PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

The 69 eyes
10-11-2006, 18:18
آموزش كامل آنلاين بازي كردن وارکرافت در مپ دوتا ... توسط Sub-Zero70

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش كامل آنلاين بازي كردن دوتا

همون طور كه ميدونيد دوتا يكي از مپ هاي بازي واركرفت هستش:

1.بازي Warcraft:The Frozen Throne و نصب كنيد.

2.بعد از نصب بازي برنامه ي Warcraft Version Switcher رو دانلود كنيد و هر جا خواستيد extract كنيد. بعد از اولين اجراي برنامه ازتون آدرس فايل اصلي واركرفتتون ميخواد كه بايد جايي رو كه بازيو نصب كرديد بهش بديد. براي دانلود اين برنامه به همراه 4 پچ آخر به لينك زير بريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(شامل پچ هاي 1.24a تا 1.24b) حجمش 110 مگ هستش.(با تشكر از دوستم شهريار)
وقتي آدرس محل نصبو بهش داديد برنامه بسته ميشه. دوباره بازش كنيد حالا Switch Version رو بزنيد. هر ورژنيو كه ميخوايد روش دابل كليك كنيد تا پچتون به اون عوض بشه. براي آنلاين بازي كردن در روم هاي ايراني يا به پچ 1.24b يا 1.24e تغيير بديد. (خوبيه برنامه سريع بودن و قابل داونديت كردنه پچ هستش! يعني ميتونيد پچ رو به قبل برگردونيد!)

3.مپ دوتا رو دانلود كنيد و در پوشه ي Map واقع در محل نصب بازي بريزيد.(در داخل پوشه ي Map يك فولدر ديگه به نام Download هست و اگه نبود بسازيد و مپ رو اونجا كپي كنيد در اصل بهتره اونجا كپي كنيد تا هميشه مپو بشناسه.اگه جاهاي ديگه باشه برا بعضي ها نميشناسه)

براي دانلود مپ به سايت زير بريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4.تا الآن مقدماتو گفتم.حالا ميرسيم به روش آنلاين:
ما براي آنلاين بازي كردن از گارنا استفاده ميكنيم.اول بايد در سايتش عضو شيد. در ضمن بعد از عضويت ايميل فعال سازي مياد كه اگه فعالش كنيد لول 3 ميشيد درجا! براي عضويت بريد به لينك زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراي دانلود اين برنامه به لينك زير بريد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود و نصب كردن و اجرا كردن برنامه ازتون Username و پسورد ميخواد كه بايد همون يوزرنيم و پسوردي كه موقع عضويت زديد رو وارد كنيد.لوگين رو بزنيد تا وارد گارنا بشيد.

5.حالا از گوشه سمت راست Game رو انتخاب كنيد. بعد War3 RPG رو انتخاب كنيد.در سمت چپ صفحه به قسمت International رفته و وقتي انتخابش كرديد در سمت راست يكي از روم هاي IranDota رو انتخاب كنيد.

يه شات هم از موقعيت روم ها براتون گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6.خوب حالا Start Game و بزنيد در صفحه ي باز شده Browse رو زده و سپس آدرس فايل exe (يا همون فايل اجرايي) برنامتونو بديد و Update رو بزنيد. دوباره Start Game رو بزنيد تا وارد منوي واركرفت بشه. به Local area Network بريد و يه ذره صبر كنيد تا سرور ها بيان. رو هر سروري كليك كنيد سمت راست مشخصات سرور از قبيل مپ رو ميبينيد. هر سروري كه خواستيد روش دابل كليك كنيد تا بره توش و تمام!صبر كنيد هاست بازي رو استارت كنه! نكته مهم: بعضي ها پچ 1.24b و بعضي ها e ميسازن.وارد سرور كه شديد حتما پتچشو بپرسيد تا با پچ خودتون يكي باشه.
در ضمن اگه ميخوايد خودتون هاست بشيد به جاي دابل كليك رو سرور اون پايين Create a game رو بزنيد و بعد مپ رو انتخاب كنيد و Create رو بزنيد.

در پايان يه برنامه ي خوب معرفي ميكنم:

برنامه ي Garena Auto Clicker برنامه ي ساخت بچه هاي ايراني هستش كه خيلي مفيده. بعضي روم ها بخصوص روم Iran DotA Room2 شلوغن و اگه هي بخوايد روشون كليك كنيد تا بريد توشون خيلي سخت ميشه.
كار با برنامه هم راحته اول تو گارنا روي روم كليك كنيد بعد تو برنامه Get room Info رو بزنيد و بعد Start كنيد تا برنامه خودش خود به خود رو روم كليك كنه تا لوگين شيد. وقتي استارت رو زديد راحت كاراي ديگتونو بكنيد و هي چكش كنيد تا ببينيد رفته تو روم يا نه.خيلي طول نميكشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن آنتي ويروس ها چون به سرور گارنا اطلاعاتي ميده تروجان ميشناسنش.ولي اطمينان ميدم تروجان نيست!

نكته:اگه از ويندوز سون يا ويستا استفاده ميكنيد براي اجراي برنامه روش كليك راست كنيد و Run as Administrator رو انتخاب كنيد تا كار كنه.
___
راستي اگه خواستيد آفلاين بازي كنيد فقط كافيه مپ AI رو بازي كنيد. مپ هاي AI مپ هايين كه با بوت هم بازي ميشن. براي بازي كردنشون اول دانلود كنيد مپو بعد بريزيد تو پوشه ي مپتون و بعد تو بازي از قسمت Singleplayer بايد Custom Game رو بزنيد.حالا مپ رو انتخاب كنيد و يار و دشمن بذاريدو بازي كنيد. دانلود آخرين ورژن مپ AI يعني 6.67bRevAI :

ديگه واقعا تموم شد! موفق باشيد!

سلام دوستان. من یه عضو جدیدم . میخواستم بیام اینجا یه topic در مورد dota allstars بزنم که همه بیان تو و یاد بگیرن و یاد بدن حالا هر کی میخواد شروع کنه. :biggrin:

B O L O T
10-11-2006, 18:22
حالا چي هست عكسي چيزي سبك و ... رو بگو

ببخشيد من يه سايت براي قطعات كامپيوتر مي خوام كه كامل قيمت وقطعات رو داشته باشه

The 69 eyes
10-11-2006, 18:26
dota allstars یکی از map های مهم و مسابقاتی warcraft هست که طرفداران زیادی داره. :)

Hell lord
10-11-2006, 23:18
كار قشنگي كردي

من مي خواستم اي ن كارو انجام بدم كه قسمت شما شد.

حالا هركمك از دستم بر بياد برات انجام ميدم .

راستي من عضو سايت dota allstars هستم.

R@R#M@N
10-11-2006, 23:37
من تو گيم نت ها ديدم بازي ميكنن
ولي بلد نيستم و ميخام ياد بگيرم (هيچ سر رشته اي از وار هم ندارم)
فقط 10 15 بار D Day بازي كردم
اگه ميخاين توضيح بدين درست حسابي و از اول بگين

The 69 eyes
11-11-2006, 15:03
پس شروع میکنم براتون. منم عضو dota-allstars.com هستم. خیلی خوبه بازیشون.
برا شما هم از اول میگیم چشم. ;)
آقایHell lord شما بحث رو شروع کن تا من ادامه بدم برا دوستان. ;)

Hell lord
12-11-2006, 07:03
خوب من يك سري توضيحات اوليه بدم كه بدونين جريان بازي از چه قراره.

در اين مپ دو تا بيس است وسه تا راه اصلي كه سرباز هاي شما به صورت اتو ماتيك ساخته مي شوند ودر اين

سه مسير به طرف بيس دشمن حمله مي كنند . ;)

در اين مپ شما با انتخاب يك هيرو(از نظر لغوي به معني قهرمان هست ) كه در اين مپ يك چزي حدود 80 تا

هيرو وجود داره كه هر كدام از هيرو ها 4تا Magic (جادو) اصلي دارن كه مجيك ها مدلهاي مختلفي دارن(بعدا در

موردش بحث مي كنيم) واين هيرو ها را مي توانيد از Tavern هاي هر بيس انتخاب كنيد كه هر بيس چهار تا

Tavern داره . :blink:

و نکته جالب این هست که تقریبا هیچ کدام از مجیک های هیرو ها مثل هم نیستند. :blink:

ودر این مپ یک سری شاپ (محل خرید جادو ها) هست که بیشتر آنها در بیس خودتان هست ویکی از شاپها

در وسط جنگل هر بیس قرار دارد که اصلی ترین مجیک ها آنجا هستند. :biggrin:

ونکته جالب این مپ این هست که 98% این مجیک ها باید با هم ترکیب شوند تا قابل استفاده باشند.

وشما با ترکیب کردن این مجیک ها می توانید 6 عدد مجیک را در محل حمل جادو هر هیرو که انتخاب کردید قرار

دهید (اینونتوری) و هیرو خود را از لحاظ قدرت سرعت و و و ...... خیلی چیز های دیگر قوی کنید.

تا اینجا رو داشته باشین تا بقیه رو بعدا براتون بگم. :biggrin: :biggrin: :laughing:

The 69 eyes
12-11-2006, 17:00
دستت درد نکنه hell lord جان. شما توضیحات اولیه رو دادی من میرم سر یه سری چیزهایی که جا افتاد :
اول عکس item ها رو میزارم که برا توضیح item ها از رو این بدونین چیه . اسماشونم زیرشون نوشته :
البته باید بگم این عکسها مال version 6.38 هست که جدید ترین version که اومده همونه:

hero ها به 3 نوع اند : agility و strenth و inteligence .
strenth:یک نوع hero هایی هستند که به قول خودت خونشون زیاد. atackشون زیاد نیست.
agility: یک نوع heroهایی هستند که atack و atack speed زیادی دارند. اما نه خون زیاد و نه level زیاد دارند.
inteligence : به hero هایی گفته میشه که فقط level دارند. نه atack و نه atack speed و نه خون زیادی دارن

اینم linke جدید ترین dota allstars که 6.38b ai نام داره. تو این version میتونی تو خونه با cumputer بازی کنی یعنی خود cumputer با هات بازی میکنه. بفرما :

بازم سوال بود در خدمتیم. :rolleye:

R@R#M@N
12-11-2006, 17:19
ممن.ن
راستش رو بخاي با اين توضيحات اين بازي مث D DAY هست
راستش من به خريدها آشنايي ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و نميدونم به چه كار و تركيبشون چجوريه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
12-11-2006, 18:02
خواهش میکنیم. :biggrin:
زیر هر item نوشته که باید چیا بخری که مخلوط شن. اونهایی که نوشته یه دونه چوب میخواد یعنی نیاز به مخلوط داره. ببین یه سری item هم تو shop یا همون مغازه وسط map هست. بگردی پیداش میکنی . item های گرون رو اونتو میفروشه.

R@R#M@N
12-11-2006, 22:12
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا كامل در اين مورد (ايشاالله) توضيح داده ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
12-11-2006, 23:42
مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا كامل در اين مورد (ايشاالله) توضيح داده ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کدوم مورد ؟!
بعد شما تا این version که دادم رو بازی نکنی یاد نمیگیری. اونو بازی کن و هر اشکالی بود بگو تا جواب مشکلت رو بگیم.

موفق باشی. bye bye تا فردا. ;)

Metalzadeh
13-11-2006, 02:16
شاخه Dota ؟ :)

دیگه توضیح نمی خواد هر کس بشینه یکی دو دست بازی کنه یاد می گیره

فقط چیزای خورده ریز مثه Denies

اگه نمی دونین بگم ؟

فعلا

Crazy_Devil
13-11-2006, 18:26
اين چرت و پرتا چيه شما ميگين
يه خرده در مورد هيرو ها بگيد و چه آيتم هاي بخرن كدم هيرو ها رو با هم بردارند

HELLBOY_HP
13-11-2006, 19:11
من كل مپ هاي دوتا رو دارم يكي اخرين Ver رو هم دارم ولي وقتي روش كليك مي كنم يه صفحه مياد و ميره ولي اجرا نميشه ولي مپ هاي ديگر رو راحت اجرا ميكنه چه كار كنم؟//؟

The 69 eyes
13-11-2006, 20:13
من كل مپ هاي دوتا رو دارم يكي اخرين Ver رو هم دارم ولي وقتي روش كليك مي كنم يه صفحه مياد و ميره ولي اجرا نميشه ولي مپ هاي ديگر رو راحت اجرا ميكنه چه كار كنم؟//؟
سلام دوست عزیز . من link جدید ترین version رو دادم تو صفحه اول. link که باز شد رو گزینه download بزن .

The 69 eyes
13-11-2006, 20:22
اين چرت و پرتا چيه شما ميگين
يه خرده در مورد هيرو ها بگيد و چه آيتم هاي بخرن كدم هيرو ها رو با هم بردارند
آقا شما چقدر عصبانی هستی !

ولی چشم فعلاٌ برایِ شروع itemهای مورد نیاز برایِ heroهایِ معروف رو براتون میزارم :
bone fletcher :
power treads
diving repair
aegis of the Immortal
sange and yasha
the butterfly
satanic

sand king:
boots of teravel
radiance
heart of tarrasque
kelens dagger of escape
satanic
battle fury

crystal maiden:
boots of teravel
aghanims scepter
black king bar
vanguard
eye of skadi
hand of midas

night stalker:
heart of tarrasque
radiance
sange and yasha
boots of speed
black king bar
critical strike

razor:
boots of teravel
sange and yasha
peseverance
the butterfly
satanic
critical strike

puge:
heart of tarrasque
radiance
boots of teravel
sange
satanic
battle fury

تا اینجاشو گفتم. اگه در مورد heroیِ دیگه ای سوال داشتید بگید تا بگم .

من میخواستم از اول اول شروع کنم که مثل اینکه تحمل نداشتید. باشه.

The 69 eyes
13-11-2006, 20:28
در ضمن یادم رفت بگم این Itemهایی که گفتم نسبت به heroیی که با شما میجنگه بعضی وقتها فرق میکنه. ولی بیشتر وقتها همین itemها رو میخرن.

yakuza
13-11-2006, 22:09
چه عجب یه dota باز اینجا پیدا شد.
رفیق تعریف کن با چه Hero بازی میکنی ، هم holy هم dark

The 69 eyes
13-11-2006, 22:21
:biggrin: .

با bone fletcher و blade master. :cool:

yakuza
13-11-2006, 22:35

از اونجایی که بازی بالانسه همه ی هیرو ها خوبن ولی اگه با هم تیمی ها مچ باشم ShadowHunter و Night Stalker
و اگه نباشم Trant Protector و Tidehunter

The 69 eyes
13-11-2006, 22:42
این hero ها خوبه shadow hunter هر وقت اراده کنه میتونه هر hero یی رو بگیره . night stalker هم که توشب بد خفن میشه. protector هم که cover دهنده team هست. tide hunter هم بد نیست ولی جای پیشرفت زیاد نداره.

yakuza
13-11-2006, 22:54
آره دیگه وقتی shadow hunter هستم یه دگون آبی با یه رفرش ارب میگیرم از تو جنگل میدازم میرم طرف بیس حریف وقتی اونا راش بدن 2تا مار میزارم یه تله میکنم :happy:
رفیق جان موفق باشی انشالا بعدا کامل در مورد بازی با هم بحث میکنیم.

yakuza
13-11-2006, 23:01
آره دیگه وقتی shadow hunter هستم یه دگون آبی با یه رفرش ارب میگیرم از تو جنگل میدازم میرم طرف بیس حریف وقتی اونا راش بدن 2تا مار میزارم یه تله میکنم :happy:

Metalzadeh
14-11-2006, 00:23
آقا شما چقدر عصبانی هستی !

ولی چشم فعلاٌ برایِ شروع itemهای مورد نیاز برایِ heroهایِ معروف رو براتون میزارم :
bone fletcher :
power treads
diving repair
aegis of the Immortal
sange and yasha
the butterfly
satanic

razor:
boots of teravel
sange and yasha
peseverance
the butterfly
satanic
critical strike

.

واسه این دوتا Satanic :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

The 69 eyes
14-11-2006, 15:57
واسه این دوتا Satanic :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:
بله . ببینید برای اینکه atack speed بالایی دارند واین که atack زیاد دارند این item را میخرند. چون health یا همان خون آنها کم است . با این کار خونشان تقریبا بینهایت میشه. :rolleye:. یعنی در اصل با هر atack حدود 70 تا hitpoint پر میکنند. یعنی در هر ثانیه حدود 160 hp البته موقع atack .

The 69 eyes
14-11-2006, 15:59
ممنون رفیق. ولی سعی کن همه این اصتلاحات رو به english بنویسی و مثلا اگه بتونی به تله کردن اسم خود level رو بگی خوب میشه.

ممنون :biggrin: .

HELLBOY_HP
14-11-2006, 17:26
اقاي the 69 eyes من اون ورژن رو هم از لينكي كه گذاشتي گرفتم ولي اون هم اجرا نميشه.

Metalzadeh
14-11-2006, 18:23
بله . ببینید برای اینکه atack speed بالایی دارند واین که atack زیاد دارند این item را میخرند. چون health یا همان خون آنها کم است . با این کار خونشان تقریبا بینهایت میشه. :rolleye:. یعنی در اصل با هر atack حدود 70 تا hitpoint پر میکنند. یعنی در هر ثانیه حدود 160 hp البته موقع atack .

عزیزه من Lifesteal این Item فقط برای هیروهای Melee هست
اگه می خوان که Health شون زیاد شه هم Sange & Yasha بسه
اگر هم زیاد پول در اوردن Heart می بندن

The 69 eyes
14-11-2006, 19:31
اقاي the 69 eyes من اون ورژن رو هم از لينكي كه گذاشتي گرفتم ولي اون هم اجرا نميشه.

نمیدونم والا منم. شاید مشکل از cumputer شما باشه اصلا چون من اونو اجرا کردمش. حالا چه eror ی میده ؟!

The 69 eyes
14-11-2006, 19:35
عزیزه من Lifesteal این Item فقط برای هیروهای Melee هست
اگه می خوان که Health شون زیاد شه هم Sange & Yasha بسه
اگر هم زیاد پول در اوردن Heart می بندن
کی گفته فقط مال hero های melee هست ؟!!!!!!
در ضمن به نظر من این کاملا اشتباه هست که از یه item چند بار بخری. بعد sange and yasha مگه چقدر hitpoint میده ؟!

آهان در ضمن بگم که این item ها مال patch قبل بودن تو patch جدید باید اون item ی که chain میزنه با مخلوط جدیدش رو خرید. از این به بعد جای satanic برای bone fletcher و بسیاری از hero های agility که level ی که orb efect نداشته باشن این item رو میزنن چون به عنوان بهترین item برای agility ها شناخته شده.

Hell lord
15-11-2006, 09:49
سلام

يك سوال دارم

به نظر شما كدوم هيرو قويتره (از نظر شخصي خودتون) ؟

من با اين هيرو ها حال ميكنم :

omniknight
earth shaker
ursa warrior
viper
lycanthrope

Hell lord
15-11-2006, 09:54
سلام

راستي ميشهdota رو آنلاين بازي كرد؟

HELLBOY_HP
15-11-2006, 11:14
اقاي the 69 eyes اصلآ error نميده گفتم كه يه صفحه سياه مياد وميره بر ميگرده به صفحه قبل. 6-7 تا مپ دوتا رو دارم همشون همين جوريه فقط مپ hero باز ميشه .راستي ميتوني به ترتيب مراحلي رو كه واسه اجراي دوتا طي ميكني وتنظيماتي كه انجام ميدي رو بگي؟؟؟

Metalzadeh
15-11-2006, 15:02
دریافت آخرین ورژن Dota :

DotA 6.38b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metalzadeh
15-11-2006, 15:04
سلام

راستي ميشهdota رو آنلاين بازي كرد؟

بله میشه

با نرم افزارهایی مانند Rapgame , WCGzone , GG Client
میشه بازی کرد

The 69 eyes
15-11-2006, 15:20
اقاي the 69 eyes اصلآ error نميده گفتم كه يه صفحه سياه مياد وميره بر ميگرده به صفحه قبل. 6-7 تا مپ دوتا رو دارم همشون همين جوريه فقط مپ hero باز ميشه .راستي ميتوني به ترتيب مراحلي رو كه واسه اجراي دوتا طي ميكني وتنظيماتي كه انجام ميدي رو بگي؟؟؟
بله.
1. بازی رو download میکنم
2. میریزیش تو قسمت maps
3. میزنی تو بازی بازیش میکنی

همین تنظيمات خاصی نداره برای زدن تو بازی

The 69 eyes
15-11-2006, 15:24
بله میشه

با نرم افزارهایی مانند Rapgame , WCGzone , GG Client
میشه بازی کرد
سلام آقا . خوبی ؟!
تایید میشه . ولی version جدید dota این هست نه اون :

شاید بگید جدید ai هست و فرقی نداره ولی چون بعد از اون اومد دوتا از bug هاش رو گرفتن.

Metalzadeh
15-11-2006, 18:12
سلام آقا . خوبی ؟!
تایید میشه . ولی version جدید dota این هست نه اون :

شاید بگید جدید ai هست و فرقی نداره ولی چون بعد از اون اومد دوتا از bug هاش رو گرفتن.

قربونت . تو چطوری ؟

مرسی اگه Bug هاش هم بگی ممنون میشم

The 69 eyes
15-11-2006, 19:51
قربونت . تو چطوری ؟

مرسی اگه Bug هاش هم بگی ممنون میشم

خوبم thx .
والا یکیش اینه که وقتی با این hero جدیده تو team 1 میفتادی تو آبهای پایین map بیشتر وقتی اینجوری میشد که تا آخر بازی invunable بودی یا همان ضد ضربه . تو patch جدید اینطور نیست.

اونیکیشو یادم نیست . :sad:

The 69 eyes
16-11-2006, 22:02
چرا این تاپیک خوابید باز ؟!!!!

yakuza
17-11-2006, 00:02
خوب یه کاری میشه کرد
اگه تو گیم نت بازی میکنید replay هاتون یه جوری بیارین و برای دانلود اینجا بزارید.

yakuza
17-11-2006, 00:04
اینقدر هم دنبال هیرو قوی نگردید همه هیرو ها قوی هستن و در عین حال ضعیف بستگی داره هیرو روبرو چی باشه و مسئولیت شما در تیم چیه.

Metalzadeh
17-11-2006, 00:36
خوبم thx .
والا یکیش اینه که وقتی با این hero جدیده تو team 1 میفتادی تو آبهای پایین map بیشتر وقتی اینجوری میشد که تا آخر بازی invunable بودی یا همان ضد ضربه . تو patch جدید اینطور نیست.

اونیکیشو یادم نیست . :sad:

مرسی
هر وقت یادت اومد بگو ;)

Metalzadeh
17-11-2006, 00:37
نظرتون در مورد 4 ترکیب جدیده بازی چیه ؟

Metalzadeh
17-11-2006, 00:40
چرا این تاپیک خوابید باز ؟!!!!

فعلا 2 نفریم
البته اگه منو قابل بدونی :cool:
درست میشه
با کمک هم راش می ندازیم :biggrin:

The 69 eyes
17-11-2006, 13:23
خوب یه کاری میشه کرد
اگه تو گیم نت بازی میکنید replay هاتون یه جوری بیارین و برای دانلود اینجا بزارید.
چشم من demo ها رو دارم ولی site برای upload ندارم. اگه دارید بدید لطفا.

The 69 eyes
17-11-2006, 13:24
اینقدر هم دنبال هیرو قوی نگردید همه هیرو ها قوی هستن و در عین حال ضعیف بستگی داره هیرو روبرو چی باشه و مسئولیت شما در تیم چیه.
بله همه اینا رو من گفته بودم ولی بعضیا خواستن نظر من در مورد بهترین hero ی map بدونن. ;)

The 69 eyes
17-11-2006, 13:40
نظرتون در مورد 4 ترکیب جدیده بازی چیه ؟

یکیش که خیلی برا agility ها خوبه chain هم میزنه ! 200 تا damage میده chain ش !!!!! ولی حیف که orb efect هست :sad: .

یکیش هم که مثل mekanes میمونه ولی mana پر میکنه خفنه اونم ! برا inteligence ها یا hero های دیگه که level دارند ولی mana کم دارند میخرند.

یکیش هم aura ی انواع چیز هاست که aura ی healing و armour و man regeneration میده خیلی خوفه اونم یکی تو team بخره تو درگیریها خیلی بدرد میخوره.

یکیش هم که مرغیه که با upgrade پرنده میشه یه دفه تند میره.

همش خوبه. :cool:

The 69 eyes
17-11-2006, 13:41
فعلا 2 نفریم
البته اگه منو قابل بدونی :cool:
درست میشه
با کمک هم راش می ندازیم :biggrin:
ما چاکر شما هستیم عزیز.

شما مارو قابل بدونی ما میدونیم.

اگه بشه که خوبه ;) .

Metalzadeh
17-11-2006, 14:20
آره ترکیب های جدید خوبن و مفید
خیلی از چیزهای قبلی هم یا قیمتش عوض شده یا تاثیرش کمو زیاد
در کل بازی داره به سوی سریعتر شدن پیش میره

Metalzadeh
17-11-2006, 14:28
چشم من demo ها رو دارم ولی site برای upload ندارم. اگه دارید بدید لطفا.

از اینجا می تونی استفاده کنی

The 69 eyes
17-11-2006, 15:15

دستت درد نکنه. میزارم واسه فردا. ;)

-MRG
18-11-2006, 15:39
آقا تركيبي رو كه ببراي هروي اسنايپر ميبنديد چيه؟
كاري به هروي جولويي نداريم
به طور معمول چه تركيبي براش ميزنيد.

yakuza
18-11-2006, 16:05
آقا تركيبي رو كه ببراي هروي اسنايپر ميبنديد چيه؟
كاري به هروي جولويي نداريم
به طور معمول چه تركيبي براش ميزنيد.

اگه بازی 5به 5 بود و پول کم بود یه آیتم band [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع میکنن و بعد یا sang and yasha [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع میکنن و اول باید yasha رو جمع کنی یا آیتم بش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چون خود اسنایپر بش می کنه و این تعداد بش رو افزایش میده در وسط اینا آیتم power tread [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم باید جمع کنی بعد که اوضاع مالی خوب شد آیتم butterfly [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع کن و اگه عمری به بازی مونده بود یه Hyper [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بخر .

The 69 eyes
18-11-2006, 20:23
اگه بازی 5به 5 بود و پول کم بود یه آیتم band [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع میکنن و بعد یا sang and yasha [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع میکنن و اول باید yasha رو جمع کنی یا آیتم بش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چون خود اسنایپر بش می کنه و این تعداد بش رو افزایش میده در وسط اینا آیتم power tread [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم باید جمع کنی بعد که اوضاع مالی خوب شد آیتم butterfly [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جمع کن و اگه عمری به بازی مونده بود یه Hyper [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بخر .
سلام yakuza جان.

اینهایی که زدی درسته ولی مال patch v.6.36 هست نه 38 چون این item جدیده که chain میزنه با مخلوط جدیدش رو به جای sange and yasha برای بیشتر hero های agility میزنن.

ممنون.

The 69 eyes
18-11-2006, 20:25

ببین عزیز نشد. یعنی عضو شدم upload هم کردم ولی نمیشه برای download شما گذاشت :sad:

ولی دارم تو یه site دیگه عضو میشم که اونجا میشه. :happy:

Metalzadeh
18-11-2006, 23:31
ببین عزیز نشد. یعنی عضو شدم upload هم کردم ولی نمیشه برای download شما گذاشت :sad:

ولی دارم تو یه site دیگه عضو میشم که اونجا میشه. :happy:

شرمنده

منتظر Replay ها هستیم

HELLBOY_HP
19-11-2006, 16:53
the setup a custom game click one of the button below من وقتي ميخوام مپ ئوتا رو اجرا كنم اين error رو ميده مشكل از كجاست مپ هاي ديگه اين مشكل رو نداره حتي مپ هيرو .

The 69 eyes
19-11-2006, 21:21
the setup a custom game click one of the button below من وقتي ميخوام مپ ئوتا رو اجرا كنم اين error رو ميده مشكل از كجاست مپ هاي ديگه اين مشكل رو نداره حتي مپ هيرو .
نمیدونم دقیق ولی اینی که شما نوشتی میگه یکی از دگمه های زیر را انتخاب کنید تا بازی تنظیم کنید. حالا چه دگمه هایی میده ؟

HELLBOY_HP
20-11-2006, 11:06
نمیدونم دقیق ولی اینی که شما نوشتی میگه یکی از دگمه های زیر را انتخاب کنید تا بازی تنظیم کنید. حالا چه دگمه هایی میده ؟
دكمه اي واسه انتخاب نميده وقتي رو create game كليك ميكنم اين صفحه باز ميشه:
صفحه اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صفحه دوم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Metalzadeh
20-11-2006, 13:09
دكمه اي واسه انتخاب نميده وقتي رو create game كليك ميكنم اين صفحه باز ميشه:
صفحه اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صفحه دوم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوسته من . من یه راه دیگه می گم اینم امتحان کن

وقتی بازی رو اجرا می کنی به ترتیب این کارارو بکن :
1.Single Player
2.Custom Game
3.Select Map
4.Start Game

اگه باز هم نشد بگو :cool:

HELLBOY_HP
20-11-2006, 18:20
دوسته من . من یه راه دیگه می گم اینم امتحان کن

وقتی بازی رو اجرا می کنی به ترتیب این کارارو بکن :
1.Single Player
2.Custom Game
3.Select Map
4.Start Game

اگه باز هم نشد بگو :cool:

از اين راه هم نميشه وقتي مپ رو انتخاب ميكني و start game رو ميزني باز هم هيچ اتفاقي نمي افته فقط يه صفحه سياه مياد و ميره .

The 69 eyes
20-11-2006, 21:32
از اين راه هم نميشه وقتي مپ رو انتخاب ميكني و start game رو ميزني باز هم هيچ اتفاقي نمي افته فقط يه صفحه سياه مياد و ميره .
ببین عزیز اگه خیلی دوست داری بازیش کنی یه دور دوباره windows بریز و cd warcrfat ت رو هم عوض کن. 100% درست میشه.

The 69 eyes
20-11-2006, 21:40
ببین metalzade جان اون bug هایی که میخواستی اینها هستن :

1: موقع خرید item که chain داره 2 تا میشه ویه inventory ت رو اشغال میکنه.

2: بعضی وقتها از level 18-17 یه دفعه میای رو level 1 با همون item ها.

3: Level 6 همون hero ی banshie یه دفعه گیر میکنه.

همین.

Metalzadeh
20-11-2006, 22:50
ببین metalzade جان اون bug هایی که میخواستی اینها هستن :

1: موقع خرید item که chain داره 2 تا میشه ویه inventory ت رو اشغال میکنه.

2: بعضی وقتها از level 18-17 یه دفعه میای رو level 1 با همون item ها.

3: Level 6 همون hero ی banshie یه دفعه گیر میکنه.

همین.

دستت درد نکنه :biggrin:

Metalzadeh
21-11-2006, 01:48
به نظر شما بدترین Hero بازی چیه ؟

من میگم Spectre

Y@shar
22-11-2006, 12:04
چه topic خوبی ادامه بدید.

The 69 eyes
22-11-2006, 12:08
به نشر شما بدترین Hero بازی چیه ؟

من میگم Spectre

سلام.

ببین dota کلا hero ی بدی نداره. همه hero ها خوبه. مثلا همین spectre که شما میگید رو یکی از دوستام چنان باهاش بازی میکنه که باید ببینی. با هیچ hero یی نمیتونی جلوش واستی . اگه تونستم demo بزارم مال اون هم میزارم. :sad:

The 69 eyes
22-11-2006, 12:23
metalzade جان ببین الان میتونی این demo ها رو download کنی :

این از گوبلین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از سند کینگ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از شدوفیند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم demo ی یکی از bug ها که گفتم از level 18 میم رو level 1 یه دفعه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این چندتا رو امتحان کردم سالمهو اینا رو ببین خواستی بازم بگو. اسمم هم توی اینا اسم خودمه یعنی ara-Z . :blush:

The 69 eyes
22-11-2006, 12:51
راستی یادم رفت بگم این demo ها مال این patch هستن و فقط با این patch میتونی ببینیشون این link رو براتون میزارم برای download که بتونین demo هایی که میدم رو باهاش ببینید . یادتون نره بعد از این که دیدید نظر هم بدید یا بگین چه ایراداتی تو بازیم بوده :

این link مپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم demo دیدن بلد باشی دیگه نه ؟
بعد یادت نره اینا رو بیرون پخش نکنیا !!!!! بعروف میشم مجله ها میریزن سرم !!!!! :biggrin:

سوال دیگه ای بود در خدمتیم و درضمن دیکه کم کم همه از خودشون demo بزارن که ببینیم و ایراداشونو بهشون بگیم. چون فکر کنم دیگه چیز های اولیه رو به همه گفته باشیم نه ؟ ;)

بعد کسانی که english ششون خوبه بیان تو این site عضو شنو چون site رسمی dota allstars هست و منم تو اونجا عضوم و خیلی چیز ها یاد گرفتم. اینم link :

این قسمت از site هم همیشه جدیدترین version های dota allstars رو میزاره:

این قسمت هم همیشه جدیدترین version که ai باشه رو میزاره :

حالا نرین اونجا موندگار شیدا اینجا هم یادتون نره !!!

دیگه فکر نکنم چیز ناگفته ای مونده باشه :happy:

The 69 eyes
22-11-2006, 20:59
آقای metalzade نیست هیچ کس هم نیست پس کم کم داره در topic تخته میشه

Metalzadeh
23-11-2006, 00:30
سلام.

ببین dota کلا hero ی بدی نداره. همه hero ها خوبه. مثلا همین spectre که شما میگید رو یکی از دوستام چنان باهاش بازی میکنه که باید ببینی. با هیچ hero یی نمیتونی جلوش واستی . اگه تونستم demo بزارم مال اون هم میزارم. :sad:

نمی دونم چی بگم ;)
ولی شاید این نظر 15 20 نفر باشه که Spectre بدترینه :blush:
حالا شما Replay بزار شاید نظرمون عوض شد :biggrin:

Metalzadeh
23-11-2006, 00:34
metalzade جان ببین الان میتونی این demo ها رو download کنی :

این از گوبلین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از سند کینگ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این از شدوفیند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم demo ی یکی از bug ها که گفتم از level 18 میم رو level 1 یه دفعه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این چندتا رو امتحان کردم سالمهو اینا رو ببین خواستی بازم بگو. اسمم هم توی اینا اسم خودمه یعنی ara-Z . :blush:

شرمنده که دیر شد :blush:

ماله سند کینگ و شدو فیند رو دیدم :cool:

اون Bug هم برای خودم پیش اومد :sad:

Metalzadeh
23-11-2006, 00:37
راستی یادم رفت بگم این demo ها مال این patch هستن و فقط با این patch میتونی ببینیشون این link رو براتون میزارم برای download که بتونین demo هایی که میدم رو باهاش ببینید . یادتون نره بعد از این که دیدید نظر هم بدید یا بگین چه ایراداتی تو بازیم بوده :

این link مپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم demo دیدن بلد باشی دیگه نه ؟
بعد یادت نره اینا رو بیرون پخش نکنیا !!!!! بعروف میشم مجله ها میریزن سرم !!!!! :biggrin:

سوال دیگه ای بود در خدمتیم و درضمن دیکه کم کم همه از خودشون demo بزارن که ببینیم و ایراداشونو بهشون بگیم. چون فکر کنم دیگه چیز های اولیه رو به همه گفته باشیم نه ؟ ;)

بعد کسانی که english ششون خوبه بیان تو این site عضو شنو چون site رسمی dota allstars هست و منم تو اونجا عضوم و خیلی چیز ها یاد گرفتم. اینم link :

این قسمت از site هم همیشه جدیدترین version های dota allstars رو میزاره:

این قسمت هم همیشه جدیدترین version که ai باشه رو میزاره :

حالا نرین اونجا موندگار شیدا اینجا هم یادتون نره !!!

دیگه فکر نکنم چیز ناگفته ای مونده باشه :happy:

کارت درسته ;) خسته نباشی
منم چیزای زیادی از فوروم خود سایت DotA یاد گرفنم
منم Replay های خودمو می زارم :puke:

Metalzadeh
23-11-2006, 00:44
اینم یه Replay از خودم مربوط به تاریخ :1/9/85
تیم حریف کم آورد خارج شد :evil:
تو گیم نت ما 6.38b زیاد طرفدار نداره چون Tower های بیس Regeneration نداره

Replay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The 69 eyes
23-11-2006, 15:08
شرمنده که دیر شد :blush:

ماله سند کینگ و شدو فیند رو دیدم :cool:

اون Bug هم برای خودم پیش اومد :sad:
ok.

حالا دیدی ایرادامو بگو یا بگو قشنگ بود یا نه ؟ :happy:

خوب شد پیش اومد . چون احتمال داشت بعضیا فکر کنن من از خودم در آوردم :tongue:

The 69 eyes
23-11-2006, 15:12
کارت درسته ;) خسته نباشی
منم چیزای زیادی از فوروم خود سایت DotA یاد گرفنم
منم Replay های خودمو می زارم :puke:
قابا شما رو نداشت.

حالا چرا این : ( :puke: ) رو زدی ؟!! مگه بده بازیت. در ضمن بد بودن بازی هم اشکال نداره که. از معلوماتت معلومه که بازیت خوبه.

The 69 eyes
23-11-2006, 15:46
اینم یه Replay از خودم مربوط به تاریخ :1/9/85
تیم حریف کم آورد خارج شد :evil:
تو گیم نت ما 6.38b زیاد طرفدار نداره چون Tower های بیس Regeneration نداره

Replay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببین link ت مال صفحه اصلی 4 sheard هست اشتباه دادی ! :sad: !

Metalzadeh
23-11-2006, 20:55
ببین link ت مال صفحه اصلی 4 sheard هست اشتباه دادی ! :sad: !

آقا شرمنده :) ID من هم تو بازی I§ Pest هست :evil:

اینم لینک درست :

Metalzadeh
24-11-2006, 01:01
ok.

حالا دیدی ایرادامو بگو یا بگو قشنگ بود یا نه ؟ :happy:

خوب شد پیش اومد . چون احتمال داشت بعضیا فکر کنن من از خودم در آوردم :tongue:

ایرادی که نداشتی
فقط بهتر نبود با سند کینگ اول Heart می بستی ؟
و به جای Battle Fury از Monkey استفاده می کردی ؟

The 69 eyes
24-11-2006, 10:23
ایرادی که نداشتی
فقط بهتر نبود با سند کینگ اول Heart می بستی ؟
و به جای Battle Fury از Monkey استفاده می کردی ؟
والا به نظر من و بیشتریا بهترین item برای sand kin همون raniance هست چون هم خوب اگه دیده باشه باهاش hero گرفتم هم راحت باهاش پول در آوردم.

بعد من برای sand king که butter fly نزدم. شما منظورت کدوم hero ست ؟

The 69 eyes
24-11-2006, 10:41
ببین این demo فقط مال 24 دقیقه اول بود و نمیدونم که تو hero ت چی بود. بعد Hero ت رو بگو تا اشکالات خودت و team ت رو بهت بگم ;)

اشکالی که تو بیشترتون بود خرید item های اشتباه بود. شما باید وقتی دو نفر مثلا پایین میرید یکی aura ی ring off regeneration بخره ویکی aura ی sobi mask که هم سریع تر mana پر کنید وهم Health بعد obi knight شما راحت میتونه shadow fiend رو بترکونه با یه atack درست. بعد هم چرا برای ghoul اول heart روفتید اول sange and yasha اگه براش بزنید یه atack speed خفن داره خفن تر هم میشه و health و atack ش هم میره بالا.

یادت نره اسمت رو بگی چون نفهمیدم کدوم بودی . موفق باشی . ;)

Cain
24-11-2006, 17:04
من امروز داشتم تو Google سرچ ميکردم درباره Dota به اينجا رسيدم اومدم عضو شدم :blush:
من يکمي در حد متوسط DOta بلدم !
خوشحال ميشم تو بحثهاتون شرکت کنم :blush: !

Metalzadeh
24-11-2006, 19:07
والا به نظر من و بیشتریا بهترین item برای sand kin همون raniance هست چون هم خوب اگه دیده باشه باهاش hero گرفتم هم راحت باهاش پول در آوردم.

بعد من برای sand king که butter fly نزدم. شما منظورت کدوم hero ست ؟

من فقط نظرم رو گفتم :happy:
بعدش من نگفتم Butter Fly من گفتم Battle Fury

Metalzadeh
24-11-2006, 19:10
ببین این demo فقط مال 24 دقیقه اول بود و نمیدونم که تو hero ت چی بود. بعد Hero ت رو بگو تا اشکالات خودت و team ت رو بهت بگم ;)

اشکالی که تو بیشترتون بود خرید item های اشتباه بود. شما باید وقتی دو نفر مثلا پایین میرید یکی aura ی ring off regeneration بخره ویکی aura ی sobi mask که هم سریع تر mana پر کنید وهم Health بعد obi knight شما راحت میتونه shadow fiend رو بترکونه با یه atack درست. بعد هم چرا برای ghoul اول heart روفتید اول sange and yasha اگه براش بزنید یه atack speed خفن داره خفن تر هم میشه و health و atack ش هم میره بالا.

یادت نره اسمت رو بگی چون نفهمیدم کدوم بودی . موفق باشی . ;)

این بازی رو ما همین جوری نشستیم
اسم منم تو بازی I§ Pest بود :cool:

Metalzadeh
24-11-2006, 19:14
من امروز داشتم تو Google سرچ ميکردم درباره Dota به اينجا رسيدم اومدم عضو شدم :blush:
من يکمي در حد متوسط DOta بلدم !
خوشحال ميشم تو بحثهاتون شرکت کنم :blush: !

سلام
عضویتت رو تبریک می گم :biggrin:

ما هم خوشحال می شیم با ما همکاری کنی :rolleye:

The 69 eyes
24-11-2006, 21:53
من فقط نظرم رو گفتم :happy:
بعدش من نگفتم Butter Fly من گفتم Battle Fury
اهان دستت درد نکنه. thx.

راست میگی اشکال از من بود :sad:

The 69 eyes
24-11-2006, 22:01
cain عزیز عضو شدنت رو تبریک میگم و خوشحالم به جمع ما پیوستی.

The 69 eyes
24-11-2006, 22:04
این بازی رو ما همین جوری نشستیم
اسم منم تو بازی I§ Pest بود :cool:
پس باید تبریک بگم چون به نظر من بهترین بازی بین یارات رو خودت داشتی. ولی اگه شد یه demo کامل بزار

The 69 eyes
24-11-2006, 22:15
آقا یه سری ترکیب برای 5vs5 اگه کسی بلده که خفن باشه بده. من خودم 3-4 تا بلدم. شما هم چندتا بگین.

Metalzadeh
25-11-2006, 00:12
پس باید تبریک بگم چون به نظر من بهترین بازی بین یارات رو خودت داشتی. ولی اگه شد یه demo کامل بزار

ممنون :blush:

باشه کامل می زارم

اینم کامل بود فقط تیم حریف خارج شد :evil:

Metalzadeh
25-11-2006, 00:13
آقا یه سری ترکیب برای 5vs5 اگه کسی بلده که خفن باشه بده. من خودم 3-4 تا بلدم. شما هم چندتا بگین.

ترکیب هیرو بگم یا Item ؟

Cain
25-11-2006, 01:22
اگه واسه هيرو ميخواي به نظر من :
Light :
1- Vengeful Spirit
2- Warchief
3- Omni Knight
4- Goblin Techies
5- Stone Gaint

Dark :
1- Necrolyte
2- Lord of Avernus
3- Netherdrake - Viper
4- Nerubian Assassin
5- Bane Elemental

Metalzadeh
25-11-2006, 02:07
Light :

Vengeful Spirit
Crystal Maiden
Treant Protector
Omniknight
Moon rider

Dark :

Venomancer
Doom
Bone Fletcher
Sand King
Lord of Avernus

Metalzadeh
25-11-2006, 02:36
راستی نظرتون در مورد این هیرو جدیده Priestess of the Moon چیه ؟

من می گم هم خوبه هم بده
چون Agility ولی همه ی Spell هاش زدنیه به خاطر همین Mana زیاد می خواد
Spell اولش عالیه
Spell دومش یه جورایی اعصاب خورد کنه
Spell سومش یه جورایی باحاله :)
Spell چهارم یا همون Level 6 هم که خداس
Range و Speed اش هم خوبه (Range 600) :ohno:

Cain
25-11-2006, 12:27
آقا metalzadeh عزيز نظرت جالبه اما تو قسمت Dark هيرو Suport قرار ندادي !
راستي اگه Light هيرو Warcheif ورداشت با کدوم يکي از اين هيروها ميخواي بزنيش ؟ ;) بدون داشتن Necrolyte تو ترکيب تيم ؟

راستي درباره اون هيرو جديده همه Spellهاش خداست کافيه واسش يه Maelstorm بگيري و با Eaglehorn ترکيب کني بعد ببين چي کار ميکنه ! :tongue: :biggrin:

The 69 eyes
25-11-2006, 15:35
اگه واسه هيرو ميخواي به نظر من :
Light :
1- Vengeful Spirit
2- Warchief
3- Omni Knight
4- Goblin Techies
5- Stone Gaint

Dark :
1- Necrolyte
2- Lord of Avernus
3- Netherdrake - Viper
4- Nerubian Assassin
5- Bane Elemental
خوبه بد نیست. ولی coin جان من منظورم نوعی ترکیب hero بود که با هم بد جور match باشن.
مثلا :
crystal maiden
silencer
enigma
protector
chen

این ترکیب رو غیر ممکنه که بشه به راحتی زدش. چون اینطوری میشه :
اول enigma همون level 6 رو میندازه وسط همه که همه وای میستن.
بعد crystal همون وسط میره و 6 میزنه.
بعد وقتی گرفتن enigma تموم بشه نوبت به protector میرسه و اگه نتونن کار رو خوب انجام بدن silence همون level که silnece نام داره رو میزنه یعنی level 6 و chen هم همه رو heal میکنه. Mekanes هم هست تازه. یعنی عمرا نمیمیرن.

ممنون ولی اگه از اینجور ترکیبا بگی ممنون میشم

The 69 eyes
25-11-2006, 15:41
Light :

Vengeful Spirit
Crystal Maiden
Treant Protector
Omniknight
Moon rider

Dark :

Venomancer
Doom
Bone Fletcher
Sand King
Lord of Avernus
ممنون metalzade جان ترکیب team 1 که بد نیست ولی باید vengful رو برداری چون زیاد به درد نمیخوره تو این ترکیب.
team 2 ت هم اصلا خوب نیست چون این hero ها که زدی هیچ ربطی به هم ندارند.

بعد من bone fletcher بازم یعنی hero ی اصلیمه. شما براش چی میزنید معمولا ؟من براش divine repair میزنم با ankh . بعضی وقتا هم این item جدیده که chain میزنه رو میخرم با butter fly و خیلی چیزهای دیگه. شما چی ؟!

The 69 eyes
25-11-2006, 15:45
آقا metalzadeh عزيز نظرت جالبه اما تو قسمت Dark هيرو Suport قرار ندادي !
راستي اگه Light هيرو Warcheif ورداشت با کدوم يکي از اين هيروها ميخواي بزنيش ؟ ;) بدون داشتن Necrolyte تو ترکيب تيم ؟

راستي درباره اون هيرو جديده همه Spellهاش خداست کافيه واسش يه Maelstorm بگيري و با Eaglehorn ترکيب کني بعد ببين چي کار ميکنه ! :tongue: :biggrin:
به نظر من این حرف درست نیست که فلان hero نباشه team میبازه یا این hero از همه خفنتره. مثلا بعضیا میگن lich king نباشه نمیشه یا بعضیا میگن necroyte . اون hero هم بد نیست. level 6 ش هم خیلی به قول معروف bug هست . خیلی cover میده :biggrin:
warchief هم با lord of avernus میشه زد . در ضمن اگه blink نخره که با همه hero ها میشه زدش به جز sand king :happy:

Cain
25-11-2006, 20:24
Lord of Avernus وقتي Shield تموم شد چه جوري ميتونه 3000 تا HItPoint باقيموندرو بزنه ؟ در صورتي که با هر اتک 60تا دمج ميخوره تازه اگه 2تا Blade Mail داشت که علاوه بر اين 60تا 40% دمج به خودش برميگرده :ohno: تازه جدا از Spellهاش ! :sad:

Metalzadeh
26-11-2006, 01:14
خوبه بد نیست. ولی coin جان من منظورم نوعی ترکیب hero بود که با هم بد جور match باشن.
مثلا :
crystal maiden
silencer
enigma
protector
chen

این ترکیب رو غیر ممکنه که بشه به راحتی زدش. چون اینطوری میشه :
اول enigma همون level 6 رو میندازه وسط همه که همه وای میستن.
بعد crystal همون وسط میره و 6 میزنه.
بعد وقتی گرفتن enigma تموم بشه نوبت به protector میرسه و اگه نتونن کار رو خوب انجام بدن silence همون level که silnece نام داره رو میزنه یعنی level 6 و chen هم همه رو heal میکنه. Mekanes هم هست تازه. یعنی عمرا نمیمیرن.

ممنون ولی اگه از اینجور ترکیبا بگی ممنون میشم

نظر من اینکه این ترکیبی که گفتین از یه نظر بده
اونم اینکه از 5 هیرو 4 تاش Intelligence هست (من نفهمیدم Chen کدوم هیرو هست)
اگه اشتباه می کنم حتما بگو :cool:

Metalzadeh
26-11-2006, 01:20
ممنون metalzade جان ترکیب team 1 که بد نیست ولی باید vengful رو برداری چون زیاد به درد نمیخوره تو این ترکیب.
team 2 ت هم اصلا خوب نیست چون این hero ها که زدی هیچ ربطی به هم ندارند.

بعد من bone fletcher بازم یعنی hero ی اصلیمه. شما براش چی میزنید معمولا ؟من براش divine repair میزنم با ankh . بعضی وقتا هم این item جدیده که chain میزنه رو میخرم با butter fly و خیلی چیزهای دیگه. شما چی ؟!

به نظرم Vengeful وقتی Armor منفی میده و Plus Attack میتونه موثر باشه :cool:

برای Bone هم Sange & Yasha و Butter Fly و Heart و Battle Fury یا Monkey می بندیم ما :happy:

Cain
26-11-2006, 03:58
MetalZade اگه واسه Bone Fletcher - Item:Buriza-do kyanon بخري خيلي عالي ميشه.
نظر رو همين جوري ندادم چون با Bone کار کردم ميگم :happy:

M O H S E N
26-11-2006, 13:40
راستي بچه ها به نظر شما دورزنترين هيرو كدوم است؟

به نظر من اسنايپر(كاردل) دورزنترين است

لول 10 كه ميشه ميرم با تاور تك به تك ميزنم و تاور نميتونه من رو بزنه چون خيلي دوره.. به همين خاطر دورزنترين است.البته من هيرو هاي ديگر رو هم تست كردم ولي هيچكدوم به پاي اسنايپر من نميرسن.

The 69 eyes
26-11-2006, 16:56
نظر من اینکه این ترکیبی که گفتین از یه نظر بده
اونم اینکه از 5 هیرو 4 تاش Intelligence هست (من نفهمیدم Chen کدوم هیرو هست)
اگه اشتباه می کنم حتما بگو :cool:
آره کمی چون تو ترکیب مهم نیست که همه hero ها inteligence باشن . chen همونیه که level 6 ش heal میکنه همرو .

Metalzadeh
27-11-2006, 01:37
راستي بچه ها به نظر شما دورزنترين هيرو كدوم است؟

به نظر من اسنايپر(كاردل) دورزنترين است

لول 10 كه ميشه ميرم با تاور تك به تك ميزنم و تاور نميتونه من رو بزنه چون خيلي دوره.. به همين خاطر دورزنترين است.البته من هيرو هاي ديگر رو هم تست كردم ولي هيچكدوم به پاي اسنايپر من نميرسن.

با جادو Sniper
بدون جادو Goblin با Range 650

Metalzadeh
27-11-2006, 01:41
آره کمی چون تو ترکیب مهم نیست که همه hero ها inteligence باشن . chen همونیه که level 6 ش heal میکنه همرو .

من میگم مهمه که 4 تا هیرو Intelligence باشن چرا :
زیاد Health شون بالا نمیره
آخر بازی زیاد Spell هاشو قوی نیس جلوی هیرو های Strength و Agility

از اون هیرو هم Holy Knight منظورت بود . گرفتم :cool:

The 69 eyes
27-11-2006, 15:34
من میگم مهمه که 4 تا هیرو Intelligence باشن چرا :
زیاد Health شون بالا نمیره
آخر بازی زیاد Spell هاشو قوی نیس جلوی هیرو های Strength و Agility

از اون هیرو هم Holy Knight منظورت بود . گرفتم :cool:
ببین عزیز اسمت رو بگو اول که اگه شد با اون صدات کنیم.
بعد هم وقتی 4 تا inteligence باشن که همشون hero های cover دادنن کی میتونه بگیرتشون. بعد هم تازه وقتی 4 تا inteligence باشه بازی به 40 min اول نمیرسه که strenth ها بتونن قوی شن. اول بازی اونقدر ازشون kill میگیرن که team مقابل عقب بیفته. بعد دیگه نمیتونه جبران کنه level های عقب مونده رو. پس با 5 تا hero و زدن 1 درگیری توسط team 1 2 تا از tower ها و بعد هم آخرین tower میخوره و barraks ها همینطور. ببین تو این ترکیب team 2 اصلن نمیتونه تو درگیری از جاش تکون بخوره برای 15 ثانیه. میدونی تو 15 ثانیه چه کارا که ننمیشه کرد. تازه بعضی وقتها جای chen همون naga siren رو بر میدارن که جای 15 ثانیه 25 ثانیه بیکار باشن. دیگه نمیشه جلو این ترکیب کاری کرد .

The 69 eyes
27-11-2006, 15:35
MetalZade اگه واسه Bone Fletcher - Item:Buriza-do kyanon بخري خيلي عالي ميشه.
نظر رو همين جوري ندادم چون با Bone کار کردم ميگم :happy:
ممنون ولی حیف که این item که شما گفتی orb efect هست و دیگه نمیشه sang and yasha زد بعدش :sad:

The 69 eyes
27-11-2006, 15:40
Lord of Avernus وقتي Shield تموم شد چه جوري ميتونه 3000 تا HItPoint باقيموندرو بزنه ؟ در صورتي که با هر اتک 60تا دمج ميخوره تازه اگه 2تا Blade Mail داشت که علاوه بر اين 60تا 40% دمج به خودش برميگرده :ohno: تازه جدا از Spellهاش ! :sad:
ببین آخه warchief بیشتر hero یی که level داره نه atack . درضمن نمیزارن hero هایی مثل warchef اوقدر قوی شن که 5000 تا health داشته باشن که خوب. spell هاش هم که یکیش به خودش 400 تا میزنه جز اون یارو پس فرقی نمیکنه. فقط یه stun داره که خوبه دیگه. بعد warchief تو کل درگیری slow هست. نمیتونه atack هم بده. بعد مگه lord میمیره اصلا با اون همه level که cover ش میده ؟

Metalzadeh
27-11-2006, 20:31
ببین عزیز اسمت رو بگو اول که اگه شد با اون صدات کنیم.
بعد هم وقتی 4 تا inteligence باشن که همشون hero های cover دادنن کی میتونه بگیرتشون. بعد هم تازه وقتی 4 تا inteligence باشه بازی به 40 min اول نمیرسه که strenth ها بتونن قوی شن. اول بازی اونقدر ازشون kill میگیرن که team مقابل عقب بیفته. بعد دیگه نمیتونه جبران کنه level های عقب مونده رو. پس با 5 تا hero و زدن 1 درگیری توسط team 1 2 تا از tower ها و بعد هم آخرین tower میخوره و barraks ها همینطور. ببین تو این ترکیب team 2 اصلن نمیتونه تو درگیری از جاش تکون بخوره برای 15 ثانیه. میدونی تو 15 ثانیه چه کارا که ننمیشه کرد. تازه بعضی وقتها جای chen همون naga siren رو بر میدارن که جای 15 ثانیه 25 ثانیه بیکار باشن. دیگه نمیشه جلو این ترکیب کاری کرد .

اسم من پدرام
اسم شما ؟

تا حدودی درست می گی

Cain
27-11-2006, 23:08
Item:Buriza-do kyanon نه عزيزم orb effect نيست !

IceFrog
28-11-2006, 01:02
سلام دوستان عزيز من عضو جديد هستم :blush: ! اميدوارم که بتونيم دوره هم يه چيزايی ياد بگيريم ! ! :biggrin:

Cain
28-11-2006, 01:25
IceFrog جان خوش اومدي عزيز :X :*

Metalzadeh
28-11-2006, 03:18
سلام دوستان عزيز من عضو جديد هستم :blush: ! اميدوارم که بتونيم دوره هم يه چيزايی ياد بگيريم ! ! :biggrin:

سلام

ID ایت هم که ماله Admin خوده سایت Dota Allstars هست :cool:

خلاصه خوش اومدی :biggrin:

IceFrog
28-11-2006, 15:34
دوستان ميشه يکی به من توضيح بده lvl 6 Shadow Fiend چی کر ميکنه ؟؟ بد بگين که برا این هيرو چه item خوب هست ؟

IceFrog
28-11-2006, 15:35
سلام

ID ایت هم که ماله Admin خوده سایت Dota Allstars هست :cool:

خلاصه خوش اومدی :biggrin:

اون از رو ID من ساخته :biggrin: :biggrin: ! ميخواست از اسم من سؤ استفاده کنه :biggrin: :biggrin:

Metalzadeh
29-11-2006, 00:01
دوستان ميشه يکی به من توضيح بده lvl 6 Shadow Fiend چی کر ميکنه ؟؟ بد بگين که برا این هيرو چه item خوب هست ؟

این Replay رو از The 69 Eyes ببین کامل یاد می گیری :happy:

Metalzadeh
29-11-2006, 00:04
بچه ها لطف کنید Replay بزارید :rolleye:

حتما هم نمی خواد از خودتون باشه :happy:

ممنون

Cain
29-11-2006, 12:26
اينم يه Replay :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماله خودمه با دوستم ! :biggrin:
من Shadow Shaman دوستم هم Nerubian Assassin

IceFrog
29-11-2006, 14:52
مرسی عمو ! اما نميدونم چرا فيلتر؟؟؟

The 69 eyes
29-11-2006, 15:27
اسم من پدرام
اسم شما ؟

تا حدودی درست می گی
باشه پدرام جان.

من اسمم سخته یکم. آراز اسم منه :blush:

The 69 eyes
29-11-2006, 15:29
Item:Buriza-do kyanon نه عزيزم orb effect نيست !
راست میگی من با یه item اشتباه گرفتم :blush:

The 69 eyes
29-11-2006, 15:30
خوش اومدی. مثل اینکه داره اینجا کم کم رونق میگیره. اسمت چیه شما ؟

The 69 eyes
29-11-2006, 15:31
این Replay رو از The 69 Eyes ببین کامل یاد می گیری :happy:

مرسی که دادی. نثل این که ما هم یه چیزایی حالیمونه نه ؟!!!! :blush: !!!!

The 69 eyes
29-11-2006, 15:33
دوستان به نظر شما bone این یارو traxes رو میزنه یا traxes اونو ؟ جواباتونو بگین تا در موردش کمی بحث کنیم .

IceFrog
29-11-2006, 15:34
اینم 2 تا Replay از من

Anti MaGe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lord Of Avernus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این item هارو برا test خريدم.... فک ميکنم بهترين ترکيب رو برا Anti Mage پيدا کردم !
هر کی از Replay خوشش اومد بگه تا در مورد item ها يکم بحث کنيم !
:happy:

IceFrog
29-11-2006, 15:36
دوستان به نظر شما bone این یارو traxes رو میزنه یا traxes اونو ؟ جواباتونو بگین تا در موردش کمی بحث کنیم .

به نظر من به item و فرض بودن دست خيلی ربط داره !

Cain
29-11-2006, 15:39
واسه منم فيلتره !
واسه همين من يکي توضيح ميدم دربارش شايد ميشکل اين دوستمون حل شد !
لول 6 اين هيرو بستگي به اسپل دوم اين هيرو که چنتا يونيت کشتي و مثبت دمج جمع کردي بستگي داره و هر چه قد که حريف به تو نزديکتر باشه با زدن لول 6 اتک اسپيد و مومنت اسپيد حريف کم ميشه و بسته به اينکه چه قدر کم شده باشه دمج ميده هر چي نزديک تر باشه به حريف اونو بيشتر اسلو ميکنه و در نتيجه بيشتر دمج ميخوره !

راستي اين Icefrog دوست و هم بازي من تو گيمنت ماست ! :biggrin: :) :happy:

IceFrog
29-11-2006, 15:40
خوش اومدی. مثل اینکه داره اینجا کم کم رونق میگیره. اسمت چیه شما ؟

من رضا هستم از بندر عبّاس :blush: :blush: :blush:

The 69 eyes
29-11-2006, 15:43
به نظر من به item و فرض بودن دست خيلی ربط داره !

نه نه من منظورم اینه که اگه تک به تک باشن با توجه به اینکه کدوم بیشتر پول در میاره و کی first blood میگیره که خیلی مهمه گفتم.

IceFrog
29-11-2006, 15:51
نه نه من منظورم اینه که اگه تک به تک باشن با توجه به اینکه کدوم بیشتر پول در میاره و کی first blood میگیره که خیلی مهمه گفتم.

منظورت رو متوجه نميشم ! يعنی بدون item ???

Cain
29-11-2006, 15:54
همه چيز به بازيکن داره اول بازي چون کسي ايتم انچناني ندارن بستگي به خود شخص بازي کننده ربط داره !
قابل پيشبيني نيست البته اين نظر منه حالا شما اساتيد محترم نظر خودتون رو بگيد !

The 69 eyes
29-11-2006, 15:54
منظورت رو متوجه نميشم ! يعنی بدون item ???
نه item داشته باشن منتها دیگه خرید item آسونه چون اول بازی تو تک به تک 3000 تا پول دارن و من در صورتی میگم که بازی هر دو نفر در سطح هم دیگه باشه .

The 69 eyes
29-11-2006, 15:55
همه چيز به بازيکن داره اول بازي چون کسي ايتم انچناني ندارن بستگي به خود شخص بازي کننده ربط داره !
قابل پيشبيني نيست البته اين نظر منه حالا شما اساتيد محترم نظر خودتون رو بگيد !
بابا کدوم اساتید ما کجامون به استادا میخوره ؟!!!!

Cain
29-11-2006, 16:01
بابا کدوم اساتید ما کجامون به استادا میخوره ؟!!!!
همه استادن اينجا واسه خودشون !
انشاا... با کمک همديگه بتونيم چيزاي خوبي ياد بگيريم و از تجربه همديگه استفاده کنيم !
راستي بچه ها بهتر نيست Replay خودمون رو بزاريم تا بقيه نظر بدن و اشکالات و نقايص رو بگن ! اينجوري پيشرفت بيشتري ميکنيم ! :biggrin:

The 69 eyes
29-11-2006, 16:03
ببینید این link هم f.i.l.t.e.r شده یا نه. مال همون shadow fien هست که من بازی کردم :

بعد این هم link map که توش اجرا شده این بازی :

نمیدونم که چرا اینجا رو دیگه بستن آخه. نه چیز بدی داشت نه هیچی . اه . ولی خوشبختانه با cart من باز میشه.

The 69 eyes
29-11-2006, 16:04
همه استادن اينجا واسه خودشون !
انشاا... با کمک همديگه بتونيم چيزاي خوبي ياد بگيريم و از تجربه همديگه استفاده کنيم !
راستي بچه ها بهتر نيست Replay خودمون رو بزاريم تا بقيه نظر بدن و اشکالات و نقايص رو بگن ! اينجوري پيشرفت بيشتري ميکنيم ! :biggrin:
به نظر من خوبه ولی من دیگه site دیگه ای ندارم که از طریقش upload کنم. این site هم که برا شما f.i.l.t.e.r شده !!!!

Cain
29-11-2006, 16:09
ببینید این link هم f.i.l.t.e.r شده یا نه. مال همون shadow fien هست که من بازی کردم :

بعد این هم link map که توش اجرا شده این بازی :

نمیدونم که چرا اینجا رو دیگه بستن آخه. نه چیز بدی داشت نه هیچی . اه . ولی خوشبختانه با cart من باز میشه.
اين لينک اولي ----- ولي دومي سالمه البته من مپ رو داشتم !
دوسته عزيز ميتوني اول زيپش کني بعد اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزاري لينک مستقيم ميده :tongue:

The 69 eyes
29-11-2006, 16:10
بعد هم dota زیاد چیزی نیست که بشه با حرف زدن یاد گرفت. من یه برنامه دارم که میتونید باهاش به pc های هم وصل شیم و با هم dota بازی کنیم که اگه شد میدم. فقط اول هر کدوم بگید که وقتی تو War میزنید اون پایین سمت چپ نوشته که چه version هست ؟

IceFrog
29-11-2006, 16:12
به نظر من خوبه ولی من دیگه site دیگه ای ندارم که از طریقش upload کنم. این site هم که برا شما f.i.l.t.e.r شده !!!!

سايت ----- نيست ! اسمه فايل رو بايد عوض کنيد !!

بعد کسی Replay منو DL نکرد :blush: :blush: در موردش بحث کنيم ؟

The 69 eyes
29-11-2006, 16:16
اين لينک اولي ----- ولي دومي سالمه البته من مپ رو داشتم !
دوسته عزيز ميتوني اول زيپش کني بعد اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزاري لينک مستقيم ميده :tongue:
ممنون پس ببین این چی. شاید این fil...ter نباشه . این مال sandking هست که خودم بازی کردم :

Cain
29-11-2006, 16:17
بعد هم dota زیاد چیزی نیست که بشه با حرف زدن یاد گرفت. من یه برنامه دارم که میتونید باهاش به pc های هم وصل شیم و با هم dota بازی کنیم که اگه شد میدم. فقط اول هر کدوم بگید که وقتی تو War میزنید اون پایین سمت چپ نوشته که چه version هست ؟
ورژن 1.20 !
راستي اگه واسه اپلود مشکلي داشتي به اي دي من q23p پي ام بده اکانتمو باهات شر کنم :)
ميشه حتي تو ياهو کنفرانس بزنيم خودمون بحث کنيم من که اي دي مو گفتم اگه خواستيد اد کنيد !

The 69 eyes
29-11-2006, 16:19
سايت ----- نيست ! اسمه فايل رو بايد عوض کنيد !!

بعد کسی Replay منو DL نکرد :blush: :blush: در موردش بحث کنيم ؟
من کردم ولی خراب بود اجرا نشد. بعد هم اگه شد عوض میکنم چشم. نظرتون در مورد اون برنامه که گفتم چی بود ؟

آهان راستی اگه id chat دارین بدین که اونجا بیشتر حرف بزنیم.

Cain
29-11-2006, 16:21
ممنون پس ببین این چی. شاید این fil...ter نباشه . این مال sandking هست که خودم بازی کردم :

ايول اين ----- نيست !
رضا جان من دانلود کردم هنوز وقت نشده ببينم

The 69 eyes
29-11-2006, 16:28
ايول اين ----- نيست !
رضا جان من دانلود کردم هنوز وقت نشده ببينم
ببین پس حال کن.

IceFrog
29-11-2006, 16:30

ماله من 1.20 ولی پتچ 1.20e رو دل کردم اما این error رو ميده ! ببين ميدونی ماله چيه ؟؟ :sad: :sad:

IceFrog
29-11-2006, 16:50
من کردم ولی خراب بود اجرا نشد. بعد هم اگه شد عوض میکنم چشم. نظرتون در مورد اون برنامه که گفتم چی بود ؟

آهان راستی اگه id chat دارین بدین که اونجا بیشتر حرف بزنیم.

احتملاً شما map رو نداشتی !

Lord OF Avernus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Anti Mage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Map ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metalzadeh
29-11-2006, 17:22

من میگم Traxes میزنه

ID من هم Metalzadeh هست تو Yahoo

Metalzadeh
29-11-2006, 17:28
احتملاً شما map رو نداشتی !

Lord OF Avernus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Anti Mage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Map ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من همین الان گرفتم
شب نظرم رو میگم

Cain
30-11-2006, 00:36
بچه ها يه راهي 100% تست شده واسه اينکه بازي کنيم انلاين من بازي کردم لگ هم نزد !!

GGclient
حجم : 4مگابايت

دانلود (ftp://download.gg-game.com/GGclientBeta.exe)

اپديتر
حجم : 2مگابايت

دانلود (ftp://download.gg-game.com/Oct27-update.rar)

اي دي من هم اونجا :::: Cain666

Metalzadeh
30-11-2006, 23:56
اینم یه Replay از بازی تو گیم نت

ID من I§ Pest هست

برای بار اول این هیرو برام افتاد :cool:

Oracle_Eldorado
01-12-2006, 02:42
دوستان من زياد علاقه اي به اين بازي ندارم
اگه ميشه يك تاپيك در مورد بازي جنرال و نحوه بازي آنلاين بزنيد

The 69 eyes
01-12-2006, 10:46
دوستان من زياد علاقه اي به اين بازي ندارم
اگه ميشه يك تاپيك در مورد بازي جنرال و نحوه بازي آنلاين بزنيد
والا یگه gerneral قدیمی شده. منم زیاد بلد نیستم. فقط میدونم که برای onnline بازی کردنش باید cd ی اصلش رو بخری که خیلی گرونه. بعد دوتا password بهت میده که فقط میتونی باهاش از یه pc بازی کنی و این cd که تا 30 تومن قیمت داره قابل right هم نیست و یک بار قابل مصرفه :sad:

The 69 eyes
01-12-2006, 19:35
بچه ها اینجارو :
item secret هست !!!!

Metalzadeh
01-12-2006, 21:09
بچه ها اینجارو :
item secret هست !!!!

قضیه چیه ؟ :ohno:
توضیح بده :happy:

IceFrog
01-12-2006, 22:49
فک نميکنم این قضيه ایتم Secret درست باشه ! به نظر من عکس photoshop شده !!!!!

Cain
01-12-2006, 23:48
به نظر من هم چرته !
کار کاره فتوشاپه !!!!

bab_2c
02-12-2006, 00:28
[[salam man babak hastam emrooz doostam the 69 eyes in picture ro baram ferestad , albate khodesh bavar karde va mige ina ye serii item haye level 3 (tier 3 ) hastan ke secret ama ma too game netemoon taghriban 40-50 nafarim ke dota ro khooordim va tamame item haye mokhtalef ro ham kharidim vali hich kooodom az in item ha ba ham MIX nashodan. emrroz joome sate 11 shab rafam game net va hich koodom az bacheha az mooozo khabar nadasht . hata az game nete SILKWAY (rahe abrisham ham in khabar nadashtan]

Metalzadeh
02-12-2006, 00:56
[[salam man babak hastam emrooz doostam the 69 eyes in picture ro baram ferestad , albate khodesh bavar karde va mige ina ye serii item haye level 3 (tier 3 ) hastan ke secret ama ma too game netemoon taghriban 40-50 nafarim ke dota ro khooordim va tamame item haye mokhtalef ro ham kharidim vali hich kooodom az in item ha ba ham MIX nashodan. emrroz joome sate 11 shab rafam game net va hich koodom az bacheha az mooozo khabar nadasht . hata az game nete SILKWAY (rahe abrisham ham in khabar nadashtan]

سلام
عضویتت رو تبریک می گم :happy:
اگه میشه فارسی تاپ کن این جزو قانون فوروم :cool:
خوش باشی

The 69 eyes
02-12-2006, 08:18
سلام باباک جان.خوبی ؟ این جا fingilish نزن مدیر میاد بهت بهت میگه ها !!!

خوب من یکیشو کشف کردم. توی patch 6.35 بود که از مخلوط plane walker clock و soul buster و broad words ساخته میشد. قبول ندارید امتحان کنید . بابک جان اگه از امیر یا کوشا و فرزان یا کسی میپرسیدی اون item secret که تو patch 6.35 بچه های خودمون پیدا کرده بودن رو بهت میگفت. در ضمن الگی که نیست واسه خودت بخری ببینی میشه یانه !!!! 1000000 تا حالت داره. الکی که نیست.

حالا من براتون دارم دنبالش میگردم. اگه شد پیدا کردم میدم بهتون :biggrin:

The 69 eyes
02-12-2006, 08:25
آقایونی که میگن من دروغ میگم بفرمایند این جا رو هم ببینند. آقا بابک این همون item هست که بچه های ما کشف کرده بودند + چند تا دیگه که فقط اولیش رو بچه های ما کشف کرده بودند. چد تا هم مال patch ]ای دیگه داره. ولی اینا کامل نیستو اگه کسی قبول نداره هم میتونه امتحان کنه :

The 69 eyes
02-12-2006, 08:32
بابک جان شما یه روز قرار بزار با من بیا game net همشو بهت نشون میدم.

Cain
02-12-2006, 12:01
اراز جو شما ميتوني بري مپ DotA Allstars v6.35B4 رو دانلود کني اون ايتم که تو ميگي اونجا هست !
اين ايتم قبلا بود ولي چون با خريد اين ايتم و يه ايتم ديگه بازي رو راحت ميشد برد برداشتنش ولي Triger اون ايتم رو ورنداشتن يعني شما اون رو در شاپ ها نميديدي ولي با خريد ايتم هاي لازم ايتم ظاهر ميشد :ohno:
من يه ايتم دارم که secret نيست و باگه نمي خواستم کسي چيزي بدونه !! چون هيچ جوري نميشه به دست اوردش ! من براتون ميزارم عکسشو ! اراز و پدرام جان اگه خواستيد بدونيد من از کجا اوردم اين ايتم رو تو پي ام بگين !!!!
راستي اين ايتم واسه مپ 6.38b است ! :biggrin:

Cain
02-12-2006, 12:19
راستي تو اون عکسي که گزاشتي پول طرف رو ببين معلومه خودش دستکاري کردي اون 7 فرق ميکنه :laughing: :puke:

Metalzadeh
02-12-2006, 12:59
خوب من یکیشو کشف کردم. توی patch 6.35 بود که از مخلوط plane walker clock و soul buster و broad words ساخته میشد. قبول ندارید امتحان کنید . بابک جان اگه از امیر یا کوشا و فرزان یا کسی میپرسیدی اون item secret که تو patch 6.35 بچه های خودمون پیدا کرده بودن رو بهت میگفت. در ضمن الگی که نیست واسه خودت بخری ببینی میشه یانه !!!! 1000000 تا حالت داره. الکی که نیست.

حالا من براتون دارم دنبالش میگردم. اگه شد پیدا کردم میدم بهتون :biggrin:

کار کرد :ohno:
60% َAttack Aura به هیرو ها میده :ohno:

The 69 eyes
02-12-2006, 13:08
خوب دوستان. خوب شد که تونستین امتحان کنید و جواب داد. چون اگه جواب نمیداد همه فکر میکردین من خالی بستم. خوشحالم که حل شد. :laughing:

The 69 eyes
02-12-2006, 13:47
اراز جو شما ميتوني بري مپ DotA Allstars v6.35B4 رو دانلود کني اون ايتم که تو ميگي اونجا هست !
اين ايتم قبلا بود ولي چون با خريد اين ايتم و يه ايتم ديگه بازي رو راحت ميشد برد برداشتنش ولي Triger اون ايتم رو ورنداشتن يعني شما اون رو در شاپ ها نميديدي ولي با خريد ايتم هاي لازم ايتم ظاهر ميشد :ohno:
من يه ايتم دارم که secret نيست و باگه نمي خواستم کسي چيزي بدونه !! چون هيچ جوري نميشه به دست اوردش ! من براتون ميزارم عکسشو ! اراز و پدرام جان اگه خواستيد بدونيد من از کجا اوردم اين ايتم رو تو پي ام بگين !!!!
راستي اين ايتم واسه مپ 6.38b است ! :biggrin:
اگه شد بیا chat بهم بگو. اینو ندیده بودم. اینایی که میگی رو همشو گفته بودم من شما باور نمیکردید !!!!!

Cain
02-12-2006, 17:04
اراز جان خدايي نکرده من نميگم شما خالي ميبندي !
من ميگم اين دوتا ايتم از اول secret نبودن بلکه به دليلي که من گفتم از بازي حذف شدن ولي متاسفانه IceFrog سازنده مپ يادش ميره علاوه بر حذف ايتمها از شاپ Triger مربوط رو جذف کنه !
حالا Triger چيه ::: Triger همون دستوراتيه که ميگه وقتي شما فلان ايتم و فلان رو خريدي با هم ترکيب بشه بشه ايتم فلان !!!!
واسه همين شما ايتم رو نميبيني ولي ميتوني نرکيب کني که البته اين باگ درست شد !
واسه اثبات هم من گفتم برين اون مپي که گفتم رو دانلود کنيد ميبينيد که تو شاپ اصلا هست واسه گرفتن همون کسي که ون گارد رو ميده اون دوتا ايتم هم ميده به شما !!!
من ميگم اون ايتم هايي که عکس رو گذاشتي الکيه !! اون 6تا ايتم !!
به نظر من الان هيچ ايتم Secret و هيرو Hide تو بازي وجود نداره !

The 69 eyes
03-12-2006, 15:03
اراز جان خدايي نکرده من نميگم شما خالي ميبندي !
من ميگم اين دوتا ايتم از اول secret نبودن بلکه به دليلي که من گفتم از بازي حذف شدن ولي متاسفانه IceFrog سازنده مپ يادش ميره علاوه بر حذف ايتمها از شاپ Triger مربوط رو جذف کنه !
حالا Triger چيه ::: Triger همون دستوراتيه که ميگه وقتي شما فلان ايتم و فلان رو خريدي با هم ترکيب بشه بشه ايتم فلان !!!!
واسه همين شما ايتم رو نميبيني ولي ميتوني نرکيب کني که البته اين باگ درست شد !
واسه اثبات هم من گفتم برين اون مپي که گفتم رو دانلود کنيد ميبينيد که تو شاپ اصلا هست واسه گرفتن همون کسي که ون گارد رو ميده اون دوتا ايتم هم ميده به شما !!!
من ميگم اون ايتم هايي که عکس رو گذاشتي الکيه !! اون 6تا ايتم !!
به نظر من الان هيچ ايتم Secret و هيرو Hide تو بازي وجود نداره !

نه من شما رو نگفتم.بابک جان روگفتم !!!

بعد هم در اصل اون item ها که تو shop ها نیست همون bug گفته میشه .

Metalzadeh
04-12-2006, 01:03
تاپیک رو دریابید :hmm:
داره نابود میشه :sad:

Hell lord
04-12-2006, 02:05
سلام

با عرض پوزش از اساتيد . اميد وارم ناراحت نشيد :sad:

به نظرمن اين تاپيك رو راه انداختيم كه همه از اطاعات هم استفاده كنيم و معلومات هم رو بالا ببريم تا باعث

پيشرفت بازي يكديگر باشيم نه اين كه با هم كل كل كنيم و صفحات تاپيك رو با حرف هاي چرت پرت و جملات

يكي دو كلمه اي پر كنيم كه نمي دونم اين هستش اون نيستش اين باگه :puke: اين :puke: secret (مثل دو تا بچه

اول دبستاني )و از اين قبيل حرف ها . :blink:

اگه كسي چيزي بلده با دليل و منطق ميگه اين حرف من درسته (اين هم را و روشش) نه اين كه دو تا صفحه تاپيك پر

بشه هيچ كس هم نفهميد آخرش چه طور شد .

من از دوستان خواهش ميكنم اين نكات را رعايت كنند . تا آخرش در اين تاپيك رو نبندند :angry:

Metalzadeh
04-12-2006, 02:20
سلام

به نظرمن اين تاپيك رو راه انداختيم كه همه از اطاعات هم استفاده كنيم و معلومات هم رو بالا ببريم تا باعث

پيشرفت بازي يكديگر باشيم نه اين كه با هم كل كل كنيم و صفحات تاپيك رو با حرف هاي چرت پرت و جملات

يكي دو كلمه اي پر كنيم كه نمي دونم اين هستش اون نيستش اين باگه :puke: اين :puke: secret (مثل دو تا بچه

اگه كسي چيزي بلده با دليل و منطق ميگه اين حرف من درسته (اين هم را و روشش) نه اين كه دو تا صفحه تاپيك پر

من از دوستان خواهش ميكنم اين نكات را رعايت كنند . تا آخرش در اين تاپيك رو نبندند :angry:

چطوره خودت شروع کنی :cool:
که ما هم یاد بگیریم :happy:

The 69 eyes
04-12-2006, 15:32
سلام

ok .
شما اگه چیزی غیر از اینایی ک گفتی نگیم میدونی بفرما

Metalzadeh
09-12-2006, 02:14
سلام
دوستان Dota باز کجاییییییییین ؟
:sad:

The 69 eyes
09-12-2006, 15:57
سلام
دوستان Dota باز کجاییییییییین ؟
:sad:

ای خداااااااااااا همه رفتن فقط gg client بازی میکنن. ولی نگران نباش من هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img ]

این item ها از کجا اومدن ؟ !!! چند تا secret آوردی این چند روزه ؟!111 :ohno: :blink:

Metalzadeh
09-12-2006, 16:48
ای خداااااااااااا همه رفتن فقط gg client بازی میکنن. ولی نگران نباش من هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img ]

این item ها از کجا اومدن ؟ !!! چند تا secret آوردی این چند روزه ؟!111 :ohno: :blink:

ای ول به تو
این عکس هم من تو Google گشتم پیدا کردم :cool:
چیزه دیگه ای نمی دونم

The 69 eyes
09-12-2006, 17:00
ای ول به تو
این عکس هم من تو Google گشتم پیدا کردم :cool:
چیزه دیگه ای نمی دونم
مرسی.
احتمالا خالیبندیه بعضیش :happy: من هیچکدومو نمیشناسم جز 2 تاش :blush:

Hell lord
14-12-2006, 09:47
چطوره خودت شروع کنی :cool:
که ما هم یاد بگیریم :happy:

بنده هفته ای یکی دو بار به مدت 10 تا 15 دقیقه بیشتر نمی تونم آن بشم وگر نه در خدمتتون بودم

ولی یک راهنمای میکنم شما بیائد تمامی مجیک هارو و هیرو هارو از اول توضیح دهید تا وقتی یک نفر که بازی

بلد نیست یاد بگیره که هم جنبه آموزشی داره وهم یک مرجع میشه درسته بیشر افراد این تاپیک خودشون بلدن

ولی کار قشنگیه طرف میاد تو یک آموزش میبینه بعدش میشه دوتا باز؟

اگه حرفم بی حسابه بگین من دیگه چیزی نمیگم

The 69 eyes
14-12-2006, 15:46
بنده هفته ای یکی دو بار به مدت 10 تا 15 دقیقه بیشتر نمی تونم آن بشم وگر نه در خدمتتون بودم

ولی یک راهنمای میکنم شما بیائد تمامی مجیک هارو و هیرو هارو از اول توضیح دهید تا وقتی یک نفر که بازی

بلد نیست یاد بگیره که هم جنبه آموزشی داره وهم یک مرجع میشه درسته بیشر افراد این تاپیک خودشون بلدن

ولی کار قشنگیه طرف میاد تو یک آموزش میبینه بعدش میشه دوتا باز؟

اگه حرفم بی حسابه بگین من دیگه چیزی نمیگم

نه آقا شما درست میگی. ولی اینایی که شما میگی رو من گفتم. یعنی یه link دادم که توش در مورد همه این چیزها به english توضیح داده. ما خواستیم بیشتر در مورد چیزهای عجیب Dota حرف بزنیم:blush:

Cain
17-12-2006, 01:37
Dota چیز عجیبی نداره جز باگ :D

Crazy_Devil
17-12-2006, 12:23
با سلام
این آیتم ها از dota یک تا 6.38 توی این عکس گنجونده شده

mohammadgame
19-12-2006, 17:12
كسي patch واسه واركرافت سراغ داره كه وقتي با كامپيوتر بازي مي كني به كامپيوتر هم هيرو بده

Cain
19-12-2006, 21:12
مپ رو از صفحه زیر دانلود کن اما باید عضو بشی :tongue:
:rolleye:

Cain
19-12-2006, 21:20
راستی بچه ها یه چند تا Replay واسه دانلود بزارید:)

Metalzadeh
23-12-2006, 01:39
Team Zenith vs Team MaGe #1

Map : DotA Allstars v6.37

Time : 36:32

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metalzadeh
23-12-2006, 01:41
Team Zenith vs Team MaGe #2

Map : DotA Allstars v6.37

Time : 55:05

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
24-12-2006, 11:47
دوستان عزیز مگه نمیگید که Dota Allstars اسم یک مپ در وارکرافت هستش ؟
من هرچی گشتم چنین نقشه ای پیدا نکردم

Metalzadeh
24-12-2006, 13:16
دوستان عزیز مگه نمیگید که Dota Allstars اسم یک مپ در وارکرافت هستش ؟
من هرچی گشتم چنین نقشه ای پیدا نکردم

سلام دوست گرامی
شما می تونید از اینجا این مپ رو دانلود کنید :

Dead™
28-12-2006, 21:04
سلام من یه عضو جدید به نام ZaGa هستم.اگه بخواهید با هم دوست شویم مخصوصا با Metalzadeh

Cain
29-12-2006, 15:31
بچه ها یه کلاغ بخرید و بهش یه Dagon بدید و هیرویی کی هلتش کمه رو بکشید. اونوقت یه صدایی تو مپ میاد که میگه Animality.
خیلی حال میده.:laughing:

Metalzadeh
29-12-2006, 16:43
بچه ها یه کلاغ بخرید و بهش یه Dagon بدید و هیرویی کی هلتش کمه رو بکشید. اونوقت یه صدایی تو مپ میاد که میگه Animality.
خیلی حال میده.:laughing:

چه باحال !!!!!! :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

Dead™
29-12-2006, 19:39
چه باحال !!!!!! :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

چقدر باهاله آقا پدرامو:laughing:

Dead™
29-12-2006, 19:41
درباره ی یه هیرو بگید تا مفصلا بحث و گفتگو کنیم ؟ یه هیرو نام ببرید !!!

amir_vel
29-12-2006, 20:59
Beast Master.......................

Metalzadeh
29-12-2006, 22:09

یک اوباش سرگردان از منطقه ی مک ناتال .
در افسانه ها از او نیمه ارک نیمه غول نام برده شده .
رکسار و تبر قدرتمندش او را از دنیای اطرافش محافظت میکند .
تبر دوست اوست .
رکسار با شمشیرش شلاق می زند و میدراند دشمنانش را بدون هیچ رحمی .
حتی آن را مانند بومرنگی برای پیروزی به طرف دشمنانش پرتاب می کند .
به راستی تبرش به تنهایی یک جنگجوست که همیشه در این دنیا نگهدار اوست.
بیست مستر هم پیمانیست که در آینده باید به او اعتماد کرد وقتی به کمک احتیاج دارد .

مشخصات بیست مستر :
Strength - 23 + 2.2
Agility - 18 + 1.6
Intelligence - 16 + 1.9
برد ضربه (نزدیک زن) : 100
سرعت حرکت : 310

جادو ها :
تبرهای وحشی (Wild Axes)
خشم جانور (Beast Rage)
فریاد وحش (Call of the Wild)
غرش کهن (Primal Roar)

Cain
29-12-2006, 22:14
Beast Master یه هیروی استرنج با اتک اسپید بالا است که تبری که میندازه خیلی بدرد میخوره نمیزاره هیرو حریف با هلت کم در بره و اول های بازی که همه هلت کمی دارند دمج خوبی داره .
جادوی دوم که بیشتر گرازش اهمیت داره چون اسلو میکنه و عقاب هم بیشتر برای دیدن نقاط تاریک بدرد میخوره مثل دیدن Runeها .
جادوی سوم هم که با هر اتک 20% به اتک اسپید Beast Master میده البته حد اکثر تا 100%. یعنی با زدن 5 اتک پشت سر هم به یه هیرو یا کریپ . اتک اسپید هیرو میشه 2 برابر.:ohno:
Ultimate هیرو هم که خیلی جالبه همه رو کنار میزنه و دمج میده و حتی اسلو میکنه که خیلی هم زود دوباره اماده میشه.:biggrin:
به نظر من ایتم های زیر بدردش میخوره:
1.Sange&Yasha جدا از اتک اسپید به هیرو MS میده کمی هم دمج و احتمال MAIM میده که باعث میشه حریف اسلو شه و دمج بیشتری بخوره.
2.Power treads
3.Cranium Basher چون اتک اسپید بالایی داره خوب جواب میده(اگه 2 تا از ایتم Basher بخرید خیلی بهتر میشه.)
4.Battle fury که دمج خوبی به هیرو میده و هلت و مانا هیرو زود تر پر میشه و با 35% Cleave Attack که داره میزان کریپ کشتن و پول در اوردن بیشتر میشه.
5.Heart of Tarrasque
6.Radiance و یا Monkey king bar
دهنم سرویس شد تا اینارو نوشتم.:weird: :wac:
منتظر نظرات شما هستم !

Cain
29-12-2006, 22:20
بچه هیرویه بعدی که بحث میکنیم لطفا Tide Hunter باشه !!!

mohammadgame
30-12-2006, 10:35
سلام دوستان مي خواستم بدونم اين replay بازيها رو بايد چه طوري نگاه كنم من اونا رو كپي كردم تو فايل replay و از تو بازي لود گيم رو انتخاب كردم ولي تو اونجا نبود

Cain
30-12-2006, 15:08
از منوی Single Player برو View Replay از اونجا نگاه کن ! اگه دیدی error داد ببین یه ادرس و اسم مپ رو تو error میگه اول از همه باید مپ رو داشته باشی با همون اسم و ورژن درست و تو همون ادرس کپی کنی !!
مثلا اگه ادرس اینجوری بود : warcraft\maps\dota\Dota-AllStars 6.38b.w3x
باید اسم مپ رو Dota-AllStars 6.38b.w3x بزاری و یه folder به اسم Dota توی Folder مپ بسازی !!
حالا ممکن این Folder ها بسته به شخصی که سیو کرده Replay رو تغییر بدی !!!

mohammadgame
30-12-2006, 16:34
يه پيغام مي ده كه بايد patch 1.20 رو داشته باشم من اين patch رو بايد از كجا گير بيارم

fanzon
30-12-2006, 17:40
دوستان سلام . من تازه عضو سایت شدم و به dota خیلی علاقه دارم و بازیم هم در حد normal است که امید وارم با کمک شما دوستان proffesinal بشم.

Metalzadeh
30-12-2006, 18:32
دوستان سلام . من تازه عضو سایت شدم و به dota خیلی علاقه دارم و بازیم هم در حد normal است که امید وارم با کمک شما دوستان proffesinal بشم.

سلام
به P30World خوش آمدی
با این تاپیک فک نکنم کسی Professional بشه ;)
شوخی کردم :cool:
موفق باشی
فعلا

fanzon
30-12-2006, 18:40
کسی ضد این هیرو ها رو می دونه :
razor(sang&yasha)
riflman (meknasm!!!!)a
slayer (dagon)a

Dead™
30-12-2006, 20:22
کسی ضد این هیرو ها رو می دونه :
razor(sang&yasha)
riflman (meknasm!!!!)a
slayer (dagon)a

ضد Slayer=WichDoctor البته بستگی به خرید هم داره :laughing:

Dead™
30-12-2006, 20:24
کی ضد هیرو ،BoneFlacher رو می دونه خریدش هم اول سنگ و یاشا

Dead™
30-12-2006, 20:25
کی ضد هیرو ،BoneFlacher رو می دونه خریدش هم اول سنگ و یاشا

Dead™
30-12-2006, 20:27

یک اوباش سرگردان از منطقه ی مک ناتال .
در افسانه ها از او نیمه ارک نیمه غول نام برده شده .
رکسار و تبر قدرتمندش او را از دنیای اطرافش محافظت میکند .
تبر دوست اوست .
رکسار با شمشیرش شلاق می زند و میدراند دشمنانش را بدون هیچ رحمی .
حتی آن را مانند بومرنگی برای پیروزی به طرف دشمنانش پرتاب می کند .
به راستی تبرش به تنهایی یک جنگجوست که همیشه در این دنیا نگهدار اوست.
بیست مستر هم پیمانیست که در آینده باید به او اعتماد کرد وقتی به کمک احتیاج دارد .

مشخصات بیست مستر :
Strength - 23 + 2.2
Agility - 18 + 1.6
Intelligence - 16 + 1.9
برد ضربه (نزدیک زن) : 100
سرعت حرکت : 310

جادو ها :
تبرهای وحشی (Wild Axes)
خشم جانور (Beast Rage)
فریاد وحش (Call of the Wild)
غرش کهن (Primal Roar)

ضد این هیرو چیه ؟

Dead™
30-12-2006, 20:36
يه پيغام مي ده كه بايد patch 1.20 رو داشته باشم من اين patch رو بايد از كجا گير بيارم

میتونی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه هنوز داشته باشش بگیری

Dead™
30-12-2006, 20:41
راستی هر که میخواد درباره ی WoW چیزهایی بدونه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سری بزنه متشکرم !

Dead™
30-12-2006, 21:16
تا الان کسی توانسته کارکترش را الایت کنه ؟؟؟

Dead™
30-12-2006, 21:16
تا الان کسی توانسته کارکترش را الایت کنه ؟؟؟

Dead™
30-12-2006, 22:00
درباره ي يه هيرو بحث کنيم نظرتون چيه هاااااا !!!!
نام هيرو بگيد تا شروع کنيم يالا منتظريم !!!!!!!!!
بحث ما عبارتست از:
1).خريد مناسب براي هيرو 2).ترتيب خريد و زمان خريد 3).ضد هيرو را نام ببريم4).هيروهايي در يک تيم باشند خوب مي شود .

Dead™
30-12-2006, 22:45
هر که میخواد درباره ی متال بدونه به این سایت مراجعه کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدک نیست !

Dead™
30-12-2006, 23:33
:devil: :evil: منم دارم خودمونی میشم !

Metalzadeh
30-12-2006, 23:38
:devil: :evil: منم دارم خودمونی میشم !

Dead جان یه خورده رعایت حال تاپیک رو بکن :sad:

این پست ها که دادی ربطی به تاپیک نداره :sad:

Cain
31-12-2006, 01:10
از صفحه زیر میتونی Patch 1.20e رو دانلود کنی !!

Cain
31-12-2006, 01:14
درباره ي يه هيرو بحث کنيم نظرتون چيه هاااااا !!!!
نام هيرو بگيد تا شروع کنيم يالا منتظريم !!!!!!!!!
بحث ما عبارتست از:
1).خريد مناسب براي هيرو 2).ترتيب خريد و زمان خريد 3).ضد هيرو را نام ببريم4).هيروهايي در يک تيم باشند خوب مي شود .

عزیز ما که بحث رو شروع کردیم با هیرو Beast Maser !
بعدش هم گفتم هیرو بعدی Tide Hunter !

M O H S E N
31-12-2006, 01:18
به نظر شما قویترین هیرو کدومه؟

M O H S E N
31-12-2006, 01:24
چون ما هنگام بازی کردن -ar میزنیم و خودش شانسی هیرو میده تقریبا با همه هیرو ها میتونم بازی کنم

خودم هم هیروهای زیادی انتخاب میکنم مانند
Kardel Sharperey (sniper) l که دورزنترین هیرو در مپ است
Sand-King که فوق العاده قوی و خطرناکه و سلطان قلب داره که وقته قدرت آخرش رو بزنه هیچ چیزی نمیتونه جلوش وایسته
Warlock (infernal Stone ) l که خیلی قویه و در هر تیمی باید یه نفر این هیرو رو انتخاب کنه

M O H S E N
31-12-2006, 01:27
Oblivion ( Pugna ) l که خونآشام لقب داره و خیلی قویه و سرعت حرکت زیادی داره

Bone Fletcher که با قدرت دوم خودش میتونه نامرعی بشه و سرعت حمله زیادی داره و حساب تاورها رو میرسه

M O H S E N
31-12-2006, 01:30
Ulfsaar که هیرو اصلی منه و سرعت حمله فوق العاده زیادی داره و با استفده از قدرت دوم خودش میتونه سرعت حمله خودش رو 400% بالا ببره و در عرض چند ثانیه طرف رو از پای در بیاره

Zeus با این که قدرت حمله مناسبی نداره ولی با استفاده از قدرت آخر خودش میتونه به تمام هیروها در هر کجای مپ که باشن آسیب برسونه و طرفداران زیادی هم داره

M O H S E N
31-12-2006, 01:33
کلا هیروها به سه دسته تقسیم میشوند :
1. Strench
2.Agility
3.Intlegenci

که برای هرکدوم خرید مناسبی باید کرد و آیتم مناسبی بست تا موفق بود

Metalzadeh
31-12-2006, 01:33
به نظر شما قویترین هیرو کدومه؟

به نظر من تو این بازی قویترین وجود نداره
با هر هیرویی خوب بازی کنی قوی میشه
البته به تیم هم بستگی داره :cool:

M O H S E N
31-12-2006, 01:35
1 Strench

اینگونه هیروها دارای میزان سلامتی(هلتس) زیادی هستند و بهترین خرید برای آنها این است که قدرت حمله آنها را بالا برد

Metalzadeh
31-12-2006, 01:36
چون ما هنگام بازی کردن -ar میزنیم و خودش شانسی هیرو میده تقریبا با همه هیرو ها میتونم بازی کنم

خودم هم هیروهای زیادی انتخاب میکنم مانند
Kardel Sharperey (sniper) l که دورزنترین هیرو در مپ است
Sand-King که فوق العاده قوی و خطرناکه و سلطان قلب داره که وقته قدرت آخرش رو بزنه هیچ چیزی نمیتونه جلوش وایسته

Sniper زیاد کابرد نداره چون خیلی راحت خفت میشه :biggrin:
Sand King هم اگه تیم حریف هیرویی داشته باشه که Stun کنه زیاد کاری از پیش نمیبره و میشه خوراک :sad:

M O H S E N
31-12-2006, 01:36
2 Agility

این هیروها سرعت حمله زیادی دارند و بهتر است که میزان سلامتی آنها را با آیتم های خود بالا ببریم

M O H S E N
31-12-2006, 01:38
3 INTLEGENCi

این هیروها هم دارای میزان سلامتی و قدرت حمله مناسب هستند و برای آنها بهتر است که از آیتم هایی استفاده کنیم که مانا را بالا ببرند تا از قدرتهایشان بیشتر استفاده کنیم

Metalzadeh
31-12-2006, 01:39
Bone Fletcher که با قدرت دوم خودش میتونه نامرعی بشه و سرعت حمله زیادی داره و حساب تاورها رو میرسه

این هیرو خوبه ولی خیلی خرج می بره تا قوی شه :happy:

M O H S E N
31-12-2006, 01:44
Sniper زیاد کابرد نداره چون خیلی راحت خفت میشه :biggrin:
Sand King هم اگه تیم حریف هیرویی داشته باشه که Stun کنه زیاد کاری از پیش نمیبره و میشه خوارک :sad:

برادر اسنایپر دورزنترین هیرو در مپ است وقتی که بیشتر از قدرت سومش که Attack Range رو بالا میبره استفده کنید میایسته و از دور تاور رو میزنه بدون اینکه تاور بتونه اون رو بزنه چون Range اسنایپر 770 و Range تاور 700 است وقتی هم که آیتم Radiance رو ببندی میشه خدای تاور زنی

ولی در مورد سلطان (sand-King) هم باید خدوتتون عرض کنم که اگه من این هیرو رو بردارم هیچ کسی نمیتونه جلوی قدرتش رو بگیره چون آیتمی که روش میبندم باعث میشه که باش نخوره و قدرتش که زلزله میکنه از بین نمیره و در پایان بازی همیشه بیش از 30 تا هیرو میزنم

M O H S E N
31-12-2006, 01:46
این هیرو خوبه ولی خیلی خرج می بره تا قوی شه :happy:

بله درسته اگه با این هیرو بتونین First Blood رو بگیرین و در ابتدای بازی حداقل دوتا هیرو بزنین و سنج رو ببندین تا آخر بازی کسی نمیتونه جلوش وایسته

ولی کلا هیرویی است که زیاد به درد تیم نمیخوره

M O H S E N
31-12-2006, 01:53
حالا هرکی هیروی خودش رو معرفی کنه تا کلا در مورد هیروها و هیروهایی که ضد اون هستند بحث کنیم

M O H S E N
31-12-2006, 01:55
در مورد آیتم ها و کاربرد هاشون هم بحث خواهیم کرد ان شاءالله

Metalzadeh
31-12-2006, 01:58
برادر اسنایپر دورزنترین هیرو در مپ است وقتی که بیشتر از قدرت سومش که Attack Range رو بالا میبره استفده کنید میایسته و از دور تاور رو میزنه بدون اینکه تاور بتونه اون رو بزنه چون Range اسنایپر 770 و Range تاور 700 است وقتی هم که آیتم Radiance رو ببندی میشه خدای تاور زنی

ولی در مورد سلطان (sand-King) هم باید خدوتتون عرض کنم که اگه من این هیرو رو بردارم هیچ کسی نمیتونه جلوی قدرتش رو بگیره چون آیتمی که روش میبندم باعث میشه که باش نخوره و قدرتش که زلزله میکنه از بین نمیره و در پایان بازی همیشه بیش از 30 تا هیرو میزنم

من هم این چیزا رو می دونم
ولی اگه تیم مقابل قوی باشه به هیرو هایی از این قبیل اجازه ی پیشرفت نمیده
و نمیزاره اونقد زود َAvatar یا Radiance رو ببندین ;)
تا وقتی هم که شما اون ایتم هارو ببندین بازی تموم شده :sad:

M O H S E N
31-12-2006, 02:05
من هم این چیزا رو می دونم
ولی اگه تیم مقابل قوی باشه به هیرو هایی از این قبیل اجازه ی پیشرفت نمیده
و نمیزاره اونقد زود َAvatar یا Radiance رو ببندین ;)
تا وقتی هم که شما اون ایتم هارو ببندین بازی تموم شده :sad:

اگر قرار باشه به امید آواتر بازی کنین مطمعن باشین که بازی رو از دست خواهید داد

در ضمن ایت آیتم بزرگ رو قرار نیست که یه نفر ببنده اگه سه نفر در خرید اون مشارکت کنن کافیه و 5 دقیقه هم نمیشه که بازی رو در دست میگیرن

شما فکر اون زمانی رو بکن که سلطان این آیتم رو ببنده کدوم هیرو میتونه جلوش وایسته؟ اگه هم 3-2 نفری حرکت کنن بازی تموم میشه

Metalzadeh
31-12-2006, 02:08
اگر قرار باشه به امید آواتر بازی کنین مطمعن باشین که بازی رو از دست خواهید داد

در ضمن ایت آیتم بزرگ رو قرار نیست که یه نفر ببنده اگه سه نفر در خرید اون مشارکت کنن کافیه و 5 دقیقه هم نمیشه که بازی رو در دست میگیرن

شما فکر اون زمانی رو بکن که سلطان این آیتم رو ببنده کدوم هیرو میتونه جلوش وایسته؟ اگه هم 3-2 نفری حرکت کنن بازی تموم میشه

دوست من کسی نمی تونه واسه کسی خرید کنه
خلاف مقررات ;)

M O H S E N
31-12-2006, 02:10
دوست من کسی نمی تونه واسه کسی خرید کنه
خلاف مقررات ;)

کدوم مقررات؟

ما که تو شهر خودمون برای هرکی که دلمون بخواد خرید میکنیم

Metalzadeh
31-12-2006, 02:14
کدوم مقررات؟

ما که تو شهر خودمون برای هرکی که دلمون بخواد خرید میکنیم

تو مسابقات کسی حق نداره واسه کسی خرید کنه ;)

M O H S E N
31-12-2006, 02:17
تو مسابقات کسی حق نداره واسه کسی خرید کنه ;)

پس تکلیف آیتم هایی مثل Gem که پس از مرگ Drop میشن چیه؟

Metalzadeh
31-12-2006, 02:21
پس تکلیف آیتم هایی مثل Gem که پس از مرگ Drop میشن چیه؟

اون مشکلی نداره
ولی خرید برای یکدیگر
یا دادن آیتمی به همدیگه ممنوعه

M O H S E N
31-12-2006, 02:30
پس یعنی میشه که یه آیتم رو استفاده کرد و انداخت زمیت تا یکی دیگه بردارتش؟

fanzon
31-12-2006, 11:09
دوستان یعنی برای هر هیرویی avatar ببندیم اون هیرو stun نمیشه

fanzon
31-12-2006, 11:13
دوستان اگه میشه راجبه yurnero صحبت کنیم

M O H S E N
31-12-2006, 12:39
دوستان اگه میشه راجبه yurnero صحبت کنیم

اون دیگه چیه؟

Metalzadeh
31-12-2006, 13:41
دوستان یعنی برای هر هیرویی avatar ببندیم اون هیرو stun نمیشه

واسه 10 ثانیه که Avatar میشه هیچ جادویی نمیشه بهش زد :cool:

Metalzadeh
31-12-2006, 13:44
پس یعنی میشه که یه آیتم رو استفاده کرد و انداخت زمیت تا یکی دیگه بردارتش؟

وقتی وارد بازی میشی به قسمت Map Info برو
اونجا تمام قوانین رو پیدا می کنی ;)

fanzon
31-12-2006, 15:03
yornero(Juggernaut) تو تیم 1

mohammadgame
31-12-2006, 17:44
از صفحه زیر میتونی Patch 1.20e رو دانلود کنی !!

دوست عزيز اگه مي شه لينك مستقيم رو بده ممنون مي شم تو اين لينك پر از لينك دانلود هست من نمي دونم كدوم رو بايد دانلود كنم

Cain
31-12-2006, 18:13
بفرما ::
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])