PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمورد روشهاي كسب درآمد با اينترنت چي ميدونيد ؟به من كمك كنيد!!!

elyas54
07-11-2006, 23:53
كسب درآمد - صد در صد تضمين شده با حقوق روز شمار - كار در منزل خودتان - بدون نياز به تخصص فقط با يك كامپيوتر - كمي آشنايي با ويندوز و اينترنت - تيم پشتيباني ما از روز اول با شماست تا از همان روز اول درآمد شما محقق شود .

من بارها در وبلاگهاي مختلف اينو ديدم. آيا اين موضوع واقعا حقيقت داره يا نه ؟ اگر حقيقت داره كدومشون از همه بهتره منو راهنمايي كنيد .
متشكرم.

;) ;) ;) ;)

morteza_k
08-11-2006, 00:40
سلام دوست خوبم
به جمع ما خوش اومدي .
بله درسته حقيقت داره ولي در آمد اينگونه كار ها بسيار كمه و كلاه برداريش زياده.
(البته كارهاي ديگير هم هستن كه باعث كسب در آمد از اينترنت مي شن.)
ولي در كل تا توي اين كار حرفه اي نشي و حدود 6 يا 7 ماه از وقتتو صرف نكني به جايي نمي رسي.
اگه بازم سوالي بود در خدمتم.
موفق باشي مرتضي.

elyas54
09-11-2006, 08:39
سلام دوست خوبم
به جمع ما خوش اومدي .
بله درسته حقيقت داره ولي در آمد اينگونه كار ها بسيار كمه و كلاه برداريش زياده.
(البته كارهاي ديگير هم هستن كه باعث كسب در آمد از اينترنت مي شن.)
ولي در كل تا توي اين كار حرفه اي نشي و حدود 6 يا 7 ماه از وقتتو صرف نكني به جايي نمي رسي.
اگه بازم سوالي بود در خدمتم.
موفق باشي مرتضي.

منظورت از حرفه اي شدن چيه؟؟؟
و چون دوستان زيادي از من سوال ميکنن اگر بيشتر توضيح بدي بهتره.

متشکر از شما دوست عزيز morteza_k

mahsoft
09-11-2006, 09:01
دوست عزیز من مدت 1 سال تو این زمینه فعالیت کردم در 20 سایت هم کار میکردم

نکته اول - ریسک بیشتر این سایتها بعد از مدتی کار در اون پول شما رو بالا میکشن مگر تعداد اندکی که بابت کار در سایت انها مقبلق ناچیزی به شما میدن

نکته دوم - اگه بخواین روی اینکار برای درامد بالا حساب کنید امکان پذیر نیست مگر سرمایه گذاری کنید که اینم ریسکش زیاده

نکته سوم - در حد یه اب باریکه معمولیی میشه روش حساب کرد ماهی 100 تمان به راحتی در میاد ولی باید با کسانی
که تجربه دارن در ارطباط باشی

من پارسال 15 هزارتومن بابت یکی از این سی دی ها پول دادم جالب بود

همه مطالبشو از وبلاگ ها دخلو تصرف کرده بود کل حجم مطالبشم 20 مگ نمیشد

460 مگ از سی دی رو هم فقط بازی پاستور ریخته بو.د

این هم یه نوع کلاه برداریه واقعن قیمت یه سی دی 15 هزار تومن میارزه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نه خرید این سی دی ها رو پیشنهاد میکنم نه کار تو این زمینه چون خیلی دنگو فنگ داره

امیدوار م تونسته باشم کمکتون کنم

موفق باشی

mahsoft

Mohsen khan
09-11-2006, 21:12
دوست عزيز
مهسافت

مي شه تجربيات خودتون رو بيشتر در اختيار ما قرار بدين
مثلا از چه روشي ماهي 100 تومن در مي آيد .

ممنون

jamali
09-11-2006, 22:01
عزيزان
من خيلي وقته به اين فكر افتادم كه يه انجمن كسب در آمد راه بندازم و با دوستان هم صحبت كردم . كي هست برا همكاري؟
هاستينگ و دامنه اش كاملا حاضره و فقط مونده راه بندازيمش كه من خودم با دوستان در نصف روز كل چيزاش رو راه ميندازيم ...

mahsoft
10-11-2006, 08:05
راجب تجربیان محسن جان من از این کار خیری ندیدم درامدشم به کارش نمیارزه به هیچ کس هم پیشنها د نمیکنم
یکی از دوستان من هنوز به اینکار مشغوله تجربه زیادی داره
اگه نظر منو بخواهید میگم با اون مشورت کنید خودشم وبلاگ کسب درامد داره بیشر وقتها هم انلاینه سالیانه 1 ملیون درامدشه
البته برای 1 سال چیزی اندکی حساب میشه

اینم ایدی علی

ali_yaret_basheh

موفق باشید mahsoft

K A R I M I
10-11-2006, 08:18
آقا فکر نون باش که خربزه آبه !
من خودم سرم درد می کرد واسه این جور کارا مثلا همین GoldMine یا سایتایی که نوت بوک و .. میدادند ولی حیف وقتی که واسه این جور کارا گذاشتم.( دنبال یک شغل آبرومند باشید )

venlo
10-11-2006, 11:35
من به یه چیز عقیده دارم.لطفا شما هم باور کنید.در هیچ نقطه ای از عالم هستی امکان بدست آوردن پول زیاد با کار ناچیز وجود نداره.من قبلا تو چنتا ازین موارد شرکت داشتم و همونطور که حدس میزدم یه چیز الکی بوده.اگه دنبال درامد بالا هستی دو راه داری.1-کلاه برداری هوشمندانه
2-ارائه ی سرویس و خدمات با کیفیت بالا
چه تو اینترنت چه هر کجای دیگه.

morteza_k
10-11-2006, 16:38
سلام
دوست خوبم واضح هستش .
وقتي كه بتوني فقط با چند كلمه ساده كسي رو زير مجموعه خودت كني و بتوني سايت هاي كلاه بردار رو از سايت هاي واقعي تشخيص بدي.
در مورد نوشته هاي دوستان كه مي گن اين كار دروغ و كلاه برداري هستش. كسي هست كه در مورد وب مستر ها و بازار بزرگ فاركس چيزي بدونه.
يا فقط گير دادين به هايپ و سرف و سايت ها PTC .
بيشتر در مورد بازار بزرگ فاركس بدانيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
13-11-2006, 01:38
فقط دو نتيجه داره اين كارها كه هر دو نوع از يك زير مجموعه هستندو اون مجموعه هست تلف كردن و زير مجموعه ها 1- تلف كردن پول و 2- تلف كردن وقت....

zeynal
13-11-2006, 02:51
ــــــلام
عرض شود حضور رفقاي عزيز. مقوله كسب درآمد از اينترنت بحثي هست كه چند سالي در ممكلت ما رواج پيدا كرده و اين روزها هم بيشتر شده و هر روز كه چه عرض كنم دم به ساعت و دقيقه به دقيقه هم سايتهايي دراينمورد عينهو قارچ رشد ميكنند و نكته جالبتر اينكه سايتهاي معتبر و موجهي هم هستند كه تبليغ و لينك اين سايتها رو در صفحات خودشون قرار ميدن
اينكه اين نوع تجارت چقدر در ايران ما جا افتاده و چقدر ميشه باون اعتماد كرد نكته درخوردتوجه و مهمي ميتونه باشه.
البته نميشه به طور كامل و قطعي اين مسئله رو رد كرد. خود من در سالهاي قبل كه فعاليت اينگونه شركتها كه به شركتهاي هرمي معروف هستند توسط مجلس محترم شوراي اسلامي ممنوع اعلام نگرديده بود عضو اين شركت بوده و زير مجموعه نسبتا خوبي رو تونستم دست و پا كنم و خودم هم در زنجيره تقريبا گسترده اي بودم . تنها برداشت من ازين شركت يكعدد سكه بود كه هنوز هم اين سكه رو دارم ودر پكيج و بسته بندي بسيار زيبايي اين سكه بمن داده شد. داده شد كه چه عرض كنم اونسال حقير بنا به دلايل شغلي در كشور امارات متحده عربي بودم كه به نمايندگي اين شركت مراجعه و سكه رو دريافت كردم و بعد از ممنوع اعلام شدن اين نوع فعاليتها تمام زير گروهها يكي يكي از دور خارج شدند و نهايتا چيزي شد كه امروز همگي در جريان هستيد كه بطور كامل فعاليت دراينگونه مراكز ممنوع وافراد مسئول و غير مسئول و كلا تمامي افراد ذينفع بعنوان مجرم به مراجع قضايي معرفي ميشن.
البته ميشه از طريق اينترنت كسب درآمد كرد ولي نه در حدي كه تبليغ ميشه ... يكي از دوستان بشوخي ميگفت: كسب درآمد از اينترنت هست ولي نه براي همه بلكه براي كسانيكه ميان يه سري سي دي رو رايت ميكنندو به قيمتهاي انچناني و بقول خودشون با پشتيباني انچناني به فروش ميرسونند و مثل دوست عزيزمون كه در پستهاي قبلي گفتند مبلغ 15000 تومن ناقابل ! رو دودستي تقديم اين ازخدا بيخبران ميكنند ... كسب درامد براي اين دوستمون كه خريدار سي دي هست نبوده بلكه براي فروشنده سي دي بوده !!!
بعنوان كسي كه زماني وقت و هزينه اي رو براي اينكار صرف كردم به دوستان عزيزم پيشنهاد ميكنم كه حتي المقدور وقت و هزينه در اينمورد به هدر ندهند البته اگه براي كنجكاوي و اينكه جريان چيه ميتونن مدتي مقطعي رو كار كنند ولي قطعا به نتيجه دلخواه و چيزي كه بيشتر تبليغاتي هست نخواهند رسيد. بانكهاييكه اعلام ميشه از طريق اونها اين مبالغ قابل تبديل ودريافت هستند كوچكترين اطلاعاتي در اينمورد ندارن !!! سايتهايي كه در اينمورد معرفي ميشن با گذشت اندك زماني يا ----- ميشن يا ميرن جايي كه عرب ني اندازي ميكنه !
در كل بيخيال بشيد بهتره... بقول معروف نابرده رنج گنج ميسر نميشود..... بروكار ميكن مگو چيست كار !!!

زنده باشيد و برقرار

.

K A R I M I
13-11-2006, 05:33
فقط دو نتيجه داره اين كارها كه هر دو نوع از يك زير مجموعه هستندو اون مجموعه هست تلف كردن و زير مجموعه ها 1- تلف كردن پول و 2- تلف كردن وقت....
دمت گرم خیلی خوب اومدی :
کوتاه و زیبا و سلیس !

elyas54
16-11-2006, 00:18
با تشكر از دوستاني كه به من جواب دادن اين بحثها خيلي ميتونه كار گشا باشه وراههاي رفته رو ما دوباره تكرار نكنيم.
يا به قولي ما تجربه ي ديگران نشيم.

با تشكر از عزيزان.

:happy: :sad:

---------------------------------------------------------------------------------

J A V I D
16-11-2006, 21:46
منم يه مدت فعاليت داشتم در آمد هم هي داشتم تا يه روز جاتون خالي بيشر سرمايه مو دادم به يكي از سايت هاي سرمايه گذاري اونم بي تعارف همشو بالا كشيد و يك ليوان آبخنك هم روش نوش جان كرد !

در كل اگه از اينترنت دايال آپ استفاده مي كنيد اصلا بهش فكر هم نكنيد حتي به امتحانشم نمي ارزه چون بيشتر هزينه اينترنت مي ديد و اصلا با صرفه نيست .

Mehran NZ
17-11-2006, 05:31
بابا من خودم یه زمانی افتاده بودم تو این کارا فکر می کنید اخرش چی شد؟
مامانم 50 تومن پولمو بالاکشید اخرشم گفت چون 1200 دادم کامپیو ترت و عوض کردم پولتو بهت نمیدم خوب چه میشه کرد اینم شانس ماست دیگه. :biggrin:

Bow
17-11-2006, 06:07
مرسي مامانت ...
... راستي دوستان كسي از اين سايت هايي كه با هر كليك روي تبليغات پول ميده اطلاع نداره؟ميگن مطمئن تره؟

Mohsen khan
18-11-2006, 16:48
به نظر شما راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي چظوره

جواب مي ده يا نه

JIGSA
28-10-2009, 11:52
درامد های اینترنتی اصولا 2 دسته هستن. دسته اول اونایی که به سرمایه نیاز دارن و دسته دوم اونایی که سرمایه نمی خوان.

اونایی که سرمایه می خوان مهمترینشون فارکس هستش. فارکس در اصل یه بورس ارز و فلزات گرانبها هست که تو خیلی از کشورهای دنیا شعبه داره و با استفاده از تغییر نرخ برابری ارزها در ساعات مختلف در کشورهای مختلف شما می تونین درآمد کسب کنین. برای مثال در ساعاتی از روز که در آمریکا شب هست و بازار بورس و بانک ها تعطیل هستن نرخ برابری ارزها زیاد تغییر نمی کنن و شما می تونین از کشورهای دیگه ارز خرید کنین و تو آمریکا بفروشین یا برعکس. سودآوری در این سیستم کم و مستمر هست. یعنی شما با هر نقل و انتقال نهایتا 0.05% سرمایتون رو سود می برید ولی با انجام مستمر اینکار سودتون زیاد میشه. اگر خوب بلد باشین و ضرر نکنین ماهی 70 تا 90 درصد سرمایه خودتون سود می کنین.
برای اینکار حتما باید یه حساب بین المللی داشته باشین که حدودا 200 تا 300 هزار تومن خرج داره

دسته دوم اونایی که سرمایه نمی خوان که یا از طریق جذب زیر مجموعه فعالیت می کنن یا از طریق کلیک روی تبلیغ. در هر دو صورت سود آنچنانی گیرتون نمیاد و درصد کلاه برداری هم بالاست.

در مورد گروه دوم من زیاد اطلاعات ندارم. و امیدوارم توضیحاتم در مورد فارکس روشن و واضح بوده باشه.

MESI08
28-10-2009, 19:22
من عضو چندین سایتhc یا همان کار از راه اینترنت هست دوست دارم شما هم با کلیک روی لینک های زیر عضو بشید و کارتون و شروع کنید . در ضمن سایت های زیادی هستند که صراف هستند و واستون تبدیل انجام میدن و شما میتونید با تهیه کارت hcgroup از بانک سامان موجودیتون و برداشت کنید :46: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم 4سایت خیلی خوب برای کار . میدونستید هندی ها در کل جهان بیشترین استفاده رو از این سایت ها می کنند . چرا ما نباشیم ؟

دوستان احساس نمیکنن یه تناقض اساسی بین حرف این دوستمون با بقیه وجود داره!!!!!!!
حالا تکلیف ما چیه؟؟/

elyas54
17-11-2009, 19:21
کسی دیگه نظری داره بنویسه

roman82
18-11-2009, 15:13
تنها کاری که میشه از طریق اینترنت پول در آورد و به این راحتی هم نیست وبه قول معروف باید خاک صحنه بخوری تا سربلند بشی فارکس هستش که باید وقت بذاری و انقدر مطالعه و تمرین بکنی که یاد بگیریش وسیستمی برای خودت طراحی کنی که اونوقت موفقیتت حتمیه و درآمد خواهی داشت

rasoul2005
18-11-2009, 15:59
تنها کاری که میشه از طریق اینترنت پول در آورد و به این راحتی هم نیست وبه قول معروف باید خاک صحنه بخوری تا سربلند بشی فارکس هستش که باید وقت بذاری و انقدر مطالعه و تمرین بکنی که یاد بگیریش وسیستمی برای خودت طراحی کنی که اونوقت موفقیتت حتمیه و درآمد خواهی داشت
میشه یه مقدار بیشتری در مورد این فارکس که میگی توضیح بدی؟

موفق باشید

roman82
18-11-2009, 17:42
فارکس ابر بازار بورس دنیاست

گردش مالی بازار فارکس در روز از 5000 هزار میلیارد دلار هم بیشتره

3تا بازار اصلی در این بازار هست توکیو-لندن -نیویورک

این بازار 24ساعته فعاله

این بخشی که در ایران بیشتر استفاده میشه وکاربرای بیشتری داره بازار خرید وفروش ارز بین المللی هستش

از یکشنبه شب باز میشه وتا11 شب جمعه به وقت ایران بازار بازه

فکر کنم این برای آشنایی ابتدایی با فارکس براتون کافی باشه

موفق باشید

.:2M:.
01-04-2010, 01:01
نظر دوستان در مورد تبلیغات و فروشگاه اینترنتی چیه ؟! به نظرتون سایتی مثله همین p30world چقدر درآمد داره جدا از هزینه های بالای نگه داری یه همچین سایتی ؟!