PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش microsoft sql server 2005

amie hossein
04-11-2006, 23:05
سلام آقا تو رو خدا هركي آموزش فارسي microsoft sql server 2005 رو داره برام بزاره خيلي بهش نياز دارم.

hamid_xp
11-11-2006, 16:41
سلام آقا تو رو خدا هركي آموزش فارسي microsoft sql server 2005 رو داره برام بزاره خيلي بهش نياز دارم.

سلام . نمیدونم شما بودید تو یه انجمن دیگه این موضوع رو مطرح کردید یا نه ؟ به هر حال اگه شما نبدید بهتره بدونید کتابهای فارسیش تو بازار هست ولی خداییش سطحش خیلی پایین بود. من ایبوک همین کتاب رو از sybex-microsoftو dummy دارم .و یه مقایسه ای هم کردم. به نظر میرسه برای کم کردن هزینه خیلی از قسمتهای مهم رو خذف کردند. اصلا حال نکردم.
بهتره بری لینک اینا رو گیر بیاری و از اینا بخونی. راستی من یه آموزش ویدئویی هم از شرکت appdev برای آموزش microsoft sql server 2005 گذاشته بودم . میتونی اونا رو دانلود کنی خیلی خوبه . البته اگر هم نتونستی دانلود کنی به من pm بزن . یه دی وی دی هست. راستی من 14 تا سی دی آموزشی microsoft sql server 2000 هم دارم.
ولی از من به شما نصیحت برید سراغ اصل کتاب انگلیسی.

اینم کتاب انگلیسی Sybex.MCTS.SQL.Server.2005.Implementation.and.Main tenance.Study.Guide بد نیست دانلودش کنی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد.

قربانت حمید.

amie hossein
12-11-2006, 00:41
حميد جان دستت درد نكنه بابت راهنمايي هات من اين آموزش رو واسه پروژه درسيم ميخوام برا همين اينقده واسم مهمه و بعدش به زبان انگليسي خيلي مشكله و در ضمن من اينترنت پر سرعت هم ندارم تا ويديو هاش رو بگيرم اگه منبع فارسي گير آوردي برام بزارش ممنون ميشم.