PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در باره اتصال به اینترنت

K A R I M I
18-11-2006, 05:26
سلام
عزیزان شما می دونید که چرا بیشتر اوقات این آیکن مربوط به اینترنت خاموش میشه ؟ ( همان طور که می دونید خاموش شدن این آیکن = عدم انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اینترنت و بالعکس )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب این آیکن برای من بیشتر وقت ها همین جوری خاموش می مونه و دیگه روشن نمی شه و من دیگه نمی تونم تو اینترنت کاری انجام دهم و اشکال از برنامه های جاسوسی و ویروس هم فکر نکنم باشه !
آیا میدونید مشکل از کجاست؟
ممنون

MAXXX
27-11-2006, 17:27
سلام
مشکل از isp شماست کارتت یا اشتراکت رو عوض کن

kiarash3500
05-12-2006, 03:01
سلام دوست عزیز من هم این مشکل رو دارم با این تفاوت که ابتدا سرعت باز شدن صفحات 4 کیلوبایته بعد از 10 دقیقه میشه 3و 2 و1 و به صفر میرسه و بعد دیسکانکت
و دوباره بعد از ده دقیقه همین آش و کاسه
یعنی من عملا نمیتونم هیچ فایلی رو دانلود کنم
چند بار رفتم به مدیر آی اس پی گفتم میگه سیستمت ویروس داره سرور برای احتیاط این کار رو میکنه
اما هیچ آنتی ویروسی ویروس رو نشون نمیده
ممنون میشم اگه کمک کنین

MAXXX
05-12-2006, 03:45
بهترين كمكي كه ميشه به شما كرد اينه كه بري يه كارت از يه آي اس پي ديگه بخري وامتحان كني اونوقت اگه درست نشد به دستگاهتون بپردازين

K A R I M I
05-12-2006, 05:13
بهترين كمكي كه ميشه به شما كرد اينه كه بري يه كارت از يه آي اس پي ديگه بخري وامتحان كني اونوقت اگه درست نشد به دستگاهتون بپردازين
من تاحالا چند تا کارت عوض کردم رو سیستمم هم نود32 هستش ولی بازم همون جوریه ؟؟؟

pedram_ashena
05-12-2006, 18:29
دوستان اين نشان دهنده افت اتصال به اينترنت و يا عدم دريافت و ارسال به شبكه اينترنت مي باشد
دلايل آن:
1-مودم نامرغوب
2-خط تلفن داراي پارازيت يا بي سيم(اين اخري مربوط به مخابراته نه گوشي تلفن)
3-اي اس پي داراي پهناي باند كم و مشترك زياد
4-ويندوز معيوب

راه حل:
شما اول بايد مشكل را پيدا كنيد مثلا مودم خود را با يكي از دوستان عوض كنيد و تست كنيد(ايا از اول خريد كامپيوتر اين مشكل را داشتيد؟)
رايانه ديگري را با خط تلفن و اكانت خود به اينترنت وصل كنيد(ايا اين هم همين مشكل را دارد؟)
كارت اينترنت ديگري را تست كنيد.
ويندوز خود را عوض كنيد و......
با پيدا كردن مشكل مي توانيد از شر ان راحت شويد
(مودم و خط تلفن به احتمال زياد مشكل دارند)

MAXXX
06-12-2006, 02:20
سلام
همونطور كه دوستمون گفت ميتونه علت هاي سخت افزاري و نرم افزاري داشته باشه البته فكر نميكنم از مودم باشه چون ظاهرن خوب كار ميكرده به نظر من اگه ميتوني يه كامپوتر ديگه رو بيار خونه و امتحان كن اگه وصل شد كه معلوم ميشه مشكل از دستگاهه (مودمت رو چك كن ...تو اينترنت اوپشن نگاه كن ببين از پركسي استفاده نشه ..و يه بار هم فايروالت رو ديسيبل كن و امتحان كن چون يه بار خودم حواسم نبود وقتي فايروال ازم پرسيد دسترسي به اينترنت رو قطع كردم...به احتمال كمتر ميتونه از مرورگر هم باشه ياهو مسنجر رو هم امتحان كن)ولي اگه نشد ديگه بايد بري يقه خط تلفن و مخابرات رو بگيري

K A R I M I
06-12-2006, 05:56
ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز
بریم ببینیم که چی میشه !