PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

beni_khafan
25-02-2007, 11:34
من خودم با بدبختی پیداش کردم

TORN@DO
25-02-2007, 14:42
یه سوال تخصصی دارم ببینم کی جواب میده کسی میدونه وقتی specter به عنوان هیرو ور میداری یه نوشته قرمز میاد و یه نکته ای میگه معنیه اون چیه؟

Not Tips ---->It is a Polotic

نگاه زمانی که از اسپل Dagger استفاده کنی ..... ( خودت باید فهمیدی باشی ( چون همه کسی نباید بفهمند)):cool:

TORN@DO
25-02-2007, 14:46
نه بابا بخشیدت برای چیه دیگه اقا شما برو بخون کلکلو خودش شروع کرد نه ماها

اول 2 تا 2 تا پست نده .

بعد هم من کلی نداشتم گفتم اینجا کلن ندارید با یک کلنی بازی کنید ( گفتید نه ما گیم نتی هستیم )

بعد هم سائو سائو خودش به من پیشنهاد بازی رو داد من هم قبول کردم.:cool:

TORN@DO
25-02-2007, 14:50
beni_khafan این رو بدون که Centaur -->Back Dameg هم می کنه . ( ولی در عوض اول بازی بیشترین کتک خور رو داره )

LYNx
25-02-2007, 15:55
hi every body

man ozve jadidam...mamnoon misham kami 2 DotA komakam ..konid...chon man faghat race map bazi mikonam va jadidan varede donyaye DotA shodam/....
az heroye Phantom Lancer khosham oomade age momkene rahnamaim konid ke che Item hai barash khoobe...khodam inaro mibandam:
Phantom lancer ======> sange and yasha power treads vanguard monkey king bar Buriza-do kyanon Butterfly Vladmirs offering....fekr konam dige bazi tamoom shod :D....age kase dige phantom baz hast va combohaye behtar balade ...rahnamayi kone mamnoon misham!#$

cao-cao
25-02-2007, 17:41
اول 2 تا 2 تا پست نده .

بعد هم من کلی نداشتم گفتم اینجا کلن ندارید با یک کلنی بازی کنید ( گفتید نه ما گیم نتی هستیم )

ادعات میشه بیا استار ایکس!

The 69 eyes
25-02-2007, 17:44
ببخشید من شروع کردم دیگه کل کل نمی کنم

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول بابا خوشم اومد بچه باهالی هستی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا بخشیدت برای اقا شما برو بخون کلکلو خودش شروع کرد نه ماها

حالا فرقی نداره زیاد مهم اینه که تموم شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها نظرتون درباره بلود سیکر چیه

خیلی Hero خوبیه ولی اصلا جلوی hero های strenth نمیتونه وایسه و فقط ضد hero های کم health هست.

اينجا دارين در باره بازي بحث ميكنين يا اسم اجنبي ها رو ميارين؟

اونا ديگه كي هستند؟

بهشون بگين اگه جرات دارن بيان تك به تك با من بزنن.

اینو هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:biggrin: اگه نظرتون از ورداشتن centaur یا به قول بچه های ما تختی کتک خوردن bristlback همین کارو بهتر انجام میده چون از پشت 40 درصد و از کنار 20 درصد کمتر attack میخوره

این hero ها رو فقط برای atack خوردن ور نمیدارن و برای اینکه هم تو کاور دادن ماهرن و هم تو kill گرفتن برشون میدارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول 2 تا 2 تا پست نده .

نه دیگه همیشه خودت شروع میکنی. بعد میشه بگی چند سالته شما ؟ این رفتارات شبیه بچه ها میمونه . بیخیال شو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/buba.gif

hi every body

man ozve jadidam...mamnoon misham kami 2 DotA komakam ..konid...chon man faghat race map bazi mikonam va jadidan varede donyaye DotA shodam/....
az heroye Phantom Lancer khosham oomade age momkene rahnamaim konid ke che Item hai barash khoobe...khodam inaro mibandam:
Phantom lancer ======> sange and yasha power treads vanguard monkey king bar Buriza-do kyanon Butterfly Vladmirs offering....fekr konam dige bazi tamoom shod :D....age kase dige phantom baz hast va combohaye behtar balade ...rahnamayi kone mamnoon misham!#$

سلام دوست عزیز . ورودتونو به این topic خوش آمد میگیم. فقط اینجا قانونه که نباید fingilish تایپ کنید .

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
25-02-2007, 17:46
ادعات میشه بیا استار ایکس!

آقا من 20 بار با tornado جان کل کل داشتم ولی آخرش به هیچ جایی نمیرسه . پس بیخیال شدن بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
25-02-2007, 17:48
هر کسی میتونه آدرس حدودی خونش رو بده که اگر به هم نزدیک بودیم آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cao-cao
25-02-2007, 17:48
اينجا دارين در باره بازي بحث ميكنين يا اسم اجنبي ها رو ميارين؟

اونا ديگه كي هستند؟

بهشون بگين اگه جرات دارن بيان تك به تك با من بزنن.

اوناهم مثل رستم ما افسانه هستن پس لطفا به عقاید و افسانه های بقیه ملل احترام بذاریم;)

The 69 eyes
25-02-2007, 17:51
اوناهم مثل رستم ما افسانه هستن پس لطفا به عقاید و افسانه های بقیه ملل احترام بذاریم;)

با عقاید یکدیگر جنگ نکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی چی بودن حالا یه توضیحی بدی بد نیست . من که خودم نمیشناسمشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/dont-know.gif

The 69 eyes
25-02-2007, 17:57
میخوام هر کسی میتونه آدرس حدودی خونش رو بده که اگر به هم نزدیک بودیم آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cain
25-02-2007, 19:00
سلام یچه ها.
بعد از یک ماه اومدم. :laughing:
از بس تعداد پست ها زیاد بود فرصت نکردم بخونم :blush:
Metalzade و The 69 Eyes شما چطورین؟ :cool:

arashd666
25-02-2007, 22:52
Not Tips ---->It is a Polotic

نگاه زمانی که از اسپل Dagger استفاده کنی ..... ( خودت باید فهمیدی باشی ( چون همه کسی نباید بفهمند)):cool:

نمیخواد این چیزا رو قایم کنی من قبلا اینو گذاشته بودم که چی میشه
بعدشم اون مشکل سایت بود دوتایی میفرستاد

arashd666
25-02-2007, 22:54
میخوام هر کسی میتونه آدرس حدودی خونش رو بده که اگر به هم نزدیک بودیم آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که شیرازم اگه میخوای بگم

fanzon
25-02-2007, 23:47
کسی اینجا پایه یه بازی تو gg نیست . یه روز قرار بزارید تا همه بچه های تاپیک بیان واسه یه بازی 5vs5

fanzon
25-02-2007, 23:48
بهترین هیروی streng تیمی و انفرادی کدوم هیرویه

cao-cao
25-02-2007, 23:52
با عقاید یکدیگر جنگ نکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی چی بودن حالا یه توضیحی بدی بد نیست . من که خودم نمیشناسمشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/dont-know.gif

خیلی باحال بود حال کردم

cao-cao
26-02-2007, 00:01

وقتی ما بچه بودیم حول حوش 17 سال پیش
یه کارتن نشون میداد بر اساس افسانه های چین
که فرمان دار قوی و با هوشش سا ئو سائو بود
و گواگیو هم وزیرش
واین وزیر دو برادر داشت به اسم لیو بی و زانگ فی
و (قابل توجه بعضیا) و رهبر یکی دیگه از استانهای چین لو بو بود
{البته مال خیلی وقت پیش دقیق یادم نیست }
اگه بازم خواستید بدونید بهم پی ام بدید تا براتون تعریف کنم
البته این فقط یه افسانس
بقیه دوستان هم اگه ازشون مطلبی دارن
یا فیلمشو دیدن
یا چیزی خوندن ممنون میشم
منو هم راهنمییی کنن تا دانستهامو کاملتر کنم :blush:

cao-cao
26-02-2007, 00:05

سلام
خوش اومدی
به نظر من لویاتن
یا

فود من (سرباز هیومن)
نظرتون چیه

B.K.0.G
26-02-2007, 00:35
یه سوال تخصصی دارم ببینم کی جواب میده کسی میدونه وقتی specter به عنوان هیرو ور میداری یه نوشته قرمز میاد و یه نکته ای میگه معنیه اون چیه؟

بره این هیرو اگه divine (+250)جمع کنی .بعد از مرگش احتمال drop شدنش chance داره.و ممکن drop نشه

B.K.0.G
26-02-2007, 00:37
هر کسی میتونه آدرس حدودی خونش رو بده که اگر به هم نزدیک بودیم آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما طرفای رسالتیم
:rolleye:

king lajan
26-02-2007, 00:41
سلام به اعضا قدیمی و جدید

king lajan
26-02-2007, 00:46
در اینده نزدیک افسانه سه برادر را برایتان تعریف خواهم کرد تا کلها بخوابد
مخصوصا قابل توجه cao-caoعزیزم

Metalzadeh
26-02-2007, 01:28

سلام به شما :happy:

در اینده نزدیک افسانه سه برادر را برایتان تعریف خواهم کرد تا کلها بخوابد
مخصوصا قابل توجه cao-caoعزیزم

عزیز اینجا تاپیک Dota هست نه افسانه ی سه برادر ;)

beni_khafan
26-02-2007, 11:30
بره این هیرو اگه divine (+250)جمع کنی .بعد از مرگش احتمال drop شدنش chance داره.و ممکن drop نشه

ممنون از راهنمایت====:blush: tnx for you

beni_khafan
26-02-2007, 11:36
یه سوال دیگه وقتی تو ورژن 6.39 ادم برفی رو میزنید یه ایتم drop میشه چکار میشه کرد باهاش و تازه 5 تا غورباقه هم تو map هستند

M0r!s
26-02-2007, 12:16
این 5 تا frog رو از کجا باید پیداش کنی. می گن اگه item هایی رو که از روشان و آدم برفی می گیری و این 5 تا رو بکشی و آیتمش رو برداری و با شمشیر 250 تایی ترکیب کنی +1000 damage می شه.

TORN@DO
26-02-2007, 14:12
hi every body

Battel Fury
Manta Stely
BOT
MKB

(تا همیجا بازی فکر کنم تموم بشه)

TORN@DO
26-02-2007, 14:22
کسی اینجا پایه یه بازی تو gg نیست . یه روز قرار بزارید تا همه بچه های تاپیک بیان واسه یه بازی 5vs5

نگاه دوست عزیز بازی 5-5 باید سرور یک اشتراک ADSL2 داشته باشه که بشه قشنگ بازی کرد و گر نه ....:cool:

TORN@DO
26-02-2007, 14:23

جریان اشباه ( دید بلد نیستید ) اگه زمانی اسپل Dagger رو زدی و داخل اون سیاهی بودید - اگه ایتمی داشتید که Drop بشه دیگه تو اون سیاهی Drop نمیشه .:cool:

TORN@DO
26-02-2007, 14:32
این 5 تا frog رو از کجا باید پیداش کنی. می گن اگه item هایی رو که از روشان و آدم برفی می گیری و این 5 تا رو بکشی و آیتمش رو برداری و با شمشیر 250 تایی ترکیب کنی +1000 damage می شه.

نگاه این خلی بندیه 1
بعد ربطی به غورباقه نداره 2
یک عنکبوت باید بکشی 3
بعد اینکه این ایتم Drop میشه 4
( یک کمک عنکبوت سمت جنوب شرقی Base-->Sentinel است ):rolleye:

fanzon
26-02-2007, 15:52
نمی خواهید راجبه یه هیرو بحث کنید مثلا ulfsar چطوره؟
دوستان حرفه ای نمی خواهید تجربیاتتون رو بیشتر در اختیار دیگران بزارید

fanzon
26-02-2007, 16:05
یکه ریپلی از خودم با tiny البته شرمنده تو 6.35 اگه دیدید نظرتون رو راجبه روش بازی بگید

The 69 eyes
26-02-2007, 16:23
سلام یچه ها.
بعد از یک ماه اومدم. :laughing:
از بس تعداد پست ها زیاد بود فرصت نکردم بخونم :blush:
Metalzade و The 69 Eyes شما چطورین؟ :cool:

ممنون ما خوبیم . ما چطوری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که شیرازم اگه میخوای بگم

شما آدرس رو بده شاید کسی تو شیراز بود. ولی من که تهران هستم در شهرک اکباتان . game net virus [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرم centare هم به درد team میخوره و هم بدرد فردی و همینطور bristle back [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی باحال بود حال کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/9971/encore.gif

وقتی ما بچه بودیم حول حوش 17 سال پیش
یه کارتن نشون میداد بر اساس افسانه های چین
که فرمان دار قوی و با هوشش سا ئو سائو بود
و گواگیو هم وزیرش
واین وزیر دو برادر داشت به اسم لیو بی و زانگ فی
و (قابل توجه بعضیا) و رهبر یکی دیگه از استانهای چین لو بو بود
{البته مال خیلی وقت پیش دقیق یادم نیست }
اگه بازم خواستید بدونید بهم پی ام بدید تا براتون تعریف کنم
البته این فقط یه افسانس
بقیه دوستان هم اگه ازشون مطلبی دارن
یا فیلمشو دیدن
یا چیزی خوندن ممنون میشم
منو هم راهنمییی کنن تا دانستهامو کاملتر کنم :blush:

نه نه . اگه توی lvl 2 ش که از همه چی رد میشه باشی drop نمیشه مثل اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما طرفای رسالتیم

من هم اکباتانم. چه game net ی میری بگو شاید تونستی همدگه رو ببینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/dirol.gif

یه سوال دیگه وقتی تو ورژن 6.39 ادم برفی رو میزنید یه ایتم drop میشه چکار میشه کرد باهاش و تازه 5 تا غورباقه هم تو map هستند

اون item همون orb ی هست که اگه کسی رو atack کنی slow میشه. غورباقه ها هم به هیچ دردی نمیخورن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تا حالا نشنیدم ولی اگه بشه خیلی خفنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی خواهید راجبه یه هیرو بحث کنید مثلا ulfsar چطوره؟
دوستان حرفه ای نمی خواهید تجربیاتتون رو بیشتر در اختیار دیگران بزارید

ulfsar بسیار Hero ی قوی و عالی هست ولی باهاش بازی کردن سخته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکه ریپلی از خودم با tiny البته شرمنده تو 6.35 اگه دیدید نظرتون رو راجبه روش بازی بگید

در اولین وقت dl می کنم . چند نفرست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B.K.0.G
26-02-2007, 21:47
جریان اشباه ( دید بلد نیستید ) اگه زمانی اسپل Dagger رو زدی و داخل اون سیاهی بودید - اگه ایتمی داشتید که Drop بشه دیگه تو اون سیاهی Drop نمیشه .:cool:

درسته.ولی اگه تو سیاهی هم نباشه ممکنه drop نشه.امتحان کن:happy:

beni_khafan
26-02-2007, 22:00
در مورد ankh هم جواب میده یا نه یعنی وقتی تو سیاهی مردی ممکن ankh استفاده نشه؟

beni_khafan
26-02-2007, 22:07
در مورد هیروی strengh خوب هم که سوال کرده بودی
sentinel=panda ,rexar,bristelback,
sourage=tidehunter,magnatur,doom,death night
که البته هیروی خوب strengh بازم داریم

beni_khafan
26-02-2007, 22:11
یه سوال هیروی melee زنی از تیم یک که بتونه neubrian assasin بزنه تک به تک چیه؟

به غیر از پاندا و dragon khight

cao-cao
26-02-2007, 22:52
ما طرفای رسالتیم

کجاش؟
کدوم گیم نت؟

cao-cao
26-02-2007, 22:58
[QUOTE=The 69 eyes;888303]میخوام هر کسی میتونه آدرس حدودی خونش رو بده که اگر به هم نزدیک بودیم آشنا بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما امام حسینیم
ولی افسریه
و
هفت حوضم بازی کردیم

cao-cao
26-02-2007, 23:10

سلام احمد جون خوش اومدی:biggrin:

cao-cao
26-02-2007, 23:20
سلام به شما :happy:

عزیز اینجا تاپیک Dota هست نه افسانه ی سه برادر ;)

ایول خوب زدی تو پرش حال کردم دمت گرم
احمد فهمیدی این تاپیک مال دوتاس نه و000:laughing:

arashd666
26-02-2007, 23:33

نه این با بحس کل ما هیچ ربطی نداره بچه ها راست میگن وقتی لول 3 specterکار کنه ممکنه +250 dropنشه

arashd666
26-02-2007, 23:37
نگاه این خلی بندیه 1
بعد ربطی به غورباقه نداره 2
یک عنکبوت باید بکشی 3
بعد اینکه این ایتم Drop میشه 4
( یک کمک عنکبوت سمت جنوب شرقی Base-->Sentinel است ):rolleye:

نه این خالی بندی نیست 4 تا غورباغه هست وقتی اونا رو کشتی یه انکبوت میاد اونو میکشی یه ایتم میده با دو تا ایتم با یه+250 ترکیب میکنی میشه یه ایتم+1000dmg(شده جریان ایتم هیدنا؟)

king lajan
26-02-2007, 23:56
بعدا ما هم تو÷شما میزنیم یه reply از این ایتمه داش تم که می خو استم بزارم تو سایت ولی ناراحتم کردید
منصرف شدم[]

fanzon
27-02-2007, 00:34
یکی از دوستان راجبه لول6 soul keeper و زمان استفادش به من توضیح بده

fanzon
27-02-2007, 00:35
می خوام Soul Keeper رو به عنوان هیروی اصلیم تو بازی تیمی و انفرادی بردارم نظرتون چیه؟

arashd666
27-02-2007, 10:45
بعدا ما هم تو÷شما میزنیم یه reply از این ایتمه داش تم که می خو استم بزارم تو سایت ولی ناراحتم کردید
منصرف شدم[]

نه بابا بچها شوخی زیاد میکنن به دل نگیر

arashd666
27-02-2007, 10:55

لول 6 soul keeper جای هلتتو با هیرو مقابل یا یار خودی عوض میکنه ممولنم وقتی میزنن که هلتت کم باشه و هیرو مقابل هلتش بر باشه

برا بازی تیمی هم خوبه اگه بتونی باهاش بازی کنی در کل هیرو بدی نیست
سعی کن اول روش رادیانس ببندی بعدشم کلد ببند

M0r!s
27-02-2007, 13:07
ولی ما اول بازی، دقت کنید اول بازی برای اون داگون می سازیم که به محض اینکه جای هلت ها عوض شد ازش استفاده کنیم و ... . البته اگه روبروت strengh قوی باشه بهتره همونی که دوستمون گفت رو بسازی

TORN@DO
27-02-2007, 17:05
در مورد ankh هم جواب میده یا نه یعنی وقتی تو سیاهی مردی ممکن ankh استفاده نشه؟

نه انخ خود به خود مورد استفاده قرار می گیره .

TORN@DO
27-02-2007, 17:09
لول 6 soul keeper جای هلتتو با هیرو مقابل یا یار خودی عوض میکنه ممولنم وقتی میزنن که هلتت کم باشه و هیرو مقابل هلتش بر باشه

برا بازی تیمی هم خوبه اگه بتونی باهاش بازی کنی در کل هیرو بدی نیست
سعی کن اول روش رادیانس ببندی بعدشم کلد ببند

هیرو کار دروستی کار باهاش سخت نیست ولی اگه بلد نباشب باهاش بازی کنی میشی نون مپ .

6 اگه به یک مقدار معینی از هلت کمت به طرف می رسونه ( تا باگ نشه ) .

معمولا واسه Zouthic که بخواد بشه یک Manya Staley می بندن .

واسه Hero Killing میزن رو Eye of Skadi بعد هم Batterflay بعد Heart بعد BOS ( بازی در هیمنجا تموم میشه ):evil:

LYNx
27-02-2007, 17:09
ozve in site beshin ham bahale ham cloob haye ziadi darmorede war ...and Game net dare!!!

TORN@DO
27-02-2007, 17:12
یه سوال هیروی melee زنی از تیم یک که بتونه neubrian assasin بزنه تک به تک چیه؟

به غیر از پاندا و dragon khight

Megina
Zeus)Noob Player
Centaur
Entchatrees
Ominknight

TORN@DO
27-02-2007, 17:16
منصرف شدم[]

خوب که منصرف شدی ( چون فقط بچه ها Cloub Mr.Bean این جریان رو ازش با خبر هستند ) ( زیادی بلف نزن و Tez نده )

بعد اسم اون موجودات سبز رنگ Boush نه Frog فقط اسکرین بارشون شبیه Frog ها هست و مثل خرس های کوچک هستند.

( یک کمک دیگه 5 Boush و کشتنشون ترکیب داره ):cool:

Metalzadeh
27-02-2007, 17:48
ozve in site beshin ham bahale ham cloob haye ziadi darmorede war ...and Game net dare!!!

سلام
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید

خوب که منصرف شدی ( چون فقط بچه ها Cloub Mr.Bean این جریان رو ازش با خبر هستند ) ( زیادی بلف نزن و Tez نده )

بعد اسم اون موجودات سبز رنگ Boush نه Frog فقط اسکرین بارشون شبیه Frog ها هست و مثل خرس های کوچک هستند.

( یک کمک دیگه 5 Boush و کشتنشون ترکیب داره )

میشه کامل در مورد این قضیه توضیح بدید
اصلا واسه چی باید این کارو بکنیم
ماله چه مپی هست

cao-cao
27-02-2007, 20:10
نه بابا بچها شوخی زیاد میکنن به دل نگیر

نه با با به دل بگیر رو دل کنی بمیری از دستت راحت شم دیگه خالی نبندی:evil:

cao-cao
27-02-2007, 20:53

با این لول میتونی خون خودتو با حریفت عوض کنی

cao-cao
27-02-2007, 22:32
می خوام Soul Keeper رو به عنوان هیروی اصلیم تو بازی تیمی و انفرادی بردارم نظرتون چیه؟

سلام
دوست من سول کیپر هیروی خیلی قویه
ولی در این حل خیلی کم خون
اگه باهاش بد بازی کنی تبدیل به فرگ مپ میشی
بازی با سول مترسد تمرین خیلی زیاد وسرعت عکس العمل خیلی زیاد تری هستش
;)

arashd666
27-02-2007, 22:33
غورباغه ها رو میکشی یه عنکبوت میکشی یه ایتم میده بعد با اون ایتم snowmanویه +250 ترکیب میکنی یه ایتم +1000 دمیج میشه

fanzon
27-02-2007, 22:43
آقا این enchanteres عجب هیروی خوفیه خیلی قویه
میشه هیروی ضدش رو بگید دوستان همچنین ایتم هایی که باید برای این هیرو گرفت

Metalzadeh
27-02-2007, 23:44
غورباغه ها رو میکشی یه عنکبوت میکشی یه ایتم میده بعد با اون ایتم snowmanویه +250 ترکیب میکنی یه ایتم +1000 دمیج میشه

آها
از راهنماییت ممنون

بله قویه و یه جورایی IMBA
من که جلوش Doom Bringer بر می دارم
یه خورده خوب با Doom بازی کنی حتما می بری

B.K.0.G
27-02-2007, 23:59
ولی ما اول بازی، دقت کنید اول بازی برای اون داگون می سازیم که به محض اینکه جای هلت ها عوض شد ازش استفاده کنیم و ... . البته اگه روبروت strengh قوی باشه بهتره همونی که دوستمون گفت رو بسازی

موافقم.
اول و آخره بازی به دردش میخوره

B.K.0.G
28-02-2007, 00:02

انفرادی خوبه.ولی تو بازیه گروهی نه.lvl 6 گروهی ای نداره

B.K.0.G
28-02-2007, 00:07
Megina
Zeus)Noob Player
Centaur
Entchatrees
Ominknight

گفته بود melee

bab_2c
28-02-2007, 08:16
از hero هائي مثل lich king,Necrolic
مي‌شه استفاده كرد. البته به صورت single جوليه enchanteres
البته بايد كاملا اشنا باشي با اين hero ها.

arashd666
28-02-2007, 10:17
از hero هائي مثل lich king,Necrolic
مي‌شه استفاده كرد. البته به صورت single جوليه enchanteres
البته بايد كاملا اشنا باشي با اين hero ها.

سند کینگ به enchantres6 بزنه هیچیش نمیشه فقط هیل میشه:D

arashd666
28-02-2007, 10:20
آها
از راهنماییت ممنون

البته باید چندتا غورباغه خاص رو به اسمهای خاص بکشی

اره به دوم میشه ولی اگه یه هیرو باشه که بتونه slowکنه هم میتونه جلوش وایسه مثلا naixیا رو یه هیروskadiببندی

fanzon
28-02-2007, 12:05
آها
از راهنماییت ممنون

درسته doom میتونه بندازتش.ممنون دوستان فقط ایتنم براش چی بگیرم؟

Metalzadeh
28-02-2007, 12:43

منظورت برای Doom هست یا Enchantress ؟

TORN@DO
28-02-2007, 15:27

این رو بهت بگم که Doom به سختی می تونه بندازش چون اول بازی بابا Doom رو در میاره و بعد اگه بهش 6 بزنی 40 به 60 افتادنش .

Lich هم به درد بازی تک به تک نمی خوره و نمی تونه بندازش .

یک کسی مثل Sand King هم اگه زیر پاش 6 بزنه اون اسپل که هلتش رو پر می کنه می زنه .

( پس این هیرو ها نمی تون بزننش ( هر چنر هیروش کتک خور خوبی داره و با Soul Keeper اگه Manta Staly ببنده به راحتی باباش رو در میاره ) هر چند ممکن اول بازی یک خورده کم بیاره )

TORN@DO
28-02-2007, 15:30

واسه Doom این ها رو بگیر :

Boot
2X Talasim
بفرست بالا
MKB
Battelfury
BOT
Secteper)Aghanim's

TORN@DO
28-02-2007, 15:35
میشه کامل در مورد این قضیه توضیح بدید
اصلا واسه چی باید این کارو بکنیم
ماله چه مپی هست

قضیه این ایتم از این قرار که اگه Snow Man رو بندازی و اون ایتمی رو که بهت میده رو برداری و با 2 Swor:Yasha&Divin Raper و با ایتمی که یک عنکبوت که سمت جنوب شرقی Base ----> Elf با هم جمع کنی یک ایتم چنج میشه به این مشخصات 1000 Dameg و 50%As و 15%Ms بهت میده. ( البته یک خورده هم Aglity میده که من یادم نیست );)

TORN@DO
28-02-2007, 15:37
گفته بود melee

می تونی Rang ها رو که 2 تا هستند حذف کنی .:blink:

beni_khafan
28-02-2007, 23:18
از اقایون گرامی یه خواهش دارم میتونید یه replay از جریان بستن ترکیب +1000 بزارید و به این حرف و حدیثا پایان بدید

beni_khafan
28-02-2007, 23:20
کافیه یه الماس بگیری اون وقت 25 تا frog پیدا میکنی که بعضیها زده بودند 5 تا

beni_khafan
28-02-2007, 23:22
تنها راه زدن enchantress کم کردن یک دفعه ی خون اوست که lich با دگون این کارو انجام میده

beni_khafan
28-02-2007, 23:24
و lord of avenus هم میزنش البته بستگی به بازیکنش هم داره و همین طور warlock

arashd666
01-03-2007, 11:01
کافیه یه الماس بگیری اون وقت 25 تا frog پیدا میکنی که بعضیها زده بودند 5 تا

دوست من من گفتم 5 تا غورباغه به اسم های خاص میکشی نه همرو وگرنه منم میدونم 25 غورباغه یا بیشترم هست

beni_khafan
01-03-2007, 11:54
دوست من من گفتم 5 تا غورباغه به اسم های خاص میکشی نه همرو وگرنه منم میدونم 25 غورباغه یا بیشترم هست

پس توضیح کامل رو بده لطفا

fanzon
01-03-2007, 13:17
سوال : 35% Importal از دمیج مجیک رو کم می کونه یا 35% احتمال داره که مجیک بهت اثر نکنه

واسه ی mogol khan جه آیتم هایی خوبه که براش ببندم
شرمنده که من اینقدر سوال می کنم.

The 69 eyes
01-03-2007, 15:51
سلام به دوستان عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبید ؟

آقا من دارم میرم به گیم نتمون از ساعت 4.5 تا 9 . هر 5 شنبه هم همین اوضاع هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستانی که علاقه مند هستن هم دیگر رو ببینیم (من که خیلی دوست دارم ) میتونن به این آدرس بیان :

شهرک اکباتان . فاز 1 . سوپر 6 . game net virus . و اسم من هم آراز هست.

TORN@DO
01-03-2007, 18:22
پس توضیح کامل رو بده لطفا

باشه حتما .... lol
ما تا الان خدمون رو گذاشتیم سر کار ؟

این جریان رو بچه ها Oxo خوب می دونن مخصوصا FABEL .:laughing:

TORN@DO
01-03-2007, 18:30
سوال : 35% Importal از دمیج مجیک رو کم می کونه یا 35% احتمال داره که مجیک بهت اثر نکنه

واسه ی mogol khan جه آیتم هایی خوبه که براش ببندم
شرمنده که من اینقدر سوال می کنم.

واسه AXE:

BoT
BattelFury
Ankhe
Vagured
Dagon

M0r!s
01-03-2007, 20:53
من بیس elf ها رو دیدم. در واقع گازش زدم. ولی عنکبوت ندیدم. فقط یه قورباغه کنار fountain دیدم. منظورت از جنوب شرقی دقیقاً کجاست. می شه یه screen shot بذارید.
اگر هم کسی نمی خواد مکان دقیقشو بگه بهتره که دیگه راجع به این موضوع صحبت نکنیم چون از دو حالت خارج نیست یا می خواید خودتون رو لوس کنید یا که اصلاً بلد نیستید و با من هیچ فرقی ندارید. ok

The 69 eyes
01-03-2007, 22:06
من بیس elf ها رو دیدم. در واقع گازش زدم. ولی عنکبوت ندیدم. فقط یه قورباغه کنار fountain دیدم. منظورت از جنوب شرقی دقیقاً کجاست. می شه یه screen shot بذارید.
اگر هم کسی نمی خواد مکان دقیقشو بگه بهتره که دیگه راجع به این موضوع صحبت نکنیم چون از دو حالت خارج نیست یا می خواید خودتون رو لوس کنید یا که اصلاً بلد نیستید و با من هیچ فرقی ندارید. ok

دستت مرسی از این پست. حرف دلمو زدی به خدا . ببین سعی کن حرفهای TORNADO رو باور نکنی . خیلی زیاد از این جور خالی بندیها میکنه. مثلا همون item های secret که یه screen shot گذاشته بود خالی بندی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
01-03-2007, 22:15
واسه AXE:

BoT
BattelFury
Ankhe
Vagured
Dagon

اولا میشه تو چیزی رو که نمیدونی به دیگران نگی ؟ :biggrin: بابا این چرت و پرتا چیه نوشتی. دوما مگه axe هیرویagility یا inteligence هست ؟!!! سوما ankh تکی به چه درد میخوره . چهارما مگه هر hero فقط 5 تا inventori داره ؟!!!!!!!!!!!!!

axe :

radiance
heart of tarrasque
boot of teravel
sange and yasha
hyper stone
crystals و upgrade

البته axe اصلا hero ی team ی نیست . هیچ وقت ندیدم توی 5 به 5 ورش دارن .

The 69 eyes
01-03-2007, 22:18
باشه حتما .... lol
ما تا الان خدمون رو گذاشتیم سر کار ؟

این جریان رو بچه ها Oxo خوب می دونن مخصوصا FABEL .:laughing:

میدنی توی p30world تبلیغ سایت دیگه ( سایت خودتون ) ممنوعه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/nono.gif

arashd666
01-03-2007, 22:42

اقا 5 غورباغه تو بچهای غبلی باید با ایتمی که از ایس فراگ دراب میشد با ایتمی که از اونا دراب میشد با یه+250ترکیب میشدکه اسم یکی the,one,oon 2ta daghighan yadam nistمیکشتی بعد عنکبوت ظاهر میشد حالا اگه شد براتون ریبلی میزارم

arashd666
01-03-2007, 22:47
اولا میشه تو چیزی رو که نمیدونی به دیگران نگی ؟ :biggrin: بابا این چرت و پرتا چیه نوشتی. دوما مگه axe هیرویagility یا inteligence هست ؟!!! سوما ankh تکی به چه درد میخوره . چهارما مگه هر hero فقط 5 تا inventori داره ؟!!!!!!!!!!!!!

axe :

radiance
heart of tarrasque
boot of teravel
sange and yasha
hyper stone
crystals و upgrade

نه بیچاره راست میگه تواین نکته 5 اینونتوری نوشته بد بخ مگه چقد بول میخوره همه ایتما 3000 به بالا گزاشتین؟؟؟

Metalzadeh
01-03-2007, 23:01
واسه AXE:

BoT
BattelFury
Ankhe
Vagured
Dagon

Tornado جان اینا چیه نوشتی ؟ :blink:
Dagon

کاملا تایید میشه ;)

اولا میشه تو چیزی رو که نمیدونی به دیگران نگی ؟ بابا این چرت و پرتا چیه نوشتی. دوما مگه axe هیرویagility یا inteligence هست ؟!!! سوما ankh تکی به چه درد میخوره . چهارما مگه هر hero فقط 5 تا inventori داره ؟!!!!!!!!!!!!!

axe :

radiance
heart of tarrasque
boot of teravel
sange and yasha
hyper stone
crystals و upgrade

اگه بشه اینارو واسش بست که دیگه میشه پروردگار ;)
در مورد تیمی نبودنش هم درست می گی :cool:

اقا 5 غورباغه تو بچهای غبلی باید با ایتمی که از ایس فراگ دراب میشد با ایتمی که از اونا دراب میشد با یه+250ترکیب میشدکه اسم یکی the,one,oon 2ta daghighan yadam nistمیکشتی بعد عنکبوت ظاهر میشد حالا اگه شد براتون ریبلی میزارم

اگه بزاری که به یه بحثی که 4 5 صفحه هست ادامه داره پایان میدی
حتما این کارو بکن
ممنون

bab_2c
01-03-2007, 23:56
آقايون من و دوستام در(Game net Virus) از ساعت 6 تا 7 دنبال اين قورباغه ها بوديم رو هم رفته 2 تا ديديم .
5 تا كه هيچي چه برسه به 25 تا !!!!!
1- version اين map چيه ؟
2-يه replay بزارين يا ملت رو سركار ......

Crazy_Devil
02-03-2007, 10:12
سلام به دوستان
امروز می خوام واسه اونایی که نمی دونستن، تاکید می کنم نمی دونستن یه اسکرین شات بزارم حال کنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظر یادتون نره

در ضمن ما کرمان می شینیم، اگر کسی از کرمان هست در خدمتیم

TrickTrick
02-03-2007, 10:21
لطفا اگه آدرسي براي دانلودش دارين بنويسين

arashd666
02-03-2007, 11:31
Dagon

کاملا تایید میشه ;)

حتما این کارو بکن
ممنون

به منچه برسیدن منم جواب دادم

arashd666
02-03-2007, 11:35
سلام به دوستان
امروز می خوام واسه اونایی که نمی دونستن، تاکید می کنم نمی دونستن یه اسکرین شات بزارم حال کنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظر یادتون نره

در ضمن ما کرمان می شینیم، اگر کسی از کرمان هست در خدمتیم

دستت درد نکنه که می خواستی یاد بدی ممنون ولی تو ضفحه های قبل گذاشته بودم که اواتار رو کیا شکل عوض میکنه

Crazy_Devil
02-03-2007, 11:38
شرمنده من نمیدونستم
حالا صفحه چند پست دادی

beni_khafan
02-03-2007, 22:41
آقايون من و دوستام در(Game net Virus) از ساعت 6 تا 7 دنبال اين قورباغه ها بوديم رو هم رفته 2 تا ديديم .
5 تا كه هيچي چه برسه به 25 تا !!!!!
1- version اين map چيه ؟
2-يه replay بزارين يا ملت رو سركار ......

برای دیدن 25 تا قورباغه کافیه یه الماس بگیری و تو مپ بچرخی و دست روی alt باشه(این چیزی بود که ما بلد بودیم)

واگه یکی که میدونه یه replay بزاره خیلی خیلی خوب میشه

beni_khafan
02-03-2007, 22:43
level 6 doom bringer با یه راه ساده cancel میشه اگه گفتید چیه؟

cao-cao
02-03-2007, 23:56

اقا اینم قولی که بهتون دادم
پس دیگه ترنادو سعی میکنه کل کل نکنه

بچه ها حتما این عکس رو ببنید
تا بفهمید ترنادو الکی کل کل میکنه

cao-cao
03-03-2007, 00:01
درباره اتک +1000 و بقیه ایتما
سعی میکنم از بچه ها ریپلی بگیرم
تا بعضیا نگن این مال گیم نت اوناست

beni_khafan
03-03-2007, 11:51

اقا اینم قولی که بهتون دادم
پس دیگه ترنادو سعی میکنه کل کل نکنه

بچه ها حتما این عکس رو ببنید
تا بفهمید ترنادو الکی کل کل میکنه

دمتون گرم واقعا حقتون بود

beni_khafan
03-03-2007, 11:57

خودم میگم باید اون troll که سبز زنگه و خونم میده رو capture کنی هر موقع doom level 6 زد level دوم troll اونو پاک میکنه پس doom برای هیچ هیرویی شاخ نیست تو تک به تک با این روش (برای کسایی که بلد نبودند):blush:

akharwarbaz
03-03-2007, 21:23
سلام توو همه
بروبکس چه خبر
کسی تاحالا اسم گیم نت It رو شنیده؟
اگه شنیدید قرار بزاریم همدیگرو اونجا ببنییم
یا یه چیز دیگه کسی دور ور جمهوری میتونه بیاد؟
راستی شرمنده یکی گیم نتوشون توامام حسین بود ببخشید ما نمی تونیم بیام خلاصه که فقط قرار بزارید همدیگرو ببنیم
یار نگه دارتون

cao-cao
03-03-2007, 22:07
خودم میگم باید اون troll که سبز زنگه و خونم میده رو capture کنی هر موقع doom level 6 زد level دوم troll اونو پاک میکنه پس doom برای هیچ هیرویی شاخ نیست تو تک به تک با این روش (برای کسایی که بلد نبودند):blush:

دمت گرم:biggrin:
ممنون;)

cao-cao
03-03-2007, 22:09
سلام توو همه
بروبکس چه خبر
کسی تاحالا اسم گیم نت It رو شنیده؟
اگه شنیدید قرار بزاریم همدیگرو اونجا ببنییم
یا یه چیز دیگه کسی دور ور جمهوری میتونه بیاد؟
راستی شرمنده یکی گیم نتوشون توامام حسین بود ببخشید ما نمی تونیم بیام خلاصه که فقط قرار بزارید همدیگرو ببنیم
یار نگه دارتون

سلام
ما گیم نتمون امام حسین بود
ادرس بده جور شد میاییم;)
عکس دیدی

cao-cao
03-03-2007, 22:10
نمی دونم چرا دیگه صدای ترنادو نمیاد؟
من مدرک قهرمانی رو گذاشتم
حالا نوبت تو هستش که گفتی کسای دیگه اییم هم هستن که میگن قهرمان شدن
مدرک رو کن یا دیگه کل کل الکی نکن خوب کوچولو

arashd666
03-03-2007, 22:39

در هر حال دست درد نکنه

arashd666
03-03-2007, 22:41

ایول
اخه سایتشون راه افتاده

Metalzadeh
04-03-2007, 00:33

خودم میگم باید اون troll که سبز زنگه و خونم میده رو capture کنی هر موقع doom level 6 زد level دوم troll اونو پاک میکنه پس doom برای هیچ هیرویی شاخ نیست تو تک به تک با این روش (برای کسایی که بلد نبودند)

ای ول Troll رو نمیدونستم
ولی ما با lvl6 Keeper of the Light کنسلش می کنیم ;)

beni_khafan
04-03-2007, 10:47
ای ول Troll رو نمیدونستم

مرسی منم اینو از شما یاد گرفتم

beni_khafan
04-03-2007, 10:53
راستی میدونستید lord of avenus زمانی که level 2 را رو خودش بندازه و level 6 رو فعال کنه بهش attack بدن خونش پر میشه اونم حسابی (برای کسایی که بلد نبودن)

The 69 eyes
04-03-2007, 15:47
نه بیچاره راست میگه تواین نکته 5 اینونتوری نوشته بد بخ مگه چقد بول میخوره همه ایتما 3000 به بالا گزاشتین؟؟؟

سلام دوست عزیز . وقتی آدم میخاد بگه که خرید یک Hero چیه نباید کمتر از inventori بگه و فرض کنه که یارو نمیتونه اینا رو بخره. من که خودم همیشه تا قبل از 70 دقیقه inventori م پر میشه . تو demo هایی که از خودم گذاشتم هم هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/buba.gif

Dagon

کاملا تایید میشه ;)

حتما این کارو بکن
ممنون

میشه خرید Metalzade جون. شما که خودت میدونی میشه براش بست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahad_bone fletcher
05-03-2007, 10:36
salam man taze ozv shodam va az dota heche nemedonam age metonin vase man ye hero peshnahad konin mamnon mesham

beni_khafan
05-03-2007, 12:58
salam man taze ozv shodam va az dota heche nemedonam age metonin vase man ye hero peshnahad konin mamnon mesham

من خودم dota رو با هیروهای vergu sprit و tiny و sprite breaker شروع کردم اما هیروهای اسونترم وجود داره برای مبتدی ها مثل skelet king:happy:

cao-cao
05-03-2007, 13:34

سلا م
خوش اومدی
1 . فارسی تایپ کن این قانون
2 خودت از چه هیرویی خوشت مباد
3. من با ریزور شروع کردم خیلی بازی باهاش راحته
4. ایتماش 1 پاور تریز 2 ایتم چین که یه ایتم جدیده 3 رادیانس 4 بتل فلای 5 250+

fanzon
05-03-2007, 16:03
آراز جان یه ریپلی از bone felecher برام بزار چون بازی کردن باهاش خیلی سخته میون هیرو های sterengh

ahad_bone fletcher
05-03-2007, 19:15
برای هیروهای gilitiy بهترین ترکیبهایی که میشه بست کدومه

Metalzadeh
05-03-2007, 20:14
راستی میدونستید lord of avenus زمانی که level 2 را رو خودش بندازه و level 6 رو فعال کنه بهش attack بدن خونش پر میشه اونم حسابی (برای کسایی که بلد نبودن)

بله اگه Attack بدن یا Magic بزنن خونش وحشتناک پر میشه

میشه خرید Metalzade جون. شما که خودت میدونی میشه براش بست.

بله درست میگی ;)

نوشته شده توسط ahad_bone fletcher مشاهده تاپيک

دوستان هیرو ها رو گفتن
razor Skeleton King Enchantress

آراز جان یه ریپلی از bone felecher برام بزار چون بازی کردن باهاش خیلی سخته میون هیرو های sterengh

Bone که Strength نیست :blink:
آراز قبلا یه ریپلی گذاشته بود سرچ کنی پیداش می کنی ;)

بستگی به هیرو داره
هیروت رو بگو تا بچه ها کمک کنن :cool:

Metalzadeh
05-03-2007, 20:18
این هم یه AI قوی , حتما دانلود کنین :

Download DotA Allstars 6.40 AIplus v.1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cao-cao
05-03-2007, 23:07

ایتمای زیادی هست وبه هیرو بستگی داره ولی بهتریناش که تقریبا بدرد همه میخوره
1 بتل فلای
2 سنج و یاش
3 مانتی کینگ بار
4 ای اف اسکادی
5 مایل استرم
6 ماسک او مدنس
7 مجونلیر
8و........:blush:

arashd666
06-03-2007, 12:20
ایتمای زیادی هست وبه هیرو بستگی داره ولی بهتریناش که تقریبا بدرد همه میخوره
1 بتل فلای
2 سنج و یاش
3 مانتی کینگ بار
4 ای اف اسکادی
5 مایل استرم
6 ماسک او مدنس
7 مجونلیر
8و........:blush:

بابا بگو همینجوری بگو کم نیاری فکر کنم تو 6.42شده 10اینونتوری ها(شوخی بد یه وقت فکر نکنی دارم مسخره میکنما)
از نظر من براش تو بچهای جدیدباید یراش:
power tread
s&y
monkey ging bar
monkey ging bar
باید بازی رو تموم کنه:D
برا اون دوتا دیگه هم
heart
eye of skadi
ببنده

arashd666
06-03-2007, 12:22

شما اگه لول 3 باز کرده باشید به هرکی اتک کنین یارتونم به اون اتک کنه as+msمیگیره

M0r!s
06-03-2007, 14:30
WarCraft III TFT Patch 1.21a Has been released.

البته این لینک برای تبدیل 1.20e به 1.21 است:tongue:

akharwarbaz
06-03-2007, 19:10
ما تو نواب-اسکندری میشینیم
طرفای جمهوری البته پایین تر!

cao-cao
06-03-2007, 20:40
بابا بگو همینجوری بگو کم نیاری فکر کنم تو 6.42شده 10اینونتوری ها(شوخی بد یه وقت فکر نکنی دارم مسخره میکنما)
از نظر من براش تو بچهای جدیدباید یراش:
power tread
s&y
monkey ging bar
monkey ging bar
باید بازی رو تموم کنه:D
برا اون دوتا دیگه هم
heart
eye of skadi
ببنده

نه با با من گفتم این ایتما رو برای هیرو های اگیلیتی میسازن
نه گفتم همشو بساز که
این بستگی به هیرو / بازی خود شخص/ ایتمای هم تیمیات /هیروهای تیم مقابل /ایتمای تیم مقابل/ و.... داره:blush:

ahad_bone fletcher
07-03-2007, 12:57
برای night stalker بهترین ترکیبیی در اول بازی که پول کمه میشه بست کدومه؟

TORN@DO
07-03-2007, 17:01

axe :

radiance
heart of tarrasque
boot of teravel
sange and yasha
hyper stone
crystals و upgrade

اولا من فقط تو اینجا +ست میدم و بس .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
حاضرم باهات شرط ببندم که تو عمرت با AXe کار نکردی .
Ankhe هم واسه این می بندن که هم مجیک نخوره هم Atck به Atck کم نیاره.

با BkB و اس+ل : Repel

درباره اتک +1000 و بقیه ایتما
سعی میکنم از بچه ها ریپلی بگیرم
تا بعضیا نگن این مال گیم نت اوناست

اقای محترم این ربطی به گیم نت نداره و هیچ افتخاری نیست که بدونی یا نه .

خودتون می تونید از MR.BEAN-Cluob ب+رسید .

خوب شما غول ما رو ول کنید .

مهم این بود با من بازی نکردی .( شاخ بازی نباشه ) ولی بازی On خیلی با بازی Off فرق داره .

واسه Bone Feletcher :

HoM
Divin Raper
BoT
MKB
Ankhe ( بعد بستن دایوان ر=یر )

هر کس که گفته بود اینطوری که واسه AXE بسته بود در حد لیگ نیست بگه تا توجیهش کنم و بگم که من nX.Dead Knight هستم و عضو Clan:NDO وILL و هیچ ربطی به اون مرتیکه FABEL که با من اشیاهش گرفتید ندارم و اون فقط یک زمانی نوچه من بوده .

X_man
07-03-2007, 17:58
دوست عزیز torn@do لطفا از زدن پست های پشت سر هم خودداری کنید.

-MRG
07-03-2007, 18:36
ای ول Troll رو نمیدونستم

ممكنه 1 نفر بگه چطوري troll رو بايد capture كرد ؟

cao-cao
07-03-2007, 19:22

اقا سلام
با ماسک اف دس
یا
با لول چن (هالینایت)
مبتونی این کارو بکنی;)

arashd666
07-03-2007, 22:21

لولholy knightلولenchantresبا helmt of dominetorبا هر چیزی که کریبو بکنه ماله خودت:D

fanzon
08-03-2007, 01:43
بله اگه Attack بدن یا Magic بزنن خونش وحشتناک پر میشه

بله درست میگی ;)

دوستان هیرو ها رو گفتن
razor Skeleton King Enchantress

Bone که Strength نیست :blink:
آراز قبلا یه ریپلی گذاشته بود سرچ کنی پیداش می کنی ;)

بستگی به هیرو داره
هیروت رو بگو تا بچه ها کمک کنن :cool:

می دونم bone sterengh نیست منظورم این بود که هیروی مقابلت sterengh باشه

beni_khafan
08-03-2007, 12:00
تو dota allstars هر هیرویی که میخوای ورداری اگه روش بگیری قبل انتخواب هیرو داستانشو نوشته لطفا هر کی زبانش خوبه یا حال ترجمه کردن داره داستان هیروهارو در بیاره وبنویسه چون بعضیهاشون خیلی جالبه مثلا این که کی جد کیه یا نگهبان dota کیه و از این حرفا

ارزشش داره :happy:

راستی میخوام linke download مسابقات لیگ esl رو بزارم برای dota allstars هم قبلی هارو بگیرید هم هر چند وقت یه بار بازی جدید هم میاد چون هنوز تموم نشده و تیمهای خوبی هم مثل tpd,teg,verge,sp,col,... وجود دارن

اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی که رفتی تو سایت یه جا نوشته more last download که بزنی روش همه replay ها میاد و میتونی هر کدوم رو خواستی انتخواب کنی

یه linke دیگه هم میدم که هر AI مپ dota ساخته میشه رو جمع میکنه و خیلی زود up میشه

اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم یه AI قوی , حتما دانلود کنین :

Download DotA Allstars 6.40 AIplus v.1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو این بوت اگه دستور super ai یعنی sa- را بزنی بردن بوت مورد نظر خیلی سخت میشه اگه باور نداری امتحان کن:tongue:

The 69 eyes
08-03-2007, 16:24
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهم این بود با من بازی نکردی .( شاخ بازی نباشه ) ولی بازی On خیلی با بازی Off فرق داره .

واسه Bone Feletcher :

HoM
Divin Raper
BoT
MKB

هر کس که گفته بود اینطوری که واسه AXE بسته بود در حد لیگ نیست بگه تا توجیهش کنم و بگم که من nX.Dead Knight هستم و عضو Clan:NDO وILL و هیچ ربطی به اون مرتیکه FABEL که با من اشیاهش گرفتید ندارم و اون فقط یک زمانی نوچه من بوده .

ای خدا بازم شاخ بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این دفعه دیگه بحث غولاتون شد ؟ اگه قرار به این باشه که من با یار خفنه 4.d رفیقم. اسمش هم امید یمنی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
ببین من اندازه موهای سرت با همه Hero ها بازی کردم . این حرفت نشون میده از اون آدمایی هستی که به یک Hero گیر میدن تا آخر ولش نمیکنن ( chong ) . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با axe هم 100 با بازی کردم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام fanzon جون. چشم الان امروز که رفتم game net یه بازی باهاش میگیرم براتون میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد جلوی strenth های خر Health فقط اول بازی میتونه دووم بیاره . اگه بتونه اول بازی اونا رو بشوره آخر بازی اونا جلوش هیچی نیستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/good.gif

موفق باشی

برای night stalker بهترین ترکیبیی در اول بازی که پول کمه میشه بست کدومه؟

برای بیشتر Hero ها توی 5 به 5 اول بازی یه rig of regeneration میزنن با چند تا شاخه یا flask ;)

IceFrog
09-03-2007, 14:57

واسه Bone Feletcher :

HoM
Divin Raper
BoT
MKB

SaLam Doostan , Bad Az CHand Vaght Dobare Be Topic Sar Zadam;;) ( Albate Be KHatere Araz Jan Bood ) Hosele Farsi Type KArdan NaDaram SorrY ! ? Be Nazare MAn Ankh RO GHabl Az Divin Bebandi Kheily Behtare CHon in Hame Pool Midi Item MiGiri Bad Drop Beshe ? Zoore ! injooir Hadeghala Drop Nemishe

The 69 eyes
09-03-2007, 15:13
SaLam Doostan , Bad Az CHand Vaght Dobare Be Topic Sar Zadam;;) ( Albate Be KHatere Araz Jan Bood ) Hosele Farsi Type KArdan NaDaram SorrY ! ? Be Nazare MAn Ankh RO GHabl Az Divin Bebandi Kheily Behtare CHon in Hame Pool Midi Item MiGiri Bad Drop Beshe ? Zoore ! injooir Hadeghala Drop Nemishe

ممنون که اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره میشه اونم ولی به نظر من ankh دسته جمعی item چرتیه . فقط یه inventori اشغال میکنه . من همیشه یا 250 نمیزنم و یا با Hero هایی میزنم که بدونم نمیمیرن به این سادگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/body-builder2.gif
ولی drop بشه خیلی سوختن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beni_khafan
11-03-2007, 12:41
کلا" ankh رو در هر حالت بگیری مخصوصا" تو 5 به 5 جواب میده و یکی از item هایی است که میتونه برنده یه بازی رو معلوم کنه مخصوصا" جولوی intellenget چون 35 درصد کمتر مجیک میخوری و اصلا" هم الکی inventory رو پر نمیکنه چون ارزشش داره:blush:

Cain
11-03-2007, 19:25
Map 6.42 هم اومد.;)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metalzadeh
11-03-2007, 19:44
Map 6.42 هم اومد.;)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

**ولی مشکل داره و Load نمیشه **

ممنون
این هم تغییراتش :

Oracle_Eldorado
11-03-2007, 19:53
راستی دوستان میشه من یه خواهشی بکنم ؟
من از این بازی هیچی سر در نمیارم ! اگه میشه یه نفر یه آموزش کاملی اگه داره بزاره ممنون

Cain
11-03-2007, 22:15
بچه ها حواستون باشه یکی از لینک ها توی Getdota خرابه و مپ Load نمیشه ولی بقیه لینک ها درسته.:cool:

Cain
11-03-2007, 22:17
من از این بازی هیچی سر در نمیارم ! اگه میشه یه نفر یه آموزش کاملی اگه داره بزاره ممنون

دوست عزیز .
توی Page های اول تاپیک اموزش های اولیه هست.;)

Metalzadeh
11-03-2007, 23:59
بچه ها حواستون باشه یکی از لینک ها توی Getdota خرابه و مپ Load نمیشه ولی بقیه لینک ها درسته.:cool:

نمیدونم شاید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من که دانلود کردم مشکلی نداشت
خیلی هم تغییر کرده :cool:

akharwarbaz
12-03-2007, 19:41
راستی بچه ها یه خبر خنده دار :) It برای تشکیل تیم ملی بازی های کامپیوتری جمهوری اسلامی ایران برای تست ثبت نام میکنه
هر کی میخواد عضو تیم ملی بازی های کامپیوتری جمهوری اسلامی ایران بشه بره ثبت نام کنه

cao-cao
12-03-2007, 20:03

سلام
جمعه اگه بیای با احمد اینا بازی میکنم یاد میگیری;)

ahad_bone fletcher
12-03-2007, 21:24
سلام یکی پیدا میشه لولای spectre به من بگه

Dead™
12-03-2007, 22:26
نظرتون درباره ي Axe چيه !!!!!

arashd666
12-03-2007, 22:43

عالیه!!خیلی هیرو خفنیه

Metalzadeh
13-03-2007, 11:34

قبلا در موردش صحبت شده بود
صفحات قبلی رو بگرد پیدا می کنی ;)

prodoctornuke
13-03-2007, 13:57
میشه منم سوال ب÷رسم

prodoctornuke
13-03-2007, 13:59
اراز من [dog] هستم یادت میاد
1- یه سوالی میشه بگید چه هیرو هایی lvl6 قوی میکنن و چطوری
ممنون

The 69 eyes
13-03-2007, 15:56
اراز من [dog] هستم یادت میاد
1- یه سوالی میشه بگید چه هیرو هایی lvl6 قوی میکنن و چطوری
ممنون

سلام Dog جان . خیلی خوشحالم دوباره میبینمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4 u : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین برای قوی کردن lvl 6 هر hero که بشه قویش کرد باید یه soul buster بزنی و یک mystic staf که بشه aghanaeim یا Dagon آبی . بعد زیر خود item ش هم نوشته مال چه hero هایی قوی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی عزیزم . از این به بعد جای اونجا میتونی اگه قابل دونستی بیای اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prodoctornuke
13-03-2007, 20:01
سلام Dog جان . خیلی خوشحالم دوباره میبینمت

4 u :

ببین برای قوی کردن lvl 6 هر hero که بشه قویش کرد باید یه soul buster بزنی و یک mystic staf که بشه aghanaeim یا Dagon آبی . بعد زیر خود item ش هم نوشته مال چه hero هایی قوی میشه

موفق باشی عزیزم . از این به بعد جای اونجا میتونی اگه قابل دونستی بیای اینجا

بابا این قدر شرمندمون نکن ما کوچیکتیم
من هنوز شاگردتم استاد جونم

من با هیروی محبوبت خیلی مشکل دارم هی قایم میشه اگر راههای زدنشو بگی نصف مشکلاتم حله
the lord هم اذیت میکنه یه فکری به حالش بکن

Metalzadeh
13-03-2007, 20:08

من با هیروی محبوبت خیلی مشکل دارم هی قایم میشه اگر راههای زدنشو بگی نصف مشکلاتم حله

میشه ما رو هم در جریان بزارید ؟
شاید کمکی تونستیم بکنیم
ممنون ;)

prodoctornuke
13-03-2007, 22:20
منزورم بون فلکچر هست

Metalzadeh
14-03-2007, 00:24
آراز جان یه Replay از بازیت با Bone Fletcher بزار
چند نفر از دوستان لازم دارن ;)
من وقت نمی کنم بازی کنم , وگرنه حتما براتون میذاشتم

Dead™
14-03-2007, 12:59
میشه منم سوال ب÷رسم

چرا نميشه هر چي ميخواي بپرس مطمنم همه رو Metalzadeh جواب ميده مگه نه !!!!

beni_khafan
15-03-2007, 05:09
یه سوال داشتم ایتم قرمز رنگ به اسم bloodstone در پتج v6.42 چکار میکنه؟

لطفا" توضیح کامل بدید مثلا" چرا وقتی هیرو میکشی یه شماره میگیره

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

ahad_bone fletcher
15-03-2007, 17:02
یکی پیدا نشد لولای spectre به من بگه

The 69 eyes
15-03-2007, 23:22

بابا چاکریم. بیخیال تعارف اصلا :10:

والا هر Hero یی که بتونه Mana ی bone fletcher رو خالی کنه مثله anti mage و یا هر هرویی که lvl های سنگین داشته باشه مثل mk و lina و یا حر Hero یی که Lvl ی داشته باشه که stune طولانی داشته باشه میزنتش. کلا بازی باهاش سخته و بیشر Hero ها میزننش :2:
از the lord همون lord of avernus هست ؟
اگه منظورت همونه که خیلی از hero های خر health مثل cenature و bristleback میتونن بزننش . اگه رو خودش shield بندازه که چند تا atack ت میره و damage ش هم هیچ آزاری بهت نمیرسونه . اگر هم lvl 6 ش کار بیفته میفته دنبالش تا 4 ثانیه تموم شه . این hero یعنی lord of avernus فقط توی اول بازی قویه وگرنه بعدش هیچی نیست . فقط Health ت رو با atack ـ ببر بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/elf.gif

میشه ما رو هم در جریان بزارید ؟
شاید کمکی تونستیم بکنیم
ممنون ;)

سلام metalzade جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشون از دوستان قدیمی من هستن:10:

آراز جان یه Replay از بازیت با Bone Fletcher بزار
چند نفر از دوستان لازم دارن ;)
من وقت نمی کنم بازی کنم , وگرنه حتما براتون میذاشتم

چشم در آخر همین پست میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا نميشه هر چي ميخواي بپرس مطمنم همه رو Metalzadeh جواب ميده مگه نه !!!!

راست میگه ایشون . metalzade جان هم اطلاعات زیادی در این راستا دارا هستند :10:

یه سوال داشتم ایتم قرمز رنگ به اسم bloodstone در پتج v6.42 چکار میکنه؟

لطفا" توضیح کامل بدید مثلا" چرا وقتی هیرو میکشی یه شماره میگیره

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

این Item با شما 450 تا hit point و 400 تا mana و 110 درصد mana regeneration و 4 تا hitpoint در ثانیه پر میکنه . بهد اون شماره ها به خاطر اینه که هرکی رو میکشی charge میشه و charge ]اش به این درد میخوره که هروقت مردی450 هیت پوینت و 400 تا Mana به دوستان کنارت میده و اونها رو Heal میکنه .

یکی پیدا نشد لولای spectre به من بگه
lvl 1 : وقتی روکسی بندازیش یه damage خوبی به یارو میزنه و یارو رو slow میکنه و سرعت atack و movement شما رو زیاد میکنه. بعد وقتی توش باشی هم میتونی از در و دیوار رد شی.

lvl 2 : به اون ilussion هایی که lvl 6 خودت رو hero ها میندازه bonus atack یا atack اضافه میده :21:

lvl 3 : وقتی lvl به شما زده میشه یه احتمالی داره تا Damage اون lvl رو به نفرات اطرافتون بده و در واقع return کنه.

lvl 6 : یه چیزی مثل lvl 6 همون m k میمونه که میزنه با فرق این که علاوه بر atack ی که میده میتونه رو هر کدم از اون سایه ها خودت بری و جات رو باهاش عوض کنی.

بنا به در خواست برخی از دوستان چند تا از demo ها از بازی خودم با bot رو میزارم :

shadow fiend از خودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bone fletcher تک به 5 از خودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vangeful 2 به 4 از خودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Metalzadeh
15-03-2007, 23:36
سلام metalzade جان .

ایشون از دوستان قدیمی من هستن

سلام
بله متوجه شدم :27:

راست میگه ایشون . metalzade جان هم اطلاعات زیادی در این راستا دارا هستند

شما لطف دارین
تا جایی که بلد باشم کمک می کنم :31:

راستی لول 2 Spectre رو نگفتی آراز جان ;)

Metalzadeh
16-03-2007, 01:56
Available Commands:
-p : Pause/Resume the Game. (Blue & Pink Player)
-rb : Allow bots to pick heroes randomly. (Blue & Pink Player)
-cts: Check selected units turn speed. (All Players)
-move: Make all bots to respond when Idling / didn´t push toward enemy bade. (Blue & Pink Players)
-cts : Cheek selected Units Turn speed. (All Players)
help : Requesting assistance from allied bots (All Players)

Download DotA Allstars 6.42 AI v0.6c [Link 1] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download DotA Allstars 6.42 AI v0.6c [Link 2] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The 69 eyes
16-03-2007, 11:10
سلام
بله متوجه شدم :27:

شما لطف دارین
تا جایی که بلد باشم کمک می کنم :31:

راستی لول 2 Spectre رو نگفتی آراز جان ;)

edit شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Available Commands:
-p : Pause/Resume the Game. (Blue & Pink Player)
-rb : Allow bots to pick heroes randomly. (Blue & Pink Player)
-cts: Check selected units turn speed. (All Players)
-move: Make all bots to respond when Idling / didn´t push toward enemy bade. (Blue & Pink Players)
-cts : Cheek selected Units Turn speed. (All Players)
help : Requesting assistance from allied bots (All Players)

Download DotA Allstars 6.42 AI v0.6c [Link 1] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download DotA Allstars 6.42 AI v0.6c [Link 2] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این patch رو من حدود 3 روز هست که dl کردم ولی خیلی bot هاش ضعیف هستن . اگه تو جای download به rating ش نگاه میکردید میدیدی . ولی میشه جای normal بزاری insane [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vigorous
16-03-2007, 16:00
سلام.من یه عضو جدیدم ولی تا حدودی با دوتا آشنایی دارم.بابا این ترنادو دیگه کیه؟!!آدم 2صفحه بخونه میفهمه هیچی بارش نیست.به نظر من اصلا در حدی نیست که بخواد با سائو سائو کل کل کنه.

The 69 eyes
16-03-2007, 16:53
سلام.من یه عضو جدیدم ولی تا حدودی با دوتا آشنایی دارم.بابا این ترنادو دیگه کیه؟!!آدم 2صفحه بخونه میفهمه هیچی بارش نیست.به نظر من اصلا در حدی نیست که بخواد با سائو سائو کل کل کنه.

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

بابا چرا نیومده به این tornado بیچاره گیر دادی شما ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینقدر بهش گیر میدین میره ها بیچاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/blush.gif
ببینید با این لحنی که حرف زدی اگه یکی از مدیرا ببینتتون یا ban میکنتتون یا اینکه شک میکنه که شما یکی از افرادهمین topic هستید . (مثلا sao sao [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/wacko.gif ). اول بگید که شما چطوری sao sao و tornado رو میشناسید بعد بهشون گیر بدید.

راستی عضویت شما دوست عزیز رو تبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vigorous
16-03-2007, 17:27
من همونطور که گفتم از همین تایپیک با این افراد آشنا شدم.راستش نمیخواستم عضو بشم ولی اینقد از این ترنادو حرصم گرفت که عضو شدم تا جوابشو بدم!ضمنا من فقط منضورم سائو سائو نبود منظورم همه ی اعضای تایپیک بود که ترنادو باهاشون کل کل میکنه.:31:

cao-cao
16-03-2007, 17:40

اقا ما کوچیک شماییم
ترا خدا این حرفارو نزنید ما بازی حالیمون نیست:10:
من شما رو میشناسم؟

vigorous
16-03-2007, 17:47
ای بابا من چجوری بگم من هیچ نسبتی با سائو سائو ندارم.ولی از حرفهای افراد میشه فهمید که چقدر حالیشونه.فقط همین!:9:

vigorous
16-03-2007, 17:56
کفته بودید تو این تایپیک گفته شده که چه هیرو هایی شکلشون با آواتار عوض میشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم اکه میشه یک بار دیگه بگید.

Dead™
16-03-2007, 18:42
کفته بودید تو این تایپیک گفته شده که چه هیرو هایی شکلشون با آواتار عوض میشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم اکه میشه یک بار دیگه بگید.

اگه منظورت Tinker هست كه تبديل به تانك ميشه

prodoctornuke
16-03-2007, 21:24
اراز من با دیدن replay ها مشکل دارم میشه یه بار دیگه بگی چیکارشون کنم

من دوست قدیمیتم قربونت

arashd666
17-03-2007, 09:31

روی بعضی هیرو ها مثله :
1.tinker
2.اگه اسبلش غلته ببخشید درستشو حضور ذهن ندارمslithrin guard
3.sand king
4.treant protector
5.soul keeper
6.anti mage
7.بقیشو درست یادم نیست

در ضمن جسارت نباشه ولی من تا اونجا که میدونم لول2spectreوقتی از بشت به هیرو مقابل اتک کنی یا تنها گیرش بیاری و بهش اتک کنی بونش دمیج میخوره باورت نشد امتحان کن!!

arashd666
17-03-2007, 09:34

من دوست قدیمیتم قربونت

ببخشید دخالت میکنم شاید بچتون با بچ ریبلی نمیخونه یا اون مبی که بازی شده رو ندارید یا اگه دارید تو قسمت downloadکبیش نکردی!؟

ahad_bone fletcher
17-03-2007, 10:11
سلام ایتمی تو دوتا هست که بتونه رنج رو بالا ببره ؟

prodoctornuke
17-03-2007, 11:02
ببخشید دخالت میکنم شاید بچتون با بچ ریبلی نمیخونه یا اون مبی که بازی شده رو ندارید یا اگه دارید تو قسمت downloadکبیش نکردی!؟
ممنون ارش جان ولی من از 1.20e استفاده میکنم

The 69 eyes
17-03-2007, 11:40
من همونطور که گفتم از همین تایپیک با این افراد آشنا شدم.راستش نمیخواستم عضو بشم ولی اینقد از این ترنادو حرصم گرفت که عضو شدم تا جوابشو بدم!ضمنا من فقط منضورم سائو سائو نبود منظورم همه ی اعضای تایپیک بود که ترنادو باهاشون کل کل میکنه.:31:

ای ول حالا شد . ولی سعی من زیاد باهاش کل کل نکنی چون به هیچ جا نمیرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا من چجوری بگم من هیچ نسبتی با سائو سائو ندارم.ولی از حرفهای افراد میشه فهمید که چقدر حالیشونه.فقط همین!:9:

باشه آقا چرا حالا ناراحت میشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ما کوچیک شماییم
ترا خدا این حرفارو نزنید ما بازی حالیمون نیست:10:
من شما رو میشناسم؟

آره راست میگه ما در حد 0 هستیم و tornado در حد 1- ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دوست قدیمیتم قربونت

ببین عزیزم وقتی demo رو dl کردی و ریختی توی قسمت reply میری تو بازی و روی reply مورد ظر click میکنی. بد بهد یه directory خاص میده که باید بری درستش کنی . بعد یه مشکل هم هست که map رو نداشته باشی که اونوقت وقتی داری روی عکس demo نگاه میکنی میبینی که جای عکس dota عکس علامت سوال اومده. فکر نمیکنم patch توی demo دیدن زیاد فرق داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون تاحالا به هرکی demo دادم تونسته ببینه . راستی patch من 1.20 خالی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی بعضی هیرو ها مثله :
1.tinker
2.اگه اسبلش غلته ببخشید درستشو حضور ذهن ندارمslithrin guard
3.sand king
4.treant protector
5.soul keeper
6.anti mage
7.بقیشو درست یادم نیست

در ضمن جسارت نباشه ولی من تا اونجا که میدونم لول2spectreوقتی از بشت به هیرو مقابل اتک کنی یا تنها گیرش بیاری و بهش اتک کنی بونش دمیج میخوره باورت نشد امتحان کن!!

نه والا . اگه معنیش کنید میبینید زده به ilussion های شما که همون lvl 6 شما هست atack میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیر :41:

ممنون ارش جان ولی من از 1.20e استفاده میکنم

منم از 1.20 معمولی :31:

prodoctornuke
17-03-2007, 13:38
اراز میشه یه م÷ ÷ایه برای replay در نظر بگیرید

arashd666
17-03-2007, 23:07

نه ولی بعضی ها برای حرف در اوردن میگن دبل همر یا همون ارمور منفی رنج میده ولی همش الکی هست

Metalzadeh
18-03-2007, 01:20
نه ولی بعضی ها برای حرف در اوردن میگن دبل همر یا همون ارمور منفی رنج میده ولی همش الکی هست

جلل الخالق
این حرفا چیه :18:

beni_khafan
18-03-2007, 03:38
level 2 specter وقتی هیرویی رو attack کنی هنگامی که یاراش از جمله هیرو و unit هاش نباشند bouns attack به attack هات اضافه میشه و اگه توجه کنی هر موقع این level عمل میکنه یه چیز بنفش از هیرویی که میزنیش میاد بیرون

beni_khafan
18-03-2007, 03:42
یه سری دیگه هم هستند که با avatar شکلشون عوض میشه مثل:

obzidian destroyer
zeus

که zeus بعد avatar میشه برای همیشه به شکل mountain king

و destroyer هم میشه obzidan

beni_khafan
18-03-2007, 03:55
یه سری تغییر که تو 6.42 اضافه شده و شاید بهش توجه نکردی تابلوهارو نمیگم دیگه

1-دو تا item shop در دو گوشه map اضافه شده
2-با مرغ نمیتونی item بفروشی
3-تغییر در ایتم satanic (وقتی روش کلیک میکنی 15 درصد بهت life steal اضافی میده و +30 attack
4-cooldown level سایکلون یا همون گردباد از 5 ثانیه شده 20 ثانیه
5-ایتم کتاب مانای کمتری میکشه
6-برداشتن گرفتن خرس lone druid از تمام level هاش
7-هر دفعه که rohshan رو میزنی 10 دقیقه بعد rohshan جدید و قویتر میاد به این ترتیب زیر:
1st Roshan:
Dmg 101-108(melee), 190-198(450 range), DMG type Chaos
9000 HP
2000 Mana
5 Armor
Drops Aegis

2nd Roshan: Has Boulder Ability
Dmg 126-133(melee), 215-223(450 range), DMG type Chaos
11000 HP
2000 Mana
7 Armor
Drops Aegis

3rd Roshan: Has Boulder Ability, Has Spell Block
Dmg 151-158(melee), 240-248(450 range), DMG type Chaos
13000 HP
2000 Mana
9 Armor
Drops Aegis and Cheese

4rd Roshan: Has Boulder Ability, Has Spell Block, Has Return
Dmg 176-183(melee), 265-273(450 range), DMG type Chaos
15000 HP
2000 Mana
11 Armor
Drops Aegis and Cheese

Following Roshans will gain 2000 HP, +25 damage, and 2 armor per level.

The 69 eyes
18-03-2007, 10:08
اراز میشه یه م÷ ÷ایه برای replay در نظر بگیرید

نه راستش نمیشه . چون به حر حال هر جایی بری و بازی کنی patch ش فرق داره و شاید ai باشه و شاید معمولی و شاید offical باشه که همون 6.37 هست . نمیشه :13:

نشنیده بودم همچین حرفی ولی نه این item به هیچ عنوان range نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/no.gif

level 2 specter وقتی هیرویی رو attack کنی هنگامی که یاراش از جمله هیرو و unit هاش نباشند bouns attack به attack هات اضافه میشه و اگه توجه کنی هر موقع این level عمل میکنه یه چیز بنفش از هیرویی که میزنیش میاد بیرون

آقا بسیار بسیار ممنون . من خودم نمیدونستم دقیق :11:

یه سری تغییر که تو 6.42 اضافه شده و شاید بهش توجه نکردی تابلوهارو نمیگم دیگه

2-با مرغ نمیتونی item بفروشی
3-تغییر در ایتم satanic (وقتی روش کلیک میکنی 15 درصد بهت life steal اضافی میده و +30 attack
4-cooldown level سایکلون یا همون گردباد از 5 ثانیه شده 20 ثانیه
5-ایتم کتاب مانای کمتری میکشه
6-برداشتن گرفتن خرس lone druid از تمام level هاش
7-هر دفعه که rohshan رو میزنی 10 دقیقه بعد rohshan جدید و قویتر میاد به این ترتیب زیر:
1st Roshan:
Dmg 101-108(melee), 190-198(450 range), DMG type Chaos
9000 HP
2000 Mana
5 Armor
Drops Aegis

2nd Roshan: Has Boulder Ability
Dmg 126-133(melee), 215-223(450 range), DMG type Chaos
11000 HP
2000 Mana
7 Armor
Drops Aegis

3rd Roshan: Has Boulder Ability, Has Spell Block
Dmg 151-158(melee), 240-248(450 range), DMG type Chaos
13000 HP
2000 Mana
9 Armor
Drops Aegis and Cheese

4rd Roshan: Has Boulder Ability, Has Spell Block, Has Return
Dmg 176-183(melee), 265-273(450 range), DMG type Chaos
15000 HP
2000 Mana
11 Armor
Drops Aegis and Cheese

Following Roshans will gain 2000 HP, +25 damage, and 2 armor per level.

ممنون ولی بهتر نبود شما که زحمت کشیدی جای چند تا همش رو مینوشتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kayko
18-03-2007, 12:20
آقا کی زمان دقیق ایجاد آیتم (مثل : hast) در وسط مپو می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahad_bone fletcher
18-03-2007, 12:27
بهترین ترکیب تیمی در بازی 4 نفره به نظرتون چیه ؟

vigorous
18-03-2007, 16:16
سلام
دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم.به نظر من اگر بجای 6قوی کن یا همون داگون آبی کلمه ی آگانم(aganem) رو بکار ببریم هم صحیح تره هم قشنگ تره هم با کلاس تر.وبه نظرم تلفظش هم از 6قوی کن یا داگون آبی خیلی راحتتره.اگه هر کدوم از شما 2بار تو گیمنتتون این کلمه رو بگید من مطمئنم که دیگرون هم از شما پیروی میکنن.:31:

vigorous
18-03-2007, 16:20
دوست عزیز هرگز نمیشه گفت بهترین ایتم چیه چون ایتم ساختن به خیلی چیزها از جمله هیروی خودت هم تیمیهات تیم مقابل ایتمهاشون و...بستگی داره.:27:

cao-cao
18-03-2007, 22:21
دوست عزیز هرگز نمیشه گفت بهترین ایتم چیه چون ایتم ساختن به خیلی چیزها از جمله هیروی خودت هم تیمیهات تیم مقابل ایتمهاشون و...بستگی داره.:27:

سلام
گفت بهترین ترکیب تیمی 4 نفره نه بهترین ایتما
در مورد ایتما حق با سماست من قبلا هم گفتم ساخت ایتم به ترکیب تیم خودتون وتیم حریف داره
درمود 4 نفر به نظر من
1 سندکینگ
2 لیچ
3 ونو مانستر
4 دس پروفت
5 کوییناف پین
این تیم تو تما م مسابقاتی که من دیدم فقط تونستن جلوی سنتیل دوووم بیارن اگه خیلی خوب بازی کنن و احتمال بردشون از هر ده تا بازی که دیدم 2تا شو بردن
که روشش اینجوریه که لیچ از لاین وسط
کویین از لاین پایین
و بقیه از لاین بالا میرن و فقط دینای میکنن
:46:

cao-cao
18-03-2007, 22:25
آقا کی زمان دقیق ایجاد آیتم (مثل : hast) در وسط مپو می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من فکر نکنم زمان دقیقی داشته باشه و نوع ایتم کاملا رندوم :33:

general Granger
18-03-2007, 22:33
ايتم هاي level 3 علاوه بر چيز هايي كه گفته شده انجام ميده كارهاي دگه هم ميكنه مثلا ايتم كنار سنگ ياشا آرمار منفي ميده مي شه مارهاي اضافي آنها را بنويسيد

Metalzadeh
18-03-2007, 23:40
سلام
دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم.به نظر من اگر بجای 6قوی کن یا همون داگون آبی کلمه ی آگانم(aganem) رو بکار ببریم هم صحیح تره هم قشنگ تره هم با کلاس تر.وبه نظرم تلفظش هم از 6قوی کن یا داگون آبی خیلی راحتتره.اگه هر کدوم از شما 2بار تو گیمنتتون این کلمه رو بگید من مطمئنم که دیگرون هم از شما پیروی میکنن.:31:

به این میگن فرهنگ سازی :31:

اینو متوجه نشدم :13:

Metalzadeh
18-03-2007, 23:41
ايتم هاي level 3 علاوه بر چيز هايي كه گفته شده انجام ميده كارهاي دگه هم ميكنه مثلا ايتم كنار سنگ ياشا آرمار منفي ميده مي شه مارهاي اضافي آنها را بنويسيد

ممنون جالب بود :27:

king lajan
19-03-2007, 00:11
:5: اتفاقا هم تایم بندی داره هم به ترتیب واصلا رندم نیست
مثل رجینیشن =وقتی بگیریش 2.5 دقیقه بعد دوباره ضاهر میشه بقیهشم خودتون پیدا کنید:27:

king lajan
19-03-2007, 00:13
سنگ گینگ 2لیچ کینک 3 مگناچر 4فیسلسوید
11:10:
در ضمنcao cao جان خیلی چاکریم ما بازی رو از شما یاد گرفتیم
lol ddddddddddddddddddd

cao-cao
19-03-2007, 00:16
مثل رجینیشن =وقتی بگیریش 2.5 دقیقه بعد دوباره ضاهر میشه بقیهشم خودتون پیدا کنید:27:

احمد جون بیخیالی طی کن این چرندیات چیه میگی:10:
ما مخلص شماییم

king lajan
19-03-2007, 00:23

سنگ گینگ 2لیچ کینک 3 مگناچر 4فیسلسوید
11:10:
در ضمنcao cao جان خیلی چاکریم ما بازی رو از شما یاد گرفتیم
lol ddddddddddddddddddd

[quote=Metalzadeh;938535]به این میگن فرهنگ سازی :31:

جالب وقشنگ بود

king lajan
19-03-2007, 00:27
احمد جون بیخیالی طی کن این چرندیات چیه میگی:10:
ما مخلص شماییم
از قدیم الایام گفتن چیزی که بلد نیستی بپرس وخجالت نکش
اگه دیدی یکی استاد تره برو پیشش یاد بگیر
اگه یه چیزی رو ندیدی و بلد نبودی دلیل بر نبودنش نیست
بعدم بیخیال ما شو
:11: :40: :10:

cao-cao
19-03-2007, 01:51
از قدیم الایام گفتن چیزی که بلد نیستی بپرس وخجالت نکش
اگه دیدی یکی استاد تره برو پیشش یاد بگیر
اگه یه چیزی رو ندیدی و بلد نبودی دلیل بر نبودنش نیست
بعدم بیخیال ما شو
:11: :40: :10:

درسته تو گیم نت میبینمت ببینم اونجا هم کری میخونی یانه!!!!:18: :18: :18:

The 69 eyes
19-03-2007, 09:21
سلاما بچه ها . چقدر جو اینجا عاشقانه شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیر :21:

بله در مورد اولیش که میاد اینطوره ولی بعدیهاش به زمانی که قبلیا رو برداری ربط داره . ممکنه اونقدر دیر برداری تا بعد از برداشتن یکی بلافاصله بعدی بیاد . را من تا 3 تا پشت سر هم اتفاق افتاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته تو گیم نت میبینمت ببینم اونجا هم کری میخونی یانه!!!!:18: :18: :18:

سلام

ای ول. آموزش به این میگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سری از قانون ها هم عوض شده . برا کسانی که نمیدونن فقط اونایی که عوض شده رو میگم .

1 . بدون creep میشه tower رو denies کرد ولی در قانون قبلی نمیشد .
2 . خریدن flask آزاد اعلام شده اما قبلا نباید در مسابقات خریده میشد .
3 . وقتی 5 نفر team کامل باشند میتونید tower رو بدون creep بزنید .
4. وقنی creep های شما حتی یکیشون داخل base دشمن باشه شما میتونید tower و baraks های هر جایی رو که خواستین بزنید.

1 نکته برای کسانی که ازش اطلاعی ندارن : با خریدن flask میتونین چیز هایی که در وسط رودخانه میاد مثل haste و regeneration یا هر چیز دیگر رو توی flask بکنید و بعدا با click روی flask ازش استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The 69 eyes
19-03-2007, 09:31
dota allstars 6.43 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای download این مپ روی link بالا click و save target as انجام دهید :20:

M O H S E N
19-03-2007, 09:34
1 نکته برای کسانی که ازش اطلاعی ندارن : با خریدن flask میتونین چیز هایی که در وسط رودخانه میاد مثل haste و regeneration یا هر چیز دیگر رو توی flask بکنید و بعدا با click روی flask ازش استفاده کنید

من تا حالا این کار رو نکردم میشه بگین چه جوری میشه ؟.

The 69 eyes
19-03-2007, 09:43
من تا حالا این کار رو نکردم میشه بگین چه جوری میشه ؟.

بعد از خرید flask (در ضمن منظور flask جون پر کردن نیست منظور اون flask هست که توش میشه آب از چشمه پر کرد ) شما با click بر روی flask نشونه mouse تون عوض میشه بعد میتونین روی haste یا هر چیز دیگری click کنید و اگر flask خالی باشی haste داخل اون میره و برای استفاده باید روی flask دوباره click کنید تا Hate به کار بیفته :46: ( البته من تا حالا با Haste امتحان نکردم فقط با regeneration امتحان کردم و جواب داده )

M O H S E N
19-03-2007, 09:51
بعد از خرید flask (در ضمن منظور flask جون پر کردن نیست منظور اون flask هست که توش میشه آب از چشمه پر کرد ) شما با click بر روی flask نشونه mouse تون عوض میشه بعد میتونین روی haste یا هر چیز دیگری click کنید و اگر flask خالی باشی haste داخل اون میره و برای استفاده باید روی flask دوباره click کنید تا Hate به کار بیفته :46: ( البته من تا حالا با Haste امتحان نکردم فقط با regeneration امتحان کردم و جواب داده )

متوجه منظور شما نشدم شما مگه همون فلاسک 100 تومان را نمیگویید ؟ که روی خودمون میزنیم و جون پر میشه؟

اگه چیز دیگری را میگویی لطفا عکس بگذارید عزیز دل.

موید باشید ان شاءالله.

prodoctornuke
19-03-2007, 13:25
میگم اراز ایدی یاهو خودت رو بده

The 69 eyes
19-03-2007, 13:30
متوجه منظور شما نشدم شما مگه همون فلاسک 100 تومان را نمیگویید ؟ که روی خودمون میزنیم و جون پر میشه؟

اگه چیز دیگری را میگویی لطفا عکس بگذارید عزیز دل.

موید باشید ان شاءالله.

السلام علیک یا سیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظور من اون ایتمست که اسمش bottle هست و 700 تا پولشه :27:

The 69 eyes
19-03-2007, 13:33
میگم اراز ایدی یاهو خودت رو بده

سلام عزیزم . Id من هست :

arazmirbavandi@yahoo.com
arazmirbavandi@hotmail.com
id chat م هم همونarazmirbavandi هست .

:10: :46:

M O H S E N
19-03-2007, 13:51
خب ظاهرا که به صرفه نیست.

The 69 eyes
19-03-2007, 13:54
خب ظاهرا که به صرفه نیست.

خیر به صرفه هست :31: چون علاوه بر این که haste یا ilussion یا هر چیزی به شما میده بعد از استفاده اون بهتون regeneretion هم میده . تازه میتونید بدون برداشتن Haste یا چیز دیگر اون رو از base پر کنید و وقتی Health یا Mana ی شما تموم شد دوباره پرش کنید :21:

M O H S E N
19-03-2007, 13:59
پس میصرفه عزیز دل.

The 69 eyes
19-03-2007, 14:03
جووووووووون . عزیز دل عزیز دل میکنن همه چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
19-03-2007, 14:07
جووووووووون . عزیز دل عزیز دل میکنن همه چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنده که سنم از شما ها بزرگتره ایرادی نداره که بگم ولی برای افراد جوان نامحرم در این انجمن ایراد شرعی داره.

The 69 eyes
19-03-2007, 14:09
بنده که سنم از شما ها بزرگتره ایرادی نداره که بگم ولی برای افراد جوان نامحرم در این انجمن ایراد شرعی داره.

ok ok . ببین این خوبه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vigorous
19-03-2007, 15:44
چیز جدیدی به 6.43 اضافه شده مثلا هیرو یا آیتم؟

The 69 eyes
19-03-2007, 16:19
چیز جدیدی به 6.43 اضافه شده مثلا هیرو یا آیتم؟

خیر . فقط برخی bug ها Fix شده .

cao-cao
19-03-2007, 16:46

ای شما نفس من بیدی
:20:

EARESPANIA
19-03-2007, 17:10
salam araz y ahamoon 69 eyes
age gofti esmeto az koja fahmidam! nemidooni dige
kholase kheyli mokhlesetim
to midooni chera foroom bazi centero bastan?male dota ro ke to khodet sakhte boodish
behtar shod az share oon yaroo fable hamoon oxogamite khlas shodim

vigorous
19-03-2007, 17:28
to midooni chera foroom bazi centero bastan?male dota ro ke to khodet sakhte boodish
ببخشید استاد حرفهای خصوصی جاش تو تایپیک نیست ضمنا فارسی هم تایپ نکنید لطفا!:10:

cao-cao
19-03-2007, 19:56
ببینم بچه ها از شما کسی هم وار ریس بازی میکنه :31:

M O H S E N
19-03-2007, 21:33
بله عزیز دل .

اما اینجا که در مورد وار صحبت نمیشه.

من با همه نژاد ها عالی بازی میکنم.

Orc Undead Elf Human

اما خداییش عجب حمله داره این تیم undead

Orc ها هم دفاع د نشدنی دارند.

cao-cao
19-03-2007, 22:03
بله عزیز دل .

اما اینجا که در مورد وار صحبت نمیشه.

من با همه نژاد ها عالی بازی میکنم.

Orc Undead Elf Human

اما خداییش عجب حمله داره این تیم undead

Orc ها هم دفاع د نشدنی دارند.

اقا شما خیلی باهالی یه قرار بذار همدیگرو ببینیم الن شب عید همه یه جورایی سرشون خلوت
اگه دوست داشتی شما بیا پیش ما وگرنه ادرس بده ما بیاییم:10:

M O H S E N
19-03-2007, 23:14
آی دی بنده mohsen_sniper_rifer است در یاهو.

Crazy_Devil
20-03-2007, 11:17
سلام
عید همگی مبارک
اینم یک reply از شگفت انگیز ترین Teleport 18: :18:
Player 10 در دقیقه ی 6 بازی در حال حرکت Teleport کرد توی بیسش
لطفا دانلود کنید حجم زیادی نداره و نظر بدید(ورژن Ai 6.42)

The 69 eyes
20-03-2007, 11:28
سلام عزیزم خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم مخلصم این حرفا چیه
---------- رو که نبستن . topic dota رو هم نبستن . الان توش بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/huh.gif
بابا fable مگه چش بود . اون بیچاره که بی آزار بود. کسی که آخر گیر دادن بود ientenx بود که هنوز هم از دستش راحت نیستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/glare.gif
دوست عزیزم بهتره فارسی را پاس بداری و فارسی تایپ کنی :11:

یه چیز عجیب ! من هرچی گشتم تو topic اثری از fable پیدا نکردم :18:

The 69 eyes
20-03-2007, 11:47
سلام
عید همگی مبارک
اینم یک reply از شگفت انگیز ترین Teleport 18: :18:
Player 10 در دقیقه ی 6 بازی در حال حرکت Teleport کرد توی بیسش
لطفا دانلود کنید حجم زیادی نداره و نظر بدید(ورژن Ai 6.42)

عزیزم اشتباه کردید. من demo رو دیدم . اون teleport نبود که اون رو میفرستاد base بلکه Level 2 همون chen بود که اگر روی یار خودی بزنه بعد از چند ثانیه حتی اگر در حال حرکت هم باشه اونو میفرسته Base :27:

M O H S E N
20-03-2007, 13:48
سلام عزیزم خوش اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم مخلصم این حرفا چیه
---------- رو که نبستن . topic dota رو هم نبستن . الان توش بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/huh.gif
بابا fable مگه چش بود . اون بیچاره که بی آزار بود. کسی که آخر گیر دادن بود ientenx بود که هنوز هم از دستش راحت نیستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/glare.gif
دوست عزیزم بهتره فارسی را پاس بداری و فارسی تایپ کنی :11:

یه چیز عجیب ! من هرچی گشتم تو topic اثری از fable پیدا نکردم :18:

حالا کجاش شگفت انگیز بود ؟

The 69 eyes
20-03-2007, 14:40
حالا کجاش شگفت انگیز بود ؟

سلام عزیز دل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخه شما که موضوع رو نمیدونی. موضوع اینه که یه نفر با نام fable که قبلا تو topic پست میزده هم خودش غیب شده و هم آیدی و پست هاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
20-03-2007, 16:29
سلام عزیز دل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخه شما که موضوع رو نمیدونی. موضوع اینه که یه نفر با نام fable که قبلا تو topic پست میزده هم خودش غیب شده و هم آیدی و پست هاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب عزیز دل.

اینجاش شگفت انگیز بود.

Metalzadeh
21-03-2007, 03:06
این ورژن هم منتشر شد
از اینجا می تونید بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تغییرات :

RedSpoT
21-03-2007, 15:45
مي خواستم بدونم اين بازي رو از كجا مي تونم گير بيارم و پچ جديدو بدون باگ رو از كجا مي تونم download كنم؟:20: :10:

cao-cao
21-03-2007, 16:04
مي خواستم بدونم اين بازي رو از كجا مي تونم گير بيارم و پچ جديدو بدون باگ رو از كجا مي تونم download كنم؟:20: :10:

برو اینجا
:10:

The 69 eyes
22-03-2007, 11:29

از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید Dl کنید :31:

برو اینجا
:10:

اونجا Site و Forum َش هست نه جای dl .

خب عزیز دل.

اینجاش شگفت انگیز بود.

دیدی گفتم عزیز دل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crazy_Devil
22-03-2007, 11:47
عزیزم اشتباه کردید. من demo رو دیدم . اون teleport نبود که اون رو میفرستاد base بلکه Level 2 همون chen بود که اگر روی یار خودی بزنه بعد از چند ثانیه حتی اگر در حال حرکت هم باشه اونو میفرسته Base :27:

آخه کسی نیست به من بگه تو که بلد نیستی واسه چی پست میدی الکی وقت دیگران رو هم الکی می گیری.:41: :43: :37:
در ضمن از کسانی که وقت گذاشتن و نظز دادن هم تشکر می کنییییییییییم.:10: :12:

M O H S E N
22-03-2007, 13:06
از برادران و خواهران عزیز آیا کسی لینک مستقیم برای دانلود آخرین پتچ برای بازی کردن این مپ رو دارد؟

متشکرم عزیزان دل.

The 69 eyes
22-03-2007, 16:05
آخه کسی نیست به من بگه تو که بلد نیستی واسه چی پست میدی الکی وقت دیگران رو هم الکی می گیری.:41: :43: :37:
در ضمن از کسانی که وقت گذاشتن و نظز دادن هم تشکر می کنییییییییییم.:10: :12:

این چه حرفیه که میزنید . خواهش میکنم نفرمایید این حرفها رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از برادران و خواهران عزیز آیا کسی لینک مستقیم برای دانلود آخرین پتچ برای بازی کردن این مپ رو دارد؟

متشکرم عزیزان دل.

عزیز دل یک بار که گفتم. از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید Dl کنید . جدیدترینش هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/happy.gif

M O H S E N
22-03-2007, 17:40
این چه حرفیه که میزنید . خواهش میکنم نفرمایید این حرفها رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز دل یک بار که گفتم. از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید Dl کنید . جدیدترینش هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/happy.gif

عزیز کم دقت . بنده لینک مستقیم درخواست کردم. نداری لازم نیست که بیخودی پست بدی عزیز دل.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجاش مستقیمه عزیزم؟

Metalzadeh
22-03-2007, 17:45
عزیز کم دقت . بنده لینک مستقیم درخواست کردم. نداری لازم نیست که بیخودی پست بدی عزیز دل.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجاش مستقیمه عزیزم؟

شما یه سر به اون سایت بزن
از جدیدترین ورژن 4 تا لینک مستقیم گذاشته :13:

PED®AM_BestMaster
22-03-2007, 19:38
چه هیرو هایی level6 bestmaster رودفع می کنند

Metalzadeh
22-03-2007, 20:18

سلام
من هم پدرام هستم :20:

لول 6 اونو فقط هیروهایی که Anti Magic باشن نمیخورن
خیلی سادس
مگر اینکه شما منظوره دیگه ای داشته باشید :27:

M O H S E N
22-03-2007, 23:51
شما یه سر به اون سایت بزن
از جدیدترین ورژن 4 تا لینک مستقیم گذاشته :13:

منظورم پتچ وارکرافت برای این مپ است نه خود مپ.

عزیز دل من که لینک پتچ را در این سایت ندیدم.

Metalzadeh
23-03-2007, 01:25
منظورم پتچ وارکرافت برای این مپ است نه خود مپ.

عزیز دل من که لینک پتچ را در این سایت ندیدم.

سوالتو یه خورده بد پرسیدی :

:20:

از اینجا می تونی دانلود کنی :

Speedi
23-03-2007, 04:11
benzareton behtarin item ha vase
Lion che ya hastan ?

Speedi
23-03-2007, 04:12
vase akharin vesion e map e dota ham metonid az
naseronline.net begird

Speedi
23-03-2007, 04:13
az hamin tor az site e khodesh

The 69 eyes
23-03-2007, 10:50
سلام
من هم پدرام هستم :20:

لول 6 اونو فقط هیروهایی که Anti Magic باشن نمیخورن
خیلی سادس
مگر اینکه شما منظوره دیگه ای داشته باشید :27:

ای ول یه هم نام پیدا کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز. عضویت شما رو تبریک میگیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیز کلی که هست اینه که معمولا lvl های لحظه ای رو فقط با anti magic میشه خنثی کرد . ولی برخی ها هم مانند puge هستند که lvl 6 ششون به anti magic هم میخوره .

موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز دل شما اینجا دلیلی برای توهین به من دارید . خوب بد منظورت رو گفته بودی .خوبه بهت بگم حرف زدن بلد نیستی چرا پست میدی ؟ اگر نگاه میکردید میدیدید که همه پست های من 10 تا multi qote توش هست و اگه اینا رو جدا جدا میزدم الان 1000تا پست داشتم پس معلومه که دنبال پست زیاد کردن نیستم .سعی کن جنگ راه نندازی .

موفق باشی

Lion che ya hastan ?

سلام دوست عزیز .
برای lion معمولا این ها رو میزنن :
1. boots of speed
2. aghanims یا همون dagon ابی یا lvl 6 قوی کن .
3. hex
item های اصلی براش همین هاست . بقیش رو نسبت به Hero ی مقابل باید انتخاب کنی . مثلا heart of tarassque بزنی یا نه .

موفق باشی

vase akharin vesion e map e dota ham metonid az
naseronline.net begird

لطفا قبل از پست دادن یه سر به صفحه های قبل بزنید . این حرف که شما گفتید بیش از 10 ها بار در این topic زده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

az hamin tor az site e khodesh

اینم همینطور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز من شما هم سعی کن هر چی میخوای بگی تو یک پست بگی . اینطوری بهتره

M O H S E N
23-03-2007, 11:50
Lion che ya hastan ?

boots of travel رو به جای boots of speed ببندی سرعت حرکت بهتری پیدا میکنی وکلا خیلی به نفعته.

برای این هیرو از آیتم هایی مثل dagon & Heart & Hex Refresher & Hyper Stone و .... استفاده میشه. که بستگی به هیرو مقابلت داره عزیز دل.

The 69 eyes
23-03-2007, 16:07
boots of travel رو به جای boots of speed ببندی سرعت حرکت بهتری پیدا میکنی وکلا خیلی به نفعته.

برای این هیرو از آیتم هایی مثل dagon & Heart & Hex Refresher & Hyper Stone و .... استفاده میشه. که بستگی به هیرو مقابلت داره عزیز دل.

عزیز دل بایجازه شما برخی از اشتباهات شما رو بیانگر بشم :

1 . boots of teravel به درد lion نمیخوره .وقتی هم item hex و هم lvl hex رو داره فکر نکنم یرو بتونه ازش فرار کنه یا کسی بگیرتش با وجود stun اون lvl 2 ش که impale هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 . hyper stone برای Hero های atack و aility و برخی از strenth هاست نه hero های lvl و inteligence مثل lion [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناراحت که نشدی عزیز دل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
23-03-2007, 16:42
عزیز دل بایجازه شما برخی از اشتباهات شما رو بیانگر بشم :

1 . boots of teravel به درد lion نمیخوره .وقتی هم item hex و هم lvl hex رو داره فکر نکنم یرو بتونه ازش فرار کنه یا کسی بگیرتش با وجود stun اون lvl 2 ش که impale هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 . hyper stone برای Hero های atack و aility و برخی از strenth هاست نه hero های lvl و inteligence مثل lion [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناراحت که نشدی عزیز دل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز دل انگیز
boots of teravel مگر برای فرار کردن است ؟ برای افزایش سرعت و کار اصلیش هم این است که دقیقه ای یک بار میتونی روی کریپ ها و تاور ها تلپورت کنی.

در ضمن این هیرو که فقط در lvl6 خلاصه نمیشود عزیز دل.

The 69 eyes
24-03-2007, 11:06
عزیز دل انگیز
boots of teravel مگر برای فرار کردن است ؟ برای افزایش سرعت و کار اصلیش هم این است که دقیقه ای یک بار میتونی روی کریپ ها و تاور ها تلپورت کنی.

در ضمن این هیرو که فقط در lvl6 خلاصه نمیشود عزیز دل.

عزیز دل انگیز :10:
جای teravel میتونه teleport داشته باشه که اگر tower یا چیزیش در حال خوردن بود بتونه روش بزنه و armor tower بره رو 99999 . teravel به درد نمیخوره .

در ضمن عزیز دل انگیز من کی گفتم فقط تو lvl 6 خنثی میشه . راستی برای hyper stone زدن چه دلیلی داری ؟ میشه توضیح بدی که برا چی براش hyper stone میزنی عزیز دل ؟ :18: