PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد طراحي سايت

meghdad23
18-11-2006, 12:08
سلام
از دوستان مي خواستم بپرسم كه براي طراحي يك سايت زيبا بايد چه برنامه هايي را بايد بلد باشم
(آخه من چند وقتي است كه برنامه نويسي با پي اچ پي را شروع كرده ام .ولي مي بينم كه اولا كار با اين جور برنامه ها هم سخت و زمان بر است و هم به نظر من نميشه با آنها سايتهاي زيبا طراحي كرد)
اگه دوستان راهنمايي كنند ممنون ميشم

peyman1987
18-11-2006, 16:04
چرا نميشه با اونا سايتهاي جالب و زيبا طراحي کرد؟ اتفاقا تمام سايتهاي زيبا و کارا با PHP و ASP نوشته ميشن. اگه يه کم HTML بلد باشي يه خورده از گرافيک بدوني و با يکي از زبانهاي PHP يا ASP ( ترجيحا PHP ) آشنا باشي و تسلط کمي هم روي MySQL داشته باشي ميتوني سايتهاي حرفه اي طراحي کني.

meghdad23
19-11-2006, 17:40
سلام
با تشكر از شما به خاطر پاسخ دادن به سوال من
منظور شما از كارهاي گرافيكي كار با فتوشاپ و اينجور برنامه هاست
خوب آخه كتابهاي موجود در بازار را هم كه مي خوانيم خيلي چيزهاي ابتدايي را گفته و به مسايل كاربردي نپرداخته
من براي طراحي حرفاي چكار بايد بكنم
ممنون

mamalionline
23-11-2006, 00:46
من نزدیک 2 سال هست که دارم با PHP کار میکنم ولی تا حالا باهاش سایت طراحی نکردم ! دوست عزیز :
برای طراحی سایت شما باید HTML بلد باشی که جدیدا" نیازی به فراگیری آن نیست چون نرم افزارهای موجود این کار را آسان کردند .
اگر میخواهی سایت زیبا درست کنی باید با تکنولوژی های جدید طراحی مثل CSS آشنا بشی .
در ضمن برای اینکه طراح خوبی باشی باید گرافیک هم بدونی که بیشتر از Photoshop استفاده میکنن .
حالا اگر میخواهی سایت داینامیک ایجاد کنی نیاز به برنامه نویسی داری برای اینکار باید یک زبان برنامه نویسی تحت وب مثل پی اچ پی انتخاب کنی ، اگر نیاز به بانک اطلاعاتی هم داشته باشی باید MYSQL یا SQL را یاد بگیری و در آخر اگر بخوای برنامه نویسیت بروز باشه یا سایت های WEB2 ایجاد کنی لازمه که تکنولوژی های جدید برنامه نویسی مثل Ajax ( ای جاکس) رو یاد بگیری .
خوب فکر کنم توضیح کاملی داده باشم ، موفق باشید

ali_nioton
24-11-2006, 01:06
طراحي سايت زيبا ربطي به زبون برنامه نويسي مث پي اچ ... نداره
گرافيك
كمي ذوق
حوصله
خلاقيت
و استفاده از اصول
بعد كه طرح رو زدي روي اون طرح با اي اس... يا پي اچ ... برنامه نويسي مي كني
حوصله و خلاقيت اصول
اينا خيلي مهمه

meghdad23
24-11-2006, 11:30
با تشكر از دوستان
ممنون از راهنماييتان
باز اگر سوالي داشتم مزاحم مي شوم

Mohsen khan
24-11-2006, 11:40
براي اچ تي ام ال ديگري ياد گيري لازم نيست
نرم افزارهايي مثل فرانت پيج تمام كارهايطراحي را براتون انجام مي دهند
و تبديل به اچ تي ام ال م يكنند
و همچنين مي توانيد از قالب هاي سايت هاي آماده استفاده كنيد .
كه بصورت حرفه اي طراحي شده اند
هم بصورت فلش و هم بدون فلش

meghdad23
30-11-2006, 18:14
سلام
يعني من با نرم افزاري مثل فرانت پيج مي توانم به هدفم برسم (مثلا سايتي مثل همين پي سي ورلد طراحي كنم)

salim_a
30-11-2006, 20:54
اين پي سي ور لد در صحفه ي اول سايت از مووبل تايپ ستفاده كي

تو فرمش هم از وي بي

Mohsen khan
01-12-2006, 08:53
يك سايت معرفي مي كنم

برو به اين سايت
علاوه بر هاستي كه مي توني بخري
برنامه هاي مديريت سايت رو هم به طور رايگان و كاملا فارسي برات نصب مي كنه
و شما فقط زحمت ارسل مطالب رو دارين

و مي تونين يك سايت مدرن داشته باشين
و وقتتون رو صرف ، طراحي تلف نكنين.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشين

peyman1987
20-12-2006, 17:17
البته فرانت پيج به نظر من فقط بدرد کارهاي فوق العاده سبک ميخوره چون اولا مثل هميشه طبق انحصار طلبي مايکروسافت يه سري کاراي مخفي روي صفحات انجام ميده که مشکل سازه بعد هم کسي که ادعا ميکنه سايت طراحي ميکنه حداقل بايد چهار تا خط html بفهمه

Mohsen khan
20-12-2006, 19:53
سلام پيمان جان

شما مي توني يك سيستم مديريت سايت براي خودت نصب كني

و راحت مطلب بفرستي توي سايت
اين كار خيلي متداوله

موفق باشي

my friend
21-12-2006, 10:36
فرانت پيج به نظر من فقط بدرد کارهاي فوق العاده سبک ميخوره چون اولا مثل هميشه طبق انحصار طلبي مايکروسافت يه سري کاراي مخفي روي صفحات انجام ميده که مشکل سازه

بله؟؟؟؟
به حق چیزای ندیده و نشنیده!

Mohsen khan
26-12-2006, 21:12
سلام دوستان

پيمان جان !!!
همين الان نگاه كن ببين از چه سيستم عاملي داري استفاده مي كني
و چقدر پول براش پرداخت كردي
همين !!!!

موفق باشي

محسن

peyman1987
26-12-2006, 22:26
اگر منظور شما کيفيت محصولات مايکروسافته ، من نگفتم تمام محصولاتش بدرد نخورن انصافا توي زمينه سيستم عامل خيلي قويه ولي اين دليل نميشه که تمام محصولاتش رو تحسين کنيم.
شما يه صفحه استاتيک با فرانت پيج بساز ( بدون کد نويسي ) و اونو توي IE و FireFox باز کن ميبينين که من چي ميگم.

mamalionline
27-12-2006, 01:38
قضیه اون کارهای مخفی چی بود ؟

my friend
28-12-2006, 13:25
اگر منظور شما کيفيت محصولات مايکروسافته ، من نگفتم تمام محصولاتش بدرد نخورن انصافا توي زمينه سيستم عامل خيلي قويه ولي اين دليل نميشه که تمام محصولاتش رو تحسين کنيم.

از حرفت خوشم اومد ، اما از نظر امنیتی و ... ضعیف ترین سیستم عامل هست!
من که خودم از امروز به لینوکس میخوام کوچ کنم!