PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای حذف صدای خواننده ها

Mehran NZ
17-11-2006, 04:12
می خواستم بدونم برنامه ای برای حذف صدای خواننده ها هست یااینکه چجوری فیلمها رو دوبله میکنند؟
یعنی ما هم می تونیم با کامپیو ترمون صدای بازیگرهارو از رو فیلم برداریم؟

Bow
17-11-2006, 06:05
بله ..كلي برنامه هست ... اساتيد فكر كنم بهتر راهنمايي كننن ولي بايد وارد باشي

lindows
17-11-2006, 07:43
دوست عزيز
اگه مادربوردت جديد باشه ( 1 سال اخير ) - توي كنترل پانل آيكوني كه بعد ااز نصب كارت صدا مياد را باز كني
يه قسمت داره به اسم Karaoke كه كارش همينه البته من بيشتر روي MP3 امتحان كردم خوب هم جواب ميده
يه چكي بكن

WooKMaN
17-11-2006, 08:16
Sony ACID Pro Acid Pro 6.0c build 355

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نصب این نرم افزار کامپیوتر خود را به یک استودیو صوتی حرفه ای تبدیل کنید این برنامه توانایی پخش متناوب فایلهای صوتی مختلف، ایجاد افکت های صوتی زیبا، میکس فایلهای صوتی، ضبط صدا و بسیاری امکانات دیگر را دارا میباشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

106MB

;)

DARKFALLER
17-11-2006, 15:36
فقط WinOKE 3.23

علی رضا مجیدی
17-11-2006, 16:43
حجم برنامه خيلي زياده
من كه نميتونم دانلود كنم
به هر حال ممنون
زحمت كشيدي

Mehran NZ
18-11-2006, 03:28
بله ..كلي برنامه هست ... اساتيد فكر كنم بهتر راهنمايي كننن ولي بايد وارد باشي
bow جون اگه روشی چیزی بلدی بگو بابا اساتیدو بی خیال (البته با عرض معذرت از اساتید محترم) :biggrin:

دوست عزيز اگه مادربوردت جديد باشه ( 1 سال اخير ) - توي كنترل پانل آيكوني كه بعد ااز نصب كارت صدا مياد را باز كني يه قسمت داره به اسم Karaoke كه كارش همينه البته من بيشتر روي MP3 امتحان كردم خوب هم جواب ميده يه چكي بكن
مادربوردم مدلش asus 64bit هستش وهمین سه ماه پیش خریدم فکر کنم یکی از بهترین مدلها تو بازاره ولی گزینه ای که شما گفتید نداشت ببینم مدل مادربوردتون چیه؟

با نصب این نرم افزار کامپیوتر خود را به یک استودیو صوتی حرفه ای تبدیل کنید این برنامه توانایی پخش متناوب فایلهای صوتی مختلف، ایجاد افکت های صوتی زیبا، میکس فایلهای صوتی، ضبط صدا و بسیاری امکانات دیگر را دارا میباشد.
دوست عزیز wookmanاول از شما تشکر می کنم بخاطر لینک(خوش بحال کسایی که اینترنت پرسرعت دارن) بعدش
میشه لطفا بگید چجوری کار می کنه یعنی اگه واقعا می تونه صدارو از اهنگ جدا کنه من برم تو بازار دنبالش

راستی برنامه هایی مثل sound forge هم میتونند اینکارو انجام بدن؟