PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي هاي جديد : خبـــــــر هاي كوتــــــــــــــــاه !!! [آرشیو]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

vahidgame
17-03-2010, 01:04
من که الان رفتم تو سایت یوبی خبری هم از -- شدن نبود
اگر توجه کنید نوشته شده شب گذشته . تا ابد که نمی خواد همین جوری باشه احتمالا سریع درستش میکنن...
من خودم اگر می تونستم سایت یوبی سافت رو -- می کردم:)

vahidgame
17-03-2010, 01:41
بازی Command & Conquer 4: Tiberian Twilight که 16 مارس منتشر شده امتیاز نسبتا پایینی از سایتهای مختلف گرفته.شماره های قبلی این بازی یک بازی خیلی معروف هستش که مخصوصا توی ایران اکثرا با اون آشنا هستن. امتیازهای داده شده به این بازی به شرح زیر است:

VideoGamer 7 / 10
Eurogamer 6 / 10
play.tm 75 / 100
Game Informer 7.75 / 10
Gamespot 7/10

Guts
17-03-2010, 09:12
معمولاً امتیازهای خیلی خوبی می‌گرفت سری این بازی البته این فقط مربوط به این بازی نیست کلاً ژانر استراتژیک افول شدیدی کرده در چند سال اخیر مثلاً Supreme Commander 2 هم که انتظارات زیادی ازش میرفت همینطور شد؛ من فکر می‌کنم همگام با پیشرفت سبک‌ها و ژانرهای دیگه این ژانر پیشرفت لازم رو نداشته؛ احتمالاً باید منتظر بازی مثل Starcraft II بود تا این ژانر رو کمی احیاء کنه.

sinak3
17-03-2010, 10:40
Rockstar در مورد LA Noir می‌گوید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jeronimo Barrera از سوی راک‌استار گفت:" ما در ساخت این بازی متفاوت کار کرده‌ایم تا به یک داستان کاراگاهی واقعی تبدیل شود".

" گرچه شما می‌توانید بگویید این بازی مانند GTA است زیرا شهری دارید که در ان آزادانه حرکت می‌کنید ولی واقعیت چیز دیگری‌ست. برای ما این بازی، یک بازی اکشن بالا مانند GTA نیست. گر چه اکشن نیز در بازی وجود دارد اما بیشتر در موقعیت‌های اجباری‌ست و به خاطر روابطی‌ست که که کاراکتر‌ها با یکدیگر دارند".

همچنین Brendan McNamara از سوی Team Bondi نیز گفت که این بازی تجربه سینمایی و ادبی غنی به بازیباز خواهد داد و بسیاری از مردم از آن استقبال خواهند کرد
منبع:بازی سنتر

vahidgame
17-03-2010, 10:53
معمولاً امتیازهای خیلی خوبی می‌گرفت سری این بازی البته این فقط مربوط به این بازی نیست کلاً ژانر استراتژیک افول شدیدی کرده در چند سال اخیر مثلاً Supreme Commander 2 هم که انتظارات زیادی ازش میرفت همینطور شد؛ من فکر می‌کنم همگام با پیشرفت سبک‌ها و ژانرهای دیگه این ژانر پیشرفت لازم رو نداشته؛ احتمالاً باید منتظر بازی مثل Starcraft II بود تا این ژانر رو کمی احیاء کنه.
اینو قبول دارم. واقعا اگر این بازی اینجوری بخواد بازم امتیاز بگیره خیلی نا امید کننده هستش. من خودم طرفدار این بازی هستم و خیلی اونو دوست دارم ولی مثل اینکه این شماره اون شکست خورده...
حالا امتیازهای یه بازی استراتژیک جدید دیگه رو میذارم فرق اونو با این ببنید!

امتیاز سایتهای مختلف به بازی Warhammer 40,000: Dawn of War II: Chaos Rising
nowgamer 9.1/10
gamesradar 9/10
gamefocus 9/10
gameshard 9/10
gamervision 8.75/10
gamespot 8.5/10
gamingexcellence 8.4/10
teletext 8/10

sinak3
17-03-2010, 11:28

درود .

چندی پیش شایعات و تریلرهایی پیرامون ساخت و امدن بازی زیبای Gears of War 3 منتشر شد که این شایعات از GDC 2010 که چندی پیش به کار خود پایان داد اغاز شد و از جایی به اوج خود رسید که یک تریلر مبنی بر بودن Gears of War 3 در سایتها منتشر شد .
دیروز نیز مجله Edge در طی خبری بیان کرد که از یک منبع موثق شنیده است که بازی Gears of War 3 در سال 2011 منتشر میشود
و یک دمو نیز در این ماه منتشر خواهد شد و این شایعات را بیشتر به واقعیت داشت تبدیل میشد
و تمام نگاها به سوی خالقان Gears of War و موتور گرافیکی Unreal Engine ان دوخته شد و جواب تمام این سوالات و شایعات دیشب از سوی Epic Games امد
دیشب سایت VG247 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سوی Mark Rein یک جواب کاملا قاطع و نت را گرفت وقتی از وی در مورد ساخته شدن بازی Geow3 سوال شد .
اقای Mark Rein در یک کلام گفت .
شما شوخی میکنید درسته ؟
و به تما این تریلرها و شایعات پیرامون Geow 3 پایان داد
منبع:بازی سنتر

CATALONIA
17-03-2010, 14:24
xbox 360 slim در راه است !
سايت kotaku خبري در سايت خود قرار داده مبني بر اين كه 360 اسليم در راه است ! 
اين سايت به گفته ي خودش عكس motherboard اين كنسول رو هم گذاشته كه در اون ميتونيد CPU و GPU را ببينيد . 

VG247 هم گفته كه ممكنه اين خبر fake باشه اما شما بايد داستان PS3 Slim سال قبل رو به ياد بياريد ! 

اميدوارم كه اين خبر واقعيت نداشته باشه ! 

منبع 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinak3
17-03-2010, 14:56

آقای Peter Molyneux طراح سری بازی های Fable در صحبتی که با سایتJoystiq داشت ، زبان به تحسین و ستایش Heavy Rain گشود و از آن با عنوان " اولین نشانه های آینده بازی های رایانه ای " یاد کرد .

" من به تمام کسانی که می خواهند نشانه ای از آینده این صنعت را ببیند و آن را در قالب یک بازی تجربه کنند توصیه می کنم هرگز Heavy Rain را از دست ندهند . البته ، من نتوانستم بیشتر از 90 دقیقه به انجام بازی بپردازم زیرا دنیای زیر باران این بازی بسیار تاریک و عاطفی بود و واقعا احساسات من را بروز داد . "
" اما هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد که بازی به مانند Heavy Rain ساخته نشده است . بازی که در آن بازیکن خود احساس وجود کند و در یک اثری که مانند فیلم های طراز اول سینمایی میماند قرار بگیرد . با وجود داستان غنی و تاثیرگزار ، صحنه های سینمایی و Motion Capture شگفت انگیز این بازی ، Heavy Rain چراغی است که آینده این صنعت را به ما نشان می دهد . جایی که شما درگیر داستانی پر پیچ و خم می شوید و این انتخاب های شماست که تجربه شما را رقم خواهد زد " Peter Molyneux همچنین در ادامه گفت خاطره دردناکی از صحنه های ابتدایی بازی دارد ( شاید فریاد های Jason و گریه های او باشد که به گفته او هنوز در ذهن و مغز او میپیچد . )

Molynexu در ادامه به تحسین انتخاب و طراحی سیستم Heavy Rain در بخش Gameplay پرداخت و گفت : " سیستم QTE شما را به بازی می برد ، باید همواره فکر کنید تا انتخاب های درست را از دست ندهید . " هر چند وی در ادامه به تکراری شدن این سیستم اشاره کرد تا جایی که ممکن است باعث حسته شدن بازیکن شود . با این حال او گفت : " کاری که Quantic Dream در Heavy Rain کرد واقعا قابل ستایش است و می توان از کلمه انقلاب برای آنها استفاده کرد . "

Peter Molyneux در پایان گفت : " طراح های ما می خندیدند چون بارو داشتند که سبک QTE یک سبک مرده است ولی این بخشی از زیبایی های درام Heavy Rain بود . "

منبع: بازی سنتر

CATALONIA
17-03-2010, 18:27
xbox 360 slim در راه است !
سايت kotaku خبري در سايت خود قرار داده مبني بر اين كه 360 اسليم در راه است ! 
اين سايت به گفته ي خودش عكس motherboard اين كنسول رو هم گذاشته كه در اون ميتونيد CPU و GPU را ببينيد . 

VG247 هم گفته كه ممكنه اين خبر fake باشه اما شما بايد داستان PS3 Slim سال قبل رو به ياد بياريد ! 

اميدوارم كه اين خبر واقعيت نداشته باشه ! 

منبع 

VG247 خبر رو آپديت كرده :

1- مايكروسافت هيچ واكنش و صحبتي در مورد اين خبر از خود نشان نداده
2- يك سايت هم گفته كه اين بيش از يك مادربرد كامپيوتر نيست !
البته استدلال اين گزينه ي 2 طولانيه كه متن كاملو اين جا متونيد ببينيد :
کد:

اين خبر هم انگار fake شد !

Guts
17-03-2010, 18:46
VG247 خبر رو آپديت كرده :

1- مايكروسافت هيچ واكنش و صحبتي در مورد اين خبر از خود نشان نداده
2- يك سايت هم گفته كه اين بيش از يك مادربرد كامپيوتر نيست !
البته استدلال اين گزينه ي 2 طولانيه كه متن كاملو اين جا متونيد ببينيد :
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداين خبر هم انگار fake شد !
ولی به نظر من که احتمالش زیاده ماکروسافت Slim بده، حالا ممکنه این عکس از مینبوردش نباشه ولی اصلاً چیز عجیبی نیست یدفعه دیدی تو E3 معرفی کرد، کسی چه میدونه.

Bs_panzer
17-03-2010, 20:52
ولی به نظر من که احتمالش زیاده ماکروسافت Slim بده، حالا ممکنه این عکس از مینبوردش نباشه ولی اصلاً چیز عجیبی نیست یدفعه دیدی تو E3 معرفی کرد، کسی چه میدونه.

اصلا این حرکت "Slim" ماله سونی هست برای همه کنسول هاش از ps1 گرفته تا psp کرده

در کل خبر FAKE 100%

sinak3
17-03-2010, 21:05

تاریخ انتشار بازی kane-and-lynch-2-dog-days مشخص شد : August 27
همچنین تریلری منتشر شده که میتونید با توضیحاتش در آدرس زیر ببینید:

shab_2008
17-03-2010, 23:26
please delete

vahidgame
17-03-2010, 23:52
خبر قبلی فکر کنم قبلی اینجا گفته شده بود:

البته زیاد مهم نیستش. آخه فکر کنم اگه یه خبر دو جا زده بشه یه دونش پاک میشه:20:

sinak3
18-03-2010, 13:20
تصاویر جدید منتشر شده از:F1 2010

کاور بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

vahidgame
18-03-2010, 16:45
تصاویر جدید از بازی Need for Speed World Online :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک کامل عکس ها:

گفتنی هستش که این بازی در فصل زمستان امسال فقط برای pc منتشر می شود.

shab_2008
18-03-2010, 18:44
فروش بیش از 2.3 میلیون نسخه از بازی Battlefield :BC 2.

EA اعلام کرد که بازی BD 2 از زمان عرضه ( دو هفته پیش) در امریکا و اروپا بیش از 2.3 میلیون نسخه فروش داشته است که فروش خوبی بوده!

sinak3
19-03-2010, 11:56
پشتیبانی Xbox360 از حافظه های USB - به زودی!

بر اساس مستندات سایت JoyStick و همچنین تایید دو منبع مختلف، مشخص شد که Xbox 360 به زودی از حافظه های USB پشتیبانی خواهد کرد! این خبر از طرف یک مهندس ارشد در مایکروسافت درز کرد. به گفته ی او، به دلیل افزایش نیاز بازار به ظرفیت های بالاتر، و همچنین بازدهی بالا و راحتی حافظه های USB، امسال Xbox 360 توسط آپدیتی به مشتریان این قابلیت را می دهد تا روی این حافظه ها بازیهای خود را Save و Load کنند.

با این آپدیت، دارندگان Xbox 360 می توانند بازی های Arcade و Indie، همچنین Games on Demand و DLCـها و حتی آپدیت ها را در این حافظه ها دانلود کنند. حافظه های USB ظرفیت بسیار بسیار بالاتری نسبت به Memoryـها دارند (در حال حاظر، بالاترین ظرفیت Memory Unit تنها 512 مگا بایت است). حتی شما می توانید بازیهای روی دیسک را به طور کامل در این حافظه ها نصب کنید! البته همچنان برای اجرای آنها به دیسک بازی نیاز است.

بر اساس منبع، این حافظه های USB، حداقل باید 1GB و حداکثر 16GB باشد. همچنین سیستم فقط از دو حافظه به طور همزمان پشتیبانی می کند، پس شما می توانید با وصل کردن دو حافظه 16 گیگی، 32GB در اختیار داشته باشید. با وصل کردن آنها، سیستم اول آن را چک می کند و 512 MB از هر حافظه را اشغال می کند و بقیه آن در دسترس خواهد بود.
هنگامی که این حافظه را به کنسول وصل می کنید، با دو گزینه روبرو خواهید شد:
Configure now
Customize
با انتخاب گزینه Configure now، سیستم از تمام فضای حافظه استفاده می کند اما با انتخاب گزینه ی Customize، اطلاعات قبلی و بی ربط به کنسول که در حافظه بوده اند، نگه داشته می شود، مانند موزیک.

ظاهرا این آپدیت در بهار 2010 خواهد آمد.
منبع:

sinak3
19-03-2010, 13:13
Bruce Willis و Jamie Fox در فیلم Kane & Lynch

درود .

بازی زیبای Kane & Lynch. که اولین قسمت این سری در سال 2007 وارد بازار شد با اینکه از نتوانست امتیازات بالایی را بگیرد ولی با این حال با فروش و علاقه زیاد gamer ها مواجه شد و این باعث شد استدیو IO Interactive به ساخت سری دوم این بازی نیز دست بزند چندی پیش در خبرها ذکر شد که این بازی به پرده سینما خواهد رفت و نقش kane را بازیگر معروف هالیوود یعنی Bruce Willis ایفا خواهد کرد ولی خبری از اینکه نقش Lynch را چه کسی بازی خواهد کرد در دست نبود
که امروز این خبر را فیلنامه نویس اقای Kyle Ward در یکی از صفحه هایtweeted بیان نمود که نقش Lynch را بازیگر اسکار گرفته یعنی اقای Jamie Fox ایفا خواهد کرد . بازی Kane & Lynch 2 در اگوست 2010 وارد بازار میشود
منبع:

CATALONIA
19-03-2010, 13:26
GTA IV: Episodes from Liberty City sees slight delay on PC and PS3
‌GTA IV: Episodes from Liberty City براي PC و PS3 تاخير خورد 

Rockstar  اين خبر رو اعلام كرده و گفته كه بازي در ماه آپريل عرضه خواهد شد . 
بازي قرار بود در ماه مي عرضه بشه ولي انگار راك استار ميخواهد بخش هايي از بازي رو ويرايش كنه 
بازي 10 اپريل در  آمريكاي شمالي و 16 اپريل در اروپا منتشر ميشود .

Sega wants to do Bayonetta 2
سگا قصد دارد Bayonetta 2 را بسازد 

Mike Hayes رئيس شركت سگا اعلام كرده كه شركت سگا علاقه داره كه قسمت دوم بازي   Bayonetta رو بسازه .
Hayes همچنين اعلام كرده كه بازي RPG به نام Alpha Protocol و همچنين قسمت جديد بازي Virtua Tennis و بازي Football Manager رو هم علاوه بر Bayonetta بسازه . 

منبع 
VG247

vahidgame
19-03-2010, 15:43
نسخه pc بازی Splinter Cell: Conviction پورت کنسولی با خصوصیات کیفیتی اضافی است :

سایت pc games hardware مصاحبه ای با ubisoft در مورد سخت افزار بازی Splinter Cell: Conviction در کنسول و pc انجام داده است.
از چیزهای جالب می توان به این اشاره کرد که ubisoft در جواب این سوال که چه تفاوتی بین نسخه pc و کنسول از لحاظ فنی و نیز از جنبه های بصری که اهمیت داشته اند وجود دارد جواب داد که نسخه pc خروجی هست با رزولوشن زیادتر (بالای 2560x1440 در تازه ترین سخت افزار گرافیکی) در 60 فریم. رزولوشن سایه همچنین در pc زیادتر است و ما از Anti-Aliasing 16x پشتیبانی می کنیم همچنین Anisotropic Filtering . ولی افکتهای فیزیکی در نسخه xbox360 یکسان هستند.
همچنین ubisoft در جواب این سوال که آیا شما سعی می کنید که برنامه موتور بازی را برای کارتهای Dual GPU مثل Geforce GTX 295 یا HD 5970 بعنوان نتیجه ای از آن بهینه کنید؟ جواب داد که بله ما با NVIDIA و ATI کار کرده ایم برای مطمئن ساختن اینکه بازی مزیت multi-GPUs را ببرد. و شما باید ببنید یک پیشرفت عملکردی خوب بر روی پلتفرم هایی که این بازی در آن هست تا زمانی که CPU ها به صورت خیلی باریک نشدند.

متن کامل این مصاحبه را در این لینک می تونید مشاهده کنید:

Fatman 37
19-03-2010, 21:33
GTA IV: Episodes from Liberty City sees slight delay on PC and PS3
‌GTA IV: Episodes from Liberty City براي PC و PS3 تاخير خورد

Rockstar اين خبر رو اعلام كرده و گفته كه بازي در ماه آپريل عرضه خواهد شد .
بازي قرار بود در ماه مي عرضه بشه ولي انگار راك استار ميخواهد بخش هايي از بازي رو ويرايش كنه
بازي 10 اپريل در آمريكاي شمالي و 16 اپريل در اروپا منتشر ميشود .

Sega wants to do Bayonetta 2
سگا قصد دارد Bayonetta 2 را بسازد

Mike Hayes رئيس شركت سگا اعلام كرده كه شركت سگا علاقه داره كه قسمت دوم بازي Bayonetta رو بسازه .
Hayes همچنين اعلام كرده كه بازي RPG به نام Alpha Protocol و همچنين قسمت جديد بازي Virtua Tennis و بازي Football Manager رو هم علاوه بر Bayonetta بسازه .

منبع
VG247
عجب خبر بدی!!من تازه داشتم خودم رو آماده خرید این بازی میکردم.

arsess2012
20-03-2010, 18:28
تاریخ عرضه نسخه بعدی کرایسس کی هست؟ تو بازار ایران رو میگم.

shab_2008
20-03-2010, 21:20
با عرض سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال 1389 خدمت همه شما عزیزان!

افتخار دارم اولین خبر را که البته مربوط به روز گزشته میباشد رو در سال جدید برای دوستان قرار بدم.

بهترین های 2009 از نگاه BAFTA : بازی Uncharted 2 برنده چهار جایزه و Batman : Arkham Asylum بهترین بازی در سال 2009.

روز گزشته برندگان جوایز BAFTA در ژانر ها و قسمت های مختلف دنیای GAME در سال 2009 مشخص شدند که بهترین ها عبارتند از :

Action Game: Uncharted 2
Family & Social Game: Wii Sports Resort
Use of Online: FIFA 10
Artistic Achievement: Flower
Best Game: Batman: Arkham Asylum
Gameplay: Batman: Arkham Asylum
Handheld: LBP PSP
Multiplayer: Left 4 Dead 2
Original Score: Uncharted 2
Sports: FIFA 10
Story: Uncharted 2
Strategy: Empire: Total War
Use of Audio: Uncharted 2

همچنین طبق رای گیری عمومی برای انتخاب بهترین بازی در سال 2009

بازی Modern Warfare 2 در رده اول قرار گرفت

بازی Assassin's Creed 2 در رده دوم

و بازی Uncharted 2 در رده سوم بهترین بازی های سال 2009 از نگاه عمومی قرار گرفت.

منبع

bahador2009
20-03-2010, 21:53
جدیدترین اخبار دنیای بازی

سال نو مبارک

amaranth_silent
20-03-2010, 22:26
HAPY NEW YEAR MY DEAR FRIENDS

arsess2012
20-03-2010, 22:27
فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم و دوره ی هخامنشیان، بر تمام ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خسته باد:31::10::40:

CATALONIA
21-03-2010, 00:22
دوستان عزيز اگه توجه كنيد اسم تاپيك بازی های جدید : خــــبـرهــاي كــــــوتــــاه !!! است و براي تبريك سال نو ميتونيد به اين تاپيك مراجعه كنيد  :

با تشكر از توجه شما 

---------------------------------------------------

Jack Tretton و قول دیدن Killzone 3

به نقل از Playstationlifestyle آقای Jack Tretton در آخرین شماره برنامه GTTV راجع به Guerrilla Games ، برنامه سونی در E3 و شماره بعدی Killzone اشاره کرد .
وقتی Geoff Keighly مجری برنامه از آقای Tretton راجع به نمایش های سونی به خصوص Killzone 3 پرسید او در پاسخ گفت : " ما Guerrilla را در اختیار داریم و از ساخته های قبلی آنها یعنی Killzone 1 و 2 راضی و خرسند هستیم ، اگر چه نمی توانم راجع به نمایش این بازی در E3 صحبتی بکنم با این حال قول Killzone 3 را به شما می دهم . "
وقتی از او راجع به برنامه سونی برای E3 امسال پرسیده شد گفت : " اینها تنها گوشه باریکی از ماست . خبرهای بهتر را برای E3 و جریان آن نگه داشته ایم اما ما نمایش بسیار داغی خواهیم داشت . چیزهای زیادی برای صحبت کردند وجود دارند ، قطعا شما در کنفرانس ما خواهید بود ، واقعا چیزهای زیادی برای صحبت کردن وجود خواهد داشت . "

منبع : بازيسنتر 

Fatman 37
21-03-2010, 16:12
دوستان ببخشید که این سئوال رو اینجا مطرح میکنم.میخواستم بدونم خبری از نسخه جدید True Crime نیست؟؟؟قسمت چهارمش رو منظورمه:5:

mohammadaliarmin
21-03-2010, 16:25
دوستان ببخشید که این سئوال رو اینجا مطرح میکنم.میخواستم بدونم خبری از نسخه جدید True Crime نیست؟؟؟قسمت چهارمش رو منظورمه:5:
بازی true crime تا حالا دو قسمت داشته NY و LA قسمت سومش هم قراره برا PC X360 PS3 بیاد فکر کنم تو ماه سپتامبر بیاد

Spaniuly
22-03-2010, 00:49
یه بازی RPG توپ در راهه البته من هیچ وقت نتونستم با هیچ کدوم از این بازی هایی که برای داستان ارباب حلقه درست شده کنار بیام البته کانکوئست بهتر از اون استراتپی بود ولی با این زیاد راضی نکرد من رو البته شاید بشه با این RPG کنار اومد همین دیروز بازی جدید ارباب حلقه ها با شناسه نبرد در شمال توسط کمپانی برادران وارنرز کمپانی و ناشر بزرگ هالیوودی معرفی شد!

خوب اگه اساتید اجازه بفرمایند من به معرفی این بازی در همین پست بپردازم (اطلاعات در حدی نبود که بخوام تاپیک بزنم در ضمن اصلا حوصله ترجمه متن های بلند الا جهت پریویو و ... ندارم)

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : ارباب حلقه ها : نبرد در شمال
ژانر : RPG
پلتفورم ها :‌ PC , X360 , PS3
سازنده : استودیو Snow Blind
ناشر : کمپانی WB
قابلیت بازی آنلاین : TBA
درجه سنی : TBA
تاریخ عرضه : TBA

Developed in association with Middle-earth Enterprises, The Lord of the Rings: War in the North explores both original and familiar narrative elements as Warner Bros. Interactive Entertainment holds the rights to develop video games based on both the literary and motion picture content from The Lord of the Rings. Breaking new ground as a mature RPG video game set in Middle-earth, The Lord of the Rings: War in the North advances the RPG paradigm through innovative online, interdependent co-op play for up to three players who form their own Fellowship to fight Sauron's forces in the North.
In The Lord of the Rings: War in the North, players can become the heroes in the great battle of the North as part of the epic War of the Ring. Exploring unseen lands, story elements and characters from Middle-earth as well as elements familiar from past feature films, gamers will experience extensive character customization and development, expansive co-op gameplay options and upgradeable weapons, skills and special abilities

خوب با توجه به متن بالا این وعده به گیمر ها داده شده که در قالب بازی نبرد در شمال شما خواهید تونست یکی از 3 کاراکتر رو که در واقع یاران حلقه هستند رو بردارید و با افراد سائرون نبرد کنید در قالب یک گیم پلی نقش آفرینی که واقعا جذابیت های خاص خودش رو داره شما این امکان رو خواهید داشت که از توانایی های منحصر به فرد و صلاح های کاراکتر ها بهره ببرید.

من یه نکته رو عرض کنم خدمت دوستداران این ژانر که من به شخصه معتقدم یکی از بهترین بازی ها می تونه باشه این ارباب حلقه های جدید چون جذاب ترین بازی که من برای ارباب حلقه ها انجام دادم بازی بود که با فرمت جاوا واسه موبایل بود اون هم RPG بود هنوز هم حاضرم براش وقت بذارم از بس شیرین و جالب هست. چی میشه اگه یه بازی با اون گیم پلی و روند و با کیفیت بالا واسه PC بیاد. حیف که در اولین روز معارفه بازی هیچ عکس و تریلری ازش منتشر نشده که ایکاش می بود.

من که با شنیدن خبر ساخت بازی جدید برای ارباب حلقه ها سورپرایز شدم... اخیرا بازی های شبیه ساز برای رمان های با این محتوا نظیر ارباب حلقه ها هری پاتر و ... زیاد جالب در نمیان امیدوارم این تسلسل باطل قطع بشه و شاهد یک شبیه ساز زیبا برای ارباب حلقه ها باشیم.

گرچه نتونستم اطلاعات مفیدی در اختیارتون قرار بدم که از بابت پوزش می خوام ولی امیدوارم با این خبر تونسته باشم شب عیدی خوشحال بکنم دوستانم رو.

موفق و گیمر باشید قربون همه تون:40:

vahidgame
22-03-2010, 13:32
Fall out :New Vegas یکی از بزرگترین بازی های سبک نقش آفرینی سال 2010 هست. این بازی یک قسمتی از سری Fall out هست ولی ادامه ای بر Fall out3 نیست. سایت GamingBolt تصمیم گرفته که گرافیک دو بازی Fall out :New Vegas و Metro2033 را از طریق تصاویر مقایسه کند. تصاویر مقایسه ای به شرح زیر است(اولین تصویر برای Fallout: New Vegas و دومین تصویر برای Metro2033 است):

از چهره

محیط ها

در مبارزه

دشمنان

yoosef_st
22-03-2010, 13:49
بین آقا یکم بزرگتر میذاشتی بیشتر دعات میکردیم!!!!

sinak3
22-03-2010, 13:56
آره وحید جان.لطفا عکسارو ویرایش کن.خیلی طول میکشه تا همش بالا بیاد
مرسی

vahidgame
22-03-2010, 14:04
بین آقا یکم بزرگتر میذاشتی بیشتر دعات میکردیم!!!!

آره وحید جان.لطفا عکسارو ویرایش کن.خیلی طول میکشه تا همش بالا بیاد
مرسی
دوستان عزیز برای من که تصاویر در سایز متوسط هستش. از اون سایتی که گذاشتم همین حجم بودش. فکر کنم مرورگر من یه جوری هستش که حجم عکسو کم می کنه.
حالا میگید چی کار کنم؟تصاویر فقط در همین سایز هستش.برای من الان تصاویر در حد خوبی نشون داده میشه و خیلی بزرگ نیست که اذیت بکنه.

yoosef_st
22-03-2010, 14:14
کلا ویرایش کن عکسها به صورت لینک.

Bs_panzer
22-03-2010, 14:15

مپ ها : 3 مپ جدید + 2 مپ از COD 4
متاسفانه برای 30 روز در انحصار x360 هست (ما هم که بن شدیم :( )
Crash و Shipment

vahidgame
22-03-2010, 22:21
براساس سایت Play magazine احتمال دارد پنج بازی زیر که همه آن ها برای هر دوی PC و Xbox360 هستند برای PS3 هم در آینده منتشر بشوند:

1- Left 4 Dead
Mass Effect -2
Portal2 -3
Splinter Cell Conviction -4
Metro 2033 -5

منبع خبر:

sasanjfr
23-03-2010, 16:14
و سرانجام The Witcher 2!!!!
-------------------------------

CD Project RED امروز با قرار دادن عدد 2 در سایت The Witcher به صورت رسمی شماره دوم بازی را آنونس کرد.

در سپتامبر سال میلادی گذشته ویدئویی از نمایش بازی در یک کنفرانس بازی های ویدئویی leak شده بود اما سازندگان بازی آن را رسماً آنونس نکردند و اعلام کردند که ویدئو مذکور برای ناشرین و بازاریابی عنوان بعدی CDPR تهیه شده است.در آن زمان CDPR اعلام کرده بود که بازی برای کنسول ها نیز منتشر خواهد شد.

در ماه ژانویه CCDPR اعلام کرده بود که کار ساخت عنوان اکشن THEY را متوقف کرده است تا روی ساخت ادامه The Witcher تمرکز کند و اعلام کردکه منتظر خبرهای بعدی در مارس 2010 باشید.

اکنون که حدود یک هفته به پایان ماه مارس باقی مانده،CDPR رسماً The Witcher 2 را بازیرعنوان Assassins of Kings آنونس کرد.ضمن اینکه سایت Gametrailers نیز debut teaser بازی را به صورت اختصاصی منتشر ساخت.

The Witcher 2: Assassins of Kings با ثبت عدد 2 در وب سایت The Witcher رسماً آنونس شد

هنوز پلتفرم های بازی رسماً اعلام نشده است و مشخص نیست که چه شرکتی وظیفه انتشار بازی را برعهده خواهد داشت.

The Witcher محصول استودیوی لهستانی CD Project RED،در آخرین روزهای اکتبر 2007 بر روی پلتفرم PC انتشار یافت و به سرعت توانست علاقه مندان بسیاری را جذب خود سازد و نمرات بسیار خوبی را از سایت ها و مجلات معتبر کسب کند.یکسال بعد از آن نسخه enhance شده بازی به نام The Witcher Enhanced Edition منتشر شد که در آن بعضی از مشکلات بازی قبلی برطرف شده بود.The Witcher و نسخه Enhanced آن توانستند تنها بر روی پلتفرم PC به فروش استثنائی 1.5 میلیون نسخه ای دست پیدا کنند.ضمن اینکه بازی توانست بیش از 100 جایزه را از آن خود کند.

Geralt of Rivia،شخصیت اصلی The Witcher که در Assassins of Kings نیز پروتاگونیست بازی خواهد بود

-------------
منابع:

vahidgame
23-03-2010, 18:46
لیست 10 بازی پر فروش PC در هفته گذشته یعنی از 14 تا 20 مارس به شرح زیر است:

1- dragon Age:Origins-Awakening
Command and Conquer4 -2
Sins of a Solar Empire - Trinity -3
Sins of a Solar Empire: Diplomacy -4
Mass Effect2 -5
Mass Effect 2 Digital Deluxe Edition -6
Sins of a Solar Empire Expansion Bundle -7
GalCiv II - Ultimate Edition -8
Sins of a Solar Empire - Entrenchment -9
Battlefield Bad Company2 -10

vahidgame
24-03-2010, 13:29
دنباله ای برای F.E.A.R 1 & 2 در یک مجله اسپانیایی فاش شده است. بازی بسیار بزرگ F.E.A.R قرار است شماره جدیدی از آن یعنی شماره سوم آن ساخته شود. اطلاعاتی فعلا از بازی مشخص نشده است و قرار است در شماره آینده این مجله اسپانیایی اطلاعاتی در مورد این بازی در دسترس همگان قرار داده شود.

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

دوستان واقعا همچنین اتفاقی تا حالا افتاده. در عرض یک دقیقه یک خبر مشترک ارسال شد! فکر کنم باید توی کتاب رکوردها این ثبت بشه:31: من چند دقیقه پیش این خبرو دیدم داشتم کار دیگه ای انجام میدادم که وقت نشد خبرو بفرستم اگه زودتر حسین فرستاده بود من الان اینو نمی فرستادم.

pedram_sad
24-03-2010, 23:12
F.3.A.R

خوب ظاهرا خبر هایی شده از شماره بعدی سری محبوب F.E.A.R
مجله اسپانیای NEOGAF خبری زده مبنی بر ساخت شماره سوم از این سری بازی از شرکت Monolith
که اخبار بیشتر رو قراره تو شماره بعدی خودش اعلام کنه

resident_evil
25-03-2010, 00:12
به به باز هم F.E.A.R و باز هم اون شوتينگ دوست داشتنيش : دي
نميدونم چرا شوتينگ اين بازي شديدا به دلم ميشينه . ممنون از هر 3 نفرتون . هميشه خوش خبر باشين !

starn
25-03-2010, 14:06

در این زمان شرکتهای بزرگ بازیسازی برای به دست اوردن بیشترین فروش بازی در بازار جهانی تلاش میکنند و با ساختن بازیهایی از قبل جذابتر و زیباتر GAMER های خود و دیگر گیمرها را به خود جذب میکنند . که یکی از این بازیها 3 GOD OF WAR میباشد .

اقای Jan-Erik Sjovall کارگردان انیمیشن شرکت UBI در طی صحبتی با سایت CVG به بیان این مطلب که به خاطر بازی GOD OF WAR ما خیلی از گیمرهای بازی Prince of Persia را از دست دادیم اشاره نمود و اضافه نمود امیدواریم با سری جدید The Forgotten Sands بتوانیم این مسئله را حل کنیم وی در ادامه گفت وقتی از گیمرها این سوال را میکنیم جوابی که میگیریم این است

قبلا چه چیزی بازی میکردید ؟ در جواب Prince of Persia و حال چه بازی میکنید ؟ میگویند
God of War ایا بار دیگر Prince of Persia را بازی می کنید ؟ خیر چون به ان اندازه سخت نیست

و به خاطر همین هم هدف اصلی ما بدست اوردن گیمرهای از دست رفته مان با Forgotten Sands جدید میباشد . و همچنین بدست اوردن گیمرهای جدید .

خیلی از مردم از ما سوال میکنن در Forgotten Sands خون وجود دارد ؟ و این خیلی عجیب است ما میخواهیم در بازی مبارزات جالب و زیبا قرار بذهیم ولی مثل GOW نخواهد بود

منبع:vg247

vahidgame
25-03-2010, 14:13
Project Wombat برای Mass Effect3 آغاز شد.

Christina Norman از شرکت Bioware که طراح فنی ارشد بازی mass effect هست امروز فاش کرد Project Wombat را برای بازی Mass Effect3 آغاز کرده است. همچنین او چیزهای اولیه Mass Effect3 را فاش کرده است. نکته جالب این هست که پروژه ای که در حال کار در آن هست را Project Wombat نامگذاری کرده است. او در مورد این اسم توضیح داده که می دانیم که Wombat ها حیوانات کیسه دار استرالیای شبیه کانگور هستن اما نکته مهم این هست که سیستم آنها به این صورت است که زمین را به صورت گسترده سوراخ می کنن و آنها از دهان شبیه موش هستن و همچنین دارای پنچه های نیرومندی هستند.
جزئیات خیلی زیادی هنوز از این پروژه برای Mass Effect3 مشخص نشده است ولی این پروژه ممکن است چیزهای جدیدی از قبیل سیستم های HUD داشته باشد.

Medal Of Honor نهایت قدرت PS3 را نشان می دهد

شرکت EA مدعی شده است که بازی Medal Of Honor که امسال منتشر خواهد شد حداکثر درجه ای که PS3 می تواند را نشان می دهد. همچنین فاش کرده است که این پیشرفت بازی در پلتفرم سونی را رهبری می کند.

منبع:

CATALONIA
25-03-2010, 16:42
Mafia II releasing in August
Mafia II در August عرضه خواهد شد 

2K امروز اعلام كرد كه Mafia II در تاريخ 24 August در آمركاي شمالي و در 27 August در سر تا سر جهان عرضه خواهد شد . لازم به ذكر است كه بازي تا به حال بار ها و بار ها تاخير خورده است و اميد ميرود كه اين مورد ديگر تاخير نخورد و شاهد عرضه ي بازي در اين دو تاريخ باشيم . 

VG247

779
25-03-2010, 20:15
این EA Games هم خیلی چرت و پرت تف میده واسه خودش ! همیشه ادعا میکنه بیشتر وقت ها هم بازی هاش گند میزنن!
نمیدونم چه صیقه ایه که بشیتر اوغات بهترین بازی ها رو شرکت هایه MS و Sony میزنن! ( دور از Rockstar که از 3 یا 4 سال یک بار تحول ایجاد میکنه )
بابا یکم برویه خودشون بیارن... Remedy با 40 نفر داره شاهکار میسازه بعد از اونور 200 نفر ( ّبیشتر ) تویه استودیوهایه مختلف یوبیسافت و EA کار میکنن یک دونشون GOTY بدست نمیارن!!؟! خیلی جالبه...

--------------

تاریخ نمایش هر ساله ی Blizz Con فاش شد.

Blizzard Entertainment تاریخ پنجمین همایش Blizz Con را منتشار کرد. این همایش در Anaheim Convention Center روزه جمعه و شنبه ی October 22 و 23 امسال اجرا خواهد شد.

Layken
25-03-2010, 21:17

در این زمان شرکتهای بزرگ بازیسازی برای به دست اوردن بیشترین فروش بازی در بازار جهانی تلاش میکنند و با ساختن بازیهایی از قبل جذابتر و زیباتر GAMER های خود و دیگر گیمرها را به خود جذب میکنند . که یکی از این بازیها 3 GOD OF WAR میباشد .

اقای Jan-Erik Sjovall کارگردان انیمیشن شرکت UBI در طی صحبتی با سایت CVG به بیان این مطلب که به خاطر بازی GOD OF WAR ما خیلی از گیمرهای بازی Prince of Persia را از دست دادیم اشاره نمود و اضافه نمود امیدواریم با سری جدید The Forgotten Sands بتوانیم این مسئله را حل کنیم وی در ادامه گفت وقتی از گیمرها این سوال را میکنیم جوابی که میگیریم این است

قبلا چه چیزی بازی میکردید ؟ در جواب Prince of Persia و حال چه بازی میکنید ؟ میگویند
God of War ایا بار دیگر Prince of Persia را بازی می کنید ؟ خیر چون به ان اندازه سخت نیست

و به خاطر همین هم هدف اصلی ما بدست اوردن گیمرهای از دست رفته مان با Forgotten Sands جدید میباشد . و همچنین بدست اوردن گیمرهای جدید .

خیلی از مردم از ما سوال میکنن در Forgotten Sands خون وجود دارد ؟ و این خیلی عجیب است ما میخواهیم در بازی مبارزات جالب و زیبا قرار بذهیم ولی مثل GOW نخواهد بود

منبع:vg247

البته یکی هم باید بهشون بگه عزیز دل شما تو اخرین قسمت شاهزاده خراب کردی اخه اونم شد بازی ...
خب معلومه که بازی نمی کنن. یکی بره با یه زن اینو اونور بپره دو سه تا هیولایه نمی دونم نیم وجبی بکشه بعد که چی بشه..
سازندگان شاهزاده خراب کردن هیچ وقت هم نتونستند به عظمت قسمت اول و دوم برسند
اومدن دلیل پیدا کردند.

slambovich
26-03-2010, 12:29
LOST در Just Cause 2

عنوان خبر را درست خوانده اید. بله ، درست است.
گاهی اوقات دیده بودیم که برخی بازی ها ، تکه هایی کوچک و کوتاه از Comic ها ، کتاب ها ، سریال ها و ... را در خود جای دهند اما نه به این وسعتی که در Just Cause 2 وجود دارد. در JC 2 از LOST فقط یک تکه ی کوچک و یا یک قسمت بی ارزش وجود ندارد ، بلکه کل Island در بازی وجود دارد.
ویدئو را می توانید در لینک های زیر تماشا کنید.
GamesRadar:

تصاویر را با دقت تماشا کنید:

در قسمت بالای نقشه Just Cause 2 یک جزیره کوچک و اسرار آمیز وجود دارد. چرا نباید به آنجا پرواز کرد و دید چه اتفاقی در آنجا می افتد ؟ ؟

اوه ، بله ، درست است. پرواز کردن در آن منطقه با هر شرایطی ، حتی با قوی ترین هواپیما ها ، غیر ممکن است. در هر صورت دچار سانحه می شوید.

هیچ نشانه ای از LOST دیده نمی شود اگر کسی آن را پیدا نکند. خرابه ها در کنار ساحل تمام می شوند.
اوشینیک 815 ؟ ؟

گیمر ها بلافاصله پس از دیدن این صحنه ها گزارش می دهند. آسمان تاریک می شود و شروع به بازیدن می کند. برخی حتی می گویند صدای آن دود سیاه نیز را شنیده اند. صدای چرخ دنده مانند آن را که در جنگل شنیده می شود.

و دست آخر "دریچه". بله ، البته قبل از انفجار دریچه. با یک -- کامپیوتر می توانید وارد آن شوید (؟؟؟!!!).

sinak3
26-03-2010, 12:48

یک تریلر جدید از بازی Ghost Recon: Future Soldier منتشر شده که واقعا باحاله.چیز زیادی ازش نمی گم خودتون نگاه کنید:

hosseincode2008
26-03-2010, 13:55
مثل اينكه مد شده گذاشتن شمارش معكوس !
Bioware هم به اين دسته از شركت ها پيوست ...

slambovich
26-03-2010, 14:37
BioWare ساخت Mass Effect 3 را بصورت مخفیانه تایید کرد!

خبری که هرکسی از ژانویه تا کنون در انتظار شنیدن آن است : ساخت Mass Effect 3 هم اکنون بصورت مخفیانه پیش می رود!

خانم Christina Norman از BioWare، اخباری را با ذکر اینکه او در حال کار بر روی چیزی برای بازی (Mass Effect 3) با نام "Project Wombat" است، در توییتر خود تایید کرد.

وی در توییتر خود گفت : " چیزهای ناچیز و بی اهمیت از ME3 : امروز من کار بر روی "Project Wombat" برای Mass Effect 3 را شروع کردم.
وی افزود که این می تواند قسمتی از سیستم گیم پلی بازی باشد؛ او قبلاً هم در توییتر خود اعلام کرده بود که از سیستم مهمات در Mass Effect 2 با نام "Project Sasquatch" یاد می شود.
اندکی بعد و بعد از استقبال از این خبر وی گفت : Wow! یه عالمه حدس و نظر در مورد اینکه Project Wombat چیست! متاسفم نمیتونم چیزی بگم! میتونم بگم که این اسم هیچ ربطی به پروژه نداره."

رئیس BioWare، آقای Ray Muzyka هم اوایل امسال خبرهایی از ورود Mass Effect 3 به مرحله ی پیش ساخت خبر داده بود.

منبع :

slambovich
27-03-2010, 11:23
تایید ساپورت Move از Heavy Rain ؟!

ظاهراً Sony به یک مجله ی بازی بلژیکی خبر از ساپورت PlayStation Move از Heavy Rain را داده است.
این اخبار در آخرین شماره ی مجله ی Chief تایید و توسط Gamer.nl ترجمه شد؛ مجله ای که قبلاً نیز اشاره ای به ساپورت از سایر عناوین مانند LittleBigPlanet نیز داشت که سال گذشته در نمایشگاه TGS تایید شد. اما تا کنون اشاره ای به LBP 2 نشده است.

David Cage رئیس استودیوی Quantic Dream نیز قبلاً اعلام کرده بود که در ابتدا قرار بود که Heavy Rain از motion controller ساپورت کند ولی بعداً منتفی شد؛ اما او اعلام کرد که ممکن است به زودی خبرهایی در این مورد شنیده شود.

البته کمی بعد از این شایعه، SCEE در جوابی به VG247 گفت که آنها نمیتوانند در این مورد نظری بدهند و اینکه آن ها نمی دانند که این خبر از کجا آمده اما تا آنجایی که آن ها اطلاع دارند کسی این خبر را تایید نکرده است.

-----------------

تایید شدن ساپورت از سایر عناوین مانند LittleBigPlanet نیز که سال گذشته در نمایشگاه TGS تایید شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :

CATALONIA
27-03-2010, 22:20
شات هاي جديد بازي Ghost Recon: Future Soldier 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

the bank job
28-03-2010, 08:43
Valve می خواهد با بازی بعدی سری Half Life بازیبازها را شوکه کند!

Gabe Newell اعلام کرد که استودیو Valve قصد دارد با بازگشت به Half Life،هواداران این بازی را حسابی بترساند.

Newell در مصاحبه ای که در آخرین شماره نشریه EDGE به چاپ رسیده گفته است که تیم سازنده بازی قصد دارد الگوی احساسی بازی را وسعت ببخشند."این بخشی از هر پروژه هست که باید توجه داشت تکرار کاری در گذشته،تأثیری به آن اندازه که آن اثر در قدیم داشت نخواهد گذاشت.من احساس می کنم ما از ترساندن هوشمندانه بازیبازها دور شده ایم و این چیزییست که باید درباره اش فکر کنیم و علاوه براین الگوی احساسی بازی را نیز وسعت ببخشیم."

خب چه چیزی می تواند برای هواداران Half Life ترسناک باشد؟Newell می گوید:"کشته شدن فرزندانشان.احساس اینکه توانایی هایشان کمرنگ شده است."

خوبه.در اپیزود بعدی لازمه چنین چیزی باشه.حالا این بازی لعنتی رو بدید بیرون!

منبع:

این خبر را ترجمه کردم میخواستم تو یه سایت دیگه بزارم یه نفر دیگه گذاشته بود گفتم بزارمش اینجا!

vahidgame
28-03-2010, 17:33
10 بازی پرفروش هفته پیش PC یعنی از تاریخ 21 تا 27 مارس به شرح زیر است:

1- Battlefield: Bad Company 2
Left 4 Dead 2 -2
Just Cause 2 -3
Torchlight -4
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight -5
Call of Duty: Modern Warfare 2 -6
The Settlers 7: Paths to a Kingdom Gold Edition -7
Dawn of War II: Chaos Rising -8
Dragon Age: Origins Awakening -9
Mount & Blade: Warband -10

mehdy.z
28-03-2010, 17:55
10 بازی پرفروش هفته پیش PC یعنی از تاریخ 21 تا 27 مارس به شرح زیر است:

Left 4 Dead 2 -2
Just Cause 2 -3
Torchlight -4
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight -5
Call of Duty: Modern Warfare 2 -6
The Settlers 7: Paths to a Kingdom Gold Edition -7
Dawn of War II: Chaos Rising -8
Dragon Age: Origins Awakening -9
Mount & Blade: Warband -10
مثل اینکه assassin's creed 2 با این سیستم خوشکلش به جای اینکه به UBI سود برسونه بیشتر ضرر زده:27:
غلط نکنم آه بچه های p30 دامنش رو گرفته...ورنشکنه خوبه :31:
ایشالله که درس عبرتی بشه برای بازیهای بعدش:21:

Masoud King
28-03-2010, 18:10
مثل اینکه assassin's creed 2 با این سیستم خوشکلش به جای اینکه به UBI سود برسونه بیشتر ضرر زده
غلط نکنم آه بچه های p30 دامنش رو گرفته...ورنشکنه خوبه
ایشالله که درس عبرتی بشه برای بازیهای بعدش
اگه اون سیستم رو نمیزاشتن همین تعدادی هم که فروختن رو نمیفروختن!
بازی هایی که آنلاین نداره مگه آدم دیوانه هستش که بیاد نسخه اصل بخره... اما این قضیه رو کنسولا فرق میکنه چون شناسایی میشن و بعد بن اما رو PC همچین چیزی نیست!
خلاصه اینا جایی نمی خوابن که زیرشون آب بره ;)

mehdy.z
28-03-2010, 19:18
اگه اون سیستم رو نمیزاشتن همین تعدادی هم که فروختن رو نمیفروختن!
بازی هایی که آنلاین نداره مگه آدم دیوانه هستش که بیاد نسخه اصل بخره... اما این قضیه رو کنسولا فرق میکنه چون شناسایی میشن و بعد بن اما رو PC همچین چیزی نیست!
خلاصه اینا جایی نمی خوابن که زیرشون آب بره ;)
خوب من منظورم این بود که با این سیستم قشنگشون دیگه نه این دنیا رو دارند نه اون دنیا رو:31:
اینا این کار رو کردند که مثلا نسخه های اصلی بیشتر فروش کنه که با توجه به اوضاع پیش اومده بدتر شد!!
یعنی گند زدن به بازی رو رفت که همین یه ذره مشتری رو هم ناراضی کرد به طوریکه بعدش UBI مجبور شدبیاد یه جورایی رشوه بده به مشتریاش(همبن بازیهای مجانی و از این قضایا...)تا حداقل دوباره بتونه دل اونا رو بدست بیاره!!

CATALONIA
28-03-2010, 19:28
Just Cause 2: No plans for co-op DLC
Just Cause 2: برنامه اي براي co-op DLC ندارد 

Magnus Nedfors سازنده ي بازي Just Cause 2 در Avalanche اعلام كرد كه برنامه اي براي عرضه ي DLC كه در آن  co-op باشد ندارد . 
ميتونيد مصاحبه ي كامل Magnus Nedfors را اين جا بخوانيد : 

sinak3
28-03-2010, 19:36
خوب من منظورم این بود که با این سیستم قشنگشون دیگه نه این دنیا رو دارند نه اون دنیا رو:31:
اینا این کار رو کردند که مثلا نسخه های اصلی بیشتر فروش کنه که با توجه به اوضاع پیش اومده بدتر شد!!
یعنی گند زدن به بازی رو رفت که همین یه ذره مشتری رو هم ناراضی کرد به طوریکه بعدش UBI مجبور شدبیاد یه جورایی رشوه بده به مشتریاش(همبن بازیهای مجانی و از این قضایا...)تا حداقل دوباره بتونه دل اونا رو بدست بیاره!!

حالا این فقط AC2 بود بازیای بعدی هم اگه بیان و اینجور مشکلاتی برای سرورها پیش بیاد کله pc بازا رو از دست میدن.

Bs_panzer
28-03-2010, 21:00
بابا هنوزم این بحث رو دارید

Steam هم همین طوریه اونایی که بازی از استیم خریده باشن میدونن

نت قطع باشه اصلا تو بازی نمیره مودم رو روشن کنی راحت میشه بازی کرد سیو ها آنلاین ذخیره میشه هیچ افت سرعت و فریز کردنو اینا هم نداره حالا من Drm رو تجربه نکردم ولی استیم هم همین سیستمو داره (Steam Cloud)

mehdy.z
28-03-2010, 21:24
بابا هنوزم این بحث رو دارید

Steam هم همین طوریه اونایی که بازی از استیم خریده باشن میدونن

نت قطع باشه اصلا تو بازی نمیره مودم رو روشن کنی راحت میشه بازی کرد سیو ها آنلاین ذخیره میشه هیچ افت سرعت و فریز کردنو اینا هم نداره حالا من Drm رو تجربه نکردم ولی استیم هم همین سیستمو داره (Steam Cloud)
والا من که نمی دونم ولی حدس میزنم این پروژه با شکست مواجه شه چون از هر طرف که نگاه کنی یه جاش میلنگه!!!
(حالا باید صبر کرد دید توی همین AC2 کی پیروز میشه...هکرها یا UBI ؟؟)

hosseincode2008
29-03-2010, 10:07
شايعات Call of Duty 7

سفارت ايران در لندن

بر اساس گزارش Tek9 ( از MapModNews ) يكي از اعضاي Activision اعلام كرده است عنوان بعدي Call of Duty با نام كامل Call of Duty: Black Ops خواهد بود .
طبق اين گزارش اين نسخه توسط Treyarch ساخته ميشود و در چندين دوره ي زماني تاريخ در جنگ سرد از جنگ جهاني دوم تا جنگ هاي حال حاظر اتفاق مي افتد و شامل مراحلي در ويتنام ، كوبا ، آمريكاي جنوبي و حتي ماموريت بد نام SAS در آپريل سال 1980 در سفارت ايران در لندن ميشود .
قبلا گفته ميشود Call of duty 7 فقط در ويتنام جريان دارد و در نوامبر 2010 عرضه ميشود اما اين زمان عرضه با اعلام ليست GAME كه مدعي بود اين نسخه در اكتبر عرضه ميشود به چالش كشيده شد .
اين گزارش همچنين مدعي شده است zombie mode از شماره ي پنجم (‌ World at War ) در اين نسخه نيز باز خواهد گشت . خبر خوش ديگر براي PC باز ها وجود سرور هاي اختصاصي ( dedicated servers ) است كه در Modern Warfare 2 وجود نداشت و باعث خشم PC Gamer ها شده بود .

فعلا همونطوري كه از اولين كلمه ي اين خبر مشخصه همه ي اينها در حد شايعه است و بروبچ VG247 گفتن كه در اين رابطه به Activision ايميل ميزنند . منتظر خبرهاي تكميلي باشيد !

slambovich
29-03-2010, 12:57
همکاری Ubisoft با Steven Gerrard !!!!

حتما در جریان هستید که یوبی سافت قصد دارد یک بازی فوتبالی بسازد که نام آن Pure Football است. یوبی سافت روز گذشته قراردادی با Steven Gerrard ، کاپیتان تیم Liverpool و کاپیتان دوم تیم ملی انگلیس منعقد کرده است.

وی گفت:"من افتخار می کنم که برای Pure Football انتخاب شدم. Pure Footbal تنها بازی ای است که توانسته طبق خواسته های من باشد. فیزیکی تر ، تکنیکی تر و علاوه بر اون بازی کردن با دوستتون که جذابیت زیادی داره."

در Pure Football در حدود 230 بازیکن منتخب ، 17 تیم بین المللی و 17 بازیکن افسانه ای وجود دارد.

این بازی که توسط Ubisoft Vancouver ساخته می شود در ماه May امسال برای PS3 ، X360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

Ubisoft partners with Gerrard for Pure Football

Yi Yi
29-03-2010, 13:07
با کمک metacritic.com :

بهترین بازی 3 ماه اول سال 2010 :
mass effect 2

بازی های بعدی :

God Of war III
Bayonetta
MLB 10: The Show
Battlefield: Bad Company 2
BioShock 2
WarioWare D.I.Y.
Heavy Rain
Sin and Punishment 2: Star Successor
Pokemon SoulSilver
Pokemon HeartGold
No More Heroes 2: Desperate Struggle
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising
Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx
Assassin's Creed II
Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars
Shin Megami Tensei: Strange Journey
Just Cause 2
Final Fantasy XIII
Runaway: A Twist of Fate

Masoud King
29-03-2010, 13:41
Natal, Move و برای استفاده در فیفا!

امروز Simon Humbler سازنده بازی FIFA World Cup 2010 گفت که از Natal, Move میشه در عناوین فیفا استفاده کرد البته فقط برای mini-game ها.

Simon Humbler ادامه میده "که هر گاه هر یک از این لوازم بیرون اومدن اونوقت ما درباره اونچه که توسط اینا میشه به بازی فوتبال اضافه کرد, فکر خواهیم کرد. من فکر میکنم چیز سخت و مشکلی که در رابطه با Move هست این هستش که همانند motion plus کنسول Wii نوع فوتبالی که عرضه میشه معتبر نیست. اگر شما به نسخه Wii بازی ما نگاه کنید میبینید که اون خیلی آرکید همراه با اعمال و حرکات بزرگی است. من فکر میکنم شاید تجربه جدیدی از بازی فوتبال کشف نشده اما من شخصا فکر میکنم که ترکیب اینها با بازی ما سخت باشد. "

اینطور که از صحبت های ایشون با vg247 بر میاد انگار در بازی مینی گیم هایی برای پنالتی و مثال اینها قرار داده میشه.

متن کامل مصاحبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

slambovich
29-03-2010, 14:12
تصاویری از Pure Futbol

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------
Pure Futbol Xbox 360 Trailer - Debut Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------------
Pure Futbol Xbox 360 Trailer - Gameplay Trailer

pedram_sad
29-03-2010, 14:46
گرافیک این pure football که در حد فاجعه هیروشیماست
باز 100 رحمت به اون FIFA Street از EA
با این همه تعریف Gerrard گفتم چی باشه حالا :31:

Big-Boss
29-03-2010, 14:54
گرافیک این pure football که در حد فاجعه هیروشیماست
باز 100 رحمت به اون FIFA Street از EA
با این همه تعریف Gerrard گفتم چی باشه حالا :31:

نه اتفاقا چون بازیش فانتزی هست خیلی قشنگ میشه
طرحی واقع گرایانه واسه این سبک بازی جالب در نمیاد :46:

pedram_sad
29-03-2010, 15:01
نه اتفاقا چون بازیش فانتزی هست خیلی قشنگ میشه
طرحی واقع گرایانه واسه این سبک بازی جالب در نمیاد :46:
به اونش کاری ندارم
به texture ها و lighting نگاه کنید میبینید که اوج ضعف هست
حالا کاری به کج و کوله بودن model ها ندارم که سبک خاص این سبک بازی هست

Big-Boss
29-03-2010, 15:09
به اونش کاری ندارم
به texture ها و lighting نگاه کنید میبینید که اوج ضعف هست
حالا کاری به کج و کوله بودن model ها ندارم که سبک خاص این سبک بازی هست

تجربه ثابت کرده به اسکرین شات نمیشه اعتماد کرد. باید نسخه نهایی رو دید اونم باز نه اسکرین شات هاش رو , خود گیم پلی رو

به هر حال نظر شخصیه و سلیقه ها متفاوت
من برای بازی های آرکید و فانتزی (کدوم بازی فانتزی نیست :دی ) معتقد به رعایت کردن تمام اصول تکنیکی و هنری نیستم
بلکه روون بودن و متناسب با حال و هوای بازی رو ترجیح میدم.
باز هم به نظر من خوب کار شده. :46:

slambovich
29-03-2010, 15:33
ساخت فیلم کوتاه برای Ghost Recon: Future Soldier

یوبی سافت اعلام کرد در حال همکاری با Hervé de Crécy و François Alaux ، دو برنده ی اسکار برای انیمیشن کوتاه Logorama در سال 2010 ، است تا فیلم کوتاه و 30 دقیقه ای برای نسخه ی جدید سری Ghost Recon یعنی Ghost Recon : Future Soldier بسازد.
Alaux و Crecy فیلم را کارگردانی می کنند و نویسنده ی Children of Men آقای Tim Sexton و نویسنده ی Logorama آقای Gregory Pruss دیالوگ ها و فیلم نامه را می نویسند .

این اولین باری نیست که یوبی سافت برای بازی های خود فیلم کوتاه می سازد . سال گذشته نیز Lineage برای عنوان AC II سا خته شد که در You Tube هم پخش شد که تنها در 24 ساعت بیش از 1.7 میلیون بار دیده شد .

منبع :

Sam Fisher 11
29-03-2010, 17:31
ماموريت بد نام SAS در آپريل سال 1980 در سفارت ايران در لندن ميشود .
مرسی حسین جان بابت خبر به نظر نزدیک به واقعیت هست چون دیدن codهایی که مناطق درگیری بازی درشون مدام تغییر میکنه بیشتر مورد توجه هستن.
یه توضیحم بدم راجع به این گروگان گیری که مربوط به سال 59 هستش که اون سال یه گروه که خلق عرب بهشون میگفتن سفارت ایرانو اشغال میکنن و کارمنداشو گروگان میگیرن و از ایران میخوان تا یه عده از خلقیارو که ایران تو خوزستان دستگیر و زندانی کرده بود رو آزاد کنه. ایران قبول نمیکنه اونا هم یکیو میکشن قضیه که بیخ پیدا میکنه همین sas که مخفف special air service هستش وارد عمل میشن و همه رو میکشن فقط یکی زنده میمونه که اونم خودشو مثل این فیلمای هالیوودی لا به لای گروگانا قایم کرده بود و الانم زندانیه. + خلق عرب یه گروه جدایی طلب اوایل انقلاب بودن که میگفتن خوزستان باید از ایران جدا بشه.
به شخصه امیدوارم این ماموریت رو حتما درش بگنجونن که مطمئنن واسه ایرانیا جالب خواهد بود...

ساخت فیلم کوتاه برای Ghost Recon: Future Soldier
تریلر دومی که خیلی حرفه ای بود تو همون مودا فیلمشو بسازن حال میده... این نامرئی شدنشون یکی از طرحهای کانسپت ارتش امریکاس که خیلی وقته دارن روش کار میکنن. ساختن لباسی که تصویر پشت سر رو جلو نشون بده.

yoosef_st
29-03-2010, 18:23
مرسی حسین جان بابت خبر به نظر نزدیک به واقعیت هست چون دیدن codهایی که مناطق درگیری بازی درشون مدام تغییر میکنه بیشتر مورد توجه هستن.
یه توضیحم بدم راجع به این گروگان گیری که مربوط به سال 59 هستش که اون سال یه گروه که خلق عرب بهشون میگفتن سفارت ایرانو اشغال میکنن و کارمنداشو گروگان میگیرن و از ایران میخوان تا یه عده از خلقیارو که ایران تو خوزستان دستگیر و زندانی کرده بود رو آزاد کنه. ایران قبول نمیکنه اونا هم یکیو میکشن قضیه که بیخ پیدا میکنه همین sas که مخفف special air service هستش وارد عمل میشن و همه رو میکشن فقط یکی زنده میمونه که اونم خودشو مثل این فیلمای هالیوودی لا به لای گروگانا قایم کرده بود و الانم زندانیه. + خلق عرب یه گروه جدایی طلب اوایل انقلاب بودن که میگفتن خوزستان باید از ایران جدا بشه.
به شخصه امیدوارم این ماموریت رو حتما درش بگنجونن که مطمئنن واسه ایرانیا جالب خواهد بود...

تریلر دومی که خیلی حرفه ای بود تو همون مودا فیلمشو بسازن حال میده... این نامرئی شدنشون یکی از طرحهای کانسپت ارتش امریکاس که خیلی وقته دارن روش کار میکنن. ساختن لباسی که تصویر پشت سر رو جلو نشون بده.
البته گنجاندن این ماموریت همانا و ممنوع شدن بازی هم همان.
بلانصبت شما
این بی لیاقتها حتی ارزش اینکه ازشون تعریف کنن رو هم ندارن.
همون بازی آخر مجموعه پرنس مگه چی داشت که ممنوعش کردن؟

slambovich
29-03-2010, 19:26
تریلر دومی که خیلی حرفه ای بود تو همون مودا فیلمشو بسازن حال میده...

آره خیلی هیجانی میشه:31:

slambovich
29-03-2010, 19:35
Ninja Theory در حال ساخت یک بازی جدید
ستودیوی بازی سازی Ninja Theory خالق بازی Heavenly Sword اعلام کرد که آن ها هم اکنون در حال ساخت یک بازی جدید هستند. آن ها اطلاعات بیشتری در این باره اعلام نکرده اند و فقط مشخص شده است که این بازی نه یک DLC است و نه برای کنسول های دستی ساخته خواهد شد.

منبع :
Ninja Theory working on “secret project”

hacpdvp
29-03-2010, 19:55
همکاری Ubisoft با Steven Gerrard !!!!

حتما در جریان هستید که یوبی سافت قصد دارد یک بازی فوتبالی بسازد که نام آن Pure Football است. یوبی سافت روز گذشته قراردادی با Steven Gerrard ، کاپیتان تیم Liverpool و کاپیتان دوم تیم ملی انگلیس منعقد کرده است.

وی گفت:"من افتخار می کنم که برای Pure Football انتخاب شدم. Pure Footbal تنها بازی ای است که توانسته طبق خواسته های من باشد. فیزیکی تر ، تکنیکی تر و علاوه بر اون بازی کردن با دوستتون که جذابیت زیادی داره."

در Pure Football در حدود 230 بازیکن منتخب ، 17 تیم بین المللی و 17 بازیکن افسانه ای وجود دارد.

این بازی که توسط Ubisoft Vancouver ساخته می شود در ماه May امسال برای PS3 ، X360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

Ubisoft partners with Gerrard for Pure Football

چه شود!!!:40::31:

slambovich
29-03-2010, 20:24
برداشتن Other OS در آپدیت جدید PlayStation 3

نصب سیستم عامل های مختلف از جمله Linux از جمله قابلیت هایی بود که سونی آن را روی PS3 قرار داده بود. اما با عرضه مدل Slim این قابلیت از روی این کنسول حذف شد. آپدیت 3.21 که قرار است 1 آپریل 2010 برای این کنسول عرضه شود، قابلیت Other OS را از روی مدل های Phat هم حذف می کند. این آپدیت یکی از مهمترین اقدمات سونی در راستای جلوگیری از -- PS3 است.

منبع :

Big-Boss
29-03-2010, 23:03
خبر بازی نیستش ولی پیشنهاد میکنم از دستش ندید.
یه کار فوق العاده (شوخی با بازی ها) از گروه smosh . حجمش زیر 10 مگه و خیلی جالب کار شده.

کارای طنز جالبی دارن واسه خودشون south park ی هستند :دی

S.Y.K
30-03-2010, 01:17
عناوین بهار 3 پلتفرم PC - Xbox 360 - Play Station 3

PC

Alpha Protocol
تاریخ انتشار : June 1, 2010

...

Arcania
تاریخ انتشار : April 2010

...

Batman Arkham Asylum Game of The Year Edition
تاریخ انتشار : May 11, 2010

...

GTA Episode From Liberty City
تاریخ انتشار : April 13, 201

...

Just Cause 2
تاریخ انتشار : March 23, 2010

...

Land and Gold: Gangs of Wild West
تاریخ انتشار : April 8, 2010

...

Lego Harry Potter
تاریخ انتشار : June 2010

...

Lost Planet 2
تاریخ انتشار : May 18, 2010

...

Majesty 2: King Maker
تاریخ انتشار : March 26, 2010

...

Mytheon
تاریخ انتشار : Q1 2010

...

Prince of Persia: The Forgotten Sands

...

R.U.S.E
تاریخ انتشار : June 8, 2010

...

ُSam & MAx Season 3
تاریخ انتشار : April 15, 2010

...

ُSerious Sam HD: The Second Encounter
تاریخ انتشار : April 2010

...

The Settlers: Paths to Kingdom

...

Splinter Cell Conviction
تاریخ انتشار : April 13, 2010
...

Split/Second

...

Blur
تاریخ انتشار : May 25, 2010

...

Super Stars V8 Racing

...

Transformers: War of Cybertron
تاریخ انتشار : June 22, 2010
__________________________________________________ _____

Xbox 360

2010 FIFA World Cup South Africa

تاریخ انتشار : April 27, 2010

...

Alan Wake
تازیخ انتشار : May 18, 2010

...

Alpha Protocol

...

...

Blur

...

Green Day : Rock Band
تاریخ انتشار : June 8, 210

...

Halo Reach Beta
تاریخ انتشار : May 3, 2010

...

Just Cause 2

...

Iron Man 2
تاریخ انتشار : May 4, 2010

...

Lego Harry Potter: Years 1-4

...

Lost Planet 2

...

Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory
تاریخ انتشار : April 6, 2010

...

Call of Duty Modern Warfare 2 Stimulus Package
تاریخ انتشار : March 30, 2010

...

...

Puzzle Quest
تاریخ انتشار : Q2 2010

...

Red Dead Redemption

...

Splinter Cell Conviction

...

Split/Second

...

Super Street Fighter IV

...

Tiger Woods PGA Tour 11

...

...

UFC Undisputed 2010

...

Clash Zone: Ultimate Edition
تاریخ انتشار : March 30, 2010

__________________________________________________ _____

Play Station 3

2010 FIFA World Cup South Africa

...

3D Dot Game Heroes

...

Alpha Protocol

...

...

Final Fight Duble Impact
تاریخ انتشار : April 15, 2010

...

Green Day : Rock Band
تاریخ انتشار : June 8, 210

...

GTA Episode From Liberty City

...

Iron Man 2

...

Just Cause 2

...

Lego Harry Potter: Years 1-4

...

Lost Planet 2

...

ModNation Racers
تاریخ انتشار :May 25, 2010

...

...

Red Dead Redemption

...

Skate 3

...

Split/Second

...

Super Street Fighter IV

...

Tiger Woods PGA Tour 11

...

...

UFC Undisputed 2010

vahidgame
30-03-2010, 10:17
بده.
من شنیدم قراره برای خرداد 88 هم یه ماموریت بذارن. اگه درست باشه خیلی جالب میشه تقریبا شبیه اون ماموریتی که توی روسیه در MW2 بودش میشه:31: البته در نقش امریکایی ها نباید باشیم بلکه باید در نقش آدمهای ریش بلند باشیم...(یه جوری گفتم که خیلی سیاسی نشه:31:)

دوستان یه خبر الان دیدم ولی نمی دونم واقعی هست یا نه. نوشته بود که اکانت مدیر Xbox Live ه.ک شد.

لینک خبر:

CATALONIA
30-03-2010, 12:16
Movie: Lost Planet 2

اخرين ويدئو ي منتشر شده از بازي Lost Planet 2 چهار نفر را در قسمت co-op در شهر نشان مي دهد  . در اين ويدئو مي تونيد  ( تعدادي ) از اسلحه هاي بازي  و نحوه ي طراحي محيط رو ببينيد . 
همچنين Capcom ديشب هم تريلري از بازي Lost  Planetr 2 را به نمايش گذاشت . 

ميتونيد اين ويدئو را از لينك زير : 

و تريلر را از اينجا ببينيد : 

CATALONIA
30-03-2010, 12:34
شات هاي جديد بازي Red Dead Redemption  

سايز عكس ها تقريبا بزرگه براي همين لينك رو ميزارم : 

slambovich
30-03-2010, 12:50
Mass Effect 3 از Unreal Engine 3 استفاده خواهد کرد

آقای Mark Rein از Epic گفته است که Mass Effect 3 مانند دو شماره ی قبلی این سری از موتور Unreal Engine 3 استفاده خواهد کرد.

در صحبتی با سایت Develop ، وی گفت : BioWare موتور UE3 را برای سه گانه ی Mass Effect انتخاب کرد زیرا آنها میخواستند که یک بازی شوتر سوم شخص با حال و هوای علمی تخیلی بسازند.

همچنین David DeMartini از EA گفت : ما روابط کاری بسیار خوبی با Epic داریم چه از لحاظ ساخت (development) و چه از لحاظر لایسنس (licensee)؛ و ما همچنان از این که آنها چگونه تکنولوژی موتور بازی خود را در رقابت قرار می دهند خشنود هستیم؛ چیزی که به ما در تحویل دادن کیفیت بالای بازیها که مشتریان EA انتظار دارند، کمک می کند.

هفته ی پیش بصورت کامل تایید شد که Mass Effect 3 در دست ساخت است.

منبع :
Mass Effect 3 to use Unreal Engine 3

slambovich
30-03-2010, 13:16
تایید شدن Evo 2010

مسابقات Evo 2010 بین روزهای 9 و 11 جولای در قصر Caesar لاس وگاس انجام خواهد شد.
توضیحی در مورد این رویداد:
Evolution Champioship Series هر ساله برگزار میشود بزرگترین رقابت و تورنمنت بازیهای فایتینگ دنیا است...Street Fighter IV مهمترین بازی امسال این رویداد است.

منبع :
Evo 2010 dated

CATALONIA
30-03-2010, 14:27
Modern Warfare 2 Stimulus Pack

پك جديد MW2 كه همراه با د ودسته ي وايرلس و همچنين يك هارد 250 GB  و يك كنسول xbox 360 كه مدل آن Elite هست ،  عرضه شد . اين پك همچنين 5 نقشه ي جديد هم دارد . اين 5 نقشه ي جديد عبارتند از :
Bailout  -  Salvage  - Storm  - Crash  - Overgrown  
اين پك همچينين امكان وصل شدن كنسول به مدت 30 روز را به XBL فراهم مي كنه .

منبع

Bs_panzer
30-03-2010, 23:39
Modern Warfare 2 Stimulus Pack

پك جديد MW2 كه همراه با د ودسته ي وايرلس و همچنين يك هارد 250 GB و يك كنسول xbox 360 كه مدل آن Elite هست ، عرضه شد . اين پك همچنين 5 نقشه ي جديد هم دارد . اين 5 نقشه ي جديد عبارتند از :
Bailout - Salvage - Storm - Crash - Overgrown
اين پك همچينين امكان وصل شدن كنسول به مدت 30 روز را به XBL فراهم مي كنه .

منبع

این پک که هزار سال اومده :دی شاید جدیدن DLC هم باهاش میدن ;)

vahidgame
31-03-2010, 01:05
این پک که هزار سال اومده شاید جدیدن DLC هم باهاش میدن

فکر کنم DLC هم باهاش هست. جدیدا توی خبرای سایتها دیدم که یه DLC برای این بازی اومده.

قضیه این چیه؟ نسبت به اونی که پارسال منتشر شد چیز جدیدی داره؟

این تاریخ رو مطمئن هستی؟ آخه من دیدم نوشته بود که 1 ژوئن منتشر میشه.اگر 18 می منتشر بشه یعنی همزمان با کنسول ها برای pc هم میاد. در این صورت به احتمال زیاد سیستم DRM برای این بازی منتفی میشه.

vahidgame
31-03-2010, 01:25

بازی Darksiders در تابستان برای pc منتشر می شود!

شرکت THQ اعلام کرد که بازی Darksiders در ماه ژوئن برای PC منتشر می شود.این بازی در ژانویه امسال برای PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شده بود.
این خبر واقعا خبر خیلی خوبی بود. چون Darksiders بازی خیلی خوب در سبک اکشن ماجرایی هست و با این حساب این بازی بسیار زیبا رو برای PC در تابستان میشه بازی کرد

منبع:

S.Y.K
31-03-2010, 02:27
فکر کنم DLC هم باهاش هست. جدیدا توی خبرای سایتها دیدم که یه DLC برای این بازی اومده.

قضیه این چیه؟ نسبت به اونی که پارسال منتشر شد چیز جدیدی داره؟

این تاریخ رو مطمئن هستی؟ آخه من دیدم نوشته بود که 1 ژوئن منتشر میشه.اگر 18 می منتشر بشه یعنی همزمان با کنسول ها برای pc هم میاد. در این صورت به احتمال زیاد سیستم DRM برای این بازی منتفی میشه.
خوب Batman Arkham Asylum GOTY Edition شامل 6 تا Challnge Map جدید و قابلیت بازی 3D هست وحید جان

اما درباره ی تاریخ POP باید بگم خودمم از تاخیر نسخه ی PC بازی خبر دارم اما در IGN همون 18 May رو زده که البته ممکنه اشتباه باشه!

mehdy.z
31-03-2010, 02:56

شرکت THQ اعلام کرد که بازی Darksiders در ماه ژوئن برای PC منتشر می شود.این بازی در ژانویه امسال برای PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شده بود.
این خبر واقعا خبر خیلی خوبی بود. چون Darksiders بازی خیلی خوب در سبک اکشن ماجرایی هست و با این حساب این بازی بسیار زیبا رو برای PC در تابستان میشه بازی کرد

منبع:

وحیدجون همیشه خوش خبر باشی روشنمون کردی عزیز:31::46:

دیگه کم کم داشتم عقده ای می شدم :31:مخصوصا با این بلایی که UBI سرمون آورد:2:

اما درباره ی تاریخ POP باید بگم خودمم از تاخیر نسخه ی PC بازی خبر دارم اما در IGN همون 18 May رو زده که البته ممکنه اشتباه باشه!

نه یحیی جون به این تاریخ زدن سایت IGN رو کلا بیخیال شو دیدی که سر این قضیه RE5 این سایت و gamespot چه معرکه ای گرفته بودن!!
دقیق ترین تاریخ ریلیز (از هر لحاظ) رو همیشه توی wikipedia جستجو کن:46::

که از قرار معلوم شایعات درست دراومده و نسخه pc تاخیر خورده!!!

CATALONIA
31-03-2010, 12:21
Alan Wake gets chased in new shots
shots جديد Alan Wake تعقيب را در اين بازي به نمايش مي گذارد 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

sinak3
31-03-2010, 12:28
عالی بود شهاب جان.دمت گرم.هر روز دارم ثانیه شماری میکنم تا اینو بازی کنم.خدایا این آلن کی بیدار میشه.

hosseincode2008
31-03-2010, 13:08

ياد حرف يكي افتادم خندم گرفت !
دمت گرم وحيد ، خدا خوشحالت كنه .

vahidgame
31-03-2010, 14:01
Heavy Rain در عرض 5 هفته 1 میلیون نسخه فروخت

براساس گفته Sony و Quantic Dream این بازی تنها بعد از هفته 1 میلیون نسخه فروخته است

Xbox 360 بیشتر از PS3 به Mass Effect2 نیاز دارد

بر خلاف گمان زنی های همه به اینکه ممکن است EA سرانجام بازی Mass Effect2 را برای PS3 منتشر کند ولی این اتفاق نمی افتد.
شرکت EA اعلام کرده که Xbox 360 به بازی Mass Effect2 نیاز دارد و به خاطر همین رو کنسول دیگری آن را منتشر نخواهد کرد. بنابراین برای PS3 این بازی منتشر نخواهد شد.
با توجه به اینکه احتمال دارد این بازی به عنوان بازی سال انتخاب بشه و بازی خیلی بزرگی هست ممکن است باعث بشه که به خاطر همین Xbox 360 فروش بیشتری بکند و در نتیجه در این قضیه Microsoft سود بیشتری خواهد کرد

منبع:

آیا مستر چیف در Halo Reach می آید؟

او در داستان Reach خواهد بود! مستر چیف آخرین اسپارتان زنده بعد از سقوط Reach است(اصلاح: او تنها اسپارتانی بود که بعد از سقوط Reach بر روی Pillar of Autumn باقی ماند). بنابراین دوباره این می تونه یک شوخی مسخره بزرگ برای ماه آوریل باشه.
حیقیقتا نگاه کردن به helmet مسترچیف در عنوان های قبلی نشان می دهد که این تصویر بالا از او نیست. روشنایی های بر روی helmet ٬ رنگ armor ٬رنگ visor ٬ طراحی چهره و شکل helmet او ٬ همه این ها چیزهایی هست که مسترچیف در این شماره دارد.

منبع:

Bs_panzer
31-03-2010, 15:22
Splinter Cell: Convictionبرای PS3 خواهد امد حداقل بر طبق گفته A CV که برای Ubisoft کار میکنه.قبل از اینکه اطلاعات پاک بشه سرپرست مهندس نرم افزار شرکت Ubisoft Montral آقای Marc Demers بازی برای سه پلتفرم PC , Xbox 360 , PS3 مشخص کرد.
از زمانی که بازی در سال 2007 و E3 سال گذشته آشکار شد Ubisoft بارها اعلام کرد که بازی برای Xbox 360 , PC عرضه خواهد شد.اگر چه آقای Yannis Mallat که رئیس Ubi Montral هست امید SC بر روی PS3 در اکتبر گذشته بیشتر کرد.

Splinter Cell: Conviction در 16 آپریل برای Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع :

vahidgame
31-03-2010, 19:04
Crysis 2 بهترین گرافیکی که شما تا حالا دیده اید را دارد

Crytek مدعی شده است که Crysis 2 بهترین گرافیک در تاریخ بازیهای ویدوئی را در بر دارد.
بله این یک اظهار بی پروا است به ویژه اینکه استودیوی بازی بسیاری از مشکلات بازی را پذیرفته است. اما چیزی بسیار ویژه در دست سازندگان بازی است و همچنین نکته قابل ملاحظه این است که Crysis 2 اصلی در PC است.
همچنین استودیوی این بازی حدس می زند که Crysis 2 یک تجربه بازی کردن کامل که مثل اون در بازی دیگری نیست را از خود نشان می دهد.
به نظر می رسد که بازی Crysis 2 در ماه سپتامبر امسال منتشر خواهد شد.

منبع:

slambovich
31-03-2010, 19:14
Miyamoto : بازیهای خشن به این صنعت لطمه وارد می کنند

Shigeru Miyamot اخیراً اظهرا داشت که بازیهای سخت و خشن مانند Grand Theft Auto و Modern Warfare ممکن است به "پتانسیل کاری که بازیها میتوانند انجام دهند" لطمه بزنند.

در مصاحبه ای اختصاصی با سایتCVG،آقای Miyamoto گفت: سازندگان باید بسیار مراقب پتانسیل بسیار بالایبازیهای رایانه ای به عنوان راهی برای مردم برای نشان دادن خودشان، باشند.

وی گفت: بعضی وقت ها، طراحان بازی ها تمایل دارند تا توجه خود را بر روییک محیط محدود و خاص از دیدگاهشان متمرکز کنند. این موضوع حقیقتاً در حالمحدود کردن پتانسیل کاری است که بازیهای رایانه ای می توانند انجام دهند. من واقعاً آروزمندم که هر کارگردان و خالق بازی، دیدگاه گسترده تری داشتهباشد تا بتوانند درک کنند و تلاش کنند تا پتانسیل بازیهای رایانه ای راگسترش دهند.

منبع :
Miyamoto: Violent games may damage “the potential of what games can do

slambovich
31-03-2010, 19:54
Ninja Theory: فروش Heavenly Sword روی PS3 مناسب نبود

شرکت بازی سازی Ninja Theory سازنده بازی بسیار زیبای Heavenly Sword اعلام کرد که مقدار فروش این بازی برای PS3 مناسب نبوده است و این اصلا خوب نیست. آقای تامیم آنتونیادیس (Tameem Antoniades) رئیس شرکت Ninja Theory اعلام کرد: "این بازی نزدیک به 1.5 میلیون نسخه فروش داشته است و این برای ما که یک استودیوی مستقل هستیم اصلا مناسب نیست. او اعلام کرد که بازی بعدی آن ها که Enslaved نام دارد یک بازی مولتی پلتفرم خواهد بود". همچنین آنتونیادیس در صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که مردم زیادی Xbox 360 دارند. در واقع Xbox 360 نیمی از بازار را به خود اختصاص داده است، پس چرا ما خود را روی یک کنسول محدود کنیم؟

منبع :
Ninja Theory: Heavenly Sword sales “still not enough to break even

slambovich
31-03-2010, 20:14
تصاويری از Ace Combat 6 و تایید گرافیک این قسمت برای قسمت بعد:

779
31-03-2010, 20:31
Splinter Cell: Convictionبرای PS3 خواهد امد حداقل بر طبق گفته A CV که برای Ubisoft کار میکنه.قبل از اینکه اطلاعات پاک بشه سرپرست مهندس نرم افزار شرکت Ubisoft Montral آقای Marc Demers بازی برای سه پلتفرم PC , Xbox 360 , PS3 مشخص کرد.
از زمانی که بازی در سال 2007 و E3 سال گذشته آشکار شد Ubisoft بارها اعلام کرد که بازی برای Xbox 360 , PC عرضه خواهد شد.اگر چه آقای Yannis Mallat که رئیس Ubi Montral هست امید SC بر روی PS3 در اکتبر گذشته بیشتر کرد.

Splinter Cell: Conviction در 16 آپریل برای Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع :

اگه واسه PS3 بیاد که من خودمو رسما از بالایه ساختمون پرت می کنم پایین!:19:
بابا یعنی چی! MGS 4 رو هنوز ما نتونستیم بازی کنیم اونوقت اینا دلشون خوشه که این بازی رو مولتی کنن!
همینطوریشم که رویه PC هست داره اذیت میکنه PS3 هم میکنن! فردا روز ME2 هم واسه PS3 میاد!
چرا همه با PS3 این خدا میدونه! ( دهنه این مایکروسافت سرویس با این کنسولش! فردا میبین تیتر خبر میاد : AW برایه PC تایید شد اونوقت دیگه من رسما کنسولمو میفروشم یک PS3 میخرم )

mehdy.z
31-03-2010, 21:24
تصاوير جديد از Ace Combat 6:
مگه این بازی قبلا ریلیز نشده؟؟!!

اگه واسه PS3 بیاد که من خودمو رسما از بالایه ساختمون پرت می کنم پایین!:19:
بابا یعنی چی! MGS 4 رو هنوز ما نتونستیم بازی کنیم اونوقت اینا دلشون خوشه که این بازی رو مولتی کنن!
همینطوریشم که رویه PC هست داره اذیت میکنه PS3 هم میکنن! فردا روز ME2 هم واسه PS3 میاد!
چرا همه با PS3 این خدا میدونه! ( دهنه این مایکروسافت سرویس با این کنسولش! فردا میبین تیتر خبر میاد : AW برایه PC تایید شد اونوقت دیگه من رسما کنسولمو میفروشم یک PS3 میخرم )
بابا شایان ما آخر نفهمیدیم تو با ps3 مشکل داری یا pc یا نه اصلا خود Xbox 360!!!:31::31:

779
31-03-2010, 21:32
بابا شایان ما آخر نفهمیدیم تو با ps3 مشکل داری یا pc یا نه اصلا خود Xbox 360!!!:31::31:

کی مشکل داره :دی
نه اینا دارن طبیعت بازی ها رو به هم میزنن آخه :دی
Uncharted 2 , GOW 3 , KZ2, HR MGS 4 و... این همه بازی :دی دیگه چیکار دارن به بازی هایه انحصاریه ما :دی تازه اونم که واسه PC میاد پس انحصاری هم نمیشه دیگه :دی
آخه مشکل اینجایه که به تعدادی که واسه PS3 بازیه خوب داریم رویه 360 نداریم با این مشکل بازم دارن بازی هایه ( مثلا ) انحصاریه 360و برایه PS3 هم میدن این دیگه خیلی جالبه! پس 360م شد کنسول؟ :دی
ما چه بازیه انحصاری ای داریم خدا میدونه! ( ساله پیش که یک بازیه Action Advanture خوب نداشتیم انحصاری ) امسالم که یک Alan Wake میاد با هزار مکافات فعلا داره انحصاری میاد آخرشم دیدی برا PC هم دادن! خوب اینم شد کنسول؟ :دی وقتی یک بازیه انحصاری درست و حسابی نداره من موندم واسه چی اینقدر فروش کرده!:18:

Layken
31-03-2010, 22:49
کی مشکل داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اینا دارن طبیعت بازی ها رو به هم میزنن آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Uncharted 2 , GOW 3 , KZ2, HR MGS 4 و... این همه بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه چیکار دارن به بازی هایه انحصاریه ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه اونم که واسه PC میاد پس انحصاری هم نمیشه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه مشکل اینجایه که به تعدادی که واسه PS3 بازیه خوب داریم رویه 360 نداریم با این مشکل بازم دارن بازی هایه ( مثلا ) انحصاریه 360و برایه PS3 هم میدن این دیگه خیلی جالبه! پس 360م شد کنسول؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما چه بازیه انحصاری ای داریم خدا میدونه! ( ساله پیش که یک بازیه Action Advanture خوب نداشتیم انحصاری ) امسالم که یک Alan Wake میاد با هزار مکافات فعلا داره انحصاری میاد آخرشم دیدی برا PC هم دادن! خوب اینم شد کنسول؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی یک بازیه انحصاری درست و حسابی نداره من موندم واسه چی اینقدر فروش کرده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این که من خبر انتشار برای پی اس 3 رو می شنوم الکی اینجوری میشم. :21::27:
ولی با این حرفت موافقم طعبیعت بازی هارو خراب می کنن.

Bs_panzer
01-04-2010, 01:02
حالا مگه من ناراحت میشم شایان جان MGS4 هم برای 360 بیاد البته Rising رو می تونی بعدا بیاد بازی کنی :دی

من باید بیام غر بزنم آی چرا برای پلت فرم های دیگه اومده :دی ؟

بعدشم مگه از قبل انحصار مایکروسافت بوده که الان بشه ؟ :دی

تا اون جایی که یادمه Double Agent برای Wii و PSP هم اومد :27: چه برسه بقیه کنسول ها

ali_ranger22
01-04-2010, 12:29
از وقتی خبر مولتی شدن بازی هایی مثل تکن و فاینال فانتزی و دویل و رزیدنت و اینا رو شنیدم با خودم گفتم هر چیزی توی این صنعت امکان پذیره
مایکروسافت هم واقعیت اینه که تنها شانسی که داره که بتونه پیروز رقابت باشه ناتال هست و بس و اگه نتونه اینو به خوبی رشد بده مطمئن باشید شکست وحشتناکی از سونی می خوره که دلیل اون هم دو چیزه ، بلو ری و Move ! شاید Move یه کپی از وی موت باشه ولی سونی احمق نیست که اینکارو کرده سونی با ساخت این وسیله قدرت Wii رو ازش می گیره و دیگه کسی سراغ بازی های با کیفیت فنی پایینی که برای Wii ساخته شده بود نمی ره و مثلا بازی اسپورتی که برای Move ساخته شده قطعا خیلی طبیعی تر و بهتر از Wii Sport هست از اون طرف هم هر شرکتی بخواد بازی ای برای Wii بساره میاد برای PS3 هم میسازه ! و این یعنی تک و تنها شدن مایکروسافت و رو به رو شدن با دو رقیب مشابه و سر سخت که هر کاری هم بکنه نمی تونه تعداد بازی هاش رو به سونی و نیتندو برسونه !
کلا مایکروسافت داره درجا می زنه این یه واقعیته در حالی که هنوز 3 ماه از 2010 نگذشته سونی دو تا از بازی های درجه 1 و انحصاریش یعنی HR و GoW III رو عرضه کرده ولی مایکروسافت میاد و قول آخر سال و کریسمس رو به هواداراش میده و هیلو ریچ مثلا
البته قطعا اینطوری نمی مونه و مایکروسافت توی E3 چیز های زیادی برای عرضه داره

slambovich
01-04-2010, 12:35
Crytek با کنسول ها کمی مشکل دارد !

Crytek به تازگی اعلام کرده است که در کار با Cry Engine 3 بر روی کنسول ها کمی مشکل دارد.

در مصاحبه ی اخیر Gamereactor با Yerli ، رئیس Crytek ، مشخص شد که تیم Crytek کمی مشکل با موتور گرافیکی خود دارند.

"این که تصمیم گرفتیم علاوه بر PC ، برای کنسول ها نیز بازی بسازیم ، خواسته تیم بود و ما تلاش کردیم تا آن را با کنسول سازگار کنیم. بالای 10 سال می شود که ما موتور گرافیکی Cry Engine را ارائه داده ایم و اینکه وارد دنیای بازی سازی برای کنسول ها شویم تصمیمی بود که خودمان مشتاقانه گرفتیم."

وی افزود:"و این چیزیست که ما همیشه می خواستیم انجام دهیم. یک چالش بزرگ در طول ساخت Cry Engine 3 ، در حالی که کیفیت بصری و عملکرد را حفظ کنیم."

"این همیشه یک رقابت است ؛ البته مشکلات رخ می دهند و ما هم به این افتخار می کنیم که مشکلات را یکی پس از دیگری با موفقیت سپری می کنیم. و این را با عرضه نسخه های قبلی CE اثبات کرده ایم و این بار نیز با Crysis 2 به شما اثبات خواهیم کرد."

"من فکر می کنم گیم پلی Crysis 2 برای گیمر های کنسولی بسیار جالب باشد. گیم پلی کرایسیس در مورد "go anywhere" نیست ، بلکه نگاه کردن به یک اتفاق از یک دیدگاه بزرگ و سپس formulating یک نقشه که شما را به ابتکار بیاندازد."

"شما آزادی های بسیاری دارید که مستلزم بازی است. چه اسلحه و چه صلح ، شما می توانید استفاده کنید. این چیزی است که ما آن را گیم پلی Veni Vidi Vici می نامیم: من آمدم ، دیدم ، تسخیر کردم و این کاملا در بازار کنسول ها تازه است."

"اما در مورد نسخه PC من فکر می کنم که جذاب تر باشد ، شگفت انگیز است و بر روی تمامی سیستم عامل ها اجرا می شود و کسی احساس نمی کند توسط تجربه ی نسبیش فریب خورده باشد."

هنگامی که نظر او در مورد Far Cry 2 پرسیده شد او در جواب گفت:"متاسفانه من تا کنون فرصت زیادی برای انجام این بازی نداشته ام ، اما تا جایی که من پیش رفته ام از آن خوشم آمده و بازی سرگرم کننده بود."

در مورد بازی مورد علاقه اکشن وی نیز سوال شد و او در جواب گفت:"جواب دادن به این سوال واقعا سخت است و بازی های بزرگ زیادی وجود دارند. اما به طور کلی من واقعا سری COD را دوست دارم. MW2 من را واقعا شیفته خودش کرد. این بازی خیلی سرگرم کننده بود."

همانطور که می دانید بازی در شهر قسمت منهتن از ایالت نیویورک اتفاق می افتد.

این بازی برای 3 پلتفرم PC ، PS3 و X360 در سه ماهه سوم سال 2010 منتشر می شود.
منبع :

Crytek had a few issues getting CryEngine 3 to work on consoles

Layken
01-04-2010, 12:47
مایکروسافت هم واقعیت اینه که تنها شانسی که داره که بتونه پیروز رقابت باشه ناتال هست و بس و اگه نتونه اینو به خوبی رشد بده مطمئن باشید شکست
به احتمال زیاد به نظر خودم ناتال شکست می خوره نمی تونه اون سود لازم رو براورده کنه. برای ماکروسافت.
حالا بماند ببینیم چی میشه

slambovich
01-04-2010, 14:17
Lost Planet 2: به جنگل خوش امدید

LOST PLANET 2 Screen Shots

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3 تریلر جدید این بازیو که امروز منتشر شده رو میتونید در لینک های زیر ببینید

RAMB0o0
01-04-2010, 14:37
Remedy: برای ساخت Alan Wake روی PC بسیار کوچک هستیم.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استودیوی Remedy دلیل عدم ساخت نسخه ی PC ـه Alan Wake را بسیار کوچک بودن این استودیو اعلام کرد.

آقای Oskari Hakkinen در مصاحبه ای با Digital Spy اعلام کرد : ما یک استودیوی کوچک هستیم، با حدود 50 کارمند.
وی افزود: تمرکز کردن بر روی یک پلتفورم برای ما بسیار آسان تر است؛ جایی که ما از سایر استودیوها کوچکتر هستیم و این استودیو تنها بر روی بر روی یک پلتفورم تمرکز کرده و خواهد کرد. ما هم اکنون نقشه ای برای PC نداریم.

در فوریه ی گذشته Microsoft اعلام کرد که نسخه ی PC ـه این بازی کنسل شده است و تنها بصورت انحصاری برای X360 عرضه خواهد شد.

Alan Wak در تاریخ 21 مِی بصورت انحصاری برای Xbox 360 عرضه خواهد شد.

بزرگ‌ترین برنده‌ها و بازنده‌های ماه مارس

با عرضه‌ی اکثر عناوینی که برای انتشار در ماه مارس سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بودند فرصت مناسبی به دست آمده تا برای چند لحظه‌ کنترلرهای خود را کنار گذشته و نگاهی هرچند مختصر به سومین ماه از سال 2010 میلادی داشته باشیم.
بدون شک ماه مارس در مقایسه با ژانویه و فوریه از حیث انتشار عناوین طراز اول بسیار پربارتر بود. البته این موضوع در پلت‌فرم‌های مختلف متفاوت بوده و با نگاهی دقیق‌تر می‌توان کنسول پلی‌استیشن3 را برنده‌ی مطلق ماهی که گذشت معرفی کرد. خبرهای متنوعی از جمله معرفی رسمی حسگر حرکتی کنسول پلی‌استیشن3، درگیری عوامل تولید جنگاوری‌نوین2 و ناشر این عنوان، افتتاح چندین استودیو جدید و ... نیز در این ماه منتشر شد.
کارشناسان سایت اینترنتی examiner در اقدامی جالب بزرگ‌ترین برنده‌ها و بازنده‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ماه مارس سال 2010 میلادی را معرفی کرده‌اند. با مطالعه‌ی لیست زیر نظرات خود را با انتخاب‌های کارشناسان examiner مقایسه کنید:

بزرگترین برنده‌های ماه مارس:

- 6. فاینال‌فانتزی13

- 5. نسخه‌ی بازسازی شده پرفکت‌دارک

- 4. Pokemon HeartGold and SoulSilver

- 3. بتل‌فیلد: جوخه‌ی بی‌انضباط2 :31:

- 2. کمپانی سگا

- 1. کمپانی سونی

بزرگ‌ترین بازنده‌های ماه مارس:

- 5. Command and Conquer 4: Tiberiun Twilight

- 4. فرقه‌ی‌اساسین2 و DRM

- 3. مترو2033

- 2. قیمت نقشه‌های جدید بخش چندنفره جنگاوری‌نوین2

- 1. مشکلات بین اکتیویژن و اینفینیتی‌وارد

mirtalasan
01-04-2010, 18:05
ولی حیف که واسه پی سی کنسل کردن بازیه خوبی بود:41:

slambovich
01-04-2010, 23:54
تاخیر SC:Conviction به خاطر DRM نیست

یوبی سافت اعلام کرد تاخیر Splinter Cell : Conviction به خاطر سیستم DRM که بسیار هم مورد انتقاد قرار گرفته است نیست .
یکی از سخنگویان یوبی سافت در مصاحبه ای با سایت یورو گیمر دلیل این تاخیر را نیاز به کار بیشتر بر روی بازی اعلام کرد . او می گوید :
" دلیل تاخیر بازی بر روی PC زمان اضافه ای بود که ما برای پرداخت و رفع اشکال بازی نیاز داشتیم . این تاخیر هیچ ارتباطی به DRM ندارد . "
دو بازی اخیر یوبی سافت ، AC II و Silent Hunter V نیز این سیستم نه چندان جالب که برای PC بازها اصلا خوب نیست را داشتند .
به نظر می رسد یوبی سافت قصد ندارد اشتباه خود در مورد سیستم DRM را بپذیرد و سعی در توجیه کارهایش دارد .
به هر حال SC:C در 29 آپریل برای PC عرضه می شود در حالی که نسخه ی 360 آن دو هفته قبل در 16 آپریل منتشر می شود .

منبع :
Ubisoft: Conviction PC delay not down to DRM

Big-Boss
02-04-2010, 00:10
تاخیر SC:Conviction به خاطر DRM نیست

یوبی سافت اعلام کرد تاخیر Splinter Cell : Conviction به خاطر سیستم DRM که بسیار هم مورد انتقاد قرار گرفته است نیست .
یکی از سخنگویان یوبی سافت در مصاحبه ای با سایت یورو گیمر دلیل این تاخیر را نیاز به کار بیشتر بر روی بازی اعلام کرد . او می گوید :
" دلیل تاخیر بازی بر روی PC زمان اضافه ای بود که ما برای پرداخت و رفع اشکال بازی نیاز داشتیم . این تاخیر هیچ ارتباطی به DRM ندارد . "
دو بازی اخیر یوبی سافت ، AC II و Silent Hunter V نیز این سیستم نه چندان جالب که برای PC بازها اصلا خوب نیست را داشتند .
به نظر می رسد یوبی سافت قصد ندارد اشتباه خود در مورد سیستم DRM را بپذیرد و سعی در توجیه کارهایش دارد .
به هر حال SC:C در 29 آپریل برای PC عرضه می شود در حالی که نسخه ی 360 آن دو هفته قبل در 16 آپریل منتشر می شود .

منبع :
Ubisoft: Conviction PC delay not down to DRM

ظاهرا سه روزافتاده جلو الان خود یوبی داره برای 13 اپریل پیش فروش میکنه

vahidgame
02-04-2010, 12:49
چند خبر دروغ در مورد بازی ها که به خاطر April Fools است رو می تونید اینجا ببنید:

چند تا خبر خیلی جالب بود از جمله این ها:

یوبی سافت می گوید که تاخیر نسخه pc بازی Splinter cell:conviction به خاطر سیستم DRM نیست
شرکت Kotaku به وسیله شرکت Activision Bllizzard خریداری شد.به همین خاطرحالا Koticku نامیده می شود.
رومانس های مخفی در Mass Efect2
بخش مولتی پلیر جدید Helo Reach
داستان های Diablo3
سری فیلمهای Halo

sinak3
02-04-2010, 12:56
چند خبر دروغ در مورد بازی ها که به خاطر April Fools است رو می تونید اینجا ببنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند تا خبر خیلی جالب بود از جمله این ها:

یوبی سافت می گوید که تاخیر نسخه pc بازی Splinter cell:conviction به خاطر سیستم DRM نیست
شرکت Kotaku به وسیله شرکت Activision Bllizzard خریداری شد.به همین خاطرحالا Koticku نامیده می شود.
داستان های Diablo3
سری فیلمهای Halo

اینا هم هست:
gow3 واسه pc اومد.
alan wake کلا برای x360 لغو شدو واسه ps3 فقط میاد.
gt5 کلا واسه pc فقط میاد.
مایکروسافت گفت دیگه واسه x360 هیچی نمیسازه.:41::31:

starn
02-04-2010, 13:27
Sam Lake : هنوز امکان حضور Alan Wake بر روی PC هست.
Sam Lake نویسنده ی عنوان تحسین شده ی Alan Wake در جدیدترین مصاحبه ی خودش اعلام کرد:
"هنوز امکان داره تا شما قادر به تجربه کردن بازی ما بر روی pc های خودتون باشید،
ما کدهای نسخه ی PC رو هنوز روی H.D.D های خودمون داریم،
و به نظر من باعث تاسف است که همه ی اونها بی استفاده بمونه و نابود بشه..."
--------------------------------------
با توجه به اظهارات قبلی Remedy که کمبود نیرو را دلیل عدم انتشار نسخه ی رایانه های شخصی خوانده بود
به نظر میرسد طرفداران پلاتفورم PC هنوز میتوانند به تجربه ی شاهکار Remedy با Mouse و Keyboard های خودشون امیدوار باشند...

shaaheen
02-04-2010, 13:35
Sam Lake نویسنده ی عنوان تحسین شده ی Alan Wake در جدیدترین مصاحبه ی خودش اعلام کرد:
با توجه به اظهارات قبلی Remedy که کمبود نیرو را دلیل عدم انتشار نسخه ی رایانه های شخصی خوانده بود
به نظر میرسد طرفداران پلاتفورم PC هنوز میتوانند به تجربه ی شاهکار Remedy با Mouse و Keyboard های خودشون امیدوار باشند...

صد در صد اين اتفاق ميافته.مخصوصا وقتي اين بازي براي xbox فروش خوبي داشته باشه به فكر سود بيشتر ميافتن و دست به كار ميشن براي پي سي.

yoosef_st
02-04-2010, 13:49

چند تا خبر خیلی جالب بود از جمله این ها:

داستان های Diablo3
سری فیلمهای Halo
این قسمت تاخیر Splinter Cell رو متوجه نشدم. اگر دروغه، یعنی تاخیر به این خاطذه که یوبی میخواد DRM رو از روی این بازی برداره؟
یا نمیخواد برداره؟
الان دروغ چیه، حقیقت چیه؟

vahidgame
02-04-2010, 15:04
این قسمت تاخیر Splinter Cell رو متوجه نشدم. اگر دروغه، یعنی تاخیر به این خاطذه که یوبی میخواد DRM رو از روی این بازی برداره؟
یا نمیخواد برداره؟
الان دروغ چیه، حقیقت چیه؟

دروغ همونی بود که نوشته بودم:

حقیقت هم خوب برعکس اینه یعنی تاخیر نسخه pc به خاطر سیستم DRM است. البته ممکنه این سیستم لغو بشه ولی اگه لغو نشه منتظر کرک نمونیم بهتره. فکر کنم بیارزه نسخه اصل این بازیو بخریم چون بخش مولتی پلیر بازی هم عالی هستش. البته من خودم فعلا به هیج وجه پولشو ندارم که نسخه اصلی بازیو بخرم و تازه اینترنت پرسرعت هم ندارم. پس برای من خریدش منتفی هستش:13:

vahidgame
02-04-2010, 17:50
عکسهای جدید از بازی Portal2:

gap
02-04-2010, 17:54
(خبر مربوط به mass effect 2 که در همین پست بود،به تاپیک خودش منتقل شد،آدرس اون پست در زیر بصورت مخفی اومده)

Killzone 2 بعد از ریلیز شدن 3D Firmware (سخت افزار وآپدیتی که قابلیت 3 بعدی رو به PS3 اضافه میکنه) در همین تابستان،از قابلیت3D (سه بعدی) پشتیبانی خواهد کرد.(البته به عینک خاص هم نیاز داره،مثل فیلم 3D آواتار)(مرتبط با آخرین قسمت Qore)
همچنین عناوینی دیگر که از قابلیت 3D پشتیبانی خواهند کرد نیز به چشم خورد،مانند: LittleBigPlanet،Super Stardust HD،Wipeout HD Fury و GT5.
شایعه شده که این آپدیت،در 10 JULY ریلیز خواهد شد...
میتونید برای اطلاعات بیشتر،به این تریلر 2 مگابایتی مراجعه کنید:

منبع:
تهیه: Gap

Bs_panzer
02-04-2010, 19:08
همین جوری بازی کردیم دهنمون وا موند کلی پشه مگس رفت توش :دی

چه برسه به 3D

Alireza.M67
02-04-2010, 19:59

صد در صد اين اتفاق ميافته.مخصوصا وقتي اين بازي براي xbox فروش خوبي داشته باشه به فكر سود بيشتر ميافتن و دست به كار ميشن براي پي سي.

اگه این اتفاق بیفته که مایکروسافت باید بره درشو تخته کنه .
چون در حال حاضر تنها بازی انحصاری 360 که میتونه مردمو وادار به خرید این کنسول کنه alan wake هست .

vahidgame
02-04-2010, 20:56
اولین عکسهای نسخه pc بازی Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City:

d_a_n_t_e
02-04-2010, 23:05
DRM یوبی سافت کرک شد !!!

خب اگه الان یه نگاهی به تاپیک ACII توی همین فروم بندازید متوجه میشید که با استفاده از شبیه ساز سرور قفل DRM یوبی سافت هم کرک شد و به صورت آفلاین میشه بازی کرد :31:

A M I R 1 1 0
03-04-2010, 11:53
واقعا ؟؟؟ خاک تو سر یوبی بیچاره شد !!! این یکی را هم کرکیدن حقش بود !!:46:

slambovich
03-04-2010, 12:50
God of War III تنها در دو روز بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است

نائب رئیس بخش بازاریابی سونی، آقای Peter Dille، اعلام کرد که God of War III تنها در دو روز اول عرضه ی خود بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است.
اما با این وجود، در صحبت روز گذشته‏ی وی در کنفرانس MI6 ، او اعلام نکرد که این رقم تنها برای آمریکا است یا در کل جهان.
با این وجود، میزان فروش این بازی در آمریکا، پنجشنبه‏ی هفته‏ی آینده در آمار ماه مارس NPD مشخص خواهد شد.

منبع :
God of War III sells 1 million units in just a couple days

slambovich
03-04-2010, 13:16
ناتال خبر داد که در بازی جدید Spider-Man: Shattered Dimensions کنترل بازی عوض میشود

کمپانی Actitivion خبر داد که در بازی جدید مرد عنکبوتی برای بازی کردن باید از وسیله ای به نام کنترلر استفاده شود
2 آوریل 2010
دارندگان Xbox 360 و Play Station 3 نیازی به نگرانی در مورد کشش بازی جدید مرد عنکبوتی ندارند
همچنین تایید شده که این بازی کنترلر دستگاه Play Sattion 3 رو پشتیبانی نمیکنه
و یا شاید Microsoft's Project Natal motion camera رو پشتیبانی نکنه
که هر دو از پاییز امسال کنار گذاشته میشه
کمپانی ActiVison شرح داد در حالی که شرکت Beenox Studios از امکان اضافه کردن هر دو طرح از پشتیبانی هر دو نسخه ی یاد شده امتناع کرده
و این تیم سرانجام این تصمیم رو گرفته. چون خیلی دور بود که انتشارات تا به طور موثر این دو کنسول رو اضافه کنه
منتشر کننده گفته که به هر حال دو پروژه ی ناتال و پلی استیشن 3 حرکت مطرح شده اش برای بازی های جدید مرد عنکبوتی گرفته شده
کمپانی ActiVision همیچنین خاطر نشان کرده که کنسول Wii از حرکات ذکر شده برخوردار است
ولی چگونگی بکارگیریش در بازی رو اعلام نکرده
بازی جدید مرد عنکبوتی در ماه سپتامبر امسال منتشر میشود

منبع :
Natal, Move Controls Absent From Spider-Man: Shattered Dimensions

slambovich
03-04-2010, 13:31
Spider-Man: Shattered Dimensions Screen Shots

starn
03-04-2010, 19:47
در Conviction شما علاقه مند به مخفی کاری خواهید بود، نه مجبور به انجام آن
آقای Max Beland کارگردان عنوان جدید سری محبوب Splinter Cell یعنی Conviction در پاسخ به انتقاد های برخی طرفداران درباره ی گیم پلی متحول شده ی بازی نکات جالبی را بیان کرده و اینکه چرا آن ها دست به چنین اقدامی زدند.

"به نظر من بازی های سام فیشر برای بعضی افراد تا حدودی سخت هستند واین باعث میشد که حتی برخی نتوانند یا به این دلیل نخواهند بازی را به پایان برسانند واین به نوعی برای ما ناامید کننده بود که بازی ما آنچنان که باید گیم روان و اعتیاد آوری را ارائه نمیکند."

وی همچنین در ادامه بیان میکند:

"این نکته یعنی سختی بازی باعث شد ما در سری بازی های سام از شماره ی 1 تا مامور دوجانبه شاهد یک سیر نزولی در فروش آثار باشیم که به نظر من برای ما واین فرنچایز بزرگ امری ناامید کننده بودو ما احساس کردیم باید دست به تغییراتی بزنیم تا شرایط دوبازه مطلوب شود."

"ما میخواهیم شما مایل به مخفی کاری باشید و از انجام آن لذت ببرید ما میخواهیم شما یک شکارچی مخوف باشید نه یک مادربزرگ بی دست وپا که قادربه هیچ کاری نیست ،شما تاریکی را دوست خواهید داشت چون به کمک آن زنده می مانید و بدون آن هدف گلوله قرار خواهید گرفت دشمنانتان در تاریکی از شما به شدت خواهند هراسید واز پا در خواهند آمد...."

"ما چیزهای بی نظیر زیادی در بازیهای قبل داشتیم که شما عاشق آن ها هستید ،در Conviction آن ها نه تنها حذف نشده اند بلکه به صورت لذت بخش تری برگشته اند،سایه ها به دوست داشتنی ترین محیط بازی برای شما تبدیل خواهند شد زیرا میتوانید با استراتژی وتاکتیک آن طور که میخواهید دشمنانتان را در تاریکی از پا دربیاورید.و درنهایت اینکه ما با تکیه بر موفقیت های قبلی خودمان و با وفاداری به اصالت سری چیزهای جدیدی را به شما ارائه خواهیم داد که از آن لذت خواهید برد"

منبع vg247

CATALONIA
03-04-2010, 20:00
تريلر جديد Split/Second

Disney تريلر جديد بازي Split/Second را به نمايش گذاشت . 
در اين تريلر هم شاهد گرفيك بسيار خوب اين بازي هستيم . 
واقعا بايد در منتظر  آينده ي خوبي براي بازي هاي سبك Racing  با بازي هايي مثله Split/Second  و Blur  باشيم . 
تريلر Split/Second : 

halflife g
03-04-2010, 20:07
در Conviction شما علاقه مند به مخفی کاری خواهید بود، نه مجبور به انجام آن
آقای Max Beland کارگردان عنوان جدید سری محبوب Splinter Cell یعنی Conviction در پاسخ به انتقاد های برخی طرفداران درباره ی گیم پلی متحول شده ی بازی نکات جالبی را بیان کرده و اینکه چرا آن ها دست به چنین اقدامی زدند.

"این نکته یعنی سختی بازی باعث شد ما در سری بازی های سام از شماره ی 1 تا مامور دوجانبه شاهد یک سیر نزولی در فروش آثار باشیم که به نظر من برای ما واین فرنچایز بزرگ امری ناامید کننده بودو ما احساس کردیم باید دست به تغییراتی بزنیم تا شرایط دوبازه مطلوب شود."

"ما میخواهیم شما مایل به مخفی کاری باشید و از انجام آن لذت ببرید ما میخواهیم شما یک شکارچی مخوف باشید نه یک مادربزرگ بی دست وپا که قادربه هیچ کاری نیست ،شما تاریکی را دوست خواهید داشت چون به کمک آن زنده می مانید و بدون آن هدف گلوله قرار خواهید گرفت دشمنانتان در تاریکی از شما به شدت خواهند هراسید واز پا در خواهند آمد...."

منبع vg247

این تیکه قرمز رنگش خیلی باحال بود .....:31:

slambovich
03-04-2010, 20:46
3 عکس منتشر شده برای بازی Darksiders

کمپانی مشهور THQ عکس های جدید از بازی Darksiders را منتشر کرد در حالی که قراره این هفته برای Pc منتشر بشه
همچنین قراره این بازی در کنسول های
XBOX 360 و PLAY STATION 3 هم منتشر بشود

منبع :
Screens – Three for Darksiders PC

Guts
04-04-2010, 00:23
3 عکس منتشر شده برای بازی Darksiders

کمپانی مشهور THQ عکس های جدید از بازی Darksiders را منتشر کرد در حالی که قراره این هفته برای Pc منتشر بشه
همچنین قراره این بازی در کنسول های
XBOX 360 و PLAY STATION 3 هم منتشر بشود
منبع :
Screens – Three for Darksiders PC

نسخه PC قرار جوون بیاد نسخه کنسولی هم 3-4 ماهه اومده.

mohammad_twe
04-04-2010, 00:31
مگه dark sider برای ps3 , xb360 منتشر نشده بود چند ماه پیش :18:
این مگه همون نسخه نیست که روی کنسول ها بود حالا میخوان برای pc هم بدن ؟؟
گیج شدیما :دی

vahidgame
04-04-2010, 11:46
یک سایت تصمیم گرفته 3 بازی رو از لحاظ گرافیکی مقایسه کنه. دلیل اون هم این که هر کدوم از این بازی ها در پلتفرم مربوط به خودشون دارای امتیاز خاصی می باشن.همه تصاویر در 720P هستن. تصویر اول برای Helo Reach و تصویر دوم برای Kill Zone2 و تصویر سوم برای Crysis2 است:

نمای اول شخص

محیط ها

مدل کارکترها

منبع:

slambovich
04-04-2010, 12:40
نسخه PC قرار جوون بیاد نسخه کنسولی هم 3-4 ماهه اومده.

مگه dark sider برای ps3 , xb360 منتشر نشده بود چند ماه پیش :18:
این مگه همون نسخه نیست که روی کنسول ها بود حالا میخوان برای pc هم بدن ؟؟
گیج شدیما :دی
It’s out in June. Meanwhile, try it on PS3 or Xbox 360.

hosseincode2008
04-04-2010, 13:12
اول از هر چيز از زحماتتون واقعا تشكر ميكنم و بايد بگم كه كارتون خيلي خوبه ولي اگر كمي بيشتر دقت كنيد ديگه مشكلي پيش نمياد .

قراره دوباره برای کنسول ها هم بیاد

اگر به منبعتون مراجعه كنيد ميبينيد نوشته :

It’s out in June. Meanwhile, try it on PS3 or Xbox 360.

بازي ( منظور نسخه ي PC ) در June عرضه ميشه اما در حال حاظر ميتونيد اين بازي رو روي PS3 يا Xbox 360 انجام بديد .

در خبر مربوط به بازي Spider Man هم شما عنوان رو اينطوري معني كرديد .

Natal, Move Controls Absent From Spider-Man: Shattered Dimensions
ناتال خبر داد که در بازی جدید Spider-Man: Shattered Dimensions کنترل بازی عوض میشود
كل معني عوض شده . Natal يك موجود زنده نيست كه بخواد چيزي رو خبر بده و مثل Move كه كنترلر جديد PS3 هست Natal هم كنترلر يا بهتره بگيم تكنولوژي جديد Xbox360 هست و متاسفانه شما اون رو "عوض ميشود" معني كرديد !
كنترل هاي Move و Natal در Spider-Man: Shattered Dimensions غائب خواهند بود . يعني به زبان ساده نميشه تو اون بازي از اينها استفاده كرد .

يه بار ديگه از زحماتتون واقعا تشكر ميكنم . كارتون خيلي خوبه و ادامه بديد ...

resident_evil
04-04-2010, 17:24
البته مقايسه خيلي مسخره هستش . بازي 1 سال پيش رو با بازي كه هنوز نيمده مقايسه كرده عكس هاي Reach هم كه همه براي نسخه ي Alpha هستن . در كل زياد براي اون عكس ها وقت نزارين : دي .

vahidgame
04-04-2010, 22:50
لیست 10 بازی پر فروش pc در هفته گذشته به شرح زیر است:

Borderlands and Mount & Blade: Warband -2
Just Cause 2 -3
Call of Duty: Modern Warfare 2- 4
The Settlers 7 -5
Left 4 Dead 2 and The Settlers 7 Gold Edition -6
Quake Collection -7
Torchlight -8
Dawn of War II: Chaos Rising -9
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight -10

منبع:

halflife g
05-04-2010, 15:55
امروز در سایت گیم اسپات یه صفحه جالب دیده میشه...صفحه بازی gears of war3 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه فکر میکردن که این خبر شایعس ولی مثه اینکه....... .

boio
05-04-2010, 16:12
بازی heavy rain کسی می دونه کی میاد؟سبکش مثله fahrenheite خیلی با حاله

Big-Boss
05-04-2010, 16:25

عرضه شده:

(Release date (s
NA 23 February 2010
EU 24 February 2010
AUS 25 February 2010
UK 26 February 2010

این هم تاپیکش:

Heavy Rain

kortol
05-04-2010, 16:35
.................................................. .................................................. ...........
این بازی خیلی وقته اومده مال حدود یک ماه پیشه............مخصوص پلی استیشن 3 هستش و بازی فوق العاده ای هم هستش ......

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

امروز در سایت گین اسپات یه صفحه جالب دیده میشه...صفحه بازی gears of war3 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه فکر میکردن که این خبر شایعس ولی مثه اینکه....... .
.................................................. .................................................. .............

ما الان توی ماه آپریل هستیم فکر می کنم این خبر از همون خبر های دروغ ماه آوریل باشه......... .نمی دونم ساید هم درست باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohammad_twe
05-04-2010, 16:36
امروز در سایت گین اسپات یه صفحه جالب دیده میشه...صفحه بازی gears of war3
OH MY GOD :19:
خدایا یعنی میشه:8:

pedram_sad
05-04-2010, 16:43
امروز در سایت گیم اسپات یه صفحه جالب دیده میشه...صفحه بازی gears of war3 :

مراد جان منم فکر نمیکنم شایعه باشه
چون وقتش شده
و گذشته از اول april و دروغ هاش

IGN هم زده تو سایتش :

Masoud King
05-04-2010, 17:30
آره دلیلی نداره شایعه باشه... چون همه میدونن که Gears of War 2 مطمئنا ادامه داره و همچنین خبرایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پروژه جدید Bleszinski ماه دیگه رو نمایی میشه... حتی Edge گفته که این بازی جدید اپیک تو آوریل 2011 منتشر میشه و روی ناتال هم تمرکز داره... حالا باید صبر و دید که چی هستش.... مطمئنا تا دو ماه دیگه همه چیز مشخص میشه در این مورد

halflife g
05-04-2010, 17:42
آره دلیلی نداره شایعه باشه... چون همه میدونن که Gears of War 2 مطمئنا ادامه داره و همچنین خبرایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پروژه جدید Bleszinski ماه دیگه رو نمایی میشه... حتی Edge گفته که این بازی جدید اپیک تو آوریل 2011 منتشر میشه و روی ناتال هم تمرکز داره... حالا باید صبر و دید که چی هستش.... مطمئنا تا دو ماه دیگه همه چیز مشخص میشه در این مورد

بله شنیده بودم.......خود کلیف بی هم قراره چند روز دیگه کنفرانسی داشته باشه در مورد عنوان جدیدشون...(8 آپریل تو شبکه NBC)

آپدیتای جدید موتور آنریل رو هم دیدیم ...محیط جنگلی و....... .ولی به نظر خود من x360 و ue3 برای همچین عنوان بزرگی کمی پیرن............ .امیدوارم حداقل spin off باشه و شماره 3 نباشه.... .

اینم عکسایی از ویدیویی که آپدیت شده ue3 یا همون unreal engine 3 هستش(البته اگه تا حالا ندیدید):

منبع عکسها:بازیسنتر

Big-Boss
05-04-2010, 17:46
بله شنیده بودم.......خود کلیف بی هم قراره چند روز دیگه کنفرانسی داشته باشه در مورد عنوان جدیدشون...(کنفرانس آپریل)

آپدیتای جدید موتور آنریل رو هم دیدیم ...محیط جنگلی و....... .ولی به نظر خود من x360 و ue3 برای همچین عنوان بزرگی کمی پیرن............ .امیدوارم حداقل spin off باشه و شماره 3 نباشه.... .

اینو باهات هستم اساسی :10:
فکر کنم سه گانه باشه درسته؟
حیفه تمومش کنن به این زودی مثل کرایسیس کار کنن خوبه

البته به راه راک بند و گیتار هیرو کشیده نشه :دی

resident_evil
05-04-2010, 17:58
امیدوارم حداقل spin off باشه و شماره 3 نباشه.... .

البته فكر كنم Prequel درست تر باشه : دي

پس قضيه اون بازي Cliff B براي EA چي شد ؟ كلا بايد منتظر خبرهاي زيادي ازين نابغه ي دنياي گيم باشيم .

halflife g
05-04-2010, 18:06

پس قضيه اون بازي Cliff B براي EA چي شد ؟ كلا بايد منتظر خبرهاي زيادي ازين نابغه ي دنياي گيم باشيم .

درسته......prequel صحیح تره(به نکته ظریفی اشاره کردی نوید:31:)

اون بازی EA هم ...میاد دیگه........همونطور که گفتم کلیف بی 8 آپریل میاد بیانیه بیرون میده:31::31:اونوقت میفهمیم چی به چیه..... .

ali_ranger22
05-04-2010, 18:54
Spin off هم معنی خودش رو داره یعنی یه عنوان فرقی که مثلا داستان رو از زاویه ی دیگه روایت می کنه
یه جورایی میشه گفت هر Prequel یک Spin off به حساب می اد ولی هر Spin off لزومی نداره حتما Prequel باشه

vahidgame
05-04-2010, 19:53
بازی Metal Gear Solid: Peace Walker برای PSP در چهارشنبه این هفته منتشر می شود. کوجیما اعلام کرده است که همزمان با انتشار آن بازی چیزی بزرگ اعلام خواهد کرد. پیش بینی می شود که در چهارشنبه کوجیما خبر ساخت شماره دیگری از Metal Gear Solid برای PlayStation3 را اعلام خواهد کرد. چیزی هنوز کاملا مشخص نشده ولی چهارشنبه همه چیز مشخص خواهد شد.

منبع:

Bigwarrior
05-04-2010, 20:07
درسته که یوبی سافت گفته Assassin's creed 3 مولتی پلیر داره؟؟

Masoud King
05-04-2010, 20:38
درسته که یوبی سافت گفته Assassin's creed 3 مولتی پلیر داره؟؟
بله دوست عزیز.... گفتن که نسخه بعدی دارای مد چند نفره هستش...

vahidgame
05-04-2010, 21:56
لیست بازی هایی که در ماه آپریل برای پلتفرم های مختلف منتشر میشن به این صورت هست:

لیست بازی های DS

Lord of the Rings: Aragorn’s Quest – April 13th
House M.D - April 20th
Beat City – April 20th
Dementium II – April 20th

لیست بازی های PC

Borderlands: Add-On Pack – April 6th
Lead and Gold: Gangs of the Wild West - April 8th
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City – April 13th
Sam & Max: The Devil's Playhouse – April 15th
The Whispered World - April 26th
Jumpgate Evolution – April 27th
Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction – April 27th
Horrible Histories: Ruthless Romans – April 27th
Black Mirror 2 – April 30th
Alien Breed Evolution – April
Battlefield Online – April
Rig N Roll – April
Serious Sam HD: The Second Encounter - April
Tactical Intervention – April

لیست بازی های PS3

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City – April 13th
Kick-Ass – April 15th
Sam & Max: The Devil's Playhouse – April 15th
NieR – April 27th
Record of Agarest War – April 27th
Dead to Rights Retribution – April 27th
Super Street Fighter IV – April 27th
FIFA World Cup 2010 – April 27th

لیست بازی های PSP

Harvest Moon: Hero of Leaf Valley – April 20th
Fate Princess: Fistful of Cake – April 27th

لیست بازی های Xbox 360

Borderlands: Add-On Pack – April 6th
Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction – April 13th
Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper – April 20th
NieR – April 27th
Dead to Rights Retribution – April 27th
Super Street Fighter IV – April 27th
Record of Agarest War – April 27th
Serious Sam HD: The Second Encounter - April

لیست بازی های Wii

Arcade Shooter: Illvelo – April 13th
Lord of the Rings: Aragorn’s Quest - April 13th
Flip’s Twisted World – April 20th
Monster Hunter Tri – April 20th
Horrible Histories: Ruthless Romans – April 27th

منبع:

CATALONIA
05-04-2010, 22:10
چند خبر جديد ! 

1- sony اعلام كرد كه Killzone 2 به صورت 3D عرضه نخواهد شد ...

2- Square Enix در اين هفته surprise خود را اعلام خواهد كرد ! 
اين شركت در اين هفته surprise كوچكي را براي علاقه مندان بازي و اين شركت اعلام خواهد كرد ...
متن اين خبر : “Good morning. It’s the start of a week. In Tokyo, rain has started. Please stick with us this week as well. We’re readying a small surprise this week too. Look forward to it. Hashimoto.”

Greenberg اعلام كرد كه تكنولوژي جديد Natal ميليون ها و ميليون ها فروش خواهد داشت !
Aaron Greenberg اعلام كرد كه Natal با عرضه خود باعث سود زيادي براي مايكروسافت خواهد شد ... 

Big-Boss
05-04-2010, 22:54
خبر سینمایی هستش ولی خب فیلمش برای گیمرها ناشناخته نیست از بازی مطرح بایوشاک .

ونتورت میلر بازیگر نقش مایکل اسکوفیلد در سریال فرار از زندان در فیلم بایوشاک در نقش جک بازی خواهد کرد.

(BioShock (2010

Turok-71
05-04-2010, 23:26
جالبه یه فیلم هم دارن از روی رزیدنت اویل 5 میسازن که وینتورث مایلر در نقش
کریس ردفیلد می خواد بازی کنه!

night lord
05-04-2010, 23:42

آخه میمیک صورتش عالیه خدایی به درد اینجور نقشا میخوره .

Guts
06-04-2010, 09:23
رزیدنت اویل که کلاً جدا ساخته میشه شماره بعدی هم Afterlife هست که سپتامبر امسال عرضه میشه.

vahidgame
06-04-2010, 12:47
بازی Shatter از سایت گیم اسپات امتیاز 8 گرفت.این بازی که به صورت بازی های ساده هست در تاریخ 15 مارس برای PC منتشر شده است و پیش از این در سال 2009 برای PS3 منتشر شده بود. این بازی از سایت های دیگه هم امتیاز خوبی گرفته و میانگین امتیازهای اون حدود 8.6 است و به نظر می رسد یک بازی خوش ساخت در بازی های به این صورت هست.

چند عکس از این بازی:

نقد گیم اسپات:

Bs_panzer
06-04-2010, 17:48
بازی Shatter از سایت گیم اسپات امتیاز 8 گرفت.این بازی که به صورت بازی های ساده هست در تاریخ 15 مارس برای PC منتشر شده است و پیش از این در سال 2009 برای PS3 منتشر شده بود. این بازی از سایت های دیگه هم امتیاز خوبی گرفته و میانگین امتیازهای اون حدود 8.6 است و به نظر می رسد یک بازی خوش ساخت در بازی های به این صورت هست.

چند عکس از این بازی:

نقد گیم اسپات:

این بازی Arcade هست دیگه درسته ؟

resident_evil
06-04-2010, 19:02

بلــــــــــــــــه !

Bs_panzer
06-04-2010, 19:35
آخه نوشته

vahidgame
06-04-2010, 20:02

آخه نوشته

درسته سبک بازیو اکشن نوشته. ولی گیم اسپات توی طبقه بندی سبک ها اصلا سبکی به عنوان آرکید نداره. این بازی حجمش کمه و حدود 150 مگابایته که میشه راحت دانلودش کرد. ارزش بازی کردن حتما داره.

گرافیک Sniper: Ghost Warrior شبیه Crysis است

شرکت City Interactive اولین Trailer بازی Sniper: Ghost Warrior را منتشر کرد. در این Trailer جنگل های بازی گرافیکی شبیه Crysis دارند.

لینک Trailer این بازی:

CATALONIA
06-04-2010, 22:15
يك مصاحبه با Jun Takeuchi در مورد Lost Planet 2

VG247: The last trailer you showed was pretty much the most monumental thing ever created. Are you confident the same level of pace and excitement can be maintained throughout play?

Jun Takeuchi: Absolutely! However, the game includes a lot more content that we couldn’t show in the trailer – you would be surprised with the depth of the content that would be more than exciting action.

Can you explain how important V-Suit customization is to the overall experience?

Jun Takeuchi: You can take weapons off of a VS or put other weapons onto a VS, and VSs can be transformed or merged with other VSes, but I wouldn’t say that is customisation because it might disappoint people.

Since LP2 is a shooter game, we didn’t want to complicate the gameplay with RPG type of customisations. Saying that, putting huge weapon on your VS can be considered quite important!

Bosses. Yours are big. Is there such a thing as “too big”? Would you have been able to create such big bosses without features afforded by current gen hardware?

Jun Takeuchi: Whilst creating huge bosses for this title, we realised that boss-size doesn’t really create many restrictions in the gameplay. Therefore, in my opinion, a “too-big” boss doesn’t exist; the important point is how to accommodate that boss in the gameplay.

You have a definite eye for spectacle, reminiscent of God of War III. Did you take any cues from the game?

Jun Takeuchi: Thanks. I don’t take cues from any particular game. But experiencing different types of media is very important to me. Therefore, not only I play the games, but also watch films, have a look at anime and manga, I’m also interested in architecture and nature too.

These days, we all have access to a very convenient tool in the Internet, and you can check out many images by searching through – but you can’t beat physically experiencing them.

You have been the head of both the original and the sequel. Does the second game allow you to complete the ideas laid out in LP1?

Jun Takeuchi: I think we have completed the ideas that we couldn’t incorporate in the original game with LP2. However, now we realise that we have more new ideas. I think “a complete game” is an illusion.

Finally, how has the inclusion of four-player co-op impacted LP2’s design? Why did you feel the need to go down this route?

Jun Takeuchi: The number one item for the players’ wish list was co-op play. So I discussed the possibility of incorporating it with the team, and came up with a new gameplay style
.

siavash2death
06-04-2010, 22:41
God of War III تنها در دو روز بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است

نائب رئیس بخش بازاریابی سونی، آقای Peter Dille، اعلام کرد که God of War III تنها در دو روز اول عرضه ی خود بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است.
اما با این وجود، در صحبت روز گذشته‏ی وی در کنفرانس MI6 ، او اعلام نکرد که این رقم تنها برای آمریکا است یا در کل جهان.
با این وجود، میزان فروش این بازی در آمریکا، پنجشنبه‏ی هفته‏ی آینده در آمار ماه مارس NPD مشخص خواهد شد.

منبع :
God of War III sells 1 million units in just a couple days

ببخشید خیلی دیره برای نقل قول کردن. ولی به هر حال. برای دو روز couple days به کار نمی برند. few days به کار می برند. کلمه اول می شه چندین روز که از لینک منبع هم مشخصه که این بازی 1 میلیون نسخه در دو هفته فروخته نه در 2 روز!!!

sinak3
06-04-2010, 23:11

خوب اونطور که مشخص شده قرار نسخه سوم Assassin’s Creed هم امسال منتشر شه.یعنی سال 2010

منبع:

در ضمن طبق گفته Crytek قراره امشب اولین پیش نمایش بازی هم منتشر بشه.

منبع:

Bs_panzer
06-04-2010, 23:18
-Splintercell Conviction (xbox360/PS3

:دی فقط گفتم به این نکته بیشتر توجه بشه :دی

djmd
06-04-2010, 23:51
:دی فقط گفتم به این نکته بیشتر توجه بشه :دی
اوه cmon بهی .. شوخو می کنی :دی ... احتمال اینکه رو Ps3 فعلا (یعنی حالا حالا ها) مثل احتمال اینه که MGS4 واسه PC بیاد ! :10:

CATALONIA
07-04-2010, 13:07
چند خبر ! 

تاريخ عرضه ي Alan Wake  در اروپا به May 14 تغيير يافت 

Microsoft تاريخ عرضه ي بازي پر سر و صدا و پر طرفدار Alan Wake را در اروپا به May 14 تغيير داد و اين در حالي است كه قرار بود بازي در تاريخ May 21 در بريتانيا و اروپا منتشر شود . 

نسخه ي beta بازي R.U.S.E.  در April 12 بسته ميشود 

Ubisoft تاريخ پايان يافتن نسخه ي beta بازي R.U.S.E را April 12 اعلام كرد . 
اين در حالي است كه PC tasters از تاريخ March 9 ميتوانستند نسخه ي Beta اين بازي را امتحان كنند . 
نسخه ي كامل بازي هم در June 4 دربريتانيا و براي PC و Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد . 

EA  دمو تريلر جديد بازي Skate 3 را عرضه كرد 

EA تريلر جديد بازي Skate 3 را عرضه كرد . 
دمو ي بازي هم در تاريخ April 15 يعني يك هفته ي ديگر در PSN و XBL قابل دانلود هست . 
نسخه ي كامل بازي در May 14 براي PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد . 
ديدن تريلر بازي : 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید multiplayer demo
بازي Blur  هم اكنون در XBL 

Activision قسمت multiplayer بازي Blur را براي بازي در XBL براي دانلود قرار داد . 
اين دمو به گفته ي ناشر بازي 1Gb است . 
اين تست خوبي است براي ديدن بازي اي كه يك ماه ديگر عرضه خواهد شد . 
Blur در تاريخ  May 27  براي كنسول هاي PS3 و 360 و همچنين PC عرضه خواهد شد . 
هم اكنون Blur در : 

shab_2008
07-04-2010, 18:54
Splinter Cell : Conviction کمی سختر و واقع گرایانه تر از نسخه دمو.

کارگردان خلاق یوبیسافت Maxime Beland گفت که گیم پلی در نسخه نهایی بازی کمی سخت تر و واقع گرایانه تر از ان چیزیست که قبلا در نسخه دمو به تصویر کشیده شده و دو سکانسی از بازی که در نسخه دمو قرار داده شده بودند قسمتی از نسخه نهایی بازی نبودند!
Beland به GT گفت : ما در فاصله زمانی بین عرضه نسخه دموی بازی تا نسخه نهایی بازی در حال بهینه کردن بازی هستیم.

همچنین در ادامه او به تفاوتهای نسخه دمو و نهایی از جمله داستان بازی اشاره کرد .

منبع

vahidgame
07-04-2010, 23:23
سامانه DRM یوبی سافت که به خاطر آن همیشه باید آنلاین باشید کرک شد

سامانه DRM یوبی سافت که اخیرا معرفی شده و به خاطر اون پی سی گیمر ها نیاز دارن که همیشه به اینترنت وصل بشن توسط یک شخص که اسم اون dormine هست کرک شد.
عنوان آینده یوبی سافت هم انتظار میره به این صورت کرک بشن.

منبع:

دموی بازی Lost planet2 منتشر شد

دموی بازی Lost planet2 برای ps3 منتشر شد که البته همه نمی تونن اونو دانلود کنن و از 22 آپریل در دسترس عموم قرار می گیره.

منبع:

محمد ه ف
07-04-2010, 23:38
کوجیما: در آینده‌ی نزدیک کنسول‌های بازی از بین خواهند رفت
صبح امروز هیدئو کوجیما در جریان کنفرانس مطبوعاتی که به بازی سفیرصلح اختصاص داشت تاکید کرد کنسول‌های بازی در آینده‌ی نزدیک بطور کامل از بین خواهند رفت.
کوجیما، کارگردان مجموعه بازی‌های متال‌گیرسالید و رئیس استودیو بازی‌سازی کوجیما‌پروداکشن معتقد است در آینده بازی‌کننده‌ها در حال حرکت به تجربه‌ی بازی‌های رایانه‌ای خواهند پرداخت و عملا وجود کنسول‌های بازی به صورت امروزی معنی نخواهند داشت.
کوجیما در گوشه‌ای از سخنانش در این خصوص اذعان داشت: "در آینده‌ی نزدیک ما بازی‌هایی خواهیم داشت که به پلت‌فرم خاصی تعلق ندارند. می‌بایست امکاناتی برای بازی‌کننده‌ها فراهم شود که بتوانند در اتاق خود، در هنگام حرکت و حتا در سفر، هرکجا که هستند و هر زمانی که علاقه دارند از بازی‌های رایانه‌ای بهره‌مند شوند."
آقای هیروشی کاوانو، مدیر شعبه‌ی ژاپن بخش تفریحات و سرگرمی سونی نیز تاکید کرد ضمن احترامی که برای شخص کوجیما قائل است این گونه پیش‌گویی‌ها از نظر وی بسیار جسورانه‌اند: "ما امیدواریم کوجیما به ساخت بازی برای پلت‌فرم‌ها ادامه دهد، اما عمیقا به نقطه نظر چاشی وی احترام می‌گذاریم."
صبح امروز کوجیما تایید کرد در بازی سفیرصلح قسمت‌هایی از عنوان مانسترهانتر، بازی محبوب ژاپنی‌ها گنجانده شده است.
در حال حاضر تنها عنوان کنسولی که مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را زیر نظر استودیو بازی‌سازی کوجیماپروداکشن سپری می‌کند متال‌گیر‌سالید: رایزینگ است. طبق اطلاعات منتشر شده طی ماه جاری میلادی اخبار جدیدی از این بازی خواهیم شنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hideo Kojima

Dbazi

sinak3
08-04-2010, 20:51

در تیزری که که از بازی پخش شد ، F.E.A.R. 3 به طور رسمی برای Pc,X360,Ps3 آنونس شد.در بازی قابلیت Co-po و کاور گیری جدیدی هم وجود خواهد داشت.کارگردان مشهور هالیوودی John Carpenter و نویسنده ی مطرح Steve Niles هم در تیم ساخت بازی حضور دارند.

منبع:

تیزر:

vahidgame
08-04-2010, 21:52
چند خبر کوتاه:

تصاویر شگفت انگیز جدید از بازی Alan Wake

Alan Wake همیشه سعی داشته یکی از بهترین بازی Xbox360 باشه اما آخرین گروه از تصاویر بازی نشان میده که نه تنها یکی از بهترین بازی های Xbox360 بلکه یکی از بهترین بازی هایی هست که تا حالا منتشر شده.نورپردازی و اتمسفری که هر تصویر بیرون میده فوق العاده است و واقعا نشان می دهد که چه قدر تیم Remedy پیشرفت داشته است.

منبع:

جمعه آینده اطلاعات جدید از بخش مولتی پلیر Halo Reach منتشر می شود

Microsoft اعلام کرد که جمعه آینده اطلاعات جدیدی از بخش مولتی پلیر بازی Halo Reach در سایت twitter آشکار خواهد کرد

ویدئو جدید از Splinter Cell: Conviction

یوبی سافت سومین ویدئو از گیم پلی بازی Splinter Cell: Conviction را منتشر کرد. این ویدئو را از لینک زیر می تونید ببنید:

اولین جزئیات گیم پلی بازی Gears Of War 3

جزئیاتی از گیم پلی بازی Gears Of War 3 منتشر شد! در مورد چیزهایی مثل جنگ ها و سیستم گاورگیری و ... جزییات مختصری مشخص شد. از سایت زیر می تونید اینهارو بخونید:

محمد ه ف
08-04-2010, 22:55
بیش از 200000 سال بازی برای جنگاوری‌نوین2
از این پس می‌توانید مقیاس‌هایی همچون سال نوری و از این دست را بطور کامل کنار بگذارید. اخیرا بازی‌سازان موقف به ساخت عنوانی شده‌اند که مقیاسی جدید در مبحث زمان به جهانیان معرفی کرده است.
امروز رابرت‌ بولینگ از استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد با ارسال پیامی در وب‌سایت توئیتر این کمپانی از ثبت رکوردی تاریخی برای جنگاوری‌نوین2 خبر داد.
در قسمتی از پیام بولینگ آمده است: "بازی‌کننده‌های جنگاوری‌نوین2 تاکنون بیش از 1.75 میلیارد ساعت، معادل بیش از 200000 سال برای این عنوان وقت صرف کرده‌اند. این در حالی‌ست که آمار و ارقام فوق تنها به بازی‌کننده‌های شبکه‌ی مجازی ایکس‌باکس‌لایو تعلق دارد."
شاید دلیل این‌که ساکنان زمین هرگز با بیگانگان فضایی مواجه نشده‌اند دلیل مشابهی باشد. بیگانگان نیز به درجه‌ای از تکنولوژی دست پیدا کرده‌اند که عنوانی شبیه به جنگاوری‌نوین2 بسازند و به یک‌ باره تمام علاقه‌ی خود برای کشف جهان هستی را از دست داده و تمام وقتشان را صرف انجام بازی چندنفره‌ی آنلاین این عنوان کرده‌اند.
با توجه به تمامی این تفاسیر بخش چندنفره‌ی آنلاین جنگاوری‌نوین2 به‌شدت اعتیادآور است و به بازی‌کننده‌هایی تا به حال آن را تجربه نکرده و احیانا از ظرفیت کافی برخوردار نیستند به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.
بخصوص این‌که طبق جدیدترین اخبار که به تایید مسوولان مایکروسافت رسیده است نخستین بسته‌ی الحاقی قابل‌دانلود این عنوان در روز نخست بیش از 1 میلیون بار دانلود شده و میزان استقبال از آن در هفته‌ی اول بیش از 2.5 میلیون دانلود بوده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جنگاوری‌نوین2

DbaziNews

halflife g
09-04-2010, 08:25
پروژه جدید کلیف بی در هفته آینده رونمایی میشود

قرار بود که امروز کلیف‌بی از پروژه جدید خود اطلاعاتی را در اختیار مخاطبین قرار دهد اما طبق اخبار منتشر شده، این کار به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

جالب است که سایت Kotaku در تیتر اخبار روزانه خود نوشته:" رونمایی از Geras 3 به تعویق افتاد".

منبع:بازیسنتر

CATALONIA
09-04-2010, 09:43
MGS: Peace Walker Pack 

موارد در اين پك : 
The game on UMD
Voucher for in-game content unlockable early on in the game
PlayStation Network downloadable movie voucher — title to be announced (UMD will be available for Canadian residents)
4GB Memory Stick PRO Duo
Premium carrying case

abol_fa
09-04-2010, 10:51
کرای‌تک: کرایسیس2 معیارهای گرافیکی PS3 را تغییر خواهد داد
با توجه به برنامه‌هایی که مهندسان و طراحان بازی‌سازی استودیوهای کرای‌تک در جهت تعریف معیارهای گرافیکی جدید برای پلت‌فرم پلی‌استیشن3 در سر دارند، جلوه‌های بصری و گرافیکی آنچارتد2 و خدای جنگ 3 خیلی دوام نخواهند آورد.(يا خدا!! :31:)
ادعای فوق از سوی مایکل گلاک برنامه‌نویس ارشد تیم تهیه و تولید پلت‌فرم پلی‌استیشن3 قسمت دوم از مجموعه بازی‌های کرایسیس مطرح شده است.
گلاک در مصاحبه با نشریه‌ی پلی در این خصوص اذعان داشت: "با شروع و پایان هر نسل از بازی‌های رایانه‌ای که برای کنسول پلی‌استیشن3 منتشر می‌شوند و بطور متوسط 2 سال بطول می‌انجامد برخی عناوین تعاریف جدیدی از قابلیت‌های این کنسول را طرح می‌کنند که بطور معمول این پیشرفت‌های چشم‌گیر در بخش گرافیک و جلوه‌های بصری نمود بیشتری پیدا می‌کند."
وی در ادامه‌ی سخنانش افزود: "شخصا معتقدم با عرضه‌ی کرایسیس2 شما شاهد قرار گرفتن جلوه‌های بصری و گرافیکی در بالاترین حد ممکن خواهید بود، بنحوی که چالشی اساسی در بین سایر عناوین جهت رسیدن به سطح آن ایجاد خواهد شد. ما در پی آنیم که بتوانیم معیارهای جدید گرافیکی برای کنسول پلی‌استیشن3 تعریف کنیم."
سوالی که در این‌جا مطرح می‌شود این است که با توجه به طول عمر پلت‌فرم پلی‌استیشن3 در صورت ساخت دنباله‌ی این بازی برای این کنسول جلوه‌های بصری و گرافیکی هم‌چنان رشد و پیشرفت خواهد کرد؟
گلاک چنین نظری ندارد و معتقد است در آینده شاهد پیشرفت‌های جدی‌تری در زمینه‌ی فیزیک و یا چگالی اجسام و اشیاء در عناوین خواهیم بود اما از حیث گرافیک و جلوه‌های بصری تغییرات آن‌چنان محسوس نخواهند بود.
استودیو بازی‌سازی کرایتک قول عنوانی فراتر از هر بازی که تابحال برای کنسول‌ها منتشر شده به بازی‌کننده‌ها داده است.
مسوولان کمپانی الکترونیک آرتز در جریان همایشی که به گزارش سه‌ماهه سوم سال مالی 2009 میلادی اختصاص داشت انتشار بازی کرایسیس2 را در سه‌ماهه سوم سال مالی 2011 میلادی رسما تایید کردند. با این حساب در فاصله ماه‌های اکتبر تا دسامبر سال 2010 میلادی (9 مهر تا 10 دی 1389)، بازی کرایسیس2 در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Crysis 2
سازنده: Crytek
ناشر: EA Games
سبک: اکشن اول‌شخص
پلت‌فرم: PC - Xbox 360 - PS3
تاریخ انتشار: 9 مهر تا 10 دی 1389

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

قسمت سوم از مجموعه بازی‌های F.E.A.R رسما تایید شد
مسوولان کمپانی وارنر از قسمت سوم از مجموعه بازی‌های F.E.A.R برای انتشار در پاییز سال جاری میلادی برروی پلت‌فرم‌های پلی‌استیشن3، ایکس‌باکس360 و رایانه‌های شخصی رونمایی کردند.
در سومین قسمت از مجموعه بازی‌های ترسناک F.E.A.R که سهم بسزایی در پرورش و گسترش این سبک و ادغام آن با سبک اکشن اول‌شخص داشته، بخش بازی گروهی دونفره در نظر گرفته شده است. همچنین بازی‌کننده‌ها شاهد رشد چشم‌گیر مباحث جدید در این قسمت از سری بازی‌های F.E.A.R خواهند بود.
هنوط اطلاعات کاملی در خصوص خط داستانی بازی از سوی مسوولان کمپانی وارنر منتشر نشده است اما برطبق شنیده‌ها در قسمت سوم پوینت‌من و پکستن فتل، فرزندان کلون‌سازی شده‌ی آلما قصد دارند از نابودی جهان به دست این دختربچه‌ی مخوف و بسیار خطرناک جلوگیری کنند. البته این در حالی‌ است که فتل پیشتر به دست پوینت‌من کشته شده بود.
همچنین مسوولان کمپانی وارنر تایید کردند در پروژه‌ی ساخت و تولید قسمت سوم از مجموعه بازی‌های F.E.A.R از تجربه‌ی جان کارپنتر، کارگردان مشهور سینمای وحشت در کنار استیو نایلز، نویسنده‌ی خوش‌نام استفاده خواهند کرد.
برطبق اخبار منتشر شده یک نشریه‌ی اسپانیایی طی ماه جاری میلادی اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان منتشر خواهد کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F.E.A.R 3

sinak3
09-04-2010, 15:20

خوب بازی Gears of War 3 هم به طور رسمی آنونس شد و در شبکه لایو به نمایش گذاشته شد.تاریخ release بازی هم 3 April 2011 هست.

منبع:

resident_evil
09-04-2010, 15:26
صحنه را ديدم ! اين بار تو لايو خبر تاييد شدن بازي رو دادن . البته Edge يه سري اطلاعات از بازي هم داده بود كه معلوم نبود از كجاش آورده .
در هر صروت تبريك . اول دوست داشتم نسل بعد بياد اما ديدم اين نسل بياد قشنگ تره . يكي از بهترين بازي هاست

Guts
09-04-2010, 15:28

خوب بازی Gears of War 3 هم به طور رسمی آنونس شد و در شبکه لایو به نمایش گذاشته شد.تاریخ release بازی هم 3 April 2011 هست.

منبع:

پس کلف بی اینو می‌خواست معرفی کنه خودشون کشت، عجب ضد حالی بخوره بفهمه قبل از گفتن خبر این جوری لو رفته، تازه قرار بود تو یه برنامه تلوزیونی اینو معرفی کنه جوون عمش.

ali_ranger22
09-04-2010, 15:36
پس کلف بی اینو می‌خواست معرفی کنه خودشون کشت، عجب ضد حالی بخوره بفهمه قبل از گفتن خبر این جوری لو رفته، تازه قرار بود تو یه برنامه تلوزیونی اینو معرفی کنه جوون عمش.
البته شاید اپیک یه بازی دیگه هم داره می سازه که هفته ی دیگه معرفی میشه ! البته احتمالش کمه

4870x2
09-04-2010, 15:57
این كه فقط یه عكسه
مهم گیم پلی و گرافیكش هستش كه هفته دیگه معرفی میشه!
(احتمالا بهترین گرافیك كنسولی:دی)

kortol
09-04-2010, 16:04
.................................................. .................................................. ..........................

شاید این بازی به عنوان یه بازی انحصاری ایکس باکس می خواد از ناتال به صورت کامال پشتیبانی کنه اونوقت باید دید چی میشه...........مثل اینکه ازین به بعد قراره پشت درو دیوار خانمون منتظر بازر کور ها و لوکاست ها باشیم!!!!!!!!!!!

resident_evil
09-04-2010, 17:12
بله در كمال تعجب هم اكنون مشاهده شد كه اين خبر از لايو برداشته شده : دي
قضيه مشكوك شد

halflife g
09-04-2010, 17:40

منبع:

واقعا برای این ms متاسفم..........بی فکری تا چه حد؟؟؟؟؟یک IP شاهکار رو فقط به خاطر طمعشون دارن نابود می کنن؟؟؟آخه کجای دنیا در عرض 5 سال 3 شماره از یه بازی انحصاری رو به خرد مشتری میدن که ms داره همچین کاری می کنه؟؟؟احتمالا سال دیگه اینموقع شماره های بعدی alanwake و forza هم منتشر میشه............:31:

تاسف انگیزه..:41::41:

mohammad_twe
09-04-2010, 17:50
عیب نداره بزار بدن :دی فقط بازی بعد 3 دوباره ادامه داشته باشه :دی برای نسل بعد
دلمون تنگیده واس مارکوس جوووون :10:

CATALONIA
09-04-2010, 17:51
واقعا برای این ms متاسفم..........بی فکری تا چه حد؟؟؟؟؟یک IP شاهکار رو فقط به خاطر طمعشون دارن نابود می کنن؟؟؟آخه کجای دنیا در عرض 5 سال 3 شماره از یه بازی انحصاری رو به خرد مشتری میدن که ms داره همچین کاری می کنه؟؟؟احتمالا سال دیگه اینموقع شماره های بعدی alanwake و forza هم منتشر میشه............:31:

اين كه بي فكري نيست مراد جون 

مثلا همين sony 
در سال 2005 نسخه ي اول God of War 
در سال 2007 نسخه ي دوم God of War 
در سال 2010 نسخه ي سوم God of War 
تازه بماند كه طي اين 5 سال God of War: Chains of Olympus رو هم عرضه كرد .. 
و نسخه ي سوم هم به نظر بعضي ها بهترين بازي PS3 در اين سال ها و يك شاهكار بود ! 
حالا اگه مقايسه كني ميبيني  كه   Microsoft  
در سال 2006 نسخه ي اول Gears of War 
در سال 2008 نسخه ي دوم Gears of War
و ميخواد در سال 2011 نسخه ي سوم Gears of War را عرضه كنه .... 

Guts
09-04-2010, 17:53

مثلا همين sony
حالا اگه مقايسه كني ميبيني كه Microsoft
و ميخواد در سال 2011 نسخه ي سوم Gears of War را عرضه كنه .

چون نه موتور بازی تغییرات اساسی داره نه این‌که پلتفرم Xbox360 دیگه خیلی بیشتر از Gears 2 جا داره برای همین ساختش خیلی کار نمی‌بره، کلاً این نسل دیگه تقریباً ظرفیتش پر شده از این جهت به نفع سازنده‌هاست چون الان کاملاً با این پلتفرم‌ها آشنا هستن و موتورهای سال‌های قبلشونم کاملاً الان دیگه برای این پلتفرم‌ها پخته و آماده هست شاید با نصف کار و نیمی از هزینه ساخته یه بازی جدید یه بازی می‌سازن و همون سود بازیه اولیه رو هم میکنن برای همین تا میتونن روی این پلتفرم‌ها مثل 360 بازی میدن اونم بازی مثل Gears که خوب هرچی باشه ملت میخرن.

sinak3
09-04-2010, 17:59

خوب یک تریلر جدید+تصاویر بازی منتشر شده که میتونید ببینید.

تریلر:

تصاویر:

بزرگنمایی:

منبع:

اخبار زیادی از بازی منتشر شده که نمی دونم کدومشو بذارم.فعلا اینو گذاشتم.( تریلرو حتما ببینید )

ساخت نسخه جدید Silent Hill with هم تایید شد.اطلاعات بیشتری منتشر نشده.
منبع:

abol_fa
09-04-2010, 18:03
مشکلات عدیده‌ پلی‌استیشن3 در پی نصب فرم‌ویر 3.21
حتما فرم‌ویر 3.21 پلی‌استیشن3 را بخاطر دارید. کاربران کنسول پلی‌استیشن3 با نصب این فرم‌ویر در پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته تقریبا برای همیشه قابلیت نصب سیستم‌های عامل بخصوص لینوکس را برروی کنسول خود از دست دادند.
مسوولان سونی در توجیه این سیاست برخی از مسائل امنیتی را بهانه قرار دادند اما مثل روز روشن است که تلاش جورج هاتز، هکر جوانی که قصد نفوذ کامل به مکانیزم کنسول پلی‌استیشن3 را دارد از عوامل اصلی اتخاذ چنین تصمیمی است.
در هر صورت برای بازی‌کننده‌هایی که قصد داشتند به بازی چندنفره‌ی آنلاین خود ادامه دهند این بروزرسانی جنبه‌ی اجباری داشت و خوب یا بد تعداد بسیار زیادی از بازی‌کننده‌ها آن را بر روی کنسول‌های خود نصب کردند.
نکته‌ی جالب این‌جاست که پس از نصب این بروزرسانی تعداد بسیار زیادی از کنسول‌های پلی‌استیشن بخصوص مدل فت (قدیمی) با مشکلات عدیده و جدی مواجه شده‌اند.
بر اساس پیام‌هایی که کابران بر روی فروم اختصاصی پلی‌استینش ارسال کرده‌اند بروز رسانی اجباری سونی باعث ایجاد مشکلات عدیده‌ای از جمله صفحات سفید در خلال بازی، روشن شدن کنسول بطور خودکار، خطای بازخوانی اطلاعات از روی دیسک، قفل شدن حساب‌های کاربران در شبکه‌ی پلی‌استیشن و عدم روشن شدن کنسول شده است.
همچنین تغییر در رزولوشن تصاویر و عدم توانایی در استفاده از پورت HDMI از دیگر مشکلات گزارش شده توسط کاربران است. شایان ذکر است حجم وسیعی از این خطاها در مدل‌های فت که هدف اصلی این بروز رسانی بودند رخ داده.
مسوولان سونی هنوز هیچ‌گونه پاسخی در خصوص مشکل به وجود آمده ارائه نکرده‌اند اما برخی معتقدند هدف آن‌ها از اتخاذ چنین سیاستی حذف تدریجی و کامل مدل فت از بازار مصرف‌کنندگان است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Playstation3
ماله من كه مشكلي نداره تا الان
اگه سوني همچين كاري بكنه خودم ميكشمش:31:

779
09-04-2010, 18:03
البته موتورش که موتور نسخه ی 2008 نیست یک عالمه پیشرفت کرده...
همین چند وقت پیش عکساش اومد ( حالا چه Fake باشه چه نباشه )
ولی خوب آره از یک جهتم راست میگی چون Epic گفته بود میخواد 2012 یا 2013 Unreal Engine 4 رو بده بیرون.

abol_fa
09-04-2010, 18:04
سیستم اصلاح‌شده‌ی سنگرگیری + عملیات زیرآب در GeOW3
روز گذشته سرویس خبری Edge به‌نقل از منبعی آگاه فاش کرد قسمت سوم از مجموعه بازی‌های Gears of War در هنگام عرضه از مکانیزم اصلاح شده‌ی سنگرگیری و عملیات‌های زیر آب برخوردار خواهد بود.
برطبق اطلاعات ارائه شده توسط این منبع در شماره‌ی بعدی از مجموعه بازی‌های GeOW در بین نیروهای لوکاست که دشمنان انسان‌ها بشمار می‌روند گونه‌ای جدید وجود خواهد داشت که با استفاده از شاخک‌های بلند خود می‌توانند تا اماکنی که بازی‌کننده برای سنگرگیری از آن‌ها استفاده می‌کنند، نفوذ کند.
همچنین اعضاء گروه دلتا از زیرمجموعه‌های نیرو COG به مواد منفجره‌ای مجهز خواهند بود که قابلیت حرکت در زیر زمین را داشته و مواضع و سنگرهای نیروهای دشمن را از بین می‌برد.
خط داستانی بازی در فصل تابستان اتفاق خواهد افتاد و بر طبق اطلاعات ارائه شده عملیات‌های زیر آب نیز قسمتی از روند بازی خواهند بود.
هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص کیفیت عملیات‌های زیر آب و این‌که مارکوس از اژدر انداز استفاده خواهد کرد یا خیر ارائه نشده است، اما می‌توان حدس زد چنین ویژگی‌ در جریان بازی گنجانده شده باشد.
در ماه مارس سال جاری میلادی خبرگزاری Edge به نقل از این منبع آگاه ماه آوریل سال آینده میلادی (2011) را به‌عنوان تاریخ انتشار این بازی معرفی کرده بود.
اگر بخاطر داشته باشید کلیفی‌بی، کارگردان مجموعه بازی‌های GeOW قرار بود با حضور در برنامه‌ی پنجشنبه شب جیمی فالن از عنوان جدید خود رونمایی کند که متاسفانه این برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی تا دوشنبه هفته‌ی آینده به تاخیر افتاد.
تا روز دوشنبه تمامی این اطلاعات در حد شایعه باقی خواهند ماند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Marcus Fenix

abol_fa
09-04-2010, 18:09
خبر تكميلي فارسي

کونامی قسمت جدید سایلنت‌هیل را برای PS3 و Xbox360 تایید کرد
امروز مسوولان کمپانی کونامی تایید کردند مشغول فعالیت بر روی پروژه‌ی ساخت و توسعه قسمتی دیگر از مجموعه بازی‌های سایلنت‌هیل زیر نظر استودیو بازی‌سازی ناشناس هستند.
مسوولان امر به تایید ساخت قسمت جدید بر روی کنسول‌های نسل آینده که طبیعتا پلی‌استیشن3 و ایکس‌باکس360 هستند بسنده کردند.
اطلاعات بیشتری در خصوص قسمت جدید از مجموعه بازی‌های سایلنت‌هیل فاش نشده است اما شعبه‌ی آلمانی سرویس خبری یوروگیمر به نقل از مسوولان کونامی در همایشی که در شهر فرانکفورت برگزار شده بود تایید کردند اطلاعات بیشتری از این عنوان در جریان نمایشگاه E3 سال جاری میلادی که در ماه ژوئن در ایالات متحده‌ی آمریکا برگزار خواهد شد، منتشر می‌شود.
Home Coming آخرین قسمت از مجموعه بازی‌های سایلنت‌هیل بود که برای پلت‌فرم‌های پلی‌استیشن3 و ایکس‌باکس360 منتشر شد اما این عنوان آخرین شماره از این مجموعه بازی‌ها نیست. چند ماه پیش نسخه‌ی Shattered Memories از این مجموعه بازی‌ها برای کنسول دستی PSP و کنسول محبوب و دوست‌داشتنی نینتندو Wii منتشر شد.
به احتمال بسیار زیاد در جریان همایش E3 سال جاری میلادی اخبار بیشتری در خصوص این عنوان خواهیم شنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Silent Hill

mohammad_twe
09-04-2010, 18:31
چون نه موتور بازی تغییرات اساسی داره نه این‌که پلتفرم Xbox360 دیگه خیلی بیشتر از Gears 2 جا داره
موتور بازی که پیشرفتش 0.5 برابری بیشتر شده :دی
و اینکه 360 به نظرم تازه قدرت اصلیش با alan wake مشخص میشه ! پس فعلا برای gear 3 جا داره !

abol_fa
09-04-2010, 18:36
مشکلات عدیده‌ پلی‌استیشن3 در پی نصب فرم‌ویر 3.21
حتما فرم‌ویر 3.21 پلی‌استیشن3 را بخاطر دارید. کاربران کنسول پلی‌استیشن3 با نصب این فرم‌ویر در پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته تقریبا برای همیشه قابلیت نصب سیستم‌های عامل بخصوص لینوکس را برروی کنسول خود از دست دادند.
مسوولان سونی در توجیه این سیاست برخی از مسائل امنیتی را بهانه قرار دادند اما مثل روز روشن است که تلاش جورج هاتز، هکر جوانی که قصد نفوذ کامل به مکانیزم کنسول پلی‌استیشن3 را دارد از عوامل اصلی اتخاذ چنین تصمیمی است.
در هر صورت برای بازی‌کننده‌هایی که قصد داشتند به بازی چندنفره‌ی آنلاین خود ادامه دهند این بروزرسانی جنبه‌ی اجباری داشت و خوب یا بد تعداد بسیار زیادی از بازی‌کننده‌ها آن را بر روی کنسول‌های خود نصب کردند.
نکته‌ی جالب این‌جاست که پس از نصب این بروزرسانی تعداد بسیار زیادی از کنسول‌های پلی‌استیشن بخصوص مدل فت (قدیمی) با مشکلات عدیده و جدی مواجه شده‌اند.
بر اساس پیام‌هایی که کابران بر روی فروم اختصاصی پلی‌استینش ارسال کرده‌اند بروز رسانی اجباری سونی باعث ایجاد مشکلات عدیده‌ای از جمله صفحات سفید در خلال بازی، روشن شدن کنسول بطور خودکار، خطای بازخوانی اطلاعات از روی دیسک، قفل شدن حساب‌های کاربران در شبکه‌ی پلی‌استیشن و عدم روشن شدن کنسول شده است.
همچنین تغییر در رزولوشن تصاویر و عدم توانایی در استفاده از پورت HDMI از دیگر مشکلات گزارش شده توسط کاربران است. شایان ذکر است حجم وسیعی از این خطاها در مدل‌های فت که هدف اصلی این بروز رسانی بودند رخ داده.
مسوولان سونی هنوز هیچ‌گونه پاسخی در خصوص مشکل به وجود آمده ارائه نکرده‌اند اما برخی معتقدند هدف آن‌ها از اتخاذ چنین سیاستی حذف تدریجی و کامل مدل فت از بازار مصرف‌کنندگان است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Playstation3
ماله من كه مشكلي نداره تا الان
اگه سوني همچين كاري بكنه خودم ميكشمش:31:

كسي تا الان مشكل داشته با پلي 3؟

Alireza.M67
09-04-2010, 18:41
!

البته من کمتر از اونی هستم که بخوام از کسی ایراد بگیرم ولی جسارتا این جمله مشکل نگارشی داره .
0.5 برابر یعنی نصف و در نتیجه باید بگی کمتر شده .
در صورتی که 1.5 برابر بیشتر شده .

halflife g
09-04-2010, 18:43

مثلا همين sony
حالا اگه مقايسه كني ميبيني كه Microsoft
و ميخواد در سال 2011 نسخه ي سوم Gears of War را عرضه كنه ....

نه شهاب جان همین god of war که تو میگی فقط دو شمارش روی ps2 اومد و شماره 3 روی ps3 اومد.......گیم پلی شماره 3 تحول اساسی نداشت و بیشتر تغییرات در جزییات بودن....(علتشم ابنه که اینقدر god of war کامل بود که نسخه 3 اش هم نیاز زیادی به تغییرات بسیار بزرگ نداشت)ولی تغییر نسل باعث شد گرافیک دچار تحول بسیار اساسی بشه و این یک برگ برنده برای این IP شاهکار بود.............. .

حالا ببین این گیرز 3 آیا جا برای نوآوری در گیم پلی داره؟؟؟نه چون شماره 2 اش که چندان نوآوری بزرگی نداشت...میمونه گرافیک که اونم فک کنم آنریل تقریبا تمام زورشو زد تا ماکس گرافیکشو برا شماره 2 اجرا کنه در نتیجه آیا گرافیک هم متحول خواهد شد؟؟نه فقط بهبود خواهد یافت.

این یعنی شکست یک IP..................فقط به احتمال زیاد برای اینکه بازی کمی جدید بنظر برسه این بار خواهند رفت سراغ گذشته مارکوس و زمان d-day و این حرفا تا شاید این عنوان رو نجات بده......

mohammad_twe
09-04-2010, 18:44
البته من کمتر از اونی هستم که بخوام از کسی ایراد بگیرم ولی جسارتا این جمله مشکل نگارشی داره .
0.5 برابر یعنی نصف و در نتیجه باید بگی کمتر شده .
در صورتی که 1.5 برابر بیشتر شده
من منظورم نیم برابر بود عزیز , یعنی نصف یک برابر !!خواستم یه جورایی مثال زده باشم پیشرفتشون رو ...

CATALONIA
09-04-2010, 19:34
نه شهاب جان همین god of war که تو میگی فقط دو شمارش روی ps2 اومد و شماره 3 روی ps3 اومد.......گیم پلی شماره 3 تحول اساسی نداشت و بیشتر تغییرات در جزییات بودن....(علتشم ابنه که اینقدر god of war کامل بود که نسخه 3 اش هم نیاز زیادی به تغییرات بسیار بزرگ نداشت)ولی تغییر نسل باعث شد گرافیک دچار تحول بسیار اساسی بشه و این یک برگ برنده برای این IP شاهکار بود.............. .

حالا ببین این گیرز 3 آیا جا برای نوآوری در گیم پلی داره؟؟؟نه چون شماره 2 اش که چندان نوآوری بزرگی نداشت...میمونه گرافیک که اونم فک کنم آنریل تقریبا تمام زورشو زد تا ماکس گرافیکشو برا شماره 2 اجرا کنه در نتیجه آیا گرافیک هم متحول خواهد شد؟؟نه فقط بهبود خواهد یافت.

این یعنی شکست یک IP..................فقط به احتمال زیاد برای اینکه بازی کمی جدید بنظر برسه این بار خواهند رفت سراغ گذشته مارکوس و زمان d-day و این حرفا تا شاید این عنوان رو نجات بده......
God of war درسته دو شمارش روي ps2 اومد و شماره 3 روي PS3 ولي ارتقا به كنسول جديد تر نبايد ملاك باشه ! چون نسخهي 1 به 2 هم روي Ps2 بود و خوب بود و حتما نيازي به تغيير كنسول نيست ... البته در اين كه سود Ms هم بسيار مهمه و درصد زيادي از اين كار به خاطر سود شركت و استفاده از شهرت Gears of war هست شكي نيست ولي نميشه به اين كار بي فكري گفت ... شايد اين نسخه بهتر از دو نسخه ي گذشته هم بشه !‌كه بعيد هم نيست ... به نظر من هر چه در بازي هاي سه گانه در گيم پلي بازي كم تر دست برده شود بهتر است ! چون گيمر ها به اين سبك گيم پلي عادت كردن ... مثلا در سري بازي هاي halo من فرق زيادي در گيم پلي هاش نديدم . و استقبال خوبي هم از بازي شده و فكر كنم اين نسخه Halo م تغييري در گيم پليش نشه !
گرافيك هم كه ديگه چيز خاصي نميخواد ‌وقتي نسخه ي قبل يك شاهكار x 360 بود ديگه از شاهكار بودن كه نميشه فراتر رفت و با تغييراتي هم كه Ms تو موتور احتمالا انجام ميده اشكالات جزئي قبلي هم برطرف ميشه و در مورد گرافيك كه نميشه از 100 % توان گرافيكي يك كنسول بالاتر رفت ؟ و بهبود گرافيك يعني اوج اعتلاي گرافيك در يك كنسول كه بالاتر از آن نيست كه بخواد گرافيك متحول بشه ! ولي در كل شكست همچين IP ها به نظر من بسيار امكانش كم هست چون بازي هر چي هم بشه طرفداران پر و پا قرصي كه از نسخه هاي گذشته عاشق اين بازي شدن ، ميان و اين بازي رو ميخرن ... و به اين نميشه گفت شكست !‌مثله MW 2 كه با اين كه به نظر بسياري خيلي بد تر از MW بود فروش خيلي خيلي خوبي داشت و تمام ركورد ها رو شكست ! و به اين بازي نميگم يك شكست بلكه ميگن يك استفاده ي بهينه از زمان كه باعت همچين فروشي شده ...

Guts
09-04-2010, 19:37
و اینکه 360 به نظرم تازه قدرت اصلیش با alan wake مشخص میشه ! پس فعلا برای gear 3 جا داره !

نه بابا کجا بیشتر شده، موتور Unreal 3.5 که برای Gears 2 استفاده شد Unreal 4 هم که Next Gen هست احتمالاً Unreal 3.75 میزنن.

CATALONIA
09-04-2010, 19:43
Crysis 2 on consoles

مدير شركت Crytek يعني آقاي Cevat Yerli اعلام كرد كه Crysis 2 بر روي PlayStation 3 و Xbox 360 هم عرضه ميشود و اين كار ربطي به فروش بازي ندارد! و سازندگان ميخواهند همانند نسخه هاي قبل در كنسول هم يك شاهكار بسازند .

Arrowtic
09-04-2010, 19:47
آقا ریاضی هاتون ضعیفه ها؟؟!! نیم برابر یعنی نصف.منظورم دوستمون اینه که پسرفت داشته.

Masoud King
09-04-2010, 20:27
اتفاقا من واسه همین گیم پلی هستش که روی شماره سوم حساب باز کردم!
طبق اطلاعات منتشر شده بازی مراحل زیر آب داره و همچنین سیستم کاور بازی که عالی بود رو دچار تحول عظیمی خواهد شد.
همچنین دشمنان جدید از لوکاست ها هم در بازی هستند.... اعضای گرو دلتا مجهز به مواد منفجره ای هستن که زیر زمین میتونه حرکت کنه و محل های کاور گیری دشمنان رو از بین ببره.
همچنین محیط های جدید به بازی اضافه میشه مثه منااطق زیر آب.
در نمایش Unreal Engine 3 در GDC محیط های جنگلی و پر از شاخ و برگ به نمایش در اومد که میشه انتظار این رو داشت که در نسخه سوم هم شاهد این محیط ها باشیم.
اینایی که گفتم خلاصه ای از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود... البته سعی کردم لپ مطالب رو بگم...
+

نمرات 214 همین شماره از مجله EDGE

Super Street Fighter IV (Playstation 3 and Xbox 360) - 9
Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction (PC and Xbox 360) – 8
Flotilla (PC and Xbox 360) – 7
Echoshift (PSP) - 7
Monster Hunter Tri (Nintendo Wii) - 7
Red Steel 2 (Nintendo Wii) – 7
Dead or Alive Paradise (PSP) - 6
Dead to Rights: Retribution (Playstation 3 and Xbox 360) – 6
Mega Man 10 (Nintendo Wii, Playstation 3 and Xbox 360) - 6
Metro 2033 (PC and Xbox 360) – 6
Resonance of Fate (Playstation 3 and Xbox 360) - 6
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight (PC) - 5
Fret Nice (Playstation 3 and Xbox 360) - 4

halflife g
09-04-2010, 21:07
خدا کنه همینطور که شما (شهاب و مسعود) میگید باشه و ما اون افت شماره 2 به 1 رو در این شماره نبینیم..امیدوارم

resident_evil
10-04-2010, 00:46

كلا نظرتون در مورد آن (نمايش اين بازي) چيست؟

Cevat Yerli: اين نمايش عالي برگذار شد و من از اين بابت خوشحالم. بازي خوب به نظر ميرسيد. اين يك بازي sandbox است و دموي sandbox ,يك دموي تقريبا جنجال برانگيز بود و ميتواند براي كسي كه آن را بازي ميكند بد به نظر برسد [خنده] , خوب به نظر برسد. ولي Nathan خوب بازي كرد و خوب هم به نظر ميرسيد ,پس من از اين بابت خوشحالم.

آيا شما درمورد نمايش اين بازي روي 360 نگران بوديد؟

Cevat Yerli: بله.خب 360 يك كنسول است و اين هميشه جنجال برانگيز است. ما گفتيم, ''ما بايد آن را درست ميساختيم'' ما نميتوانستيم يك دموي PC بسازيم و بعد بگوييم اين يك دموي كنسوليست. نميدانم ديديد يا نه, ولي هيچ 360 ديگري آنجا نبود.ما گفتيم كه بايد ريسك كنيم. بله : من خيلي خوشحالم كه عالي نمايش داده شد.

شما قبلا گفتيد كه مشكل پايين آوردن سطح تكنولوژيتان براي تناسب با كنسول ها داشتيد؟

Cevat Yerli: اين مشكلات ربطي به پايين اوردن تكنولوژيمان نداشت, بيشتر به ساخت گيم پلي منحصر به فردي براي كنسولها و كامپيوتر به طور همزمان بدون توجه به كاهش تكنولوژي, مربوط ميشد. شهر هاي جنگلي و حالت عمودي (Verticality) (!) به جذاب شدن تجربه ي نهايي كمك ميكند.و اين عناصر همه در بهتر شدن اين تجربه نقش خود را ايفا ميكنند. Verticality, فعل و انفعال متقابل و گرافيك بسيار خوب و واقع گرايانه همه بر روي 360 امكانپذير است. پس ما گفتيم ميتوانيم از آن سرحد ها عبور كرده و در مقايسه با نسخه ي PC, تجربه اي با شكوه خلق كنيم.

فريم ريت اين بازي براي كنسول ها چقدر است؟

Cevat Yerli: سي فريم در ثانيه. نظر ما 30 هست و پايين تر از آن وجود ندارد. امروز ... {بقيش نارسا بوده} . هنوز در حال پيشرفت در كارمان هستيم. فكر ميكنم ميزان پيشرفت و اين حقيقت كه بازي به اين گونه اجرا ميشود, من را در وضعيت بسيار خوشحالي قرار داده است.

خيلي رك بگم به نظر خيلي جذاب ميامد (looking f.u.c.k.i.n.g amazing). خيلي تاثير گذار. چه مدته كه در مرحله ي ساخت دنياي بازي (world-building) و تكنولوژيتان بوديد؟ آيا به صورت مستدل اين كار به اتمام رسيده؟

Cevat Yerli: بله,بله,بله. اولين قسمت مشكلات توليد, ابزار و برنامه ها (tools) هستند كه به اتمام رسيدند. و الان در مرحله ي قرار دادن {قسمت هاي مختلف} دنياي بازي در كنار هم, هستيم. اين, روش ساخت {بازي}است. ما قدمي به جلو در ساخت بازي برداشتيم و حالا بايد مناطق مختلف را با كيفيت يكسان در كنار هم قرار دهيم تا به محيطي چالش برانگيز تبديل شود. ولي ما كمپاني اي بوديم كه هرگز در مورد كيفيت به توافق نرسيديم و اين در 2 ماه آينده در راس كار ما قرار ميگيرد.

و قابليت تخريب يكي از قسمت هاي عظيم اين كار بود.

Cevat Yerli: دقيقا.

فكر نميكنيد كه ژانر اول شخص كمي اشباع و خسته كننده شده است؟ آيا فكر ميكنيد كه با اضافه كردن تخريب پذيري و قدرتمند كردن بازيباز چيزهاي كاملا جديدي به اين ژانر اضافه ميكند؟

Cevat Yerli: تخريب پذيري تنها ''ويژگي'' اين بازي نيست. اين گونه نيست كه ''خب, بياييد {فقط} يك دنياي قابل تخريب بسازيم.'' تخريب پذيري بايد تنها وسيله اي براي رسيدن به يك تجربه در ساخت بازي باشد ; من بازي اي را ميخواهم كه دايناميك و پويا بودن آن را احساس كنم, احساس تقابل و تعامل در موقابل هر عملي كه انجام دادم ; من مي خواهم تغيير بازي بر پايه ي مبارزاتم را احساس كنم ; من دنيايي سازگار و موافق را مي خواهم كه بتوانم برگردم و ببينم كه چه كار كردم. تخريب پذيري براي من به اجزاي مختلفي تقسيم ميشود, به مولفه هاي گوناگون ; تنها مساله ي عكس العمل {به حركات} نيست. موانع تكنيكي رسيدن به آن را سخت و مشكل ميكند. ولي ما در زمان Crysis 1 از آن گذشتيم و اكنون نيز با Crysis 2 از آنها گذشته ايم و ما مشكلات مختلفي با مكان هاي زيادي داشتيم ولي واقعا هدفمان تغييري نكرده.

در مورد پس زمينه ي داستاني , تا چه اندازه تاريك و بزرگ خواهد بود؟ ريچارد در مورد المنت هاي noir در كنفرانس صحبت ميكرد. آيا قراره كه ما سورپرايز بشويم؟

Cevat Yerli: راستش را بخواهيد, فكر ميكنم كه به صورت همزمان تاريك و روشن ميباشد (!). لحظات تاريكي وجود دارد ولي همچنين لحظات روشن نيز وجود دارد. فكر ميكنم تماما داستان, بالا و پايين ميشود و شما به اين فكر ميكنيد كه اتفاق بعدي در داستان چيست, در مورد جرياناتي كه در حال هدايت آن هستيد. براي من يكي از چيزهاي مهم در كارگرداني بازي اين است كه انگيزه ي من و انگيزه و محرك داستان يك چيز است. به همين دليل به عنوان يك بازيباز اگر فقط به دنبال كشتن بيگانه ها باشم ولي داستان مي خواهد ادامه پيدا كند و... {بقيش نارسا بود} . من بايد اين رو به هر منظور و در هر لحظه حس كنم كه محرك من و داستان در يك راستاست. واين يك كار چالش برانگيز است, چون خيلي مواقع - كه در فيلم ها نيز اينگونه است - ميخواهند كه كاربران (بازيبازها يا بينندگان) چيزي را احساس كنند ولي بازيباز ها چيزي كاملا متفاوت را احساس ميكنند. يكي از بهترين لحظات در فيلم ها در Saving Private Ryan بود ...

خب.

Cevat Yerli: در بيست دقيقه ي اول يا همين حدودا ...

همه مردند.

Cevat Yerli: بله. واين يك تنظيم فوق العاده بود : محرك كاربران و محرك داستان, جايي كه آن را واقعا احساس ميكرديد. شما ميخواستيد اتفاق بعدي را بدانيد.مساله ي چلش برانگيز در طراحي بازي اين است كه سازنده هدفي طراحي ميكند و تنها داستان ضميمه ي آن ميشود. و يا گيم پلي ميتواند {براي اين منظور} بهتر باشد. در Crysis 1 گيم پلي بسيار جذاب بود كه آنها (بازيبازها) ميمردند و دوباره بازي را شروع ميكرند , ميمردند و دوباره بازي را شروع ميكرند, و آنها نميدانستند چرا اين كار رانجام ميدهند چون نمي خواستند {داستان را} ادامه دهند. و دليل اين امر نيز اين بود كه داستان در سطح gameplay نبود. من به ريچارد گفتم كه وظيفه اش سرعت دادن و جلو انداختن من است.

شما با بازي Crysis 1 به پلتفورم PC تعهد زيادي داشتيد ...

Cevat Yerli: من به بازيباز ها تعهد داشتم. PC , كنسول ها , فرقي نميكند كه چه باشد.

دقيقا چرا اين بازي را به كنسول ها آورديد؟

Cevat Yerli: چون گيمر هاي بيشتري وجود دارد.

براي فروش {بيشتر} بود يا ...

Cevat Yerli: نه, نه . برادر زاده ام , خانواده ام. بعضي وقت ها با همسرم {با كنسول} بازي ميكنم, و به نظر ''باعث شرم است كه Crysisي {روي كنسول ها} وجود ندارد. و به نظر ''من ميدونم''. كنسول ها نفوذ بيشتري در بين بازيباز ها دارند و بازيباز هاي بيشتري {روي كنسول ها} بازي ميكنند. و بعضي وقت ها هدف گرفتن آنها سخت تر است. درواقع آنها قضاوت بي رحمانه تري دارند, قبول نكردن يك بازي متوسط, درحالي كه بيشتر مواقع PC gamer ها اين بازي هارا قبول ميكنند. متوجه منظور من ميشويد؟ شبيه ''عرش يا فرش'' (''top or flop'')! ميتوانيم top game باشيم, يا نه؟ از نظر من يك رقابت است. ولي ربطي به فروش ندارد. هيچ وقت در مورد فروش نبوده. فروش كار EA است.

مورد آخر. آيا Crysis 2 دومين عنوان است كه PC gamer ها بايد سخت افزارشان را ارتقا دهند؟

Cevat Yerli: مطمئنم كه ما از سرحد PC gaming گذشته و آن را جلو ميبريم, همانطور كه قبلا {با Crysis 1} اين كار را انجام داديم.

گران قيمت ترين سخت افزار ؟

Cevat Yerli: من نميتوانم روي اين موضوع شرط بندي كنم ولي ميتوانم روي اينكه ما بهتريت تجربه ي ممكن روي PC را خواهيم داشت, شرط ببندم. از ديد Crytek , ما هر كاري كه لازم باشد را ميكنيم تا بهترين تجربه ي روي PC را بسازيم.

Crysis 2 تعطيلات امسال براي هر سه پلتفورم PC, PS3 و Xbox360 عرضه ميشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید zicenter.com/showthread.php?t=29536
ـــــــــــــــــــــــــ ــ

فوق العاده زيبا و قشنگ حرف زده . واقعا آدم دوست داشتني هستش . هم قيافش هم صداش و طرز حرف زدنش خيلي خوشم مياد ازش . احساس ميكنم ميشه با اين بازي به راحتي رابطه برقرار كرد

كلا دلم نيمد اين خبر رو اينجا نزارم

kortol
10-04-2010, 12:30
سلام آقا من وقت ترجمه نداشتم که براتون ترجمه کنم چون توی کافی نت دانشگاه بودم و باید برم ناهار و بعدشم کلاس ..........
هر کی می تونه ترجمه کنه این مطلب رو

Modern Warfare 3 In Development

شرمنده.........

موفق باشید .......

sinak3
10-04-2010, 12:33

میگم نویدی اینو از فیلمی چیزی گذاشتی!!!!
بابا من تازه سیستم عوض کردم.فک کنم بازم باید عوض کنم.دی:

resident_evil
10-04-2010, 12:39
میگم نویدی اینو از فیلمی چیزی گذاشتی!!!!
بابا من تازه سیستم عوض کردم.فک کنم بازم باید عوض کنم.دی:

من هرچي اونجا بود گذاشتم منو وارد اين بحث هاي گرافيك و سيستم عوض كردن و اين صحبتا نكنين : دي

من اول فكر ميكردم فقط به خاطر پول بازي رو روي كنسول ها هم آورده ولي الان با حرفاش تا حدودي خامِمون كرد : دي

ali_ranger22
10-04-2010, 14:46
خب فکر کنم پیش بینیم داره درست از آب در میاد
کلیف بی قراره دو تا بازی رو انونس کنه !

the bank job
10-04-2010, 18:17
نویسنده Crysis 2 گفت:" Modern Warfare 2 ناامید کننده بود"

Richard Morgan در گفتگویی با CVG گفت:

" به نظر من MW2 کاملا ناامید کننده بود و در سطح پایین‌تری از COD4 قرار داشت. داستان بازی خوب کار نشده و مراحل به خوبی به هم مربوط نبودند. فقط یه سری ماموریت‌هایی هستند که در قالب مراحل مختلف، پشت سر هم قرار گرفته‌اند".

وی توضیح می‌دهد:" داستان بازی غیر قابل قبول بود. فکر می‌کنم تیم سازنده به خود مغرور شدند و این خطری‌ست که همیشه در کمین است"

" در آن طرف قضیه ما Uncharted 2 را داریم. همه نکات منفی و اشکالات نسخه اول برطرف شده بود. صداقانه می‌توان گفت اگر شماره 1 را بازی کرده باشید، شماره 2 حتی بهتر از آن است".

Source:

اين خبر را صبح ترجمه كردم ولي اينترنتم قطع شدم ميخواستم تو بازي سنتر بزارم الان اومدم ديدم يكي ديگه گذاشته گفتم بزارم اينجا!

ولي به نظر من اين آقاي Richard Morgan چرت و پرتي بيش نگفته آخه ميدونيد چيه اين بدبختا چش ندارن ببينن اين بازي كلي فروش كرده ميان هر چي عقده دارن با چر ت و پرت گفتم خودشون را خالي ميكنن آخه بگو م... اگه اين بازي نا اميد كننده بود اين همه فروش ميكرد؟

Bs_panzer
10-04-2010, 19:00
نویسنده Crysis 2 گفت:" Modern Warfare 2 ناامید کننده بود"

ولي به نظر من اين آقاي Richard Morgan چرت و پرتي بيش نگفته آخه ميدونيد چيه اين بدبختا چش ندارن ببينن اين بازي كلي فروش كرده ميان هر چي عقده دارن با چر ت و پرت گفتم خودشون را خالي ميكنن آخه بگو م... اگه اين بازي نا اميد كننده بود اين همه فروش ميكرد؟ [/SPOILER]

البته همه مست مولتی پلیر نسخه 4 بودیم و این یکی رو هم خریدیم تنها چیزی که تو 2 اضافه شد من دوست داشتم
AC130 بود :دی تازه الان دارن با DLC مردم رو میتیغن واقعا فروش این بازی الکی هست

خود همین مرگان خیلی مثلا داستان نویس بوده ؟ (اگر نسخه قبلی هم این نوشته که نا امید کننده تر از mw2 بوده کار خودش )

Bs_panzer
10-04-2010, 20:15

Sam Fisher 11
10-04-2010, 20:30
Gears of War 3
این بهترین هدیه تولدم بید: دی

اینم یه عکسه خر از کلیفی: دی

ببخشید اسپم دادم: دی

Guts
10-04-2010, 21:02
Gears of War 3
این بهترین هدیه تولدم بید: دی

اینم یه عکسه خر از کلیفی: دی

ببخشید اسپم دادم: دی
تولدت مبارک، ولی خبر رو دیر دادی دوستان تو صفحات قبلی گذاشتن اینم ضد حال برای تولدت :31:.

779
10-04-2010, 21:35
ای بابا! این CliffB هم که موهاشو بلند کرده :دی قبلا خیلی خوشتیپ تر بود!

ویسنده Crysis 2 گفت:" Modern Warfare 2 ناامید کننده بود"

Richard Morgan در گفتگویی با CVG گفت:

" به نظر من MW2 کاملا ناامید کننده بود و در سطح پایین‌تری از COD4 قرار داشت. داستان بازی خوب کار نشده و مراحل به خوبی به هم مربوط نبودند. فقط یه سری ماموریت‌هایی هستند که در قالب مراحل مختلف، پشت سر هم قرار گرفته‌اند".

وی توضیح می‌دهد:" داستان بازی غیر قابل قبول بود. فکر می‌کنم تیم سازنده به خود مغرور شدند و این خطری‌ست که همیشه در کمین است"

" در آن طرف قضیه ما Uncharted 2 را داریم. همه نکات منفی و اشکالات نسخه اول برطرف شده بود. صداقانه می‌توان گفت اگر شماره 1 را بازی کرده باشید، شماره 2 حتی بهتر از آن است".

دیگ به دیگ میگه روت سیاه! ( حداقل Bioware یک نظری میداد یک چیزی )

halflife g
10-04-2010, 22:05
ای بابا! این CliffB هم که موهاشو بلند کرده :دی قبلا خیلی خوشتیپ تر بود!
)

آخه این عکسا مربوط به زمانیه که شماره یک شاخته شده بود....وگرنه الان هم بدنسازی کار کرده و هم رفته تو کار تیپ و فشن و این حرفا

779
10-04-2010, 22:38
آخه این عکسا مربوط به زمانیه که شماره یک شاخته شده بود....وگرنه الان هم بدنسازی کار کرده و هم رفته تو کار تیپ و فشن و این حرفا

بگو پس! :دی این عکس ها قدیمیه اونایی که دیدم جدیده ! تویه اونا که خیلی خوشتیپ بود :دی

Masoud King
11-04-2010, 11:48
Review Score های شماره May مجله GameInformer

Metro 2033: 9/10
Super Street Fighter IV: 9/10
Resonance of Fate: 6.75/10
Yakuza 3: 6.5/10
Splinter Cell Conviction: 9/10
Red Steel 2: 8/10
Cave Story: 8.75/10
3D Dot Game Heroes: 8.5/10
Command & Conquer 4: 7.75/10
The Settlers 7: 8.5/10
Pokemon HeartGold/SoulSilver: 8.5/10
Picross 3D: 9/10
WarioWare D.I.Y.: 8.5/10
Infinite Space: 8/10

mohammad_twe
11-04-2010, 12:00
ایول مثل اینکه SC بدجور ترکونده ها تا الان امتیاز ها بالا بوده

pedram_sad
11-04-2010, 17:54
Saw II Announced

playstation lifestyle اعلام کرده که konami در حال کار بر روی قسمت دوم بازی saw هست
داستان بازی بین شماره دوم و سوم سری فیلم SAW هست و شخصبت اصلی هم Michael نام داره
بازی قراره برای console ها و همچنین PC در پاییز امسال عرضه بشه
تریلری هم از بازی انونس شده که البته لوگوی PC در اون نبوده

لینک Trailer بازی

منبع های خبر :

vahidgame
12-04-2010, 00:28
10 بازی پر فروش هفته گذشته PC:

لیست بازی های پر فروش هفته گذشته PC اعلام شد.نکته جالب در مورد بازی Battlefield: Bad Company 2 که برای چند هفته متوالی در صدر پر فروش ترین بازی های هفته است و همین طور نکته جالب دیگه این هست که Assassin's Creed II از زمانی که منتشر شده هنوز جزو 10 بازی پر فروش هفته قرا نگرفته. لیست بازی های پر فروش به شرح زیر است:

Battlefield: Bad Company 2 -1
Borderlands -2
Call of Duty: Modern Warfare 2 -3
Mount & Blade: Warband -4
Left 4 Dead 2 -5
Just Cause 2 -6
The Settlers 7: Paths to a Kingdom -7
The Settlers 7: Paths to a Kingdom Gold Editon -8
Dawn of War II: Chaos Rising -9
Plain Sight-10

10 بازی برتر Q1 2010:

یک سایت تصمیم گرفته که 10 بازی برتر که در Q1 امسال منتشر شده اند رو انتخاب کنه.این 10 بازی برتر به ترتیب به این صورت است:

1-Mass Effect 2 (PC and Xbox 360)
God of War III (Playstation 3)-2
Bayonetta (Playstation 3 and Xbox 360)-3
Heavy Rain (Playstation 3)-4
Battlefield: Bad Company 2 (PC, Playstation 3 and Xbox 360)-5
Final Fantasy XIII (Playstation 3 and Xbox 360)-6
Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars (Nintendo Wii)-7
BioShock 2 (PC, Playstation 3 and Xbox 360)-8
MLB 10: The Show (PSP, Playstation 2 and Playstation 3)-9
Yakuza 3 (Playstation 3)-10

منبع:

3taxxx
12-04-2010, 06:44
سلام
خبر از هر بازی هست الا devil may cry
خبری هست از شماره 5؟

Bs_panzer
12-04-2010, 16:17
-Mass Effect 2 (PC and Xbox 360)
God of War III (Playstation 3)-

فکر کنم جای این 2 تا باید عوض شه :دی

یعنی ME2 از GOW قشنگ تره ؟!

4870x2
12-04-2010, 17:18
فکر کنم جای این 2 تا باید عوض شه

اره بابا
اگه زبان رو استاد باشی خیلی باحاله: دی

vahidgame
12-04-2010, 18:27
فکر کنم جای این 2 تا باید عوض شه :دی

نمی دونم چرا موقعی که من اینو نوشتم مطمئن بودم که یه نفر اینو میگه. انگار بهم وحی شده بودش:31:
دوست عزیز مطمئن باش که ME2 یه بازی خیلی خیلی فوق العده ست.اکثر سایت نگاه کنید بهترین بازی امسال تا الان منتشر شده رو ME2 می دونن.حتی امکانش زیاده که در پایان سال از سایتهای مختلف به عنوان بهترین بازی سال هم انتخاب بشه.
این 10 بازی برتر که این سایت انتخاب کرده تقریبا منصفانه هستش. شاید سایت های دیگه هم بخوان انتخاب کنن اکثر این بازیو ها رو جزو 10 بازی برتر Q1 2010 انتخاب کنن.

CATALONIA
12-04-2010, 19:52
اين خبر رو خواستم ترجمه كنم ديدم قبلا ترجمه شده و به قول مهدي ديگه ارزش ترجمه دوباره رو نداره ! 

نویسنده کرایسیس2: داستان هیلو مزخرف است

بنظر شما مجموعه بازی‌های هیلو خارق‌العاده است؟ شاید هم مسترچیف جزو سه شخصیت برتر تمام دوران بازی‌های رایانه‌ای شما باشد. اما چیزی که واضح است از نظر نویسنده‌ی ارشد قسمت دوم از مجموعه بازی‌های کرایسیس، داستان هیلو و شخصیت‌پردازی مسترچیف حرف زیادی برای گفتن ندارند.
ریچارد مورگان در جریان همایشی که هفته‌ی گذشته در خصوص کرایسیس2 برگزار شده بود در مصاحبه با سرویس خبری نوگیمر تاکید کرد: "مجموعه بازی‌های هیلو پر است از این شخصیت‌های نمونه مزخرف."
وی در ادامه‌ی سخنانش می‌افزاید: "یکی از دلایلی که داستان هیلو هرگز به واقعیت نزدیک نمی‌شود این است که شما هیچ‌وقت چهره‌ی مسترچیف را نمی‌بینید و دلیل این نوع شخصیت‌پردازی کاملا روشن است. در برخورد با چنین شخصیت‌هایی بازی‌کننده با خود می‌گوید: "مشکلی نیست، از سنگر خارج می‌شوم و همه را می‌کشم."، بدون آن‌که به چیزی به جز کشتن فکر کند."
البته هیلو دومین عنوانی است که طی چند روز گذشته مورد تاخت و تاز مورگان قرار می‌گیرد. پیش از این جنگاوری‌نوین2 از سوی نویسنده‌ی ارشد کرایسیس2 به‌عنوان یک بازی ناامیدکننده به دلیل روایت داستانی غیر قابل قبول شناخته شده است. احتمالا در آینده‌ی نزدیک اسپارتان‌های هیلو: ریچ نیز به لیست شخصیت‌های مزخرف مورگان اضافه خواهند شد.
مسوولان کمپانی الکترونیک آرتز در جریان همایشی که به گزارش سه‌ماهه سوم سال مالی 2009 میلادی اختصاص داشت انتشار بازی کرایسیس2 را در سه‌ماهه سوم سال مالی 2011 میلادی رسما تایید کردند. با این حساب در فاصله ماه‌های اکتبر تا دسامبر سال 2010 میلادی (9 مهر تا 10 دی 1389)، بازی کرایسیس2 در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

░▒▓█ Adel █▓▒░
12-04-2010, 19:55
آقا اگه me2 ..منظورتون مسس افکت 2 ..لطفا بهم کمک کنین چون .. واسه من اصلا گزینه ای واسه سیو و لود کردن نداره..2 ساعت اول بازی رو بازی کردم..بعد گزینه سیوش روشن شد..رفتم سیو کردم ..خدارو شکر کردم..اومدم بیرون ..فرداش دوباره خواستم بازی کنم ..اصلا گزینه لواد نداش...عصابمو خوردکرد..بچه ها لطفا اگه کرک مرک چیزی می خواد بهم بدین..لطفا

sinak3
12-04-2010, 20:03
بهتر بود این بازی منتشر میشد بعد این نظرارو میداد.من خودم خیلی کرایسیس رو دوست دارم.ولی این نویسنده واقعا داره رو اعصاب راه میره.فردا میاد میگه Alane wake هم کلا آشغال انداختنیه.دی:

Alireza.M67
12-04-2010, 20:47
[

یک سایت تصمیم گرفته که 10 بازی برتر که در Q1 امسال منتشر شده اند رو انتخاب کنه.این 10 بازی برتر به ترتیب به این صورت است:

1-Mass Effect 2 (PC and Xbox 360)
God of War III (Playstation 3)-2
Bayonetta (Playstation 3 and Xbox 360)-3
Heavy Rain (Playstation 3)-4
Battlefield: Bad Company 2 (PC, Playstation 3 and Xbox 360)-5
Final Fantasy XIII (Playstation 3 and Xbox 360)-6
Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars (Nintendo Wii)-7
BioShock 2 (PC, Playstation 3 and Xbox 360)-8
MLB 10: The Show (PSP, Playstation 2 and Playstation 3)-9
Yakuza 3 (Playstation 3)-10

منبع:

در کل عادلانست ...
ولی من تا اینجا با بایونتا از همه ی بازیا بیشتر حال کردم . واقعا یک سوپر گیم بود .

اين خبر رو خواستم ترجمه كنم ديدم قبلا ترجمه شده و به قول مهدي ديگه ارزش ترجمه دوباره رو نداره !

بنظر شما مجموعه بازی‌های هیلو خارق‌العاده است؟ شاید هم مسترچیف جزو سه شخصیت برتر تمام دوران بازی‌های رایانه‌ای شما باشد. اما چیزی که واضح است از نظر نویسنده‌ی ارشد قسمت دوم از مجموعه بازی‌های کرایسیس، داستان هیلو و شخصیت‌پردازی مسترچیف حرف زیادی برای گفتن ندارند.
ریچارد مورگان در جریان همایشی که هفته‌ی گذشته در خصوص کرایسیس2 برگزار شده بود در مصاحبه با سرویس خبری نوگیمر تاکید کرد: "مجموعه بازی‌های هیلو پر است از این شخصیت‌های نمونه مزخرف."
وی در ادامه‌ی سخنانش می‌افزاید: "یکی از دلایلی که داستان هیلو هرگز به واقعیت نزدیک نمی‌شود این است که شما هیچ‌وقت چهره‌ی مسترچیف را نمی‌بینید و دلیل این نوع شخصیت‌پردازی کاملا روشن است. در برخورد با چنین شخصیت‌هایی بازی‌کننده با خود می‌گوید: "مشکلی نیست، از سنگر خارج می‌شوم و همه را می‌کشم."، بدون آن‌که به چیزی به جز کشتن فکر کند."
البته هیلو دومین عنوانی است که طی چند روز گذشته مورد تاخت و تاز مورگان قرار می‌گیرد. پیش از این جنگاوری‌نوین2 از سوی نویسنده‌ی ارشد کرایسیس2 به‌عنوان یک بازی ناامیدکننده به دلیل روایت داستانی غیر قابل قبول شناخته شده است. احتمالا در آینده‌ی نزدیک اسپارتان‌های هیلو: ریچ نیز به لیست شخصیت‌های مزخرف مورگان اضافه خواهند شد.

این یارو منو یاد محمد مایلی کهن میندازه .:31:
هفته ای یه بیانیه میده بیرون یکیو میکوبه .
هر کی ندونه خیال میکنه این کرایسیس بهترین شوتر اول شخص تاریخ جهانه ...!

halflife g
12-04-2010, 21:16
این یارو منو یاد محمد مایلی کهن میندازه .:31:

به قول حافظ خودمون:

یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
گر معتبر شود از خدا بی خبر شود:31:

کلا جنبه و ظرفیت داشتن خودش خیلی مهمه........... درسته ایشون نویسنده معروفیه و شاید اولین کارش یعنی همین crysis2 هم خیلی از لحاظ داستانی فوق العاده از آب دربیاد...ولی دلیل نمیشه به هر همکاردیگه ای توهین کنه و ارزش کارشو پایین بیار.......کرکری خووندن عیبی نداره باعث جذب مخاطب میشه ...ولی توهین آخه ..کلا کارش خیلی غیر حرفه ایه.

احتمالا در روزهای آتی هم نوبت" آلن ویک" "هاف لایف" "گاد آو وار"" گیرز آو وار" و ........بقیه خواهد بود:31:

Bs_panzer
12-04-2010, 21:22
احتمالا در روزهای آتی هم نوبت" آلن ویک" "هاف لایف" "گاد آو وار"" گیرز آو وار" و ........بقیه خواهد بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به GOW حرف بزنه میرم استدیو رو رو سرش خراب می کنم :دی

برای اسپم نشدن : جزئیاتی از مولتی پلیر نیست ؟

abol_fa
12-04-2010, 23:55
كسي ميدونه كه Playstation Move دقيقا كي مياد؟

Big-Boss
13-04-2010, 00:10
كسي ميدونه كه Playstation Move دقيقا كي مياد؟

Q3/Q4 2010

resident_evil
13-04-2010, 01:41

اين بنده ي خدا يه جاي كارش ميلنگه . چون تو اين چند روز به 2 تا از پرفروش ترين و پرطرفدار ترين FPS ها گير داده حالا مشكلش چيه معلوم نيست . اگه توانايي رسيدن به فروش و محبوبيت يه سري از بازي هارو نداري دليل نميشه بياي خودتو به در و ديوار بكوبي هر چي به مُخت رسيد بريزي بيرون و همه رو مستفيض كني . در كل اين بنده ي خداها شديدا سوختن و با اين حرفا نميتونن از فروش ساير بازي ها كم كنن و به فروش خودشون اضافه كنن . باش تا به محبوبيت و فروش HALO برسي .

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

اين بنده ي خدا يه جاي كارش ميلنگه . چون تو اين چند روز به 2 تا از پرفروش ترين و پرطرفدار ترين FPS ها گير داده حالا مشكلش چيه معلوم نيست . اگه توانايي رسيدن به فروش و محبوبيت يه سري از بازي هارو نداري دليل نميشه بياي خودتو به در و ديوار بكوبي هر چي به مُخت رسيد بريزي بيرون و همه رو مستفيض كني . در كل اين بنده ي خداها شديدا سوختن و با اين حرفا نميتونن از فروش ساير بازي ها كم كنن و به فروش خودشون اضافه كنن . باش تا به محبوبيت و فروش HALO برسي .

3taxxx
13-04-2010, 06:11
وای چه باحاله این یارو به نقل از صدای لباس کرایسسها(ماکزیموم رو اعصاب بازی ساز ها برو!!!!)
راست میگه من نفهمیدم این کال 6 چی شد!!هی اونجا بودی هی اینجا ربطی هم به هم نداشت داستانشون انگار فقط با سبک نوع تیر اندازیش حال کردم.امیدوارم 7 مثل 4 باشه.halo هم همچین جالب نیستا فقط چون انحصاریه کردنش توی بوقو سرو صداشو زیاد کردن.(با اون دشمناش انگار بازی بچه ها )
خدایش کریسیس کجا این جور بازیا کجا(به جان نومد و پاسکال).کال اف دیوتی فقط کال 4

اقا جواب مارو ندادینا دیویل می کرای 5 در کار هست؟

halflife g
13-04-2010, 09:06
وای چه باحاله این یارو به نقل از صدای لباس کرایسسها(ماکزیموم رو اعصاب بازی ساز ها برو!!!!)
راست میگه من نفهمیدم این کال 6 چی شد!!هی اونجا بودی هی اینجا ربطی هم به هم نداشت داستانشون انگار فقط با سبک نوع تیر اندازیش حال کردم.امیدوارم 7 مثل 4 باشه.halo هم همچین جالب نیستا فقط چون انحصاریه کردنش توی بوقو سرو صداشو زیاد کردن.(با اون دشمناش انگار بازی بچه ها )
خدایش کریسیس کجا این جور بازیا کجا(به جان نومد و پاسکال).کال اف دیوتی فقط کال 4

اقا جواب مارو ندادینا دیویل می کرای 5 در کار هست؟

دوست عزیز.........سوالی که شما پرسیدی جاش اینجا نیس باید به این تاپیک مراجعه کنید:

لطفا کمی دقت کنین .

mohammad_twe
13-04-2010, 09:32
مگه قرار نبود 2شنبه این هفته کلیف بی خبری از بازیهاش بده ؟!

halflife g
13-04-2010, 09:44
مگه قرار نبود 2شنبه این هفته کلیف بی خبری از بازیهاش بده ؟!

دیشب NBC در برنامه آخر شب به همراه Jimmy Fallon و بلیزینسکی به نمایش GeOW 3 پرداخت و یک تیزر به نام "ashes to ashes" از بازی پخش شد که لینکشو در زیر قرار میدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد تریلر :گرافیک رو نمیشه تشخیص داد که بهتره شده یا نه..باید منتظر تریلرهای بعدی بود.یه شخصیت زن مثه اینکه اضافه شده با موهای بلوند.موسیقی عالی بود.بعدش کلا تریلر حول و حوش درماندگی دار دسته مارکوس اینابود مثه اینکه بدجور شکست خوردن..دام هم ریش داش در حد ریش..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسلحه جدید من که ندیدم..راستی تو صحنه ای هم یکی از موجودات بزرگ داشت لوکاستا رو میخورد که نفهمیدیم چه موجودی بود.......
همین دیگه.

Guts
13-04-2010, 10:46
دیشب NBC در برنامه آخر شب به همراه Jimmy Fallon و بلیزینسکی به نمایش GeOW 3 پرداخت و یک تیزر به نام "ashes to ashes" از بازی پخش شد که لینکشو در زیر قرار میدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد تریلر :گرافیک رو نمیشه تشخیص داد که بهتره شده یا نه..باید منتظر تریلرهای بعدی بود.یه شخصیت زن مثه اینکه اضافه شده با موهای بلوند.موسیقی عالی بود.بعدش کلا تریلر حول و حوش درماندگی دار دسته مارکوس اینابود مثه اینکه بدجور شکست خوردن..دام هم ریش داش در حد ریش..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسلحه جدید من که ندیدم..راستی تو صحنه ای هم یکی از موجودات بزرگ داشت لوکاستا رو میخورد که نفهمیدیم چه موجودی بود.......
همین دیگه.
آخرم به شکل تابلویی همین Gears 3 رو که تقریباً همه میدونستن معرفی کرد، تریلر هم چیز عجیب و خاصی نداشت فقط گفت سرباز زنم تو بازی هست،‌ اسلحه جدید و یه دشمن جدید. حالا باید صبر کنید ببنیم تو E3 یه GamePlay چیزی نشون میده از اینکه هیچی معلوم نبود بازی چطوره. در ضمن بازی هم گفت April 2011 عرضه میشه یعنی دقیقاً یک ساله دیگه.

Masoud King
13-04-2010, 12:16
Gears of War 3 new screenshots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Yi Yi
13-04-2010, 12:59
بهتر بود این بازی منتشر میشد بعد این نظرارو میداد.من خودم خیلی کرایسیس رو دوست دارم.ولی این نویسنده واقعا داره رو اعصاب راه میره.فردا میاد میگه Alane wake هم کلا آشغال انداختنیه.دی:
مگر منتشر نشده؟ تا الان HALO 1 ، HALO 2 , HALO 3 و HALO : ODST منتشر شدند. البته شاید بیشتر از این هم باشه. HALO : Reach که اولین بازی از این سری نیست. نویسنده داستان Crysis 2 نظرش رو در مورد داستان سری HALO تا الان ابراز کرده.

این یارو منو یاد محمد مایلی کهن میندازه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه ربطی داشت؟ حتما باید Crysis بهترین در تاریخ باشه تا نویسنده ی داستان Crysis 2 حق انتقاد از داستان MW2 یا HALO رو داشته باشه؟

کار این یارو بازاریابی نیست و داستان رو می نویسه و پولش رو می گیره. بهتره به جای این تهمت ها علت اینکه داستان HALO رو مزخرف خونده بررسی و نقد کنید.

Leon-117
13-04-2010, 13:05
اینفینیتی هر روز کوچک‌تر می‌شود

اینفینیتی‌وارد دو مهره‌ی کلیدی دیگر از تیم تولید خود را از دست داد
در ابتدا جیسون وست و وینس زامپلا دست در دست هم استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد را ترک کردند، سپس فرانچسکو گالیاتی و تاد آلدرمن به بستن چمدان‌های هم کمک کردند و حال دو مهره‌ی کلیدی دیگر از مجموعه‌ی IW جدا شدند.
بر طبق اخبار منتشر شده روز گذشته جان شایرینگ، برنامه‌نویس حرفه‌ای و مکی مکاندلیش از طراحان کلیدی اینفینیتی‌وارد از این استودیو بازی‌سازی حداحافظی کردند.
شایرینگ که به مدت شش سال بطور کامل وقت و استعداد خود را در اختیار استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد قرار داده بود با ارسال پیامی در وب‌سایت توئیتر خود اذعان داشت: "پس از شش سالی که در استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد سپری کردم، امروز از مقام خود استعفا دادم. من به آن‌چه انجام دادیم کاملا افتخار می‌کنم و دلم برای همه‌ی شما تنگ خواهد شد."
همچنین روز گذشته مکاندلیش با ارسال پیامی در پروفایل شخصی خود در سایت فیس‌بوک از قطع همکاری با استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد خبر داد.
در حالی که استودیو بازی‌سازی IW روز به روز کوچک‌تر می‌شود بنظر می‌رسد استودیو بازی‌سازی Respawn که چند روزی از تاسیس آن نمی‌گذرد مشکلی برای جذب نیروهای متخصص نداشته باشد.
هنوز چند روزی از دور جدید شکایت‌های اکتیویژن بر علیه آقایان وست و زامپلا، مدیران پیشین استودیو بازی‌سازی اینفینیتی‌وارد نگذشته است که روز گذشته مسوولان کمپانی الکترونیک‌آرتز از شکل‌گیری استودیو بازی‌سازی جدیدی با مدیریت این دو نفر تحت عنوان Respawn خبر دادند.
سخنگوری الکترونیک‌آرتز ضمن تایید خبر فوق تاکید می‌کند استودیو بازی‌سازی Respawn نسبت به تولیدات خود اختیار تام دارد و الکترونیک‌آرتز تنها وظیفه‌ی انتشار جهانی محصولات این استودیو و حق توزیع عناوین را در دست خواهد داشت
منبع:Dbazi news

CATALONIA
13-04-2010, 13:07
MS confirms April 8 release for Gears 3

Microsoft بلاخره خبر ساخت Gears of War 3 رو تاييد كرد و اعلام كرد كه بازي در تاريخ April 8, 2011 عرضه ميشود . ( امروز 13 آپريل 2010 )  . 
همچنين Cliff Bleszinski  رئيس شركت Epicاعلام كرد كه بازي  احتمالا  در اين تاريخ عرضه ميشود . 
اين هم متن كامل اطلاعيه ي رسمي MS در مورد عرضه ي بازي Geow 3 : 
“Gears of War 3” Ignites Anticipation as the Biggest Blockbuster Game of 2011

Explosive finale to the landmark “Gears of War” trilogy available exclusively on Xbox 360 in April 2011

LONDON – 13 April 2010 – The spectacular conclusion to one of the games industry’s most memorable and celebrated sagas, “Gears of War 3,” is poised to take the world by storm next spring. At this time next year, fans around the world will experience the epic story finale to the “Gears of War” trilogy when the third installment in one of the biggest franchises in Xbox history arrives in stores April 8, 2011 in Europe.

“When we released ‘Gears of War’ more than three years ago, we set out to tell the world an unforgettable story of bravery and sacrifice in the face of insurmountable odds, and a year from now, players will get the chance to experience the final chapter in the story of Marcus Fenix and his companions in Delta Squad,” said Cliff Bleszinski, Design Director at Epic Games. “This is definitely the biggest and most dramatic chapter yet in the ‘Gears of War’ saga, and we can’t wait to deliver it.”

Developed by acclaimed studio Epic Games and available only on Xbox 360, “Gears of War 3” plunges players into a harrowing tale of hope, survival, and brotherhood that will conclude the current story arc for “Gears of War.” With the last human city destroyed and the remaining survivors stranded, time is running out for Marcus and his comrades as they fight to save the human race from the jaws of extinction.

“Gears of War” is a blockbuster entertainment franchise that has inspired a full line of toys and collectibles, apparel, an upcoming film, graphic novels and a book series by New York Times best-selling author Karen Traviss. The award-winning video games have sold more than 12 million units worldwide, and due to their riveting multiplayer action, are some of the most popular games ever played on Xbox LIVE.

To accompany today’s announcement, Microsoft and Epic Games unveiled “Ashes to Ashes”, the first trailer for “Gears of War 3.” Created in Unreal Engine 3 by the same team behind the iconic “Gears of War” video spots (“Mad World,” “Rendezvous,” and “Last Day”), the video captures a desperate three-way battle between Delta Squad, the Locust Horde, and the fearsome new Lambent.

Additionally, fans who want to share their excitement on Xbox LIVE will be able to choose from new Avatar items, available on Avatar Marketplace starting April 20, including the new COG armor introduced in “Gears of War 3.”

For the latest developments on “Gears of War 3” and a video stream of the “Ashes to Ashes” trailer, visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید or share updates with your friends on Twitter with #gears3.

-Ends-

mohammad_twe
13-04-2010, 13:14
دام فکر کنم برای از دست دادن اون خانوم ناز نازیه ریش گذاشته :دی ( یا ابوالفضل اخه این چه وضعه ریشه حداقل تمیزش هم نمیکنه :دی )

از موجودات بزرگ داشت لوکاستا رو میخورد که نفهمیدیم چه موجودی بود......
یا پروردگار !! نکنه دشمن های دیگه هم اومدن ؟؟ یعنی هم ضد لوکاس هم ما ؟!! وای عجب داستانی بشه اگه اینطور بشه ! بازی خفن درگیر کننده میشه .

vahidgame
13-04-2010, 13:34
چند خبر کوتاه:

نویسنده Crysis 2 علیه Kill Zone 2 هم انتقاد کرد

ریچارد مورگان نویسنده Crysis 2 پیش از این از دو عنوان برجسته FPS یعنی Halo و MW2 انتقاد کرده بود و اشاره کرده بود که MW2 بسیار نا امید کننده بود و Halo مزخرف است.
حالا این نویسنده به گرافیک Kill Zone 2 هم انتقاد کرده و اشاره کرده که مرحله های آلفای Crysis 2 نسبت به Kill Zone 2 برتری محسوسی دارد. همچنین اشاره کرده که Crysis 2 بالاترین گرافیک یک بازی که تا حالا در کنسول منتشر شده را دارد و سقف گرافیکی در PS3 خیلی بالاتر خواهد رفت و بازی هایی مثل Killzone 2 و Uncharted 2 و God Of War 3 کنار زده خواهند شد.

پنجمین عضو کلیدی شرکت Infinity Ward هم این شرکت را ترک کرد

Jon Shiring برنامه نویس کهنه کار در اکانت خودش در twitter اعلام کرده است که از شرکت Infinity Ward استعفا داده است.

Ninja Theory آیا در حال ساختنDevil May Cry جدید است؟

Ninja Theory اعلام کرده است که سخت در حال کار با پروژه ای محرمانه است.آیا این پروژه محرمانه شماره جدیدی از بازی Devil May Cry است؟ سایت Game Informer در جواب این سوال گفته که پیش بینی میشه که این پروژه شرکت Ninja Theory ساخت شماره جدیدی از بازی Devil May Cry است.

باکس آرت بازی Gears of War 3 اعلام شد

باکس آرت رسمی بازی Gears of War 3 آشکار شد. باکس آرت این بازی به این صورت است:

منبع: