PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه درمورد افراد Invisible در یاهو مسنجر

sama_65
10-11-2006, 08:57
سلام بچه ها

من یه برنامه میخواستم که بشه در یاهو مسنجر افرادی که invisible شده اند رو شناسایی کرد. خودم با برنامه BuddyCheck کار کردم ولی چون نسخه آزمایشی شو داشتم، کرکشو پیدا نکردم.
حالا میگن نرم افزارهای بهتری واسه این کار وجود داره.
اگه کسی میدونه لینکشو برام بذاره لطفن.

با تشکر

xxx110xxx
10-11-2006, 09:56
اینا هست

Nuotex BuddyCheck v1.0.2

Are your Yahoo! Messenger friends hiding from you? Not any more! With BuddyCheck you can see if they are online even if they set their status to invisible. Just add your friends to the contact list and their online status will be regularly checked. You will be notified when one of them really signs on of off.

Download
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Addon / Info

xxx110xxx
10-11-2006, 09:59
BuddyCheck 1.0.2 info: Are your Yahoo! Messenger friends hiding from you? Not any more! With BuddyCheck you can see if they are online even if they set their status to invisible.
Just add your friends to the contact list and their online status will be regularly checked. You will be notified when one of them really signs on of off

دانلود

کرک

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sama_65
10-11-2006, 10:01
مرسي عزيز
دارم دانلود ميكنم تا ببينم چي ميشه

sama_65
10-11-2006, 17:18
هر چي لينك توي پست شماره 3 گذاشته بودي رو دانلود كردم
اما سريال و پسوردي در كار نيست
از كجا بيارم؟!

comet
10-11-2006, 19:28
اين برنامه رو من در ابتداي عرضه آزمايش كردم(فكر مي كنم نسخه 1.0.1 اون بود) و كاركردي عالي داشت. اما از آگوست يا سپتامبر گذشته بود كه در كارش اختلال ايجاد شد.

comet
10-11-2006, 19:30
اين برنامه رو من در ابتداي عرضه آزمايش كردم(فكر مي كنم نسخه 1.0.1 اون بود) و كاركردي عالي داشت.

comet
10-11-2006, 19:30
اين برنامه رو من در ابتداي عرضه آزمايش كردم(فكر مي كنم نسخه 1.0.1 اون بود) و كاركردي عالي داشت. اما از آگوست يا سپتامبر گذشته بود كه در كارش اختلال ايجاد شد. منظورم اينه كه در ابتداي عرضه شما مي تونستيد هر آي دي ياهو را تو ليست برنامه(حتي اگر جزو كانتكت هاي شما نبود) اضافه كنيد و با استفاده از هر آي دي دلخواهي، براحتي آنلاين و يا آفلاين بودن اون رو چك كنيد اما بعد از آن كه ياهو حدود دو ماه پيش در سرورهاي خود تغييراتي اعمال كرد اين برنامه در صورتي وضعيت يك آي دي ياهو رو نشون مي ده كه اون رو قبلاَ تو ليست كانتكت هاي آي دي خودتون اضافه كرده باشين(يعني شخص مورد نظر رو با اون آي دي اينوايت كرده باشين و اون دعوت شما رو پذيرفته باشه و حالا اسمش تو ليست شما باشه).
در ضمن براي نصب نياز به سريال نيست. كافيه بعد از نصب، فايل كرك شده اي رو كه دانلود كردين به پوشه برنامه در پروگرم فايلز منتقل و جايگزين فايل اجرايي اصلي برنامه كنين.
:)

sama_65
10-11-2006, 20:09
باشه comet عزيز
امتحانش ميكنم
ممنون از راهنماييت

sama_65
10-11-2006, 20:21
comet جان، منظورت رو از فایل کرک شده نفهمیدم. هون Patch رو میگی یا فایل اجرایی که اسمش run.exe هست ؟ (منطورم لینکی هست که 110 گذاشته)
اومدم برنامه رو نصب کردم. هر 2 تا فایل رو هم در Program Files کپی کردم. اما بازم کار نمیکنه .... !

sama_65
11-11-2006, 08:15
مرسي دوستان
مشكلم حل شد
ممنون از همتون

sama_65
11-11-2006, 08:17
ممنون از همگي
مشكلم حل شد

j0l6
11-11-2006, 18:52
اگه قبل از درخواست سرچ میکردی شاید زود تر به جواب میرسیدی .

comet
11-11-2006, 21:33
اگه قبل از درخواست سرچ میکردی شاید زود تر به جواب میرسیدی .

دوست عزيز! اگه دقت كرده باشين حتماً متوجه شدین، برنامه معرفي شده در آدرسي كه شما دادين با برنامه اي كه اينجا در موردش صحبت شده کاملاً متفاوته!
:whistle: ;)

j0l6
11-11-2006, 21:44
و شما هم اگه دقت کرده باشین این برنامه ای که من معرفی کردم برای همون کاری ساخته شده که ایشون میخواستن ( invisible checker ) و فرق داره می دونم . فرقش اینه که برنامه ای که من معرفی کردم کار میکنه و هیچ کرکی نیاز نداره ولی اینی که اینجا معرفی کردن دیگه کار نمی کنه و کرک هم لازم داره
فقط نمی دونم چرا پست اخرش رو ندیدم ( مشکلش حل شده بوده) پست بیخودی دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]