PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل کردن کامپیوتر به تلویزیون tv

mrehsan
15-11-2006, 12:50
سلام بر تو.
میخواستم بدونم چه جوری میشه کارت گرافیک رو به تلویزیون وصل کرد. من یه سره کابل رو به خروجی کارت میزنم و سر دیگشو به ورودی تی وی. بعد وارد properties/settings/advanceed میشم ولی در اینجا قسمت مربوط به tv out رو نمیبینم. ویندوزم xp کارتمم geforce2
میشه راهنماییم کنید. ممنون میشم.

Elfin-D
15-11-2006, 13:24
منتقل شد!!

comet
15-11-2006, 15:40
وقتي ويندوز XP كارت گرافيك رو شناسايي مي كنه و درايور مناسب رو براش نصب مي كنه، ديگه از كنترل پنلي كه از طريق اون مي تونين از قابليتهايي مثل مديريت خروجي تلويزيون استفاده كنين، خبري نيست.
در ويندوز XP، براي آنكه بر روي همه امكانات كارت گرافيك مديريت داشته باشيد ناگزير يا بايد دست به دامان بسته نرم افزاري شويد كه بر روي سي دي همراه كارت گرافيك موجود است يا اگر نسخه بروزتر آن را مي خواهيد با مراجعه به سايت شركت توليدكننده برد گرافيك سيستم تان، جديدترين بسته نرم افزاري كه ويژه مدل كارت گرافيك شما و سازگار با ويندوز XP است را دانلود كنيد.
معمولاَ توليدكنندگان كارت گرافيك نسخه جديد درايور توليدات خود را بر روي اينترنت به دو صورت عرضه مي كنند: 1- Display Driver(كه تنها در بردارنده درايو كارت گرافيك است) 2- Software Suite كه علاوه بر درايور كارت گرافيك، شامل دو بخش كنترل پنل و WDM Drivers است و همين مورد گره گشاي كار شماست.
شما براي استفاده از امكاناتي نظير آنچه گفته ايد(منظورم خروجي تلويزيون است) بايد به يكي از دو روشي كه توضيح دادم(سي دي راه انداز كارت گرافيك يا سايت اينترنتي توليد كننده آن)، متوسل شويد.
شخصاَ هميشه از شيوه اينترنتي و دانلود نسخه بروز شده درايورها استفاده مي كنم اما توجه داشته باشيد حجم بسته هاي نرم افزاري كه توليدكنندگان ارائه مي كنند به صورت متوسط بين 30 تا 40 مگابايت است لذا اگر به اينترنت پرسرعت دسترسي نداريد بايد حوصله به خرج دهيد!
:)

mrehsan
15-11-2006, 17:52
با سلام خدمت دوست ارجمند comet .
از راهنمايي تون سپاسگزارم. ميشه لطف كنيد در رابطه با گرفتن درايور مخصوص اين كارت nvidia geforce2 mx/mx 400 برای ویندوز XP Professional من رو راهنمایی کنید و لینک دانلودشرو برام بذارید. ممنون میشم

nima saed
16-02-2009, 09:26
سلام بر تو.
میخواستم بدونم چه جوری میشه کارت گرافیک رو به تلویزیون وصل کرد. من یه سره کابل رو به خروجی کارت میزنم و سر دیگشو به ورودی تی وی

emshi
17-03-2009, 00:41
میگم مدل کارت گرافیک هم فرقی داره مثلا مدلی هست که به tv وصل نشه

Gladiature_Roma
25-09-2010, 22:00
سلام دوستان من یه دونه کابل S-Video خریدم و به کارت گرافیک GeForce 9400 GT وصلش کردم. اون سر کابل رو هم زدم توی قسمت ویدئو تلویزیون. اما هیچ اتفاقی نیفتاد. کامپیوتر رو هم ریستارت کردم اما باز هم اتفاقی نیفتاد. لازم به ذکر است از ویندوز 7 استفاده میکنم.
ممنون میشم دوستان راهنمایی ام کنند.

pashangparsi6
17-04-2011, 12:05
تلوزیون دگرگون شد...

pashangparsi6
20-04-2011, 13:44
با درود

دوستان گرامی مادربرد من این مدل هست و خروجی هاش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی یه خروجی دیگه داره که DVI هست و البته خروجی HDMI هم داره.

حالا من می خوام رایانه رو به تلویونی که این فیش ها رو داره وصل کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید چه فیشی رو بخرم؟ کدوم یک ارزون تر هست؟ قیمت هر کدام از گونه های فیش چنده؟