PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

akharwarbaz
18-05-2010, 15:36
CW

cw يعني clan war و اگه دقت كني ميبيني يه علامت سوال هم باهاش ميزارن يعني ميگن كلني (تيمي) براي بازي هست .كه ديگه اين بازي با بقيه بازي ها فرق ميكنه چون هر 2 گروه تيم هستن و Random نيستن

Arrowtic
18-05-2010, 15:51
اقایون dota باز تاپیک! شما مگه بازی نمیکنید خودتون؟؟ کجایید بگید به چند دست با هم بازی کنیم!:31:
من که تا بعد امتحانات ADSL ندارم.ولی آیدی بده بعدش میام ببینم چند مرده حلاجی!!!

جاویدان باشید

Amin.P30
18-05-2010, 17:57
شکل هیروی جدید در 6.68:
هیچ اطلاعات دیگری هنوز ندادن بیرون..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم هیرو Icarus, the Phoenix

هستش...

Amin.P30
18-05-2010, 18:12
حالا مشکل JOIN نشدن دیگران را بررسی کنیم:
دوستان من نفهمیدم چرا بعضی افراد وقتی میسازن برای دیگران دیده نمیشه؟؟؟اکانت طرف فعال هم شده ولی دیده نمیشه..!
من تو گیم نتم هم وقتی چند نفر میخان بازی کنن یک نفر وقتی میسازه برای اکثر افراد دیده نمیشه ...فقط بعضی مواقع دیده میشه برای همه افراد...!
با TUNNEL هم مشکل حل نمیشه...
برای این دوستی که میگفت مپ میسازم ولی دیگران JOIN نمیشن هم مشکل همینه...
کسی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟
RKM یا RMK که مینویسن هم یعنی چی...؟
در مورد CW هم شاید یارو دستشویی داشته و ترسیده بریزه با عجله نوشته CW....:31::8::18:

Majid_17_206
18-05-2010, 18:13
نظرتون چیه بعد از کنکور یه تیم تشکیل بدیم؟...چون توی GG که بازی کردن بدون این که طرف رو بشناسی ضدحاله ....مثلا طرف رو اشتباه first blood میده بعدش راحت left game میکنه و بازی رو خراب میکنه
در ضمن وقتی تیمی بازی میکنیم حداقل چند تا چیز جدید یاد میگیریم و اشتباهات همدیگه رو میگیم...لفطا نظرتون رو بگید

Majid_17_206
18-05-2010, 18:21
این مشکلی رو گفتی من هم بیشتر مواقع دارم....
RMK یعنی این که طرف هیروش رو توی base میخوابونه و دیگه بهش دست نمیزنه و فقط میشینه بازی رو نگاه میکنه و برای این که بازی خراب نشه left نمیده...وقتی طرف این کار رو میکنه که delay داشته باشه یا این که یاراش خیلی noob باشن و طرف از بازی نا امید بشه...این هایی که گفتم بر حسب تجربه شخصی بود

Arrowtic
18-05-2010, 19:01
ما منظورمون تو بازی از RMK همون Remake هستش.(البته معنیش زیاده:دی!)
وقتی زیادی لفت بدن هاست اینو میگه و از بازی میره بیرون و دوباره هاست میشه و بقیه جوین.

Amin.P30
18-05-2010, 19:33
نظرتون چیه بعد از کنکور یه تیم تشکیل بدیم؟...چون توی GG که بازی کردن بدون این که طرف رو بشناسی ضدحاله ....مثلا طرف رو اشتباه first blood میده بعدش راحت left game میکنه و بازی رو خراب میکنه
در ضمن وقتی تیمی بازی میکنیم حداقل چند تا چیز جدید یاد میگیریم و اشتباهات همدیگه رو میگیم...لفطا نظرتون رو بگید

من هم قبلا اینو گفتم..
ولی یکم سخته..

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

البته منم زیاد نیستم و روزی شاید 1 بازی بزنم...برا این میگم که با هم باشیم یه تیم بدیم حالش بیشتره....
چون هر بازی ای که کردم اول بازی چند نفری left دادن و از بازی خارج شدن...که اصلا حال نمیده....
پس تا فعلا این دوستان هستن...حالا اینا را add میکنیم تا چی بشه...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا اینا ای دی دوستان هستش ...
من لیست کرده بودم..

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

دوستان من نفهمیدم چرا بعضی افراد وقتی میسازن برای دیگران دیده نمیشه؟؟؟اکانت طرف فعال هم شده ولی دیده نمیشه..!
من تو گیم نتم هم وقتی چند نفر میخان بازی کنن یک نفر وقتی میسازه برای اکثر افراد دیده نمیشه ...فقط بعضی مواقع دیده میشه برای همه افراد...!
کسی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟
در مورد CW هم شاید یارو دستشویی داشته و ترسیده بریزه با عجله نوشته CW....:31::8::18:
دوستان دیگه JOIN نشدن و دیده نشدن سرور از چی میبینن.؟؟؟

Immortal power
18-05-2010, 20:31
cw يعني clan war و اگه دقت كني ميبيني يه علامت سوال هم باهاش ميزارن يعني ميگن كلني (تيمي) براي بازي هست .كه ديگه اين بازي با بقيه بازي ها فرق ميكنه چون هر 2 گروه تيم هستن و Random نيستن

اخه طرف یه بار Join کرد دیدم بهم میگه CW ؟؟؟ منم گفتم نمدونم چی میگی! یه سری دری بری گفت و رفت!:31:

کسی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟

نمیدونم والا شایدم شما درست بگی.... ولی اخه یکی دو بار چند نفر join کردن.
کلا روم ایران که کسی ادمو تحویل نمیگیره هر چرت و پرتی هم میگن!
اروپا من بیشتر میپسندم.... طرف اونقدر مرام داشت لینک مپ رو هم داد دانلود کنم بازی رو از دست ندم.
مرتب هم game میسازن. ولی خب زود پر میشه!

Amin.P30
18-05-2010, 20:48
حالا از دوستان کسی تا بحال بازی کرده و EXP نگرفته باشه؟؟؟؟
من 3 تا بازی در حد فضا بازی کردم اما 1 دونه هم نداد....!
البته هر چی LEVEL زیاد بشه ظرفیت EXP هم فکر کنم زیاد میشه اما بازم هر بازی چند تا باید بده دیگه...!

akharwarbaz
19-05-2010, 00:01
حالا از دوستان کسی تا بحال بازی کرده و EXP نگرفته باشه؟؟؟؟
من 3 تا بازی در حد فضا بازی کردم اما 1 دونه هم نداد....!
البته هر چی LEVEL زیاد بشه ظرفیت EXP هم فکر کنم زیاد میشه اما بازم هر بازی چند تا باید بده دیگه...!

اون موقع ها من فقط با hacckميرفتم.:31: دستگاه 24 ساعت روشن ميزاشتم كه xp بگيرم. الانو نميدونم هك مك هست هنوز يا نه ؟همينطوري id مو 33 كردم. البته از من بيكار تر هم بودن كه لولاشون 59 اينا بود. اين مورد شما هم براي من پيش نيومده بود

Amin.P30
19-05-2010, 07:09
. البته از من بيكار تر هم بودن كه لولاشون 59 اينا بود. اين مورد شما هم براي من پيش نيومده بود

اخر لول 81 هستش و بیشتر از این فعلا کسی نداره....
توی بازی مینویسن lo...
این یعنی چی؟؟؟فکر کنم برای خنده و مسخره کردن طرف هستش ...نه؟

Arrowtic
19-05-2010, 09:53
lol همون معنی خنده رو میده.(تقریبا!)
ولی مسخره کردن نیست.یعنی جالب خنده دار.

Arrowtic
19-05-2010, 10:03
بچه ها یه سوال جدا از تاپیک:
من کتاب "وارکرفت : از خون و افتخار" رو میخوام بخرم تو کرج.کسی میدونه کجا دارش؟؟اگه نه سایتی برای خرید آنلاینش هست؟؟

cao-cao
19-05-2010, 11:12
بابا لول چیه من 3 سال مداوم بازی کردم لولم 24 بود ولیبا -- بود بازی میکردن تو 2 ماه یا رو میشد 30

V i r u s e r
19-05-2010, 12:16
rmk مخفف remake هست یعنی این که دوباره یکی هاس بشه و ... از اول
CW هم مخفف Clan War هست برای باز های کل کل و شرطی و تیمی و از همه مهم تر CM استفاده میشه (در هر حالت هر گروه تیم خودشو میاره تو بازی)
مشکل ندیدن هسات هم از طرف بلیزارد هست خرابه کاریش نمیشه کرد

Amin.P30
19-05-2010, 13:45
یه خبر بد...:
سازنده مپ های ai گفته اونجور که من فهمیدم تا 2 سال اینده قصد دادن مپ جدید ai را ندارم....
حالا منتظر باشید تا مپ ai جدید بیاد..

Arrowtic
19-05-2010, 13:52
اشتباه گفتید.گفته دیگه مپ نمیدم.گفته این دوسالی که مپ دادم خوش گذشت دیگه برید پی کارتون مپ بی مپ.(البته گفته با یکی دارم صحبت میکنم که اون کارمو ادامه بده)
بعد گفته یکی بیاد مپ بسازه جای منو بگیره.

Amin.P30
21-05-2010, 10:06
خوب این buffmeplz رفته زنگ زده به دوستان خودش گفته بیا راه منو ادامه بده...
اونم گفته نه بابا دوتا دیگه اخرای کارشه و کسی بازی نمیکنه...مثل استار کرافت شده....
اخرش هم گفته نه من این راهو ادامه نمیدم....

lord arthas
22-05-2010, 07:42
سلام ب چه ها من میخوام دوتا رو تو جیجی بازی کنم ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنین راستی کی اینجا elemnt td بازی میکنه؟

depulso
22-05-2010, 16:57
خوب این buffmeplz رفته زنگ زده به دوستان خودش گفته بیا راه منو ادامه بده...
اونم گفته نه بابا دوتا دیگه اخرای کارشه و کسی بازی نمیکنه...مثل استار کرافت شده....
اخرش هم گفته نه من این راهو ادامه نمیدم....

تا جایی که من میدونم buffmeplz رفته و یه نفر به اسمGod-Tony میخواد بیاد جاش

Amin.P30
22-05-2010, 19:36
تا جایی که من میدونم buffmeplz رفته و یه نفر به اسمGod-Tony میخواد بیاد جاش
این یارو گفته DOTA رو دیگه کسی بازی نمیکنه و رو به فراموشیه.... خودش از این کار سر باز زده..

lord arthas
23-05-2010, 12:48
یکی به من جواب بده:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9:

lord arthas
23-05-2010, 12:58
بچه ها یه سوال جدا از تاپیک:
من کتاب "وارکرفت : از خون و افتخار" رو میخوام بخرم تو کرج.کسی میدونه کجا دارش؟؟اگه نه سایتی برای خرید آنلاینش هست؟؟

میشه چند تا بعد از چشمه ی جاودانگی؟:20:

Arrowtic
23-05-2010, 18:48
میشه چند تا بعد از چشمه ی جاودانگی؟:20:
6 تا.(بعد از امواج تاریکی)
در جواب سوال شما هم به سر بزنید به تاپیک آموزش Garena.

lord arthas
23-05-2010, 21:15
6 تا.(بعد از امواج تاریکی)
در جواب سوال شما هم به سر بزنید به تاپیک آموزش Garena.

رفتم هی چی نفهمیدم چون با flash palyer بود منم نداشتم:41:

depulso
24-05-2010, 00:22
رفتم هی چی نفهمیدم چون با flash palyer بود منم نداشتم:41:

۱-برنامه گارنا را از یکی از لینک های زیر دانلود کنید.

۲-بعد از دانلود برنامه آن را نصب کنید و بعد آن را اجرا نمایید.

۳-در زیر برنامه گزینه Register را انتخاب کنید.

۴-یک صفحه باز میشود که باید فرم آن صفحه را به درستی پر کرده و بعد از پر کردن کامل آن صفحه گزینه

Register را بزنید و یک صفحه باز میشود و شما گزینه OK را بزنید و اگر آن صفحه بسته نشد آن را ببندید.

۵-به صفحه اصلی برنامه بیایید و User Name و Password خود را وارد نمایید و روی Login کلیک کنید.

۶-یک صفحه باز میشود در کنار آن صفحه گزینه War3 RPG را انتخاب کنید.

۷-در بالای صفحه گزینه Settings را انتخاب کنید.

۸-یک صفحه باز میشود در آن صفحه گزینه Browse را انتخاب نمایید و به جایی که بازی وارکرافت را نصب

کرده اید بروید و بازی وارکرافت را انتخاب کرده و روی گزینه Open کلیک کنید و صفحه را ببندید.

۹-در گوشه صفحه سمت چپ روی International کلیک کنید و بعد یک صفحه می آید که شما میتوانید

وارد هر رومی که میخواهید شوید و در آن روم بازی کنید مانند:Iran Dota Room 1 یا Iran Dota Room 2

و یا Iran Dota Room 3

۱۰- بعد از وارد شدن به روم روی گزینه Start Game کلیک کنید و به Local Area Network رفته و منتظر

لیست بازیها باشید اگر بازی وجود نداشت به صفحه گارنا آمده و روی Game List کلیک کنید و اگر بازی

وجود نداشت خودتان یک بازی بسازید و منتظر بازیکنان باشید تا به بازی بیایند.

Amin.P30
26-05-2010, 09:22
خوب بالاخره شخصی بنام HARREKE مسولیت ساخت مپ های AI را به دوش گرفت...:10::8:

lord arthas
26-05-2010, 10:04
man hamin karo mikonam vali kasi ro nemibinam rasti baiad war3 ro beanam ya warcraft frozen

Arrowtic
26-05-2010, 11:29
:26: خوبه پس بازم مپ AI خواهیم داشت.

new evil
26-05-2010, 12:17
ولی هیچوقت هوش مصنوعی نمی تونه جای انسان رو بگیره
یکی از رفیقام می گفت من چند وقت Insanse گزاشتم و بازی کردم بازیم بدتر شد !!!

depulso
26-05-2010, 12:49
man hamin karo mikonam vali kasi ro nemibinam rasti baiad war3 ro beanam ya warcraft frozen

ورژن وارکرافتت چنده؟

Telenord
26-05-2010, 16:58
کتاب جدید وارکرافت بعد از امواج تاریکی از نشر زهره منتشر شده؟

Arrowtic
27-05-2010, 10:50
آره.البته میگن.منم تا همون امواج تاریکی گیرم اومد.
از زمان انتشار 6.68 خبری ندارید؟

Amin.P30
27-05-2010, 14:02
آره.البته میگن.منم تا همون امواج تاریکی گیرم اومد.
از زمان انتشار 6.68 خبری ندارید؟

کتابش را کسی داره بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟
از زمان انتشار که خبری نیست..
ولی یه ویدیو ای قراره بیاد بیرون از 6.68...
انتشار دهنده مپ گفته خیلی سخت داریم روش کار میکنیم...
به زودی میاد با مپ جدید ai توسط سازنده جدید...
coming soon

keb
28-05-2010, 13:51
راسته دیگه مپ ای آی نمیاد. من حالا با کدوم بوت بازی کنم؟

masoud93
28-05-2010, 14:15
آیا بازی Warcraft 3 The Frozen Throne برای نصب به Warcraft III Reign of Chaos احتیاج داره یا نه؟

82686064
28-05-2010, 17:13
آیا بازی Warcraft 3 The Frozen Throne برای نصب به Warcraft III Reign of Chaos احتیاج داره یا نه؟
آره احتیاج داره

راسته دیگه مپ ای آی نمیاد. من حالا با کدوم بوت بازی کنم؟

داداش پست ها رو کامل بخون در چند پست قبلی دوستمون amingh016 جواب سوالتون را داده

خوب بالاخره شخصی بنام HARREKE مسولیت ساخت مپ های AI را به دوش گرفت...:10::8:

Amin.P30
28-05-2010, 18:03

شما هم پرسیده بودین چطوری میشه انلاین زد..
چند صفحه قبل رو بخونی همه پچ ها رو گذاشتم...

lord arthas
28-05-2010, 22:00
javabe man:19::19:19:19:19

Amin.P30
29-05-2010, 07:08
سلام ب چه ها من میخوام دوتا رو تو جیجی بازی کنم ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنین راستی کی اینجا elemnt td بازی میکنه؟

Arrowtic
29-05-2010, 08:37
من کتابشو انگلیسیشو پیدا کردم.
(این کتاب درباره آرتاسه!!)

lord arthas
29-05-2010, 10:20
javabe man:19::19:19:19:19

hamin karo kardam nashod

!@#$%^&*()
01-06-2010, 12:09
آقا چرا این garena ی ما قاطی کرده؟
وقتی میخوام login شم روی :checking client version گیر میکنه:27:
کسی میدونه مشکل چیه؟

Amin.P30
01-06-2010, 12:12
آقا چرا این garena ی ما قاطی کرده؟
وقتی میخوام login شم روی :checking client version گیر میکنه:27:
کسی میدونه مشکل چیه؟

میخاد نرم افزار را اپدیت کنه..
روی اپدیت کلیک کن و بزار اپدیت بشه..

!@#$%^&*()
01-06-2010, 12:44
میخاد نرم افزار را اپدیت کنه..
روی اپدیت کلیک کن و بزار اپدیت بشه..
نه....درست شد
از اول نصب کردم درست شد
به هر حال ممنون

new evil
04-06-2010, 14:06
سلام بچه ها
کسی بلده با Phantom Lancer حرفه ای بازی کنه؟
اگه کسی هست لطفا روش بازی باهاش رو توضیح بده به طور کامل
مثلا چه ایتم هایی ببندم؟ کدومو اول ببندم یا ترتیب گرفتن لول هارو بگه؟
روش بازی با ایلوژن ها و ...

mahdibozorg
05-06-2010, 10:22
سلام بچه ها
کسی بلده با Phantom Lancer حرفه ای بازی کنه؟
اگه کسی هست لطفا روش بازی باهاش رو توضیح بده به طور کامل
مثلا چه ایتم هایی ببندم؟ کدومو اول ببندم یا ترتیب گرفتن لول هارو بگه؟
روش بازی با ایلوژن ها و ...

سلام:

فایل rar زیر که حاوی فایل pdf است دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keb
05-06-2010, 17:52
سلام:

فایل rar زیر که حاوی فایل pdf است دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرش گیم خیلی قدیمیه. اصلا ارب افکت حالیش نیست. جدید ترین چیزی که گذاشته Priestess of the Moon هست مال مپ 6.56:18: کلا شما Nerubian Assassin 6.66 با 6.67 رو مقایسه کن ببین یه ورژن چه قدر فرق داره دیگه چه برسه به اطلاعات عهد بوقی کرش گیم.

یخ خبر بدم، من دارم آموزش همه ی هیرو ها رو با کمک چند تا حرفه ای می نویسم بعدن تو وبلاگم آپشون می کنم. درضمن کلی چیزای خفن هم اون جا هست می تونید برید حال کنید.تو نظر سنجی هم شرکت کنین حتما.(البته خودم چند تا چیز از رو از کرش گیم ور داشتم.:31:)

آدرس وبلاگ:
gamersgaming.mihanblog.com

migmig-74
05-06-2010, 22:04
سلام
لطفا در باره آیتم ها هم کمی توضح بدین.

Ghasem.M
05-06-2010, 22:16
سلام
من امروز پچ وار رو از 1.24c به 1.24e ارتقا دادم. الان وقتی تو گارنا آن میشم بعد اینکه هاست start میده وارد گیم نشده Dc میشم از بازی! فایروال هم disable هست. پینگ هم موقع بازی معمولا 150 هست. نمی دونم مشکل کجاست. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

MumboJumbo
06-06-2010, 10:25
سلام
من امروز پچ وار رو از 1.24c به 1.24e ارتقا دادم. الان وقتی تو گارنا آن میشم بعد اینکه هاست start میده وارد گیم نشده Dc میشم از بازی! فایروال هم disable هست. پینگ هم موقع بازی معمولا 150 هست. نمی دونم مشکل کجاست. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

سلام
من هم یه مدت این مشکل رو داشتم اما وقتی پچ 1.24d رو نصب کردم درست شد:31:

Amin.P30
06-06-2010, 13:13
سلام

سلام
من هم یه مدت این مشکل رو داشتم اما وقتی پچ 1.24d رو نصب کردم درست شد:31:

بستگی داره روم چچه مپی را استفاده کنه..
روم ایران فقط 1.24 B..
روم های خارجی هم جلوی رونش نوشته...

Ghasem.M
06-06-2010, 16:26
روم های ایرانی هست. خارجی رو امتحان نکردم. یعنی به خاطر Patch هست؟ مگه این طور نیست که کسی که سرور میشه اگه پچ متفاوتی داشته باشه Map یی که سرور شده نشون داده نمیشه؟ من قبلا 1.24c داشتم وقتی می رفتم تو روم هیچ سروری نبود ولی حالا که آپدیت کردم به e سرور ها میان ولی خوب مشکل بازی دارم. ممکنه مشکل از زمین مپ باشه؟ من زمین مپ رو باDotA Theme Manager V4 به صورت برفی در آوردم. ممکنه مشکل از اینجا باشه؟ باید برگردونمش به صورت Original?

keb
07-06-2010, 17:08
سلام
لطفا در باره آیتم ها هم کمی توضح بدین.

خوب تو آیتم رو بگو توضیح بدم.

MobinS
07-06-2010, 18:58
دوستان ، یک هیروی دور زن خوب همراه با ترکیباش می نویسید؟ لطفا سریع چون خیلی کار واجبیه! اگه هیروش استرنج باشه بهتره

Amin.P30
07-06-2010, 19:42
اینجا یه اموزش فقط چگونگی بستن ایتم را گذاشته بودم:

V i r u s e r
07-06-2010, 21:42
دوستان ، یک هیروی دور زن خوب همراه با ترکیباش می نویسید؟ لطفا سریع چون خیلی کار واجبیه! اگه هیروش استرنج باشه بهتره
هیروی دور زن استرنج : Huskar. گزینه ی دیگر : هیچی
ایتم: PT,Heart,Aghanim,vanguard و ... دیگه زیاد مهم نیست اگه شد Satanic ولی یکم کار باهاش سخته چون وقتی می خوای 2 بزنی باید روش راس کلیک کنی

هیروی دورزن: Vengful
ایتم: PT,Aghanim,Vanguard,Butterfly,Assault و Heart و Satanic

هیروی خیلی دورزن: Sniper
ایتم: PT,Vanguard,Mask of madness,MKB,خونی (اینگلیسیش چی میشه؟:27:)

البته بعض ایسما رو غلط املایی دارم شرمنده

V i r u s e r
07-06-2010, 21:53
بجه ها من از وقتی 7 64 بیت نصب کردم یه مشکلی با گارنا دارم شاید شم بدونین راه حلشو:
وقتی من بازی رو انتخاب می کنم اصلا تو لابی نمیره و هیچ رومی دیده نمیشه، خالی خالی
چرا اینجوری میشه کسی می دونه؟
البته اگه Trace کنم میشه رفت تو روم و بازی کرد

keb
08-06-2010, 09:19

تنها هیروی دورزن استر Huskar (Sacred Warrior) هست.

ترتیب گرفتن لول ها: اول دو رو میگیری. بعد هم سه رو بعد هم چهار. آخر سر لول یک رو می گیری.

ترتیب زدن لول ها: دو که باید همیشه رو اوتو کست باشه. (نگران جون هلث نباش. با آیتم بندی که من بهت میگم جونت اصلا کم نمیشه) به یارو اتک میدی بعد لول چهار رو یارو می زنی بعد هم لول یک رو میزنی رو خودت. بعد هم آیتم Arkanism رو میزنی.

آیتم بندی: Power Treads - Arkanism - Satanic - Aghanim Scepter - Assualt Cuirass - Butterfly

جای Assualt می تونی Heart of Tarrasque هم ببندی.

depulso
08-06-2010, 10:07
مپ 6.67AI:

depulso
08-06-2010, 10:39
یه نفر به اسم harreke میخاد کار buffmeplz رو ادامه بده و مپ های AI بزنه 6.67b AI رو هم زد

MobinS
08-06-2010, 13:06
ممنون واسه راهنمایی!
آخرین ورژن مپ دوتا چنده؟ لینک دانلودشم میشه بدید؟

Amin.P30
08-06-2010, 13:37
6.67 AI:

MobinS
08-06-2010, 14:13
تنها هیروی دورزن استر Huskar (Sacred Warrior) هست.

ترتیب گرفتن لول ها: اول دو رو میگیری. بعد هم سه رو بعد هم چهار. آخر سر لول یک رو می گیری.

ترتیب زدن لول ها: دو که باید همیشه رو اوتو کست باشه. (نگران جون هلث نباش. با آیتم بندی که من بهت میگم جونت اصلا کم نمیشه) به یارو اتک میدی بعد لول چهار رو یارو می زنی بعد هم لول یک رو میزنی رو خودت. بعد هم آیتم Arkanism رو میزنی.

آیتم بندی: Power Treads - Arkanism - Satanic - Aghanim Scepter - Assualt Cuirass - Butterfly

جای Assualt می تونی Heart of Tarrasque هم ببندی.

ممنون ، ولی ترکیباش خیلی گرونن و هر کدوم چند تا ریکیور می خوان که باز ریکیور های اونا ریکیور می خوان ، من یک دست بازی کردم ، آخرین لحظه های بازی تونستم ترکیبمو کامل کنم ، شاید هم بخاطر این بود که جاهای ایتم هارو بلد نبودم ، میشه یه سایت معرفی کنید که بگه هر آیتم دست چه کسیه؟

درضمن اتوکستش خیلی بده ، سریع می مردم ، من که از او.ن لولش استفاده نکردم!

saeidviolonist
08-06-2010, 18:08
این آیتم ها که برای Huskar گقتی واقعا مسخرس. نباید رویایی فکر کنی عزیز من. شما اول باید Hood یا Vanguard بری. مطمئن باش به Heart نرسیده بازی تمومه.

saeidviolonist
08-06-2010, 18:15
سلام

DC شدن ربطی به این چیزها نداره دوست عزیز فقط باید پچ شما با پچ هاست یکی باشه.

وقتی یک نفر با 1.24 هاست میشه شما اون هاست رو می بینید حالا ممکنه شما 1.24b یا c یا d یا e باشی.

نکته دوم اینکه فعلا برای روم ایران فقط 1.24b استفاده کنید.

روم های خارجی همیشه آخرین پچ رو استفاده میکنند که در حال حاضر 1.24e هست.

من واقعا نمیدونم چرا ایران همیشه 10 قدم عقب هست؟

هر سوالی داشتی از خودم بپرس.

Ghasem.M
08-06-2010, 18:29
DC شدن ربطی به این چیزها نداره دوست عزیز فقط باید پچ شما با پچ هاست یکی باشه.

وقتی یک نفر با 1.24 هاست میشه شما اون هاست رو می بینید حالا ممکنه شما 1.24b یا c یا d یا e باشی.

نکته دوم اینکه فعلا برای روم ایران فقط 1.24b استفاده کنید.

روم های خارجی همیشه آخرین پچ رو استفاده میکنند که در حال حاضر 1.24e هست.

من واقعا نمیدونم چرا ایران همیشه 10 قدم عقب هست؟

هر سوالی داشتی از خودم بپرس.

ممنون. چون من پچ 1.24c داشتم هیچ سروری رو نمی تونستم ببینم ولی الان که e کردمش سرور ها میان ولی مشکل dc دارم. پس مشکل پچ هست؟
آپدیت به 1.24e هم کاری نداره. کلا 1-2 مگ هم حجم آپدیت بیشتر نمیشه.

saeidviolonist
08-06-2010, 21:26
ممنون. چون من پچ 1.24c داشتم هیچ سروری رو نمی تونستم ببینم ولی الان که e کردمش سرور ها میان ولی مشکل dc دارم. پس مشکل پچ هست؟
آپدیت به 1.24e هم کاری نداره. کلا 1-2 مگ هم حجم آپدیت بیشتر نمیشه.

از 1.24b استفاده کن تو روم های ایران مشکل حله :46:

MobinS
08-06-2010, 21:50
چرا مپ 6.67 رو برای من بازی نمیکنه؟

keb
09-06-2010, 17:35
ممنون ، ولی ترکیباش خیلی گرونن و هر کدوم چند تا ریکیور می خوان که باز ریکیور های اونا ریکیور می خوان ، من یک دست بازی کردم ، آخرین لحظه های بازی تونستم ترکیبمو کامل کنم ، شاید هم بخاطر این بود که جاهای ایتم هارو بلد نبودم ، میشه یه سایت معرفی کنید که بگه هر آیتم دست چه کسیه؟

درضمن اتوکستش خیلی بده ، سریع می مردم ، من که از او.ن لولش استفاده نکردم!

کجاش پول می خواد.:18::18::18: مین 6 بازی سه تای اول رو تو بازی پنج به پنج میگیرم بعد تو میگی گرونه؟:13:

اینش دیگه مشکل خودته. یه خورده تقویت کن یونیت گیریتو. چون این هیرو دورزنه تا جایی که جون یونیتا نصف بشه اتک بده بعد منتظره اتک آخر باش.

Amin.P30
11-06-2010, 06:38
6.67ai b fixed:

keb
11-06-2010, 14:14
6.67ai b fixed:

اولیه که فیلتره. دومی هم که باید عضو باشی. راستی اگه رسمیه چرا getDota ندارتش؟

depulso
11-06-2010, 17:28
6.67b AI fixed

چون get dota فقط مپهای معمولی میذاره نه ai یا omg

saeidviolonist
12-06-2010, 21:11
چرا مپ 6.67 رو برای من بازی نمیکنه؟

پچ 1.24b بریز مشکل حله.

اولیه که فیلتره. دومی هم که باید عضو باشی. راستی اگه رسمیه چرا getDota ندارتش؟

سایت GetDotA مپ های اصلی رو میذاره اما در ضمیمه مپ های AI رو هم میذاره و اونایی که مورد تائیدش هستند رو میتونید برید دانلود کنید.

مپ های AI توی سایت های دیگه سرشار از Bug هستند.

مثلا یکی از مپ ها رو ما بازی میکردیم sdnt زده بودیم بعد از دقیقه 20 همه هیروهای دشمن میرفتن لاین بالا تا نزدیک Tower میومدن بعد باز میرفتن تو جنگل هی دور میزدن.

rezahashtpa
14-06-2010, 17:52
خبر دارین آیس فراگ میخواد دوتا رو به صورت یه بازی مستقل ارائه بده ؟ ( تحت نظر valve )

Amin.P30
14-06-2010, 18:32
اره..
DOTA 2 COMING SOON

light
15-06-2010, 12:07
6.67b AI fixed

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون get dota فقط مپهای معمولی میذاره نه ai یا omg
File not found

Amin.P30
15-06-2010, 13:18
DOTA 6.67 B AI FIXED ENG:

depulso
15-06-2010, 13:43
ببخشید لینکشو عوض کرده بود
6.67B AI Rev2:

depulso
17-06-2010, 16:48
6.67B AI REV2B:

تغییرات:

1. Blademail now works
2. *New visual effect for the offensive use of Urn of Shadows
3. Tracked visual effect by Bounty Hunter on enemy unit
4. Leshrac`s Diabolic Edict was missing the explosion effects on random places when no units in range... thus hitting invisible units
5. Dark Seer Ion Shell stackable(fixed but not tested by me)
6. Puck's scepter now bringing stats up and adds + 50 mana use
7. Nerubian Assassin's scarabs couldn`t use Infestation (clicking the button did nothing). Now fixed - blowing up doing silence and dmg
8. Nerubian Weaver
* Fixed Cleave/Anchor Smash from instantly killing Swarm creatures
* Various performance improvements when casting The Swarm
* Non-hero units now do half damage to The Swarm
* Fixed a bug with lifesteal and The Swarm creatures

!@#$%^&*()
19-06-2010, 22:00
سلام
امروز این خطا رو نشون میده:19:
بن شدم یعنی؟:27:

perfectboy1989
19-06-2010, 22:18
salam mikhastam bedoonam to bazi dota vaghti varede bazi misham chera minevise (you were disconnected) va aya vase pinge?

Amin.P30
20-06-2010, 07:02
salam mikhastam bedoonam to bazi dota vaghti varede bazi misham chera minevise (you were disconnected) va aya vase pinge?
1-فارسی تایپ کنید.
2-اگر پچت با پچ سرور یکی نباشه dc میشی از بازی..
3-روم ایران پچ 1.24b استفاده میکنند...

Little Sparrow
20-06-2010, 09:43
سلام اقا من تازه بازی رو شروع کردم.نوب خالصم.می تونید بگید تو Garena روم ایران کجاست؟

keb
20-06-2010, 10:10
سلام اقا من تازه بازی رو شروع کردم.نوب خالصم.می تونید بگید تو Garena روم ایران کجاست؟

اینجا:

international room=> iran dota room

perfectboy1989
20-06-2010, 10:56
سلام دوستان می خواستم بدونم از کجا باید فهمید ping بالاست؟ و آیا می شه بیارمش پایین؟

keb
20-06-2010, 11:11
سلام دوستان می خواستم بدونم از کجا باید فهمید ping بالاست؟ و آیا می شه بیارمش پایین؟

پینگ رو که جلوی اسم یارو نوشته تو گارنا.

Little Sparrow
20-06-2010, 11:39
می تونید بگید این چیز هایی که تو چت بازی می گن مخفف چیه؟هر کدوم رو بگین.
خیلی ممنون.

V i r u s e r
20-06-2010, 11:50
می تونید بگید این چیز هایی که تو چت بازی می گن مخفف چیه؟هر کدوم رو بگین.
خیلی ممنون.
قبلا گفتیم
GG : GoodGame
ff: سری جم کنید
ss: هیروی مقابل شما از لاینش اومده بیرون
lol: خنده ی زیاد

همینا دیگه

Little Sparrow
20-06-2010, 13:25
خیلی ممنون.بعدش من چطوری می تونم پرو بشم؟با AI یکم بازی کردم ولی نمیشه.نمی دونم چرا؟:41::19:
یکم در مورد کار با هیروی Rexxar توضیح میدید؟منظورم ایتم بندی.استراتژی و ...
خیلی ممنون.

depulso
20-06-2010, 16:37
DotA Allstars v6.67b Rev2c AI:
تغییرات:
1. Fixed the actual skill when Puck`s trying to use Dream Coil with scepter (last fix just added Dream coil to the scepter`s spells dream team).
2. Track`s buff was not visible when in range of tracked enemy
3. Track`s visual on enemy head was not disappearing after Track`s 30 sec end
4. Fixed Soul Steal channeling text in the tooltip
5. Added passive icon for Strygwyr's Thirst
6. Added passive icon for Plague
7. Fixed a rare Mac issue with shared Soul Ring
8. Fixed casting distance exploits with Skewer
9. Changed Soul Ring icon / added the new icon to the map
10. Nerubian Weaver: Added Hardened passive skill icon of the swarm bugs (BTNHardenedSkin.blp)
11. Nerubian Assasin: Added Missile Speed of Carrion Scarabs (undeadunitfunc)
12. Nerubian Assasin: Impale damage reduced from 80/160/230/300 to 80/140/200/260(6.67)
13. Game-wide sound gets muted when Global Silence is used (173422)
14. Fixed memory leak (6.67c) in Silence trigger. (tnx PhaseLock)
15. Curse of the Silent now displays a buff indicator
16. Bristleback - Warpath maximum stacks increased from 4 to 5
17. Fixed error in Broodmother`s item build - she was staying with Wraith and RoR at late end game. Now buys HoT and Linken`s Sphere
18. Fixed the prices of some recipes/items for the AI:
- Manta Style Recipe increased from 500 to 600
- Dagon Recipe decreased from 1350 to 1300
- Sange Recipe decreased from 800 to 750
- Yasha Recipe decreased from 800 to 750
19. Added some new items in Pugna`s item build (now he buys scepter... what a smart guy)
20. Fixed Mekansm not healing Visage's Familiars

depulso
20-06-2010, 19:38
ببخشید حواسم نبود تو پست قبلی لینکارو اشتباه زدم بفرمایید:

Diazepam
21-06-2010, 18:00
من برنامه Garena auto clicker رو ميخواستم...هموني كه موقع Join شدن تو روم خودش تند تند كليك ميكنه!

ممنون

Arrowtic
21-06-2010, 23:57
Garena Auto Clicker:

keb
22-06-2010, 09:17
خیلی ممنون.بعدش من چطوری می تونم پرو بشم؟با AI یکم بازی کردم ولی نمیشه.نمی دونم چرا؟:41::19:
یکم در مورد کار با هیروی Rexxar توضیح میدید؟منظورم ایتم بندی.استراتژی و ...
خیلی ممنون.

با ai نمیشه پرو شد. بهترین بوت به نظر من نورماله. واس پرو شدن باید با آدم بازی کنی. بوت خیلی بازیش تابلوه.

درمورد رکسار.

توی همون تاپیکی که تو امضام نوشتم هستش. (فعلا نیست ولی هرچه زودتر برات ردیف میکنم)

Little Sparrow
22-06-2010, 10:07
با ai نمیشه پرو شد. بهترین بوت به نظر من نورماله. واس پرو شدن باید با آدم بازی کنی. بوت خیلی بازیش تابلوه.

درمورد رکسار.

توی همون تاپیکی که تو امضام نوشتم هستش. (فعلا نیست ولی هرچه زودتر برات ردیف میکنم)
خیلی ممنون اقا کیان(اسم رو تو قسمت ساخت بازی دیدم:31:)اگه ممکنه در مورد Teraxex drow ranger هم توضیح بدید.
موفق باشید.

keb
22-06-2010, 10:44
خیلی ممنون اقا کیان(اسم رو تو قسمت ساخت بازی دیدم:31:)اگه ممکنه در مورد Teraxex drow ranger هم توضیح بدید.
موفق باشید.

چشم:40: اونم حتم:40:ا فعلا مشغول ساخت یه بازیم وقت تایپ ندارم. ولی فرصت گیر آوردم بقیه ی هیرو هارو هم مینویسم.

Arrowtic
22-06-2010, 11:44
آقا این کیان خودش از من آیتم میپرسه.
در ضمن کی میگه بهترین بوت نرماله؟؟(به غیر از تو؟!:27:)

cao-cao
22-06-2010, 12:21
بابا قرار نیست همه از اول همه چی رو بدونن خوب همه با پرسیدن یاد میگیرن
دیشب واسه انتی میج اواتار رفتیم دیگه ایلیدان نمیشه خیلی بد شد دیگه جذابیت نداره :دی

keb
23-06-2010, 08:35
sub-zero70 استاد ما تو دوتا. ما که کاره ای نیستیم.

به خاطر عده ای آدم بی فرهنگ تاپیک آموزش های دوتا رو بستن. شرمنده از همتون.

Amin.P30
23-06-2010, 23:08
sub-zero70 استاد ما تو دوتا. ما که کاره ای نیستیم.

به خاطر عده ای آدم بی فرهنگ تاپیک آموزش های دوتا رو بستن. شرمنده از همتون.

احتیاج به بستن تاپیک نبود...
بالاخره توی دوتا ایتم های زیاد و هیرو های زیاد موجب اختلاف نظر هایی میشه که هر کی تجربه ش بیشتر باشه به 100% نزدیک تره...
و تا بحث و تبادل نظر نباشه نمیشه به ایتم درست رسید...
هیچ کی هم نباید خودش رو علامه ... حساب کنه... اگر هم نظری داره با احترام به تفکر دیگران نظرشو بیان کنه..
حالا شما پست هاتون رو ویرایش کنید و شوخی های کوچیک را ازش اجتناب کنید...
اقا ALI هم اگر دیگه تکرار نشه تاپیک را باز خواهند کرد.
ممنون.

keb
24-06-2010, 10:37
صحیح. والا من که هیچی نمیدونم. هر چی میدونم مدیون sub-zero70 یه چندتا دیگه از دوستانم.:11:
اصلا ایشون بود گفت وارکرفتی هستو مپی به نام دوتا.:11:
کلا این dark^knight همیشه دلش دعوا میخواد فکر میکنه خیلی زورش زیاده. اگه ایشون اون گندکاری ها رو نمی کرد اصلا این طوری نمیشد:13:
راستی ما چی نوشتیم که ویرایش کنیم؟؟//؟؟//؟؟

Arrowtic
25-06-2010, 00:02
چاكرم.من كه تا آخر تابستون DotA رو ترك ميگم.(دليل:آشنا شدن با بازي جذاب Shaiya)
ميگن كه اسپل هاي اين فونيكس(هيروي جديد) كه ميخواد بياد شبيه اسلايره!و حتي يكي از اونا عين واسه اسلايره.(اميدوارم هيرو تقليدي نباشه.)

migmig-74
25-06-2010, 13:29
آموزش هیروی Goblin Techies رو بزارید.

prodoctornuke
26-06-2010, 11:17
بچه ها کسی میتونه واسم اکانت گلد گارنا تهیه کنه؟ بهم پخ بده

keb
26-06-2010, 11:33
بچه ها کسی میتونه واسم اکانت گلد گارنا تهیه کنه؟ بهم پخ بده

اگه دلار و حساب پول امریکا داری فقط مشخصاتو کامل کن و next بزن.

R.a.m.i.n
27-06-2010, 11:48
سلام
چطور میشه آنلاین بازی کنی ؟
من هستم.

Little Sparrow
27-06-2010, 21:20
می گم حالم از بعضی ادم ها تو این بازی به هم می خوره.اولا فقط بلدن به تازه وارد ها فحش بدن و سعی نمی کنن بهشون یاد بدن.
انگار که خودشون حرفه ای و پرو متولد شدن و یه زمانی هیچی بلد نبودن.اه.:13::2:

Tirion Fordring
27-06-2010, 23:51
از رو بیکاری میخوام بیام دوتا

فقط در حد 4-5 بار با یه نوب بازی کردم (خودم نوبم لول) :دی

اما dday زیاد بازی کردم با cyrex هم حرفه ای هستم (cyrex کلا حرفه ای لول) اما خب چیزی از کمبو های دو تا نمیدونم ... مثلا قوی ترین هیرو چیه ؟ agility ? منظور اینه قوی ترین توی agility چیه و از این جور سوالا

Majid_17_206
28-06-2010, 05:50
هیروی قوی و ضعیف توی دوتا وجود نداره...با هر هیرویی که بلد باشی بازی کنی میشه قویترین و با هر کدوم که بلد نباشی میشه ضعیف ترین...اگه میخوای دو تا رو درست یاد بگیری برو توی بازی Random- بزن که یه هیرو برات بیاد بعد برو یاد بگیر که این هیرو ایتم هاش چیه و چجوری باید باهاش بازی کنی...کلا باید بلد باشی که با همه ی هیرو ها بازی کنی
راستی دوستان این کنکور 4 روز دیگه تموم میشه نمیخواید تیم تشکیل بدید؟من که کل تابستون رو بیکارم

cao-cao
28-06-2010, 10:30
سلام
چطور میشه آنلاین بازی کنی ؟
من هستم.
برنامه garena رو دان کن مثل گیم نت بازی کن

می گم حالم از بعضی ادم ها تو این بازی به هم می خوره.اولا فقط بلدن به تازه وارد ها فحش بدن و سعی نمی کنن بهشون یاد بدن.
انگار که خودشون حرفه ای و پرو متولد شدن و یه زمانی هیچی بلد نبودن.اه.:13::2:
بیخیال همه نوبیم بالاخره دست بالا دست زیاده
cao-caox رو تو گارنا ادد کن بازی میکنیم بیخیال

از رو بیکاری میخوام بیام دوتا

فقط در حد 4-5 بار با یه نوب بازی کردم (خودم نوبم لول) :دی

اما dday زیاد بازی کردم با cyrex هم حرفه ای هستم (cyrex کلا حرفه ای لول) اما خب چیزی از کمبو های دو تا نمیدونم ... مثلا قوی ترین هیرو چیه ؟ agility ? منظور اینه قوی ترین توی agility چیه و از این جور سوالا
هروی قوی تو دوتا وجود نداره هر هرویی برداری بالاخره هرویی هست که بزنتش

هیروی قوی و ضعیف توی دوتا وجود نداره...با هر هیرویی که بلد باشی بازی کنی میشه قویترین و با هر کدوم که بلد نباشی میشه ضعیف ترین...اگه میخوای دو تا رو درست یاد بگیری برو توی بازی Random- بزن که یه هیرو برات بیاد بعد برو یاد بگیر که این هیرو ایتم هاش چیه و چجوری باید باهاش بازی کنی...کلا باید بلد باشی که با همه ی هیرو ها بازی کنی
راستی دوستان این کنکور 4 روز دیگه تموم میشه نمیخواید تیم تشکیل بدید؟من که کل تابستون رو بیکارم

این درسته که هروی خیلی قوی وجود نداره ولی بهتره با یه هرو کامل یاد بگیری بازی بیاد دستت رفلکست بره بالا بعد میتونی با همه بازی کنی مسلما با رفلکس پایین و نداشتن ای پی ام نمیتونی با هرو اینتله بازی کنی

keb
28-06-2010, 11:22
این موضوع که سرزش از 6 سال پیش که دوتا اومد و هنوز سرش بحثه هیچ وقت به نتیجه نمیرسه که کدوم هیرو قوی تره. در کل همه هیروها قوین ولی هیروی ضعیف وجود نداره ولی خودتون قضاوت کنین ursa warrior یا troll warlord یا dragon knight و بعضی هیروهای دیگه که انتی خیلی از هیرو ها هستند و تو بازی تک به تک میتونن شکستشون بدن با بقیه یه اندازه قدرت دارن؟؟؟

Little Sparrow
28-06-2010, 11:26
درسته همه ی هیرو ها قوین و هیرو ضعیف نداریم.به نظر من کار با یه هیرو رو خوب یاد بگیر کاملا باهاش اشنا بشو بعد برو سراغ یه هیرو دیگه.همه ی هیرو ها رو اینطوری خوب یاد می گیری.من خودم دارم با traxex drow ranger کار می کنم.

cao-cao
28-06-2010, 11:43
درسته همه ی هیرو ها قوین و هیرو ضعیف نداریم.به نظر من کار با یه هیرو رو خوب یاد بگیر کاملا باهاش اشنا بشو بعد برو سراغ یه هیرو دیگه.همه ی هیرو ها رو اینطوری خوب یاد می گیری.من خودم دارم با traxex drow ranger کار می کنم.
درو هروی سختیه میتونی با یه هروی اسونتر شروع کنی زودتر یاد بگیری
مثل پیتلرد
سنتر وارچیفت و ....

این موضوع که سرزش از 6 سال پیش که دوتا اومد و هنوز سرش بحثه هیچ وقت به نتیجه نمیرسه که کدوم هیرو قوی تره. در کل همه هیروها قوین ولی هیروی ضعیف وجود نداره ولی خودتون قضاوت کنین ursa warrior یا troll warlord یا dragon knight و بعضی هیروهای دیگه که انتی خیلی از هیرو ها هستند و تو بازی تک به تک میتونن شکستشون بدن با بقیه یه اندازه قدرت دارن؟؟؟

ببین دوست من از صفحه اول این تاپیک که بیای جلو همش بحث سر این بوده و هست
درسته تو یه سری پچ ها یه سری هرو باگ بودن و نمیشد زدشون واسه همینه که هی پچ جدید میاد و ایتمها هی عوض میشن
همین پیتلرد قبلن وقتی 6 میکرد هر کی تو دروازش بود رو با خودش میبرد واسه همین دشمنا که دنبالش میکردن 6 میکرد تو فانتین همه رو میکشت ولی تو پچهای بعدی اصلاح شد

Tirion Fordring
28-06-2010, 11:56
به نظر من skelleton king خیلی خوبه :دی دیروز چند دست باهاش بازی کردم ... علاوه بر اینکه خودش هیل میکنه unitaye فریندلی هم هیل میشند ..

cao-cao
28-06-2010, 12:01
به نظر من skelleton king خیلی خوبه :دی دیروز چند دست باهاش بازی کردم ... علاوه بر اینکه خودش هیل میکنه unitaye فریندلی هم هیل میشند ..

بله ولی با انتی میج به راحتی میشه زدش

Arrowtic
28-06-2010, 13:33
من كه هيروي اصليم فعلا Slark و Ogre Magi و Storm Spirit هستش.
به خصوص Storm.

keb
28-06-2010, 13:45
من كه هيروي اصليم فعلا Slark و Ogre Magi و Storm Spirit هستش.
به خصوص Storm.

هرکسی با این هیرو بازی کنه عاشقش میشه و میگه هیروی اصلیم اینه که راست هم میگه ولی هیچ وقت نمیتونه دربرابر کسی که واقعا هیروی اصلیش استورمه مقاومت کنه.

بله ولی با انتی میج به راحتی میشه زدش

آره اکلتون کینگ ان اولا که آدم بازی کنه میگه عجب هیروی قوی. اصلا آدم نمیمیره باهاش ولی راحت حتی بدون آنتی میج هم میشه راحت زدش.

Little Sparrow
28-06-2010, 14:47
اسکلت که فقط هیکله.من با همین traxex می زنمش.چرا کار با درو سخته؟یکم کار کنی اسون می شه.برای مثال من از لول 1 اش برای harass هیرو های طرف استفاده می کنم در اول بازی.اگه Melee باشن نونم تو روغنه و کاربردش در اواسط و اواخر می شه کند کردن دشمن و گرفتنش و finish کردنش.و کمک به دوستات که از هیرو های دشمن فرار می کنن.من از برای کند کردن دشمن و ایجاد راه فرار برای دوستم استفاده می کنم.سایلنس (لول 2) هم که می دونید به چه درد می خوره.معمولا نباید در ابتدای رویارویی با دشمن زدش ولی بعضی وقت ها اگه با لیچ در افتادی باید اول سایلنس کنی.دو لول اخر هم که درو رو یه غول شکست ناپذیر می کنن.
یه اموزش کوچیک دادم ها.:31:
موفق باشید.

akharwarbaz
28-06-2010, 17:04
برنامه garena رو دان کن مثل گیم نت بازی کن

بیخیال همه نوبیم بالاخره دست بالا دست زیاده
cao-caox رو تو گارنا ادد کن بازی میکنیم بیخیال

هروی قوی تو دوتا وجود نداره هر هرویی برداری بالاخره هرویی هست که بزنتش

این درسته که هروی خیلی قوی وجود نداره ولی بهتره با یه هرو کامل یاد بگیری بازی بیاد دستت رفلکست بره بالا بعد میتونی با همه بازی کنی مسلما با رفلکس پایین و نداشتن ای پی ام نمیتونی با هرو اینتله بازی کنی

سلام بدجوري هوس كردم بازي كنم داش سهراب .. ببينم ميتونم بازي رو گير بيارم يا نه !بگو كيا garena مياي يه دست بزنيم ياد قديما

Little Sparrow
28-06-2010, 18:38
می شه Command های بازی رو بگین؟

cao-cao
28-06-2010, 19:40
اسکلت که فقط هیکله.من با همین traxex می زنمش.چرا کار با درو سخته؟یکم کار کنی اسون می شه.برای مثال من از لول 1 اش برای harass هیرو های طرف استفاده می کنم در اول بازی.اگه Melee باشن نونم تو روغنه و کاربردش در اواسط و اواخر می شه کند کردن دشمن و گرفتنش و finish کردنش.و کمک به دوستات که از هیرو های دشمن فرار می کنن.من از برای کند کردن دشمن و ایجاد راه فرار برای دوستم استفاده می کنم.سایلنس (لول 2) هم که می دونید به چه درد می خوره.معمولا نباید در ابتدای رویارویی با دشمن زدش ولی بعضی وقت ها اگه با لیچ در افتادی باید اول سایلنس کنی.دو لول اخر هم که درو رو یه غول شکست ناپذیر می کنن.
موفق باشید.
نه دوست من ترکس انقدر هم خوف نیست طرف شما میلی هم که باشه میتونه راحت بزنتون دوست داری امتحان میکنیم من نایت استاکر وا میستم شما ترکس واستا
من اکثرا شبا تو جی جی هستم

سلام بدجوري هوس كردم بازي كنم داش سهراب .. ببينم ميتونم بازي رو گير بيارم يا نه !بگو كيا garena مياي يه دست بزنيم ياد قديما

به به ببین کی اینجا بابا ما کوچیکیم داشتی از اینجا رد میشدیم گفتیم یه سلامی عرض کنیم والا اکثر شبا 10:30 تا 12 هستم ولی هر وقت شما دستور بدی انلاین میشم به شرطی که اون ریپلیس پوک رو از سیستمت پاک کنی :31:

Tirion Fordring
28-06-2010, 19:51
من الان 1 ساعت میرم راندوم میزنم 2 به 2 :دی

راستی easy سخته یا insane ? خیلی بازیا بوده (مپ منظورمه) توی ai آسون از insane سخت تر بوده لول

Little Sparrow
28-06-2010, 19:53
نه دوست من ترکس انقدر هم خوف نیست طرف شما میلی هم که باشه میتونه راحت بزنتون دوست داری امتحان میکنیم من نایت استاکر وا میستم شما ترکس واستا
من اکثرا شبا تو جی جی هستم

من که نگفتم خیلی خوبه.اتفاقا خیلی هم fragile هست دو سه تا کمبو بزنی روش می میره.کلا هر هیرو ای مزایا و معایبی داره.تازه من نوبم شما کاملا حرفه ای و پرو هستی و به همراه چند نفر دیگه تاپیک رو می چرخونید.من که چیزی نیستم.

saeidviolonist
28-06-2010, 22:01
مسابقات ESWC بزودی در کشور فرانسه آغاز میشه. از ایران هم تیم Reborn به این رقابت ها اعزام شده.

این هم جدول بازی ها :

Tirion Fordring
29-06-2010, 01:14
اینا خیلی حرفه ای هستند ؟ :دی

میگم مثل اینکه دوتا از wow بزرگ تره ها ... هیچکس واسه wow مسابقه نزده

keb
29-06-2010, 09:45
موفق باشید.

حرفه ای بودن باهاش سخته. همه با demon کیل میدن ولی یکی 30 تا یکی 10 تا.

Little Sparrow
29-06-2010, 09:52
ایدی من تو گارینا:sorooush
نوب هستم از الان گفته باشم.:11:

akharwarbaz
29-06-2010, 12:03
به به ببین کی اینجا بابا ما کوچیکیم داشتی از اینجا رد میشدیم گفتیم یه سلامی عرض کنیم والا اکثر شبا 10:30 تا 12 هستم ولی هر وقت شما دستور بدی انلاین میشم به شرطی که اون ریپلیس پوک رو از سیستمت پاک کنی

بابا اين حرفا چيه سهراب جان .ما مخلصيم D: والا فعلا بازي رو گير اوردم اين پچ 1.24b رو دارم ميگيرم امشب به احتمال زياد بيام منم .

arashbi2
29-06-2010, 23:07
منم arashbi2 هستم و به شدت نوب میباشم در دوتا (( کلا تخصص من wow و بازی x hero sige و tree tag و ایناست :دی ))

kasra_khan2003
29-06-2010, 23:54
دوستان یه مپ هـک واسه نسخه ی 6.66 میخوام.

برای تست میخوام.

اگه کسی داره لطف کنه.

arashbi2
30-06-2010, 08:41
بچه ها cp یعنی چی میگن اول cp کن

Dark^Knight
30-06-2010, 09:20
CP مخفف Check Ping هست .
بچه جاتون خالی دیشب با آقا حجت و آقا سروش زدیم . خیلی خندیدیم .
ساعت 12 شب :31:

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

اسمم تو گارنا : !Rey!

akharwarbaz
30-06-2010, 10:23
ID من
omen^rax

cao-cao
30-06-2010, 11:26
ID من
omen^rax

بالاخره ریختی اره
شبا تو هاست haji هستم رووم 4 اگه خواستی بگو خودم های لول هاست بشم یا بیا همون رووم 4
راستی ادد کن فک کنم تو ادد لیست نیستی شب از 9 به بعد هستم ولی 10:30 تا 12 100% هستش

akharwarbaz
30-06-2010, 15:00
بالاخره ریختی اره
شبا تو هاست haji هستم رووم 4 اگه خواستی بگو خودم های لول هاست بشم یا بیا همون رووم 4
راستی ادد کن فک کنم تو ادد لیست نیستی شب از 9 به بعد هستم ولی 10:30 تا 12 100% هستش

سلام اره ديشب بودم . من فك كردم تو Add list هم هستي برا همين نيگا كردم كسايي كه ان بودن نبودي فك كردم افي . نميدونم چرا قبلن بودي ها :دي . الان ادد كردمت. امشب هم به احتمال زياد ميام :11: ولي مشكلي كه دارم اينه كه اينترنتم قاط زده . خدا كنه تا شب درس شه

bagher_mo68
30-06-2010, 20:30
دوستان من تازه متوجه این Garena شدم و تازه باهاش شروع کردم اما تو هر رومی که میرم هیچ سروری پیدا نمیشه پچم هم 1.24 هست.

به خاطر پچمه که هیچ سروری پیدا نمیکنم ؟!!

بعد یه سوال دیگه همه DDay و dota allstars و ... بازی میکنن ؟!!! یعنی حالت عادی Warcraft و بازی نمیکنن ؟!

cao-cao
30-06-2010, 21:16
دوستان من تازه متوجه این Garena شدم و تازه باهاش شروع کردم اما تو هر رومی که میرم هیچ سروری پیدا نمیشه پچم هم 1.24 هست.

به خاطر پچمه که هیچ سروری پیدا نمیکنم ؟!!

بعد یه سوال دیگه همه DDay و dota allstars و ... بازی میکنن ؟!!! یعنی حالت عادی Warcraft و بازی نمیکنن ؟!

شما پچتون هم خونی نداره واسه همینه کسیو نمیبینین البته باید دید کدوم رووم میرید
چرا دیدم وار ریس بازی کنن ولی کم

bagher_mo68
30-06-2010, 21:18
شما پچتون هم خونی نداره واسه همینه کسیو نمیبینین البته باید دید کدوم رووم میرید
چرا دیدم وار ریس بازی کنن ولی کم

اکثراً مثکه 1.23 هستن آره ؟

بعد یه سوال فنی : RPG چیه TFT چیه !!

مرســــی :11:

new evil
30-06-2010, 21:52
من تازه اکانت ساختم ای دی من RnewEvil
یه نفر اسم منو برای خودش گذاشته بود نامرد مجبور شدم آر(Real) بزارم اولش :دی
چطوری باید Check Ping کرد؟
یه سوال دیگه تونل چیه؟
راستی من تازه دارم از نوب بودن در میام دارم لول 3 میشم
قبلا یارام میگفتن اویل نووووبه حالا می گن نخودیه
کیف کنید سرعت پیش رفتو :دی
من بیشتر صبحا ساعت 11 به بعد توی گیمنت توی روم 5 بازی می کنم
اگه نوب دیگه ای اینجا وجود داره بیاد ا با هم یه بازی بزنیم

bagher_mo68
01-07-2010, 01:55
دوستان من هروقت توی بازی هایی که هاستشون ایرانی Join میشه بلافاصله بعد از Load شدن بازی این ارور رو میده : You Were Disconnected

خودم سرچیدم دیدم میگن باید پچ 2.24e رو دانلود کنی که من پچم همینه!!! و با هاستهاس خارجی هم مشکل ندارم،

کسی میدونه قضیه چیه ؟!!

Tirion Fordring
01-07-2010, 02:06
اگه نوب دیگه ای اینجا وجود داره بیاد ا با هم یه بازی بزنیم

من نوبم اما از خیلی گذشته :دی اصلا نمیدونم آیتم و اینا چی بذارم . فقط میدونم باید توش باید base طرفو بزنی لول

---------- Post added at 03:05 AM ---------- Previous post was at 03:03 AM ----------

بچه ها چرا کلا کسی dday بازی نمیکنه ؟

من dday یه خورده واردم . هرچی باشه وارد تر از dota هستم تو اون !

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:05 AM ----------

یه مشکل من dday نمیتونم بزنم judgmeft 20.0b
میسازم وقتی میره تو مپ (تو آنلاین) صفحه select game رو میاره . یعنی وقتی انتخاب میکنی که بسازه یهو برمیگرده جای اول

مشکل پچه ؟؟

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:06 AM ----------

یه مشکل من dday نمیتونم بزنم judgmeft 20.0b
میسازم وقتی میره تو مپ (تو آنلاین) صفحه select game رو میاره . یعنی وقتی انتخاب میکنی که بسازه یهو برمیگرده جای اول

مشکل پچه ؟؟

Little Sparrow
01-07-2010, 08:17
دوستان من هروقت توی بازی هایی که هاستشون ایرانی Join میشه بلافاصله بعد از Load شدن بازی این ارور رو میده : You Were Disconnected

خودم سرچیدم دیدم میگن باید پچ 2.24e رو دانلود کنی که من پچم همینه!!! و با هاستهاس خارجی هم مشکل ندارم،

کسی میدونه قضیه چیه ؟!!
مشکل از پچته.تو 1.24e داری ولی ایران همه 1.24b دارن.به خاطر همین با خارج می تونی بازی کنی.خارجی ها همه اپدیت و بروز هستن ایران هنوز کسی اپدیت نکرده.البته پیشنهاد من اینه که 1.24e رو نگه دار.چون ایران یه روزی بالاخره اپ می کنه.تا اون موقع می تونی از 1.24e برای تماشای ریپلی های خارجی ها استفاده کنی.

SmRs_Bamb
01-07-2010, 08:44
شما که خیلی bug هستین بابا.چه جوری اینقدر بازیتون خوب شد؟:31:

SmRs_Bamb
01-07-2010, 09:00
تو که lvl 3 چرا روم 5 بازی می کنی؟
برو روم 3 dg

bagher_mo68
01-07-2010, 10:51
مشکل از پچته.تو 1.24e داری ولی ایران همه 1.24b دارن.به خاطر همین با خارج می تونی بازی کنی.خارجی ها همه اپدیت و بروز هستن ایران هنوز کسی اپدیت نکرده.البته پیشنهاد من اینه که 1.24e رو نگه دار.چون ایران یه روزی بالاخره اپ می کنه.تا اون موقع می تونی از 1.24e برای تماشای ریپلی های خارجی ها استفاده کنی.

ممنون از راهنماییت، من نصب نشدش هم ندارم اصلاً نمیتونم ورژن پچم رو بیارم پایین.

بازم متشــــــکرم :11:

SmRs_Bamb
01-07-2010, 11:15
یه پچ سوئیچر بگیر کارت حله.

SmRs_Bamb
01-07-2010, 11:23
یه پچ سوئیچر بگیر کارت حله.:46:

bagher_mo68
01-07-2010, 11:31
یه پچ سوئیچر بگیر کارت حله.:46:

از کجا ؟

لینک داری برام بزاری ؟:11:

Little Sparrow
01-07-2010, 11:51
تو همین تاپیک هست.اقا امین گذاشتن.

bagher_mo68
01-07-2010, 12:07
تو همین تاپیک هست.اقا امین گذاشتن.

ممنون :11:

من باید Switcher 1.24b رو دانلود کنم دیگه ؟

Little Sparrow
01-07-2010, 12:19
اره.درسته.اگه ورژن سویچر داری فقط باید همون فایل پچ مخصوص ورژن سویچر رو دانلود کنی.اگه کلا ورژن سویچر نداری باید برنامه رو هم دانلود کنی.دقت کن فایل پچ اصلی 1.24bرو دانلود نکنی.بلکه پچ مخصوص ورژن سویچر 1.24b رو دانلود کنی.
(اصلی 50 مگابایته مال ورژن سویچر 30 مگابایت)

bagher_mo68
01-07-2010, 12:21
اره.درسته.اگه ورژن سویچر داری فقط باید همون فایل پچ مخصوص ورژن سویچر رو دانلود کنی.اگه کلا ورژن سویچر نداری باید برنامه رو هم دانلود کنی.دقت کن فایل پچ اصلی 1.24bرو دانلود نکنی.بلکه پچ مخصوص ورژن سویچر 1.24b رو دانلود کنی.
(اصلی 50 مگابایته مال ورژن سویچر 30 مگابایت)

گرفتم چی میگی، دستت درد نکنه :11:

Little Sparrow
01-07-2010, 12:42
خواهش می کنم.:10:
اقایون من یه سوال پرسیدم که command های درون بازی رو بگین.میشه جواب بدین؟ممنون.

saeidviolonist
01-07-2010, 12:48
مسابقات ESWC آغاز شد. تیم Reborn از ایران در اولین بازی خودش تیم CNB از برزیل رو شکست داد.

منظورت Mode های بازی هست؟

ap = all pick
rd = random draft
sd = single draft
sp = shuffle players
om = only mid
nb = no bot
nt = no top
ar = all random
so = switch on
np = no power ups
sh = same hero
hhn = hide hero name

فعلا همینا رو حضور ذهن داشتم. اگه منظورت همینا بود.

Little Sparrow
01-07-2010, 15:56
خیلی ممنون.

saeidviolonist
01-07-2010, 23:26
متاسفانه تیم Reborn از دور مسابقات ESWC حذف شد. :41:

Amin.P30
02-07-2010, 22:11
دوستانی که به پچ و ایتم نیاز دارن میتونن به اینجا مراجعه کنند..

خودم بزور پیداش کردم توی این همه پست..:31::40:

man war
03-07-2010, 10:44
سلام د.ستان قزیه تیم چیه؟؟ من تازه متوجه این تاپیک شدم به همین دلیل در جربان نیستم

p30 هم تیم داره؟؟

keb
03-07-2010, 10:52
دوستانی که به پچ و ایتم نیاز دارن میتونن به اینجا مراجعه کنند..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودم بزور پیداش کردم توی این همه پست..:31::40:

چون دکمه ی تشکر وجود نداره تشکر دستی میکنم:11::40:

Sharingan
03-07-2010, 11:15

F9 رو بزن و به قسمت commands یا map info برو. حتما در خود مپ نرمال باشه نه AI.

saeidviolonist
03-07-2010, 16:47
سلام د.ستان قزیه تیم چیه؟؟ من تازه متوجه این تاپیک شدم به همین دلیل در جربان نیستم

p30 هم تیم داره؟؟

قضیه* تیم اینه که تیم اول ایران (Reborn) در مسابقات جهانی بازی های کامپیوتری در پاریس با 1 پیروزی و 2 شکست از دور رقابت ها حذف شد.

akharwarbaz
03-07-2010, 17:04
قضیه* تیم اینه که تیم اول ایران (Reborn) در مسابقات جهانی بازی های کامپیوتری در پاریس با 1 پیروزی و 2 شکست از دور رقابت ها حذف شد.

واقعا بايد خسته نباشيد گفت بهشون با اون بازي هاي افتضاح.. اون تيمي هم كه بردن واقعا تيم بد و بدون كار گروهي بود فك كنم بار اولشون بود دوتا بازي ميكردن :27:... واقعا اون چه pick ي بود جلوي تيم بزرگي مثل lost خدا ميدونه !!:13:

man war
03-07-2010, 17:15
دوستاب من ندبدم میشه ریپلی بازی شونو بهم بدین

akharwarbaz
03-07-2010, 18:03

بهترين سايت براي دانلود ريپلي هاي بازي ها

دنبال بازي هاي تيم "reborn " بگرد و دانلود كن..پچتم بايد 1.24e باشه :20:

saeidviolonist
03-07-2010, 21:47

این لینک بازی Reborn در برابر CNB از برزیل که تنها برد تیم ایران رو رقم زد :

این هم لینک بازی با LOST که از بازیکنانی همچون Loda , Misery , Pajjckat و ... بهره میبرد.

و این هم لینک بازی آخر با تیم OK که در واقع یک افتضاح بود :

برای دانلود از این سایت احتمالا باید عضو بشین. ولی حتما این کار رو بکنید پشیمون نمیشید.

Mahdi_298
04-07-2010, 01:21
سلام
من وقتی بازیم رو به 1.24bیا1.24eارتقا می دم نقشه دوتا برام باز نمی شه و وسط لودینگ از بازی می پره بیرون ولی بقیه نقشهای بازی مشکلی نداره و راحت باز می شه وقتیی 1.2هم هست مشکلی نداره و راحت دوتا رو باز می کنه من از نقشه های 6.67 6.67c 6.37 استفاده کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد کسی می دونه مشکل از چیه

saeidviolonist
04-07-2010, 05:46
باید بری بازی سالم رو از یه گیم نت بگیری. اینی که الان داری سالم نیست حتما یه نقصی داره.

Amin.P30
04-07-2010, 08:29
چون دکمه ی تشکر وجود نداره تشکر دستی میکنم:11::40:
ممنون..
انگار همین دکمه رو هم برداشتن...:2:

keb
04-07-2010, 09:45
ممنون..
انگار همین دکمه رو هم برداشتن...:2:
چون پستا شمارش نمیشه یه خورده اسپم بزنیم:31:
خواهش میکنم. آره والا. واسه چی ورداشتن خدا میدونه.:2:

cao-cao
04-07-2010, 11:18
دوستان پچ کپی پیستی 1.24 e رو کس نداره نمیخوام نصبی باشه

man war
04-07-2010, 14:52
دوستان برای بازی {مسابقات جهانی } باید برن اون کشور یا از اینجا با اینترنت وصل میشن و بازی میکنن؟

cao-cao
04-07-2010, 15:06
میرن اونجا بازی میکنن

saeidviolonist
05-07-2010, 00:06
دوستان پچ کپی پیستی 1.24 e رو کس نداره نمیخوام نصبی باشه

از اینجا دانلود کن :

برای مشاهده کل پچ ها از لینک زیر استفاده کن :

Amin.P30
05-07-2010, 07:56
چون پستا شمارش نمیشه :31:
خواهش میکنم. آره والا. واسه چی ورداشتن خدا میدونه.:2:
مگه اینجا هم پستا شمارش نمیشه...!؟!!:10:

لژیون سوزان
05-07-2010, 09:15
بازیهای آنلاین و شبکه ای کلیه تاپیک ها و مباحث در مورد بازی های آنلاین و بازی های شبکه ای در این زیرشاخه صورت میگیرد [ شمارش پست ها : خاموش ]

keb
05-07-2010, 09:42
مگه اینجا هم پستا شمارش نمیشه...!؟!!:10:

نه مگه نخوندی:
بازیهای آنلاین و شبکه ای کلیه تاپیک ها و مباحث در مورد بازی های آنلاین و بازی های شبکه ای در این زیرشاخه صورت میگیرد [ شمارش پست ها : خاموش ]

درضمن من هرچی پست میزارم حساب نمیشه. یه دونه از زیر شاخه های بازی های آنلاین و شبکه ای فقط پست شمار داره.

Amin.P30
05-07-2010, 12:20
نه مگه نخوندی:

درضمن من هرچی پست میزارم حساب نمیشه. یه دونه از زیر شاخه های بازی های آنلاین و شبکه ای فقط پست شمار داره.
توجه نکرده بودم...
عجیبه..:18:
پس دیگه اینجا نیام.:31:

cao-cao
05-07-2010, 12:37
از اینجا دانلود کن :

برای مشاهده کل پچ ها از لینک زیر استفاده کن :

فیل .. نهنگه...

saeidviolonist
05-07-2010, 14:04
فیل .. نهنگه...

بر پدر و مادر و خاندان اینا لعنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.Fire
10-07-2010, 22:15
سلام همگی
آقا من امروز بازیرو ردیف کردم دوباره بعد از مدت ها ولی یه جورایی یادم رفته آیتما و ترکیباشونو :18:
کسی اینجا یه رهنمای خوب میشناشه؟

keb
11-07-2010, 10:18
سلام همگی
آقا من امروز بازیرو ردیف کردم دوباره بعد از مدت ها ولی یه جورایی یادم رفته آیتما و ترکیباشونو :18:
کسی اینجا یه رهنمای خوب میشناشه؟

هیرو تو بگو. ببیننم چی کار میتونم بکنم:31:

Arrowtic
11-07-2010, 10:28
شما سوالتو بگو جواب بديم.

A.Fire
11-07-2010, 10:55
هیرو تو بگو. ببیننم چی کار میتونم بکنم

شما سوالتو بگو جواب بديم.
راستش هیروی خاصی ندارم(دارم ولی با اونا بلدم بازی کنم آیتم هاشونو یادمه:31:)من میخواستم از اولین هیرو شروع کنم برم جلو که با همشون بلد باشم بازی کنم. پیشنهادی چیزی؟

keb
11-07-2010, 11:08
راستش هیروی خاصی ندارم(دارم ولی با اونا بلدم بازی کنم آیتم هاشونو یادمه:31:)من میخواستم از اولین هیرو شروع کنم برم جلو که با همشون بلد باشم بازی کنم. پیشنهادی چیزی؟

یعنی چی؟ خوب باید بگی هیروت چیه تا آیتم بندیش رو گیم بهت.

A.Fire
11-07-2010, 11:22
یعنی چی؟ خوب باید بگی هیروت چیه تا آیتم بندیش رو گیم بهت.
من فردا بازیرو شروع میکنم بعد آیتم بندی هارو میپرسم. اگه آیدیه چند نفرو تو گرنا داشته باشم بهتره اونجا میشه چت کرد.

man war
11-07-2010, 12:02
برو gamekhor.ir ترکیب مپ 62 فک کنم داره

lord arthas
11-07-2010, 13:31
من میگم از viper شروع کن براشم ایتم agiltty و vangard و sangeyasha و butterfly ببند

keb
12-07-2010, 10:06
من میگم از viper شروع کن براشم ایتم agiltty و vangard و sangeyasha و butterfly ببند

آیتم هاای viper از نظر خودم:
Power Treads - Vanguard - Assualt - Monkey King Bar - Butterfly - Critical

new evil
12-07-2010, 11:32
monkey & critical تایید میشن :دی
بچه ها من دیال اپ دارم و وقتی انلاین می زنم توی بازی بعضی مواقع لگ مبده بعضی وقت ها نمیده
برای کم کردن لگ و یه پینگ خوب نرم افزاری تیو اپی چیزی نیست نصب کنیم؟!!
من بازیم خوبه ولی اینترنت پر سرعت ندارم !!!

keb
12-07-2010, 11:39
monkey & critical تایید میشن :دی
بچه من دیال اپ دارم و وقتی انلاین می زنم توی بازی بعضی مواقع لگ مبده بعضی وقت ها نمیده

ده خوب خودت میگی اینترنت پرسرعت ندارم. به خاطر همین لگ میده.

new evil
12-07-2010, 17:49
ده خوب خودت میگی اینترنت پرسرعت ندارم. به خاطر همین لگ میده.
برادر منظور من اینکه مثلا راهی وجود داره که پیگ را کاهش بده مثل این

keb
13-07-2010, 11:25
برادر منظور من اینکه مثلا راهی وجود داره که پیگ را کاهش بده مثل این

نه من که راه حلی بلد نیستم. ممکنه مشکل از روم باشه. دوتا روم 2 و 3 معمولا پرن همیشه. بخوای بازی کنی سرعت میاد پایین.

A.Fire
13-07-2010, 21:33
آقا این چه وضعشه فروم واسه من بالا نمیومد تو این 2 روز :13:

برو gamekhor.ir ترکیب مپ 62 فک کنم داره
من با Crystal شروع کردم این سایته میگه آیتماش Aganim scepter, Boots of travel, Dagger of scape, King bar, Hex, heart black. تایید میشه؟ (راستی اینارو که وقت نمیکنی بگیری همشو گرونه. اگه 5v5 بازی کنی تکلیف چیه؟

بچه من دیال اپ دارم و وقتی انلاین می زنم توی بازی بعضی مواقع لگ مبده بعضی وقت ها نمیده
اینو امتحان کن:

این برنامه یه سری نرم افزار هایی رو که سیستمتو کند میکنن میبنده که سرعتت بره بالاتر وقتی بازی میکنی. برنامه رو باز کن بعد Switch to gaming mode رو بزن. بعد یه صفحه دیگه باز میشه ازت میپرسه اگه میخوای یه سری نرم افزار های دیگه رو مثل Y msngt, Skype و آنتی ویروستو هم غیر فعال کنی که دیگه میل خودته ولی اگه نخواستی Skip رو بزن. بعد minimize کن و بازیتو شروع کن. بعد که بازیت تموم شد دوباری برنامه رو باز کن Switch to normal mode رو بزن.

Amin.P30
13-07-2010, 22:24
icefrog انگاری خیلی سخت داره روی 6.68 کار میکنه.
4& 5 تا هیروی جدید.
یه سیستم پول و خرید جدید.و...

Little Sparrow
14-07-2010, 11:15
icefrog انگاری خیلی سخت داره روی 6.68 کار میکنه.
4& 5 تا هیروی جدید.
یه سیستم پول و خرید جدید.و...
جدا؟میشه لینک خبر ها و کلا هر چیزی که در موردش اومده رو بدین؟کلا اصلا خبراش کجا میاد؟

Amin.P30
14-07-2010, 11:20
هیرو 2 تا که حتما داره....یه جا خوندم 4 تا یا 5 تا داره.
سیستم پولش هم خیلی جالب و با حاله.

6.68 - Aggression

I've confirmed that there were new heroes coming in 6.68, but there are also some new features coming. Here is a preview of a new gold mechanic that introduces the concept of Reliable vs Unreliable Gold.

"Reliable Gold" - Any bounty you get from hero kills or from the extra "aoe kill gold" bonus (feature from few patches ago) is added to your Reliable Gold pool.

"Unreliable Gold" - It is everything else (creep kills, neutrals, etc).

Dying can only take away gold from your Unreliable Gold pool and not from your Reliable Gold. Buying items uses up your Unreliable Gold first before using your Reliable Gold.

An example: You have 910 total gold (500 Unreliable, 410 Reliable). If you buy Boots of Speed, you'll have 410 total gold left (0 Unreliable, 410 Reliable). However, if you bought Chainmail, you would have 360 Reliable Gold left.

The process is seamless to the user, you won't have to do anything extra to make it work. Your total gold is still displayed in the same place. Your Reliable Gold is displayed in your scoreboard title.

This is a new experimental idea that may be adjusted and tweaked over time depending on feedback and results after it is released. As always, let me know anything you want to see in future versions.

farzan311
14-07-2010, 11:28
سلام دوستان من چند بار این وارکرفت رو دانلود کردم ولی هیچ کدومش مپ های dota رو باز نمیکرد میشه بگید از کجا میتونم نسخه ای اخرش که اینارو باز میکنه دانلود کنم ممنون:11:

Amin.P30
14-07-2010, 11:35
سلام دوستان من چند بار این وارکرفت رو دانلود کردم ولی هیچ کدومش مپ های dota رو باز نمیکرد میشه بگید از کجا میتونم نسخه ای اخرش که اینارو باز میکنه دانلود کنم ممنون:11:
پچ سویچر 1.24B را از پست زیر دانلود کن.
در محل نصب بازی کپی کن.
بعد به 1.24B تبدیلش کن.
1.24 E جدیدشه که بهتره همون 1.24 B رو بگیری.

L.A.M.P.A.R.D
14-07-2010, 13:04
هیرو 2 تا که حتما داره....یه جا خوندم 4 تا یا 5 تا داره.
سیستم پولش هم خیلی جالب و با حاله.

6.68 - Aggression

I've confirmed that there were new heroes coming in 6.68, but there are also some new features coming. Here is a preview of a new gold mechanic that introduces the concept of Reliable vs Unreliable Gold.

"Reliable Gold" - Any bounty you get from hero kills or from the extra "aoe kill gold" bonus (feature from few patches ago) is added to your Reliable Gold pool.

"Unreliable Gold" - It is everything else (creep kills, neutrals, etc).

Dying can only take away gold from your Unreliable Gold pool and not from your Reliable Gold. Buying items uses up your Unreliable Gold first before using your Reliable Gold.

An example: You have 910 total gold (500 Unreliable, 410 Reliable). If you buy Boots of Speed, you'll have 410 total gold left (0 Unreliable, 410 Reliable). However, if you bought Chainmail, you would have 360 Reliable Gold left.

The process is seamless to the user, you won't have to do anything extra to make it work. Your total gold is still displayed in the same place. Your Reliable Gold is displayed in your scoreboard title.

This is a new experimental idea that may be adjusted and tweaked over time depending on feedback and results after it is released. As always, let me know anything you want to see in future versions.

میشه یکی ترجمه کنه ؟ :دی

farzan311
14-07-2010, 20:20
پچ سویچر 1.24B را از پست زیر دانلود کن.
در محل نصب بازی کپی کن.
بعد به 1.24B تبدیلش کن.
1.24 E جدیدشه که بهتره همون 1.24 B رو بگیری.

این میتونه تمام ورژن های وارکرفت رو تبدیل کنه؟

Arrowtic
14-07-2010, 21:45
از هر پچي كه بخواي به پچي كه تو پوشش ريختي ميتونه برات تبديل كنه.

Amin.P30
17-07-2010, 05:55
6.67 >>>c omg v 1.04 unofficial:

new evil
17-07-2010, 09:34
این برنامه یه سری نرم افزار هایی رو که سیستمتو کند میکنن میبنده که سرعتت بره بالاتر وقتی بازی میکنی. برنامه رو باز کن بعد Switch to gaming mode رو بزن. بعد یه صفحه دیگه باز میشه ازت میپرسه اگه میخوای یه سری نرم افزار های دیگه رو مثل Y msngt, Skype و آنتی ویروستو هم غیر فعال کنی که دیگه میل خودته ولی اگه نخواستی Skip رو بزن. بعد minimize کن و بازیتو شروع کن. بعد که بازیت تموم شد دوباری برنامه رو باز کن Switch to normal mode رو بزن.
ممنون دوست عزیز ولی این نرمافزار سیستم را برای اجرای بهتر بازی های سنگین تقویت می کنه
کارش کاهش پینگ نیست !!!!

Arrowtic
19-07-2010, 09:45
میشه یکی ترجمه کنه ؟ :دی
تا اين جايي كه من فهميدم دو نوع سيستم پول داريم:
Reliable : پول هايي كه از كشتن هيروها و aoe كيل ها به دست ميان و در Scoreboard شما نمايش داده ميشن.
Unreliable:گلد هايي كه از كشتن كريپ جنگل و كريپ معمولي به دست مياد هر وقت بميري پول از اين ها كسر ميشه فقط.
برا خريد آيتم هم اول از Unreliable و اگه تموم شد از اون يكي كسر ميشه.مثلا شما 910 گلد داري كه 410 تا Reliable و 500 تا Unreliable هستن.اگه Boots Of Speed بخري درنهايت فقط 410 تا Reliable خواهي داشت.

mahdibozorg
19-07-2010, 19:09
سلام دوستان :

لطفا کسی درباره واژه کنگر و فارمر توضیح بده

keb
20-07-2010, 11:02
سلام دوستان :

لطفا کسی درباره واژه کنگر و فارمر توضیح بده

ساده بگم گنگر یعنی کسی که به یه نفر هی گیر بده هی بزنتش.
فارمر یعنی کسی که بره هی جنگل کریپ جنگلی بزنه.

Arrowtic
20-07-2010, 18:40
ب فارم كردن Greed كردن هم ميگن.

mahdibozorg
20-07-2010, 20:19
دوستان

لول 6 orgi magi

مولتی کست هستش میخواسنم بدونم چه آیتمی یا کار خاصی باعث میشه لول 1 و 2 مولتی کست بخوره و آیا ایتم دگون آبی

تاثیری در مولتی کست خوردن داره یا نه

Arrowtic
20-07-2010, 21:17
1.اسپل ها رو موقع درست بزن شانست بهتر ميشه!
2.نه.تاثير نداره.

sajjad_setam
22-07-2010, 16:02
بچه ها یه باگ یاد گرفتم که تو اون خیلی راحت می تونید با morph روشان رو بزنید
هر کی خواست بگه تا بهش بگم:27:

keb
22-07-2010, 18:25
بچه ها یه باگ یاد گرفتم که تو اون خیلی راحت می تونید با morph روشان رو بزنید
هر کی خواست بگه تا بهش بگم:27:

بگو اگه سرکاری نیست.

mahdibozorg
22-07-2010, 21:43
عزیز

دوستمون راست میگه تو 6.67c با morphiling لول 1 میتونید روشان را بزنید حتی بدون آیتم ولی طول میکشه روشان به شما

اصلا اتک نمیده فیلمش تو youtube

Arrowtic
22-07-2010, 21:45
لينك فيلمشو بده فقط يوتوب نباشه.

Amin.P30
23-07-2010, 15:09
این باگ رو که خوده icefrog قبلا گفته بود. تقریبا 1 ماه پیش یا شاید بیشتر.اما من تست نکردم.

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

اینم 4 تا تغییر جدید در مپ 6.68:
The new update is very close to being ready. There will be new heroes, items and lots of balance improvements.

1- Captains Mode: There is a new ban and pick system for CM in 6.68. Instead of 4 bans and then 5 picks, now it is 3 bans and then 3 picks followed by 2 bans and 2 picks. Information about the exact drafting order will be detailed in the changelog.
2- A new basic item, Orb of Venom:

3- Tiny with a new ability he gains from Aghanim's Scepter:

4- Kinetic Field, an ability on one of the new heroes:

*Ali*
23-07-2010, 23:58
دوستان ، توی ویندوزهای 64 بیت نمیشه پچ بازی رو نصب کرد ؟

Arrowtic
24-07-2010, 07:36
فكر نمي كنم ولي مطمئن نيستم چون اينجور ويندوزي نداشتم.الآن رفقا جوابتو ميدن.:46:

keb
24-07-2010, 10:57

نمیشه. فکر هم نکنم اصلا بازی بیاد. چون وارکفت 32 بیتیه.

*Ali*
24-07-2010, 14:26
بازیم که اجرا میشه . فقط وقتی پچ رو باز میکنم این ارور میاد که :

Amin.P30
24-07-2010, 16:52
من روی win 7 32 bit با پچ سویچر تست کردم.مشکلی نداره.
بهتره از پچ سویچر استفاده کنی.

FerineFast
24-07-2010, 17:05
من روی win 7 32 bit با پچ سویچر تست کردم.مشکلی نداره.
بهتره از پچ سویچر استفاده کنی.

فکر کنم منظورش 64 بیت بود!

احتمالش هست حتی بعد از نصب با VS هم موقع لود بپری در هر صورت اگه اینجوری شد اینجا حتما بگو!

+

شما هیچ جوری نمیتونی درستش کنی

وقتی میگه بازی اجرا میشه یعنی با 64 بیت ورژن قبلی مشکل ندارند مشکل با پچ هاست!!

keb
24-07-2010, 17:25

این ویندوز سون یه دونت سند خالی بنویسه آدم بهتر میفهمه عیب از چیه.

شما هیچ جوری نمیتونی درستش کنی.
کلا هیچ نرم و افزار و سخت افزار 32 بیتی بر روی سیستم 64 بیتی کار نخواهد کرد.

از من میشنوی بیخیال 64 بیتی شو. هیچ برنامه ای نمیتونی اجرا کنیا بعدها.

akharwarbaz
24-07-2010, 20:05
سويچر بگير مشكلت حل ميشه

Amin.P30
25-07-2010, 05:11
6.67 c omg v 1.04 h:

Amin.P30
26-07-2010, 07:31
خوب بالاخره یه ویدیو از 6.68 اومد.
توش pheonix نیست و قراره در مپ جدید تر بیاد.
اما هیروهای جدید دیگا ای هستند.فکر کنم5 تا هستن.
برید حال کنید.

[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدhd version:

Teknesian
26-07-2010, 11:07
این ویندوز سون یه دونت سند خالی بنویسه آدم بهتر میفهمه عیب از چیه.

شما هیچ جوری نمیتونی درستش کنی.
کلا هیچ نرم و افزار و سخت افزار 32 بیتی بر روی سیستم 64 بیتی کار نخواهد کرد.

از من میشنوی بیخیال 64 بیتی شو. هیچ برنامه ای نمیتونی اجرا کنیا بعدها.

سلام

عزیزم اطلاعات کافی نداری کسی رو راهنمایی نکن X64 هیچ مشکلی نداره من خودم دارم خیلیم راحت برنامه های 32 بیتی رو اجرا میکنه تا جایی که من تست کردم فقط بعضی انتی ویروسا باید حتما 64 بیتی باشه تا کار کنه
بقیه همه تو فولدر 32 بیتی نصب میشه

کلا اگه می تونید 64 بیتی نصب کنید اونوقت میفهمی کار کردن با 64 بیتی چه قابلیتهایی داره

راستی جواب اون دوستمون که 64 بیتی نصب کرده

راستش من تو اکس پی نصب کرده بودم بعد از اونجا اجرا کردم امما 100% مشکلی تو نصب نیست مگر اینکه یه مشکلی با رجیستری ویندوز پیدا کنه چون رجیستری 64 بیتی یه کمی ادرساش متفاوته پس 2 تا راه داری

یا از کسی پچ شده بازی رو بگیر یا دنبال ادرس رجیستری بازی تو نت بگرد و از اونجا درستش کن

نکته : اینا به شرطی قابل اجراست که شما حتما از ویندوزت خاطر جم باشی که سالمه و هیچ ایرادی نداره !

موفق باشی اگه مشکل حل نشد برام پیغام خصوصی بزار کمکت میکنم

Arrowtic
26-07-2010, 21:16
چه ويدئو خر تو خري بود!هيچي نفهميدم ازش.فقط فهميدم يكيشون همون ترال تو Campaign هستش!تايني هم درخت ميگيره دستش.همين!

Amin.P30
27-07-2010, 06:15
شما فیلم رو stop کن و ارومتر نگاه کن.
من 4 یا 5 تا هیرو جدید دیدم.

akharwarbaz
27-07-2010, 10:11
4 تا هيرو جديد و اين كه تيني درخت گرفته بود دستش

mansour.m
27-07-2010, 10:58
کمک من تازه می خوام 2 تا بازی کنم قبلا wow بازی می کردم می گم من با گرنا ان می شم تنظیم کردم می رم تو بازی تو بخش local area هیچ چیزی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

مشکل کجاست

منتظرم لطفا جواب بدید

masoud93
27-07-2010, 12:39
من بازی Warcraft III: Frozen Throne رو نصب کردم ولی این مپ رو نداره اگه میشه مپ رو برا دانلود بزارین و راهنمای نصبش هم بدین(من آنلاین نمی خوام بازی کنم و تو خونه می خوام آفلاین بازی کنم)

ممنون.

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 12:46
کمک من تازه می خوام 2 تا بازی کنم قبلا wow بازی می کردم می گم من با گرنا ان می شم تنظیم کردم می رم تو بازی تو بخش local area هیچ چیزی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

مشکل کجاست

منتظرم لطفا جواب بدید

برای دیدن بقیه باید پچ شما با بقیه یکی باشه فکر کنم هنوز تو گارنا دارن با پچ 1.24b بازی می کنن ولی اگر روم های اوروپا می ری باید پچ 1.24e داشته باشی.

در این صورت اگر بازم چیزی ندیدی دوست من باید خود یک مپ رو Creat کنی و بقیه رو با Join to My Game خنر کنی تا بیان تو بازیت و بازی کنی اگر توضیحات بیشتر خواستی یا خواستی پچ و مپ جدید دانلود کنی من اینجا رو بهت توصیه می کنم

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

من بازی Warcraft III: Frozen Throne رو نصب کردم ولی این مپ رو نداره اگه میشه مپ رو برا دانلود بزارین و راهنمای نصبش هم بدین(من آنلاین نمی خوام بازی کنم و تو خونه می خوام آفلاین بازی کنم)

ممنون.

َشما هم بهتره بری اینجا دوست من همه چیزایی که نیاز داری اینجا هست و درضمن سوالی داشتی بپرسی جوابتو خیلی زود بهت می دن از نظرات استفاده کن!:5:

mansour.m
27-07-2010, 12:48
برای دیدن بقیه باید پچ شما با بقیه یکی باشه فکر کنم هنوز تو گارنا دارن با پچ 1.24b بازی می کنن ولی اگر روم های اوروپا می ری باید پچ 1.24e داشته باشی.

در این صورت اگر بازم چیزی ندیدی دوست من باید خود یک مپ رو Creat کنی و بقیه رو با Join to My Game خنر کنی تا بیان تو بازیت و بازی کنی اگر توضیحات بیشتر خواستی یا خواستی پچ و مپ جدید دانلود کنی من اینجا رو بهت توصیه می کنم

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

َشما هم بهتره بری اینجا دوست من همه چیزایی که نیاز داری اینجا هست و درضمن سوالی داشتی بپرسی جوابتو خیلی زود بهت می دن از نظرات استفاده کن!:5:

نمی شه فهمید پچشون چیه؟

از کجا دانلود کنم؟

کریت کردم ولی اصلا دوتا نبود مثل وارکرفت معمولی بود

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 12:58
نمی شه فهمید پچشون چیه؟

از کجا دانلود کنم؟

کریت کردم ولی اصلا دوتا نبود مثل وارکرفت معمولی بود

دوست من مثل این که شما متوجه منظور من نشدید پچ اونا توی روم های ایران 1.24b و 1.24c هست و پچ روم های اروپایی 1.24e برای دریافت پچ به این آدرس برید تمامی پچ ها در اینجا موجود هستش :

برای دانلود جدیدترین مپ دوتا از این لینک استفاده کنید باید بدونید جدیدترین ورژن مپ 6.67c هستش بفرمایید :

سوالی بود در خدمتم :10:

mansour.m
27-07-2010, 13:29
دوست من مثل این که شما متوجه منظور من نشدید پچ اونا توی روم های ایران 1.24b و 1.24c هست و پچ روم های اروپایی 1.24e برای دریافت پچ به این آدرس برید تمامی پچ ها در اینجا موجود هستش :

برای دانلود جدیدترین مپ دوتا از این لینک استفاده کنید باید بدونید جدیدترین ورژن مپ 6.67c هستش بفرمایید :

سوالی بود در خدمتم :10:

6.67c مپ رو دارم راستی tft هم اونجا غیر rpg داشت اون چیه؟

Arrowtic
27-07-2010, 13:32
tft برا مپ هاي معموليه فكر كنم!خونه سازي!
ولي rpg برا دوتا و ... هستش.شما كه ميخواي دوتا بزني اينو انتخاب كن.

G U L D A N
27-07-2010, 13:57
سلام
برنامه ای داریم که بشه reapley ihd دوتا رو دید. بدون رفتن تو بازی؟

Amin.P30
27-07-2010, 13:57
از ورزن سویچر هم میشه استفاده کرد :

masoud93
27-07-2010, 14:16
َشما هم بهتره بری اینجا دوست من همه چیزایی که نیاز داری اینجا هست و درضمن سوالی داشتی بپرسی جوابتو خیلی زود بهت می دن از نظرات استفاده کن!

برم کجا؟:19:

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 14:21
برم کجا؟:19:
بابا شما دیگه کی هستی آدرسش اینه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن 3بار گفتم کجا برید بازم می گید کجا ؟

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

سلام
نه برای دیدن تمام ریپیلی هایی که توی بازی سیو شدن باید از بازی اقدام به تماشا کنید.
که برای دیدن اون ریپلی باید شما پچ اون بازی + مپ رو داشته باشید و اونارو جایی که اون بازی شده کپی کنید تا قابل مشاهده باشه امیدوارم منظورمو رسونده باشم!:46:

Arrowtic
27-07-2010, 15:04
حذف شود.....

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 15:09
این مطلب حذف شد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
27-07-2010, 17:10
حذف شود.....

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 18:30
این مطلب حذف شد...

FerineFast
27-07-2010, 22:26
سلام
نه ولی این برنامه ای که بهتون معرفی میکنم میتونه کارتون رو خیلی راحت کنه :

: Dota Replay

حجم : 2 مگ
امکانات :

لیست کامل ریپلهای شما در پوشه ای مشخص در کامپیوترتان
✓ Game Info ✓
مشخصات کلی بازی (مپ - پچ - لیست بازی کنان و هیروهایشان - ذخیره کننده ریپلی - طول بازی - برنده - تعداد کیل ها)
✓ Game Chat ✓
لیست کامل گفتگوهای تیم سیور در طول بازی
✓ Build ✓
لیست آیتم ها و لول های هیروها
✓ Action ✓
تعداد کلیک ها و استفاده از لول و ...
✓ Gold Time ✓
نمودار پولی بازکنان
✓ Exp Time ✓
نمودار XP بازیکنان
✓ Presentation ✓
این ابزار دیگه آخرشه امیدوارم از این به بعد تو این فروم هم استفاده شه
با استفاده از این ابزار میتونید ریپلهای خودتون را تو فروم سایت و ... بگذارید
✓ Draft ✓
این هم برای نشان دادن بن ها و پیک ها در مدهای چون Cm و Cd
✓ Hero Chart ✓
در اینجا هم تمام هیروهای پیک شده در ریپلهاتون و تعداد پیکشون رو نشون میده

در ضمن برنامه ای دیگر هم بعدا معرفی میکنم که بتونید War رو بصورت Window اجرا کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

For: Dummies
From : FerineFast

akharwarbaz
28-07-2010, 12:08
6.68 هم اومد بلاخره !

mansour.m
28-07-2010, 12:58
می گم من افلاین بازی می کنم لولم دفعه بعد دوباره 0 می شه انلاین هنوز بازی نکردم گفتم اول یکم افلاین تمرین کنم ابروم نره

افلاین هم دوباره لول صفر می شه؟

یه چیز دیگه انکار بقیه همه 4 تا سرباز با یه منجنیق دارن ولی من ندارم!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

و اینم اخریش من پچم 1.23 هست اول باید 1.24a و بعد 1.24b رو دانلود کنم!!!!!؟؟؟؟

Arrowtic
28-07-2010, 14:03
چه باحاله 6.68!

Amin.P30
28-07-2010, 14:07
صلوات:6.68:

از راپید باز میتونید هاتفایل رو مستقیم کنید: