PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه لپ تاپ زیر دو کیلو پیشنهاد کنید با قیمت حدود 1,200

minafarshid
12-11-2006, 15:13
سلام!
من یه لپ تاپ زیر دو کیلو میخوام که قیمتش حدود یک میلیون و دویست باشه!
من یه مدرسم و بیشترین استفادم office و adobe هست و بعد هم اينترنت . از cd هاي نرم افزار ادبي (نرم افزارهايي مثل درج، دهخدا، سروش قونيه و...) هم خيلي استفاده مي كنم و اونها رو در كلاسهام براي دانشجوهام نمايش ميدم.
انتخاب اولم فوجيتسو 3205 بود ولي با تعريفاي نه چندان دلگرم كننده كه راجع به فوجيتسو شنيدم يه كم نسبت بهش دل چركين شدم. و بيشتر به dell و hp فكر مي كنم. با اينحال بي صبرانه منتظر شنيدن نظرات كارشناسانه و ارزشمند شما سروران گرامي هستم.
لطفا مرا راهنماتي كنيد!
با سپاس فراوان!

RooS
12-11-2006, 15:22
Toshiba A 80 خوبه
من خودم دارم و خيلي هم راضيم.1.5سال پيش توليد شده . نميدونم ايران هست يا نه . آخه اينجا 100 تا توليد كرد بعدشم ناياب شد ديگه... ولي اگه بتوني پيدا كني با شرايطي كه ميخواي خوبه
اينم عكسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lindows
12-11-2006, 15:23
لپ تاپ كيلوئي هم مگه هست ؟
البته شوخي بود ولي كوچيك و جمع وجور با صفحه 12" مارك ASUS داره تقريبا business اي بود

chovalier
12-11-2006, 15:29
سلام :biggrin:
دوست عزیز اینجا؟ :happy:
رجوع شود به...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنونم :cool:

khaiyam
12-11-2006, 16:16
از نظر مارك توشيبا نسبت به دل و اچ پي خيلي بهتره هم از نظر قيمت هم از نظر ظاهر بعد هم اگر شما يك لپتاپ سبك مي خوايد مي تونيد Tabled PC انتخاب کنید اولا که مانیتور تاچ اسکیرن داره و برای کار شما مناس هست وزن سبکی داره
جدیدا توشیبا یک لپتاپ بسیار سبک و نازک درست کرده من تبلیغاتش را که دیدم نوشته بود سبک ترین و نازکترین لپتاپ دنیا تا 3 ماهه پیش قیمتش هم حدید 900 هزار تومان تو ایران بود

chovalier
12-11-2006, 20:16
از نظر مارك توشيبا نسبت به دل و اچ پي خيلي بهتره هم از نظر قيمت هم از نظر ظاهر بعد هم اگر شما يك لپتاپ سبك مي خوايد مي تونيد Tabled PC انتخاب کنید اولا که مانیتور تاچ اسکیرن داره و برای کار شما مناس هست وزن سبکی داره
جدیدا توشیبا یک لپتاپ بسیار سبک و نازک درست کرده من تبلیغاتش را که دیدم نوشته بود سبک ترین و نازکترین لپتاپ دنیا تا 3 ماهه پیش قیمتش هم حدید 900 هزار تومان تو ایران بود
البته همونطوری که می دونید سونی بهترینه
و یه پیشنهاد که ممکنه لپتاپای چینی حتی نصف قیمت باشه ولی نخرید که مفتش گرونه
ممنونم

Behzad.master
12-11-2006, 20:20
tooshiba لپتاپاش از بقيه سبكتره

soheilsos
29-09-2007, 11:35
هم توشیبا و هم ibm دو مدل خوب دارن