PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجراي Windows media player 11 در مديا سنتر

shahbab
04-11-2006, 13:38
با هزار زحمت مديا پلير 11 رو دانلود كردم...اما هنگام نصب يه ارور اينطوري داد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كه معني اش اين ميشه كه بايد آپديت Rollup 2 رو روي ويندوزم نصب كنم (از سايت مايكرو سافت) وقتي به اون سايت رفتم ديدم بايد كلي آپديت رو سيستمم نصب كنم تا بتونم Rollup 2 را نصب نمايم...
حالا داشته باشيد كه اصلا ويندوز من به رسميت شناخته نميشه تا بتونم آپديتش كنم!
يه كركي برنامه اي ...چيزي دوستان سراغ ندارن كه بشه باهاش يه كمي آسونتر اين ورژن مديا پلير رو در ويندوز مديا سنتر نصب كرد؟
پيشايش متشكرم.

shahbab
04-11-2006, 23:01
مديران محترم كجائيد؟
اقلا يه جواب (نميشه) به ما بدين...!

royaye_talkh55
04-11-2006, 23:59
دوست عزیز
در مورد ارجینال کردن ویندوز به این لینک سر بزن کارت راه میافته!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbab
05-11-2006, 00:16
دوست عزيز با تشكر از محبت شما...
فايل ريجستري كه معرفي كرده ايد براي نصب Ie7 مورد استفاده قرار ميگيرد و ارتباطي با نصب Wmp11 نداره...
از اون گذشته من دنبال راهي ميانبر براي نصب مديا پلير 11 هستم و نميخوام 50-60 مگا بايت آپديت ويندوز دانلود كنم تا بتونم مديا پليرم رو ارتقاء بدم....بخاطر همينم دنبال نوعي كرك براي نصب اين پلير در ويندوز مديا سنتر هستم...
راستي از دوستاني كه اين نوع ويندوز رو سيستمشون نصبه ،كسي هست كه تونسته باشه ويندوز مديا پليير 11 را رو سيستمش نصب كرده باشه؟

Farbod_h
05-11-2006, 00:28
دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم حل نشد اگه براتون مقدروره یه سر به سایp30 download.com (البته بدون اسپیس) بزید نسخه ی کرک شدش هست خودم از این سایت گرفتم ( البته دوباره ) ونصب کردم

royaye_talkh55
05-11-2006, 00:34
یکی از دوستان همین الان گفت نمیشه

ashkani
05-11-2006, 22:25
عزیز بگرد کاملشو پیدا کن من یادم نیست کاملشو از کجا پیدا کردم ولی صبر کنی لینکشو برات میفرستم

MaliN
06-11-2006, 11:54
این فایل رو دانلود کن و اجرا کن حتما جواب میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahbab
09-11-2006, 13:20
این فایل رو دانلود کن و اجرا کن حتما جواب میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزيز ميشه يه توضيح بدي اين فايل 24 مگا بايتي كه گذاشتي چي هست؟
علاج درد مديا سنتر هست يانه؟
يه وقت ديدي با هزار بدبختي اين فايلو با ديال آپ كوفتي دانلود كرديم اونوقت راست كار ما نبود...بي زحمت يه ندايي بده اين فايل خودشه يا نه خودتم مطمئن نيستي...!

ashkani
09-11-2006, 23:47
rast mig e aziz in filo download kon moshkelet hal mishe in win dows media player hast ke be surate kamele va ghashang ham nasb mishe on file ghabli ke downloadesh kardi 22 m bu va be tore kamel nasb nemishe yani khata mide ok by e