PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

SamGun
23-08-2009, 21:27
سلام. فونت ویندوز من عوض شده و تمام نوشته ها به صورت پر رنگ در اومدن!! می خواستم بدونم از کجا می شه تنظیمش کرد و به حالت عادی برش گردوند؟!
خیلی ممنون.

شما آدرس زیر رو دنبال کن و بعد به گزینه های مختلف Item برو و اگه گزینه ی B روشن بود اونو خاموش کن.:

Click Right >>Personiles>>Window Color and Appearance>>Advance

alborz_k
23-08-2009, 23:52
شما آدرس زیر رو دنبال کن و بعد به گزینه های مختلف Item برو و اگه گزینه ی B روشن بود اونو خاموش کن.:

Click Right >>Personiles>>Window Color and Appearance>>Advance
سلام. من اون جا رفتم ، خاموش بود ، اصلأ اون گزینه ها و انتخاب فونت غیر فعال بودن!!

white_rose
24-08-2009, 20:38
سلام دوستان
من روی لپ تاپم ویندوز ویستا ورژن Home Basic دارم. راهی وجود داره که بدون upgarde کردن ویندوزم از قابلیتهایی که در بقیه نسخه ها فعاله و در این نسخه غیرفعال، مثل window preview, aero,...، استفاده کنم؟

アミール
25-08-2009, 12:08
سلام

اون بالایی سوال منم هست ؛ منتهی من میخوام بدونم راهی هست که با آپگرید home premium

داشته باشم ؟

یه سوال دیگه ؛ من رو ویندوزم فایر فاکس و اپرا نصب کردم اما هیچکدوم نمیتونن صفحه وب باز کنن

انگار به نت وصل نیستی ؛ ولی ie درست کار میکنه ؛ یکی گفت مشکل ویندوز هست منم اینجا

مطرح کردم

ممنون:40:

hsj110
25-08-2009, 14:42
دوستان سلام

بردارزادم یه لب تاپ از آلمان اورده که ویندوز ویستاش زبانش آلمانی .
میخواستم بدونم چهجوری میشه زبانشو اینگلیسی کرد .
منظورم رایت اینگلیسی نیست منظور تغییر زبان خود ویستا ( ایکونها . پیغامها و ...)

قبلا ممنونم :10::11:

Shahin_Turk
25-08-2009, 14:50
سلام
من هم يه لب تاپ مدل Dell Vostro 1500 با ويندوز ويستا دارم.
وقتي Hibernate ميکنم کامپيوتر بعد از 2-3 ثانيه دوباره روشن ميشه البته وقتي که در لب تاپ رو مي بندم اين جور ميشه ولي اگه بذارم باز بمونه و بعد از Hibernate شدن ببندم روشن نميشه!
من که در تعجب هستم!!!!!!!! نميدونم مشکل از کجا ميتونه باشه!

sia-saketi
26-08-2009, 02:07
دوستان سلام

بردارزادم یه لب تاپ از آلمان اورده که ویندوز ویستاش زبانش آلمانی .
میخواستم بدونم چهجوری میشه زبانشو اینگلیسی کرد .
منظورم رایت اینگلیسی نیست منظور تغییر زبان خود ویستا ( ایکونها . پیغامها و ...)

قبلا ممنونم :10::11:

خب اگه CD یا DVD مربوط به ویندوز رو داشته باشی باید بشه احتمالاً...
البته می تونی بری توی سایت خود مایکروسافت و از اونجا فایل مربوطه و توضیحاتش رو برداری...
یه راه دیگه هم هست: Update کردن ویندوز؛ اول Windows update رو باز می کنی و آپدیت های موجود رو شروع به سرچ می کنی، بعد توی لیستی که از آپدیت های موجود برای Language Packs نشون میده اون زبانی رو که می خوای انتخاب کن و آپدیت کردن رو شروع کن...

من خودم لیستی از آپدیت های موجود رو که نشونم میده توش یه لیست بلند و بالا از زبان هایی که برای ویندوز هست رو می بینم که برای دانلود و آپدیت کردن داره...

====================
دوستانی که مشکلات و سوالاتشون رو در زمینه ی لپ تاپ می پرسن، باید بگم که متاسفانه کاربرانی که لپ تاپ داشته باشن و در زمینه ی ویستا مهارت داشته باشن ظاهراً خیلی کم هستن یا کلاً خیلی کم به اینجا سر می زنن پس ممکنه به سوالات شما دوستان دیر پاسخ داده بشه...
من خودم چون لپ تاپ ندارم و خیلی با مشکلاتش آشنا نیستم نمی تونم کمکی کنم!

soroshea
27-08-2009, 15:02
سلام دوستان ...
من یه مشکل وحشتناک دارم :19:

هر کاری میکنم نمیتونم صدام رو درست کنم . کارت صدام هم اینه :realtek high definition audio
آخرین ورپن ویستاشو هم از خود realtek گرفتم تو device maneger هم همیشه working propely میزنه !!!

از device maneger هم چند دفعه آپدیتش کردم ولی میگه درایورش اینستاله :41:

چند دفعه uninstal کردم دوباره ریختم بازم همینجوریه . با headset هم فرق نمیکنه .

soroshea
27-08-2009, 15:07
خب اگه CD یا DVD مربوط به ویندوز رو داشته باشی باید بشه احتمالاً...
البته می تونی بری توی سایت خود مایکروسافت و از اونجا فایل مربوطه و توضیحاتش رو برداری...
یه راه دیگه هم هست: Update کردن ویندوز؛ اول Windows update رو باز می کنی و آپدیت های موجود رو شروع به سرچ می کنی، بعد توی لیستی که از آپدیت های موجود برای Language Packs نشون میده اون زبانی رو که می خوای انتخاب کن و آپدیت کردن رو شروع کن...

من خودم لیستی از آپدیت های موجود رو که نشونم میده توش یه لیست بلند و بالا از زبان هایی که برای ویندوز هست رو می بینم که برای دانلود و آپدیت کردن داره...

فکر نکنم اینجوری درست شه :41:

به نظرم بیخیالش شو یه ویندوز دیگه بریز درایوراشم دان کن حالشو ببر !

soroshea
27-08-2009, 15:13
سلام دوستان
من روی لپ تاپم ویندوز ویستا ورژن Home Basic دارم. راهی وجود داره که بدون upgarde کردن ویندوزم از قابلیتهایی که در بقیه نسخه ها فعاله و در این نسخه غیرفعال، مثل window preview, aero,...، استفاده کنم؟

فکر نکنم راهی داشته باشه !!!

اگه لپ تابت vaio آپگریت کن فوقش میبینی درایورات پریدن ریکاوری میکنی :20:

H.Operator
27-08-2009, 17:42
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif....

1- من یک وب کم tvm مدل sn-509 دارم اما وقتی سی دیش رو نصب می کنم باز ویندوز ویستا نمی شناسش ولی روی xp راحت نصب میشه خواستم ببینم این درایور سازگار با ویندوز ویستا رو باید از کجا گیر بیارم(الان ویندوزم ویستا هست و وبکمم کامل از کار افتاده)....
جالب اینه که موقع نصب یک ارور میده که حاویه هیچ پیامی نیست یک صفحه خالیه بدون نوشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif.....

soroshea
28-08-2009, 00:32
آقا شرمنده من تو کار وب کم نیستم ولی باید وب کمت یه سایت داشته باشه دیگه برو از اون جا درایور ویستاشو پیدا کن

یا اصلا از device maneger بزن آپدیتش کن
میتونی یه برنامه هم بریزی برای پیدا کردن درایورش (مثه drivercure )
:46:

soroshea
28-08-2009, 00:34
سلام دوستان ...

هر کاری میکنم نمیتونم صدام رو درست کنم . کارت صدام هم اینه :realtek high definition audio
آخرین ورپن ویستاشو هم از خود realtek گرفتم تو device maneger هم همیشه working propely میزنه !!!

هیچکسی تا حالا از این مشکلا نداشته ؟!؟!؟!؟

پ.ن : ویندوزم ویستا sp2

sia-saketi
28-08-2009, 01:24
سلام دوستان ...

عجیبه!... ببینم توی Control Panel هم رفتی؟ توی قسمت Sound هم یه سر بزن و همه چیزو دقیق چک کن و Volume رو هم چک کن ببین Mute هست یا نه...

soroshea
28-08-2009, 16:01
عجیبه!... ببینم توی Control Panel هم رفتی؟ توی قسمت Sound هم یه سر بزن و همه چیزو دقیق چک کن و Volume رو هم چک کن ببین Mute هست یا نه...

آره اون جام رفتم اون جا mixer بالا پائین هم میره یعنی الان صدا دارم :41:

چند دفعه desable کردم دوباره enable کردم فرق نکرد !
نمیدونم چیکار کنم :19:

sia-saketi
29-08-2009, 02:25
آره اون جام رفتم اون جا mixer بالا پائین هم میره یعنی الان صدا دارم :41:

چند دفعه desable کردم دوباره enable کردم فرق نکرد !
نمیدونم چیکار کنم :19:

پس با این حساب فکر نکنم که ارتباطی به ویندوز داشته باشه... بهتره این مشکل رو توی انجمن سخت افزار هم مطرح کنید...

احتمال اینکه مشکل از طرف ویندوز باشه کم هست.

soroshea
30-08-2009, 13:16
پس با این حساب فکر نکنم که ارتباطی به ویندوز داشته باشه... بهتره این مشکل رو توی انجمن سخت افزار هم مطرح کنید...

احتمال اینکه مشکل از طرف ویندوز باشه کم هست.

یعنی کارت صدام مشکل داره ؟؟؟ (مثلا تو ویستا کار نمیکنه ؟)
:40:

m.behnam
30-08-2009, 13:24
سلام
دوستان چطوری میشه من که ویندوز ویستا 64bit دارم با سی دی ویندوز ویستا 32bit اون رو به 32bit تبدیل کنم بدون اینکه برنامه هام پاک بشه ؟؟؟؟!!
TANX

penguinsjr
31-08-2009, 00:55
السلام علیکم
دوستان یه برنامه نصب کردم که یه گرینه به راست کلیک تو قسمت new اضافه کرده...
حالا برنامه رو unistall کردم اما اون گزینه هست... باید چکار کنم؟ چجوری ردیفش کنم...؟؟

sia-saketi
31-08-2009, 01:55
سلام
دوستان چطوری میشه من که ویندوز ویستا 64bit دارم با سی دی ویندوز ویستا 32bit اون رو به 32bit تبدیل کنم بدون اینکه برنامه هام پاک بشه ؟؟؟؟!!
TANX

فکر نکنم یه همچین چیزی ممکن باشه...

یعنی کارت صدام مشکل داره ؟؟؟ (مثلا تو ویستا کار نمیکنه ؟)
:40:

شاید... ولی احتمالا باید با درایور جدید کارت صدا مشکلت حل شه... چی شد پیدا نکردی درایور مخصوص ویستا برای کارت صدات؟

السلام علیکم
دوستان یه برنامه نصب کردم که یه گرینه به راست کلیک تو قسمت new اضافه کرده...
حالا برنامه رو unistall کردم اما اون گزینه هست... باید چکار کنم؟ چجوری ردیفش کنم...؟؟

احتمالا این برنامه یه تغییراتی توی رجیستری ویندوز داده... من با رجیستری وارد نیستم که بتونم راهنمایی کنم؛ اگه این جا کسی پیدا نشد که کمکت کنه می تونی بری به انجمن مربوطه سر بزنی و اونجا ازشون کمک بخوای...

penguinsjr
31-08-2009, 13:59
میشه لینک اون انجمن رو بدید....

penguinsjr
31-08-2009, 14:35
رفیق راهنماییت کمک کرد...
تو رجیستری سرچ کردم و یه چیزاییک ه مربوط به اون برنامه بود رو حذف کردم اون مشکل حل شد...
بازم از راهمایی یک کلمه ای اما بزرگت ممنون...

soroshea
31-08-2009, 17:42
رفیق راهنماییت کمک کرد...
تو رجیستری سرچ کردم و یه چیزاییک ه مربوط به اون برنامه بود رو حذف کردم اون مشکل حل شد...
بازم از راهمایی یک کلمه ای اما بزرگت ممنون...

داداش شما که اصلا لازم نبود بریتو regedit میرفتی یه برنامه utility میریختی اسکن میدادی درست میشد !

soroshea
31-08-2009, 17:45
فکر نکنم یه همچین چیزی ممکن باشه...

شاید... ولی احتمالا باید با درایور جدید کارت صدا مشکلت حل شه... چی شد پیدا نکردی درایور مخصوص ویستا برای کارت صدات؟

درایور vista sp2 رو از خود realtek گرفتم !
فرق نمی کنه:13:

sia-saketi
01-09-2009, 01:50
درایور vista sp2 رو از خود realtek گرفتم !
فرق نمی کنه:13:

ببینم نکنه اشکال از اسپیکر باشه!!!!!... بهتره یه بار درایور رو حذف کنی و از اول درایور کارت صدات رو نصب کنی!

با بچه های انجمن سخت افزار مشورت کردی؟

soroshea
01-09-2009, 13:58
بهتره یه بار درایور رو حذف کنی و از اول درایور کارت صدات رو نصب کنی!

انو که 4-5 بار کردم قبلا !

با بچه های انجمن سخت افزار مشورت کردی؟

نه مشکل از سخت افزار نیست چون تو xp جواب میده !
کارت صدا برای ویندوز های مختلف کلا فرق نمیکنه یعنی اگه تو me هم جواب داد باید تو 7 هم جواب بده :46:

Hamidreza2007
02-09-2009, 00:27
سلام...یه سوال دارم...
توی ویستا چه طوری میشه رو فایلهای zip با خود ویندوز پسوورد گذاشت ؟؟
با winrar نمیخوام....

aqronis
03-09-2009, 12:14
انو که 4-5 بار کردم قبلا !

نه مشکل از سخت افزار نیست چون تو xp جواب میده !
کارت صدا برای ویندوز های مختلف کلا فرق نمیکنه یعنی اگه تو me هم جواب داد باید تو 7 هم جواب بده :46:

درود.
شما کارت گرافیکی که صدای HD داشته باشه داری؟
تو قسمت Sound ببین چه سخت افزاری برای حالت اصلی تنظیم شده.
معمول صدای کارت گرافیک در ویندوز ویستا و سون ارجحیت داره به صدای مادر بورد.
کارت های ati جدید همگی دارای چیپست صدای hd هستن و سیستم ازشون به عنوان کارت صدای اصلی استفاده میکنه.

hamed_bijari
03-09-2009, 16:06
سلام
من یه مشکلی با ویستا دارم که حسابی حالمو گرفته
اینکه خود به خود update میکنه خودشو !
بعد update کردنم که قربونش برم restart میکنه ویندوز رو
یه بار که restart شد دیگه ویندوز بالا نیومد که مجبور شدم recovery کنم
پیشنهادتون چیه ؟
ممنون

saeed.izadi1989
03-09-2009, 22:24
سلام دوست عزیز
پنجره windows update رو بردار و در شمت چپ پنجره گزینه change setting رو بزن و با توجهبه نیازت یهگزینه رو اتحان کن
موفق باشی

p30pc30
04-09-2009, 14:33
با سلام به همه ی دوستان
متم یک مشکل با ویستا دارم . البته سرویس پک2 هست و خوب هم کار میکنه . اما مشکلاتی که پیش اومده این هاست :
1- وقتی روی shortcut برنامه ها روی دسکتاپ کلیک راست میکنم و گزینه ی ru as administrator رو میزنم ، هیچ عکس العملی نشون نمیده و در واقع برنامه اجرا نمیشه ، اما وقتی میرم توی program file و اصل فایل همون برنامه را با راست کلیک و به نحو بالا انجام میدم ، جواب میده و برنامه تحت run as administrator اجرا میشه !! در واقع راست کلیک run as administrator روی shortcut برنامه ها که روی دسکتاپ هستند کار نمیکنه .

2- در بخش user accounts در قسمت چپ ( Tasks ) این گزینه ها برام کار نمیکنه یعنی وقتی موس رو میزنم هیچ کاری نمیکنن .
الف : confiure advansed user profile properties
ب : change my environment variabels

3- حتی وقتی روی شورتکاتها ی دسکتاپ کلیک راست میکنم و properties رو میزنم بخش های مربوط به تنظیمات admin غیرفعاله .

4- با آنتی ویروس های دیگه هم سیستمم رو چک کردم . ولی سالم نشون داده .

5- سرعت سیستمم هم عالیه یعنی از بابت سرعت هیچ مشکلی ندارم .

6- با registry mechanic و RegistryBooster 2 آخرین ورژن هم مرتب سیستم رو چک میکنم ...

... خلاصه اینا رو گفتم که راهنمایان محترم از قبل بدونن و براشون سوال ایجاد نشه .

توضیح مهم :
- ویندوز من اکتیو و آپ دیت شده هست .
- با اکانت ادمین کار میکنم و اکانتم هم فعاله .
- یک بار هم اکانتم رو روشن و خاموش کردم و هر بار ری استارت هم کردم بلکه مشکل حل بشه ولی نشد .
- اینترنت سکیوریتی کاسپراسکی اورجینال 2010 دارم که اونم آپ دیت میشه . حتی اونم غیرفعال کردم چون گفتم شاید مشکل رو اون ایجاد کرده ولی دیدم بازم مشکل سر جاشه .

==== خواهش میکنم کمک کنید این یه مشکل رو بتونم حل کنم .... با تشکر فراوان

sia-saketi
04-09-2009, 16:17
روی shortcut یکی از این برنامه هایی که روی دسکتاپ هست راست کلیک کن و properties رو باز کن و زبانه ی shortcut رو باز کن ببین توی قسمت target مسیر برنامه ی اصلی رو تعیین کرده یا نه...

transfer
04-09-2009, 17:47
رم يك گيگا بايت براي ويندوز ويستا خوبه؟
مرسي!

sia-saketi
04-09-2009, 19:33
رم يك گيگا بايت براي ويندوز ويستا خوبه؟
مرسي!

خوبه... من خودم اولش یک گیگ رم داشتم که ویستا نصب کردم و باهاش مشکلی نداشتم...
ولی بهتره که حداقل 2 گیگ داشته باشی... اگه می خوای از امکانات Aero ویستا استفاده کنی بهتره حداقل 2 گیگ داشته باشی؛ ولی در کل یک گیگ هم خوبه و مشکلی نیست.

bayat72
04-09-2009, 20:51
با سلام
یک مشکلی که تو ویندوز ویستا دارم ناپدید شدن Hibernate هست
چه کار باید بکنم
لازمه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:

saeed.izadi1989
04-09-2009, 21:33
با سلام
چه کار باید بکنم
لازمه

سلام بهآدرس زیر برو و تغییراتی رو میگم انجام بده
1-از منوی control panel گزینه power option رو انتخاب کن
2-سپس در زیر گزینه ای از power option که استفاده می کنی گزینه change plan settngs روانتخاب کن
3-در پنجره ظاهر شده گزینه change advanced setting روانتخاب کن
4-در پنجره جدید گزینه sleep رو باز کن و در آنجا بر گزینه allow hybrid sleep رو off کن
موفق باشی
اگه درست نشد بازم خبر بده

p30pc30
04-09-2009, 22:07
روی shortcut یکی از این برنامه هایی که روی دسکتاپ هست راست کلیک کن و properties رو باز کن و زبانه ی shortcut رو باز کن ببین توی قسمت target مسیر برنامه ی اصلی رو تعیین کرده یا نه...

سیا جان مسیر شوت کات درسته .

sia-saketi
05-09-2009, 01:26
سیا جان مسیر شوت کات درسته .
خب برات این امکان وجود داره که با یه اکانت دیگه هم امتحان کنی؟
شاید مشکل کلاً از اکانتت باشه! با اینکه توضیح دادی که همه چیز سر جای خودش درسته ولی اگه میشه با یه اکانت دیگه هم امتحان کن...
در غیر این صورت کلاً مشکل باید از طرف ویندوز باشه؛ تازه ویستا نصب کردی؟ یا اینکه این اتفاق اخیراً افتاده؟

p30pc30
05-09-2009, 01:57
خب برات این امکان وجود داره که با یه اکانت دیگه هم امتحان کنی؟
شاید مشکل کلاً از اکانتت باشه! با اینکه توضیح دادی که همه چیز سر جای خودش درسته ولی اگه میشه با یه اکانت دیگه هم امتحان کن...
در غیر این صورت کلاً مشکل باید از طرف ویندوز باشه؛ تازه ویستا نصب کردی؟ یا اینکه این اتفاق اخیراً افتاده؟

سیا جان سلام
ببخش به زحمتت انداختیم ... من با اکانت دیگه هم امتحان کردم . فرقی نکرد . ولی یه کشف جدید !!
وقتی پوشه ی برتامه ی مورد نظرمو از program files بیرون آوردم و روی درایو اصلی کپی و اجرا کردم ، دیگه با اون برنامه مشکلی ندارم . اما بقیه ی مشکلات سرجاشه مثل مواردی که راجع به کارنکردن بعضی تنظیمات یوزر اکانت گفتم . کلا اینو فهمیدم که من اجازه ی بعضی کارها رو با پوشه ی program files و پوشه های داخل اون رو ندارم . مثل زیپ کردن ، کپی کردن ، پاک کردن و امثال اون . اما می تونم برنامه ها رو اجراشون کنم . ضمنا تاکید میکنم ادمین هستم . توی Local Security Policy هم چک کردم . با تشکر

GHOST RECON
05-09-2009, 13:46
دوستان من ویستا نصب کردم حالا یه مشکلی هست وقتی درایور مودم رو نصب میکنم نمیتونم یه کانکشن بسازم تا به اینترنت متصل بشم تمام مراحل ساخت کانکشن رو میرم ولی در آخر این پیام رو میده cannot created
لطفا بگین مشکل چیه؟

bayat72
05-09-2009, 15:32
با سلام
چه کار باید بکنم
لازمه
نشد نشد

..hamed..
05-09-2009, 17:21
اون قدیما من راه حلشو در تایپک ترفندهای ویستا گفته بودم

saeed.izadi1989
05-09-2009, 18:28
نشد نشد

دوست عزیز من گفتم گزینه allow hybrid sleep رو off کن نه sleep after

sia-saketi
06-09-2009, 02:31
سیا جان سلام
ببخش به زحمتت انداختیم ... من با اکانت دیگه هم امتحان کردم . فرقی نکرد . ولی یه کشف جدید !!
وقتی پوشه ی برتامه ی مورد نظرمو از program files بیرون آوردم و روی درایو اصلی کپی و اجرا کردم ، دیگه با اون برنامه مشکلی ندارم . اما بقیه ی مشکلات سرجاشه مثل مواردی که راجع به کارنکردن بعضی تنظیمات یوزر اکانت گفتم . کلا اینو فهمیدم که من اجازه ی بعضی کارها رو با پوشه ی program files و پوشه های داخل اون رو ندارم . مثل زیپ کردن ، کپی کردن ، پاک کردن و امثال اون . اما می تونم برنامه ها رو اجراشون کنم . ضمنا تاکید میکنم ادمین هستم . توی Local Security Policy هم چک کردم . با تشکر
با این نشونه هایی که شما دادی دوست عزیزم باید بگم که تنها موردی که به فکر من می رسه اینه که اکانت شما علی رغم اینکه نشون میده که ادمین هست در حقیقت نیست!!! چون تمام اینایی که گفتی دلیل می تونه ادمین نبودن باشه؛
شاید هم کرک ویندوز ناقصه... شاید هم ویندوز دچار تغییراتی شده که این جوری شده!... بالاخره نگفتی از اول این جوری بود یا اخیراً این جوری شده؟

دوستان من ویستا نصب کردم حالا یه مشکلی هست وقتی درایور مودم رو نصب میکنم نمیتونم یه کانکشن بسازم تا به اینترنت متصل بشم تمام مراحل ساخت کانکشن رو میرم ولی در آخر این پیام رو میده cannot created
لطفا بگین مشکل چیه؟
شما همه ی مراحل رو درست رفتی؟ نوع ایترنت شما چیه؟ Dail-up یا ADSL ؟
بیشتر توضیح بده...

bayat72
06-09-2009, 17:50
با سلام
من ویستا نصب کردم اما برنامه هایی که قبلا باز میشد حالا حتی با نصب مجدد ویندوز و برنامه باز نمیشه مثلا
mobila web camera v 3
SmarThru 4
البته دومی برای اسکنر هست مهم تره
تا حالا چند بار ویستا را پاک و از اول نصب کردم
fdisk هم کردم
اما نشد که ...

sia-saketi
07-09-2009, 01:49
با سلام
من ویستا نصب کردم اما برنامه هایی که قبلا باز میشد حالا حتی با نصب مجدد ویندوز و برنامه باز نمیشه مثلا
mobila web camera v 3
SmarThru 4
البته دومی برای اسکنر هست مهم تره
تا حالا چند بار ویستا را پاک و از اول نصب کردم
fdisk هم کردم
اما نشد که ...
دوست عزیز باز هم همون حرف تکراری که به خیلی ها گفتم به شما هم می گم؛ اول این کارا رو بکن بعدش باز هم اگر مشکلی بود اون وقت بیا بگو:
اول از هر چیز این که ویستا کلاً با اسکنر ها یه جورایی مشکل داشته که با اومدن درایور های جدید از طرف سازنده های اسکنر و آپدیت های جدید برطرف شده،
پس اول آخرین درایور ارائه شده از طرف شرکت سازنده ی اسکنر و وب کم کامپیوترتون رو برید دانلود کنید (درایور مخصوص ویستا رو) و ویندوز تون رو Update کنید.
ترجیحاً بهتره که آخرین سرویس پک ویندوز رو نصب کرده باشید...
حالا بعد از انجام این کارا باز هم اگر مشکلی بود اون وقت این جا یا بهترش توی انجمن سخت افزار مطرح کنید

masoud_4248
07-09-2009, 22:22
با عرض سلام من ویندوز vista32 را از روی king2008 نصب میکنم .ولی پس از تمام شدن تمامی مراحل نصب بعد از restart سیستم بالا نمیاد
لطفا راهنمائی کنید

aqronis
07-09-2009, 23:58
با عرض سلام من ویندوز vista32 را از روی king2008 نصب میکنم .ولی پس از تمام شدن تمامی مراحل نصب بعد از restart سیستم بالا نمیاد
لطفا راهنمائی کنید

درود.
مشکل خودتون رو کاملتر توضیح بدین.
در چه جایی بوت سیستم شما متوقف میشه؟
پیغامی داده میشه یا نه؟

jupiter1365
08-09-2009, 12:39
منم بپرسم؟
بار اول که ویستا نصب کردم، وقتی آیکن switch between windows رو میزدم، پنجره های باز رو بصورت سه یعدی و کنار هم نشون میداد که یکی رو انتخاب کنم
همینطور پنجره ها که تقریبا فضای پشتشون معلوم بود و حالت شیشه ای داشت.
اما امروز که دوباره نصب کردم هیچکدوم از این قابلیت ها رو نداره!
از روی همون dvd قبلی هم نصب کردم! دلیلش چیه؟!

masoud_4248
08-09-2009, 18:44
پس از مرحله اخر نصب کامپیوتر restart میشود وبعداز گذشتن از مرحله پست بهطور متوالی سیستم restartمیشود و اصلا به مرحله بوت ویندوز نمیرسد.البته من با ویستای 30 روزه dell به این مشکل بر نخوردم

aqronis
08-09-2009, 22:51
منم بپرسم؟
بار اول که ویستا نصب کردم، وقتی آیکن switch between windows رو میزدم، پنجره های باز رو بصورت سه یعدی و کنار هم نشون میداد که یکی رو انتخاب کنم
همینطور پنجره ها که تقریبا فضای پشتشون معلوم بود و حالت شیشه ای داشت.
اما امروز که دوباره نصب کردم هیچکدوم از این قابلیت ها رو نداره!
از روی همون dvd قبلی هم نصب کردم! دلیلش چیه؟!

درود.
احتمالا درایور کارت گرافیک نصب نیست، یا تم Aero ویندوز اجرا نشده.
همینطور چندین پنجره باز کنید و بعد این گزینه رو امتحان کنید.

پس از مرحله اخر نصب کامپیوتر restart میشود وبعداز گذشتن از مرحله پست بهطور متوالی سیستم restartمیشود و اصلا به مرحله بوت ویندوز نمیرسد.البته من با ویستای 30 روزه dell به این مشکل بر نخوردم

درود.
دی وی دی ویندوز رو تغییر بدید.
درایوی که ویندوز رو روش نصب می کنید تغییر بدید.

MyNameIsNEO
09-09-2009, 14:21
سلام بر همه...
من دو سوال داشتم...
1-کامپیوتر من بعد چند دقیقه یهویی خاموش میشه!
در واقع از دیشب که ویستا رو نصب کردم اینطور شده...
خودش خود به خود بعد از چند دقیقه خاموش میشه...
مشکل چیه؟

2-و دیگری اینکه من کانکشن ای دی اس ال ساختم...
منتها
موقعی که میخوام کانکت کنم، ارور 814 میده!
چه با یو اس بی، چه با کابل شبکه، مودم رو به کامپیوتر وصل کردم...ولی فرقی نکرده.
در این مورد هم میخوام بدونم مشکل چیه؟!؟!؟!؟؟!

مرسی......

sia-saketi
10-09-2009, 02:08
سلام بر همه...
من دو سوال داشتم...
1-کامپیوتر من بعد چند دقیقه یهویی خاموش میشه!
در واقع از دیشب که ویستا رو نصب کردم اینطور شده...
خودش خود به خود بعد از چند دقیقه خاموش میشه...
مشکل چیه؟

مرسی......

کامپیوتر ویروس داره یا نه؟ با آنتی ویروس چک کن...

turokpooria
10-09-2009, 09:05
با سلام من اول ویستا نصب بود بعد xp رو نصب کردم حالا یه خواهش دارم ازتون اونم اینکه چجوری با vista boot pro این مشکل رو حل کنم با تشکر از شما

turokpooria
10-09-2009, 09:08
مشکل بوت نبودن هر دو ببخشید عجله داشتم

MyNameIsNEO
10-09-2009, 14:55
کامپیوتر ویروس داره یا نه؟ با آنتی ویروس چک کن...

مرسی از شما.
ولی دیگه کامپیوتر روشن نمیشه...
انقدر خود به خود خاموش شد که دیگه روشن نمیشه!!
حالا واسه کانکشن ساختن چی کار کنم/؟؟!

farhad_s5
11-09-2009, 02:49
سلام دوستان

از وقتی که من ویندوز رو آپدیت کردم دیگه وقتی به اینترنت وصل میشم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه!! حتی IE و Google Chrome و NOD32 رو دوباره هم نصب کردم ولی راهی به پیش نبردم

لطفا کمکم کنید

ویندوز business 64bit هست

MOHRIT
11-09-2009, 09:31
سلام
عزیز فایر فاکس نسخه 3.5.3 رو از لینک زیر بگیر و امتحان کن . ضرر نداره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خدانگهدار

farhad_s5
11-09-2009, 12:02
سلام
عزیز فایر فاکس نسخه 3.5.3 رو از لینک زیر بگیر و امتحان کن . ضرر نداره .

خدانگهدار
به نظرم کلا ویندوز اینترنت رو شناسایی نمی کنه !!

آخه yahoo messenger رو هم باز نمی کنه وقتی به اینترنت وصله!

aqronis
12-09-2009, 01:33
با سلام من اول ویستا نصب بود بعد xp رو نصب کردم حالا یه خواهش دارم ازتون اونم اینکه چجوری با vista boot pro این مشکل رو حل کنم با تشکر از شما

درود.
با دی وی دی بوت ویندوز ویست بوت کن.
بعد از انتخاب زبان گزینه Repair رو انتخاب کن بعد هم انتخاب Repair Start up
بعد احتمالا ویستا میاد بالا.
داخل پنجره cmd این کد رو تایپ کن:

سلام دوستان

از وقتی که من ویندوز رو آپدیت کردم دیگه وقتی به اینترنت وصل میشم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه!! حتی IE و Google Chrome و NOD32 رو دوباره هم نصب کردم ولی راهی به پیش نبردم

لطفا کمکم کنید

ویندوز business 64bit هست

درود.
احتمالا ویندوز اورجینال نداشتی و با آپدیت این مشکل پیش اومده.
فایروال ویندوز رو disable کن.
یه فایروال خودت نصب کن و نتیجه رو بگو. ( فایروال مناسب Kaspersky Internet Security)
در نهایت اگه مشکل حل نشد مودم رو چک کنین.

ffs1978
12-09-2009, 07:42
با سلام به همه دوستان

من رو لپ تاپم ويندوز ويستا نصب بود اما به نصب چندتا برنامه نسبتاً سنگين كند بالا ميومد و من هم سعي كردم ويندوز جديد رو روي همون سيستم نصب كنم اما بعد از نصب ديدم حجم اشغال شده روي درايو C كمي زياد بنظر ميرسه مثلاً چيزي حدود 10GB
بنظر شما علت چيست ؟!

shifter
12-09-2009, 09:26
سوال فوری!
این add dor remove programs ویندوز ویستا کجاست؟

aqronis
12-09-2009, 14:27
با سلام به همه دوستان

من رو لپ تاپم ويندوز ويستا نصب بود اما به نصب چندتا برنامه نسبتاً سنگين كند بالا ميومد و من هم سعي كردم ويندوز جديد رو روي همون سيستم نصب كنم اما بعد از نصب ديدم حجم اشغال شده روي درايو C كمي زياد بنظر ميرسه مثلاً چيزي حدود 10GB
بنظر شما علت چيست ؟!
درود.
مشکلی نیست. اشغال شدن حجم بستگی به نوع ویندوز ویستا و رمی هست که ویندوز میشناسه.
مثلا رو سیستم من ویندوز ویستا اولتیمیت 20 تا 24 گیگ جا میگیره!
البته 3 گیگ مال فایل page file هست که برابر رم شماست.
3 گیگ دیگه هم مال فایل Hiberfile هست که مال هایبرنت هستش و بازم برابر رمی هست که ویندوز میشناسه.

سوال فوری!
این add dor remove programs ویندوز ویستا کجاست؟

my computer رو باز کنید و در نوار بالا گزینه Uninstall or change a program رو کلیک کنید.
همچنین در منوی کنترل پنل گزینه Programs and feature رو انتخاب کنید.

136209
12-09-2009, 21:28
سلام
من از دانلود منگرInternet Download Manager برای دانلود در ویستا استفاده می کنم
دانلود که شروع میشه تا یکی دو ساعت دانلود می کنه ولی بعد پیغام canection time out میده و تا سیستم رو دوباره ریست نکنم دانلود نمیکنه
فقط همین دانلود منگرم اینطوریه با تورنت که دانلود میکنم همچین مشکلی پیش نمیاد
مشکل از کجاست
در ضمن از هر سه ورزن 5.16 5.17 و 5.18که استفاده کردم همین مشکل رو دارم
پچ رو هم فعال کردم

aqronis
12-09-2009, 22:06
سلام
من از دانلود منگرInternet Download Manager برای دانلود در ویستا استفاده می کنم
دانلود که شروع میشه تا یکی دو ساعت دانلود می کنه ولی بعد پیغام canection time out میده و تا سیستم رو دوباره ریست نکنم دانلود نمیکنه
فقط همین دانلود منگرم اینطوریه با تورنت که دانلود میکنم همچین مشکلی پیش نمیاد
مشکل از کجاست
در ضمن از هر سه ورزن 5.16 5.17 و 5.18که استفاده کردم همین مشکل رو دارم
پچ رو هم فعال کردم

درود
از دانلود منیجر دیکه ای استفاده کنید!
فقط Flashget

farhad_s5
12-09-2009, 22:48
درود.
با دی وی دی بوت ویندوز ویست بوت کن.
بعد از انتخاب زبان گزینه Repair رو انتخاب کن بعد هم انتخاب Repair Start up
بعد احتمالا ویستا میاد بالا.
داخل پنجره cmd این کد رو تایپ کن:

درود.
احتمالا ویندوز اورجینال نداشتی و با آپدیت این مشکل پیش اومده.
فایروال ویندوز رو disable کن.
یه فایروال خودت نصب کن و نتیجه رو بگو. ( فایروال مناسب Kaspersky Internet Security)
در نهایت اگه مشکل حل نشد مودم رو چک کنین.

مرسی رفیق

مشکل از U95 بود که حل شد

136209
13-09-2009, 00:03
من با IDMan بیشتر حال میکنم
برای حل مشکل کمک کن

sia-saketi
13-09-2009, 05:42
شما بهتره بری توی انجمن مربوطه توی انجمن نرم افزار این مشکل رو مطرح کنی... فکر نکنم ربطی به ویستا داشته باشه

MyNameIsNEO
13-09-2009, 12:06
دوستان!
یک نفر به من کمک کنه!
کامپیوتر من درست شد....دیگه خاموش نمیشه.
ولی کانکشن میسازم ولی ارور 814 میده!اصلا این ارور وجود نداره.
وقتی روی کانکت کلیک میکنم، یهویی این ارور رو میده.
حتی چند ثانیه هم نمیگذره...
مشکل کجاست!!؟؟!!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sia-saketi
14-09-2009, 01:56
کانکشن شما Boardband هست؟ شاید مراحل ایجاد کانکشن رو اشتباه میری!

ببینم نئو جان ممکنه مشکل از تنظیمات مودم ADSL شما باشه... IP آدرس مربوط به مودمت رو وارد کن و ببین تنظیمات مودم مشکلی نداره؟

Dunker
14-09-2009, 02:56
دوستان بنده هر کرکی رو امتحان کردم ولی بعد از 2-3 روز که به نت وصل میشم پیغام Validate میاد و بعد از ری استارت دیگه ویندوز بالا نمیاد.
چه ویندوز آپدیت فعال باشه چه نباشه و چه کرک بزنم چه نزنم ،بازم همین مساله رو دارم.
تا چند ماه پیش اینجوری نبود و حداقل 30 روز میتونستم بی دردسر استفاده کنم.
چیکار کنم خدایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MyNameIsNEO
14-09-2009, 23:00
کانکشن شما Boardband هست؟ شاید مراحل ایجاد کانکشن رو اشتباه میری!

ببینم نئو جان ممکنه مشکل از تنظیمات مودم ADSL شما باشه... IP آدرس مربوط به مودمت رو وارد کن و ببین تنظیمات مودم مشکلی نداره؟

مرسی از تو عزیز.
کانشکن درست بود.
ولی درایور یو اس بی نصب نشده بود!!!!!
که بالاخره خوشبختانه نصبش کردیم و درست شد!
ممنونم از تو.:40::40:

UP-SNAKE
15-09-2009, 23:02
سلام نميدونم چرا يهو windows گير داده که بايد active کنم خيلی اذيت ميکنه چيکار کنم

saeed.izadi1989
18-09-2009, 18:49
سلام دوست عزیز
می تونید از سایت کرک و درخواست نرم افزار کرک برای ویندوز ویستا را درخواست کنید و استفاده نمایید
موفق باشید

Iranian boy10
19-09-2009, 00:40
سلام من این خاصیت Readyboster رو نتونستم اجرا کنم مشکل در چیست ؟!

ممنون میشم جواب بدین

mstf666
19-09-2009, 08:09
من با آپدیت ویندوز ویستام مشکل پیدا کردم.
وقتی check for updates رو میزنم یک ارور عجیب غریب میده.
حدس میزنم شاید مخابرات به خاطر حوادث دیروز این بلا رو اشتباها سرش آورده.

حالا شما هم یک تستی بکینید ببینید سالمه.
ISP :شاتل تهران

hamedya
19-09-2009, 20:32
سلام من این خاصیت Readyboster رو نتونستم اجرا کنم مشکل در چیست ؟!

ممنون میشم جواب بدین
سلام.
تکنولوژی readyboster فقط توست برخی از فلش مموریها پشتیبانی میشه.
به احتمال 99% فلش شما این قابلیت رو نداره.
موفق باشید.:11:

hamedya
19-09-2009, 20:33
من با آپدیت ویندوز ویستام مشکل پیدا کردم.
وقتی check for updates رو میزنم یک ارور عجیب غریب میده.
حدس میزنم شاید مخابرات به خاطر حوادث دیروز این بلا رو اشتباها سرش آورده.

حالا شما هم یک تستی بکینید ببینید سالمه.
ISP :شاتل تهران
سلام.
این مسئله هیچ ربطی به isp یا اعمال تحریم نداره.
لطفا کد یا نوع ارور رو بگید.
با تشکر.

hamedya
19-09-2009, 20:42
برای دوستانی که درخواست کرک کرده بودن بهترین کرکی که پیدا کردم این بود:

نمیدونم مشکل چیه که نام سایت این جوری میوفته!
مجبور شدم نام سایت رو توی یه فایل text بنویسم وآپلود کنم!؟

Iranian boy10
20-09-2009, 23:32
سلام.
تکنولوژی readyboster فقط توست برخی از فلش مموریها پشتیبانی میشه.
به احتمال 99% فلش شما این قابلیت رو نداره.
سلام مگه فقط فلش مموری ها میتونن از Readybost استفاده کنن ؟ :18:

کارتهای حافظه و... رو یعنی بیخیال شیم ؟!

hamedya
21-09-2009, 06:25
سلام مگه فقط فلش مموری ها میتونن از Readybost استفاده کنن ؟ :18:

کارتهای حافظه و... رو یعنی بیخیال شیم ؟!
readybost برای افزایش میزان رم در ویندوز ویستا هست.
یعنی سیستم عامل فلش رو به عنوان قسمتی از رم سیستم در نظر میگیره واز اون استفاده میکنه.
که این قابلیت رو فقط برخی از فلش ها دارن.:40:

shiningphoenix
21-09-2009, 15:57
سلام موقع نصب کردن ویستا کامپیوتر درایوهای منو پیدا نمیکنه_قبلا" یه بار ویستا روش نصب کردم_برای حل این مشکل باید چکار کنم؟

somayeh-naz
21-09-2009, 16:07
سلام
من ویستا ultimate رو نصب کردم و زمانش تموم شده حالا باید چیکار کنم
وقتی هم می خوام آپگریدش کنم تا یک ساعت بهم وقت می ده و بعد لاگ آف می شه:41:
کرک هم نمیشه
کمک

aqronis
21-09-2009, 23:05
سلام موقع نصب کردن ویستا کامپیوتر درایوهای منو پیدا نمیکنه_قبلا" یه بار ویستا روش نصب کردم_برای حل این مشکل باید چکار کنم؟

درود
ویستا درایوهای Fat و Fat32 رو کاری باهاشون نداره، شاید از فرمت درایو هارده.
شاید از تنظیم جامپر هارد باشه.
ببین تو اکس پی میشناسه؟

سلام
من ویستا ultimate رو نصب کردم و زمانش تموم شده حالا باید چیکار کنم
وقتی هم می خوام آپگریدش کنم تا یک ساعت بهم وقت می ده و بعد لاگ آف می شه:41:
کرک هم نمیشه
کمک

درود
بهترین کرکی که من برای ویندوز ویستا سراغ داشتم این بود که روی SP1 هم جواب میداد.

پسورد:

تو فایل آرشیو 2تا فولدر هست به نام Vista و Vistaloader.
من از دومی استفاده میکردم که نیاز بود از تو cmd دستور میدادی. راهنماش تو فولدرش هست.
اولی هم کرک خوبیه و 1 کلیک هست.

shiningphoenix
22-09-2009, 16:24
[quote=aqronis;4242708]درود
ویستا درایوهای Fat و Fat32 رو کاری باهاشون نداره، شاید از فرمت درایو هارده.
شاید از تنظیم جامپر هارد باشه.
ببین تو اکس پی میشناسه؟

فرمت درایو ها ntfs هست و توی اکس پی هارد رو شناسایی میکنه ولی موقع نصب ویستا نه .من 2 سال پیش یه بار ویستا روش نصب کردم اون موقع درایوها رو میشناخت.

officer
23-09-2009, 12:05
سلام

من به مشکل بسیار بدی برخوردم تو ویستا :دی

آنتی ویروسم symantec endpoint protection بود که حذفش کردم و avast 4 pro نصببدم !

ولی از اون به بعد adsl م پینگ نداره و نمیتونم از اینترنت استفاده کنم ! در حالی که با همون مودم و ای پی روی

یه سیستم دیگه در حال استفاده ام !

حالا موندم چه کار کنم ،

aqronis
24-09-2009, 00:41
فرمت درایو ها ntfs هست و توی اکس پی هارد رو شناسایی میکنه ولی موقع نصب ویستا نه .من 2 سال پیش یه بار ویستا روش نصب کردم اون موقع درایوها رو میشناخت.

درود
دی وی دی ویستا رو عوض کن.
اگه بازم مشکل داشت یه بار درایو C رو Low Level Format کن و بعدتست کن.
اگه بازم حل نشد احتمالا از نو پارتیشن بندی بشه حله.

سلام

من به مشکل بسیار بدی برخوردم تو ویستا :دی

آنتی ویروسم symantec endpoint protection بود که حذفش کردم و avast 4 pro نصببدم !

ولی از اون به بعد adsl م پینگ نداره و نمیتونم از اینترنت استفاده کنم ! در حالی که با همون مودم و ای پی روی

یه سیستم دیگه در حال استفاده ام !

حالا موندم چه کار کنم ،

درود
آیپی 192.168.1.1 رو پینگ کن اگه نمیشه احتمالا تنظیمات کارت شبکه شما تغییر کرده. بر روی ایکون کارت شبکه در Network Connections کلیک راست کن و در تب General روی گزینه Internet Protocol کلیک کن و بعد روی Properties و در پنجره باز شده این آی پی ها رو بده:
Ip Address: 192.168.1.2
Subnet Mask: فقط داخلش کلیک کن و خودش آی پی میده
OK کن و ببند.
بعد آی پی 192.168.1.1 رو پینگ کن.

officer
24-09-2009, 10:47
درود
آیپی 192.168.1.1 رو پینگ کن اگه نمیشه احتمالا تنظیمات کارت شبکه شما تغییر کرده. بر روی ایکون کارت شبکه در Network Connections کلیک راست کن و در تب General روی گزینه Internet Protocol کلیک کن و بعد روی Properties و در پنجره باز شده این آی پی ها رو بده:
Ip Address: 192.168.1.2
Subnet Mask: فقط داخلش کلیک کن و خودش آی پی میده
OK کن و ببند.
بعد آی پی 192.168.1.1 رو پینگ کن.
سلام

ممنون ؛ ولی از آدرس getway ایراد میگیره ؛ ip های من تو دفترچه راهنمای مودم نوشتن ، چک کردم و درست

بودن ؛

MESI08
24-09-2009, 13:06
سلام دوستان اگه سرویس پک2 رو از سایت مایکروسافت دان کنم کرکم میپره یا مشکلی نیست
من mrt دارم

rassool
24-09-2009, 14:09
سلام دوستان من ویندوز رو پاک کردم و دوباره نصب کردم حالا اونجایی که باید ویندوز رو انتخاب کنم 2 تا گزینه هست (مستقیم نمیره توی ویندوز)که یکیش الکی هست چجوری میتونم اون که الکی هست رو پاکش کنم؟؟؟(قبلا بلد بودما حالا یادم رفته ممنون میشم کمک کنید.)

hamedya
24-09-2009, 20:55
سلام دوستان من ویندوز رو پاک کردم و دوباره نصب کردم حالا اونجایی که باید ویندوز رو انتخاب کنم 2 تا گزینه هست (مستقیم نمیره توی ویندوز)که یکیش الکی هست چجوری میتونم اون که الکی هست رو پاکش کنم؟؟؟(قبلا بلد بودما حالا یادم رفته ممنون میشم کمک کنید.)
سلام.
روی mycomputer راست کلیک بعد به قسمت advanced system setting وبعد روی setting قسمت startup and recovery کلیک کنید.دراین بخش میتوانید تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید.

rassool
24-09-2009, 21:09
سلام.
روی mycomputer راست کلیک بعد به قسمت advanced system setting وبعد روی setting قسمت startup and recovery کلیک کنید.دراین بخش میتوانید تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید.
ممنون ولی اینجا نشد :41:تغیرش بدی فقط میشه عوضش کرد که روی کدوم بیاد بالا میخواهم یکیش رو کلا پاک کنم!!؟؟؟:10:
کسی نمیدونست؟؟؟؟

archi_R
25-09-2009, 19:41
سلام
كسي مي دونه اسم فولدر users توي c رو چه جوري مي شه تغيير داد؟يا اينكه چه جوري مي تونم توي c يه فولدر به اسم document and settings بسازم؟خيلي خيلي واجبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samiranoorinezhad
27-09-2009, 09:54
سلام
مرسی از سایت خوب و پر محتواتون
من نمیدونم که سوالی که داریم توی این صفحات هست یا نه و چون تعداد صفحات خیلی زیاد بود مجبور شدم مزاحمتون بشم و بپرسم
من سیستمم لپ تاب هست و ویندوز ویستا داره ویندوز ارجینال هست و تمام آپدیت هاش رو انجام دادم ولی الان دو روز هست که یه مشکلی باهاش دارم و اون هم این هست که وقتی صفحات درایو ها رو باز میکنم و میخوام کپی یا پیست کنم بلافاصله یک پیغام میاد که windows explorer restarting و تمام صفحات رو میبنده و نمی تونم چیزی رو کپی یا پیست کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین که چیکار باید بکنم
آنتی ویروسم هم avast هست و بعد از اسکن کردن هیچ ویروسی پیدا نکرده

Cyberlife
28-09-2009, 18:25
سلام ، بعد از نصب ویندوز ویستا کنار بعضی از آیکونهای روی دسکتاپ علامت سپر ظاهر میشه :

چطور میتونم او رو از بین ببرم ؟

andyan
28-09-2009, 19:23
سلام ، بعد از نصب ویندوز ویستا کنار بعضی از آیکونهای روی دسکتاپ علامت سپر ظاهر میشه :

چطور میتونم او رو از بین ببرم ؟

سلام
باید User Account Control خاموش بشه
از این مسیر:

Control Panel\User Accounts\Turn User Account Control On or Off

Cyberlife
29-09-2009, 00:40
سلام
باید User Account Control خاموش بشه
از این مسیر:

Control Panel\User Accounts\Turn User Account Control On or Off

انجام دادم ولی هنوز علامت سپر هست !!!

ramiy
29-09-2009, 23:07
سلام
من تو ویندوز ایکس پی مشکلی با اینترنت ندارم ( ADSL ,DHCP IP)
اما وقتی ویستا نصب میکنم تو کانکشن هام به اینترنت وصل میشه و عکس کره زمین سبز میشه
ولی نه سایتی باز میشه نه پینگ به نتیجه میرسه و فقطrequest میده
آیا باید جای خاصی تنظیماتی انجام بدم ؟
مرسی

Cyberlife
29-09-2009, 23:22
آقا مشکل آیکون سپر حل شد ، بعد از ، از کار انداختن User Account Control ، باید Theme رو عوض کنیم . از Andyan عزیز هم متشکرم .

amir ghasemi
30-09-2009, 18:02
سلام
مشکل win 32 در ویندوز رو چطوری رفع میشه ؟

Mahmood 882
01-10-2009, 19:03
سلام به همه دوستان

viper_9000
02-10-2009, 21:56
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مشکل پیدا کردم واون اینه که : هر وسله ی خارجی از قبیل : گوشی و رم ریدر و usb فلش رو به پورت های usb وصل میکنم رو رو ویستا sp2 سرپ میکنه و بعد از چند ثانیه گزنه سرچ که میاد بالا میگه آدرس درایور یه سی دی راه انداز را وارد کنید و ای در سورتی است که من pc suit گوشی رو کامل نصب کردم و دیگر اینکه از کی تا حالا رم ریدر سی دی راه انداز داره؟؟؟!!
منون میشم منه راه نمایی کنید

Mohammad King
03-10-2009, 11:19
سلام
مرسی از سایت خوب و پر محتواتون
من نمیدونم که سوالی که داریم توی این صفحات هست یا نه و چون تعداد صفحات خیلی زیاد بود مجبور شدم مزاحمتون بشم و بپرسم
من سیستمم لپ تاب هست و ویندوز ویستا داره ویندوز ارجینال هست و تمام آپدیت هاش رو انجام دادم ولی الان دو روز هست که یه مشکلی باهاش دارم و اون هم این هست که وقتی صفحات درایو ها رو باز میکنم و میخوام کپی یا پیست کنم بلافاصله یک پیغام میاد که windows explorer restarting و تمام صفحات رو میبنده و نمی تونم چیزی رو کپی یا پیست کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین که چیکار باید بکنم
آنتی ویروسم هم avast هست و بعد از اسکن کردن هیچ ویروسی پیدا نکرده

سلام

به احتمال زیاد ویندوز شما غیر قانونی هست؟ شما نباید سیستم را آپدیت کرد

موفق باشید

abbasazarpikan
03-10-2009, 12:17
دوستان سلام یه مشکل دارم ان شاءالله بتونید حلش کنید
یه پوشه توو ویندوز Vista هر موقع می خوام بازش کنم این پیام می یاد
You Don't Currently Have Permission to Access This Folder می یاد و اگه Continue بزنم می نویسه
You have Been denied Permission To access This Folder
ممنون

Cyberlife
04-10-2009, 00:55
من از ویندوز ویستای Ultimate استفاده میکنم ، خوب این ویندوز سرویس پک 1 و 2 نیست و اولین سری ویندوز ویستا است ، بعد

از نصب ویندوز ویستا ، کرک اون رو اجرا کردم که با موفقیت انجام شد این کرک Time Lock بود که زمان استفاده آزمایشی از ویستا رو

روی 31 روز نگه میداشت ، بعدش کرک دوم که کرک Activate بود رو نصب کردم که اونهم با موفقیت نصب شد ، اما مشکلی که

دارم اینه که دفعه پیش همه اینکارهارو با موفقیت انجام شد ، اما یکدفعه ویستا از کار افتاد و موقع وارد شدن به ویستا صفحه وارد

کردن سریال ظاهر شد ، حالا میخوام ببینم کرک اول خوب عمل کرده ، سوالم رو اینجوری میپرسم :

در ویندوز ویستا از کجا میشه فهمید چند روز تا پایان دوره آزمایشی باقی مونده ؟

farshadtizhoosh
05-10-2009, 17:18
سلام
من روي لپ تاپم وبندوز وبستا هست
بعد از يك ماه كه رفتم سرش تا ويندوز بالا ميومد با صفحه آبي كه ارورش بود BAD_POOL_HEADER مواجه شدم
چكار كنم؟
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد:11:

Mohammad King
05-10-2009, 17:28
You Don't Currently Have Permission to Access This Folder می یاد و اگه Continue بزنم می نویسه
ممنون

سلام شما ویندوز ایک پی هم دارید /شما هم مشکل دوست بالاییمون را داری. شما به احتمال زیاد روی ایکس پی پسورد گذاشتید/

این فولدر هم حتما ن توی درایو ویندوز ایکس پی هست.

موفق باشید

farhad_s5
05-10-2009, 22:17
سلام دوستان

من چندتا فونت فارسی دانلود کردم ، خواستم بدونم چجوری می تونم این ها رو تو ویندوز نصب کنم؟

ویندوز ویستا 64 بیت دارم.

ممنون

aqronis
05-10-2009, 22:39
سلام
من روي لپ تاپم وبندوز وبستا هست
بعد از يك ماه كه رفتم سرش تا ويندوز بالا ميومد با صفحه آبي كه ارورش بود BAD_POOL_HEADER مواجه شدم
چكار كنم؟
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد:11:

درود
به نظر مشکل سخت افزاری.
اگه ویندوزت اصله یه بار دیگه سعی کن نصبش کنی یا ریکاوریش کنی ببین حل میشه یا نه.

سلام دوستان

من چندتا فونت فارسی دانلود کردم ، خواستم بدونم چجوری می تونم این ها رو تو ویندوز نصب کنم؟

ویندوز ویستا 64 بیت دارم.

ممنون

درود
سادست. کافیه تو فولدر Windows\Fonts کپی کنی.

ممنون

درود
باید owner اون فولدر بشی و بعد کنترلش رو بدست بگیری.
کلیک راست، Security، گزینه Advanced، تب Owner، گزینه Edit و بعد یوزر خودتو انتخاب میکنی و تیک گزینه Replace رو هم میزنی و ok و همه رو ok میکنی. دوباره همینکار ها رو تا Security انجام میدی و بعدش گزینه Edit و بعد به یوزر خودت Full control میدی.

sabbasi_mr
06-10-2009, 02:22
سلام به همگی
من دنبال یه برنامه هستم که میگن محیط ایکس پی رو مثل ویستا شبیه سازی میکنه
یعنی با ویندوز ایکس پی کار میکنی ولی ظاهرش شبیه ویندوز ایکس پی هستش
کسی میتونه کمکم کنه ؟
jigar-tala
06-10-2009, 12:48
سلام دوستانم
یه سوال یا یه مشکل

این اختار چیه مشکل از کجاست چی کار باید بکنم که مشکل حل بشه

farshadtizhoosh
06-10-2009, 16:52
درود
به نظر مشکل سخت افزاری.
اگه ویندوزت اصله یه بار دیگه سعی کن نصبش کنی یا ریکاوریش کنی ببین حل میشه یا نه.

اصله
ريكاوري كردم
اما نشد
روي دكستاپ فايل مهم دارم
اگه نصب كنم پاك ميشه:41:
كاري نميشه كرد؟

abcdwxyz
08-10-2009, 10:32
سلام به همه دوستان ...
من رو لپ تاپم ویندوز ویستا 64 بیت HP دارم ، روی یه درایو دیگه ویندوز سون 32 بیت ultimate نصب کردم ولی بعدش ویستام غیر فعال شد ، چکار باید بکنم ؟

hsh_4321
08-10-2009, 21:56
چه طوری میشه گزینه ی Date Modified رو برای همیشه به منوی Sort By اضافه کرد؟!

mohamadgol
09-10-2009, 12:57
سلام
چگونه عکسهای گیف یا انیمیشن را در ویندوز ویستا همانند اکسپی اجرا کرد
ممنون

marshal_romel
10-10-2009, 19:52
سلام
windows sidebar از رو ویندوز vista من پاک شده چه جوری میتونم برش گردونم لطفا برنامه جایگزین معرفی نکنید مثل
side bar thoosje معرفی نکنید چون با سیستم سازگاری نداره (ارور میده تازه cpu زیادی هم اشغال میکنه)

Mohammad King
12-10-2009, 14:42
سلام
windows sidebar از رو ویندوز vista من پاک شده چه جوری میتونم برش گردونم لطفا برنامه جایگزین معرفی نکنید مثل
side bar thoosje معرفی نکنید چون با سیستم سازگاری نداره (ارور میده تازه cpu زیادی هم اشغال میکنه)

دوست من اسلاید بار پاک نشده شما حتما ن خودتون برشداشتین . در کنترل پنل اجراش کنید.

سلام
ممنون

منظورتون چیه؟ بیشتر توضیح بدین.

jigar-tala
12-10-2009, 15:13
نوشته شده توسط mohamadgol [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
ممنون
ما که از وستا استفاده میکردیم واسه دیدن گیف از اینترنت اکسپلورر استفاده میکردم

farhad_s5
12-10-2009, 22:45
سلام بچه ها

من یه سری فونت های فارسی رو نصب کردم روی ویندور ویستا 64 بیت ، ولی تو برنامه word حرف ی رو درست تایپ نمی کنه!!

همه (ی) ها رو بزرگ می زنه،فقط اگه فونت عربی باشه درست می نویسه!!

باید چیکار کنم که مشکلم حل بشه؟

ممنون

Mohammad King
13-10-2009, 15:14
سلام بعضی از فونتها همین جوری هستند. نمیشه.

موفق باشید

mohamadgol
13-10-2009, 21:30
ما که از وستا استفاده میکردیم واسه دیدن گیف از اینترنت اکسپلورر استفاده میکردم

به غیر از اینترنت اکسپلورر طوری دیگه نمیشه

samanajan
14-10-2009, 10:45
سلام

من از ویندوز ویستا استفاده می کنم

نمی دانم چرا وقتی کامپیوتر بعد از چند ساعت کار کردن می رود روی standby
من از internat download manger برای دانلود استفاده می کنم

کجا باید برم که به حالت satand by نره

با تشکر

Mohammad King
14-10-2009, 10:49
سلام

من از ویندوز ویستا استفاده می کنم

نمی دانم چرا وقتی کامپیوتر بعد از چند ساعت کار کردن می رود روی standby
من از internat download manger برای دانلود استفاده می کنم

کجا باید برم که به حالت satand by نره

با تشکر

سلام

در control panel>poweroption اونجا شما stand bye را روی never تنظیم کنید /

موفق باشید

Mohammad King
14-10-2009, 10:51
به غیر از اینترنت اکسپلورر طوری دیگه نمیشه

سلام منظور شما تصاویر گیف هست یا فلش؟

گیف را با windows picture هم که میشه دید .

موفق باشید

mohamadgol
14-10-2009, 15:04
سلام منظور شما تصاویر گیف هست یا فلش؟

گیف را با windows picture هم که میشه دید .

موفق باشید

منظورم تصاویر گیف است که در ویستا به صورت حرکتی نشون نمیده و فقط با Internet Explorer حرکتی نشون میده

alisoofi
16-10-2009, 13:03
با سلام.دوستان من با kmplayer میتونم فیلمهای divx & Xvid رو ببینم ولی با windows media player نمیتونم.احتمالا codec ها نصب هستن.چیکار کنم که با media player باز بشن؟

mohammad_dj_kazin
17-10-2009, 00:33
سلام بچه ها
من با ویندوز اکس پی بازی کانتر رو بازی میکردم
حالا الان ویستا ریختم
تا وارد بازی میشه
هنگ میکنه بازی
مجبورم ctrl+alt+del رو بزنم و از بازی بیام بیرون
نمیدونید چرا اینطوری هست؟؟

Ghaioom
17-10-2009, 10:29
با سلام.دوستان من با kmplayer میتونم فیلمهای divx & Xvid رو ببینم ولی با windows media player نمیتونم.احتمالا codec ها نصب هستن.چیکار کنم که با media player باز بشن؟
اینو ببین

Win7Codecs | کدک های صوتی و تصویری مورد نیاز برای ویندوز 7

سلام بچه ها
من با ویندوز اکس پی بازی کانتر رو بازی میکردم
حالا الان ویستا ریختم
تا وارد بازی میشه
هنگ میکنه بازی
مجبورم ctrl+alt+del رو بزنم و از بازی بیام بیرون
نمیدونید چرا اینطوری هست؟؟
گاهی بازی ها تو این ویندوز مشکل دارن ;)

marshal_romel
17-10-2009, 17:09
دوست من اسلاید بار پاک نشده شما حتما ن خودتون برشداشتین . در کنترل پنل اجراش کنید.
عزیز اونقدر سرم میشه که مثلا shortcut اون رو پاک نکردم از تو کنترل پنل هم ارور میده :application not found
لعنتی نمیدونم چه جوری از تو کامپیوترم پاک شده؟
جون مادرتون کمک چه جوری برش گردونم؟

Mohammad King
18-10-2009, 17:11
عزیز اونقدر سرم میشه که مثلا shortcut اون رو پاک نکردم از تو کنترل پنل هم ارور میده :application not found
لعنتی نمیدونم چه جوری از تو کامپیوترم پاک شده؟
جون مادرتون کمک چه جوری برش گردونم؟

سلام

ببخشید اگه به شما توحین شد.

خب این برنامه این جور که پیداست پاک شده . احتما لن 1 یا 2 تا از فایل ها پاک شده شاید یه آنتی ویروسی چی زی اون را پاک کرده.

فکر نکنم بشه برشگردون

موفق باشید

mahmoq
18-10-2009, 18:48
سلام ...
یه نرم افزار (زبان) روی لپ تاپ (ویستا) نصب کردم ... ولی همش تصویر دسک تاپ و gadget ها و منوی استارت می لرزه و ویندوز میگه که نرم افزار appereance رو بهم میزنه ... فک کنم منظورش اینه که برنامه می خواد رنگ سیستم رو با خودش هماهنگ کنه ولی ویستا نمی زاره ... شاید چون واسه اکس پی هستش و با ویستا نمی خونه ... میشه کاری کرد که این مشکل حل شه ... ممنون میشم راهنمایی کنین ...

siya22
19-10-2009, 16:00
با سلام
مشکل من اینه که وقتی ویندوز میاد بالا صفحه داکیومنت باز میشه دکستاپ هم سیاه و باید بریم از پوشه ویندوز فایل explorer رو دستی اجرا کنیم تا دکستاپ مشخص بشه بعضی از برنامه ها هم کار نمی کنن
اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا" راهنمایی کنه
راستی وقتی ویروسی رو که رو explorer نشسته بود پاک کردم اینجوری شد
show hidden هم کار نمیده
پیشاپیش از کمک شما ممنونم

mpeg
19-10-2009, 22:43
سلام دوستان 1 راهنمایی فوری میخوام حیصیتی هست
من دوستم نوت بوک دل داره روش ویندوز ویستا نصب کرده ویندوز رو خودش نصب کزده واورجینال نیست
حالا چند وقط پیش 1 برنامه رو سیتمش نصب کرد از اون به بد گزینه hibernate از کار افتاده الان میخواد بیاره پیش من درست کنم مننم وستا ندارم و با هاش کار نکردم اونتر که من فهمیدم میگه تو control palnel قسمت power option تیب hibernate یا کلا این تب پاک شده ویا تیب کلا غیر فعال هست و نمیشه enble hibernate رو تغییر داد باید چی کار کنم با هاشم رو در باسی دارم شما بگید نشکل از کجاست و باید چی کار کنم تا hibernate برگرده در ضمن نمیخواد ویندوزشم عوض کنه
راستی اگر با دستور های توی cmd مثل اینا هم فعال نشد چی
powercfg –h on
powercfg /hibernate on

tohidkh
20-10-2009, 00:19
سلام دوستان 1 راهنمایی فوری میخوام حیصیتی هست
من دوستم نوت بوک دل داره روش ویندوز ویستا نصب کرده ویندوز رو خودش نصب کزده واورجینال نیست
حالا چند وقط پیش 1 برنامه رو سیتمش نصب کرد از اون به بد گزینه hibernate از کار افتاده الان میخواد بیاره پیش من درست کنم مننم وستا ندارم و با هاش کار نکردم اونتر که من فهمیدم میگه تو control palnel قسمت power option تیب hibernate یا کلا این تب پاک شده ویا تیب کلا غیر فعال هست و نمیشه enble hibernate رو تغییر داد باید چی کار کنم با هاشم رو در باسی دارم شما بگید نشکل از کجاست و باید چی کار کنم تا hibernate برگرده در ضمن نمیخواد ویندوزشم عوض کنه
راستی اگر با دستور های توی cmd مثل اینا هم فعال نشد چی
powercfg –h on
powercfg /hibernate on
سلام.

به دو دلیل میشه گفت که کارت گرافیکی یا نصب نیست و یا صحیح نصب نشده.

اول اینکه hibernate غیر فعاله :دی (در 90 درصد موارد غیر فعال بودن hibernate ناشی از کارت گرافیکی هست)

دلیل دوم هم اینه که میگید ویندوزش اوریجینال نیست.... پس درایورهای اون سیستم رو هنگام نصب ویندوز، نصب نکرده...

باید درایور کارت گرفیکی رو پاک کرده (البته اگه نصب باشه) و دوباره نصبش کنید.

موفق باشید :11:

mpeg
20-10-2009, 01:55
سلام.

به دو دلیل میشه گفت که کارت گرافیکی یا نصب نیست و یا صحیح نصب نشده.

اول اینکه hibernate غیر فعاله :دی (در 90 درصد موارد غیر فعال بودن hibernate ناشی از کارت گرافیکی هست)

دلیل دوم هم اینه که میگید ویندوزش اوریجینال نیست.... پس درایورهای اون سیستم رو هنگام نصب ویندوز، نصب نکرده...

باید درایور کارت گرفیکی رو پاک کرده (البته اگه نصب باشه) و دوباره نصبش کنید.

موفق باشید :11:
ممنون من گفتم که hibernate کار میکرده بعد از نصب یک برنامه این مشکل برای ویندوز نوت بوک پیش اومده من هم میدونم مشکل درایور کارت گرافیک میتونه باعث این مشکل به هر حال اگه مشکل از درایور نیود چی و چیزای دیگه که بالا گفتم
اصلا مشکل ریجستری ویا وبروش میتونه این hibernate رو گرنش رو پاک یا کلا غیر فعال کنه منظورم از غیر فعال ابن که تو پاور آپشن تب hibernate رو کلان پاک یا از کار بندازه

h-zahirnia
20-10-2009, 03:33
man windows media player am ro harchi eltemasesh mmikonam run nemishe az har rahi ke begin emtehan kardam kasi midoone cheshe?
TNX A LOT

mahmoq
20-10-2009, 17:00
کسی جواب نمیده ...

سلام ...
یه نرم افزار (زبان) روی لپ تاپ (ویستا) نصب کردم ... ولی همش تصویر دسک تاپ و gadget ها و منوی استارت می لرزه و ویندوز میگه که نرم افزار appereance رو بهم میزنه ... فک کنم منظورش اینه که برنامه می خواد رنگ سیستم رو با خودش هماهنگ کنه ولی ویستا نمی زاره ... شاید چون واسه اکس پی هستش و با ویستا نمی خونه ... میشه کاری کرد که این مشکل حل شه ... ممنون میشم راهنمایی کنین ...

samanajan
20-10-2009, 19:59
با سلام دوتا مشکل داشتم

1. ویندوز ویستا قاطی کرده دیگه هیچ برنامه ای نصب نمی کند.

2. این چیز را یادم رفتم که وقتی MY COPMUTER باز می کردیم سبز رنگ هست چطوری می آید HIDDEN کردم حالا هر کاری می کنم نمی یاد

3. دیگه هیچ برنامه ای را unistall نمی کند

چکار کنم آیا ویروسی شده

Mohammad King
20-10-2009, 22:30
با سلام دوتا مشکل داشتم

1. ویندوز ویستا قاطی کرده دیگه هیچ برنامه ای نصب نمی کند.

2. این چیز را یادم رفتم که وقتی MY COPMUTER باز می کردیم سبز رنگ هست چطوری می آید HIDDEN کردم حالا هر کاری می کنم نمی یاد

3. دیگه هیچ برنامه ای را unistall نمی کند

چکار کنم آیا ویروسی شده

سلام

ویندوز شما نسخه ی تریال نبود؟

h_h_ali2006
20-10-2009, 22:45
سلام
دوستان اگه لطف کنن من تازه می خوام با ویستا کار کنم و مشکل آبدیت دارم
ضمنا اینجا نوشته ویندوز شما اکتیو هست و شماره سریال هم درسته آیا این کفایت میکنه که بتونم آبدیت کنم یا نه ؟
با تشکر

Mohammad King
21-10-2009, 11:13
سلام
دوستان اگه لطف کنن من تازه می خوام با ویستا کار کنم و مشکل آبدیت دارم
ضمنا اینجا نوشته ویندوز شما اکتیو هست و شماره سریال هم درسته آیا این کفایت میکنه که بتونم آبدیت کنم یا نه ؟
با تشکر

نه مشکلی نیست آپدیت کن.

ولی تضمین نمیکنم که بعد از آپدیت ویندوز شما فعال باشه.

چون تمام ویندوز های ایران قفل شکسته هستند.

موفق باشید

samanajan
21-10-2009, 18:20
سلام

ویندوز شما نسخه ی تریال نبود؟

نه ویندوز مال همین سایت پی سی ورلد خریدم

goldsnake
21-10-2009, 22:32
می وقتی فایلهای divx و mp4 رو با jet audio یا هر برنامه دیگه ای باز میکنم تصویرش سیاهه ولی صدا هست. جند روز پیش تصویر تیره بود وقتی جندتا کدک مثل ffdshow رو نصب کردم به طور کلی تصویرش سیاه شد...

Mohammad King
22-10-2009, 11:10
می وقتی فایلهای divx و mp4 رو با jet audio یا هر برنامه دیگه ای باز میکنم تصویرش سیاهه ولی صدا هست. جند روز پیش تصویر تیره بود وقتی جندتا کدک مثل ffdshow رو نصب کردم به طور کلی تصویرش سیاه شد...

در ویندز ویستا بهتره که از برنامه codek یا midia player classic استفاده کنید.

موفق باشید

Mohammad King
22-10-2009, 11:11
نه ویندوز مال همین سایت پی سی ورلد خریدم

سلام

احتمال ویروسی شدن زیاد هست.

در بخش اورژنس سیتم های آلوده موضوع را مطرح کن.

موفق باشید

goldsnake
22-10-2009, 12:23
midia player classic رو هم استفاده کردم kmplayer رو هم استفاده کردم. هیچ کدام جواب نداد.... همه کدکهارو پاک کردم و vista codec pack رو نصب کردم مشکل mp4 حل شد ولی divx و flv همچنان تصویرش سیاهه...... قبلا همه چیز د رست بود اما الان چند روزیه اینجوری شده....

ویرایش : مشکل برطرف شد

amin 3gp
24-10-2009, 01:25
سلام . مشکل من با ویستا اینه که نمیدونم چرا حجم درایو c من الکی زیاد شده . یعنی وقتی جمع فایلامو نگاه میکنم رو هم 15گیگه ولی حدود 24 گیگ از درایو c من اشغال شده . مشکل از کجاست ؟ ویندوزم هم اورجینال vista business هست .

Mohammad King
25-10-2009, 14:18
midia player classic رو هم استفاده کردم kmplayer رو هم استفاده کردم. هیچ کدام جواب نداد.... همه کدکهارو پاک کردم و vista codec pack رو نصب کردم مشکل mp4 حل شد ولی divx و flv همچنان تصویرش سیاهه...... قبلا همه چیز د رست بود اما الان چند روزیه اینجوری شده....

ویرایش : مشکل برطرف شد

میتونه مشکل از درایور کارت گرافیکی باشه.

شما درایور را پاک کن یکی دیگه نصب کن. ببین چی میشه؟

یا اینکه توی یه کامپیتر دیگه امتحان کن.

موفق باشید

Mohammad King
25-10-2009, 14:19
سلام . مشکل من با ویستا اینه که نمیدونم چرا حجم درایو c من الکی زیاد شده . یعنی وقتی جمع فایلامو نگاه میکنم رو هم 15گیگه ولی حدود 24 گیگ از درایو c من اشغال شده . مشکل از کجاست ؟ ویندوزم هم اورجینال vista business هست .

سلام سیستم شما ویروسی شده. با آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کن. این یه ویروسه که حجم را زیاد نشون میده ..ولی در صورتی که پر نیست/

موفق باشید

radicalbiologist
27-10-2009, 11:52
سلام

دوستان لب تاب من کامپک اچ پی هستش و ویندوز ویسنا سطل آشغال چند روزه که تو دسکتاب نیست از کجا باید برش گردونم؟

mas6915
27-10-2009, 20:17
سلام من یه سری فونت فارسی انگلیسی نصب کردم حالا بعضی صفحات اینترنت را فونتش را نشون نمی ده....
چی کار کنم؟؟؟

ehsan_
28-10-2009, 23:14
سلام
من توی ویستا 32 بیتی
مودمم رو نصب می کنم و می تونم برم توی اینترنت ولی وقتی کامپیتر رو خاموش می کنم
بعد دوباره روشنش می کنم نمی تونم برم توی اینترنت
توی divice manager مودم رو شناسایی کرده و درایوش نصب هست ولی یک علامت تعجب کوچیک کنارش هست به رنگ زرد
اینجوری هر که سیستم رو روشن می کنم باید یکبار مودم رو نصب کنم
ویندوز رو تازه نصب کردم
قبلا 64 بیت داشتم پاکش کردن 32 نصب کردم
لطفا کمک کنید

shaheri
29-10-2009, 18:09
با سلام
switch between partitions من تو ویستا پریده
لطفا راهنماییم کنین
ممنونم

Mohammad King
29-10-2009, 21:23
سلام من یه سری فونت فارسی انگلیسی نصب کردم حالا بعضی صفحات اینترنت را فونتش را نشون نمی ده....
چی کار کنم؟؟؟

این مشکل برنمیگرده به نصب فنت برمیگرده به فرمتش. شما از چه مرورگری استفاده میکنید؟ فونتها را چه جوری میبینید؟

amin 3gp
30-10-2009, 01:29
سلام سیستم شما ویروسی شده. با آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کن. این یه ویروسه که حجم را زیاد نشون میده ..ولی در صورتی که پر نیست/

موفق باشید
من رو سیستمم اخرین ورژن کسپر رو دارم هر روزم با اینترنت پر سرعت اپدیتش میکنم .

killJ0y
01-11-2009, 18:47
salam man ie laptop gereftam ke vista dare faghat ket board farsi nadare baid chi kar konam hala

SPY.07
03-11-2009, 18:46
آقا سرویس پک 2 اومده ؟ من تو آپدیت ها یه چیزی دیدم...

SIMON137
03-11-2009, 20:45
سلام
من ویندوز اورجینال دارم ، به دلایلی از حالت اورجینال خارج شده و راه کارش این هست که ، مجدد ویندوز رو نصب کنم ولی به دلایلی نمیشه فعلا نصب کنم.
می خواستم ببینم اگر کرک بریزم الان ، ممکنه برای سریال خودم مشکل پیش بیاد ؟

afsane1365
03-11-2009, 20:59
سلام دوستان.من چندروزه ویندوز ویستام میگه نسخه اصلی نیست و باید active بشه.من ویستامو 6 ماه پیش نصب کردم ولی الان میگه این نسخه اش کپی شده است و geniune نیست.حالا باید چیکار بکنم؟:41:

Mohammad King
04-11-2009, 10:09
اون جنیو مال غیر قانونی بودن ویندوز شماست. شما ویندوزت اکتیوه؟ این کرک ها را تست ککن.

SIMON137
04-11-2009, 11:46
سلام
من ویندوز اورجینال دارم ، به دلایلی از حالت اورجینال خارج شده و راه کارش این هست که ، مجدد ویندوز رو نصب کنم ولی به دلایلی نمیشه فعلا نصب کنم.
می خواستم ببینم اگر کرک بریزم الان ، ممکنه برای سریال خودم مشکل پیش بیاد ؟

کسی پاسخ مارا نمی دانست ؟
در ضمن من ویندوزم اکتیو هست تو سیستم ولی جنیو نیست ...
ولی راحت با سایت ماکروسافت کار می کنم.

saeed774
04-11-2009, 12:05
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستام لپ تاپ Acer خریده که روش ویندوز ویستای Home Premium اورجینال نصبه . ولی مشکل اینجاست که زبان این ویندوز ایتالیایی هست . چطور میشه اونو به انگلیسی تبدیل کرد ؟ همه جای لپ تاپ ایتالیاییه حتی منوی انتخاب ویندوز و .... همه جا. حتی برچسپ روی کیبورد ها

SIMON137
04-11-2009, 12:37
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستام لپ تاپ Acer خریده که روش ویندوز ویستای Home Premium اورجینال نصبه . ولی مشکل اینجاست که زبان این ویندوز ایتالیایی هست . چطور میشه اونو به انگلیسی تبدیل کرد ؟ همه جای لپ تاپ ایتالیاییه حتی منوی انتخاب ویندوز و .... همه جا. حتی برچسپ روی کیبورد ها
alan farsi nadaram sharmande
shoma yek windows vista english Home Premium roosh beriz va ba serial poshte laptop active kon

saeed774
04-11-2009, 12:45
مرسی دوست عزیز
من یه سرچی تو نت کردم که متاسفانه گفته شده روی Home premium نمیشه LIP نصب کرد که این خاصیت فقط مختصص Ultimate و Enterprise هست . همون کاری که شما اشاره کردین میکنم و یا ویندوز 7 میریزم .

rammmy
10-11-2009, 23:01
چطور میشه در ویستا به محیط group policy وارد شد؟؟؟

Mohammad King
11-11-2009, 09:25

سلام

ویندوز شما توسط مایکرو سافت شناسایی شده و اکتیو نیست. اگر شما ویندوز را پاک کنید و دوباره نصب کنید مطمئن باشید که مشکلتون حل نمیشه.

پس با کرک اکتیوش کن.

موفق باشید

Mohammad King
11-11-2009, 10:16
آقا سرویس پک 2 اومده ؟ من تو آپدیت ها یه چیزی دیدم...

سلام سرویس پک 2 برای ویستا که خیلی وقت پیش آمده

AsireZendegi
13-11-2009, 02:49
سلام دوستان
من چند وقتی هست مشکل دارم اونم این که cpu همش روی 100 هست بعضی وقت ها حل میشه اما بضی وقت ها به هیچ عنوان
حتی restart و بستن برنامه ها از task manager هم تاثیر نمی کنه
ویروس ندارم و مشخصات سیستم اینه:
vista home 32 sp2
core2 2.10
nvidia 8400gs
ویندوز هم اورجینال هستش و کاملا آپ دیت حتی کارت گرافیک
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad King
13-11-2009, 10:29
سلام دوستان
من چند وقتی هست مشکل دارم اونم این که cpu همش روی 100 هست بعضی وقت ها حل میشه اما بضی وقت ها به هیچ عنوان
حتی restart و بستن برنامه ها از task manager هم تاثیر نمی کنه
ویروس ندارم و مشخصات سیستم اینه:
vista home 32 sp2
core2 2.10
nvidia 8400gs
ویندوز هم اورجینال هستش و کاملا آپ دیت حتی کارت گرافیک
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

شما متمئنید که سی پیو تون core 2 dou هست؟

این مشکل میتونه از ویندوز باشه.(تمام ویندوز ها توی ایران اورجینال نیستند)

ویندوز ویستا سنگین هست/

راستی تمام مدت سی پو 100% هست؟

موفق باشید

AsireZendegi
13-11-2009, 13:27
آره مطمئنم
از ویندوز هم مطمئنم چون لپ تاپ رو از بانکوک خریدم
همش روی 100% هست بعضی وقتها یکم که بهش دس نمی زنی حل میشه اما بعضی وقتها اصلا
یکی از دوستام میگه احتمالا ورم افتاده، امکان داره؟ کسپر همیشه آپ دیت هستش؟

Mohammad King
13-11-2009, 15:16
آره مطمئنم

شما این مشکل را در لپ تاپ دارید؟

چند ساله که ویندوز را عوض نکردی؟

AsireZendegi
13-11-2009, 15:57
آره مشکل لپ تاپه
الان 9 ماهه دارم استفاده می کنم
همون ویندوزی هست که از اول روش بود
الان یه برنامه antispyware نصب کردم داره اسکن می کنه 23 تا ایراد پیدا کرده تا اینجا
می تونه مشکل از اینا باشه؟؟

pc_hex
13-11-2009, 17:03
سلام
دوست عزيز در اين ويندوز وضيعت درايور ها چگونه هست و برنامه هاي قبلي رو اون نصب ميشه؟

سلام. درایوها به همون صورت قبلیه . ولی بعضی برنامه ها مثلا adobe after effects
خوب جواب نمیده . نصب شدن را نصب میشه .

pc_hex
13-11-2009, 17:06
آره مطمئنم

سلم . startup راخالی کن . البته بجز برنامه ها و فایل های ضروری . بدسکتور هارد رو با nu صفر کن .

Mohammad King
13-11-2009, 17:57
آره مشکل لپ تاپه
الان 9 ماهه دارم استفاده می کنم
همون ویندوزی هست که از اول روش بود
الان یه برنامه antispyware نصب کردم داره اسکن می کنه 23 تا ایراد پیدا کرده تا اینجا
می تونه مشکل از اینا باشه؟؟

بله میتونه مشکل از تمپ های بیخود باشه/

آنتی ویروس شما چی هست؟

ویندوز را با نرم افزار tuneup پاک ساری کنید.

موفق باشید

prong
13-11-2009, 23:03
روش نصب تم هاي مفرقه بر روي وندوز ويستا رو ميخواستم

Mohammad King
14-11-2009, 14:41
روش نصب تم هاي مفرقه بر روي وندوز ويستا رو ميخواستم

البته من توصیه می کنم این کار را نکنید :

توجه:
نصب تم ها در ویندوز ویستا از طریق دستکاری فایل های سیستمی امکان پذیر است و امکان دارد پس از نصب تم های اضافی سیستم شما
پایداری خود را از دست بدهد. بنابر این توصیه می شود برای پایداری بیشتر ویندوز خود حتی المقدور از نصب تم های اضافی خودداری کنید.

ابتدا موارد زیر را در گوگل جستجو کنید و دانلود کنید :

1. TakeControl
2. Uxtheme Patches
3. VistaGlazz

نکته:
قبل از انجام مراحل زیر ابتدا به System Restore ویندوز بروید و یک Restore Point ایجاد کنید تا در صورتی بروز مشکل بتوانید به حالت قبل برگردید.
برای وارد شدن به System Restore در قسمت Serach منوی Start ویندوز ویستا کافی است تایپ کنید System Restore

مراحل نصب تم:

1- روی فایل TakeControl.exe در داخل پوشه TakeControl راست کلیک کنید
و Run As Administrator را بزنید.

- در پنجره این ابزار کلید Add را بزنید و فایل های
c:\windows\system32\uxtheme.dll
c:\windows\system32\themeui.dll
c:\windows\system32\shsvcs.dll
را یکی یکی انتخاب کنید
سپس کلید Take Control را بزنید.

- وارد پوشه c:\windows\system32 شوید و فایل های
uxtheme.dll , themeui.dll and shsvcs.dll
را یکی یکی انتخاب کنید و آن ها به صورت زیر Rename کنید.
uxtheme.old , themeui.old and shsvcs.old

3- سپس وارد شاخه Uxtheme Patches شوید و فایل های
uxtheme.dll , themeui.dll and shsvcs.dll
را انتخاب کنید و در پوشه c:\windows\system32 کپی کنید.

4- روی فایل uxtheme.dll راست کلیک کنید و پرمیشن تمام کاربرها را روی Full control قرار دهید.
برای این کار روی Advanced کلیک و سپس Edit را اکلیک کنید .

5- به پوشه VistaGlazz رفته و فایل VistaGlazzSetup.exe را اجرا و نصب کنید
پس از نصب ابزار VistaGlazz را اجرا کنید.

اگر آیکون اولی درون نرم افزار یک تیک سبز رنگ نداشت ،
به این معنا است که شما مراحل 1 تا 4 را درست انجام نداده اید.

ولی اگر آیکون تیک سبز رنگ داشت ،
مراحل را درست انجام داده اید و فایل های سیستمی به درستی Patch شده است.

6- روی آیکون دوم کلیک کنید تا قسمت Style فایل ها نیز Patch شود.

پس از این مرحله آیکون دوم نیز دارای تیک سبز رنگ خواهد شد .

7- تا اینجا مقدمات نصب تم ها را فراهم کردید
برای نصب هر تم به پوشه مربوط به همان تم بروید
تم را از حالت فشرده خارج کنید
فایل ها را انتخاب و در مسیر c:\windows\resources\themes کپی کنید.

8- برای انتخاب تم نصب شده روی دسکتاپ راست کلیک و Personalize را انتخاب کنید سپس بر روی theme کلیک کنید و از منو تم مورد نظر را انتخاب کنید .

9- به دلیل اینکه برخی از تم های از پوشه های یکسان مانند Shell برای نگهداری فایل های مورد نیاز خود استفاده میکنند
بهتر است از کپی کردن چند تم در داخل پوشه c:\windows\resources\themes خودداری کنید.
و برای تغییر تم ها ابتدا ویندوز را در حالت تم اصلی ویستا قرار داده سپس فایل های مربوط به تم قبلی را پاک نموده
و فایل های تم جدیدی را که قصد دارید نصب کنید در مسیر فوق کپی کرده و تم جدید را انتخاب کنید.

arashaga
15-11-2009, 20:43
ويستاي من يه مدت هست كه وقتي يه فلش به دستگاه وصل مي كنم از خودش واكنشي نشون نمي ده!
قبلاً وقتي فلش وصل ميشد يه پنجره باز ميشد و در مورد اينكه چكار كنه ازتون سوال مي پرسيد، مثلاً نرم
افزارهاي مناسب رو نشون مي داد و ..... البته به گزينه Autorun ويستا رفتم و همه رو چك كردم! همه چي
درست بود، نمي دونم مشكل از چي ميتونه باشه؟

Mohammad King
15-11-2009, 22:51
ويستاي من يه مدت هست كه وقتي يه فلش به دستگاه وصل مي كنم از خودش واكنشي نشون نمي ده!
قبلاً وقتي فلش وصل ميشد يه پنجره باز ميشد و در مورد اينكه چكار كنه ازتون سوال مي پرسيد، مثلاً نرم
افزارهاي مناسب رو نشون مي داد و ..... البته به گزينه Autorun ويستا رفتم و همه رو چك كردم! همه چي
درست بود، نمي دونم مشكل از چي ميتونه باشه؟

سلام

فلش باز میشه؟ یا نه؟

arashaga
16-11-2009, 08:49
فلش باز ميشه، ولي بايد بريد تو My Computer و از اونجا بازش كنيد، يعني حالت اتوماتيك از بين رفته!
البته فقط براي فلش هاي Cool Disk والا وقتي اكسترنال هارد رو وصل مي كنم مشكلي نيست و اتوماتيك
باز ميشه.

Mohammad King
16-11-2009, 08:55
فلش باز ميشه، ولي بايد بريد تو My Computer و از اونجا بازش كنيد، يعني حالت اتوماتيك از بين رفته!
البته فقط براي فلش هاي Cool Disk والا وقتي اكسترنال هارد رو وصل مي كنم مشكلي نيست و اتوماتيك
باز ميشه.

سلام چند تا راه میگم امتحان کن:

1- محتویات درون فلاش مموری رو اگر احتیاج دارید در جایی ذخیره کنید.

2- با زدن دکمه راست موس روی فلاش مموری گزینه Format را انتخاب و آنرا فرمت نمایید.

3- ویروس یاب خود را همیشه بروز نمایید + هنگام جدا کردن فلاش مموری از دستگاه از گزینه Safe Remove استفاده کنید.

یک راه دیگه هم وجود داره.

این فایل Autorun.inf که در فلش مموری شما هست به صورت سیستمی می باشد و قابل دیدن نیست. برای مشاهده آن می توانید از منوی Tools سپس Folder Option و سپس View و Show Hidden file را علامت زده و 2 گزینه پایین تر هم Hide Protected ... را از حالت تیک دار خارج کنید. حال می توانید فایل های سیستمی که داخل فلش مموری شما هست را ببینید.

در صورتی که می خواهید فایل های خود را از حالت سیستمی بیرون بیاورید با استفاده از ویندوز امکان ندارد. و فقط می توانید از طریق Command Prompt Dos این کار را انجام دهید. ابتدا Run و سپس تایپ کنید CMD بعد باید نام درایو خود را تایپ کرده و : را قرار داده و Enter بزنید. مثلا j: بعد از وارد شدن به درایو کافی است دستور زیر را تایپ کرده تا تمامی فایل ها به حالت اول باز گردد.
Attrib -s -h /s /d
0

arashaga
16-11-2009, 09:57
مرسي از راهنماييتون، ولي اينترنت سكوريتي آپديت كامله، مشكل از فلش ها نيست چون رو دستگاه هاي
ديگه اتوران بالا ميان، من فكر ميكنم ايراد از ويندوز باشه.

Mohammad King
16-11-2009, 10:17
مرسي از راهنماييتون، ولي اينترنت سكوريتي آپديت كامله، مشكل از فلش ها نيست چون رو دستگاه هاي
ديگه اتوران بالا ميان، من فكر ميكنم ايراد از ويندوز باشه.

خب منم نگفتم که اشکال از ویندوز هست.

شما کارهای بالا را انجام دادی؟

arashaga
16-11-2009, 11:09
بله، همه رو مو به مو .

SIMON137
16-11-2009, 11:20
سلام

ویندوز شما توسط مایکرو سافت شناسایی شده و اکتیو نیست. اگر شما ویندوز را پاک کنید و دوباره نصب کنید مطمئن باشید که مشکلتون حل نمیشه.

پس با کرک اکتیوش کن.

موفق باشید

خب خود مایکروسافت بهم گفت دوباره نصب کن ...
من نمی تونم الان دوباره نصب کنم به دلایلی ...
یعنی چی شناسایی کرده ؟ چیرو شناسایی کرده ؟ من که ویندوزم اورجیناله :31:

Mohammad King
16-11-2009, 13:12

سلام

شما الان این مشکل را روی لپ تاپ داری؟

rammmy
19-11-2009, 18:26
با سلام..در ویستا چطور میشه مشکل فارسی در نرم افزار pc suite را حل کرد؟؟؟

yaghob.boss
19-11-2009, 19:16
آیا ویستا مثل 7 این گزینه رو داره که مثلا برنامه هایی رو که روی ویندوز اجرا نمیشد گزینه trubleshoot رو میزنی و برنامه با ویندوز سازگار میشه اگه ویستا داره کجاست؟

3yed
20-11-2009, 12:39
سلام دوستان

دارم یک بچ فایل درست میکنم با فرمت bat که برنامه ای را از روی درایو سیستم عامل اجرا کنه!
C:\Program Files\file.exe
توی xp اجرا شد ولی توی ویستا نه!

برنامه را عوض کردم
runas /profile /user:mymachin\administrator "C:\Program Files\file.exe"

من در اجرای فرمان بالا مشکل دارم: (خط فرمان ویستا)
از من password میخواد!(ادمین)

آیا راهی وجود داره که بدون پسوورد بشه برنامه را اجرا کرد؟

با تشکر

Mohammad King
20-11-2009, 22:57
برنامه را از داخی درایو xp اجرا میکنی؟

3yed
21-11-2009, 21:14
نه برنامه را از روی درایو دیگری اجرا میکنم.

saeedzr
26-11-2009, 12:39
سلام،
آیا راهی هست که بشه دو بار از ویندوز ویستا بک آپ دیسک گرفت؟ (از طریق خود Recovery Managerـی که روی ویندوزم هست)
ممنون

Mohammad King
26-11-2009, 16:12
نه برنامه را از روی درایو دیگری اجرا میکنم.

سلام

شما روی xp پسورد دارید؟

مشکل همینه باید برنامه توی ویستا باشه. که پسورد نخئاد.

موفق باشید

hamid_hitman47
27-11-2009, 00:45
سلام ...
من یه ویستا 64 بیتی نصب کردم و مشکلم اینه که dvd رایترم هر دیسکی رو میذارم توش, قسمت burn فعال میشه و دیسکو آماده ی رایت شدن در نظر می گیره.. ولی dvd rom دیسکا رو میخونه ولی اتورانشونو اجرا نمی کنه...کسی می دونه مشکل از چیه!؟؟ تو ویندوز xp هیچ مشکلی ندارم ( با هیچ کدوم از درایوام).

Mohammad King
27-11-2009, 13:20
سلام ...
من یه ویستا 64 بیتی نصب کردم و مشکلم اینه که dvd رایترم هر دیسکی رو میذارم توش, قسمت burn فعال میشه و دیسکو آماده ی رایت شدن در نظر می گیره.. ولی dvd rom دیسکا رو میخونه ولی اتورانشونو اجرا نمی کنه...کسی می دونه مشکل از چیه!؟؟ تو ویندوز xp هیچ مشکلی ندارم ( با هیچ کدوم از درایوام).

سلام

اینو بخون:

اول . وارد رجيستري بشويد : ( منوی استارت توی سرچ regedit )

دوم . کليد زير را پيدا کنيد :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\CDRom

سوم. براي غير فعال کردن قابليت اجراي اتوماتيک بخش داده مقدار Autorun رو به صفر تغيير بديد .

اگر اين مقدار وجود نداره يک مقدار جديد از نوع DWORD Value بسازيد و اسمشو بذاريد Autorun و به بخش داده اون مقدار صفر رو نسبت بديد.

چهارم. براي اعمال اين تغييرات بايد سيستم خودتون رو راه اندازي مجدد کنيد ( Restart )

نكته .براي فعال كردن مجدد اين خاصيت كافيه به بخش داده مقدار Autorun عدد يک رو نسبت بديد.

در غیر این صورت ویروس اتوران هست.

از این برنامه استفاده کن.

rozbeh85
28-11-2009, 18:50
سلام
من میخواهم ویستام رو ریکاوری کنم، میشه لینک آخرین آپدیت ویستا رو بدهید که جدا دانلود کنم؟
Vista Home Premium

Mohammad King
28-11-2009, 23:34
سلام
من میخواهم ویستام رو ریکاوری کنم، میشه لینک آخرین آپدیت ویستا رو بدهید که جدا دانلود کنم؟
Vista Home Premium

فکر کنم باید به طور اتوماتیک توی خود ویندوز آپدیت کنید.

چون من سرچ کردم آپگرید ویستا بود به 7

موفق باشید

parisa6628
29-11-2009, 12:25
سلام..

من این برنامه windows defender رو که دائما آلارم میده ، غیر فعال کردم ...

ولی باز هم آلارم میده... میشه کاری کرد اصلا روی تسک بار دیگه نیاد و آلارم نده؟ ( ویندوز لپتابم کپی هست و تازه نصب کردم)

Mohammad King
29-11-2009, 16:08
سلام..

من این برنامه windows defender رو که دائما آلارم میده ، غیر فعال کردم ...

ولی باز هم آلارم میده... میشه کاری کرد اصلا روی تسک بار دیگه نیاد و آلارم نده؟ ( ویندوز لپتابم کپی هست و تازه نصب کردم)

برو از توی ms config تیکش را بردار.

چه آلارمی میده؟

farshidcivil
29-11-2009, 19:35
با سلام
1- ظاهرا برنامه نارسیس با ویندوز ویستا سازگاری نداره، ایا راهی وجود داره که بشه نصبش کرد

2- یه مدتیم هست موقع بالا اومدن ویستا این ارور رو دارم و هرکاری میکنم برطرف نمیشه (حت وقتی cancel رو میزنم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

truman
30-11-2009, 00:47
سلام . دوستان چند تا سوال داشتم .
يكي اينكه چطوري new conection بسازم براي وصل شدن به اينترنت دايل آپ .
و دوم اينكه لپ تاپ من فقط دو درايو سي و دي داره و مي خوام پارتيشن بندي كنم . بايد پارتيشن مجيك نصب كنم و يا اينكه خود ويستا امكانش رو داره ؟ پارتيشن مجيك هشت و نيم و نصب كردم و ويستا قبولش نكرد و نشناختش . اگر خود ويندوز داره كجا و چطوريه ؟

ممنون

parisa6628
30-11-2009, 01:37
برو از توی ms config تیکش را بردار.

چه آلارمی میده؟

مرسی ... تیک رو برداشتم از شرش خلاص شدم..

دایم میومد میگفت اسکن کنم؟

الان رفتش..

مرسی

parisa6628
30-11-2009, 01:48
سلام . دوستان چند تا سوال داشتم .
يكي اينكه چطوري new conection بسازم براي وصل شدن به اينترنت دايل آپ .
و دوم اينكه لپ تاپ من فقط دو درايو سي و دي داره و مي خوام پارتيشن بندي كنم . بايد پارتيشن مجيك نصب كنم و يا اينكه خود ويستا امكانش رو داره ؟ پارتيشن مجيك هشت و نيم و نصب كردم و ويستا قبولش نكرد و نشناختش . اگر خود ويندوز داره كجا و چطوريه ؟

ممنون

برای کانکشن ساختن روی منوی استارت کلیک کنید بعد در قسمت conect to ... توی اون باکسی که باز میشه پایینش 3 تا گزینه است وسطی set up a connection network رو انتخاب میکنید بعد اخرین گزینه یعنی dialup connection... بقیه اش هم که راحته!

برای پارتیشن بندی از خود ویستا استفاده کنید فکر کنم راحت تره:

اینم اموزشش:

shayang
30-11-2009, 10:58
با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

تو لیست آپدیت های ویستا برای من آّپدیتی برای Microsoft.NET.Framework 3.5 service Pack 1 اومده وقتی میزنم برای آپدیت ، وقتی دانلود تموم میشه و عملیات نصب شروع میشه آخر نصب ارور میده و کد ارور هم اینه :

code error : 80073712 بیشتر از 10 بار هم امتحان کردم ولی باز هم آخر نصب این ارور رو میده ... ! :41:

میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید چگونه این ارور رو رفع کنم چون برای نصب یکی 2 تا برنامه هم (مثل اجرایnero show time در nero 9 )

به این پیش نیاز ( Microsoft.NET.Framework 3.5 service Pack 1) نیاز دارم .

با تشکر

truman
30-11-2009, 11:55
ممنون parisa6628

truman
30-11-2009, 12:01
--------------------------------------------------------------------------------

ممنون از جوابت . يه سوال ديگه هم داشتم . يه لپ تاپ HP خريدم و مي خوام يه ريكاوري بگيرم و بريزم روي دي وي دي . اين ريكاوري كجا هستش و بايد چطوري رايتش كنم ؟ حجمش چقدره ؟ من فقط از كسي شنيدم كه بايد اين كار رو كنم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد

shayang
30-11-2009, 12:31

تو لیست آپدیت های ویستا برای من آّپدیتی برای Microsoft.NET.Framework 3.5 service Pack 1 اومده وقتی میزنم برای آپدیت ، وقتی دانلود تموم میشه و عملیات نصب شروع میشه آخر نصب ارور میده و کد ارور هم اینه :

code error : 80073712 بیشتر از 10 بار هم امتحان کردم ولی باز هم آخر نصب این ارور رو میده ... ! :41:

میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید چگونه این ارور رو رفع کنم چون برای نصب یکی 2 تا برنامه هم (مثل اجرایnero show time در nero 9 )

با تشکر

میشه دوستان لطف کنن و زودتر منو راهنمایی کنن :11:

Mohammad King
30-11-2009, 20:57

با تشکر

میشه دوستان لطف کنن و زودتر منو راهنمایی کنن :11:

سلام

آخرین تغییرات را بهم بگید.

موفق باشید

Mohammad King
30-11-2009, 20:58
ممنون parisa6628

--------------------------------------------------------------------------------

ممنون از جوابت . يه سوال ديگه هم داشتم . يه لپ تاپ HP خريدم و مي خوام يه ريكاوري بگيرم و بريزم روي دي وي دي . اين ريكاوري كجا هستش و بايد چطوري رايتش كنم ؟ حجمش چقدره ؟ من فقط از كسي شنيدم كه بايد اين كار رو كنم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد

شما با برنامه های موجود میتونید ری کا وری بگیرید.

با خود ویندوزم میتونید.

بعدشم با nero رایتش کنید. همین.

Mohammad King
01-12-2009, 11:53
با سلام
1- ظاهرا برنامه نارسیس با ویندوز ویستا سازگاری نداره، ایا راهی وجود داره که بشه نصبش کرد

2- یه مدتیم هست موقع بالا اومدن ویستا این ارور رو دارم و هرکاری میکنم برطرف نمیشه (حت وقتی cancel رو میزنم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار های ایرانی متاسفانه سازگار با استاندارد های میکروسافت نیستند .

روی فایل اجرایی نارسیس راست کلیک کنید و روی گزینه Properties کلیک کنید سپس در بخش Compatibility گزینه Run this program in compatibility mode for XP (اگر for vista وجود داشت همان را انتخاب کنید) رو فعال کنید. احتمالا مشکل حل شود .

truman
02-12-2009, 01:13
دوستان من لپ تاپ اچ پي دارم و درايو c حدود سيصد گيگ فضا داره . مي خواستم دويست و سي گيگ بگيرم ازش و پارتيشن ديگه اي درست كنم . از راه خود ويستا پارتيشن جديد درست كردم اما اجازه نمي ده بيش از حد بردارم . يعني صد و هفتاد گيگ رو گذاشته توي درايو c و نمي ذاره بردارم . از راه همون آزاد كردن page ها هم رفتم اما بجز دو سه گيگ بيشتر آزاد نكرد . پارتيشن مجيك هم روي ويستا ارور مي ده و ميگه فقط روي اكس پي و 2000 . نرم افزار هاي ديگه هم هيچ كدوم جواب ندادن . با خود ويستا كاري نميشه كرد ؟ چه كنم ؟

Mohammad King
02-12-2009, 10:13
دوستان من لپ تاپ اچ پي دارم و درايو c حدود سيصد گيگ فضا داره . مي خواستم دويست و سي گيگ بگيرم ازش و پارتيشن ديگه اي درست كنم . از راه خود ويستا پارتيشن جديد درست كردم اما اجازه نمي ده بيش از حد بردارم . يعني صد و هفتاد گيگ رو گذاشته توي درايو c و نمي ذاره بردارم . از راه همون آزاد كردن page ها هم رفتم اما بجز دو سه گيگ بيشتر آزاد نكرد . پارتيشن مجيك هم روي ويستا ارور مي ده و ميگه فقط روي اكس پي و 2000 . نرم افزار هاي ديگه هم هيچ كدوم جواب ندادن . با خود ويستا كاري نميشه كرد ؟ چه كنم ؟

سلام

اگر نرم افزار دیگه ای تونستی نصب کنید میشه.

با نورتون پارتیشن امتحان کردی؟

موفق باشید

Mohammad King
02-12-2009, 10:17

با تشکر

سلام توضیحات نهایی من:

با توجه به توضیحات موجود در سایت مایکروسافت
Error message when you try to install updates from the Windows Update or Microsoft Update Web site

بایستی ابزار System Update Readiness Tool را داونلود کرده و اجرا کنید تا مشکلات احتمالی را رفع نماید
(برنامه حجیم ای است ) :

لینک مستقیم داونلود (نسخه 32 بیتی - 97.1 مگابایت) :

Windows6.0-KB947821-v5-x86.msu

لینک غیر مستقیم داونلود (نسخه 32 بیتی - 97.1 مگابایت) :

System Update Readiness Tool

لینک مستقیم داونلود (نسخه 64 بیتی - 132.6 مگابایت) :

Windows6.0-KB947821-v5-x64.msu

لینک غیر مستقیم داونلود (نسخه 64 بیتی - 132.6 مگابایت) :

System Update Readiness Tool

موفق باشید

truman
02-12-2009, 12:23
دوستان يه سوال ديگه دارم . ببخشيد از اين همه سوال . يكم نگرانم آخه . من پارتيشن بندي بالاخره كردم با خود ويستا . اما يكي از پارتيشن هام logical شده و بقيه primary هستن . فرق اين دوتا به زبان ساده چيه ؟ خلاصه تر بگيد كه براي من مشكلي ايجاد نمي كنه اين پارتيشن ؟ يه وقت اطلاعاتي كه روي درايور لاجيكال مي ريزم پاك نشن ؟ مثل primary مطمئن هستش ديگه ؟

Mohammad King
02-12-2009, 16:52
دوستان يه سوال ديگه دارم . ببخشيد از اين همه سوال . يكم نگرانم آخه . من پارتيشن بندي بالاخره كردم با خود ويستا . اما يكي از پارتيشن هام logical شده و بقيه primary هستن . فرق اين دوتا به زبان ساده چيه ؟ خلاصه تر بگيد كه براي من مشكلي ايجاد نمي كنه اين پارتيشن ؟ يه وقت اطلاعاتي كه روي درايور لاجيكال مي ريزم پاك نشن ؟ مثل primary مطمئن هستش ديگه ؟
جای هیچگونه نگرانی نیست. شما می توانید از هر دو پارتیشن Logical و Primary برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده کنید .

توضیحات:

در یک Hard Disk فقط چهار درایو Primary میتوان داشت و یا 3 درایو Primary و یک پارتیشن Extended. در واقع Extended یک پارتیشن مجازی هست یعنی ما نمی توانیم از آن مستقیماً برای ذخیره سازی دیتا استفاده کنیم. پارتیشن Extended شبیه ظرفی هست که درایو های Logical را در خود جای می دهد.

اگر هارد دیسک را به یک اداره یا شرکت تشبیه کنیم، پارتیشن (های) Primary در حکم مدیران شرکت یا اداره هستند و پارتیشن Extended در حکم محل کار کل کارمندان می باشد که هر پارتیشن Logical مثل یکی از کارمندان شرکت یا اداره هست.

در ضمن پارتیشن های Primary در مقایسه با پارتیشن های Logical سریعتر هستند.

Mohammad King
02-12-2009, 17:08

سلام من ویستا ندارم که براتون نگاه کنم. ولی 7 و ویستا شبیه هم هستند

تاپیک زار را بخونید ببینید به دردتون میخوره:

truman
03-12-2009, 14:44
يه سوال ديگه . بچه ها من بالاخره تونستم پارتيشن بندي كنم لپ تاپم رو توي ويستا . اما يه درايو داشتم كه فقط براي ريكاوري بودش . primery بود و الان logical شده . اين مشكل ساز نميشه برام ؟ يه وقت اگر خواستم ريكاوري كنم دستگاه نگه كه نميشه ؟

officer
05-12-2009, 23:41
سلام

چطوری میتونم در منو کلیک راست ویستا تغییر ایجاد کنم و برخی آیتم ها رو حذف کنم ؟

ممنون

Mohammad King
06-12-2009, 11:12
سلام

چطوری میتونم در منو کلیک راست ویستا تغییر ایجاد کنم و برخی آیتم ها رو حذف کنم ؟

ممنون

شما میخواین چه چیزهایی را حذف کنید؟

behzadbusiness2
06-12-2009, 23:03
سلام من اول که لپ تاپ رو خریدم بالای صفحه دسکتاپ یک تولبار بود اما بعد که ویندوزم رو عوض کردم پرید چیکار کنم برگرده؟

officer
06-12-2009, 23:17
شما میخواین چه چیزهایی را حذف کنید؟

سلام

این 3 تا ، بعلاوه چندتا دیگه که مربوط به نرم افزار اپسون هست !

Mohammad King
07-12-2009, 11:16
سلام

این 3 تا ، بعلاوه چندتا دیگه که مربوط به نرم افزار اپسون هست !

اینا در اثر نصب برنامه به وجود آمده فکر نکنم بشه برشون داشت

1میشه با پاک کردن خود برنامه ورشون داشت

2میشه از توی ریجستری پاکشون کرد

officer
07-12-2009, 11:19
اینا در اثر نصب برنامه به وجود آمده فکر نکنم بشه برشون داشت

1میشه با پاک کردن خود برنامه ورشون داشت

2میشه از توی ریجستری پاکشون کرد

خب از توی رجیستری چطوری میشه پاک کرد ؟

Masоud
07-12-2009, 15:19
خب از توی رجیستری چطوری میشه پاک کرد ؟
سلام

از طریق رجیستری میشه اما دردسرش زیاده و مشکله.

یا استفاده از نرم افزارهای زیر اینکار براحتی امکانپذیره.

Context Edit

File Menu Tools 5.7

موفق باشید :40:

behzadbusiness2
07-12-2009, 17:16
سلام من اول که لپ تاپ رو خریدم بالای صفحه دسکتاپ یک تولبار بود اما بعد که ویندوزم رو عوض کردم پرید چیکار کنم برگرده؟
میشود سوال این بنده ی بیچاره رو هم بجوابید؟:5:

officer
07-12-2009, 23:05
میشود سوال این بنده ی بیچاره رو هم بجوابید؟:5:

خب ورژن ویستا یی که نصب کردین فرق داره لابد .

از آلتیمیت به home basic تغییر کرده برای مثال ...

farazp30
09-12-2009, 18:26
salam batashakkor az site khubetoon kasi midune chetori drive windows ro ro format kard bedune inke windows pak beshe?

Mohammad King
09-12-2009, 19:53
salam batashakkor az site khubetoon kasi midune chetori drive windows ro ro format kard bedune inke windows pak beshe?

سلام

اولا ن قوانین را رعایت کنید و فارسی تایپ کنید.

مگه میشه فرمت کرد و درایو هم پاک نشه؟

منظور شما اینه که مثلا ن fat32 را به ntfs تبدیل کنید؟؟

توضیح بیشتر...

zable
11-12-2009, 22:30
تنها شرکتی که سورس برنامه هارو دستکاری نمیکنه شرکت پرنده.دمشون گرم:40:

Mohammad King
11-12-2009, 23:23
تنها شرکتی که سورس برنامه هارو دستکاری نمیکنه شرکت پرنده.دمشون گرم:40:

سلام

طبق قوانین از نام بردن نام شرکتها و... در انجمن خودداری کنید.

از زدن پستهای بیربط در تاپیکها خودداری کنید.

موفق باشید

far2009
12-12-2009, 18:37
سلام به همه دوستان

من یک برنامه خیلی مهم دارم که روی ویندوز XP نصب می شود. ولی هر کاری می کنم نمی توانم روی ویستا اجرا کنم . پیشنهاد شما برای این کار چیه ؟ در ضمن من با تمام تنظیمات قسمت properties کار کردم و اما باز هم مشکل حل نشد.

Mohammad King
12-12-2009, 23:29
سلام به همه دوستان

من یک برنامه خیلی مهم دارم که روی ویندوز XP نصب می شود. ولی هر کاری می کنم نمی توانم روی ویستا اجرا کنم . پیشنهاد شما برای این کار چیه ؟ در ضمن من با تمام تنظیمات قسمت properties کار کردم و اما باز هم مشکل حل نشد.

سلام

شما چه برنامه ای میخواین نصب کنید؟

اگر برنامه قابلیت نصب شدن روی vista را نداشته باشه راهی نیست.

موفق باشید

far2009
13-12-2009, 21:01
البته از راهadministrator میشه یک جورایی اجرا کرد ولی ناقص

برنامه هم در واقع CD آزمون یار ( درسی ) هست.

Mohammad King
13-12-2009, 22:08
البته از راهadministrator میشه یک جورایی اجرا کرد ولی ناقص

برنامه هم در واقع CD آزمون یار ( درسی ) هست.

سلام

یعنی چی از روی ادمین میشه؟؟؟

سما دقیاقا ن چه مشکلی دارید؟

far2009
13-12-2009, 22:18
سلام

یعنی چی از روی ادمین میشه؟؟؟

سما دقیاقا ن چه مشکلی دارید؟
منظورم اجرا کردن با run as administrator است.

اما مشکلم این هست که برنامه ناقص اجرا می شود و گاهی گیر می کند و امکان بازگشت توی برنامه را ندارم و ...

Mohammad King
13-12-2009, 22:27
منظورم اجرا کردن با run as administrator است.

اما مشکلم این هست که برنامه ناقص اجرا می شود و گاهی گیر می کند و امکان بازگشت توی برنامه را ندارم و ...

سلام

چه جور برنامه ای هست؟

تحت سی دی؟ تو چه قالبی اجرا میشه؟

far2009
14-12-2009, 16:00
سلام

چه جور برنامه ای هست؟

تحت سی دی؟ تو چه قالبی اجرا میشه؟
اول باید از روی CD نصب شود. بعد با خود CD اجرا می شود.

میشه دقیقتر بگید چه اطلاعاتی را می خواهید ؟

Mohammad King
14-12-2009, 22:17
اول باید از روی CD نصب شود. بعد با خود CD اجرا می شود.

میشه دقیقتر بگید چه اطلاعاتی را می خواهید ؟

سلام

من میگم شما فلش پلیر را نصب کنید شاید حل بشه.

در غیر این صورت مشکل از برنامه هست.

far2009
15-12-2009, 16:19
سلام

من میگم شما فلش پلیر را نصب کنید شاید حل بشه.

در غیر این صورت مشکل از برنامه هست.
ببخشید متوجه منظورتون از فلش پلیر نشدم !

من می دانم که از برنامه کاری ساخته نیست برای همین دوست دارم روی ویستا کار بشود تا آن امکان اجرا پیدا کند.

sia-saketi
16-12-2009, 02:51
شما User Account Control رو خاموش کن و از اول برنامه رو نصب و اجرا کن ببین مشکل حل میشه یا نه.

Mohammad King
16-12-2009, 09:33
ببخشید متوجه منظورتون از فلش پلیر نشدم !

من می دانم که از برنامه کاری ساخته نیست برای همین دوست دارم روی ویستا کار بشود تا آن امکان اجرا پیدا کند.

بر روی فایل اجرایی برنامه قدیمی و ناسازگار، راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
در پنجره باز شده به تب Compatibility رفته و از این قسمت نام سیستم عاملی را در آنجا می توانستید برنامه را اجرا کرده و با آن کار کنید را انتخاب کنید.
سپس OK کرده و از آن خارج شوید.

سیستم را ری استارت کنید.وامتحان کنید.

far2009
16-12-2009, 12:40
شما User Account Control رو خاموش کن و از اول برنامه رو نصب و اجرا کن ببین مشکل حل میشه یا نه.
میشه بگید آدرس این قسمت توی کامپیوتر کجاست.

این کار را کردم ولی باز هم نشد. در واقع اگر این کار را نکنم اصلا اجرا نمی شود ولی با این تنظیم این اجرا ناقص می شود.

Mohammad King
16-12-2009, 13:17

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کار را کردم ولی باز هم نشد. در واقع اگر این کار را نکنم اصلا اجرا نمی شود ولی با این تنظیم این اجرا ناقص می شود.

سلام

از برنامه هایی که برای اجرا هستند استفاده کنید میتونید در گوگل سرچ کنید.

far2009
16-12-2009, 19:17
سلام

از برنامه هایی که برای اجرا هستند استفاده کنید میتونید در گوگل سرچ کنید.
میشه خودتون یک خوبش را معرفی کنید. با تشکر

sia-saketi
17-12-2009, 02:44

اول برو به Control Panel\User Accounts بعد وارد Turn User Account Control on or off بشید و اونجا تیک مربوطه رو بردارید و ok کنید.

zable
19-12-2009, 20:45
ویستای 64بیتی حرف نداره:27: ولی 7 خیلی خیلی بهتر از Vista هستش
تو 6ماه 150میلیون نسخه فروخته!

A.Fire
29-12-2009, 22:43
با سلام به همگی.
من دوتا مشکل عجیب چند وقته پیدا کردم، یکی اینکه هر 3-2 دقیقه بهم پیغام Low disk space درایو C که ویندوز روشه میده. منم Disk cleanup میکنم دوباره 3-2 دقیقه بعد پیغام میده. اگر Disk cleanup هم نکنم یهو messenger و Skype رو میبنده، Youtube هم ویدئو هاش لود نمیشه و ... . یه مشکل دیگه هم اینه که یه پیغام (Dell Wireless WLAN card Wireless network controller stopped working and was closed) میده که وقتی میبندمش دوباره 6-5 ثانیه دیگه ارور تکرار میشه. خلاصه ویدوزی شده واسه خودش.
کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟

sia-saketi
30-12-2009, 02:35
خب ممکنه یه علتش این باشه که هر چی نرم افزار داشتی ریختی توی درایو C و الان هم دیگه جایی برای ایجاد فایل های موقت (Temp) نداره که یک علت لود نشدن فایل های یوتیوب همین می تونه باشه.

ali_crown
30-12-2009, 14:45
سلام دوستان من 2 مشکل دارم که در انجمن لپ تاپ مطرح کردم من رو به اینجا معرقی کردند

من لپ تاپ دل اینسپیرون 1420 دارم با ویندوز ویستا 32 بیتی ولی متاسفانه به اینترنت که وصل میشم با اینترنت اکسپلورر تمام سایت ها به صورت پیش فرض زبان عربی باز میشن. من میخواهم انگلیسی بشه چه باید بکنم ؟

مثلا سایت گوگل رو به صورت عربی و همچنین ام اس ان و ..... همش عربی میشه .
میرم توی سایت فایرفکس . این سایت برای من به صورت عربی باز میشه و موزیلا رو به زبان عربی در حالت پیش فرض برای من پیشنهاد به دانلود میکنه .

کجای ویندوز رو تغیر بدم که بشه انگلیسی
چه کار کتم ؟

لوکیشن ویندوز رو هم روی ایران گذاشتم

به این قسمت هم مراجعه کردم همه چیز درسته
IE>>>Tools<<<<Internet Option>>>General>>>Language

رفتم از سایت مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 8 رو به زبان انگلیسی دانلود کردم ولی میخوام نصب کنم ارور میده که شما ورژنی از این برنامه رو نصب داری دیگه نمیتونی نصب کنی

مشکل 2 :

من لپ تاپ رو از کسی خریدم و حالا میخواهم یوزر نیم ویندوز رو عوض کتم که اسم خودم باشه

از توی user account رفتم و تغییر دادم به نام خودم
بعدش با راست کلیک روی my computer و انتخاب properties و ورود به صفحه سیستم و computer name >> Full Computer name رو هم تغییر دادم

بعدش هم از رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion
قسمت RegisteredOwner رو از نام قبلی به نام خودم تغییر دادم ولی بازم مشکلم حل نشد .

من میخوام که فولدر یوزر قبلی که توی C:\Users\Reza هستش رینیم بشه به نام C:\users\Crown

میخواهم فولدر رضا دیگه نباشه

و یا تویTask Manager از قسمت Processes در زیر بخش user name نام reza نباشه و بجاش نام crown باشه

امیدوارم منظورم رو خوب گفته باشم .

کسی میتونه کمکی بکنه ؟

A.Fire
30-12-2009, 21:48
خب ممکنه یه علتش این باشه که هر چی نرم افزار داشتی ریختی توی درایو C و الان هم دیگه جایی برای ایجاد فایل های موقت (Temp) نداره که یک علت لود نشدن فایل های یوتیوب همین می تونه باشه.

نه. من همه ی نرم افزار و بازی هارو تو یه درایو دیگه میریزم. این درایو 29 گیگ حجم داره که من وقتی Select all میکنم و properties رو میبینم، حجم پر شده(با Hidden ها) 17 گیگه. ولی الان که پیغام Low disk space میده گاهی اوقات Free space به 0 هم میرسه.