PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

nawid
16-05-2009, 15:06
سلام به همگی

من یه سری رمز می خوام که بشه باش تم بازی رو عوض کرد.

یه سوال دیگه میشه تم آندد رو برای نایتلف گذاشت؟؟؟
1- ميزني
-terrain default
-terrain snow
-terrain city1
-terrain city2
-terrain jungle
-terrain highlands
-terrain reddungeon
-terrain bluedungeon
البته اينا توي مپاي قديمي بهضياش كار نميكنه اما همش توي 6.60 كه هنوز بتاست كار ميكنه
يه نرم افزار عالي هم هست بنام Dota theme manager
2.ميشه ولي دردسر داره

sajjad_setam
16-05-2009, 16:10
1- ميزني
-terrain default
-terrain snow
-terrain city1
-terrain city2
-terrain jungle
-terrain highlands
-terrain reddungeon
-terrain bluedungeon
البته اينا توي مپاي قديمي بهضياش كار نميكنه اما همش توي 6.60 كه هنوز بتاست كار ميكنه
يه نرم افزار عالي هم هست بنام
2.ميشه ولي دردسر داره

اینارو بلدم من منظورم این بود>>>>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dark Angel.Ir
16-05-2009, 16:41
متاسفانه چون شمارش پستا خاموشه و نمیشه تشکر کرد مجبوریم واسه تشکر اسپم کنیم
کسیهم نیست رسیدگی کنه
تشکر لازم نبود (وظیفم بود:10:) اما در کل حق با شماست, برای همین هم یک تاپیک با همین مظمون تو بخش "ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید" زدم که یک بحثی هم شده, حالا میخواید شما دوستان هم بیاید شاید تونستید پستی بدید و بخش "بازیهای آنلاین و شبکه ای" هم از این نابسامانی خلاص شه

ادرس تاپیک:

kasra_khan2003
16-05-2009, 22:46
تشکر لازم نبود (وظیفم بود:10:) اما در کل حق با شماست, برای همین هم یک تاپیک با همین مظمون تو بخش "ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید" زدم که یک بحثی هم شده, حالا میخواید شما دوستان هم بیاید شاید تونستید پستی بدید و بخش "بازیهای آنلاین و شبکه ای" هم از این نابسامانی خلاص شه

ادرس تاپیک:

گویا ما نمتونیم در اینجا شرکت کنیم!!!

Dark Angel.Ir
17-05-2009, 06:58
گویا ما نمتونیم در اینجا شرکت کنیم!!!
شرمنده, ظاهرآ فقط سازنده تاپیک میتونه تو بحث شرکت کنه.
درهرصورت باید منتظر جواب مدیریت سایت باشیم.

kasra_khan2003
17-05-2009, 14:13
شرمنده, ظاهرآ فقط سازنده تاپیک میتونه تو بحث شرکت کنه.
درهرصورت باید منتظر جواب مدیریت سایت باشیم.

آره، اونجا به این صورت هست.

اما اگه کم آوردی میتونی بگی ما تو بحث کردن کمکت کنیم: دی

Dark Angel.Ir
19-05-2009, 06:51
تيم OS| One قهرمان DTS-Cup شد

بعد از 38 مسابقه مختلف نهايتاً DTS-Cup با قهرماني تيم قزاقستاني OS|One در بازي DotA All Stars به پايان رسيد اين تيم با شكست تيم Ravens در فينال مسابقات توانست برنده جايزه 3,000 دلاري DTS-Cup گردد.
اكثر مردم تصور مي كردند يكي از تيم هاي Ks.int يا DTS و يا Ravens قهرمان اين دوره از مسابقات خواهند شد ولي بعنوان مثال تيم Ks.int در مرحله اول جدول بازنده ها حذف شد و DTS نيز در مرحله دوم از دور مسابقات خارج شد.

مرحله اول مسابقات DTS-CUP در چهار گروه مختلف برگزار گرديد و دو تيم برتر هر گروه وارد جدول دو حذفي مرحله دوم شدند.
در اين مسابقات تيم Os|One قدرت خود را به نمايش گذاشت آنها حتي يك بازي را نباختند و تمام حريف هاي خود را شكست داده و قهرمان مسابقات شدند اين تيم در فينال مسابقات كه بصورت Best of Three برگزار شد توانستند حريف فيناليست خود يعني تيم Ravents را دو دست پياپي شكست دهند.

بازيكنان تيم Os| One:

StalCat
Virtuos
Yamamoto
RONIN
xe1feR

3 تیم برتر و جوایزشان:

Os|One - 3000 USD
Ravens - 2000 USD
1dota - 1000 USD

شما مي توانيد ريپلي ها اين دوره از مسابقات را از آدرس زیر دريافت كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتذکر: دریافت ریپلی ها فقط توسط کاربران سایت, امکان پذیر هست, درصورتی که در این سایت عضو نیستید میتونید به ادرس زیر برید و ریپلی های مورد نظرتون رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

sajjad_setam
19-05-2009, 13:05
سلام به همگی!!

یه سوال دارم؟؟؟؟

چه جوری میشه تو بازی سوییچ داد؟؟؟؟

اگه ممکنه کدش رو بدید

hate_of_girlz
19-05-2009, 23:16
سلام به همگی!!

یه سوال دارم؟؟؟؟

چه جوری میشه تو بازی سوییچ داد؟؟؟؟

اگه ممکنه کدش رو بدید

مثل swap عمل می شه با این تفاوت که همه player ها باید توی نظر سنجی نظر موافق یا مخالف بدن!

به جای x عدد player مورد نظر وارد می شه!

kod89
20-05-2009, 01:43

بعد از 38 مسابقه مختلف نهايتاً DTS-Cup با قهرماني تيم قزاقستاني OS|One در بازي DotA All Stars به پايان رسيد اين تيم با شكست تيم Ravens در فينال مسابقات توانست برنده جايزه 3,000 دلاري DTS-Cup گردد.
اكثر مردم تصور مي كردند يكي از تيم هاي Ks.int يا DTS و يا Ravens قهرمان اين دوره از مسابقات خواهند شد ولي بعنوان مثال تيم Ks.int در مرحله اول جدول بازنده ها حذف شد و DTS نيز در مرحله دوم از دور مسابقات خارج شد.

مرحله اول مسابقات DTS-CUP در چهار گروه مختلف برگزار گرديد و دو تيم برتر هر گروه وارد جدول دو حذفي مرحله دوم شدند.
در اين مسابقات تيم Os|One قدرت خود را به نمايش گذاشت آنها حتي يك بازي را نباختند و تمام حريف هاي خود را شكست داده و قهرمان مسابقات شدند اين تيم در فينال مسابقات كه بصورت Best of Three برگزار شد توانستند حريف فيناليست خود يعني تيم Ravents را دو دست پياپي شكست دهند.

بازيكنان تيم Os| One:

StalCat
Virtuos
Yamamoto
RONIN
xe1feR

3 تیم برتر و جوایزشان:

Os|One - 3000 USD
Ravens - 2000 USD
1dota - 1000 USD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتذکر: دریافت ریپلی ها فقط توسط کاربران سایت, امکان پذیر هست, درصورتی که در این سایت عضو نیستید میتونید به ادرس زیر برید و ریپلی های مورد نظرتون رو دانلود کنید

سر کاری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما که ریپلی فینال رو دیدیم ravens دست رو گرفت!!!

Dark Angel.Ir
20-05-2009, 06:58
سر کاری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما که ریپلی فینال رو دیدیم ravens دست رو گرفت!!!
دوست عزیز, میتونید برای اطمینان, به صفحه مربوطه تو سایت رسمی مسابقات برید

saeidviolonist
20-05-2009, 06:59
سلام دوستان یه سوال؟ آیا میشه چشمه رو زد؟

من با خیلی از هیرو ها امتحان کردم با رمز پول ولی به هیچ وجه نتونستم چشمه رو بزنم.

با آیتم هایی که میبندم Roshan رو با 7-8 ضرب ناکار میکنم اما چشمه شوخی بردار نیست.

یکی از دوستام میگفت با لول 6 Shadow Shaman چشمه رو زده اما فکر کنم دروغ میگفت. لطفا اگه کسی اینکارو کرده به ما هم یاد بده. D:D:D:D:D:

sajjad_setam
20-05-2009, 09:34
سلام دوستان یه سوال؟ آیا میشه چشمه رو زد؟

من با خیلی از هیرو ها امتحان کردم با رمز پول ولی به هیچ وجه نتونستم چشمه رو بزنم.

با آیتم هایی که میبندم Roshan رو با 7-8 ضرب ناکار میکنم اما چشمه شوخی بردار نیست.

یکی از دوستام میگفت با لول 6 Shadow Shaman چشمه رو زده اما فکر کنم دروغ میگفت. لطفا اگه کسی اینکارو کرده به ما هم یاد بده. D:D:D:D:D:

من خودم با شادو زدم!!!

باید wtf- بزنی!!!

AM!R
20-05-2009, 10:21
من یک کلیپ دیدم بدون رمز پول چشمرو زدن
هیروهاشون rexxar ursa riki و 2 تا دیگه که یادم نیست کلیپش تو youtube بود ursa آنخ داشت

kasra_khan2003
20-05-2009, 16:14
من یک کلیپ دیدم بدون رمز پول چشمرو زدن
هیروهاشون rexxar ursa riki و 2 تا دیگه که یادم نیست کلیپش تو youtube بود ursa آنخ داشت

من ندیدم، اما شنیدم این کارو کردن، توش وید هم بود که چشمه رو رفت 6 کرد ...

یه سوال، تو این روم ایران اکثرا همون patch 1.21 رو بازی میکنن، بعد تو این پچ، آپشنی نیست که بشه کاری کرد تا خون کریپ ها همیشه نمایش داده بشه!

برا همین مجبوری Alt رو نگه داری! خواستم ببینم نمیشه این رو یه کاری کرد تا درست شه؟

kod89
20-05-2009, 18:49
دوست عزیز, میتونید برای اطمینان, به صفحه مربوطه تو سایت رسمی مسابقات برید

من سایت منبع رو دیدم . مطالبت کپی بد دقیقا درسته؟ حالا خواستی بشین 2 تا ریپلی فینال رو ببین اولی رو ravens گرفت دومین بازی رو os|one

kod89
20-05-2009, 19:00
من ندیدم، اما شنیدم این کارو کردن، توش وید هم بود که چشمه رو رفت 6 کرد ...

یه سوال، تو این روم ایران اکثرا همون patch 1.21 رو بازی میکنن، بعد تو این پچ، آپشنی نیست که بشه کاری کرد تا خون کریپ ها همیشه نمایش داده بشه!

برا همین مجبوری Alt رو نگه داری! خواستم ببینم نمیشه این رو یه کاری کرد تا درست شه؟
به پچ فکر نکنم ربط داشته باشه تو option بعد تو gameplay گزینه always shows health bars رو تیک بزنی نشون میده
دوستان با پچی که cao-caox گذاشته بود پچم 1.23 کردم منتها دیگه چند تا مپ رو نمیتونم بازی کنم
(مثل 6.59 al ) یا بهتر بگم اصلا تو لیست مپام وقتی میرم تو بازی نیستن ولی وقتی میام بیرون چک میکنم میبینم هستش و فقط وقتی war اجرا میکنم نیست! کسی این مشکل رو داشته؟؟ اگه بخوام پچم به 1.21 برگردونم پچ کپی هست؟؟؟

cao-cao
20-05-2009, 20:22
به پچ فکر نکنم ربط داشته باشه تو option بعد تو gameplay گزینه always shows health bars رو تیک بزنی نشون میده
دوستان با پچی که cao-caox گذاشته بود پچم 1.23 کردم منتها دیگه چند تا مپ رو نمیتونم بازی کنم
(مثل 6.59 al ) یا بهتر بگم اصلا تو لیست مپام وقتی میرم تو بازی نیستن ولی وقتی میام بیرون چک میکنم میبینم هستش و فقط وقتی war اجرا میکنم نیست! کسی این مشکل رو داشته؟؟ اگه بخوام پچم به 1.21 برگردونم پچ کپی هست؟؟؟

دوست من
من مشکل شما رو نفهمیدم
مگه شما الان قبل از اینکه بازی رو پچ کنید کپی نگرفتید از بازیه اصلیتون؟
شما فولدر مپاتون رو چک کنین و یه بار دیگه بسازید

ali_ranger22
20-05-2009, 20:30
دوستان اینجا رو ببینین
راون اول نیست چهارمه

kasra_khan2003
20-05-2009, 21:05

خوب اینو که خودم میدونم!

میگم تو پچ های بالاتر این گزینه هست که من تیک بزنم، اما تو پچ 1.21 من این گزینه کلا نیست!!!:19:

kod89
20-05-2009, 21:46
دوست من
من مشکل شما رو نفهمیدم
مگه شما الان قبل از اینکه بازی رو پچ کنید کپی نگرفتید از بازیه اصلیتون؟
شما فولدر مپاتون رو چک کنین و یه بار دیگه بسازید

ای بابا چه سوتی ضایعی دادم. نه کپی نگرفتم رو بازی که نصب کرده بودم پچ رو کپی کردم. حالا از بازی کپی بگیرم بالا میاد بازی عزیز؟ هم اصل بازی هم کپیش؟

kod89
20-05-2009, 21:51
خوب اینو که خودم میدونم!

میگم تو پچ های بالاتر این گزینه هست که من تیک بزنم، اما تو پچ 1.21 من این گزینه کلا نیست!!!:19:

ناراحتی نداره که دستتو بذار رو alt چند وقت عادت میکنی . نخواستی پچت ارتقا بده.

cao-cao
20-05-2009, 22:29
ای بابا چه سوتی ضایعی دادم. نه کپی نگرفتم رو بازی که نصب کرده بودم پچ رو کپی کردم. حالا از بازی کپی بگیرم بالا میاد بازی عزیز؟ هم اصل بازی هم کپیش؟

بله عزیز
بازی احتیاج به نصب نداره با کپی هم بالا میاد

kod89
20-05-2009, 23:05
بله عزیز
بازی احتیاج به نصب نداره با کپی هم بالا میاد

حل شد عزیز تشکر. راستی چند وقت پیش اومدم gg دیدم همتون ریختید تو روم به چند نفرتون pm دادم که p30world و.... گفتید اره. گفتم slot بدین یهو همتون ساکت شدین یه نفر دیگه جواب نداد زشته خدایی حداقل بگید slot نداریم

saeidviolonist
21-05-2009, 03:53
من خودم با شادو زدم!!!

باید wtf- بزنی!!!

سلام این wtf- چه کاری انجام میده؟ من زدم اما فرقی نکرد. ضمنا اول بازی فکر نکنم بشه راحت چشمه رو زد.
یعنی مثلا باید Level 25 شد بعد. اون آخر هم که دیگه این یونیت های بی عقل نمیذارن میرن زرتی بیس رو جمع می کنن. :31:

kasra_khan2003
21-05-2009, 13:44
ناراحتی نداره که دستتو بذار رو alt چند وقت عادت میکنی . نخواستی پچت ارتقا بده.

خسته نباشی نابغه!! الان دارم همین کارو میکنم!!!

cao-cao
21-05-2009, 16:41
حل شد عزیز تشکر. راستی چند وقت پیش اومدم gg دیدم همتون ریختید تو روم به چند نفرتون pm دادم که p30world و.... گفتید اره. گفتم slot بدین یهو همتون ساکت شدین یه نفر دیگه جواب نداد زشته خدایی حداقل بگید slot نداریم

دوست من اینجا کسی از کسی برتر نیست
من خودم به شخصه ادمی نیستم که بگم با کسی بازی نمیکنم یا بخوام بی احترامی کنم من اون موضوع رو یادم نمیاد ولی در هر صورت شرمنده

katzong
21-05-2009, 20:11
سلام دوستان كسي مي تونه اينجا پچ 1.23 رو به من بده بدون اينكه نياز به نصب داشته باشه منظورم اينكه كپي كرده باشه از روي سيستم تا منم فقط كپيش كنم ..آخه يه مشكلي دارم كه بعدا توضيح مي دم !!!

kod89
21-05-2009, 22:41
دوست من اینجا کسی از کسی برتر نیست
من خودم به شخصه ادمی نیستم که بگم با کسی بازی نمیکنم یا بخوام بی احترامی کنم من اون موضوع رو یادم نمیاد ولی در هر صورت شرمنده

100% حسن اخلاق شما شهرت داره .من نوکرتم دادا. دشمنت شرمنده

خسته نباشی نابغه!! الان دارم همین کارو میکنم!!!

خوبه دیگه حالا عادت کردی مارو هم خبر کن. ولی جدی اینجوری عادت کنی بهتره قشنگ دستت میخوابه رو کیبورد هم الت و میگیری هم ابیلیتی هیرو میزنی

kod89
21-05-2009, 22:47
سلام دوستان كسي مي تونه اينجا پچ 1.23 رو به من بده بدون اينكه نياز به نصب داشته باشه منظورم اينكه كپي كرده باشه از روي سيستم تا منم فقط كپيش كنم ..آخه يه مشكلي دارم كه بعدا توضيح مي دم !!!

اراز گذاشته بود صفحه 554 پست 5538

AM!R
22-05-2009, 09:30
سلام به همه میخواستم ببینم امروز هستین با هم بازی کنیم ساعت 15 یا ساعت 21 روم 3

AM!R
22-05-2009, 09:32
راستی من وارم رو کپی کردم با این پچی که اراز گذاشته میشه 1.23 کنم یا نه باید وارم رو دوباره نصب کنم

saeidviolonist
22-05-2009, 11:38

بازيكنان تيم Os| One:

StalCat
Virtuos
Yamamoto
RONIN
xe1feR

3 تیم برتر و جوایزشان:

Os|One - 3000 USD
Ravens - 2000 USD
1dota - 1000 USD

دوستان میتونید از این لینک مستقیم هم استفاده کنید برای دانلود Replay ها :11:

cao-cao
22-05-2009, 14:15
راستی من وارم رو کپی کردم با این پچی که اراز گذاشته میشه 1.23 کنم یا نه باید وارم رو دوباره نصب کنم

کپی کنی کافیه

ali_ranger22
22-05-2009, 14:59
این KS.int چرا جدیدا ضعیف شده ?؟

kasra_khan2003
22-05-2009, 20:24
خوبه دیگه حالا عادت کردی مارو هم خبر کن. ولی جدی اینجوری عادت کنی بهتره قشنگ دستت میخوابه رو کیبورد هم الت و میگیری هم ابیلیتی هیرو میزنی

خیلی وقته عادت کردم...

sajjad_setam
23-05-2009, 11:16
سلام
یه پچ 1.21 می خوام که با کپی پیست کردن نصب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط سالم باشه:27:

ali_ranger22
23-05-2009, 17:42
1.21 که دیگه بدرد نمی خوره

sajjad_setam
23-05-2009, 20:48
1.21 که دیگه بدرد نمی خوره

میدونم که به درد نمی خوره.برای روم ایران می خوام؟؟؟؟؟
اگه 1.22 هم باشه کارم راه میفته!!!

The 69 eyes
24-05-2009, 11:49
این KS.int چرا جدیدا ضعیف شده ?؟

شوخی نکن بابا ... ضعیف چیه .. مغرور شدن ... با خود levent حرف میزدم تو Hlr گفتم چرا اینقدر نوبین(تریپ خنده گفتم البته)..گفت موقع بازیا وقتی مثلا با یکی مثل raven بازی داریم فک میکنیم سطحش خیلی پایینتر از ماست و همه pick هارو براشون میذاریم تا بازی جذاب شه ... so we RA*E by them all ....

akharwarbaz
24-05-2009, 12:56
خبر جديدي كه امروز ديدم تشكيل گروه The Last Try توسط Loda بازيكن قديمي تيم Sk هست

اين جور كه به نظر ميرسه loda ميخواد اخرين شانسشو امتحان كنه

بازيكنان:
Loda (Leader)
Kwom (Co-Leader)
Misery-
png
Rene
Twisted
منبع

Tiger2761
24-05-2009, 15:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي كساني كه دمو دوتا دوست دارن بريد حالشو ببريد

سلام من یه سوالی داشتم غریبه ام زیاد تو سایت هستم ولی با کسی بده بستون نداشتم فقط می خواستم ببینم که دمویی هستش راجع به هیرویهای توی دوتا یعنی در مورد اینکه چجوری هیرو شدن چون حتما در جریان هستید که خیلی از اینها یونیت بودن یه هو چجوری هیرو شدن ؟
اگه جواب یا آدرسی دارید لطف کنید :10:

kod89
24-05-2009, 19:28
خیلی وقته عادت کردم...
یه جوری گفتی میخوایی هلتو بدون الت ببینی که فکریدم عادت نداری!!
دوستان یه ساعت مشخص کنید یه دست بازی کنیم تو gg

A.Fire
25-05-2009, 13:26
سلام دوستان. هر کی سوالی در مورد Dota و آیتم ها و هیرو ها و ... داشت در خدمتم.

امیدوارم بتونم تو این تاپیک کمکتون کنم.:46:

F4LK3N-23
25-05-2009, 18:01
سلام دوستان من میخواستم بدونم Map 6.60 نسخه کاملش که بشه با Tauren بازی کرد و lvl های درست باشه رو کسی داره بزاره ممنون میشم

The 69 eyes
25-05-2009, 18:42

براي كساني كه دمو دوتا دوست دارن بريد حالشو ببريد

سلام رفیق ... خوش اومدی ... درگذشت لیدرتونم تسلیت میگم ...

فعلا

kod89
25-05-2009, 20:32
سلام رفیق ... خوش اومدی ... درگذشت لیدرتونم تسلیت میگم ...

فعلا

این پست سال 2007 زده شدهه شماها چرا الان دارین جواب میدید:18:
پست شماره 3113 صفحه 312 ................

sajjad_setam
25-05-2009, 21:30
پست شماره 3113 صفحه 312

بیکاریه دیگه!!!!!!!!!!!!!!11

F4LK3N-23
26-05-2009, 09:59
آقا پس چرا جواب پست من رو کسی نمیده ماله دیروزه ؟؟؟؟

sajjad_setam
26-05-2009, 19:02
سلام دوستان من میخواستم بدونم Map 6.60 نسخه کاملش که بشه با Tauren بازی کرد و lvl های درست باشه رو کسی داره بزاره ممنون میشم

سلام
شما باید منتظر پچ 1.24 باشی(به دلیل هک در گارنا)
چون این مپ ظاهرا" روی 1.24 بالا میاد!!

kasra_khan2003
26-05-2009, 20:16
یه جوری گفتی میخوایی هلتو بدون الت ببینی که فکریدم عادت نداری!!
دوستان یه ساعت مشخص کنید یه دست بازی کنیم تو gg

من که همیشه آنلاین هستم تو Gg

اما 11 به بعد بازی میکنم، تا ساعت 3 اونورا: دی

kod89
27-05-2009, 12:12
من که همیشه آنلاین هستم تو Gg

اما 11 به بعد بازی میکنم، تا ساعت 3 اونورا: دی

حله دادا. ایدیت چیه؟؟؟ من ایدیم مورد داره از لحاظ اسمی واسه همین اینجا نمیتونم بذارم ولی ایدیتو بگو بهبت PM میدم:40:
بقیه هم دوست دارید بگید کی ان میشید ادم با یکی که میشناسه بازی کنه بیشتر لذت میبره

kasra_khan2003
27-05-2009, 17:03
حله دادا. ایدیت چیه؟؟؟ من ایدیم مورد داره از لحاظ اسمی واسه همین اینجا نمیتونم بذارم ولی ایدیتو بگو بهبت PM میدم:40:
بقیه هم دوست دارید بگید کی ان میشید ادم با یکی که میشناسه بازی کنه بیشتر لذت میبره

آی دی من: dark.knight7

The 69 eyes
28-05-2009, 09:21
پست شماره 3113 صفحه 312 ................

اون موقع من در غیبت کبری به سر میبردم ... الان دیدم یکی reply داده منم دادم ....
ایشون player تیم t.ava هستن ... تیمشونم خوبه .... چند هفته پیش هم leader شون به آی دی t.ava toa تو راه دانشگاه جان به جان آفرین تسلیم کرده ..... خدایش بیامرزد

فعلا

specter-1369
28-05-2009, 12:30
با سلام خدمت dota خورهای عزیز من چند روزی که وارد gg شدم اما خیلی از اصطلاحات یا چیزهایی که به من میگن رو نمیفهمم:41: مثلا وقتی من سرورم بهم میگن ping من چند یا میگن تونل کن و یا مثلا pm میده kk اینا چه معنی دارن اصلا چطور باید تو garena وقتی سرور هستی ping طرف رو ببینی یا طرف رو تونل کنی ممنون میشم کمک کنید:20:

kasra_khan2003
28-05-2009, 14:09
با سلام خدمت dota خورهای عزیز من چند روزی که وارد gg شدم اما خیلی از اصطلاحات یا چیزهایی که به من میگن رو نمیفهمم:41: مثلا وقتی من سرورم بهم میگن ping من چند یا میگن تونل کن و یا مثلا pm میده kk اینا چه معنی دارن اصلا چطور باید تو garena وقتی سرور هستی ping طرف رو ببینی یا طرف رو تونل کنی ممنون میشم کمک کنید:20:

پینگ تو بازی های آنلاین خیلی مهم هست!

پینگ رو درواقع میشه اینطور تعریف کرد که مدت زمان رفت و برگشت داده! البته پینگ رو نباید با سرعت اشتباه گرفت!

تو یه مثال میگم: فرض کن داری Counter بازی میکنی، یه گلوله شلیک میکنی، بعد یهو صفحه وای میسته، بعد چند ثانیه میبینی طرف دیگه جلوت نیست! غیب شده! چون تیر بهش خورده و تو ندیدی!

یا یکم بهتر، زمانی که شما آدرس یه سایت رو مینویسی، دروخواست شما باید بره به سرور سایت و اون سایت پاسخ بده که میزارم سایت رو ببینی، بعد شروع میکنه به فرستادن سایتش، حالا این مدت زمان دادن درخواست و برگشتش، خیلی مهم هست!

مثلا شاید دیده باشی گاهی تو میزنی yahoo.com بعد از چند ثانیه که هیچی نمیشه، یهو سایت سریعا شروع میکنه به لود شدن!

خوب بود؟: دی

EvilDead
28-05-2009, 20:30
از همه بچه ها که اینقدر با حال هستن ممنونم :11: :11: :11::27:

EvilDead
29-05-2009, 08:49

برای چک کردن Ping , در داخل Room اسم شخص رو از سمت راست پیدا کرده و گزینه ی Tunnel رو میزنی

در صفحه یک چیزی مثل این میاد

[09:39:59] [System Message] Find 3 Tunnels.
[09:39:59] [System Message] Found 1 tunnel, Ping:233
[09:39:59] [System Message] Found 2 tunnel, Ping:249

این صفحه نشون میده که پینگ طرف چقدره ؟

توجه داشته باشید که پینگ های بالای 200 توی بازی lag دارند

PM دادن هم به خاطر سریع پیدا کردن اسم شخص است

امیدوارم که موثر بوده باشه
:11::40:

akharwarbaz
29-05-2009, 09:20

ping كن يعني اين كه اسم طرف و پيدا ميكني با استفاده از
اسم طرف find/
بعدش رو اسمش راست كليك ميكني ميرني ping كه اگه از crack استفاده كني يا gold member باشي ping هارو به صورت عدد نشون ميده و اگه نباشي به صورت خط هاي | كه هر چي كمتر باشه بهتره(كلا 4نوع پينگ داريم از |||| تا | كه | بهترين پينگ هست)

Tunnel هم باعث ميشه ping كمي بهتر بشه ولي من كه زياد تفاوتي نديدم..به هر حال بر تونلم رو اسم طرف راست كليك ميكني Tunnel ميزني

kk هم در واقع همون ok يا باشه و خيلي خوب و ..اس

وقتي هم كه سرور هستي يه گزينه تو سمت سمت راست هست براي راحتي server ها به نام join my host كه همه ي كسايي كه تو host تو join شدن رو نشون ميده كه كليه كارها مثل ديدن ping تونل كردن .ديدن lvl هاي كسايي كه join شدن و .. رو ببيني

cao-cao
29-05-2009, 14:07
برای چک کردن Ping , در داخل Room اسم شخص رو از سمت راست پیدا کرده و گزینه ی Tunnel رو میزنی

در صفحه یک چیزی مثل این میاد

[09:39:59] [System Message] Find 3 Tunnels.
[09:39:59] [System Message] Found 1 tunnel, Ping:233
[09:39:59] [System Message] Found 2 tunnel, Ping:249

این صفحه نشون میده که پینگ طرف چقدره ؟

توجه داشته باشید که پینگ های بالای 200 توی بازی lag دارند

PM دادن هم به خاطر سریع پیدا کردن اسم شخص است

امیدوارم که موثر بوده باشه
:11::40:

دوست من پینگ بالای 100 دیلی و لگ داره
ولی در بعضی مواقع پیش میاد که شما به یه هاست خوب جوین میشی که با پینگ 250 هم بدون لگ و دیلی بازی میکنی ولی این هاستا تو اروپا پیدا میشن فقط

specter-1369
29-05-2009, 18:32
دم همتون گرم:10: واقعا کمک کردید از همتون ممنونم:11:

Dark Angel.Ir
30-05-2009, 06:11
برنامه Dota-Allstars Patcher یک برنامه مفید برای دوتا بازها هست. با این برنامه میتوانید مپهای دوتا خود را به صورت اتوماتیک به روز کنید و آخرین نسخه مپ را به همراه آخرین تغییرات در هیروها و آیتمها را مشاهده کنید. در کل اگر حال و حوصله گشت و گذار در اینترنت برای دریافت آخرین اخبار و مپ های دوتا را ندارید میتوانید با یک کلیک در این برنامه همه آنها را داشته باشید و البته, چند مورد دیگر.

لینک:

منبع:

Dark Angel.Ir
30-05-2009, 06:11
Ice Frog اعلام کرد مپ Dota Allstars 6.60 در اوایل ماه June (یعنی چند روز دیگر) عرضه میشود. Ice Frog با بیان اینکه, مدت عرضه این مپ طولانی شده است در مورد تغییرات زیاد مپ جدید هم مطلب نوشت و ابراز امیدواری کرد تاریخ عرضه این مپ به تاخیر نیافتد. خبر دیگر مربوط به اختلاف Ice Frog با سایت Dota-Allstars.com هست و Ice Frog در خواست قطع رابطه با این سایت پر طرفدار را کرده است.

منبع:

sajjad_setam
30-05-2009, 12:57
با lvl3 هیروی rattletrap چه جوری میشه طوری لول رو زد که موشک تا فاصله ی دور بره؟؟؟؟؟

من تو بازی ها دیدم این کار رو می کنند؟؟؟؟؟

Dark Angel.Ir
30-05-2009, 16:08
مسابقات قهرمانی ADC 2009

بعد از برگزاری موفق مسابقات ADC 2008, گارنا (Garena) قصد دارد Asia DotA Championship 2009 را نیز برگزار نماید.
ثبت نام این دوره از مسابقات از 1 تا 15 June انجام خواهد شد, ثبت نام این مسابقات مجانی است و هر تیم فرصت شرکت در این مسابقات و مقابله با بهترین تیم های آسیا را خواهد داشت.

منبع:

cao-cao
30-05-2009, 18:52
با lvl3 هیروی rattletrap چه جوری میشه طوری لول رو زد که موشک تا فاصله ی دور بره؟؟؟؟؟

من تو بازی ها دیدم این کار رو می کنند؟؟؟؟؟

شما هر جارو تو مپ دوست داری هدف بگیر بعد شلیک کن :31:

kasra_khan2003
31-05-2009, 12:52
6.60 فقط روی پچ 1.23 یا 1.24 که میخواد بیاد اجرا میشه؟!

ایشالا که اینطور باشه تا این کله پوکا که هاست میشن، این همه 1.21 نسازن!!!!

آقا شما اول بازی لول دراگون نایت رو چطور میگیرین؟

thelastblack
31-05-2009, 17:39
دراگون: بستگی داره اول بازی جلوت کی باشه... ولی هر کاری میکنی فقط یه لول2 اول بازی بگیر خیلی خوبه... اگه جلوت attack خفن داره 3 رو زیاد بگیر اگه یارو hp زیاد نداره 1 خیلی خوبه ولی 2فراموش نشه...

kasra_khan2003
01-06-2009, 09:47
دراگون: بستگی داره اول بازی جلوت کی باشه... ولی هر کاری میکنی فقط یه لول2 اول بازی بگیر خیلی خوبه... اگه جلوت attack خفن داره 3 رو زیاد بگیر اگه یارو hp زیاد نداره 1 خیلی خوبه ولی 3 فراموش نشه...

3 که فوق العاده هست!

گویا این ادمین های روم ایران، از دست ما که 1.21 هاست میشیم دارن روانی میشن، رای گیری کرده که اگه کسی باز 1.21 سخت، کیک بشه!

همه 1.23 باید بسازن...

Hammer
02-06-2009, 12:58
جدی هرکی 1.21 بازی کنه کیک میشه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akharwarbaz
03-06-2009, 19:42
نه اصلا اين حرف صحت نداره.

شما بيا روم1 يه هاست 1.22 1.23 پيدا كردي اسممو عوض ميكنم :

cao-cao
03-06-2009, 21:49
99% رووم 1 دارن 1.21 بازی میکنن

Hammer
04-06-2009, 11:11
99% رووم 1 دارن 1.21 بازی میکنن
برای منم سخته که این حرفو بتور کنم که هرکی 1.21 بازی کنه کیک میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elias<3 NaDeR
05-06-2009, 15:58
این موضوع واسه چند سال پیش هستش؟
اسم بازیکنی که این کارو کرد بلدی؟

kasra_khan2003
05-06-2009, 20:11
اون موقع که من مطلب رو گذاشتم، اول روم خود ادمین لینک یک نظر خواهی رو تو فروم گارنا گذاشته بود که کدوم پچ از همه بهتر هست!

بعد خودش گفته بود که بنظرتون خوب هست که اونایی که از پچ 1.21 استفاده میکنن رو کیک کنیم؟!

منم اومدم اینجا درج کردم...

من نمیدونم مشکل دوستان چیه که حاضر نیستن نسخه وارکرافت خودشون رو ارتقاء بدن...

elias<3 NaDeR
06-06-2009, 14:10
مثل این که شماهام نمی دونین آخه خودم با چشمام دیدم با سنج و بلد اتک و . . . ترکیب کرده بودن شده بود لول 3 ونومنسر همون که هم سمی می کنه و هم از ms طرف کم می کنه !!!
kayko
این جریان واسه چه زمانی بوده.
من 4 ساله تو روبینا هستم ولی هیچوقت یه همجین ترکیبی ندیدم.

elias<3 NaDeR
07-06-2009, 12:08
سلام
ببینید توی دوتا هیروی قوی وجود نداره و اگه هر دفعه Changelog رو که میزارم یا میزران بخونید به این جمله میرسید
Hero's now rebalance
یعنی که دوباره هم بالانس شدن یعنی تراز شدن
هر هیرویی که باشه یه ضد هم داره یا چند ضد اون
یا توی تیم خودش یا تیم حریف ولی اکثرا توی تیم حریف هست
Faceless هیروی بسیار عالی
ولی من با این هیرو همیشه در مقابل Encahnters یا همون آهو مشکل دارم
چون وقتی لول 1 میکنی و بعد 6 نیمدونم چی میشه 6 اون میگرت و نمی ذاره اتک بدی و اینجوری فقط دو یا سه اتک می تونی بدی توی اون مدت زمان
این یکی از ضد های این هیرو است
هیروی خود من در تیم یک Stealth Assasin هست
واقعا assasin
assasin در روسی به معنی قاتل یا Killer هست
در مورد آنلاین بازی کردن هم باید بگم که تا آخر همین هفته آموزش رو به صورت pDF که خودم نوشتم رو میزارم
در مورد آیتم مخفی یا Secret Item این آیتم ها وجود دارن
ولی من هنوز پیدا نکردم
ولی دیدم که توی گیم نت روبینا مشهد یک نفر اونو ساخته بود
البته یه عکس هم دارم بزارم ببینین بعد نظرتون رو بگین
نوبت میرسه به Sprit Breaker
اگه منظورتون اون لول یکشه که اون قدرت هیرو هست و می تونین این عمل رو روی لول بخونین
هر چی دورتر باشه MSبیشتری می گیرین
در ضمن هر چی دورتر باشه Fade تر میشه
یعنی که وقتی از توی بیس روی دشمن میزنین تا به اون که مثلا وسط هست می رسه هیرو کاملا غیب شده و دیده نمیشه و با اولین اتک هیرو دشمن گیج میشه و با دومین اتک به عقب هلش میده و الا آخر
زیاد حرف زدم دیگه بسه
بای:31:

عزیز دلم
چرا خالی می بندی
همچین آیتمی دیده نشده.
حالا تو هر گیم نتی.
من تو روبینا مشهد هستم.
پس با ما به از این باش که با خلق جهانی
خداحافظ.:2:

EvilDead
08-06-2009, 17:24
راستی یک چیزی واسه اونایی که میگن کلین اتک واسه Tidehunter باگه و لول 3 رو از بین میبری !

نه اصلا" چنین چیزی نیست ! خودتون برین امتحان کنید ! تازه درصد اون هم میبره بالا !

thelastblack
08-06-2009, 19:33
عزیز دلم
چرا خالی می بندی
همچین آیتمی دیده نشده.
حالا تو هر گیم نتی.
من تو روبینا مشهد هستم.
پس با ما به از این باش که با خلق جهانی
خداحافظ.:2:

یه چیزی هست به اسم hidden quest که فقط تو ورژن های 9b یعنی مثل 6.59b یا 6.49b هست که بعد از انجام عملیات لازم)سرچ کنید یاد بگیرید حفظ نیستم) یه چیزی بهت میده... تو 6.59b هم بعد از رفتن یه آیتمی میده که 200+ str میده(!!!!) این آیتم هیچ جای دیگه نیست و گرفتنش هم کار هرکسی نیست... حتی 5 نفره هم گرفتنش سخته ولی بازم هست... سرچ کنین میفهمین..

راستی یک چیزی واسه اونایی که میگن کلین اتک واسه Tidehunter باگه و لول 3 رو از بین میبری !

نه اصلا" چنین چیزی نیست ! خودتون برین امتحان کنید ! تازه درصد اون هم میبره بالا !

کی گفته باگ داره! من خودم همش میبندم خوبم کار میکنه ولی دیگه همیشه میچرخه چه 3 کار کنه چه نکنه... درصد رو هم بالا نمیبره توهمی بیش نیست.... راستی با این هیرو vanguard کار نمیکنه(با 2 ش مشکل داره) نبندید..

kasra_khan2003
08-06-2009, 23:47
کی گفته باگ داره! من خودم همش میبندم خوبم کار میکنه ولی دیگه همیشه میچرخه چه 3 کار کنه چه نکنه... درصد رو هم بالا نمیبره توهمی بیش نیست.... راستی با این هیرو vanguard کار نمیکنه(با 2 ش مشکل داره) نبندید..

اتفاقا این برای من سوال بود که وقتی کلین اتک رو میبندی باگ میشه یا نه! چون مدام میچرخه، یعنی همیشه لول 3 میزنه؟! اینجوری که هر چرخش 300 تا دمیج میده!

یا نمیدونم یورنرو بود، یا اینکه اکس، اونم فکر کنم همین کلین اتک رو میبستی که همش حالت کریتیکال میزد. ( اکس میچرخه، یورنرو میپره )

The 69 eyes
09-06-2009, 11:36
قضیه hidden item ها توی patch های قدیمی بوده ... خود من هم خیلی item هایی رو دیده بودم که توی shop ها نبود و از ترکیب چند تا Item بی ربط ساخته میشد ... یکیش یادمه ترکیب quarter staf و guinsoo و blade of alacrity و چند تا چیز دیگه بود

T.AVA]STATIC
09-06-2009, 12:36
اتفاقا این برای من سوال بود که وقتی کلین اتک رو میبندی باگ میشه یا نه! چون مدام میچرخه، یعنی همیشه لول 3 میزنه؟! اینجوری که هر چرخش 300 تا دمیج میده!

یا نمیدونم یورنرو بود، یا اینکه اکس، اونم فکر کنم همین کلین اتک رو میبستی که همش حالت کریتیکال میزد. ( اکس میچرخه، یورنرو میپره )

لطفا اول اسم آیتم رو یاد بگیرید بد نظر بدید اسم این نوع ضرب زدن این آیتم ((( کیلیوین اتک ))) هستش
در ضمن ربطی به لول3 نداره
در صداشونو بخونه جم ببندی میبینه که درسته
بدش هم فکر نکم منطقی باشه کسی که پچ 1.21 استفاده میکنه رو کیک کنی

ProGamer
09-06-2009, 13:12
به علاقمندان به DotA پيشنهاد مي كنم حتما اين خبر رو بخوانند واقعا جالب مخصوصا در رابطه با بازيكن ايران الصل دوتا كه واقعا جز بهترين بازيكن ها دنيا است

L.A.M.P.A.R.D
09-06-2009, 13:34
قضیه hidden item ها توی patch های قدیمی بوده ... خود من هم خیلی item هایی رو دیده بودم که توی shop ها نبود و از ترکیب چند تا Item بی ربط ساخته میشد ... یکیش یادمه ترکیب quarter staf و guinsoo و blade of alacrity و چند تا چیز دیگه بود

بله . همینطوره این ایتم ها توی patch ها و map های قدیمی بوده .

*Ali*
09-06-2009, 16:49
من الان پچ بازیم 1.07 هست پچ جدید 1.23 که حجمش 56 مگ بود رو دانلود کردم وقتی اجرا میکنم این ارور رو میده میشه بگین چرا؟

kasra_khan2003
09-06-2009, 18:22
STATIC;3852872']لطفا اول اسم آیتم رو یاد بگیرید بد نظر بدید اسم این نوع ضرب زدن این آیتم ((( کیلیوین اتک ))) هستش
در ضمن ربطی به لول3 نداره
در صداشونو بخونه جم ببندی میبینه که درسته
بدش هم فکر نکم منطقی باشه کسی که پچ 1.21 استفاده میکنه رو کیک کنی

باز یه تازه وارد اومد، شروع کرد به ...

دوست عزیز، که از نامت پیداست جزء یکی از کلن های خوب ایران هستی، من شما رو دوست دارم:31: بنده خودم نام صحیح این آیتم رو میدونم و مطمئا باش اینگلیسی من خیلیییییییی بهتر از فارسیم هست! اما خواستم نام آیتم رو خلاصه کنم...

cao-cao
09-06-2009, 21:36
دوست من
کیلیوین یه حالن شماتیک به سری از هرو ها میده که شکل اتک دادن اونا رو عوض میکنه مثل دووم که پاشو میکوبه به زمین یا ارت که چوبشو میکوبه و... حالا تصادفا این شکل با لول 3 تاید شبیه شده ولی قرار نیست تو تمام اتکاش اون پلاس دمیج رو بده تو همون درصد مقرر اون پلاس رو میده
شاد باشید

cao-cao
09-06-2009, 21:38
من الان پچ بازیم 1.07 هست پچ جدید 1.23 که حجمش 56 مگ بود رو دانلود کردم وقتی اجرا میکنم این ارور رو میده میشه بگین چرا؟

شما چند صفه قبل رو بگرد یه پچ گذاشتیم که به صورت کپی پیست هست اون رو دان کن مشکلت حل میشه
اکه بخوای پچت رو با نصب ارتقا بدی باید پچها رو به ترتیب دان کنی و بعد به همون ترتیب نصب کنی

ProGamer
10-06-2009, 08:13

دليل اين موضوع اينه كه يا شما واركرافت رو از ابتدا نصب نكرده ايد يعني كپي بوده و يا اينكه كرك نصب كرديد روش از پچ 1.21 به بعد بليزارد ديگه سي دي را براي اجرا نمي خواهد و در نتيجه ديگه noCD نيازي نيست
براي حل مشكل مي بايست اطلاعات رجيستري واركرافت رو اضافه كنيد كه با اين نرم افزار كم حجم اي كه لينك اش هست اينكار رو مي توانيد انجام بديد اگر مشكل حل نشد يعني كرك داريد روي سيستم اتون آن وقت بگيد تا فايل هاي اوريجينال واركرفت را براتون ارسال كنم

لينك دريافت برنامه Warcraft III Registry Fixer

از سايت replays.net هم مي توانيد دانلود كنيد

در اين آدرس هم در اين رابطه صحبت هايي شده كه بد نيست

ProGamer
10-06-2009, 11:28
نسخه 6.60 بالاخره توسط Icefrog منتشر شد:

لينك خبر از سايت gosugamers

لينك خبر از سايت cyberg.ir

لينك هاي دريافت آن:
بدليل تقاضاي زياد سايت رسمي اش در حال حاضر دان شده

و مي توانيد از اين لينك دريافت كنيد:

*Ali*
10-06-2009, 11:32
من جز اینا چیزی پیدا نکردم میشه خودت لطف کنی و لینک و حجمشو بدی؟
ینک:
کد:
منبع:
کد:

EvilDead
10-06-2009, 15:23
سلام

اگه میشه پچ 1.21b و 1.22a رو واسه دانلود بزارید

نصبی نباشه از اینا که Paste میکنیم باشه :31:

Hammer
10-06-2009, 15:25
اخرین ورژن دوتا آل استار چیه ؟ (خودمونیم فارسی نوشتم به نظرم یکم زشت اومد)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
10-06-2009, 17:58
از لینک های زیر هم برای دانلود مپ میتونید استفاده کنید.

cao-cao
10-06-2009, 21:30
100% تاکید میکنم از getdota بگیرید مپ رو

*Ali*
10-06-2009, 23:04
آقایون من بازیم نسخه فارسیه یعنی صداهاش رو فارسی کردن تو نصب پچ ها که مشکلی پیش نمیاد؟

cao-cao
11-06-2009, 07:59
آقایون من بازیم نسخه فارسیه یعنی صداهاش رو فارسی کردن تو نصب پچ ها که مشکلی پیش نمیاد؟
سلام به همه
دوست من
نسخه بازی شما فکر کنم ماله دارینوس باشه نه مشکلی پیش نمیاد
فورزن ترو هم نیست درسته؟

EvilDead
11-06-2009, 10:15
کسی به سوال من پاسخ نمیده ؟ :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

sajjad_setam
11-06-2009, 10:26
مپ 6.60ai کی میاد؟؟؟

*Ali*
11-06-2009, 11:57
سلام به همه
دوست من
نسخه بازی شما فکر کنم ماله دارینوس باشه نه مشکلی پیش نمیاد
فورزن ترو هم نیست درسته؟

هم Frozen throne داره هم اون warcraft lll : میشه بگین مشکلی پیش میاد یا نه ؟ اگه مشکلی نیست بگین باید به ترتیب دانلود کنم یا نه ؟ لینک هم اگه میشه لطف کنین خیلی ممنونم

thelastblack
11-06-2009, 12:59
هم Frozen throne داره هم اون warcraft lll : میشه بگین مشکلی پیش میاد یا نه ؟ اگه مشکلی نیست بگین باید به ترتیب دانلود کنم یا نه ؟ لینک هم اگه میشه لطف کنین خیلی ممنونم

ترتیبی نیست... شما آخرین پچو بگیر (1.23) نصب کن... حتما پچ رو کامل بگیر یعنی اونی که حجمش زیاده رو بگیر نه اینایی که تبدیل میکنن(مثل 1.22 به 1.23)...

*Ali*
11-06-2009, 14:21
من پچ 1.23 رو دانلود کردم نصب نشد . 1.22 a رو دانلود کردم بازم نشد. من موندم چیکار کنم اینم عکس پچه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash Arash
11-06-2009, 14:52
عزیز شما احتمالا پچ رو کامل دانلود نکردی...

*Ali*
11-06-2009, 15:57
آقا مشکلم حل شد با یه نرم افزار تنظیمات رجیستری رو درست کردم پچ نصب شد حالا بازی اجرا نمیشه این ارور رو میده :

thelastblack
11-06-2009, 16:55
مشکل ماله کرکه.... نمیدونم چیه ولی بازیو دوباره نصب کن کرک هم نریز بعد پچ نصب کن...

راستی .... نظرتون درباره هیروهای جدید چیه؟ اون دوتا رو میگم که تازه اومدن....

razor چی؟ واسش چی میرین....

ogre magi که خیلی شاخ شده....
ولی troll warlord ضایع شده....

*Ali*
11-06-2009, 16:59
من پچم 1.21 a هست مشکل از این که نیست؟

در رابطه با کرک من وقتی سی دی رو می نصبم اصلا کرک نداره آخرش

EvilDead
11-06-2009, 19:01
راستی .... نظرتون درباره هیروهای جدید چیه؟

Batrider که خیلی با حاله !

مخصوصا" لول 3 !

من که خیلی حال کردم !

راستی ! جون من این پچ 1.21b رو واسه دانلود بزارید ! کپی پیست باشه :11::40:

خیلی ممنون میشم :40:

Arash Arash
11-06-2009, 19:11
من پچم 1.21 a هست مشکل از این که نیست؟

در رابطه با کرک من وقتی سی دی رو می نصبم اصلا کرک نداره آخرش

یه وارکرافت غیر فارسی بگیر خیال خودت رو راحت کن

kasra_khan2003
11-06-2009, 20:16

خوب اینم از این! بهتون گفته بودم که ادمین روم ایران گفته بود کیک میکنه هر کی پچ 1.21 بسازه!

cao-cao
11-06-2009, 20:24
از جابر خوشم میاد
جابر و marsil fox و یه چند تا دیگه از دوستام خیلی قدیمین اون موقعی که رووم اروپا 7&8 تا بو باهاشون اونجا بازی میکردم

*Ali*
11-06-2009, 23:41
آقا خیلی ممنون از همه درست شد الان پچ 1.22 و مپ 6.59 d رو دارم میشه بگین شما کدوم روم بازی میکنین تا ما هم بیایم و یاد بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

41134100
19-06-2009, 12:24
سلام به همه
من زیاد اهل انجمن نیستم.
امرو داشتم سرچ میزدم که چشم به اینجا افتاد
و متوجه شدم خیلی ها هنوز با پتچ مشکل دارن
من یه پچ چنجر نوشتم و تو وبلاگ crashgame هستش. شما با یک کلیک هر پچی رو که بخوای نصب میکنی
موفق باشید بای

kasra_khan2003
19-06-2009, 22:30
از جابر خوشم میاد
جابر و marsil fox و یه چند تا دیگه از دوستام خیلی قدیمین اون موقعی که رووم اروپا 7&8 تا بو باهاشون اونجا بازی میکردم

الان جا داره از خودمون بپرسیم، یعنی باید همیشه زور بالا سرمون باشه؟!:19:

sohrab_mj1
22-06-2009, 19:49
سلام این تاپیک خیلی خیلی خیلی قدیمی هست الان 6.60 اومده شما راجع به 6.59 صحبت میکنید؟

EvilDead
22-06-2009, 23:13
از وقتی فهمیدم تو روم 1 , دختر هم داره بازی میکنه دیگه تو روم 1 نیومدم !:2::2:

cao-cao
23-06-2009, 08:04

زیاد هستن خواهرانمون که تو رووم ایران ف اروپا بازی میکنن

EvilDead
24-06-2009, 16:47
آقایون آی دی من تو جی جی : evil.xxx

Add کنید هر موقع آن بودیم با هم بازی کنیم :27:

The 69 eyes
25-06-2009, 12:15

یه دختر هست به آی دی SHE-MA اگه دیدینش حتما باش بازی کنید ... اونوقت میفهمید دخترای DOTA باز هم کم قوی نیستن ...

و در جواب CAO CAO جان بگم که بیشترشون FAKE هستن و پسرن فقط با آی دی دخترونه میان...مثل FATI یا همه آی دی های دخترونه ... من فقط 2 نفر رو تایید میکنم یکی شیما یکی 3TIRIK ...

EvilDead
25-06-2009, 12:23
یه دختر هست به آی دی SHE-MA اگه دیدینش حتما باش بازی کنید

اینم هست بازیش خوبه بد نیست : maryamhogan

zipper
25-06-2009, 12:28
ببخشيد من dota6.59 رو روي تك نفره ميتونم بازي كنم اما online كه ميخوام بازي كنم وقتي ميزنم روي Battle.net مينويسه :
CD key is Inviliding
چي كار كنم
لطفا به دادم برسيد

cao-cao
25-06-2009, 16:29
یه دختر هست به آی دی SHE-MA اگه دیدینش حتما باش بازی کنید ... اونوقت میفهمید دخترای DOTA باز هم کم قوی نیستن ...

و در جواب CAO CAO جان بگم که بیشترشون FAKE هستن و پسرن فقط با آی دی دخترونه میان...مثل FATI یا همه آی دی های دخترونه ... من فقط 2 نفر رو تایید میکنم یکی شیما یکی 3TIRIK ...
سلام به دوست خوبم
ولی جدا از نام که رو ایدی هست من خودم چندین نفر رو میشناسم که دخترن مه نام هایی دارن که خیلی با اسمشون بی ربطه
و طبق درخواستشون نمیتونم بگم ولی زیادن

ببخشيد من dota6.59 رو روي تك نفره ميتونم بازي كنم اما online كه ميخوام بازي كنم وقتي ميزنم روي Battle.net مينويسه :
CD key is Inviliding
چي كار كنم
لطفا به دادم برسيد

شما باید با این برنامه بازی کنید

sireagle
25-06-2009, 21:07
سلام
میشه یه سایت برای دانلود دمو بدید؟

The 69 eyes
25-06-2009, 21:38
اینم هست بازیش خوبه بد نیست : maryamhogan

فک کنم پسر باشه... حرفای بد بد میزد تا جایی که یادمه :31:

zipper
25-06-2009, 23:00
سلام
میشه یه سایت برای دانلود دمو بدید؟

حالا با اين برنامه چه طور ميشه كار كرد ؟
من نتونستم ! :41:

cao-cao
26-06-2009, 08:47
حالا با اين برنامه چه طور ميشه كار كرد ؟
من نتونستم ! :41:

َما برنامه رو نصب کن بعد به اینترنت وصل شو
ثبت نام کن
داخل برنامه که شدی war rpg رو انتخاب کن اینترنشنال رو بزن
میری رووم 4 ایران
تو ستینگ شرتکات وارت رو میدی
بعد استارت کن میریتو بازی
دیگه بقیه مراحل مثل بازی تو گیم نت هست

emshi
26-06-2009, 13:48
سلام
من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید چون کارم گیره
1- تو سایت گارنا که میشه دوتا را انلاین بازی کرد همون جی جی معنی پینگ که روبه روی اسم هر فرد هست چیه و چه کاریردی داره
2- چرا تو پچ1.23 وقتی بعضی ایتمارو که میخری به این صورت
نشون داده میشه وانگار قابل استفاده نیست
3- چه جور میشه حالت های مختلف مپ رو تعیین کرد مثلا این که فقط دو راه از3راه باز باشه یا هیرو ها راندوم باشند
4- چرا من با بعضی از دوستام که هم پچشون مثل منه و هم نقشه ای که من دارمو اونا هم دارند نمیتونم بازی کنم (تو جی جی)
با تشکر

sireagle
26-06-2009, 15:29
بابا سایت برا دمو چی شد؟می خوام دمو ببینم یاد بگیرم

emshi
27-06-2009, 13:41
یکی نیست جواب مارو بده؟

cao-cao
27-06-2009, 21:16
سلام
من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید چون کارم گیره
1- تو سایت گارنا که میشه دوتا را انلاین بازی کرد همون جی جی معنی پینگ که روبه روی اسم هر فرد هست چیه و چه کاریردی داره
2- چرا تو پچ1.23 وقتی بعضی ایتمارو که میخری به این صورت
نشون داده میشه وانگار قابل استفاده نیست
3- چه جور میشه حالت های مختلف مپ رو تعیین کرد مثلا این که فقط دو راه از3راه باز باشه یا هیرو ها راندوم باشند
4- چرا من با بعضی از دوستام که هم پچشون مثل منه و هم نقشه ای که من دارمو اونا هم دارند نمیتونم بازی کنم (تو جی جی)
با تشکر

1-سرعت اون نفر به شماشت این راحتترین معنیشه اگه 1 باشه میتونید راحت بازی کنید
2-اون کتاب ایتم هست باید نیازهایی رو که اون کتاب دارن رو بخری بعد ترکیب میشه میشسه همون ایتم
3-برای دو راه باید -nt بزنی و فقط وسط -om و برای هروهای رندوم -ar بزنی
4-شما اگه همه چی تون یکی باشه (پچ و مپ) شما نمیتونی هم دیگرو پینگ کنید:10:

emshi
27-06-2009, 22:39
4-شما اگه همه چی تون یکی باشه (پچ و مپ) شما نمیتونی هم دیگرو پینگ کنید:10:[/QUOTE]

خوب پس باید چی کار کنیم اگه پچمون با هم یکی نباشه که نمیتونیم با هم بازی کننیم

kasra_khan2003
27-06-2009, 23:47
فک کنم پسر باشه... حرفای بد بد میزد تا جایی که یادمه :31:

به به، آقا آراز، از این ورا :31:

Hunter lord
28-06-2009, 08:42
کسی هست امروز ساعت 3 توی گارنا بازی کنیم تو روم آسیا
Hunter-lord یوزرمه

Arash Arash
28-06-2009, 13:16
بابا سایت برا دمو چی شد؟می خوام دمو ببینم یاد بگیرم

Arash Arash
28-06-2009, 13:19
به جای خطه تیره :

m e g h n a t e e s
رو بزن

sireagle
28-06-2009, 14:06
ممنون ولی سایتش به مفت نیرزید. D:
برای sniper و tiny و phantom assassin چند نظر مختلف این جا هست
خواستم ببینم چی پیشنهاد میکنید

akharwarbaz
29-06-2009, 00:44
بهترين سايت براي ريپلي

و sniper اصلا بدرد نميخوره
تيني خوبه(v t اسپلاش پدر در مياره )
phantom هم خوبه ولي نه براي بازي هاي كلني و مهم

cao-cao
29-06-2009, 08:38
بهترين سايت براي ريپلي

و sniper اصلا بدرد نميخوره
تيني خوبه(v t اسپلاش پدر در مياره )
phantom هم خوبه ولي نه براي بازي هاي كلني و مهم

دوست من قرار نیست که شما وقتی از یه هرو خوشتون نیاد اون هرو بد باشه
اسنایپر یکی از هروهی خیلی قوی هست ولی بازی کردن باهاش سخته
و چند روش بازی داره که تو بازی میشه اون رو نصبت به هروهای مقبل تایین کرد
فنتوم هم که چیزی در موردش نمیتونم یگم اخر بازی 3 تا از هرو هارو با هم میزنه کافیه کلوینگ مدنسش ردی بشه

Arash Arash
29-06-2009, 13:53
ممنون ولی سایتش به مفت نیرزید. D:
برای sniper و tiny و phantom assassin چند نظر مختلف این جا هست
خواستم ببینم چی پیشنهاد میکنید

اولا سایت نیست و فرومه...دوما وقتی شما نمیدونی فرق دمو و ریپلی چیه حق گفتن چنین حرفی رو نداری

thelastblack
29-06-2009, 14:27
phantom بده؟ برو بابا... همون جوری که دوستمون گفت بسیار هم شاخ هست... هر لول +2 str و +3 agi میگیره. کمه؟ 4x critical کمه؟هم slow داره هم miss دگه چی میخای؟ واسش یه cleaving بری پدر در میاره...

akharwarbaz
29-06-2009, 15:49
phantom بده؟ برو بابا... همون جوری که دوستمون گفت بسیار هم شاخ هست... هر لول +2 str و +3 agi میگیره. کمه؟ 4x critical کمه؟هم slow داره هم miss دگه چی میخای؟ واسش یه cleaving بری پدر در میاره...
از خدتون چرا حرف در مياريد من كي گفتم phantom بده
من نسبت به بازي هاي جهاني صحبت ميكنم نه بازي هاي در حد گارنادوست

من قرار نیست که شما وقتی از یه هرو خوشتون نیاد اون هرو بد باشه
اسنایپر یکی از هروهی خیلی قوی هست ولی بازی کردن باهاش سخته
و چند روش بازی داره که تو بازی میشه اون رو نصبت به هروهای مقبل تایین کرد
فنتوم هم که چیزی در موردش نمیتونم یگم اخر بازی 3 تا از هرو هارو با هم میزنه کافیه کلوینگ مدنسش ردی بشه
من رو حرفم هستم شما بازي كلني ديديد كه توش sniper قوي شه بديد ما هم ببينيم(اصلا اگه pick بشه هم قبوله!)
در ضمن من از با همه هيرو ها بازي كردم و از هيچ كدومشون بدم! نمياد ..بازم ميگم رو حساب بازي هاي كلني 5v5 حرف ميزنم
چون sniper تو 5v5 يه هيرو feed ميشه فقط بايد windwalk (اگه بتونه ببنده!) بكنه

sireagle
29-06-2009, 15:50
اینو که راست میگی دیروز همش windwalk نجاتم داده بود ولی آخر بازی خیلی شاخ شده بودم

akharwarbaz
30-06-2009, 11:14
اینو که راست میگی دیروز همش windwalk نجاتم داده بود ولی آخر بازی خیلی شاخ شده بودم
شما ميتوني به جاي sniper خيلي از هيرو هاي ديگه كاربرد هاي خيلي بيشتري تو تيم دارن برداري

thelastblack
30-06-2009, 17:19
موافقم... sniper زیاد کار تیمی نداره مگه اینکه یه استراتژی خاص داشته باشین...

cao-cao
30-06-2009, 17:56
دوست من این استراتژی کاپتان تیم هست که اون لحظه میگه شما به چه هرویی باید بازی کنی
چه اسنایپر چه مون رایدر چه ژئومانستر چه بریستل بک و........
این استراتژی مختص لیدر تیم هست شما نمیتونی بگی من این هرو نمیخوام یا بلد نیستم باهاش بازی کنم

zipper
30-06-2009, 18:01
َما برنامه رو نصب کن بعد به اینترنت وصل شو
ثبت نام کن
داخل برنامه که شدی war rpg رو انتخاب کن اینترنشنال رو بزن
میری رووم 4 ایران
تو ستینگ شرتکات وارت رو میدی
بعد استارت کن میریتو بازی
دیگه بقیه مراحل مثل بازی تو گیم نت هست

ممنونم دوست عزيز :10:

Hunter lord
30-06-2009, 21:15
اشتباه کردم تو گارنا ملیتم رو نوشتم ایران تو روم اسیا همه فحش های زشت به ایران دادن منکه حریفشون نشدم انقدر زیاد بودن همشونم تایلندی

akharwarbaz
30-06-2009, 21:58
درسته بيشتربا تا ir رو ميبينن شروع ميكنن به فوش دادنوو...برا منم اين اتفاق افتاده

katzong
30-06-2009, 23:22
سلام ذوستان واسه هیروی syllabaer توی 5 به 5 چی ببندیم خوبه !!!
هیروی تیم 1 :
mirana..necrolite..sylabear...2 تای دیگه یادم رفته
هیروی تیم 2:
warrlock..antimage...dragon knight..skeleton king...zeus
البته احتمالا این zeus رو دارم اشتباه می گم !!!

Muradin
01-07-2009, 13:27
به نظر من Zeus و crystal Maidenو axe از بقیه بهترند

soheilsaghian
01-07-2009, 14:03
منم تازه با war آشنا شدم و با کلی پرسو جو اینجا رو پیدا کردم.
حالا قدیمی ها اگه حالشو دارن منِ تازه کار سوال های زیادم و بپرسم !!!؟؟؟؟ :31:

cao-cao
01-07-2009, 19:20

خوش اومدی:10:

akharwarbaz
01-07-2009, 19:50
هیروی تیم 1 :
هیروی تیم 2:

اگه بتوني سري رادبانسو برا خرست بري شايد بتوني سرنوشت بازي رو عوض كني

cao-cao
01-07-2009, 21:45
هیروی تیم 1 :
هیروی تیم 2:

واسه خرست رادیانس و پاور تریز
واسه خودت سنج و یاشا و ولادمیر پاور تریز
البته روش بازی زیاد داره من این روش رو بلدم

thelastblack
01-07-2009, 21:52
هیروی تیم 1 :
هیروی تیم 2:
بهتره اول واسه خودت و خرست پاچوبی بری... بعد واسه خودت sange&yasha بعد هم واسه خرست hyperstone بخر. حالا دیگه هرچی خواستی ببند...

دوست عزیز فروم مال همین کاراست دیگه... هرچه میخواهت دل تنگت بپرس(!!!)

BAD KING
04-07-2009, 01:22
آقایون میخام واسه اونایی که مشکل پچ دارم یه warcraft version switcher بزارم برید هال کونید:D

BAD KING
04-07-2009, 01:49
آقایون با سلام ازتون میخوام اونایی که gg بازن id های خودشون بگن یه ساعت بزارن الان که تابستونه یه حالی ببریم

BAD KING
04-07-2009, 02:10
به نظر من Zeus و crystal Maidenو axe از بقیه بهترند

عزیزم اسم zeus نیار که جزو داقون ترین هیروهاست و اصلا بقیر از اول بازی حرفی برای گفتن نداره در موردcrystal خیلی هیرو خوبیه البته اگه باهاش بلد باشی بازی کنی و در مورد Axe با اینکه خیلی دوستش دارم ولی مثل آب خوردن از خیلی از هیروها میخوره مثل دراگون و ستورم البته اگه طرف ستورم باز باشه و... برای ثابت کردن حرفم حاضرم تو gg شرتی بازی کنم

BAD KING
04-07-2009, 02:12
اگه هیرو شاخ میخوای pudge . razor.puck.storm.riki و چندتا دیگه که حالشو ندارم توضیح بدم سوالی بود در خدمتیم

cao-cao
04-07-2009, 13:13
دوست من نظر شما محترمه
همه هروها قوی هستن و هروی ضعیف وجود نداره
قرار نیست وقتی شما نمیتونید با یه هرو بازی کنید اون هرو ضعیف باشه
این جا کسی شرطی بازی نمیکنه همه دوست هستن با هم
دوست داشتی یه روز بگو ان شیم بازیت رو ببینیم که چرا میگی شرطی !!!
ریپلی هم اپ میشه واسه انالیز همین جا

BAD KING
04-07-2009, 13:29
باشه داداش شرمنده که گفتم شرطی بیاید عشقی بازی کنیم:D تو dota هیرو پیدا نمیکنی من باش بلد نباشم من 5 ساله dota بازی میکنم فقط dota وارکرافتم که یادم نمای از کی بازی میکنم اگه خواستی mode ap بده تو هیرو پیک کن من رندوم میدم بازی میکنیم ای دی من mehdi22

BAD KING
04-07-2009, 13:31
cao cao عزیز این v switcher استفاده کردی ؟

The 69 eyes
04-07-2009, 16:36
باشه داداش شرمنده که گفتم شرطی بیاید عشقی بازی کنیم:D تو dota هیرو پیدا نمیکنی من باش بلد نباشم من 5 ساله dota بازی میکنم فقط dota وارکرافتم که یادم نمای از کی بازی میکنم اگه خواستی mode ap بده تو هیرو پیک کن من رندوم میدم بازی میکنیم ای دی من mehdi22

3 تا farm guidو item build و lvl build واسه meepo و invoker بگو میخوام یاد بگیرم ... .

cao-cao
04-07-2009, 19:06

داداش کل جی جی میدونن من نوبم
ما کل کلی با کسی نداریم
یه لطفی میکنی همونجوری که اراز جان گفت یه ایتم بیلد واسه ژئو بگی ما هم یاد بگیریم اخه من نمیتونم با این هرو خوب بازی کنم ممنون میشم راهنماییم کنی

cao-cao
04-07-2009, 19:07
cao cao عزیز این v switcher استفاده کردی ؟

نه دوست من
من 3 تا پچ رو دارم به سوئیچر احتیاجی ندارم

BAD KING
04-07-2009, 22:56
خوب من حال تیپ کردن ندارم ولی با این حال تایپ میکنم:D با ژنو بازی کردن کار هرکسی نیست و یه هیرو تخصصیه در 5v5 وقنی ژنو پیک میکنید باید تا lvl 6 برید مید که لین تکیه لازم نیست پول بوخورید مراقب باشید first ندید و فقط lvl up بشید طریقه lvl گرفتن به این سورته: اول یدونه lvl 1 میگرید و بعد به ترتیب 2.3 2.3 6 2.3 2.3 1.6 1.1 +.6 بقیه دیگه +:D طریقه بازی بعد از
lvl up شدن شما به کریپ زنی تو جنگل میپردازید تا پا چوبی و life mele و مکانس کامل داشته باشید و بعد kill گرفتن شما آغاز میشه اول یه لول یک میندازید رو طرف و با بچه های خودتون بلینک میدید رو ژنو اصلی و با اینکار hp طرف داغون میشه و شما به کمک لول 3 هیرو مقابل از پا میندازید و میرسیم به بقیه ایتم ها sang&yasha . trasq .tuterfly البته این ایتم گرفتن بستگی به هیروهای مقابل شمام داره که باید توجه بشه ولی اون 3 ایتم اول همیشه باید بسته بشه برای این هیرو و راستی یه چیز دیگه شما باید برای راحتی کار با این هیرو بچه های خودتون یا همون ژنوهارو CTRL 1.2.3.4 بدید اومیدوارم لذت برده باشید اردتمند شما مهدی

AKASHA178
05-07-2009, 08:55
خوب من حال تیپ کردن ندارم ولی با این حال تایپ میکنم:D با ژنو بازی کردن کار هرکسی نیست و یه هیرو تخصصیه در 5v5 وقنی ژنو پیک میکنید باید تا lvl 6 برید مید که لین تکیه لازم نیست پول بوخورید مراقب باشید first ندید و فقط lvl up بشید طریقه lvl گرفتن به این سورته: اول یدونه lvl 1 میگرید و بعد به ترتیب 2.3 2.3 6 2.3 2.3 1.6 1.1 +.6 بقیه دیگه +:D طریقه بازی بعد از
lvl up شدن شما به کریپ زنی تو جنگل میپردازید تا پا چوبی و life mele و مکانس کامل داشته باشید و بعد kill گرفتن شما آغاز میشه اول یه لول یک میندازید رو طرف و با بچه های خودتون بلینک میدید رو ژنو اصلی و با اینکار hp طرف داغون میشه و شما به کمک لول 3 هیرو مقابل از پا میندازید و میرسیم به بقیه ایتم ها sang&yasha . trasq .tuterfly البته این ایتم گرفتن بستگی به هیروهای مقابل شمام داره که باید توجه بشه ولی اون 3 ایتم اول همیشه باید بسته بشه برای این هیرو و راستی یه چیز دیگه شما باید برای راحتی کار با این هیرو بچه های خودتون یا همون ژنوهارو CTRL 1.2.3.4 بدید اومیدوارم لذت برده باشید اردتمند شما مهدی

سلام دوستان. من یه عضو جدیدم . میخواستم بیام اینجا یه topic در مورد dota allstars بزنم که همه بیان تو و یاد بگیرن و یاد بدن حالا هر کی میخواد شروع کنه.
yadesh bekher
Helsinki, Finland

:5:
نقل قول:
نوشته شده توسط BAD KING

ما کل کلی با کسی نداریم
یه لطفی میکنی همونجوری که اراز جان گفت یه ایتم بیلد واسه ژئو بگی ما هم یاد بگیریم اخه من نمیتونم با این هرو خوب بازی کنم ممنون میشم راهنماییم کنی
:10:
نقل قول:
نوشته شده توسط BAD KING

3 تا farm guidو item build و lvl build واسه meepo و invoker بگو میخوام یاد بگیرم ... .
:11:
:40::40::10::10::10::10::10:
make friends:11::40:

The 69 eyes
05-07-2009, 12:10

اگه ناراحت نمیشی باید بگم کل توضیحات غلط بود .... ضمنا توضیح در مورد invoker یادت رفت ....
1.هیچ وقت meepo تو line ی که puller یا sup نداشته باشه نمیتونه lvlup کنه مگه انکه player ش Ks^KuroKy.ir باشه .... (معمولا با Qop puller یا wl puller یا هر heroیی که بتونه supش کنه و pull کنه Line میره)
2.geo تا سر lvl 11 توی لولاش 3ش رو نمیگیره (فقط earthbind و poof میگیرن)
3.نه واشت S&Y میبندن نه heart نه butterfly ... ضمنا Life melee هم نمیدونم چیه ...
itembuild for geo:
power trade
vladimir
mecanism
dagger
assault
pipe
4.contorl دادن به geo ها غلط ترین کار ممکنه .... باید همرو یه کنترل بدی فقط با استفاده از TAB کنترلشون کنی...

GL
فعلا

سلام دوستان. من یه عضو جدیدم . میخواستم بیام اینجا یه topic در مورد dota allstars بزنم که همه بیان تو و یاد بگیرن و یاد بدن حالا هر کی میخواد شروع کنه.
yadesh bekher
Helsinki, Finland

:5:
نقل قول:
نوشته شده توسط BAD KING

ما کل کلی با کسی نداریم
:10:
نقل قول:
نوشته شده توسط BAD KING

:11:
:40::40::10::10::10::10::10:
make friends:11::40:

نوکرم :10:

katzong
05-07-2009, 13:53
سلام به همه ی خدایان دوتا !!!!:42::42:..گفتم منم یه نظری در مورد این item build واسه ژئومنسر داده باشم !!:31::31:
1. والا فکر نکنم هیچکی بتونه با ژئو اونم تنهایی تو هر لاینی که باشه lvLup کنه !! حتی اگه بازیکنش
MYM | KATZONG باشه :5::5:
2. وا سه ژئو فکر کنم گرفتن لول 3 از همون اول لازم باشه حالا می تونی به جاش لول یکتو یه بار بیشتر نگیری ولی لول دوم و سوم حتما باید گرفته بشن :32:

3. آیتم هاشم ==> power tread + vladmir offering + mekansm + dagger:4::4:

4. خود ژئو رو CTL 1 می کنی بقیه کپی هاشو CTL 2 می کنی..با خودش میری تو جنگ دنبال حریف:47::47:
تور می ندازی ..بعدش با بلینکی که تو جیبت هست می پری کنارشون ... بعد سلام و احوال پرسی از هیروی دشمن:7::7:
موقع استفاده از Poof هست و اول مال خودتو و بعد مال بقیه ی به اصطلاح کپی هاشو که یه سر دیگه ی نقشه
هست می زنی و همشون میان کنار هم همین جا !!!:24::24:
بعدشم تو یه چشم به هم زدن دشمنان تورو منفجر می کنن و شربت شهادت رو می نوشی !!!!:38::38:

تبصره "
اگه دیگه خیلی خوب پول جمع کردی یا یکی دو نفر از یارانت با دیدن بازیت تصمیم گرفتن left the game بدن از پول
اونها می تونی واسه هیرو assault cuirass + desolator هم ببندی !!!!:35::35:

cao-cao
05-07-2009, 14:35
در تایید صحبتهای اراز جان سعی میکنم یه ریپلی بزارم
اراز جان ما خیلی کوچکتیم

BAD KING
05-07-2009, 17:26
دوست عزیز lifemele همون vladmire و فرقی نداره فرمایش شما متین ولی با این حال من با این روش نتیجه گرفتم

BAD KING
05-07-2009, 17:27
یه چیز دیگه بنظر من لازم نیست دگر بگیرید براش و sang&yasha بهتر نتیجه میده دوست من شما بیاید 1v1 هر 2 ژنو میاریم

cao-cao
05-07-2009, 18:30
اراز جون خواستی بازی کنی ما رو بیخبر نذار بعد بازی میخوام یه ریپلی یه طرفه بذارم :)

The 69 eyes
05-07-2009, 19:33
سلام به همه ی خدایان دوتا !!!!:42::42:..گفتم منم یه نظری در مورد این item build واسه ژئومنسر داده باشم !!:31::31:
1. والا فکر نکنم هیچکی بتونه با ژئو اونم تنهایی تو هر لاینی که باشه lvLup کنه !! حتی اگه بازیکنش
MYM | KATZONG باشه :5::5:
2. وا سه ژئو فکر کنم گرفتن لول 3 از همون اول لازم باشه حالا می تونی به جاش لول یکتو یه بار بیشتر نگیری ولی لول دوم و سوم حتما باید گرفته بشن :32:

3. آیتم هاشم ==> power tread + vladmir offering + mekansm + dagger:4::4:

4. خود ژئو رو CTL 1 می کنی بقیه کپی هاشو CTL 2 می کنی..با خودش میری تو جنگ دنبال حریف:47::47:
تور می ندازی ..بعدش با بلینکی که تو جیبت هست می پری کنارشون ... بعد سلام و احوال پرسی از هیروی دشمن:7::7:
موقع استفاده از Poof هست و اول مال خودتو و بعد مال بقیه ی به اصطلاح کپی هاشو که یه سر دیگه ی نقشه
هست می زنی و همشون میان کنار هم همین جا !!!:24::24:
بعدشم تو یه چشم به هم زدن دشمنان تورو منفجر می کنن و شربت شهادت رو می نوشی !!!!:38::38:

تبصره "
اگه دیگه خیلی خوب پول جمع کردی یا یکی دو نفر از یارانت با دیدن بازیت تصمیم گرفتن left the game بدن از پول
اونها می تونی واسه هیرو assault cuirass + desolator هم ببندی !!!!:35::35:

geo control unit با tab انجام میشه .... desolator هم به دردش نمیخوره .. lvl 3 ش هم قبل atack speed ش به دردش نمیخوره که میره واسه item build های بالا و lvlup بالاش
ضمنا mym حدودا 6 ماه میشه که disband شده .... الان عضوهای یه تیم تشکیل دادن به اسم Kingdom با نماد [k] نشونش میدم ....
:x

در تایید صحبتهای اراز جان سعی میکنم یه ریپلی بزارم
اراز جان ما خیلی کوچکتیم

ما بیشتر ... :40:

دوست عزیز lifemele همون vladmire و فرقی نداره فرمایش شما متین ولی با این حال من با این روش نتیجه گرفتم

معمولا itembuild و lvlbuild هایی که من میگم مربوط به garena و iran dota room نمیشه ... تو iran dota room حتی تو با geo اگه daggon هم ببندی جواب میگیری ...

یه چیز دیگه بنظر من لازم نیست دگر بگیرید براش و sang&yasha بهتر نتیجه میده دوست من شما بیاید 1v1 هر 2 ژنو میاریم

بازی 1v1 نیست ... مسعله geo اینه که چطوری بتونی توی درگری 5v5 و gank و roming کیل بگیره و item بیاره بالا ...
توی درگیری هم به جز با blink نمیتونی به حریف برسی (این حرفم در مورد بعضی pick های بخصوص cw مربوط میشه که نرسیته به hero ها one shot میشی ...)

اراز جون خواستی بازی کنی ما رو بیخبر نذار بعد بازی میخوام یه ریپلی یه طرفه بذارم :)

هر شب از 10 تا 1 بازی میکنم ... ولی جدیدا زیاد اعصاب بازی ندارم ... چشم با خبر میذارمت...احتمالا امشب خودم host شم یه pro game بسازم...
فعلا

BAD KING
07-07-2009, 00:30
داداش the eye اسم ای دی gg چیه؟

EvilDead
07-07-2009, 13:00
آقایون اینقدر ادعا نکنید ! :10:

یک قرار بزارید تو GG بازی کنیم ببنیم هر کدومتون چند مرده حلاجید !!

پس ادعا ممنوع ! ::20:

cao-cao
07-07-2009, 14:15
پنج شنبه شب همه ساعت 9 ان شید رووم 4 ایران

cao-cao
07-07-2009, 22:47
اینم اون ژئویی که قولشو دادم

The 69 eyes
08-07-2009, 11:48
اینم اون ژئویی که قولشو دادم

نه بازیشو قبول دارم نه item build ش رو... بعلاوه اینکه هیچ player قوی و known ی توی بازی نیست بعلاوه اینکه 20 مین free farm بوده و Player های جلوش اونقدر گاون که با hero هایی مثل trax و invoker میخوان بیان gankش کننن ... این دو تا hero واسه meepo میتونه double kill باشه...نه مرگ. رو 8x دیدم... من اگه یه بار جسارت کردم replay گذاشتم که خودم توش بودم دلیل این بود که 2 تا Player از تیم 5 اونموقع دنیا یعنی DMZ و 5 تا player known توی HLR1 توش بودن... و هر کسی کار درستو با hero ش توی بازی جلوی player های pro کرد ... خواهش میکنم دفعه بعد replay ی که up میکنید یا player known توش باشه یا اینکه cw درست حسابی (تاکید میکنم درست حسابی) باشه..اگر نه هم از سایت های gosugamers یا replays.net لینک بدید...
ممنون
فعلا

The 69 eyes
08-07-2009, 11:55
ضمنا امروز 4 شنبه هست ..... همتون اگه بیاید همون iran 4 خودم host میشم....

Pouria_30mbian.com
08-07-2009, 12:47
اقا من پتچ 1.22 دارم ميخوام تبديلش كنم به 1.21 B بايد چه كار كنم ؟

The 69 eyes
08-07-2009, 13:02
اقا من پتچ 1.22 دارم ميخوام تبديلش كنم به 1.21 B بايد چه كار كنم ؟

1.21 به درد نمیخوره 1.23 کن.Link هم تو 20 صفحه قبلی گیرت میاد:20:

The 69 eyes
08-07-2009, 13:03
چون صفحه رفت جلو دوباره میگم... امشب یعنی 4 شنبه شب ساعت 9 همه روم ایران خودم هم هاست میشم

EvilDead
08-07-2009, 13:45
میگم ساعت 9 خیلی زوده از 11 به بعد بهتر نیست ؟

اسمه آی دی رو هم بگید تا بشناسیم !

evil.xxx

The 69 eyes
08-07-2009, 14:50
ara-Z هستم
نه 11 دیره
از 9 بیاید تا هر وقت دوست داشتید ادامه میدیم...اگه خواستید میتونیم بهcw تبدیلش کنیم یا با Player های معمولی balance کنیم و cm بازی کنیم تا یکم pick و ban یاد بگیرید...

The 69 eyes
08-07-2009, 20:18
فک کنم هیشکی نیومده... np
gl

سید علی محمدی
08-07-2009, 20:32
سلام آقایون

رو پچ من می نویسه 1.52 + AL

و پچ خود بازی هم 1.21B هست حالا پچ من چیه

اگه دانلود پچ لازم باشه یه سایت بذبن دانلود کنم

kod89
09-07-2009, 00:52
فک کنم هیشکی نیومده... np
gl

داش اراز گل ما انقدر به هم گفتیم بیایین بیایین دیدیم هیچکس نیمد . ما هم بی خیال قضیه شدیم الان بعد از 1 هفته اومدم این تاپیک منتظرم یه قرار بگذارید همه با هم بازی کنیم چه pro چه تازه کار همین که همدیگرو میشناسیم کافیه .منتظرم
مگا نوب ایران-صبح پجنشنبه gl

The 69 eyes
09-07-2009, 12:09
امشب ساعت 9 ... iran dota room 4
اگه نیاید دیگه قرار نمیذاریم

cao-cao
09-07-2009, 14:20
اراز جون عصبانی نشو
ما که نوبیم میایم ببازیم
اصل دیدن شماست و گفتگو های دوستانس

The 69 eyes
09-07-2009, 14:32
اراز جون عصبانی نشو
ما که نوبیم میایم ببازیم
اصل دیدن شماست و گفتگو های دوستانس

ما نوکر شماییم به خدا :10:

قضیه اینه که من امسال کنکوریم و برنامه 6 ساعت درس روزانه به علاوه روزی 2 ساعت باشگاه به علاوه تمرین gaming با تیمم رو توی یه روز جا میدم و وقتی با کلی بد بختی جور میکنم ساعت 9 شب بیام و میامو میبینم هیشکی نیومده یکم ناراحت میشم.... وگرنه من مشکل دیگه ای با این قرارا ندارم :11: شما شاید باورتون نشه ولی الان تیم اول ایران [reborn] به ما زنگ زدنو گفتن واسه تمرین پاشین بیاین بازی کنیم ولی من هنوز نتونستم یه ساعت واسه تمرین مشخص کنم... این خیلی بده خب !

kod89
09-07-2009, 14:39
امشب ساعت 9 ... iran dota room 4
اگه نیاید دیگه قرار نمیذاریم

منم هستم ایدیم demondarkness میبینمتون رفقا

The 69 eyes
09-07-2009, 17:07
ساعت 9 بازم میگم روم ایران 4.... هر patch ی که بخواید میتونم هاست بدم ... بهتره 1.23 باشید

cao-cao
09-07-2009, 18:20
اراز امید اونو ono رو دیدی بهش سلام برشون خیلی دلم براش تنگ شده !!!
وقتم نمیکنم برم استار ایکس بچه ها رو ببینم:(

kod89
09-07-2009, 19:12
ساعت 9 بازم میگم روم ایران 4.... هر patch ی که بخواید میتونم هاست بدم ... بهتره 1.23 باشید

من هم 1.23 دارم هم 1.21 هر کدوم خواستید تیین کنید

Pouria_30mbian.com
09-07-2009, 19:26
اگه 1.22 Host ميشيد منم ميام

The 69 eyes
09-07-2009, 19:33
اراز امید اونو ono رو دیدی بهش سلام برشون خیلی دلم براش تنگ شده !!!
وقتم نمیکنم برم استار ایکس بچه ها رو ببینم:(

والا نمیدونم ولی فک کنم silkway میره.چون تمرینا رو اونجا میذاریم همیشه. دیدمش سلام میرسونم :*

من هم 1.23 دارم هم 1.21 هر کدوم خواستید تیین کنید

اگه 1.22 Host ميشيد منم ميام

بیاید iran dota room 4

سر ساعت 9 رای میگیریم ببینیم کدوم patch بیشتر داوطلب داره :D
خودم فک کنم 1.23 بهتر باشه

saeidviolonist
09-07-2009, 21:49
سلام. امروز توی گیم نت ما کل کل شد و یکی از دوستام با 3 نفر شرط گذاشت که تک به 3 باهاشون بگیره.

البته اونها بیش از حد noob بودن ولی خب این دوست ما خیلی قشنگ بازی کرد. Replay بازی رو براتون گذاشتم نظر بدید.

لینک دانلود Replay :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن map رو اشتباها AI plus ساختن که فکر نمیکنم زیاد مهم باشه. اگه اون رو نداشتید میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

The 69 eyes
10-07-2009, 00:08
سعی کنید کل Hero های Map رو یاد بگیرید... همین
فعلا

سید علی محمدی
10-07-2009, 09:38
سلام آقایون

رو پچ من می نویسه 1.52 + AL
v 6.51
و پچ خود بازی هم 1.21B هست حالا پچ من چیه

اگه دانلود پچ لازم باشه یه سایت بذبن دانلود کنم

آقا یکی هم من جواب بده
من چند صفحه قبل یه لینک از 1.23 پیدا کردم 80 مگا بایت هست و repid اجازه دانلود نمی ده
من حال چه پچی رو دارم و از کجا اون پچی که لازم دارم رو دانلود کنم

سید علی محمدی
10-07-2009, 17:16
آقا من مشکل map رو حل کردم حالا من چه طوری و با چه مپی می تونم online line بازی کنم تنهایی بازی کردن لذتی نداره
و دیگه اینکه شما با چه مپی بازی می کنین منم بازی میدین تشکر .

The 69 eyes
10-07-2009, 21:05
آقا من مشکل map رو حل کردم حالا من چه طوری و با چه مپی می تونم online line بازی کنم تنهایی بازی کردن لذتی نداره
و دیگه اینکه شما با چه مپی بازی می کنین منم بازی میدین تشکر .

war patch : 1.23
dota patch : latest version : 6.61b

سید علی محمدی
11-07-2009, 07:52
تشکر آقا
یه سوال دیگه می پرسم و دیگه هیچی
چه طوری می شه آنلاین بازی کرد من هر جوری یعی کردم نتونستم به سروری وصل به شم .
4ten
11-07-2009, 12:04
باید بری سایت
بد تو همون صفه ی اول میتونی garena رو که یک برنامه واسه online بازی کردن dl کنی و online بازی کنی
البته باید عضو بشی یعنی تو قسمت register as garena member یه id بسازی
بد از طریق همون garena که dl کری میتونی با idit بالا بیای

katzong
11-07-2009, 22:29
سلام ..من آخرین بازی RAVENS و KS.INT رو دیدم که یکی از بازیکن های KS.INT دراپ شد ..بابا این MAELK چرا جدیدا اینقدر بد هیرو پیک می کنه !!!!!!

mo.mo
12-07-2009, 09:29
سلام به برو بچ عزیز.آقا من دنبال چندتا رفیق واسه بازی میگردم . تو رو خدا هرکی پایه ی بازی هست بگه با هم یه دست بزنیم. انقدر با این غریبه ها بازی کردیم دهنمون سرویس شده.الان دو شبه دارم میبازم.

katzong
13-07-2009, 21:26
ROFL !!!!
:31:
معنیش چیه عزیزم !!!!!:10::10:
راستی یه سوال دیگه دارم در مورد این ریپلی جدیدی که نمی دونم بین کدوم تیمها بود ولی از همین gosugamers گرفتم طرف با morphiling یه کارایی می کرد که خداییش منو تو کف گذاشته حسابی !!! :18::18:

از یه سر نقشه یه دفعه ای قیب می شد می رفت سر دیگه ی نقشه !!!! :45::45:اولین آیتمی هم که بست boot of travel بود بدش diffusal bladde بست ...حالا من تو کف همین نکته هستم که چه جوری این کارو می کرد ..آخه اگه با لول 6 هم می رفت از این فاصله چه جوری آخه !!!!!!:42:بابا یکی بیاد به من اینو توضیح بده آخه

katzong
13-07-2009, 22:47
راستی موافقین این 5 شنبه یا جمعه شب یه قرار بازی بذاریم !!!!

ایدی من هم این هست ==> katzong

cao-cao
13-07-2009, 23:26
راستی یه سوال دیگه دارم در مورد این ریپلی جدیدی که نمی دونم بین کدوم تیمها بود ولی از همین gosugamers گرفتم طرف با morphiling یه کارایی می کرد که خداییش منو تو کف گذاشته حسابی !!! :18::18:

از یه سر نقشه یه دفعه ای قیب می شد می رفت سر دیگه ی نقشه !!!! :45::45:اولین آیتمی هم که بست boot of travel بود بدش diffusal bladde بست ...حالا من تو کف همین نکته هستم که چه جوری این کارو می کرد ..آخه اگه با لول 6 هم می رفت از این فاصله چه جوری آخه !!!!!!:42:بابا یکی بیاد به من اینو توضیح بده آخه

میبینم ریپلی رو وبهتون میگم ولی این جوری که شما میگید ایشون یا تی پی میکرده یا از لول 6 مورف استفاده میکرده که میتونه خودش رو بذاره تو جای اون ایمیجی که از هرو گرفته

The 69 eyes
13-07-2009, 23:57

یعنی خنده D:

با illusion ش میتونه عوض کنه میدونی که ....

katzong
14-07-2009, 22:31
آره بابا قضیه لول 6اونو می دونم ولی تو این بازیمن ایلوشن ندیدم شاید هم درست نگاه نکردم !!!!

The 69 eyes
15-07-2009, 12:04
بچه ها اگه علاقه مند باشید میتونم replay بازی هایی که با تیم های زیر rank 10 دنیا انجام دادیمو براتون up کنم.... البته تاحالا یه بازی بیشتر نکردم اونم با TeG ... اگه بدونید تیم teg زد ks.int رو 2 دست برد... این رو save ندارم چون کیلا 20-0 بود که dc شد یکی از بچه ها D: چیز آموزنده زیادی نداره ... فقط با دیدینش میتونید درک کنید که چقد اونا قوی بازی میکنن ... تو این بازی که میگم من fd solo mid رفته بودم جلوم viper lion اومده بود D: یک بازی کردم که فقط بشون kill ندم ... خیلی راضی بودم ... جالبیش این بود سر lvl5 که cm اومد وسط واسه gank جفتی مردیم :D
1v2 نمردم 2v2 مردم D:

hamijoon
15-07-2009, 13:59
بچه ها كسي با اين نرم افزار Garena كار كرده ؟

هيشكي كار نكرده؟؟

من وقتي ميخوام عضو شم ارور Run time ميده . كشت منو

katzong
15-07-2009, 21:59
بچه ها اگه علاقه مند باشید میتونم replay بازی هایی که با تیم های زیر rank 10 دنیا انجام دادیمو براتون up کنم.... البته تاحالا یه بازی بیشتر نکردم اونم با TeG ... اگه بدونید تیم teg زد ks.int رو 2 دست برد... این رو save ندارم چون کیلا 20-0 بود که dc شد یکی از بچه ها D: چیز آموزنده زیادی نداره ... فقط با دیدینش میتونید درک کنید که چقد اونا قوی بازی میکنن ... تو این بازی که میگم من fd solo mid رفته بودم جلوم viper lion اومده بود D: یک بازی کردم که فقط بشون kill ندم ... خیلی راضی بودم ... جالبیش این بود سر lvl5 که cm اومد وسط واسه gank جفتی مردیم :D
1v2 نمردم 2v2 مردم D:

آره چرا که نه ؟! بازی جالبی باید باشه ..:10::10:بعدشم تو این جور بازی با این سطح بهتره اصلا آدم واسه gank اقدام نکنه :46::46:آخه یه دفعه ای مثل مور و ملخ با TP اضافه میشن و اینطوریه که دمار از روزگارتون در میارن !!!:31::31: بهتره مثل یه بچه آروم تو لاینت وایستی و فقط پولتو جمع کنی:7::7:

mo.mo
16-07-2009, 00:24
بابا یه قرار بازی بزارین عملی این ارو بهون یاد بدین.

4ten
16-07-2009, 12:28
سلام دوستان من تازه اینجارو دیدم و لذت بردم
و یه پیشنهاد دارم
اگه team دارید و در مسابقات داخل تهران شرکت می کنید
تو اینجا اطلاع بدین تا بقیه هم بیان

KING OF THE ROAD
19-07-2009, 23:47
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه پچ 1.21 دانلود کردم نمیاد حالا من کاری ندارم ارور چی میده میخواستم کسی یه پچ 1.20 نصبی نداره اگه کسی بذارد ممنون می شم

saeidviolonist
21-07-2009, 00:04
سلام یه مشکل خیلی عجیب واسه من پیش اومده لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

جدیدا متوجه شدم که تعدای از سیستم های گیم نت یه مشکلی دارن که نمیشه اسم رو بصورت کامل نوشت.

بعضی از سیستم ها فقط 3 حرف رو قبول میکنه. عجیبه که من بازی رو پاک کردم و دوباره ریختم (نسخه بدون نصب) اما بازم درست نشد.

همونطور که توی عکس می بینید این سیستم بیشتر از 3 حرف رو قبول نمیکنه و حتی بعضی از سیستم ها فقط 1 حرف قبول میکنن.

آیا احتمال داره کسی کدی چیزی داده که اینجوری شده؟ ضمنا توی Option هم خیلی گشتم گزینه ای برای این مورد نبود.

:41:

g.s vampire
21-07-2009, 03:34
:40::40:چرا نمی گی
thaid dahnter+ Sand King + ghol + necrolite + admiralr

g.s vampire
21-07-2009, 03:39
بجای مگناچر dragon night بهتره چون تو درگیری تانک میشه

TCG
21-07-2009, 08:25

جدیدا متوجه شدم که تعدای از سیستم های گیم نت یه مشکلی دارن که نمیشه اسم رو بصورت کامل نوشت.

بعضی از سیستم ها فقط 3 حرف رو قبول میکنه. عجیبه که من بازی رو پاک کردم و دوباره ریختم (نسخه بدون نصب) اما بازم درست نشد.

همونطور که توی عکس می بینید این سیستم بیشتر از 3 حرف رو قبول نمیکنه و حتی بعضی از سیستم ها فقط 1 حرف قبول میکنن.

آیا احتمال داره کسی کدی چیزی داده که اینجوری شده؟ ضمنا توی Option هم خیلی گشتم گزینه ای برای این مورد نبود.

منم روی دوتا از سیستمام این مشکلو دارم.

g.s vampire
22-07-2009, 04:02
این حتمن ویروسه

saeidviolonist
23-07-2009, 01:33

سلام دوستان امروز مصمم شده بودم این مشکل رو حل کنم.

ابتدا دنبال دلیل رفتم و پیداش کردم. دلیلش این بود که بعضی ها توی اسمشون از کدهای Alt استفاده میکردند مثل ™ ®

برای رفع این مشکل باید دکمه Delete و Back Space رو بزنید تا درست بشه. واسه من که درست شد.

:21:

Arash Arash
24-07-2009, 12:02
به دلیل اشتباه حذف شد

navril_69
27-07-2009, 10:10
من از اون عشق دوتا ها هستم . خیلی هم بازی میکنم . اگه دوست داشتین اخرین مپ های دوتا رو بگیرین از سایت زیر :

cao-cao
27-07-2009, 12:59
دوست من خوش اومدی ممنون از یاد اوریت

L.A.M.P.A.R.D
27-07-2009, 13:14
بچه ها كسي تمام حروفي را كه با alt نوشته ميشه رو بلده? مثله : ®

EvilDead
27-07-2009, 14:12
کسی رپلی با حال نداره بزاره ؟

ali_ranger22
27-07-2009, 14:15
بچه ها كسي تمام حروفي را كه با alt نوشته ميشه رو بلده? مثله : ®

0174 ! بید

ali_ranger22
27-07-2009, 14:16
راستی دوستان چرا مپ AI برای 6.60 به بعد نمیاد ؟

katzong
27-07-2009, 20:38
عزیزم واسه 6.61b مپ Ai اومده با یه سرچ می تونی پیدا کنی...
تورو خدا یکی بیاد به من یاد بده چه جوری آیدی مو تو گارنا ( LvL5 ) رنگی کنم !!!!!!!!!!!
راستی من هر چی سعی کردم نتونستم آیدی دوستان ara-z....cao_cao رو ادد کنم می زنم ولی نمی شه !!!!

Arash Arash
27-07-2009, 21:06
تورو خدا یکی بیاد به من یاد بده چه جوری آیدی مو تو گارنا ( LvL5 ) رنگی کنم !!!!!!!!!!!
راستی من هر چی سعی کردم نتونستم آیدی دوستان ara-z....cao_cao رو ادد کنم می زنم ولی نمی شه !!!!

شما باید یه آیدی دیگه درست کنی از اول:5:

EvilDead
27-07-2009, 21:58
یکم سعی کنی ادد میشن

Teknesian
28-07-2009, 10:23
سالام :11:

دیدم اینجا همه با هم اشنا شدن گفتیم ما هم امار بدیم

ای دی من که ملومه مثل همین ای دی تو جی جی هم دارم Teknesian

امما ای دی که جدیدن بازی میکنم Hero! رنگ آبی پر رنگ هست معمولن شبهای 4 شنبه و 5 شنبه هستم تا صبح

کسی دید امار بده اکثرا خودم هاست میشم چون هاست نوب و کم جنبه هست خودم هاست میشم:46:

Teknesian
28-07-2009, 10:28
راستی گفتم هیروهای مورد علاقمم بگم

خوراکم اسلایترین گارد و فانتم اسساسین هست بعد ناگا سایرن و ترول بقیه فان هستن به نظر من

ولی رو دست گارد چیزی ندیدم خاستید کل میندازم :دی

cao-cao
28-07-2009, 11:10

دوست من شما باید یه ای دی جید بسازی

منو بخوای ادد کنی
cao-caox بزنی

The 69 eyes
28-07-2009, 12:29

خوراکم اسلایترین گارد و فانتم اسساسین هست بعد ناگا سایرن و ترول بقیه فان هستن به نظر من

هر هیرویی که تو بگی میرم .... امشب ساعت 10 روم cw ایران
یا با آی دی storm آن میشم یا با ara-Z
gl

The 69 eyes
28-07-2009, 13:43
katzong عزیز .. add request شما واسه من میاد ... تاحالا 4-5 بار اومده ... ولی buddy list من full شده .... جا ندارم دیگه کسیو add کنم

katzong
29-07-2009, 12:37
katzong عزیز .. add request شما واسه من میاد ... تاحالا 4-5 بار اومده ... ولی buddy list من full شده .... جا ندارم دیگه کسیو add کنم

اصولا من از اول زندگیم شانس نداشتم :31::31:..

آهان راستی یه قرار بازی بزارین دیگه بابا !!!!!:10::10::11::11::11:
راستی 2_3 هفته پیش منو 4 تا مگا نوب دیگه رفتیم گیم نت استارز تا مثلا با معبد و شهاب و خلاصه خدایان مشهد بازی کنیم و لا اقل یه چیزی یاد بگیریم :5::5::5:..خداییش بازی هاشون خیلی خوب بود:31:
لاین وسط دراگون نوب م رفته بود جلوی نکرولایت اونها ...تا دقیقه 30 ایتم هاش این بود ==> boot of speed
دوتا bracer + دوتا 300 تایی ونگارد ( :18::18::18:) !!!! ..خلاصه بد جوری باختیم و کلی هم بهمون خندیدند :13::13:..کسی از اینها ریپلی نداره بذاره !!!..راستی اینها تو مسابقات کشوری چندوم هستند ؟!؟!:8:

ali_ranger22
29-07-2009, 14:53
آقا یکی لینک دانلود مپ Ai برای 6.61 رو بده !
بهترینش
من سرچ کردم نمی دونم کدوم خوبه

Alex merccer
30-07-2009, 11:11
سلام
من مپ 6.62b AI رو که بازی می کنم بات ها ایتم های میگیرین که تا هالا من توی هیچکدوم از ورژن های دوتا ندیده بودم
جالب اینجاست که ایتم ها توی هیچ کدوم از شاپ ها نیستن
و حتی مثل داستان برای بعضیاشون هیستوری نوشته قیمت فروش این ایتم ها به شاپ به قدری زیاده که امکان نداره بات بتونه در دقیقه ی 5 از این ایتم ها بخره یک چیز جالب دیگه هم هست این ایتم هارو برداری(ایتم هایی که بات ها روی زمین میزارن)
دیگه نمیتونی از اینونتوری بیرون بیاری چون اگه بیرون بیاری غیب میشن حالا اگه کسی میدونه این ایتمهارو میشه از کجا اورد لطفا بگه
ممنون

mo.mo
30-07-2009, 12:37
سلام دوستان کسی لینک دانلود گارناهک رو نداره؟
من ورژن جدید شو با یکمی راهمایی میخوام.
لطفا یه کمکی بکنید.

deltax
30-07-2009, 13:41

خوبی عزیز
من گیم نت دارم هر وقت خواستی بگو بیام بااسلاردارت بزنم
id:O|CFF33FFCCMEGA
اینم بدون قویترین هیرو تک به تک دراگون
البته همه هیرو ها ضد دارن

The 69 eyes
30-07-2009, 14:39
هر کسی ادعا میکنه یه هیرو همه هیروهارو میزنه بگه تا باش بازی کنم .... حاضرم هر hero یی که اون میگه وردارم

mo.mo
30-07-2009, 15:37
گارنا هک کسی نداره؟

akharwarbaz
30-07-2009, 17:02
هر کسی ادعا میکنه یه هیرو همه هیروهارو میزنه بگه تا باش بازی کنم .... حاضرم هر hero یی که اون میگه وردارم

ديگه اين خيلي ادئاي زيادي هست ..من viper شما goblin بازي ميكني ؟

katzong
30-07-2009, 17:18
dragon VS slardar فکر کنم دراگون خیلی راحت تک به تک می زنه !!!!!

Arash Arash
31-07-2009, 00:04
گارنا هک کسی نداره؟

چرا من دارم

mo.mo
31-07-2009, 07:45
خب اگه دلری لینکش و بزار تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.

deltax
31-07-2009, 09:51

بی خیال بابا

یه جوری میگی انگار ما 2 روزه بازی میکنیم
من ایدیمو نوشتم همیشه هم آن هستم
هروقت عشقه بگو بازی کنیم
بعدشم گفتم همه هیروها ضد دارن دیگه بستگی داره به بازی

akharwarbaz
31-07-2009, 12:48
بی خیال بابا

یه جوری میگی انگار ما 2 روزه بازی میکنیم
من ایدیمو نوشتم همیشه هم آن هستم
هروقت عشقه بگو بازی کنیم
بعدشم گفتم همه هیروها ضد دارن دیگه بستگی داره به بازی