PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش كلك 2000

saamz
20-11-2005, 18:26
سلام
بالاخره بعد از كلي زحمت، اين آموزش كلك 2000 رو نوشتم و به تمام بر و بچ با حال اينجا تقديم مي كنم. اميدوارم چيزي دستگيرتون بشه. اكر هم تمام اين چيزها رو مي دونستيد به بزرگي خودتون ببخشيد.
اگه چيزي توش كم بود، يا اشتباه بود لطف كنيد و همينجا بگيد.... كارتم داره تموم ميشه.. :sad:

آموزش كلك 2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يا ادرس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اصلاح شد..

Harry Potter
08-11-2006, 19:14
سلام
منتقل شد به انجمن گرافیک...

mahsoft
08-11-2006, 21:47
saamz جان مرسی زحمت کشیدی

موفق باشی

senator63
09-11-2006, 23:42
خيلي كارت درسته
موفق باشي

pixeldesign
14-11-2006, 03:46
با سلام خدمت دوستان

Saamz جان واقعاً دستت درد نکنه خیلی عالی بود، امیدوارم بازم از این کارا بکنین. فقط یه سوال من این لینک رو از کافی نت گرفتم چون وقتی لینک رو تو سیستم خودم تو خونه اجرا کردم هم تو اکسپیورر و هم تو اپرا کل صفحه پر میشه از حروف و اعداد و علامتهای قاتی پاتی اصلاً چیزی برا داونلود نمی ده خودشم فقط تو فایلهائی اینجوری میشه که تو پرشین گیگ آپلود شدن می شه لطفاً راهنمائیم کنین.

mahsoft
14-11-2006, 08:28
با سلام خدمت دوستان

Saamz جان واقعاً دستت درد نکنه خیلی عالی بود، امیدوارم بازم از این کارا بکنین. فقط یه سوال من این لینک رو از کافی نت گرفتم چون وقتی لینک رو تو سیستم خودم تو خونه اجرا کردم هم تو اکسپیورر و هم تو اپرا کل صفحه پر میشه از حروف و اعداد و علامتهای قاتی پاتی اصلاً چیزی برا داونلود نمی ده خودشم فقط تو فایلهائی اینجوری میشه که تو پرشین گیگ آپلود شدن می شه لطفاً راهنمائیم کنین.

وحید جان سلام

چون فایل شما مستقیم تو بروزر باز میشه بروزر اون رو بصورت کد یا نوشته های نامفهوم نمایش میده

شما همون لینک رو مستقم تو برنامه های دانلودر بده

مثل داپ یا منجر

موفق باشی :happy:

Nvidia
14-11-2006, 08:33
ای ول جالب بود

safety
14-11-2006, 10:49
سلام
براي حل مشكل ذخيره فايلهاي فشرده دو راه ديگر هم است. يكي اينه كه همون صفحه با علامتهاي مختلف را صبر كني كامل بياد بعد صفحه را save كني. بعد هم چون پسوندش rar است به درستي در برنامه خودش باز مي شه. راه بعدي اينه كه روي لينك كليك راست كني و بعد save target as را انتخاب كني.

pixeldesign
14-11-2006, 23:56
با سلام خدمت دوستان

مرسی از مهدی جان و سافیتی جون عزیز که لطف کردن و راهنمائی کردن. فقط باز یه مشکل هست فایل پی دی اف پسورد می خواد برا باز شدن، لطفاً پسوردشم بدین.

arash_irani
16-11-2006, 09:17
سلام
پسورد نميخواد عزيز :blink:
از دوست خوبمون هم بابت زحمتي كه كشيدن خيلي خيلي ممنونم
موفق باشيد
يا حق

pixeldesign
18-11-2006, 01:59
با سلام خدمت دوستان

آرش جان من چه کار بکنم به نظر شما وقتی باز می کنم فایل پی دی اف رو میگه پسورد می خواد من تو فتوشاپ باز کردم.

mahsoft
18-11-2006, 03:23
وحید جان اون پسورد نداره بله چون شما فایل رو تو فوتوشاپ باز کردی ازتون پسورد مکی خواد به دلیل امنیتی

باید با اکرو بات ریدر بازش کنید تا این مشکل پیش نیاد

موفق باشی

pixeldesign
19-11-2006, 00:38
با سلام خدمت دوستان

مهدي جان مرسي از اينكه راهنمائي كردي عزيز.