PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش قسمت بندي وبلاگ

Mohammad_Ahrari
27-05-2005, 09:58
درخواست آموزش قسمت بندي وبلاگ مانند تقسيم به قسمتهايي مانند عكس و نرم افزار و... و ارسال به آنجا

و با كليك بر آن به قست عكس و ... وبلاگ برود

ممنون ميشم

Mohammad_Ahrari
27-05-2005, 09:59
لطفا كمكم كنيد

armin_goooodboy
28-05-2005, 21:20
اگه تو قسمت آموزش و مقالات بنویسی شاید نتیجه بگیری

Navid
28-05-2005, 21:53
از چه سرویسی استفاده می کنی ( blugsky , mihanblog , ... )
یه کم بیشتر توضیح بده که چی می خوای و چی کار می خوای بکنی تا بتونم توضیح بدم برات

Mohammad_Ahrari
30-05-2005, 15:01
از سرویسblogfa, blogspot

farhad resalati
30-05-2005, 15:05
تا جايي كه ميدونم خود اين سايت ها معمولا يه سايتي رو معرفي ميكنند و يا امكاناتي رو ميدن به هر حال ما هم بگوشيم نويد جان

Mohammad_Ahrari
05-06-2005, 18:42
الووووووووووووووووووووووو

كمكم كنيد

خواهش :oops: :cry: :(

Sina
07-06-2005, 11:01
خوب شما سيستم وبلاگت چيه آخه ؟؟

Mohammad_Ahrari
07-06-2005, 11:19
blogspot&blogfa

ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

Navid
07-06-2005, 11:21
ببخشيد من اصلا اين تاپيك رو نديدم ! ببينيد اصول كار در وبلاگ ها تقريبا يك شكل هست . اينكه شما مي گي قسمت بندي كنيم دو حالت داره : شما چند صفحه درست كني و هر موضوعي براي صفحه خاص خودش باشه كه اين حالت نمي شه

البته شما تنها كاري هم كه بايد بكنيد و در وبلاگ ها مي بينيد كه موضوعاتشون دسته بندي شدس اينه كه براي موضوعاتتون بخش درست كنيد . يعني اينكه شما مثلا مي خواي مطلبي تحت عنوان " آيا ... در انتخابات موفق مي شود " بنويسي . خب شما وقتي مي بيني كه چند مطلب درباره يه انتخابات داري بايد يه شاخه درست كني به نام مثلا " اخبار انتخابات " يا " انتخابات " و كلا هر چي كه به نظرت خوب مي ياد . بعد در هنگام نوشتن مشخص مي كني كه اين مطلب در شاخه " انتخابات " قرار بگيره

خب حالا شما اين كار رو انجام مي دي . بعد از اينكه چند تا اخبار در مورد انتخابات نوشتي ( يا كلا يه دونه ) مي توني بري به قسمت موضوعات وبلاگت روي زير شاخه اي كه درست كردي كليك كني تا تمام مواردي كه مربوط به انتخابات بوده برات به نمايش در بياد ولي كلا سيستم وبلاگ اينه كه هر چي شما بنويسي در صفحه يه اصلي قرار مي گيره ولي با موضوع بندي هست كه مي شه بعدا عمل جدا سازي رو خيلي راحت انجام داد

اميدوارم كه متوجه شده باشي چون مي دونم يه كم بد توضيح دادم . به هر حال اگه نفهميدي بگو با عكس برات توضيح بدم . در ضمن من با Blogspot و blogfa كار نكردم ولي Blogspot بايد اين امكان رو داشته باشه ولي Blogfa رو نمي دونم . من خودم از mihanblog كه بهترين خدمات رو مي ده استفاده مي كنم و به شما هم همين سرويس رو پيشنهاد مي كنم و اگه مي خواين خيلي زود بايد ثبت نام كنيد چون ثبت نام در ميهن بلاگ محدوده

Mohammad_Ahrari
07-06-2005, 18:13
[البته شما تنها كاري هم كه بايد بكنيد و در وبلاگ ها مي بينيد كه موضوعاتشون دسته بندي شدس اينه كه براي موضوعاتتون بخش درست كنيد ]

من همين كار رو ميخوام بكنم
ميشه بيشتر توضيح بدين

Mohammad_Ahrari
07-06-2005, 18:15
لطفا كمكم كن navid جان

farhad resalati
07-06-2005, 18:29
ااقا من با وبلاگ خيلي سرو كار ندارم اما واقعا دارم تعجب ميكنم از 12 تا پست قبلي 7 تاش كمكم كنيد شماست و هنوز نتيجه نگرفتي من الان يه سرچ ميكنم نتيجش رو واست مينويسم

Mohammad_Ahrari
07-06-2005, 18:31
ممنون

Navid
07-06-2005, 19:06
mohammad ahrari جان به نظر من شما در سايت ميهن بلاگ ثبت نام كن كه ديگه از اين مشكلات نداشته باشي . كار باهاش خيلي راحته و امكاناتش فوق العاده است