PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

T-AVA_STATIC
19-05-2008, 07:39
troy ممد جان بابا گوشيم ديروز قطع شد
خطم يه طرفه شده حي اس ام اس ميدي نميتونم جوابت رو بدم

katzong
19-05-2008, 08:15
سلام
اقا تاید بخاطر لول 2 اکثر مجیکارو یا کمتر میخوره یا تایمش کمتره پس 6 سایلنسر قلابی نیست این لول تاید هست:10:

شاد باشید

درسته...لول2 تايد باعث ميشه....ولي هيچکي در مورده خنثي کردنش چيزي نگفت!!!!!!:10::10:

warlock
19-05-2008, 09:21
kasi inja ba witch doctor ashnaee dare?

warlock
19-05-2008, 09:23
ghara bod chand nafar bian dota bezanim adress ham dade bodam pas chi shod?

warlock
19-05-2008, 09:24
kal e doctor witch ba hamaton mindazam

T-AVA_STATIC
19-05-2008, 09:41
چيزي در مورد WITcH DOcTOR ميخواي بدوني ؟
هر چي ميخواي سوال كن ميگم بهت

T-AVA_STATIC
19-05-2008, 09:43
در ضمن كجا بودي اون موقع كه ما شرطي ميزديم آقاي WARloCk

warlock
19-05-2008, 09:48
هر هيرو داراي مشخصاتي است كه با توجه به شكل زير به توضيح آنها ميپردازيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hp: يا همان hit point كه با رنگ سبز و درست زير عكس هيرو قرار مي گيرد و نشان دهنده سلامتي (Health) هيرو مي باشد.

Mana: نيروي جادويي هيرو است بسياري از توانايي هاي هيروها نياز به اين نيرو دارند كه با هر بار استفاده از جادو قسمتي از آن كاسته ميشود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قدرت ضربه. خسارتي كه هيرو در هر حمله(ضربه) وارد ميكند. با رفتن روي شكل در بازي دامنه ضربه (Range) هيرو را نشان ميدهد كه در صوزت نزديك زن بودن هيرو عبارت (melee) هم نشان داده ميشود. و ضربه هاي هيرو كاهش خسارت ميشود توسط زره دفايي هيروي دشمن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زره يا همان قدرت دفايي هيرو كه با افزايش آن خسارت وارده به هيرو از ضربه ها(Attacks) جادوها(Magic&Spells) و حتي ضربه هاي محدوده اي (siege attacks) كاهش ميابد و با رفتن روي شكل در بازي درصد كاهش خسارت وارده (Damage reduction) و سرعت حركت هيرو (Move speed) نشان داده ميشود. Hero Attributes: خواص هيرو شامل سه خاصيت كلي است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مقاومت (Strength)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چابكي (Agility)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش و زيركي (Intelligence)
وبا توجه به شكل خاصيت اصلي هيرو مشخص ميشود. كه با افزايش آن damege هيرو به همان مقدار اضافه ميشود همچنين Strength رابطه مستقيم با Hit Point دارد(1Strength = 19 HP) وAgility رابطه با زره و سرعت ضربه دارد(1Agility = 1% Attack speed & 7 Agility = 1 Armor) و Intelligence مربوط به Mana ميباشد (1Intelligence = 13 Mana)

warlock
19-05-2008, 09:55
heroye takhasosi man doctor witch-e bad to migi darbarash soal konam
kheily shakhi to safheye 398 adress dadam boro bekhon bia bazi konim

katzong
19-05-2008, 12:44

بابا پرفشنالللللللللل:5::5::5::5:

حالا بگو چي ببندم واسش جلوي beast master تا LvL6 منو کنسل نکنه:31::31::31::31:

shadow of fear
19-05-2008, 14:08
:41:
aghaye warlock inja jaye kalkal kardan va shakh bazi nist

T-AVA_STATIC
19-05-2008, 15:28
پسرم ميخواي جلويه Beast Master وايسي بايد LotharAGe (WindWalk ببندي lvl6 كه زدي هايد شو
ا نتونه كنسل كنه
البته اگه اون عاقل باشه ميتونه بوك ببنده BookOfNecromancy ببنده ميتونه تو رو ببينه

بعد در ضمن اقاي شاخ من Dota رو گذاشتم كنار اگه تو منطقتون تيمه شاخ ميشناسي ازشون بپرس تيمه AVA يا همون SAVAGES رو ميشناسن يا نه احتمالا غيافه من يادشون بياد id من بده ميدونن كي هستم

T-AVA_STATIC
19-05-2008, 15:33
در ضمن شاخ بازي در نيار راستي اگه بخواي ميتونم شماره يكي رو بدم بهت سره زندگيت ميزنه باهات
09354066615 بهزاد
زنگ بزن بهش قرار بزار مياد
بگو اسمش رو من دادم مجيد static

ali_ranger22
19-05-2008, 16:29
یکی آموزش آپدیت به 1.21 b رو میزاره میخوام از 1.7 تبدیل کنم

ببینم آقایون شاخ هیچ کدومتون بلد نیستین تا کار مارو راه بندازین؟؟!:13:

<<TROY>>
19-05-2008, 16:50
salam Majid Migam Chera Javab Nemdi Bayad Be Irancell Bepeyvandi
bahbah Mibinam Ke Kal Kal Bala Gerefte Are Dash Behzad Payeye Sharti Ba Hamast..
are Bego Az Taraf Ostad ][t.r.o.y][ Omadam Bahat Mehrabon Tar Bazi Mikone
s.t.a.t.i.c Ino Bash Looooooooooooooooooooooooooooooooooool

AKASHA178
19-05-2008, 17:29
ببینم آقایون شاخ هیچ کدومتون بلد نیستین تا کار مارو راه بندازین؟؟!:13:

مربا بده بابا
اول باید PACH 1.21 رو دانلود کنی بعد انو نصب کنی بعد باید فایل NO CD رو همونجا COPY کنی بعد برو حالشو ببر البته در صفحات قبلی کاملا دوستان توضیح دادن ضمنا بنده شاخ نیستم اشتباه نشه
در آخر علت TYPE بعضی از کلمات به انگلیسی نداشتن حرف P÷ در کام÷یوتر است بنده را عفو کنید

cao-cao
19-05-2008, 18:23
هر هيرو داراي مشخصاتي است كه با توجه به شكل زير به توضيح آنها ميپردازيم.
hp: يا همان hit point كه با رنگ سبز و درست زير عكس هيرو قرار مي گيرد و نشان دهنده سلامتي (Health) هيرو مي باشد.

Mana: نيروي جادويي هيرو است بسياري از توانايي هاي هيروها نياز به اين نيرو دارند كه با هر بار استفاده از جادو قسمتي از آن كاسته ميشود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قدرت ضربه. خسارتي كه هيرو در هر حمله(ضربه) وارد ميكند. با رفتن روي شكل در بازي دامنه ضربه (Range) هيرو را نشان ميدهد كه در صوزت نزديك زن بودن هيرو عبارت (melee) هم نشان داده ميشود. و ضربه هاي هيرو كاهش خسارت ميشود توسط زره دفايي هيروي دشمن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زره يا همان قدرت دفايي هيرو كه با افزايش آن خسارت وارده به هيرو از ضربه ها(Attacks) جادوها(Magic&Spells) و حتي ضربه هاي محدوده اي (siege attacks) كاهش ميابد و با رفتن روي شكل در بازي درصد كاهش خسارت وارده (Damage reduction) و سرعت حركت هيرو (Move speed) نشان داده ميشود. Hero Attributes: خواص هيرو شامل سه خاصيت كلي است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مقاومت (Strength)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چابكي (Agility)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هوش و زيركي (Intelligence)
وبا توجه به شكل خاصيت اصلي هيرو مشخص ميشود. كه با افزايش آن damege هيرو به همان مقدار اضافه ميشود همچنين Strength رابطه مستقيم با Hit Point دارد(1Strength = 19 HP) وAgility رابطه با زره و سرعت ضربه دارد(1Agility = 1% Attack speed & 7 Agility = 1 Armor) و Intelligence مربوط به Mana ميباشد (1Intelligence = 13 Mana)

بابا خفن
لطفا موقع گذاستن مطلب منبع هم ذکر شود جزو قوانین است
فارسی فراموش نشود

cao-cao
19-05-2008, 18:27
پسرم ميخواي جلويه Beast Master وايسي بايد LotharAGe (WindWalk ببندي lvl6 كه زدي هايد شو
ا نتونه كنسل كنه
البته اگه اون عاقل باشه ميتونه بوك ببنده BookOfNecromancy ببنده ميتونه تو رو ببينه

بعد در ضمن اقاي شاخ من Dota رو گذاشتم كنار اگه تو منطقتون تيمه شاخ ميشناسي ازشون بپرس تيمه AVA يا همون SAVAGES رو ميشناسن يا نه احتمالا غيافه من يادشون بياد id من بده ميدونن كي هستم
مجید جان شما خونه خودتو کثیف نکن هر از چند گاهی یکی میاد اینجا میگه من باگمو میره بابا همه دیگه امیر ایمرتال رو میشناین که

خودتم که امید ono میلاد fe@r رو که میشناسی که
بذار خوش باشن:10:

Feri_wolf
19-05-2008, 20:40
سلام به بچه های با مرام فروم.

بعد از یک سال دوباره برگشتم

اینجا هر کی garena بازی میکنه آیدیشو برام بفرسته تل باهاش بازی کنم.

آیدی من اینه feri_wolf

فعلن بای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به وبلاگ من هم سر بزنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

T-AVA_STATIC
20-05-2008, 07:59
N1 Feri WOlf

katzong
20-05-2008, 10:25
ا نتونه كنسل كنه

بابا آقا مجيد از شما ديگه بعيده!!!!!!! درسته که هايدن ميشه ولي بازم اگه beast master شيش بزنه که روي witch doctor اثر ميکنه و خنثي مکنه شيشو:18::18::18::11::11::10::10:

katzong
20-05-2008, 10:28
راستي دوستان عزيز....من يه باگه جديد ياد گرفتم که باهاش ميتونم regeneration و ساير نظير double damage رو ور دارم بيارم زير تاورم خودم بزارم:27::21::21::21::10::10::11:

T-AVA_STATIC
20-05-2008, 11:41
katzong خشگل پسر وقتي هايد باشي طرفه روبروت ديگه نميبينت كه 6 بزنه روت كه
lvl6 Beast Master ============> sElecT TorgeT
هستش يعني بايد رو خوده هيرو يا موجودات زنده بزني lol

katzong
20-05-2008, 14:07
katzong خشگل پسر وقتي هايد باشي طرفه روبروت ديگه نميبينت كه 6 بزنه روت كه
lvl6 Beast Master ============> sElecT TorgeT
هستش يعني بايد رو خوده هيرو يا موجودات زنده بزني lol

عزيزم واسه زدن شيش beast master اگه اونو نبيني هم که مي توني از روي محل کار گذاشتن 6 اون بفهمي کجاست بعدشم چون شيش اون يک منطقه ي وسيعي !!! رو اثر داره حتي روي اونايي که غيب حستن و نميبينيشون رو هم اثر داره..شما اينو امتحان کن حتما قانع ميشيييييييي:27::27::11::11:

فقط کافي روي زمين دستور بدي

T-AVA_STATIC
20-05-2008, 15:06
پسرم تو برو امتحان كن ببين ميشه يا نه برو يه گوشه بزن رو زمين ببين ميشه يا نه

ali_ranger22
20-05-2008, 17:40
مربا بده بابا
اول باید PACH 1.21 رو دانلود کنی بعد انو نصب کنی بعد باید فایل NO CD رو همونجا COPY کنی بعد برو حالشو ببر البته در صفحات قبلی کاملا دوستان توضیح دادن ضمنا بنده شاخ نیستم اشتباه نشه
در آخر علت TYPE بعضی از کلمات به انگلیسی نداشتن حرف P÷ در کام÷یوتر است بنده را عفو کنید

من دانلود کردم قبلا ولی فایلش فیله اجرایی نیست شما یه لینک سالم از همین پچی که میگی بده دوباره دانلود کنم!

P-R-I-N-C-E
20-05-2008, 22:51
سلام
لول 3 پانچر چه کار میکنه ؟
وچرا وقتی اواتار هستی بازم بعضی از لولها روت کار میکنه مثل 6 بست مستر
ویه سوال در مورد ایتمهای orb efect چرا وقتی چین کامل رو میبندی بعد اون ایتمه که کله ابی (اسمشو نمیدونم)
همون که به همه چیت 25 تا میده میبندی بازم هرده کار میکنه هم چین و هم اهسته میکنه (من رو ریزور بستم جفتشم کار کرد؟

T-AVA_STATIC
21-05-2008, 07:47
سلام
لول 3 پانچر چه کار میکنه ؟
وچرا وقتی اواتار هستی بازم بعضی از لولها روت کار میکنه مثل 6 بست مستر
ویه سوال در مورد ایتمهای orb efect چرا وقتی چین کامل رو میبندی بعد اون ایتمه که کله ابی (اسمشو نمیدونم)
همون که به همه چیت 25 تا میده میبندی بازم هرده کار میکنه هم چین و هم اهسته میکنه (من رو ریزور بستم جفتشم کار کرد؟

اول اينكه پانچر كدومه ؟
در مورد اوتار : چون lvl6 اون هيرو هستش اگه اونم به بعشي ها نخوره كه ديگه اون هيرو رو بنداز دور ديگه (يذره مشكل ميشه بازي اگه نخوره )
بعد عم در مورد اورب افكتها اگر دقت كرده باشي همه اورب افكتها روي استت هيروها اثر ميزارن مثلاً يا آرمور مفني ميكنن يا اسلو ميكنن
اما آيتم چين يا همون ژول نير فقط ظربه ميزنه يعني كارش رو استت هيروها اثر نميزاره وقتي هم كه با اتك اسلو يا همون اسكدي ميبندي با هم كار ميكنه

katzong
21-05-2008, 08:53
اول اينكه پانچر كدومه ؟
در مورد اوتار : چون lvl6 اون هيرو هستش اگه اونم به بعشي ها نخوره كه ديگه اون هيرو رو بنداز دور ديگه (يذره مشكل ميشه بازي اگه نخوره )
بعد عم در مورد اورب افكتها اگر دقت كرده باشي همه اورب افكتها روي استت هيروها اثر ميزارن مثلاً يا آرمور مفني ميكنن يا اسلو ميكنن
اما آيتم چين يا همون ژول نير فقط ظربه ميزنه يعني كارش رو استت هيروها اثر نميزاره وقتي هم كه با اتك اسلو يا همون اسكدي ميبندي با هم كار ميكنه
پانچر ====> butcher

لول3 بوتچر جادو هايي که روت ميخوره رو ضعيف مي کنه!!!!!!!!:5::5:

P-R-I-N-C-E
21-05-2008, 09:30
مرسی
از جواباتون

T-AVA_STATIC
21-05-2008, 11:18
پانچر ====> butcher

لول3 بوتچر جادو هايي که روت ميخوره رو ضعيف مي کنه!!!!!!!!:5::5:
:18: :18: :18:
لول 3 اين هيرو علاوه بر اين كه 16% مجيك رو كمتر ميخوره بعضاي هر چند يونيت يا هيروئي كه بكشي
به استرنجت اضافه ميكنه

ali_ranger22
21-05-2008, 12:26
یه لینک برای پچ 1.21 b بدین

shadow of fear
21-05-2008, 13:10
لول 3 butcher چه کار میکنه ؟

همون طور که دوستمون آقایT-AVA_STATIC گفت لول3 butcher باعث میشه که 16% از مجیک کمتر دمیج بخوری و به ازای هر 10 یونیت یا 1 هیرو که میکشی 1.2 واحد به استرنجت اضاف میکنه
البته تو مپ 6.52 این لول با دینای کردن هم کار میکنه
و مقدار استرنجی که بهت داده رو میتونی با تایپ (fs-) مشاهده کنی
دهنم ... شد تا این همه فارسی تایپ کنم:10:

katzong
21-05-2008, 13:47
ميگم که دوستان بياين در مورده اين silencer صحبت کنيم.....چه جوري اين LvL6 اونو کنسل کنبمممممممممممممممممممممم ممم:37::4::4:
راستي من توي گوگل يه ويدئو ديدم که طرف با پرنده مي رفت از دم چشمه ي حريف ايتم مي دزديد....ولي خودم هر کاري کردم نتونستم..کسي تا حالا همچين چيزي ديده ها انجام داده!!!!!!!!!!!!

musketeer
21-05-2008, 14:18
مپش Stable نبوده صد در صد. چون پرنده تو فانتین حرف توسط آبشار کشته میشه. اگه ضد ضربه اش هم بکنید، تو فانتین تیم مقابل آنتی اتک/مجیکش از بین میره. به نظرم برای همین موضوع این قضیه رو گزاشتن که آیتم نشه دزدید. کلا فانتین یه حرمت خاصی داره!!!!!!
ولی آیتم اتک کردن زیاد دیده ام. با انواع و اقسام روشها!!

amin2000
21-05-2008, 14:32
روش های اتصال به سرور رو بگید
و
شما داخل کدوم سرور بازی میکنید

T-AVA_STATIC
21-05-2008, 14:53
ميگم که دوستان بياين در مورده اين silencer صحبت کنيم.....چه جوري اين LvL6 اونو کنسل کنبمممممممممممممممممممممم ممم:37::4::4:
راستي من توي گوگل يه ويدئو ديدم که طرف با پرنده مي رفت از دم چشمه ي حريف ايتم مي دزديد....ولي خودم هر کاري کردم نتونستم..کسي تا حالا همچين چيزي ديده ها انجام داده!!!!!!!!!!!!

در مورد آيتم دزيدن كاري نداره امتحان كني ميشه (ولي نونه بازوتو بخور زشته )

در مورد سايلنسر هم اگر تيمي كه روبروش بازي ميكنه حرفه اي باشه
به راحتي ميتونه كنسلش كنه Cyclone - lvl6 doom و.......

بريد ريپلي هاي جديد كه تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mymym.com هستش رو ببينيد مخصوصاً بازي MYM Vs Mouz

cao-cao
21-05-2008, 19:38
سلام
مجید جان من یه چند تا از ریپلیای این تیم رو دیدم به نظر من نکته شاخص بازی این تیم تیم ورک هست که معلومه خیلی با هم بازی کردن هم از gang کردنشون معلومه هم hero pickکردنشون
جون هیچ کس دنبال هرو کیل نیست همه در خدمت تیم هستن وگر نه خودت که بهتر میدونی تو دوتا solo زیاد مهم نیست تو ایران خیلی بازی ها بوده soloبازای خوبی بودن ولی بازیو باختن

nawid
21-05-2008, 21:27

آره ولي ديگه نمي توني خودم تو 6.43
اين كارو كردم با رفيقاي جوجو LOL

signul.online
21-05-2008, 23:00
روش های اتصال به سرور رو بگید
و
شما داخل کدوم سرور بازی میکنید
شما می تونید با تاپیک زیر برید :

signul.online
21-05-2008, 23:05
سلام
مجید جان من یه چند تا از ریپلیای این تیم رو دیدم به نظر من نکته شاخص بازی این تیم تیم ورک هست که معلومه خیلی با هم بازی کردن هم از gang کردنشون معلومه هم hero pickکردنشون
جون هیچ کس دنبال هرو کیل نیست همه در خدمت تیم هستن وگر نه خودت که بهتر میدونی تو دوتا solo زیاد مهم نیست تو ایران خیلی بازی ها بوده soloبازای خوبی بودن ولی بازیو باختن
با حرفت کاملا موافقم !!
ما وقتی با گیم نت های دیگه بازی می کنیم !! فقط دنبال کشتن هیرو هستند !! و Kill اونا آخر بازی خیلی هم زیاده
ولی به دلیل یه سری مسایل راحت آخر بازی بی بازند !!! :8:
__________________________________________________ ______
اون دوستی که می خواست رپلی شو نگاه کنم ... باید بگم شرمنده !!
هنوز وقت نکردم !! ولی سعی میشه !!:40:
:10:

signul.online
21-05-2008, 23:10
یه لینک برای پچ 1.21 b بدین
همه چیز این جا هست !!!

اینم پچ ( آخرین ها هم اینجا میاد ) :

ali_ranger22
22-05-2008, 14:07
همه چیز این جا هست !!!

اینم پچ ( آخرین ها هم اینجا میاد ) :

ممنون چه عجب یکی کار مارو راه انداخت!

signul.online
23-05-2008, 10:04
دوست عزیز ®ângê® !!!
خواهش می کنم !! اگر من اینجا کارتو راه نندارم کی راه بندازه ؟؟!!

شوخی کردم ... D: ... موفق باشی !!
تو هم خوب بازی کردی و می تونستی بهتر از این ها بازی کنی !!
چرا همتون سنگه یاشا می بندین !! D:
تو هم اگر چیزایی مثله آرمور منفی می بستی همه رو می کشتی !!
تازه داشتین 6.48 بازی می کردین !! اگر بدونی کاپیتان تو این مپ چقدر قویه !!
از لول 6 هم کم استفاده می کردی من با هر کس بازی کردم تا 6 آماده می شد می زد !!
خلاصه که خیلی جای پیشرفت داری و اگر بازم رپلی داشتی بذار در ضمن دوستات یه کم نوب بودن به غیر Razor !!
موفق باشی !!

mhrdd_ygnh
23-05-2008, 21:28
سلام
هیرو من جاکیرو (دراگونه) من همیشه ترکیب preservence & booster & boot of travel براش میبندم خیلی خدا میشه
اگه کسی ترکیب بهتری سراغ داره مارو بی نصیب نذاره
ممنون

T-AVA_STATIC
24-05-2008, 07:36
Cao Cao
موافقم با حرفت بدي كلنهاي ايران اينه كه خيلي زود ديس من ميشن
كلن ما هم از مسابقات شهرداري ديس من شد اگر تا امروز همون بچه ها بوديم اطمينان داشتم كه ما علان جاي تيمه ReBorn اول بوديم

toliveistodie
24-05-2008, 11:23
به احتمال زیاد شما دیگه مد lm رو بازی نمیکنید و دیگه XL بازی میکنید .
در مورد ترکیب هایی که بر میدارید بگید.

katzong
24-05-2008, 14:59

:9::9::9:lm ديگه چيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cao-cao
24-05-2008, 19:37
سلام
دیگه تو تمام مسابقات apبازی میشه ولی با هرو پیک قبلی

:9::9::9:lm ديگه چيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لیگ مود

مجید جان کاملا موافقم
اگه دیده باشی تو کلن ما هم این اتفاق افتاد تو مسابقات شهر داری marsillfox کاپیتان بود که اونقدر هماهنگ بازی میکردن ولی الان دو تا از بهترینا رفتن از تو کلن بیرون marsillfox & imortall
کلن از هم پاشید و همه دنبال هرو کیلن

HPPT
24-05-2008, 19:52
سلام
لول 1 draw ranger رو با چی می شه خنثی کرد؟؟؟؟

leXand
24-05-2008, 21:14
و باز اومدم
سلا م به همه مخصوصا o
tava static va caoca
اول اینکه مجیدجان بابا برا چی دوتا رو گذاشتی کنار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟منو که یادته؟؟؟؟
دوم یه چیزه عجیب سهراب جان اسم استارایکس کو ش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوم این reborn کدوم تیمه؟؟؟؟ یچه های کجان؟؟؟؟

yasser1680
25-05-2008, 00:00
مود انتخاب هرو به صورت غیر راندوم(هرو تیم 2 رو خودم انتخاب کنم.) برای رقیب در حالت تک نفره و در مپهای مختلف چیه؟ مثلا 6.52

البته یکیش رو میدونم که pe - هست ولی تو بعضی مپ ها کار نمیکنه!

T-AVA_STATIC
25-05-2008, 08:03
و باز اومدم
سلا م به همه مخصوصا o
tava static va caoca
اول اینکه مجیدجان بابا برا چی دوتا رو گذاشتی کنار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟منو که یادته؟؟؟؟
دوم یه چیزه عجیب سهراب جان اسم استارایکس کو ش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوم این reborn کدوم تیمه؟؟؟؟ یچه های کجان؟؟؟؟

سلام اگه اشتباه نكنم اسمت مجيد بود :40:

اول اينكه چرا گذاشتم كمار دوتا رو كاملا شخصي بود :20:
بعدش هم اينكه استار ايكس حذف شد
سوم اينكه اين تيمي كه اول شد همون بچه هاي Spot هستن . تو هم ديديشون اما شايد يادت نياد

بعدش هم يه خبر از ايران قراره كه يه تيمه منتخب بره نه بچه هاي Reborn

گلچيني از بچه هاي ايران كه ميتونن پاسپورت و بليط رو به خرج خودشون بخرن ميرن
چون كه ايران اولين سري هستش كه ميره فرانسه ميخوان يه تيمه منتخب بفرستن تا آبرويه ايراني ها رو حفظ كنن

warlock
25-05-2008, 12:08
niazi be dava nist bacheha man az taraf khodam az shoma age bi ehterami shode mazerat mikha
( chera mizandid)
darzemn hazeram bahaton bazi konam

warlock
25-05-2008, 12:18
darzemn baraye witch doctor darbarabare lvl6 rexxar baiad anti stam ya hamoon linkh bast va ya avatar bast albate avatar ro ziad motmaen nistam vali age hiden bashi vaghti 6 mikoni rexxar mitoone root 6 bezane.
darzemn man shakh nistam goftam ke 8 mahe dota bazi mikonam

warlock
25-05-2008, 12:20
vali dorogh nagoftam ke doctor witch hero takhasosim hast harvaght baraye mosabeghe mirim man witch doctor ya viper bar midaram

warlock
25-05-2008, 12:24
harfe akhar: kasi esme black - mafia - fomas -wolf - alex - hector
be goshesh khorde
va man ham (-w-o-t-e-) hastam albate ghablan hector bodam vali didam esme khazie bikhialesh shodam

T-AVA_STATIC
25-05-2008, 14:59
واله اسمه هكتور خورده بگوشم يكي داشتيم تو گيم نتمون آي ديش هكتور بود

warlock
25-05-2008, 16:39
esme gameneteton chie???????/s

warlock
25-05-2008, 16:42
ye soal????????????/s
to multip. behtare aval armor manfi bebandi ya 6ghavikon baraye doctor witch? ma hamishe sare item bastan dava darim?/
age to bastan item rahnamaeem konid mamnoon misham

<<TROY>>
25-05-2008, 17:09
Majid Behzadina Raftan????

signul.online
25-05-2008, 23:26

Tiny And ... ??? Friends

signul.online
25-05-2008, 23:29

signul.online
25-05-2008, 23:30

signul.online
25-05-2008, 23:39

signul.online
25-05-2008, 23:48
شرمنده اگر عکس ها زشت و .. هست !!
تاپیک خیلی وقته هیچ خبری نیست گفتم یه کم به هم ریخته بشه !!!!
این عکس آخری هم خیلی رفت سمت چپ دیگه ویرایشش از دستم خارج شد !
شاید این جا جاش نباشه !! ولی سعی می کنم یه تاپیک بزنم برای این عکس ها !!
آخه این جا همش بحث مسابقات و .. از این چیزاست !!
روز و شب خوش همگی

yasser1680
26-05-2008, 00:04
مطمینید اینجا تاپیک دوتا هست؟

warlock
26-05-2008, 07:08
soal kardan ke eibi nadare katzong jan man faghat khastam nazare baghie dota bazharo darbare item bastan bedoonam

warlock
26-05-2008, 07:29
rasti mikhastam az herfeehaye in jam soal konam baraye geomancer che itemhaee baiad bast

warlock
26-05-2008, 07:53
be nazar shoma match ____> earthshaker - morphiling - stone gaint
to bazi 3 v 3 khobe???? ya na

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 07:54
Warlock جان آيتمائي كه ميبندي هيچكدوم گروهي نيست (آرمور منفي) جان من ديگه اين آيتم رو نبندي براش

اول از همه هود ببند چون Doctor مجيك خوردنش حرف نداره
بعد اگه تونستي سپتر(يا همون 6 قوي كن ) ببند
البته قبل از سپتر بايد Dagger داشته باشي چون خيلي لازمت ميشه
بعد هم
سعي كن هكس ببند
اينا آيتمايه خوبيه
اسمه كدوم گيم نت رو ميخواي كه من كلنش باشم ؟؟؟
من با كلنم جزء اين گيم نتها بودم :
1- isatis
2- cyrax
3- madnet
4- silkway
اينا گيم نتهائي بودن كه من توشون بازي كردم همراه كلن خودم

warlock
26-05-2008, 08:05
ba 6ghavi kon va hood of defense movafegham vali be nazare man vaghti lvl 3 witch roye hero moghabel bashe baiad attack ghavi dashte bashi ta damage bishtari bokhore bara hamin migam armor manfi

warlock
26-05-2008, 08:33
man khodam fekr mikonam bara geomancer aval baiad ye shenel bebandi(Vladmir's Offering)bad ham ye Manta Style va bad ham ye albate ghabl az on mishe Mekansm ham bast va Sange and
Yashabehtarin item haeye ke mishe barash bast.man bishtar be tartib zir item mibandam barash
=======>
Assault Cuirass-Guinsoo's Scythe of Vyse-Manta Style-Mekansm-Vladmir's Offering-Power Treads
<=======
pa chobi-shenel-mekans-tabar ye labe-tarkib hyperstone
albate dota bazha kheili kam va shaiad aslan ba in hero ke be nazare man joze behtarin hast bazi nemikonan. chon bazi ba in hero niaz be tamarkoz va control bala dare

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 09:53
lol
warlock اتفاقاً خيلي دلشون ميخواد كه با اين هيرو بازي كنن اما اين هيرو
غير قانوني هستش تو مسابقات پس لزومي نداره كه باهاش بازي كنن
خيلي هيرويه قوي هستش

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 09:55
ممد Troy امرزو خطم قطع شد بهزادينا رو نميدونم كجا هستن
اما آخرين سري كه ديدمشون ميرن گيم نت تي يام
تو شهرك وليعصر خيابان بخيال هستش
ميخواي برو اونجا سر بزن شايد پيداشون كردي

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 09:59
بعدش هم اوني براي Specter آيتم بستي
در مورد آيتمات :
فكر نميكنم كه اين هيرو سنج و ياشا لازم داشته باشه
آيتماي اين هيرو اول از همه پول سيو ميدي براي راديانس
بعد از راديانس Power tread
بعد Manta Style يا هارت مطمعن باش هيچ هيروئي تو مپ نميتونه اتك به اتك بزنت

musketeer
26-05-2008, 10:31
albate dota bazha kheili kam va shaiad aslan ba in hero ke be nazare man joze behtarin hast bazi nemikonan. chon bazi ba in hero niaz be tamarkoz va control bala dare
کی میگه؟! خیلی هم همه میشناسنش و باهاش بازی میکنن. فقط تو مسابقات حذف میشه و به همین خاطره که زیاد تو تمرین 5به5 برنمیدارن. ولی اگه یکی شاخ بازی دربیاره(!) معمولا با ژئومنسر حالشو میگیرن

warlock
26-05-2008, 11:00
در مورد آيتمات :
فكر نميكنم كه اين هيرو سنج و ياشا لازم داشته باشه
آيتماي اين هيرو اول از همه پول سيو ميدي براي راديانس
بعد از راديانس Power tread
بعد Manta Style يا هارت مطمعن باش هيچ هيروئي تو مپ نميتونه اتك به اتك بزنت
sange and yasha ro shaiad nakhad vali motmaenan shenel mikhad va ya mekanz

warlock
26-05-2008, 11:03
darzemn man nagoftam hero badie goftam ke aksar dota bazha ono bar nemidaran hala be har dalili

warlock
26-05-2008, 11:08
kasi midone lvl 1 warlock chekari anjam mide man harvaght ba in hero bazi mikonam lvl 1 va lvl 3 ro bad az hame midam

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 11:36
لول 1 اين هيرو Fatal Bonds
اين لول به 5 تا يونيت يا هيرو در كنار هم يه خطي ميكشه كه اين خط باعث ميشه
20% دميجي كه ميزني به يه يونيت يا هيرو اگه جزء اون خط باشه(لول بهش خورده باشه )
بين اون 4 تا ديگه دميج پخش ميشه (يعني هر چقدر به اون يونيت و يا هيرو بزني به بقيه هم دميج ميخورن )
نكتيه تا موقعي كه اون لول 1 روشون باشه يكي رو بزني بقيه هم دميج ميخورن ok

((((((( در ضمن من نگوفتم ولادمير Vlademir آيتم بدي هستش گفتم سنج وياشا خوب نيست براش ) ))))))

AKASHA178
26-05-2008, 11:41
شرمنده اگر عکس ها زشت و .. هست !!
تاپیک خیلی وقته هیچ خبری نیست گفتم یه کم به هم ریخته بشه !!!!
این عکس آخری هم خیلی رفت سمت چپ دیگه ویرایشش از دستم خارج شد !
شاید این جا جاش نباشه !! ولی سعی می کنم یه تاپیک بزنم برای این عکس ها !!
آخه این جا همش بحث مسابقات و .. از این چیزاست !!
روز و شب خوش همگی

لطفا از این به بعد همه رو تو یه post بده:41: برا عکسا هم لینکشو بزار جانم:19:

AKASHA178
26-05-2008, 11:43
soal kardan ke eibi nadare katzong jan man faghat khastam nazare baghie dota bazharo darbare item bastan bedoonam

لطفا فارسی بنویسید اینجا چه خبره؟
قوانین انجمن رو رعایت کنید:41:

T-AVA_STATIC
26-05-2008, 12:20
sms فارسي 8 تومان sms انگليسي 22 تومان :31:
آقا فارسي بنويس اينجا هم ديگه

behexen
26-05-2008, 19:04
کسی می تونه تموم چیز های تو شاپ ها رو که به درد بخورن توضیح بده و این که هر کدوم به چه درد می خورن و طریقه ی مخولط کردنشون رو مرسی

warlock
26-05-2008, 21:05
sorry! man modati ba windowsam moshkel daram farsi neminvise ye chand vaght tahamol konid plz

Grisly
26-05-2008, 22:50
مگه هیرویی هست که تو مسابقات غیر قانونی باشه

T-AVA_STATIC
27-05-2008, 08:12
مگه هیرویی هست که تو مسابقات غیر قانونی باشه

بله هستش
اول از همه اگر شما موده LM يا XL بزني
ميبيني چندتا هيرو حذف ميشه از تاورنها اونا غير قانوني هستش
البته بجزء اونا BrestelBack هم حذف هستش

warlock
27-05-2008, 12:32
inam ye ax ke tosh nahve bastan item ro neshoon mide baraye doste azizemoon.bebakhshid ye kam sizesh bozorge!!!!!linkesh ham ziresh neveshtam

warlock
27-05-2008, 12:45
درباره Nerubian Weaver یه سوال! میخوام برام ترکیب هایی که میشه براش بست رو بگید؟
مثلا من براش سبز و کریستالیس میبندم!شما چی پیشنهاد میکنید؟
در ضمن اگه کسی میدونه کمک کنه و بگه با چه هیرویی میشه جلوش وایساد؟

warlock
27-05-2008, 12:56
راستی در مورد lvl 3 این هیرو (Nerubian Weaver) که Orb Effect هست اگه براش آرمور منفی (Stygian Desolator) ببندی دیگه lvl 3 هیرو کار نمیکنه؟؟؟؟

warlock
27-05-2008, 13:03
یه چیز دیگه اگه جلویه این هیرو Gem of True Sight بخری!وقتی که هیدن میشه اتکش کنی بازم اتکها block میشه؟

T-AVA_STATIC
27-05-2008, 14:18
در مورد لول Geminate Attack بايد بگم هركي براي اين هيرو آرمور منفي ميره كاملاً آدم ......
هستش
اين لول يكي از بهترين لولهائي كه من دوستش دارم بجاي اون آرمور منفي كه ميخواد بره اول راديانس بره بعد ْآيتماي كلفت جمع كنه ببينه چي ميشه
بعد هم بايد بگم بجاي ژم كه داري ميخري آيتماتو كامل كن بهتره

musketeer
27-05-2008, 14:39
اصلا جلوی Neruubian خریدن gem اشتباهه. گیرم که دیدیش... که چی؟ میخوای MS اش رو چی کار کنی؟! معمولا تو پوزیشن جلوش Doom میرن

warlock
27-05-2008, 16:22
بازم اگه ببینیش حداقل میتونه اتکش کنی در ضمن ms هیرو فقط موقع در رفتن به دردش میخوره!
در مورد ایتم هم راجع به سبز و کریستالیس چی میگی؟

warlock
27-05-2008, 16:32
یعنی اگه کسی ارمور منفی ببنده دیگه lvl 3 ش کار نمیکنه؟

signul.online
27-05-2008, 18:41
Games Services announced today the list of the selected international males and females’
champions for the upcoming ESWC Masters which is set to take place during the Paris Gaming Show, July 4-6, 2008.

The ESWC Masters will host 6 international tournaments which will gather
more than 300 players coming from over 20 countries and 5 continents.
Stakes will be high in Paris as champions will compete to win their qualifying slots for the
ESWC Grand Final organised during the NVISION in San Jose
(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
, but also for an overall prize-money of 65,000 US$.

The selections were made among hundreds of applications sent to the ESWC
Organizing Committee, according to various criteria such as: level and achievements,
the international diversity of the attendees, and the national opportunities champions
have to qualify for the ESWC Grand Final. The other French champions
which will take part in the ESWC Masters will be announced on June 4 according
to the ESWC French rankings
(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید).

For Defense of the Ancients:

(Tournament gathering 12 teams: 2 French teams + 10 International teams)

* Ehome (China)
* Evil Geniuses (U.S.A.)
* Meet Your Makers (Denmark)
* Mousesports (Sweden)
* Plusfortysix (Denmark)
* PMs clan (U.S.A.)
* Reborn (Iran)
* SK Gaming (Sweden)
* Storm Games Clan (Slovakia)
* The Elder Gods (Romania)

Please visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for more details.

Here are the rules and regulations: ftp://ftp.eswc.com/regulations/2008/preli..._REGULATION.pdf (ftp://ftp.eswc.com/regulations/2008/preliminaries/documents/
ESWC2008_DOTA_REGULATION.pdf)

musketeer
27-05-2008, 19:15
ms هیرو فقط موقع در رفتن به دردش میخوره!
این دیگه از اون حرفا بود!! اولا که نروبین ویور بیشترین کاربرد ویندش به خاطر دنبال کردنه. دوما، اصلا تو فکر کن هیچ وقت نمیخوای هیرو دنبال کنی. مگه موقع در رفتن بده که ms ات بالا باشه. هر جوری در نظر بگیری گم فایده ای نداره. (خودت یکم فکر کن) بهترین کار سایلنس کردنشه.

ر مورد ایتم هم راجع به سبز و کریستالیس چی میگی؟
باترفلای که هیچ مشکلی نداره. به خاطر دابل اتکش خیلی هم خوبه. ولی چرا کریستالایز؟! اگه کریتیکال میخوای چرا کاملش نمیکنی؟! (2.2x ) این آیتمت مثل پرسورنس میمونه که دیده ام بعضی ها تا آخر بازی نگه میدارن!! lol

musketeer
27-05-2008, 19:18
یعنی اگه کسی ارمور منفی ببنده دیگه lvl 3 ش کار نمیکنه؟
حالا یه سوال اساسی:
چرا خودت امتحان نمیکنی؟! هر سوالی که داری یراست نیا اینجا یا از دوستات بپرس. یک بار بشین خودت امتحان کن. (تو مپ استیبل) البته ببخشید میگم ها. یوقت ناراحت نشی. من واسه خودت میگم. چون اینجوری بهتر یاد میگیری. وگرنه واسه من که فرقی نمیکنه بپرسی یا نه! یا جواب میدم یا جواب نمیدم!! ولی رو حرفم فکر کن.

warlock
27-05-2008, 21:16
من اول و آخرش خودم امتحان میکنم و این که اینقدر سوال مطرح میکنم برا بالا رفتن سطح تاپیکمون و اینکه دیگران هم یه چیزی یاد بگیرن و کلا آموزشه. اگه شما ناراحت میشین من دیگه سوال نمیکنم!؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب دوستان کسی نیست بخواد دوتا بازی کنه!؟تویه gg_client آیدیم: akiwarlock

T-AVA_STATIC
28-05-2008, 07:59
سوال كردن عيب نيست
در مورد اين هيرو بايد بگم كه براي بار دوم ميگم ژم نخر بجاش آيتم كامل كن اگه گفتي چرا ؟
چون وقتي هايد هستش كه كاريش نميتوني كني حد اقل آيتم ببند وقتي از هايد در مياد يه كاري كرده باشي
بعد هم بايد بگم ms يه هيرو دليل بر در رفتنش نيست اگه روبروئيت درست بازي كنه ميتونه بزنش با همون سرعتي كه داره
در ضمن جلويه اين هيرو سعي كن هيروهايه Illosion يعني هيروئي كه چند تا ميشه برداري
مثل ChaosNight
مطمعن باش باهاش خوب بازي كني 4تا اتكت ميشه

-MRG
28-05-2008, 09:09
اصلا جلوی Neruubian خریدن gem اشتباهه. گیرم که دیدیش... که چی؟ میخوای MS اش رو چی کار کنی؟! معمولا تو پوزیشن جلوش Doom میرن
جلوش اکس بردار روش لول بنداز 1 در میون فکوس و چرخشو بگیر
هر وقت روش لول لنداختی خواست از زیر پات رد بشه کنار یونیتا فوکوس کن
2بار بچرخی با لولت میمیره

warlock
28-05-2008, 10:13
آیتم های پیشنهادی برای Treant Protector از دوست عزیزم آرمین:
البته این آیتم ها رو تو بازی گروهی پیشنهاد نمیکنم.
منظورم آیتم Divine Rapier و آیتم Necronomicon به جای این دوتا آیتم تو بازی گروهی باید اول Refresher Orb بست. ولی آیتم های Heart of Tarrasque و Radiance و حتی Battle Fury از آیتم های خوبی هستن که میشه براش بست.

warlock
28-05-2008, 10:30
این آخرین سوالیه که میپرسم!میخوام برام درباره ی آیتمArmlet of Mordiggian
وآیتمShiva's Guardیه توضیحی بدین که به چه دردی میخورن و برای چه هیروهایی باید بست؟

warlock
28-05-2008, 11:09
نام هیرو: Troll Warlord

این ایتم ها رو برای این هیرو تو بازی های ۱ به ۱ ببندید.

shadow of fear
28-05-2008, 12:25
این آخرین سوالیه که میپرسم!میخوام برام درباره ی آیتمArmlet of Mordiggian
وآیتمShiva's Guardیه توضیحی بدین که به چه دردی میخورن و برای چه هیروهایی باید بست؟
چرا آخرين سوال:41::18: اصلا اين جا فقط جاي سوال كردنه

shadow of fear
28-05-2008, 12:25
اگه كسي اينجا سوال نكنه پس كجا سوال كنه

warlock
28-05-2008, 12:34
آخه بعضی از دوستامون از اینکه من سوال میپرسم ناراحت شدن منم دیگه سوال نمیپرسم. برای اینکه به نظر دیگران باید احترام گذاشت!
ومن هم تابع جمع هستم!

shadow of fear
28-05-2008, 12:58
آخه بعضی از دوستامون از اینکه من سوال میپرسم ناراحت شدن منم دیگه سوال نمیپرسم. برای اینکه به نظر دیگران باید احترام گذاشت!
ومن هم تابع جمع هستم!
حالا ناراحت نشو ديگه
در ضمن اون نظر يه نفره نه همه :10:

musketeer
28-05-2008, 13:39
اگه شما ناراحت میشین من دیگه سوال نمیکنم!؟

سوال كردن عيب نيست

آخه بعضی از دوستامون از اینکه من سوال میپرسم ناراحت شدن
بابا من کی گفتم سوال نپرس. نه. بگو کی گفتم؟! اصلا مگه به حرف منه؟! من کی باشم اصلا. همونجا 200 بار گفتم یوقت ناراحت نشی. یکم جنبه ی انتقاد پذیری داشته باش!!!! lol
من فقط گفتم اگه سوالت راجع به اینه که مثلا فلان لول فلان هیرو با فلان آیتم ارب افکته یا نه، خودت هم یه تست بکن. بعد بیا نتیجشو بگو. چون اینجوری هم بقیه یاد میگیرن، هم خودت شخصا تجربه میکنی و بهتر یاد میگیری. حالا این کجاش یعنی اصلا سوال نپرس؟! مثلا فکر میکنی اگه خودم یا اینهمه از بچه ها که استاد ما هستن، اینقدر بلدن از کسی تا حالا سوال نپرسیدن؟!!!!! آقا شما سوال بپرس. اصلا اگه ناراحت شدی من 1000 بار معذرت میخوام.

جلوش اکس بردار روش لول بنداز 1 در میون فکوس و چرخشو بگیر
هر وقت روش لول لنداختی خواست از زیر پات رد بشه کنار یونیتا فوکوس کن
2بار بچرخی با لولت میمیره
این روش خیلی باحال بود. تا حالا نه دیده بودم و نه شنیده بودم و نه به فکر م رسیده بود!
ولی از اون بهتر بانتی هانتره! که خوب البته به شدت ضد نروبین ویوره. چون هیچ کدوم از لولای نروبین دیگه کارساز نیست. اگه بانتی روش 6 بندازه، میاد تو sight و خود بانتی هم که ویند داره و راحت میرسه بهش.

musketeer
28-05-2008, 13:42
راستی، آیتمایی که واسه ترول گفتی خوبن. ولی جای چین خیلی خالیه! اصلا چین واسه ترول یه جوبی میده که واسه رزور نمیده!! کلا هیروهایی که خیلی فست هستن چین خیلی باحالشون میکنه! chain رو برای بیشتر اگیلهای فست میبندن.

T-AVA_STATIC
28-05-2008, 14:54
آيتمات خوبه اما من با بش مشكل دارم (نه اينكه آيتم بدي باشه)
من خوشم نمياد تا به حال هم فكر نكم تو اين چند سالي كه Dota بازي كردم بش رفته باشم
بجاي بش من چيزاي ديگه ميرم از جمله همون ژولنير

musketeer
28-05-2008, 15:06
فکر نکنم بش بد باشه. ولی برای ترول دو تا بش یکم عجیبه. چون با یه بش هم با اون اتک اسپیدی که ترول داره، طرف از بش در نمی آد. مثل فیسلس که بدون بش هم با ماسک آف مدنس همینجوری میشه. ولی جلنیر بعترین آیتم تروله و با توجه به اینکه Millstrom خیلی راحت و خرد خرد بسته میشه معمولا اولین آیتمه.
حالا که اینو گفتم یه بحث راه بندازم!
فکر کنید ووید فول آیتم و ترول هم فول آیتم. کدوم میزنن؟!

shadow of fear
28-05-2008, 15:08
Shiva`s Guard
این آیتم 30 واحد به Intelligence و 15واحد به armor شما اضافه میکنه و 25% از attack speed دشمنان اطراف شما کم میکنه و با اکتیو کردن اون 200 دمیج به دشمنان در رنج تقریبی 600 وارد میشه و 40% از movement speed اونا برای 4 ثانیه کم میشه

shadow of fear
28-05-2008, 15:23
Armlet of Mordiggian

این آیتم 9 واحد به دمیج و 15% به attack speed و 5 واحد به armor اضاف میکنه در ضمن 3hp regen میده
با اکتیو کردن اون 25واحد به استرنج 40 واحد به دمیج و 25% attack speed و 5 armor اضافه میشه و 3hp regen هم سر جاشه ولی 30hp regen از شما کم میکنه
در ضمن این آیتم برای geomancer کار نمیکنه

shadow of fear
28-05-2008, 15:34
برای troll یه بش کافیه
کریتیکال و مانکی هم خیلی واسش خوبن و به نظر من چون هم satanic و هم chain اربن من satanicc رو ترجیح میدم

shadow of fear
28-05-2008, 15:39
فکر کنید ووید فول آیتم و ترول هم فول آیتم. کدوم میزنن؟

معلومه ووید راحت ترول رو میزنه اگه قبل از اینکه ترول 2 شو رو ووید بندازه ووید 6 کنه دیگه کار ترول رو تموم شده باید دونست

musketeer
28-05-2008, 16:03
اگه قبل از اینکه ترول 2 شو رو ووید بندازه ووید 6 کنه دیگه کار ترول رو تموم شده باید دونستمنظورت اینه که ترول شیشش رو روشن کنه؟! من هم نظرم همینه. چون ووید میتونه بپره (!) رو ترول و چترشو وا کنه (کرنوسفر!) و هونجا بکشدش. حتی اگه تا کرنو تموم شه، ترول نمیره چون از بش در نمیآد نمیتونه کاری کنه و باز هم میمیره.
ولی بعضی ها واسه ترول بش میبندن و ویند. بعد ویند میکنن میرن کنار ووید. شیش میکنن و شروع میکنن اتک کردن. معمولا کارسازه. ولی اگه چشم بصیرت(!) بکاره یا گم داشته باشه دیگه فکر نکنم ترول کاری بتونه بکنه
ویرایش:
البته حرف شما خیلی درسته. ووید ممکنه بش ها رو میس بده اگه میس ترول روش باشه. یک مقداری به شانس هم بستگی داره. مثل اسپکتر که یکی از بچه ها هر وقت بر میداره اشک همه رو با بلاکاش در میآره!!!!!

warlock
28-05-2008, 23:24
حالا دیگه اینقدر هم منو لوس نکنید ما مخلص شما هم هستیم!
در ضمن درباره faceless و troll به نظر من هر کدوم که بازیکنشون سرعت عمل بیشتری داشته باشه میزنه! troll اگه lvl 2 رو بندازه میزنه و اگه نندازه میخوره! البته بدون lvl 2 اگه دوتا باترفلای ببنده هم شانس زدن داره!
بازم به نسبت کمتر!؟

warlock
28-05-2008, 23:46
به نظر شما faceless میزنه یا beastmaster هر دو فول آیتم!؟
و از همه اینا گذشته بین razor و viper کدوم میزنه!؟من با یکی از بچه ها سر این هیروها شرط بستیم!
تا حالا سه بار بازی کردیم!من viper هستم!و دو بار باختم و یه بار بردم!؟ البته تو بازی اول من یه اشتباه بچگانه داشتم که باعث شد کل بازی رو واگذار کنم و اون این بود که برای خرید Monkey King Bar چون پچ عوض شده بود من به جای Quarterstaff آیتم Javelin رو خریدم!؟؟؟؟البته قبل از اون من بارفلای رو بسته بودم!؟

warlock
28-05-2008, 23:56
آقای STATIC بهتونتبریک میگم! تو GG-Client بودم XeS خبرشو بهم داد!

musketeer
29-05-2008, 07:25
حالا دیگه اینقدر هم منو لوس نکنید ما مخلص شما هم هستیم!
در ضمن درباره faceless و troll به نظر من هر کدوم که بازیکنشون سرعت عمل بیشتری داشته باشه میزنه! troll اگه lvl 2 رو بندازه میزنه و اگه نندازه میخوره! البته بدون lvl 2 اگه دوتا باترفلای ببنده هم شانس زدن داره!
بازم به نسبت کمتر!؟
ما چمنتیم (چاکر، مخلص، نوکر!!!!)
در مورد ترول-ووید هم صحبتهای شما تایید میشه.

به نظر شما faceless میزنه یا beastmaster هر دو فول آیتم!؟
اتفاقا یکی از بهترین سوالهاییه که شنیدم. دو تا هیرو که 6 هاشون رو کاری نمیشه کرد! به شدت فست میشن و یکیشون شل میکنه ویکی دیگه بش داره! به نظرم ووید باید بزنه! ببین ووید فول آیتم فکر کنم فقط تینی رو راحت نزنه! وگرنه باید همه رو بزنه!

و از همه اینا گذشته بین razor و viper کدوم میزنه!؟
این دیگه خیلی تابلوئه. وایپر از روی رزور رد میشه! اصلا فکر نکنم بحثی باشه. شما هم همونطور که گفتید، با یک سوتی باختید. وگرنه میبردید بازی رو. از اول بازی وایپر باید سیخ کنه رو رزور! با C تف بندازه روش. دقت کنید، مهم اینه که با C تف بندازید. نه با اتک. چون اینجوری هم رنجش 800 هست و هم یونیتای اون نمیان شما رو بزنن.اصلا رزور اول بازی نباید بتونه بیاد جلو! آخر بازی هم نباید آیتمی داشته باشه. ولی اول بازی، رزور رو ول کنید، احتمالا با آی آف چین (!) میآد جلو آخر بازی و قدم زنان وایپر رو میزنه!!

musketeer
29-05-2008, 07:26
راستی دیروز داشتیم یه بازی میکردیم، یکی از یارامون لایف استیلر بود. آخر بازی، فانتین تیم 2 رو زد!!!!! lol

warlock
29-05-2008, 12:05
مگه آیتم های life stealer چی بود؟؟؟؟؟

ali_ranger22
29-05-2008, 12:20
یه لینک برای 6.52 AI 2 میدین از dotaportal نمیشه دانلود کرد

warlock
29-05-2008, 12:29
بگردی پیدا میشه!!؟

ho0rezam
29-05-2008, 13:02
اصولا لایف استیلر،فانتین زنه...برو بچز گیم ما هم امتحان کرده بودن...خیلی راحت میزد...البته باید آخر بازی باشه،آیتم هاش دقیق یادم نیست...اما تا اونجا که یادمه سیتنیک و Heart رو داشت...خوب با توجه به ویژگی استیلر،دور از دسترس نمیتونه باشه...

shadow of fear
29-05-2008, 14:28
اتفاقا من void vs beastmaster با یکی بازی کردم نتونست نفس بکشه من void بودم
راجع به razor vs viper هم کاملا با musketeer موافقم

musketeer
29-05-2008, 15:00
مگه آیتم های life stealer چی بود؟؟؟؟؟
همونطورکه دوستمون حدس زدن، سیتنیک داشت. ولی هارت واسه چی؟! یک باترفلای داشت و یک دیواین!! همین!!!! lol البته پاور ترید و اینا رو هم داشت!

اصولا لایف استیلر،فانتین زنه...برو بچز گیم ما هم امتحان کرده بودن...خیلی راحت میزد...البته باید آخر بازی باشه،آیتم هاش دقیق یادم نیست...اما تا اونجا که یادمه سیتنیک و Heart رو داشت...خوب با توجه به ویژگی استیلر،دور از دسترس نمیتونه باشه...
تایید میشه. ولی تا حالا ندیدم کسی توی بازی بزنه! همه فقط یه مپ میسازن، 2 تا باترفلای، یه سیتنیک و 3 تا دیواین (!) میبندن میرن میزنن. که خیلی راحته دیگه! تو بازی 5به5 خیلی عجیبه... وگرنه آبشار زدن که کاری نداره!!

اتفاقا من void vs beastmaster با یکی بازی کردم نتونست نفس بکشه من void بودم
راجع به razor vs viper هم کاملا با musketeer موافقم
مرسی بابت پاسه و همچنین تاییدت!!
میشه اون بازی ووید و بیست مستر رو یکم با جزئیات تعریف کنی؟ مثلا اول بازی چی کار کردی و اینا.
باز هم مرسی از دوستان

shadow of fear
29-05-2008, 16:16
میشه اون بازی ووید و بیست مستر رو یکم با جزئیات تعریف کنی؟ مثلا اول بازی چی کار کردی و اینا.
باز هم مرسی از دوستان
اول بازی یه ونگارد و دو سه تا ریتبند بستم بعد پاچوبی رو کامل کردم و چون میدونستم طرف میخواد return ببنده چون کلا بش بود رفتم تو کار satanic بعد از اون هم butterfly رو بستم بعد heart بستم و بازی رو تموم کردم یارو کم اورده بود 4 تا return بسته بود ولی چون خونش کم بود کم میاورد اگر دمیجم کم میشد هم خیلی راحت فرار میکردم با لول یکه ووید. ولی خیلی راحت زدمش
در ضمن من 1به1 بازی نمیکنم چون حال نمیده ولی چون طرف چند بار خودش خواست بازی کنیم و می گفت بست مستر میزنه من هم بازی کردم. :10:

کاش همیشه دوست باشیم

6E KHOORDE
29-05-2008, 16:22
ببین تو که زحمت دانلود رو می کشی مپ 6.48 رو دانلود کن از همه بهتره:10:

6E KHOORDE
29-05-2008, 16:28
میشه بگی برای broothmother کدوم item بهتره همچنین برای Viper .............

musketeer
29-05-2008, 22:01
اول بازی یه ونگارد و دو سه تا ریتبند بستم بعد پاچوبی رو کامل کردم و چون میدونستم طرف میخواد return ببنده چون کلا بش بود رفتم تو کار satanic بعد از اون هم butterfly رو بستم بعد heart بستم و بازی رو تموم کردم یارو کم اورده بود 4 تا return بسته بود ولی چون خونش کم بود کم میاورد اگر دمیجم کم میشد هم خیلی راحت فرار میکردم با لول یکه ووید. ولی خیلی راحت زدمش
در ضمن من 1به1 بازی نمیکنم چون حال نمیده ولی چون طرف چند بار خودش خواست بازی کنیم و می گفت بست مستر میزنه من هم بازی کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببین بلید میل رو میگی Return? 4 تا بلید میل بسته بود؟! قانون مسابقات بیشتر از یکی رو اجازه نمیده.
من هم قبول دارم. 1به1 فقط واسه شناختن نقاط ضعف و قدرت هیروها خوبه. وگرنه اصلا ارزش نداره

میشه بگی برای broothmother کدوم item بهتره همچنین برای Viper .............برودمادر خیلی بستگی داره که چه هیرویی جلوته. براش Aura میبندن... اسپلش میبندن... کریتیکال میبندن. باترفلای میبندن. پاور ترید میبندن!! کلا اول بازی باید یجوری بازی کنی بشوری ببری تو!! دقیقه 15 باید تاور بیس رو لمس کنی!!
وایپر که دیگه آیتم بستنش راحته. یاشاسنج، کریتیکال، مانکی، باترفلای. آیتم کلفت کلا رو وایپر خوب جواب میده!

warlock
29-05-2008, 22:50
امروز آقا مجید سر نزد نگران شدیم!

A L I E N
30-05-2008, 10:06
اخیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــش :19:

بالاخره امتحانام تموم شدن:22:

یه مدت نیودم حال کردین ها !! ! ! :31::24:

می دونم وقتی من نبودم چقدر غصه می خوردید ! ! ! ! :37::37:

اما نگران نباشید چون داش A L I E N دوباره امد :15::15:

یه چیز توپ واسه شما معتادا اوردم (معتاد های وار کرافت):3::3:

بازی وار کرافت واسه موبایل :21:

تازه فرمتشم جاوا هست و روی اکثر گوشی ها نصب می شه :26::26:

حال می کنین با من رفیقین :10::7:

A L I E N
30-05-2008, 10:07
اخیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــش :19:

بالاخره امتحانام تموم شدن:22:

یه مدت نیودم حال کردین ها !! ! ! :31::24:

می دونم وقتی من نبودم چقدر غصه می خوردید ! ! ! ! :37::37:

اما نگران نباشید چون داش A L I E N دوباره امد :15::15:

یه چیز توپ واسه شما معتادا اوردم (معتاد های وار کرافت):3::3:

بازی وار کرافت واسه موبایل :21:

تازه فرمتشم جاوا هست و روی اکثر گوشی ها نصب می شه :26::26:

حال می کنین با من رفیقین :10::7:

اینم لینکش :

musketeer
30-05-2008, 11:13
دستت درد نکنه. چه رزولیشنیه؟

mohsen_blid
30-05-2008, 11:34
خوب چجوریه باید به اینترنت وصل شیم
یک پیشنهاد یکی که بیشتر از این بازی میدونه یه اموزش کلی بزار با فایل ها من که نتونستم بدونم چجوریه این بازی و ایا با فایل و غیره؟

A L I E N
30-05-2008, 11:54
دستت درد نکنه. چه رزولیشنیه؟

اینو نمی دونم
اما من
این بازی رو روی گوشی N70 و K800 نصب کردم کاملا اندازه ی صفحه بود یعنی فیت

فکر کنم مولتی رزلیشنه ! ! ! ! ! (چی گفتم ) :31::31:

Master generals
30-05-2008, 12:01
ببین بلید میل رو میگی Return? 4 تا بلید میل بسته بود؟! قانون مسابقات بیشتر از یکی رو اجازه نمیده.
من هم قبول دارم. 1به1 فقط واسه شناختن نقاط ضعف و قدرت هیروها خوبه. وگرنه اصلا ارزش نداره
برودمادر خیلی بستگی داره که چه هیرویی جلوته. براش Aura میبندن... اسپلش میبندن... کریتیکال میبندن. باترفلای میبندن. پاور ترید میبندن!! کلا اول بازی باید یجوری بازی کنی بشوری ببری تو!! دقیقه 15 باید تاور بیس رو لمس کنی!!
وایپر که دیگه آیتم بستنش راحته. یاشاسنج، کریتیکال، مانکی، باترفلای. آیتم کلفت کلا رو وایپر خوب جواب میده!
من نديدم كسي براي برود مادر اسپلش ببنده. اگه منظورت از ائورا هموني هست كه يه كلاه سبزه اونم لازم نيست چون لول 6 خودش از صد تا از اين ايتم ها بهتره به نظر من اول بازي چند تا شيشه مانا 50 تايي بگيري با لول يك ات نذازي طرف پا بگيره( چون لول يك هم دميج نسبتا زياد مي زنه و هم مانا كم مي خواد) بعدش بري ايتم براي اتك اسپيد يا كريتيكال يا ارمور ببندي

nawid
30-05-2008, 14:59
سلام برید در مورد dota violence تحقیق کنید
خوب چیزیه تا چند وقت دیگه میاد
مهم مهم مهم

nawid
30-05-2008, 15:00
مپ جدید dota با مدل ها و ...

A L I E N
30-05-2008, 15:46
[QUOTE/]سلام برید در مورد dota violence تحقیق کنید
خوب چیزیه تا چند وقت دیگه میاد
مهم مهم مهم[quote=nawid;2464220]

این چی هست ؟؟
یه توضیح بیشتری بده

musketeer
30-05-2008, 18:48
من نديدم كسي براي برود مادر اسپلش ببنده. اگه منظورت از ائورا هموني هست كه يه كلاه سبزه اونم لازم نيست چون لول 6 خودش از صد تا از اين ايتم ها بهتره به نظر من اول بازي چند تا شيشه مانا 50 تايي بگيري با لول يك ات نذازي طرف پا بگيره( چون لول يك هم دميج نسبتا زياد مي زنه و هم مانا كم مي خواد) بعدش بري ايتم براي اتك اسپيد يا كريتيكال يا ارمور ببندي

اتفاقا! Aura که میبندن هیچ، سیتنیک هم میبندن! لایف استیل یکی از مسائلیه که محدودیت کمی داره و تا مقدار خیلی زیادی میتونید لایف استیل داشته باشید. مثل اسپلش! مثلا شما تا حالا برای اسون، اسپلش نبستید؟! یا برای برای جاگرنت کریتیکال نبستید؟ اسکلت کینگ رو چی میگی؟! بهترین آیتماس ائورا و کریتیکاله؟! دلیل نمیشه یه هیرو یه خاصیتی داره به همون مقدار قانع بشی! مگه اینکه نتونی ببریش بالاتر. مثلا پاندا خودش خیلی میس داره! (75 درصد لول 2 و 24 درصد لول 3) حالا شما یه باترفلای اگه ببندی قرار باشه میس رو میس اضافه بشه که کسی دیگه نمیتونه شما رو اتک کنه!! هنوز هم میگم، ائورا و اسپلش و کریتیکال

shadow of fear
30-05-2008, 20:01
ببین بلید میل رو میگی Return? 4 تا بلید میل بسته بود؟! قانون مسابقات بیشتر از یکی رو اجازه نمیده.

درسته ولی قانون مسابقات 2 تا بیشتر رو اجازه نمیده
چون satanic رو واسه همین گذاشتن (2تا بلید میل)
در ضمن چون من میدونستم بازی رو بردم و طرف کم اورده اعتراض نکردم

shadow of fear
30-05-2008, 20:22
. مثلا پاندا خودش خیلی میس داره! (75 درصد لول 2 و 24 درصد لول 3) حالا شما یه باترفلای اگه ببندی قرار باشه میس رو میس اضافه بشه که کسی دیگه نمیتونه شما رو اتک کنه!! هنوز هم میگم، ائورا و اسپلش و کریتیکال
اگه واسه پاندا 6تا باتر فلای هم ببندی هیچوقت 100% میس نمیده ولی هرکدوم تاثیر خودشون رو دارن

cao-cao
30-05-2008, 21:31
اتفاقا! Aura که میبندن هیچ، سیتنیک هم میبندن! لایف استیل یکی از مسائلیه که محدودیت کمی داره و تا مقدار خیلی زیادی میتونید لایف استیل داشته باشید. مثل اسپلش! مثلا شما تا حالا برای اسون، اسپلش نبستید؟! یا برای برای جاگرنت کریتیکال نبستید؟ اسکلت کینگ رو چی میگی؟! بهترین آیتماس ائورا و کریتیکاله؟! دلیل نمیشه یه هیرو یه خاصیتی داره به همون مقدار قانع بشی! مگه اینکه نتونی ببریش بالاتر. مثلا پاندا خودش خیلی میس داره! (75 درصد لول 2 و 24 درصد لول 3) حالا شما یه باترفلای اگه ببندی قرار باشه میس رو میس اضافه بشه که کسی دیگه نمیتونه شما رو اتک کنه!! هنوز هم میگم، ائورا و اسپلش و کریتیکال
منم موافقم

نه این دلیل نمیشه که هرو اگه یه لول رو داشت دیگه نباید ایتم اون لول رو ساخت بغیر از ارب ها
شاد باشید

cao-cao
30-05-2008, 21:32
من یه سوالی داشتم شاید مربوط به این تاپیک نباشه ولی چرا من هرچی پست میدم به تعداد پستام اضافه نمیشه تازه کای هم کم شده یه لول هم ازم گرفتن

musketeer
31-05-2008, 07:25
اگه واسه پاندا 6تا باتر فلای هم ببندی هیچوقت 100% میس نمیده ولی هرکدوم تاثیر خودشون رو دارن
مرسی از تاییدت

نه این دلیل نمیشه که هرو اگه یه لول رو داشت دیگه نباید ایتم اون لول رو ساخت بغیر از ارب ها
از شما هم بابت تایید ممنونم

من یه سوالی داشتم شاید مربوط به این تاپیک نباشه ولی چرا من هرچی پست میدم به تعداد پستام اضافه نمیشه تازه کای هم کم شده یه لول هم ازم گرفتن
این تو قوانین نوشته شده. پستهایی که توی انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای بزنید شمرده نمیشه. همینطور انجمن متفرقه.

T-AVA_STATIC
31-05-2008, 09:16
Warlock جان اومدم دلت تنگ نشه
در ضمن چي رو تبريك ميگي كه مهدي Xes بهت گفته ؟؟؟

جادوگر جوان
31-05-2008, 09:48
آقا میشه یه چنج برای هیرو کروبلیوس بگید

katzong
31-05-2008, 12:05

آیتم هایی که برای brood mother می بندین===>
Vladmir`s Offering

Monkey King Bar

Power Treads

Heart of Tarrasque

musketeer
31-05-2008, 13:04
آیتم هایی که برای brood mother می بندین===>
Vladmir`s Offering

Monkey King Bar

Power Treads

Heart of Tarrasque

اینها هم تایید میشن. به علاوه ی کریتیکال و اسپلش
البته ممکنه تو یه بازی آیتمهای متفاوت تری ببندن. بستگی به بازی هم داره خلاصه

katzong
01-06-2008, 08:24
اینها هم تایید میشن. به علاوه ی کریتیکال و اسپلش
البته ممکنه تو یه بازی آیتمهای متفاوت تری ببندن. بستگی به بازی هم داره خلاصه

:5::5::5::5:

katzong
01-06-2008, 08:28

تنها آيتمي که نبايد واسه ي skeleton king بست همون کريتيکال است......:5::5:

musketeer
01-06-2008, 09:45
تنها آيتمي که نبايد واسه ي skeleton king بست همون کريتيکال است......:5::5:
خیلی خوب!! شما نبندید!! من تا حالا تو هر بازی با اسکلت کینگ کردم کریتیکال بسته ام! از این به بعد هم میبندم!

brute
01-06-2008, 10:58

سلام! من بر گشتم!!!!
آخه چند وقت پیش تاپیک به بخش بازیهای آنلاین و شبکه ای منتقل شد که اینجا پست ها شمرده نمی شن!!! منم به مدیرها اعتراض کردم نتیجه نداشت!!!:41:

musketeer
01-06-2008, 11:07
آخه چند وقت پیش تاپیک به بخش بازیهای آنلاین و شبکه ای منتقل شد که اینجا پست ها شمرده نمی شن!!! منم به مدیرها اعتراض کردم نتیجه نداشت!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا اعتراض نداره که! مگه بازی شبکه ای نیست؟! خوب اومده سر جاش دیگه. در مورد شمرده نشدم هم خوب انجمن مال مدیراس!! اختیارشو دارن! اینو تازه یکی به من فهمونده!

Sesoljs
01-06-2008, 13:14
خیلی خوب!! شما نبندید!! من تا حالا تو هر بازی با اسکلت کینگ کردم کریتیکال بسته ام! از این به بعد هم میبندم!

آقا شما تا حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفتي؟ ميدوني آيتمه does not stack يعني چي. critical برا skeleton king deos not stackه ولي آيتماي lifesteal نه. (مثل satanic , mask of madness) اگه critical براش ببندي فقط دميجش زياد مي شه ولي criticalت همونه. فقط چن دميجو زياد مي كنه مقدار كريتيكالم زياد مي شه. ولي چنسش نه. بعد حالا چه گيري دادين به اسكلتون. آنتي ميج درجا مي خورش. نروبين اساسينم همين طور. من خودم قبلا عشقه اسكلتون بودم ولي الان نه.
فقط هيروهاي permabash.

musketeer
01-06-2008, 14:12
آنتي ميج درجا مي خورش
که چی؟! همه ی هیرو ها رو بالاخره چند تا هیرو میخورن! اسکلت تو پوزیشن یه تانکی میشه که دومی نداره! علاوه بر تانک بودن نقش رنده رو هم ایفا میکنه! شما کریتیکال ببند، ببین قشنگ!!

shadow of fear
01-06-2008, 14:45
به نظر من اسکلتون کینگ کریتیکال نمیخواد چون کریتیکال واسه هیرو هایی خوب درمیاد که اتک اسپید بالایی دارند ولی کریتیکال خودش هم کافیه هم خیلی خوبه سیتنیک هم واسش خوبه . ترکیب های اون به نظر من :
رادیانس
هارت 2تا
سیتنیک
اسولت
بوت اف تراول

MamaliXP
01-06-2008, 16:30
Salam bacheha!
mikhastam chandta nokte raje be fighte ye seri hero behetoon begam shayad jaleb bashe..
1_in be nazare man ye amre kolie ke rexxari ke buttle parande dare va avvalin itemesh booke 99% heroharo mizane
2_beine troll va faceless void bayad begam ke age troll faghat az chronospher biad biroon voidomizane pas bayad ye fekri vase helthesh kone
3_age razor joloye vipper manta style begire hich joori nemishe ba viper oono zad.
4_dar akhar inke kollan az fekre Skeleton King biaid biroon.chon kari ke oon gharare bokonaro ye serie dige kheili behtar anjam midan.
omidvaram estefade karde bashid :D

musketeer
01-06-2008, 17:20
به نظر من اسکلتون کینگ کریتیکال نمیخواد چون کریتیکال واسه هیرو هایی خوب درمیاد که اتک اسپید بالایی دارند ولی کریتیکال خودش هم کافیه هم خیلی خوبه سیتنیک هم واسش خوبه . ترکیب های اون به نظر من :
رادیانس
هارت 2تا
سیتنیک
اسولت
بوت اف تراول

این بحث داره به جاهای جالبی میرسه...
پس اینجور که معلومه شما تا حالا واسه اسکلت کینگ کوریاس نبستی؟! یبار ببند بهت میگن اتک اسپید یعنی چی؟!
ضمنا، کریتیکال به درد هیروهایی که لایف استیل دارن هم خیلی موخوره. همینطور اگه اسپلش ببندید، کریتیکالتون اسپلش میشه. ببینید همه ی آیتم ها و لول ها مچ هستن.
به هر حال مرسی از نظرتون

musketeer
01-06-2008, 17:24
Salam bacheha!
mikhastam chandta nokte raje be fighte ye seri hero behetoon begam shayad jaleb bashe..
1_in be nazare man ye amre kolie ke rexxari ke buttle parande dare va avvalin itemesh booke 99% heroharo mizane
2_beine troll va faceless void bayad begam ke age troll faghat az chronospher biad biroon voidomizane pas bayad ye fekri vase helthesh kone
3_age razor joloye vipper manta style begire hich joori nemishe ba viper oono zad.
4_dar akhar inke kollan az fekre Skeleton King biaid biroon.chon kari ke oon gharare bokonaro ye serie dige kheili behtar anjam midan.
omidvaram estefade karde bashid :D

جناب من واقعا شرمنده ام که اینو میگم. ولی من این متنو به دلیل فینگلیش بودن نخوندم. لطف کنید فارسی یا انگلیسی بنویسید تا بخونمش.
باز هم ببخشید... امیدوارم بهتون برخورد نکنه.... باز هم شرمنده.... روم به دیوار...

signul.online
01-06-2008, 21:09
مطالب جالبی نوشته !!
فارسی بنویس تا دوستانی که حوصله فینگلیش خوندن ندارند بخونند !!
منم البته با زور خوندم !!!

cao-cao
01-06-2008, 21:19
آقا شما تا حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفتي؟ ميدوني آيتمه does not stack يعني چي. critical برا skeleton king deos not stackه ولي آيتماي lifesteal نه. (مثل satanic , mask of madness) اگه critical براش ببندي فقط دميجش زياد مي شه ولي criticalت همونه. فقط چن دميجو زياد مي كنه مقدار كريتيكالم زياد مي شه. ولي چنسش نه. بعد حالا چه گيري دادين به اسكلتون. آنتي ميج درجا مي خورش. نروبين اساسينم همين طور. من خودم قبلا عشقه اسكلتون بودم ولي الان نه.
فقط هيروهاي permabash.
جلل خالق
نمردیمو معنیه دونت استکم فهمیدیم
عزیز دل معنی دونت استک اکثرا برای ارب ها به کار میره نه کرتیکال
بعدش قرار نیشت مثلا شما 1000 تا کرتیکال میزنی یکی دیگه بشازی 2000تا بزنی منظور بر اینه که شسانس کرتیکال زدن میره بالا تر خوب اگه این جوری بود که شما میگی خوب واسه ناگا سیرن و فانتوم هم کرتیکال کار نمیکنه
کار میکنه ولی ربطی به لولش نداره و واسه خودش جدا میزنه هر چی هم تعدادش بیشتر باشه شانس بیشتری داری کرتیکال بزنی

که چی؟! همه ی هیرو ها رو بالاخره چند تا هیرو میخورن! اسکلت تو پوزیشن یه تانکی میشه که دومی نداره! علاوه بر تانک بودن نقش رنده رو هم ایفا میکنه! شما کریتیکال ببند، ببین قشنگ!!
تایید میشه

رادیانس
هارت 2تا
سیتنیک
اسولت
بوت اف تراول
رادیانس هارت دوتا ؟؟؟؟؟؟؟
منظورت از اسولت همون کوریاسه؟
بابا تو بازیه 5ر5 اگه بتونی دوتا هارت و رادیانس ببندی که بابا تو خیلی شاخی مگه اسکلت چه لولی داره که انقدر پول در میاره بدون اسپلش دمیج ؟؟؟
بابا تو رو خدا اگه میخاید چیزی بگید با دلیل و مدرک بگید تا........
واسش اینا پیشنهاد میشه
کلوینگ(اسپلش)
ومپایر ائورا
ارمور منفی
کوریاس
کرتیکال
شاد باشید

musketeer
01-06-2008, 21:50
cao-cao جان خیلی ممنون!
اگه دیر رسیده بودید، اینا منو می.......!!
کریتیکال لول هم با کریتیکال آیتم ارب نمیشه!! حتی ممکنه تو یه اتک جفتش کار کنه

ارمور منفی
کوریاس

ببین فقط اینا که جفتشون دوتا!!

mhrdd_ygnh
02-06-2008, 06:21
سلام
من تازه دارم دوتا رو یاد می گیرم
چند تا هیرو برداشتم ولی از جاکیرو خوشم اومد اول بازی که بقیه ترکیب هاشون رو نبستن از همه قوی ترم ولی چون دوستام ترکیب هیرو شونو حفظی میبندنو منم هیچی بلد نیستم همش هخر بازی نفر اخرم
حالا به یه سری ادم با معرفت که ترکیب مناسب هیرو معرفی کنن احتیاج دارم

musketeer
02-06-2008, 07:05
سلام
در مورد حفظی آیتم بستن که کاری نمیشه کرد! باید اینقدر بازی کنید تا جای همه ی ریکوآیر ها و مقاله ها دستتون بیاد. نگران نباشید... زیاد طول نمیکشه.
برای یاکیرو چه آیتمی ببندی؟! مکانزم برای بازی 5به5 خوبه. هکس بهتون جواب خوبی میده. داگون. بوک. در صورت لزوم، آقانیمز

T-AVA_STATIC
02-06-2008, 07:59
[quote=cao-cao;2471152]جلل خالق
بعدش قرار نیشت مثلا شما 1000 تا کرتیکال میزنی یکی دیگه بشازی 2000تا بزنی منظور بر اینه که شسانس کرتیکال زدن میره بالا تر خوب اگه این جوری بود که شما میگی خوب واسه ناگا سیرن و فانتوم هم کرتیکال کار نمیکنه
کار میکنه ولی ربطی به لولش نداره و واسه خودش جدا میزنه هر چی هم تعدادش بیشتر باشه شانس بیشتری داری کرتیکال بزنی

تایید میشه

بابا تو بازیه 5ر5 اگه بتونی دوتا هارت و رادیانس ببندی که بابا تو خیلی شاخی مگه اسکلت چه لولی داره که انقدر پول در میاره بدون اسپلش دمیج ؟؟؟
واسش اینا پیشنهاد میشه
کلوینگ(اسپلش)
ومپایر ائورا
ارمور منفی
کوریاس
کرتیکال

در مورد كيريتيكال بايد بگم اگر دوتا براي هيروئي كه كيريتيكال داره ببندي
(( نوع كيريتيكال زدن فرق داره چون كيريتيكالي كه براي هيرو ميبندي با اون كيريتيكالي كه خوده هيرو داره درصدش و نوعش فرق داره ))
بعد هم
براي اسكلتون كينگ بايد بگم
تو بازي 5 به 5
اولين آيتم بوت آو تراول هستش بعدش ميتونيد راديانس بريد
بعد هم اسكلتون كينگ هيرويه خوبي هستش اگر درست باهاش بازي بشه
هيرو ميت خوبي هستش

musketeer
02-06-2008, 08:56
نوع كيريتيكال زدن فرق داره چون كيريتيكالي كه براي هيرو ميبندي با اون كيريتيكالي كه خوده هيرو داره درصدش و نوعش فرق داره
صد در صد تایید میشه. شما برای فانتوم کریتیکال ببند. یبار میبینی 2000 تا مثلا کریتیکال میزنه، یبار 1200 تا! یبار هم میبینی یچیز عجیب غریبی میزنه که دو تا عدد رفته تو هم. اون یعنی دو تا کریتیکال با هم گرفته و 3200 تا کریتیکال زده!!

اولين آيتم بوت آو تراول هستش
من معمولا ائورا (ومپایریک) رو ترجیح میدم.

بعد هم اسكلتون كينگ هيرويه خوبي هستش اگر درست باهاش بازي بشه
باز هم تایید میشه! تو گیم نت ما بهش میگن، "ارباب اسکلت کینگ"

shadow of fear
02-06-2008, 11:54
این بحث داره به جاهای جالبی میرسه...
پس اینجور که معلومه شما تا حالا واسه اسکلت کینگ کوریاس نبستی؟! یبار ببند بهت میگن اتک اسپید یعنی چی؟!
منظورم از ازولت همون کوریاسه بچه های ما بهش میگن ازولت

ضمنا، کریتیکال به درد هیروهایی که لایف استیل دارن هم خیلی موخوره. همینطور اگه اسپلش ببندید، کریتیکالتون اسپلش میشه. ببینید همه ی آیتم ها و لول ها مچ هستن.
به هر حال مرسی از نظرتون
کاملا تایید میکنم ولی اگه پولی که واسه کریتیکال میدی رو هارت ببندی به نظر من بهتره
نظر شما هم کاملا قابل احترامه
به هر حال هر کس نظر خودش رو داره:11:

shadow of fear
02-06-2008, 12:07
واسش اینا پیشنهاد میشه
کلوینگ(اسپلش)
ومپایر ائورا
ارمور منفی
کوریاس
کرتیکال

اولا من اسکلتون کینگ رو فول آیتم فرض کردم
دوما کی گفته بدون اسپلش دمیج نمیشه پول جمع کرد پس اگه اینجوری باشه همه باید واسه هیروهای میل 3تا اسپلش ببندن
سوما مثل اینکه شما با اسکلت کینگ بازی نکردی ببینی چه خری میشه آخر بازی
اگه بازی بیشتر از 70 دقیقه طول بکشه و روز روز اسکلت کینگ باشه این آیتم هارو راحت میبنده
من شده تو یه بازی اونقدر پول داشته باشم که دیگه جا واسه آیتم نداشته باشم یا تو یه بازی اصلا هیچ کاری نکرده باشم تا آخر
ولی دلیل نمیشه چون خودت نمیتونی با اسکلت بازی کنی بگی هیرو ضعیفیه یا نمیتونه پول دراره

katzong
02-06-2008, 12:59
جلل خالق

تایید میشه

واسش اینا پیشنهاد میشه
کلوینگ(اسپلش)
ومپایر ائورا
ارمور منفی
کوریاس
کرتیکال
شاد باشید
اجازه بدين دوستان من هم آيتم هاي پيشنهادي خودم رو براي skeleton king بگم
Assault Cuirass
Power Treads
Refresher Orb
Battle Fury
Vladmir`s Offering

T-AVA_STATIC
02-06-2008, 14:44
آقاي KatZOng شما هميشه اين ايتمارو ميريد جلو هيروها ؟ ببخشيدا

katzong
02-06-2008, 16:56
جناب آقاي StAtIcهمانا اين چند دليل دارد......:3:
اول آنکه===>Battle Fury = $$$$$$$$$$$$$$$$$:22:
دوم آنکه===>Vladmir`s Offering +Vampiric Aura=به به !!!!:7::7:
سوم آنکه===>Refresher Orb + Reincarnation = به به به به!!!:32::32::32:
چهارم آنکه===>Assault Cuirass + Attack Speed: 1.39 | Armor: 3= :26::26::26:

shadow of fear
02-06-2008, 17:06
سلام بچه ها
اول از همه از دوست خوبم musketeer تشکر میکنم . و این که نظراتش خیلی خوبه و استفاده میکنیم
دوم اینکه نظرتون راجع به dragon knight چیه ؟آیتماش چی؟
من اینارو واسش میبندم:
سنج و یاشا
بوت آف تراول
هارت
کریتیکال
کوریاس

البته زیاد باهاش بازی نکردم ولی خیلی خوشم میاد ازش

cao-cao
02-06-2008, 18:04
اولا من اسکلتون کینگ رو فول آیتم فرض کردم
دوما کی گفته بدون اسپلش دمیج نمیشه پول جمع کرد پس اگه اینجوری باشه همه باید واسه هیروهای میل 3تا اسپلش ببندن
سوما مثل اینکه شما با اسکلت کینگ بازی نکردی ببینی چه خری میشه آخر بازی
اگه بازی بیشتر از 70 دقیقه طول بکشه و روز روز اسکلت کینگ باشه این آیتم هارو راحت میبنده
من شده تو یه بازی اونقدر پول داشته باشم که دیگه جا واسه آیتم نداشته باشم یا تو یه بازی اصلا هیچ کاری نکرده باشم تا آخر
ولی دلیل نمیشه چون خودت نمیتونی با اسکلت بازی کنی بگی هیرو ضعیفیه یا نمیتونه پول دراره
ببین من بلدم بازی کنم ولی فک کنم تو با پرو ها بازی نکردی انقدر بازی بلدم که بدونم رو هرویی که داره پول در میاره چه جوری فوکوس میکنن و تو جیک ثانیه گنگت میکنن

اجازه بدين دوستان من هم آيتم هاي پيشنهادي خودم رو براي skeleton king بگم
Assault Cuirass
Power Treads
Refresher Orb
Battle Fury
Vladmir`s Offering
ببین ایتمات خوبن ولی بیخیال رفرش شو

:46::46:

جناب آقاي StAtIcهمانا اين چند دليل دارد......:3:
اول آنکه===>Battle Fury = $$$$$$$$$$$$$$$$$:22:
دوم آنکه===>Vladmir`s Offering +Vampiric Aura=به به !!!!:7::7:
سوم آنکه===>Refresher Orb + Reincarnation = به به به به!!!:32::32::32:
چهارم آنکه===>Assault Cuirass + Attack Speed: 1.39 | Armor: 3= :26::26::26:

:31:

signul.online
02-06-2008, 21:32
شما این همه چیز رو برای هیرو ها می بندین ... !!
ولی هیچ کدومتون نمیگین جلوی چه کسایی باید اینا رو بست !!
آخه بعضی از این ایتم هایی رو که شما میگین جلوی خیلی ها به درد نمی خوره !!
البته درسته کمکش میکنه ولی بهتر از این میشه بست !
خلاصه اگر بگین جلوی کدوم هیرو کدوم ایتم فکر کنم خیلی جالب تره این باشه که
بگین با این هیرو این ایتم ها !!
ببخشین اگر سرتونو درد آوردم !!
امیدوارم همه موفق باشین !!

signul.online
02-06-2008, 22:10
راستی دوست عزیز T-ava_static
خیلی وقته رپلی های باحالت رو نگذاشتی !!
اگر رپلی سراغ داری بذار تا من از دوباره حرف های الکی بزنم ناراحت بشی !!
نه ... دیگه چیزی نمیگم .. حالا 2 تا رپلی از بازی های پروفشنال بذار !!
ممنون عزیز

shadow of fear
03-06-2008, 14:41
ببین من بلدم بازی کنم ولی فک کنم تو با پرو ها بازی نکردی انقدر بازی بلدم که بدونم رو هرویی که داره پول در میاره چه جوری فوکوس میکنن و تو جیک ثانیه گنگت میکنن

من نگفتم بازیم خیلی خوبه و حرفه ای هستم
تو هم اگه به قول خودت پرو بودی این حرف رو نمیزدی
ولی الکی حرف نزدم من و اسکلت اونقدرهایی که تو میگی ضعیف نیست بالاخره نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم من هم چند تا بازی اسکلتون رو دیدم دیگه وگرنه نه من اسکلتون بازم نه به اعتبار بازیه خودم میگم قویه
حیف که چندتا ریپلی که از اسکلتون کینگ داشتم رو گم کردم تا واست بزارم خودت ببینی اسکلت چی کار میکنه و بفهمی حرفه ای کیه. :21::5:

shadow of fear
03-06-2008, 14:55
سلام بچه ها
این جا یه ریپلی قشنگ میزارم براتون
بازی mouz vs xcn هستش.
مپشم 6.52c هستش

دو سه تا دیگه هم هست که هنوز ندیدم اگه قشنگ بود اون هارو هم میزارم

signul.online
03-06-2008, 15:22
می تونی رپلی هایی رو که داری تو این تاپیک هم بذاری آخه این جا یه گالری هست !!
بازم مرسی !

دوستانی که می خوان این رپلی رو نگاه کنند باید مپ رو داشته باشند !
مسیر مپ :

گالری دوتا :

Spn
03-06-2008, 15:38
aghayon clan dota ki dare?

signul.online
03-06-2008, 15:55
می خوای بخری ؟

Spn
03-06-2008, 16:05
lol clano ke nemekharan mekham mosabeghe bedem age shod :D

signul.online
03-06-2008, 16:14
چطور کلن نمی خرند !!
خوب راحت باش ... دوستان فکر کنم تو گیم نت قرار بازی می ذارند !!
بگو کجا هستی تا بچه ها باهات قرار بذارن واسه گیم !!

devilboy1369
03-06-2008, 17:29
سلام بچه های گل دوتا باز.
اقا ما بچه های آباده هستیم.(َشمالی ترین شهرستان فارس) اگه کسی اومد اونجا در خدمتیم.خوشحال میشم یه بازی باهاتون کنم.اکه کسی خواست بیاد خبرم کنه.بازیمونم در حدی هست که پشیمون نشین:46:

devilboy1369
03-06-2008, 17:34
آقا چند تا ترکیب 1v1,2v2,3v3 که آنتی کمتری دارن(اگه میشه آنتیشم بگین)
replay تک به تک خیلی خفنم اگه دارین لینک بدین ممنون:11:

mhrdd_ygnh
04-06-2008, 07:14
چند تا ترکیب توب واسه جاکیرو (دراگون) می خوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shadow of fear
04-06-2008, 12:22
می تونی رپلی هایی رو که داری تو این تاپیک هم بذاری آخه این جا یه گالری هست !!
بازم مرسی !
حتما اگه ریپلی خوبی به طورم خورد تو گالری دوتا میزارم
اخه من فکر کردم اونجا فقط گالری عکس و این جور چیزهاست:8:

devilboy1369
04-06-2008, 14:23
چند تا ترکیب توب واسه جاکیرو (دراگون) می خوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bot of travel .Hex
هیروی ساپورتی هست مکانیسم هم براش عالیه.البته آرمورشم پایینه اگه پولت زیادی کرد یه آرمور یا 6قوی کن.بیشتر تو بازیها خرجه خودش نمیکنن واسه چشم خریدن و بیس نگه داشتن خوبه :46:

devilboy1369
04-06-2008, 14:31
چند تا replay باهال

A L I E N
04-06-2008, 15:44
salam
en tarkeb 6 ghave kon che hasta
esmesh cheye va che kar mekone?

Alien
lord of under world

devilboy1369
04-06-2008, 18:10
salam
en tarkeb 6 ghave kon che hasta
esmesh cheye va che kar mekone?

Alien
lord of under world

Aghanims Scepter یا همون 6 قوی کن که level 6 بعضی هیروها مثله lina,zeus,QOP,Venomancer رو قوی تر میکنه یعنی level 6 hero improve میشه مثلا lina & Zeus دمیج بیشتری میکنه یا ogreMagi شانس MulteCastesh ریاد و تعدادش max میشه

اگه تو شاپ موس رو روش ببری زیرش لیست هیروهایی که 6شونو قوی میکنه نوشته

البته به همه هیروها

30 تا intelligence
500 HP
و 500 تا mana میده

devilboy1369
04-06-2008, 18:16
کسی راهی واسه افزایش شانس زدن و نخوردن MulteCate OgreMagi بلده
(به جز 6 قویکن):8:

A L I E N
04-06-2008, 20:41
mamnon

ye soal dege:
tem ma ye mosabeghe dar pish dare
ok?
Yeke az herohaye haref hamon ahoo ast (besavade ham bad dardeye!)
khastam mano rahnemaye konen ke joloye on che heroye vardaram va che vasash bebandam
khaheshan nazdekzan morefe nakoned
ghorban hameton

ALIEN
LORD OF UNDER WORLD

signul.online
04-06-2008, 21:16
دوست عزیز DevilBoy1369
ما هم فسا هستیم ... اگر تونستیم میایم طرفتون ولی باید قول بدین شما هم بیاین !!

signul.online
04-06-2008, 21:17
دوست عزیز Shadow Of Fear
گالری دوتا دیگه یعنی همه چیز دوتا !!!
منتظر رپلی و عکس هات هستیم !!

devilboy1369
04-06-2008, 23:22
sinul.online جان سلام در خدتیم .قول نمیدم که مام میایم ولی سعی میکنم بچه ها رو راهی کنم

alien جان ببین آهو هیروی خیلی قوی نیست.اگه lead شما خوب باشه آهو اصلا نمی تونه کاری کنه.آهو آنتی

هیروهای اگیلیتی که فقط اتک دارن هست به خاطر level 6 که اتک اسپید رو کم میکنه.آنتیش هیروهای لولی

مثل لینا هست البته با یه hex که اینتلیجنس تیم باید ببنده اگیلیتیها هم راحت میزننش.چون HP کمه.ببین یه

نصیحت سعی کن با توجه به بازیکنای تیمت ترکیبی از هیرو ها رو بذار که
2 تا هیرو بیس جمع کن لولی اینتلیجنس که creep رو بدون درگیری بتونه بخوابونه مثل لینا و جاکیرو و لیشارک.

یه هیرو که قابلیت تانک شدن داشته باشه مثل سناتور یا اسکلتون کینگ که باید خیلی بازی کن باشه چون باید

زود رادیانس و لیزر ببنده و به قول ما بیوفته توشون

یا یه اگیلیتی هیرو کش مثه اسپکتر یا void یا soul keaper

یک یا دوتا اگیلیتی ترجیحا دور زن که لولی هم باشن مثل POTM & SHADOW

اینتلیجنس ساپورتر حتما داشته باش .1 یا 2 تا از هیروهات حتما نزدیک زن باشن.

اگه همه بتونن نقششون رو درس اجرا کنن(خصوصا اگیلیتی یا هیرو تانک) مطمئن باش از هر lead دیگه ای

میبری البته تجربه شخصیم بود اگه دوستان مخالفن جاییشو بگن:11:

mhrdd_ygnh
05-06-2008, 06:27
ترکیبات خیلی توپ بود رفتیم گیم نت با ترکیبایی که گفتی و یه preservence & booster خدا شدم تا اخر بازی هم هیچکس نتونست هیچ کاری انجام بده
یه سوال دیگه داشتم
هیرویی که بتونه با faceless مقابله کنه چه هیرویی و چه ترکیبیه؟

A L I E N
05-06-2008, 06:32
sinul.online جان سلام در خدتیم .قول نمیدم که مام میایم ولی سعی میکنم بچه ها رو راهی کنم

alien جان ببین آهو هیروی خیلی قوی نیست.اگه lead شما خوب باشه آهو اصلا نمی تونه کاری کنه.آهو آنتی

هیروهای اگیلیتی که فقط اتک دارن هست به خاطر level 6 که اتک اسپید رو کم میکنه.آنتیش هیروهای لولی

مثل لینا هست البته با یه hex که اینتلیجنس تیم باید ببنده اگیلیتیها هم راحت میزننش.چون HP کمه.ببین یه

نصیحت سعی کن با توجه به بازیکنای تیمت ترکیبی از هیرو ها رو بذار که
2 تا هیرو بیس جمع کن لولی اینتلیجنس که creep رو بدون درگیری بتونه بخوابونه مثل لینا و جاکیرو و لیشارک.

یه هیرو که قابلیت تانک شدن داشته باشه مثل سناتور یا اسکلتون کینگ که باید خیلی بازی کن باشه چون باید

زود رادیانس و لیزر ببنده و به قول ما بیوفته توشون

یا یه اگیلیتی هیرو کش مثه اسپکتر یا void یا soul keaper

یک یا دوتا اگیلیتی ترجیحا دور زن که لولی هم باشن مثل POTM & SHADOW

اینتلیجنس ساپورتر حتما داشته باش .1 یا 2 تا از هیروهات حتما نزدیک زن باشن.

اگه همه بتونن نقششون رو درس اجرا کنن(خصوصا اگیلیتی یا هیرو تانک) مطمئن باش از هر lead دیگه ای

میبری البته تجربه شخصیم بود اگه دوستان مخالفن جاییشو بگن:11:

لعنتی
تاره الان فهمیدم که هیچی از دوتا سرم نمی شه
البته من حرفیه ام تیم ما در مسابقات قبلی اول شد با اینکه در فینال ما تا مرز باخت پیش رفتیم اما بالاخره با کلی تاکتیک تونستیم ببریم:21:
البته مسابقات داخل شهر خودمون (جیرفت )
البته می دونید من در دوتا حرفه ای هستم اما نه به این صورتی که شما با هم بحث می کنید و حرفای قلمبه سلمبه می زنید :18:
من معنی این لغاتی که میگین رو بلد نیستم :

lead : ؟؟؟ ؟
قابلیت تانک شدن : ؟؟؟

در اخر هم ازتون (از همتون )می خوام شما که چند تا پیرهن بیشتر از من پاره کر دین خودتون یه تیم 3 نفره پیشنهاد بدین :11:

بازم مثل همیشه :: ترجیحا دور زن:31:

اگه کسی این دور و برا هست که می خواد مسابقه بده در خدمتم : :27:

shadow of fear
05-06-2008, 13:30
سلام بچه ها
من راجع به عوض شدن مپ مسابقه Stable Map یه چیزهایی خوندم. این هم لینکش:

devilboy1369
05-06-2008, 14:42
mhrdd_ygnh جان قابی نداشت خوشحالم که تونستم کمکت کنم.

راسش faceless void و Dragon Knight هیروهای تخصصی و عشق منن.Faceless واسه 2v2 به بالا اگه

بتونی پولتو بخوری واقعا خیلی قوی

میشه و میتونه سرنوشت بازی رو کلا عوض کنه.آنتی هم نداره. شوخی میکنم جلوی Tiny و سناتور هیچ کاری

نمیتونه بکنه.البته چون نمیشه جلوی این هیروها پول خورد چون با دوبار خوردن دوتا لولشون باید برگردی و هر

اتکی هم که روشون میکنی با 1 دونه اتک برگردونی که ببنده و لول خود هیروها (Tiny با استان level 3 و سناتور

هم با اتک برگردون 3 ) البته بگم اگه خیلی خفن بازی کنی و بتونی دووم بیاری که شانسش 1% هست با

بستن یه آواتور و .... راحت میندازیشون.(البته تقریبا غیر ممکنه که بتونی من که نتونستم شاید کسی بتونه)

به نظر خودم هم Dragon Knight راحت میتونه بزنتش البته اول بازی level 2 va 1 رو بدی و نذاری اصلا face بیاد جلو.

devilboy1369
05-06-2008, 15:22
Alien جان ما کوچیک شماییم .این حرفا که زدم فقط واسه انتخاب هیروها بود که میتونه 20 % کار باشه بقیش بازی خودتون

هست و فقط leader تیم هم بلد باشه بسه.

Lead یعنی راهنمایی. ما به کسی که سرپرستی تیم رو داره و میگه که هر کسی چی برداره و نقشه های تیم رو اون

میریزه میگیم Leader .یعنی راهنما حالا هر دستوری که میده میشه lead

تانک شدن هم یعنی هیروهایی که خاصیتی مثل Health یا HP بالایی دارن و اگه همه هم هیروهای دشمن لولاشون رو رو

سرش بزنن (البته به جز Hex ) نمیره یا به زور بتونن بندارنش.نقش فدایی رو میگیره تا دوستاش بتونن بقیه رو بکشن و آسیب نبینن.البته چون

انداختنش سخته اکثرا اول سراغ اون نمیان و میتونه با رادیانسش و لولهاش همه رو آسی میکنه.موقع جنگ ها همیشه

پیشرو میشه.کسی مثل سناتور و اسکلتون کینگ با ساپرتایی که میشن راحت این کارو میکنن.ولی اگه نتونه زود item

نبنده و به تانک شدن نرسه کل تیم به هم میریزه.

کسی جواب سوالای خودمون رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟اگه ترکیب بدون آنتی بلد بودم مینوشتم.بلد نیستم:10:

iranian_ boy
05-06-2008, 16:16
سلام بچه ها . منم می خوام بازی کنم. فقط نمی دونم با dial up میشه یا نه.؟ اگر نمیشه چه سرعتی
(adsl ) خوبه بگیرم؟
دوم اینکه چه mapy یعنی چه ورژنی دارید بازی میکنید؟ من بلدم بازی کنم ولی مثل شما حرفه ای نیستم البته اسکلم نیستم.:20: خلاصه اگه میشه جواب بذین تا منم بیام بازی کنم.:20:
مرسی.

signul.online
05-06-2008, 16:56
دوست عزیز
تو می تونی با Dial Up هم بازی کنی !!
ولی بستگی به این داره که با چه سرعتی کار کنی !!
با Dial Up معمولا زاید Lag میده ! (گیر می کنه)
اگر هم ADSL داری با همون 128 کارت میشه اگر می خوای تو بازی ها سرور هم باشی 256 بگیر خیلی بهتره !!
الان دوستان 256 دارند !!
برای دانلود Map باید به آدرس زیر بری الان 6.52c بازی میشه :

هر موقع مپ جدید میاد باید به آدرس زیر بری :

برای بازی آنلاین هم به تاپیک زیر برو آموزش داده شده :

اگر مشکلی بود در خدمتم !!
موفق باشی !

smallman
05-06-2008, 18:19
باب یکی کمک کنه
تمام replay های شما ورزن 1.21 ولی مال من 1.20e است
اگه راهی نیست یکی replay 1.20 fni

nawid
05-06-2008, 19:13
یه سوال در مورد invoker که البته به بهه
در مورد invoke کردن لطفا یکی همه invokهاش رو بنویسه یکیشونو پیدا نکردم

nawid
05-06-2008, 19:14
منظورم از invoke ایناس eee=sun attack qqe=ice wall و ...

devilboy1369
05-06-2008, 21:39
ممنون از تموم پیشکسوتا که جواب ما رو دادن

iranian_ boy
05-06-2008, 23:09
دوست عزیز
تو می تونی با Dial Up هم بازی کنی !!
ولی بستگی به این داره که با چه سرعتی کار کنی !!
با Dial Up معمولا زاید Lag میده ! (گیر می کنه)
اگر هم ADSL داری با همون 128 کارت میشه اگر می خوای تو بازی ها سرور هم باشی 256 بگیر خیلی بهتره !!
الان دوستان 256 دارند !!
برای دانلود Map باید به آدرس زیر بری الان 6.52c بازی میشه :

هر موقع مپ جدید میاد باید به آدرس زیر بری :

برای بازی آنلاین هم به تاپیک زیر برو آموزش داده شده :

اگر مشکلی بود در خدمتم !!
موفق باشی !
signul جان دست درد نکنه.
من تمام آموزش و قدم به قدم انجام دادم . فقط نمیدونم چرا patch 1.21 رو نمیشه نصب کرد.
شاید اشتباه دانلود کردم . اگه میشه یک سایت معتبر برای dl patch بگید.
البته بازی war craft من مال شرکت دارینوس یعنی فارسی .ممکنه مشکل از اون باشه؟
به نظر شما من چه کار کنم؟

A L I E N
06-06-2008, 11:39
devilboy1369 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون که توضیح دادی

جاتون خالی دیروز یه جام کوچیک بین سه تیم برگزار شد

اقا نبودین ما باختیم اینقدر خندیدیم اینقدر خندیدیم اینقدر خندیدیم اینقدر خندیدیـــــــــــــــــــ ــم

حال می ده گاهی وقتا ببازی و پنچ هزارتومن پولت بره هوا

البته تا حالا کلی کاسب شدم

نفرات تیم برنده نفری 15000 تومن گیرشون میاد

البته تیم ما مثل همیشه نبود( هر تیم سه نفر )
من که بخاطر درس و مدرسه و کنکور :2: یکی دوماهی بود که بازی نمی کردم و واقعا ضعیف شدم

یکی از یارام هم که نبود یه بچه رو بجاش اوردیم

فقط اون یکی یارم قوی بود اونم دست تنها کاری نتونست بکنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تیم یک

من ====> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون یکی ! ! ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بچه ====> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تیم دوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تیم سوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

devilboy1369
06-06-2008, 17:00
Alien جان آخه این چه ترکیبی بوده جلو اینا برداشتی.

اگه بازیکنای همه یکسان بود تیم 3 حتما اول میشد.درخت میفتاده جلو دوستاشم که اتک تازه حتما آهو hex هم داشته که

همتون زیر 6 درخت میمرین .جلویlead تیم سوم tide hunter ya magnus.lich.و هیروی خودت رو بر میداشتی.آنوقت با

مکانیسم و آرمور lich و 6 magnus یا Tide Hunter از 6 درحت جون سالم بدر میبردین و با لول 6 هاتون و اتک های تو شاید درخت

زنده میموند که 3 به 1 میکشتینش.یادت باشه همیشه هیروی لولی ساپورتر.تانک.اگیلیتی اتکی بهترین lead میتونه باشه

musketeer
06-06-2008, 17:58
موافقم! یعنی اصلا این سه تا هیروی شما به هیچ وجه مچ نیستن! هیچ ربطی به هم ندارن! اگه شما حتما میخواستی لونا برداری، باید یه تاید هانتر یا مگنیتر (همونطور که دویل بوی عزیز گفت) میزاشتی تو پوزیشن. تازه... با توجه به اینکه این دو تا هیرو لول های 6 رنجی دارن، میتونستی رو این قابلیت بیشتر مانور بدی. مثلا یه لیچ (باز هم همینو دویل بوی گفت!) میزاشتی تو پوزیشن.
اینجوری فقط بعد از اینکه مگنیتور همه رو جمع میکرد تو و لیچ 6 میکردید! دیگه بعید میدونم چیزی ازشون میموند! که اگه میموند، به سرعت پاکسازی میشد!!
در مجموع به نظرم، من توی این پست، پوزیشن پیشنهادی devilboy رو آنالیز کردم (البته از اول این قصد رو نداشتم!) خواستم خودم یه پوزیشن بگم که دیدم ایشون بهترین مچ رو گفتن! به هر حال، این بود نظر من!

A L I E N
06-06-2008, 19:54
شرمنده ام کردین حسابی
من میرم معتاد میشم
کاری ندارین ؟!!!
بای
من رفتم معتاد شم

دویل بوی جان یه چند تا اشتباه تو پست قبلی داشتم :
1 }
من مقام تیم هارو برعکس گذاشتم یهنی ما سوم شدیم (خاک وچوک)
تیم دوم مقام دوم رو کسب کرد
تیم سوم مقام اول را بدست اورد
ادامه ی خبر !!!!

منم که فقط بلاد استان نبستم یه اشکالی پیش اومده و عکس باقی ترکیب ها نیومد که الان واستون میذارم :

اول اینو بستم :

بعد دو عدد از اینو :

بعد که پولم جور شد اینا رو بستم :

یکی از اینا داشتم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !! ! ! !

البته اینا رو فروختم :

راستی :

شما چه تیمی رو برای مقابله با تیم شماره سوم پیشنهاد می کنید

devilboy1369
06-06-2008, 20:04
ممنون از musketeer عزیز.من گفتم دیگه بچه ها خودشون استادن دیگه توضیخ بیشتر ندادم ولی چون اینجا آموزش هست حق با ایشونه باید کامل گفت
علاوه بر نکاتی که ایشون گفتن اینکه
چون هر اتک لونا به 5 نفر میخوره موقعی که مگنس 6 مینه اگه همه رو بگیره با یه اتک لونا.هر هیروی مقابل 1 یا 2 اتک میخوره و با اتک دمیج که مگنس میتونه به لونا بده دیگه واقعا عالی میشه

devilboy1369
06-06-2008, 20:30
Alien jan من پیشنهاد میکنم واسه لونا اینا رو ببند.پا چوبی ,Helm of the Dominator بعد پول جمع کن واسه باترفلای و بعدشم با توجه به بازی دمیج و ساتانیک و آواتور .البته ترتیبش با توجه به بازی.و اگه میبینی نمیتونن بندازنت مثلا کسی مثه عشقم void تو بازی نیست حتما Divine Rapier ببند.شرمنده ها ولی leads هر سه تیم خیلی بد بود البته به جز تیم 3 که اصولی بود.ولی هیروها مچ نبودن زیاد.

signul.online
06-06-2008, 20:45
دوستانی که Path جدید رو می خوان و می خواستن !!!
برای دانلود Path باید به آدرس زیر بروید و جدید ترین Path مخصوص WarCraft به این جا میاد !!
کد:

این لینک دانلود مپ هست !!!
کد:

این توضیح در مورد دوتا هست برای کسانی که تازه کارند !!!
کد:

این سایت رسمی دوتا هست !!! که نقشه های دست کاری شده و AL این جا قرار میگیره به همراه جدیدترین موضوعات دوتا !!!
کد:

دوستانی که می خوان توی اینترنت بازی کنند می تونند با این کلینت بازی کنند که یکی از بهترین هاست !! برای دوتا !!!
کد:

مسیر دانلود :
کد:

تغغیرات نقشه های جدید دوتا این جا قرار میگیره !!
کد:

اینم گالری دوتا و چند تا عکس توپ از هیرو ها با کیفیت عالی برای دوستان پی سی وورد :
کد:

امیدوارم چیزی کم نباشه اگر بود بهم بگین !!!

musketeer
06-06-2008, 22:06
ممنون از musketeer عزیز.من گفتم دیگه بچه ها خودشون استادن دیگه توضیخ بیشتر ندادم ولی چون اینجا آموزش هست حق با ایشونه باید کامل گفت
نه... راستش اولا که خود شما استاد هستی!! بعدش هم اینکه من اصلا نمیخواستم صحبت شما رو تفسیر کنم! ولی وقتی بهترین چیزی که به نظرم اومد رو گفتم دیدم دقیقا مثل حرف شما شده!! خلاصه اینکه ما کوچیکتیم!

عشقم void
اینقدر حال میکنم میبینم کسی VOID رو دوست داره!! خودم که عاشقشم!!

ضمنا از signul.online عزیز هم تشکر میکنم!

iranian_ boy
06-06-2008, 23:37
signul دست درد نکنه.
patch رو dl کردم و کارم راه افتاد.

iranian_ boy
06-06-2008, 23:50
کیها بازی میکنید بچه ها؟

BursT
07-06-2008, 01:57
سلام دوستان.
فقط اومدم خدمتتون عرض کنم که aghanim مقدار درصد شانس زدن multi cast رو زیاد نمی کنه بلکه فقط cooldown لول های ogremagi رو کاهش میده

A L I E N
07-06-2008, 05:56
شرمنده ها ولی leads هر سه تیم خیلی بد بود البته به جز تیم 3 که اصولی بود.ولی هیروها مچ نبودن زیاد.

ای اقا
دلت خوشه

یه ایراد بزرگی که اینجا همه دارن اینه که کسی به قوانین عمل نمی کنه :41:

بابا لیدر کیلویی چنده ؟؟:13:

اگه من عکس لونا رو اول گذاشتم منظورم این نبود که لونا لیدر تیم هست

چون هیروی خودم بود پارتی بازی کردم :31:

منظورت از اینکه تیم سه اصولی بودن چیه ؟

devilboy1369
07-06-2008, 07:59
سلام دوستان.
فقط اومدم خدمتتون عرض کنم که aghanim مقدار درصد شانس زدن multi cast رو زیاد نمی کنه بلکه فقط cooldown لول های ogremagi رو کاهش میده

سلام از همه بچه ها تقاضا دارم اول به طور عملی یه نگاهی بندازن بعد مطلب بنویسم.سعید جان اگه بری نگاه کنی میبینی که اصلا کولدون لولها کم نمیشه.

من اگه بلد بودم که واقعا چی میشه سوال نمیکردم.بعد هم منظورم از زیاد شدن شانس یعنی شانس 5 بار Multi Cast خوردن به اندازه 4 بار خوردن میشه(تو توضیحات 6 بخون) یعنی از 20% به 30% میرسه

و فکر کنم منطقه ای هم که تو لول 2 و 3 در بر میگیره زیاد میشه یعنی مثلا آتیشش نسبت به قبل به کسایی که فاصله بیشتری دارن هم میخوره

در هر صورت من اینا رو کسی بهم نگفته فقط خودم شهودی دیدم اگه جاییش اشتباه بگین خوشحال میشم چیزی یاد بگیرم:10:

devilboy1369
07-06-2008, 08:18
Alien جان .اگه ناراحت شدی ببخشین .اصول انتخاب هیرو رو که گفتم همون اول اگه بری بخونی.من فقط

خواستم راهنمایی کنم البته ادعا ندارم خواستم چیزایی که میدونم بگم شاید کمکتون کنه فکر کنم یه کم بهت

برخورده.همیشه هم آخرش میگم اگه کسی واقعا می دونه اشتباه میگم بگه.

بازی دوتا رو کسی میبره که هیرو مچ داشته باشه و نذاره نقشه های تیم مقابل عملی بشه

بازیکنای بهتری تو مهارت های پول خوردن و هیرو کشی و زدن لول به موقع داشته باشه

با برنامه ریزی بازی کنه

هدف من اینه که به اینا برسم.خواستم اینا که باعث پیشرفتم از یه آماتور تا الآن( که یه کم سرم میشه)شده رو

به همه بگم
:40:
در هر صورت دیگه مطلب اضافی نمیینویسم اگه کسی سوالی پرسید و مطمئن بودم بلدم مینویسم.

A L I E N
07-06-2008, 08:41
Alien جان .اگه ناراحت شدی ببخشین .اصول انتخاب هیرو رو که گفتم .

نه بابا
ما کی هستیم که بخوایم ناراحت شیم
ما چاکر همه ی بچه های پی سی وردمخصوصا دوتا بازها هستیم
من از دست هم تیم های خودم گله کردم نه شما
شرمنده که بد نوشتم و منظورم رو جور دیگه ای گفتم
شما درست گفتین
الان که دارم میرم روستا بشینم واسه کنکور بخونم یه دو سه روزی نیستم
می خوام وقتی اومدم برم با هم تیم هام رو همون هیروهایی که گفتی کار کنیم
قوی شیم !!!:8:
شاخ بشیم:8:
چاق بشیم:8:
چله بشیم:8:
بعد گرگه بیاد منو بخوره :31:

اونجا(روستا ) اینترنت نیست حتی ایرانسل هم انتن نمی ده اگه انتن می داد می شد یه کاری با اینترنتش کرد

فعلا تا دو سه روز خدافظ

بیام یه سرس بهتون می زنم

ali_ranger22
07-06-2008, 19:03
من الان با garena کار میکنم ولی چرا هیچ نمیزاره بازی کنیم؟ هی kick میکنن یه سوال دیگه اون level که کنار اسمم مینویسه (الان 1) یعنی چی؟

musketeer
07-06-2008, 21:45
من الان با garena کار میکنم ولی چرا هیچ نمیزاره بازی کنیم؟ هی kick میکنن یه سوال دیگه اون level که کنار اسمم مینویسه (الان 1) یعنی چی؟
منظورت از کیک چیه؟ یعنی میری تو سرور کیکت میکنن؟! اگه اینجوریه شاید نامردا به دلایلی دوست ندارن باهات بازی کنن!! شاید پینگت بد باشه. یا خیلی دلایل دیگه. اگه خواستی تست کنی، یه قرار بزار خودم در خدمت هستم.
ولی اون Level 1 یعنی شما لولت 1 هست. مثل دوتا، شما با بازی کردن و اینا Exp میگیری. و هرچی Exp بگیری، لولت میره بالاتر. حالا شما هر چی تو بازی بیشتر بمونی، با تعداد زیادی از افراد بازی کنی، و بهتر بازی کنی، بیشتر Exp میگیری. البته عوامل دیگه ای هم تو میزان Exp گرفتن وجود دارن.
به هر حال اگه سوالی بود، من در خدمت هستم

T-AVA_STATIC
08-06-2008, 10:32
ميبينم كه من نبودم كلي شلوغ شده اينجا
ريپلي هم ميزارم براتون چشم

signul.online
08-06-2008, 12:46
دوست عزیز Iranian_Boy

داخل گرنا می تونی دوستای زیادی پیدا کنی و تو کلنشون هم عضو بشی !!
و یه سری هم تیمی واسه خودت داشته باشی !!
به هر حال یا یچه های پی سی وورد که قرار بازی می ذاری آی دی گرنا رو بهشون بده !!
تا تو لیستشون Add کنن !!
و ...

دوست عزیز ali_ranger22
احتمالا مشکل از سرعتت است همون جوری که دوستمون گفت !!
ولی تو می تونی با چند نفر پایه بشی و باهاشون بازی کنی !!
وقتی بازی تو خوب باشه همه از بازی تو خوششون میاد و حتی برای بازی دعوتت می کنند !!

دوست عزیز T-AVA_STATIC
مرسی از رپلی هایی که می خوای بذاری !!
دوست داشتی می تونی به این جا هم سری بزنی !!!

دوستان قابلی نداشت ... اگر مشکل دیگه ای در مورد اجرای بازی و دانلود هاش بود در خدمتم !!
روز و شب همگی خوش

T-AVA_STATIC
08-06-2008, 13:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E_RN.w3g.html

T-AVA_STATIC
08-06-2008, 14:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E_RN.w3g.html

devilboy1369
08-06-2008, 22:43
سلام کسی سایت یا وبلاگی داره که افسانه یا داستان یا معنی چیزی که موقع برداشتن هیرو زیرش نوشته رو داشته باشه؟

CrashGM
08-06-2008, 22:45
Jalebe!!!! TAvA Static to inja chi kar mikoni?:D:D:D man donbale LAN kardane PES2008 budam umadam inja ro check konam didam forume game dare!:D

-MRG
09-06-2008, 08:34
کسی راهی واسه افزایش شانس زدن و نخوردن MulteCate OgreMagi بلده
(به جز 6 قویکن):8:

برای افزایش شانس زدن مولتی کست فقط باید اول لول آتیش ogremagi رو بندازی روی هرو
و بعدش لول یک رو به هرو بزنی که اینطوری 15% شانس مولتی کست زیاد میشه
6 قوی کن هم فقط قدرتشو اضافه میکنه.

T-AVA_STATIC
09-06-2008, 08:44
Jalebe!!!! TAvA Static to inja chi kar mikoni?:D:D:D man donbale LAN kardane PES2008 budam umadam inja ro check konam didam forume game dare!:D

شما كي باشي ؟

-MRG
09-06-2008, 08:51
ترکیبات خیلی توپ بود رفتیم گیم نت با ترکیبایی که گفتی و یه preservence & booster خدا شدم تا اخر بازی هم هیچکس نتونست هیچ کاری انجام بده
یه سوال دیگه داشتم
هیرویی که بتونه با faceless مقابله کنه چه هیرویی و چه ترکیبیه؟

برا بازی جلوی این هرو tiny همونطور که دوستمون گفت خوبه
وارچیف با اتک برگردون خوبه
و چازنایت هم میتونه خوب بزنش ولی در کل باید با کلک خفتش کنین تا راحت بکشینش

T-AVA_STATIC
09-06-2008, 12:08
با Na هم ميشه زدش

T-AVA_STATIC
09-06-2008, 12:51
لينك براي كساني كه ميخوان ريپلي ببينن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ميريد قسمت Download Center بعد replay Center
اونجا ريپلي وار ميبينيد با كانتر و دوتا بزنيد رو عكس ريپليها بعد dl‌كنيد

devilboy1369
09-06-2008, 14:23
برای افزایش شانس زدن مولتی کست فقط باید اول لول آتیش ogremagi رو بندازی روی هرو
و بعدش لول یک رو به هرو بزنی که اینطوری 15% شانس مولتی کست زیاد میشه
6 قوی کن هم فقط قدرتشو اضافه میکنه.

یعنی شما قبول نداری شانس 5 بار مولتیکست میشه 30% از 20%
باشه.قبول :41:

-MRG
09-06-2008, 14:34
یعنی شما قبول نداری شانس 5 بار مولتیکست میشه 30% از 20%
باشه.قبول :41:
عزیز من شما میخواهی احتمال مولتی کستش بیشتر بشه
برای این کار هم اول لول آتیشتو بنداز رو هرو و بعدش لول یک رو بهش بزن.
و خوب شما وقتی 6قوی کن بزنی موقعی که مولتی کست میزنه تعدادش بیشتر میشه و طرف میترکه
اما درصد احتمال مولتی کستش با همون لول آتیش زیاد میشه.

T-AVA_STATIC
09-06-2008, 15:02
عزیز من شما میخواهی احتمال مولتی کستش بیشتر بشه
برای این کار هم اول لول آتیشتو بنداز رو هرو و بعدش لول یک رو بهش بزن.
و خوب شما وقتی 6قوی کن بزنی موقعی که مولتی کست میزنه تعدادش بیشتر میشه و طرف میترکه
اما درصد احتمال مولتی کستش با همون لول آتیش زیاد میشه.

وااله تا اونجائي كه ما يادمونه همچيني چيزائي نبود
اولا اينكه شانس مولتي زدنت بيشتر ميشه دوم اينكه
اومديم شما فاير انداختي خوب چه ربطي به لول مولتي كست داره ؟؟؟
از اين حرفا نزنيد همه چيزه اين مولتي شانسي هستش
هيچ جايه اين هيرو ننوشته كه اگر fire بندازي بعديش مولتي ميشه

iranian_ boy
09-06-2008, 15:19
از بابت راهنمایی ممنون.

cao-cao
09-06-2008, 15:57
سلام
اقا تا اونجایی که ما بازی کردیم میدونم با اقانیم احتمال زدن مولتی بیشتر میشه ولی به ائورا شانس خود طرفم ربی داره مثلا اگه من بزنم از هر 100تا 99 تا نمیخوره ولی فرهاد tst-master بزنه از هر 100 تا 1 دونه نمیخوره
شاد باشید

musketeer
09-06-2008, 18:02
آقایون... من فقط یه فرمول برای آقانیمز میگم که در مورد همه ی هیرو ها صدق میکنه و خلاص
شما ببینید لول یک لول شیشتون چیکار میکنه! بعد ببینید لول 2 ی شیشتون چیکار میکنه، بعد ببینید لول 3 شیشتون چیکار میکنه... بعد ببنید لول 3 شیشتون با آقانیمز چیکار میکنه!! بله... دقیقا منظورم اینکه که آقانیمز شیشتون رو آپگرید 4 میکنه... نه هیچ چیزی بیشتر. البته نه اینکه دقیقا به اندازه فاصله 1تا 2 یا 2 تا 3 باشه... منظورم اینه که فقط فاکتورهایی رو آپ میکنه، که با افزایش لول شیشتون آپ میشن... این بحث که به مولتی کست رنج اضافه میکنه بحث عجیبیه خداییش!!
ضمنا در مورد مولتی کست هم بگم... لازم نیست آتیش بندازید و بعد لول کنید!! اصلا ربطی نداره... شاید شما شانستون اینجوریه که اینجوری نتیجه میگرید... ولی خواهشا به همه ی افراد تعمیمش ندید!!!! مگه ندیدید که مولتی کست کسی رو Mega کنه، مولتی کست شه... همه ی ملت مگا بشن؟!

BursT
10-06-2008, 01:49
آقا من شرمندم.
در مورد مولتی کست ogremagi یه چیزی گفتم که اشتباه بود و نمی دونم چرا این اشتباه رو کردم.
با اضافه کردن آقانیم مقدار 20 %شانس زدن 4 بار لول 1 به 30 % شانس برای زدن 5 بار تبدیل میشه و باید در جواب دوست بالایی هم بگم که لول 6 رو آپگرید نمی کنه!
چون رنج لول 2ش زیاد نمیشه.ربطی هم به مقدار آتیش زدن نداره.

یه چیزی بهتون بگم دیشب امتحان کردم جالب بود.
اگه شما مثلا 5 تا آقانیم ببندین 30 % شانس هست برای زدن 25 تا لول 1.
یعنی هر یه دونه ای که ببندین به تعدادش 5 تا اضافه می کنه.
مثلا من دیشب با سه تا آقانیم یه بار که مولتی دادم روی روشن زد کلی healthش رو کم کرد در صورتی که وقتی یه آقانیم داشتم خیلی از healthش رو کم نکرد!
شما هم امتحان کنین ببینین درست میگم؟

-MRG
10-06-2008, 07:08
وااله تا اونجائي كه ما يادمونه همچيني چيزائي نبود
اولا اينكه شانس مولتي زدنت بيشتر ميشه دوم اينكه
اومديم شما فاير انداختي خوب چه ربطي به لول مولتي كست داره ؟؟؟
از اين حرفا نزنيد همه چيزه اين مولتي شانسي هستش
هيچ جايه اين هيرو ننوشته كه اگر fire بندازي بعديش مولتي ميشه

برو wtf بزن و آتیش بنداز ببین بعدش لول میزنی احتمال مولتی کستش بیشتر میشه یا نه

T-AVA_STATIC
10-06-2008, 07:45
نه مولتي نشد حالا چي ميگي ؟؟؟
بابا بستگي به شانست داره ببينم تو هر بار آتيش ميندازي بعديش مولتي ميشه ؟
بابا شانس

A L I E N
10-06-2008, 08:16
نه مولتي نشد حالا چي ميگي ؟؟؟
بابا بستگي به شانست داره ببينم تو هر بار آتيش ميندازي بعديش مولتي ميشه ؟
بابا شانس

منم موافقم