PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز ویستا

Mohammad King
07-11-2006, 09:29
باسلام:
خواهشمند است کدهای فعال سازی ویستا بتا 1 را بدهید.

باتشکر قاسمخانی.

MaliN
08-11-2006, 11:12
Gkfv7-f2d9h-qkyxy-777p3-4m73w

Mohammad King
09-11-2006, 15:47
باسلام.

از توجه شما متشکرم کدی که داده بودید کار نکرد اگر ممکن است کدی که امتحان شده وکارمیکند بدهید.

با قدردانی وسپاس .
قاسمخانی.
از تذکر شما متشکرم.

comet
09-11-2006, 19:27
دوست عزيز! اگر از نگارشهاي RC1 يا RC2 ويندوز ويستا استفاده مي كنيد با استفاده از كليدي كه براي تان ارسال كردم(به صورت پيغام خصوصي فرستادم) مي توانيد ويندوز خود را فعال و يا به اصطلاح اكتيويت كنيد. كليد 100 درصد كار مي كند و از آن مي توانيد 10 بار و يا به صورت همزمان برروي 10 كامپيوتر استفاده كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كافي است در حالتي كه به اينترنت متصل هستيد در پنجره سيستم پراپرتيز(با كليك راست بر روي My Comuter و انتخاب گزينه پراپرتيز به اين پنجره مي رسيد) بر روي گزينه Change Key كليك كنيد و پس از وارد كردن كليد جديد، بر روي گزينه Activate كليك كنيد...
در عرض چند ثانيه ويندوز شما به صورت كامل فعال مي شود و مي توانيد از كار با آن «احتمالاً»!!! لذت ببريد.
:)

gogolijoon
10-11-2006, 17:14
سلام
اقا تو رو خدا كمكم كنيد دوستان من قبلا وقتي وبندوز ويستا را نصب ميكردم مي تونستم وارد ويندوز بشم و بعد اون رو فعال كنم ولي الان بعد از چند ماه دوباره حوس كردم ويندوز ويستا رو نصب كنم اما اين بار وقتي نصب كردم....
ديگه مثل دفعه قبل نميتونم مستقيم وارد ويندوز بشم طوري شده كه زماني ويندوز بالا مياد يك پنجره باز ميشه كه از من كد فعال سازي رو ميخواد و اگر درست ندم نمي تونم وارد ويندوز بشم تو رو خدا كمكم كنيد چند تا سريال هم امتحان كردم ولي باز نشد.
Wbvg8-4jpqb-6hj6h-xh7yy-d2gqy
R4hb8-qgqk4-79x38-qh3hk-q3pj6

gogolijoon
10-11-2006, 17:15
سلام
اقا تو رو خدا كمكم كنيد دوستان من قبلا وقتي وبندوز ويستا را نصب ميكردم مي تونستم وارد ويندوز بشم و بعد اون رو فعال كنم ولي الان بعد از چند ماه دوباره حوس كردم ويندوز ويستا رو نصب كنم اما اين بار وقتي نصب كردم....
ديگه مثل دفعه قبل نميتونم مستقيم وارد ويندوز بشم طوري شده كه زماني ويندوز بالا مياد يك پنجره باز ميشه كه از من كد فعال سازي رو ميخواد و اگر درست ندم نمي تونم وارد ويندوز بشم تو رو خدا كمكم كنيد چند تا سريال هم امتحان كردم ولي باز نشد.
Wbvg8-4jpqb-6hj6h-xh7yy-d2gqy
R4hb8-qgqk4-79x38-qh3hk-q3pj6