PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]

Arrowtic
06-07-2013, 19:29
دوستان میتونید به من هم بگید چطور میشه کی گرفت؟؟؟

دوتا2 کی میخواد این جا تاپیک دوتا یی که مپ وارکرفت هست هستش .

dannyfox
02-10-2013, 09:12
کسی آموزش بستن بهترین آیتم ها برای هر هیرو داره. حسش نیست همه رو تست کنم + ترتیب لول گرفتن

Arrowtic
02-10-2013, 14:52
کسی آموزش بستن بهترین آیتم ها برای هر هیرو داره. حسش نیست همه رو تست کنم + ترتیب لول گرفتن

dotafire.com

dannyfox
02-10-2013, 15:08
واسه دوتا 2 نمیخوام. آل استارز میخوام.

Arrowtic
02-10-2013, 15:13
فرق دو بازی توی گرافیک و رابط کاربری و صداگذاری و چند چیزه دیگه هست هست وگرنه هیروها ، آیتم ها و اسپل ها یکسانن و آموزشای هر هیرو توی هر دو کار می کنن .

dannyfox
02-10-2013, 15:14
واقعا ؟!؟! نمیدونستم. پس کلا گرافیک فرق داره. دمت گرم.:n18:

Arrowtic
02-10-2013, 15:17
playdota.com رو یادم رفت بگم که اتفاقا آموزشای بیشتری داره و فروم رسمی بازی هست .

Emperror Deadking
22-01-2014, 00:44
این اموزش هیرو Slardar رو پیدا کردم گفتم بذارم شما هم ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

21+2.8
17+2.4
15+1.5

خصوصیات:

Affiliation: Scourge
Attack Animation: 0.36 / 0.64
Damage: 51 – 59
Casting Animation: 0.35 / 0.51
Armor: 5.38
Base Attack Time: 1.7
Movespeed: 300
Missile Speed: Instant
Attack Range: 128 (melee)
Sight Range: 1800 / 800

لول های هیرو:

Sprint

با زدن این اسکیل اسلاردار سرعت بیشتری پیدا می کنه . همچنین 15% Bonus Damage می گیره . مدتی که این اسکیل روی شما می مونه 20 ثانیه هست . مقدار سرعت افزوده به شکل زیره : Level 1 : Increases speed by 20%
Level 2 : Increases speed by 27%
Level 3 : Increases speed by 33%
Level 4 : Increases speed by 40%
توجه:
- 50 تا مانا نیاز داره و 40 ثانیه هم کولدون داره .
- استفاده از این اسکیل ، آیتم های Channeling رو غیر فعال نمی کنه . یعنی شما می تونید از Boot of Travel استفاده کنید و وقتی در حال Teleport هستید و هنوز به اون مکان نپریدید ، از این اسکیل استفاده کنید بدونه اینکه Teleport از بین بره .
- اگر در هنگام فعال بودن Mask of Madnes از اون استفاده کنید ، سرعت شما افزایش پیدا نمی کنه .
- قدرت ضربه زدن شما رو هم تقویت می کنه .
- در ضمن دکمه ای برای غیر فعال کردن اون نیست .

Slithereen Crush

وقتی این اسکیل رو می زنید به دشمنان اطراف خودتون اتک میدید و اون ها رو Stun می کنید . همچنین وقتی از Stun بیرون میان به مدت 2 ثانیه 20% از سرعت خودشون رو از دست میدن . با لول آپ کردن این اسکیل به مانای بیشتری نیاز پیدا می کنه . به ترتیب 80/95/105/115 تا مانا میخواد . دمیجی که میده به صورت زیره:
Level 1 : 50 damage, stun and slow
Level 2 : 100 damage, stun and slow
Level 3 : 150 damage, stun and slow
Level 4 : 200 damage, stun and slow
همچنین مدت زمانی که دشمنان Stun هستند هم به شکل زیره :
Level 1 : 1 seconds
Level 2 : 1.5 seconds
Level 3 : 2 seconds
Level 4 : 2.5 seconds
توجه:
- این اسکیل از نوع فیزیکال هست .
- فاصله ای که این اسکیل در اونجا عمل می کنه در فاصله 350 AoE می باشد .

Bash

با گرفتن این اسکیل شما شانس اون رو پیدا می کنید که ضرباتی که میزنید به حریف ضربه ی بیشتری وارد کنه و اونها رو Stun کنه . این اسکیل هیرو ها رو برای 1 ثانیه و کریپ ها رو برای 2 ثانیه Stun می کنه . مقدار شانس و دمیج اضافی به این شکله :
Level 1 : 10% chance per attack , 40 bonus damage
Level 2 : 15% chance per attack , 50 bonus damage
Level 3 : 20% chance per attack , 60 bonus damage
Level 4 : 25% chance per attack , 70 bonus damage
توجه:
- این اسکیل از نوع مجیکال هست .
- آرمر هیرو یا کریپ مقابل هیچ تاثیری بر اتک اضافی یا شانس Stun شدن نداره .

Amplify Damage

با زدن این اسکیل روی حریف ، با کم کردن آرمر اونها تاثیر ضربات فیزیکی شمال رو بیشتر می کنه . این اسکیل به مدت 25 ثانیه روی حریف می مونه . مقدار آرمری که کم می کنه به صورت زیره : Level 1 : Reduces armor by 8
Level 2 : Reduces armor by 12
Level 3 : Reduces armor by 16
توجه:
- وقتی این اسکیل رو روی کسی می زنید باعث میشه حتی اگر از محدوده دید شما هم خارج شد باز هم شما و هم تیمی های شما بتونید اون رو ببینید .
- می تونید با انداختن این اسکیل روی کسانی که نامریی میشن اونها رو ببینید .
پس slardar باlevel ۶اش می شه گفت همه ی هیرو ها رو می زنه! و ضد هیروهایی مثل slark که غیب می شه هست . بستن آیتم windwalk تو تیمی که slardar توش هست یه خورده دوراز عقله![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فکر می کنم هیرو هایی که armor شاخ دارن می تونن slardar بزنن! مثل dragonknight و protecter(درخت) البته درخت باید level ۱شو استفاده نکنه! البته omninight هم نباید فراموش کرد اگه از۱۰۰۰ تا armor یه ۲۰ تایی کم کنی انگار اصلا کم نکردی!!!
نحوه اسکیل گیری:
1-Slithereen crash
2- Bash
3-Slithereen crash
4-Bash
5-Slithereen crash
6-Amplify damage
7-Spirint
8-Slithereen Crash
9-Bash
10-Spirint
11-Amplify damage
12-Bash
13-Spirint
14-Spirint
15-Plus
16-Amplify damage
17-25-Plus

ایتم ها:

اول 1 دونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخرید به همراه 1 دونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بوت می تونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببندید البته اگه دیدید با اسکیل 1 باز هم سرعت میخواین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببندید

بعد می تونید یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببندید تا راحت تر تو لاینتون وایستید .
حتما یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ببندید .
بعد می تونید یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخرید تا هم سرعت اتک دادن و هم آرمرتون بره بالا .
حتی می تونید یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بخرید تا قوی تر بشید .
هرگز Cranium Basher نخرید چون اسکیل 3 تون غیر فعال میشه

هیرو های ضد :
فکر نمی کنم اگر بتونید خوب با این هیرو بازی کنید کسی بتونه جلوتون وایسته به جز چند تا هیرو :

اسلارک اگه 1 کنه لول 6 شما غیر فعال میشه اما کولد داون 6 شما از کولد داون 1 اسلارک کمتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیرو های یار:

و تمامی استانر ها

amirmahmod
19-02-2014, 20:20
سلام با ورژن WARCRAFT III REIGN OF CHAOS نمیشه دوتا بازی کرد؟
اگه میشه بازی کرد لطفا راهنمایی کنید.

nois3
21-02-2014, 13:32
نمیشه
------------------------------------------
چه ساکت اینجا ... !

SAWAL96
26-02-2014, 00:44

نه نمیشه . مپ آل استار واسش ساخته نشده

SAWAL96
26-02-2014, 00:46

شما سوالی از هر هیرویی داشتی . پیام خصوصی بده من جوابتونو میدم .

Emperror Deadking
26-02-2014, 09:29
کسی میدونه چرا روم های ایران ترکیده ؟

SAWAL96
26-02-2014, 15:30
کسی میدونه چرا روم های ایران ترکیده ؟

مجبوری گارنا بازی کنی !؟ کل ملت دوتا ۲ هستن

Dexa
16-03-2014, 17:41
نه روم های ایران سالمند من همین الان دو رویم های high lvl room 4 وارد شدم و بازی کردم

درضمن برای server-afk جهت بالا بردن لول تون در گارنا پلاس با q_dexa@yahoo.com تماس بگیرین:n12:

shahrooz1222
21-03-2014, 20:41
چجوری به صورت شبکه بازی کنیم یعنی آفلاین !؟
ما یک شبکه وایرلس میسازیم و وصل میشیم لپ تاب های دیگه سرور رو میشناسن و داخل میشن و بازی میکنن به غیر لپ تاب من!میشناسه سرور رو ولی داخل نمیره! ارور میده

zxzxcvcv
27-03-2014, 10:51
چجوری به صورت شبکه بازی کنیم یعنی آفلاین !؟
ما یک شبکه وایرلس میسازیم و وصل میشیم لپ تاب های دیگه سرور رو میشناسن و داخل میشن و بازی میکنن به غیر لپ تاب من!میشناسه سرور رو ولی داخل نمیره! ارور میده
آنتی ویروس یا فایروال داری غیر فعال کن.سعی کن خودت هاست شی

alone_son
03-05-2014, 19:19
آقا من تازه گی ها وقتی دکمه lan گارنا پلاس را میزنم هیچ اتفاقی نمی یفته اصلا وصل نمیشه:n03:
کسی هست بدونه باید چی کار کنم؟؟؟

Emperror Deadking
06-05-2014, 13:30
آقا من تازه گی ها وقتی دکمه lan گارنا پلاس را میزنم هیچ اتفاقی نمی یفته اصلا وصل نمیشه:n03:
کسی هست بدونه باید چی کار کنم؟؟؟

کلاء فکر کنم گارنا چند روزه ترکیده !

من خودم 2 روزه که هر بازی ای میرم همه میگن لگ داریم ....

kola1367
04-07-2014, 05:17
این dota2 نیاز به سیستم قوی داره ؟

shahrooz1222
04-07-2014, 16:25
داداشی اگه بخونی اینجا تاپیک dota 1 هست نه 2

MaMal_Amricaei
09-02-2015, 14:33
سلام دوتا بازان گرامی!
من 5 سال دوتا بازی میکردم تا هفته پیش که دیگه ترک کردم!
hlr1 و hlr2 بازی میکردم آی دی مم همین mamal_amricaei بود،
ناموسا مارو از زندگی انداخت!
بجای اینکه جونیمو برم بگردم زندگی کنم گوشه خونه نشستم به بازی اعصابمو سره چند تا نووبی که افک گذاشتن اومدن hlr خورد میکردم:|
حالا میخوام برم خدمت 25 سالگی !
ما اشتباه کردیم شما نکنید برید بیرون نفس بکشید زندگی کنید!

amirmahmod
21-02-2015, 11:35
سلام دوتا بازان گرامی!
بجای اینکه جونیمو برم بگردم زندگی کنم گوشه خونه نشستم به بازی اعصابمو سره چند تا نووبی که افک گذاشتن اومدن hlr خورد میکردم:|
سلام حرف شما کاملا متین اما ترک کردن همین نوب ها هم سخته!:n13:
دراصل ترک کردن خود بازی سخته مثل خوره میوفته به جون آدم شما که ترک کردید بگید ما چطوری میتونیم ترک کنیم؟!
تازه تفریحی هم که نیست یا باید بریم قلیون بکشیم یا بازی کنیم دیگه:D
:rambo:

Emperror Deadking
26-02-2015, 14:58
سلام دوتا بازان گرامی!

من هم چون بزودی قراره برم سر کار دیگه دارم ترک میکنم

h.bihess
09-03-2015, 14:35
سلام.دوستان خواهشا راهنماییم کنین.پچم 1.26 هست ولی تو روم هاست ها رو نمیبینم و نمیتونم برم تو بازی:n13:

alireza.final
09-03-2015, 18:16
سلام دوتا بازان گرامی!

آره درست میگی، وقتی میشینی پای این بازی دیگه گذر زمان رو احساس نمی کنی...
منم تا حالا چند بار ترک کردم هر بار بعده 2ماه دوباره رفتم طرفش، الانم تو ترکم :v
سره همین بازی اعصاب ام خیلی ضعیف شده سریع جوش میارم :دی

h.bihess
11-03-2015, 15:17
سلام.دوستان خواهشا راهنماییم کنین.پچم 1.26 هست ولی تو روم هاست ها رو نمیبینم و نمیتونم برم تو بازی:n13:

کسی نیست؟بابا گرفتاریم کمک کنید بچه ها:n28:

Scary Feelings
10-10-2015, 12:29
اغا این سرورای گارنا چشون شده نه سایتش باز میشه نه مسنجر ! فیلتر شده؟

maniya12
23-10-2015, 23:54
بچه های گیمر جواب بدن آیا سرعت دانلود 35-40 kb بدرد بازی آنلاین dota2 میخوره و میشه براحتی بازی کرد؟؟
با تشکر

Amir_Hosseyn
10-12-2015, 04:02
بچه های گیمر جواب بدن آیا سرعت دانلود 35-40 kb بدرد بازی آنلاین dota2 میخوره و میشه براحتی بازی کرد؟؟
با تشکر

Na baw ba in speed fght mituni ba lage ziyad niga koni bazi ro

nois3
09-01-2016, 13:38
سلام به همه
ما بعد مدتی‌ امدیم گرنا یه دست انلاین بازی‌ کنیم ، همه چی‌ ردیف گرنا هم آپدیت ولی‌ ..... این گرنا کار نمی‌کنه نه؟

sinaking123456
09-01-2016, 22:00
سلام به همه
ما بعد مدتی‌ امدیم گرنا یه دست انلاین بازی‌ کنیم ، همه چی‌ ردیف گرنا هم آپدیت ولی‌ ..... این گرنا کار نمی‌کنه نه؟

اره بابا شانسی شده وصل شدن و نشدنش تو
Auth in main server...
گیر میکنه راهش خاموش روشن کردن مودم و ر صورت حل نشدن ست کردن دی ان اس

amee11
11-01-2016, 18:41
ست کردن دی ان اس چطوریه من هرکاری میکنم نمیتونم وصل شم کمک کنید لطفااااااااااا

nois3
12-01-2016, 14:50
اینجوری که من فهمیدم سرورهای گارنا فیلتر شده!

سرچی که کردم با این برنامه + آموزشش می‌شه این مشکلو حل کرد ، چنتا راه کار دیگه هم داره!

من کلن 10 دقیقه روش کار کردم گرنا بالا اومد ولی‌ نتونستم داخل lan برم روم،هارو ببینم....

شما تست کنید ببینید جواب می‌گیرید
لینک سایتش : رفع مشکل جدید لوگین نشدن در گارنا پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinf722
25-03-2016, 10:59
سلام
یه سری اطلاعات پایه ای میخواستم

مثلا
1- physical damage و magical damage چی هستن؟
2- آیتم های Orb Effect چی هستن و چندتا ارب داریم؟

zxzxcvcv
14-04-2016, 18:05
سلام
یه سری اطلاعات پایه ای میخواستم

مثلا
1- physical damage و magical damage چی هستن؟
2- آیتم های Orb Effect چی هستن و چندتا ارب داریم؟

physical damage:این شامل اتک هیرو ها با سلاح هاشون میشه(یعنی مثلا یارو شمشیر داره وقتی با شمشیرش ضربه میزنه یه مقدار physical damage وارد میکنه به تارگتش یا مثلا یه هیرویی مثل لینا که گلوله ی آتش پرتاب میکنه ولی باز هم physical damage حساب میشه،به طور کلی دمیج آتو اتک ها physical damage هست) و بعضی قابلیت ها یا اسپل های بعضی هیرو ها مثلا slardar یه اسپل داره به نام slitheren crush که دمیجی که میده physical damage هست.هر چقدر آرمور یک هیرو بیشتر باشه physical damage کمتری دریافت میکنه

magical damage : نوع دمیجی هست که اکثر اسپل ها وارد میکنند.اکثر هیرو ها 25% magical damage کمتری دریافت میکنند.مثلا یکی از قابلیت های هیروی lion به نام finger of death یه مقدار magical damage وارد میکنه به یک تارگت.اگر تارگت magic immune باشه (با استفاده کردن از bkb یا repel هیروی omniknight) هیچ magical damage دریافت نمیکنه و اکثر اسپل ها هم بروی اون هیرو هیچ اثری نداره.راه های دیگه هم که میشه magical damage کمتری دریافت کرد استفاده از آیتم هایی مثل glimmer cape یا cloak هستش
یه نوع دیگه ام هست که به اون pure damage میگن که مثل magical damage هستش فقط این نوع دمیج همیشه به طور کلی وارد میشه به هدف به غیر از چند موارد.یعنی اگر اسپل 325 pure dmg باشه بدون اینکه 25% ازش کم بشه وارد میشه.

Orb Effect: اسم قدیمی attack modifier ها هستش. اینها به آتو اتک هیروها یک قابلیت اضافه میکنند.مثلا morbid mask یه attack modifier به آتو اتک ها اضافه میکنه که فکر کنم 20% دمیج آتو اتک هارو به عنوان یک heal به hp هیرو اضافه میکنه

(این اسم ها ماله دوتا2 هستند فکر کنم چند تاشون با دوتا فرق داشته باشن)