PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dota allstars بازها بیان تو !!!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

AM!R
01-01-2008, 08:50
مربای بابا
فارسی بنویس :41:
:8:
داره ميگه فارسي ندارم باز ميگي فارسي بنويس:18::31:

AKASHA178
01-01-2008, 12:45
قوانین بابا:21:
داره ميگه فارسي ندارم باز ميگي فارسي بنويس:18::31:

mehdimehrdad
01-01-2008, 14:20
قوانین بابا:21:

اینم فارسی فقط به خاتر تو :10: میگم اخر بازی هیچ هروی نمی تونه facelees را بگیره بالاخره باید یک هرو از همه قوی تر باشه دیگه اونم facelees void است:20:

brute
01-01-2008, 14:26
لول 3 دوم نث ئهله چنلينگ هستش
نوشته روش اختلاف لول هستش
يعني اگر طرف روبروي تو لول 6 باشه تو هم لول 6 باشي lvl لول3 رو بزني به طرف روبرو 250 فش اضافه تر ميخوره لولت رو
ضريب لولي هستش

ببخشی! سوتی دادم! منظورم لول 6 ( همون Doom ) بود. زیرش قرمز نوشته chanelling یعنی چی؟
در ضمن توضیح monkey king bar هم ببینین بد نیست!!!
A powerful staff used by a martial arts master. Grants +75 damage, 15%
increased attack speed, and a 30% chance to deal 100 bonus damage on
every attack stopping channeling spellsحالا یعنی چی این؟؟؟

mehdimehrdad
01-01-2008, 14:33
ببخشی! سوتی دادم! منظورم لول 6 ( همون Doom ) بود. زیرش قرمز نوشته chanelling یعنی چی؟
در ضمن توضیح monkey king bar هم ببینین بد نیست!!!
A powerful staff used by a martial arts master. Grants +75 damage, 15%
increased attack speed, and a 30% chance to deal 100 bonus damage on
every attack stopping channeling spellsحالا یعنی چی این؟؟؟
یعنی بعضی از مجیک ها را کنسل میکنه البته اون اتکی که 100 بانس دمیج میده مانند مجیک 6 سند کینگ و پوگنا و ویچ داکتر

mehdimehrdad
01-01-2008, 14:42
راستی بچه ها به نظر شما anti mage میزنه یاsoul keeper البته تک به تک من شاخ یه بنده خدای را شکستم با یکی از این هرو ها اون یکی را گرفتم حالا به نظر شما هروی من کدام یکی بود

mazi_z_PSP
01-01-2008, 19:15
دوستان ميشه از هر هيرويی که حرفشو ميزنيد يک عکس هم بزاريد؟ ممنون ميشم

T-AVA_STATIC
02-01-2008, 09:08
در مورد چنلينگ اينكه وقتي روبروي تو آيتم مانكي كينگ بار رو ميره آنتي مجيك ميشه يعني كلا لول نميخوره
ولي بعضي لولها هست كه روشون نوشته چنلينگ يعني طرف روبروط آنتي مجيك هم باشه ميخوره بهش
لول 6 دوم هم اگه به آنتي مجيك بزني طرف نميتونه از لولهاش استفاده كنه خوبيش همينه

mazi_z_PSP
02-01-2008, 10:04
بچه ها. اون هيرو سنگيه بزرگه وسط نقشه لول 20 هست رو من با Razorزدمش. يک آيتم ازش افتاد. نميدونم به چه دردی ميخوره. هيچ کاری باهاش نتونستم بکنم.
در کل اونجا چيه؟ فقط به خاطر همون يک دونه آيتم يک همچون چيزی اونجا هست؟

AM!R
02-01-2008, 10:25
تو تك به تك آخره با زي بليد (جاگرنات)

HPPT
02-01-2008, 12:49
(سلام.خوشحالم که تو جمعتون شرکت میکنم)
می خواستم نظرتونو راجع به priestess of the moon بگین...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد لول 4 اون یه کمی توضیح بدین و بگین چه آیتم هایی رو روش ببندم خوبه(اگه تونستین عکس آیتم ها رو هم بذارین).
و در آخر هر چی در موردش می دونین بگین.

mehdimehrdad
02-01-2008, 15:23

در مورد لول 4 اون یه کمی توضیح بدین و بگین چه آیتم هایی رو روش ببندم خوبه(اگه تونستین عکس آیتم ها رو هم بذارین).

هروی خوبی لول 4 یا همون لول 6 ااون وقتی استفاده بشه تمام هروهای یاران خودتو به حالت اینویز یا نامرعی در میاره ترکیب هم s&y خوبه:11:

mehdimehrdad
02-01-2008, 15:30
راستی نگفتید انتی میج یا سول کیپر

FABEL
02-01-2008, 15:42
Anti-Mage میزنه ... من این را طبق یک نظر سنجی جهانی میگم . اما یک مشکل هست Anti-Mage بازش کم پیدا میشه !

-MRG
02-01-2008, 15:50
اینم فارسی فقط به خاتر تو :10: میگم اخر بازی هیچ هروی نمی تونه facelees را بگیره بالاخره باید یک هرو از همه قوی تر باشه دیگه اونم facelees void است:20:

هاهاه
اینو نگو
ووید خیلی قوی هست
ولی ضعفش اتک برگردونه
مثلا با وارچیف

mehdimehrdad
02-01-2008, 15:51
Anti-Mage میزنه ... من این را طبق یک نظر سنجی جهانی میگم . اما یک مشکل هست Anti-Mage بازش کم پیدا میشه !

نه عزیزم او های که گفتن انتی میج میزنه چرت گفتن من تا هالا تمام بازی هام را جلوی انتی میج بردم البته با سول کیپر حاظرم ثابت کنم چون سول کیپر اتکش از انتی میج بیشتره:21:

HPPT
02-01-2008, 17:36
کدوم هیروها برای بازی های 1v1 خوبند؟
5v5 چطور؟

HPPT
02-01-2008, 17:42
کدوم هیروها برای بازی های 1v1 خوبن؟ 5v5 چطور؟

cao-cao
02-01-2008, 17:50
بچه ها. اون هيرو سنگيه بزرگه وسط نقشه لول 20 هست رو من با Razorزدمش. يک آيتم ازش افتاد. نميدونم به چه دردی ميخوره. هيچ کاری باهاش نتونستم بکنم.
در کل اونجا چيه؟ فقط به خاطر همون يک دونه آيتم يک همچون چيزی اونجا هست؟

سلام به همه اون اسمش روشان هست وقتی بزنیش یه ایتم از دستش میوفته به اسم انخ که وقتی اونو ور میداری یه بار نمیمیری

پریس هروی خوبیه بشتگی به سبک بازی داره تو بازیهای 5به 5 توصیه میشه
واسش حرفهای ها چین کامل میرن و بعدش اسکادی

دوست من
بستگی به بازی داره اگه بازیها تو یه سطح باشه
به ایتما برمیکرده ولی به نر من احتمال زدن سول بیشتر
با اینکه انتی میج هروی خیلی قوی هست

هاهاه
اینو نگو
ووید خیلی قوی هست
ولی ضعفش اتک برگردونه
مثلا با وارچیف
سلام رضا جان
اگه با فیس اول بازی خوب بازی کنی هروی قوی هست وگر نه فرگ مپ میشی اگه ایتم خوب نداشته باشی

نه عزیزم او های که گفتن انتی میج میزنه چرت گفتن من تا هالا تمام بازی هام را جلوی انتی میج بردم البته با سول کیپر حاظرم ثابت کنم چون سول کیپر اتکش از انتی میج بیشتره:21:
نه این دلیل نمیشه چون اتکش بیشتره میزنه ولی چون 3تا میشه اگه براش ه 3تا شدنم بسازی احتمال زدنش بیشتر میشه چون مانای بلینک نداره اون موقع

کدوم هیروها برای بازی های 1v1 خوبند؟
5v5 چطور؟

تو تک به تک نمیشه گفت کدوم از کدوم بهتره مثلا اگه طرف زئوس ورداشت تو دووم ور دار یا نایت
و.....
تو 5به 5 هم به بزیه تیمی ربط داره یه بار میبینی یه تیم همه استانر میرن ویا خیلی کارای دیگه

شاد باشید
تا بعد:10:

mazi_z_PSP
02-01-2008, 18:13
دوستان خواهش هر اسمی از هيرويی که ميبريد عکس هم بزاريد. تورو خدا من نميتونم برم تک تک هيرو هارو که شما در بارش حرف ميزنيد پيدا کنم. مثلا این وارچيف کدوم يکيه؟
راستی در برابر Razorچه هيروهايی ميتونن مقاومت کنن؟ در صورتی که تمام آيتم های مورد نياز رو بسته باشه. مثل ونگارد ، سنج و ياشا و .....

mehdimehrdad
02-01-2008, 18:31
[

دوست من
بستگی به بازی داره اگه بازیها تو یه سطح باشه
به ایتما برمیکرده ولی به نر من احتمال زدن سول بیشتر
با اینکه انتی میج هروی خیلی قوی هست

نه این دلیل نمیشه چون اتکش بیشتره میزنه ولی چون 3تا میشه اگه براش ه 3تا شدنم بسازی احتمال زدنش بیشتر میشه چون مانای بلینک نداره اون موقع

من هم میدونم اتک دلیل نمیشه ولی چون اگیلیتیه سول بیشتره در نتیجه ات اسپید و ارمور و اتکش هم بیشتر میشه در ضمن سول میتونه ایتم اورب بونده ولی انتی میج نمیتونه به خاطره مجیک اولش فقط کافیه برسول ایمبا شمشیر منهای ارمور وهکس ببندی شمشیر سه تای هم بعد نیست ولی زمانی که میلی هستی باید استفاده کنی با این ترکیبا انتی میج خیلی راهت میمیره در ضمن لول اخر 6 سول مانا نمیخواد

mehdimehrdad
02-01-2008, 18:36
در ضمن فیسلس فول ایتم وارچیفت فول ایتم را میگیره قابل توجه کسانی که میگن وارچیفت قوی تره

mehdimehrdad
02-01-2008, 22:38
در ضمن فیسلس فول ایتم وارچیفت فول ایتم را میگیره قابل توجه کسانی که میگن وارچیفت قوی تره

هرو ترول هم از هرو های خزی مپ هست

T-AVA_STATIC
03-01-2008, 09:51
بابا اينقدر به اين فيس ننازيد با خيلي از هيروها ميشه زدش
گفتم بهتون قبلاً هم من حاظرم شرطي باهاتون بزنم با هيروهاي كه ميگم شما هم فيس برداريد
Shadow Fiend & obsidian & Brood Mother & LycanThrop

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdimehrdad
03-01-2008, 12:24
گفتم بهتون قبلاً هم من حاظرم شرطي باهاتون بزنم با هيروهاي كه ميگم شما هم فيس برداريد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوسته من شاید این هرو ها بتونن فیسلس را بزنن ولی اگر فیسلس بتونه پول دراره وایتم هاش را ببهده این هروها خیلی راحت میمیرن حتی بدونه ای نکه کمترین دمیجی به فیسلس بدن :21:

mehdimehrdad
03-01-2008, 12:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازم میگم فیلس قوی ترین هروی دوتا است اینو همه ی دوتا با زا تایید میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HPPT
03-01-2008, 13:08
مگه این هیرو چی داره!!!

mehdimehrdad
03-01-2008, 13:54
مگه این هیرو چی داره!!!

این هرو بهخاطر تمام مجیک هاش خزی ولی بیشتر به خاطر مجیک6 است که شش ثانیه همه ی اطرافیان را زیر یک طاق نگه میداره وتنها خودش میتونه از درون اون اتک بده:18::18: __6ثانیه__:18::18:

HPPT
03-01-2008, 14:17
MEHDIMEHRDAD:دوسته من شاید این هرو ها بتونن فیسلس را بزنن ولی اگر فیسلس بتونه پول دراره وایتم هاش را ببهده این هروها خیلی راحت میمیرن حتی بدونه ای نکه کمترین دمیجی به فیسلس بدن.

چه آیتم هایی روش می بندی؟؟؟

mehdimehrdad
03-01-2008, 16:04
MEHDIMEHRDAD:دوسته من شاید این هرو ها بتونن فیسلس را بزنن ولی اگر فیسلس بتونه پول دراره وایتم هاش را ببهده این هروها خیلی راحت میمیرن حتی بدونه ای نکه کمترین دمیجی به فیسلس بدن.

چه آیتم هایی روش می بندی؟؟؟

یستگی به هروهای جلت داره ولی معمولا اول بازی حتما باید فرنزی را ببندی بعد پا چوبی باترفلای دوتابش وایمبا اگر بازی طول کشید میتونی کریتیکال مانکی ویا رادیانس ببندی

mehdimehrdad
03-01-2008, 16:09
دوستانی که میگن این هرو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیسلس را میزنه به نظر من از اشتباه فکر میکنن چون این هرو میتونه جلوی هرو های وایسه که دارای اینتجلینس پاین هستند به خاطر مجیک 6ش ولی فیسلس دارای اینتجلینس بدی نیست

HPPT
03-01-2008, 16:12
می شه دقیقا بگی یه چیشون بستگی داره؟؟؟

mehdimehrdad
03-01-2008, 16:16
بعضی از دوستان فکر میکنن مجیک دوم فیسلس بیخوده ولی اینتور نیست یکی از دلایل قدرت فیسلس همین مجیک دومش است این مجیک باعث میشه 25%از اتکها یا مجیک های که هروهای دشمن به شما میزنن از بین بره من تو یک بازی مجیک 6دوم و ونومنسر را باهمی مجیک دوم به فنه بردم

HPPT
03-01-2008, 16:25
یستگی به هروهای جلت داره ولی معمولا اول بازی حتما باید فرنزی را ببندی بعد پا چوبی باترفلای دوتابش وایمبا اگر بازی طول کشید میتونی کریتیکال مانکی ویا رادیانس ببندی

می شه دقیقا بگی یه چیشون بستگی داره؟

mehdimehrdad
03-01-2008, 16:25
می شه دقیقا بگی یه چیشون بستگی داره؟؟؟

چی به چیشون بستگی داره بیشتر توضیح بده تا برات بگم

mehdimehrdad
03-01-2008, 16:27
مثلا اگر جلوت غول سنگی یا وارچیفت باشه باید شمشیر سه تای را ببندی منظورم ترکیب ایلوژن است

HPPT
03-01-2008, 17:35
اولا ایلوژن چیه؟
شمشیر سه تای چیه؟

دوما به چه چیزه هیروهای مقابلت بستگی داره که تو چی ببندی؟ مثلا چرا در مقابل غول سنگی یا وارچیفت شمشیر سه تای رو می بندی؟

AM!R
03-01-2008, 18:00
بابا فيسلس خوب هستش ولي خيلي هيروها ميزننش

AM!R
03-01-2008, 18:06

در ضمن يك هيرو هست يك لولي داره از 2 فيسلس قوي تر
كسي اسمشو ميدونه ؟
تو 5 به 5 هيرو خوبي تو خيلي از repaly ها ديدو بر ميدارنش
اسمش اسپكتور لول 3 اتك برميگردونه حتي 6 بعضي از هيروهارو

cao-cao
03-01-2008, 19:59
[

من هم میدونم اتک دلیل نمیشه ولی چون اگیلیتیه سول بیشتره در نتیجه ات اسپید و ارمور و اتکش هم بیشتر میشه در ضمن سول میتونه ایتم اورب بونده ولی انتی میج نمیتونه به خاطره مجیک اولش فقط کافیه برسول ایمبا شمشیر منهای ارمور وهکس ببندی شمشیر سه تای هم بعد نیست ولی زمانی که میلی هستی باید استفاده کنی با این ترکیبا انتی میج خیلی راهت میمیره در ضمن لول اخر 6 سول مانا نمیخواد
سلام به همه
کسی نگفت سول بلینک کنه اصلا مگه سول بلینک داره بهتره پستا رو بخونی درست
ترکیب 3 تا شدن رو واسه سول میسازی تا انتیمیج نتونه بلینک کنه

هرو ترول هم از هرو های خزی مپ هست
بابا پس ترول باز ندیدی خود ترول اخر بازی از خفن ترین هروهاس همون فیسی که تو سنگشو به سینه مزنی باید 6 کنه که در بره

کاملا تایید میشه

دوسته من شاید این هرو ها بتونن فیسلس را بزنن ولی اگر فیسلس بتونه پول دراره وایتم هاش را ببهده این هروها خیلی راحت میمیرن حتی بدونه ای نکه کمترین دمیجی به فیسلس بدن :21:
اگه پول در بیاره
قرار نیست فیس تو بازی پول در بیاره چون از همون اول روش فوکوس میکن کل تیم و هی میکشنش

دوستانی که میگن این هرو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیسلس را میزنه به نظر من از اشتباه فکر میکنن چون این هرو میتونه جلوی هرو های وایسه که دارای اینتجلینس پاین هستند به خاطر مجیک 6ش ولی فیسلس دارای اینتجلینس بدی نیست
بیخیال مثل اب خوردن میزنش
واسش 3 تا ایتم 2900 میخری( همونی که باهاش دگون ابی یا 6 قوی کن یا اقانیم میسازن)
بعد ببینم با یه 6 میمیره یا نه
بعدم فکنم نمیدونی با اون لولی که هروت رو میکنه تو زمین از اینتلجست هم کم میکنه

مثلا اگر جلوت غول سنگی یا وارچیفت باشه باید شمشیر سه تای را ببندی منظورم ترکیب ایلوژن است
این دیکه هز اون حرفا بود
جلو وارچیف که اگه 3 تا بشی با اولین اتک معلوم میشه اصلی کدوم مربای بابا که

در ضمن يك هيرو هست يك لولي داره از 2 فيسلس قوي تر
كسي اسمشو ميدونه ؟
تو 5 به 5 هيرو خوبي تو خيلي از repaly ها ديدو بر ميدارنش
اسمش اسپكتور لول 3 اتك برميگردونه حتي 6 بعضي از هيروهارو

کاملا تایید میشه
:10:

cao-cao
03-01-2008, 20:03
اگه فکر میکنی فیس خیلی قویه تو جی جی ان شو من انتی میج ور میدارم بهت بگم کدوم قویتره
خیلی از هروهای مپ فیسو مثل اب خوردن میزنن
روغ میگمt-ava_static
D:

mehdimehrdad
03-01-2008, 22:10
اگه فکر میکنی فیس خیلی قویه تو جی جی ان شو من انتی میج ور میدارم بهت بگم کدوم قویتره
روغ میگمt-ava_static
D:

چند تا مطلب را باید بهتون بگم اگه قبول ندارین فیسلس قویترین هروی مپ برید از هر کی که قبول دارین بپرسین تا بهتون بگه دوما دیسترویر اگه 6تا هم 2900 بخره بیشتر از دوتا اتک نمی تونه به فیسلس بده چون بعدش میره تو بش و در نمیاد بعدش هم قرار نیست وار چیفت نفهمه فیسلس اصلی یا ایلوژن را من میگم ببندی که راحت تر بمیره 3تا بهتر از یکی است جلوی قول سنگی هم این را باید ببندی که لول سه بین 3تا تقسیم شه

mehdimehrdad
03-01-2008, 22:18
روغ میگمt-ava_static
D:

ماتمام هروها رابرداشتیم حتی انتی میج وترول را بعد چیت پول و لول را زدیم اما هم ترول وهم انتی میج نتونستن فیسلس را بزنند ترول تا میسشو انداخت فیسلس طاق باز کرد بعد سه تا شد وبعد هم میس ترول از بین رفت وهم اینکه ا بش در نیامد فقط یک ثانیه از بش در امد ولی چون مانا نداشت نتونست کاری کنه و مرد:27::27::27::27:

mehdimehrdad
03-01-2008, 22:23
باید به همتان ثابت شده باشه که فیسلس خزی ترین هرو است اگه سوالی داشتین در مورد فیسلس بگین تا جواب بدم در مورد استراتژی مجیک طرز لول گرفتن و........

cao-cao
03-01-2008, 22:28
چند تا مطلب را باید بهتون بگم اگه قبول ندارین فیسلس قویترین هروی مپ برید از هر کی که قبول دارین بپرسین تا بهتون بگه دوما دیسترویر اگه 6تا هم 2900 بخره بیشتر از دوتا اتک نمی تونه به فیسلس بده چون بعدش میره تو بش و در نمیاد بعدش هم قرار نیست وار چیفت نفهمه فیسلس اصلی یا ایلوژن را من میگم ببندی که راحت تر بمیره 3تا بهتر از یکی است جلوی قول سنگی هم این را باید ببندی که لول سه بین 3تا تقسیم شه

ماتمام هروها رابرداشتیم حتی انتی میج وترول را بعد چیت پول و لول را زدیم اما هم ترول وهم انتی میج نتونستن فیسلس را بزنند ترول تا میسشو انداخت فیسلس طاق باز کرد بعد سه تا شد وبعد هم میس ترول از بین رفت وهم اینکه ا بش در نیامد فقط یک ثانیه از بش در امد ولی چون مانا نداشت نتونست کاری کنه و مرد:27::27::27::27:

باید به همتان ثابت شده باشه که فیسلس خزی ترین هرو است اگه سوالی داشتین در مورد فیسلس بگین تا جواب بدم در مورد استراتژی مجیک طرز لول گرفتن و........
بیخیال بحث با نوبا فایده ای نداره
اره تو راست میگی اون قویترینه

AM!R
04-01-2008, 08:42
[quote=mehdimehrdad;1960018]ماتمام هروها رابرداشتیم حتی انتی میج وترول را بعد چیت پول و لول را زدیم اما هم ترول وهم انتی میج نتونستن فیسلس را بزنند ترول تا میسشو انداخت فیسلس طاق باز کرد بعد سه تا شد وبعد هم میس ترول از بین رفت وهم اینکه ا بش در نیامد فقط یک ثانیه از بش در امد ولی چون مانا نداشت نتونست کاری کنه و مرد:27::27::27::27:[/qu
اين هيروي كه من ميگم بردار بعد چيت پول كن دو تا بليد مار ببند فيسلس كه سهله همه هيرو ها رو ميزنه خودش هم همين لول داره خودمون تو گيم نت امتحان كرديم {كريبلورد}(سوسكه):31:

Hell lord
04-01-2008, 10:03
روغ میگمt-ava_static
D:

تائید میشه

Hell lord
04-01-2008, 10:38

الان 4 تا 5 صفحه تایپیک رو کل انداختی میگی فیس فیس فیس یه کم منطقی باش نمی خوام یه وقت ناراحت بشی دوست من. یه کم ملاحظه کن.
خیلی از هیروهای تو مپ می تونن فیسو بزنن البته تویه قوی بودن فیس شکی نیست ولی بستگی به ایتم و بازیکنش داره و....
تو بازی دوتا نمیشه بگی حتما این هیرو از همه قویتره چون دیگه این بازی خسته کننده میشه .در ضمن سازنده های
این مپ به این نکته هم توجه دارن و جوری هیرو هارو می سازن که به هیچ کدوم خداترین هیرو نباشه و به قول معروف دست بالا دست زیاده .
تازه شاید هم تویه ورژن های جدید مپ که بیاد اگه ببینن یه هیرو خیلی قوی هست اون هیرو رو یه مقدار ضعیفش میکنن تا با بقیه هیرو ها هم سطح بشه و این مورد رو به کرار دیدیم . مثل bristel back که توی مپ 6.27 واقعا قوی بود با اون لول 6 و لول 2و لول 3 که توی ورژن های جدید به مراتب ضعیف تر شد و فکر کنم آخرینش هم دمیج 300 تایش رو کردن 200 . و عکسش هم صادقه مثل آرمور لول 3 دراگون که توی مپ های قدیم نبود .

موفق باشید.

HPPT
04-01-2008, 15:34
خیلی از هیروهای تو مپ می تونن فیسو بزنن البته تویه قوی بودن فیس شکی نیست ولی بستگی به ایتم و بازیکنش داره و....
تو بازی دوتا نمیشه بگی حتما این هیرو از همه قویتره چون دیگه این بازی خسته کننده میشه .در ضمن سازنده های این مپ به این نکته هم توجه دارن و جوری هیرو هارو می سازن که به هیچ کدوم خداترین هیرو نباشه و به قول معروف دست بالا دست زیاده .

نفستو عشقه.حرف حق رو زدی...بابا،جون هر کی که دوست دارین بی خیال.من تو این فروم عضو شدم تا شاید یه چیزی از شما یاد بگیرم...

بی خیال بابا.
بگین ببینم با اون همه پول،اول بازی 1v1 چی باید بخرم؟؟؟(لطفا دلیل خریدنشو رو هم بگین)
این دوستم منو دیونه کرده.هر دفه با هم بازی می کنیم منو می بره.

mehdimehrdad
04-01-2008, 16:30
[quote=mehdimehrdad;1960018]ماتمام هروها رابرداشتیم حتی انتی میج وترول را بعد چیت پول و لول را زدیم اما هم ترول وهم انتی میج نتونستن فیسلس را بزنند ترول تا میسشو انداخت فیسلس طاق باز کرد بعد سه تا شد وبعد هم میس ترول از بین رفت وهم اینکه ا بش در نیامد فقط یک ثانیه از بش در امد ولی چون مانا نداشت نتونست کاری کنه و مرد:27::27::27::27:[/qu
اين هيروي كه من ميگم بردار بعد چيت پول كن دو تا بليد مار ببند فيسلس كه سهله همه هيرو ها رو ميزنه خودش هم همين لول داره خودمون تو گيم نت امتحان كرديم {كريبلورد}(سوسكه):31:
اگه منظورت نروبین اساسین است با یدونه ساتنیک وشمشیر سه تای حل میشه باور کن راست میگم در ضمن فیسلس اول بازی نون مپ است ولی اخر بازی قوی میشه به همین دلیل فیسلس قویترینه که هم اول بازی کم پول در میاره وهم بد کتک میخوره تا زه اقای که میگی فیسلس را تو پتچ جدید ضعیف میکنن نه ایتور نیست تازه ت 6.49 ب کول دون لول 6ش از 180 به 165 کاهش پیدا کرده با هموافقم که تو دوتا دست رو دست زیاده ولی برای فیسلس ایتور نیست میشه بگی ابتدای بازی میشه باهمه ی هیرو ها زدش و بازی را جمع کرد مثل غول سنگی و وارچیفت ولی اخر بازی هیچ هروی نمی تونه بگیردش :21::21::21::21::21::21::21::21:

mehdimehrdad
04-01-2008, 16:32
[
اين هيروي كه من ميگم بردار بعد چيت پول كن دو تا بليد مار ببند فيسلس كه سهله همه هيرو ها رو ميزنه خودش هم همين لول داره خودمون تو گيم نت امتحان كرديم {كريبلورد}(سوسكه):31:[/quote]

اگه هیرو رنج بود چی انوقت باید امیدت به خدا باشه

mehdimehrdad
04-01-2008, 16:36
اگه دو ستان سوالی ندارن در مورد فیسلس دیگه از این هرو حرفی نمیزنم ولی قویتریییییییین

mehdimehrdad
04-01-2008, 16:39
دوستان گفتن برا از بین بردن لول 6 رژ نایت باید چی کرد؟ خیلی ساده است باید ترکیب پرژ را ببندی که علاوه بردسبل کردن 6ش دابل دمیج و هیست راهم دیسبل میکنه و600 دمیج به سامون یونیت ها میده لول 6 گرگان هم همینه

mazi_z_PSP
04-01-2008, 20:58
ولی قویتریییییییین

با اجازتون با Razor,فيسلس فول آيتم رو گذاشتم تو جيبه پشتم . فقط کافيه يکم بازيش بدی تا از لولاش استفاده کنه . بعد يک برق و همه چی محو ميشه!!!

P-R-I-N-C-E
04-01-2008, 23:29
سلام
اگه میشه در مورد این ایتم ها توضیح بدین ممنون
(من میخوام تمام ایتم ها رو اینجا بزارم و هر کس بلد به ماهم یاد بده )ممنون
راستی اگه میشه اسم ایتم ها رو فارسی بگید تا بدونیم تو گیم نت وقتی میگن کیریتکال ببند بدونیم کدوم ایتم ) مرسی..
لطفا اول در مورد این ایتمها توضیح بدین.

mazi_z_PSP
04-01-2008, 23:55
دستت درد نکنه. منم کاملا موافقم

T-AVA_STATIC
05-01-2008, 08:21
با رازور فيس ميزني ((:

mehdimehrdad
05-01-2008, 11:51
با اجازتون با Razor,فيسلس فول آيتم رو گذاشتم تو جيبه پشتم . فقط کافيه يکم بازيش بدی تا از لولاش استفاده کنه . بعد يک برق و همه چی محو ميشه!!!

:31::31::31:بچه ها جوک جدید ریزور فیسلس را میزنه:31::31::31::31: اخه ریزو از زیر طاق فیسلس که زنده در نمیاد تا بتونه اتک بده

mehdimehrdad
05-01-2008, 12:01
سلام
راستی اگه میشه اسم ایتم ها رو فارسی بگید تا بدونیم تو گیم نت وقتی میگن کیریتکال ببند بدونیم کدوم ایتم ) مرسی..

خیلی سوال ابتدای هست

P-R-I-N-C-E
05-01-2008, 14:28
خوب حالا شما اینا رو بگین به جاهای حرفه ای هم میرسیم
انوقت ببینم بازم میای بگی سوالات ابتدایی

mazi_z_PSP
05-01-2008, 21:04
اخه ریزو از زیر طاق فیسلس که زنده در نمیاد تا بتونه اتک بده

پسر جان. بزار جوجه رو آخر پاييز ميشمورن. فقط به اندازه ای قوی باش تا طاقش از بين بره. فوتش ميکنم ميميره.

cao-cao
05-01-2008, 22:09
سلام
سلام به همه
از راست به چپ
1:باتل میتونی هلتس و مانا از تو فانتین پر کنی و همراه داشته باشی که در مقع لوزوم ازش استفاده کنی و همچنین از تو جوب پاور اپ هارو ور داری و بعدا یوز کنی
2:تانگو میتونی با اون یه درخت بخری و مقداری از هلتس رو پر کنی بیشتر برای اول باز کاربرد داره
3:با این میتونی هلتس خودت رو پر کنی ولی بیشتر از تانگو
4:مانا با این ایتم میتونی مانای از دست رفتتو پر کنی
5:مرغ با این حیوون میتونی بدون بر گشتن از شاپها خرید کنی
6:تله پرت یا تی پی میتونی از هر جای مپ روی یه دونه از بیلد های خودی بری
7: سنتیل وارد با این وارد میتونی یونیتهای غیبی رو ببینی
8:وارد با این وارد فقط میتونی مپ رو روشن کنی و نمیتونی یونیتهای غیبی رو ببینی

با رازور فيس ميزني ((:
جلل الخالق

:31::31::31:بچه ها جوک جدید ریزور فیسلس را میزنه:31::31::31::31: اخه ریزو از زیر طاق فیسلس که زنده در نمیاد تا بتونه اتک بده
ببین تو که گاد دوتا هستی بیا یه دست باز کنیم خوب

خیلی سوال ابتدای هست
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

خوب حالا شما اینا رو بگین به جاهای حرفه ای هم میرسیم
انوقت ببینم بازم میای بگی سوالات ابتدایی

پریس جان یاد اون موقع ها بخیر
ما هم چیزی بلد نیستیم ولی ادعا هم نمیکنیم:10::11:

P-R-I-N-C-E
06-01-2008, 00:20
سلام cao cao
بابا تو که تو همه چی حرفه ای هستی .مخصوصا جنرال (جنرالو که از تو یاد گرفتیم dota هم یکم یادمون بدی که دیگه خیلی ...)
راستی اون دوستت (king lajan) ..ا dota باز نیست بیاد اینجا یکم کل کل کنه تو تاپیک جنرال که خیلی کل کل میکرد.

داداش دستت درد نکنه ایتم ها رو توضیح دادی
زحمت اینا رو هم بکش

AM!R
06-01-2008, 07:13
بابا بيخيال قبول فيسلس قوي ولي تو 5v5 جا نداره قبول نداري برو 10 replays ببين تو 1 شايد فيسلس باشه
تيم mym كه يكي از بهترين تيم ها هستش من نديدم زياد فيسلس بردارن
بعدش اگه بازي xl- باشه ميبيني فيسلس حذف نميكنن پس بدرد تيمي كم ميخوره

T-AVA_STATIC
06-01-2008, 10:22
اتفاقا اگه فيس بازتون فيس باز باشه بدرد ميخوره ميدوني چرا بر نميدارنش
چون هر آن ممكن تو اون طاقي كه ميندازه شما هم بيوفتيد سره يه سوتي جنگ رو بديد

cao-cao
06-01-2008, 18:45
سلام cao cao
بابا تو که تو همه چی حرفه ای هستی .مخصوصا جنرال (جنرالو که از تو یاد گرفتیم dota هم یکم یادمون بدی که دیگه خیلی ...)
راستی اون دوستت (king lajan) ..ا dota باز نیست بیاد اینجا یکم کل کل کنه تو تاپیک جنرال که خیلی کل کل میکرد.

داداش دستت درد نکنه ایتم ها رو توضیح دادی
زحمت اینا رو هم بکش
سلام
خاهش
اره اونم بازی میکنه ولی تو جی جی میگه مشک انست که خود بگوید نه انکه عطار بگوید
از سمت راست به چب
1:سوبی ماسک یه درصدی ریجینشن مانات رو بالا می بره بالا فکر کنم 50%درصد
2:بلینک با استفاده کردن از ان میتونید یه فاصله مشخسی رو سریع طی میکنی واسه مجیک زدن و فرار کردن کار برد داره ولی ونجفول و پوداگ نمیتونن استفاده کنن
3:رینگ اف رجینیشن تو هر ثانیه 2 تا هلت میده
4:ماسک اف دث تو هر اتک10 % اتکت به هاتثت اضافه میشه
5:ا.لتیمیت اورب به همه چیت 10 تا اضافه میکنه
6:جم با خریدن اون یونیتی غیبی رو میبینی ولی با مردنت میوفته
7:بوت 50 تا به موو اسپیدت اضافه میشه
8:دست که 15 % تا اتک اسپید میده
9: واکرز کلاک
که 15% مجیکو نمیخوری

بابا بيخيال قبول فيسلس قوي ولي تو 5v5 جا نداره قبول نداري برو 10 replays ببين تو 1 شايد فيسلس باشه
تيم mym كه يكي از بهترين تيم ها هستش من نديدم زياد فيسلس بردارن
بعدش اگه بازي xl- باشه ميبيني فيسلس حذف نميكنن پس بدرد تيمي كم ميخورهکل کل با این جور ادما فایده نداره

بابا خود ایسی فراگ گفته هروی قویتر وجود نداره همه ضد دارن

اتفاقا اگه فيس بازتون فيس باز باشه بدرد ميخوره ميدوني چرا بر نميدارنش
چون هر آن ممكن تو اون طاقي كه ميندازه شما هم بيوفتيد سره يه سوتي جنگ رو بديد

تایید میشه
ولی بستکی به استراتژی تیم داره
شاد باشید

P-R-I-N-C-E
06-01-2008, 21:11
دستت درد نکنه
اگه میشه یکیم زحمت اینا رو بکشه.مرسی

P-R-I-N-C-E
06-01-2008, 21:20
اقا راستی سوبی ماسک چه کار میکنه( ریجینشن مانا رو میبره بالا یعنی چی ).یعنی زود پر میشه یا ...
اخه من تو بازی خریدم هیچی نشد؟
ونجفول و پوداگ اسم هیرو دیگه اره؟
و اون بلینک که گفتی (ونجفول و پوداگ)نمیتونن استفاده کنن دلیلش چیه ؟

cao-cao
06-01-2008, 23:13
دستت درد نکنه
اگه میشه یکیم زحمت اینا رو بکشه.مرسی
سلام
1:شاخه به همه چیت 1 دونه اضافه میکنه
2:به اینتلجنست 3 تا اضافه میکنه
3:به اگیلیتیت 3 تا اضافه میکنه
4:به اترنجت 3 تا اضافه میکنه
5:به همه چیت دو تا اضافه میکنه
6:6 تا به انتلجنست اضافه میکنه
7 :6تا به اگیلیتیت اضافه میکنه
8: 6 تا به استرنجث اضافه میکنه
9 : 10تا به اینتلجنست اضافه میکنه
10 : 10 تا به اگیلیتیت اضافه میکنه
11 :10 تا به استرنجت اضافه میکنه

لازم به توضیح است با زیاد شدن اینتلجنس مانا زیاد میشه و اگیلیتی ارمور و استرنج هلتث

اقا راستی سوبی ماسک چه کار میکنه( ریجینشن مانا رو میبره بالا یعنی چی ).یعنی زود پر میشه یا ...
اخه من تو بازی خریدم هیچی نشد؟
ونجفول و پوداگ اسم هیرو دیگه اره؟
و اون بلینک که گفتی (ونجفول و پوداگ)نمیتونن استفاده کنن دلیلش چیه ؟
یعنی وقتی تو لول میزنی مقداری از مانات کم میشه اون بعث میشه مانات زود تر پر بشه
ونج بخاطر لول 6 که سواپ میکنه نمیتونه استفاده کنه

اگه رو هر کدوم از ایتما موستو نگه دارهی کاری که میکنه رو زیرش مینویسه

شاد باشید

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 01:15
دستت درد نکنه که کمک میکنی

TrickTrick
07-01-2008, 02:16
با عرض سلام به همه بروبچ
من از اعضاي جديد فرومم
خوشحال ميشم اگه كمكي از دستم بر بياد

TrickTrick
07-01-2008, 02:20
كسي اينجا توي ggclientبازي نميكنه

TrickTrick
07-01-2008, 02:45
ببين mehdimehrdad توي دوتا هر هيرويي هيروي ضد داره و هيچ هيرويي قويترين نيست
با nerubian assassinبه راحتي فقط با يه رينگ مانا و دو تا melee return ميشه فيسلسو زد.
با centaur, razor, bristleback,treant protector ... هم ميشه فيسلسو زد. البته همه اينا بستگي به player دارن

owlx3000
07-01-2008, 10:28
سلام به همه
باز هم که دعوا سر فیسلس
بیخیال بابا
هر کی شاخه با فیسلس بیاد gg تا بهش بگم که چه طوری می خواد تا lvl 16 دوام بیاره
ین دعوای فیسلس چند وقت پیش تموم شده بودا
انگار که باز هم یه نفر تو گیمنت با اون خوب بازی کرده همه الان فیس باز شدن؟

owlx3000
07-01-2008, 10:31

عزیز من بیا با ما بازی کن ببینم توی طاق فیس می نتونی یه attack به razor مون بدی؟

T-AVA_STATIC
07-01-2008, 11:47
بازم كه فيس اه اه ديگه حالم داره از اين هيرو بهم ميخوره در ضمن Cao Cao jan اون يارو اسمش آيس فرگ هستش Ice Frog

mazi_z_PSP
07-01-2008, 12:17
عزیز من بیا با ما بازی کن ببینم توی طاق فیس می نتونی یه attack به razor مون بدی؟

آخ خوشم مياد. اون فيس رو بزاريد کنار. در کل بازيهای بليزارد به تعادل بين تمام جوانب بازی معروفه. پس هيچ کی نميتونه اینجا بگه من قوی ترم.

AM!R
07-01-2008, 14:07
اره نميشه بگي كي قوي
من تو gg بازي ميكنم cenarius_A_h
add كن ok

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 15:10
دستت درد نکنه که کمک میکنی

بابا بسه دیگه چقدر کل کل میکنید :13:
یکی در مورد اینا توضیح بده _ خیر سرمون میخواییم یه چیزی یاد بگیریم :10:

T-AVA_STATIC
07-01-2008, 15:47
Prince jan ye site migam boro onja hameye inaro neveshte
DOTA-ALLSTARS.com
boro

cao-cao
07-01-2008, 17:24
با عرض سلام به همه بروبچ
من از اعضاي جديد فرومم
سلام
خوش اومدی

كسي اينجا توي ggclientبازي نميكنه
منو اد کن
cao-caox

با nerubian assassinبه راحتي فقط با يه رينگ مانا و دو تا melee return ميشه فيسلسو زد.
با centaur, razor, bristleback,treant protector ... هم ميشه فيسلسو زد. البته همه اينا بستگي به player دارن
تایید میشه ولی به نظر من پاندا میجواتش

سلام به همه
باز هم که دعوا سر فیسلس
بیخیال بابا
هر کی شاخه با فیسلس بیاد gg تا بهش بگم که چه طوری می خواد تا lvl 16 دوام بیاره
ین دعوای فیسلس چند وقت پیش تموم شده بودا
انگار که باز هم یه نفر تو گیمنت با اون خوب بازی کرده همه الان فیس باز شدن؟
کل کل الکیه اگه بازی حالیش بود میومد تو جیجی بازی میکرد

بازم كه فيس اه اه ديگه حالم داره از اين هيرو بهم ميخوره در ضمن Cao Cao jan اون يارو اسمش آيس فرگ هستش Ice Frog

مگه من اشتباهی کردم؟:question::12:

اره نميشه بگي كي قوي
من تو gg بازي ميكنم cenarius_A_h
add كن ok
اد شدی

بابا بسه دیگه چقدر کل کل میکنید :13:
یکی در مورد اینا توضیح بده _ خیر سرمون میخواییم یه چیزی یاد بگیریم :10:
پریس جان برو اینجا ببین اگه سوالی داشتی دوباره بپرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کل کل بسه اینجا جمع شدیم یه چیزی یاد بگیریم نه اینکه کل کل کنیم
اگه به کل کل باشه من تو گیم نتی هستم که تو همه چی شاخن
تو دوتا تیممون استار ایکس هست که فکر کنم معرف حضور همه باشه
تو تک به تکم دوست صمیمیم ایمرتال هستش که فکر کنم توش بحثی نیست
پس جای کل کل بیاید بازی کنیم و یه چیزایی یاد بگیریم

شاد باشید

MARSHAL_AOL
07-01-2008, 20:47
سلام به همه
چند وقت پیش من این بحث رو راه انداختم ولی اصلا قصد این کارو نداشتم که متاسفانه بعضی از کسانی که فکر میکنن...... یه حرف هایی زدن که 80 % به نظر من یا عملی نمیشد یا ....
حالا بعد از چند وقت دوباره این بحث بی نتیجه شروع شده به خاطرشم 4-5 صفحه الکی مطلب نوشته شده بابا افت داره میرن میگن تو P30World 334 صفحه در مورد Dota تاپیک زدن که نصفشو کل کل کردن و..... بگذریم
اقا من یه مدت رفتم تو کار Oblivion میشه بگید چی ببندم براش یا چطوری Kill میگرن باهاش ممنون

اقایون شاخ پس یه کم از ریپلی هایی که در موردش صحبت میکنید و میگید من فلان میکنم من... رو بزارید ببینیم
:13: :13: :13:

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 21:42
سلام
cao cao جان اگه میشه خودتون توضیح بدین چون میخوام اسم ایتم ها رو فارسی یاد بگیرم و تو سایت dotaننوشته که چه ایتمی برای چه هیروی خوبه یا وقتی طرف یه ایتم بست ضدشو بگه .......
من میخوام همون جور که تو گیم نت در مورد ایتم ها صحبت میکنن یاد بگیرم مثلا میگن رادیانس ببند بدونم چه قلطی کنم یا نیم ساعت دنبال اسم ایتم نگردم تا پیداش کنم
و اینم بگم من کارایی همیه ایتم ها رو بلدم و بلدم ترکیبشون کنم فقط اسمشونو نمیدونم یعنی بعضیاشو نمیدونم واینم بلد نیستم که وقتی طرف فلان ایتمو بست من چی ببندم و از این جور صحبتها .

حالا اگه میشه کمک کنید ... مرسی ممنون

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 21:49
Prince jan ye site migam boro onja hameye inaro neveshte
DOTA-ALLSTARS.com
boro

سلام
بیا من صدتا سایت بهت معرفی کنم (شوخی):10::10::10:
من همیه این سایتارو رفتم حتی نزدیک 20 ریپلی بازی از همون سایت گرفتم اما...
پست بالا گفتم چرا میخوام اینجا جواب سوالاتمو بگیرم :40:

cao-cao
07-01-2008, 23:12
سلام
cao cao جان اگه میشه خودتون توضیح بدین چون میخوام اسم ایتم ها رو فارسی یاد بگیرم و تو سایت dotaننوشته که چه ایتمی برای چه هیروی خوبه یا وقتی طرف یه ایتم بست ضدشو بگه .......
من میخوام همون جور که تو گیم نت در مورد ایتم ها صحبت میکنن یاد بگیرم مثلا میگن رادیانس ببند بدونم چه قلطی کنم یا نیم ساعت دنبال اسم ایتم نگردم تا پیداش کنم
و اینم بگم من کارایی همیه ایتم ها رو بلدم و بلدم ترکیبشون کنم فقط اسمشونو نمیدونم یعنی بعضیاشو نمیدونم واینم بلد نیستم که وقتی طرف فلان ایتمو بست من چی ببندم و از این جور صحبتها .

حالا اگه میشه کمک کنید ... مرسی ممنون

سلام
خوب حالا فهمیدم ببین در مورد اسم ایتمها ما اکثرا همونی رو میگیم که روی خود ایتم نوشته جز چند تا مثل دکون ابی و 250
ببین ضد ایتم و ضد هرو نیلز به یه بحث طولانی داره و وقت زیاد منم اونقدر در مورد ضد چیزی بلد نیستم اینارو باید تو بازی یاد بگیری
مثلا در مورد اون هرویی که اون دوستمون بحث میکرد هرکی یه نظری داره (فیس)و هر کی جلوش یه هرویی ور میداره ولی من خودم به شخصه جلوش یا پاندا ور میدارم یا انتی میج
با پاندا یه ارکین میسازم بعد همش کلپ میزنم و میس میندازم روش اون موقع اون نه پول در میاره نه جلو میاد ولی این نظر منه و شاد بقیه اساتید با هاش مخالف باشن ولی در کل ایتم واسه هرو کاملا ستگی به روش بازی خود اون شخص داره
بیا تو جی جی بازی کنیم مثل جنرال اونجا بهتر یاد میگیری

سلام به همه
چند وقت پیش من این بحث رو راه انداختم ولی اصلا قصد این کارو نداشتم که متاسفانه بعضی از کسانی که فکر میکنن...... یه حرف هایی زدن که 80 % به نظر من یا عملی نمیشد یا ....
حالا بعد از چند وقت دوباره این بحث بی نتیجه شروع شده به خاطرشم 4-5 صفحه الکی مطلب نوشته شده بابا افت داره میرن میگن تو P30World 334 صفحه در مورد Dota تاپیک زدن که نصفشو کل کل کردن و..... بگذریم
اقا من یه مدت رفتم تو کار Oblivion میشه بگید چی ببندم براش یا چطوری Kill میگرن باهاش ممنون

اقایون شاخ پس یه کم از ریپلی هایی که در موردش صحبت میکنید و میگید من فلان میکنم من... رو بزارید ببینیم
اقا ما کی گفتیم شاخیم
من که خودم مخالف کلکل هستم یه بارم تاپیک واسه همین کارا بشه شد هر کی ندونه تو که خوب میدونی :10:
من با اوبلیویون بزی نکردم ولی به نظر من واسش هکس برو و دگون ابی
شاد باشید

MARSHAL_AOL
07-01-2008, 23:21
سلام
خوب حالا فهمیدم ببین در مورد اسم ایتمها ما اکثرا همونی رو میگیم که روی خود ایتم نوشته جز چند تا مثل دکون ابی و 250
ببین ضد ایتم و ضد هرو نیلز به یه بحث طولانی داره و وقت زیاد منم اونقدر در مورد ضد چیزی بلد نیستم اینارو باید تو بازی یاد بگیری
مثلا در مورد اون هرویی که اون دوستمون بحث میکرد هرکی یه نظری داره (فیس)و هر کی جلوش یه هرویی ور میداره ولی من خودم به شخصه جلوش یا پاندا ور میدارم یا انتی میج
با پاندا یه ارکین میسازم بعد همش کلپ میزنم و میس میندازم روش اون موقع اون نه پول در میاره نه جلو میاد ولی این نظر منه و شاد بقیه اساتید با هاش مخالف باشن ولی در کل ایتم واسه هرو کاملا ستگی به روش بازی خود اون شخص داره
بیا تو جی جی بازی کنیم مثل جنرال اونجا بهتر یاد میگیری

اقا ما کی گفتیم شاخیم
من که خودم مخالف کلکل هستم یه بارم تاپیک واسه همین کارا بشه شد هر کی ندونه تو که خوب میدونی :10:
من با اوبلیویون بزی نکردم ولی به نظر من واسش هکس برو و دگون ابی
شاد باشید

آقا من کی گفتم شما شاخی !!! :11:
روی صحبت من با کسان دیگه بود ( فعلا جدی نگیرید :12: )

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 23:33
خوب
پس من فقط اون ایتمایی که درموردشون نمیدونم اینجا میزارم و شما اسمشونو کاریهایی که میکنن رو بگین

بقیه ی ایتمها رو بلدم اما اینا رو دقیقا نمیدونم کارشون چی؟
اینا رو هم بگین تا دیگه از بحث ایتمها بیاییم بیرون
بریم تو کار هیرو D:

P-R-I-N-C-E
07-01-2008, 23:53
cao cao جان مگه با dial up هم میشه بازی کرد؟

TrickTrick
08-01-2008, 01:48
سلام به همگي
يه مساله اي بود كه ميخواستم نظر همه ي اساتيد رو راجع بهش بدونم.
به نظر شما بهترين هيرو جلوي nerubian weaver چيه؟

TrickTrick
08-01-2008, 02:09

سلام.
oblivion يكي از بهترين هيروهاست. من زياد باهاش بازي نكردم ولي همون طور كه cao-cao جان گفت بهتره واسش aghanim,hexببندي . البته بستگي داره چه هيرويي جلوت باشه.

TrickTrick
08-01-2008, 02:14
تایید میشه ولی به نظر من پاندا میجواتش

موافقم. پاندا جزو همون ... بود

TrickTrick
08-01-2008, 02:18
جای کل کل بیاید بازی کنیم و یه چیزایی یاد بگیریم

با حرفت كاملا موافقم.:10:

yakuza
08-01-2008, 03:06
کسی میدونه GGclient بر اساس چی xp میده؟

T-AVA_STATIC
08-01-2008, 09:20
[quote=P-R-I-N-C-E;1973021]خوب
پس من فقط اون ایتمایی که درموردشون نمیدونم اینجا میزارم و شما اسمشونو کاریهایی که میکنن رو بگین

از بالا تا اونجائي كه يادمه بهت ميگم
اولي ريتين دميج هستش براي هيروهاي ميلي اتك يعني اگه هيرو جلوت ميلي اتك باشه بر ميگردونه يه درصدي از اتكش رو به خودش
دومي هلم آو دمينيتر هستش اين كمبو باهاش ميتوني يه يونيت كپچر كني و ومپاير هم هستش
سومي : تز چپ اوتار هستش يعني اونو بزني تو 10 ثانيه لول نميخوري
بعدي : لينلن هستش ريجو مانات رو فكر كنم 150% ميكنه و علاوه بر اينكه هلست رو ميبره بالا يه لول هم دفع ميكنه
بعدي : كيريتيكال هستش تو هر چندتا اتك تو يدونه رو دابل ميزنه
بعدي پائيني اكسه سپره : ونگارد هستش اين آيتم هلست رو 4تا 4تا پر ميكنه بعدش هم از اتك حريفات كم ميخوري
بعدي : هود هستش هلست رو فكر كنم 4 تا 4 تا پر ميكنه و دميجي كه از لول ميخوري كمتر ميشه
بعدي قرمزه : بلود استون هستش ريجو مانا داره - اگه بميري پول كمتر ازت ميگيره - اگر هم هرجا كه بميري يونيتي بميره اكسپرينسش براي تو هستش
بعدي آدم سبزه : ولادمير هستش ومپاير هست يعني اتك كني خونت پر ميشه
بعدي : سيتنيك كمبويه مورد علاقه من ومپاير هست و هلست رو بالا ميبره و اگه استفاده كني درصد ومپايرت بالا ميره
بعدي : اسكدي اتك اسلو هستش هم هلست رو بالا ميبره هم اتك كه ميكني طرف اسلو راه ميره(اورب افكت )
بعدي: سپتر(آقانيم) روش نوشته اگه براي اون هيروها بري لول6 رو قوي ميكنه
بعدي : هكس ريجو مانا داره - بزني رو حريفت هكس ميشه (اشكاله حيوانات در مياد)
آخري هم : مانكي كينگ بار هست اتك اضافه ميكنه - بش هم داره :11:

T-AVA_STATIC
08-01-2008, 09:22

اگه دوتا بازي ميكني تا بازيت كلا تموم نشده و اون صفحه پاياني نيومده نرو بيرون چون اكس پي نميگيري

T-AVA_STATIC
08-01-2008, 09:33
سلام به همگي
يه مساله اي بود كه ميخواستم نظر همه ي اساتيد رو راجع بهش بدونم.
به نظر شما بهترين هيرو جلوي nerubian weaver چيه؟

بهترينها بيريسل بك BB - بون فليچر - اورسا واريور - دارك رنجر - و خيلي ديگه

T-AVA_STATIC
08-01-2008, 15:36
در مرود تركيب 5 به 5 (مس ) چي ميدونيد ؟
اسم ببريد ( اسم هيرو )
اول خودم ميگم البته ايني كه ميگم براي مود AP , XL هستش

1 - SF
2 - QOP
3 - CenTor Warchift
4 - Sand
5 - Tourmented Soul

البته بايد Silnecer , و دو تا هيرو ديگه هم حذف كنيد

T-AVA_STATIC
08-01-2008, 15:55
در مرود تركيب 5 به 5 (مس ) چي ميدونيد ؟
اسم ببريد ( اسم هيرو )
اول خودم ميگم البته ايني كه ميگم براي مود AP , XL هستش

1 - SF
2 - QOP
3 - CenTor Warchift
4 - Sand
5 - Tourmented Soul

البته بايد Silnecer , و دو تا هيرو ديگه هم حذف كنيد .

TrickTrick
08-01-2008, 16:04

بر اساس دقايقي كه بازي طول بكشه و همچنين رتبه در پايان بازي. همون طور كه گفتن نبايد left بدي

mazi_z_PSP
08-01-2008, 19:21
دوستان. ميخوام بدونم .حريف Razorکيه؟ يعنی چه هيرويی ميتونه اینو بهتر از بقيه بزنه؟
امروز بازی کردم وارچيف داشت طرف يک بار هم نتونست منو بزنه ، 3 بار گشتمش.!!

cao-cao
08-01-2008, 21:03
خوب

بقیه ی ایتمها رو بلدم اما اینا رو دقیقا نمیدونم کارشون چی؟
اینا رو هم بگین تا دیگه از بحث ایتمها بیاییم بیرون
بریم تو کار هیرو D:
سلام به همه
ار راست به چپ

1:ما بهش میگیم لایف استیل میتونی باهاش یه یونیت کپچر کنی
و هنگام اتک دادن 15%رصد اتکت به خونت اضافه میشه بعلاوه 10 تا اتک بهت اضافه میکنه و5 تا ارمور
2:دمیج برگردون 20% دمیجو به هروی میلی جلوت بر میگردونه 5 تا ارمور میده و 15 تا دمیج اضافه میکونه
3:کرتیکال 35 تا دمیج اضافه میکنه 10% شانس زدن کرتیکال داره و وقتی کرتیکال میزنه اتکت ضربدر 1.75 میشه
4:ردیوس مجیک باعث میشه تو تو هر 40 ثانیه یه دونه مجیک نخوری 6 تا هلتث تو ثانیه بهت میده 150%مانا رجینیشن داره و به همهچیت 15تا اضافه میکنه
5:اواتور 10 ثانیه مجیک نمیخوری 10 تا استرنج میده 18 تا اتک
6: ونگارد65% شانس داری که 35 تا اتک نخوری 4 تا هلتث تو ثانیه بهت میده 250 تا به خونت اضافه میکنه
7:هود 30%مجیک نمیخوری و تو ثانیه 8 تا هلتث میده
8:بلود استون 450 تا هلتث رو زیاد میکنه 400 تا مانا رو تو هر ثانیه 5 تا هلتث میده 110%مانا رجینیشن داره و هر بار که بمیره تو اون محل مردنت یه چیز قرمز باقی میمونه که باعث میشه که تو اکسپرینس بگیری و یارات اگه کنار اون باشن هلتث وای به تعدادهروهایی که میکشی ربط داره
9: ولادمیر 16% لایف استیل ائورا واسه میلی ها داره 5 تا مانا میده 85% مانا رجینیشن ائورا داره 15% اتک ائورا داره
10:لایف استیل کامل 25% لایف استیل داره 25 تا استرنج میده 5 تا ارمور اگه فعالش کنی 30 تا اتک بهت اضافه میکنه
11:ای اف اسکادی اگه به هرکی اتک بدی اون کند میشه 25 تا به همه چیت اضافه میکنه 200 تا هلتث میده با 150 تا مانا
12:اقانیم یا دگون ابی 6 یه سری هر هارو قویتر میکنه و کول دانشون رو کم میکنه 30 تا اینتلجنس اضافه میکنه 500 تا هلتث 500تا مانا میده
13:هکس هریفتو 3 ثانیه تبدیل به یه حیون مینه 23 ثانیه کولدان داره 25 تا اینتلجنس میده 150 تا مانا رجینیشن 35 تا دمیج اضافه میکنه
14:مانکی 75 تا اتک اضافه میکنه 30 % شانس داری 100تا اتک بیشتر بدی 15%اتک اسپید میگیری و برای یه لحضه خیلی کم بش میکنی

cao cao جان مگه با dial up هم میشه بازی کرد؟
اره دوست من ولی تک به تک و یا تو روم اروپا بازی کن من خودم تا لول 8 دیال داشتم

اگه دوتا بازي ميكني تا بازيت كلا تموم نشده و اون صفحه پاياني نيومده نرو بيرون چون اكس پي نميگيري
نه اینتور نیست اگه زودتر بیای بیرون خیلی کم میکیری

دوستان. ميخوام بدونم .حريف Razorکيه؟ يعنی چه هيرويی ميتونه اینو بهتر از بقيه بزنه؟

خیلی از هرو ها میزننش بستگی به روش بازی و یارات داره
ولی تو تک به تک شدو شمن و یا شدو فین راحت میزننش

شاد باشید

brute
08-01-2008, 21:35

با اینا:
dragon khight
sven
lina inverse
tiny
vengful

اگه اوایل نزنیش بد جور شاخ می شه!!!

P-R-I-N-C-E
09-01-2008, 00:09
cao cao جان دستت درد نکنه
خوب یه اموزشی چیزی میدی که چه طوری باید بازی کنم .(مثل هاماچی یا فرق داره )
.
.
.
راستی یه سوال اسم اون ایکون تو بازی کریستاله برای چی بهش میگن کرتیکال

و چنتا ترکیب خوب برای سوسکه میگین (معمولا براش چی میبندن)
و تو بازی گروهی zeos بهتر یا سوسکه (من که با سوسکه خیلی حال میکنم)

TrickTrick
09-01-2008, 00:18

واسه nerubian assassin يه رينگ مانا واجبه چون اگه داشته باشي همه رو لوله ميكني.
sange yasha هم براش خوبه.يه راديانسم داشته باشي رديف ميشه.

توي بازي گروهي هر دو شون مفيدن. بستگي به بازي داره

TrickTrick
09-01-2008, 00:24

razor از اون هيروهاييه كه همون اول بازي بايد جلوشو بگيري وگرنه حالتو ميگيره.
جلوش ميتوني vangeful,dragon knight,viper,drow ranger,... برداري

P-R-I-N-C-E
09-01-2008, 00:54
سلام

مپ 6.49c

خداحافظ

brute
09-01-2008, 01:54
سلام

مپ 6.49c

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخداحافظ

6.49c Changelog
================
* Fixed a major exploit

It couldn't wait for 6.50, too many people are abusing it.چی بود حالا این؟

T-AVA_STATIC
09-01-2008, 08:43
nerubian assassin بهترين هيروئي كه ميتونه رازور رو بزنه همينه

P-R-I-N-C-E
09-01-2008, 10:20

ولی تو بازی تک به تک فکر کنم ریزور قویتر باشه :13:
سوسکه بیشتر به درد بازی گروهی میخوره البته به نظر من :10:

T-AVA_STATIC
09-01-2008, 12:55
نه عزيزم منم گفتم تك به تك برش ميدارم

TrickTrick
09-01-2008, 13:15

توي تك به تك nerubian assassin از razor ميخوره.

T-AVA_STATIC
09-01-2008, 14:39
man goftam mizanam bahat

cao-cao
09-01-2008, 15:12
cao cao جان دستت درد نکنه
خوب یه اموزشی چیزی میدی که چه طوری باید بازی کنم .(مثل هاماچی یا فرق داره )
.
.
.
راستی یه سوال اسم اون ایکون تو بازی کریستاله برای چی بهش میگن کرتیکال

سلام
برو به
gg-game.com
برنامشو بگیر بعد نصب کن بقیش راحته
واسه سی ال من یه
ارکین
سنج ویاش
دمیج برگردون
ولادمیر
کریتیکال
پاور تریز
ولی اینا کلا به شیوه بازی و استراتژ تیم و ایتمهای مقابل بستگی داره
مثلا گاهی اوقات جای کریتیکال رادیانس میرم یا هکس

T-AVA_STATIC
09-01-2008, 16:24
cao cao جان جمعه داريم ميايم محلتون خوشحال ميشم ببينمت
ميايم گيم نتي كه فرهاد با علي سلطان زده تو سيد خندان
جمعه قرار 11 صبح بريم اونجا بازي

T-AVA_STATIC
09-01-2008, 16:27
فردا با يه كلن از بوشهر بازي داريم تو gg

mazi_z_PSP
09-01-2008, 18:26
ممنونم دوستان از نظراتون.

-----------------------------
دوست من ورژن AIاین مپ هم هست؟ ميشه لينکشو برام بفرستی؟ کسی اینجا داره؟

سلام

مپ 6.49c

MARSHAL_AOL
09-01-2008, 20:24

:20: دوست من ! در حال حاضر ورژن Ai این مپ وجود داره ولی دوتا عیب داره :
1- داشتن Lag زیاد به هنگام بازی کردن با تعداد بات زیاد
2- اعمال نشدن Changelog جدید در این مپ یا همون نگرفتن باگهای ورژن قبلی این مپ
با این حال اگه لینکشو خواستی برات میزارم ( اگه تونستم :12: ) :6:

cao-cao
09-01-2008, 23:39
cao cao جان جمعه داريم ميايم محلتون خوشحال ميشم ببينمت
ميايم گيم نتي كه فرهاد با علي سلطان زده تو سيد خندان
جمعه قرار 11 صبح بريم اونجا بازي

سلام الان از اونجا میام
من ساعت 5 بعد از ظهر اونجام
ولی سعی میکنم زود تر بیام با علی کار دارم
علی رو دیدی بگو cao cao گفت بهت بگم نوووووووووووووووووووووووو ووووووب:10:
شاد باشید

cao-cao
09-01-2008, 23:42

ببین تو پچهای aiفقط 6.43 خوب هستش اونو بازی کن بقیه همش باگ داره :10:

TrickTrick
09-01-2008, 23:55
man goftam mizanam bahat

قبوله تو nerubian assassin من razor. بيا تو gg بازي كنيم.

منو اد كن darklord-@li:10:

TrickTrick
10-01-2008, 00:00
راستي بروبچ دوتا باز من تازه اومدم تو gg منو اد كنين
Darklord-@li

P-R-I-N-C-E
10-01-2008, 02:25
سلام من اینو دانلود کردم درسته دیگه اره
قبلش یه برنامه 12 مگابایتی بود که 2 بار دانلود کردم اما تا 99 درصد میره دیگه پر نمشه
اینی که الان دانلود کردم 8 مگابایتی(این درسته یا اون)
برای شما کدومه؟

راستی cao cao جان اگه برنامرو درست دانلود کردم بگو حالا چه کار کنم (user هم ساختم وقتی login میشه شبیه چت یاهو بازمیشه سمت چپ چنتا بازی مثل دوتا و کانتر و ... هست انجا باید چه کار کنم. با شما هم میتونم بازی کنم؟

T-AVA_STATIC
10-01-2008, 09:21
ببين سمت چپ عكس وار كرافت كشيده ميري توش قسمت ستينگش آدرس اگزه وار رو ميدي
بعد رو همون اكسه وار كرافت سمت چپ كليك كن وسط صفحه يه عالمه روم ميبيني
تو يكيش برو اون پائين استارت رو بزن ميره تو وار بعدش هم .....

mehdimehrdad
10-01-2008, 11:23

دوست من من میدونم میشه با وار چیفت و نروبین فیسلس را زد ولی بقیه ی هیرو های را که گفتی قبول ندارم من برای این میگم هروی قوی است که از بقیهی هرو ها کمتر ضد داره فقط غول سنگی نروبین و ور چیفت میزننش که خود این هرو ها کلی ضد دارن

mehdimehrdad
10-01-2008, 11:26

بابا فیسلس ریزور می زنه من مطمانم اصلا ریزور بدونه طاق هم میمیره چون اگه برای فیسلس دوتا بش بوندی دیگه ریزور از بش در نمیاد

mehdimehrdad
10-01-2008, 11:49
بچه ها بیاد دیگه این فیسلس را بزاریم کنار من یه جمع بندی از فیسلس می کنم بعد دیگه تمومش کنیم 1:فیسلس هروی خوبی برای تک به تک 2: ضد فیسلس نروبین اساسین وارچیفت واستون جاینت است 3:فیلس اگه بتونه پول در بیاره خیلی هروی قوی میشه واکثر هرو ها را اذیت میکنه تو تک به تک به جز همون سه تا هرو 4: ترکیب های خوب برای این هرو فرنزی باتل فلای بش مانکی ستنیک است البته میتونین کریتیکای وایمبا هم بوندین اگه فرنزی و ستنیک را باهم نبندین خیلی بهتره با تشکر دیگه تمومش کنیم

T-AVA_STATIC
10-01-2008, 11:56
به جايه اين حرفها بازي كلنتون رو خوب كنيد البته اگه كلن داريد
چون دوتا رو تو مسابقات Eswc گذاشتن سعي كنيد بابن مسابقات

P-R-I-N-C-E
10-01-2008, 12:10
سلام اقا دیشب بعد از دانلود دانلود gg یه چند دیقه باهاش ور رفتم بعد شانسی رفتم تو بازی 3 نفر که با من شدیم 4 تا 2به 2 زدیم چه حالی داد ولی تا اخر بازی نکردیم .
من که dial up داشتم باور کنید اصلا lag نداشتم .

بچه ها من چه طوری میتونم با شما بازی کنم ؟
چه طوری یکی رو ادد میکنن؟
user من P-R-I-N-C-E شما ادد کنید با هم بازی کنیم

cao-cao
10-01-2008, 13:27
سلام اقا دیشب بعد از دانلود دانلود gg یه چند دیقه باهاش ور رفتم بعد شانسی رفتم تو بازی 3 نفر که با من شدیم 4 تا 2به 2 زدیم چه حالی داد ولی تا اخر بازی نکردیم .

سلام
اوم پایین یه علامت + اونو بزن بعد ایدی او شخص رو وارد کن

دوست من من میدونم میشه با وار چیفت و نروبین فیسلس را زد ولی بقیه ی هیرو های را که گفتی قبول ندارم من برای این میگم هروی قوی است که از بقیهی هرو ها کمتر ضد داره فقط غول سنگی نروبین و ور چیفت میزننش که خود این هرو ها کلی ضد دارن

بچه ها بیاد دیگه این فیسلس را بزاریم کنار من یه جمع بندی از فیسلس می کنم بعد دیگه تمومش کنیم 1:فیسلس هروی خوبی برای تک به تک 2: ضد فیسلس نروبین اساسین وارچیفت واستون جاینت است 3:فیلس اگه بتونه پول در بیاره خیلی هروی قوی میشه واکثر هرو ها را اذیت میکنه تو تک به تک به جز همون سه تا هرو 4: ترکیب های خوب برای این هرو فرنزی باتل فلای بش مانکی ستنیک است البته میتونین کریتیکای وایمبا هم بوندین اگه فرنزی و ستنیک را باهم نبندین خیلی بهتره با تشکر دیگه تمومش کنیم

پاندا رو یادت رفت
قوی تو جی جی ثابت کن :27:
دوست داری بیا استار ایکس اونجا بهت بگم کدوم قویتره:21:

Addication_x
10-01-2008, 13:41
سلام بچه ها . همه قرار بذارید یه روز تو gg با هم بازی کنیم.

آیدی من تو gg:
devildd

منو Add کنید

Addication-x

mehdimehrdad
10-01-2008, 13:54
سلام
اوم پایین یه علامت + اونو بزن بعد ایدی او شخص رو وارد کن

پاندا رو یادت رفت
قوی تو جی جی ثابت کن :27:
دوست داری بیا استار ایکس اونجا بهت بگم کدوم قویتره:21:

دوست عزیز من که نگفتم اندا ضعیف شاید پاندا بتونه فیسلس را بزنه ولی چیزی که مسلم اینه که اگر هردوتاشون فول ایتم بشن فیسلس میزنه فقط کافی شمشیر سه تای را ببندی وقتی پاندا میسشو انداخت سه تا بشی اون میسش از بین میره بعد طاق باز کنی اتکش بدی وقتی طاق تموم بشه دیگه پاندا مانا برای لول 6 ولول 1نداره وراحت میمیره

TrickTrick
10-01-2008, 14:30

bristleback مطمئنا ميتونه فيسلسو بزنه مخصوصا توي تك به تك
ولي در كل حرفتو قبول دارم فيسلس جزو قويترين هيروهاست:20:

mehdimehrdad
10-01-2008, 15:02
سلام من دیگه در مورد فیسلس حرف نمیزنم ولی هروی قوی است اگه سوالی دارید در مورد دوتا میتونین روی من حساب کنید از هرو ایتم استراتژی و .....

mehdimehrdad
10-01-2008, 15:10
در مورد ایتم باترفلای باید بگم ایتم بسیار خوبی هست مخصوصا برای اگیلیتی ها این ایتم 30% میس 30% اتک اسپیدو30تا مثبت اتک و30تا اگیلیتی میده ولی برای اگیلیتی ها باتوجه به 30تا اگیلیتی میشه گفت این ایتم 60 مثبت اتک 60%اتک اسپید 4.2ارمور و30%میس میده پس ایتم فوق العاده ای است

MARSHAL_AOL
10-01-2008, 22:21

ا P-R-I-N-C-E جان یعنی اصلان لگ نداشتی !!! دیال اپت چند کیلوبایته ؟ از مال من بعضی وقتا یه چند ثانیه گیر میکونه
دوباره راه میوفته !
من یه جا شنیدم اصلا با دیال حال نمیده و نمیشه بازی کرد کلی لگ داره راستی P-R-I-N-C-E شما تو چه رومی بازی
کردی اروپا ؟ اسیا ؟ کجا چون اگه تو اروپا باشه لگ نداره ولی میگفتن اسیا زیاد لگ میزنه من قبلا بازی میکردم وقتی هیرو رو حرکت میدادم 2 ثانیه بعد حرکت میکرد ؟! بچه ها کسی میدونه چطوری میشه با دیال بازی کرد ؟میشه 5V5 زد با دیال ؟

mehdimehrdad
11-01-2008, 11:32
سلام بچه ها اگه یکی با روژ نایت شاخ شد میتونین با اسلیترینگارد بزنینش البته اول بازی اذیت میکنه ولی بعد از چند دقیقه به راحتی روژ نایتو میزنه

mehdimehrdad
11-01-2008, 11:35
بچه ها به نظر شما اگه بازی ها در یک سطح باشه دراگون نایت میزنه یا روژ نایت با دلیلبچه ها به نظر شما اگه بازی ها در یک سطح باشه دراگون نایت میزنه یا روژ نایت با دلیل

P-R-I-N-C-E
11-01-2008, 12:00
ا P-R-I-N-C-E جان یعنی اصلان لگ نداشتی !!! دیال اپت چند کیلوبایته ؟ از مال من بعضی وقتا یه چند ثانیه گیر میکونه
دوباره راه میوفته !
من یه جا شنیدم اصلا با دیال حال نمیده و نمیشه بازی کرد کلی لگ داره راستی P-R-I-N-C-E شما تو چه رومی بازی
کردی اروپا ؟ اسیا ؟ کجا چون اگه تو اروپا باشه لگ نداره ولی میگفتن اسیا زیاد لگ میزنه من قبلا بازی میکردم وقتی هیرو رو حرکت میدادم 2 ثانیه بعد حرکت میکرد ؟! بچه ها کسی میدونه چطوری میشه با دیال بازی کرد ؟میشه 5V5 زد با دیال ؟

سلام
من دیشب 6 ساعت بازی کردم همشم یا 4v4 بود یا 5v5 لگ هم بلخره یکم داره ولی ر کل خوبه تو بازی 3به3 به پایین خدایی اصلا لگ نداره برای من که این جوری
من تو همون روم های اروپا میرم.

راستی بچها چه طوری لول زیاد میشه من الان 2 روز بازی میکنم لول 3 شدم چه کار کنیم لولمون بیشتر میشه بستگی به بردو باخت داره؟

magik_boy
11-01-2008, 12:13
salam man to gg id lord_soroosh manam add konin dar zemn begin key bazi mikonin

MARSHAL_AOL
11-01-2008, 13:07
سلام
من دیشب 6 ساعت بازی کردم همشم یا 4v4 بود یا 5v5 لگ هم بلخره یکم داره ولی ر کل خوبه تو بازی 3به3 به پایین خدایی اصلا لگ نداره برای من که این جوری
من تو همون روم های اروپا میرم.

راستی بچها چه طوری لول زیاد میشه من الان 2 روز بازی میکنم لول 3 شدم چه کار کنیم لولمون بیشتر میشه بستگی به بردو باخت داره؟

لول بستگی به برد وباخت بازی تعداد کیل ها و زمان بازی داره یعنی هر چه قدر بیشتر بازی کنی بیشتر لول میگیری
راستی نگفتی دیال چند کیلوبایته ؟ از من 40 هستش لتنسی هم 140 تا 190 هستش البته تو Cs تو وارکرافت فرقی داره ؟ پرنس میشه بگی اسم مودمت چیه و از چه نوعی هست منظورم Internal و External بودنش هست ؟ ممنون

AKASHA178
11-01-2008, 13:20

مربای بابا
سولکی÷ر میزندش به چند علت اول
تعدد ایلوژن
دوم
سول تا 60 ثانیه میتونه رنجی باشه
سوم
لول 6 سول آ÷گرید 16 مانا نمیخواهد
چهار
اگه سول بره رو آیتمهایی که مانا نده لول 6 آنتی میج بدرد نمی خوره
÷نج
اگه سول یه بلید میل هم ببنده و رنجی شه آنتی میج با اتک دادن به سول هم 20 درصد اتک خودشو میخوره هم اتک سول رو
شیشم
اگه سول ایتم دویژوال بلیدو ببنده مانای آنتی میج برای 6 و بلینک تموم میشه ضمنا لول 3 آنتی میج برا مجیکه که خوشبختانه سول هیچ مجیکه دمیج زنی نداره مث هیروهای دیگه فقط هلث عوض میکنه که اونم تقریبا به لول 3 میج کاری نداره :21::27:

AKASHA178
11-01-2008, 13:27

مربای بابا
راستی اگه وار چیف یه بلید میل ببنده با وانگارد و ساتانیک فیسلیس وید میتونه بزنتش با اینکه اجیلیتی به استرنسه و وار چیف 3012 هلث داره و وید عزیز با اون آیتما 1950 تا
علاوه بر هر اتک 50 تا 20 درصد اتکشو خودش میخوره ؟:18:
میتونه؟

P-R-I-N-C-E
11-01-2008, 13:27
لول بستگی به برد وباخت بازی تعداد کیل ها و زمان بازی داره یعنی هر چه قدر بیشتر بازی کنی بیشتر لول میگیری
راستی نگفتی دیال چند کیلوبایته ؟ از من 40 هستش لتنسی هم 140 تا 190 هستش البته تو Cs تو وارکرافت فرقی داره ؟ پرنس میشه بگی اسم مودمت چیه و از چه نوعی هست منظورم Internal و External بودنش هست ؟ ممنون

لول 4 شدم
خدایی چه حالی میده .
دیگه گیم نت کمتر میرم .
دیال من 31 هست کانتر که بازی نکردم پس لتنسیم نمیدونم چنده البته قبلا بدونه هیچ برنامه ای چند بار بازی کردم تو کانتر لتنسیم 250 به بالا بود شاید تو gg کمتر باشه (الان کانترو ندارم امتحان کنم)

مودمم اشغاله خدایی زولتریکس 14 تومن گرفتم نمیدونمInternal یا External فقط میدونم اشغاله

راستی بچه ها قرار بزاریم با هم بازی کنیم

امشب ساعت 11 on باشین بازی کنیم
user منم که P-R-I-N-C-E اد کنید.

AKASHA178
11-01-2008, 13:37
با عرض سلام به همه بروبچ
من از اعضاي جديد فرومم

سلام مربای بابا خوبی امیدوارم بتونی از این تا÷یک حداکثر استفاده رو ببری ویگولنزجگ قربوست:11:

P-R-I-N-C-E
11-01-2008, 20:34
سلام بچها
اقا بیاین gg با هم بازی کنیم 2به 2 یا 3به3 یا...
یکم بازی یاد بگیریم
ساعت 11 بیایین gg

mohammadgame
11-01-2008, 22:37
سلام
من دو تا سوال دارم در مورد GG ?
اگه یکی وسط بازی left بده چی می شه ؟
واین که من اگه بخوام تو GG با شما بازی کنم باید چه طوری پیداتون کنم ؟

3h$@n
12-01-2008, 00:42
من توصیه می کنم Left ندی! چون الفاظی که دوستان در غم دوری شما پشت سرتون بکار می برن، عین همون کلماتی هست که تماشاگران به داوری که تو ورزشگاه آزادی سوتی بده میگن!!

-شما با این کار توازن بازی رو به میزنی... خیلی از بازی های 5به5 تو جیجی 3به1 تموم میشه!!
-XP بازی وقتی همه پلیر ها باشن خیلی بیشتر هست. اگه همه پلیر های حریف Left بدن، حتی اگه ببری هم میشه گفت Xp خاصی گیرت نمیاد!
-اگه سرور Left بده، بازی تموم میشه !
-قانون نانوشته ای وجود داره که جدیدا کسانی رو که Left می دن، Ban میکنیم! این یعنی دیگه تو سرور اونا نمی تونی بازی کنی...

من خیلی اینجا نمی نویسم، اما همیشه اینجا رو می خونم. تو جی جی هم اگه دیدید، منو اد کنین!
" O r a c l 3 " هستم....

mehdimehrdad
12-01-2008, 16:08
مربای بابا
سولکی÷ر میزندش به چند علت اول
تعدد ایلوژن
دوم
سول تا 60 ثانیه میتونه رنجی باشه
سوم
لول 6 سول آ÷گرید 16 مانا نمیخواهد
چهار
اگه سول بره رو آیتمهایی که مانا نده لول 6 آنتی میج بدرد نمی خوره
÷نج
اگه سول یه بلید میل هم ببنده و رنجی شه آنتی میج با اتک دادن به سول هم 20 درصد اتک خودشو میخوره هم اتک سول رو
شیشم
اگه سول ایتم دویژوال بلیدو ببنده مانای آنتی میج برای 6 و بلینک تموم میشه ضمنا لول 3 آنتی میج برا مجیکه که خوشبختانه سول هیچ مجیکه دمیج زنی نداره مث هیروهای دیگه فقط هلث عوض میکنه که اونم تقریبا به لول 3 میج کاری نداره :21::27:

بله تاید میشه در ضمن اتک اسپید سول بیشتره وبش هم براش بد نیست ولی اگر ایمبا و منهای ارمور ببنده انتی میج میترکه

mehdimehrdad
12-01-2008, 16:13
مربای بابا
راستی اگه وار چیف یه بلید میل ببنده با وانگارد و ساتانیک فیسلیس وید میتونه بزنتش با اینکه اجیلیتی به استرنسه و وار چیف 3012 هلث داره و وید عزیز با اون آیتما 1950 تا
میتونه؟

من که از نوشته هات چیزی هالیم نشد به خاطر غلط املای زیاد ولی اگه منظورت اینکه وارچیفت بلید میل ببنده میتونه فیسلس را بگیره من میگم خودم وقتی وارچیفت 6تا بلید میل بسته بود با فیسلس زدمش با3تا 11اچ پی یه ساتنیک ایمبا و باتل فلای البته بازم میگم تو تک به تک اگه بازی ها در یک سطح با شه وارچیفت میزنه

akharwarbaz
12-01-2008, 18:06
بابا نگید دوباره من دارم وسوسه میشم بیام gg

cao-cao
12-01-2008, 19:33
بابا نگید دوباره من دارم وسوسه میشم بیام gg

سلام
به به از این ورا
بابا اون ادد لیستت رو خالی کن ما هم اد کن((((::46:

T-AVA_STATIC
13-01-2008, 08:58
دو تا از بچه هاي كلن ما كلن لورد جي جي هستن خواستيد ميتونيد اد كنيدشون
T.ava]habit , T.ava]xes

mehdimehrdad
13-01-2008, 11:33
سلام مربای بابا کجای نیستی دیر دیر پست میدی به نظر من این کلمه ی مربای بابا را بیخیال شو مال سال :27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

Oracle_Eldorado
15-01-2008, 15:15
ببخشید اینجا کسی از کرمانشاه هست ؟
منظورم اینه که بلد باشه آنلاین بازی کنه و خودش هم آنلاین بازی کنه .
اگه هست یه پیغام خصوصی به من بفرسته ممنونش میشم .......

Oracle_Eldorado
15-01-2008, 23:12
ببخشید من لینک دانلود پچ رو نیاز دارم .
+ مپ Dota
ممنون میشم اگه کسی داره واسم بزاره .....

T-AVA_STATIC
16-01-2008, 14:13
CAo CAo jan اميديم گيم نتتون استار ايكس
هفته پيش اومدم كلني يه چند دست زديم
نشنيدي ؟ از Ono سراغتو گرفتم ازشون اسمت سهراب درسته d:

shef
16-01-2008, 19:57
با سلام
یه سئوال داشتم درباره جی جی (میدونم اینجا جاش نیست ولی تاپیکی در این رابطه ندیدم)
این لگ به چه چیزهایی بستگی داره؟ یعنی مشکل از ماست یا اونی که سرور شده
من دو روزه عضو شدم تا الان نشده یه بازیو تا آخر بریم همش میزنن بیرون این رومه ایرانی ها این طوریه ها همش آنتی حال ):
وقتی میبازیم یا از بازی میایم بیرون لولمون کم نمیشه؟

MARSHAL_AOL
16-01-2008, 20:48
با سلام
یه سئوال داشتم درباره جی جی (میدونم اینجا جاش نیست ولی تاپیکی در این رابطه ندیدم)
این لگ به چه چیزهایی بستگی داره؟ یعنی مشکل از ماست یا اونی که سرور شده
من دو روزه عضو شدم تا الان نشده یه بازیو تا آخر بریم همش میزنن بیرون این رومه ایرانی ها این طوریه ها همش آنتی حال ):
وقتی میبازیم یا از بازی میایم بیرون لولمون کم نمیشه؟

سلام اول بگم که این تاپیک یه چند وقتی هست که خلوت و بی رونق شده که ( متاسفم )
در مورد سوال شما دوست عزیز :
در مورد لگ : باید بگم که لگ هم میتونه مربوط به شما باشه و هم میتونه مربوط به کسی باشه که سرور را ساخته است
برای پی بردن به این موضوع میتوانید زمانی که به یک سرور وصل شدید و داخل بازی شدید از کسان دیگه این سوال رو بپرسید که ایا انها نیز مشکل شما یعنی لگ را دارند اگر انها نیز مشکل شما را داشتند یعنی اشکال از سرور هستش و اگه نداشتن یعنی اشکال از خودته .
خوب اگر اشکال از سرورباشه که تو هیچ کاری نمیتونی بکنی ولی اگر ازشما باشه چند تا نکته رو من میگم:
اگر از اینترنت Dialup استفاده میکنی که داشتن لگ اصلا چیز جدیدی نیست !! ولی اگر از خطوط ADSL استفاده میکنی
چند تا کار میتونی بکنی 1- تغییر ISP خودت یعنی شرکتی که از اینترنت میگیری . 2- خاموش بودن فایروال به هنگام بازی کردن در اینترنت. 3- اشکال یا نقص فنی در مودم خودت که باعث ایجاد لگ میشه 4- وجود نویز روی خط تلفن منزل و بسیاری ازموارد دیگه که باعث لگ میشه - کارهای بالا رو انجام بده بعد اگه خواستی بگو تا ببینم را حل دیگه ای به ذهنم میرسه . راستی اگه از اینترنت ماهوارهای یا Wireless استفاده میکنی هم 2 تا نکته رو باید بگم
1- اینترنت های ماهواره ای اصلا برای بازی کردن مناسب نیستن بیشتر برای Download کاربرد دارند 2 - تنظیم نبودن
سرور جایی که ازش اینترنت ماهوارهای میگیری با سرور GG با هر سرور دیگه
امید وارم که به دردت بخوره .

Grisly
17-01-2008, 00:31
مربای بابا
میتونه؟
می تونه.
تنها نقطه ضعف وارچیف آرمورش هست.
فیس لیس با آرمور منفی و ومپایرد و کربوکنال و بتل فلای و مانکی بار به راحتی می تونه بزنش.

ONLY_YASER
17-01-2008, 08:17
با سلام به همه ی شما عزیزان
من یاسر هستم
راستش توی گیم نت ما تا همین یک هفته پیش کسی به ارزش دوتا پی نبرده بود و همه dday بازی می کردن.
و الان یه هفته است که دوتا بازی می کنیم...
من خواستم از شما حرفه ای ها خواهش کنم که منو راهنمایی کنید تا بتونم منم حرفه ای بشم و بشم غول دوتا در گیم نت خودمون
هیروی من ویچ دکتر است .....اگه ترکیب خاصی هم داره لطفا بگین....
البته اگر هیروی قوی تری هم هست بگین

T-AVA_STATIC
17-01-2008, 09:08
می تونه.
فیس لیس با آرمور منفی و ومپایرد و کربوکنال و بتل فلای و مانکی بار به راحتی می تونه بزنش.

فكر نميكني ديگه ين فيس چيزه ديگه اي هم بخواد يكم كم آيتم نبستي ؟ :46:

blue2006
17-01-2008, 09:08
سلام
من تازه اين بازي رو گير اوردم . مي خواستم بدونم شما ها از چه هيرو هايي بيشتر استفاده مي کنيد و نقاط ضعف و قدرتشون چيه يا بايد چه ايتم هايي براشون بست . البته من چند صفحه از تاپيک رو خوندم ولي خيلي زياده .

cao-cao
17-01-2008, 14:20
CAo CAo jan اميديم گيم نتتون استار ايكس
هفته پيش اومدم كلني يه چند دست زديم
نشنيدي ؟ از Ono سراغتو گرفتم ازشون اسمت سهراب درسته d:
سلام خوش اومدی
اره دزسته
من کم میتونم بزم گیم نت بخاطر مشغله کاری فقط جمعه بعد از ظهر میرم که این هفته برف اومد ما نیومدیم:46:

می تونه.
ببین 250+ یادت رفت

سلام
من تازه اين بازي رو گير اوردم . مي خواستم بدونم شما ها از چه هيرو هايي بيشتر استفاده مي کنيد و نقاط ضعف و قدرتشون چيه يا بايد چه ايتم هايي براشون بست . البته من چند صفحه از تاپيک رو خوندم ولي خيلي زياده .

همه هروها نقطه ضعف و قدرت د ارن
بگو از چه هرویی خوشت میاد تا دوستان راهنماییت کنن:10:

djelyas2006
17-01-2008, 14:25
سلام
آقا این تایپک خیلی طولانی شده فقط چند تا هیروی شاخ تو دو تا تیم بازی معرفی کنید و البته مجیک ها همون ایتم ها (بعضی ها هم میگن ترکیب) بزارید مرسی منتظرم.

blue2006
17-01-2008, 16:44
همه هروها نقطه ضعف و قدرت د ارن
بگو از چه هرویی خوشت میاد تا دوستان راهنماییت کنن:10:
يکي از بهترين هيرو هاي بهشتي و يکي از جهنمي ها را اگه معرفي کند ممنون ميشم . البته با ايتم هاشون

dr.bronx
19-01-2008, 00:08
سلام بچه ها
من بعد از مدت ها دوباره برگشتم
دلم برای همتون تنگ شده بود
بگزریم-
----------------------------------------------
من دقیقا دیروز حالم از دوتا بهم خورد
چه وضعیه
تیم 1 اصلا هیرو خوف نداره واسه بازی 5 به 5
دهن ما رو ................
اونا همه اتک جمع داشن ما باید اتک دست می زدیم
با این حال هم بردیم
تیم ما
Sven
Vengfeul
Cenatur wachief
treant protector
Tauren
فکر کنین
در یک آن همه stun بودن
بچه ها نهایت هماهنگی بودن
هر کسی می دونست تو سر کی stun بزنه
ولی خوب حالم گرفته شد
چون اگه یه هیرو اتک جمع داشتیم کار زود تر از اینها تموم می شد

Grisly
19-01-2008, 00:15
همه ی هیروها قوی هستن.
ولی تعدادی از هیروها هستن که اگه براشون آیتم مناسب بسته بشه تو یه فایت می تونن چند تا کیل بگیرن.
به قول معروف هیرو باگ میشه.

dr.bronx
19-01-2008, 00:17
بچه ها یه چیزه جالب می گم برین تست کنین
یک طرف شما واستین
یه طرف 3 تا insance بزارین
بعد phantom assasin بردارین
تا وسط های بازی کلا 4 تا آیتم که می گم ببندین
Clawing atack
Clawing atack
Clawing atack
power therad
بعد برین جلوی هر 3 نفر
2 تا اتک بدین نه بیشتر
اگه 3 نفر با هم نمردن و ننوشت Tripple Kill
هر چی خواستین بگین
:D

Grisly
19-01-2008, 00:36
خوب این چیز واضحیه.فکر کنم همه واسه فانتوم بتل فوری ببندند.
راستی تا حالا تو دوتا به این چیزا فکر کرده بودین؟
1-چرا ایتم آقانیم دراپ نمی شه.
2-چرا برای بوتچر و ونجفول نمیشه شمشیر بیلینک خرید.

cao-cao
19-01-2008, 13:13
خوب این چیز واضحیه.فکر کنم همه واسه فانتوم بتل فوری ببندند.
راستی تا حالا تو دوتا به این چیزا فکر کرده بودین؟
1-چرا ایتم آقانیم دراپ نمی شه.
2-چرا برای بوتچر و ونجفول نمیشه شمشیر بیلینک خرید.

سلام
اقا جون اقانیم دراپ میشه
واسه ونجفولم چون سواپ میکنه بلینکو ورداشتن:10:

dr.bronx
19-01-2008, 14:50
آقانیم قبلا دراپ نمی شد
ولی الان میشه
ونجفول آره چون سواپ می کنه نامردی اگه بلینک داشته باشه
یکی رو از اون ور میاره خودش بر می گرده
بوچر هم چون همرو خودش می کشه فکر کنم یکم نا جوره اگه بخواد فرار کنه

magik_boy
19-01-2008, 15:28
ye soal veresion jadide barnameye gg oomade dar zamn vase man minevise servise unavailable

brute
19-01-2008, 17:27
سلام
هر هرويي!!! بستگي داره به هيروي روبروت و هم تيميا.

سلام
آقا این تایپک خیلی طولانی شده فقط چند تا هیروی شاخ تو دو تا تیم بازی معرفی کنید و البته مجیک ها همون ایتم ها (بعضی ها هم میگن ترکیب) بزارید مرسی منتظرم.

به خدا dota هيروي شاخ نداره! همه در يه حدن! فقط به بازي كن بستگي داره!!

ye soal veresion jadide barnameye gg oomade dar zamn vase man minevise servise unavailable
نه نيومده (الان چك كردم!) ؛ نمي دونم ؛ در ضمن فارسي بنويس لطفاً .

Grisly
20-01-2008, 00:03
1_ایتم آقانیم به این علت دراپ نمی شه که چند تا هیرو می تونن از اون استفاده کنن.
مثلا ونومنسر و زئوس.ونو می تونه آقانیمو از زئوس قرض بگیره و تو فایت 6 بزنه.بعدش آقانیمو به خود زئوس بده و زوس 6 بزنه.ولی این مورد در صورتی است که آیتم بازی آزاد باشه.ولی اگه آزاد هم نباشه فکر نکنم تو فایت کسی حواسش به ایتم های حریف باشه و بتونه متوجه بشه که ایتم بازی کردن یا نه.
2_ونجفول: به خاطر 2 دلیل نمی شه براش شمشیر بلینک خرید.
1)به وسیله ی سواپ جای خودشو با یار حریف چنج می کرد و بعدش با بلینک به سمت یارای خودش بر می گشت. یعنی اند نا مردی.
2)می تونه با بلینک تو جنگل بلینک کنه و بعدش جاشو با حریف چنج کنه.این طوری اگه حریف تله پرت نداشته باشه و لول بلینکی نداشته باشه اون موقع باید دست به دامن یاراش بشه که درخت بخرن و بتونن درش بیارن.
3_بوتچر:میره تو جنگل و با لول 1 طرفو می کشه تو جنگل و بعد بلینک می کنه بیرون.و اگرحریف تله پرت نداشته
باشه و لول بلینکی نداشته باشه اون موقع باید دست به دامن یاراش بشه که درخت بخرن و بتونن درش بیارن.
برای همین سازندگان 2تا این موارد رو بر طرف کردن.
ولی بازیم میشه یه کارایی کرد!!!هیرویی که تقریبا جدید اومده میشه باهاش یه کارایی کرد.
استرم اسپیریت(همون آبجیه پاندا) با لول 6 می تونه بوتچر و ونجفول رو به داخل جنگل ببره و .... .

T-AVA_STATIC
20-01-2008, 08:59
اولن كه آيتم دادن تو دوتا ممنوع هستش (جزء قوانين خوده دوتا هستش )ميتونيد بخونيد
دوماً كه چه كاري براي همه هيروها آقانيم ببندي ؟ فقط اونائي كه اسمشون رو برده بدردشون ميخوره
يا بقول اين آقا تو جنگ 5 به 5 آقانيم رو از دووم بگير بده مثلا ونو منسر بفكر كن چي ميشه
بعدم اينكه بوچر نميتونه بلينك بخره بخاطر اينكه لولي باسمه هوك داره در واقع كاره ونجفول رو ميكنه
پس بازم نامرديه

T-AVA_STATIC
20-01-2008, 13:21
ولی بازیم میشه یه کارایی کرد!!!هیرویی که تقریبا جدید اومده میشه باهاش یه کارایی کرد.
استرم اسپیریت(همون آبجیه پاندا) با لول 6 می تونه بوتچر و ونجفول رو به داخل جنگل ببره و .... .[/quote]

حرفت خيلي باحاله :31: ببخشيدا خنده داره
تيمي كه بخواد اين كار رو بكنه بايد خيلي ... باشن

در ضمن بوچر به خاطر بيلينكي كه نميتونه بخره نموتونه راديانس هم بره ! اگه گفتيد چرا ؟ يزره فكر كنيد :27:

Zulrajas
20-01-2008, 14:28
سلام به همه
من تازه عضو شدم. میشه گفت DotA بازم. چیزایی که یاد نداشته باشم ازتون یاد میگیرم بعضی چیزا رو هم که یاد داشته باشم خوشحال میشم که در اختیار همه بزارم.
من تو Oxogames هم عضوم اونجا هم بحث داغه. اگه کسی خواست اونجا هم عضو شه. اینم آدرسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فعلا خداحافظ همگی. تا بعد...

Zulrajas
20-01-2008, 15:08
استرم اسپیریت(همون آبجیه پاندا) با لول 6 می تونه بوتچر و ونجفول رو به داخل جنگل ببره و .... .

در ضمن بوچر به خاطر بيلينكي كه نميتونه بخره نموتونه راديانس هم بره ! اگه گفتيد چرا ؟ يزره فكر كنيد :27:[/quote]

سلام.چرا نمیشه واسه بوچر Radianc رفت؟ به نظر من که خیلی واسش کار میکنه. چون Magic 2 وقتی Level 4 میشه 100تا Per second,دمیج میزنه.وقتی Radianc هم بسته باشه میشه 135تا دمیج Per second.
ببین دقیقا اینجوری میشه:
1- Hook
2- Rot Activated
3- 3*Attack on
4- press D on him/her
Finally:he/she was Died
حالا کل دمیجی که طرف می خوره:
400 تا از Hook
3 تا اتک با دمیج 168 (با Radianc وقتی Level 16) میشه 810 دمیج تو 3 اتک(3ثانیه)
بعد 6 میکنی اینم 175 دمیج Per second تو 3 ثانیه میشه 525 دمیج
حالا از وقتی که یارو Hook شده تا وقتی که شیشت تمام میشه جمعا 6 ثانیه طول میکشه. دمیج Rot هر ثانیه 100 تاست ولی با Radianc میشه 135 تا حالا 135*6=504 دمیج.
حالا جمع کل اینا میشه 504+810+400+525=2239 دمیج.
به نظرت چطوره؟ حالا Radianc واسه بوچر کار میکنه یا نه؟ تو هم نظرتو بگو این توضیحاتی که الان دادم دلیل نمی شه که حرف من درسته.تو هم نظرتو بگو شاید من قانع شدم.خداحافظ

T-AVA_STATIC
20-01-2008, 15:36
Oooooooooooooooo خشگل پسر وقتي كه بلينك داشته باشي تو بازي 5 به 5 براي بوچر دجر داشته باشي و ميپري وسط كل هيروهارو راحت ميكشه با دميجي كه رات و راديانس ميزنه ديگه هيچي ديگه براي همين نميرن چون كه بلينك نميشه خريد براش

MARSHAL_AOL
20-01-2008, 17:16

در ضمن بوچر به خاطر بيلينكي كه نميتونه بخره نموتونه راديانس هم بره ! اگه گفتيد چرا ؟ يزره فكر كنيد :27:

سلام.چرا نمیشه واسه بوچر Radianc رفت؟ به نظر من که خیلی واسش کار میکنه. چون Magic 2 وقتی Level 4 میشه 100تا Per second,دمیج میزنه.وقتی Radianc هم بسته باشه میشه 135تا دمیج Per second.
ببین دقیقا اینجوری میشه:
1- Hook
2- Rot Activated
3- 3*Attack on
4- press D on him/her
Finally:he/she was Died
حالا کل دمیجی که طرف می خوره:
400 تا از Hook
3 تا اتک با دمیج 168 (با Radianc وقتی Level 16) میشه 810 دمیج تو 3 اتک(3ثانیه)
بعد 6 میکنی اینم 175 دمیج Per second تو 3 ثانیه میشه 525 دمیج
حالا از وقتی که یارو Hook شده تا وقتی که شیشت تمام میشه جمعا 6 ثانیه طول میکشه. دمیج Rot هر ثانیه 100 تاست ولی با Radianc میشه 135 تا حالا 135*6=504 دمیج.
حالا جمع کل اینا میشه 504+810+400+525=2239 دمیج.
به نظرت چطوره؟ حالا Radianc واسه بوچر کار میکنه یا نه؟ تو هم نظرتو بگو این توضیحاتی که الان دادم دلیل نمی شه که حرف من درسته.تو هم نظرتو بگو شاید من قانع شدم.خداحافظ[/QUOTE]

اول - خوش اومدی :10: :11:
دوم - اینایی که گفتی در یک صورت قابل اجراس :
فقط در بازی های 1v1 و 2v2 جواب میده به صورت کامل . چون که در بازی هایی که تیمی هستش یارای حریف نمیزارن این کارو بکونی ( یا bash میشی حریف در میره یا اینقد لول میخوری که ..... ) مگه اینکه یه نفر یه جای مپ تکی گیر بکشی :7:

MARSHAL_AOL
20-01-2008, 22:36
اقا یه سوال فنی من بپرسم ؟
بیشترین امتیاز رو دوتا بازی به کدوم بخش میده ؟ منظورم اینکه به کیل ها یا Unit ها ی کشته شده یا ... به چی ؟

dr.bronx
20-01-2008, 23:03
آقا یکم آروم تر برین با هم بریم بابا
به خدا یه رادیانس بندازی تو کیف بوچر ملت رو آباد می کنه
آیتم تخصصی بوچر
( در صورتی که پول در بیاری)
خدایی یه حرفی زدی که بهت شک کنم
بابا تو که این کاره بودی ما قبولت داشتیم دادا
تازه این یکی دیگه خیلی باحاله
فکر کنم تاحالا 5 به 5 بازی نکرده
مگه طرف لول نداره
تو کشیدی
6 کردی
همش شد 6 سانیه
خوب بعدش
می خوای با 2 راه بری و اتک بدی و رادیانس .....
بی خیال
یارو که نوب نیست واسته نگات کنه
یه stun بعدم میری تو فضا
تازه اگه یه نفر مثله Jah'rakal باشه
در حالی که هوک کردی و در میاد سمتت تو باید خودت رو مرده به حساب بیاری
تازه اگه خیلی خیلی خیلی خیلی شانس داشته باشی می تونی روی هلث 2000 تاییش یه 1000 تا کم کنی
همین
تازه اگه طره Satanic نداشته باشه
چون تا وقتی تو بخوای رادیانس ببندی اون ده تا satanic می تونه ببنده

Grisly
20-01-2008, 23:49
ایتم رادیانس برای بوتچر حیاتیه و براش خیلی موثر.ولی اون طوری اتک کردن براش خیلی رویایی هست.
در ضمن یه روش دیگه برای اسکل کردن حریف وجو داره.چاله چوله های دوتا رو دیدید؟؟؟یه کم که از تاور (بالا) میرید جلو یا عقب دست چپ.
مورفیلینگ یه ویو میره اونجا بعد ونجفول جاشو باهاش چنج می کنه اونجا و بعد هیروی مقابل به انجا که می رسه ونجفول دوباره جاشو چنج می کنه با حریف و هیرو در درون چاله گیر می کنه.
استروم اسپیریت میره کنار یارای حریف و بعد 6 می زنه تو چاله و بعد بلینک می کنه بیرون.
در ضمن این موارد بیشتر به درد اسکل کردن حریف می خوره ولی بعضی موارد جواب میده.

dr.bronx
21-01-2008, 00:17
بابا خسته نکنین خودتون رو
بهترین راه اگه دنبال اسکل کردن حریف هستین
فقط mirana و tiny
mirana میره تو چاله
tiny میندازه کنار mirana و میرانا می پره فرار می کنه

SR72
21-01-2008, 08:16
sسلام به بروبچس خفن 2تا باز ....
تازه این تاپیک رو دیدم ... تاپیک رو هم 2نبال میکنم ....
آخرین مپ چندس ؟ 6.48 ؟

SR72
21-01-2008, 08:20
برو بچس هم که معلوماتشون از خفن آباد سر در میاره ...
قضیه اسکل رو یکی لطف میکنه توضیح بده ؟

T-AVA_STATIC
21-01-2008, 09:15
((: آقا كلي خنديديم بسته ديگه البته ببخشيدا ... GL براي دوتا بازاي خفن راستي وقط كرديد به سايت Cyberg.ir هم سر بزنيد

cao-cao
21-01-2008, 12:14
sسلام به بروبچس خفن 2تا باز ....
تازه این تاپیک رو دیدم ... تاپیک رو هم 2نبال میکنم ....
آخرین مپ چندس ؟ 6.48 ؟
سلام
6.49c

برو بچس هم که معلوماتشون از خفن آباد سر در میاره ...
قضیه اسکل رو یکی لطف میکنه توضیح بده ؟

بیخیال سرکاریه تو بازی 1 در 1000 به کار میاد:10:

cao-cao
21-01-2008, 12:17
اولن كه آيتم دادن تو دوتا ممنوع هستش (جزء قوانين خوده دوتا هستش )ميتونيد بخونيد
دوماً كه چه كاري براي همه هيروها آقانيم ببندي ؟ فقط اونائي كه اسمشون رو برده بدردشون ميخوره
يا بقول اين آقا تو جنگ 5 به 5 آقانيم رو از دووم بگير بده مثلا ونو منسر بفكر كن چي ميشه
بعدم اينكه بوچر نميتونه بلينك بخره بخاطر اينكه لولي باسمه هوك داره در واقع كاره ونجفول رو ميكنه
پس بازم نامرديه
اگه منظورتون همون پولینگه میشه ایتم داد ولی ایتم کامل فقط نه نصفه نیمه:10:

MARSHAL_AOL
21-01-2008, 14:40
آقا یکم آروم تر برین با هم بریم بابا
به خدا یه رادیانس بندازی تو کیف بوچر ملت رو آباد می کنه
آیتم تخصصی بوچر
( در صورتی که پول در بیاری)
خدایی یه حرفی زدی که بهت شک کنم
بابا تو که این کاره بودی ما قبولت داشتیم دادا
مگه طرف لول نداره
تو کشیدی
6 کردی
همش شد 6 سانیه
خوب بعدش
بی خیال
یه stun بعدم میری تو فضا
تازه اگه خیلی خیلی خیلی خیلی شانس داشته باشی می تونی روی هلث 2000 تاییش یه 1000 تا کم کنی
همین
چون تا وقتی تو بخوای رادیانس ببندی اون ده تا satanic می تونه ببنده

دوست عزیز بهتره قبل از صحبت کردن مشخص کنید با چه کسی صحبت میکنید
ممنون راستی : بیشترین امتیاز رو دوتا بازی به کدوم بخش میده ؟ منظورم اینکه به کیل ها یا Unit ها ی کشته شده یا ... به چی ؟

T-AVA_STATIC
21-01-2008, 15:32
ممنون راستی : بیشترین امتیاز رو دوتا بازی به کدوم بخش میده ؟ منظورم اینکه به کیل ها یا Unit ها ی کشته شده یا ... به چی ؟[/quote]

منظورت چيه ؟ قشنگ تاپيكت رو بخون ما كه نفهميديم
:46:

MARSHAL_AOL
21-01-2008, 19:06
ممنون راستی : بیشترین امتیاز رو دوتا بازی به کدوم بخش میده ؟ منظورم اینکه به کیل ها یا Unit ها ی کشته شده یا ... به چی ؟

منظورت چيه ؟ قشنگ تاپيكت رو بخون ما كه نفهميديم
:46:[/QUOTE]
Tva جان منظورم اینکه وقتی از بازی بیرون میای تو قسمت Overview همون صفحه که ok داره که امتیاز ها رو نوشته
که نوشته چه کسی چقدر امتیاز گرفته و نفر اول تا اخر رو نشون میده میخواستم بدونم من با اینکه معمولا بیشترین کیل رو میگیرم ولی بیشتر اوقات یا اخرم یا یکی به اخر مونده حتی یه دفعه که 17 نت کیل گرفته بودم اخر شدم !!! و دوستم
که کمتر از من کیل داشت و لولش هم کمتر بود 2 وم شد !!! حالا بحٍث سر این نیست من کلا میخوام بدونم چرا اینطوری میشه ؟

mehdimehrdad
21-01-2008, 21:20
سلام از فیسلس چه خبر:11:

dr.bronx
21-01-2008, 22:19
دوست عزیز بازی تمام امتیازات رو با هم جمع می کنه
مثلا سه تا هیرو کشتی 5000 امتیاز
500 تا کریپت کشتی 120000 امتیاز
پولت از همه بیشتر بوده 5000 تا
و و و

اینارو با هم جمع می کنه و امتیاز می ده
اون پست هم کلی بود
یکمش با شما بود

Zulrajas
22-01-2008, 11:18
اول - خوش اومدی :10: :11:
دوم - اینایی که گفتی در یک صورت قابل اجراس :
فقط در بازی های 1v1 و 2v2 جواب میده به صورت کامل . چون که در بازی هایی که تیمی هستش یارای حریف نمیزارن این کارو بکونی ( یا bash میشی حریف در میره یا اینقد لول میخوری که ..... ) مگه اینکه یه نفر یه جای مپ تکی گیر بکشی :7:[/quote]

دوباره سلام.
اومدی و نسازی. ببین داداش درسته درگیری ها 5vs5 ولی بوچر Rang لول یکش 1000. میتونه یکی رو از وسط 5تا انتخاب کنه و Hook کنه.نه اینکه بگم بقیه دسته بیلن، نه. مسئله اینه که بوچر باید تو Inventory خودش همیشه Tango داشته باشه. میدونی که چرا؟ واسه تهیه جای مناسب برای Hook کردن. درخت ها رو میخوری میری بین درختا وا میستی از اونجا کارتو شروع میکنی. تا یارهای طرف بخوان بیان طرفت تو کشتیش تموم شده بعدش هم TP.

Zulrajas
22-01-2008, 11:30
مگه طرف لول نداره
تو کشیدی
6 کردی
همش شد 6 سانیه
خوب بعدش
بی خیال
یه stun بعدم میری تو فضا
همین
چون تا وقتی تو بخوای رادیانس ببندی اون ده تا satanic می تونه ببنده[/quote]

سلام.
اولا که قرار نیست کسی اینجا به کسی توهین کنه.
دوما اگه شما یه باره دیگه دومین Send منو بخونی متوجه میشی.فکر کنم زیاد دقت نکردی رو حرفام. من گفتم اول Hook. دوم R. سوم 3 تا اتک(که اگه هیرو Stuner باشه دیگه نمی خواد اتک بدی مرحله بدی رو انجام بده) چهارم شیش میکنی.
خوب کجا طرف تونست Stun کنه؟
سوما اگه Warlord آیتمهاشو بسته باشه دیگه هر کسی نمیتونه جلوش واسته و کسی که بوچر میگیره اینقدم که فکر میکنی ... نیس که Troll رو Hook کنه. واسه اون یکی دوستمون هم توضیح دادم اگه لطف کنی اون تاپیک رو هم بخونی بیشتر توضیح دادم.

T-AVA_STATIC
22-01-2008, 12:14
قابل توجه بقيه خواهشن دوست باشيد حرفاي بد بدم نزنيد
بعدم آقاي Zulrajas فكر كنم ديگه همه اينقدر حرفه اي شده باشن تو كلناي خوف كه بتونن يه دجر(بلينك) بخرن تا هوك نشن توجه توجه (تو هوك ميشه بيلينك كرد )
بعدم بوچر هيرويه خوبي هستش قبول دارم اما بجاي راديانس ميتوني براش نكرو(بوك) بري راديانس براي آيتماي آخرت باشه

Zulrajas
22-01-2008, 13:25
بحث من سر این بود که Radianc واسه بوچر عالی کار میکنه.
اون دیگه بستگی به موقعیت بازی و Player داره که Radianc رو Early game ببنده یا Late game.

Zulrajas
22-01-2008, 13:31
به نظر من بهترین هیرو ها واسه اسکل کردن Mirana VS Veng هستن.
طریقه ی کارشون هم اینه Mirana میره توی River و میپره اونجایی که Ward کاشته میشه بعد Veng میاد و Swap میکنه و وامیسته که یه هیرو از اونجل رد شه بعدش هم که معلومه... طرف اون بالا گیر میکنه. جون اول بازیه فقط Town Portal دارن اونم 1یا2 تا اگه خواست TP کنه هم Mirana میتونه Cancel کنه هم Veng.
نظر شما چیه؟ راه خیلی خوبیه نه؟

Zulrajas
22-01-2008, 13:35
امتیاز دادن آخر بازی هم اول بستگی به Level هیرو داره بعدش هم Unite Produce.
واسه من که خیلی جایه تعجبه. چرا اینقدر به Unite Produce اهمیت دادن؟

anf-b
22-01-2008, 16:42
سلا دوستان
من باگ واسه ویور رو در آوردم و چند بار هم به سایت dota-allstars گزارش دادم ولی کسی کاری نکرد!
خوب میزارمش اینجا !
این باگ حتی توی 6.49c هم کار میکنه!
ویور باز ها برند حال بکنند:D

راستی اگه باگ 6.49b هم خواستید بگید تا بزارم! (البته منظورم آموزش کاملشه!)
موفق باشید

brute
22-01-2008, 16:51
حالا برا این بوچر غیر heart دیگه چی ببندیم؟؟؟

anf-b
22-01-2008, 16:57
سلا دوستان
من باگ واسه ویور رو در آوردم و چند بار هم به سایت dota-allstars گزارش دادم ولی کسی کاری نکرد!
خوب میزارمش اینجا !

موفق باشید

P-R-I-N-C-E
22-01-2008, 20:06
سلا دوستان
خوب میزارمش اینجا !

موفق باشید

سلام
این فایلو دانلود کردیم کجا کپی کنیم

بعد منظور از باگ یعنی چی (یعنی ایراد بازی یا معنی دیگه ای میده)

آموزششم بزار:10:

P-R-I-N-C-E
22-01-2008, 20:13
cao cao جان نیستی
یه چنتا سوال داشتم ازت
اسم بازی دوتا یا 2تا
و میخواستم در مورد لولهای انتی میج توضیح بدی لول 3 و لول 6 رو میگم
به نظرت استیلس اساسین برای بازی گروهی خوبه یا .....
ایتمی هست که نزاره بش بشی

fanzon
22-01-2008, 22:41
cao cao جان نیستی
یه چنتا سوال داشتم ازت
اسم بازی دوتا یا 2تا

اسم بازي تا اونجايي كه من مي دونم dotta allstars هست يعني دوتا الستارز
لول 3 آنتي ميج كه 40% از دميجي رو كه از مجيك مي خوري روreduce ميكنه يعني 40% كمتر از مجيك دميج مي خوري . لول 6 آنتي ميج هم تو آپگريد سوم (لول 16 ) رو هر هيرويي كه بزني به ميزان مانايي كه تو ازس سوزوندي يا خودش با زدن لول از دست داده 1 دميج مي خوره حالا اگه تو 600 تا از ماناش رو بسوزوني بعد 6 بزني اون 600 تا دميج مي خوره .
استيل معمولا واسه بازي هاي 4 به 4 خيلي خوبه!

fanzon
22-01-2008, 22:48

2تا vangurde خوب جواب ميده

T-AVA_STATIC
23-01-2008, 08:57
اسمه اصلي اين بازي
Defense of the Ancients ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هستش بعد هم در ضمن
لولهاي آنتي ميج
lvl3 برن مانا و بونوز دميج هستش = يعني اتك كه ميدي به بقيه برن مانا ميشن وقتي هم كه برن ميشن بونوز دميج ميخورن
لول 4 كه ميگي لول 6 آنتي ميج = بر اساس مانائي كه از طرف مصرف شده دميج ميزنه :46:

Zulrajas
23-01-2008, 11:19

سلام
به نظر من اول Hood of Defianceواسش برو.
2- Radianc
3- Heart
4- Heart
5- Travel
6- چون هیچ مجیک واسه فرار نداره واسش Linken (آنتی مجیک) برو.
اگه خوب Kill کرده باشی Unit هم خوب زده باشی با این آیتم ها HP یه چیزی تو مایه های 7000 میشه. البته اگه خوب Kill کرده باشی. حداقل 8 تا.

P-R-I-N-C-E
23-01-2008, 11:27
یعنی مانایی که تو با هر اتک از طرف کم میکنی 6 انتی میج کار میکنه یا کلا وقتی هیرو مقابل از مانا استفاده میکنه 6 انتی کار میکنه

Zulrajas
23-01-2008, 11:33
cao cao جان نیستی
یه چنتا سوال داشتم ازت
اسم بازی دوتا یا 2تا

Anti mage همون طور که از اسمش معلومه اسیدی آنتی Heavy Nuker هاست. مثل Lina - Lion - Zeus - Lich و غیره دلیلش هم همون Lvl 3. چون وقتی Up میشه 40% از مجیکی که میخوره رو کم میکنه. مثلا اگه مجیک 2 زئوس 310 تا دمیج بزنه، آنتی میج 124 تا دمیج می خوره.
Lvl 6 آنتی میج هم اینجوریه که وقتی UP 3 میشه (لول 16) به ازای هر Mana که حریف از دست داده 1.1 دمیج میزنه.
مثلا: لینا اگه یه چیزی حدود 1500 تا Mana داره. با مجیک هایی که میزنه از1500تا 400 تا واسش میمونه، بعد نوبته Anti Mage که یه بلینک کنه پشت لینا و حدودا 6 تا اتک بده تا کل Mana لینا بره بعد باید روش 6 کنی. اونوقت لینا حدودا 1650 تا دمیج می خوره.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم!

SR72
23-01-2008, 16:05
سلام به 2تا بازان خفن .
یادم باشه این فروم رو به 2تا بازان خفن دیگه هم نشون بدم ..

بگذریم ... گفتی ورژن 6.49c ?
c دیگه چه صیغه اییه ؟ جدیدا اومده ؟ لطفا توضیح بده یه دوست ..

در ضمن منظورتون از لول ؟ لول آپ هست یا مجیک ؟
ایول ....

SR72
23-01-2008, 16:10
بچه ها نظرتون در مورد elemental bane چیه ؟
جابجا شد

Sesoljs
23-01-2008, 22:36
agha kasaiee ke zabaneshoon khoobe o hal daran beran: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ghesmat hero baad ghesmat strategy ba ra har heroiee strategy dareh ba aks o chizaieh khafaneh digeh. ageh kesi baladeh biad ie ghaleb shabihesh bezaneh. aghe in tori beshe khei ly khafan misheh. man khodam ageh betoonam strategie vengefulo tarjome mikonam mizaram too inja. har ki mikhad hamkary koneh benevise. dar zemn esme man soheile 18 salame atrafe valiasr o tohid mitoonam biam game net har ki mikhad gharar bezare baham berim mersi bye.
darzemn bane elemental heroie khoobie vali too bishtare jaha bug hesabesh mikonan vali man nemidoonam chera be nazare man ke ba kheili az heroha misheh zadesh.:10::31::40::31::5:

Grisly
23-01-2008, 22:46
المنتال هیرو قوی هست در ضمن آنتی های کمی داره.
با تدهانتر و جئومنسر میشه زدش.

SR72
24-01-2008, 08:16
المنتال هیرو قوی هست در ضمن آنتی های کمی داره.
با تدهانتر و جئومنسر میشه زدش.

به نظر من تنها هیرویی که میتونه بزنتش آنتی میج هست ... تازه اوننم اگه بخای cash رو بکنی هزار امرا بتونه بزنتش ... .فقط از همون اول بازی پا میگیره ... در ضمن نگفتین ورژن C دیگه چیه ؟
یه چیز دیگه در مورد بین المنتال ... مجیک دوش لول 4 اندازه 600 تا دمیج میده ..اینو میدونستین ؟ لول دوش به اندازه لول 6 بعضی هیرو هاست :31:

SR72
24-01-2008, 08:23
یه سوال هم داشتم ... میشه از طریق دایال آپ بازی کرد ؟

T-AVA_STATIC
24-01-2008, 10:43
بين المنتال خيلي هيرويه خوبي اما بعضي هيروها بد ميزننش
البته در مورد لول دومي كه ميگي بايد بگم كه لول خوبيه فكر كنم كه لولي كه Potm داره بيشترين دميج رو بزنه بعدش هم من گوبلين ميزنم بين رو و وايپر و چندتا هيرو ديگه

The 69 eyes
24-01-2008, 13:34
سلام به بچه های گل اینجا. خوبین همه ؟ ببخشید وقت نمیکنم سر بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال هم داشتم ... میشه از طریق دایال آپ بازی کرد ؟

بله. ولی با delay بالای 1.5 ثانیه و Lag و dc فراوون. بهتره با dial up نری چون وقتی ببینن ping ت بالاست و زیاد از بازی ها dc میشی بنت میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بين المنتال خيلي هيرويه خوبي اما بعضي هيروها بد ميزننش
البته در مورد لول دومي كه ميگي بايد بگم كه لول خوبيه فكر كنم كه لولي كه Potm داره بيشترين دميج رو بزنه بعدش هم من گوبلين ميزنم بين رو و وايپر و چندتا هيرو ديگه

bain elemental خیلی hero خوبیه و تو strategy های جدید ازش استفاده میکنن. اونقدر قویه که تو بازی های 2vs2 , 3vs3 غیر قانونی اعلامش کردن. کمتر بازیکنهایی میتونن تمام کمال باهاش بازی کنن. چون با item بندی جدیدش که توش هم hex میزنه هم cyclone باید reflex بازیکن بالا باشه تا بتونه همه level هاش رو درست و به موقع استفاده کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Grisly
24-01-2008, 15:35
به نظر من تنها هیرویی که میتونه بزنتش آنتی میج هست ... تازه اوننم اگه بخای cash رو بکنی هزار امرا بتونه بزنتش ... .فقط از همون اول بازی پا میگیره ... در ضمن نگفتین ورژن C دیگه چیه ؟
یه چیز دیگه در مورد بین المنتال ... مجیک دوش لول 4 اندازه 600 تا دمیج میده ..اینو میدونستین ؟ لول دوش به اندازه لول 6 بعضی هیرو هاست :31:
آنتی میج اصلا نمی تونه المنتال رو بزنه.:41:

Zulrajas
24-01-2008, 16:41

سلام
به نظر من هم المنتال یکی از ساپورترهای خوب توی یه تیمه. درسته Spell های زیادی داره ولی نباید فراموش کنیم که آنتی میج Attack Speed فوق العاده ای داره فقط کافیه Butterfly و 2 تا Basher واسش ببندی دیگه المنتال نمیتونه کاری کنه فقط می تونه بلینک آنتی میج و ببینه بقیش همش تو Stun بسر می بره.:27:

اینم آیتم های پیشنهادی من واسه المنتال:
1- Dagon Level 3
2- Hex
3- Mekansm
4- Eye of Skadi
5- Hood of Defiance (واسه اینکه با Spell از پا درنیاد بدلیل HP کمش)
6- Travel

Zulrajas
24-01-2008, 16:59
آقایون ببخشید ولی یهو یادم اومد که یکی از بدترین (Wrost Enemy) دشمنای Faceless
Axe. دلیلشم اینه که همش توی شیشه فیسلس می چرخه.

آیتم های پیشنهادی Axe جلوی فیسلس:
1- Manta
2- Vanguard
3- Heart
4- Heart
5- Blade mail
6- Blade mail
بازم ببخشید که پای فیسلس و کشیدم وسط. گفتم بزار اینو هم بگم که دفعه ی دیگه ای در کار نیست که از ضدهای فیسلس صحبت کنیم.:31:

ali_ranger22
24-01-2008, 19:57
item های مناسب برا phantom assassin رو میخوام

کسی پچی برای frozen داره که battle.net رو ازاد کنه

Zulrajas
24-01-2008, 22:26

آیتم های پیشنهادی من واسه Phantom Assissan:
1- Battle Furry
2- Satanic
3- MKB
4- Divin Rapier (+250
5- Raoshan's Item
6- Travel
برو دست علی به همرات. ببینم چکار میکنی ها. باید Triple Kill بگیری با این آیتم ها.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

Grisly
24-01-2008, 23:58
سلام
به نظر من هم المنتال یکی از ساپورترهای خوب توی یه تیمه. درسته Spell های زیادی داره ولی نباید فراموش کنیم که آنتی میج Attack Speed فوق العاده ای داره فقط کافیه Butterfly و 2 تا Basher واسش ببندی دیگه المنتال نمیتونه کاری کنه فقط می تونه بلینک آنتی میج و ببینه بقیش همش تو Stun بسر می بره.:27:

1- Dagon Level 3
2- Hex
3- Mekansm
4- Eye of Skadi
6- Travel
من در مورد بازی 1به1 گفتم.
قبول نداری 1به1 المنتال می زنه؟؟؟

Grisly
25-01-2008, 00:05

1-سنگ یاشا دوبل
2-بتل فوری
3-پاور ترید
4-بتل فوری
5-بتل فلای
6-سیتاتنیک

Grisly
25-01-2008, 00:09
آقایون ببخشید ولی یهو یادم اومد که یکی از بدترین (Wrost Enemy) دشمنای Faceless
Axe. دلیلشم اینه که همش توی شیشه فیسلس می چرخه.

آیتم های پیشنهادی Axe جلوی فیسلس:
1- Manta
2- Vanguard
3- Heart
4- Heart
5- Blade mail
6- Blade mail
بازم ببخشید که پای فیسلس و کشیدم وسط. گفتم بزار اینو هم بگم که دفعه ی دیگه ای در کار نیست که از ضدهای فیسلس صحبت کنیم.:31:
اکس کلا برای هیرو های میلی خیلی درد سر درست می کنه.
مخصوصا اگه بلید میل هم براش بیاری بالا با ونگارد خیلی هار میشه.

Grisly
25-01-2008, 00:13
به نظرتون هیروئی که مدنس می بنده اتک خورش ملس تر نمی شه؟؟؟

MOSTAFA_NS
25-01-2008, 01:11
سلام به همگی من مصطفی هستم . تازه عضو سایت شدم . من چند تا سوال در مورد ایتما ازتون دارم .
البته من قبلا Dota بازی میکردم اما حالا یادم رفته.

MOSTAFA_NS
25-01-2008, 01:51
برای Tiny چی ببندم؟

MOSTAFA_NS
25-01-2008, 02:14
کسی طرفای ستارخان یا ازادی هست.

AKASHA178
25-01-2008, 14:58
سلام به بچه های گل اینجا. خوبین همه ؟ ببخشید وقت نمیکنم سر بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله. ولی با delay بالای 1.5 ثانیه و Lag و dc فراوون. بهتره با dial up نری چون وقتی ببینن ping ت بالاست و زیاد از بازی ها dc میشی بنت میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bain elemental خیلی hero خوبیه و تو strategy های جدید ازش استفاده میکنن. اونقدر قویه که تو بازی های 2vs2 , 3vs3 غیر قانونی اعلامش کردن. کمتر بازیکنهایی میتونن تمام کمال باهاش بازی کنن. چون با item بندی جدیدش که توش هم hex میزنه هم cyclone باید reflex بازیکن بالا باشه تا بتونه همه level هاش رو درست و به موقع استفاده کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبی مربای بابا خیلی وقته نیستی دلمون برات یه ذره شده بود:11:

MOSTAFA_NS
25-01-2008, 15:32
کسی جواب منو نمیده
برای Tiny چی ببندم

Zulrajas
25-01-2008, 18:05
من در مورد بازی 1به1 گفتم.
قبول نداری 1به1 المنتال می زنه؟؟؟

منم 1به1 میگم دیگه. به نظرمن عمرا بتونه آنتی میج و بزنه. بابا جون اون 2 تا Basher که واسش می بندی با اون اتک اسپید آنتی میج، فقط Stun.

Zulrajas
25-01-2008, 18:10
1-سنگ یاشا دوبل
2-بتل فوری
3-پاور ترید
4-بتل فوری
5-بتل فلای
6-سیتاتنیک

1- چرا واسش سنج یاشا میبندی؟
2- بتل فلای Miss خوده فانتوم و از بین می بره.
3- ساتانیک هم واسش واقعا مناسبه
4- بتل فوری رو هم قبول دارم ولی بجای اون یکیش حتما 250 دمیج ببند(از من نصیحت)

Zulrajas
25-01-2008, 18:14
به نظرتون هیروئی که مدنس می بنده اتک خورش ملس تر نمی شه؟؟؟

آره دیگه مرد حسابی اکسترا دمیج می خوره.

Zulrajas
25-01-2008, 18:19
برای Tiny چی ببندم؟

1- Blink
2- Heart
3- Hex
4- Travel
5- Assault
6- Satanic

SR72
25-01-2008, 20:37

ممنونم دوست عزیز ..
ولی اینکه گفتی تو بازی های 5 به 5 یا 3 به 3 نمیشه آوردش رو قبول ندارم ....
خدایی اینی که میگن باگ هست رو من کاملن قبول نمیکنم ولی میشه گفت نیمه باگ هست
اصلا اگه زیادی powerful هست چرا اونایی که 2تا رو میسازن درسش نمیکنن ؟ چون که نرمال هست

SR72
25-01-2008, 20:38
سلام grisly جان
چی میگی ؟ اتفاقا غیر از آنتی میج دیگه هیچ هیرویی نمیتونه جلوش وایسه

SR72
25-01-2008, 20:43
سلام

1- Dagon Level 3
2- Hex
3- Mekansm
4- Eye of Skadi
6- Travel
تایید میشه ...
( البته به غیر از مکانیزم چون با لول 2 میتونه طرف رو غافلگیرکنه لازم نیست ماناش رو صرف مکانیزم کنه )
البت بازم بستگی داره ...چون مکانیزم از نظر من برا بین فقط پاکت پر کن هست ...

Sesoljs
25-01-2008, 20:48
agha kasaiee ke zabaneshoon khoobe o hal daran beran: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ghesmat hero baad ghesmat strategy ba ra har heroiee strategy dareh ba aks o chizaieh khafaneh digeh. ageh kesi baladeh biad ie ghaleb shabihesh bezaneh. aghe in tori beshe khei ly khafan misheh. man khodam ageh betoonam strategie vengefulo tarjome mikonam mizaram too inja. har ki mikhad hamkary koneh benevise. dar zemn esme man soheile 18 salame atrafe valiasr o tohid mitoonam biam game net har ki mikhad gharar bezare baham berim mersi bye.
darzemn bane elemental heroie khoobie vali too bishtare jaha bug hesabesh mikonan vali man nemidoonam chera be nazare man ke ba kheili az heroha misheh zadesh.:10::31::40::31::5:

kesi ma ro adam hesab nakard?????

Sesoljs
25-01-2008, 20:49
کسی طرفای ستارخان یا ازادی هست.
man hastam

dr.bronx
25-01-2008, 23:27
ببین دوست عزیز
وقتی که فینگلیش می نویسی کسی نمی خونه و توجهی به اون نداره
پش همون رو فارسی بنویس تا همه متوجه بشن
من به شخصه
اگه نوشته فینگلیش ببینم از کنارش به راحتی رد می شم چون به خودم زحمت نمی دم 1 ساعت از هم جداش کنم

MOSTAFA_NS
26-01-2008, 00:12
کسی ویدئوی dota نداره
منظورم اینه که تو محیط ویندوز اجرا بشه

SR72
26-01-2008, 08:21
kesi ma ro adam hesab nakard?????
سلام عزیز ....
اول خواهشا فینگیلیش ننویس ...
بعد به اون سایت هم سر زدم ... استراتوژی ها رو باید عضو باشی تا ببینی ... یکم در مورد هیروها نوشته بود که مطالبش بدک نبود ...

T-AVA_STATIC
26-01-2008, 09:05
كسي نمياد كلني تمرين كنيم ؟ اگه هست پي ام بزاره

AM!R
26-01-2008, 09:57
من تو gg مييام ولي در حد كلن نيستم
واسه اينكه مشهدم ميگم بييا gg اگه ميياي بگو

MOSTAFA_NS
26-01-2008, 10:52
برای Razor چی ببندم
Maelstrom براش ببندم یا نه

MOSTAFA_NS
26-01-2008, 11:04
واسه Viper اینارو ببندم خوبه:
1.monky
2.power Treads
3.butterfl
4.buriza Dkanon
5.radiance

Zulrajas
26-01-2008, 11:24
تایید میشه ...
( البته به غیر از مکانیزم چون با لول 2 میتونه طرف رو غافلگیرکنه لازم نیست ماناش رو صرف مکانیزم کنه )
البت بازم بستگی داره ...چون مکانیزم از نظر من برا بین فقط پاکت پر کن هست ...

سلام دوست عزیز
چون المنتال هیروی ساپورتر هستش، به این خاطر واسش مکانیزم پیشنهاد دادم. توی درگیری های 5 به 5 یکی که خوابه یکی Hex یکی 6 بقیه میریزن سر اون دوتای دیگه بعدشم اگه خونه هم تیمیاش کم شد مکانیزم میزنه یا همون اول درگیری استفاده میکنه تا آرمور بده.
قبول کردی؟