bcdedit رو میزنم پیدا نمیکنه !

hadi1990
11-08-2010, 15:19
سلام
این پیغام چیه ؟
و چطور میشه این مشکل را رفع کرد؟

با تشکر

Mohammad King
12-08-2010, 10:23
سلام
این پیغام چیه ؟
و چطور میشه این مشکل را رفع کرد؟

با تشکر

ببین میتونی طیق این پیش بری؟

اگر نتونستی بگو:
1. Click on Pearl (Start Button), in the serach box type:

msconfig

and hit the enter key on the keyboard. It should open the System Configuration Utility window.

2. Click on Services over the top and then at the bottom right corner, put a check in the "Hide all Microsoft services" checkbox.

3. Click on "Disable All" button.

4. Click on "Startup" tab, and then click on "Disable All" button again.

5. Press OK button and then "Restart" button on the following window. Let the computer restart.

6. Once you're back on the desktop, you'd get a window for System Configuration Utility. Put a check in the box "Don't Show....." and then press OK button.

7. Now, once again check the issue. If the issue is resolved, open System Configuration Windows again and then enable all the services from Services tab and then check the issue after restarting the computer in the same way as mentioned above.

8. If issue is still resolved, enable half of the Startup items from Startup tab and then check issue.

9. If issue occurs again, it means, there's a culprit in the checked startup items. But if issue doesn't occur, then issue could be with rest of the Startup items. Now, uncheck the first half startup items (that were check before), and then check rest of the half items. Check the issue again.......

10. Now, if the issue occurs, then make a note of all the names of the startup items and then follow the same procedure, for them. Now, you need to be careful, as by design the System Configuration will sort all the enable startup items to the top. So, it means all the entries would be mixed on next reboot. From now on you need to make a note of all the entries that you're enabling or disabling........

m.rezaa
13-08-2010, 14:40
سلام دوستانمن يه ويندوز ويستا 2سال هست روسيستمم نصب هست ولي چندروز پيش بنا به دلايلي كه خودمم نميدونم مشكل رجيستري و اكتيو پيدا كرده و وارد ويندوز نميشه و ميگه بايد اكتيوش كنم . خواهشن هركي ميدونه منو راه نمايي كنه . باتشكر از دوستان گرامي

Mohammad King
14-08-2010, 13:03
سلام دوستانمن يه ويندوز ويستا 2سال هست روسيستمم نصب هست ولي چندروز پيش بنا به دلايلي كه خودمم نميدونم مشكل رجيستري و اكتيو پيدا كرده و وارد ويندوز نميشه و ميگه بايد اكتيوش كنم . خواهشن هركي ميدونه منو راه نمايي كنه . باتشكر از دوستان گرامي

شما تا متن پیغام رو نگی نمیشه راهنمایی کرد.

متن پیغامرو بده یا یه عکس ازش بزار

hadi1990
14-08-2010, 23:08
ببین میتونی طیق این پیش بری؟

اگر نتونستی بگو:
1. Click on Pearl (Start Button), in the serach box type:

msconfig

and hit the enter key on the keyboard. It should open the System Configuration Utility window.

2. Click on Services over the top and then at the bottom right corner, put a check in the "Hide all Microsoft services" checkbox.

3. Click on "Disable All" button.

4. Click on "Startup" tab, and then click on "Disable All" button again.

5. Press OK button and then "Restart" button on the following window. Let the computer restart.

6. Once you're back on the desktop, you'd get a window for System Configuration Utility. Put a check in the box "Don't Show....." and then press OK button.

7. Now, once again check the issue. If the issue is resolved, open System Configuration Windows again and then enable all the services from Services tab and then check the issue after restarting the computer in the same way as mentioned above.

8. If issue is still resolved, enable half of the Startup items from Startup tab and then check issue.

9. If issue occurs again, it means, there's a culprit in the checked startup items. But if issue doesn't occur, then issue could be with rest of the Startup items. Now, uncheck the first half startup items (that were check before), and then check rest of the half items. Check the issue again.......

10. Now, if the issue occurs, then make a note of all the names of the startup items and then follow the same procedure, for them. Now, you need to be careful, as by design the System Configuration will sort all the enable startup items to the top. So, it means all the entries would be mixed on next reboot. From now on you need to make a note of all the entries that you're enabling or disabling........
با تشکر
این کارها رو کردم ولی مشکل حل نشد

hadi1990
14-08-2010, 23:20
با تشکر ولی من ویندوز های xp و ویستا هستند !
و اینکه وقتی واژه bcdedit رو میزنم پیدا نمیکنه !

لطفاً جواب منم را بدین
با تشکر

alafboys
17-08-2010, 23:36
سلام خدمت همه عزیزان . من به یه مشکل در ویندوز ویستا برخوردم ( این مشکل رو در XP ندارم )
مشکل : من میخوام صداهای رو که در داخل خود ویندوز پخش میشه رو مثلا موزیک روی یک فیلم رو ضبط کنم ( توجه کنید صداهای درون خود ویندوز . ورودی هایی مثل میکروفون رو کاری ندارم ) اما نمیتونم .

من برای ضبط صدا ابتدا از برنامه ی jetAudio و قسمت Record اون استفاده میکنم . اما هیچ پنلی برای ویندوز شناسایی نمیکنه . تنها پنل های میکروفون رو برای ضیط صدا شناسای میکنه که اون هم ربطی به صداهای تو خود PC نداره

وقتی میگم پنل پیدا نمیکنه یعنی اینطوری :

بعد از این رو اوردم به برنامه ی AD Sound Recorder . اما وقتی برنامه رو اجرا میکنم این Erorr رو میده

و بعد از OK کردن برای ضبط صدا اقدام میکنم این پیغام رو میده :

آیا ممکن هست مشکل از درایور کارت صدا باشه ؟
من فایل های Realtek کارت صدا رو نصب کردم . اما به هنگام نصب فایل IDT با این Erorr رو به رو میشم . آیا ممکنه مشکل از این باشه ؟

لطفا یه راهی جلو پام بزارید . خیلی حیاطی هستش .

amirtoty
18-08-2010, 10:16
این سرعت پایین ویستا از چیه؟؟؟
تو سون همچین مشکلی نیست!!!

kasra2002
18-08-2010, 11:58
سلام من هم همین مشکل رو دارم ویندوز ویستا و 7 نمیتونن از این امکانات کارت صدا پشتیبانی کنند
این تنها جواببیه که بهش رسیدم

Mohammad King
18-08-2010, 19:11
این سرعت پایین ویستا از چیه؟؟؟
تو سون همچین مشکلی نیست!!!

سلام

ویستا SP2 ویندوز خوبیه

سرعت پایین هم بر میگرده به باگهای زیاد که این ویندوز داره...

با لا خرا مایکرو سافت باید هر ویندوزی که میسازه از قبلی بهتر باشه.

;)

hadi1990
18-08-2010, 22:29
لطفاً جواب منو هم بدین
با تشکر

mr.shadowshaman
19-08-2010, 01:01
سلام

ویستا SP2 ویندوز خوبیه

سرعت پایین هم بر میگرده به باگهای زیاد که این ویندوز داره...

با لا خرا مایکرو سافت باید هر ویندوزی که میسازه از قبلی بهتر باشه.

;)
ویستا هیچ باگی نداره و سرعت پایین هم بخاطر دستگاه ضعیف شماست.
اگه دستگاه پر قدرتی داری ینی 4gb ram for win 32bit.intel core2quad.vga 200sr.
ویندوز شما در 10 ثانیه اتوران میشه.این دستگاه منه و بعد از اومدن اون آرم ویندوز و من وارد دسکتاب میشم و حتی صحفه welcome م نمیبینم.تازه استارت آپ های زیادی هم دارم.
ویستا بودن باگ ترین ویندوز(شما که میگی باگ داره یکی شو بگو) و مشکلات سون در لینک زیر

saeed-constantine
19-08-2010, 02:42
سلام خدمت همه عزیزان . من به یه مشکل در ویندوز ویستا برخوردم ( این مشکل رو در XP ندارم )
مشکل : من میخوام صداهای رو که در داخل خود ویندوز پخش میشه رو مثلا موزیک روی یک فیلم رو ضبط کنم ( توجه کنید صداهای درون خود ویندوز . ورودی هایی مثل میکروفون رو کاری ندارم ) اما نمیتونم .

من برای ضبط صدا ابتدا از برنامه ی jetAudio و قسمت Record اون استفاده میکنم . اما هیچ پنلی برای ویندوز شناسایی نمیکنه . تنها پنل های میکروفون رو برای ضیط صدا شناسای میکنه که اون هم ربطی به صداهای تو خود PC نداره

وقتی میگم پنل پیدا نمیکنه یعنی اینطوری :

بعد از این رو اوردم به برنامه ی AD Sound Recorder . اما وقتی برنامه رو اجرا میکنم این Erorr رو میده

و بعد از OK کردن برای ضبط صدا اقدام میکنم این پیغام رو میده :

آیا ممکن هست مشکل از درایور کارت صدا باشه ؟
من فایل های Realtek کارت صدا رو نصب کردم . اما به هنگام نصب فایل IDT با این Erorr رو به رو میشم . آیا ممکنه مشکل از این باشه ؟

تو اینجا میتونی آموزش ضبط صدا رو بخونی
نوشتم چجور اون stereo mix رو توی ویستا و سون بیاری
وبلاگ ما را به همه معرفی کنید.
تشکر هم یادتون نره:20:

alafboys
19-08-2010, 07:35
تو اینجا میتونی آموزش ضبط صدا رو بخونی
نوشتم چجور اون stereo mix رو توی ویستا و سون بیاری
وبلاگ ما را به همه معرفی کنید.
تشکر هم یادتون نره:20:

ممنون داداش . بریم ببینیم درست میشه یا نه . دم شما جیز .

snima6
20-08-2010, 10:29
سلام .
خیلی از برنامه ها وقتی میخوام نصبشون کنم یه ارور میده . اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی کار باید کنم که درست بشه؟
ممنون

Mohammad King
20-08-2010, 11:21
سلام .
خیلی از برنامه ها وقتی میخوام نصبشون کنم یه ارور میده . اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

ببین از این راه اجرا میشن؟

1. Right-click the installation file's icon.
2. Click Properties > Compatibility .
3. Select the compatibility mode for Windows XP.
4. Click OK .
5. Run the installation program.

snima6
21-08-2010, 11:10
بین از این راه اجرا میشن؟

1. Right-click the installation file's icon.
2. Click Properties > Compatibility .
3. Select the compatibility mode for Windows XP.
4. Click OK .
5. Run the installation program.[/QUOTE]

نه اجرا نشدن

mjzaret
23-08-2010, 09:37
سلام .

ممنون

یه سوال داشتم و اون هم اینه که فایلهای نصب در کجا قرار دارند؟

یعنی فایلها روی فلش هستند یا روی هارد یا روی CD؟

شاد باشید :40:

snima6
23-08-2010, 10:18
یه سوال داشتم و اون هم اینه که فایلهای نصب در کجا قرار دارند؟

یعنی فایلها روی فلش هستند یا روی هارد یا روی CD؟

همشون رویه هاردم هستن.

mjzaret
23-08-2010, 10:34
از ویروسی نبودن سیستمت مطمئن هستی؟

یعنی فایلهایی که دارید مشکل ندارند؟

می‌تونید اون فایلها رو روی یه سیستم دیگه به راحتی نصب کنید؟

اگه میشه یه کابر دیگه ایجاد کن و در اونجا اقدام به نصب برنامه کن ببین درست میشه یا نه؟

abbasazarpikan
23-08-2010, 10:57
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟
ویندوز ویستای لپتابم به صورت نرمال موقعی که می خواد بیاد بالا دیگه LCD کاملا خاموش میشه و هیچ کاری رو انجام نمی ده
البته تویه Safe Mode میاد بالا مشکلی نداره ولی به صورت نرمال مشکل داره
به نظرتون مشکل از کجاست؟

Dew Drop
23-08-2010, 11:13
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟
ویندوز ویستای لپتابم به صورت نرمال موقعی که می خواد بیاد بالا دیگه LCD کاملا خاموش میشه و هیچ کاری رو انجام نمی ده
البته تویه Safe Mode میاد بالا مشکلی نداره ولی به صورت نرمال مشکل داره
به نظرتون مشکل از کجاست؟

سلام
سوالتون رو تو انجمن لپ تاپ بپرسید

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

snima6
25-08-2010, 09:49
از ویروسی نبودن سیستمت مطمئن هستی؟

یعنی فایلهایی که دارید مشکل ندارند؟

می‌تونید اون فایلها رو روی یه سیستم دیگه به راحتی نصب کنید؟

اگه میشه یه کابر دیگه ایجاد کن و در اونجا اقدام به نصب برنامه کن ببین درست میشه یا نه؟

آره آخه از وقتی ویندوزم رو عوض کردم این شکلی شد. همون اون هارو قبلا نصب کردهبودم و مشکلی نداشت.

nima_kiyaniyan
27-08-2010, 12:22
سلام

من می خوام یه درایور نصب کنم که امضای الکترونیکی نداره ..... تو xp اگه به قسمت driver signing بریم میشه دستور داد که سیستم اجازه نصب درایور رو بده .. ولی تو ویستا خودش اجازه نصب نمیده ...... می خوام بدونم جایی هست که بریم این گزینه رو غیر فعال کنیم ؟ اصلا به ویندوز چه ربطی داره که من چی می خوام نصب کنم ؟

شـیـفــو
31-08-2010, 20:25
سلام دوستان.
من یه مشکل دارم تو نصب ویستا....:41:
از طریق بوت وارد میشم. ویندوز ultimate رو انتخاب میکنم و بعد محل نصب(درایور را فرمت میکنم)درایورم هم فرمتش ntfs است.تا گزینه ی instal رو میزنم مرحله ی اول بلاالفاصله نصب میشه.نصب دوم که شروع میشه به 1%هم نمیرسه که این ارور رو میده:19::
windows can not instal required files.the file may be corrupt or missing.make sure all files required for instalion are available,and restar the inisttalation.error code:0x80070017
چند بار امتحان کردم بازم همین ارور رو میداد.سیدی ویندوز(dvd) هم تو یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم درست
جالب اینجاست که حدود 2ماهه پیش رو همین سیستم ویستا رو نصب کردم.اما حالا نمیدونم......:41:
ممنون میشم که مرا یاری کنید.:27:
منم دقيقا همين مشكل دارم
ديشب من سون التيمات نصب كردم
اما امروز از همون ديسك ميخوام نصب كنم اين ارور ميده واقعا عجيبه چرا ؟

Mohammad King
31-08-2010, 21:47
سلام

من می خوام یه درایور نصب کنم که امضای الکترونیکی نداره ..... تو xp اگه به قسمت driver signing بریم میشه دستور داد که سیستم اجازه نصب درایور رو بده .. ولی تو ویستا خودش اجازه نصب نمیده ...... می خوام بدونم جایی هست که بریم این گزینه رو غیر فعال کنیم ؟ اصلا به ویندوز چه ربطی داره که من چی می خوام نصب کنم ؟

سلام

اگر ویندوز به ویستا سازگاری نداشته باشه نمیشه؟

منظور امضا چی بود>؟

nairika
01-09-2010, 16:45
ویندوزم هنگ میکنه و حتی task manager رو باز نمیکنه, مجبورم ری استارت کنم. هر یکی دو روز یه بار اتفاق میافته. تو این حالت کل شورت کاتای ویندوز از کار میفته, مثل alt+tab و ... ولی windows+tab کار میکنه. موس هم تکون میخوره ولی کار دیگه ای نمیشه انجام داد. آنتی ویروس نود روش نصبه. یک بار task manager رو از قبل باز کردم, وقتی هنگ کرد, تغییر خاصی تو cpu یا ram رخ نداد. به نظرتون ویروسه؟ اگه ویروسه چه ویروسی؟ در ضمن ویستام روی لپ تاپه و یه سالی هست که باهاش کار میکنم, فقط هم از نسخه اصلی بک آپ دارم و دوباره نمیتونم نصب کنم

amin khan
01-09-2010, 19:45
سلام
توی اجرای بعضی از نرم افزار ها این پیغام داده میشه
چکارش کنم

nairika
02-09-2010, 13:25
سلام
یعنی هیچکی نیست که جواب منو بده؟ :19:

توی اجرای بعضی از نرم افزار ها این پیغام داده میشه
چکارش کنم

فکر کنم اگه دیکشنری رو uninstal کنی و دوباره نصب کنی درست بشه

amin khan
03-09-2010, 10:45
فکر کنم اگه دیکشنری رو uninstal کنی و دوباره نصب کنی درست بشه
خب این یکی رو مثال زدم
چند تا نرم افزار این پیغام رو میده
یعنی همه رو دوباره نصب کنم؟

nairika
03-09-2010, 12:55
خب این یکی رو مثال زدم
چند تا نرم افزار این پیغام رو میده
یعنی همه رو دوباره نصب کنم؟
این خطا معمولا به خاطر مشکلات رجیستری ایجاد میشه. uninstall ناقص نرم افزارها و عوامل دیگه باعث ایجاد مشکلاتی در رجیستری میشن. میتونی با یه نرم افزار تعمیر رجیستری مثل registry mechanic یا reg doctor این مشکلات رو برطرف کنی. حجم این نرم افزارها کمه و راحت میشه دانلود کرد, استفاده ازشون هم راحته. احتمالا با این کار مشکلت حل بشه

Mohammad King
03-09-2010, 13:36
ویندوزم هنگ میکنه و حتی task manager رو باز نمیکنه, مجبورم ری استارت کنم. هر یکی دو روز یه بار اتفاق میافته. تو این حالت کل شورت کاتای ویندوز از کار میفته, مثل alt+tab و ... ولی windows+tab کار میکنه. موس هم تکون میخوره ولی کار دیگه ای نمیشه انجام داد. آنتی ویروس نود روش نصبه. یک بار task manager رو از قبل باز کردم, وقتی هنگ کرد, تغییر خاصی تو cpu یا ram رخ نداد. به نظرتون ویروسه؟ اگه ویروسه چه ویروسی؟ در ضمن ویستام روی لپ تاپه و یه سالی هست که باهاش کار میکنم, فقط هم از نسخه اصلی بک آپ دارم و دوباره نمیتونم نصب کنم

علت هنگ کردن کامپیوترت هم دلایل مختلفی داره.یا برنامه ای نصب کردی یا اینکه آپدیت ویندوزت غیر فعال شده
یا اینکه ویندوزت اصل نیست که با آپدیت خودکار مشکل پیدا می کند.
اما وقتی چنین مشکلی بوجود می آد یه آیکن شبیه شکل داخل تسکبار می افته که علت خطاهای ویندوزت را لیست می کند واونجا میتونی آنها رابرطرف کنی.
دوما وارد پوشه ویندوز بشو وتمام محتویات پوشه perefech را حذف کن.

nairika
03-09-2010, 20:25
مرسی از راهنماییت :12:
این کارا رو انجام دادم, امیدوارم دیگه هنگ نکنه

IRANER
09-09-2010, 11:26
سلام دوستان
مدتي است يه مشکلي با لپ تاپم که ويندوزش ويستا ست دارم.
براي باز کردن بعضي پوشه ها و نقل و انتقال با فلش
پيغام زير ظاهر ميشه و کاري نمي شه کرد
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: explorer.exe
Application Version: 6.0.6000.16771
Application Timestamp: 4907deda
Fault Module Name: RPCRT4.dll
Fault Module Version: 6.0.6000.16850
Fault Module Timestamp: 49f066bd
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00089d69
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.256.6
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 8d13
Additional Information 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
Additional Information 3: 8d13
Additional Information 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
با avg اپدیت شده هم اسکن کردم چیز خاصی پیدا نشد
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم!

Mohammad King
12-09-2010, 09:07
سلام دوستان
مدتي است يه مشکلي با لپ تاپم که ويندوزش ويستا ست دارم.
براي باز کردن بعضي پوشه ها و نقل و انتقال با فلش
پيغام زير ظاهر ميشه و کاري نمي شه کرد
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: explorer.exe
Application Version: 6.0.6000.16771
Application Timestamp: 4907deda
Fault Module Name: RPCRT4.dll
Fault Module Version: 6.0.6000.16850
Fault Module Timestamp: 49f066bd
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00089d69
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.256.6
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 8d13
Additional Information 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
Additional Information 3: 8d13
Additional Information 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
با avg اپدیت شده هم اسکن کردم چیز خاصی پیدا نشد
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم!

اینجا تاپیک بزنید:

IRANER
15-09-2010, 19:21
سلام جناب mohammad king !
من اونجا هم تاپیک زدم ولی الان چند روزه کسی جواب نداده !
من کارم گیره ....یکی می تونه ما رو راهنمایی کنه
مرسی

mra680
15-09-2010, 19:55
سلام
ويندوز ويستا نرم افزاراي خاص خودشو ميخواد
اين نرم افزارهايي كه نوشتم چه طور؟؟؟
babylon
flash player
adobe acrobat reader
Office 2007
Anti virus
jet audio
real player
yahoo messenger
power DVD
nero
clone CD
مرسي از راهنمايي

kasra2002
16-09-2010, 07:20
سلام
مشکل من با باز کردن خیلی از فولدر هاست که مخصوصا در درایو ویندوز ایکس پی هست و همینطور فولدر های شیر شده
که ایروز پرمیشن میده
همینطور یا پاک کردن prefech مثل temp هست یا ممکنه مشکلی پیش بیاره؟

Mohammad King
16-09-2010, 22:58
سلام
babylon
flash player
adobe acrobat reader
Office 2007
Anti virus
jet audio
real player
yahoo messenger
power DVD
nero
clone CD
مرسي از راهنمايي

سلام

نرو باید از ورژن آخرش استفاده کنید آنتی ویروس هم باید از آننتی ویروسهای مخصوص مثل کاسپر اسکای یا نود32

بقیه هم اجرا میشن سعی کید از آخرین ورژن برنامه ها استفاده کنید

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

سلام
babylon
flash player
adobe acrobat reader
Office 2007
Anti virus
jet audio
real player
yahoo messenger
power DVD
nero
clone CD
مرسي از راهنمايي

سلام
مشکل من با باز کردن خیلی از فولدر هاست که مخصوصا در درایو ویندوز ایکس پی هست و همینطور فولدر های شیر شده
که ایروز پرمیشن میده

چه پیغامی به شما میده//؟ توضیح بیشتر...

illidan28
20-09-2010, 11:16
من یه مشکلی دارم
من همیشه تاریخ و زمان ویندوز رو تنظیم میکنم اما وقتی شب میخوابم و صبح بیدار میشم میبینم که ساعت چند ساعت رفته جلو یا تاریخش عوض شده
رفته بودم مسافرت و وقتی برگشتم تاریخ jun 2009 شده بود
مشکلش چیه؟
ویندوزم vista ultimate

Mohammad King
20-09-2010, 13:00
سلام مشکل از باتری مین بورد هست.عوضش کن

illidan28
20-09-2010, 13:16
اخه تازه خریده بودم هنوز 1 ماه نشده!
تو BIOS setup هم وقتی تنظیمات رو تغییر میدم دوباره برمیگرده به حالت اول. save میکنم و وقتی فرداش سیستم رو روشن میکنم میبینم به حالت اول برگشته
اینم مشکل main board هستش؟

Mohammad King
20-09-2010, 16:54
اخه تازه خریده بودم هنوز 1 ماه نشده!
تو BIOS setup هم وقتی تنظیمات رو تغییر میدم دوباره برمیگرده به حالت اول. save میکنم و وقتی فرداش سیستم رو روشن میکنم میبینم به حالت اول برگشته
اینم مشکل main board هستش؟

توی date and time sttings تیک Automatically synchronize with an Internet time serve بردار ببین درست میشه؟

اگر نه مکشل از باتری هست باید عوضش کنی خرجی هم نداره

illidan28
20-09-2010, 18:08
ممنون از راهنماییتون

yaghob.boss
20-09-2010, 20:39
آیا برنامه خاصی برای کم کردن مشکلات نرم افزاری ویستا هست ؟ من ویستا SP2 رو نصب کردم ولی واسه خیلی از بازیهام و یا برنامه ها وارد بازی که میشه از بازی خرج میشه مینویسه close که وقتی میزنی پنجره بسته میشه

Mohammad King
21-09-2010, 14:07
آیا برنامه خاصی برای کم کردن مشکلات نرم افزاری ویستا هست ؟ من ویستا SP2 رو نصب کردم ولی واسه خیلی از بازیهام و یا برنامه ها وارد بازی که میشه از بازی خرج میشه مینویسه close که وقتی میزنی پنجره بسته میشه

سلام توضیح بیشتر...

شما این مشکلو با چه بازیهایی داری؟

آیا بازیها مخصوص ویندوز ویستا هستن؟

D.E.V.I.L
23-09-2010, 06:22
دوستان من برای نصب Guitar Pro 6 باید یه خط به C/Windows/System32/Drivers/Etc/Hosts اضافه کنم .فابل رو هم با notpad باز میکنم ولی نمیدونم چرا بعد از وارد کردن نوشته ها وقتی میخوام save کنم ارور (cannot create this. make sure that the path and file name are correct) میده. بعد صفحه save as باز میشه که باید type و encoding فایل رو مشخص کنم اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟
و سوال دیگه اینکه من وقتی میخواستم ویندوز رو از XP به ویستا تغییر بدم یسری فایل روی فلش ریختم اما الان که روی ویستا میزارم فایل ها نمایش داده نمیشن ؟ ولی حجم فلش نشون میده که فابل ها هنوز هستن !! هیدن هم نیست!

D.E.V.I.L
25-09-2010, 00:17
کسی نیست به داد ما برسه ؟

genius_islamic
25-09-2010, 07:23
سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده دستورات وی بی توی ویستا درست کار نمیکنه چیکار کنم؟
مثل دستور open

Mohammad King
25-09-2010, 10:55
دوستان من برای نصب Guitar Pro 6 باید یه خط به C/Windows/System32/Drivers/Etc/Hosts اضافه کنم .فابل رو هم با notpad باز میکنم ولی نمیدونم چرا بعد از وارد کردن نوشته ها وقتی میخوام save کنم ارور (cannot create this. make sure that the path and file name are correct) میده. بعد صفحه save as باز میشه که باید type و encoding فایل رو مشخص کنم اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟
و سوال دیگه اینکه من وقتی میخواستم ویندوز رو از XP به ویستا تغییر بدم یسری فایل روی فلش ریختم اما الان که روی ویستا میزارم فایل ها نمایش داده نمیشن ؟ ولی حجم فلش نشون میده که فابل ها هنوز هستن !! هیدن هم نیست!

سلام

تازگیا این مشکل پیش آمده؟

uac را خاموش کن ببین درست میشه

genius_islamic
25-09-2010, 12:03

سلام vista خیلی از بازی هایی مثل xmen و غیره را ساپرت نمیکنه راهی هم فکر نمیکنم باشه البته یک سزی برنامه مثل visula c++ و directx لازم هستن

سلام روی notepad سمت راست کن run addminnstrator را بزن چون احتمالا فایل ها سیستمی هستن اجازه شما لازمه
2-یا فایل ها سیستمی شناخته شدن باید تیک hidden مربوط به فایل ها ی سیستمی را برداری
یا ایکن و اسمشون محو شده که یکی اینکار را کرده
یا فایل ها یا فلش صدمه دیده که احتمال این خیلی قوی هست
یا ویندوزت چوق شده باید عوضش کنی

genius_islamic
25-09-2010, 12:10
سلام
که ایروز پرمیشن میده

سلام داداش شما اکس پی را کنار ویستا نصب کردی؟فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد راحت باش

من یه مشکلی دارم
من همیشه تاریخ و زمان ویندوز رو تنظیم میکنم اما وقتی شب میخوابم و صبح بیدار میشم میبینم که ساعت چند ساعت رفته جلو یا تاریخش عوض شده
مشکلش چیه؟
ویندوزم vista ultimate
سلام یا باتریت را جدا کردی یا مشکل پیشدا کرده

genius_islamic
25-09-2010, 12:19
سلام
که ایروز پرمیشن میده

سلام داداش شما اکس پی را کنار ویستا نصب کردی؟فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد راحت باش

من یه مشکلی دارم
مشکلش چیه؟
ویندوزم vista ultimate
سلام یا باتریت را جدا کردی یا مشکل پیشدا کرده

kasra2002
25-09-2010, 15:36
سلام بله ولی در دو درایو ویندوز 7 هم همینطوره از توی اون که میخوام برم توی دسکتاپ ایکس پی اینطوری میشه و ایرور پرمیشن می ده

D.E.V.I.L
26-09-2010, 06:20
سلام روی notepad سمت راست کن run addminnstrator را بزن چون احتمالا فایل ها سیستمی هستن اجازه شما لازمه
2-یا فایل ها سیستمی شناخته شدن باید تیک hidden مربوط به فایل ها ی سیستمی را برداری
یا ایکن و اسمشون محو شده که یکی اینکار را کرده
یا فایل ها یا فلش صدمه دیده که احتمال این خیلی قوی هست
یا ویندوزت چوق شده باید عوضش کنی
ممنون دوست عزیز.
مشکل این بود که در security این فایل ها ، تیک گزینه write روی deny تنظیم شده بود و با تغییر اون مشکل اولم حل شد .
ولی مشکل دوم نه ! سه تا دلیل آخرت رو مطمئنم شامل حال این موضوع نمیشه چون فلش کاملا سالمه و کسی هم به جز خودم بهش دسترسی نداشته که بخواد شکلشونو عوض کنه! ویندوز هم تازه عوض شده و فعلا که مشکلی نداشته !
سوال : با برداشتن تیک هیدن فابل های سیستمی مشکلی بوجود نمیاد؟ و اینکه از کجا متوجه بشم که چندتا هستن ؟
و دوم اینکه توی صفحه قبل اون دوست عزیزمون گفتن که uac رو خاموش کن ! نمیدونم چی هست شایدم میدونم ولی چون مخفف شده سر در نمیارم . اگه ممکنه یکم توضیح بدید
ممنون

genius_islamic
26-09-2010, 22:24
سلام مشکلی پیش نمیاد تیکش را بردار بعد میتونی دوباره تیک را بذاری ؟
یک کار خیلی ساده روی یک سیستم دیگه تست کن اگه جواب داد یعنی ویندوزت مشکل داره مهم نیست که جدید نصب شده
اونم نمیدونم چیه ؟شاید منظورش فایروالی انتی ویروسی چیزی بوده من تاحالا نشنیدم

genius_islamic
26-09-2010, 22:31
سلام یکی بگه چیکار کنیم دستورات وی بی بعضی هاش کار نمیده چیکار کنم/

Mohammad King
27-09-2010, 09:56
سلام یکی بگه چیکار کنیم دستورات وی بی بعضی هاش کار نمیده چیکار کنم/

ببین از کدوم ورژن بنامه استفاده می کنید.?

genius_islamic
28-09-2010, 22:53
سلام
یعنی مهمه ورژن ازچه ورژنی استفاده کنم ؟

Mohammad King
29-09-2010, 10:10
سلام
یعنی مهمه ورژن ازچه ورژنی استفاده کنم ؟

شما حالا بگو تا بعد...

genius_islamic
29-09-2010, 22:30
سلام یعنی چی اگه ممکنه قشنگ توضیح بدین

ReziOnline
01-10-2010, 06:45
بعد از آپدیت ویندوز، در گوشه دسکتاپ با پیغام اصل نبودن ویندوز یعنی " Windows 7 Build 7600 This copy of Windows is not genuine" مواجه میشم.
چطور باید این مشکل رو برطرف کنم؟
با تشکر

alireza1411
01-10-2010, 09:41
بعد از آپدیت ویندوز، در گوشه دسکتاپ با پیغام اصل نبودن ویندوز یعنی " Windows 7 Build 7600 This copy of Windows is not genuine" مواجه میشم.
با تشکر

یه آپدیت هست که کرک ویندوز رو خراب میکنه و از کار میندازه. هر وقت آپدیت میکنی یه بار بعدش دوباره باید کرک کنی که حل بشه.

کرک windows loader رو بگردی تو سایتای فارسی پیدا کن حله.

این هم روش کار و توضیحات کاملتر در مورد اون آپدیتی که کرک رو خراب میکنه:

ReziOnline
01-10-2010, 11:19
برخی از نرم افزارها در ویندوز 7 در حال عادی بصورت Run as administrator اجرا میشوند. در صورتی که تیک Run as administrator در قسمت Properties هم زده نیست. این مشکل از چیه؟ ضمنا یک بار هم نرم افزار رو بطور کامل حذف و مجددا نصب کردم اما مشکل حل نشد.

alireza1411
02-10-2010, 00:29
برخی از نرم افزارها در ویندوز 7 در حال عادی بصورت Run as administrator اجرا میشوند. در صورتی که تیک Run as administrator در قسمت Properties هم زده نیست. این مشکل از چیه؟ ضمنا یک بار هم نرم افزار رو بطور کامل حذف و مجددا نصب کردم اما مشکل حل نشد.

خب برنامه میخوای نصب کنی تا ویندوز میفهمه به رجیستری کار داره پیام میده که تحت ادمین ران بشه یا نشه ؟

حتما اون گزینه که نباید تیک بخوره تا ویندوز بفهمه بعضی چیزا رو باید ادمین بتونه اجرا کنه و بس. خود ویندوز شعور داره میفهمه بعضی چیها رو نباید بی اجازه ی ادمین اجرا کنه.:31:

من مشکل رو درست نگرفتم. شما یه برنامه داری میخوای تحت ادمین باز بشه ولی اون گزینه تیک نداره و نمیذاره هم تیک بزنی ؟ اگه اینه که بعضی برنامه ها همین جوریه. فکر نمیکنم راهی هم داشته باشه.

دوستان نظری ندارن ؟

ReziOnline
02-10-2010, 13:17
خب برنامه میخوای نصب کنی تا ویندوز میفهمه به رجیستری کار داره پیام میده که تحت ادمین ران بشه یا نشه ؟

حتما اون گزینه که نباید تیک بخوره تا ویندوز بفهمه بعضی چیزا رو باید ادمین بتونه اجرا کنه و بس. خود ویندوز شعور داره میفهمه بعضی چیها رو نباید بی اجازه ی ادمین اجرا کنه.:31:

من مشکل رو درست نگرفتم. شما یه برنامه داری میخوای تحت ادمین باز بشه ولی اون گزینه تیک نداره و نمیذاره هم تیک بزنی ؟ اگه اینه که بعضی برنامه ها همین جوریه. فکر نمیکنم راهی هم داشته باشه.

دوستان نظری ندارن ؟
منظورم این نبود. در واقع آیکون نرم افزار یاهو مسنجر من بعد از نصب در دسکتاپ و استارت ویندوز قرار گرفته که علامت مخصوص اجرا به عنوان ادمین روش قار داره و با کلیک روی اون گزینه yes و no ظاهر میشه. من نمیخوام اینطوری بشه.
ضمنا جدا از این، نرم افزار کرک ویندوز رو که در پست های قبل معرفی کردید رو اجرا کردم و ویندوز ریستارت هم شد اما همچنان پیغام اصل نبودن ویندوز و پیغام های مکرر وجود داره. اگه ممکنه لینک دانلود نرم افزار کرک ویندوز رو قرار بدین. متشکرم

Dew Drop
02-10-2010, 14:00
منظورم این نبود. در واقع آیکون نرم افزار یاهو مسنجر من بعد از نصب در دسکتاپ و استارت ویندوز قرار گرفته که علامت مخصوص اجرا به عنوان ادمین روش قار داره و با کلیک روی اون گزینه yes و no ظاهر میشه. من نمیخوام اینطوری بشه.

تو کنترل پنل برید به user account بعد اون رو باز کنید یه گزینه ای هست
turn user account control on or off کلیک کنید تا با زبشه بعد تو صفحه بعد
تیک گزینه use user account.....computer رو بردارید و ok کنید.

o.city
02-10-2010, 14:15
سلام.چرا وقتی می خوام سرویس پک 2 ویستا رو از لینک زیر:

از قسمت download the update for 32-bit versions دانلود کنم مینویسه:
Windows Server 2008 Service Pack 2 and Windows Vista Service Pack 2 ؟

hamedya
02-10-2010, 22:23
با تشکر
با سلام خدمت دوست عزیز.
لطفا درخواست کرک ویندوز 7 رو در بخش مربوط به این ویندوز مطرح کنید.
موفق باشید.:40:

Mohsen.Sh_PC
18-10-2010, 08:40
سلام
واقعا ضروریه
من در ویندوز ویستا گزینه New Folder از بین رفته. از منوی فایل هم استفاده کردم ولی اونجا هم نیست.
ویروس هم فکر نکنم داشته باشه چون آنتی ویروسم همیشه آپدیته.
اگر نتونستید جواب بدید حداقل یک راه بگید بتونم با هاش یک فولدر بسازم(CMD)