PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک یا سریال panda antivirus+firewall 2007

ebinem173
14-11-2006, 18:20
برای وصل شدن به سرورش نیاز به username و password داره آیا کرک یا کیجن یا چیزی هست که بشه یجوری آپدیتش کرد؟

ebinem173
16-11-2006, 21:48
کسی نتونست کمکی بکنه؟
لااقل یه آنتی ویروس و فایروالی معرفی کنید که کرک بشه و آپدیت هم بشه

SANR
18-11-2006, 10:45
اگه كسي داشت منم مي خوام.
ضمنآ اقاي ebinem173 اگه شما هم بتونيد اين انتي ويروس رو رجيستري كنيد تا يك عمر ديگه سيستمتون ويروسي نميشه
من تا ديشب انتي ويروس 2006 رو داشتم ولي حالا اون رو پس از چندين وقت پاك كردم و رفتم سراغ 2007 پاندا كه متاسفانه
هر جا ميگرم يوزر و پسورد پيدا نمي كنم.

Mikail
30-11-2006, 17:43
اگر قصد دانلود كردن Panda Antivirus Plus Firewall 2007 v6.00.02 را داريد از يكى از سه لينك زير استفاده كنيد كه نسخه كامل آن است و نيازى به سريال ندارد و من هم اكنون روى سيستم خودم نصب كرده ام و Update هم كرده ام و مشكلى ندارد. :rolleye:

اين هم يك توضيح مختصر:
The new Panda Antivirus + Firewall 2007 is much more than an antivirus. This solution will turn your PC into a fortress against hacker attacks and keep you safe from all types of viruses, spyware and online fraud. And now, for each Panda Antivirus + Firewall 2007 product purchase, you will obtain protection for up to 3 PC!
Also includes:
- Panda Antivirus
- Panda AntiSpyware
- Panda Firewall
- Panda TruPrevent

اين هم يك عكس از اين برنامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود مستقيم با حجم 23.1 مگابايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا
يا

موفق باشيد! :biggrin: