PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به كمك فوري براي يك برنامه لطفآ!!plzzzzzzzzzzzzzzzz

merlin_magic
16-11-2006, 20:52
سلام من تا فردا شب (جمعه) نياز مبرمي به اين برنامه دارم... اگر لطف كنيد ممنون ميشم.......

Description: In this experiment, you should model 4x4 and 4x1 matrixes using 2 dimensional arrays and implement the addition and multiplication operations on them in both POP (Procedural Oriented Programming) and OOP (Object Oriented Programming) styles. Then model the basic 3D affine transformations you have learned (Translation, Scaling, Rotation about x and y and z axis) using 4x4 matrixes and implement handy functions (in POP style) and classes (in OOP style) to easily apply each of these transformations on a 3D vertex. The main()function of your code should contain a small test program translating, scaling and rotating a sample vertex again in both POP and OOP styles.

فايلهاي .ccp و .h رو براي هر برنامه هم جمع و هم ضرب دو ماتريس هم به روش oop و هم pop لازم دارم visual c++ ......
ممنون

someone
16-11-2006, 21:57
سلام.
شما بايد خودتون برنامه رو بنويسيد و اگه مشكل داشتيد مطرح كنيد.
اين طور به نتيجه نميرسيد.
شروع كنيد.اينجا همه كمكتون ميكنند.

merlin_magic
17-11-2006, 02:37
سلام.
شما بايد خودتون برنامه رو بنويسيد و اگه مشكل داشتيد مطرح كنيد.
اين طور به نتيجه نميرسيد.
شروع كنيد.اينجا همه كمكتون ميكنند.
آخه ما رشتمون IT هست. برنامه نویسی اصلآ ربطی به رشته ما نداره.منتها نمی دونیم چه اصراریه که ما باید پروژه برنامه نویسی داشته باشیم و استادها اینقدر علاقه مند به پروژه های برنامه نویسند. این هم برای درس گرافیک کامپیوتریه!!!!!!!

merlin_magic
17-11-2006, 02:42
آخه ما رشتمون It هست. برنامه نویسی اصلآ ربطی به رشته ما نداره.منتها نمی دونیم چه اصراریه که ما باید پروژه برنامه نویسی داشته باشیم و استادها اینقدر علاقه مند به پروژه های برنامه نویسند. این هم برای درس گرافیک کامپیوتریه!!!!!!!

someone
17-11-2006, 03:57
دوباره سلام.
متوجه منظورتون نشدم. چون چيزي رو توجيه نميكنه.
فكر ميكنيد بچه هايي كه اينجا فعاليت ميكنند چه رشته هايي ميخونن؟
نرم افزار , الكترونيك و خيلي رشته هاي ديگه .فكر ميكنيد يك مهندس نرم افزار لزومي داره كه يك برنامه نويس
باشه؟ نه اصلا اين طور نيست چون تعريف مهندسي نرم افزار چيز ديگه اي هست.
همين طور در مورد الكترونيك و ساير رشته ها كه ارتباط كمتري با برنامه نويسي داره.
مطمئن باشيد كه تنها عاملي كه باعث ميشه يك نفر دنبال برنامه نويسي بره علاقه هست.
ولي علاوه برچيزهايي كه گفتم آشنايي با برنامه نويسي لازمه ي تمام رشته هاي مهندسي هست.
در ضمن نكته ي ديگه اي كه وجود داره درباره تعريف برنامه نويسي هست. برنامه اي كه شما ميخوايد
در حقيقت تنها يك حل الگوريتم ساده و اجراش كه ساده تر از حل الگوريتمه هست. پس اين طور فكر نكنيد
كه برنامه نويسي ربطي به IT نداره. شما در حقيقت در حال يادگيري الگوريتم ها هستيد. فقط همين.
در ضمن اين پروژه شماست نه سايرين. شما داريد در حقيقت برنامه رو سفارش ميديد. آيا حاضريد براي
برنامتون هزينه اي رو بپرداريد؟ به تمامي اين forum نگاه كنيد.همه خودشون شروع ميكنن و اگه براشون مشكلي
پيش بياد اينجا همه كمكش ميكنن.
و مطمئنا همه كمك ميكنن.
شما يك قدم برداريد بعد ببينيد كه همه به سمت شما با سرعت ميدوند!
سريع تر از چيزي كه فكرش رو كنيد به نتيجه ميرسيد.
ممنون.

merlin_magic
17-11-2006, 14:11
خيلي ببخشيد ولي من كسي رو مجبور به نوشتن اين برنامه نكردم و همينطور فكر مي كنم تو بقيه ي فروم ها هم مثلآ مثل فروم درخواست مقاله يك نفر مياد و به قول شما يك مقاله رو سفارش ميده در حالي كه اون مقاله مربوط به خودشه نه كس ديگه ولي خودش حاضر نيست كمكي به خودش بكنه چون مطمئنآ با يك سرچ ساده ميشه هر مقاله اي رو تو اينترنت پيدا كرد من تا به حال برام پيش نيومده كه راجع به موضوعي براي يك پروژه حتي حجيم تو نت و يا منابع ديگه مثل كتاب سرچ كنم و چيزي پيدي نكنم ولي اين كارو نميكنه و اون مقاله رو آماده ميخواد تا هيچ زحمتي متحمل نشه!!! حالا نمي دونم فرق اون با برنامه نويسي چيه!!!
در ضمن اگر توجه كرده باشيد اين يك الگوريتم ساده جمع و ضرب ماتريس نيست بلكه بايد بتونه عمليات scale و rotate و translate رو كه مربوط به گرافيكه انجام بده!!!
به حر حال ممنون از لطفتون....