PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39

hellmayor
01-05-2011, 20:14
بچه های اینجا تو کدوم روم و چند شنبه ها و ساعت چند بازی میکنن ؟؟!؟

Amin.P30
01-05-2011, 22:04
بچه های اینجا تو کدوم روم و چند شنبه ها و ساعت چند بازی میکنن ؟؟!؟

معمولا روم TD.
پنج شنبه ها.
ساعت 8 به بعد.

Gamemaster
04-05-2011, 20:48
این بازی coop or tdm داره؟

شبیه به کدوم بازی ؟
:31:

!@#$%^&*()
05-05-2011, 12:20
: دی : دی : دی
Tdm?
آقا مگه Codه؟: دی

Gamemaster
05-05-2011, 14:02
پس تو بازی باید چیکار کرد ?:31:

!@#$%^&*()
05-05-2011, 18:51
تقریبا میشه گفت Tdm هستش: دی
2تا تیم میشن ولی دیگه Dm نیست!...باید بیس حریف رو جم کنن:-؟؟

بچه ها الآن کسی نمیاد بازی؟:(

man war
05-05-2011, 19:08
امروز بازی هست؟؟/

Sorena70
05-05-2011, 19:57
من گارنام اگه بازی می کنین pm me

Amin.P30
05-05-2011, 19:59
انگاری بچه ها سرشون شلوغه یا کلا یادشون رفته....!:31:

mhadishirani
06-05-2011, 08:57
سلام
آقایون دوتا سوال :
1- بهترین آیتم ها برای thrall چیه؟(همون disruptor ـه)
2-آیم void stone کجاست کل مپ رو گشتم(6.72) نبودش !

male fantasy
06-05-2011, 11:17
آقايوني كه درباره ي Dota all star توضيحات كاملو دادن من از همشون ممنونم ...
فقط منـ با يكــ مشكل در Garena مواجه شدم كه واقعا گيج شدم . نميدونم چرا اينجوري شده ..

من وقتي وارد گارنا ميشم , بعد كه وارد يكـ روم ميشم كه ميخوام بازي كنمــ بعد از اينكه Start Game رو ميزنم و باري اجرا ميشه نميدونم چرا در قسمتــ شبكه ي بازي هيچ سروريو نميبينم كه ساخته شده باشه يعني اصلا هيچي نيست كه بخوام بازي كنم ...
با اينكه كل Patch هاي Frozen رو دارم اما چند بار از روم Start game رو زدم اما در قسمت شبكه ي بازي هيچ سروريو نميبينم .

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

اگه ميشه راهنماييم كنين , ممنونــ ميشم:11:

alone_son
06-05-2011, 17:17
سلام بچه ها
بچه ها کسی نمیدونه اون رمزی که وقتی میزنی مپ هایی که AL ندارند کامپیوتر پلیر هاش میاند چی بود؟
ممنون می شوم بگید:11:

Sorena70
06-05-2011, 17:46
آقايوني كه درباره ي Dota all star توضيحات كاملو دادن من از همشون ممنونم ...
فقط منـ با يكــ مشكل در Garena مواجه شدم كه واقعا گيج شدم . نميدونم چرا اينجوري شده ..

من وقتي وارد گارنا ميشم , بعد كه وارد يكـ روم ميشم كه ميخوام بازي كنمــ بعد از اينكه Start Game رو ميزنم و باري اجرا ميشه نميدونم چرا در قسمتــ شبكه ي بازي هيچ سروريو نميبينم كه ساخته شده باشه يعني اصلا هيچي نيست كه بخوام بازي كنم ...
با اينكه كل Patch هاي Frozen رو دارم اما چند بار از روم Start game رو زدم اما در قسمت شبكه ي بازي هيچ سروريو نميبينم .

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

اگه ميشه راهنماييم كنين , ممنونــ ميشم:11:

عزیز این اصلا ربطی به پچ نداره، شما هر پچی باشین هاست ها رو می بینین فقط وقتی بازی رو اجرا کنن در صورتی که پچتون با هاست یکی نباشه دراپ می شین.
این مشکلتون می تونه چند دلیل داشته باشه.
سرعت نتتون پایینه به این دلیل هاست ها رو نمی بینین، اگه دلیلش این باشه اگه چند دقیقه صبر کنین هاست ها براتون مشخص می شن. برای انکه مطمئن شین تو قسمت چت از چند نفر بخواین پینگتون رو بهتون بگن.
امکان داره فایروال آنتی ویرستون جلوی سند و ریسیو از گارنا رو بگیره، اگه دلیلش این باشه تو روم ها هم نمی تونین چت ها رو ببینین.
امکان داره گارناتون مشکل داشته باشه، واسه اینکه مطمئن شین کلاینت گارنا رو دوباره از سایت گارنا دانلود و نصب کنین.
امیدوارم مشکلتون حل شه.

!@#$%^&*()
06-05-2011, 19:34
امکان داره وارد یه روم خلوت شده باشن!!:|

alone_son
06-05-2011, 19:40
سلام بچه ها
بچه ها کسی نمیدونه اون رمزی که وقتی میزنی مپ هایی که AL ندارند کامپیوتر پلیر هاش میاند چی بود؟
ممنون می شوم بگید:11:
آقا یکی این رمز را بده:19:

!@#$%^&*()
06-05-2011, 20:46
اون رمزی که وقتی میزنی مپ هایی که AL ندارند کامپیوتر پلیر هاش میاند چی بود؟
مگه میشه همچین چیزی؟:O

male fantasy
06-05-2011, 21:39
عزیز این اصلا ربطی به پچ نداره، شما هر پچی باشین هاست ها رو می بینین فقط وقتی بازی رو اجرا کنن در صورتی که پچتون با هاست یکی نباشه دراپ می شین.
این مشکلتون می تونه چند دلیل داشته باشه.
سرعت نتتون پایینه به این دلیل هاست ها رو نمی بینین، اگه دلیلش این باشه اگه چند دقیقه صبر کنین هاست ها براتون مشخص می شن. برای انکه مطمئن شین تو قسمت چت از چند نفر بخواین پینگتون رو بهتون بگن.
امکان داره فایروال آنتی ویرستون جلوی سند و ریسیو از گارنا رو بگیره، اگه دلیلش این باشه تو روم ها هم نمی تونین چت ها رو ببینین.
امکان داره گارناتون مشکل داشته باشه، واسه اینکه مطمئن شین کلاینت گارنا رو دوباره از سایت گارنا دانلود و نصب کنین.
امیدوارم مشکلتون حل شه.
اره مي دونم دوست من ...
حق با شماستــ مشكل از فايرولِ انتي ويروس بوده وقتي غير فعالش كردم , درست شد
ممنون عزيز :11:

Arthas_02
07-05-2011, 14:46
void stone که جاس عوض نشده پیش جادوگره تویه جنگل

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

alone_son عزیز اولا یک همچین چیزی فکر نکنم داشته باشیم دوما AI نه AL که مخفف کلمه ی artificial intelligence هستش

Sorena70
07-05-2011, 18:14
عزیز درستش AI هستش.

شاید بعضی مپ ها این قابلیت رو داشته باشین اما dota همچین رمزی نداره.

hellmayor
07-05-2011, 23:28
اصلا نمیشه که ! مپ باید واسش AI نوشته شده باشه دیگه ! مپی که واسش AI نوشته نشده که نمیشه توش AI آورد!

akharwarbaz
11-05-2011, 15:50
چه سوت و كور ... :دي

!@#$%^&*()
12-05-2011, 16:56
دقیقا...:|

kasra_khan2003
12-05-2011, 22:46
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم.

به دلیل فشار زیاد درسام کم میام، ولی معمولا آخر شبا HLR هستم. کسی دوست داشت آیدیم رو اد کنه:

dark.knight7

nois3
16-05-2011, 11:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام خدمت دوستان عزیز

HoN نسخه ی گرافیکی Dota میباشد که برای بازی کردن آن حتما باید یک اکانت داشته باشین و به صورت اینترنتی بازی کنین. برای داشتن اکانت HoN باید مبلغی درحدود 40 دلار بپردازین ولی انصافا واسه کسی که زیاد Dota بازی میکنه HoN براش میصرفه.
به هر حال, بازی HoN رو به مدت یک هفته ( تا بیست و سوم ماه می ) میشه رایگان بازی کرد
که باید به سایت مربوطه رفته و یک اکانت فری برای خودتون بسازین و بازی رو از همون سایت دانلود کنین و تا یک هفته لذتش رو ببرین.
به دوست داران دوتا توصیه میکنم حتما دانلود کنن و تا این یک هفته از دست نرفته بازی کنن.

محل ساختن اکانت رایگان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محل دانلود بازی :

male fantasy
16-05-2011, 13:11

با سلام خدمت دوستان عزیز

HoN نسخه ی گرافیکی Dota میباشد که برای بازی کردن آن حتما باید یک اکانت داشته باشین و به صورت اینترنتی بازی کنین. برای داشتن اکانت HoN باید مبلغی درحدود 40 دلار بپردازین ولی انصافا واسه کسی که زیاد Dota بازی میکنه HoN براش میصرفه.
به هر حال, بازی HoN رو به مدت یک هفته ( تا بیست و سوم ماه می ) میشه رایگان بازی کرد
که باید به سایت مربوطه رفته و یک اکانت فری برای خودتون بسازین و بازی رو از همون سایت دانلود کنین و تا یک هفته لذتش رو ببرین.
به دوست داران دوتا توصیه میکنم حتما دانلود کنن و تا این یک هفته از دست نرفته بازی کنن.

محل ساختن اکانت رایگان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحل دانلود بازی :

با سلام. ممنون , بايد جالب باشه اما صبر ميكنيم اين يك هفته هم بگذره:31:

nois3
16-05-2011, 13:49
با سلام. ممنون , بايد جالب باشه اما صبر ميكنيم اين يك هفته هم بگذره:31:
چرا دوست عزیز
مهم همین ۱ هفته هست
فقط همین ۱ هفته رو می‌شه مجانی‌ بازی کرد.بعد اون پولی هست
پس وقت رو هدر نده دانلود کن،۱ تست کن،شاید این ۱ هفته رو پا بند بازی شودی.

TCG
17-05-2011, 10:55

با سلام خدمت دوستان عزیز

محل ساختن اکانت رایگان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحل دانلود بازی :

نسخه ی رایگان تحت LAN این بازی هم موجوده که بصورت شبکه توی گیم نت میشه بازی کرد. من توی گیم نتمون نصب کردم و داریم بازی میکنیم.

The!@#$%^&*()
17-05-2011, 17:09
به نظرم نمیتونه جای dota رو بگیره:|
من که خوشم نیومد

AMIR_TO
17-05-2011, 18:26
خیلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باحاله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasra_khan2003
17-05-2011, 22:04
به نظرم نمیتونه جای dota رو بگیره:|
من که خوشم نیومد

به نظر منم نمیتونه، دقیقا جریان CS قدیمی و CS های جدید هست که هیچ وقت نتونستن جایگزین قدیمیا بشن.

G U L D A N
18-05-2011, 07:37
hon بیش از اندازه fun هستش !
unite ها خیلی مزخرفه !

A M I R G A M E R
18-05-2011, 10:02
ما از طریق کرش گیم خریداری کردیم عضو شدیم ولی بازی به این چرتی ندیده بودم حیف اون 35.000 که دادم سی دی کی رو خریدم ولی باز هم تیمی بازی میکنیم تا یه تورنمنت تو ایران برگزار بشه شاید بردیم !

nois3
18-05-2011, 11:53
به خدا اگه مجانی‌ بود.هیچ کدومتون طرف دوتا وارکرافت نمیرفتید
گرافیک دوتا وارکرافت دموده شده.(قدیمی‌)

فک نکنم دوتا ۲ چیزی فراتر از HoN باشه
جز هیرو‌های جدیدش
بهرحال ممنون بابت نظرات:11:

AMIR_TO
18-05-2011, 12:43
شما پلیر های آنلاین رو ببین
و تفاوت HoN و DotA رو احساس کن
این HoN خیلی باحاله

Sorena70
18-05-2011, 15:25

جز هیرو‌های جدیدش

گذشته از اینکه هیچ چیز جای DotA رو نمی گیره باید خدمت دوستان عرض کنم DotA 2 چیزی فراتر از چیزیه که حتی بتونین فکرش رو بکنین. یه نکته ای رو یاد آوری می کنم، DotA 2 داره توسط Valve ساخته بشه، واسه دوستانی که در جریان نیستن می گم که Valve یکی از قطب های بازی سازی هستش، نمومه بازی ها CS، Left 4 Dead، Portal، Resident Evil و ...
که هیچ کدوم از این بازی ها نیازی به تعریف ندارن.

akharwarbaz
18-05-2011, 15:51

جز هیرو‌های جدیدش

نزن اين حرفووووووووو ...دوتا 2 بياد انقلابي ميشه در صنعت گيم .(خواستم مهمي موضوع رو برسونم :31:)

hajoo
18-05-2011, 16:00
من سه ساله که دوتا بازی نمی کنم.قضیه Dota 2 چیه؟کی میاد چه جوری؟اطلاعاتش کجا گیر میاد؟
ترک کردم شاید دوباره معتاد شدم!

Hadijooon
19-05-2011, 12:51
اره اگر یه مرجعی هست لینک بدین ببینیم چیه این DOTA 2 .. اگه باگ ماگ داره بهشون بگیم که کارشون بی ایراد باشه :31:

akharwarbaz
19-05-2011, 15:36
مرجعشو خيلي راحت ميتونستين با سرچ پيدا كنيد

male fantasy
19-05-2011, 16:01
يكــ سوال فقط سازنده ي Dota 2 هم خود شركت Bilizard هستش؟:13:

The!@#$%^&*()
19-05-2011, 18:08
Valve
......

akharwarbaz
19-05-2011, 22:38
يكــ سوال فقط سازنده ي Dota 2 هم خود شركت Bilizard هستش؟:13:

دلت نيومد يه دقيقه اون سايت رو باز كني ؟؟:41:

mostafait
20-05-2011, 16:09
سلام.

دوستان عزیز بر روی کامپیوترهای گیم نت وارکرافت نصب کردم بر روی بعضی سیستم ها Switch Version می کنم میاد اما بعضی ها هم اررور زیر را که در تصویر مشاهده میکنید میدهد!

خواهشا راهنمایی کنید

علت چیه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.

دوستان عزیز کسی نمیتونه در رابطه با این مشکل کمکی کنه!؟ :10:

The!@#$%^&*()
21-05-2011, 00:00
اینو دانلود کن ببین به کارت میاد: دی

kasra_khan2003
21-05-2011, 10:42
سلام.

دوستان عزیز کسی نمیتونه در رابطه با این مشکل کمکی کنه!؟ :10:

این مربوط به رجیستری هست. الان دقیقا یادم نیست Key چی بود، اما همین متن رو تو گوگل بزنید میاد.

احتمالا شما بازی رو بصورت Copy&Paste نصب کردین، برای همین تو رجیستری ویندوز شاخه ی بازی War تعریف نشده. باید دستی این کار رو انجام بدین.

اگر اشتباه میکنم، دوستان تصحیح کنن.

The!@#$%^&*()
21-05-2011, 11:11
این رو دانلود کن ببین درست میشه یا نه!!
(پست قبلی مثل اینکه تایید نشد: دی)

mostafait
21-05-2011, 11:34
درسته رفیق بصورت کپی پیستی نصب می کنم!

Scary Feelings
21-05-2011, 12:04
سلام یه سوال
میگم وارکرافت من خیلی کراش میده , هر 3-4تا بازی 1بار میپره بیرون, چه کنم؟

The!@#$%^&*()
21-05-2011, 20:56
Delete......

mostafait
22-05-2011, 15:11
این مربوط به رجیستری هست. الان دقیقا یادم نیست Key چی بود، اما همین متن رو تو گوگل بزنید میاد.

احتمالا شما بازی رو بصورت Copy&Paste نصب کردین، برای همین تو رجیستری ویندوز شاخه ی بازی War تعریف نشده. باید دستی این کار رو انجام بدین.

اگر اشتباه میکنم، دوستان تصحیح کنن.

دوست عزیز وقتی همونطوری بصورت Extract بازی نصب میشه اجرا میشه ! اما بعد از ریختن پچ دیگه کار نمیکنه!

توی رجیستری هم نگاه کردم و اون گزینه هایی که نوشته شده در صورت ایجاد این مشکل باید بسازید! ساخته شده هستش!

راستی بر روی بعضی از کامپیوتر ها هم میاد!

نمیدونم چیکار کنم؟!

cao-cao
22-05-2011, 22:22
همینجوری نمیشه در بارش نظر داد باید بیاد بعد
کاش در مورد سیستم گیم و سیستم مورد نیازش هم توضیح میدادن و اینکه زمان قطعیه اومدنش کی هست ولی خوب به هر حال این مهمه که یه بازیه مستقل میشه واسه خودش

mostafait
23-05-2011, 11:38
دوستان عزیز مشکل از همون Vc C++ بود!

اونو نصب کردم درست شد!

با تشکر!

nois3
23-05-2011, 13:21
دوستان عزیز مشکل از همون Vc C++ بود!

اونو نصب کردم درست شد!

با تشکر!
خدا رو شکر
پس ++C نصب نبود

mostafait
23-05-2011, 17:13
خدا رو شکر
پس ++C نصب نبود

درسته روی اون سیستم ها که میومد بازی های دیگه C++ رو اتوماتیک نصب کرده بودن که بعد از نصب وار / این بازی به مشکل نمیخورد و روی اون سیستم ها هم که اجرا نمیشد برنامه C++ نبود!

new evil
25-05-2011, 13:43
سلام
کسی نمی دونه چطور باید با Tiny
Enchantress رو زد؟؟؟
هر کار می کنم نمی تونم

The!@#$%^&*()
25-05-2011, 15:34
کافیه یه Dagger بخری....Hp آهوو خیلی کمه...با یه 1-2 میمیره

new evil
25-05-2011, 18:32
اینو امتحان کردم
نمیمیره
3 میزنه -اقانیمم می بنده سریع
اتک اسپیدمونم که هیچی

cao-cao
25-05-2011, 21:33
اینو امتحان کردم
نمیمیره
3 میزنه -اقانیمم می بنده سریع
اتک اسپیدمونم که هیچی

بوت مانا
دگون لول اپ کن
دگر
اسالت
بای بای اهو
6 اهو هرچی فاصلت ازش بیشتر باشه بیشتر دمیج میده یعنی وقتی بهش چسبیدی اتک کمتری میخوری
لول 6 تینی رو نگیر 1و 2 اپ کن بعد لول 3 رو اپ کن که بش بشه وقتی اتک میده کلا تینی اهو رو میزنه

Scary Feelings
26-05-2011, 09:12
سلام یه سوال
میگم وارکرافت من خیلی کراش میده , هر 3-4تا بازی 1بار میپره بیرون, چه کنم؟
کسی نمیدونه اینو؟

new evil
26-05-2011, 17:11
بوت مانا
دگون لول اپ کن
دگر
اسالت
بای بای اهو
6 اهو هرچی فاصلت ازش بیشتر باشه بیشتر دمیج میده یعنی وقتی بهش چسبیدی اتک کمتری میخوری
لول 6 تینی رو نگیر 1و 2 اپ کن بعد لول 3 رو اپ کن که بش بشه وقتی اتک میده کلا تینی اهو رو میزنه
من تنها مشکلم اتک اسپیدمه که با یک اهو دیگه باید بی خیالش شد
حتی ارکید و کتاب رو هم امتحان کردم باز نمی شه
ایتم های من انا هستن
بوت مانا
perseverance
dagon
linkens
dagger
(ششمی رو هر چی بست باز نشد کاری کنم-اسالت نبستم)

cao-cao
26-05-2011, 17:31
اشتباه شما همینه شما جلوی اهو مجیسین هستین نه اتکر شما باید به کمک مجیکتون بزنینش واسه همین اول بازی باید دگون و دگرتون کامل بشه بعد برید سراغ هایپر و مدنس

akharwarbaz
26-05-2011, 18:21
بوت مانا
دگون لول اپ کن
دگر
اسالت
بای بای اهو

سلام سهراب خان

نظر من اینه که باید 6 رو بگیره ..که toss ش قوی تر شه ..چرا 3 اپ کنه وقتی که اهو هیرو دورزن هست .
مطمنا هم وقتی به تینی نزدیک باشه سعی میکنه فرار کنه تا اتک بده که 3 فعال شه ..

KHOFASH681
26-05-2011, 19:59
آقا چطور ميشه با DRAGON توي لول 6 MANTA STYLE بزنه و 3 تا دراگون بشه؟

اگه قبلا جواب داده شده شرمنده

new evil
26-05-2011, 20:28
آقا چطور ميشه با DRAGON توي لول 6 MANTA STYLE بزنه و 3 تا دراگون بشه؟

اگه قبلا جواب داده شده شرمنده

مانتا و 6 رو باهم بزن شاید کار کنه اگه نشد با شیفت امتحان کن

اشتباه شما همینه شما جلوی اهو مجیسین هستین نه اتکر شما باید به کمک مجیکتون بزنینش واسه همین اول بازی باید دگون و دگرتون کامل بشه بعد برید سراغ هایپر و مدنس
جلوش اصلا نمیشه اتک اسپید داشت ):

چون کتاب میزنه نمیشه خودشو تاس کرد ):

cao-cao
26-05-2011, 20:34
سلام سهراب خان

نظر من اینه که باید 6 رو بگیره ..که toss ش قوی تر شه ..چرا 3 اپ کنه وقتی که اهو هیرو دورزن هست .
مطمنا هم وقتی به تینی نزدیک باشه سعی میکنه فرار کنه تا اتک بده که 3 فعال شه ..
سلام دوست گلم
فرمایش شما درسته ولی نه در مقابل اهو چون ایشون دگر خریده و بلینک میکنه بقلش پس احتمال بش شدن هست با گرفتن 6 احتمال همون 1 اتک هم از بین میره که بتونه بهش بده خودت بهتر میدنوی وقتی بلیننک بشی بقلش اتوماتیک هروی مقابل اتک میده

KHOFASH681
26-05-2011, 21:02
[QUOTE=new evil;6128989]مانتا و 6 رو باهم بزن شاید کار کنه اگه نشد با شیفت امتحان کن

منتا رو با 6 با هم زدم اتفاقي نيوفتاد منظورت رو از استفاده از شيفت نفهميدم .چون داشتم توي وب دنبال اين ميگشتم ديدم يه سايتي نوشته بود از شيفت استفاده كن ولي ننوشته بود چطوري و فقط نوشته بود شيفت رو در طول مسير بگير !!!!

KHOFASH681
26-05-2011, 22:08
بچه ها توي 6.72 ديگه سنگ و ياشا ORB نيست؟!!!

براي مورچه اگه مانكي بزني با لول 3 ORB هست و ديگه اتك اضافه نميده ؟!!!(مانكي كه آيتم ORB نيست)

هنوز مشكل قبليم رفع نشده چون شنيدم يه بابايي به نام محسن كايوت با دراگون 6 ميكرد و بعد منتا ميكرد و سه تا دراگون و تو سومين لول 6 كه اگه مندز هم بزني ديگه فكر نكنم تاور جلوت بمونه كسي نميدونه چطور ميشه اين كار رو كرد؟

شرمنده اگه انگليسي ننوشتم و همونهايي رو كه توي گيم نت ميگم رو اينجا هم نوشتم

KHOFASH681
27-05-2011, 11:10
سلام دوست گلم
فرمایش شما درسته ولی نه در مقابل اهو چون ایشون دگر خریده و بلینک میکنه بقلش پس احتمال بش شدن هست با گرفتن 6 احتمال همون 1 اتک هم از بین میره که بتونه بهش بده خودت بهتر میدنوی وقتی بلیننک بشی بقلش اتوماتیک هروی مقابل اتک میده

يه دگر داري براش يه دگون قرمز هم آپ كن بعد دگر كن و بعد 1 و 2 ميكني و دگون رو روش مينوازي و آهو پر پر ميشه ميتوني از دگون سبز و آواتار هم استفاده كني

Grisly
27-05-2011, 11:52
بچه ها توي 6.72 ديگه سنگ و ياشا ORB نيست؟!!!

براي مورچه اگه مانكي بزني با لول 3 ORB هست و ديگه اتك اضافه نميده ؟!!!(مانكي كه آيتم ORB نيست)

هنوز مشكل قبليم رفع نشده چون شنيدم يه بابايي به نام محسن كايوت با دراگون 6 ميكرد و بعد منتا ميكرد و سه تا دراگون و تو سومين لول 6 كه اگه مندز هم بزني ديگه فكر نكنم تاور جلوت بمونه كسي نميدونه چطور ميشه اين كار رو كرد؟

شرمنده اگه انگليسي ننوشتم و همونهايي رو كه توي گيم نت ميگم رو اينجا هم نوشتم

وقتی برای مورچه می بندی باید رویه مانکی کلیک کنی.با ابن کار دیگه مثل قبل جلوگیری از میس نمی کنه.
من تا حالا ندیدم کسی بتونه اون کارو انجام بده.

KHOFASH681
27-05-2011, 13:02
وقتی برای مورچه می بندی باید رویه مانکی کلیک کنی.با ابن کار دیگه مثل قبل جلوگیری از میس نمی کنه.
من تا حالا ندیدم کسی بتونه اون کارو انجام بده.

در مورد مورچه عالي بود دمت گرم

من قبلا شنيده بودم يه بابايي اين كار رو كرده بود و ديشب خودم انجام دادم ، روشش به اين ترتيبه كه بعد بستن مانتا بايد با كليدش روي كيبرد و كليد R كه كليد سريع 6 دراگون هستش با هم و در يك زمان بزني و اون وقت ....:21:

nois3
28-05-2011, 21:15

سلام دوستان
اگر کسی‌ می‌خواد Heroes of Newerth ==> HON رو مجانی‌ بازی کنه یه سر به این تاپیک بزنه.
این دوستمون زحمت کشیده کامل آموزش داده(دیگه من کپی‌ رایت نکردم):31:

Mohammadkiller
01-06-2011, 11:34
سلام برو بچ
شما ها که استادید میشه یکم درمورد هیرو مورفلینگ توضیح بدین (آیتم ، هیرو های دشمن ، لول ها و باگ هاش و ...)
ممنون میشم
در ضمن من عاشق چند تا هیرو هستم
1- اسنایپر
2- مورفیلینگ
3- Axe
4- بونتی هانتر
5- ترکسس
این پنج هیرو ، هیرو های مورد علاقه من هست و معمولا با اینا بازی میکنم.
حالا اگه ممکنه درمورد بونتی هانتر و مورفیلینگ یه توضیحی بدین .
با تشکر از بچه های گل پی سی ورلد

KHOFASH681
02-06-2011, 20:12
سلام برو بچ
شما ها که استادید میشه یکم درمورد هیرو مورفلینگ توضیح بدین (آیتم ، هیرو های دشمن ، لول ها و باگ هاش و ...)
ممنون میشم
در ضمن من عاشق چند تا هیرو هستم
1- اسنایپر
2- مورفیلینگ
3- Axe
4- بونتی هانتر
5- ترکسس
این پنج هیرو ، هیرو های مورد علاقه من هست و معمولا با اینا بازی میکنم.
حالا اگه ممکنه درمورد بونتی هانتر و مورفیلینگ یه توضیحی بدین .
با تشکر از بچه های گل پی سی ورلد

مورفيلينگ يكي از قوي ترين هيرو هاي وار هست كه لول 1 خيلي عاليه براي خفت كردن و زدن يونيت و لول 2 هم هر چي اگليتي بالا باشه بيشتر دميج ميده لول 3 هم كه اگليتي و استرنجت رو تنظيم ميكنه كه اگليتي رو بالا ميبري و پاره ميكنه و 6 هم يه كپي بسيار قوي كه تقريبا قدرت خود هيرو مقابل رو داره ميگيره كه توي درگيري از قوي ترين هيرو كپي ميگيره و ....
آيتم هم بسته به هيروي رو به روت داره و پيشنهاد من پا چوبي و ونگارد و بنيش هم آيتم مناسبي هست چون اول كه بنيش بزني و بعد 2 كني دميج بسيار بيشتري ميده ، باتل فلاي و آي آف (اورب يخ )

اسنايپر هيروي عالي هست ولي آخر بازي زياد قوي نيست و ب زدن باتل فلاي (شمشير سبز ) و دو پتك و مانكي ميتونه حرفهاي زيادي داشته باشه واسه گفتن
axe هيروي چرتيه براي بازي گروهي آخه ابتداي بازي خيلي فشاره اما آخر بازي دو تا خوره ( آيتمهاش هم يكي دو تا ونگارد و هارت و راديانس و ريترن هم عاليه چون 1 ميكني و ريترن رو روشن ميكني و ازولت هم براش خوبه و در كل بايد استرنجش بره بالا
بونتي يكي از قوي ترينهاست و هيرو خفتي هست كه با سنگ و ياشا نابود ميكنه و هر بار ويند بشه و اتك بده كيريتيكال زيادي ميده ( بسته به پا گرفتن و آيتمهاش ) و اون لول يكش هم خيلي دميج ميده و يه 6 فوق العاده داره كه اگه روي حريف بندازي اتك اسپيدت بالا ميره و اتك خور حريف هم بالا ميره و آرمور منفي هم ميندازه و هر جاي مپ بره و حتي ويند كنه مشخصه
تركسس هم خيلي عاليه و فقط هلت زيادي نداره كه معمولا براش منتا ميزنم و باتل فلاي و كيريتيكال و ويند باك كه ويند ميكن و پشت هيرو روي 1 راست كليك ميكني و خدا حافظ البته مندز هم ميزنم كه با 1 اوربه اما لايف ميشي و بدرد بخوره و ميتوني ازولت يا شيبا گارد هم جالبه
شرمنده كه زياد شد و از اصتلاحات گيم نتي استفاده كردم و اينگليسي ننوشتم اميدوارم بدردت بخوره و اگه نكته اي مونده كه نگفتم همين جا بنويس

The Rock 2
03-06-2011, 11:28
مورفيلينگ يكي از قوي ترين هيرو هاي وار هست كه لول 1 خيلي عاليه براي خفت كردن و زدن يونيت و لول 2 هم هر چي اگليتي بالا باشه بيشتر دميج ميده لول 3 هم كه اگليتي و استرنجت رو تنظيم ميكنه كه اگليتي رو بالا ميبري و پاره ميكنه و 6 هم يه كپي بسيار قوي كه تقريبا قدرت خود هيرو مقابل رو داره ميگيره كه توي درگيري از قوي ترين هيرو كپي ميگيره و ....
آيتم هم بسته به هيروي رو به روت داره و پيشنهاد من پا چوبي و ونگارد و بنيش هم آيتم مناسبي هست چون اول كه بنيش بزني و بعد 2 كني دميج بسيار بيشتري ميده ، باتل فلاي و آي آف (اورب يخ )

اسنايپر هيروي عالي هست ولي آخر بازي زياد قوي نيست و ب زدن باتل فلاي (شمشير سبز ) و دو پتك و مانكي ميتونه حرفهاي زيادي داشته باشه واسه گفتن
axe هيروي چرتيه براي بازي گروهي آخه ابتداي بازي خيلي فشاره اما آخر بازي دو تا خوره ( آيتمهاش هم يكي دو تا ونگارد و هارت و راديانس و ريترن هم عاليه چون 1 ميكني و ريترن رو روشن ميكني و ازولت هم براش خوبه و در كل بايد استرنجش بره بالا
بونتي يكي از قوي ترينهاست و هيرو خفتي هست كه با سنگ و ياشا نابود ميكنه و هر بار ويند بشه و اتك بده كيريتيكال زيادي ميده ( بسته به پا گرفتن و آيتمهاش ) و اون لول يكش هم خيلي دميج ميده و يه 6 فوق العاده داره كه اگه روي حريف بندازي اتك اسپيدت بالا ميره و اتك خور حريف هم بالا ميره و آرمور منفي هم ميندازه و هر جاي مپ بره و حتي ويند كنه مشخصه
تركسس هم خيلي عاليه و فقط هلت زيادي نداره كه معمولا براش منتا ميزنم و باتل فلاي و كيريتيكال و ويند باك كه ويند ميكن و پشت هيرو روي 1 راست كليك ميكني و خدا حافظ البته مندز هم ميزنم كه با 1 اوربه اما لايف ميشي و بدرد بخوره و ميتوني ازولت يا شيبا گارد هم جالبه
شرمنده كه زياد شد و از اصتلاحات گيم نتي استفاده كردم و اينگليسي ننوشتم اميدوارم بدردت بخوره و اگه نكته اي مونده كه نگفتم همين جا بنويس

6 بونتی اتک اسپید میده؟:18: اتک خور حریف میره بالا؟ :18:

تا اونجایی که من میدونم 6 بونتی هانتر سرعتتو میبره بالا موقعی که رو طرف 6 کردی آرمورش کم میشه اگرم بکشیش بیشتر پول میده طرف هرجا هم بره میبینیش:46:

شمشیر سبز هم اسمش باترفلای (Butter Fly) نه باتل فلای

برا ترکسس شیوا گارد میبندی؟ نکن این کارو ترکسس اول بازی باید استرنج و اچ پی شو ببری بالا بعدم اتک و اتک اسپیدشو ماسک آف مدنس هم اصلا به دردش نمیخوره اورب افکته

برا اسنایپر :

اول 2تا Wraith Band (برا اول بازی. آخر سر که پول داشتی اینا رو میفروشی آیتمای شاخ میبندی)
بعدش Power Treads (پا چوبی) اگرم مانا میخوای Arcane Boot
بعدش Vanguard
بعدش Maelstrom آپگریدش میکنی به Mjollnir
بعدش Butterfly
بعدشم Manta Style
بعدشم یه کدوم از اینا به دلخواه (Eye of Skadi یا Critical یا Assualt )
آخر سر اگه خواستی Vanguard رو بفروش Heart بگیر

اما اگه بازیکنا حرفه ای باشن تا همون Mjollnir نرسیده بازی تمومه :27:

Mohammadkiller
04-06-2011, 09:44
ممنون از این همه راهنمایی
واقعلا لطف کردین
من همیشه تو بستن آیتم مشکل داشتم.
فقط برای مورف این روشی که میرم خوبه؟
اول از همه اون آیتم آرمور رو میرم (یه آرمور 250 تایی و 2 تا از اون اگیلیتی قرمزا 150 تایی)
بعد بوت معمولی
بعد لول رد کن
بعد اون شمشیر که شبیه لول 2 هم است که آنتی دمیج میشه.
بعد 3 تا شو
بعد دیگه بازی تمومه :20:
-----
برای ترکسس
اول 2 تا از همین اگیلیتی ها (Wraith Band)
بعد هاید شو
بعد باتر فلای
دیگه چیزی نمیبندم آخه خیلی شاخ میشه
------
برای اسنایپر:
اول 2 تا از این اگیلیتی ها و 1 دونه از همین آرمور ها
بعد هید بعد آرمور منفی _همون شمشیر قرمز خونیه که 2 تا هامر میخواد)
بعد باتر فلای یا 3تا شو
--
به نظرتون اینا چطوره؟

Scary Feelings
04-06-2011, 10:57
واقعلا لطف کردین
اول از همه اون آیتم آرمور رو میرم (یه آرمور 250 تایی و 2 تا از اون اگیلیتی قرمزا 150 تایی)
بعد بوت معمولی
بعد لول رد کن
بعد 3 تا شو
-----
برای ترکسس
بعد هاید شو
بعد باتر فلای
------
برای اسنایپر:
بعد باتر فلای یا 3تا شو
--
به نظرتون اینا چطوره؟
دادا تو مشکلت اینه که این هیروها همه نرم هستند , تو نه اتیم میبدنی که hp بده , نه آرمور , معلومه بهت برسن آب میشی

The Rock 2
04-06-2011, 12:13
واقعلا لطف کردین
بعد بوت معمولی
بعد لول رد کن
بعد 3 تا شو
-----
برای ترکسس
بعد هاید شو
بعد باتر فلای
------
برای اسنایپر:
بعد باتر فلای یا 3تا شو
--
به نظرتون اینا چطوره؟

برای مورفلینگ :

1. 2تا Wraith Band
2. Boots of Travel (چون سرعتش خیلی پایینه اگرم خواستی میتونی پاچوبی ببندی)
3. Linken's Sphere (به دردش خیلی میخوره 10 تا به استرنج و اجلتی و اینتلجنسش اضافه میشه مانا و هلتشم زود پر میشه یکم از مردنی بودن درمیاد)
4. Helm of the Dominator اگرم آخر بازی عمری باقی بود آپگریدش میکنی به Satanic
Eye of Skadi. 5 (بهترین آیتم برا مورفلینگه از نظر من )
6. Butterfly
Heart of Tarrasque.7

7تا گفتم چون اون 2تا Wraith Band رو میفروشی هر وقت اینونتوریت فول شد :20:

برای ترکسس :

1. 2تا Wraith Band یا 2تا Bracer
2. پا چوبی (قرمز رنگ)
3. Vanguard
Lothar's Edge.4 (همون Wind Walk خیلی به دردش میخوره چون هم نمیمیری هم میتونی حریفو با هلت کم تعقیب کنی بعد کارشو بسازی)
5. Butterfly
Critical.6 یا Monkey King Bar (پیشنهاد من Critical)
Heart of Tarrasque.7
7. دلخواه

بازم میگم تو بازیای تقریبا حرفه ای نصف این آیتما رو شاید بتونی ببندی :11:

اون آیتمایی که خودت میگی هم خوبه اما این هیروها چون استرنجشون پایینه باید هلتشونو زیاد کنی و گرنه دو تا لول یا اتک بخوری فاتحت خوندس :31:

KHOFASH681
04-06-2011, 20:56
6 بونتی اتک اسپید میده؟:18: اتک خور حریف میره بالا؟ :18:

تا اونجایی که من میدونم 6 بونتی هانتر سرعتتو میبره بالا موقعی که رو طرف 6 کردی آرمورش کم میشه اگرم بکشیش بیشتر پول میده طرف هرجا هم بره میبینیش:46:

شمشیر سبز هم اسمش باترفلای (Butter Fly) نه باتل فلای

برا ترکسس شیوا گارد میبندی؟ نکن این کارو ترکسس اول بازی باید استرنج و اچ پی شو ببری بالا بعدم اتک و اتک اسپیدشو ماسک آف مدنس هم اصلا به دردش نمیخوره اورب افکته

برا اسنایپر :

اول 2تا Wraith Band (برا اول بازی. آخر سر که پول داشتی اینا رو میفروشی آیتمای شاخ میبندی)
بعدش Power Treads (پا چوبی) اگرم مانا میخوای Arcane Boot
بعدش Vanguard
بعدش Maelstrom آپگریدش میکنی به Mjollnir
بعدش Butterfly
بعدشم Manta Style
بعدشم یه کدوم از اینا به دلخواه (Eye of Skadi یا Critical یا Assualt )
آخر سر اگه خواستی Vanguard رو بفروش Heart بگیر

اما اگه بازیکنا حرفه ای باشن تا همون Mjollnir نرسیده بازی تمومه :27:

حرف شما دقيقا در مورد 6 بونتي درسته و اشتباه از من بود

براي اسنايپر هم كه همه ابتداي بازي براي اكثر هيرو ها ي اگليتي Wraith Band (كله رايزوري ) و پا چوبي و ونگارد رو ميبندن و احتياج به گفتن نيست (البته بسته به هيروي روبه رو ) اگه بازي تيمي باشه پول واسه 2 تا كله رايزوري نميرسه

در مورد تركس هم اگه متن رو درست بخوني نوشتم به هيرو رو به رو بستگي داره مدنس رو كه نوشته بودم با يكش اوربه اما اگه توي درگيري يك روشن كني اسلو رو ميكنه و مندز هم واسه در آوردن پوله و نوشته بودم وقتي ويند باك بستي ازولت يا شيوا گارد براي خفت و كيل گرفتن ( ازولت اگه از نظر خوردن دميج به مشكل ميخوري و شيوا گارد هم براي موقعي كه طرف ضعيف باشه و نتونه اتك به اتك كنه و ويند ميكني و ميري پشت طرف و منتا ميكني و موقع فرار يا درگيري هم شيوا گاردميزني و.....
بعدش Maelstrom آپگریدش میکنی به Mjollnir من دو پتك رو پيشنهاد ميكنم كه توي خيلي جا ها براش سفارش شده و علاوه بر اتك آرمور منفي هم ميده البته اگه بخواي توي درگيري باشي
مانكي هم آيتم اصلي اين هيرو هست و با لول 2 خيلي مچ هست و تا طرف بخواد بهت برسه 20 تا مانكي ميخوره و نابود ميشه البته باز هم بايد ياد آور بشم كه بسته به هيرو هاي روبه رو و ورژن مپ ميشه آيتم هاي ديگه هم بشت مثل سيتانيك كامل براي لايف شدن يا اورب يخ

Mohammadkiller
05-06-2011, 09:58
آقا شما خیلی باحالید ای ول
ممنون از همتون
بخشید که پست دادم آخه دکمه تشکر رو پیدا نکردم
خیلی ممنون
کمک بزرگی کردین

The Rock 2
05-06-2011, 11:50
حرف شما دقيقا در مورد 6 بونتي درسته و اشتباه از من بود

براي اسنايپر هم كه همه ابتداي بازي براي اكثر هيرو ها ي اگليتي Wraith Band (كله رايزوري ) و پا چوبي و ونگارد رو ميبندن و احتياج به گفتن نيست (البته بسته به هيروي روبه رو ) اگه بازي تيمي باشه پول واسه 2 تا كله رايزوري نميرسه

در مورد تركس هم اگه متن رو درست بخوني نوشتم به هيرو رو به رو بستگي داره مدنس رو كه نوشته بودم با يكش اوربه اما اگه توي درگيري يك روشن كني اسلو رو ميكنه و مندز هم واسه در آوردن پوله و نوشته بودم وقتي ويند باك بستي ازولت يا شيوا گارد براي خفت و كيل گرفتن ( ازولت اگه از نظر خوردن دميج به مشكل ميخوري و شيوا گارد هم براي موقعي كه طرف ضعيف باشه و نتونه اتك به اتك كنه و ويند ميكني و ميري پشت طرف و منتا ميكني و موقع فرار يا درگيري هم شيوا گاردميزني و.....
بعدش Maelstrom آپگریدش میکنی به Mjollnir من دو پتك رو پيشنهاد ميكنم كه توي خيلي جا ها براش سفارش شده و علاوه بر اتك آرمور منفي هم ميده البته اگه بخواي توي درگيري باشي
مانكي هم آيتم اصلي اين هيرو هست و با لول 2 خيلي مچ هست و تا طرف بخواد بهت برسه 20 تا مانكي ميخوره و نابود ميشه البته باز هم بايد ياد آور بشم كه بسته به هيرو هاي روبه رو و ورژن مپ ميشه آيتم هاي ديگه هم بشت مثل سيتانيك كامل براي لايف شدن يا اورب يخ

دادا شما برا اسنایپر Mjollnir ببند بعد Manta Style بزن ببین طرف از تو برق درمیاد یا نه البته این آیتما سلیقه ایه شمشیر قرمز هم خوبه براش :10:

ولی ترکسس انقدر آیتمای خوب میشه براش بست که دیگه آدم طرف شیوا گارد نمیره شیوا گارد رو تقریبا فقط برای هیروهای اینتلجنس میبندن :8:

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

آقا شما خیلی باحالید ای ول
ممنون از همتون
بخشید که پست دادم آخه دکمه تشکر رو پیدا نکردم
خیلی ممنون
کمک بزرگی کردین

خواهش داداش اگه با من بودی من که چیزی حالیم نیست همون اطلاعات ناچیزمو گفتم :40:
اینجا آخر دنیاس نه پست شمرده میشه نه تشکر داره هر چقدر میخوای اسپم بده :31:

KHOFASH681
05-06-2011, 18:43
باز دقت نكردي !!! براي تركسس من نوشتم ازولت يا شيوا گارد و اين براي بازي تيمي هست كه اگه راحت پا گرفته باشي و چون بازي 5 به 5 هست هم آيتم تيمي هست و هم باعث اسلو ميشه كه توي درگيري با يارهات با اون اتك اسپيد بالا و اتك سنگين كسي از دستت در نره و اگه فشار خوردي هم ميتوني ازولت بزني

در كل تركسس اكثر آيتمها رو ميشه براش زد و توي آيتم كم نمياره ولي من عموما وقتي فول آيتم هستم اينها بشته شده ( ويند باك ، مانتا ،كيريتيكال ، شمشير سبز ،ونگارد ،مانكي ، البته توي 6.72 سنگ ياشا ديگه اورب نيست:31:

KHOFASH681
05-06-2011, 18:49
نظرتون راجع به باگهاي مپ 6.72 چيه ؟
منظورم باگ هايي نظير اين نيست كه با مورفيلينگ از توي شاپ 1 كني روي روشن و بزنيش و اون هم اتك نده ، منظورم تغيير لول هاست مثل لول 3 و 2 سول كيپر كه لول 2 هلت رو به سرعت پر ميكنه و لول 3 هم كپي 70 درصد ميده و با اون 6 خفن مگه ميشه زدش
درخت هم توي تيمي اون لولي كه هلت ميگيره واقعا عجيب خفنه و نميشه به راحتي جلوش پا گرفت و اون لول 2 ترول هم كه عوض شده واقعا قوي ترش كرده اول دور زن ميشي و 2 ميكني و بعد نزديك زن ميشي و 6 ميكني و ديگه يارو از بش در نمياد
اورب سنگ ياشا رو هم برداشتن كه ديگه براي آنتي ميج و مورچه و تركسس و غيره ميشه زد كه واقعا ديگه قوي ميشن و نميشه زدشون

kasra_khan2003
05-06-2011, 22:50
باز دقت نكردي !!! براي تركسس من نوشتم ازولت يا شيوا گارد و اين براي بازي تيمي هست كه اگه راحت پا گرفته باشي و چون بازي 5 به 5 هست هم آيتم تيمي هست و هم باعث اسلو ميشه كه توي درگيري با يارهات با اون اتك اسپيد بالا و اتك سنگين كسي از دستت در نره و اگه فشار خوردي هم ميتوني ازولت بزني

در كل تركسس اكثر آيتمها رو ميشه براش زد و توي آيتم كم نمياره ولي من عموما وقتي فول آيتم هستم اينها بشته شده ( ويند باك ، مانتا ،كيريتيكال ، شمشير سبز ،ونگارد ،مانكي ، البته توي 6.72 سنگ ياشا ديگه اورب نيست:31:

Shiva تحت هیچ شرایطی واسه ترکس پیشنهاد نمیشه! ترکس با توجه به اینکه agility ایش بالا میره و در نتیجه آرمرش افزایش پیدا میکنه، نیازی به آیتم آرمری نداره! معمولا هم کمبود مانا پیدا نمیکنه.

آیتم واسه ترکس زیاد هست، بستگی داره جلوت چی باشه! اما به شخصه اول بازی اگه بتونم خوب di کنم، یه ring of health میگیرم، حتی تکمیلش هم نمیکنم به ونگارد یا چیز دیگه، تا لول 10-11 نگهش میدارم، بعد اگه لازم شد helm میبندم، گاهی هم نه (بسته به هیروی روبرو )

اکثر اوقات هم سعی میکنم آیتم واسه اتک بیشتر برم، نه agility. چون این هیرو 6ش به اندازه کافی اگیلیتی میده. بجا اینکه 20 تا اتک بدی تا طرف رو برنی، 10 تا بده...!

اما ww به شدت پیشنهاد میشه، جلو اکثر هیروها نیاز هست.

Mohammadkiller
06-06-2011, 08:13
این دوستمون راست میگه
من با این که تجربه ام کمه ولی میدونم شیوا رو برای اینتلیجنس ها میبندند
من هر وقت تینی رو دیدم که پا گرفته ، تو آیتماش شیوا هم بوده.

نظرتون راجع به باگهاي مپ 6.72 چيه ؟
منظورم باگ هايي نظير اين نيست كه با مورفيلينگ از توي شاپ 1 كني روي روشن و بزنيش و اون هم اتك نده ، منظورم تغيير لول هاست مثل لول 3 و 2 سول كيپر كه لول 2 هلت رو به سرعت پر ميكنه و لول 3 هم كپي 70 درصد ميده و با اون 6 خفن مگه ميشه زدش
درخت هم توي تيمي اون لولي كه هلت ميگيره واقعا عجيب خفنه و نميشه به راحتي جلوش پا گرفت و اون لول 2 ترول هم كه عوض شده واقعا قوي ترش كرده اول دور زن ميشي و 2 ميكني و بعد نزديك زن ميشي و 6 ميكني و ديگه يارو از بش در نمياد
اورب سنگ ياشا رو هم برداشتن كه ديگه براي آنتي ميج و مورچه و تركسس و غيره ميشه زد كه واقعا ديگه قوي ميشن و نميشه زدشون
منظورت چیه با مورفیلینگ از شاپ 1 کنی رو روشن بعد اون اتک نده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
مگه میشه؟

sajjad_setam
06-06-2011, 13:50
آره میشه
باید دقیق 1 بزنی بین پاهاش
دیگه تکون نمیخوره

The Rock 2
06-06-2011, 16:23
این دوستمون راست میگه
من با این که تجربه ام کمه ولی میدونم شیوا رو برای اینتلیجنس ها میبندند
من هر وقت تینی رو دیدم که پا گرفته ، تو آیتماش شیوا هم بوده.
تاینی اینتلیجنس نیست استرنجه :31:

برا تاینی هم Shiva Guard نمیبندن براش Assualt میبندن تا اتک اسپیدش بره بالا :46:

AMIR_TO
06-06-2011, 19:14

برا تاینی هم Shiva Guard نمیبندن براش Assualt میبندن تا اتک اسپیدش بره بالا :46:
می بندن خوبشم میبندن به دو دلیل که به نظر من منطقی نیست
1-وقتی استفادش میکنی دشمنات اسلو میشن میری کنارشون راهت میکشیش(دگر هم این کار رو میکنه پس نبندی بهتره)
2-مانا زیادی میده(به نظر من اون موقع که شیوا بستی اینقد لولت بالا هست که مانا لازم نداشته باشی)

Scary Feelings
06-06-2011, 19:47

دادا کلا شیوا آیتم خفنی هست , حتی برا تراکسس هم میبندن , کلا برا هیرو هایی که میخوان گنک کنن و اسپل زیاد میزنن میبندن , فقط اینت ها که مانا نمیخوان

akharwarbaz
06-06-2011, 20:55
اکثر اوقات هم سعی میکنم آیتم واسه اتک بیشتر برم، نه agility. چون این هیرو 6ش به اندازه کافی اگیلیتی میده. بجا اینکه 20 تا اتک بدی تا طرف رو برنی، 10 تا بده...!

برادر من خوب شما اگه براش اگیلیتی ببندی انگار اتک بستی ...چون وقتی یه هیرو اگیلیتی باشه و یه ایتم اگیلیتی براش بگیرید علاوه بر اینکه مثلا 10 تا میره رو اگیلیتی 10 تا هم میره رو اتک...تازه اینطوری با 1 تیر 2 نشون زدی

Mohammadkiller
07-06-2011, 08:03

من نگفتم تینی اینتلجنسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من گفتم براش میبندن :31:
در ضمن خیلی ها می بندند . من خودم گیم نت زیاد میرم و دیدم که همه میبندن. لول 1 بعد 2 بعد شیوا بعد ...:24:

kasra_khan2003
07-06-2011, 08:06
برادر من خوب شما اگه براش اگیلیتی ببندی انگار اتک بستی ...چون وقتی یه هیرو اگیلیتی باشه و یه ایتم اگیلیتی براش بگیرید علاوه بر اینکه مثلا 10 تا میره رو اگیلیتی 10 تا هم میره رو اتک...تازه اینطوری با 1 تیر 2 نشون زدی

نه دیگه، وقتی 6 ترکس خودش به شما +15 +30 و +45 تا اگیلیتی میده، چرا بریم باز هم آیتم اگیل ببندیم؟! که چی بشه؟! چقدر میخوای سریع بزنی دیگه؟ حداقل دو تا از اسلات های inventory رو باید بدیم به آیتم های اتک. مثل کریتیکال و مانکی.

از 4 تای باقی مونده، یکیش که Boot هست، یکی میتونه ww، یکی دیگه Helm و آخری هم میتونه آیتمی مثل سنگ یاشا باشه که به همه چیت حال بده!

Mohammadkiller
07-06-2011, 09:44
نه دیگه، وقتی 6 ترکس خودش به شما +15 +30 و +45 تا اگیلیتی میده، چرا بریم باز هم آیتم اگیل ببندیم؟! که چی بشه؟! چقدر میخوای سریع بزنی دیگه؟ حداقل دو تا از اسلات های inventory رو باید بدیم به آیتم های اتک. مثل کریتیکال و مانکی.

از 4 تای باقی مونده، یکیش که Boot هست، یکی میتونه ww، یکی دیگه Helm و آخری هم میتونه آیتمی مثل سنگ یاشا باشه که به همه چیت حال بده!
ببین
وقتی آیتمی ببندیم که برای مثال 20 تا اگیلیتی بده ، به هیرو ی شما 20 تا اگیلیتی + 20 تا اتک میده
یعنی 1 تیر با 2 نشون(البته منظورم هیرو های اگیلیتیه )
ولی وقتی آیمی ببندی که فقط اتک بده خوب اینجوری فقط اتکت میره بالا در صورتی که با همون مقدار پول میتونی آیتمی ببندی که هم اگیل بده هم اتک.

sajjad_setam
07-06-2011, 10:41
شما چقدر بحث دارید سر آیتم بستن

همه چیز بستگی به بازی داره و هیرو مقابل

تو 5ب5 یه آیتم جواب میده

تو 1ب1 و ..... هم آیتمای دیگه:10:

Mohammadkiller
07-06-2011, 11:55
شما چقدر بحث دارید سر آیتم بستن

همه چیز بستگی به بازی داره و هیرو مقابل

تو 5ب5 یه آیتم جواب میده

تو 1ب1 و ..... هم آیتمای دیگه:10:
این حرف شما درست ولی بحث ما ربطی به این چیزی که شما میگی نداره
بحث ما اینه که آیتمی که 20 تا اتک بده بهتره یا آیتمی که هم 20 تا اتک بده و هم 20 تا اگیلیتی
بحث ما اینه و این هیچ ربطی به بازی 5 ب 5 و 1 ب 1 نداره:36:

sajjad_setam
07-06-2011, 12:05
دادش من برای پستای قبلی دادم
شرمنده نقل قول نکردم

حرف شما کاملا" درسته
مثلا" برای morphling :46:

KHOFASH681
07-06-2011, 15:46
آيتم هاي تركس رو ول كنيد و راجع به مپ جديد و باگ هاش و قدرتهاي عجيب هيرو هاش بحث كنيم مثل از بين رفتن اورب افكت سنگ ياشا!!!

با اسپيد بركر تو درگيري شركت و كن و وقتي كم آوردي 1 بزن روي يه يونيت توي يه لاين ديگه و .....

The Rock 2
07-06-2011, 16:51
آيتم هاي تركس رو ول كنيد و راجع به مپ جديد و باگ هاش و قدرتهاي عجيب هيرو هاش بحث كنيم مثل از بين رفتن اورب افكت سنگ ياشا!!!

با اسپيد بركر تو درگيري شركت و كن و وقتي كم آوردي 1 بزن روي يه يونيت توي يه لاين ديگه و .....

مپ جدید اصلا حال نمیده :2:

چون Naga Siren رو ضعیف کردن :41:

بهترین آیتم برای ترکسس = باترفلای:27:

nois3
07-06-2011, 19:48
چون Naga Siren رو ضعیف کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب شد که ضعیف شد :31::10:
خیلی‌ از هیروش بدم میاد

بهترین آیتم برای ترکسس = باترفلای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موافقم

AMIR_TO
07-06-2011, 21:30
مپ جدید اصلا حال نمیده :2:

چون Naga Siren رو ضعیف کردن :41:

بهترین آیتم برای ترکسس = باترفلای:27:
دقیقا خیلی حیف شد
با اون کریتکتال کسی جلوم نمیتونست واسته اما حالا چی؟

الان هرکی از ننش قهر میکنه میاد منو میزنه

sajjad_setam
07-06-2011, 21:39
مپ باگیه

troll باگ شده
sprit همش بش میشی بدتره void :18:
..............

The Rock 2
07-06-2011, 21:51
الان امیدم فقط به دراگون نایته خدا کنه اونو دیگه ضعیف نکنن :31:

KHOFASH681
07-06-2011, 22:10
الان امیدم فقط به دراگون نایته خدا کنه اونو دیگه ضعیف نکنن :31:

هيرو هاي ديگه رو اينقدر شاخ كردن كه ديگه آرمور دراگون هم زياد كارايي نداره مثل سول كيپر كه لول 3 اين هيرو كپي هاي 70%ميده كه تعدادشون هم زياده و و با يه منتا و يه سنگ ياشا كه ديگه كلا نميشه در مقابلش ايستاد و انگار يه گله هيرو ريختن سرت لول 2 اين عالي جناب هم طوري شده كه انگار آب شنگولي(آبشاري كه توي بيس براي دادن هلت و مانا هست) رو بسته به كمرش و داره اينور و اونور ميره و اون لول 6 كذايي هم كه ديگه بايد 5 تا هيرو بريزن سرش و هر كدوم چند تا اتك بغل داشته باشن و سايلنس هم داشته باشن واسه 6 و بش هم داشته باشن تا بتونن بزننش:41:

ترول هم كه ديگه وحشي بود و وحشي تر شده و اون لول 2 كه وقتي دور زن هستي اساسي بهت حال ميده

با كيريتيكال ناگا هم حال ميكردم كه خرابش كردن و وقتي كيريتيكال ميداد با يه منتا ميشد فرمانروايي كرد و يه تور و بعد بچه ها حملهههههه
درخت هم كه ديگه اينقدر اتكر شده كه با همون يه 6 و اون لولي كه هلت ميگيره خودش يه قوله و نياز به رفرش نداره

حالا وقتي سنگ ياشا هم اورب نباشه و براي آنتي ميج و مورچه و مون رايدر و غيره بزني حسابي فيلم هندي ميشه

توي گيم نت من هم همه ميگن اين مپ خيلي باگه و اميدوارم وقتي AI بياد كمي درست بشه

5ajad
07-06-2011, 22:38
دوستان من واسه Traxex تاحالا ww نبستم...زیاد به نظرم به دردش نمیخوره
یه PowerThreat رو که همون اول میرم...
من بیشتر وقتا واسش mandes میرم و تند تند اسکیل1 رو فعال و غیرفعال میکنم و...
یه BurizaCritical با یه دوونه mkb با اگه لازم بود آواتار میبندم...
یه اسلات هم واسه آنخ نگه میدارم:دی:دی

Mohammadkiller
08-06-2011, 08:07
بچه ها کسی با گارنا مستر بازی میکنه؟
شما میدونید چه جوری میشه با پچ B اونو فعال کرد؟
آخه من و بقیه دوستانم بعضی اوقات با garena master وارد میشیم ولی حتما پچمون باید E باشه و اگه E نباشه از بازی میندازه بیرون.
شما راهی بلدین که بشه با 1.24 B بازی کرد؟

kasra_khan2003
08-06-2011, 09:55
هيرو هاي ديگه رو اينقدر شاخ كردن كه ديگه آرمور دراگون هم زياد كارايي نداره مثل سول كيپر كه لول 3 اين هيرو كپي هاي 70%ميده كه تعدادشون هم زياده و و با يه منتا و يه سنگ ياشا كه ديگه كلا نميشه در مقابلش ايستاد و انگار يه گله هيرو ريختن سرت لول 2 اين عالي جناب هم طوري شده كه انگار آب شنگولي(آبشاري كه توي بيس براي دادن هلت و مانا هست) رو بسته به كمرش و داره اينور و اونور ميره و اون لول 6 كذايي هم كه ديگه بايد 5 تا هيرو بريزن سرش و هر كدوم چند تا اتك بغل داشته باشن و سايلنس هم داشته باشن واسه 6 و بش هم داشته باشن تا بتونن بزننش:41:

ترول هم كه ديگه وحشي بود و وحشي تر شده و اون لول 2 كه وقتي دور زن هستي اساسي بهت حال ميده

با كيريتيكال ناگا هم حال ميكردم كه خرابش كردن و وقتي كيريتيكال ميداد با يه منتا ميشد فرمانروايي كرد و يه تور و بعد بچه ها حملهههههه
درخت هم كه ديگه اينقدر اتكر شده كه با همون يه 6 و اون لولي كه هلت ميگيره خودش يه قوله و نياز به رفرش نداره

حالا وقتي سنگ ياشا هم اورب نباشه و براي آنتي ميج و مورچه و مون رايدر و غيره بزني حسابي فيلم هندي ميشه

منم چند شب پیش Random زده بودم که naga siren اومد، بعد دیدم Critical رو برداشتن!!!! :18: اونقدر اعصابم خورد شد!

بیخودی مجبور شدم یه Slot رو برای Critical حروم کنم. تازه 6اش گویا عوض شده. یه حالت Range داره و وقتی میخوای فرار کنی، هیروهای رقیب میتونن با حفظ فاصله دنبالت بیان و وقتی 6ات تموم شد یه Dagger کنن و ...!

هنوز Troll رو برنداشتم چون از اون بدر تولدش هیرو باگی بود و ازش بدم میاد! :2:

sajjad_setam
08-06-2011, 10:18
دوستان من واسه Traxex تاحالا ww نبستم...زیاد به نظرم به دردش نمیخوره
یه PowerThreat رو که همون اول میرم...
من بیشتر وقتا واسش mandes میرم و تند تند اسکیل1 رو فعال و غیرفعال میکنم و...
یه BurizaCritical با یه دوونه mkb با اگه لازم بود آواتار میبندم...
یه اسلات هم واسه آنخ نگه میدارم:دی:دی
ww واسه این هیرو خوبه
چون میری کناره طرف یه سایلنس میدی بعدشم که خدا بده اتک
کلا" آیتم خوبیه:21:

nois3
08-06-2011, 11:50
بچه ها کسی با گارنا مستر بازی میکنه؟
شما میدونید چه جوری میشه با پچ B اونو فعال کرد؟
آخه من و بقیه دوستانم بعضی اوقات با garena master وارد میشیم ولی حتما پچمون باید E باشه و اگه E نباشه از بازی میندازه بیرون.
شما راهی بلدین که بشه با 1.24 B بازی کرد؟
دوست عزیز من با هر ۲ امتحان کردم هم b هم e
هنوز نفهمیدم مشکل کجاست که منو میندازه بیرون
اگه دوست داری از گارنا -- استفاده کنی‌،از گارنا دویل ۱۰ استفاده کن،من ازش راضیم

KHOFASH681
08-06-2011, 11:57
منم چند شب پیش Random زده بودم که naga siren اومد، بعد دیدم Critical رو برداشتن!!!! :18: اونقدر اعصابم خورد شد!

بیخودی مجبور شدم یه Slot رو برای Critical حروم کنم. تازه 6اش گویا عوض شده. یه حالت Range داره و وقتی میخوای فرار کنی، هیروهای رقیب میتونن با حفظ فاصله دنبالت بیان و وقتی 6ات تموم شد یه Dagger کنن و ...!

هنوز Troll رو برنداشتم چون از اون بدر تولدش هیرو باگی بود و ازش بدم میاد! :2:

ترول جزو قدرتهاي وار هست و حيفه باهاش بازي نكني ، قبلا يه لول 2 داشت كه مينداختي روي حريف و اتك هاش ميس ميشد و 6 ميكردي و مي افتادي روي حريف و از بش در نمي اومد ولي الان لول 2 توي دور زن يه تعداد تيغ ميندازه كه هم ميس هست و هم اسلو و دميج هم ميده و همين لول توي نزديك زن باعث ميشه تبرهاش دورش بچرخن و راش و هيرو رو دميج بدن

اسپيد بريكر(شقول خودمون چون با لول يك شق ميكنه روي حريف ) هم لول 1 ديگه شماره نميندازه و بدون وقفه با اسپيد زياد ميدوه ، دو روز پيش 5 به 5 بازي ميكرديم و وقتي به اسپيد بريكر ميرسيديم و نميتونست بزنه 1 ميكرد و به راحتي در ميرفت:41:

The Rock 2
08-06-2011, 12:11

سنگ ياشا همچین آیتم شاخی هم نیست اونطوری که میگی خیلی آیتم بهتر از اون داریم

هرچقدر هم هیروها رو قوی کنن بازم آخر بازی حریف Dragon Knight نمیشن فکر کنم تنها هیروییه که میشه گفت مخالف نداره و نمیشه گفت چه هیرویی میتونه بزنش (اما اول بازی کتک خورش خوبه وقتی لول 16 بگیره شاخ میشه :31: )

sajjad_setam
08-06-2011, 12:12
قابل توجه کسایی که گارنا مستر استفاده میکنند
توی ویندوز 7 جواب نمیده و بازی میندازه بیرون:13:

sajjad_setam
08-06-2011, 12:26
سنگ ياشا همچین آیتم شاخی هم نیست اونطوری که میگی خیلی آیتم بهتر از اون داریم

هرچقدر هم هیروها رو قوی کنن بازم آخر بازی حریف Dragon Knight نمیشن فکر کنم تنها هیروییه که میشه گفت مخالف نداره و نمیشه گفت چه هیرویی میتونه بزنش (اما اول بازی کتک خورش خوبه وقتی لول 16 بگیره شاخ میشه :31: )
با خیلی از هیروها میشه زدش
مثل chose night
6 میکنه با یه 1 دیگه....
با گارد هم خوب میشه زد :8:
کلا" هیرم های بشی تو بازی شاخن

The Rock 2
08-06-2011, 12:38
با خیلی از هیروها میشه زدش
مثل chose night
6 میکنه با یه 1 دیگه....
با گارد هم خوب میشه زد :8:
نزن این حرفو Chaos Knight اصلا شانسی نداره روبروش (دراگون وقتی 6 کنه 2تا اتک به Chaos Knight بده کپیاش نفله میشن بعدم یه جوری میگی 1 میکنه انگار دراگون Bash نداره :31: )

باز گارد یه چیز همون گارد هم آرمور کم میکنه آرمور خام دراگون آخر بازی 20 میشه :27:

sajjad_setam
08-06-2011, 12:47
نزن این حرفو Chaos Knight اصلا شانسی نداره روبروش (دراگون وقتی 6 کنه 2تا اتک به Chaos Knight بده کپیاش نفله میشن بعدم یه جوری میگی 1 میکنه انگار دراگون Bash نداره :31: )

باز گارد یه چیز همون گارد هم آرمور کم میکنه آرمور خام دراگون آخر بازی 20 میشه :27:
اونی که شما میگی واسه افراد ناشیه
آدم همیشه باید از پشت خنجر بزنه
اونی که تو face تو 6 کنه دیوانگیه
تو فارم 6 بعد بپر بیا تو
جدا" اگه پایه باشی یه دست میزنیم:31:

The Rock 2
08-06-2011, 12:51
اونی که شما میگی واسه افراد ناشیه
آدم همیشه باید از پشت خنجر بزنه
اونی که تو face تو 6 کنه دیوانگیه
تو فارم 6 بعد بپر بیا تو
جدا" اگه پایه باشی یه دست میزنیم:31:

ببین من تا حالا آنلاین بازی نکردم تا 1 هفته دیگه ADSL وصل میشه اونوقت یه دست میزنیم :10:
(مودمش اینجاس فقط مونده بیان وصل کنن اگه بدقولی نکنن:11: )

saman100
08-06-2011, 13:05
دراگون نایتو که با هوسکار راحت میشه زد چه تو 1به1 چه تو 5به5

من 1به1 شرط هر پولی که بگید هسکار جلوی دراگون میزنم با هر پلیری که بخاید

sajjad_setam
08-06-2011, 13:19
دراگون نایتو که با هوسکار راحت میشه زد چه تو 1به1 چه تو 5به5

من 1به1 شرط هر پولی که بگید هسکار جلوی دراگون میزنم با هر پلیری که بخاید
داد ما که نمیگیم نمیشه زد
هر هیرویی یه ضد داره
البته نا گفته نمونه فقط هیرو شرط نیست
آیتم زنی و dny کریپ خیلی مهمه که طرف پا نگیره:10:

kasra_khan2003
08-06-2011, 14:15
ترول جزو قدرتهاي وار هست و حيفه باهاش بازي نكني ، قبلا يه لول 2 داشت كه مينداختي روي حريف و اتك هاش ميس ميشد و 6 ميكردي و مي افتادي روي حريف و از بش در نمي اومد ولي الان لول 2 توي دور زن يه تعداد تيغ ميندازه كه هم ميس هست و هم اسلو و دميج هم ميده و همين لول توي نزديك زن باعث ميشه تبرهاش دورش بچرخن و راش و هيرو رو دميج بدن

اسپيد بريكر(شقول خودمون چون با لول يك شق ميكنه روي حريف ) هم لول 1 ديگه شماره نميندازه و بدون وقفه با اسپيد زياد ميدوه ، دو روز پيش 5 به 5 بازي ميكرديم و وقتي به اسپيد بريكر ميرسيديم و نميتونست بزنه 1 ميكرد و به راحتي در ميرفت:41:

ترول اول بازی شاخ نیست، و مطمئن باش اگه Players خوب باشن، هرگز ترول Pick نمیکنن و اگر تیم مقابل برداره، همون اول بازی 3-4 بار گنگ میکنن. Farm رو هم که بیخیال شو، 2 تا Ward میذارن...!

+

آره خیلی شاخ شده. راحت میتونه گنگ کنه و زدنش هم سخته. Level یکش همه جوره بکار میاد، میتونه بهتر از Blood دنبال هیروهای Low hp کنه که میخوان در برن...

KHOFASH681
08-06-2011, 16:50

چوز نايت كپي هاي 90 درصد داره و خاله بازي نيست كه دراگون بزندش 2 ميكنه ميكشه وسط كپي هاش و يه بش 4 ثانيه ميزنه دو تا كيريتيكال بده طرف ذوب ميشه ،حتما ميدوني كه كيريتيكال چوز بعد از كيريتيكال سايه از همه قويتره و انگار داري با 4 تا هيرو درگيري ميكني

با اينكه هيرو قوي هست اوبسيدان،سولكيپر،اسكلت،في سلس،مورلاك ، تركسس ،شب رو و خيلي ها ميتونن بزننش ، اگه خواستي راجع به چگونگي زدنش بحث كني بگو بنويسم براي چي ميزننش( چون هميشه روي حرفهات بحث داري):20:

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

ترول اول بازی شاخ نیست، و مطمئن باش اگه Players خوب باشن، هرگز ترول Pick نمیکنن و اگر تیم مقابل برداره، همون اول بازی 3-4 بار گنگ میکنن. Farm رو هم که بیخیال شو، 2 تا Ward میذارن...!

+

آره خیلی شاخ شده. راحت میتونه گنگ کنه و زدنش هم سخته. Level یکش همه جوره بکار میاد، میتونه بهتر از Blood دنبال هیروهای Low hp کنه که میخوان در برن...

من زياد طرفدار تروي نيستم اما اول بازي هم شاخه به اندازه خوش و اگه بخواد پا بگيره چون اولش دور زنه ميتونه يونيت بزنه و حتي ديناي كنه و بعد هم كه آيتم بزنه كه ديگه حريف از بش در نمياد

The Rock 2
08-06-2011, 17:26
چوز نايت كپي هاي 90 درصد داره و خاله بازي نيست كه دراگون بزندش 2 ميكنه ميكشه وسط كپي هاش و يه بش 4 ثانيه ميزنه دو تا كيريتيكال بده طرف ذوب ميشه ،حتما ميدوني كه كيريتيكال چوز بعد از كيريتيكال سايه از همه قويتره و انگار داري با 4 تا هيرو درگيري ميكني

با اينكه هيرو قوي هست اوبسيدان،سولكيپر،اسكلت،في سلس،مورلاك ، تركسس ،شب رو و خيلي ها ميتونن بزننش ، اگه خواستي راجع به چگونگي زدنش بحث كني بگو بنويسم براي چي ميزننش( چون هميشه روي حرفهات بحث داري):20:

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

من زياد طرفدار تروي نيستم اما اول بازي هم شاخه به اندازه خوش و اگه بخواد پا بگيره چون اولش دور زنه ميتونه يونيت بزنه و حتي ديناي كنه و بعد هم كه آيتم بزنه كه ديگه حريف از بش در نمياد

دادا ما الان هرچی بگیم طرف دیگه قبول نمیکنه بذار آنلاین بازی کردن یاد بگیرم با هر هیرویی خواستی بیا من دراگون بعدش میفهمیم خاله بازی چیه :31:

akharwarbaz
08-06-2011, 20:14
اسپيد بريكر(شقول خودمون چون با لول يك شق ميكنه روي حريف ) هم لول 1 ديگه شماره نميندازه و بدون وقفه با اسپيد زياد ميدوه ، دو روز پيش 5 به 5 بازي ميكرديم و وقتي به اسپيد بريكر ميرسيديم و نميتونست بزنه 1 ميكرد و به راحتي در ميرفت

یعنی یچیز میگی یه چیز میشنوییا..بینهایت باحال شده اون یکش که واقعا قوی شده ..خلاصه خیلی حال داده به این بریکر تو این پچ ایس فروگ

cao-cao
08-06-2011, 21:00
دادا ما الان هرچی بگیم طرف دیگه قبول نمیکنه بذار آنلاین بازی کردن یاد بگیرم با هر هیرویی خواستی بیا من دراگون بعدش میفهمیم خاله بازی چیه :31:
هر هرویی خواستم؟

یعنی یچیز میگی یه چیز میشنوییا..بینهایت باحال شده اون یکش که واقعا قوی شده ..خلاصه خیلی حال داده به این بریکر تو این پچ ایس فروگ

تازه دوباره مثل قبل شده پتچهای خیلی قبل هم همینجوری بود البته یکمی فرق داشت

The Rock 2
08-06-2011, 21:33
هر هرویی خواستم؟

تازه دوباره مثل قبل شده پتچهای خیلی قبل هم همینجوری بود البته یکمی فرق داشت

مثلا کیو برمیداری به منم یاد بده سری بعدی تو گیم نت خواستم بازی کنم بلد باشم بزنمش :20:

don mohsen
08-06-2011, 21:40
اقا این گارنا پچ چند می خواد برا دوتا؟

slipknot2012
08-06-2011, 21:51
بستگی داره کدام روم بری روم - 3 4 5 b هست

nois3
08-06-2011, 23:53
اقا این گارنا پچ چند می خواد برا دوتا؟
همه رومهای ایران E بازی می‌کنن
فقط روم ۴ و ۵ B هست که این ۲تا روم واسه تازه کارها هست:31:

Scary Feelings
09-06-2011, 00:23
مثلا کیو برمیداری به منم یاد بده سری بعدی تو گیم نت خواستم بازی کنم بلد باشم بزنمش :20:
زد دراگون؟ گوبلین lol بابا درس بازی کن , نیازی نیس بگی حتما یکی زدش برداری , درضمن دراگون اول بازی به شدت استان خورش ملس هست , دمیجش هم پایین هست راحت میتونی کریپ ها رو a بدی پا نگیره , دیگه دست خودته

cao-cao
09-06-2011, 15:04
همه رومهای ایران E بازی می‌کنن
فقط روم ۴ و ۵ B هست که این ۲تا روم واسه تازه کارها هست:31:

والا ما رووم 4 بازی میکنیم اونجا نوباش از های لول کمتره

The Rock 2
09-06-2011, 17:27
زد دراگون؟ گوبلین lol بابا درس بازی کن , نیازی نیس بگی حتما یکی زدش برداری , درضمن دراگون اول بازی به شدت استان خورش ملس هست , دمیجش هم پایین هست راحت میتونی کریپ ها رو a بدی پا نگیره , دیگه دست خودته

آره مگه اینکه اینطوری بزنیش تنها راهش همینه :31:

اگه شاخ بشه نمیشه جلوشو گرفت :20:

من خودم فکر کنم Ursa و Guard بتونن بزننش:19:

nois3
09-06-2011, 19:08
والا ما رووم 4 بازی میکنیم اونجا نوباش از های لول کمتره
حرف شما رو قبول دارم
یارو ۲ ساله بازی می‌کنه فک می‌کنه دیگه پلیره رندوم می‌زنه می‌بینه ۱ هرو زاخار واسش افتاده،۲زار هم بازی باهاش بلد نیست،
این طوری می‌شه که بازی به طور رسمی‌ به ...... میره:2::4:

KHOFASH681
09-06-2011, 20:10

ببين عزيز من اصلا قصد كل كل ندارم فقط هر كدوم از هيرو هايي كه نوشتم رو خواستي بگو تا بهت بگم چطوري مثل خيار دراگون رو ميزنه

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

با حال چيه بابا اين يارو ديگه كلا باگ شده رفته پي كارش ،ديگه اگه بش نكني و لول نزني 1 ميكنه ميپيچه:27:

The Rock 2
09-06-2011, 20:17
ببين عزيز من اصلا قصد كل كل ندارم فقط هر كدوم از هيرو هايي كه نوشتم رو خواستي بگو تا بهت بگم چطوري مثل خيار دراگون رو ميزنه

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

با حال چيه بابا اين يارو ديگه كلا باگ شده رفته پي كارش ،ديگه اگه بش نكني و لول نزني 1 ميكنه ميپيچه:27:

آقا ما کوچیکتیم من اصلا عددی نیستم قصد کل کل هم ندارم جدی میگم ادعام هم نمیشه :10:

درباره ی اون هیروهایی که گفتی بگو چطوری میشه با سول کیپر دراگونو زد؟:46:

KHOFASH681
09-06-2011, 20:48

گفتم كه اهل چك و چونه زدني :31:

يه چند تا هيرو كه اول بازي هم فشارش ندن رو برات ميزنم با دليلش

1 ) فيسلس : گفتم با دليل ولي همه ميدونن كه فيس فول آيتم همه رو ميزنه:21:

2 ) خرسي : با اون خرسش و اون هلت بالاي خودش و خرسش و توي جلبك كردن خرسش انگار دو تا هيروي استرنج بسيار قوي بريزن سرت

3 ) اسكلت كينگ : اين بنده خدا كه كلا كارش حال دادن به هيرو هاي بد قلق هست و با يه سيتنيك وقتي كيرتيكال ميده هلتش كاملا پره:27: لول يك خفني هم داره و آنخ هم كه ....

4 ) بابا يونيت ( لايف استيلر ) : خوراكش قرار گرفتن روبروي استرنج هاست و براي استان دراگون لول 1 داره و لايف سگي هم هست و كلا همه جوره ميزنه

5 ) مورلاك ) كه آرمور ميكشه و راحت ميزنه

6 ) رايزور : لول 6 اين بنده خدا آرمور كم ميكنه و لول 2 هم كه اتك ميكشه و با مانتا و آقانيم و فيز بوت مياد دنبالش و اون اتك كشيده شده رو به خودش بر ميگردونه

7 ) گرگي : سر لول 6 گرگ ميشه و با اتك اسپيد بالا و پتك بش و دو پتك ( شمشير قرمز ) به راحتي هر چه تمام تر ميزنه

8 ) بگذريم از وايپر كه به خاطر لول 1 كه اسلو ميكنه و لول 2 كه 96 تا اتك + ميده و لول سه كه ريترن هم هست و لول 6 مثل خيار ميزنه و هم اول بازي نميزاره طرف پا بگيره و اينقدر ديناي ميكنه كه اصلا آيتم نياره بالا و بعد منتا شمشير سبز كيريتيكال له ميكنه و آهو هم 1 ميزنه و 70 درصد اتك اسپيد كم ميكنه و خيلي هاي ديگه كه از حوصله بحث خارجه

در اينكه دراگون تانكه شكي نيست ولي خيلي ها ميزننش اين هم واسه اينكه ناراحت نشي و كل كل رو هم ادامه ندي :11::11::11::11:

KHOFASH681
09-06-2011, 20:58
آقا ما کوچیکتیم من اصلا عددی نیستم قصد کل کل هم ندارم جدی میگم ادعام هم نمیشه :10:

درباره ی اون هیروهایی که گفتی بگو چطوری میشه با سول کیپر دراگونو زد؟:46:

توي مپ جديد لول 3 كپي 70 درصد داره كه اصلا اول بازي جلوش پا نميگيره و اگه فول آيتم هم ميگي كه باز هم همون كپي 70 درصد عاليه و با دو پتك و كيريتيكال و باترفلاي مانكي و سيتنيك يا سنگ ياشا ميزنه ديگه و لول هلتش هم كه ديگه خيلي عاليه و به راحتي پرش ميكنه و لول 6 رو هم بايد مد نظر داشته باشي

در ضمن اكثر دور زن هاي اگليتي اول بازي نميزارن پا بگيره و اينقدر ديناي ميكنن كه نميتونه اصلا پا بگيره و بايد پشت تاور بازي كنه و به قول معروف اول بازي خيلي فشار ميخوره
باور كن من هم ادعايي ندارم و فقط اينقدر توي اين گيم نت لعنتي با مشتريهام سر اين مسائل بحث كرديم كه ديگه عادتمون شده

به قول معروف چش و چال مايي :10:

Scary Feelings
09-06-2011, 21:30

Guard رو معلوم نیست
اما اینو بهت بگم اگه قراره رو در رو باشه 3 تا هیره هست که هیچ , با اطمینان کامل میگم هیچکس جلوشون دووم نمیاره ,
Ursa
Troll
Slark

اگه قرار باشه آیتم فول باشن و جلو هم واستن , اصلا واسادن جلوشون احمقانس! خواستین هم توضیح میدم

The Rock 2
09-06-2011, 22:17
Guard رو معلوم نیست
اما اینو بهت بگم اگه قراره رو در رو باشه 3 تا هیره هست که هیچ , با اطمینان کامل میگم هیچکس جلوشون دووم نمیاره ,
Ursa
Troll
Slark

اگه قرار باشه آیتم فول باشن و جلو هم واستن , اصلا واسادن جلوشون احمقانس! خواستین هم توضیح میدم

آره ترول اگه فول آیتم بشه شاید بتونه فیسلسو هم بزنه اما اسلارک مردنیه فقط به درد تک به تک میخوره تو بازی تیمی دوتا لول روش بزنن کارش تموم میشه
یورسا هم که دیگه شوخی نیست خودت بهتر میشناسیش :31:

Scary Feelings
10-06-2011, 00:44
Ursa که حرف توش نیست همه میشناسن چه سگیه :دی
ترول از اتک 4 به بعد اتک اسپیدش تند میشه , خودش دستش روون میشه , یهو دقت میکنی دستش رو نمیبنی اصلا!...
و اسلارک , اسلارک اتفاقا هیرو های الگیلی رو آب میکنه , چون هرچی تو سینش وایسی , الگیلی تو کمتر میشه , دمیج و اگلیلی اون میره بالا , میشه گفت الیگلی میدزده , حالا فرض کن جلوش واسی! یهو دمیج سفیدش از تاینی میزه بالا

cao-cao
10-06-2011, 10:14
Guard رو معلوم نیست
Ursa
Troll
Slark

این 3 تا هرو رو ورداری به مین 20 نمیرسه که بازی دادی خواستی بگو بازی کنیم تو حرف خیلی چیزا هست تو عمل مهمه 3 تا هرو اگیلیتی اول بازی مچیه که بازی خیلی اگیلیتی باز باشن 20 مین طول میکشه وگرنه قبل اون همشون لفت میکنن
من باشم جلوشو زئوس
اسون
دووم میرم
بعید میدونم بیشتر از 20 مین بازی طول بکشه:10:

The Rock 2
10-06-2011, 13:11
این 3 تا هرو رو ورداری به مین 20 نمیرسه که بازی دادی خواستی بگو بازی کنیم تو حرف خیلی چیزا هست تو عمل مهمه 3 تا هرو اگیلیتی اول بازی مچیه که بازی خیلی اگیلیتی باز باشن 20 مین طول میکشه وگرنه قبل اون همشون لفت میکنن
من باشم جلوشو زئوس
اسون
دووم میرم
بعید میدونم بیشتر از 20 مین بازی طول بکشه:10:

Zeus چطوری Ursa رو میخواد بزنه؟ :18:

KHOFASH681
10-06-2011, 18:49
Zeus چطوری Ursa رو میخواد بزنه؟ :18:

من هم بعيد ميدونم بتونه !!!!!!!!!!!! يه 30 در صد ميزنيو تبديل ميكني به پيپ و لولهاش ديگه درد نداره و با ونگارد و هارت هم كه ديگه كلا دميج نميخوره و 6 ميكني و با يه لول 1 و يه لول 2 فقط 2 تا ميخوره:21:

cao-cao
11-06-2011, 13:24
عزیزم شما وقتی داری از اول بازی شروع میکنی قرار نیست فوا ایتم باشی گفتم به پایرش ربط داره مشتاقی ببینی چه جوری میزنه این ترکیب اون ترکیب رو یه روز رو بگو انلاین شیم شب اون موقع معلوم میشه

Scary Feelings
11-06-2011, 23:04
Cao-Cao عزیز گرفتم چی گفتی , حرفت متین هست درست هم میگی , بحث سر فول آیتم زدن بود زیر رو یه نگا بنداز :

Ursa
Troll
Slark

وگرنه هیرو اگیلی اول بازی حساب بانکی هست اگه بخواد واسه فارم کنه که فول آیتم بشه , همین Ursa رو اگه از اول بازی باشه , درخته راحتِ راحت میزنتش , درکل خودمم قبول دارم بازی خیلی پارامتر ها داره , چه 1v1 چه 5v5 , اما مهمترینش تو بازی تیمی به نظر من اینه که بیشتر بازی کنای ایرانی که میبینیم فکر اول بازی نیستن , اول بازی بیشتر جلو هم وا میستن فقط فارم کنن , که حالا یه هیرو فارمر بود بیشتر ایتم بست به بقیه هم میگه نوب , کمتر کسی دیدم بره وارد بکاره , یا گنکر باشه , یه بازی 2نفر رفته بودن پایین , منم رفتم پایین 3تا شدیم گفتم گنک , ونج بودم , همه واسادن فحش دادن! هاست rmk داد میگف تیممون ضعیف شده! درکل تو بازی های تیمی هیچی مهمتر از مچ بودن نیست!

Demon_342
11-06-2011, 23:14
Cao-Cao عزیز گرفتم چی گفتی , حرفت متین هست درست هم میگی , بحث سر فول آیتم زدن بود زیر رو یه نگا بنداز :

وگرنه هیرو اگیلی اول بازی حساب بانکی هست اگه بخواد واسه فارم کنه که فول آیتم بشه , همین Ursa رو اگه از اول بازی باشه , درخته راحتِ راحت میزنتش , درکل خودمم قبول دارم بازی خیلی پارامتر ها داره , چه 1v1 چه 5v5 , اما مهمترینش تو بازی تیمی به نظر من اینه که بیشتر بازی کنای ایرانی که میبینیم فکر اول بازی نیستن , اول بازی بیشتر جلو هم وا میستن فقط فارم کنن , که حالا یه هیرو فارمر بود بیشتر ایتم بست به بقیه هم میگه نوب , کمتر کسی دیدم بره وارد بکاره , یا گنکر باشه , یه بازی 2نفر رفته بودن پایین , منم رفتم پایین 3تا شدیم گفتم گنک , ونج بودم , همه واسادن فحش دادن! هاست rmk داد میگف تیممون ضعیف شده! درکل تو بازی های تیمی هیچی مهمتر از مچ بودن نیست!

شما تو کدوم روم بازی کردید ؟

روم های 1 و چندتا روم دیگه خیلی حرفه ای بازی میکنن !

kasra_khan2003
12-06-2011, 00:01
Guard رو معلوم نیست
Ursa
Troll
Slark

بحث فول آیتم که جداست. اما اول بازی یه هیرو اینتل اگه باشه، مثل دمون، یه هکس، یه سیخ، بقیه هیروها دوتا اتک، تموم!

کلا بازی تیمی به همین میگن. همون دمون، اگه ساپورتش نکنن، میشه گوشت بازی، Ursa تک گیرش بیاره، قبل اینکه طرف یه لول بزنه، کارشو تموم میکنه.

یا مثلا همون درخت که خودتون اشاره کردین. کلا بازی تیمی مهمه. هرکی واسه خودش بره، یا هیرو مید بجا اینکه بیاد گنگ، فقط فارم کنه، هیچی...!

کلا تو ایران هیچی رو حساب کتاب نیست. 100 بار شده اول بازی Kill گرفتیم، گفتم سریع بریم جمع کنیم چون هیروهای جلومون همینایی بودن که شما گفتین، طرف لاس زده، بازی طول کشیده و Troll آیتم زده، هیچی! بازی برده رو باختیم...

وارد هم که کسی شعورش نمیرسه. شده از اول بازی پولمو دادم وارد خریدم، نشده آیتم ببندم، بقیه به من فحش دادن که تو چرا آیتم نداری...!

Scary Feelings
12-06-2011, 12:07
درسته , کلا تو ایران خیلی کم ریپلی تیم های بزرگ رو نگاه میکنن , ریپلی های اونا رو ببینی اصلا کف میکنی , یه ونج با یه میرانا تو یه بازی MYM بود , تا مین 10 لول 4 بودن , فقط میرفتن گنک اصلا ترکیبشون با این ترکیب های ما خیلی فرق میکنه

من معمولا روم 2 high lvl میرم

nois3
12-06-2011, 13:30
دوستان چند روزه این گارنا من مشکل داره
تو لابی روم یا تو بازی هستم بعد چندین دقیقه دیگه هیچ پی‌ام تو لابی برام نمیاد،هیچ هاستی رو نمیتونم ببینم.ناچارم از روم در بیام ۲باره برم تو
واسه شما هم همینطوریه؟

cao-cao
12-06-2011, 15:04

درسته
ببین دوست من شما سطح بازی رو نمیتونی تو ایران محک بزنی ایران خیلی بازیکن پرو داره ولی تیمی بازی نمیکنن خیلی کم پیدا میشه در اختیار تیم باشن همه تو فکر کیل زدنن و اینکه نمیرن ولی در صورتی که شاید استراتژی تیم ایجاب کنه شما بری وسط بمیری فقط
شما باید ببینی اونی که داره فارم میکنه ایا تو یه بازی پرو که کله مپ وارده تو فارم خودتم گنک میشی اونجام میتونه فارم کنه یا انقدر میمره که اعصابش خراب میشه و افت میده
این مهمه تو گیم

من خودم با یه سری از دوستام رووم 4 هستیم نوباش کمتر از بقیه روماس

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

دوستان چند روزه این گارنا من مشکل داره
تو لابی روم یا تو بازی هستم بعد چندین دقیقه دیگه هیچ پی‌ام تو لابی برام نمیاد،هیچ هاستی رو نمیتونم ببینم.ناچارم از روم در بیام ۲باره برم تو
واسه شما هم همینطوریه؟
مشگل از گاراست

alone_son
13-06-2011, 09:01

تایید میشه
من تقریبا توی همه رومهای ایران بازی کردم و همیشه همین مشکل ها را داریم %90 بچه های توی رومهای ایران
نوب هستند:13:
تازه یک چیز دیگه رفیق من با اینترنت ایرانسل آنلاین می شم همیشه تو روم های ایران لگ دارم حالا جالب اینجاست
که اگه برم توی روم های یک کشور دیگه اصلا از این چیزا خبری نیست:27:
البته الان دارم توی روم 5 کشور ------- بازی میکنم پچی که اونا بازی میکنند 1.24d هست البته نوب هم دارند اما
حدود %20. lag dly dc و از این چیزا هم راحت شدم هیچ وقت هم cp نمی کنند چون پینگ همه
0 یا 1 هست خلاصه دارم یک نفس راحت می کشم:8:

V i r u s e r
13-06-2011, 09:56
تایید میشه
من تقریبا توی همه رومهای ایران بازی کردم و همیشه همین مشکل ها را داریم %90 بچه های توی رومهای ایران
نوب هستند:13:
تازه یک چیز دیگه رفیق من با اینترنت ایرانسل آنلاین می شم همیشه تو روم های ایران لگ دارم حالا جالب اینجاست
که اگه برم توی روم های یک کشور دیگه اصلا از این چیزا خبری نیست:27:
البته الان دارم توی روم 5 کشور ------- بازی میکنم پچی که اونا بازی میکنند 1.24d هست البته نوب هم دارند اما
حدود %20. lag dly dc و از این چیزا هم راحت شدم هیچ وقت هم cp نمی کنند چون پینگ همه
0 یا 1 هست خلاصه دارم یک نفس راحت می کشم:8:
منم خیلی وقته روم اروپا بازی می کنم
تو روم اروپا همیشه هم اخرین پچ و ورژن رو دارن
وقتی مپ جدید میاد دیگه همه قبلیو یادشون میره بر خلاف رومای ایران که 1 ماه طول میکشه تا همه دانلودش کنن

kasra_khan2003
13-06-2011, 11:07
دیشب تا 3 بیدار بودیم، دیگه بچه ها اسرار کردن یه دور دیگه هم Host شدم، اما هیچ کی نبود Join بده، همه یا چت میکردن یا afk! (تنها کاری که توش خوبن!)

خلاصه بعد از 20 دقیقه، 4v4 استارت دادم، Mode رو هم Only Mid زدم:دی آی خندیـــــــدیم:27: خیلی حال داد.

Mohammadkiller
13-06-2011, 12:00
دیشب تا 3 بیدار بودیم، دیگه بچه ها اسرار کردن یه دور دیگه هم Host شدم، اما هیچ کی نبود Join بده، همه یا چت میکردن یا afk! (تنها کاری که توش خوبن!)

خلاصه بعد از 20 دقیقه، 4v4 استارت دادم، Mode رو هم Only Mid زدم:دی آی خندیـــــــدیم:27: خیلی حال داد.

4v4 only mid??????????????????????????????????????????????? ?????????????????
lol:31::18:

Demon_342
13-06-2011, 12:30
وارد هم که کسی شعورش نمیرسه. شده از اول بازی پولمو دادم وارد خریدم، نشده آیتم ببندم، بقیه به من فحش دادن که تو چرا آیتم نداری...!

دقیقا همیشه دنبال یه نفر میگردن که تقصیرارو بندازن گردنش :(

بچه یه سوال :
من سال دیگه کنکور دارم و باید تابستون درس بخونم / از طرفی نمیتونم دوتا و گیمنت و گرنا و اینا رو کامل بذارم کنار . چیکار کنم ؟ :(
یه روش واسه ترک دوتا بگید

akharwarbaz
13-06-2011, 18:41
Ursa
Troll
Slark

منم همه ی این هیرو ها رو با phantom assasins فول آیتم میزنم..البته ترول یکم سختره زدنش

بچه یه سوال :
من سال دیگه کنکور دارم و باید تابستون درس بخونم / از طرفی نمیتونم دوتا و گیمنت و گرنا و اینا رو کامل بذارم کنار . چیکار کنم ؟ :(

هر روز 24 ساعت هست 2 ساعت بازی کن بقیشو درس بخون..هیچ روشی هم برای ترک دوتا تا حالا ثبت نشده ..ولی شاید یه 2-3 ماهی بتونی بزاری کنار..ولی متمئن باش دوباره بر میگردی :27:

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

راستی فک کنم دیگه امتحانای بچه ها تموم شده ..اگه دوباره پنجشنبه ها پایه اید بازی کنیم..

nois3
13-06-2011, 18:42

بچه یه سوال :
اه اه اینقدر بدم میاد تو فروم صحبت درس می‌شه:4::32::devil::weird::grrr:

akharwarbaz
13-06-2011, 18:42
البته دیگه 5شنبه جمعه نداره چون همه بیکارن :27: (به غیر از دانشگوهیا :))

سیدعلی فلاح
13-06-2011, 20:55
آره دگ حله بچه ها همديگرو ادد كنيم تا راحت پيدا شيم و اگه پايه اين يه دست بزنيم اون دسنا كه قبلا زديم حال داد خوب بود:31:

Amin.P30
13-06-2011, 23:25
یادش بخیر اون زمون.
که پنج شنبه ها دور هم بازی میکردیم:31:

nois3
13-06-2011, 23:33
دوستان کسی‌ لینک آخرین patchو نداره که با برنامه سوئیچر کار کنه؟:20:

KHOFASH681
14-06-2011, 00:15
[QUOTE=akharwarbaz;6176651]منم همه ی این هیرو ها رو با phantom assasins فول آیتم میزنم..البته ترول یکم سختره زدنش

دوست من phantom assasins يا همون سايه هيروي خيلي قدرتمنديه و قويترين كيريتيكال رو داره و 5 تا هيرو رو با 2 تا اتك بقل ( فكر ميكنم BATTLE FURY باشه ) كنار هم ميزنه اما مثلا URSA اگه يه ريترن يا همون BlaDe MaIl ميزنه و با يه مانكي ديگه نه اتك هاش ميس ميشه و نه به راحتي اتك ميخوره و وقتي فانتوم بيلينگ كنه روي هيروي مقابل ريترن رو روشن ميكنه و بعد وقتي كيريتيكال ميده درصد زيادي از كيريتيكال رو به خودش بر ميگردونه و و چون URSA سگ جون تر از فانتوم هست و و فانتوم حجم خونش كمتره بيچاره ميشه و واسه ميس هم كه همه ميدونن با مانكي ديگه ميس بي معني ميشه

Hadijooon
14-06-2011, 02:36
پارسال با بچه ها دست جمی رفته بودیم گارنا..........
چقدر حال داد:40:

AMIR_TO
14-06-2011, 10:30
خیلی اون بازی ها حال داد
دوباره دوباره

Scary Feelings
14-06-2011, 11:57
[QUOTE=akharwarbaz;6176651]منم همه ی این هیرو ها رو با phantom assasins فول آیتم میزنم..البته ترول یکم سختره زدنش

دوست من phantom assasins يا همون سايه هيروي خيلي قدرتمنديه و قويترين كيريتيكال رو داره و 5 تا هيرو رو با 2 تا اتك بقل ( فكر ميكنم BATTLE FURY باشه ) كنار هم ميزنه اما مثلا URSA اگه يه ريترن يا همون BlaDe MaIl ميزنه و با يه مانكي ديگه نه اتك هاش ميس ميشه و نه به راحتي اتك ميخوره و وقتي فانتوم بيلينگ كنه روي هيروي مقابل ريترن رو روشن ميكنه و بعد وقتي كيريتيكال ميده درصد زيادي از كيريتيكال رو به خودش بر ميگردونه و و چون URSA سگ جون تر از فانتوم هست و و فانتوم حجم خونش كمتره بيچاره ميشه و واسه ميس هم كه همه ميدونن با مانكي ديگه ميس بي معني ميشه
درسته , یه خورده درباره اسلارک شک دارم , اما اگه اسلارکش درست بازی کنه یه خورده طول میده تا اگیلتی طرف رو بکشه , بعد با دمج سنگینش میوفته به جونش , یه بش براش بسه

cao-cao
14-06-2011, 13:07

ببین دوست من تو یه سری بازیها اشتباه معنی نداره
شما بازی باخترو با یه اشتباه حریف کامل میبری
اگه اون یه نق تو باشی که اشتباه کنی فک کنم به شعونات اسلامی مستفیض بشی

البته دیگه 5شنبه جمعه نداره چون همه بیکارن :27: (به غیر از دانشگوهیا :))
به به
خودت که میدونی من تقریبا هر شب گارنام

یادش بخیر اون زمون.
که پنج شنبه ها دور هم بازی میکردیم:31:

خوبه

akharwarbaz
14-06-2011, 18:33
شما یه باتر فلای براش بگیر از 6 تا ضربه ای که بهت بخوره 5 تاش میس میشه ..وقتی هم بلید میل رو فعال میکنه خوب عقل سلیم حکم میکنه که اتک ندی دیگه :31:
ادیت»اقا من مانکی رو ندیدم ..درسته اگه مانکی ببنده میس نمیده ولی در کل فانتوم شاخ تره از اون..حالا باز باید امتحان کنیم :11:

به به
خودت که میدونی من تقریبا هر شب گارنام

چاکر داش سهراب.. اگه دوباره قرار بزاریم برای بازی خیلی خوب میشه ...الان بچه ها اکثرا تو خونه بازی میکنن و تایم فری زیاد شده اگه قرار بزاریم هر شب :27: خیلی حال میده ..شبی یکی دو دســـــــــــت ..

AMIR_TO
14-06-2011, 19:24
عالیه!!!!!!!

nois3
14-06-2011, 19:36
۱کی‌ از دوستان زحمت بکشه ۱ لیست از از اسامی بچها درست کنه تاریخ و ساعت بازی هم تعیین(بدور تغییر مجدد)کنه خیلی‌ عالی‌ می‌شه
۱ سوال:
این چند روز گارنا مشکل داشت بخاطر راه اندازی روم ۶ ایران بود؟:13:

cao-cao
14-06-2011, 20:10
چاکر داش سهراب.. اگه دوباره قرار بزاریم برای بازی خیلی خوب میشه ...الان بچه ها اکثرا تو خونه بازی میکنن و تایم فری زیاد شده اگه قرار بزاریم هر شب :27: خیلی حال میده ..شبی یکی دو دســـــــــــت ..

نو کرم دادا
حاجی بیا یه مذاکره کنیم من اون ایدیت که کلن داره رو میخوام ای دی یو ای دیس پاینم دارم بیا عوض کنیم
من تمام رفیقامون الان کلن نمیتونیم بزنیم کلن نیاز دارم بچه ها کلن میخوان

kasra_khan2003
14-06-2011, 23:53
...

ما که دانشجو هستیم و تازه امتحانا شروع شده، اما یه قانونی هست میگه موقع امتحانا بیشتر حس بازی میاد:دی

خلاصه من همین موقعا یکی دو دست بازی میکنم. خواستین خودم هاست میشم.

آیدیم: Dark.Knight7

Mohammadkiller
15-06-2011, 08:03
سلام
آقا منم تو بازیتون راه میدید؟
من خیلی بازیم خوب نیست و تقریبا نوب هستم و لی 1 سال هست که این بازو رو دارم بازی میکنم و تو گیم نت و گارنا هم گیم میکنم.
اجازه هست منم بیام با هم بازی کنیم؟ پنجشنبه ها رو میگم.

cao-cao
15-06-2011, 10:20
سلام
آقا منم تو بازیتون راه میدید؟
من خیلی بازیم خوب نیست و تقریبا نوب هستم و لی 1 سال هست که این بازو رو دارم بازی میکنم و تو گیم نت و گارنا هم گیم میکنم.
اجازه هست منم بیام با هم بازی کنیم؟ پنجشنبه ها رو میگم.

اقا اجازه ای نیس که هر وقت خواستی بیا

Scary Feelings
15-06-2011, 10:27
بجه ها من واقعا این مشکل که از وار میپره بیرون رو بدجور تو کامپیوتر خونه دارم , چه کنم ؟ وسط بازی فتال ارور میده

hajoo
15-06-2011, 10:37
دوستان من میخوام بعد از 3 سال به میادین گارنا برگردم:31:لطف کنید بگین الان چه نسخه ای از warcraft frozen throne رو دانلود کنم؟

AMIR_TO
15-06-2011, 10:39
منم نوبم ها گفته باشم!!

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

دوستان من میخوام بعد از 3 سال به میادین گارنا برگردم:31:لطف کنید بگین الان چه نسخه ای از warcraft frozen throne رو دانلود کنم؟

1.24.E
فک کنم با این پتچ بازی میکنیم

akharwarbaz
15-06-2011, 12:53
نو کرم دادا
حاجی بیا یه مذاکره کنیم من اون ایدیت که کلن داره رو میخوام ای دی یو ای دیس پاینم دارم بیا عوض کنیم
من تمام رفیقامون الان کلن نمیتونیم بزنیم کلن نیاز دارم بچه ها کلن میخوان
بابا این چه حرفیه شما امر کن بنده تقدیم میکنم هر وقت خاستی باهاش برو

ما که دانشجو هستیم و تازه امتحانا شروع شده، اما یه قانونی هست میگه موقع امتحانا بیشتر حس بازی میاد:دی

خلاصه من همین موقعا یکی دو دست بازی میکنم. خواستین خودم هاست میشم.

آیدیم: Dark.Knight7
اقا ما خودمونم دانشجو ولی کی تو دانشگاه درس میخونه :27:

بجه ها من واقعا این مشکل که از وار میپره بیرون رو بدجور تو کامپیوتر خونه دارم , چه کنم ؟ وسط بازی فتال ارور میده

مشکل از وارت هست به احتمال یحتمل :31:

Scary Feelings
15-06-2011, 15:05
به نظرتون اینکه با ورژن سویچر پچم رو کردم 1.24 مشکلی داره؟

nois3
15-06-2011, 15:36
سویچر که فقط پتچو عوض می‌کنه
ممکنه اون پتچی که ریخته باشی‌ تو سویچر مشکل داشته باشه
ولی‌ بعید میدنم از پتچ باشه:41:
هکی چیزی رو بازی نصب نکردی؟

Scary Feelings
15-06-2011, 16:28
نه بابا , بازی رو نصب کردم بعد پتچش کردم , خیلی حال گیری هست , یه بازی 20مین با ولف فارم کردم مثلا بعد رفتیم تموم کنیم بازی رو آیتم فول شدم دیگه , بعد افتاد بیرون ...

5ajad
15-06-2011, 17:08
شما یه باتر فلای براش بگیر از 6 تا ضربه ای که بهت بخوره 5 تاش میس میشه
Butterfly واسه morted؟
اینو جدی گفتی یا شوخی کردی؟

بچه ها من فعلا تا اطلاع ثانوی مودمم خرابه...خاموش روشن میشه...اگه درست شد منم میام:)

kasra_khan2003
15-06-2011, 23:54

من خودم سویچر دارم.

شما اگه احساس میکنی مشکل از سویچر هست، یه بار دیگه از خود لینک هایی که تو Garena میذارن دانلود کن.

منم نصب نکردم، Copy/Pase هست و هیچ مشکلی نداره.

Scary Feelings
16-06-2011, 11:16
ویندوز شما چیه؟

AMIR_TO
16-06-2011, 16:48
آقایون و خانوم های پایه بازی
امشب ساعت 10 شب
روم .....(باید تصمیم بگیریم کجا)
با پتچ 12.4E
کسایی که میخوان بیان بگن

akharwarbaz
16-06-2011, 17:44
Butterfly واسه morted؟
اینو جدی گفتی یا شوخی کردی؟

جدی گفتم

آقایون و خانوم های پایه بازی
امشب ساعت 10 شب
روم .....(باید تصمیم بگیریم کجا)
با پتچ 12.4E
کسایی که میخوان بیان بگن

من میام احتمال زیاد :31: روم هم فک کنم iran dday room خوب باشه چون خلوته..حالا باز ببینیم چی میشه

5ajad
16-06-2011, 18:24
خب علیرضای عزیز Evasion اسکیل3 morted با Evasion آیتم Butterfly که Stack نمیشه و به F میره: دی
ویرایش: من شاید بیام شاید نیام: دی

Scary Feelings
16-06-2011, 20:19
من خیلی دلم میخواد بیام , میترسم ارور بده بپره بیرون , هر 4-5 تا بازی 1بار ارور میده

akharwarbaz
16-06-2011, 20:47
خب علیرضای عزیز Evasion اسکیل3 morted با Evasion آیتم Butterfly که Stack نمیشه و به F میره: دی
ویرایش: من شاید بیام شاید نیام: دی
ااا کیههه توییییی..من چرا نشناختمت :31:استاک نمیشه ؟ پس ببخشید نمیدونستم دوستان معذرت

من خیلی دلم میخواد بیام , میترسم ارور بده بپره بیرون , هر 4-5 تا بازی 1بار ارور میده

بیا باw فوقش RMK میدیم دست بعدش نمی اوفتی :27:(خودت گفتی از 4-5 تا یدونه ):31:

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

کسی هست الان ؟ :(

akharwarbaz
16-06-2011, 21:07
10 ـه کسی نیس

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

پس کنسل شد :41:

باشه برا یه روز دیگه ..

5ajad
16-06-2011, 21:42
بخدا من اگه میتونستم میومدم بازی میکردیم...حیف نمیشه:|

AMIR_TO
16-06-2011, 23:56
آقا واقعا ببخشید من رفته بودم عیادت پدر بزرگم
آخه امروز روزه مرد بود

Scary Feelings
17-06-2011, 10:39
آی دی منو به هر حال داشته باش من میام , حالا فوقش فوحش میخورم :دی
Garena : Kamrann
Yahoo : Khatbede

kasra_khan2003
17-06-2011, 12:47
یهو واسه خودتون قرار میذارین، روح ما هم خبر نداره، بعد که نمیایم فحش هم میدین:دی

دیشب که روز پدر بود، منم عقد کنان دوستم دعوت بودم. 10 خیلی زوده:دی بشینیم یکم درس بخونیم.

اگه موافقین امشب یه وقت بذارین. من پایم. فقط زود بگین.

فقط یک نفر مسئول هماهنگی بشه، هرکی واسه خودش یه ساز نزنه

Little Sparrow
17-06-2011, 13:48
patch روم ها چیه الان؟1.26؟1.25؟
a.b اینارو هم بگین.

AMIR_TO
17-06-2011, 14:06
ادمین ها گفتن به زودی به 1.26 میریم
ولی هنوز 1.24e بازی میکنیم

سیدعلی فلاح
17-06-2011, 14:10
سلام همگي تصويب نشد ساعت چند ؟؟؟ زود تر بگين دگ

5ajad
17-06-2011, 15:30
ساعت 9 خوبه به نظرم
قبلا ساعت9 بازی میکردیم!
رووم هم اگه موافق باشین iraq dota room 1 یا iran td room ....
Patch هم 1.24E
مپ 6.72C
اسم هاتو تو بازی رو بگید ببینم چجوریاس: دی

cao-cao
17-06-2011, 15:34
الان اروپا 1.26 بازی میکنن .لی ایران هنوز رو 1.24 b و 1.24 e هستن
ما که همه پچهارو داریم حالا هر کدومو خواستین بگین انلاین شیم باهاش

Hadijooon
17-06-2011, 16:03
من که پایم ولی ترافیک ندارم...... 3 خرداد فول شارژ با ترافیک 9گیگ در خدمتتون هستیم برا خراب کردن باری:31:
1.26 چه مشکلی داره که ملت استفاده نمیکنن؟؟؟؟؟؟
خواستین بیاین با 1.26 بیایین

AMIR_TO
17-06-2011, 16:08
من امشب احتمال زیاد میام

5ajad
17-06-2011, 16:32
خواستین بیاین با 1.26 بیایین
شاید بعضی ها 1.26 نداشته باشن:|
من خودم دارما: دی

kasra_khan2003
17-06-2011, 17:45
من امشب احتمال زیاد میام

ID خودتو لطف کن برادر:11:

ساعت 9 خوبه به نظرم
قبلا ساعت9 بازی میکردیم!
رووم هم اگه موافق باشین iraq dota room 1 یا iran td room ....
Patch هم 1.24E
مپ 6.72C
اسم هاتو تو بازی رو بگید ببینم چجوریاس: دی

باشه ساعت 9.

Room TD

منم که 10 بار تا حالا آیدیم رو دادم:

dark.knight7

خودم هاست میشم. 2مگ دارم، پینگم هم الان رو 160 هست. (4.2.2.4)

سیدعلی فلاح
17-06-2011, 18:04
با عرض سلام و خسته نباشيد "ِ:D
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

ID=sayyed007

lvl=20:5:

patch=1.24 e or b:46:

ساعت=9 :27:

روم ؟؟؟؟؟:18:

:10:

(شكلكها تموم شد )

AMIR_TO
17-06-2011, 19:37
ببخشید من نمیام

kasra_khan2003
17-06-2011, 19:44
خوب اینجوری که تعداد دوستان کم شد، نهایت 3-4 نفر باشیم. چه کنیم؟

akharwarbaz
19-06-2011, 20:54
اقایون جمعه چطوره ؟ساعت 10

cao-cao
19-06-2011, 21:08
اقایون جمعه چطوره ؟ساعت 10

ما همیشه هستیم شبا یه خبر بده اومدی

Hadijooon
19-06-2011, 21:16
جمعه عالیه منم پایم:10:

5ajad
19-06-2011, 21:59
منم هستیمَ !

nois3
19-06-2011, 22:53
منم هستیمَ !
دادا این عکس آواتارت خیلی‌ نازه،هرموقع نگاه می‌کنم اشکم در میاد:37:

.................................

اقا منم هستم:20:

Teknesian
20-06-2011, 10:19

سلام من این مشکل به کل حل کردم البته دقیقا نمیدونم کدوم قطعه این مشکل رو بوجود میاره امما چیزه که واضحه کارت گرافیک و رم مسبب اصلی این ارور هستن موقع بازی کردن اگه این دو قطعه تو پروسه پردازش خوب متچ نباشن نهایتن در یه صحنه حین بازی با این پنجره مواجه میشیدالبته مادر برد هم تا حدودی موثر هست چون تمام هماهنگی بین رم و کارت گرافیک از این طریق حاصل میشود قطعات اورجینال به نسبت کمتر به این مشکل دچار میشن امما اگه سیستم بر اساس هماهنگی قطعات بسته بشه این درصد به 1 صدم میرسه

امما نظر شخصی بنده اول رم هست اصل ارور مربوط به عدم نوشتن یا صحت اطلاعات بر روی رم هست حالا تو این موضوع نوع پردازش کارت گرافیک هم مزید بر علت میباشد پس سعی کنید کارت گرافیک و رم رو حتما متچ بگیرید

یه راهنمایی برای رم

1- خرید برند هماهنگ با مین برد
2-خرید رم با سی ال کمتر (سی ال مدت زمان پاسخگویی رم میباشد) تو رمهای دی دی ار 2 زیاد این قضیه به چشم نمیاد اما رمهای دی دی ار 3 این قضیه خیلی توشون مهم هست البته با اورکلاک میشه یه درجه این سی ال رو پایین تر آورد
3-رم دی دی ار 3 حتما با هیتسینک بخرید گذشت اون زمانی که حرارت رم مهم نبود اگه اورکلاک میکنید حتمان از هیتسینکهای پایه بلند و تهویه مناسب سیستم بهره ببرید درغیر اینصورت عمر رم رو کم میکنید
4-مهارت تست رم (چجوری ؟)1- با استفاده از برنامه هایی که رندر انجام میدن فتوشاپ 3دی مکس کرل دراو 2- اگه سیستم رو تازه خریدین حتما 1 روز به صورت 24 ساعته با سیستم کارکنید بازو بسته کردن برنامه ها بصورت مداوم انجام همزمان چند برنامه با هم بسته به سی پی یو دستگاه اگه سی پی یو دستگاه تک هسته ای هست لطفا فشار اضافی نیارید

ممن نوشتنم اصلا خوب نیست امما تواین زمینه مهارت خاص خودمو دارم شاید بعضیا این مورد تست مسخره بدونن اما مهمترین قسمت همین تست کردن 1 روز مهلت تست رم از موقعی که رم رو میخرید هست از این یه روز بهترین استفاده رو بکنید تا یه عمر راضی بمونید از خرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akharwarbaz
20-06-2011, 13:00
ما همیشه هستیم شبا یه خبر بده اومدی

جمعه عالیه منم پایم:10:

منم هستیمَ !

دادا این عکس آواتارت خیلی‌ نازه،هرموقع نگاه می‌کنم اشکم در میاد:37:

.................................

اقا منم هستم:20:

خوب شدیم 5 نفر..5 تا دیگه پایه باشن بسه ..یا اگه کسی هم نباشه 5 تایی میریم cw :27:

AMIR_TO
20-06-2011, 14:11
اگه جا هست منم هستم
فقط قبلش هماهنگ کنید پلیز

سیدعلی فلاح
20-06-2011, 23:13
سلام منم که هستم اگه بتونم وار گیر بیارم یه ویروس گرفتیم خفن هر چی داشتیم حذف شد الان دارم میگردم ولی 90 در صد میام

سیدعلی فلاح
21-06-2011, 19:49
من حتما میام دگ پیدا شد هم Eهم b هر کدوم خواستید رو dl kardam شدیم 7 نفر ؟
جمعه ساعت چند ؟
چه رومی؟
و.....

kasra_khan2003
22-06-2011, 20:17
فرداشب ساعت 10، روم ایران TD. باشه.

5ajad
22-06-2011, 20:34
patch هم e باشه

Hadijooon
22-06-2011, 20:54
مشخصات دقیق Patch رو بزنید که با چی بیایم

AMIR_TO
22-06-2011, 20:54
نمیشه بزارید پس فردا شب؟

Hadijooon
23-06-2011, 10:07
پس شد جمعه شب ساعت 10 روم iran TD

5ajad
23-06-2011, 11:04
مشخصات دقیق Patch رو بزنید که با چی بیایم
1.24.4
1.24E

سیدعلی فلاح
23-06-2011, 14:43
ok من حتما میام راستی امروز یه دست زدیم اتفاقی amir.exon رو دیدم بازی خیلی خوبی بود حوصله ندارم تعریف کنم

پس ساعت 10 جمعه

cao-cao
23-06-2011, 20:29
مگه امشب نیست؟

AMIR_TO
23-06-2011, 20:43
امشب جمعه ست؟

5ajad
23-06-2011, 20:49
امشبه؟؟؟؟؟

Hadijooon
23-06-2011, 22:08
نه دیگه جمعه .
امشب اومدین؟:31:

سیدعلی فلاح
24-06-2011, 11:43
سلام اومدم بگم امشبه :ِ:5:

cao-cao
24-06-2011, 12:25
امشبه :دی......

nois3
24-06-2011, 13:54
دوستان
آخر این مشکل من با این گارنا حل نشد
همش از لابی روم DC میشم باید ۲باره جوین شم
خواهشأ ۱کی‌ کمکم کنه:19:

Hadijooon
24-06-2011, 17:34
چه بخندیم امشب
mode mc
چجوریه؟؟

kasra_khan2003
24-06-2011, 18:05
دوستان من که ساعت رو زنگ گذاشتم:دی خودم واستون هاست میشم، نتم خوبه، 2 مگ با پینگ عالی:11:

هرکی آی دی منو نداره اد کنه:

dark.knight7

ساعــت 10، روم ایران TD

akharwarbaz
24-06-2011, 20:07
من انگاری نتم مشکل پیدا کرده اگه نتونستم بیام پی شاپیش معذرت میخوام

Hadijooon
24-06-2011, 20:39
first blood
من اول آن شدم :31:

سیدعلی فلاح
24-06-2011, 20:45
من از صبح هستم

دوستا ن کجایین

host?

fast make map

akharwarbaz
24-06-2011, 20:52
من نتم درست شد :31:

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:51 PM ----------

من td روم ام ..کی هست

Hadijooon
24-06-2011, 20:53
سید ایدیتو من ندارم بسند بیاد add کنم...
akharwarbaz شما هم همین طور

سیدعلی فلاح
24-06-2011, 20:53
من Td هاستم تا هاست بیاد host for chat

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

idim = sayyed007

akharwarbaz
24-06-2011, 20:54
کوشین پس..هاست کو :13:

kasra_khan2003
24-06-2011, 21:01
من الان هاست هستم، چندتا از بچه ها هم هستم،

dark.knight7

روم TD

Hadijooon
24-06-2011, 21:02
مثلا 10 قرار گذاشتیم هیچکی نیست

سیدعلی فلاح
24-06-2011, 21:06
نبووود؟
22222222222222222222222222222222222222

akharwarbaz
24-06-2011, 21:13
دمه هر کی سر کار میزاره گرم :41::13:

سیدعلی فلاح
24-06-2011, 23:01
آقا من Dc شدم :(
2 باره اومدم کسی نمیشنوه :ِ؟؟

حیف شد کسی ریپلی رو سیو کرد ؟ :(

فکر کنم هادی نفرین کرد :ِ

sepehr5279
25-06-2011, 09:30
کسی نیست اهای دوستان کوجایین؟

سیدعلی فلاح
25-06-2011, 12:09
----------------------------------------------------------------lol---------------------------------------------------------

cao-cao
25-06-2011, 12:26
آقا من Dc شدم :(
2 باره اومدم کسی نمیشنوه :ِ؟؟

حیف شد کسی ریپلی رو سیو کرد ؟ :(

فکر کنم هادی نفرین کرد :ِ

هیچی 3به 4 بردیم

akharwarbaz
26-06-2011, 10:58
یکی کم داشتیم :41: حال نداد

nois3
26-06-2011, 11:00
دوستان ببخشید من نتونستم بیام
۳ روزه دارم بد جور (بد بیاری) میارم،آخرین امتحانمو بد جوری خراب کردم این ۲روز اعصابم خراب بود.
فقط می‌تونم بگم ببخشید

cao-cao
26-06-2011, 16:49
سلام
بچه ها نظرتون در مورد این چیه؟
1.24 b
6.72 c

سیدعلی فلاح
26-06-2011, 23:23
سلام بچه ها لطفا یکی فایل اجرایی warcraft.exe or fhrozon throm.exe رو برام اپلود میکنه e v b اش اگه فرق داره هردوش plz fast

Hadijooon
27-06-2011, 00:01

Teknesian
27-06-2011, 07:52
سلام آقا انقدر اینجا پیام زدین منم مجبور کردین جوین شما بشم

من فقط روم 2 میرم اما اگه بچه ها دیر میان تو گارنا حاضرم بیام تو رومهای دیگه من جمعه ها خودم هاست میشم چون نت پر سرعت دارم پس هاستتون با من میمونه هماهنگ شدن ای دی یا هو میدم با من هماهنگ بشید لطفا تعداد زیاد بود بگید واسه 2-3 نفر مارو آواره نکنید :31: در ضمن من بچه حلمونم با من هست یعنی ما رو دو نفر حساب کنید

ID Yahoo teknesian_computer

ID Garena !Hero رنگ آبی

سیدعلی فلاح
27-06-2011, 11:59
مرسی هادی واقعا نیاز داشتم
:31:

Hadijooon
27-06-2011, 15:36
خواهش میکنم سیب زمینی پیاز نون گوجه پنیر خواستی بگو :31:
طارف نکنیا