PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست همکاري برای یک برنامه تحت وب

hesamhakimjavad
16-11-2006, 19:51
سلام خدمت دوستان و اعضا انجمن
من احتیاج به یک برنامه webbase برای پروژه جدیدمون دارم – لطفا قیمت انجام کار ، زمان مورد نیاز و نحوه همکاری رو اعلام بفرمایید .
اول یک توضیح کلی بدم : من در شرکتي کار ميکنم که کارشون جمع آوري و انتشار اطلاعات شرکتهاست
براي پروژه جديدمون احتياج به برنامه اي داريم که این کار رو از طریق وب انجام بدیم

این برنامه از 3 بخش کلی تشکیل میشه :
الف : فرمهای ورود اطلاعات (ورود اطلاعات به دوشکل انجام میشه : 1- مستقیما از طریق شرکتها 2- از طریق مدیر سایت به وسیله import دیتا در دیتا بیس)
ب : موتور جستجو
ج : دایرکتوریها
(کلیه بخش ها باید در دونسخه فارسی و انگلیسی طراحی بشه)

توضیحات کلی :

- اطلاعات شرکتها برای ما ارسال میشه ، این اطلاعات شامل فیلدهای بسیار متنوع و بعضا همراه با یک سری داکیومنت هاست- داکیومنت ها باید به پروفایل شرکتها Attache شه . اطلاعات عمدتا دو زبانه است
- اپراتور شرکت ، اطلاعات رو از طریق فرمها وارد دیتابیس میکنه و اطلاعات قابل جستجو میشن (هنگامیکه اطلاعات زیاد باشه ، برنامه باید قابلیت import یکباره اطلاعات از Exel را داشته باشه)
- از طریق دیگر خود شرکتها، با دریافت یک کد ، دارای کنترل پنل با سطوح دسترسی و امکانات مختلف میشن که میتونند بدون واسطه تعداد فیلدهای مشخصی از اطلاعات خودشون رو پر کرده و به بانک اطلاعاتی بفرستند. این اطلاعات پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار میشه
اطلاعات وارد شده در دیتا بیس دو چیز برای ما ایجاد میکنه : الف:موتور جستجو ب :دایرکتوریها

موتور جستجو باید دارای مشخصات زیر باشه :
-قابل جستجو ، بر اساس تمام فیلدها بانک اطلاعات
-قابل جستجوی پیشرفته و جستجوی ترکیبی
-نتایج جستجو بر اساس پارامترهای مشخصی همچون شهرستان ، نوع فعالیت و ... قابل فیلتر باشه
-پروفایل شرکتها هنگام نمایش نتایج جستجو دارای امکاناتی نظیر فرم های تماس با شرکت باشه
-تعداد دفعات بازدید از هر پروفایل در قسمت نتایج جستجو ، دیده شه

ب : دایرکتوریها
- بر اساس دسته بندی های مختلف دایرکتوریهای مختلف باید به مرتب شه (تعداد و عنوان این دایرکتوریها محدوده و در اول کار قابل تعیین) . به عنوان مثال:
دایرکتوری شرکتها بر اساس شهرستان محل فعالیت
دایرکتوری شرکتها بر اساس نوع فعالیت
دایرکتوری شرکتها بر اساس عضویت در انجمنهای مختلف

- بعضی از دایرکتوریها چند لایه خواهد بود ، مثل دایرکتوری تقسیم بندی شرکتها بر اساس نوع فعالیت

درآمد شرکت از طریق آگهیهاییست که در کنار این اطلاعات نمایش میده . نمایش آگهیهای تصویری و متنی باید دارای این مشخصات باشه :
آگهیهای مرتبط با هربخش دایرکتوری نوع فعالیت ها در همان بخش نمایش داده بشه
لطفا نظر خود تون رو در باره این کار به من اطلاع بدید
در ضمن ما تو پروژه قبلیمون یکبار چنین کاری رو انجام دادیم . برای دیدن نمونه میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید:

ممنونم

mamalionline
23-11-2006, 00:39
آقا یک پرتال با مشخصات بالا به همراه طراحی گرافیکی رو با تا 600 انجام میدم ، 2 الی 3 هفته هم وقت میخوام البته شاید هم همون هفته اول تحویل بدم ولی باسه محض احتیاط گفتم . با پی اچ پی مینوسم ای جاکس هم استفاده میشه . خواستید با ایمیل من تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر در اختیارتون قرار بدم