PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

GG.Ajax
19-03-2009, 18:30
به نظره من که از پتچ 4 dota بازی می کردم جدیدا دوتا مسخره کردن با این تغییراشون تو مپ:41:

mhrdd_ygnh
19-03-2009, 18:54
مگه جز نایت استکر کسی دیگه هم شب روش تاثیر داره؟

بله که داره مثل بالانار و ...

RedSpoT
19-03-2009, 19:31

Balanar=Night Stalker
شما که پیشکسوتید منه نوب چرا باید اینو بگم

cao-cao
19-03-2009, 23:07

دوست من بالانار که همون نایت استکره غیر از این هرو من فکر نکنم شب رو هروی دیگه ای تاثیر داشته باشه:10:

sina 007
20-03-2009, 09:38
در ابتدا وارکرافت رو نصب می کنی و بعد فایل پچ رو اجرا می کنی تا پچ نصب بشه که البته دو حالت داره:
1-اول از همون فولدری که داخلش پچ هست اجرا می کنی و پچ نصب می شه
2- پچ رو داخل فولدر کپی می کنی و بعد نصبش می کنی
گرچه حدس می زنم شما شماره 1 رو انجام دادی و حالا باید شماره 2 رو انجام بدی
و در ضمن نیازس نیست که بعد از تغییر ویندوز همه این کار ها رو انجام بدی!!!!!!

از راهنمائیتون ممنونم ولی اینجوزی هم جواب نمی ده.
ببینید من دقیقا این کار ها رو میکنم.
1- بازی رو میریزم
2- بازی رو کرک می کنم ( فایل کرک رو کپی می کنم )
3- پچ 1.20c en رو یک بار بیرون پوشه ی بازی نصب میکنم
4- فایل های نصب شده رو داخل پوشه ی بازی کپی می کنم و دوباره پچ رو نصب می کنم
5- وقتی بازی رو اجرا می کنم این پیغام می آد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RedSpoT
20-03-2009, 11:03
از راهنمائیتون ممنونم ولی اینجوزی هم جواب نمی ده.
ببینید من دقیقا این کار ها رو میکنم.
1- بازی رو میریزم
2- بازی رو کرک می کنم ( فایل کرک رو کپی می کنم )
3- پچ 1.20c en رو یک بار بیرون پوشه ی بازی نصب میکنم
4- فایل های نصب شده رو داخل پوشه ی بازی کپی می کنم و دوباره پچ رو نصب می کنم
5- وقتی بازی رو اجرا می کنم این پیغام می آد
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل اینکه بازی رو کرک کنی پچ رو بریز

sina 007
20-03-2009, 11:47
متاسفانه باز هم نشد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟! !!!!!!!!!!!

بابا این همه کاربر دارن تو این تاپیک پست میدن یه نفر درست نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cao-cao
20-03-2009, 12:10
متاسفانه باز هم نشد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟! !!!!!!!!!!!

بابا این همه کاربر دارن تو این تاپیک پست میدن یه نفر درست نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من این مشکل از کرک بازیتون هست که بازیو اورجینال نمیشناسه بهترین راه گرفتن کل بازی از گیم نت محلتون هست
1.22 پچ
:10:

sina 007
20-03-2009, 16:53
..............................ممنون

katzong
20-03-2009, 19:51
سلام دوستان..یکی به من بگه چه جوری باید از short key در بازی استفاده کنم تا مثلا لولهامو با عدد ها بزنم.....

cao-cao
21-03-2009, 13:13
سلام دوستان..یکی به من بگه چه جوری باید از short key در بازی استفاده کنم تا مثلا لولهامو با عدد ها بزنم.....

تو ستینگ کاستوم کی :10:

katzong
21-03-2009, 15:19
سلام cao-cao جان ..مشکل 2 تا شد ..حالا این ستینگ کاستوم کی، کجا هست؟؟!!:11::11::31:

moonfighter
21-03-2009, 18:19
منم امتحان كردم تو بعضي ورژن ها بستنش...

moonfighter
21-03-2009, 18:21
بچه ها هركي مي خواد تا يادش بدم كه با هيوها چطوري بازي كنه...
راستي Replay هاي گيم نت مارو هركي مي خواد بگه تا واسش ميل كنم...
بازي مي كنيم در حد المپيككككككككككك

thelastblack
21-03-2009, 21:50
واسم بفرست دوست عزیز
vahid.fazl2000@gmail.com

thelastblack
21-03-2009, 21:54
فک نکنم بشه تو دوتا باهاش کار کرد.... میشه؟

سلام cao-cao جان ..مشکل 2 تا شد ..حالا این ستینگ کاستوم کی، کجا هست؟؟!!:11::11::31:
settings-> custom keys تو منوی اصلی هست... فک نکنم بشه تو دوتا کار نمیکنه فک کنم... این گزینه یه تیک هست باید بلد باشی که فایل رو درست کنی تو پوشه warcraft بزاری بلدی؟

sina 007
22-03-2009, 10:07

کافیه بری رو لولهات توضیحاتی مقابلش می آد بعد روی اسم لولت یک حرف پررنگ شده هر وقت اون حرف رو روی کیبورد بزنی اون لول انتخاب میشه.
:40::11::8::10:

smallman
22-03-2009, 15:58
سلام اقا کسی این جا gg (garena) بازی می کنه ؟
replay هم می خواهین من ماله gg رو دارم

cao-cao
22-03-2009, 18:03
دوستانی که ریپلی دارن بذارن
نیان اینجا بگن ما این رو داریم اون رو داریم
ما هم زیاد بازی میکنیم ولی ریپلی که اموزنده باشه و اشکال کمی توش باشه کمتر از انگشتای یه دست هست
ریپلی هاتون رو بذارید با ذکر نام هروی مد نظر
سال نو همگی مبارک

smallman
22-03-2009, 23:22
دوستانی که ریپلی دارن بذارن
نیان اینجا بگن ما این رو داریم اون رو داریم
ما هم زیاد بازی میکنیم ولی ریپلی که اموزنده باشه و اشکال کمی توش باشه کمتر از انگشتای یه دست هست
ریپلی هاتون رو بذارید با ذکر نام هروی مد نظر
سال نو همگی مبارک

دوست عزیز اگر منظورت من است من گفتم تا ببینم کسی مشتری یا داوطلب است یا نه؟
ثانیا من رو سوال اول تاکیید داشتم که پاسخ ندادین
ثالثا منظورت از اشکالات و فواید replay چیست؟
:21::8::18:

abolfazlwow
23-03-2009, 00:36
سلام ........... عید همگی مبارک

abolfazlwow
23-03-2009, 00:49
منم gg بازی میکردم تو کلن h3ro بودم چند وقتیه ول کردم دارم wow بازی میکنم خیلی حال میده

smallman
23-03-2009, 16:55
اقا id من هم wolverine_b هست کسی خواست به ما حال بده ما رو هم add کنه

thelastblack
23-03-2009, 18:36
سلام ........... عید همگی مبارک

سلام عید شما هم مبارک عزیز..... سال خوش و پر از بردهای پیاپی را برایتان آرزومندیم....

راستی یه سوال دارم.... واسه بازی کردن dota رو inet باید ADSL بگیرم؟ حداقل سرعتش چقدر باید باشه؟

smallman
23-03-2009, 19:07
به نظر من که فقط adslo داشته باش بقیش حله ولی 128 و 256 بهتره ولی با 64 هم میشه من خودم باهمش بازی کردم
ولی فقط با 256 host میشم

AKASHA178
24-03-2009, 06:07
salam aval sharmande az font!
edeton mobarak agha ma ham ye zamany dota baz bodeen ba baro bach ghademy koly hal mekardim chetory sohrab mammad to chetor hala bara bazy kardam dota man adsl 512 peshnadad medam valy khodam alan to malaysia 1 mg adsl daram bavareton nemeshe to daneshgah 100 mg majany dar ekhteyarmone bara hamen az dota daromadeem oftadem to world(az chale to chah( age az bacheha kasy to world hast ye pm be ma bede ba realm server hadegaro bebetim (to internet)
ghorboss hamee morabahaye baba

S.E.S
24-03-2009, 11:18
سلام
من تا حالا Warcraft بازی نکردم, پس ببخشید اگه سوالاتم ابتدایی است.

- میخواستم بدونم dota allstars یکی از مپ های بازی Warcraft III: The Frozen Throne است؟ یعنی من باید این بازی رو تهیه کنم دیگه؟
- dota allstars رو میشه حداقل برای شروع, تک نفره با حریف های کامپیوتری بازی کرد؟ یا حتمآ باید بصورت شبکه بازیش کرد؟
- جریان dota allstars v6.59d یا dota allstars v6.59c چیه؟چه تفاوتی باهم دارن؟ و اصولآ به نسخه خریده شده Warcraft III: The Frozen Throne ربط داره یا نه؟
- و در انتها میخواستم بدونم این نسخه هایی از بازی که گفته میشه "کاملآ به صورت فارسی هستند" واقعآ به صورت کامل فارسی شدند؟ که اگه اینطور باشه با توجه به اینکه زبانم هم خیلی خوب نیست فکر کنم خرید این گزینه مناسب تر باشه.

شرمنده که زیاد شد, پیشاپیش از کمک و راهنماییتون هم ممنونم.

Master generals
24-03-2009, 11:22
سلام من می خوام ان لاین دوتا بازی کنم ولی هیچی نمی دونم. از کجا باید شروع کنم.
به کدوم صفحه برم و .....؟

The 69 eyes
24-03-2009, 12:37
میتونی shadow fiend یا traxexورداری... چرخش axe به armor ربط داره و هرچی یشتر باشه کمتر dmg میزنه... assault بری خوبه

تا جایی که من میدونم atack lvl3 این Hero یا همون axe به طور physical هست و به armore ربط نداره ....

دوست عزیز جلوی AXE می تونی Naix رو ورداری که خیلی راحت می زندش ..مثل آب خوردن..البته brood mother هم در بعضی نقل قولهاگفتند که می زندش

axe against bm
axe solo mid رو فقط برای زدن brood mother ور میدارن ....

بهترین هیرو دوتا هوش و ذکاوت هر بازیکنه که با توجه به تیمی که درش هست خودش رو با بقیه مچ می کنه و در مقابله با تیم مقابل از ترکیب هایی استفاده می کنه که باعث ضعف تیم مقابل و برتری هیریوی خودش بشه!!
البته یه سری هیروها هم هستن که گلد زیادی بدست میارن مثل اسنایپر و کربلیوس و جاکیرو و... که اونا باید در بستن ترکیب به دیگران کمک کنند و در دفاع از تاورها و بیس نقش اساسی رو داشته باشن!!!
البته از عکس العمل های سریع هم نباید صرف نظر کرد!!!!
گرچه که هیروهای نایت هم وجود داره! (که شبا خدا می شن و وجود حداقل یکی در یک تیم 5 نفره لازمه بهرحال نصف بازی شبه!)

والا این هیرو هایی که گفتی پول در بیار نیستن Pick هم نمیشن.hero ی پول در بیار یعنی kunka که ks.kuroky.ir توی دیقه 7 باهاش hand of middas power threads داشت و دیقه 30 power thrade + hand of middas + 3 تا battle fury داشت...

سلام من می خوام ان لاین دوتا بازی کنم ولی هیچی نمی دونم. از کجا باید شروع کنم.
به کدوم صفحه برم و .....؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kod89
25-03-2009, 09:32
سلام دوستان . سال نوتون مبارک:40:
دوستانی که تو گارنا پلی میکنن این پیغام وارد کردن میل واسشون اومده؟؟؟ واسه من اومد و میل رو دادم حالا یه میل واسم اومده که اگه این میلت رو لینک زیر کلیک کن و از این صحبتا. می خواستم بدونم این پیغام و اسه همه اومده و از طرف gg هست یا نه؟؟؟

smallman
25-03-2009, 13:21
سلام دوستان . سال نوتون مبارک:40:
دوستانی که تو گارنا پلی میکنن این پیغام وارد کردن میل واسشون اومده؟؟؟ واسه من اومد و میل رو دادم حالا یه میل واسم اومده که اگه این میلت رو لینک زیر کلیک کن و از این صحبتا. می خواستم بدونم این پیغام و اسه همه اومده و از طرف gg هست یا نه؟؟؟

اره واسه من هم امده و اره احتمالا از سمت gg است

smallman
25-03-2009, 13:27
اقا من یه سوال داشتم من یه وارکرفته 1.07 داشتم بعد با (کرک که نمی دونم از کجا بود) به 1.15 ارتقا دادم حالا هم
file (War3TFT_116a_English را دارم ولی نمی تونم نصب کنم اگه کمک کنید ممنون میشم

S.E.S
26-03-2009, 13:12
سلام. ظاهرآ پست قبلیم بعد از جواب The 69 eyes عزیز, به سوالات و مباحث دوستان, تایید شد و ایشون و دوستان دیگه هم, بعدآ متوجه پست من نشدن بخاطر همین هم با پوزش از همکارها و مدیر بخش گیم, پستم رو دوباره در زیر قرار میدم:

- میخواستم بدونم dota allstars یکی از مپ های بازی Warcraft III: The Frozen Throne است؟ یعنی من باید این بازی رو تهیه کنم دیگه؟ درضمن این بسته الحاقی بدون بازی اصلی و به تنهایی اجرا میشه؟ یا باید نسخه اصلی بازی رو هم تهیه و نصب کنم؟
- dota allstars رو میشه حداقل برای شروع, تک نفره با حریف های کامپیوتری بازی کرد؟ یا حتمآ باید بصورت شبکه بازیش کرد؟ اگه فقط بصورت شبکه میشه, با اینترنت دیال اپ میشه بازی کرد؟ یا باید به فکر گیم نت باشم؟ اگه با اینترنت دیال اپ میشه, ادرس سایت یا همون سرور مورد نظر روی وب رو, قرار بدید.
- جریان dota allstars v6.59d یا dota allstars v6.59c چیه؟چه تفاوتی باهم دارن؟ و اصولآ به نسخه خریده شده Warcraft III: The Frozen Throne ربط داره یا نه؟
- و در انتها میخواستم بدونم این نسخه هایی از بازی که گفته میشه "کاملآ به صورت فارسی هستند" واقعآ به صورت کامل فارسی شدند؟ که اگه اینطور باشه با توجه به اینکه زبانم هم خیلی خوب نیست فکر کنم خرید این گزینه مناسب تر باشه.

شرمنده که خیلی زیاد شد, پیشاپیش از کمک و راهنماییتون تشکر میکنم.

thelastblack
26-03-2009, 16:08
سلام. ظاهرآ پست قبلیم بعد از جواب The 69 eyes عزیز, به سوالات و مباحث دوستان, تایید شد و ایشون و دوستان دیگه هم, بعدآ متوجه پست من نشدن بخاطر همین هم با پوزش از همکارها و مدیر بخش گیم, پستم رو دوباره در زیر قرار میدم:

- میخواستم بدونم dota allstars یکی از مپ های بازی Warcraft III: The Frozen Throne است؟ یعنی من باید این بازی رو تهیه کنم دیگه؟ درضمن این بسته الحاقی بدون بازی اصلی و به تنهایی اجرا میشه؟ یا باید نسخه اصلی بازی رو هم تهیه و نصب کنم؟
- dota allstars رو میشه حداقل برای شروع, تک نفره با حریف های کامپیوتری بازی کرد؟ یا حتمآ باید بصورت شبکه بازیش کرد؟ اگه فقط بصورت شبکه میشه, با اینترنت دیال اپ میشه بازی کرد؟ یا باید به فکر گیم نت باشم؟ اگه با اینترنت دیال اپ میشه, ادرس سایت یا همون سرور مورد نظر روی وب رو, قرار بدید.

شرمنده که خیلی زیاد شد, پیشاپیش از کمک و راهنماییتون تشکر میکنم.

بله dota ماله frozen throne هست که باید روی reign of chaos نصب بشه... جدا نیست باید پشت هم نصب بشه... با dial up نمیشه بازی کرد... c با d زیاد فرق نمیکنن باید بری تو سایت getdota بری تو changelog بعد ببینی دقیقا فرقشون چیه... بله میتونی با کامپیوتر هم بازی کنی ولی هیچ وقت مثل آدم واقعی نمیشه... بعدشم اونی که فارسی هست منظورش اینه که بازی مرحله ای رو دوبله کردن نه نوشته ها رو بعد هم رو مپ هایی مثل dota تأثیری نداره تازه ممکنه dota رو اون ورژن کار نکنه.... در ضمن باید پچ مناسب هم بگیری از blizzard میتونی بگیری... آخریش 1.22 هست... سوال دیگه ای نیست؟ در خدمتیم....

smallman
26-03-2009, 16:21
بله dota ماله frozen throne هست که باید روی reign of chaos نصب بشه... جدا نیست باید پشت هم نصب بشه... با dial up نمیشه بازی کرد... c با d زیاد فرق نمیکنن باید بری تو سایت getdota بری تو changelog بعد ببینی دقیقا فرقشون چیه... بله میتونی با کامپیوتر هم بازی کنی ولی هیچ وقت مثل آدم واقعی نمیشه... بعدشم اونی که فارسی هست منظورش اینه که بازی مرحله ای رو دوبله کردن نه نوشته ها رو بعد هم رو مپ هایی مثل dota تأثیری نداره تازه ممکنه dota رو اون ورژن کار نکنه.... در ضمن باید پچ مناسب هم بگیری از blizzard میتونی بگیری... آخریش 1.22 هست... سوال دیگه ای نیست؟ در خدمتیم....

با سلام البته بستگی به dial upeشما داره و با بعضی از انها بازی کرد
و البته اخرین path نیز patche 1.23 است
و اگر تمایل به بازی با کامپیوتذ هستید می تواننید map dota AI را از سایت

دریافت کنید
:8::5:

cao-cao
26-03-2009, 16:55
salam aval sharmande az font!
edeton mobarak agha ma ham ye zamany dota baz bodeen ba baro bach ghademy koly hal mekardim chetory sohrab mammad to chetor hala bara bazy kardam dota man adsl 512 peshnadad medam valy khodam alan to malaysia 1 mg adsl daram bavareton nemeshe to daneshgah 100 mg majany dar ekhteyarmone bara hamen az dota daromadeem oftadem to world(az chale to chah( age az bacheha kasy to world hast ye pm be ma bede ba realm server hadegaro bebetim (to internet)
ghorboss hamee morabahaye baba
سلام دوست من مالزی خوش میگذره؟
بیا جیجی یه دست به یاد قدیما بزنیم :)

سلام

- میخواستم بدونم dota allstars یکی از مپ های بازی Warcraft III: The Frozen Throne است؟ یعنی من باید این بازی رو تهیه کنم دیگه؟
- dota allstars رو میشه حداقل برای شروع, تک نفره با حریف های کامپیوتری بازی کرد؟ یا حتمآ باید بصورت شبکه بازیش کرد؟

شرمنده که زیاد شد, پیشاپیش از کمک و راهنماییتون هم ممنونم.
بله دوتا هم یکی از مپای دوتا هست
بله سما باید مپهای ai دوتا باید دان کنی و بازی کنی
هر مپی یه مقدار مشکلات داره که توی ورژنهای بعد اصلاح میشه
نه دوست من اونا رو شرکت دارینوس فارسی کرده و پچهای قدیمی هست

سلام دوستان . سال وتون مبارک:40:
این پیام برای تمام کاربران گارنا اومده

تمام مپهای جدید اصلاح شده مپهای قبل هست و بیشتر به سمت بالانس شدن پیش میره

S.E.S
26-03-2009, 17:58
از همه دوستان, بابت توضیحاتتون ممنون
من بازی و بسته الحاقیش رو خریدم و نصب کردم (نسخه انگلیسی), مپ DotA Allstars v6.54b AI رو هم از یکی از سایتها دانلود کردم و بنا به راهنماش توی پوشه ای که بازی رو نصب کردم و درپوشه Maps یک پشه برای Dota ساختم و فایل مربوطه رو توش کپی کردم اما وقی با توجه به توضیحات سایت عمل میکنم این مپ اجرا نمیشه حالا مسیر رو برای شما دوستان مینویسم شاید مشکل رو متوجه شدید:
Local Area Network
Creat Game
انتخاب DotA Allstars بعد Creat Game
اما در انتها بعد از چند ثانیه, من رو دوباره به قسمت دوم برمیگردونه

درضمن این پچهای بازی که شما میگید, حدودآ حجمش چقدره؟

با تشکر

Hunter lord
26-03-2009, 21:08
من بازی و بسته الحاقیش رو خریدم و نصب کردم (نسخه انگلیسی), مپ DotA Allstars v6.54b AI رو هم از یکی از سایتها دانلود کردم و بنا به راهنماش توی پوشه ای که بازی رو نصب کردم و درپوشه Maps یک پشه برای Dota ساختم و فایل مربوطه رو توش کپی کردم اما وقی با توجه به توضیحات سایت عمل میکنم این مپ اجرا نمیشه حالا مسیر رو برای شما دوستان مینویسم شاید مشکل رو متوجه شدید:
Local Area Network
Creat Game

با تشکر

بعد از این که پچ رو نصب کردی یک برنامه را به اسم battlenet نصب کن . درست می شه . منم مثل شما بودم . ( آبدیت هم باید کنی )

smallman
26-03-2009, 22:27
Local Area Network
Creat Game

با تشکر

مشکله تو پچ بازیت است باید حداقل 1.20 باشه ولی برای بازی online و دیدن replay اساتید باید patch رو که با ان بازی می کنند بگیری که 1.22 است و حجمش 60 mb است

Arash Arash
26-03-2009, 23:31
با سلام به همگی

می خواستتم بدونم کسی سایتی رو می شناسه که عکسی از عضای گروه mym رو داشته باشه؟

متشکرم.............

S.E.S
27-03-2009, 07:12
از همه شما دوستان ممنون

فقط چند تا سوال درخصوص پاسخ هاتون:
- من دارم پچ 1.23a رو دانلود میکنم حجمش هم 56.01 MB است (حدودآ 7 ساعت طول میکشه, اگه همش وصل باشم) این پچ برای دیدن replay های که با پچ های قبلی هستند که مشکلی نداره؟
- برنامه battlenet برای چه کاریه؟

smallman
27-03-2009, 13:03
از همه شما دوستان ممنون

فقط چند تا سوال درخصوص پاسخ هاتون:
- من دارم پچ 1.23a رو دانلود میکنم حجمش هم 56.01 MB است (حدودآ 7 ساعت طول میکشه, اگه همش وصل باشم) این پچ برای دیدن replay های که با پچ های قبلی هستند که مشکلی نداره؟
- برنامه battlenet برای چه کاریه؟

چرا برای دیدن replay ها باید patche همان patchi باشد که با اون بازی کردن و چون این پچ تازه امده
ممکن است Replay هاش سخت پیدا کنی

smallman
27-03-2009, 13:08
با سلام به همگی

می خواستتم بدونم کسی سایتی رو می شناسه که عکسی از عضای گروه mym رو داشته باشه؟

متشکرم.............

اره هست

حالا عکسشون می خواهی چی کار ؟
:13:

smallman
27-03-2009, 13:10
اقا یکی هم جواب من و بده

Arash Arash
27-03-2009, 13:44
هیچی فقط می خواستم بدونم چه شکلی هستند

در ضمن خیلی ممنونم.......

Arash Arash
27-03-2009, 15:21
با سلام

S.E.S من چند تا ریپلی برای پچ 1.23a شما گذاشتم. چون تقریبا کم یابه. امیدوارم خوشتون بیاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AKASHA178
27-03-2009, 19:06
salam (sharmande alan malaysiam {ooooha hamash bayad begam))))) font farsi nadaram agha meshe yeke az bamarama patch akharo baram bezare linke mostaghem 1 gig 10 min hahaha doseton daram

smallman
27-03-2009, 21:16
salam (sharmande alan malaysiam {ooooha hamash bayad begam))))) font farsi nadaram agha meshe yeke az bamarama patch akharo baram bezare linke mostaghem 1 gig 10 min hahaha doseton daram

بیا حال کن تو غربت :دی

حالا موندگار شدی مالزی ؟

sajjad_setam
27-03-2009, 22:35
از مپ 6.60 خبری نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

thelastblack
27-03-2009, 23:49
میتونی تو getdota همیشه چک کنی و نپرسی....

AKASHA178
28-03-2009, 05:38
damet garm smallman haldady are ye 7 mahy hast injam ehtemal dare ta ye 7 saly inja bemonam ta takhassosamo begeram jaeee hamaton khaliya mamnon az lotfe dostaee khobam

S.E.S
28-03-2009, 08:18
سلام. امروز دانلود پچ کامل میشه, برای همین میخواستم پیشاپیش از شما دوستان چند تا سوال بپرسم:
- بعد از دانلود پچ باید اون رو تو پوشه اصلی کپی کرد؟ یا اینکه یک فایل اجراییه؟
- replay رو باید تو پوشه خودشون کپی کنم دیگه؟ و برای مشاهدشون تو بازی باید چکار کنم؟ (ارش عزیز از شما هم بابت replay هایی که گذاشتید تشکر میکنم حتمآ بعد از دانلود پچ اونها رو دانلود میکنم)

از همه شما دوستان بابت کمکهاتون به من و بطور کلی به تازه واردها تشکر میکنم.

Master generals
28-03-2009, 09:49
پچ من 1.18 است
الان هم 1.22 را دانلود کردم و هم 1.23 را ولی نصب نمیشه و پیغام میده که یا پچه بد دانلود شده و دوباره ئان کن و یا اینکه بازی از اول اول نصب کن
الان سی دی هاشم ندارم
چکار می تونم بکنم ؟

smallman
28-03-2009, 13:23
سلام. امروز دانلود پچ کامل میشه, برای همین میخواستم پیشاپیش از شما دوستان چند تا سوال بپرسم:
- بعد از دانلود پچ باید اون رو تو پوشه اصلی کپی کرد؟ یا اینکه یک فایل اجراییه؟
- replay رو باید تو پوشه خودشون کپی کنم دیگه؟ و برای مشاهدشون تو بازی باید چکار کنم؟ (ارش عزیز از شما هم بابت replay هایی که گذاشتید تشکر میکنم حتمآ بعد از دانلود پچ اونها رو دانلود میکنم)

از همه شما دوستان بابت کمکهاتون به من و بطور کلی به تازه واردها تشکر میکنم.

بستگی داره ولی اقلبشون همین طوری است که باید تو پوشه اصلی کپی کرد
تو باید replay ها را تو پوشه replay تو پوشه warcarft کپی کنی بعد باید 2 چیز را داشته باشی
1.map را که با ان بازی کردند
2.patch را که با ان بازی کردن
بعد بازی را اجرا می کنی و مراحل زیر :
single player > view raplay

smallman
28-03-2009, 13:28
پچ من 1.18 است
الان هم 1.22 را دانلود کردم و هم 1.23 را ولی نصب نمیشه و پیغام میده که یا پچه بد دانلود شده و دوباره ئان کن و یا اینکه بازی از اول اول نصب کن
الان سی دی هاشم ندارم
چکار می تونم بکنم ؟

اقا من نفهمیدم ولی در یک حالت بیشتر نمی خواد بازی رو دوباره بریزی اونم وقتی folder warcraft رو جابه جا کرده باشی

L.A.M.P.A.R.D
28-03-2009, 14:33
ما نفهمیدیم که اینجا تاپیک اموزش dota allstars یا حل مسکلات نصب و پچ dota allstars هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!

cao-cao
28-03-2009, 16:04
اینها هم قسمتی از مشکلات دوتاس (:

S.E.S
28-03-2009, 18:57
سلام. بلاخره با دانلود پچ جدید, مشکل ورود به مپ "دوتا" حل شد, حالا میخواستم بدونم دوستان مقاله ای دارند که بدرد افرادی که تا حالا این بازی رو انجام نداده بخوره؟ یا اگه نکته ای, خودتون میدونید که فکر میکنید مفیده, ممنون میشم قرار بدید. درضمن تو بازی اکثر مواقع هیروی من درمقابل دشمنان برای خودش تصمیم میگیره و حمله میکنه یا فرار میکنه (بجز مواقعه ای که من از لول ها استفاده میکنم) میخواستم بدونم این یک امر عادیه؟

با تشکر, اسماعیل

smallman
28-03-2009, 21:29
سلام. بلاخره با دانلود پچ جدید, مشکل ورود به مپ "دوتا" حل شد, حالا میخواستم بدونم دوستان مقاله ای دارند که بدرد افرادی که تا حالا این بازی رو انجام نداده بخوره؟ یا اگه نکته ای, خودتون میدونید که فکر میکنید مفیده, ممنون میشم قرار بدید. درضمن تو بازی اکثر مواقع هیروی من درمقابل دشمنان برای خودش تصمیم میگیره و حمله میکنه یا فرار میکنه (بجز مواقعه ای که من از لول ها استفاده میکنم) میخواستم بدونم این یک امر عادیه؟

با تشکر, اسماعیل

درضمن تو بازی اکثر مواقع هیروی من درمقابل دشمنان برای خودش تصمیم میگیره و حمله میکنه یا فرار میکنه !!!!!؟؟
مگه تو بازی نمی کنی ؟؟!!
من خودم با استفاده از replay اساتید و بازی زیاد با دوستان یاد گرفتم
ولی چیزی که فهمیدم که خیلی خیلی هم مهم است این است که این یه بازیه 5v5 است و تو باید یادبگیری چه جوری با 4 نفر دیگر چگونه هماهنگ شی و اینکه اگه تو خیلی هم بازیت خوب باشد یا مثلا در بازی 1v1 همرو هم بزنی باز هم در بازیه تیمی کم میاری و می بازی

L.A.M.P.A.R.D
28-03-2009, 22:06
اینها هم قسمتی از مشکلات دوتاس (:

بله درسته . ولی نه تا این اندازه که فقط به این مشکلات پرداخته بشه . باید بیشتر روی بازی کردن و طرز بازی با هیرو ها تمرکز بشه:20:

thelastblack
28-03-2009, 23:40
دوست عزیز اگه هیروتو همین جوری ولش بکنی خودش اگه یه دشمن بیاد نزدیک میره بهش attack میده... این قانونیه که تو کل war هست...کاملا طبیعیه... در مورد 5v5 بودن هم باید بگم که درسته ولی نمیشه قابلیت های فردی رو هم نادیده گرفت... وقتی بلد نباشی تکی با یه هیرو کار کنی چه جوری میخوای تو تیم باشی؟ باید بلد باشی هم 1v1 بازی کنی هم 5v5...

در مورد مشکلات dota هم باید بگم که درسته اینا هم چزو مشکلات دوتا هستند و چون تاپیکی برای war نیست بهتره که همینحا پرسیده بشه...

Arash Arash
29-03-2009, 00:12
با سلام به همگی..........

آقا اسماعیل اگر شما قصد دارید بازی دوتا رو به خوبی آموزش ببینید من 2 توصیه برای شما دارم :

1- اگه می تونید یه چند روزی به یک گیم نت برید و یکم تمرین کنید.

2-می تونید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .ir برید و اونجا عضو بشید.(این سایت خیلی بدرد بخوره و من به همه کسانی که عضو

این سایت نیستند توصیه می کنم که حداقل ازش دیدن کنن)

البته چند تا ریپلی از پچ 1.23a هم دوباره براتون گذاشتم که می تونید دانلودش کنید(در باره اشکالی که دفعه پیش سر ویرایش

به وجود آمد هم متاسفم)

Arash Arash
29-03-2009, 02:07
سلام سلام.....

این درسته که امسال مسابقات دوتا کشوری بر گزار شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه این جوریه تو ایران تیم اول کی شد؟گروه Reborn؟

Arash Arash
29-03-2009, 02:56
پچ من 1.18 است
الان سی دی هاشم ندارم
چکار می تونم بکنم ؟

به نظر من شما باید پچ کاملش رو دانلود کنید (از سایت crashgame.ir )

در ضمن توضیحاتی هم دربارش داده که به نظر من خیلی بدردتون می خوره.

من هم همین مشکل رو با پچ 1.22 داشتم .سه بار دانلودش کردم ولی هر سه بار پیام داد که پچ مشکل داره یا

به طوره کامل دانلود نشده که این مشکل به کمک یکی از دوستانم که ADSL داش حل شد....................

اگه شما پچ کامل رو در اختیار داشته باشید,بعد از کلیک روی آن به صورت خودکار و بدون هیچ مشکلی نصب

خواهد شد.ولی اگر پچ دانلودی شما کامل نباشد,بعد از نصبش باید کرک Frozen Throne رو دوباره بریزید و

دیگر هیچ............................................ .........

Arash Arash
29-03-2009, 03:01
پچ من 1.18 است
الان سی دی هاشم ندارم
چکار می تونم بکنم ؟

به نظر من شما باید پچ کاملش رو دانلود کنید (از سایت crashgame.ir )

در ضمن توضیحاتی هم دربارش داده که به نظر من خیلی بدردتون می خوره.

من هم همین مشکل رو با پچ 1.22 داشتم .سه بار دانلودش کردم ولی هر سه بار پیام داد که پچ مشکل داره یا

به طوره کامل دانلود نشده که این مشکل به کمک یکی از دوستانم که ADSL داش حل شد....................

اگه شما پچ کامل رو در اختیار داشته باشید,بعد از کلیک روی آن به صورت خودکار و بدون هیچ مشکلی نصب

خواهد شد.ولی اگر پچ دانلودی شما کامل نباشد,بعد از نصبش باید کرک Frozen Throne رو دوباره بریزید و

دیگر هیچ............................................ .........

yasser1680
29-03-2009, 04:48
سلام دوستان چند تا مطلب امیدوارم به دردتون بخوره.

باگ بزرگ در 6.59C

با خرید آیتم Almert یا هموم پنجه که با فعال شدن 25 استرینج - 65 دمیج - 15 اتک اسپید - 500 هیت پوینت میگیرید ولی در عوض در به شدت HP Region تون میاد پایین که این آیتم برای هروهایی مثل Lifestealer و Skeleton King پیشنهاد میشه.

حالا با باگی که در لینک زیر وجود داره همه مزایای گفته شده در بالا رو بدون از دست دادن HP Region داشته باشید.یعنی با مصرف پول 2800 هروی خود را با باگ بالا به خر استرینج تبدیل کنید.گفته میشه که این باگ در 6.59D هم وجود داره ولی به شکل دیگه!

مپهای تمرینی هروهای مشکل

مپ تمرینی میرانا

مپ تمرینی بوچر

ویدیو جالب از صحنه های جذاب دوتا بازهای حرفه ای!

یک مپ AlPlus جالب و جذاب

مپ DotA-Allstars 6.59 AI+ (20090227) Formless Mode یک مپ غیر ارجینال هست که توسط گروهی از گیمرها به این مپ هرو و آیتمهای تفریحی جالبی اضافه شده که این با زدن حالت FUN در ابتدای بازی میتوانید از آیتمها و هروهای جدید در قسمت FUN مپ لذت ببرید.پیشنهاد میشه این مپ رو دانلود کنید.

S.E.S
29-03-2009, 08:55
سلام. با شرمندگی بسیار, یک سوال داشتم, من به عنوان هیرو, Soul Keeper رو انتخاب کردم حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم که چه ایتم هایی برای این هیرو مناسبه که بوسیله انها نقاط ضعفش تا جای ممکن کم رنگ بشه؟

بازهم از همه شما دوستان تشکر میکنم

S.E.S
29-03-2009, 12:06
سلام. من دوتا از رپلی هایی که ارش عزیز, زحمت گذاشتنش رو کشیدند دانلود کردم اما بعد از قرار دادن انها تو پوشه مربوطه, و بعد از انتخاب و زمانی که میخوام اجراش کنم, یک پیغام خطا میده, تو پستهای قبلی smallman عزیز, گفتند که علاوه به پچ بازی, باید مپی رو که با اون بازی کردند هم داشت, میخواستم بدونم فقط ورژنش مشابه باشه کافیه یا AI بودنش هم ربط داره چون من فقط جدیدترین مپ AI یعنی مپ "DotA_Allstars_6.59_AIplus_1.52_Revision_01" رو دارم. درضمن از کجا باید متوجه ورژن مپ رپلی شد؟

بازم از همه شما دوستان تشکر میکنم.

Arash Arash
29-03-2009, 14:53
سلام. با شرمندگی بسیار, یک سوال داشتم, من به عنوان هیرو, Soul Keeper رو انتخاب کردم حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم که چه ایتم هایی برای این هیرو مناسبه که بوسیله انها نقاط ضعفش تا جای ممکن کم رنگ بشه؟

S.E.S اینکه شما می پرسید چه آیمی مناسب هیروست,بستگی به هیرو یا هیروهای مقابل شما داره.البته

من به شما آیتم های زیر رو که به صورت معمول برای این هیرو می بندد رو می گم:

1-sange and yasha
2-butterfly
3-buriza-do kyanon
monkey king bar-4
5-heart of tarrasque
6-power of treads یا boots of travel

در ضمن از لینک زیر این رو حتما دانلود کن ...............

(در ضمن از yasser1680 برای مپ تمرینی میرانا خیلی ممنونم)

Arash Arash
29-03-2009, 15:06
سلام. من دوتا از رپلی هایی که ارش عزیز, زحمت گذاشتنش رو کشیدند دانلود کردم اما بعد از قرار دادن انها تو پوشه مربوطه, و بعد از انتخاب و زمانی که میخوام اجراش کنم, یک پیغام خطا میده, تو پستهای قبلی smallman عزیز, گفتند که علاوه به پچ بازی, باید مپی رو که با اون بازی کردند هم داشت, میخواستم بدونم فقط ورژنش مشابه باشه کافیه یا AI بودنش هم ربط داره چون من فقط جدیدترین مپ AI یعنی مپ "DotA_Allstars_6.59_AIplus_1.52_Revision_01" رو دارم. درضمن از کجا باید متوجه ورژن مپ رپلی شد؟

بله شما دقیقا باید ورژن ریپلی مورد نظر رو داشته باشید.

وقتی روی ریپلی مورد نظر خود کلیک می کنید در سمت راست عکس وژن مشخس می شود و در بالای آن نام

مپ رو دقیقا می نویسه...............

در ضمن مپ این ریپلی ها 6.59d و 659c است..................

Arash Arash
29-03-2009, 15:22
آقا کسی میدونه چرا تعداد پست های من اصلا تغییر نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cao-cao
29-03-2009, 15:49
سلام. با شرمندگی بسیار, یک سوال داشتم, من به عنوان هیرو, soul keeper رو انتخاب کردم حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم که چه ایتم هایی برای این هیرو مناسبه که بوسیله انها نقاط ضعفش تا جای ممکن کم رنگ بشه؟

اگه بتونی خوب باهاش بازی کنی رادیانس پیشنهاد میشه بعد از ایتمای اولیه ولی اگه نه همون سنج و یاشا و باتل فلای کرتیکال

cao-cao
29-03-2009, 15:49
سلام. من دوتا از رپلی هایی که ارش عزیز, زحمت گذاشتنش رو کشیدند دانلود کردم اما بعد از قرار دادن انها تو پوشه مربوطه, و بعد از انتخاب و زمانی که میخوام اجراش کنم, یک پیغام خطا میده, تو پستهای قبلی smallman عزیز, گفتند که علاوه به پچ بازی, باید مپی رو که با اون بازی کردند هم داشت, میخواستم بدونم فقط ورژنش مشابه باشه کافیه یا ai بودنش هم ربط داره چون من فقط جدیدترین مپ ai یعنی مپ "dota_allstars_6.59_aiplus_1.52_revision_01" رو دارم. درضمن از کجا باید متوجه ورژن مپ رپلی شد؟

شما باید دقیقا همون مپ رو داشته باشی

Master generals
29-03-2009, 16:20

به نظر من یا eye of scadi ببند
یا اون ایتمی که مانا را می خشکونه و چند میشه
اگر اولی را بستی باید هنیشه از خودت ایمیج بسازی و به طرف اتک بدی

RedSpoT
29-03-2009, 16:45
Manta Style

AKASHA178
29-03-2009, 17:47

orb efect dosnt working with eachother :18:

yasser1680
30-03-2009, 03:20
آقا کسی میدونه چرا تعداد پست های من اصلا تغییر نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

]چون شمارش پست در این بخش خاموش هست.

yasser1680
30-03-2009, 08:25
خبر داغ در مورد DOTA Allstars 6.60 BETA :

Master generals
30-03-2009, 08:33
orb efect dosnt working with eachother :18:
عزیزم می دونم با هم کار نمی کنند. برای هم کلمه یا گذاشتم
یا eye of scadi ببنده اگه دلش نخواست mana style ببنده
من خودم تجربه کردم. اولی را به شخصه ترجیح می دم وقتی ببندیش با کمک از لول 6 ات طرف سوسکه سوسک میشه D:

sajjad_setam
30-03-2009, 12:08
خبر داغ در مورد dota allstars 6.60 beta :

لینکشو اگه پیدا کردی حتما" بزار

brute
30-03-2009, 12:21

چون عکست مثل عکسه منه! :دی

خبر داغ در مورد DOTA Allstars 6.60 BETA :

يه mode جديد به نام captains draft قراره اضافه بشه که ترکيبی از -cm و -rd- هست. يه هيرويه جديد به نام Tauren Chieftain قراره اضافه she که احتمالاً ميشناسينش.
قراره ترکيب tavernها يعنی همون جايی که هيرو pick ميکنيد هم عوض بشه. شايدم برا magic rune ها صدا بزارن تا هم تيميها بدونن هم تيميشون چی داره! همين!

S.E.S
30-03-2009, 12:35
سلام. از کمک های همه شما دوستان ممنون.
برای خریدن ایتم بجز افرادی که در بیس هستند, جای دیگه ای هم است چون ظاهرآ بعضی از ایتم ها پیشنیازیهایی دارند که انها ندارند.
ایتم های خریده شده رو میشه بعدآ پس داد؟ اگه میشه, چطوری؟ و آیا با همون قیمت یا اینکه ارزانتر میخرند؟ در ضمن میشه وقتی که جای ایتمهام پر شده بازم ایتم خرید؟ و پولها رو نگه نداشت؟

درضمن میخواستم نظرتون رو درباره Dragon Knight بدونم چون کار با لولهای soul keeper خیلی سخته و هر کدوم از لولهاش یک نقطه ضعفی دارند.

درضمن اگه کسی از شما دوستان, رپلی از Dragon Knight داره ممنون میشم بزاره (پچ 1.23a) لطفآ ورژنهای 6.59 باشه.

Arash Arash
30-03-2009, 15:36
سلام. از کمک های همه شما دوستان ممنون.
برای خریدن ایتم بجز افرادی که در بیس هستند, جای دیگه ای هم است چون ظاهرآ بعضی از ایتم ها پیشنیازیهایی دارند که انها ندارند.
ایتم های خریده شده رو میشه بعدآ پس داد؟ اگه میشه, چطوری؟ و آیا با همون قیمت یا اینکه ارزانتر میخرند؟ در ضمن میشه وقتی که جای ایتمهام پر شده بازم ایتم خرید؟ و پولها رو نگه نداشت؟

درضمن میخواستم نظرتون رو درباره Dragon Knight بدونم چون کار با لولهای soul keeper خیلی سخته و هر کدوم از لولهاش یک نقطه ضعفی دارند.

درضمن اگه کسی از شما دوستان, رپلی از Dragon Knight داره ممنون میشم بزاره (پچ 1.23a) لطفآ ورژنهای 6.59 باشه.

به ترتیب :

1-بله درسته,جای دیگه ای هست.مثلا وقتی sentinel هستی,در لاین وسط بین تاور دوم و سوم یه راهی به

سمت چپ هستش که اگه این راه رو مستقیم ادامه بدی به یه کارگر undead می رسی که می تونی وسایل

مورد نیاز رو از اونجا تهیه کنی.

2-بله می شه پس داد.اول روی عکس آیتم توی اینونتوریت,راست کلیک کن بعد آیتم رو روی یکی از افرادی که

وسیله میفروشه نگهدار و چپ کلیک کن.قیمت فروخته شده نصف قیمت خریداری شده است.وقتی اینونتری پر

میشه دیگه نمیشه آیتم اضافی توش قرار داد.اگه شما یک Animal curier داشته باشی میتونی آیتم های

بیشتری رو داخلش قرار بدی تا برات حملش کنه ولی نمیتونی ازش به طور مستقیم استفاده کنی.(حالا چرا

میخوای پولت تموم شه؟)

3-در مورد هیروی Dragon knight میشه گفت که هیروی خیلی خوبیه,هم در بازی تک نفر و هم تیمی چون هم

Armor خوبی داره و هم اینکه وقتی لول 16 شد با هر بار اتک دادن میتونه افراد تیم مقابل رو به صورت جمعی

damage بده و از Attack speed و movement speed اونا کم کنه.(در ضمن به نظر من این رو از لینک زیر دانلود کن

و نظرت رو به من بگو)

4-متاسفم من این ریپلی رو ندارم ولی برات دنبالش می گردم.:20:

cao-cao
30-03-2009, 20:34
Shendelzare Silkwood

- Vengeful Spirit -

- Primary : Agility
- Strength : 16+1.8
- Agility : 22+2.33
- Intelligence : 15+1.75
- Damage : 34 – 48
- Armor : 3.1
- Range : 400
- Move Speed : 295
- Hit Point : 454
- Mana Point : 195
- HP Regen : 0.73
- MP Regen : 0.61
- Attack Speed : 1.77 ( +22% IAS )
- Missile Speed : 1500
- Sight Range : 1800/800

Magic 1 : Magic Missile

اولین مجیک این هرو مجیک یخی است. این Level هدف دار است و فقط به روی هروی های دشمن میتوان استفاده کرد. با پرتاب این مجیک یخی ، هروی دشمن به مقادیر زیر Damege و به مدت 1.75 ثانیه Stun میشود. میزان Range این لول 500 است.

Damage 100 : 1 Level

Damage 175 : 2 Level

Damage 250 : 3 Level

Damage 325 : 4 Level

Mana Cost : 95/110/125/140
Cast Range : 500
CoolDown : 10 Sec
Area Of Effect : N/A

Magic 2 - Wave Of Terror

دومین مجیک این هرو قدرت خطی است ، که با نشانه گیری بر مکان دلخواه این Level اجرا میشود. اثر این لول روی دشمن 20 ثانیه است.

کاهش Armor دشمن به مقدار 2 ، کاهش Damage دشمن به مقدار 5% : 1 Level
کاهش Armor دشمن به مقدار 3 ، کاهش Damage دشمن به مقدار 10% : 2 Level
کاهش Armor دشمن به مقدار 4 ، کاهش Damage دشمن به مقدار 15% : 3 Level
کاهش Armor دشمن به مقدار 5 ، کاهش Damage دشمن به مقدار 20% : 4 Level

Mana Cost : 40
Cast Range : 400
CoolDown : 15 Sec
Area Of Effect : 1400/350

Magic 3 - Command Aura

سومین مجیک این هرو خودکار است. همه کریپتها و هروهای هم تیمی در صورتی که در کنار این هرو تا Range 4500 قرار گیرند Damage اضافی میگیرند.

Damage 12% : 1 Level

Damage 20% : 2 Level

Damage 28% : 3 Level

Damage 36% : 4 Level

Mana Cost : N/A
Cast Range : N/A
CoolDown : N/A
Area Of Effect : 4500

Magic 4 - Nether Swap

این مجیک یک مجیک هدف دار است و فقط روی هروی های دشمن و خودی کار میکند. با استفاده از این Level میتوانید جای خود را با هروی مورد نظر در Range های زیر تعویض میکنید.

600 Range : 1 Level

900 Range : 2 Level

Range 1200 : 3 Level

Mana Cost : 100/150/200
Cast Range : 600/900/1200
CoolDown : 45 sec
Area Of Effect : N/A

- نقد و بررسی Vengeful Spirit :

نکات قوت : Attack Speed بالا – Damage بالا از اول بازی
نکات ضعف : Hit Point پایین

ارتقا Level پیشنهادی :

Level 1 : Magic 1
Level 2 : Magic 3
Level 3 : Magic 1
Level 4 : Magic 3
Level 5 : Magic 1
Level 6 : Magic 6

از جمله هروهایی هست که از همان ابتدای بازی دارای Damage و Attack Speed بالایی است.بنابراین براحتی میتوان از همان ابتدا با دادن Attack آخر به کریپتهای حریف Gold فراوانی جمع کرد.در اوایل بازی ، تا مجیک 1 این هرو به لول 3 نرسیده ازش استفاده نکنید تا مانای کافی در اختیار داشته باشید.وقتی لول شما به 6 ارتقا پیدا کرد ، نوبت به گرفتن Kill از هروهای دشمن است ، سعی کنید در یک Line ثابت نمانید وبه کمک هروهای هم تیمی و Swap و Stun به موقع ، Kill بگیرید.با توجه به اینکه مجیک 6 این هرو جای خود را با هروهای مختلف تعویض میکند به طبع ممکن است در یک شروع در گیری 5 به 5 شما با Swap کردن میان هروهای دشمن بیافتید. در این حالت است که پیشنهاد میشه حتما برای این هرو آیتم Manta Style رو بگیرید تا بعد از Swap کردن حریف سریع تقسیم شوید تا احتمال کشته شدن هرویتان کاهش یابد. البته آیتمهای مختلف رو میتونید با توجه به هروهای رقیب تهیه کنید. آیتمهایی مانند Sang and Yasha - Desolator ( Corruption ) - Satanic Lifesteal برای این هرو مناسب هستند. در کل یک هروی به درد بخور برای بازی گروهی و یک هروی خفن برای بازی تکی است.

امتیازهای Vengeful Spirit :

بازی گروهی : 8 از 10
بازی تکی : 7 از 10

yasser1680
30-03-2009, 23:38
سلام Cao - Cao : دمت گرم منبع رو هم بزار.

cao-cao
31-03-2009, 00:38
سلام Cao - Cao : دمت گرم منبع رو هم بزار.

dotaallstarsbogfa

S.E.S
31-03-2009, 07:33
سلام. میخواستم بدونم تو مپ ai میشه یاراتو خودت انتخاب کنی؟ اگه میشه چطوری؟
و آیا میشه به انها دستور داد که هر کدوم از هیروها, از کدوم مسیر حرکت کنند؟ این هم اگه میشه, چطوری؟

با تشکر

به ترتیب :

1-بله درسته,جای دیگه ای هست.مثلا وقتی sentinel هستی,در لاین وسط بین تاور دوم و سوم یه راهی به

سمت چپ هستش که اگه این راه رو مستقیم ادامه بدی به یه کارگر undead می رسی که می تونی وسایل

مورد نیاز رو از اونجا تهیه کنی.

2-بله می شه پس داد.اول روی عکس آیتم توی اینونتوریت,راست کلیک کن بعد آیتم رو روی یکی از افرادی که

وسیله میفروشه نگهدار و چپ کلیک کن.قیمت فروخته شده نصف قیمت خریداری شده است.وقتی اینونتری پر

میشه دیگه نمیشه آیتم اضافی توش قرار داد.اگه شما یک animal curier داشته باشی میتونی آیتم های

بیشتری رو داخلش قرار بدی تا برات حملش کنه ولی نمیتونی ازش به طور مستقیم استفاده کنی.(حالا چرا

میخوای پولت تموم شه؟) نمیخواستم پولم تموم شه, فقط میخواستم بعد از مردن هیرو, به دست حریف چیزه زیادی نرسه ولی با توضیحی که شما دادید فکر کنم به حریف پول بدم باصرفه تر باشه تا بخوام به نصف قیمت, ایتم هام رو بفروشم

3-در مورد هیروی dragon knight میشه گفت که هیروی خیلی خوبیه,هم در بازی تک نفر و هم تیمی چون هم

armor خوبی داره و هم اینکه وقتی لول 16 شد با هر بار اتک دادن میتونه افراد تیم مقابل رو به صورت جمعی

damage بده و از attack speed و movement speed اونا کم کنه.(در ضمن به نظر من این رو از لینک زیر دانلود کن

و نظرت رو به من بگو)

ممنون. من به سایت crashgame رفتم و توضیحاتی در مورد هیروهای مورد نظرم رو دانلود کردم و بعد از خوندنشون و چندبار بازی کردن, lone druid رو به عنوان هیرو انتخاب کردم, نظر شما و دوستان دیگه رو در مورد این هیرو نمیدونم اما من که خیلی از بازی با این هیرو خوشم اومده مخصوصآ قسمت نابود کردن "تاور" که با این هیرو خیلی راحته اما مثل هر هیروی دیگه ای اینهم نقطه ضعف داره.

4-متاسفم من این ریپلی رو ندارم ولی برات دنبالش می گردم.:20:ارش عزیز, اگه میشه چندتا از رپلی های که خودت بازی کردی رو بزار (مشخصاتتم تو بازی بگو) اگه هم رپلی از lone druid داری ممنون میشم اونم بزاری

با تشکر, اسماعیل

Arash Arash
31-03-2009, 12:03
آقا اسماعیل پچ من 1.22 هست.

اما به زودی پیدا می کنم.

Arash Arash
31-03-2009, 20:35
و آیا میشه به انها دستور داد که هر کدوم از هیروها, از کدوم مسیر حرکت کنند؟ این هم اگه میشه, چطوری؟

با تشکر

با pa- می تونی یاراتو خودت انتخاب کنی و با pe- می تونی افراد مقابل رو انتخاب کنی.

Arash Arash
31-03-2009, 20:41

با تشکر

با pa- می تونی یاراتو و با pe- می تونی افراد مقابل رو انتخاب کنی.

thelastblack
31-03-2009, 22:38

با تشکر

اگه تو بازی f9 بزنی همه چی رو پیدا میکنی... ولی یه کم برات میگم....
واسه انتخاب کردن یارا pe بزن واسه دشمنا pa وقتی زدی به ترتیب میتونی واسه خودتون با حریفا انتخاب کنی بعنی لازم نیست واسه هر نفر یک بار بزنی... اگه خواستی مثلا 3 تا از 5 تا رو انتخاب کنی وقتی 3 تا تموم شد px بزن..
واسه دستور دادن میتونی از oui استفاده کنی.. یه کم کنده ولی رات میندازه...
واسه بردن یه نفر به یه یه مسیر باید اول og رو بنویسی بعد مسیر رو تعیین کنی l یعنی چپ m یعنی وسط r یعنی راست... بعد باید شماره هیرو رو بنویسی... شماره همون ترتیب هیروهاست... تو 1 هستی بعدیت 2 هست و.... مثلا اگه خواستی هیروی شماره 3 بره راست مینویسی ogr3
هرکدوم رو که مشکل داشتی از f9 یا oui کمک بگیر امیدوارم بدرد خورده باشه...

همه کدهایی که نوشتم قبلش یه - بزار به جز f9 که حتما میدونی... مثلا pe- یا ogl5- دیگه فک نکنم مشکلی باشه... موفق باشی

S.E.S
01-04-2009, 08:06
از کمکتون ممنون, فقط میشه بگید این دستورات رو باید کجا وارد کنم؟

nawid
01-04-2009, 09:25
اگه تو بازی f9 بزنی همه چی رو پیدا میکنی... ولی یه کم برات میگم....
واسه انتخاب کردن یارا pe بزن واسه دشمنا pa وقتی زدی به ترتیب میتونی واسه خودتون با حریفا انتخاب کنی بعنی لازم نیست واسه هر نفر یک بار بزنی... اگه خواستی مثلا 3 تا از 5 تا رو انتخاب کنی وقتی 3 تا تموم شد px بزن..
واسه دستور دادن میتونی از oui استفاده کنی.. یه کم کنده ولی رات میندازه...
واسه بردن یه نفر به یه یه مسیر باید اول og رو بنویسی بعد مسیر رو تعیین کنی l یعنی چپ m یعنی وسط r یعنی راست... بعد باید شماره هیرو رو بنویسی... شماره همون ترتیب هیروهاست... تو 1 هستی بعدیت 2 هست و.... مثلا اگه خواستی هیروی شماره 3 بره راست مینویسی ogr3
هرکدوم رو که مشکل داشتی از f9 یا oui کمک بگیر امیدوارم بدرد خورده باشه...

همه کدهایی که نوشتم قبلش یه - بزار به جز f9 که حتما میدونی... مثلا pe- یا ogl5- دیگه فک نکنم مشکلی باشه... موفق باشی

چرا اينقدر پيچيده ميگي براي كنترل AI
يكenter بزن بعدش space دوباره enter
يك منو باز ميشه هر كاري كه بخواي ميكني از دفاع و حمله گرفته تا روشان و ...

sajjad_setam
01-04-2009, 13:18
ببخشید اگه اینجا میپرسم!!!!!!!!!!!!!!

بهترین سرعت برای gg clinet چی هست؟128 256 512

با دایل آپ میشه بازی کرد(52.0kb)

cao-cao
01-04-2009, 13:45
ببخشید اگه اینجا میپرسم!!!!!!!!!!!!!!

بهترین سرعت برای gg clinet چی هست؟128 256 512

با دایل آپ میشه بازی کرد(52.0kb)

بهترین سرعت که هر چی بالاتر باشه بهتره
ولی شما با 128 هم میتونی تو رووم ایران بدون درد سر بازی کنی
من خودم تا لول 9 با دیال اپ بازی کردم ولی باید حوصله درد سرهاشم داشته باشی لگ و دیلی تو خونشه

ali_ranger22
01-04-2009, 14:56
دوستان ریپلی توپ برای مپ 6.58b دارین برای پچ 1.23a ؟

thelastblack
01-04-2009, 15:49

دوست عزیز دیگه باید بدونی.... enter میکنی بعد اونا رو مینویسی بعد دوباره enter میکنی.. اگه درست باشه مینویسه چه کار کردی...

Arash Arash
01-04-2009, 16:54

البته باید در ثانیه های اول بازی این رو بزنی.من پیشنهاد می کنم که در اول بازی pause کنی و با خیال راحت رمز

ها رو بزنی.

sajjad_setam
01-04-2009, 20:02
بهترین سرعت که هر چی بالاتر باشه بهتره
ولی شما با 128 هم میتونی تو رووم ایران بدون درد سر بازی کنی
من خودم تا لول 9 با دیال اپ بازی کردم ولی باید حوصله درد سرهاشم داشته باشی لگ و دیلی تو خونشه

من با دایل آپ بازی می کنم بازی روونه روونه ولی وقتی میخوام با هیرو حرکت کنم وقتی نشون میدم که کجا بره یه 2/3 ثانیهای دیر عمل میکنه و به حرکت در میاد!!!!!!!!!!!!

مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The 69 eyes
01-04-2009, 21:04
من با دایل آپ بازی می کنم بازی روونه روونه ولی وقتی میخوام با هیرو حرکت کنم وقتی نشون میدم که کجا بره یه 2/3 ثانیهای دیر عمل میکنه و به حرکت در میاد!!!!!!!!!!!!

مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهش میگن delay ... سرعتت کمه ... 128 بگیر حد اقل ... من 512 شاتل دارم europe باش host میشم مشکلی هم ندارم ...

yasser1680
02-04-2009, 02:23
مپ Dota allstars 6.60 BETA رو از لینک زیر دانلود کنید.

S.E.S
02-04-2009, 08:17
البته باید در ثانیه های اول بازی این رو بزنی.من پیشنهاد می کنم که در اول بازی pause کنی و با خیال راحت رمز

ها رو بزنی.
وقتی pause میکنم تمام چیزها, غیر فعال میشه. اما در هر صورت ممنون.

Arash Arash
02-04-2009, 17:42

وقتی pause می کنی Esc رو بزن بعد Enter رو بزن و رمز ها تو وارد کن.

katzong
02-04-2009, 21:09
سلام دوستان گلم ..من دنبال یه replay خوب از بازی EZALOR تو بازی 5vs5 می گردم که طریقه استفاده این هیرو تو بازی و اینکه تو چه لاینی بره و ... ممنون میشم ..راستی پچ من 1.22 است

thelastblack
02-04-2009, 23:35
تو dota-allstars برو تو بخش replay بعد سرچ کن ezalor برات کلی میاره...

S.E.S
03-04-2009, 07:12
سلام. میخواستم بدونم ایتمی هست که تاثیر لول ها/اتک های دشمن رو کاهش بده؟
درضمن, توی ریپلی ها, هیرو ها درختهایی که مزاحمشون هستند رو میندازند, این هم اگه میشه توضیح بدید.

با تشکر

brute
03-04-2009, 08:28

ها رو بزنی.

رمز؟؟؟؟

ولی ميتونی mode بزنی.

سلام دوستان گلم ..من دنبال یه replay خوب از بازی EZALOR تو بازی 5vs5 می گردم که طریقه استفاده این هیرو تو بازی و اینکه تو چه لاینی بره و ... ممنون میشم ..راستی پچ من 1.22 است

دوست عزيز اين هيرو معمولاً يه هيرو supporter يا feeder است. معمولنم تنها تو يه لاين نميره و با يه هيريه ديگه ميره يا پايين يا بالا (معمولاً)
اون هيريی هم که همارشه ترجيحاً بهتره يه هيريه magic ه !

سلام. میخواستم بدونم ایتمی هست که تاثیر لول ها/اتک های دشمن رو کاهش بده؟
درضمن, توی ریپلی ها, هیرو ها درختهایی که مزاحمشون هستند رو میندازند, این هم اگه میشه توضیح بدید.

با تشکر

يه item تو cache يا gateway هست به نامه planeswalker's cloak که 650gold هزينشه و 15% ميزان تاثيره magicهای دشمنو کم ميکنه.(همون لول که شما ميگين) و بعدش ميتونين اينو تبديل به hood of defiance کنيد که تو shoplvl5 هست(2475gold ). اين آيتم 30% تاثير magic ها رو کم ميکنه.
براي کم کردن تاثير اتک دشمن هم ميتونين armorتون رو بالا ببريد که itemهای زيادی برا اين مورد وجود داره. درختارم ميندازن ديگه! اوّلا ميشه با tango اين کارو کرد که برا جاهايی که با يه درخت مشکل حال ميشه خوبه.بعضی magicها هم ميتونن درختارو گروهی بندازن.(يکی از مواردی که من خيلی دوست دارم ultimate warlock هست!)

Arash Arash
03-04-2009, 15:30
سلام...

اگه من بخوام قیمت موس و کیبرد مخصوص وارکرافت رو بدونم , از کجا باید بپرسم؟

cao-cao
03-04-2009, 17:48
سلام...

مگه همچین چیزی هم وجود داره؟
من خودم با سری x7 a4tech بازی میکنم ولی موس و کیبرد نمون دیگه:10:

L.A.M.P.A.R.D
03-04-2009, 19:07
سلام...

این بازی نیازی به موس های حرفه ای نداره . مثل کانتر نیست که موس اون چنانی بخواد . فقط یه موس سبک معمولی.:10:

S.E.S
03-04-2009, 20:07
دوستان, امکانش هست کلیدهای میانبری که برای اجراء لول ها هستند رو تغییر داد؟

thelastblack
04-04-2009, 00:26
آره ولی تست نکردم یه نرم افزار هایی هست مخصوص dota اسمش یادم نیست....

L.A.M.P.A.R.D
04-04-2009, 15:06
من یه کم اطلاعات و رپلی از هیرو phantom lancer mikham.

S.E.S
04-04-2009, 17:34
دوست عزیز میتونید اطلاعات کاملی در مورد هیروی مورد نظرتون و همچنین هیروهای دیگه رو از ادرس زیر بصورت فایل PDF دانلود کنید.

در مورد رپلی, تو ادرس زیر, 10 تا رپلی از تیم ها و بازیکنان خارجی وجود داره ولی, اینکه هیروی مورد نظر شما هم توش باشه یا نه رو دیگه...

S.E.S
04-04-2009, 17:51
دوستان, میخواستم بدونم دمیج دادن (نه ضربه آخر) به کریپها و هیروها باعث بالا رفتن xp میشه؟ یا فقط ضربه های آخر تو بازی تاثیر دارند؟

cao-cao
04-04-2009, 17:58
دوستان, میخواستم بدونم دمیج دادن (نه ضربه آخر) به کریپها و هیروها باعث بالا رفتن xp میشه؟ یا فقط ضربه های آخر تو بازی تاثیر دارند؟

دوست من فقط مردن هر یونیت و یا هرو به شما exp میده چه شما اون رو بکشی و یا چه کسی دیگه:10:

kakhosein
04-04-2009, 20:47
salam khubin manam bazi mikonam 1 2 sali mishe age kari az dastam bar biyad begin

Arash Arash
04-04-2009, 21:01

پچ و مپش چی باشه؟

V i r u s e r
04-04-2009, 22:17
سلام
اینجا انلاین بازی نمیکنید؟

brute
05-04-2009, 20:43
دوستان, امکانش هست کلیدهای میانبری که برای اجراء لول ها هستند رو تغییر داد؟

بله

L.A.M.P.A.R.D
05-04-2009, 21:01
پچ و مپش چی باشه؟
پچ 1.22 ومپش مهم نیست

cao-cao
05-04-2009, 22:43
سلام
اینجا انلاین بازی نمیکنید؟

دوست من اینجا اکثر بچه ها تو جی جی هستن

S.E.S
06-04-2009, 07:47
بله

تو بخش دانلودش یک فایل وجود داشت, منظورتون همونه؟ اگه همونه ممنون میشم بطور کامل از بعد از دانلود توضیح بدید. (این برنامه با پچ ها و مپ های مختلف که مشکلی نداره؟)

با تشکر

S.E.S
06-04-2009, 09:56
دوستان, من امروز برنامه Garena رو دانلود و نصب کردم اکانت هم ساختم (البته میدونم بازی با دیال آپ پر دردسره اما یادمه یکی از دوستان گفته بود که خودش هم اوایل با دیال اپ بازی میکرد, حالا منم میخوام یک امتحانی...) میخواستم بدونم برای بازی کردن باید چیکار کرد, البته فایل آموزشی که تو یکی از تاپیک های همین انجمن بود رو دانلود کردم اما ظاهر برنامه بکلی عوض شده, ممنون میشم دوستان طریقه ورود به بازی و کلآ هرچیزی که بنظرشون مهم میاد رو بگن

با تشکر, اسماعیل

brute
06-04-2009, 10:31
تو بخش دانلودش یک فایل وجود داشت, منظورتون همونه؟ اگه همونه ممنون میشم بطور کامل از بعد از دانلود توضیح بدید. (این برنامه با پچ ها و مپ های مختلف که مشکلی نداره؟)

با تشکر

آره همونه،تو بخش download ديگه. نميدونم،من با mapهای مختلف بازی نميکنم، ولی خوب با 6.59 مشکلی نداره،به pathهم ربطی نداره،يعنی با همه کار ميکنه.
اگه warkey رو باز کنی، توش همه magicها هستن که ميتونی عوض کنی. يه auto key هم داره که ميتونی باهاش کاراي جانبی بکنی،مثل کار کردن با کليد های invintory و اين چيزا.
برا اينم که کار کنه بايد از منو option->gameplay خود costum key, frozen رو روشن کنی.

cao-cao
06-04-2009, 16:50
دوستان, من امروز برنامه garena رو دانلود و نصب کردم اکانت هم ساختم (البته میدونم بازی با دیال آپ پر دردسره اما یادمه یکی از دوستان گفته بود که خودش هم اوایل با دیال اپ بازی میکرد, حالا منم میخوام یک امتحانی...) میخواستم بدونم برای بازی کردن باید چیکار کرد, البته فایل آموزشی که تو یکی از تاپیک های همین انجمن بود رو دانلود کردم اما ظاهر برنامه بکلی عوض شده, ممنون میشم دوستان طریقه ورود به بازی و کلآ هرچیزی که بنظرشون مهم میاد رو بگن

با تشکر, اسماعیل

از سمت چپ گزینه وار ار پی جی رو انتخاب میکنی
بعد اون پایین تو صفحه گزینه ستینگ رو انتخاب میکنی تو گزینه برواز شرت کات وار رو قرار میدی بعد استارت میکنی
توی بازی میری تو گزینه سوم و هاست ها رو میبینی
موفق باشی:10:

L.A.M.P.A.R.D
06-04-2009, 22:07
دوست من اینجا اکثر بچه ها تو جی جی هستن

اقا این جی جی یعنی چی .:20::11:

thelastblack
06-04-2009, 22:36
یعنی تو garena یا ggclient بازی میکنن

S.E.S
07-04-2009, 09:47
cao-cao عزیز, چندتا مسئله وجود داره یکیش اینه که وقتی من از طریق یکی از اتاق های ایران وارد بازی میشم هیچ هاستی نمیبینم اما از طریق اتاق های کانادا بدون هیچ مشکلی هاستها نشون داده میشند (این بخاطر پچ و مپ منه؟)
دوم اینکه وقتی هاست مورد نظر رو انتخاب میکنم باید روی Join Game کلیک کنم؟ وقتی من اینکارو میکنم یک پیغام خطا نشون داده میشه!
و در آخر, نزدیک بودن هاست و یا اتاق ها (از نظر جغرافیایی) روی سرعت و کیفیت بازی تاثیر داره؟

شرمنده که خیلی مزاحم شما دوستان میشم. با تشکر, اسماعیل

manoochehr1348
07-04-2009, 12:52
:6::6::6::6::6::6::5:man

L.A.M.P.A.R.D
07-04-2009, 16:00
یعنی تو garena یا ggclient بازی میکنن

حالا اینا چی هستن . با عرض معظرت:11:

ali_ranger22
07-04-2009, 16:48
دوستان میشه بگید بهترین کلن های دنیا کیا هستن ؟ تا من ریپلی اونا رو دانلود کنم ؟
راستی یه برنامه هست باهاش میشه ریپلی های مخصوص 1.22 رو به 1.23 تبدیل کرد ! اگه خواستین بگین بزارم

cao-cao
07-04-2009, 18:25
دوستان میشه بگید بهترین کلن های دنیا کیا هستن ؟ تا من ریپلی اونا رو دانلود کنم ؟
راستی یه برنامه هست باهاش میشه ریپلی های مخصوص 1.22 رو به 1.23 تبدیل کرد ! اگه خواستین بگین بزارم

Arash Arash
07-04-2009, 19:53
دوستان میشه بگید بهترین کلن های دنیا کیا هستن?

سلام
بهترین کلن های دنیا از نظر من:

Merlini
Maelk
P usher
Mania
Fear
و یکی دیگه که اسمش یادم نمیاد و اینا گروه MYM رو تشکیل میدن.

dr.bronx
07-04-2009, 20:05
سلام
بهترین کلن های دنیا از نظر من:

Merlini
Maelk
P usher
Mania
Fear
و یکی دیگه که اسمش یادم نمیاد و اینا گروه MYM رو تشکیل میدن.

سلام به همه
:X
اولن اینا که شما گفتی اسم بازیکن هست نه کلن
دوم بهترین بازیکن Ks^KuRuKy شد که ایرانی هم هست و اسمش کوروش هست
اگر دقت کنید آخر اسمش یه Ir گذاشته
Maelk بهترین Leader شد
fear هم از MYM جدا شد و رفت با تیم EG
الان بهترین کلن ها Ks.int یا همون Mouz قدیم
و MYM
:27:

dr.bronx
07-04-2009, 20:09
چندتا مسئله وجود داره یکیش اینه که وقتی من از طریق یکی از اتاق های ایران وارد بازی میشم هیچ هاستی نمیبینم اما از طریق اتاق های کانادا بدون هیچ مشکلی هاستها نشون داده میشند (این بخاطر پچ و مپ منه؟)
دوم اینکه وقتی هاست مورد نظر رو انتخاب میکنم باید روی Join Game کلیک کنم؟ وقتی من اینکارو میکنم یک پیغام خطا نشون داده میشه!
و در آخر, نزدیک بودن هاست و یا اتاق ها (از نظر جغرافیایی) روی سرعت و کیفیت بازی تاثیر داره؟

سوال اول : بله به خاطر Patch شماست - برای بازی توی روم های ایران شما باید Patch 1.21 رو داشته باشید
سوال دوم : پیغا خطا به خاطر این هست که اون بازی جا نداره یعنی Full شده .....
سوال سوم : بله خیلی - شما با دایال آپ توی بعضی از هاست های ایرانی راحت می تونید بازی کنید

cao-cao
07-04-2009, 20:49
cao-cao عزیز, چندتا مسئله وجود داره یکیش اینه که وقتی من از طریق یکی از اتاق های ایران وارد بازی میشم هیچ هاستی نمیبینم اما از طریق اتاق های کانادا بدون هیچ مشکلی هاستها نشون داده میشند (این بخاطر پچ و مپ منه؟)
دوم اینکه وقتی هاست مورد نظر رو انتخاب میکنم باید روی join game کلیک کنم؟ وقتی من اینکارو میکنم یک پیغام خطا نشون داده میشه!

شرمنده که خیلی مزاحم شما دوستان میشم. با تشکر, اسماعیل

شرمنده دوست من پستاتو ندیدم
1 بله از پچ هست ولی از مپ نیست چون اگه شما مپی رو نداشته باشید وار اوتوماتیک از هاست شروع به دان میکنه شما اگه تو رووم 2 ایران یبای اونجا اکثرا دارن با پچ 1.22 بازی میکنم ولی شما فک میکنم پچتون 1.23باشه تو صیه من اینه که شما یه کپی از فولدر وارتون بگیرید اسمش رو عوض کنید و اون رو با پچ 1.22 منطبق کنید (همین کاری که من کردم)
2 نشون دادن خطا چند دلیل داره یکی پر بودن اون بازی دومی بن شدن شما توسط اون هاست سوم بالا بودن پینگ شما با اون هاست
3 بله هر روومی با سرور اون منطقه کانکت میشه و این کانکت شدن برای ما که یوزر هستیم پینگ پایین تری به وجود میاره اگه شما تو لابی روم روی اسم هاست کلیک کنید و اسم اون رو توی لیسا اسمای سمت راست پیدا کنید روی اسم اون کلیک راست کنید و گزینه پینگ رو بزنید اکه پینگ شما بین 47 تا 150 باشه میتونی بازی بدون درد سری (لگ و دیلی ) داشته باشی ولی اگه بالا باشه باید با لگ و دیلی بسازی
من خودم با دیال بازی کردم تو اوروپا چون اون موقع رووم ایرانی در کار نبود بعضی هاستا کیک میکردن ولی یه سریاشون که بازیمو میدیدن اجازه میدادن که تو بازی دوباره جوین بشم
دوست من شما مزاحم نیستید ما اینجا جمع شدیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بذاریم:10:
شاد باشید

ali_ranger22
07-04-2009, 21:54
یه ریپلی جدید از ks.int vs ravens

L.A.M.P.A.R.D
07-04-2009, 23:07
سلام به همه
:x
اولن اینا که شما گفتی اسم بازیکن هست نه کلن
دوم بهترین بازیکن ks^kuruky شد که ایرانی هم هست و اسمش کوروش هست
اگر دقت کنید آخر اسمش یه ir گذاشته
maelk بهترین leader شد
fear هم از mym جدا شد و رفت با تیم eg
الان بهترین کلن ها ks.int یا همون mouz قدیم
و mym
:27:

اینا رو راست گفتی. :18:
یعنی بهترین بازیکن ایرانیه . کجا زندگی می کنه ؟

dr.bronx
08-04-2009, 00:15
یه چند تا چیز از جاهای مختلف می زارم ببینین این چه بازیکنیه
اول بگم که نه توی ایران زندگی نمی کنه
-----------
این های بخشی از گفتگوهاست توی سایت
در فرومی با نام who is the best dota player ?

Koruky (from iran)
vigoss
Maelk
Fear

koruky :X

Koruky
Loda

Kuroky is probably the best carry currently, but Vigoss is the best player with all heroes (carry, suport, tank, warder, etc), then vigoss is more complete what Kuroky.

LETAROX From Brazil

KuroKy > Potm (Mirana)
KuroKy > Pudge (Butcher)

KuroKy > Vigoss

Vigoss is the 2nd player of the world, but KuroKy is the 1st.

;D

QoP Koruky is so proooooooooooooooooooooo!!!!! :d

-------

Dota Top Players of 2K8 (Not from mymym.com XD)
Posted: Tue Mar 03, 2009 10:23 am

Carrier of the Year

1. Ks^KuroKy
2. SK.Loda <3
3. LoH (Light of Heaven)
4. KS.Papaxiong
5. Angel

اسم کاملش : کوروش صالحی
این هم یه چند تا آمار :

Carrier of the Year
1. Kuroky 396 (52%)
2. Loda 170 (22%)
3. Light of Heaven 88 (11%)
4. Yamateh 74 (10%)
5. Angel 39 (5%)

اینم عکس کوروش صالحی

Captain of the Year
1. Maelk 311 (40%)
2. Loda 189 (22%)
3. Drayich 88 (21%)
4. Jolie 92 (11%)
5. Yamateh 39 (4%)

Team of the Year
1. KingSurf.Int 354 (45%)
2. MYM 280 (36%)
3. SK 78 (10%)
4. Kingsurf 40 (5%)
5. Met 24 (3%)
(تیم اول همون ks.int هست )

موفق باشید

S.E.S
08-04-2009, 07:39
اول از همه لازم میدونم از دو دوست خوبم dr.bronx و cao-cao بخاطر راهنمایهاشون تشکر کنم.

شرمنده دوست من پستاتو ندیدم
1 بله از پچ هست ولی از مپ نیست چون اگه شما مپی رو نداشته باشید وار اوتوماتیک از هاست شروع به دان میکنه شما اگه تو رووم 2 ایران یبای اونجا اکثرا دارن با پچ 1.22 بازی میکنم ولی شما فکر میکنم پچتون 1.23باشه تو صیه من اینه که شما یه کپی از فولدر وارتون بگیرید اسمش رو عوض کنید و اون رو با پچ 1.22 منطبق کنید (همین کاری که من کردم) درسته, پچ من 1.23 هست. ببخشید من دقیق متوجه قسمتی که مشخص شده, نشدم. اینکاری که شما گفتید, نیازی به دانلود پچ 1.22 که نداره؟ بعدش هم ایا اختلالی تو بازی با پچ 1.23 من که به وجود نمیاره؟ و درآخر اگه تمام جوابهاتون با شرایطی که گفتم میخونن, ممنون میشم بصورت کامل این روش رو توضیح بدید.
2 نشون دادن خطا چند دلیل داره یکی پر بودن اون بازی دومی بن شدن شما توسط اون هاست سوم بالا بودن پینگ شما با اون هاست
3 بله هر روومی با سرور اون منطقه کانکت میشه و این کانکت شدن برای ما که یوزر هستیم پینگ پایین تری به وجود میاره اگه شما تو لابی روم روی اسم هاست کلیک کنید و اسم اون رو توی لیسا اسمای سمت راست پیدا کنید روی اسم اون کلیک راست کنید و گزینه پینگ رو بزنید اکه پینگ شما بین 47 تا 150 باشه میتونی بازی بدون درد سری (لگ و دیلی ) داشته باشی ولی اگه بالا باشه باید با لگ و دیلی بسازی
من خودم با دیال بازی کردم تو اوروپا چون اون موقع رووم ایرانی در کار نبود بعضی هاستا کیک میکردن ولی یه سریاشون که بازیمو میدیدن اجازه میدادن که تو بازی دوباره جوین بشم میخواستم بدونم چطوری باید متوجه IIII یا II بودن پینگ شد, چون امروز که تو رووم ایران هیچکسی رو با پچ 1.23 پیدا نکردم رفتم تو رووم روسیه اما اونها جلوی اسم هاستشون پینگ مورد نیاز هم مینوشتند که من مال خودم رو بصورت II یا امثال این نمیدونستم (تو قسمت پینگ من N/A یا یک همچین چیزی نوشته) حالا چطوری باید متوجه این مورد شد؟

چطور میشه متوجه پچ هاستهای یک روم قبل از ورود به بازی شد
دوست من شما مزاحم نیستید ما اینجا جمع شدیم اطلاعاتمون رو به اشتراک بذاریم:10:این نظر لطفتونه, بازم از کمک هاتون ممنونم
شاد باشید

S.E.S
08-04-2009, 11:24
نرم افزار کاهش Delay در بازی وارکرفت (Garena,Battle net, Lan)

یک برنامه فوق کم حجم که می تونه Delay بازی رو به صورت محسوسی کاهش بده. (تست شده در پچ 1.23 و ویندوز XP)

نحوه استفاده از برنامه:
- ابتدا بازی وارکرفت را اجرا کنید.
- برنامه را اجرا کنید.
- در صفحه مشکی که باز می شود شما 3 گزینه دارید:
1- Delay کنونی
2- تنظیم Delay
3- خروج
- شما با ورود هر عدد و فشردن Enter می توانید هر گزینه را انتخاب کنید.
- گزینه اول Delay شما را با یک عدد در مقیاس میلی ثانیه نشان می دهد.
- گزینه دوم از شما یک عدد بین 0 تا 550 می خواهد.(شما میتونید با استفاده از روش آزمون و خطا بهترین عدد برای خودتون رو پیدا کنید.)
- گزینه سوم هم خروج از برنامه است.

Size: 61 KB

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان, چون من هنوز نتونستم بصورت شبکه بازی کنم. اگه کسی از دوستان این برنامه رو استفاده کرد ممنون میشم نظرشو درباره این برنامه بگه.

Metalzadeh
08-04-2009, 11:49
سلام
می دونم جاش اینجا نیست
ولی جای دیگری هم نیست که بخوام سوالم رو بپرسم :دی
من یه مپ td خوب می خواستم که بشه تکی تو خونه بازیش کرد :)
چیزی سراغ دارین ؟
ممنون

TE/\/TACULA
08-04-2009, 13:20
:20::11:متشکرم از معرفی سایت کرش گیم

L.A.M.P.A.R.D
08-04-2009, 13:32
اقا war craft تو vista جواب میده؟

ali_ranger22
08-04-2009, 13:55

اره جواب میده

cao-cao
08-04-2009, 14:28

من دارم توویستا بازی میکنم

L.A.M.P.A.R.D
08-04-2009, 19:11
من دارم توویستا بازی میکنم

خیلی ممنونم ازتون

cao-cao
08-04-2009, 19:54
دوست من شما باید پچ رو دان کنید حتما و گفتم که یه فولدر جدید درست کن و یک کپی از 1.23 بگیر تو جدیده پچ 1.22 رو بکار ببر به همین راحتی
اون خطها پینگ شما با اوه بازی کن هست با خودتون دوست من که پینگ نمیده وقتی روش کلیک راست کنی و تونل رو بزنی و اون اعداد قرمز پینگ شما با اون بازی کن هست

vampire666
09-04-2009, 06:14
دوستان دوتا رو میشه آنلاین بازی کرد ؟

S.E.S
09-04-2009, 10:02
بله. میتونید تو "گارنا" این بازی و چند بازی دیگه رو بصورت انلاین بازی کنید. اگه توضیحات بیشتری هم در این مورد خواستید بگید تا من و دوستان دیگه, تا جایی که میتونیم بهتون کمک کنیم :10:

ali_ranger22
09-04-2009, 17:48
دوستان الان گیم نت بودم داشتم دوتا میزدم بعد دیدم health همه خود به خود نشون داده میشه و وقتی Alt رو میگیرفتی حذف می شد ! دقیقا برعکس اون چیزی که عادت دارم ! چطوری اینطوری شده ؟

cao-cao
09-04-2009, 18:05
دوستان الان گیم نت بودم داشتم دوتا میزدم بعد دیدم health همه خود به خود نشون داده میشه و وقتی alt رو میگیرفتی حذف می شد ! دقیقا برعکس اون چیزی که عادت دارم ! چطوری اینطوری شده ؟

تو ستینگ بازی یه تیک هست بزن ه این حالت میشه

cao-cao
09-04-2009, 18:06

برو اینجا و این برنامه رو دان کن

Hunter lord
09-04-2009, 19:01
ممون از هرکی سریع جواب بده ::46:

من فردا می رم گیم نت و هیرو Gurd (گارد ) رو برمیدارم . لطفا آیتم های مناسب و طریقه ی Kill گرفتن رو بگید .

خواهشن سریع .

طرف مقابل شدوشومن و بین المنتا است .

یارم هم وایپر است .

cao-cao
09-04-2009, 19:27
ممون از هرکی سریع جواب بده ::46:

من فردا می رم گیم نت و هیرو Gurd (گارد ) رو برمیدارم . لطفا آیتم های مناسب و طریقه ی Kill گرفتن رو بگید .

خواهشن سریع .

طرف مقابل شدوشومن و بین المنتا است .

یارم هم وایپر است .

دوست من بن المتال تو بازی دو نفره باگ هست خیلی سخت میشه بازی رو برد ولی اگه سعی کنید بازیو طول بدید راحت می برید چون هروهای سما هروهای اخر بازی هستن

واسه گارد توصیه میشه اول بازی دوتا استرنج و بعد کلوینک بعد باید بتونید یه داگر ( شمشیر بلینک ) بگیرید که بتونید بپرید وسط و شرتکات r رو بزنید
بهد اسالت
دوستتون اگه انتی میج بره کارشون تمومه
اگه میبینید با مجیک خیلی ازیت شدید میتونید هود ببندید
و یا ردیوس مجیک این کاملا به شرایط بازی ربط داره که چی ببندید
ولی باید یا خیلی زود جمع کنید یا طول بدید که ایتماتون رو بسازید
لازمه بگم جفتتون باید اواتار بسازید اون موقع همه درگیریا ماله
شماست
شادباشید

vampire666
10-04-2009, 07:10
برو اینجا و این برنامه رو دان کن

بله. میتونید تو "گارنا" این بازی و چند بازی دیگه رو بصورت انلاین بازی کنید. اگه توضیحات بیشتری هم در این مورد خواستید بگید تا من و دوستان دیگه, تا جایی که میتونیم بهتون کمک کنیم :10:

ممنون از شما من برنامه رو دانلود و نصب کردم میشه تو مراحل لعدی هم کمکم کنید

باز هم ممنون

S.E.S
10-04-2009, 07:21
خبرهایی که Icefrog راجع به 6.60 منتشر کرد

امروز Icefrog تو بلاگ خودش خبرهای جالبی رو راجع به 6.60 منتشر کرد. یک سری از این اطلاعات جالب رو براتون از بلاگ Icefrog نقل کردم. تغییرات جالبی هست که Icefrog برای این که کار مپ کمی طول کشیده با ما در میون گذاشته.
ابتدا Icefrog گفته که می دونه که ما چه قدر منتظر ورژن جدید هستیم ولی تغییرات جدید که شامل هیرو ها و آیتمم های جدید می شه وقت زیادی می بره تا حسابی Balance بشن.
در مورد هیرو ها مهمترین چالشی که هست اینه که بعضی از هیرو ها تغییر توانایی داشتن که هم طرفداران قدیمی هیرو رو راضی نگه می داره و هم باعث می شه تا بقیه از این هیرو ها لذت ببرند. هیرو های زیادی هستند که حد اقل یک تغییر در توانایی هاشون به وجود آمده ولی خوب تعدادی شون به نسخه نهایی راه پیدا نمی کنن. در مورد آیتم ها هم وقتی یک آیتم جدید اضافه می شه بقیه آیتم ها هم باید چک بشن، آیتم های قدیمی گاهی نیاز به تغییر بیشتری دارند تا با تغییرات دیگه بازی هماهنگ بشن.
تغییرات زیادی به جز هیرو و آیتم جدید/تغییر یافته هستند که بازی رو جذاب تر می کنند. از اونجایی که خیلی صبور بودیم Icefrog مقداری از این تغییرات رو با ما در میون گذاشت.
آیتم Aghanim's Scepter علاوه بر این که تغییر عملکرد داشته به لیست هیرو های خودش مقداری اضافه کرده که دیگه فقط هیروهای Intelligence رو در بر نمیگیره! (بیچاره شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرض کنید مثلاً هیروی Earth shaker این قابلیت رو پیدا کنه!)
و تغییر دیگر این که شما می تونید زمین و درختان جنگل رو با یک دستور تغییر Theme بدهید.
اگر پیشنهادی برای ورژن جدید دارید و زبان انگلیسی تون خوبه برید به بلاگ Icefrog و با Icefrog درد دل کنید.

منبع:

S.E.S
10-04-2009, 08:48
ممنون از شما من برنامه رو دانلود و نصب کردم میشه تو مراحل لعدی هم کمکم کنید

باز هم ممنون
بعد از دانلود و نصب, برنامه رو اجرا کنید (اگه روی دسکتاپتون شرتکاتش نیست به محل نصب برنامه برید و از فایل Garena یک شرتکات برروی دسکتاپ قرار بدید)
مرحله بعدی, ساخت اکانت هست برای اینکارم دو راه وجود داره اولیش اینه که از خود برنامه استفاده کنید (دکمه Register, راه دوم هم استفاده از ادرس زیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط نکته ای که در این مورد وجود داره اینه که حتمآ ایمیل اصلی خودتون رو وارد کنید چون از طرف سایت یک لینک فعال سازی براتون ارسال میشه.
مرحله بعدی هم ورود به برنامست برای اینکارم بعد از اجرای برنامه مشخصات خودتون رو وارد کنید و بعد هم Login (قبل از Login حتمآ باید انلاین باشید) البته دو گزینه هم وجود داره که می تونید اونها رو تیک بزنید, یکیش Remember Password (همونطور که حتمآ میدونید پسوردتون رو ذخیره میکنه) و دیگری Automatically Login (که بصورت اتوماتیک وارد برنامه میشید)
بعد از ورود به برنامه یک صفحه باز میشه که در سمت چپش لیست بازی هایی که "گارنا" ساپورت میکنه وجود داره. برای "دوتا" شما باید روی War3 RPG کلیک کنید که درکنارش عددی وجود داره که نمایان گر افرادیه که تو قسمته مربوط به اون بازی هستند. قبل از ادامه کار باید به قسمت Settings (بالای صفحه) برید و در پنجره ای که باز میشه بازم War3 RPG رو انتخاب و در قسمت Executable Settings بوسیله دکمه Browse بازی رو در مسیر نصبش به برنامه نشون بدید و در انتها OK (قسمت آخر برای من که بصورت اتوماتیک پر شده بود فکر کنم برای شما هم بصورت اتوماتیک پر شده باشه)
بعدش باید منطقه مورد نظر رو انتخاب کنید (برای بازی تو رووم های ایران باید International رو انتخاب کنید)
و در مرحله بعد باید رووم مورد نظر رو انتخاب کنید (ایران دارای چندین روم هست ) فقط نکته ای که وجود داره اینه که برای ورود به بعضی رووم ها یک حداقل لولی در نظر گرفته شده (که با رنگ سبز, در قسمت مربوط به هر روم نوشته شده و برای مشاهده لول خودتون میتونید به بالای صفحه سمت راست مراجعه کنید) بعد از حداقل لول هم تعدا افرادی که تو هر رووم هستند ذکر شده (که این اتاقها یک حداکثری دارند که اگه پر شده باشند هنگام ورود, یک پیغام خطا دریافت میکنید)
روی رووم مورد نظرتون دابل کلیک کنید تا وارد اون روم بشید. تو صفحه جدید یک مکانی برای چت کردن وجود داره. در سمت راست هم لیست افرادی که تو رووم هستند با مشخصاتشون دیده میشه که مهمترین مشخصه هر فرد پینگش نسبت به شماست (هرچقدر این خطوط کمتر باشند شما موقع بازی با اون فرد دچار دردسره کمتری میشید و بازی روان تر اجرا میشه)
خوب, حالا کافی دگمه Start Game رو بزنید تا وارد بازی بشید و در بازی به قسمت Local Area Network برید و در اونجا میتونید هاستها (و تعداد افراد و حداکثر تعداد افراد رو برای هر هاست) مشاهده کنید. برای ادامه کار روی هاست موردنظر دابل کلیک کنید (باقی کار هم که حتمآ خودتون بهتر از من میدونید)
فقط یک نکته, اگه پچتون 1.23 (جدیترین پچ باشه) و هیچ هاستی ندیدید تعجب نکنبد چون ظاهرآ هیچ کس تو رووم های ایران با این پچ بازی نمیکنه و تو رووم های خارجی هم بخاطر پینگمون ما رو...
بازم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم تا جایی که میتونم کمکتون کنم :10:

cao-cao
10-04-2009, 12:01
منبع: دوتا ال استار بلاگفا

فعلا علاقه مندان به دوتا بی صبرانه منتظر مپ جدید 6.60 هستند که گفته میشه این مپ با ورژن های قبلی تفاوت چشمگیری خواهد داشت. خود Ice Frog هم در مراحل و مصاحبه های مختلف برخی از تغییرات رو پرده برداری کرده و در مصاحبه ای جدید شرکت کرده و باز هم تاکید کرده که مپ جدید نیازمند وقت زیادی خواهد بود. کم و بیش با دیکشنری متن زیر رو ترجمه کردم. امیدوارم اشتباهی نداشته باشه.

Hey guys. I'm here to give a quick update on development status. I'm still working very hard each day to try and get 6.60 to you guys as soon as possible, I know you are all waiting. While there are indeed new heroes and items in the next version, there are also lots of hero and item remakes which can be very time consuming to get right sometimes.

For Heroes, the main challenge is getting just the right mix of changes and new abilities that will both keep the existing fans of that hero happy and satisfied while also making the hero more enjoyable to other players. There are many heroes getting at least one changed ability this time around, but not every change ends up making it to the final version if they don't pass those requirements after some play testing. For Items, whenever one is added or changed, all other items need to get checked. Sometimes older items require more changes to be consistent with other game balance adjustments that are done. This is a process that items go through many times during the beta phase and it makes the exact timing of updates a bit hard to predict because the goal isn't to just change something, but to make sure it offers something enjoyable to the players in the end.

Of course there will also be lots of balance improvements as well, and not just new/remade heroes and items. However, to try and make up for the long wait, I'll share with you guys some more specific information about the next version.

Aghanim's Scepter has been remade and in addition to its new functionality, it will also provide ultimate upgrades to many other heroes that didn't get it before (and not just Intelligence heroes).

Another new feature is a dynamic terrain morphing command available on a per user basis (including trees). For example, you will be able to change to snow terrain and snow trees at any point in the game while the other players are still using the standard forest theme. The way the new system has been developed allows easy addition of more terrains without much work, so if there is a specific terrain style you like, let me know.

Thanks again for the patience, I'll do my best to give you guys an update as soon as it feels ready and when it is only a day or two away from release. My hope is that it doesn't take too much longer. I've also been receiving some pretty nice ideas through the email, so keep them coming.

در متن بالا اومده که Ice Frog هم پس از شنیدن نظرات و سوالات طرفدارن دوتا منتظر بودن طرفداران رو درک میکنه.همچنین به تغییرات زیاد در مورد هروها و آیتمها اشاره کرده و گفته که واقعا برای تغییرات جدید نیازمند وقت زیاد هستیم . ما باید طرفدارن قدیمی و جدید رو با تغییرات جدید جذب کنیم و آنها لذت کافی را ببرند.
همچنین باز هم به تغییرات زیاد در هروها اشاره کرده و گفته بیشتر هروها حداقل یک یا چند تغییر داشته و امکان حذف یا تعویض برخی هروها وجود دارد.حتما درمپ 6.60 بتا تغییرات هروهای Razor و Viper رودیدید.
در اشاره به آیتمها هم به تغییراتی در مورد آیتمهای قبلی برای تناسب با تغییرات جدید و اضافه شدن آیتمهای جدید دیگری اشاره کرده.در مورد آیتم عصای آبی یا همان Aghanim's Scepter هم گفته که این آیتم دوباره طراحی شده و عملکرد جدیدی خواهد داشت ، و در لیست این آیتم هروهای دیگری هم اضافه شدن و این آیتم مختص هروهای Intelligence نخواهد بود.
نکته دیگری که اشاره شده اضافه شدن Mode جدید هست. این Mode باعث تغییر در افکت گرافیک و Them مپ میشه که شما به دلخواه افکت مورد نظر رو میتونید تنظیم کنید.
در آخر هم از طرفدارن درخواست شده که منتظر بمانند تا بهترین مپ Dota با تغییرات جالب عرضه بشه.هر گونه نظر یا پیشنهادی هم اگه داشته باشید میتونید به سایت IceFrog.com مراجعه کنید و ایمیل کنید.

cao-cao
10-04-2009, 12:19
این چند تا ریپلی رو ببنید و نظرتون هم بدید مخصوصا سند کینگ رو

vampire666
10-04-2009, 22:26
بعد از دانلود و نصب, برنامه رو اجرا کنید (اگه روی دسکتاپتون شرتکاتش نیست به محل نصب برنامه برید و از فایل garena یک شرتکات برروی دسکتاپ قرار بدید)
مرحله بعدی, ساخت اکانت هست برای اینکارم دو راه وجود داره اولیش اینه که از خود برنامه استفاده کنید (دکمه register, راه دوم هم استفاده از ادرس زیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط نکته ای که در این مورد وجود داره اینه که حتمآ ایمیل اصلی خودتون رو وارد کنید چون از طرف سایت یک لینک فعال سازی براتون ارسال میشه.
مرحله بعدی هم ورود به برنامست برای اینکارم بعد از اجرای برنامه مشخصات خودتون رو وارد کنید و بعد هم login (قبل از login حتمآ باید انلاین باشید) البته دو گزینه هم وجود داره که می تونید اونها رو تیک بزنید, یکیش remember password (همونطور که حتمآ میدونید پسوردتون رو ذخیره میکنه) و دیگری automatically login (که بصورت اتوماتیک وارد برنامه میشید)
بعد از ورود به برنامه یک صفحه باز میشه که در سمت چپش لیست بازی هایی که "گارنا" ساپورت میکنه وجود داره. برای "دوتا" شما باید روی war3 rpg کلیک کنید که درکنارش عددی وجود داره که نمایان گر افرادیه که تو قسمته مربوط به اون بازی هستند. قبل از ادامه کار باید به قسمت settings (بالای صفحه) برید و در پنجره ای که باز میشه بازم war3 rpg رو انتخاب و در قسمت executable settings بوسیله دکمه browse بازی رو در مسیر نصبش به برنامه نشون بدید و در انتها ok (قسمت آخر برای من که بصورت اتوماتیک پر شده بود فکر کنم برای شما هم بصورت اتوماتیک پر شده باشه)
بعدش باید منطقه مورد نظر رو انتخاب کنید (برای بازی تو رووم های ایران باید international رو انتخاب کنید)
و در مرحله بعد باید رووم مورد نظر رو انتخاب کنید (ایران دارای چندین روم هست ) فقط نکته ای که وجود داره اینه که برای ورود به بعضی رووم ها یک حداقل لولی در نظر گرفته شده (که با رنگ سبز, در قسمت مربوط به هر روم نوشته شده و برای مشاهده لول خودتون میتونید به بالای صفحه سمت راست مراجعه کنید) بعد از حداقل لول هم تعدا افرادی که تو هر رووم هستند ذکر شده (که این اتاقها یک حداکثری دارند که اگه پر شده باشند هنگام ورود, یک پیغام خطا دریافت میکنید)
روی رووم مورد نظرتون دابل کلیک کنید تا وارد اون روم بشید. تو صفحه جدید یک مکانی برای چت کردن وجود داره. در سمت راست هم لیست افرادی که تو رووم هستند با مشخصاتشون دیده میشه که مهمترین مشخصه هر فرد پینگش نسبت به شماست (هرچقدر این خطوط کمتر باشند شما موقع بازی با اون فرد دچار دردسره کمتری میشید و بازی روان تر اجرا میشه)
خوب, حالا کافی دگمه start game رو بزنید تا وارد بازی بشید و در بازی به قسمت local area network برید و در اونجا میتونید هاستها (و تعداد افراد و حداکثر تعداد افراد رو برای هر هاست) مشاهده کنید. برای ادامه کار روی هاست موردنظر دابل کلیک کنید (باقی کار هم که حتمآ خودتون بهتر از من میدونید)
فقط یک نکته, اگه پچتون 1.23 (جدیترین پچ باشه) و هیچ هاستی ندیدید تعجب نکنبد چون ظاهرآ هیچ کس تو رووم های ایران با این پچ بازی نمیکنه و تو رووم های خارجی هم بخاطر پینگمون ما رو...
بازم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم تا جایی که میتونم کمکتون کنم :10:

واقعا ممنون از توجه و راهنمایی شما

پس من بهتره با همون 1.21 وارد بشم به نظر شما ؟

cao-cao
10-04-2009, 22:37
واقعا ممنون از توجه و راهنمایی شما

پس من بهتره با همون 1.21 وارد بشم به نظر شما ؟

رووم 1 اکثرا 1.21 بازی میکنن
رووم 2 اکثرا 1.22

sajjad_setam
10-04-2009, 22:55
اقای coa-coa شما با چه پچی بازی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکثر حرفه ای ها با چه پچی بازی می کنند؟؟؟؟؟؟؟
راستی اگه بخوام یه نفر رو add کنم تو Garena باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برفرض مثال همین coa-coa

Arash Arash
10-04-2009, 23:15
اینا رو راست گفتی. :18:
یعنی بهترین بازیکن ایرانیه . کجا زندگی می کنه ؟

اگه شما می خوای یه بازی توپ ببینی نباید فقط به کلن توجه کنی.

از نظر من اگه اعضای یه تیم با هم هماهنگ باشن,دیگه به اون شکل کلن مهم نیست.البته ممکنه کسی که

به اسم کلن و بازیش از بقیه سره بتونه خودش رو تو بازی مهم نشون بده ولی نقش لیدر به مراتب مهم تر از

کلن تو بازیه گروهیه!!

Arash Arash
10-04-2009, 23:50
پچ 1.22 ومپش مهم نیست

آقا من یه معزرت خواهی به شما بده کارم...........................

نتونستم به قولم عمل کنم و برات ریپلی رو بزارم,چون این مدرسه شروع شد و دیگه نرفتم دنبالش.

اگه خودت تا حالا پیدا کردی که هیچی,ولی اگه نه من به یکی از دوستام سفارش می کنم که تا 2 3روزه دیگه

لینکشو پیدا کنه و بزاره یا دیگه نهایتا خودم اخر هفته میام و برات می ذارم.

بازم ببخشید.:11:

S.E.S
11-04-2009, 07:29
دوستان, میخواستم بدونم کشوری سراغ دارید که تو رووم هاش اکثرآ با پچ 1.23 بازی بشه و از لحاظ پینگ هم با اون مشکلی نداشته باشم؟ (کشورهای همسایه ایران رو چک کردم اونها هم ظاهرآ 1.23 بازی نمیکنند, یکم دورتر روسیه با 1.23 بازی میکنه که متاسفانه...)

با تشکر, اسماعیل

milad22
11-04-2009, 08:48
از دوستان عزیز کسی لینک داونلود Warcraft III و Frozen رو نداره؟
ممنون

brute
11-04-2009, 13:07
این چند تا ریپلی رو ببنید و نظرتون هم بدید مخصوصا سند کینگ رو

من فقط sandking رو ديدم،هيرو پيک هر دو طرف افتضاح بود.فقط ماله تو خوب بود. يارتم که ماشالّا... روبروتم همين طور.ولی فکر کنم اين که برا sandking battle fury خریدی زياد خوب نبود! اوّل بازيم به جا Null talisman و tango يه buttle ميخريدی بهتر بود تو اين بازی.(نظر منه دوست عزيز)

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 13:34
آقا من یه معزرت خواهی به شما بده کارم...........................

نتونستم به قولم عمل کنم و برات ریپلی رو بزارم,چون این مدرسه شروع شد و دیگه نرفتم دنبالش.

اگه خودت تا حالا پیدا کردی که هیچی,ولی اگه نه من به یکی از دوستام سفارش می کنم که تا 2 3روزه دیگه

لینکشو پیدا کنه و بزاره یا دیگه نهایتا خودم اخر هفته میام و برات می ذارم.

بازم ببخشید.:11:

خواهش می کنم جیگر . نه هنوز از فانتوم لنسر چیزی پیدا نکردم . راستی اگه از anti mage هم هست بزارین .:10:

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 13:39
اگه شما می خوای یه بازی توپ ببینی نباید فقط به کلن توجه کنی.

از نظر من اگه اعضای یه تیم با هم هماهنگ باشن,دیگه به اون شکل کلن مهم نیست.البته ممکنه کسی که

به اسم کلن و بازیش از بقیه سره بتونه خودش رو تو بازی مهم نشون بده ولی نقش لیدر به مراتب مهم تر از

کلن تو بازیه گروهیه!!

واقعا حق با شماست . اطفاقا توی عید یه تیم از خوزستان اومد اصفهان . بغیر از لیدرشون بغیه خیلی معمولی بودن . همهی کلن های اصفهان بردن .برای هر بازی 50 هزار تومان شرت می بستن . کلن 550 تومن شرت بستن .تازه از همه چی مهم تر از هیروهای شاخ هم استفاده نمی کردند . مثلا یکیشون thinker برداشته بود

cao-cao
11-04-2009, 14:46
tinker شاخ نیست؟

cao-cao
11-04-2009, 14:49
اقای coa-coa شما با چه پچی بازی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اکثر حرفه ای ها با چه پچی بازی می کنند؟؟؟؟؟؟؟
راستی اگه بخوام یه نفر رو add کنم تو Garena باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برفرض مثال همین coa-coa
دوست من cao-caox رو تو بادی لیستت بنویس منو ادد میکنی
ما هم با پچ 1.21 و هم با پچ 1.22 بازی میکنیم

من فقط sandking رو ديدم،هيرو پيک هر دو طرف افتضاح بود.فقط ماله تو خوب بود. يارتم که ماشالّا... روبروتم همين طور.ولی فکر کنم اين که برا sandking battle fury خریدی زياد خوب نبود! اوّل بازيم به جا Null talisman و tango يه buttle ميخريدی بهتر بود تو اين بازی.(نظر منه دوست عزيز)
دوست من اون اول رو اگه تو بازی میدیدی نوشته بودیم gl & hf یعنی همه چی بازی تفریحی بود:10:

brute
11-04-2009, 15:27
واقعا حق با شماست . اطفاقا توی عید یه تیم از خوزستان اومد اصفهان . بغیر از لیدرشون بغیه خیلی معمولی بودن . همهی کلن های اصفهان بردن .برای هر بازی 50 هزار تومان شرت می بستن . کلن 550 تومن شرت بستن .تازه از همه چی مهم تر از هیروهای شاخ هم استفاده نمی کردند . مثلا یکیشون thinker برداشته بود

خدا وليکلی! tinker خيلی شاخه! اين حرفو نزن!

ما هم با پچ 1.21 و هم با پچ 1.22 بازی میکنیم

چرا 1.23 بازی نميکنين خوب؟ بابا ايرانيام ديگه شورشو در آوردن!

دوست من اون اول رو اگه تو بازی میدیدی نوشته بودیم gl & hf یعنی همه چی بازی تفریحی بود:10:

خوب اگه fun بود برا چی نظر ما رو می پرسی؟ :دی

sajjad_setam
11-04-2009, 16:00
من میخوام adsl بگیرم><باید چه سرعتی بگیرم که تو garena بدون مشکلی بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟میگند 128 کمه؟؟درسته؟؟؟درضمن یه جوری باشه که بتونم سرور هم بشم؟؟؟؟؟

Arash Arash
11-04-2009, 16:22
من میخوام adsl بگیرم><باید چه سرعتی بگیرم که تو garena بدون مشکلی بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟میگند 128 کمه؟؟درسته؟؟؟درضمن یه جوری باشه که بتونم سرور هم بشم؟؟؟؟؟

نه بابا فکر نکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چندتا از رفیقای من خیلی وقته با adsl 128 بازی میکنن و مشکلی هم ندارن.ولی به هر حال این جوری که

شما داری میگی 256 مطمن تره.

Arash Arash
11-04-2009, 16:29
f.lampard عزیز فکر کنم این به دردت بخوره

البته من بازی رو ندیدم و نمیدونم در چه حدیه!؟ولی امیدوارم زیاد پایین نباشه.

thelastblack
11-04-2009, 16:40
سلام به همه من دیروز garena گرفتم... ببینم میتونم با dialup هم بازی کنم؟ قبلا یه بار تو pvp بازی کردم خیلی lag داشت بیخیال شدم تو این هم همینه؟ بعدشم من تو لیست روم ها نگاه کردم فقط 3 تا ماله ایران بود فقط همین 3 تا هست؟ بعد پچم هم 1.22 هست مشکلی که نداره؟

vampire666
11-04-2009, 17:03
دوستان لینکی از پچ 1.22 و 1.23 دارید ؟

signul.online
11-04-2009, 17:45
برو تو سایت Blizzard هست
و جدیدترین Patch ها هم میاد اونجا !

vampire666
11-04-2009, 17:53
برو تو سایت blizzard هست
و جدیدترین patch ها هم میاد اونجا !

ممنون دوستان این بخش دکمه تشکر نداره ؟

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 21:04
f.lampard عزیز فکر کنم این به دردت بخوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من بازی رو ندیدم و نمیدونم در چه حدیه!؟ولی امیدوارم زیاد پایین نباشه.

ازتون خیلی ممنونم:10::10:

L.A.M.P.A.R.D
11-04-2009, 21:08
tinker شاخ نیست؟

خوب چرا ولی نه اونقدر . من خودم با tinker پدر خیلی هیرو ها رو از جمله lion در اوردم.

brute
12-04-2009, 10:36
خوب چرا ولی نه اونقدر . من خودم با tinker پدر خیلی هیرو ها رو از جمله lion در اوردم.

tinker پدر تيم رو در مياره نه هيرو!

mo.mo
12-04-2009, 11:14
سلام دوستان .
میخواستم ببینم تو بازی تک به تک کدوم هیرو میتونه drow ranger رو بزنه.
چون من دیگه عقلم جایی قد نمیده.

cao-cao
12-04-2009, 12:36
سلام دوستان .
میخواستم ببینم تو بازی تک به تک کدوم هیرو میتونه drow ranger رو بزنه.
چون من دیگه عقلم جایی قد نمیده.

دوست من خیلی از هروها درو رو راحت میزنن
شما بانتی بر دار
استلتون اساسین

hamed_1988
12-04-2009, 13:19
آقایون خسته نباشید
یک خواهش کوچیک داشتم که همتون میتونین انجامش بدین.
من میخام frozen نصب کنم که CD KEY میخاد.(فایل CD key خودم پاک شده)
میخاستم ببینم امکانش هست یک CD KEY به من بدین من اینو نصب کنم؟( نرم افزارشو نمیخام . فقط یک خط CD KEY میخام ):31::11:

sajjad_setam
12-04-2009, 13:51
آقایون خسته نباشید
یک خواهش کوچیک داشتم که همتون میتونین انجامش بدین.
من میخام frozen نصب کنم که cd key میخاد.(فایل cd key خودم پاک شده)
میخاستم ببینم امکانش هست یک cd key به من بدین من اینو نصب کنم؟( نرم افزارشو نمیخام . فقط یک خط cd key میخام ):31::11:

بیا عزیزم>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

mvem92 - tvgk - 2pvdmx - edn7 - pgcxce
6802yc - yree - j53qc4 - kzox - wuio9j

hamed_1988
12-04-2009, 13:56
بیا عزیزم>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

mvem92 - tvgk - 2pvdmx - edn7 - pgcxce
6802yc - yree - j53qc4 - kzox - wuio9j
دستت درد نکنه :10:

mo.mo
13-04-2009, 09:09
دوست من خیلی از هروها درو رو راحت میزنن
شما بانتی بر دار
استلتون اساسین
شما فک میکنید واقعا بشه با این هیرو ها traxes رو زد؟

cao-cao
13-04-2009, 10:34
شما فک میکنید واقعا بشه با این هیرو ها traxes رو زد؟

دوست من تو جی جی ان شو من بانتی وا میستم شما traxes
امتحان میکنیم:31:

Arash Arash
13-04-2009, 14:26
ریپلی از mym :

یکی دانلودش کنه و به من بگه چه طور بود؟نمی دونم شاید قدیمی باشه چون مپش 6.53 هست.
من به دلایلی نمیتونم ببینمش...

kasra_khan2003
13-04-2009, 20:16
سلام دوستان، مدت زیادی نبودم، چون خونمون رو عوض کردیم، تا تلفن رو وصل کنن طول کشید...

بزودی adsl هم راه میفته، میام پیشتون...

kasra_khan2003
13-04-2009, 20:18
بچه ها، یه سوال!

تو 1v1 کی کیتونه troll رو بزنه؟!

sajjad_setam
13-04-2009, 20:34
بچه ها، یه سوال!

تو 1v1 کی کیتونه troll رو بزنه؟!

به نظر من یکی axe میتونه این کارو بکنه!!!!!!!!!!

Hunter lord
14-04-2009, 08:17
دوست من بن المتال تو بازی دو نفره باگ هست خیلی سخت میشه بازی رو برد ولی اگه سعی کنید بازیو طول بدید راحت می برید چون هروهای سما هروهای اخر بازی هستن

واسه گارد توصیه میشه اول بازی دوتا استرنج و بعد کلوینک بعد باید بتونید یه داگر ( شمشیر بلینک ) بگیرید که بتونید بپرید وسط و شرتکات r رو بزنید
بهد اسالت
دوستتون اگه انتی میج بره کارشون تمومه
اگه میبینید با مجیک خیلی ازیت شدید میتونید هود ببندید
و یا ردیوس مجیک این کاملا به شرایط بازی ربط داره که چی ببندید
ولی باید یا خیلی زود جمع کنید یا طول بدید که ایتماتون رو بسازید
لازمه بگم جفتتون باید اواتار بسازید اون موقع همه درگیریا ماله
شماست
شادباشید

ممنون بازی رو بد جوری بردیم .

برای گارد دو تا بریسر و ازت و سنگ یاشا بستم طوری که آخر بازی تک به دو می زدمشون.

یه سوال دیگه داشتم :

گارد . دراگون . سوسکی

می تونن در برابر :

مگنوس . سند کینگ . وایپر وایسن

آیتم بندی ما خیلی بهتره . اگه هیرو خوبی می دونید بگید ازش استفاده کنیم . ممنون

mr.reza
14-04-2009, 09:42
سلام ! من که از این تاپیک سر در نیاورم اینقدر زیاده ! :دی

میشه الان وارد این بازی شد ؟ و آیا مثل بازیهای دیگه اتحادی در کار هست ؟

اگر هم این بازی اتحاد نداره یکی که داره رو به من معرفی کنید

مرسی

mo.mo
14-04-2009, 13:02
دوست من تو جی جی ان شو من بانتی وا میستم شما traxes
امتحان میکنیم:31:
بابا ما بازی نکرده قبولتون داریم :10:

cao-cao
14-04-2009, 13:38
ممنون بازی رو بد جوری بردیم .

برای گارد دو تا بریسر و ازت و سنگ یاشا بستم طوری که آخر بازی تک به دو می زدمشون.

یه سوال دیگه داشتم :

گارد . دراگون . سوسکی

می تونن در برابر :

مگنوس . سند کینگ . وایپر وایسن

آیتم بندی ما خیلی بهتره . اگه هیرو خوبی می دونید بگید ازش استفاده کنیم . ممنون
شک نگون که این هروها اونا رو له میکنن
فقط شما باید 6 از سند نخورین
چون مگنوس 6 میکنه بعد سند 6 این یه روشه
شما چون سی ال دارین ویند میکنه و ایمپیل و 6 سند کنسل میشه
همین:31:

سلام ! من که از این تاپیک سر در نیاورم اینقدر زیاده ! :دی

میشه الان وارد این بازی شد ؟ و آیا مثل بازیهای دیگه اتحادی در کار هست ؟

اگر هم این بازی اتحاد نداره یکی که داره رو به من معرفی کنید

مرسی
نه دوست من یه بازی هست که شما هرموقه وارد بشی میتونی بازی کنی مثل فوتبال ولی یه کمی پیچیده تر

بابا ما بازی نکرده قبولتون داریم :10:
دوت من فقط میخواست بگم که میشه زد ما که چیزی حالیمون نیست:18:

kasra_khan2003
14-04-2009, 19:18
به نظر من یکی axe میتونه این کارو بکنه!!!!!!!!!!

ترکیب چی؟

هیروی دیگه ای هم هست که بشه troll رو زد؟

راستی ما کلا اگه اشتباه نکنم سه نوع پا داریم، یکیش معروف به پای چوبی، یکی پای تراول، اونیکی هم فکر کنم پای attack و armor باشه!

قیمت پای تراول که بالا هست و معمولا زمانی که پایدار شدن میبندن، اما بین پای چوبی و اون یکی، تفاوت خاصی هست؟ یعنی باید برا یه هیرو همیشه پای چوبی رفت، برای یکی دیگه پای آرمر، واسه یکی فرقی نمیکنه...

یا اینکه کلا فرق خاصی نمیکنه؟

brute
14-04-2009, 20:13
سلام بچه ها! من چون هيچ درس و مشقی ندارم رفتم در مورد roshan

تحقيقات کردم و به اين نتايج رسيدم که :

1. damage و health و اين چيزاشو که نوشته تو بازی،پس نميگم!

2 .20 تا per second hp regen داره، 10 تا هم mana regen.

3. move speedاش 270 !

4. 4 تا spell اش به ترتيب: :دی

1.spell block:

هر 15 ثانيه يه بار يه spell رو رد ميکنه.

2.bash:

به احتماله 15% به مدّت stun 1.65second ميکنه و 50 تا damage اضافه ميده.

3.slam:

ميکوبه زمين و 70 تا damage ميده،50% هم attack speed و move speed رو

کم ميکنه (4 ثانيه برا unitها و 2 ثانيه برا hero ها)، 250 تام

aoe (area of effect) داره (ناحيه اي که اونجا تأثير داره) 6 ثانيه هم cooldown داره،90 تاهم mana ميخواد.اگه 3 تا يا بيشتر heroی melee بهش attack بدن اين spell و cast ميکنه.

4.devotion aura:

ايشون(Mr roshan) اوّل بازی 3 تا heavy armor دارن، که يه 0.5+

هم اوّل بازی داره،و هرmin 5 يه بار 0.5 تا به اين armor اضافه ميشه تا برسه به +10 !

همچنين ايشون 25% magic reduce دارن.

بين 105 تا 600 تا هم gold ميده،1789 تا هم experience !

اگه سؤالی دارين در خدمتم!!! :دی

منتظر اطّلاعات بيشتر باشيد!:دی

sajjad_setam
14-04-2009, 20:20
ترکیب چی؟

راستی ما کلا اگه اشتباه نکنم سه نوع پا داریم، یکیش معروف به پای چوبی، یکی پای تراول، اونیکی هم فکر کنم پای attack و armor باشه!

قیمت پای تراول که بالا هست و معمولا زمانی که پایدار شدن میبندن، اما بین پای چوبی و اون یکی، تفاوت خاصی هست؟ یعنی باید برا یه هیرو همیشه پای چوبی رفت، برای یکی دیگه پای آرمر، واسه یکی فرقی نمیکنه...

تفاوت پای چوبی با پای آرمر اینه که پای چوبی اتک اسپید میده با یه مقدار کمی آرمر همین.ولی اون یکی آرمر +7 تا آرمر میده با 70% move speed با +16 اتک.بعد با هر دفعه کلیک کردن روی آیتم مذکور مقداری به move speed به مدت چند ثانیه اضافه میشه/
برای اینکه بدونیم کدوم آیتم رو ببندیم بستگی به شرایط بازی داره!!!!ولی پای چوبی برای اکثر هیروها توصیه میشه(به نظر من)

با خیلی از هیرو ها میشه troll رو جمع کرد.بستگی داره که چه آیتم هایی ببندی و درست بازی کنی!!!!

kasra_khan2003
14-04-2009, 21:56
تفاوت پای چوبی با پای آرمر اینه که پای چوبی اتک اسپید میده با یه مقدار کمی آرمر همین.ولی اون یکی آرمر +7 تا آرمر میده با 70% move speed با +16 اتک.بعد با هر دفعه کلیک کردن روی آیتم مذکور مقداری به move speed به مدت چند ثانیه اضافه میشه/
برای اینکه بدونیم کدوم آیتم رو ببندیم بستگی به شرایط بازی داره!!!!ولی پای چوبی برای اکثر هیروها توصیه میشه(به نظر من)

با خیلی از هیرو ها میشه troll رو جمع کرد.بستگی داره که چه آیتم هایی ببندی و درست بازی کنی!!!!

لطف کن توضیح بدی، کلی حرف نزن، در باره پاچوبی و اونیکی هم که اینا رو خودم هم میدونم!

هرکی توضیحات reciepe رو بخونه اینو میفهمه!

cao-cao
14-04-2009, 22:00
ترکیب چی؟

کسرا جان میشه یکمی توضیح بدید من متوجه نشدم
شما وقتی پاور تریز رو میبندید رو 3 حالت میتونید بذارید اینتلجنس اگیایتی استرنج که هر کدون 10 تا به اون اضافه میکنه مثلا اگه استرنج بذارید به اندازه 10 تا استرنج بهتون اضافه میشه:10:
چرا فرق که زیاد داره مثلا واسه هروهایی که میخوان فرار کنن یا هروی فراری رو بگیرن اونی که موو اسپید میده رو میشه ساخت ولی در کل واسه هروهای اینتله بیشتر پیشنهاد میشه چون هم در میرن هم سریع میان تا مجیک بزنن
دوست من هر هرویی که استان داشته باشه ضد ترول هست مثل سنتوروارچیف یا نیروب و یا در بعضی مواقع سند کینگ یا فیس و....

mo.mo
15-04-2009, 09:25
بین پای چوبی(پاور ترید) و تفاوت زیادی هست.
به نظر من پاور ترید برای هیرو های agility بهتره ولی برای بقیه armor و attack بهتره چون هم سرعت بیشتری میده و هم با اکتیو کردن میتونی به راحتی در بری.
ولی به نظر من باید دید که کی جلوت بازی میکنه.
میشه بگین واسه ابلیوین چی میبندن تا آخر بازی چاقال نشه.(چون اول بازی شاخه ولی آخرا خیلی ضعیف میشه)

sajjad_setam
15-04-2009, 09:45
بین پای چوبی(پاور ترید) و تفاوت زیادی هست.
به نظر من پاور ترید برای هیرو های agility بهتره ولی برای بقیه armor و attack بهتره چون هم سرعت بیشتری میده و هم با اکتیو کردن میتونی به راحتی در بری.
ولی به نظر من باید دید که کی جلوت بازی میکنه.
میشه بگین واسه ابلیوین چی میبندن تا آخر بازی چاقال نشه.(چون اول بازی شاخه ولی آخرا خیلی ضعیف میشه)

به نظر من می تونی اینارو ببندی
power teards or boot travel
eye of skadi
assault
the butterfly چون آخر بازی اتک این هیرو میره بالا و اتک اسپیده خوبی میگیره
blood stone
dagon
اگه هیروی مقابل از مجیکاش رنج می برید بهتره که orchid رو ببندید چون هم از مجیک هیروی مقابل راحت میشی هم مانات سریع پر میشه!!!اتک اسپید هم میده که با the butterfly میترکونه!!!
ترکیب shivas هم خوبه!!البته باز هم باید به شرایط بازی نگاه کرد و هیروی مقابل:5::21:

cao-cao
15-04-2009, 10:49
اقا اینا چیه میگید مگه اگیلیتیه که باتل فلای بببنده خو بگید مانکیم خوبه ببنده با اتک اسپید اتکم بده بابا بچه مردم رو به بیراه نکشید
دوشت من شما پاور تریز اقانیم دگون و بلود استون احتیاج داری
واسه اخر بازی هم اگه میتونید باید اواتار برید شیوا هم بد نیست

sajjad_setam
15-04-2009, 12:48
اقا اینا چیه میگید مگه اگیلیتیه که باتل فلای بببنده خو بگید مانکیم خوبه ببنده با اتک اسپید اتکم بده بابا بچه مردم رو به بیراه نکشید
دوشت من شما پاور تریز اقانیم دگون و بلود استون احتیاج داری
واسه اخر بازی هم اگه میتونید باید اواتار برید شیوا هم بد نیست

دادا من که گفتم به نظر من.چون من با همین ترکیبا خیلی از هیروها رو جمع کردم:27:

mo.mo
15-04-2009, 13:11
نمیدونم چرا اینجا تشکر نداره ولی از هر دو تون ممنون .
ولی میشه بگین چرا blodston باید برم چون این هیرو که نمیتونه آخرا اسپل بزنه(تا بره جلو صد جور اتک و اسپل میخوره) فک نمیکنید بهتره یه آیتم بریم که فقط hp بده.

mo.mo
15-04-2009, 13:16
لطف کن توضیح بدی، کلی حرف نزن، در باره پاچوبی و اونیکی هم که اینا رو خودم هم میدونم!

هرکی توضیحات reciepe رو بخونه اینو میفهمه!
نمیدونم منظورتون چیه؟
ولی با demonwitch به راحتی میشه troll رو زد.

cao-cao
15-04-2009, 16:51
نمیدونم چرا اینجا تشکر نداره ولی از هر دو تون ممنون .
ولی میشه بگین چرا blodston باید برم چون این هیرو که نمیتونه آخرا اسپل بزنه(تا بره جلو صد جور اتک و اسپل میخوره) فک نمیکنید بهتره یه آیتم بریم که فقط hp بده.
دوست من شما هم خون میگیری هم اچ پی رجئنیشن هم ما نا چیزه دیگه هم میخوای وکلی چیزای دیگه که رو خود ایتم نوشته
:10:

دادا من که گفتم به نظر من.چون من با همین ترکیبا خیلی از هیروها رو جمع کردم:27:
عزیز دوتا بازیه 1 به 1 نیست که این چیزا رو میگی
تو تک به تک کی axe میره؟
تو 5 به 5 واسهش تو کل دنیا اول ونگارد میرن بهعد ایتم موو اسپید بعدم شمشیر بلینک بعد از اون بستگی به لیدر تیم داره اگه من لیدر بشم میگم تانکش کنه ولی یه یری از دوستام ایتم 3 تا شدن رو میسازن
عزیز دوتا با همه سادگیش کلی قائده و استرتژی داره که فقط تو بازی میشه اونا رو بکار برد اینجوری نیست که من بیو بگم چی بساز چی نساز مسلا این ایتمایی که شما میگید ااگه تو تیم مقابل 3 تل مجیسین باشن شما به رنج 400 نرسیده مردی حالا کل اینوینتوریت هم هارت باشه !!!

نمیدونم منظورتون چیه؟
ولی با demonwitch به راحتی میشه troll رو زد.

دوست من ترول هروی اخر بازی هست ولی هروهای استانر اذیتش میکنن

brute
15-04-2009, 18:07
عزیز دوتا بازیه 1 به 1 نیست که این چیزا رو میگی
تو تک به تک کی axe میره؟
تو 5 به 5 واسهش تو کل دنیا اول ونگارد میرن بهعد ایتم موو اسپید بعدم شمشیر بلینک بعد از اون بستگی به لیدر تیم داره اگه من لیدر بشم میگم تانکش کنه ولی یه یری از دوستام ایتم 3 تا شدن رو میسازن
عزیز دوتا با همه سادگیش کلی قائده و استرتژی داره که فقط تو بازی میشه اونا رو بکار برد اینجوری نیست که من بیو بگم چی بساز چی نساز مسلا این ایتمایی که شما میگید ااگه تو تیم مقابل 3 تل مجیسین باشن شما به رنج 400 نرسیده مردی حالا کل اینوینتوریت هم هارت باشه !!!

دمت گرم داداش!
کلّا ايرانيا با بازی های گروهی متاسفانه مشکل دارن! و هی سعی دارن dota رو هم تبديل کنن به يه بازی 1v1 . کلّا ايران کار گروهی معنی نميده.
در ضمن تو بازی 1v1 معمولاً هيرو های مجيک زن ميخورن، چون اگه حريف HOD بره ديگه کاری نميتونه بکنه.

axe معمولاً برا جمع کردن سريع towerها هم تو بازی به کار ميره،يعنی اين طوری که اگه يه هيرو supporter خوب پيشش باشه ميتونه در عرض 15 دقيقه 3 تا tower کنه. mid-game هم يه tank خوبه، يه initiator خوب هم هست، disabler هم محسوب ميشه.

S.E.S
15-04-2009, 18:33
دوستان, میخواستم نظرتون رو درباره ایتمهایی که برای Earthshaker میگیرم بدونم.
اول بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و 3 تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بعدآ به ترتیب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته معمولآ یک ایتم خوب بجز اینهای بالا هم میتونم بخرم که تا حالا چیز خاصی پیدا نکردم (وسطای بازی هم یک حیوون برای حمل ایتم ها میخرم)
حالا میخواستم نظر شما رو راجب این ایتم ها بدونم, اصلآ مناسب هستند یا نه؟ (البته بطور کلی, نه درمقابل یک هیروهای خاص). ایتم چهارمم یکی رو نام ببرید که نصبت به ایتمهای دیگه برای این هیرو کارایی بیشتری داشته باشه. خیلی ممنون

sajjad_setam
15-04-2009, 19:00
دمت گرم داداش!
کلّا ايرانيا با بازی های گروهی متاسفانه مشکل دارن! و هی سعی دارن dota رو هم تبديل کنن به يه بازی 1v1 . کلّا ايران کار گروهی معنی نميده.
در ضمن تو بازی 1v1 معمولاً هيرو های مجيک زن ميخورن، چون اگه حريف HOD بره ديگه کاری نميتونه بکنه.

axe معمولاً برا جمع کردن سريع towerها هم تو بازی به کار ميره،يعنی اين طوری که اگه يه هيرو supporter خوب پيشش باشه ميتونه در عرض 15 دقيقه 3 تا tower کنه. mid-game هم يه tank خوبه، يه initiator خوب هم هست، disabler هم محسوب ميشه.

عزیز دلم من اون آیتم هارو برای 1v1 گفتم نه بازی گروهی دیگه بعد از 6سال Frozen Throne بازی کردن حالیمه که این بازی چه ا قائده و استرتژی داره!!!!!me2 coa-coa:2:

L.A.M.P.A.R.D
15-04-2009, 22:13
میشه به من یه راهنمایی بکنید .
من از شما می خوام که 5 هیرو را به من معرفی کنید که با هم خوب مچ باشند برای بازیه گروهی

kasra_khan2003
16-04-2009, 01:47
کسرا جان میشه یکمی توضیح بدید من متوجه نشدم
شما وقتی پاور تریز رو میبندید رو 3 حالت میتونید بذارید اینتلجنس اگیایتی استرنج که هر کدون 10 تا به اون اضافه میکنه مثلا اگه استرنج بذارید به اندازه 10 تا استرنج بهتون اضافه میشه:10:
چرا فرق که زیاد داره مثلا واسه هروهایی که میخوان فرار کنن یا هروی فراری رو بگیرن اونی که موو اسپید میده رو میشه ساخت ولی در کل واسه هروهای اینتله بیشتر پیشنهاد میشه چون هم در میرن هم سریع میان تا مجیک بزنن
دوست من هر هرویی که استان داشته باشه ضد ترول هست مثل سنتوروارچیف یا نیروب و یا در بعضی مواقع سند کینگ یا فیس و....

آقا این همه بحث نکنید، چون من گه گداری پسرخالم با لپ تابش میاد خونمون، 1v1 میزنیم، پرسیدم ترول رو کی میتونه بزنه! حالا هم تمومش کنین...

بیاین بحث همون انواع پا رو ادامه بدیم...

خوب منم فکر میکنم برای اگیلیتی بهتر هست که پاچوبی بریم! بدون چون و چرا.

اما برا inte شاید بهتر باشه که پای آرمر روبریم، چون این هیرو ها معمولا آرمر پایینی دارن! و اضافه شدن inte به آرمر چیزی نیمرسونه! یعنی زیادش نمیکنه...

thelastblack
16-04-2009, 10:54
شکی نیست که بعضی ها فقط travel واسشون خوبه مثل tinker یا keeper یا deathprophet یا هیرویی که میخواد line ها رو نگه داره یا goblin ....

brute
16-04-2009, 12:41
دوستان, میخواستم نظرتون رو درباره ایتمهایی که برای Earthshaker میگیرم بدونم.
اول بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و 3 تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بعدآ به ترتیب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته معمولآ یک ایتم خوب بجز اینهای بالا هم میتونم بخرم که تا حالا چیز خاصی پیدا نکردم (وسطای بازی هم یک حیوون برای حمل ایتم ها میخرم)
حالا میخواستم نظر شما رو راجب این ایتم ها بدونم, اصلآ مناسب هستند یا نه؟ (البته بطور کلی, نه درمقابل یک هیروهای خاص). ایتم چهارمم یکی رو نام ببرید که نصبت به ایتمهای دیگه برای این هیرو کارایی بیشتری داشته باشه. خیلی ممنون

ميتونی ره refresh orb بری يا هر چند تا خواستی HOT

Arash Arash
16-04-2009, 14:59
میشه به من یه راهنمایی بکنید .
من از شما می خوام که 5 هیرو را به من معرفی کنید که با هم خوب مچ باشند برای بازیه گروهی

دوست من شما با دیدن ریپلی مسابقات (بهتره جهانی باشه) میتتونید این رو بفهمید.حالا مثلا اینا :

1-Queen of pain
2-Puck
3-Zeus
4-Chaos Knight
5-Tide Hunter

خلاصه زیاده, من همین جوری چند تا رو گفتم.اگه شما ریپلی ندارید بگید. چندتایی رو که من دارم,براتون بزارم:46:

shahriar_669
16-04-2009, 15:54
دوستان برای Enchantress اول بازی چی خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و کلا چه ایتم هایی رو ببندم خوب جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cao-cao
16-04-2009, 16:11
دوست من شما با دیدن ریپلی مسابقات (بهتره جهانی باشه) میتتونید این رو بفهمید.حالا مثلا اینا :

1-queen of pain
2-puck
3-zeus
4-chaos knight
5-tide hunter

خلاصه زیاده, من همین جوری چند تا رو گفتم.اگه شما ریپلی ندارید بگید. چندتایی رو که من دارم,براتون بزارم:46:
ارش جان این ترکیبی که گفتی اخر بازی چیکار میکنن اگیلیتیشون کیه؟ بازی یکمی طول بکشه که ....

دوستان برای enchantress اول بازی چی خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و کلا چه ایتم هایی رو ببندم خوب جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایتمش هکس هست بهدشم شما میتونید هاپر بخرید:31:

Arash Arash
16-04-2009, 16:12
سلام دوستان

پچم رو از 1.22 با یه برنامه تبدیل کردم 1.23.
مشکل اینجاست که دیگه مپ های al و از 53 تا 59 رو نمیخونه!
مشکل از پچه یا 1.23 این جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی یه چیز دیگه
میشه 1.23 رو به 1.22 تبدیل کرد؟

Arash Arash
16-04-2009, 16:23
ارش جان این ترکیبی که گفتی اخر بازی چیکار میکنن اگیلیتیشون کیه؟ بازی یکمی طول بکشه که ....

این چندتا رو همین جوری گفتم و زیاد رو اگلیتی یا اینتلیجنس بودنشون دقت نکردم.شاید شما درست بگین ولی اگه دقت کرده باشین , تو همه مسابقات(حرفه ای) تقریبا اینا و چندتا دیگه مثل :shadow fiend _warlock_broodmother_mirana,....هستن.ترکی این هیرو ها با هم جواب میده.

S.E.S
16-04-2009, 16:48
سلام دوستان

منم وقتی پچ 1.23 رو نصب کردم مپم رو نشون نمیداد (البته 6.59 نبود) بعد این مپو دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی اومد (ضرر نداره اگه یک باره دیگه این مپو دانلود کنی) راستی تبدیل رو توسط سایت بلیزارد انجام دادی دیگه؟

راستی یه چیز دیگه
:18: چرا میخوای دنده عقب بری, کلی زحمت میکشند پچ جدید میدند اونوقت میخوای دوباره برگردی به عقب (مگه تو "گارنا" بازی میکنی؟ اگه نه که همین 1.23 باش اینطوری میتونی رپلیهاتم اپلود کنی که ما هم بتونیم استفاده کنیم) حداقل یکی اینجا 1.23 باشه :10:

cao-cao
16-04-2009, 19:57
این چندتا رو همین جوری گفتم و زیاد رو اگلیتی یا اینتلیجنس بودنشون دقت نکردم.شاید شما درست بگین ولی اگه دقت کرده باشین , تو همه مسابقات(حرفه ای) تقریبا اینا و چندتا دیگه مثل :shadow fiend _warlock_broodmother_mirana,....هستن.ترکی این هیرو ها با هم جواب میده.

دوست من خودت داری میگی میرانا و برود اینا کم هروهایی هستن؟:19:

katzong
16-04-2009, 20:03
سلام دوستان

راستی یه چیز دیگه
سلام عزیزم ممکنه اون برنامه رو به منم معرفی کنی ...ممنون

thelastblack
16-04-2009, 21:24
اینا هم واسه 5v5 خوبن....
treant
zeus
enigma
keeper
specture
موافقین؟

L.A.M.P.A.R.D
16-04-2009, 22:02

1-queen of pain
2-puck
3-zeus
4-chaos knight
5-tide hunter

قربونت . مرسی :10::46:

Arash Arash
16-04-2009, 23:55
دوست من خودت داری میگی میرانا و برود اینا کم هروهایی هستن؟:19:

من کی گفتم هیرو های کمی هستن بابا؟ولی شما درست می گی هیروی اگلیتی لازمه.(من اون هیرو ها روهمین جوری گفتم و با هم خوب مچ نکردم)

Arash Arash
16-04-2009, 23:58
Treant
zeus
enigma
keeper
specture
موافقین؟

به نظر من ترکیب های خوبی هستن,آفرین:31:

Arash Arash
17-04-2009, 00:06
:18: چرا میخوای دنده عقب بری, کلی زحمت میکشند پچ جدید میدند اونوقت میخوای دوباره برگردی به عقب (مگه تو "گارنا" بازی میکنی؟ اگه نه که همین 1.23 باش اینطوری میتونی رپلیهاتم اپلود کنی که ما هم بتونیم استفاده کنیم) حداقل یکی اینجا 1.23 باشه :10:

مرسی,نه گارنا بازی نمیکنم.به 2 دلیل میخواستم این کار رو کنم,اول چون مپ al هام کار نمی کرد و دوم اینکه میخواستم با یکی از دوستام با تلفن بازی کنم.(پچ اون 1.21 بود)

Arash Arash
17-04-2009, 01:24
دوباره مپ رو دانلود کردم ولی تغییری نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S.E.S
17-04-2009, 10:50
Warcraft III Frozen Throne Upgrade Patch 1.22a to 1.23a

cao-cao
17-04-2009, 12:28
Treant
zeus
enigma
keeper
specture
موافقین؟

اهو
تاید هانتر
بانتی هانتر
میرانا
ارت یا سند کینگ
به نظرت تیمت امیدی داره؟:10:

Arash Arash
17-04-2009, 17:07

آقا به نظر من این کار و نکن!ممکنه مشکل من براتون پیش بیاد.یه کم صبر کن تا من ببینم مال من چی میشه!؟

thelastblack
17-04-2009, 19:30
اهو
تاید هانتر
بانتی هانتر
میرانا
ارت یا سند کینگ
به نظرت تیمت امیدی داره؟:10:

اگه enigma و treant درست 6 بزنن به سادگی 3 نفر همون وسط میمیرن... بعدشم دیگه هم specture هست هم zeus دیگه کسی در نمیره....

L.A.M.P.A.R.D
17-04-2009, 22:12
بچه ها این پچ چیکار می کنه .

S.E.S
18-04-2009, 08:26
سلام دوستان

راستی یه چیز دیگه
ارش پیشنهاد میکنم یک سری به ادرس زیر بزنی (البته اگه قبلآ نخونده باشی) فکر کنم تمام مسائل مورد نیازت رو دربر میگیره و میتونه مشکلت رو حل کنه, یک فایل "آموزش نصب پچ" هم داره که پیشنهاد میکنم اونم دانلود کنی (حجمی نداره)

بچه ها این پچ چیکار می کنه .
اپدیت مپ ها, مپ های جدید و مسلمآ باگ های پچ قبلی توش برطرف شده

cao-cao
18-04-2009, 08:30
اگه enigma و treant درست 6 بزنن به سادگی 3 نفر همون وسط میمیرن... بعدشم دیگه هم specture هست هم zeus دیگه کسی در نمیره....

دوست من تیمی که همه هایدن رو چه جوری میبینی که بخوای 6 کنی
همیشه تیمی که هاید هستن اول در گیر میشن:10:

yasser1680
18-04-2009, 08:44
سلام

باگهای جدید 6.59d

Arash Arash
18-04-2009, 13:51
[quote=S.E.S;3699997]ارش پیشنهاد میکنم یک سری به ادرس زیر بزنی (البته اگه قبلآ نخونده باشی) فکر کنم تمام مسائل مورد نیازت رو دربر میگیره و میتونه مشکلت رو حل کنه, یک فایل "آموزش نصب پچ" هم داره که پیشنهاد میکنم اونم دانلود کنی (حجمی نداره)

ممنون.خیلی وقت پیش این کار و کردم ولی مشکل حل نشد.حالا بگذریم,میتونی چندتا از ریپلی هات رو آپلود کنی بینم بازیت چه طوره؟در ضمن چند وقته داری DotA میزنی؟

S.E.S
18-04-2009, 15:12
میتونی چندتا از ریپلی هات رو آپلود کنی بینم بازیت چه طوره؟در ضمن چند وقته داری DotA میزنی؟
ارش جون, من گیم نت نمیرم, گارنا هم که کسی 1.23 نداره, میمونه بازیم تو مپ AI که اونم با این هوش مصنوعی و مچ بودن یارام با من چیزی واسه گفتن نداره اما چشم سعی میکنم یک رپلی از بازیم بگیرم و بزارم (راستی رپلیهایی که با مپ AI هستند رو میتونی ببینی چون گفتی که مپ AI با نصب پچ جدید مشکل داره)
من خودمم از وقتی با این تاپیک آشنا شدم رفتم warcraft رو تهیه کردم و بعدشهم دانلود پچ و مپ ها (حدودآ یک ماه میشه) و در مقابل شما اساتید این تاپیک, حرفی واسه گفتن ندارم, هرچیزی هم که بلدم از بچه های همین تاپیک یاد گرفتم(بدون تعارف):11:

cao-cao
18-04-2009, 18:55
ارش جون, من گیم نت نمیرم, گارنا هم که کسی 1.23 نداره, میمونه بازیم تو مپ ai که اونم با این هوش مصنوعی و مچ بودن یارام با من چیزی واسه گفتن نداره اما چشم سعی میکنم یک رپلی از بازیم بگیرم و بزارم (راستی رپلیهایی که با مپ ai هستند رو میتونی ببینی چون گفتی که مپ ai با نصب پچ جدید مشکل داره)
من خودمم از وقتی با این تاپیک آشنا شدم رفتم warcraft رو تهیه کردم و بعدشهم دانلود پچ و مپ ها (حدودآ یک ماه میشه) و در مقابل شما اساتید این تاپیک, حرفی واسه گفتن ندارم, هرچیزی هم که بلدم از بچه های همین تاپیک یاد گرفتم(بدون تعارف):11:

عزیز اگه از بازی با کامپیوتر خسته شدی میخوای 1.23 نصب کنم قرار بذاریم باهام بازی کنیم ولی قوا بده وقتی میبری ریپلی تو فروم نذاری ابرومو ببری:10:

Arash Arash
18-04-2009, 20:28
S.E.S عزیز,یه سوال.شما گفتی وقتی 1.23 ریختی اولش مشکل من رو داشتی درسته؟پچی که شما ریختی کامل بود یا 1.22 رو تبدیل به 1.23 کردی؟

یه چیز دیگه,من چیزی حدود 4 ساله دارم DotA بازی می کنم(شما خودت استادی,شکست نفسی میکنی:46:) اما فقط گیم نت و خونه.رو این حساب میخواستم با شما یه بازی ای کنم تا یه سبک جدید از بازی رو امتحان کنم.ولی اطلاعاتم در این باره زیاد نیست.اگه شما میتونید,راهنماییم کنین تا اگه شد یه دستی با هم بزنیم:10:...................

kasra_khan2003
18-04-2009, 23:10
من 1.22 دارم، 1.21 هم دارم، خیلی ضروری هست 1.23 هم داشته باشم؟

البته فعلا که adsl ندارم، اهل گیم نت هم نیستم، در نتیجه بازی نمیکنم، جز با ai

kasra_khan2003
18-04-2009, 23:12
راستی، چرا خبری از آراز نیست دیگه؟؟؟

noble savior
19-04-2009, 00:28
یه سوال : یه هیرویه نزدیک زن بگین که ضد سنتور وارچیف باشه ایتماشم بگین تو بازی تک به تک مپ 57.b
مرسی

thelastblack
19-04-2009, 05:59
dragon knight میتونی واسش heart و assult یا radiance بری...

thelastblack
19-04-2009, 06:05
dragon knight میتونی واسش heart و assult یا radiance بری...

S.E.S
19-04-2009, 07:50
عزیز اگه از بازی با کامپیوتر خسته شدی میخوای 1.23 نصب کنم قرار بذاریم باهام بازی کنیم ولی قوا بده وقتی میبری ریپلی تو فروم نذاری ابرومو ببری:10:
شما خودتون استادید و من ندید, بازی شما رو قبول دارم.
باور کنید بازی با کامپیوتر فقط همون اوایل میتونه شخص رو رازی کنه (من اوایل که دوتا رو نصب کردم چندین ساعت در روز دوتا بازی میکردم ولی الان روزی یک دست بیشتر بازی نمیکنم) و با توجه به اینکه دوتا معولآ چند نفره بازی میشه تو بازی با کامپیوتر چیز زیادی ادم یاد نمیگیری (البته سرعت عملت رو زیاد می کنه) ولی خوب, گفتم وقتی حس بازی کردن تکی رو نداشته باشی و کم بازی کنی همون هم بدست نمیاری :10:

s.e.s عزیز,یه سوال.شما گفتی وقتی 1.23 ریختی اولش مشکل من رو داشتی درسته؟پچی که شما ریختی کامل بود یا 1.22 رو تبدیل به 1.23 کردی؟

یه چیز دیگه,من چیزی حدود 4 ساله دارم dota بازی می کنم(شما خودت استادی,شکست نفسی میکنی:46:) اما فقط گیم نت و خونه.رو این حساب میخواستم با شما یه بازی ای کنم تا یه سبک جدید از بازی رو امتحان کنم.ولی اطلاعاتم در این باره زیاد نیست.اگه شما میتونید,راهنماییم کنین تا اگه شد یه دستی با هم بزنیم:10:...................
ارش جون, بازیی که من خریدم پچ 1.20 داشت برای همین هم پچ کامل 1.23 رو دانلود و نصب کردم.
ارش جون شاید من تو دوتا تازه کار باشم ولی بعد از انجام انواع بازی هایی که حالت مسابقه دارند با بچه های دیگه این نکته رو کاملآ قبول دارم که بازی با افراد ضعیف در بهترین حالت باعث میشه که شخص پیشرفتی نداشته باشه و در بدترین حالت هم باعث افت اون شخص میشه حالا با توجه به سابقه خودت که گفتی فکر کنم بعد از بازی با من یک افت اساسی بکنی البته من هرگز دوست نداشتم تو همچین بازی هایی درمقابل دوستام قرار بگیرم چون خیلی از بچه هایی که میشناختم, رفتارشون وقتی مثلآ دو گل عقب میافتادن جوری میشد که انگار دارند تمام زندگیشون رو میبازند و بخاطر همین موضوع, من هم عملآ هیچ لذتی از بازی با اون ها نمی بردم و تا سعی داشتم, با اون ها بازی نمیکردم (هرچند که شما جز اون دسته از افراد نیستید و اونی هم که قراره ببازه, قطعآ شما نیستید) در هر صورت, یادمه گفته بودید که با دوستتون از طریق تلفن بازی میکنید خوب اگه دوست داشته باشید میتونیم ما هم همینطوری بازی کنیم :10:

من 1.22 دارم، 1.21 هم دارم، خیلی ضروری هست 1.23 هم داشته باشم؟

البته فعلا که adsl ندارم، اهل گیم نت هم نیستم، در نتیجه بازی نمیکنم، جز با ai
دوست عزیز, هیچ ضرورتی وجود نداره اما چون مثل من فقط با ai بازی می کنید بهتره که در صورت امکان نصبش کنید (چون خلاصه, حتمآ این پچ یک چیزی داشته که دادن بیرون و پچ قبلی رو اپدیت کردن)