PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه براي تقسيم كردن هارد به دو قسمت

vast_vision_office
11-11-2006, 18:38
سلام دوستان
برنامه اي مي خواستم كه هارد رو به دو قسمت تقسيم كنه يعني مثلا هارد من كه 80 هست من به دو قسمت 40 و 40 تقسيم كنم و طوري برنامه ريزيش كنم كه هيچ كدوم از اين دو بخش به همديگر دسترسي نداشته باشه و حتي ويندوز ها به هم ربط نداشته باشن مثلا اون قسمت ويندوز 98 نصب كنه و من ويندوز xp مثلا اون قسمت تو درايو d بازي نصب كنه من تو داريو d آهنگ بزارم در واقع مي خوام وقتي كه سيستم روشن مي شه يكي از دو بخش رو انتخاب كنيم مثلا بخش 1 و 2 كه بخش 1 مال من و بخش 2 مال كس ديگه اي باشه حالا من 1 رو مي زنم و برم داخل سيستم خودم بعد اون قسمت از هارد غيرفعال باشه و دسترسي به قسمت 2 غيرممكن شود و همين طور برعكس مثلا تو قسمت 2 رفته ولي قسمت 1 به هيچ وجه پيدا نباشه و نتونه بره داخلش مگر با زدن رمز اگر چنين برنامه اي هست ممنون مي شم

با تشكر
باي

hardrock007
11-11-2006, 21:22
دوست عزيز

برای قسمت بندی هارد ميتونيد از برنامه های PartitionMagic و Acronis Partition Expert استفاده کنيد

برای دسترسی مجزا به پارتيشنهای دلخواه بايد از 2 سيستم عامل و 2 کلمه عبور استفاده کنيد

همراه 2 برنامه اي که در ابتدا قيد کردم هم 2 برنامه Acronis OsSelector و Boot Magic برای مديريت سيستم عاملها وجود داره!

موفق باشيد

K A R I M I
12-11-2006, 05:57
دوست عزيز

برای قسمت بندی هارد ميتونيد از برنامه های PartitionMagic و Acronis Partition Expert استفاده کنيد

برای دسترسی مجزا به پارتيشنهای دلخواه بايد از 2 سيستم عامل و 2 کلمه عبور استفاده کنيد

همراه 2 برنامه اي که در ابتدا قيد کردم هم 2 برنامه Acronis OsSelector و Boot Magic برای مديريت سيستم عاملها وجود داره!

موفق باشيد
سلام
میشه لینکه این دو برنامه رو بدید؟ ( دوتا آخریا )

vast_vision_office
12-11-2006, 08:52
سلام دوست عزيز
پارتيشن مگيك رو دارم و بلدم باهاش كار كنم فقط اون دو تا آخري رو هم توضيح بده و هم بي زحمت لينكش رو بزار

با تشكر
باي

hardrock007
12-11-2006, 14:12
اون 2 برنامه معمولا همراه بسته های کامل Partition Magic و Acronis بصورت خودکار نصب ميشن
و در انجمن و سايت p30world.com هم قبلا معرفی شده بودند
با گوگل فارسی هم براحتی پيدا ميشن

طرز کارشون هم مثل برنامه System Commander هستش ولی در محيط ويندوز
البته خوندن HELP برنامه ها هم خالی از لطف نيست!

vast_vision_office
12-11-2006, 21:59
سلام دوست عزيز
اين نشد آموزش كه من كه چيزي نفهميدم دستت درد نكنه اگر كس ديگه اي وارد هست ممنون مي شم توضيح بده

با تشكر
باي