PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

DoOIViD
14-01-2009, 13:06
بستگی داره کی با Invoker بازی کنه.
حدود 2 هفته پیش من این آمارو داشتم باهاش : 15/6
تیم حریف دو تا نوب داشت ولی 3 تای دیگه خیلی خیلی خوب بازی می کردن.
متاسفانه Replayش پرید وگرنه آپ می کردم.
یکی از بازیکنایی که من خیلی قبولش دارم و فکر کنم آمریکایی هم هست zQ ٍ
Replay اون هم پرید ولی می گردم لینکشو پیدا میکنم ببینید چطوری با Kael گنک می کنه.
بدترین دشمناش Rigwarl , Raigor , Magina می تونن باشن و چند تا دیگه از هیروهای STR.

بابت Garena ممنون دوست عزیز. البته قبلا اسمشو شنیده بودم ;)

اینم Replay :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مثل خودم با Raigor بازی می کنه :

shahriar_669
15-01-2009, 01:25
Replay اون هم پرید ولی می گردم لینکشو پیدا میکنم ببینید چطوری با Kael گنک می کنه.
بدترین دشمناش Rigwarl , Raigor , Magina می تونن باشن و چند تا دیگه از هیروهای STR.

اینم Replay :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثل خودم با Raigor بازی می کنه :
خوب معلومه،اگر noob بازی کنه باهاش زیر 30 دقیقه base مثل کف دست میشه
مرسی بابت link
ذاستی چرا اینجا دکمه thanks نداره ؟؟؟؟؟؟ تاپیک مهمیه که!!!!!!!!!!

shahriar_669
15-01-2009, 01:27

اینم Replay :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثل خودم با Raigor بازی می کنه :
خوب معلومه،اگر noob بازی کنه باهاش زیر 30 دقیقه base مثل کف دست میشه
مرسی بابت link
راستی چرا اینجا دکمه thanks نداره ؟؟؟؟؟؟ تاپیک مهمیه که!!!!!!!!!!

The 69 eyes
15-01-2009, 15:38

اینم Replay :
مثل خودم با Raigor بازی می کنه :

متاسفم ولی باید بگم بازی 5v5 که cm باشه و مسابقاتی باشه و توش MAGINA !!!! ورداشته شه همه Player های توش noob هستن....ببخشید brootmother حریفش نیست یا kunka ؟ mirana حریفش نیست یا queen ؟ tinker حریفش نیست یاcentare ؟ 2 تایی هایی مثل ezalor bounty چی ؟ کلا شما بگو بینم کدوم line رو میزنه ؟

replay رو دیدم. یا بازی کاملا معمولی به سطح پایین بود. هیچ player معروفی توش نبود.بازیکناش اونقدر سطح بازیشون پایین بود که Power up time check نمیدونستن.pulling نمیدونستن.axe اونقدر خنگ بود که اومد تو لاین تا 2 بشه بعد بره جنگل. تا 2 شدنش هم hpش نصف شد.خود این Invoker هم باش حال نکردم.حتی Last hit dinie ش هم خوب نبود.اگه خواستی یه replay از خودم که تو بازی با بازیکنهای :asus,tisKal,IWiN4NoRWaY dmZ!Swoopie , dmZ.NIKE , WAHISHI و player کلنSiG, داشتم میذارم تا ببینید. فکر میکنم هرکی 2 تا دونه replay دیده باشه این بازیکن ها رو بشناسه.اینم link اون replay :

فقط پیشنهاد میکنم اگه دانلود کردین حتما تا آخر آخر آخر نگاه کنید. اولاش زیاد جاهای قشنگ نداره. از دیقه 10 به بعد gank ها و push ها و anti gank ها شروع میشه ...من ara-Z هستم ...

cao-cao
15-01-2009, 20:24
ما که نتونستیم دان کنیم هر کی دان کرد به ما هم خبر بده یا یه جایی دیگه اپ کنه یا حداقل اپ تو رپید رو بلد باشه

RedSpoT
15-01-2009, 20:39
[

kasra_khan2003
15-01-2009, 22:28
ما که نتونستیم دان کنیم هر کی دان کرد به ما هم خبر بده یا یه جایی دیگه اپ کنه یا حداقل اپ تو رپید رو بلد باشه

اما من از همون رپید دانلود کردم، مشکلی هم نداشت والا!

اما دوست من، احساس نمیکنی تیم مقابل خیلی ضعیف بود؟!

یه تاور هم نتونستن بزنن! ( جز اونی که خودت دینای کردی )

DoOIViD
16-01-2009, 03:16
متاسفم ولی باید بگم بازی 5v5 که cm باشه و مسابقاتی باشه و توش MAGINA !!!! ورداشته شه همه Player های توش noob هستن....ببخشید brootmother حریفش نیست یا kunka ؟ mirana حریفش نیست یا queen ؟ tinker حریفش نیست یاcentare ؟ 2 تایی هایی مثل ezalor bounty چی ؟ کلا شما بگو بینم کدوم line رو میزنه ؟

replay رو دیدم. یا بازی کاملا معمولی به سطح پایین بود. هیچ player معروفی توش نبود.بازیکناش اونقدر سطح بازیشون پایین بود که Power up time check نمیدونستن.pulling نمیدونستن.axe اونقدر خنگ بود که اومد تو لاین تا 2 بشه بعد بره جنگل. تا 2 شدنش هم hpش نصف شد.خود این Invoker هم باش حال نکردم.حتی Last hit dinie ش هم خوب نبود.اگه خواستی یه replay از خودم که تو بازی با بازیکنهای :asus,tisKal,IWiN4NoRWaY dmZ!Swoopie , dmZ.NIKE , WAHISHI و player کلنSiG, داشتم میذارم تا ببینید. فکر میکنم هرکی 2 تا دونه replay دیده باشه این بازیکن ها رو بشناسه.اینم link اون replay :

فقط پیشنهاد میکنم اگه دانلود کردین حتما تا آخر آخر آخر نگاه کنید. اولاش زیاد جاهای قشنگ نداره. از دیقه 10 به بعد gank ها و push ها و anti gank ها شروع میشه ...من ara-Z هستم ...
عزیز من دوتا یه بازیه گروهیه اینطوری که همه میشه کانتر Invoker
من خودم باهاش حال نمی کنم ولی گنکر خوبیه. تو replay اول دو تا بازی کن خوب داریم. zQ که فوق العاده حرفه ایه. عضو کلن tda3 هست و تو بازیهای pub برای fun بازی می کنه. تو replay دوم بیشتر خودشو نشون می ده.
DamnNoHtml هم بدک نیست.
بقیه همه نوب... من از بقیه صحبت نکردم فقط گفتم ببینی که اون Spellفقط یکی از قابلیتای Ganking اینوکر بود.
replay رو فردا می بینم...

rezahashtpa
16-01-2009, 07:24
سلام رفقا من وقتی هر یک از مپ ههای دوتا رو میخوام اجرا کنم برمیگرده به صفحه قبلی ( مین منو) چی کار کنم؟

The 69 eyes
16-01-2009, 10:43
در صفحه بعد توضیحات رو دادم...

The 69 eyes
16-01-2009, 10:51
اشتباه شد ... delete هم که نداره اینجا!

The 69 eyes
16-01-2009, 10:55
اما من از همون رپید دانلود کردم، مشکلی هم نداشت والا!

اما دوست من، احساس نمیکنی تیم مقابل خیلی ضعیف بود؟!

یه تاور هم نتونستن بزنن! ( جز اونی که خودت دینای کردی )

کسرا خان شما سطح ganking ها رو تا بازی ندیدی ؟ lin up بالا زیر tower وقتی داشتن bone رو gank میکردن ندیدی چه اتفاقی افتاد ؟ یا وقتی وسط 2-3 بار 3 به تک اومدن رو یکی از ما ولی با tp اضافه شدیم سر ثانیه درگیری شد 4v3 یا 5v3 ؟

این صفحه ای که براتون میذارم رو ببینید. rankin تمام تیم های دنیاست. تیم 1 ایران به اسم reborne تو رده 146 قرار داره. این تیم dmz که تو این replay دیدین rank 20 دنیا هست. بقیه player ها هم player های به این lvl ها هستند.lvl هاشون هم واقعی هست. ضمنا بازی توی HIGH LEVEL ROOM 1 انجام شده که فقط بالای lvl 28 راه میدن.
lvl بازیکنها و سافقه کارشون تو gg :
dmZ!Swoopie با lvl40 و سابقه بالای 4 سال ...
dmZ!NIKE با lvl 35-40 با سابقه بالای 4 سال...
SiG تیم تازه تشکیل شده هست که بازیشون خوبه.rank 1 کشور خودشون هستن.
IWiN4NoRWaY با lvl35-40 با سابقه بالای 3 سال و player معروف و known شده تو HLR
WAHISHI بازیکن بسیار معروف تو HLR و کسی که pro به حساب میاد. معمولا تو cr8 تیم های MYM یا KS یا همین dmZ گیرش میارید.

اینم ranking تیم های دنیا. تو صفحه دومش یعنی rank 20 میتونین DMZ رو ببینین. دو تا player قوی dmz هم همین Swoopie هست و NIKE . از بقیه میشه گفت lacoste بد نیست ....

کد:

سعی کنید به تیم هایی مثل dmz نگین ضعیف ! اینجا بحث خودمونیه ولی تو tornoment بگید شاید سر همین قضیه تا آخر خودتونو تیمتونو Noob صدا کنن! D: ضمنا کسرا خان دعا میکنن یه بار موقعیت بازی با یکی از اینا برات جور شه. یا حد اقل بیای HLR بازی کنی با ببینی سطح بازیا چیه. فقط با replay دیدن نمیتونی بفهمی چه خبره ...

عزیز من دوتا یه بازیه گروهیه اینطوری که همه میشه کانتر Invoker
من خودم باهاش حال نمی کنم ولی گنکر خوبیه. تو replay اول دو تا بازی کن خوب داریم. zQ که فوق العاده حرفه ایه. عضو کلن tda3 هست و تو بازیهای pub برای fun بازی می کنه. تو replay دوم بیشتر خودشو نشون می ده.
DamnNoHtml هم بدک نیست.
بقیه همه نوب... من از بقیه صحبت نکردم فقط گفتم ببینی که اون Spellفقط یکی از قابلیتای Ganking اینوکر بود.
replay رو فردا می بینم...

دوست عزیز تیم tda3 جزو ranking از 1 تا 1000 هم نیست. میتونی تو این سایت سرچ کنی.اسم ایشون هم سرچ کردن توی هیچکدوم از تیم های 1 تا 1000 جهان نیست ....

DoOIViD
16-01-2009, 15:18
سر کار گذاشتی مارو ؟
Bone احمق ، item بندی = 0
ES کاملا متوسط ، استفاده ی بی موقع از ult ، آیتم یندی نسبتا خوب. چه نیازی به Shiva بود ؟ به جای همچین ایتم گرونی می شه ایتم های ارزون تری بست که تاثیرشم بیشتره.
Sven احمق ترین Svenی بود که تا حالا دیده بودم. بقیه هم کاملا متوسط.
خود تو که تا دقیقه ی 4 بازی فقط 4 تا last hit داشتی , deny هم که صفر در حالی که از یه بازی fun zQ ایراد می گیری.
آیتم بندیت خوب بود. هیرو هارو هم خوب last hit میکردی !!! در کل بهترین بازیکن خودت بودی اما اگه تیم حریف حتی متوسط هم بود نتیجه این نمی شد.

کلن tda3 قضیش فرق می کنه. zQ علاقه ای به عضویت تو کلن های خیلی سطح بالا نشون نمیده و همین که لیدر tda3 هست براش کافیه.
تو سایت dota-allstars یکی تاپیک زده بود که این zQ کیه ؟؟!!
به خاطر این که با هم تیمی هاش ارتباط برقرار نمیکرد ban شد از کلن. اما معلوم شد که بازیش ایراد داره پیغامش رو صفحه نمیاد.
zQ. (forum username zQ-) is appealing her/his ban. zQ. is currently banned: zq. for (78977)(78976) collaborates with tarheelblue83 to ruin CM picks on 2008-10-27 16:24:58 by casval

Reason for this appeal:
i did not collaborate with anyone sir, but some people/hosts that knows me knows that i always pick all agility when i am a captain on cm games, but they let me in anyway, i never thought an all agility team is game ruining sir, i think its a good line up and its fun and ive won with it before sir. also i am not aware of any rules in clan tda that picking an all agility/intel/strength is prohibited sir. i thought if ur the cap u get to pick what u want u know. but if u can unban me asap id
apreciate sir i play everyday at my job/store, thank you have a nice day sir.

replay دوم رو دیدی ؟ برو به Iwin4norway یاد بده چطور باید با raigor بازی کنه.
اینم لیست تمام replay های zQ :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

DoOIViD
16-01-2009, 15:19
سر کار گذاشتی مارو ؟
ES کاملا متوسط ، استفاده ی بی موقع از ult ، آیتم یندی نسبتا خوب. چه نیازی به Shiva بود ؟ به جای همچین ایتم گرونی می شه ایتم های ارزون تری بست که تاثیرشم بیشتره.
خود تو که تا دقیقه ی 4 بازی فقط 4 تا last hit داشتی , deny هم که صفر در حالی که از یه بازی fun zQ ایراد می گیری.
آیتم بندیت خوب بود. هیرو هارو هم خوب last hit میکردی !!! در کل بهترین بازیکن خودت بودی اما اگه تیم حریف حتی متوسط هم بود نتیجه این نمی شد.

کلن tda3 قضیش فرق می کنه. zQ علاقه ای به عضویت تو کلن های خیلی سطح بالا نشون نمیده و همین که لیدر tda3 هست براش کافیه.
به خاطر این که با هم تیمی هاش ارتباط برقرار نمیکرد ban شد از کلن. اما معلوم شد که بازیش ایراد داره پیغامش رو صفحه نمیاد.
zQ. (forum username zQ-) is appealing her/his ban. zQ. is currently banned: zq. for (78977)(78976) collaborates with tarheelblue83 to ruin CM picks on 2008-10-27 16:24:58 by casval

Reason for this appeal:
i did not collaborate with anyone sir, but some people/hosts that knows me knows that i always pick all agility when i am a captain on cm games, but they let me in anyway, i never thought an all agility team is game ruining sir, i think its a good line up and its fun and ive won with it before sir. also i am not aware of any rules in clan tda that picking an all agility/intel/strength is prohibited sir. i thought if ur the cap u get to pick what u want u know. but if u can unban me asap id

DoOIViD
16-01-2009, 15:25
این مدل رننیکگا منو یاد رنکینگ فیفا میندازه.
هیچ کدوم از این بازیکنا به گرد پای MYM|H4nni ، MYM|Merlini ، MYM|Maelk ، MYM|Fang ، zQ یا خیلیای دیگه نمی رسن.
اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟

DoOIViD
16-01-2009, 15:27
هیچ کدوم از این بازیکنا به گرد پای MYM|H4nni ، MYM|Merlini ، MYM|Maelk ، MYM|Fang ، zQ یا خیلیای دیگه نمی رسن.
اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟ بچه های تهرانن ؟

DoOIViD
16-01-2009, 15:28
چرا اینطوری می شه ؟ یکی بیاد پاک کنه این پستارو.

The 69 eyes
16-01-2009, 17:08
سر کار گذاشتی مارو ؟

Reason for this appeal:

عزیز اگه به این Player ها میگی noob خیلی خیلی تازه کاری.برو از همون zQ بپرس اینا کی هستن تا بفهمی کی noob هست و کی pro.

این مدل رننیکگا منو یاد رنکینگ فیفا میندازه.
اون کلن ایرانی رو کجا می شه پیداش کرد ؟؟؟

MYM کلن rank1 دنیا هست.ولی dmz هم 20 مه نمیدونم چه فکری میکنی که بهشون میگی هیچی حالیشون نیست.MYM|Fang هم در حال حاضر وجود نداره.... فکر میکنم مال 2 سال پیش بود. اونم مال clan war mym نه dota !!!!!
یعنی شما تیم 1 کشورت هم نمیشناسی ؟ تاحالا مسابقات هم نیومدی. replay هم ندیدی. بعد به اینا میگی Noob ??????
ببین همه این حرفایی که میزنی تازه کاری خودتو و احتمالا کلنتو نیشو میده.تو ESWC میبینیمت. اسم کلن ما EFC هست ....

ضمنا امیدوارم بیای hlr و اینا به پستت بخورن تا بفهمی سطح بازیشون چیه. ببین خود من همیشه اونجا هستم. ایران که میام فقط میزنم همرو میترکونم در سطح Kill 100 death 0 assist 1000 !!! اونجا ایران نیست.هر وقتم دوست داشتی id من رو تو garena اد کن و بهم pm بده بگو بیام یه 5v5 تو همون ایران بازی کنیم.شاید بعد بازی با من بفهمی سطح اونا چیه.من جلوشون پشه هم نیستم.creep dinies جلوdmz!nike آسونه فکر کردی ؟ بیا جلو خودم ببین اگه بذارم یه creep بزنی. ولی اون جلو من یه همچین خفنیه که همرو خودش میگرفت.ضمنا atack ش هم از من بیشتر بود

DoOIViD
16-01-2009, 20:02
خیلی ادعات می شه برادر من. Replay رو ندیده قضاوت نکن. بشین replay های zQ رو ببین. بدون دلیل حرف نزن.
خنده داره ، اگه زیر lvl28 راه نمیدن اونجا ، چطور یه احمقی مثل اون Sven رو راه دادن که از بالای Sentinel سولو میره ؟؟؟ و بقیه اعضای تیم عقب مونده تر که میرازن این کارو بکنه و کسیم باهاش نمیره بالا. تا آخر بازیم که همون 2تا Bracer تو Inventory ش بود. البته از بس که مردو پول از دست داد.
من فعلا ADSL ندارم ولی بزودی می گیرم و همتونو می بینم تو garena ;)
ما تو گیم نت میشینیم و بازیمونو می کنیم. از کسی خبر نداریم. فقط یه بار یه کلن از خیابون ولیعصر بود فک کنم ، با اونا بازی کردیم و من 25 بار کشتم و 0 بار مردم !! قبلا گفتم 2 تا شون سطح پایین بودم و لی 3 تای دیگه بالای متوسط.
طبیعیه تو که خارج از ایران هستی باید بهتر از تیما و جریان مسابفات با خبر باشی.

The 69 eyes
16-01-2009, 20:55
خیلی ادعات می شه برادر من. Replay رو ندیده قضاوت نکن. بشین replay های zQ رو ببین. بدون دلیل حرف نزن.
خنده داره ، اگه زیر lvl28 راه نمیدن اونجا ، چطور یه احمقی مثل اون Sven رو راه دادن که از بالای Sentinel سولو میره ؟؟؟ و بقیه اعضای تیم عقب مونده تر که میرازن این کارو بکنه و کسیم باهاش نمیره بالا. تا آخر بازیم که همون 2تا Bracer تو Inventory ش بود. البته از بس که مردو پول از دست داد.
من فعلا ADSL ندارم ولی بزودی می گیرم و همتونو می بینم تو garena ;)
ما تو گیم نت میشینیم و بازیمونو می کنیم. از کسی خبر نداریم. فقط یه بار یه کلن از خیابون ولیعصر بود فک کنم ، با اونا بازی کردیم و من 25 بار کشتم و 0 بار مردم !! قبلا گفتم 2 تا شون سطح پایین بودم و لی 3 تای دیگه بالای متوسط.
طبیعیه تو که خارج از ایران هستی باید بهتر از تیما و جریان مسابفات با خبر باشی.

فک کنک خود sven اخر بازی گفت las time i owened like this was longtimes ago.WP
عزیز یبار گفتم برو از همون zq بپرس اینا کین.یه دست ضعیف یا قوی بودن یه player نشون دهنده کل بازیهاش نیست.ضمنا sven solo نبود.همراه با roming slayer و roming crystal بود.همونطور که دیدی slayer با dd اومد و double kill گرفت.اگه فکر میکنید قوی هستید میتونید ESWC امسال رو بیاید تهران. همین 20 روز دیگست.ضمنا کی گفته من خارج از ایران هستم ؟؟؟؟

DoOIViD
16-01-2009, 21:00
بازی تیم ایران با EG و MYM :

ظاهرا SK و MYM به خاطر بازی ایرانیا بهشون خندیدن و مسخرشون کردن...

DoOIViD
16-01-2009, 21:02
از محل سکونت دیدم. به هر حال تو اون بازی از یه تازه کارم ضعیف تر بود.
حرفتو قبول دارم ، با یه بازی نمیشه قضاوت کرد. نظر نهایی منم اون نبود. یه rep دیگه ازشون دان کردم ببینم اونجا چطور بازی کردن.

The 69 eyes
16-01-2009, 23:07
از محل سکونت دیدم. به هر حال تو اون بازی از یه تازه کارم ضعیف تر بود.
حرفتو قبول دارم ، با یه بازی نمیشه قضاوت کرد. نظر نهایی منم اون نبود. یه rep دیگه ازشون دان کردم ببینم اونجا چطور بازی کردن.

آره به نظرم همین بهتره برو چندتا replay ازشون بگیر.ranking شون هم که بهت نشون دادم.
مگه تو متال باز نیستی مثلا ؟ D:
اون Location مال جایی هست که گروهی که تو avatarم عکسشون هست زندگی میکنن :46:

shadow of fear
17-01-2009, 17:27
سلام دوستای عزیز دوتا باز
خوشحالم که میبینم دوباره این تاپیک داره راه میفته
من قبلا اینجا بودم ولی دیدم نوب بازیه و اصلا انگار یه بازی یک به یکه دوتا(تو اینجا)
The 69 eyes جان garena شاید نوب زیاد داشته باشه (منم یکیش) ولی نمیشه گفت همه نوبن. من خودم تو همین بازیا خیلی چیزا یاد گرفتم و واقعا بازیکن خوب پیدا میشه توش.
در ضمن من نمیدونم تو چجوری تو روم اروپا میری با این اینترنت ایران من که حتی نمیتونم پینگ اونارو ببینم!!!

The 69 eyes
17-01-2009, 18:31
سلام دوستای عزیز دوتا باز
خوشحالم که میبینم دوباره این تاپیک داره راه میفته
من قبلا اینجا بودم ولی دیدم نوب بازیه و اصلا انگار یه بازی یک به یکه دوتا(تو اینجا)
The 69 eyes جان garena شاید نوب زیاد داشته باشه (منم یکیش) ولی نمیشه گفت همه نوبن. من خودم تو همین بازیا خیلی چیزا یاد گرفتم و واقعا بازیکن خوب پیدا میشه توش.
در ضمن من نمیدونم تو چجوری تو روم اروپا میری با این اینترنت ایران من که حتی نمیتونم پینگ اونارو ببینم!!!

ببین از نظر من جدا کل بازیکنهای مخصوصا iran dota room 2 نوب هستن.1 رو نرفتم تاحالا.ولی تو 2 تاحالا بازیکن خوب ندیدیم.
من با 512 میرم.حتی وضع dcم از ایران هم بهتره.delay هم ندارم.lag هم کم دارم.فقط بعضی وقتها spike دارم

shadow of fear
17-01-2009, 22:01
ببین از نظر من جدا کل بازیکنهای مخصوصا iran dota room 2 نوب هستن.1 رو نرفتم تاحالا.ولی تو 2 تاحالا بازیکن خوب ندیدیم.
من با 512 میرم.حتی وضع dcم از ایران هم بهتره.delay هم ندارم.lag هم کم دارم.فقط بعضی وقتها spike دارم
منم تا حالا روم 2 نرفتم!
جدا خوشبحالت .میشه بگی چقدر شارژ ماهیانه میدی؟

kasra_khan2003
17-01-2009, 23:15
کسرا خان شما سطح ganking ها رو تا بازی ندیدی ؟ lin up بالا زیر tower وقتی داشتن bone رو gank میکردن ندیدی چه اتفاقی افتاد ؟ یا وقتی وسط 2-3 بار 3 به تک اومدن رو یکی از ما ولی با tp اضافه شدیم سر ثانیه درگیری شد 4v3 یا 5v3 ؟

این صفحه ای که براتون میذارم رو ببینید. rankin تمام تیم های دنیاست. تیم 1 ایران به اسم reborne تو رده 146 قرار داره. این تیم dmz که تو این replay دیدین rank 20 دنیا هست. بقیه player ها هم player های به این lvl ها هستند.lvl هاشون هم واقعی هست. ضمنا بازی توی HIGH LEVEL ROOM 1 انجام شده که فقط بالای lvl 28 راه میدن.
lvl بازیکنها و سافقه کارشون تو gg :
dmZ!Swoopie با lvl40 و سابقه بالای 4 سال ...
dmZ!NIKE با lvl 35-40 با سابقه بالای 4 سال...
SiG تیم تازه تشکیل شده هست که بازیشون خوبه.rank 1 کشور خودشون هستن.
IWiN4NoRWaY با lvl35-40 با سابقه بالای 3 سال و player معروف و known شده تو HLR
WAHISHI بازیکن بسیار معروف تو HLR و کسی که pro به حساب میاد. معمولا تو cr8 تیم های MYM یا KS یا همین dmZ گیرش میارید.

اینم ranking تیم های دنیا. تو صفحه دومش یعنی rank 20 میتونین DMZ رو ببینین. دو تا player قوی dmz هم همین Swoopie هست و NIKE . از بقیه میشه گفت lacoste بد نیست ....

کد:

سعی کنید به تیم هایی مثل dmz نگین ضعیف ! اینجا بحث خودمونیه ولی تو tornoment بگید شاید سر همین قضیه تا آخر خودتونو تیمتونو Noob صدا کنن! D: ضمنا کسرا خان دعا میکنن یه بار موقعیت بازی با یکی از اینا برات جور شه. یا حد اقل بیای HLR بازی کنی با ببینی سطح بازیا چیه. فقط با replay دیدن نمیتونی بفهمی چه خبره ...

دوست گلم، باید بگی کسری: دی مثل اینکه داستان کبری خانوم رو خوب نخوندیا:27::27:

خوب من هنوز نمیتونم در این دعوای رنکینگ شما شرکت کنم، چون اشخاص زیادی رو نمیشناسم!

فقط اسم MYM رو خیلی دیدم و rep زیاد ازش دانلود کردم!

فعلا که لول 14 هستم! خیلی مونده تا 26!!!

اما یه تکنیکی که از تو، تو این بازی یاد گرفتم، زدن arrow بود! خیلی جالب بود، واقعا یاد گرفتم ازت. تو 10 - 15 rep ای که قبلا دیده بودم، کسی به این خوبی نمیزد.

The 69 eyes
18-01-2009, 00:26
منم تا حالا روم 2 نرفتم!
جدا خوشبحالت .میشه بگی چقدر شارژ ماهیانه میدی؟

ماهانه نیست. سالیانست.محدودیت داره 12 gig

دوست گلم، باید بگی کسری: دی مثل اینکه داستان کبری خانوم رو خوب نخوندیا:27::27:

خوب من هنوز نمیتونم در این دعوای رنکینگ شما شرکت کنم، چون اشخاص زیادی رو نمیشناسم!

فقط اسم MYM رو خیلی دیدم و rep زیاد ازش دانلود کردم!

فعلا که لول 14 هستم! خیلی مونده تا 26!!!

اما یه تکنیکی که از تو، تو این بازی یاد گرفتم، زدن arrow بود! خیلی جالب بود، واقعا یاد گرفتم ازت. تو 10 - 15 rep ای که قبلا دیده بودم، کسی به این خوبی نمیزد.

بابا من خودم 100 بار گفتم MYM تیم اول دنیاست و dmz! تیم 20 م ! من کلی ندارم ! فقط میگم dmz هم خوبه!

نظر لطفته شما.این بازی که بازی arrow زدن نبود. اگه خواستی یه replay arrow مذارم که سرش رسما رنک 1 arrow رو گرفتم !!! :21:

thelastblack
18-01-2009, 17:22
دوستان پیشنهاد میکنم تیم ها رو ول کنید که کی اوله که آخر... اگه سوالی نکته ای هست بگین یا یه replay که به نظرتون خوبه بزارین که اول بودن mym به هیچ درد ما نمیخوره...

The 69 eyes
18-01-2009, 19:29
دوستان پیشنهاد میکنم تیم ها رو ول کنید که کی اوله که آخر... اگه سوالی نکته ای هست بگین یا یه replay که به نظرتون خوبه بزارین که اول بودن mym به هیچ درد ما نمیخوره...

غزیز شما تا وقتی ندونه کی اوله کی دوم میخوای بری replay کیو سرچ کنی که ببینی ؟! :46:

The 69 eyes
18-01-2009, 20:38
اولین دوره مسابقات iPlay Series با همکاری گروه شرکت های آواژنگ در رشته پرطرفدار DotA AllStars دهه فجر 1387 به صورت Online اینترنتی در Garena برگزار خواهد شد.
مطمئتا این تورنمنت شروع خوبی برای برگزاری تورنمنت های Online گیمینگ خواهد شد و بستری مناسب برای تمرین تمام تیم های ایرانی با هم می شود.
تیم ها به صورت 5 به 5 با هم به رقابت خواهند پرداخت.
به تیم های اول تا سوم جوایز ارزنده ای از طرف گروه شرکت های آواژنگ اهدا می شود.
مبلغ ورودی برای ثبت نام برای هر تیم 10,000 تومان می باشد که باید آن را با حساب شماره (0200700001003) بانک ملی - سیبا به نام وحید دلاوری واریز نمایید. متقاضیان بعد از پرداخت این مبلغ فرم ثبت نام را در وب سایت رسمی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تکمیل و ارسال می نمایند.
مهلت ثبت نام تا 10 بهمن ماه 1387 بوده و تمدید نخواهد شد.
لازم به ذکر است مسابقات ابتدا به صورت گروهی برگزار می شود و برگزیدگان به صورت براکتی به رقابت با هم خواهند پرداخت.
دوستان پیشنهاد میکنم همه بیاید :46:

RedSpoT
18-01-2009, 22:38
من که تیم و هم تیمی ندارم
اقا یه ریپلی خفن بزارید دیگه:31::31:

kasra_khan2003
18-01-2009, 23:05
ماهانه نیست. سالیانست.محدودیت داره 12 gig

بابا من خودم 100 بار گفتم mym تیم اول دنیاست و dmz! تیم 20 م ! من کلی ندارم ! فقط میگم dmz هم خوبه!

نظر لطفته شما.این بازی که بازی arrow زدن نبود. اگه خواستی یه replay arrow مذارم که سرش رسما رنک 1 arrow رو گرفتم !!! :21:

آره حتما بزار واسم!:40::40::40:

shadow of fear
19-01-2009, 11:34
سلام
آقا چه گیری دادین به این mym
به نظر من رنکینگ فقط تیم های خوب رو نشون میده و اینکه بگیم فلان تیم بهترینه چون تو رنکینگ اوله درست نیست. اگه اینطور بود که باید mym همه رو ببره که اینطور نیست. من فکر میکنم sk چیزی کمتر از mym نداره اگه بیشتر نباشه . یا تیمهای دیگه
در کل اگه ریپلی همه تیمهای خوب رو ببینیم خیلی بهتره چون تو هر بازی چیز جدیدی یاد میگیریم و این نکته رو باید در نظر داشته باشیم که هر تیم سبک خودشو داره .

DoOIViD
19-01-2009, 16:44
امسال تیم اول رو نمیفرستن فرانسه.
مسابقات فقط داخلیه. ESWC رو می گم. خیلی بد شد :(

الان قوی ترین تیم Raptor از آلمانه.
Raptor versus MYM :

The 69 eyes
19-01-2009, 19:59
آره حتما بزار واسم!:40::40::40:

اولین arrow مال دیقه 5هست که arrow نزدیکه...
دیقه 7 بد نیست...
12 گنگ بدی نیست...
15 قشنگترین جای بازیه.سر arrow هام بهم میگفتم maphack داری.میخواستن ban کنن منو میگفتن bug زدی. ولی بعد بازی چک کردن ضایع شدن D: دیقه 16 هم همینطوریه حدودا ...
بازی 30 دیقه ای تموم شد. kill من 18 بود و death من 2. البته بگم کلا همون دیقه 15 و 16 قشنگه به نظرم. کلا تو این بازی بدجود lag و spike داشتم.یکی از kill هام هم سر همین شد.spike افتاد نتونستم move بدم.

سلام
آقا چه گیری دادین به این mym
به نظر من رنکینگ فقط تیم های خوب رو نشون میده و اینکه بگیم فلان تیم بهترینه چون تو رنکینگ اوله درست نیست. اگه اینطور بود که باید mym همه رو ببره که اینطور نیست. من فکر میکنم sk چیزی کمتر از mym نداره اگه بیشتر نباشه . یا تیمهای دیگه
در کل اگه ریپلی همه تیمهای خوب رو ببینیم خیلی بهتره چون تو هر بازی چیز جدیدی یاد میگیریم و این نکته رو باید در نظر داشته باشیم که هر تیم سبک خودشو داره .

کاملا درسته. اما sk خیلی خیلی ضعیف شده بود. الان بد نیست. هنوز خیلی مونده به mym برسه.

Raptor versus MYM :

2 تا رپتر داریم. یکی raptor.int هست یکی raptor.بازیکن های raptor.int خیلی معروفترن.
مسابقات هم سال دیگه تیم 1 میره vietnam ...

ali_ranger22
20-01-2009, 17:03
یه چند تا ریپلی از گرو ه های حرفه ای دارین بزارین ؟

kasra_khan2003
21-01-2009, 00:05

Raptor versus MYM :

توش یه میرانا بود، که اگه من جاش بودم بهتر بازی میکردم: دی

من موندم این چرا آیتم نمیبست! ده بار پول Des رو گیر آورد نمی خرید!!!

یه point booster اگه اشتباه نکنم خرید، که موندم باهاش چه آیتمی می خواست بزنه!!!

koorosh666
22-01-2009, 15:57
سلام میتونین یه لینک برام معرفی کنین که بتونم پچ 1.18 فروزن رو ازش دانمود کنم plz

RedSpoT
22-01-2009, 16:06
سلام میتونین یه لینک برام معرفی کنین که بتونم پچ 1.18 فروزن رو ازش دانمود کنم plz

1.18 رو برا چیزی میخوای؟ قدیمیه ها

koorosh666
22-01-2009, 16:20
1.18 رو برا چیزی میخوای؟ قدیمیه ها
ببین من الآن میخوام 1.23 نصب کنم ولی ارر میده میگه اول باید پچ 1.18 رو نصب کنی !

خوب یه لینک معرفی کن که بتونم 1.18 رو ازش دانلود کنم plz

koorosh666
22-01-2009, 16:27
لطفا یه لینک برا دانلود پچ 1.18 بم معرفی کنین . یا اگه میتونی به emailام mail بزن .

gooril_gooril2007@yahoo.com

plz plz plz :42:

ho0rezam
23-01-2009, 11:24
سلام...
یه سوال تخصی...
الان جدید ترین آنتی مپ هک واسه چه ورژنی هست؟من تو نت فقط تونستم 6.49b رو پیدا کنم...اگه جایی سراغ دارید که بتونم ورژن جدید تر رو دان کنم لطفا آدرس رو بگید...
یه سوال دیگه...الان همین آنتی مپ هکه (6.49b) رو میشه واسه 6.58b هم استفاده کرد؟اصلا چه جوری کار میکنه؟خودش یه مپه؟(توضیحاته کامل)
ممنون

smallman
24-01-2009, 08:36
اقا کسی gg این جا بازی نمی کنه ؟

The 69 eyes
24-01-2009, 12:48
لطفا یه لینک برا دانلود پچ 1.18 بم معرفی کنین . یا اگه میتونی به emailام mail بزن .

gooril_gooril2007@yahoo.com

ببین بهتره بری بخری. منم به بار سعی کردم این Patch ها رو dl کنم ولی هرکدوم یه مشکلی داشت.نمیتونم بهت link سالم معرفی کنم ....

plz plz plz :42:

سلام...
یه سوال تخصی...
الان جدید ترین آنتی مپ هک واسه چه ورژنی هست؟من تو نت فقط تونستم 6.49b رو پیدا کنم...اگه جایی سراغ دارید که بتونم ورژن جدید تر رو دان کنم لطفا آدرس رو بگید...
یه سوال دیگه...الان همین آنتی مپ هکه (6.49b) رو میشه واسه 6.58b هم استفاده کرد؟اصلا چه جوری کار میکنه؟خودش یه مپه؟(توضیحاته کامل)
ممنون

map ---- ها برا همه patch های dota موجوده.ولی با اومدن مد mh- برات maphack کار نمیکنه. نحوه کارشم اینه که وقتی تو dota هستی برنامه رو run میکنی و کل map واست visible میشه. کلا دنبالش نرو ban میشی

اقا کسی gg این جا بازی نمی کنه ؟

فک کنم بیشتریا بازی کنن. id خود من ara-Z هست

ho0rezam
24-01-2009, 13:04
map ---- ها برا همه patch های dota موجوده.ولی با اومدن مد mh- برات maphack کار نمیکنه. نحوه کارشم اینه که وقتی تو dota هستی برنامه رو run میکنی و کل map واست visible میشه. کلا دنبالش نرو ban میشی

سلام داداش...من منظورم maphack نبود...من نمیخوام map رو ---- کنم...میخوام از anti maphack استفاده کنم...چون چند روز پیش داشتم تو garena بازی میکردم...یکی فانتوم لنسر برداشته بود...منم مون رایدر بودم...مجیکه spirit lanceش خیلی healthم رو کم میکرد...غیر عادی بود health کم کردنش...همچین ---- هایی هم وجود داره؟
من واسه اینکه این خرابکاری ها هم به وجود نیاد ...باس چی کار کنم؟

The 69 eyes
24-01-2009, 18:33
سلام داداش...من منظورم maphack نبود...من نمیخوام map رو ---- کنم...میخوام از anti maphack استفاده کنم...چون چند روز پیش داشتم تو garena بازی میکردم...یکی فانتوم لنسر برداشته بود...منم مون رایدر بودم...مجیکه spirit lanceش خیلی healthم رو کم میکرد...غیر عادی بود health کم کردنش...همچین ---- هایی هم وجود داره؟
من واسه اینکه این خرابکاری ها هم به وجود نیاد ...باس چی کار کنم؟

همچین ---- ی وجود نداره.ولی اگرم باشه میتونی به Host بگی اول بازی که میخواد Mode رو بزنه مثلا ap همراهش ah- هم بنویسه (anti ----)

kasra_khan2003
24-01-2009, 20:10
متاسفانه ADSL قطع هست و نمیشه بازی کنم، میشینم گه گداری AI بازی میکنم.

دیشب داشتم بازی میکردم، Tid داشتم، بعد آخرای بازی بود، HP پر پر، با creep هم فقط درگیر بود!

در واقع بقیه هیروها داشتن base حریف رو جمع میکردن، که یهو مردم! کمتر از یک ثانیه!!!!!!!!!

بوسیله ی Invoker که اصلا من ندیدمش!

چطور ممکن هست آخه؟!

DoOIViD
24-01-2009, 20:16
69 eyes اسم کوچیکتو بگو یکمیم از ADSLت بگو. از چه ISP هست و چقدر مایشو دادی ؟
مودمت چیه ؟ من امروز یه Micronet خریدم 59 تومن. Level 1 هم مارک خوبیه ولی گیرم نیومد.

The 69 eyes
24-01-2009, 20:42
متاسفانه ADSL قطع هست و نمیشه بازی کنم، میشینم گه گداری AI بازی میکنم.

دیشب داشتم بازی میکردم، Tid داشتم، بعد آخرای بازی بود، HP پر پر، با creep هم فقط درگیر بود!

در واقع بقیه هیروها داشتن base حریف رو جمع میکردن، که یهو مردم! کمتر از یک ثانیه!!!!!!!!!

بوسیله ی Invoker که اصلا من ندیدمش!

چطور ممکن هست آخه؟!

یه لول داره که rang ش کل مپه. از 1-400 تا atack میده.cast time هم حدودا 2 ثانیست

69 eyes اسم کوچیکتو بگو یکمیم از ADSLت بگو. از چه ISP هست و چقدر مایشو دادی ؟
مودمت چیه ؟ من امروز یه Micronet خریدم 59 تومن. Level 1 هم مارک خوبیه ولی گیرم نیومد.

512 shatel ]ستم . Modem asus.سالیانه 70 تومان 12 gig.هر دفعه تموم میشه پول میریزم شارج میشه

kod89
25-01-2009, 21:54
اقا هک کردن id تو gg زیاد شده حتما شنیدید. حالا یه راهکاری چیزی هست واسه مقابله یا باید دید کی نوبت id ما میشه!!!!. هر کی میدونه بیاد وسط.......

kod89
26-01-2009, 11:39
بالا خره یه admin اومد رومه ایران. انقدر نوب زیاد شده خبرش تا اونوره gg رفته. اومد یه کیو بن کرد رفت!!!

این admin چطوری بن میکنه؟؟ اصلا چطوری شده admin؟؟؟؟؟؟

The 69 eyes
26-01-2009, 15:27
اقا هک کردن id تو gg زیاد شده حتما شنیدید. حالا یه راهکاری چیزی هست واسه مقابله یا باید دید کی نوبت id ما میشه!!!!. هر کی میدونه بیاد وسط.......

بله زیاد شده. شما اگر آی دیتون هک شد به من خبر بدید شاید یه کارایی کردم.یه سری دسترسیهایی دارم خود من ...

بالا خره یه admin اومد رومه ایران. انقدر نوب زیاد شده خبرش تا اونوره gg رفته. اومد یه کیو بن کرد رفت!!!

این admin چطوری بن میکنه؟؟ اصلا چطوری شده admin؟؟؟؟؟؟

ایشون ادمین نیستن و فقط یه مدیر ساده هستن. ضمنا هر مدیر یه سری دسترسی داره مثل trace location,ban.kick که جزو admins option هست و میتونه ازش استفاده کنه.

kod89
26-01-2009, 16:21
بله زیاد شده. شما اگر آی دیتون هک شد به من خبر بدید شاید یه کارایی کردم.یه سری دسترسیهایی دارم خود من ...

ایشون ادمین نیستن و فقط یه مدیر ساده هستن. ضمنا هر مدیر یه سری دسترسی داره مثل trace location,ban.kick که جزو admins option هست و میتونه ازش استفاده کنه.

یعنی هیچ راهی واسه هک نشدن نیس؟؟؟ ینی میتونی ID رو برگردونی ؟؟؟ یه راه کار مقابله خوب اگه میدونی بگو که کلا هک نشیم!!

حالا چرا ((ایشون))؟:20:راستی اینا چطوری مدیر میشن؟؟ فرقش با admin چیه؟

توضی بده ما هم بفهمیم
ممنون

shahriar_669
27-01-2009, 19:26
اکثر ریپلی ها که 1.22 یه چند تا 1.21 با حال بزارید حالشو ببریم
با تشکر از بچه های dota باز

koorosh666
27-01-2009, 21:56
سلام من خیلی کم gg بازی نمی کنم ! ادمین دیگه چیه ؟ :18:

kasra_khan2003
28-01-2009, 00:39
من امروز رفتم سایت گارنا تا ladder رو چک کنم، دیدم restart شده!!! یعنی همش 3 تا بازی آخرم رو داشت کلا!

کلا گارنا ladder رو صفر کرده، یا چون دو هفته ای بازی نکردم اینجوری شده؟!

yasser1680
28-01-2009, 07:22
دوستان عزیز ، شرمنده ، اینجا تاپیک دوتا هست نه جی جی !!!

yasser1680
28-01-2009, 07:58
پس از عرضه مپ 6.58 توسط IceForg , به فاصله کمتر از ۲ هفته مپ 6.59 منتشر شد.

دانلود و مطالب بیشتر :

yasser1680
28-01-2009, 08:03
خبرهایی از آمدن Tauren Chieftain به مپ 6.60 منتشر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yasser1680
28-01-2009, 08:04
دقایقی پس از انتشار نسخه DOTA 6.59 روی سایت Get Dota نسخه بازی با کامپیوتر این مپ یعنی Dota-Allstars 6.59 AIPlus v1.52 Revision 1 روی وب سایتها قرار گرفت.

دانلود :

kasra_khan2003
28-01-2009, 12:49

دوست من، درسته که gg برای خودش تاپیک داره، اما اولا که بنده اینجا پاسخم رو بسیار سریعتر میگیرم، دوما که این دو به همدیگه خیلی وابسته هستن!

همونطور که میبینی، تمام بچه های این تاپیک ( تقریبا ) تو gg بازی میکنن.

Kasra 91
28-01-2009, 13:46
من از این بازی هیچی نمیدونم یکی از دوستام دموی کامل این Dota Allstar رو میخواست کسی میتونه برام بزاره ؟ ترجیحا 4shared نباشه

kod89
28-01-2009, 16:37

داداش یه جور میگی دوتا و gg انگار داری راجبه ..... با شقیقه حرف میزنی. دوتا با gg روابطه تنگاتنگی با هم دارن

اههههههای صاب تاپیک کجایییییی پستا رو هم تلمبار شده:5:

The 69 eyes
28-01-2009, 19:14
یعنی هیچ راهی واسه هک نشدن نیس؟؟؟ ینی میتونی ID رو برگردونی ؟؟؟ یه راه کار مقابله خوب اگه میدونی بگو که کلا هک نشیم!!

حالا چرا ((ایشون))؟:20:راستی اینا چطوری مدیر میشن؟؟ فرقش با admin چیه؟

توضی بده ما هم بفهمیم
ممنون

راهی که بتونه جلوشو بگیره نصب برنامه هایی مثل zone alarm و spyware های این چنینیه.
admin صاحب کلی یا همون مثلا سهامدار سایت و برنامه هست که 5-6 نفر بیشتر نیست و تو ban کردنو اینا دخالتی ندارن چون کارای مهمتری مثل update برنامه دارن.اما moderator یا همون مدیر وظایفی مثل بن کردن و kick کردن از room ها رو داره.سیستم مثل همین فروم هست ...

اکثر ریپلی ها که 1.22 یه چند تا 1.21 با حال بزارید حالشو ببریم
با تشکر از بچه های dota باز

patch قانونی که توش بازیها انجام میشه 1.22 هست نه 1.21.بنابراین جز replay های قدیمی چیزی گیر نمیاد که بتونم واستون بذارم ...

سلام من خیلی کم gg بازی نمی کنم ! ادمین دیگه چیه ؟ :18:

همون مدیر کل هست.

من امروز رفتم سایت گارنا تا ladder رو چک کنم، دیدم restart شده!!! یعنی همش 3 تا بازی آخرم رو داشت کلا!

کلا گارنا ladder رو صفر کرده، یا چون دو هفته ای بازی نکردم اینجوری شده؟!

آره مال منم reset شده. شانس گند امروز 3 دست ladder بازی کردم با رفیقای تازه کار. سر همین الان حدودا کل بازیهام loss هست :))
مال کل garena هست

LOL

خبرهایی از آمدن Tauren Chieftain به مپ 6.60 منتشر شد.

ممنون از خبرت

دوست من، درسته که gg برای خودش تاپیک داره، اما اولا که بنده اینجا پاسخم رو بسیار سریعتر میگیرم، دوما که این دو به همدیگه خیلی وابسته هستن!

همونطور که میبینی، تمام بچه های این تاپیک ( تقریبا ) تو gg بازی میکنن.

agree

من از این بازی هیچی نمیدونم یکی از دوستام دموی کامل این Dota Allstar رو میخواست کسی میتونه برام بزاره ؟ ترجیحا 4shared نباشه

ببین dota مثل NFS یا PRINCE نیست که demo داشته باشه. ولی از سرچ جاهایی مثل google یا youtube شاید یه چیزایی گیرت بیاد

داداش یه جور میگی دوتا و gg انگار داری راجبه ..... با شقیقه حرف میزنی. دوتا با gg روابطه تنگاتنگی با هم دارن

اههههههای صاب تاپیک کجایییییی پستا رو هم تلمبار شده:5:

هستم در خدمتتون ....

shahriar_669
28-01-2009, 20:58
شرمنده سوالم تکراریه
میشه همه id شون رو تو gg بگن که اگه هم دیگه رو دیدیم با هم بازی کنیم:10::7::11:

akharwarbaz
28-01-2009, 21:21
Add كنيد لطفا
omen^rax

RedSpoT
28-01-2009, 21:30
MoreTrainTrain

kasra_khan2003
28-01-2009, 22:15
خوشحالم که همتون درباره ی gg با من موافق بودید! : دی

eye اتفاقا من هم با پسر خالم تک به تک بازی کردم، میخواست عضو یه کلن بشه، طرف ( مدیر کلن ) گفته بود من moon rider میگیرم، تو هرچی خواستم، اونم به من گفت تو مون رایدر بگیر، منم ضدش رو! از رو همین حساب، بعد از سه دست، که یه برد و سه باخت داشت، الان ladder 33.3% هست!

cao-cao
29-01-2009, 21:51
cao-caox
ما نوبیم ولی دوست داریم بازی یاد بگیریم

shahriar_669
30-01-2009, 02:22
cao-caox
:31:دوست عزیز شما به خودت میگی نوب من باید به خودم چی بگم God Of Noob:19:

AKASHA178
30-01-2009, 12:00
AKASHA178
MARO HAM ADD KONID SORRY FOR FINGLISH ALAN TO Malaysia HASTAM FONT FARSI NADARAM TA BAD |

the_god_of_3dsmax
30-01-2009, 12:10
منم add کنین پیلیز
the god of leavers :D
m0nster_m

DoOIViD
30-01-2009, 16:32
من سعی کردم با dial up بیام Garena ولی این پیغام رو میده : you are banned by system, view the details.
:(
هنوز نیومده بن شدم

The 69 eyes
30-01-2009, 22:07
خوشحالم که همتون درباره ی gg با من موافق بودید! : دی

eye اتفاقا من هم با پسر خالم تک به تک بازی کردم، میخواست عضو یه کلن بشه، طرف ( مدیر کلن ) گفته بود من moon rider میگیرم، تو هرچی خواستم، اونم به من گفت تو مون رایدر بگیر، منم ضدش رو! از رو همین حساب، بعد از سه دست، که یه برد و سه باخت داشت، الان ladder 33.3% هست!

احتمالا Id طرف newman نبود ؟ خیلی Noob هست.نرو تو تیمش

cao-caox

داش ما نوکرتیم ...

من سعی کردم با dial up بیام Garena ولی این پیغام رو میده : you are banned by system, view the details.
:(
هنوز نیومده بن شدم

شاید ip دایال آپت ban شده :D:D

kasra_khan2003
01-02-2009, 13:11
احتمالا Id طرف newman نبود ؟ خیلی Noob هست.نرو تو تیمش
من که نمیخوام برم، از پسر خالم دعوت کردن...
حقیقتش نپرسیدم ازش که طرف اسمش چیه، اما گفت باید با تک تک اعضای تیمشون تک به تک بزنم، که زده بود، همین یکی مونده بود.

بهش هم گفتن در صورتی که عضو بتونه بشه، بهش gold member میدن...

The_1
01-02-2009, 13:47
سلام
من یادمه یه چیزی تو مایه های برنامه بود که برای هر هیرو می تونستی توش ترکیب ببندی نشون می داد چی می شه
اسمش رو یادم نیست کسی اسمش رو می دونه

cao-cao
01-02-2009, 20:30
داش ما نوکرتیم ...

:d:d
داداش سرور مایی

من که نمیخوام برم، از پسر خالم دعوت کردن...
حقیقتش نپرسیدم ازش که طرف اسمش چیه، اما گفت باید با تک تک اعضای تیمشون تک به تک بزنم، که زده بود، همین یکی مونده بود.

بهش هم گفتن در صورتی که عضو بتونه بشه، بهش gold member میدن...
دوست من گلد ممبرو اینچیزا رو ول کن یه جوری تو جیجی بازی کن که دنبالت باشن بری تو یه کلن
وقتی میری تو یه تیم دعوا بشه بری بالبا یا همون پایین بمونی ولی یه چیزی همیشه یادت باشه اگه 5به1 هم شدید از بازی بیرون نیا

سلام
من یادمه یه چیزی تو مایه های برنامه بود که برای هر هیرو می تونستی توش ترکیب ببندی نشون می داد چی می شه

من تا حالا نشنیدم ولی اگه پیدا کردی به ما هم بده

AHMAD FEAR
02-02-2009, 13:35
سلام
آره اسمش بود جادوی سیاه مخوف آخه این بازی شد که شما ها بازی می کنید مگه شیمی که ترکیب می بندید روش :31:

The 69 eyes
02-02-2009, 14:37
آره اسمش بود جادوی سیاه مخوف آخه این بازی شد که شما ها بازی می کنید مگه شیمی که ترکیب می بندید روش :31:

اه اه شیمی ! :19:
دیگه dota بازی نمیکنم حالا که اسم شیمی اومد :19:

The 69 eyes
03-02-2009, 15:44
الان داریم روز سوم مسابقات Iplay رو سپری میکنیم. این replay بازی اول ما تو مسابقات :

همه بازی های قشمنگ رو میذارم واستون

mhrdd_ygnh
03-02-2009, 19:23
یه مدتی که ما اینجا نبودیم انگار خیلی کارا کردینو تغییرات اساسی دادین
ما که بالاخره رفتیم دانشگاه!!!!!
ولی شما تا می تونید بازی کنید که اگر به حول قوه الهی مثل ما شدید به دلتون نمونه چرا روزی کمتر از سه بار دوتا بازی نکردین!!!!!!!!!!
به یاد دوران دبیرستان که خوش بودیم امروز یه گیم میز حساب با بچه ها زدیم دیگه شاخ نبودم شانس آوردم که بردیم وگرنه همه کاسه کوزه ها سر من می شکست
kasra_khan2003 خوب منو می شناسه! (خیلی مخلصیم داش)
اواخر حضورم The 69 eyes به جمعمون اضافه شدن (شما رو هم از دور می بوسم خسته نباشین)

The 69 eyes
04-02-2009, 15:44
یه مدتی که ما اینجا نبودیم انگار خیلی کارا کردینو تغییرات اساسی دادین
ما که بالاخره رفتیم دانشگاه!!!!!
ولی شما تا می تونید بازی کنید که اگر به حول قوه الهی مثل ما شدید به دلتون نمونه چرا روزی کمتر از سه بار دوتا بازی نکردین!!!!!!!!!!
به یاد دوران دبیرستان که خوش بودیم امروز یه گیم میز حساب با بچه ها زدیم دیگه شاخ نبودم شانس آوردم که بردیم وگرنه همه کاسه کوزه ها سر من می شکست
kasra_khan2003 خوب منو می شناسه! (خیلی مخلصیم داش)
اواخر حضورم the 69 eyes به جمعمون اضافه شدن (شما رو هم از دور می بوسم خسته نباشین)

والا من از اولین پست در خدمت بودم منتها شما نبودید :31:

cao-cao
04-02-2009, 18:45
حاجی این جوونا ما پیرمردا رو دیگه به حساب نمیارن

mhrdd_ygnh
04-02-2009, 22:56
من شدیدا عذر می خوام
مخلص شما هم هستیم cao-cao
بچه ها ترم دوباره داره شروع می شه و مجددا نیستم
گفتم بیام اینجا ببینم بعد از سه ماه چه تغییراتی کرده وقتی اومدم بوی گلم چنان مست کرد که کیبوردم از دست برفت
امیدوارم در تک تک مراحل زندگی تون موفق باشین

akharwarbaz
04-02-2009, 23:48
بازي ا واقعا خنده داره ! فقط ميتونم همينو بگم ....اينا مثلا گنده ها ي ما تو gg ان
تا الان فقط تيم , effect , id قشنگ بازي كرده

The 69 eyes
05-02-2009, 14:22
بازي ا واقعا خنده داره ! فقط ميتونم همينو بگم ....اينا مثلا گنده ها ي ما تو gg ان
تا الان فقط تيم , effect , id قشنگ بازي كرده

بنده Leader تیم Effect هستم. ممنون از لطفتون .... امروز هم تا 2 ساعت دیگه با تیم Xog Xog بازی داریم. اونم بازیش خوبه....
id من تو تیم ara-Z هست. ضمنا اگه به نظرتون تیم ایرادی داره بهم بگید. اگر خودم هم که priestes of the moon بودم مشکلی تو بازیم بود بهم بگید ممنون میشم ....

RedSpoT
05-02-2009, 14:36
بنده Leader تیم Effect هستم. ممنون از لطفتون .... امروز هم تا 2 ساعت دیگه با تیم Xog Xog بازی داریم. اونم بازیش خوبه....
id من تو تیم ara-Z هست. ضمنا اگه به نظرتون تیم ایرادی داره بهم بگید. اگر خودم هم که priestes of the moon بودم مشکلی تو بازیم بود بهم بگید ممنون میشم ....

اره اشکال داره :دی بازیت زیادی خوبه باید تجدید نظر کنی و مثل ما نوب ها بازی کنی بقیه سرخورده نشن lol

The 69 eyes
05-02-2009, 14:58
اره اشکال داره :دی بازیت زیادی خوبه باید تجدید نظر کنی و مثل ما نوب ها بازی کنی بقیه سرخورده نشن lol

شما لطف دارید :31:

KING OF THE ROAD
05-02-2009, 23:02
با سلام به همه ی دوتا بازها.
من یه مشکل دارم . من قبلا" وارکرافت را داشتم و می توانستم دوتا بازی کنم ولی کامپیوتر ویروس گرفت و هاردم پاک شد . من حالا وارکرافت را دارم اما نمی توانم دوتا بازی کنم . اگه کسی هست به من کمک کنه که خیلی نیاز دارم.

RedSpoT
05-02-2009, 23:43
با سلام به همه ی دوتا بازها.
من یه مشکل دارم . من قبلا" وارکرافت را داشتم و می توانستم دوتا بازی کنم ولی کامپیوتر ویروس گرفت و هاردم پاک شد . من حالا وارکرافت را دارم اما نمی توانم دوتا بازی کنم . اگه کسی هست به من کمک کنه که خیلی نیاز دارم.

مشکلت چیه خوب احتمالا از پچ هستش.

KING OF THE ROAD
06-02-2009, 20:08
منظور پچ از چیه؟

cao-cao
06-02-2009, 21:57
دوست من پچ بسته های اضافی هستن که واسه بازی میاد شما بازی رو اجرا کن و پایین سمت راست اون عددی که میبینی پچ هست
سوالی بود در خدمتیم

kasra_khan2003
07-02-2009, 10:21
من شدیدا عذر می خوام
مخلص شما هم هستیم cao-cao
بچه ها ترم دوباره داره شروع می شه و مجددا نیستم
گفتم بیام اینجا ببینم بعد از سه ماه چه تغییراتی کرده وقتی اومدم بوی گلم چنان مست کرد که کیبوردم از دست برفت
امیدوارم در تک تک مراحل زندگی تون موفق باشین

مبینیم طبع شعر هم که پیدا کردی:31:

همه موقع امتحانا نمیان، تو چرا از اول ترم میخوای شروع کنی به خر زدن؟:27::27:

The Eye بازی ها رو بصورت زنده نمیشه Observe کرد؟

shadow of fear
07-02-2009, 10:31
cao-cao جان لطف کردی باز اینورا اوومدی من هم کم و بیش هستم .

shadow of fear
07-02-2009, 12:07
الان داریم روز سوم مسابقات Iplay رو سپری میکنیم. این replay بازی اول ما تو مسابقات :

همه بازی های قشمنگ رو میذارم واستون
آقا بازی رو دیدم
خوب بازی میکردید ولی تیم مقابل حرفی واسه گفتن نداشت.امیدوارم به فینال مسابقات برسید. و تیم های دیگرو هم بتونید شکست بدین.
راستی این تیم تیم اصلی شماست یا فقط تو gg ؟

katzong
07-02-2009, 15:28
سلام دوستان..منم امروز یه آیدی ساختم ..katzong
منو هم لطفا ادد کنید..البته خیلی نوب هستم...

nawid
08-02-2009, 11:13
سلام دوستان..منم امروز یه آیدی ساختم ..katzong
منو هم لطفا ادد کنید..البته خیلی نوب هستم...

Noob بودنت كه البته طبيعيه عقل هم نداري :31:

خوب راستي نظرتون در مورد اون پانداهه چيه 6 چيز خوبيه :21:ولي لامصب مانا نميذاره:41:
راستي ديدين 6.59b tauren cheiftain مثل invoker توي 6.49 داره اضافه ميشه :8:
توي 6.60 به به:10:

s.w.a.t
08-02-2009, 14:44
بابا روشان من دیگه پنیر نمیده:18::18::18:
100 بار هم کشتمش!دیگه پنیر نداره؟!
شما میدونید مشکل چیه؟؟!

kod89
08-02-2009, 22:24
شما میدونید مشکل چیه؟؟!

شاید تموم کرده. کره چی ؟؟ کره داره؟؟:20:(شوخی)

مپای جدید فک کنم اینجوریه!!

بازم بچه ها میان میگن. راستی the eye 69 دپ زده فک کنم!!:20: نمیاد چرا؟؟؟؟

nawid
09-02-2009, 00:32
شما میدونید مشکل چیه؟؟!

توي كدوم ورژن پنير نميده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
09-02-2009, 11:50
The Eye, الان وضعیت مسابقت چطور هست؟

بچه ها جایی نیست بریم جدول مسابقات رو ببینیم؟

s.w.a.t
09-02-2009, 14:16
بابا کلا همه ی مپا اینجوری میشه!
وسط بازی یهو wtf میشه!
یا واسه خودش alt qq میشه.

kod89
09-02-2009, 16:37

این لینکش

katzong
09-02-2009, 16:52

خوب راستي نظرتون در مورد اون پانداهه چيه 6 چيز خوبيه :21:ولي لامصب مانا نميذاره:41:

آخه خداوندگار دوتا :42::42::42:کاری نکن این دفعه که اومدی ( همین جمعه ) بعد بازی یه replay از بازی بگیرم بزارم اینجا تا همه بخندن بهت تپل !!!!!!!:31::31:

Peje_Arbab
09-02-2009, 18:07
:5::5::5::5::5:من 18 سال دارم و از 11 سالگی دارم دوتا بازی میکنم تو GG ID من هست Pejman08 اگه کسی فکر میکنه که میتونه منو ببره بیاد تو GG PM بده:5::5::5::5::5::5::5:

The 69 eyes
10-02-2009, 14:36
مبینیم طبع شعر هم که پیدا کردی:31:

همه موقع امتحانا نمیان، تو چرا از اول ترم میخوای شروع کنی به خر زدن؟:27::27:

The Eye بازی ها رو بصورت زنده نمیشه Observe کرد؟

خیر.هر بازی فقط یک host داره که تو observer هست و یه داور که تو observ هست

آقا بازی رو دیدم
خوب بازی میکردید ولی تیم مقابل حرفی واسه گفتن نداشت.امیدوارم به فینال مسابقات برسید. و تیم های دیگرو هم بتونید شکست بدین.
راستی این تیم تیم اصلی شماست یا فقط تو gg ؟

تیم ما فعلا Inactive هست. وقتی که active بود جزو 3 تای اول بود.داریم دوباره تشکیلش میدیم واسه LGMCG

Hero ی tauren نیومده.فقط boss جدید dota اومده مثل roshan هست.زدنش هم تقریبا 20 min طول میکشه.با whoseyourdaddy باید بش 7-8 تا atack بدی در صورتی که Heroت level25 باشه و full inventory باشی

شما میدونید مشکل چیه؟؟!

ROFL

شاید تموم کرده. کره چی ؟؟ کره داره؟؟:20:(شوخی)

مپای جدید فک کنم اینجوریه!!

بازم بچه ها میان میگن. راستی the eye 69 دپ زده فک کنم!!:20: نمیاد چرا؟؟؟؟

هستیم خدمتتون

والا جز تیم reborn من هیچکدوم از تیمای مسابقات رو قبول ندارم. تیمی هم که اول خواهد شد هم تو LGMCG هم تو IPLAY همینه

:5::5::5::5::5:من 18 سال دارم و از 11 سالگی دارم دوتا بازی میکنم تو GG ID من هست Pejman08 اگه کسی فکر میکنه که میتونه منو ببره بیاد تو GG PM بده:5::5::5::5::5::5::5:

کنتر که نداره.
اگه دوس داشتی میتونی add م کنی تا ببینی یکی که 4 سال بازی کرده چطور یه 7 ساله رو میبره ...
ضمنا ثبت نام شما در ggc به زیر 1 سال پیش بر میگرده نه 7 سال پیش ...

Peje_Arbab
10-02-2009, 14:47
داداش نگفتم که از 12 سالگی دارم gg بازی میکنم من الان تازه 3 ماه که adsl دارم

kod89
10-02-2009, 14:59
:5::5::5::5:من 18 سال دارم و از 11 سالگی دارم دوتا بازی میکنم تو gg id من هست pejman08 اگه کسی فکر میکنه که میتونه منو ببره بیاد تو gg pm بده:5::5::5::5:

پسر خوب این تاپیک واسه این جور صحبتا نیس!! کل کل فقط تو gg :46:

هستیم خدمتتون

خدمت از ماست. دیر به دیر مییایی گفتم شاید تاپیک یادت میره:20:

kasra_khan2003
10-02-2009, 17:57

کنتر که نداره.
اگه دوس داشتی میتونی add م کنی تا ببینی یکی که 4 سال بازی کرده چطور یه 7 ساله رو میبره ...
ضمنا ثبت نام شما در ggc به زیر 1 سال پیش بر میگرده نه 7 سال پیش ...

خوشگل گفتی:27:

دوست من، از قدیم گفتن از آن تنرس که های و هوی دارد، از آن بترس که ... ( یه همچین چیزایی:31: )

در کل، اگه اینقدر که میگی Top بودی، مثل بچه ها نمی اومدی شاخ و شونه بکشی :19:

signul.online
10-02-2009, 19:31
آره معمولا کسایی که بازی شون خوبه هیچی نمیگن و هیچ ادعایی ندارند !
اصلش اینه گیم از فور فان !
D:

thelastblack
10-02-2009, 23:59
کسی فرق بین maim و greater maim رو نمیدونه؟ اولی ماله sangeه و دومی هم ماله s&y... شانس هر دو هم 15% هست...

shadow of fear
11-02-2009, 00:17

D:

کاملا موافقم و نه فقط تو دوتا بلکه تو همه مسایل کسایی که یه چی حالیشونه ادعایی ندارند.

katzong
11-02-2009, 13:27
سلام دوستان..یکی بهم بگه چجوری از 1.21 به 1.22 ارتقا بدم..من یه پچ گرفتم هر چی نصب می کنم ارور می ده !!!

thelastblack
12-02-2009, 13:07
چه خطایی میده/ بنویس...

kasra_khan2003
12-02-2009, 22:24
سلام دوستان..یکی بهم بگه چجوری از 1.21 به 1.22 ارتقا بدم..من یه پچ گرفتم هر چی نصب می کنم ارور می ده !!!

یه نگاه به اینجا بنداز، ممکن فایل Patch که دانلود کردی مشکل داشته، اما باز قبلش error رو بگو تا بچه ها بررسی کنن، یه موقع بیخودی دانلود نکنی...

cao-cao
13-02-2009, 01:26
نوبارم بازی میدید؟
قول میدم شلوغ نکنم

The 69 eyes
13-02-2009, 11:21
داداش نگفتم که از 12 سالگی دارم gg بازی میکنم من الان تازه 3 ماه که adsl دارم

والا dota کلا 4 ساله تو ایران اومده که تو 2 سال اول هیچکی نمیشناختش. نمیدونم شما از کدوم patch بازی میکردی ! id م رو که تو gg اد کردی.البته من 1v1 خیلی ضعیف هستم.فقط تیمی بازی میکنم. ولی بات میزنم :21:

پسر خوب این تاپیک واسه این جور صحبتا نیس!! کل کل فقط تو gg :46:

خدمت از ماست. دیر به دیر مییایی گفتم شاید تاپیک یادت میره:20:

نه آقا وقت کجا بود :31:

خوشگل گفتی:27:

دوست من، از قدیم گفتن از آن تنرس که های و هوی دارد، از آن بترس که ... ( یه همچین چیزایی:31: )

در کل، اگه اینقدر که میگی Top بودی، مثل بچه ها نمی اومدی شاخ و شونه بکشی :19:

والا :27:

اصلش اینه گیم از فور فان !
D:

DOTA4LIFE ! ROFL

کسی فرق بین maim و greater maim رو نمیدونه؟ اولی ماله sangeه و دومی هم ماله s&y... شانس هر دو هم 15% هست...

نمیدونم واقعا

کاملا موافقم و نه فقط تو دوتا بلکه تو همه مسایل کسایی که یه چی حالیشونه ادعایی ندارند.

yup

برو از بیرون بخر.بهترین کار همینه :31:

نوبارم بازی میدید؟
قول میدم شلوغ نکنم

شما سروری

cao-cao
13-02-2009, 13:30
دوستان میشه در مورد این بازی نظر بدید

ممنون لز همه
پچ 1.22
6.56B

cao-cao
13-02-2009, 18:17

shahriar_669
14-02-2009, 11:58
سلام به همگی
دقت کردید هر کی تو روم شاخ بازی در میاره ،بدبخت رو با مخ میکوبید زمین:27:
بابا بدبخت دل داره :27:

:10::10::10:

The 69 eyes
14-02-2009, 18:52
دوستان میشه در مورد این بازی نظر بدید

ممنون لز همه
پچ 1.22
6.56b

از اونجایی که آدم نباید همیشه حرف مخالف بزنه باید بگم ممنونم قشنگ بود :31:

sepehrag
15-02-2009, 00:39
سلام بروبچز.

از اونجایی که آدم نباید همیشه حرف مخالف بزنه باید بگم ممنونم قشنگ بود :31:

اين همون بود كه بم گفتي ؟؟

s.w.a.t
15-02-2009, 19:38
دوستان من تازه تو gg عضو شدم!
میشه یکم توضیح دربارش بدین.
من که هرچی گشتم روم ایرانی نداشت..........

thelastblack
15-02-2009, 20:14
کسی فرق maim و greater maim رو نمیدونه؟ ای بابا خسته شدم......

Muradin
15-02-2009, 20:15
از نظر من خیلی مپ باحالیه من خودم حدود 35 تامپشو دارم

kod89
16-02-2009, 01:10
دوستان من تازه تو gg عضو شدم!
میشه یکم توضیح دربارش بدین.
من که هرچی گشتم روم ایرانی نداشت..........

بعد از log in ؛ سمت چپ بالا اول روی games و بعد روی war3 rpg کلیک کنید بعد برید تو قسمت international رومه ایرانو میبینید!

kasra_khan2003
16-02-2009, 12:51
من نمیدونم چرا گه گداری وقتی lvl ام تو گارنا میره بالا، باعث میشه که پینگم خراب بشه! یا خراب نشون بده!

مثلا دیروز تو روم ایران هیچ کی من رو را نداد! :19:

اما بعد که رفتم USA خیلی سریع Start کرددن و بدون اینکه لگ بدم بازی کردم!

قبلا که اینطور میشد، میرفتم یه ID دیگه میساختم، اما الان دیگه لول 15 هستم، اونم آخراش، نمیخوام برم دوباره از 1 شروع کنم:41:

kasra_khan2003
17-02-2009, 00:00
سلام، من یه سوال داشتم، به نظر شما بد هست برای دراگون Battle Fury ببندیم؟!!!

من 3 , 4 بازی هست که از این آیتم براش استفاده میکنم و خیلی هم خوبه، مخصوصا که به نوعی مکمل لول سه حالت دراگون هست ( منظورم 6اش هست ) چون تو لول سه که حالت یخی attack میده، خود به خود مثل Battle به بقلی هم attack میده!

sajjad_setam
17-02-2009, 10:46
سلام خدمت دوستان

2 تا خواهش دارم؟>
اگه ممکنه جدید ترین مپ و جدید ترین ver پچ dota رو برام بزارید؟
چون نمی تونم این replay ها رو ببینم

1.22
اگه ممکنخه مپ هایی که میزارید al باشه؟

DotA_Allstars_6.59_AIplus_1.52_Revision_01
اگه ممکنه این مپ هم برام بزارید؟>:11:

thelastblack
17-02-2009, 12:16
سلام خدمت دوستان

2 تا خواهش دارم؟>
اگه ممکنه جدید ترین مپ و جدید ترین ver پچ dota رو برام بزارید؟
چون نمی تونم این replay ها رو ببینم

1.22
اگه ممکنخه مپ هایی که میزارید al باشه؟

DotA_Allstars_6.59_AIplus_1.52_Revision_01
اگه ممکنه این مپ هم برام بزارید؟>:11:

مپ رو از getdota.com میتونی بگیری هم ai هم معمولی اگه ai میخوای رو ai maps کلیک کن..
پچ هم میتونی از blizzard.com بگیری ولی میتونی از سایت هایی مثل 4shared هم بگیری....

سلام، من یه سوال داشتم، به نظر شما بد هست برای دراگون Battle Fury ببندیم؟!!!

من 3 , 4 بازی هست که از این آیتم براش استفاده میکنم و خیلی هم خوبه، مخصوصا که به نوعی مکمل لول سه حالت دراگون هست ( منظورم 6اش هست ) چون تو لول سه که حالت یخی attack میده، خود به خود مثل Battle به بقلی هم attack میده!

به نظر من radiance بهتره که هم بهت attack میده هم وقتی 6 میزنی splash ی که از battle باید بگیری حروم نمیشه تازه DK بیشتره بازی رو تو 6 سر میکنه باید radiance+satanic ببندی من فک میکنم... بازم میل خودته ولی BF بستن چول حروم کردنه که تازه هیج کمکی هم به تانک بودنت نمیکنه

kasra_khan2003
17-02-2009, 12:57
به نظر من radiance بهتره که هم بهت attack میده هم وقتی 6 میزنی splash ی که از battle باید بگیری حروم نمیشه تازه DK بیشتره بازی رو تو 6 سر میکنه باید radiance+satanic ببندی من فک میکنم... بازم میل خودته ولی BF بستن چول حروم کردنه که تازه هیج کمکی هم به تانک بودنت نمیکنه

خوب دوست من Radiance ترکیبی هست که اواخر بازی میشه بست! چون گرون ترین آیتم رو میخواد. 3800 تا پول!!!

Santanic هم به نوعی اینجور هست، اما نه به اندازه ی رادیانس.

اما خوبی Battle این هست که خورد خورد میخری و جمع میشه.

من قبلا Crystal میبستم، که بعد هم اگه شد تکمیلش میکردم.

بازم دوست دارم نظرت رو بدونم:10:

sajjad_setam
17-02-2009, 13:30
من مپ رو دانلود کردم ولی پچ رو پیدا نکردم><

s.w.a.t
17-02-2009, 14:24
بابا یه توضیح کامل میخوام!
چه جوری باید رفت تو بازی؟
کسی کیریت میکنه من نمیشناسم....
ip رو که نباید کاریش کنم.؟
دمتون گرم.

kasra_khan2003
17-02-2009, 16:03
بابا یه توضیح کامل میخوام!
چه جوری باید رفت تو بازی؟
کسی کیریت میکنه من نمیشناسم....
ip رو که نباید کاریش کنم.؟
دمتون گرم.

دوست من، تو روم رفتی؟ setting رو تنظیم کردی؟ بازی رو از تو garena باز میکنی یا نه؟

s.w.a.t
17-02-2009, 18:50
دوست من، تو روم رفتی؟ setting رو تنظیم کردی؟ بازی رو از تو garena باز میکنی یا نه؟
اره فقط setting رو تنظیم نکردم!
باید چه کار کنم

kasra_khan2003
17-02-2009, 21:47
اره فقط setting رو تنظیم نکردم!
باید چه کار کنم

طبق این دوتا عکس عمل کن:

اول دکمه setting رو زمانی که تو روم هستی بزن:

بعد هم ابتدا بازی War RPG رو از سمت چپ انتخاب کن، سپس سمت راست، Browse رو بزن بازی رو انتخاب کن. مثل این:

kasra_khan2003
17-02-2009, 21:48
بچه ها برای Draw Ranger معمولا چی میبندین؟ مخصوصا برای بازگشت HP

s.w.a.t
18-02-2009, 16:09
کسری جان ممنون مشکلم حل شد!
ولی یه مشکله دیگه دارم
خود به خود اینترنتم قطع میشه این پیغامومیده:
internet link filed
یا یه همچین چیزایی؟!
دیگه خسته شدم
میدونین مشکل چیه؟

kasra_khan2003
18-02-2009, 19:21
کسری جان ممنون مشکلم حل شد!
ولی یه مشکله دیگه دارم
خود به خود اینترنتم قطع میشه این پیغامومیده:
Internet link filed
یا یه همچین چیزایی؟!
دیگه خسته شدم
میدونین مشکل چیه؟

خواهش میکنم.:40:

این مشکلی که میگید فقط زمانی که میخوای بازی کنی پیش میاد، یا کلا؟

اگه کلا هست، بهتره بری بخش اینترنت و شبکه، اونجا مطرح کنی. احتمالا برای خود isp هم یه تاپیک هست.

shahriar_669
18-02-2009, 20:14
بچه ها برای Draw Ranger معمولا چی میبندین؟ مخصوصا برای بازگشت HP
اگه پول خوریت خوب بود hp= heart ببندی هیچ مشگلی از لحاظ hp نداری
برای اتک هم monkey یا Battle Fury ببندی بازی رو جم کردی

gamebazi.blogfa
18-02-2009, 21:01
آقا لطفا کمک!برای هیرو ی Yurnero چه آیتم ها یی خوبه؟هم تو موقعی که پولم خوبه و چه آیتم هایی موقعی که پولم زیاده خوبه؟

kasra_khan2003
18-02-2009, 22:10
آقا لطفا کمک!برای هیرو ی Yurnero چه آیتم ها یی خوبه؟هم تو موقعی که پولم خوبه و چه آیتم هایی موقعی که پولم زیاده خوبه؟

من دیدم که اکثر اوقات یه Des میبندن

thelastblack
19-02-2009, 00:15
واسهyurnero:
power treads
vlad
monkey
desolator
butterfly
دیگه اینکه اول چی بری به خودت ربط داره مثلا اگه زیاد magicی ندارن اول butterfly برو یا اگه دارن hood هم برو و ....

واسه drow ranger:
power treads
windwalk
butterfly
bloodstone
monkey
manta
windwalk رو ببند که بتونی در بری یا دنبال کنی bloodstone هم واسه hp&mpهم واسه regen هم اینکه kill میگیری regenت خفن میشه monkey واسه داشتن یه چیز برا cancel کردن teleport و manta هم برا اینکه وقتی شاخ شدی 3 تا میشی هیرو اصلیت slow میکنه 2 تا دیگه مانا کم میکنن و تازه dmg شون هم خیلی زیاده و سانتور اگه 5000 hp هم داشته باشه با 30 تا armor در عرض 3 سوت میافته رو زمین....

shahriar_669
19-02-2009, 00:34
واسهyurnero:
power treads
vlad
monkey
desolator
butterfly
دیگه اینکه اول چی بری به خودت ربط داره مثلا اگه زیاد magicی ندارن اول butterfly برو یا اگه دارن hood هم برو و ....

واسه drow ranger:
power treads
windwalk
butterfly
bloodstone
monkey
manta
windwalk رو ببند که بتونی در بری یا دنبال کنی bloodstone هم واسه hp&mpهم واسه regen هم اینکه kill میگیری regenت خفن میشه monkey واسه داشتن یه چیز برا cancel کردن teleport و manta هم برا اینکه وقتی شاخ شدی 3 تا میشی هیرو اصلیت slow میکنه 2 تا دیگه مانا کم میکنن و تازه dmg شون هم خیلی زیاده و سانتور اگه 5000 hp هم داشته باشه با 30 تا armor در عرض 3 سوت میافته رو زمین....
درسته

من برای anti mage چیا درست حسابی اول بازی ببندم؟ فرض کنیم که هیروی مقابل اینتله وبا لولاش اذیت میکنه
راستش همون اول vangard بعدpower treads بعد hyper stone میبندم حالا این ترکیب درسته ؟ اگر نه چیا بهتر کار میکنه براش؟؟؟؟

RedSpoT
19-02-2009, 06:18
درسته

من برای anti mage چیا درست حسابی اول بازی ببندم؟ فرض کنیم که هیروی مقابل اینتله وبا لولاش اذیت میکنه
راستش همون اول vangard بعدpower treads بعد hyper stone میبندم حالا این ترکیب درسته ؟ اگر نه چیا بهتر کار میکنه براش؟؟؟؟

من معتقدم باید براش حتما Bash بخری

RedSpoT
19-02-2009, 06:18

Battle fury
شاخش میکنه بعدشم butterrfly

thelastblack
19-02-2009, 11:45
درسته

vandguard+powertreads درسته ولی به نظر من بعدش battlefury برو... هم dmgمیده هم regenکه دیگه لازم نیست تو base برگردی.. خیلی هم خوب پول درمیاری اصولا مشکل این هیرو تو پول دراوردنه... حالا بعدش میتونی اینا رو بری:
vlad
batterfly یا monkey
heart
bash
vlad رو حتما برو.. آخر بازی vanguard رو بفروش heart برو... hyperstone نرو چون این هیرو همین جوری بهترین attack speed بازی رو داره نیاز به چیزی نداره... bash هم واسه اینکه اگه یه چیزی رو نرفتی bash برو..

من معتقدم باید براش حتما Bash بخری
تائید میشه ولی نه بعد از vanguard+powertreads

Battle fury
شاخش میکنه بعدشم butterrfly
درسته ولی اگه خوب پول در نمیاری و dead هم دادی برو و گر نه از خیرش بگذر و powertreads+vlad+monkey رو برو خیلی شاخ میشی....

shahriar_669
19-02-2009, 14:20
vandguard+powertreads درسته ولی به نظر من بعدش battlefury برو... هم dmgمیده هم regenکه دیگه لازم نیست تو base برگردی.. خیلی هم خوب پول درمیاری اصولا مشکل این هیرو تو پول دراوردنه... حالا بعدش میتونی اینا رو بری:
vlad
batterfly یا monkey
heart
bash
vlad رو حتما برو.. آخر بازی vanguard رو بفروش heart برو... hyperstone نرو چون این هیرو همین جوری بهترین attack speed بازی رو داره نیاز به چیزی نداره... bash هم واسه اینکه اگه یه چیزی رو نرفتی bash برو..

تائید میشه ولی نه بعد از vanguard+powertreads

درسته ولی اگه خوب پول در نمیاری و dead هم دادی برو و گر نه از خیرش بگذر و powertreads+vlad+monkey رو برو خیلی شاخ میشی....
قبول دارم خب اگه hyperو powertreadsرو ببندی که هر هیرویی حتا با hp2000 جلوت میخوره attack speed ش هم 6 قوی میکنه هم ماناتو سریع میخوره طرف زرنگ باشه 2 تا lvl بیشتر نمیتونه بزنه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ vangard( هم کمک میکنه زیاد کم نیاری)

Hunter lord
19-02-2009, 21:32
ببخشید دوستان من برای نصب دو تا مراحل زیر را انجام دادم ولی هنگامی که رو مپ کلیک می کنم درون بازی نمی رود:

نصب وارکرفت 3
نصب وارکرفت the frozen throne
نصب مپ همراه با انتخاب هیرو

بعضی از دوستانم گفتن شاید باید آبدیت ها رو نصب کنی ولی با نصب آبدیت کرک از کار می افته و وارد بازی نمی شه.

gamebazi.blogfa
19-02-2009, 22:31
آقا می تونید آیتم هایی که ارزونن رو هم بگید یعنی ترکیبی نباشه. برای هیرو ی Yurnero
:31:

thelastblack
20-02-2009, 12:49
آقا می تونید آیتم هایی که ارزونن رو هم بگید یعنی ترکیبی نباشه. برای هیرو ی Yurnero
اول بازی tango بخری بهتره تا flask بعدش باید با slippers و ironwoodbranch شروع کنی.. بستگی داره بازی چندvsچند باشه که چقدر پول داری... کلا wraith band و power treads بری خوبه دیگه....

ببخشید دوستان من برای نصب دو تا مراحل زیر را انجام دادم ولی هنگامی که رو مپ کلیک می کنم درون بازی نمی رود:

نصب وارکرفت 3
نصب وارکرفت the frozen throne
نصب مپ همراه با انتخاب هیرو

بعضی از دوستانم گفتن شاید باید آبدیت ها رو نصب کنی ولی با نصب آبدیت کرک از کار می افته و وارد بازی نمی شه.
دوست عزیز باید جدیدترین پچ رو نصب کنی.. 1.22 فعلا آخری که crack هم نمیخواد.. میتونی از BLIZZARD.COM بگیری یا تو سایت هایی مثل 4shared دنبالش باشی... حجمش حدودا 56مگ هست...

Scary Feelings
20-02-2009, 16:13
سلام..یه درخواست دارم البته میدونم ربطی به اینجا نداره ولی خوب جایی برای درخواست مپ وارکرافت نیس..من یه مپ میخوام که تا لول 300 داره و حتما باید با network بازش کنی و به مپ GOD معروف هست.و اگه میشه بگین راهی هست که بشه تک بفری بازیش کرد؟

kod89
20-02-2009, 17:38
دوستان کسی امار داره که ایران تیم dota داره یا نه؟؟؟؟ اگه هست پلیراش کیان؟؟؟

sepehrag
21-02-2009, 19:15
دوستان کسی امار داره که ایران تیم dota داره یا نه؟؟؟؟ اگه هست پلیراش کیان؟؟؟

تيم زياد داره يكي از بهترين بازيكناش هم صاحب همين تاپيكه .

sepehrag
21-02-2009, 19:24
كسي اينجا warlock بازي مي كنه ؟؟

sajjad_setam
21-02-2009, 22:06
من پچ 1.22 رو دانلود کردم به این صورته چه جوری نصبش کنم؟(نوع فرمتش file)
اینم عکسش>>

kasra_khan2003
22-02-2009, 12:08
من پچ 1.22 رو دانلود کردم به این صورته چه جوری نصبش کنم؟(نوع فرمتش file)
اینم عکسش>>

اگه اشتباه نکنم یجور برنامه شبیه به WinRAR نیاز داره! درواقع یه نوع فایل شبیه به فایل Zip هست که باید باز بشه

sajjad_setam
22-02-2009, 13:30
اگه اشتباه نکنم یجور برنامه شبیه به WinRAR نیاز داره! درواقع یه نوع فایل شبیه به فایل Zip هست که باید باز بشه

من با win rar & win zip امتحان کردم><<<ولی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا کمک کنید جونم در اومد تا دانلودش کردم الانم که اینجوری شده><

در ضمن برای نصب 1.22 به چه پچه قبلی ای نیاز داره؟ منظورم اینه که پچ 1.21 باید داشته باشم؟

cao-cao
22-02-2009, 14:52
من با win rar & win zip امتحان کردم><<<ولی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا کمک کنید جونم در اومد تا دانلودش کردم الانم که اینجوری شده><

در ضمن برای نصب 1.22 به چه پچه قبلی ای نیاز داره؟ منظورم اینه که پچ 1.21 باید داشته باشم؟

دوست من شما چرا همیشه دنباله سخت ترین راه هستید
برو گیم نت محلتون بگه کل بازی رو کپی کنه تو یه دی وی دی بهت بده
به همین راحتی
بعد پیست من تو هاردت بازی کن حالشو ببر
نتونستی بگو من بهت بدم
:10:

cao-cao
22-02-2009, 14:55
آقا می تونید آیتم هایی که ارزونن رو هم بگید یعنی ترکیبی نباشه. برای هیرو ی yurnero

بهترین روش اینه که شما با 6 تا تانگو پولتون رو سیو کنید تا 875 یه رینک هلث بخرید بعد اون رو تبدیل به بتل کنید :10:

sajjad_setam
22-02-2009, 15:21
دوست من شما چرا همیشه دنباله سخت ترین راه هستید
برو گیم نت محلتون بگه کل بازی رو کپی کنه تو یه دی وی دی بهت بده
به همین راحتی
بعد پیست من تو هاردت بازی کن حالشو ببر
نتونستی بگو من بهت بدم

دوست عزیز گیم نت ما تا 1.20a بیشتر نداره وگرنه خودم تو فکرش بودم><

اگه ممکنه بگید که برای نصب پچ 1.22 به پچ 1.21 نیاز هست یا نه؟و چه نوع 1.21 نیازه؟ a b c

maxximiliyan
22-02-2009, 19:53
اين حرف ها خنده دا رچيه!
(توروخدا بگيد item چي ببندم) من حاضرم با همتون 1vs5 توgg شرطي بازي كنم !
شما ها به خدا خيلي خيلي funهستيد!

maxximiliyan
22-02-2009, 20:23
درسته

واي واي از كجا فهميدي كه اين item هارو بايد ببندي؟:18:
هتمن از روي replay فهميدي كه بايد ببندي!
اخه استاد:27: همينجوري كه item نبايد بست:2:بايد ببيني كه جلوت كي با چه هيرويي داره بازي ميكنه!
من جاي تو بودم ديگه راجب dota حرف نميزدم! شما فقط بلديد بازي ديگرون نگاه كنيد بعد همون هفثئشغه كه ديد O تو هر بازي ميبنديد (به صورت كاملن رنگيcopy ميكنيد:27:)
بابا شما ها eyval داريد !

sajjad_setam
23-02-2009, 10:03
جند تا ریپلی خفن می خواستم؟برای پچ 1.22 اگه ممکنه مپ هاش 6.59b یا 6.57b باشه><

cao-cao
23-02-2009, 11:14
اين حرف ها خنده دا رچيه!

دوست من اینجا جای کل کل نیست
فکر میکنی بازیت خوبه منو ادد کن یه دست بهت ببازیم ریپلی بدم بچه ها حال کنن
cao-caox
منتظرتم :10:

cao-cao
23-02-2009, 11:16
دوست عزیز گیم نت ما تا 1.20a بیشتر نداره وگرنه خودم تو فکرش بودم><

اگه ممکنه بگید که برای نصب پچ 1.22 به پچ 1.21 نیاز هست یا نه؟و چه نوع 1.21 نیازه؟ a b c

دوست من خونتون کجاس؟
میتونی بیای شریعتی؟

kod89
23-02-2009, 12:22
تيم زياد داره يكي از بهترين بازيكناش هم صاحب همين تاپيكه .

اره ولی منظورم کلن نبود دوست عزیز منظورم یه چیز تو مایه های تیم ملی بود!!؟؟:20:

اخه یادم میاد یکی از بابل یا رشت یه جا همونورا اومده بود میگفت من کاپیتان تیم ملیم!! حالا من میخوام بدونم

تیم ملی داریم یا نه؟

kod89
23-02-2009, 12:25
اخه استاد:27: همينجوري كه item نبايد بست:2:بايد ببيني كه جلوت كي با چه هيرويي داره بازي ميكنه!
من جاي تو بودم ديگه راجب dota حرف نميزدم! شما فقط بلديد بازي ديگرون نگاه كنيد بعد همون هفثئشغه كه ديد o تو هر بازي ميبنديد (به صورت كاملن رنگيcopy ميكنيد:27:)

اگه دوست داری یه خط خوشگل بیاد رو اسمت بازم از این پستا بده!!

اون دوست ما ایتمای معمول که تو بیشتر بازیا بسته میشه منظورش بود

maxximiliyan
23-02-2009, 21:31
cao-caox

دوست عزيز كمر بند نبسته داري مي دو يي به پا شلوارت از پات نيفته!:27: بزار يكم بازي ياد بگيرم ازت بدن با هم بازي ميكنم!
تا چند روز ديگه براتون پيغام ميزارم كه با هم ش...ر...ط...ي :40: بازي كنيم!:31:
اخه اسمت منغدر خنده دار هست مي ترسم وسط بازي قشششش كنم:27:!lol!

sepehrag
24-02-2009, 02:01
اين حرف ها خنده دا رچيه!

ايول داداش شما خيلي بازيت خوبه :42: حالا مي خواي يه دست 1 به پ بازي كن با بكس ببين مي بري يا نه

akharwarbaz
24-02-2009, 02:41
cao-caox

داداش كجايي بابا نيستي :10:
دلمون تنگ شده برات :40:
فدات:11:

akharwarbaz
24-02-2009, 02:47
در ضمن به نظر من بهتره برا yurnero
اول phase boot:27:
دوم yasha خالي:27:
سوم hand of
بعدش buttle fury
sang بعد تركيب sang yasha
يه vladmir ام بريد بد نيست :10:

cao-cao
24-02-2009, 10:24
داداش كجايي بابا نيستي :10:
دلمون تنگ شده برات :40:
فدات:11:

سلام
من همیشه اینجا رو چک میکنم عزیز دیدم داره کری میخونه بهش گفتم اینجا جای کل کل نیست:10:

shahriar_669
24-02-2009, 14:26
من جاي تو بودم ديگه راجب dota حرف نميزدم! شما فقط بلديد بازي ديگرون نگاه كنيد بعد همون هفثئشغه كه ديد O تو هر بازي ميبنديد (به صورت كاملن رنگيcopy ميكنيد:27:)
خودت فهمیدی چی میگی،نیومده شاخ بازی در میاری
یه قرار فیکس کن تو gg یه حالی بهت بدم به قول استادcao-cao این جا جای کل کل نیست

kasra_khan2003
24-02-2009, 17:49
دوست عزيز كمر بند نبسته داري مي دو يي به پا شلوارت از پات نيفته!:27: بزار يكم بازي ياد بگيرم ازت بدن با هم بازي ميكنم!

هر تازه به دوران رسیده ای میاد اینجا قد قد میکنه!:13:

همون که همیشه گفتم: از آن نترس که های و هوی دارد، از آن بترس که سر به توی دارد!:10:

آقا این بهراد ( Szukoo ) رو کسی میشناسه؟ همیشه تو gg هست

The 69 eyes
24-02-2009, 19:19

داش اینجوری با بچه های اینجا صحبت نکن ....
ضمنا بنده حاضرم تک به تک بات بزنم.سر اینکه ریپ شی و اینکه آخر بازی با مرغ بکشمت. جدی گفتم اگه خواستی میتونی id ت رو بدی
ضمنا تیمی هم اگه دوس داشتی بات میزنم.اسم تیم ما EFC هست.اگه دوس داشتی ش.رط.ی 5v5 باتون میزنیم سر اینکه زیر 30 min Xtreme بشید و زیر 35 min لفت بدید....

The 69 eyes
24-02-2009, 19:19
هر تازه به دوران رسیده ای میاد اینجا قد قد میکنه!:13:

همون که همیشه گفتم: از آن نترس که های و هوی دارد، از آن بترس که سر به توی دارد!:10:

آقا این بهراد ( Szukoo ) رو کسی میشناسه؟ همیشه تو gg هست

باش بازی کردم.
Noob هست یا حد اقل میتوندم بگم pro نیست :40:

kod89
24-02-2009, 21:44
اره ولی منظورم کلن نبود دوست عزیز منظورم یه چیز تو مایه های تیم ملی بود!!؟؟:20:

اخه یادم میاد یکی از بابل یا رشت یه جا همونورا اومده بود میگفت من کاپیتان تیم ملیم!! حالا من میخوام بدونم

تیم ملی داریم یا نه؟

یه فنچ اومد با دری وریاش همرو سرگرم کرد. دیگه کسی پست مارو جواب نداد!:19:

milad22
25-02-2009, 07:33
من جاي تو بودم ديگه راجب dota حرف نميزدم! شما فقط بلديد بازي ديگرون نگاه كنيد بعد همون هفثئشغه كه ديد o تو هر بازي ميبنديد (به صورت كاملن رنگيcopy ميكنيد:27:)

این هتمن تو منو کشته!!
کلاس چندمی کوچولو؟

cao-cao
25-02-2009, 10:46
دوستان خواهشن تاپیک رو منحرف نکنید اینجا جای کل کل نیست
از همگی معذرت میخوام

ferikal
25-02-2009, 11:30
هیچکی مپ 6.56 را داره ؟ اگه کسی داره بذاره واسه دانلود

thelastblack
25-02-2009, 12:21
به نظر من هم این تاپیک دیگه داره منحرف میشه... دیگه خواهشا کل کل نکنین.. اگه سوال دارید یا نظری چیزی بگید نه ID تون تو gg رو .... آقا فرق maim و greater maim چیه؟

sajjad_setam
25-02-2009, 14:08
سلام
از مپ 6.60 خبری نیست ؟ کی منتشر میشه؟

maxximiliyan
25-02-2009, 18:59
اگر انطوريه فقط قصد من كمك كردن به خودتون بود!
ما iraniha تا وقتي جنبه ي انتقاد را نداشته باشيم پيشرفت كه هيچ پسرفتم خاهيم كرد!
واقعان براي خودم متاسفم كه ..... هيچي ميترسم منحرف شيد!

kasra_khan2003
25-02-2009, 20:14
هیچکی مپ 6.56 را داره ؟ اگه کسی داره بذاره واسه دانلود

من دارم، واسه چی میخوای؟

cao-cao
26-02-2009, 12:55
ما iraniha تا وقتي جنبه ي انتقاد را نداشته باشيم پيشرفت كه هيچ پسرفتم خاهيم كرد!

دوست من یک بار گفتم ما با اغوش باز پذیرای نظرات شما هستیم ولی اینجا جای کری خوندن نیست
دوست داری بازی کنی تو جی جی ان شو اونجا نشون بده که چیکار بلدی بکنی اگه هم نه تاپیک رو منحرف نکن:10:

kasra_khan2003
26-02-2009, 13:07

با شاخ و نشون کشیدن و توهین کردن به اطلاعات دیگران ( چه درست چه غلط ) میخواین به کسی کمک کنین؟!

kasra_khan2003
26-02-2009, 13:08
بچه ها من نمیدونم چرا جدیدا خیلی پینگم خراب شده! همش Lag و Dly میشه!

کسی دلیلش رو میدونه؟

هیچ برنامه ی خاصی هم نصب نکردم و کلا، سیستمم با یه ماه پیش هیچ فرقی نکرده!

قبلا اینجوری شده بود، که رفتم ID جدید ساختم، درست شد!!!! اما الان این ID رو میخوام!

shahriar_669
26-02-2009, 19:15
بچه ها من نمیدونم چرا جدیدا خیلی پینگم خراب شده! همش lag و dly میشه!

کسی دلیلش رو میدونه؟

هیچ برنامه ی خاصی هم نصب نکردم و کلا، سیستمم با یه ماه پیش هیچ فرقی نکرده!

قبلا اینجوری شده بود، که رفتم id جدید ساختم، درست شد!!!! اما الان این id رو میخوام!
برای منم بعضی وقتا این جوری میشه کسی میدونه اشگال از چیه؟؟:10:

The 69 eyes
26-02-2009, 19:23

بهتره اول طرف جلوتو بشناسی.اگه دیدی حرفی میتونی جلوش بزنی بعدا بیای اینا رو بگی ...

The 69 eyes
26-02-2009, 19:37

بهتره اول طرف جلوتو بشناسی.اگه دیدی حرفی میتونی جلوش بزنی بعدا بیای اینا رو بگی ...

alichelongar
27-02-2009, 10:29
عزیزم هیچ ربطی به ایدی شما نداره احتمالا نت شما time out و یا نویز داره خطت بهترین کار اینه یک سیم مستقیم از ورودی تلفن منزل + یک ----- وصل کنی به مودم خودت اگه بازم مشکل داشتی میتونی زنگ بزنی ام دی اف مخابراتتون و تقاضای چک نویز خط بدی

kasra_khan2003
27-02-2009, 10:54
عزیزم هیچ ربطی به ایدی شما نداره احتمالا نت شما time out و یا نویز داره خطت بهترین کار اینه یک سیم مستقیم از ورودی تلفن منزل + یک ----- وصل کنی به مودم خودت اگه بازم مشکل داشتی میتونی زنگ بزنی ام دی اف مخابراتتون و تقاضای چک نویز خط بدی

اگه خط نویز داشته باشه فقط اینجا نشون نمیده که، سرت دانلود میاد پایین و دفعات قطعی اینترنتم میره بالا!

The 69 eyes
27-02-2009, 14:43
برید تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سرعت نتتون رو ببینید ....اگه دیدید معادل قرارداد نیست زنگ بزنید شرکتو رو سرشون خراب کنید :19:

eimanpaladin
28-02-2009, 00:18
با سلام به همه دوستان ببخشید من یه 2 ماه پیش تو جی جی بازی می کردم و لولم 32 بود اما یه چند وقتی بود بازی نکردم
حدود 2 ماه هست !!! اما حالا که رفتم تو جی جی لولم 10 بود مشکل کجاست ؟؟؟ در ضمن من می خواستم یه clan بزنم
کسی هست من قبلن تو کلن های <tistria> , <arash بودم !!! حالا کسی میاد در ضمن تو این 2 ماهی که ما نبودیم آخرین مسابقات
کی بوده؟؟؟؟ با تشکر از همه دوستان

cao-cao
28-02-2009, 00:24
با سلام به همه دوستان ببخشید من یه 2 ماه پیش تو جی جی بازی می کردم و لولم 32 بود اما یه چند وقتی بود بازی نکردم
حدود 2 ماه هست !!! اما حالا که رفتم تو جی جی لولم 10 بود مشکل کجاست ؟؟؟ در ضمن من می خواستم یه clan بزنم
کسی هست من قبلن تو کلن های <tistria> , <arash بودم !!! حالا کسی میاد در ضمن تو این 2 ماهی که ما نبودیم آخرین مسابقات
کی بوده؟؟؟؟ با تشکر از همه دوستان

دوست من به بازی نکردن ربطی نداره من 20 بودم یه سال بازی نکردم همون 20 مونده بود ربطی به ان بودن نداره

brute
28-02-2009, 13:55
سلام
از مپ 6.60 خبری نیست ؟ کی منتشر میشه؟

BE hamin zoodia! icefrog too bloge shakhsish ghol dade kheili zood in mapo montasher kone ba ye heroye jadide foghe mahboob:
Tauren Cheiftain!!!:40:
gholam dade in heroro khafan besaze! :D
ma ke montazerim

katzong
01-03-2009, 10:51
سلام یه تمامی دوستان ..:10::10:می خواستم نظر دوستان رو در مورد تغییراتی که در venomancer :32::32:داده شده نظرتون رو بدونم و اینکه بهتر شده یا بدتر ..:34::34:

shadow of fear
01-03-2009, 12:38
سلام به همه ی دوستان دوتا باز
آقا قرار نیست هرکی اومد اینجا یه چیزی پروند جدی بگیریم. بی خیال این یارو شید. احتمالا از اون gg بازای پر ادعاست که اینجارو با روم gg اشتباه گرفته. آخه یه فرهنگ غلطی که تو روم ایرانه اینه که هرکی شاخ بازی در اورد و یا دیگرون رو نوب خوند و چرت و پرت به این و اون گفت رو پرو میدونن و هر کس اشتباهشو قبول کرد یا زیاد حرف نزد رو نوب.
The 69 eyes جان به نظر من انتظارت از بازیکنهای ایرانی خیلی بالاست چون با اون طرز فکری که تو داری من فکر میکنم همه ی بازیکن های روم ایران نوبن یا حداقل من پرو ندیدم.بالاخره یه تفاوتی باید بین ایرانی ها با اروپایی ها باشه دیگه ! مثل همون بازی که کردیم کریستال بودی . واسه خفت تو 2 تا 6 زدن تو هم هاج و واج مونده بودی واسه هیرو ساپورتی 6 میزنن؟
تو روم ایران همچین چیزی رو کسی نمیفهمه . کاش ایرانیها هم یه روز ...
در ضمن من هم از روم ایرانم!

sepehrag
01-03-2009, 14:28

:lol:
اگه بشناسه که دیگه بازی نمی کنه. یه دست بازی کن باش replay رو اپ کن همینجا .
همون جریان مرغ و ...

sepehrag
01-03-2009, 14:35
آقا قرار نیست هرکی اومد اینجا یه چیزی پروند جدی بگیریم. بی خیال این یارو شید. احتمالا از اون gg بازای پر ادعاست که اینجارو با روم gg اشتباه گرفته. آخه یه فرهنگ غلطی که تو روم ایرانه اینه که هرکی شاخ بازی در اورد و یا دیگرون رو نوب خوند و چرت و پرت به این و اون گفت رو پرو میدونن و هر کس اشتباهشو قبول کرد یا زیاد حرف نزد رو نوب.
The 69 eyes جان به نظر من انتظارت از بازیکنهای ایرانی خیلی بالاست چون با اون طرز فکری که تو داری من فکر میکنم همه ی بازیکن های روم ایران نوبن یا حداقل من پرو ندیدم.بالاخره یه تفاوتی باید بین ایرانی ها با اروپایی ها باشه دیگه ! مثل همون بازی که کردیم کریستال بودی . واسه خفت تو 2 تا 6 زدن تو هم هاج و واج مونده بودی واسه هیرو ساپورتی 6 میزنن؟

تا جایی که The 69 eyes رو می شناسم:10: حتی وقتی خودش رو تو آیینه می بینه می گه ا noob رو ببین :18:
مگه نه ؟؟ چه انتظاری داری ؟؟ بیاد بگه تو ایران pro دیدم ؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال : یه جا بازی می کردم مود ap بود -wtf و -test هم نداشت . اما نمی دونم همه چجوری باگ می کردن .همه نامریی بودن و از هم item می دزدیدن . با کلی خوشحالی item می خریدی می رفتی جلو می دیدی نیست حریفت برش داشته .
کسی می دونه چجوری این کار رو می کردن ؟

shadow of fear
01-03-2009, 17:21
تا جایی که The 69 eyes رو می شناسم:10: حتی وقتی خودش رو تو آیینه می بینه می گه ا noob رو ببین :18:
مگه نه ؟؟ چه انتظاری داری ؟؟ بیاد بگه تو ایران pro دیدم ؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال : یه جا بازی می کردم مود ap بود -wtf و -test هم نداشت . اما نمی دونم همه چجوری باگ می کردن .همه نامریی بودن و از هم item می دزدیدن . با کلی خوشحالی item می خریدی می رفتی جلو می دیدی نیست حریفت برش داشته .
کسی می دونه چجوری این کار رو می کردن ؟
اولا من از جنابعالی نظر نخواستم .:31:
دومندش من نه The 69 eyes می شناسم نه بچه محلمونه و اگر هم این حرفارو زدم به خاطر اینه که بازیشو دیدم و باهاش بازی کردم .
تو هم اگر نوب نبودی نمیگفتی بیا تک به تک:27: بابا دوتا بازیه پنج به پنجه. مثل اینه که یارو بیاد بگه فوتبال تک به تک :18:

RedSpoT
01-03-2009, 20:45
مثل اینه که یارو بیاد بگه فوتبال تک به تک :18:
گل کوچیک :دی

brute
02-03-2009, 10:19
میشه این نوب بازیا و کل کلا رو تموم کنید؟
هممون نوبیم!
عوض این کارا سعی کنین بازی یاد بگیرین!

The 69 eyes
02-03-2009, 14:44

ببین من خودمو دارم میکشم که همین چیزا رو تو روم بفهمن.به خدا بعضیا تو روم ایران واقعا دیوونه هستن.Juggernot بودم.گفتم یکی crystal ورداره که بیاد یخ کنه من fury کنم.lvl1 گفتم بریم fb.گفت ok.رفتم جلو دیدیم اومد nova زد.گفتم دیوونه چرا Nova گرفتی ؟ game رو Pause کرد شروع کرد منو به فحشه .... کشیدن ....

:lol:
اگه بشناسه که دیگه بازی نمی کنه. یه دست بازی کن باش replay رو اپ کن همینجا .
همون جریان مرغ و ...

lol .
سپهر اینجا forum هست جای این حرفا نیست

اولا من از جنابعالی نظر نخواستم .:31:
دومندش من نه The 69 eyes می شناسم نه بچه محلمونه و اگر هم این حرفارو زدم به خاطر اینه که بازیشو دیدم و باهاش بازی کردم .
تو هم اگر نوب نبودی نمیگفتی بیا تک به تک:27: بابا دوتا بازیه پنج به پنجه. مثل اینه که یارو بیاد بگه فوتبال تک به تک :18:

ایشون از دوستانه.ولی قوانینه forum رو نمیدونه ...

هممون نوبیم!

والا :31:

kod89
03-03-2009, 23:25
هممون نوبیم!

چه خبر شده تو این تاپیک؟! واسه تنوع هم که شده بگید ببینیم تیم ملی dota داریم ؟؟

thelastblack
05-03-2009, 12:08
دیگه این تاپیک داره شورشو در میاره.. بابا بسه دیگه......
هنوز کسی نگفته فرق maim و greater maim چیه؟ اصلا کسی میدونه من دارم چی میگم؟

RedSpoT
05-03-2009, 13:39

ببین من تجربه بهم میگه همونطورم که از اسمش معلومه maim ضعیفتر از Great maim هستش

shahriar_669
05-03-2009, 19:17
برای lord of olampia به جز mana reload چی برای hp ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که زود نمیره اول بازی دو تا چک میخوره میوفته

thelastblack
06-03-2009, 18:06
برای lord of olampia به جز mana reload چی برای hp ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که زود نمیره اول بازی دو تا چک میخوره میوفته
دیگه اولا تباید بزاری که چک خور بشی باید نفر سوم به بعد باشی که میاد تو در گیری
میتونی aghanim یا bloodstone بری که من دومی رو بهتر میپسندم...

ببین من تجربه بهم میگه همونطورم که از اسمش معلومه maim ضعیفتر از Great maim هستش
مرسی از کمک شما دوست عزیز اینو که تجربه ی من هم میگه میگم کی دقیقا درصدهاشو میدونه....

L.A.M.P.A.R.D
07-03-2009, 14:49
بچه ها منم یه 5 ماهی هست که دارم بازی میکنم . خیلی علاقمند شدم به بازی . ولی از شما یه خواهشی داشتم انم اینه که اگه بشه عکسای تمام هیروها را با خصوصیت هاشون و ایتمایی که نیاز دارن بزاری . با تشکر......

shadow of fear
07-03-2009, 17:29
بچه ها منم یه 5 ماهی هست که دارم بازی میکنم . خیلی علاقمند شدم به بازی . ولی از شما یه خواهشی داشتم انم اینه که اگه بشه عکسای تمام هیروها را با خصوصیت هاشون و ایتمایی که نیاز دارن بزاری . با تشکر......
دوست غزیز یه سر به اینجا بزن

saman100
07-03-2009, 21:47

بهترین سایت که خودمم از اونجا دوتا رو حرفه ای یاد گرفتم این سایته

توی این سایت برای همه هیروها آموزش های حرفه ای داره و فهرست تمام آیتم ها و هیرو ها موجوده

cao-cao
07-03-2009, 23:16
سلام به همه
دو تا ریپلی میذارم اونایی که ژئو رو دوست دارن ببینن
یکی ژئو منستر
یکی پیت لرد

shahriar_669
08-03-2009, 00:46
سلام به همه
دو تا ریپلی میذارم اونایی که ژئو رو دوست دارن ببینن
یکی ژئو منستر
یکی پیت لرد

cap-cao جان ترکندی یه چند تا ریپلی توپللللللل از moonrider(LUNA) میخوام
مرسییی:10:

cao-cao
08-03-2009, 23:24
cap-cao جان ترکندی یه چند تا ریپلی توپللللللل از moonrider(LUNA) میخوام
مرسییی:10:

ok دوست من اگه ریپلی خوب به پستم خورد برات میذارم

The 69 eyes
09-03-2009, 12:04
بچه هایی که gold member و انواع خرید از garena به طور مجانی رو میخوان pm بدن... اگرم کسی نمیدونه gold member و خرید هایی که میشه از garena کرد چیه اینجا سوالشو مطرح کنه .... یه راه برای درآمد اینترنتی و خرید اینترنتی ساده پیدا کردم که حتی میتونین باهاش account برای rapidshare بخرید یه هر چیزی که دیدید رو بخرید اونم از طریق paypal ....:31:

The 69 eyes
09-03-2009, 12:08
بچه هایی که میخوان gold member یا هرگونه خریدی از garena انجام بدن اونم بطور مجانی pm بدن ...
کسایی که نمیدونن خرید از garena چیه میتونن همینجا بپرسن
فعلا

thelastblack
09-03-2009, 16:20
gold member چیه؟ پرسیدم جواب بده .... منم یکی میخوام

shahriar_669
09-03-2009, 17:07
بحث جالبیه
میشه کل خرید هاشو توضیح بدی که چیه و به چه دردی میخوره؟

kasra_khan2003
09-03-2009, 18:17
بچه هایی که gold member و انواع خرید از garena به طور مجانی رو میخوان pm بدن... اگرم کسی نمیدونه gold member و خرید هایی که میشه از garena کرد چیه اینجا سوالشو مطرح کنه .... یه راه برای درآمد اینترنتی و خرید اینترنتی ساده پیدا کردم که حتی میتونین باهاش account برای rapidshare بخرید یه هر چیزی که دیدید رو بخرید اونم از طریق paypal ....:31:

به من تو گارنا خیلی pm میدن واسه این! اگه راحت هست و امتحان کردی، به ما هم بگو.

gold member خیلی چیز توپی هست: دی

cao-cao
09-03-2009, 19:36
بچه هایی که میخوان gold member یا هرگونه خریدی از garena انجام بدن اونم بطور مجانی pm بدن ...
کسایی که نمیدونن خرید از garena چیه میتونن همینجا بپرسن
فعلا

بابا معرفت به ما هم یاد بده ولی نه تو این تاپیک که مطمعنم بسته میشه پیغام خصوصی بده

The 69 eyes
09-03-2009, 20:35
gold member چیه؟ پرسیدم جواب بده .... منم یکی میخوام

gold member یه چیزیه که وقتی بخریش دو برابر exp میگیری .. id ت نارنجی رنگ میشه ... Ping ها رو بصورت عدد میبینی ... room های full رو میتونی join شی و مزایای دیگه ...

بحث جالبیه
میشه کل خرید هاشو توضیح بدی که چیه و به چه دردی میخوره؟

garena shop چیزهای بسیار زیادی برای خریدن داره. همشو اینجا زده ... قیمتاش هم زده... با این روشی که من میگم بعد 5 دیقه وقت گذاشتن توی هر روز بعد 1 ما میتونید به اندازه خرید اینا پول داشته باشید

به من تو گارنا خیلی pm میدن واسه این! اگه راحت هست و امتحان کردی، به ما هم بگو.

gold member خیلی چیز توپی هست: دی

ببین اینطور که دوستام گفتم آره نتیجه میده ... واسه اطلاعات Pm بده

بابا معرفت به ما هم یاد بده ولی نه تو این تاپیک که مطمعنم بسته میشه پیغام خصوصی بده

قربونت داش Pm بده بت میگم ...

The 69 eyes
10-03-2009, 20:27
دوستانی که بهشون روش رو توضیح دادم فعلا بیخیال اون روش بشن.یه چیز خوب گیر آوردم اگه جواب بده به همتون میگم.اون سایتی که بتون معرفی کردم کلاه برداری زیاد داره ...
فعلا

cao-cao
10-03-2009, 21:44
دوستانی که بهشون روش رو توضیح دادم فعلا بیخیال اون روش بشن.یه چیز خوب گیر آوردم اگه جواب بده به همتون میگم.اون سایتی که بتون معرفی کردم کلاه برداری زیاد داره ...
فعلا

منتظریم

L.A.M.P.A.R.D
11-03-2009, 15:34
بچه ها من عشق azwraith (phantom lancer دارم. میشه واسم یه ریپلی ازش بزارید.

brute
12-03-2009, 11:10

حالا حتماً بايد دقيقاً بگم چه قدره؟ :31:
maim به مدّت 4 ثانيه MS رو 20% کم ميکنه.
great maim به مدّت 4 ثانيه ms و 30% و attack speed رو 15% کم ميکنه. همين!

hate_of_girlz
14-03-2009, 16:16
فعلا

سلام
دوست عزیز من زیاد دنبال اینجور سایت ها رفتم ولی آخرش بعد از کلی عضو جمع کردن و کلی کلیک چیزی آیدم نشد.
شما اگه روشی که جواب بده و کارگر باشه رو پیدا کردی مارو هم بی خبر نذار.

( خدایش زورم میاد واسه goldmember gg برم پول بدم به اینو اون اخه آخرش چیزی بهم نمی ماسه )
یا حق.

kasra_khan2003
14-03-2009, 22:53
بچه ها تو 1v1 طرف Axe داره، با چی برم جلوش؟ با چه آیتمی؟

قبلا همین player رو که axe داشت رو با دراگون برده بودم

thelastblack
15-03-2009, 12:31
میتونی shadow fiend یا traxexورداری... چرخش axe به armor ربط داره و هرچی یشتر باشه کمتر dmg میزنه... assault بری خوبه

kasra_khan2003
15-03-2009, 14:05
میتونی shadow fiend یا traxexورداری... چرخش axe به armor ربط داره و هرچی یشتر باشه کمتر dmg میزنه... assault بری خوبه

traxex یه آیتم هم میخواد که hp regain کنه! مخصوصا که 1v1 هست. چی پیشنهاد میدین؟

hate_of_girlz
16-03-2009, 08:49
traxex یه آیتم هم میخواد که hp regain کنه! مخصوصا که 1v1 هست. چی پیشنهاد میدین؟

سلام
دوست عزیز اگه مرد جنگی و توی درگیری تا آخر وای می ستی و سرعت عمل بالایی روی موس و کیبرد داری
بهتره یه Satanic (LifeSteal 25% رو براش ببندی!
که اگه بتونی یه Buriza-do kyanon (Critical 2.2x هم براش ببندی دیگه تموووز!
البته خوبی این 2 item اینه که هر دو 2 مرحله برای تکمیل شدن دارن و هر دو هم برای این hero که Agility بالایی داره بخوبی جواب گو هستند!
البته به نکته باید دقت کنی که وقتی با hero درگیر شدی باید برای life لول یکشو غیر فعال کنی و وقتی نیاز بود بتونی سریع فعالش کنی!
یکم باید توی بازی هواست جمع باشه!( بدونی کی slow کنی کی life )
به راحتی چون می تونه silence کنه axe رو بزنه!

کلا با axe مشکلی نداره!

sourena
16-03-2009, 13:37
سلام دوستان عزيز.من دنبال مپ هيرويي 2 نفره ميگردم!قديم تو گيم نت يه چند تا بود كه جلوي دروازه واميستاديم و آروم جلو ميرفتيم!از همونا ميخوام....براي . Frozen Throne

دست شما درد نكنه...

GG.Ajax
16-03-2009, 16:13
وارکرافت نام بازی‌ای رایانه‌ای از نوع بازی‌های استراتژیک و محصول کمپانی بلیزارد است. نام این بازی در فارسی به «هنر جنگ» ترجمه شده است. اين بازی تحول شگرفی را در سبک بازيهای رايانه ای بوجود آورد و نسخه اول آن در نوبه خود شاهکاری در سری بازيهای رايانه ای بود. مبارزه در دنيای وارکرفت تمام نسخه‌های این بازی از بهترین بازیهای سال و زمان خود بوده‌اند و هستند. اساس این بازی بر اساس افسانه‌های اروپایی پایه ریزی شده است. نژادها و مکانهای تخیلی از ویژگیهای این بازی است. اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۴ با عنوان Warcraft: Orcs & Humans تحت سیستم عامل داس روانه بازار شد، که در زمان خود انقلابی در زمینهٔ بازیهای استراتژیک برپا کرد. پس از موفقیت نسخه اول، شرکت بلیزارد در سال ۱۹۹۵ نسخه دوم بازی را با عنوان Warcraft II: Tides of Darkness تحت سیستم‌عامل ویندوز ۹۵ تولید کرد، که موفقیت نسخه اول را تکرار کرد. سپس در سال ۱۹۹۶، نسخه گسترش یافته Warcraft II را با عنوان Warcraft II: Beyond the Dark Portal عرضه کرد. با گسترش شبکه جهانی اینترنت، نسخه تحت شبکه جهانی این بازی نیز در سال ۱۹۹۹ با عنوان Warcraft II: Battle.net Edition روانه بازار شد. نسخه سوم Warcraft تحت عنوان Warcraft III: Reign of Chaos در سال ۲۰۰۲ تولید و عرضه شد که به موفقیت چشمگیری دست یافت و بازی سال شناخته شد. در سال ۲۰۰۳ و در پی تکمیل موفقیتهای قبلی Warcraft III: The Frozen Throne به عنوان نسخه گسترش یافته عرضه شد. این بازی یکی از مهم‌ترین بازیهای حال حاضر جهان به شمار می‌رود و در مسابقات ورزشهای الکترونیکی همواره حضور دارد و بازیکنان حرفه‌ای آن از این راه درآمد دارند. سرعت بالا در تصمیم گیری، تصمیمهای مناسب و عکس العملهای سریع استراتژیکی از عوامل مهم موفقیت در این بازی به شمار میروند. این بازی فشار فکری زیادی بر بازیکن وارد می‌کند و می‌توان آن را با ورزشی مثل شطرنج مقایسه نمود. در سال 2004 شرکت بلیزارد بازی چند نفره آنلاین (MMORPG) جهان وارکرافت (World of Warcraft) را روانه بازار کرد که تا به حال با استقبال بیش از 9 میلیون مشترک در سر تا سر جهان در سال 2006 مواجه شده است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

thelastblack
17-03-2009, 00:04
وارکرافت نام بازی‌ای رایانه‌ای از نوع بازی‌های استراتژیک و محصول کمپانی بلیزارد است. نام این بازی در فارسی به «هنر جنگ» ترجمه شده است. اين بازی تحول شگرفی را در سبک بازيهای رايانه ای بوجود آورد و نسخه اول آن در نوبه خود شاهکاری در سری بازيهای رايانه ای بود. مبارزه در دنيای وارکرفت تمام نسخه‌های این بازی از بهترین بازیهای سال و زمان خود بوده‌اند و هستند. اساس این بازی بر اساس افسانه‌های اروپایی پایه ریزی شده است. نژادها و مکانهای تخیلی از ویژگیهای این بازی است. اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۴ با عنوان Warcraft: Orcs & Humans تحت سیستم عامل داس روانه بازار شد، که در زمان خود انقلابی در زمینهٔ بازیهای استراتژیک برپا کرد. پس از موفقیت نسخه اول، شرکت بلیزارد در سال ۱۹۹۵ نسخه دوم بازی را با عنوان Warcraft II: Tides of Darkness تحت سیستم‌عامل ویندوز ۹۵ تولید کرد، که موفقیت نسخه اول را تکرار کرد. سپس در سال ۱۹۹۶، نسخه گسترش یافته Warcraft II را با عنوان Warcraft II: Beyond the Dark Portal عرضه کرد. با گسترش شبکه جهانی اینترنت، نسخه تحت شبکه جهانی این بازی نیز در سال ۱۹۹۹ با عنوان Warcraft II: Battle.net Edition روانه بازار شد. نسخه سوم Warcraft تحت عنوان Warcraft III: Reign of Chaos در سال ۲۰۰۲ تولید و عرضه شد که به موفقیت چشمگیری دست یافت و بازی سال شناخته شد. در سال ۲۰۰۳ و در پی تکمیل موفقیتهای قبلی Warcraft III: The Frozen Throne به عنوان نسخه گسترش یافته عرضه شد. این بازی یکی از مهم‌ترین بازیهای حال حاضر جهان به شمار می‌رود و در مسابقات ورزشهای الکترونیکی همواره حضور دارد و بازیکنان حرفه‌ای آن از این راه درآمد دارند. سرعت بالا در تصمیم گیری، تصمیمهای مناسب و عکس العملهای سریع استراتژیکی از عوامل مهم موفقیت در این بازی به شمار میروند. این بازی فشار فکری زیادی بر بازیکن وارد می‌کند و می‌توان آن را با ورزشی مثل شطرنج مقایسه نمود. در سال 2004 شرکت بلیزارد بازی چند نفره آنلاین (MMORPG) جهان وارکرافت (World of Warcraft) را روانه بازار کرد که تا به حال با استقبال بیش از 9 میلیون مشترک در سر تا سر جهان در سال 2006 مواجه شده است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوست عزیز عالی بود..

سلام
دوست عزیز اگه مرد جنگی و توی درگیری تا آخر وای می ستی و سرعت عمل بالایی روی موس و کیبرد داری
بهتره یه Satanic (LifeSteal 25% رو براش ببندی!
که اگه بتونی یه Buriza-do kyanon (Critical 2.2x هم براش ببندی دیگه تموووز!
البته خوبی این 2 item اینه که هر دو 2 مرحله برای تکمیل شدن دارن و هر دو هم برای این hero که Agility بالایی داره بخوبی جواب گو هستند!
البته به نکته باید دقت کنی که وقتی با hero درگیر شدی باید برای life لول یکشو غیر فعال کنی و وقتی نیاز بود بتونی سریع فعالش کنی!
یکم باید توی بازی هواست جمع باشه!( بدونی کی slow کنی کی life )
به راحتی چون می تونه silence کنه axe رو بزنه!

کلا با axe مشکلی نداره!

تایید میشه... میتونی جای satanic یه manta بری... وقتی 3 تا بشی خودتون slow میکنی دوتا دیگه مانا کم میکنن..dmg هم که زیاده دیگه 4 تا چک بدی Axe میافته...ولی حتما armor رو اول زیاد کن تا بد نخوری... vanguard یا wind walk هم خوبه اگه زیاد میترسی...

L.A.M.P.A.R.D
17-03-2009, 10:43
بچه ها من عشق azwraith (phantom lancer دارم. میشه واسم یه ریپلی ازش بزارید.

کسی جواب مارو نمیده:41::19::13:

cao-cao
17-03-2009, 11:48
کسی جواب مارو نمیده:41::19::13:

دوست من اگه ریپلی خوبی پیدا کردم حتما برات میذارم
دنبال یه بازی خوب هستم برات
راستشو بخوای من خودم زیاد با این هیرو بازی نکردم

thelastblack
18-03-2009, 02:42
میتونی تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم بری دنبال replay... احتمالا پیدا میکنی...

shahriar_669
18-03-2009, 17:46
ممنون دوست عزیز عالی بود..

تایید میشه... میتونی جای satanic یه manta بری... وقتی 3 تا بشی خودتون slow میکنی دوتا دیگه مانا کم میکنن..dmg هم که زیاده دیگه 4 تا چک بدی Axe میافته...ولی حتما armor رو اول زیاد کن تا بد نخوری... vanguard یا wind walk هم خوبه اگه زیاد میترسی...
100% تایید میشه ... monkey هم خیلی خوبه نیازی به 3 تا شدن واسه کشتن نیست یه تریپ سایلنت بیایی کمتر از 30 ثانیه افتاده:10:

katzong
18-03-2009, 18:50
دوست عزیز جلوی AXE می تونی Naix رو ورداری که خیلی راحت می زندش ..مثل آب خوردن..البته brood mother هم در بعضی نقل قولهاگفتند که می زندش

RedSpoT
18-03-2009, 18:54

من اگه پلیر در سطح خودم باشه Nevermore رو با Axe میزنم راه حلش فقط داشتن blink هستش

thelastblack
19-03-2009, 00:12
من اگه پلیر در سطح خودم باشه Nevermore رو با Axe میزنم راه حلش فقط داشتن blink هستش
درسته ولی من اید آل فکر کردم... وقتی هردو تو یه سطح item داشته باشن shadow خیلی شاخ تره..

دوست عزیز جلوی AXE می تونی Naix رو ورداری که خیلی راحت می زندش ..مثل آب خوردن..البته brood mother هم در بعضی نقل قولهاگفتند که می زندش
این هم چیز خوبیه.. میتونه راحت باشه حتی راحت تر از shadow یا traxex...

sourena
19-03-2009, 01:09
سلام دوستان عزيز.من دنبال مپ هيرويي 2 نفره ميگردم!قديم تو گيم نت يه چند تا بود كه جلوي دروازه واميستاديم و آروم جلو ميرفتيم!از همونا ميخوام....براي . Frozen throne

دست شما درد نكنه...

كسي جواب منو نداره؟

Aminboss
19-03-2009, 02:17
به نظر شما بهترین هیروی dota چیه؟
من میگم death prophet

cao-cao
19-03-2009, 10:02
به نظر شما بهترین هیروی dota چیه؟
من میگم death prophet
دوست من تو دوتا بهترین هرو وجود نداره همه هرو ها هروی مقابل دارن این قانون موفقیت دوتاس
من جلتون استلتون اساسین یا نایت استاکر یا انتی مج یا ........ وا میستم
این رمز موفقیت دوتاس:10:

sina 007
19-03-2009, 15:34
با سلام خدمت dota allstars باز های حرفه ای ... راستش من یه مشکلی دارم در رابطه با پچ 1.20c که دانلودش کردم اما
نحوه ی نصبش رو به طور کامل بلد نیستم ..... من اول این پچ رو جایی که بازی رو ریختم کپی می کنم بعد از اونجا اجراش می کنم تا نصب بشه اما وقتی می خوام برم تو بازی ارور می ده که cd بازی وجود نداره..... نمی دونم چکار کنم
چون می خوام مپ 6.58b رو بازی کنم این پچ رو دانلود کردم
خواهشا کمکم کنید با تشکر فراوان

mhrdd_ygnh
19-03-2009, 16:48
با سلام خدمت dota allstars باز های حرفه ای ... راستش من یه مشکلی دارم در رابطه با پچ 1.20c که دانلودش کردم اما
نحوه ی نصبش رو به طور کامل بلد نیستم ..... من اول این پچ رو جایی که بازی رو ریختم کپی می کنم بعد از اونجا اجراش می کنم تا نصب بشه اما وقتی می خوام برم تو بازی ارور می ده که cd بازی وجود نداره..... نمی دونم چکار کنم
چون می خوام مپ 6.58b رو بازی کنم این پچ رو دانلود کردم
خواهشا کمکم کنید با تشکر فراوان

در ابتدا وارکرافت رو نصب می کنی و بعد فایل پچ رو اجرا می کنی تا پچ نصب بشه که البته دو حالت داره:
1-اول از همون فولدری که داخلش پچ هست اجرا می کنی و پچ نصب می شه
2- پچ رو داخل فولدر کپی می کنی و بعد نصبش می کنی
گرچه حدس می زنم شما شماره 1 رو انجام دادی و حالا باید شماره 2 رو انجام بدی
و در ضمن نیازس نیست که بعد از تغییر ویندوز همه این کار ها رو انجام بدی!!!!!!

mhrdd_ygnh
19-03-2009, 16:55
بهترین هیرو دوتا هوش و ذکاوت هر بازیکنه که با توجه به تیمی که درش هست خودش رو با بقیه مچ می کنه و در مقابله با تیم مقابل از ترکیب هایی استفاده می کنه که باعث ضعف تیم مقابل و برتری هیریوی خودش بشه!!
البته یه سری هیروها هم هستن که گلد زیادی بدست میارن مثل اسنایپر و کربلیوس و جاکیرو و... که اونا باید در بستن ترکیب به دیگران کمک کنند و در دفاع از تاورها و بیس نقش اساسی رو داشته باشن!!!
البته از عکس العمل های سریع هم نباید صرف نظر کرد!!!!
گرچه که هیروهای نایت هم وجود داره! (که شبا خدا می شن و وجود حداقل یکی در یک تیم 5 نفره لازمه بهرحال نصف بازی شبه!)

cao-cao
19-03-2009, 18:12
بهترین هیرو دوتا هوش و ذکاوت هر بازیکنه که با توجه به تیمی که درش هست خودش رو با بقیه مچ می کنه و در مقابله با تیم مقابل از ترکیب هایی استفاده می کنه که باعث ضعف تیم مقابل و برتری هیریوی خودش بشه!!
البته یه سری هیروها هم هستن که گلد زیادی بدست میارن مثل اسنایپر و کربلیوس و جاکیرو و... که اونا باید در بستن ترکیب به دیگران کمک کنند و در دفاع از تاورها و بیس نقش اساسی رو داشته باشن!!!
البته از عکس العمل های سریع هم نباید صرف نظر کرد!!!!
گرچه که هیروهای نایت هم وجود داره! (که شبا خدا می شن و وجود حداقل یکی در یک تیم 5 نفره لازمه بهرحال نصف بازی شبه!)

مگه جز نایت استکر کسی دیگه هم شب روش تاثیر داره؟