PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي هاي جديد : خبـــــــر هاي كوتــــــــــــــــاه !!! [آرشیو]

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

mohammadjt
30-05-2008, 23:19
سلام به دوستان من تو این تایپیک کای مطلب خوندم راحع به این کخ prince of persia جدیدد و far cry 2 فقط برای ps3 و 360 کلیم ناراحت شدم که برچی برای pc نمی زنن بعد خودم رفتم تو game spot دیدم زده جفتش تو زمستان 2008 برای pc میاد کلی حال کردم احتمالا جدیدا قرار شده برای pc بیاد که کسی چیزی ننوشته

toraj
31-05-2008, 07:05
سلام به دوستان من تو این تایپیک کای مطلب خوندم راحع به این کخ prince of persia جدیدد و far cry 2 فقط برای ps3 و 360 کلیم ناراحت شدم که برچی برای pc نمی زنن بعد خودم رفتم تو game spot دیدم زده جفتش تو زمستان 2008 برای pc میاد کلی حال کردم احتمالا جدیدا قرار شده برای pc بیاد که کسی چیزی ننوشته

دوست عزيز prince جديد همزمان براي x360 ,ps3,pc مياد و farcry2 اول براي pc مياد و بد از چند ماه براي 360,ps3 ريليز ميشه.

linkinkurd
31-05-2008, 10:25
آیا راه حلی برای رفع این مشکل هست.

مدتهاست که امکان اجرای این برنامه در ویندوز نیست. لطفا راهنمایی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما مطمئنی جای مطرح کردن مشکلتون اینجا بود ؟

sltavakoli
01-06-2008, 23:20
ميشه يكم در مورد بازي sbk-08 توضيح بديد؟

براي چه كنسول هايي اومده و ارزش بازي كردن داره يا نه؟

بازيش جديد اومده يا نه و .... .

Masoud King
02-06-2008, 09:50
ميشه يكم در مورد بازي sbk-08 توضيح بديد؟

براي چه كنسول هايي اومده و ارزش بازي كردن داره يا نه؟

بازيش جديد اومده يا نه و ....
دوست عزيز درخواستتون رو اينجا مطرح كنين:
>>>>>>درخواست معرفي بازيها فقط اينجا:

sasanjfr
05-06-2008, 01:29
یک خبر داغ
Crytek یک teaser website برای Crysis Warhead ایجاد کرده است.پایان مبهم بازی Crysis نشان دهنده ی این بود که این بازی قطعاٌ دنباله ای خواهد داشت بنابراین می توان انتظار داشت که Crysis Warhead دومین بازی این سری باشد.فعلاٌ هیچ اطلاعات دیگری در این وب سایت قرار داده نشده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sam Fisher 11
05-06-2008, 05:15
یک خبر داغ
Crytek یک teaser website برای Crysis Warhead ایجاد کرده است.پایان مبهم بازی Crysis نشان دهنده ی این بود که این بازی قطعاٌ دنباله ای خواهد داشت بنابراین می توان انتظار داشت که Crysis Warhead دومین بازی این سری باشد.فعلاٌ هیچ اطلاعات دیگری در این وب سایت قرار داده نشده است.

ممنون ساسان جان بابت خبر...
بله مثل اینکه حق با شماست چون اون پایین تصویر Crysis Warhead به عنوان یه برند ثبت شده نوشته شده!

ویرایش:
Crytek قسمت دوم Crysis رو با نام Crysis Warhead تایید کرده:

sinaset
05-06-2008, 10:41
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
بازی استراتژی جنگ جهانی با گرافیک خوب و جزاب
چیزی تو راه است ایا شما خبری دارید؟:20::10:

sasanjfr
05-06-2008, 12:17
Resident Evil 5 برای PC منتشر خواهد شد؟

تهیه کننده ی کپکام،Jun Takeuchi اعلام کرد پلتفرم PC،پلتفرم اصلی برای توسعه ی بازی RE 5 است.وی در پاسخ به این پرسش Eurogamer که چرا نسخه ی در حال ساخت xbox 360 این بازی به جای نسخه ی ps3 در نمایش کپکام 2008 در معرض نمایش قرار گرفت گفت،به علت شباهت های سخت افزاری،پورت کردن از pc روی xbox 360 سریع تر انجام می شود.
بدون شک این سخنان آغازگر شایعاتی مبنی بر انتشار RE5 بر روی پلتفرم pc خواهد بود.در عین حال کپکام اعلام کرد که فعلاٌ عرضه ی این بازی،تنها برای xbox 360 و ps3 تأیید شده است.

منبع:

arash66_2m
05-06-2008, 13:45
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
بازی استراتژی جنگ جهانی با گرافیک خوب و جزاب
چیزی تو راه است ایا شما خبری دارید؟:20::10:
بله.
بازی Red Alert 3 هست فکر کنم..
که اوایل آذر منتشر میشه
ولی مثل اینکه شما اگه سری جدید بازی c&c رو داشته باشید می تونید نسخه بتای اونو تو تابستان خودمون هم بازی کنید.

sasanjfr
05-06-2008, 18:38
اخباری از Crysis Warhead

Crysis Warhead در استودیوی بوداپست Crytek و برپایه ی موتور CryEngine 2(که تغییرات جزئی روی آن صورت گرفته)در دست ساخت است.
Cevat Yerli رئیس Crytek ضمن ابراز خورسندی از نحوه ی برخورد منتقدان و بازیبازها با Crysis(که در نوامبر گذشته انتشار یافته بود) گفت:"در این نسخه ی جدید تمرکز Crytek بر روی بهبود داستان پردازی و عملکرد بازی است در عین حال بازی از نظر گرافیکی و گیم پلی هم پیشرفت خواهد داشت."
این عنوان همانند Crysis به صورت انحصاری برای pc عرضه می شود.هنوز زمان دقیق عرضه ی بازی معلوم نیست ولی احتمالاٌ پاییز امسال باید منتظر این بازی باشیم.

Box shot بازی Crysis Warhead:

منبع:

sinaset
05-06-2008, 20:55
بله.
بازی Red Alert 3 هست فکر کنم..
که اوایل آذر منتشر میشه
ولی مثل اینکه شما اگه سری جدید بازی c&c رو داشته باشید می تونید نسخه بتای اونو تو تابستان خودمون هم بازی کنید.
سلام دوست من ممنون از پاسختون
منظورم من جنگ جهانی دوم بود
مثل کمپانی و صورت جنگ و سیار بازی های جنگ جهانی دوم که کم هم نیستن :31::20:

MILIN3M
05-06-2008, 21:17
اخباری از Crysis Warhead

Crysis Warhead در استودیوی بوداپست Crytek و برپایه ی موتور CryEngine 2(که تغییرات جزئی روی آن صورت گرفته)در دست ساخت است.
Cevat Yerli رئیس Crytek ضمن ابراز خورسندی از نحوه ی برخورد منتقدان و بازیبازها با Crysis(که در نوامبر گذشته انتشار یافته بود) گفت:"در این نسخه ی جدید تمرکز Crytek بر روی بهبود داستان پردازی و عملکرد بازی است در عین حال بازی از نظر گرافیکی و گیم پلی هم پیشرفت خواهد داشت."
این عنوان همانند Crysis به صورت انحصاری برای pc عرضه می شود.هنوز زمان دقیق عرضه ی بازی معلوم نیست ولی احتمالاٌ پاییز امسال باید منتظر این بازی باشیم.

Box shot بازی Crysis Warhead:

منبع:

خدا بخیر کنه ون یکش ما رو وری های با سیستممون کمی تیک میزد...وای به حال دوش.........باید خیلی سیستم بالایی دیگه بخواد

sasanjfr
06-06-2008, 18:41
Red Alert 3 برای PS3:فعلاٌ متوقف

یکی از مقامات EA اعلام کرد نسخه های pc و xbox 360 بازی red alert 3،پاییز امسال به طور هم زمان منتشر می شوند اما ساخت نسخه ی ps3 فعلاٌ متوقف شده است.
EA هنوز دلیل این اقدام خود را اعلام نکرده است.

منبع:

toraj
06-06-2008, 23:41
سونی ساخت Eight Days و The Getaway را متوقف کرد!

Sony Computer Entertainment Europe اعلام کرد ساخت دو عنوان از بازیهای PlayStation 3 که در استودیوی لندن در حال ساخت بوده را , متوقف کرده است. (Eight Days و The Getaway)
............
در اعلام رسمی که از طرف کمپانی سونی منتشر شده اینگونه آمده است: "بر اساس توافقاتی که انجام شده , ساخت دو عنوان Eight Days و The Getaway متوقف شده است و دلیل آن ناشی از مسایل مادی و بودجه لازم ,بوده است."

" این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده که در داخل کمپانی لیست قوی از عنوان های انحصاری first party وجود دارد که هم امسال و هم در آینده نزدیک ارائه خواهند شد و باید منابع مادی مناسب به این پروژه ها اختصاص بیاید تا این پروژه ها به مرحله تکمیل شدنشان نزدیک تر بشوند."
............
بازی Eight Days در نمایشگاه E3 سال 2006 به همگان معرفی شد و هدفش ادغام کردن یک بازی اکشن و صحنه های سینمایی با هم بود و یک تریلر هم از این بازی در آن نمایشگاه نشان داده شد.بازی The Getaway هم در مراحل اولیه ساختش بود که متوقف شده است.

سونی تایید کرده است که ساخت این دو پروژه برای همیشه متوقف شده است و در آینده , ساخت این دو بازی , از سر گرفته نخواهد شد.

lلينك منبع:

sasanjfr
08-06-2008, 19:52
اختلاف نظر در تاریخ انتشار استارکرفت 2

در حالی که بسیاری از سایت های بازی،تاریخ عرضه ی دومین شماره از شاهکار استودیوی Blizzard را نامعلوم می دانند سایت های IGN و Gamespy خبر از انتشار این RTS در دسامبر 2008 می دهند.این در حالی است که سایت 1UP تاریخ عرضه ی بازی را زودتر از همه ی سایت ها،20 اکتبر اعلام می کند!

sinaset
09-06-2008, 15:10
سلام دوستان
اقا این نسخه
Crysis : Nanosuit Heroes
ایا واقعان هست و به نسخه قبلی چه فرق داره؟
من توی سایت et-game دیدمش
ایا واقعان هست و نسخه جدید هست ببخشید می شه توضیح بدید که چه تغییری کرده
خیلی ممنون خدا حافظ

Bracket
09-06-2008, 19:49
اخباری از Crysis Warhead

Crysis 2 نیست یه Expansion Standalone هست در موازات داستان همون Crysis قبلی که این در مورد یک معمور دیگه ای هست که در قسمت دیگه ای از همون جزیره بازی قبل معموریتش رو انجام میده و داستان این بازی هم به موازات داستان بازی قبل هست و در ادامش نیست , این بازی هم در همون سطحه فقط ماشینها و اسلحه های جدید داره توش .

soliman
09-06-2008, 23:47
خدا بخیر کنه ون یکش ما رو وری های با سیستممون کمی تیک میزد...وای به حال دوش.........باید خیلی سیستم بالایی دیگه بخواد

مطمئن باشید این بازی هم سیستم بازی قبلی رو میخواد چون با همون موتور گرافیکی ساخته شده.

soliman
09-06-2008, 23:58
سلام دوستان
اقا این نسخه
Crysis : Nanosuit Heroes
ایا واقعان هست و به نسخه قبلی چه فرق داره؟
من توی سایت et-game دیدمش
ایا واقعان هست و نسخه جدید هست ببخشید می شه توضیح بدید که چه تغییری کرده
خیلی ممنون خدا حافظ

فکر نکنم نسخه جدید باشه و اون Nanosuit هم اسم اون لباس مخصوصه.

yasser1680
11-06-2008, 00:14
فکر نکنم نسخه جدید باشه و اون Nanosuit هم اسم اون لباس مخصوصه.

بله ، همه مشخصات و ----- ها همون گرافیک هست و هیچ فرقی نداره . فقط یه جور پچ ومپ جدید هست.

sltavakoli
12-06-2008, 21:14
ممنون ساسان جان بابت خبر...
بله مثل اینکه حق با شماست چون اون پایین تصویر Crysis Warhead به عنوان یه برند ثبت شده نوشته شده!

ویرایش:
Crytek قسمت دوم Crysis رو با نام Crysis Warhead تایید کرده:

تا اون جایی که من میدونم یه جایی خوندم که این کمپانی گفته چون که روی قسمت اول بازی خیلی ضرر

کرده دیگه بازی برای pc نمیزنه و میخواد بره به سمت کنسول.

البته فکر کنم جایی که این خبر رو خوندم موصق بود.

yoosef_st
12-06-2008, 21:29
تا اون جایی که من میدونم یه جایی خوندم که این کمپانی گفته چون که روی قسمت اول بازی خیلی ضرر

کرده دیگه بازی برای pc نمیزنه و میخواد بره به سمت کنسول.

البته فکر کنم جایی که این خبر رو خوندم موصق بود.
توی کلیک نوشته بود.

djmd
13-06-2008, 12:02
نه آقاجون من جای موصق تر خوندم همین site های معروف بازی بود !!! نوشته بود بازهم فقط برای PC

sasanjfr
14-06-2008, 19:18
تا اون جایی که من میدونم یه جایی خوندم که این کمپانی گفته چون که روی قسمت اول بازی خیلی ضرر کرده دیگه بازی برای pc نمیزنه و میخواد بره به سمت کنسول.البته فکر کنم جایی که این خبر رو خوندم موصق بود.
دوست عزیز.Cevat Yerli(موسس و مدیر کرایتک) در اواخر ماه آپریل با مجله ی کروات PC play مصاحبه ای رو انجام داد و گفت که به خاطر piracy(دزدی هنری) گسترده در pc،دیگر عنوان اختصاصی برای pc نخواهد ساخت(نه اینکه اصلاٌ بازی برای pc نسازد) که ماه بعد حرفش رو پس گرفت و گفت که این تصمیم به خاطر piracy نیست بلکه به خاطر این است که طیف بیشتری از بازیباز ها از بازی های کرایتک لذت ببرند(!) و پروژه های بعدی برای کنسول ها هم خواهد بود.وقتی اعلام شد Crysis Warhead هم فقط برای pc منتشر می شود Harald Seeley مدیر بخش بازاریابی انجین کرایتک گفت منظور Yerli این بوده که پروژه های جدید کرایتک برای کنسول ها هم خواهد بود و پروژه ی کرایسیس پروژه ی جدیدی نیست و از طرف دیگه ما نمی خواهیم دوستداران pc را نومید کنیم.ولی پروژه های بعدی قطعاٌ برای کنسول ها هم خواهد بود.
کرایتک نسخه ی اصلاح شده ای از CryEngine 2 رو برای Crysis Warhead به کار خواهد برد.مقامات کرایتک قصد دارند با اصلاح CryEngine 2 لایسنس این انجین رو در اختیار بازی سازهای دیگر قرار دهند که در این صورت باید منتظر اشک های مانیتورها و تلویزیون هامون باشیم!!

NONE
16-06-2008, 15:06
اقا شما mafia 2 رو بازي كردي؟

soliman
16-06-2008, 17:30
اقا شما mafia 2 رو بازي كردي؟
من نسخه تغلبیش رو بازی کردم که فرق چندانی با نسخه 1 نداشت فقط ماشینهاشو دستکار کرده بودند و به جای اون ماشینهای قدیمی ماشینهای جدید رو جایگزین کرده بودند.

NONE
16-06-2008, 20:17
من نسخه تغلبیش رو بازی کردم که فرق چندانی با نسخه 1 نداشت فقط ماشینهاشو دستکار کرده بودند و به جای اون ماشینهای قدیمی ماشینهای جدید رو جایگزین کرده بودند. پس اشتباه بوده ممنون

djmd
16-06-2008, 21:17
دوست عزیز.Cevat Yerli(موسس و مدیر کرایتک) در اواخر ماه آپریل با مجله ی کروات PC play مصاحبه ای رو انجام داد و گفت که به خاطر piracy(دزدی هنری) گسترده در pc،دیگر عنوان اختصاصی برای pc نخواهد ساخت(نه اینکه اصلاٌ بازی برای pc نسازد) که ماه بعد حرفش رو پس گرفت و گفت که این تصمیم به خاطر piracy نیست بلکه به خاطر این است که طیف بیشتری از بازیباز ها از بازی های کرایتک لذت ببرند(!) و پروژه های بعدی برای کنسول ها هم خواهد بود.وقتی اعلام شد Crysis Warhead هم فقط برای pc منتشر می شود Harald Seeley مدیر بخش بازاریابی انجین کرایتک گفت منظور Yerli این بوده که پروژه های جدید کرایتک برای کنسول ها هم خواهد بود و پروژه ی کرایسیس پروژه ی جدیدی نیست و از طرف دیگه ما نمی خواهیم دوستداران pc را نومید کنیم.ولی پروژه های بعدی قطعاٌ برای کنسول ها هم خواهد بود.
کرایتک نسخه ی اصلاح شده ای از CryEngine 2 رو برای Crysis Warhead به کار خواهد برد.مقامات کرایتک قصد دارند با اصلاح CryEngine 2 لایسنس این انجین رو در اختیار بازی سازهای دیگر قرار دهند که در این صورت باید منتظر اشک های مانیتورها و تلویزیون هامون باشیم!!

اوه اوه نگو ترو خدا که اگه این اینجین دسته UBI بیفته !!! اونم بازیهاشو که نمیشه از دست داد !!!

ali_ranger22
17-06-2008, 18:57
اوه اوه نگو ترو خدا که اگه این اینجین دسته UBI بیفته !!! اونم بازیهاشو که نمیشه از دست داد !!!

UBI خودش موتور های خوبی داره موتور دنیا که داره باهاش farcry2 میسازه خیلی موتور خوبیه

djmd
17-06-2008, 22:39
UBI خودش موتور های خوبی داره موتور دنیا که داره باهاش farcry2 میسازه خیلی موتور خوبیه

آره اونو که باهت موافقم ولی در کل گفتم البته , شرکتهای خیلی معروف و خوب دیگه رو هم نباید نادیده گرفت !!!
مثلا یه نظر داشتم تاحالا بازیه ای تو سبک COD یا کلا جنگ جهانی open world بازی کردین بجز battle Field !!!

MRARENA
18-06-2008, 11:24
درباره چند تا ادونچر آخر نظرتون چيه؟

*M!L4D*
19-06-2008, 21:54
در باره ی Just Cause 2 توضیح بدید.....

adrenalin
20-06-2008, 21:38
کسی خبر از تنها در تاریکی نداره ؟

sasanjfr
21-06-2008, 15:57
Tomb Raider نوامبر 2008 منتشر می شود

Eidos Interactive تأیید کرد Tomb Raider:Underworld در تاریخ 3 نوامبر امسال منتشر می شود.وی اعلام کرد نسخه ی جدید Tomb Raider از نظر گیم پلی تفاوت هایی با نسخه های قبلی خواهد داشت که از جمله ی آنها می توان به اضافه شدن قابلیت انتخاب در بازی اشاره کرد.
Tomb Raider:Underworld بر روی پلتفرم های ps3،xbox 360،ps 2،Wii،DS و pc منتشر می شود.

باکس شات نسخه ی pc

*PiNk PaNTHeR*
21-06-2008, 17:00
در باره ی Just Cause 2 توضیح بدید.....

سلام.
ترجمه ی مطلب کار خودمه مال خیلی وقت پیش.

یک انقلاب روی هوا-احساسی نزدیک برای کسانی که Just Cause را حددو 2 سال پیش بازی کرده اند و کل داستان همراه مامور مخصوص، Rico Rodriguez قلمروهای حکومت فاسد San Esperito را گرفته اید و با ساپورت انقلابیون جزیره، دست اخر رییس جمهور را از بین برده و طعم پیروزی را چشیده اید.

اما در قسمت دوم که مد نظر ماست، تغییرات زیادتری را نسبت به نسخه ی اول خواهید دید. ریکو اینبار برای فراگیری مهارت های بیشتر، نزد مربی اسبق خود، Tom Sheldon رفته و در میابد که مربی اش با یک نقشه ی شیطانی در جزیره ی Panau مرتبط است. برای خنثی کردن این نقشه آماده اید؟

سازنده ی بازی، Avalanche، این بار روی تمرکز بیشتری روی بازی داشته است که شاید محسوس ترین انها در حال حاظر، انجین جدید بازی باشد که دیگر از تکنیکهای نسل ششم، در آن اثری دیده نمیشود. اگر گرافیک بازی تا هنگام عرضه ی آن همینطور باشد، این بازی فرصتی برای رشد و نمو انجین Avalanche خواهد بود.
قسمت دیگری که در نسخه ی قبل بسیار ازار دهنده بود، هوش مصنوعی کم دشمنان بود که تنها ایستاد و به شما تیر میزدند. اما در این قسمت، هوش مصنوعی دشمنان بسیار نسبت به قبل بالاتر رفته است. دشمنان میتوانند از ابزار و اشیاء دور و بر خود استفاده کنند(مثل سنگر گرفتن پشت موانع) و یا وقتی که درگیری را به نفع خود نبینند، به نیروهای کمکی و ساپورت هوایی متوسل شوند. همچنین اگر شما در یک محیط مدت طولانی بمانید و بجنگید، دشمنان شما را بعد این مدت بیشتر مورد ملاطفت خود قرار خواهند داد، پس باید همیشه هدفی متحرک باشید.

اما در مورد اکشن بازی، ریکو میتوانید به صورت Manual نیز اعضاری بدن را نشانه رود و به زانوی آنان تیر زده و آنان را از پای بیندازد. همچنین دشمنان از درد تیر در جاهای کلیدی بدنشان، بعد از مدتی خواهند مرد.
Grappling Hook که در قسمت اول تنها میتوانست به اتوموبیلها و چند آبجکت محدود دیگر وصل شود، هم اکنون قدرتمندتر بوده و میتواند به بیشتر آبجکتهای محیط لنگر گیرد و مسلما کار با آن آسانتر شده است.

وسایط نقلیه نیز در بازی از فیزیک و تاثیرگیری فراوانتری نسبت به قبل برخوردار خواهند بود. شاید بپرسید: آیا حد اقل مانند شماره اول نیست که نتوان با چشم بسته فرق رانندگی هلیکوپتر را با جت، و تانک را با ماشین سواری تشخیص داد؟ جواب شما، فراتر از سوالتان است. حتی وضعیت وسایل نقلیه نسبت به آب و هوا و جاده هم متغیر است، طوری که رانندگی در جاده های خاکی سختتر از جاده های آسفالت خواهد بود و تعقیب و گریز نیز هیجان بهتری پیدا خواهد کرد.

جزئیات مولتی پلیر بازی در هاله ای از ابهام است. تمرکر سازندگان روی بخش سینگل پلیر مخصوصا مراحل اصلی و Side Missionـها بیشتر است و شما میتواند به میل خود هر زمان که خواستید هر نوع مرحله را انتخاب کنید.(GTA Style)

در مورد محیطی که بازی در آن اتفاق می افتد، نمیتوان براستی فهمید که Avalanche برای ساخت این محیط، هدف چه مکانی را داشته است. در هر صورت با جزیره ی قبلی سری، شباهت بسیاری را دارد.

ناشر این بازی Eidos Interactive هست(که متاسفانه پروندش درین نسل خوشحال نیست) و تاریخ عرضه ی آن برای PC، X360 و PS3 هنوز کاملا تایید نشده است.
هنوز اخبار جدیدی در دست نیست و اسکرین شاتها و متنی که مشاهده میکنید تا حدودی قدیمیست. در هر صورت اطلاعات بازی شاید نه چندان دور، گسترده تر شوند.

sasanjfr
22-06-2008, 09:27
Crysis Warhead بهینه تر از Crysis

Cevat Yerli رئیس کرایتک اعلام کرد سیستم مورد نیاز برای اجرای Crysis Warhead بهینه تر از Crysis خواهد بود.Yerli در مصاحبه با سایت آلمانی pcgames.de گفت یک کامپیوتر 620 دلاری قادر به اجرای Warhead روی تنظیمات گرافیکی high با 30 تا 35 فریم در ثانیه خواهد بود.

منبع:IGN

Sam Fisher 11
23-06-2008, 09:19
بوکس شات و تصاویری از جدیدترین نسخه Guitar Hero با نام Aerosmith که 6 روز دیگه رسما منتشر خواهد شد. سازنده و ناشر مانند شماره قبل به ترتیب Neversoft Ent و Activision هستند.
پلتفرم های بازی: Xbox360,PS3,PS2,WII

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ساختار بازی تقریبا مثل شماره های قبلی است که نت ها روی تصویر از بالا به پایین میان و شما باید در موقع مناسب کلید مناسب رو بزنید.گرافیک هم تغییر محسوسی نکرده!

-------------------------

البته اواخر 2008 یه نخسه دیگه از این بازی منتشر خواهد به نام Guitar Hero World Tour که تغییراتی درش داده شده و بیشتر شبیه بازی Rock Band شده که علاوه بر گیتار از میکروفون و جاز هم استفاده میشه. مثلا 4نفر همزمان گیتار بنوازن یا ترکیبی هر کدوم با یک وسیله مجزا یک آهنگ رو بزنن.
تا 8 نفر میتونن همزمان آنلاین بازی کنن.
سازنده و ناشر همان نورسافت و اکتیویژن.
علاوه بر Xbox360,PS3,PS2,WII بازی برای PC هم منتشر میشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
23-06-2008, 16:47
کونامی امروز اعلام کرد که PES 2009 پائیز امسال منتشر خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی برای PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation 2, and PSP در پائیز متشر خواهد شد.

S A A M
23-06-2008, 17:12
مثل اينكه كونامي داره روي نسخه جديد بازي پر طرفدار PES كار ميكنه !

اين بازي قراره پاييز امسال منتشر بشه سايتvideogaming247اعلام كره كه اين بازي براي XBOX 360 , PS3 , PC , PS2 و PSP خواهد آمد پس منتظر يك شاهكار ديگر از سوي كونامي باشيد

منبع:

sasanjfr
23-06-2008, 20:02
باز هم تکذیب

دیروز خرده فروش های معروف بازی در آمریکا مثل گیم استاپ،best buy،circuit city روز عرضه ی StarCraft 2 را 3 دسامبر 2008 درج کردند و با این کار موجی از شادی را در بین هواداران این سری به راه انداختند.
اما امروز وقتی از بلیزارد درباره ی تاریخ انتشار بازی پرسش شد بلیزارد مثل ماجرای diablo 3 آب سردی بر پیکر هواداران فروریخت و در پاسخ گفت که بلیزارد درباره ی یک شایعه نظری نمی دهد.از طرف دیگر فروشگاه آنلاین انگلیسی Play.com تاریخ انتشار بازی را 26 سپتامبر اعلام کرده است!
با توجه به اینکه یکشنبه ی آینده مراسم WI(مسابقه ی دعوتی جهانی) بلیزارد در پاریس برگزار خواهد شد باید منتظر اخبار جدیدتری از این بازی باشیم.

منبع:

sasanjfr
24-06-2008, 12:23
معمای جدید بلیزارد

اگر به سایت blizzard مراجعه کنید قبل از ورود به صفحه ی اصلی با تیزری به شکل زیر رو به رو خواهید شد:

مشاهده ی سایز اصلی:

این تیزر که در آستانه ی مراسم WI بلیزارد در پاریس منتشر شده موج جدیدی از گمانه زنی ها را درباره ی بازی بعدی بلیزارد به راه انداخته است.در مراسم WI سال گذشته ی بلیزارد بازی starcraft 2 رونمایی شد و درست مثل این دفعه قبل از برگزاری مراسم تیزری در سایت بلیزارد قرار داده شده بود.

واکنش IGN
IGN با اشاره به علامتی که در وسط دایره ی سمت چپ تصویر مشاهده می شود می نویسد:
این علامت شباهت بی نظیری به علامت موجود روی شمشیر قدرتمند آرتس-Frostmourne-در Warcraft 3 دارد.با در نظر گرفتن این موضوع باید منتظر عنوان جدیدی از سری فوق محبوب Warcraft باشیم.

واکنش گیم اسپات
گیم اسپات با اشاره به این موضوع که بلیزارد یک expansion جدید به نام Wrath of the Lich King برای MMORPG موفق World of Warcraft در دست ساخت دارد این تیزر را برای Diablo 3 محتمل تر می داند.گیم اسپات همچنین به این موضوع اشاره می کند که چندی پیش بلیزارد fansite هایی با نام diablo3.com به راه انداخته بود که سبب به راه افتادن شایعاتی بر مبنی ساخت diablo 3 شده بود.Diablo یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی تاریخ بازی های کامپیوتری است که اولین شماره ی آن در سال 1996 منتشر شد و در مجموع دو شماره و 3 اکسپنشن از این بازی انتشار یافت.

پاسخ بلیزارد
پاسخ بلیزارد نسبت به این گمانه زنی ها بسیار کوتاه است:"منتظر خبرهای جدیدتر باشید"

منابع:
Blizzard.com, گیم اسپات, IGN

sasanjfr
25-06-2008, 12:58
و بالاخره Diablo 3 ؟

بلیزارد تیزری که در بدو ورود به سایت blizzard.com ظاهر می شود را نسبت به تیزر قبلی کمی تغییر داد و با این کار تقریباٌ شک و شبهه را درباره ی بازی آتی خود از بین برد.

مشاهده ی سایز اصلی:

چنانچه به دایره ی موجود در گوشه ی راست تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که علامت موجود در داخل دایره شباهت بی نظیری به یکی از rune های موجود در بازی diablo به نام Hel دارد.rune ها در دیابلو سنگ هایی هستند که علامت های جادویی خاصی روی آنها حکاکی شده است و هر کدام از آنها کاربرد خاصی دارند.مثلاٌ برخی از آنها سبب افزایش چابکی(dexterity)،برخی سبب افزایش mana،برخی سبب افزایش انرژی و برخی سبب افزایش قدرت حمله می شوند و ... .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hel Rune شباهت زیادی به علامت موجود در داخل دایره ی بالا دارد.

به علاوه با مقایسه ی تیزر جدید با تیزر قبلی متوجه خواهید شد که تصویر جدید روشن تر شده و Ice Field در حال باز شدن است.احتمالاٌ این باز شدن تا روز مراسم بلیزارد ادامه خواهد داشت!اما با شواهد و قراین موجود باید منتظر سومین شماره ی Diablo،بهترین اکشن نقش آفرینی تاریخ بازی های کامپیوتری، باشیم.

منابع:
IGN , battle.net

Viren
26-06-2008, 03:13
Need For Speed:Undercover

مژده ای جدید ، ea خبر ها ی جدیدی از نید فور اسپید بعدی منتشر کرد که می تواند ، نقطه ی قوتی برای پوشاندن ضعف های pro street با شد بازی که به نوبه ی خود یک شکست بود، در مصاحبه ای با gamesindustry.biz جان ریکسیتیلو گفت که این عنوان که undercover نام خواهد داشت زیر دست دو گروه سازندگان اصلی این سری در ونکوور کانادا درحال ساخت است ، نکته ی نا مفهومی که او بیان کرد این بود که بازی شبیه فیلم transporter خواهد باید منتظر باشیم و ببینیم منظور او از این تشبیه چه بوده است.

تیم قبلی ساخت سری برای ساخت هر نسخه 2 سال زمان صرف می کردند ، اما احتمالا ساخت نسخه ی جدید در 16 ماه تمام خواهد شد ، البته تیم های دیگری هم بر قسمت های قبلی بازی کار کرده اند.

در گزارشی که ریکسیتیلو انجام داد در مورد نید فور اسپید سال قبل اظهار تاسف کرد و علت تقسیم کردن تیم سازنده به دو گروه را در این دانست که با دقت بیشتر بتواند حداقل یکبار تجربه ی خوب را برای طرفداران ضمانت کند.

هیچ پلتفرمی برای این بازی اعلام نشده است ، اما امیدواریم مانند تمام بازی های این سری برای کنسول های نسل جدید و همچنین pc منتشر شود. ea در کنفرانس ویلیام بیر در شیکاگو دست و دل باز تر بود و اطلاعات بیشتری را فاش نمود.

از جمله اطلاعات جدیدی که ea فاش کرد زمان عرضه ی dragon age و saboteur در سه ماهه ی اول 2009 بود. از دیگر اطلاعات جالبی که به بیرون تراوش کرد این بود که بازی godfather که در سال 2006 منتشر شده بود ، ادامه ای با مایه های جدیدی از تاکتیکی و استراتژی خواهد داشت.

در مورد نید فور اسپید هم ریکسییتلو در مصاحبه با خبرنگاران گفت که بازی تا آخر امسال عرضه خواهد شد. او در مورد نید فور اسپید قبلی گفت: من در مورد نید فور اسپید سال قبل واقعا متاسفم. من فکر می کردم این بازی در گیم پلی کامل بود اگر بازی خوبی نبود و ..."

رئیس ceo همچنین به خبرنگاران گفت که برای بهبود بازی و نو آوری گیم پلی آن ها قصد ساخت بازی شبیه فیلم transporter را دارند . (فیلم اکشن کوری یئون با بازی جیسون استاتهام در سال 2002)

در آخر ریکسیتلو اعلام کرد: من با اطمینان می گویم که undercover بسیار بهتر از prostreet خواهد بود .

ما هم انتظار می کشیم تا باز هم بازی شاهکاری از ea ببینیم ، شاید تنها بازی های ریسینگ که ما را روز ها و شب ها به خود مشغول می کردند سری نید فور اسپید بودند ، این بازی نیز اصالتاً از این خانواده خواهد بود.

لینک:

Transporter؟؟؟
حتما میشه اسلحه خرید ماشین هارو ترکوند:31:

Masoud King
27-06-2008, 00:38
Sacred 2 برای PS3 تائید شد
Ascaron Entertainment امروز نسخه PlayStation 3 بازی Sacred 2: Fallen Angel که قبل از این فقط برای PC و Xbox 360 تائیدشده بود رو تائید کرد.
این بازی در Q3 2008 منتشر خواهد شد.

sd70
27-06-2008, 15:22
آیا کریتوس بازخواهد گشت؟!

وب سایت فرانسوی JeuxActu،روز گذشته اعلام کرد که نسخه بعدی از عنوان پرفروغ سونی،God of War III در نمایشگاه E3 امسال معرفی خواهد شد.سایت ذکرشده،این خبر را به نقل از یکی از مسؤلین سونی در فرانسه نقل کرده است.درصورتیکه این خبر صحت داشته باشد،می توان پیشاپیش E3 امسال را صحنه ی قدرت نمایی سونی و PS3 نامید.

ادامه خبر:

sd70
27-06-2008, 15:23
استفاده Kill Zone 2 از بیش از 4 پردازنده ی کمکی CELL

شاید این خبر که Kill Zone 2 از بیش از چهار SPE استفاده خواهد کرد،باعث شگفتی طرفداران پرشمار این عنوان شود.مجله ها و سایت های نقد و بررسی،هرروزه خبرهای گوناگونی را درخصوص Kill Zone 2 و خارق العاده بودن این بازی منتشر می سازند.چراکه با نمایش تریلر بازی در E3 چندسال پیش،توجه همگان به این عنوان بزرگ و شگفت انگیز جلب شد.

ادامه خبر:

sepehr_x50
28-06-2008, 10:19
Crysis یکی از بزرگترین عناوین انحصاری PC در سال 2007 میلادی بود که با فروشی بیش از 1 میلیون نسخه روبرو شد و با گرافیک حیرت انگیزش یکی از بازی های بسیار محبوب نزد هواداران PC به شمار می رفت. اکنون سازندگان توانمند این بازی در استودیوی Crytek تصمیم دارند تا احتمالآ آخرین عنوان انحصاری خود را برای PC تحت عنوان Crysis Warhead را با ویژگی ها و امکاناتی بهتر و جدیدتر ساخته و آن را در پاییز امسال روانه ی بازار کنند.

این بازی در حال حاضر توسط استودیوی تازه تاسیس Crytek در بوداپست مجارستان در حال ساخت هست و نکته ی جالب اینجاست که اکثر کارکنان این استودیو بیشتر در زمینه ساخت بازی های Real Time Strategy تجربه داشته اند و اکنون قصد دارند تا برای اولین بار یک بازی اول شخص را تولید کنند و به همین دلیل تعداد زیادی از سازندگان و طراحان حرفه ای استودیوی اصلی Crytek در ساخته این بازی به این استودیو کمک خواهند کرد. کمپانی Electronic Arts نیز مثل نسخه ی قبلی حامی Crytek و منتشر کننده ی عنوان جدیدش خواهد بود.

sasanjfr
28-06-2008, 14:00
دیابلو 3:26:

دقایقی پیش در مراسم WWI بلیزارد در پاریس بالاخره به ماه ها شایعه و همچنین غائله ی تیزرهای روزهای گذشته ی بلیزارد خاتمه داده شد و دیابلو 3 رسماٌ announce شد.

منبع:

sd70
28-06-2008, 14:48
Nintendo به دانش آموزان ژاپني درس مي دهد!

در يکي از مدارس ژاپن از کنسول DS براي تدريس زبان انگليسي استفاده مي شود

مدرسه دخترانه ژاپني Tokyo Joshi Gakuen براي آموختن زبان انگليسي به دانش آموزان، روش جالبي را در پيش گرفته است. به گزارش خبرگزاري رويترز، در اين مدرسه از کنسول DS (محصول Nintendo) بعنوان ابزاري براي آموختن زبان انگليسي استفاده مي شود. يک معلم زن دبيرستان مقدماتي به نام Motoko Okubo از ماه مي (May) از کنسول دستي DS و نرم افزار آموزشي در دوره هاي هفتگي استفاده کرده است. اين دوره ها در سه مورد مي باشند: لغت نامه (vocabulary)، خوش خطي و درک شنيداري (صوتي).

ادامه خبر:

sd70
28-06-2008, 15:15
چهار عنوان جدید به لیست بازی های E3 اضافه شد

Doom 4 و Kid Icarus از جمله بازی های دیگری هستند که نمایش آن ها در E3 2008 تأیید شد.

لیست بازی های تأیید شده برای نمایش در نمایشگاه E3 روزبروز در حال گسترش یافتن است و این درحالیست که اکثر عناوین تأیید شده،بازی هایی هستند که بسیاری از گیمرها مدت زیادی را در انتظار انتشار خبرهای آنان بوده اند.

ادامه خبر:

Bracket
28-06-2008, 16:57
بازی بعدی Blizzard هم امروز مشخص شد از قرار معلوم همون Diablo III هست که همین الانم یه تریلر و یه گیم پلی ازش بیرون اومده :
از اینجا تریلر هاشو ببنید :

Optimus Prime
29-06-2008, 09:42
خبر هایی از شرکت و نشان دادن Half - Life 2 Episode 3 در E3 امسال به گوش میرسد. تا کنون که هیچ نشانه ای از ساخته شدن بازی به گوش نرسیده است.
منبع actiontrip.

Masoud King
01-07-2008, 12:40
FIFA Manager 09

EA اعلام کرد که پائیز 2008 شاهد این بازی برای PC خواهیم بود.
این بازی شامل آخرین لیسانس رسمی تیم هاست و بازیکنان این شانس رو دارن که اداره کردن تیمشون رو بطور کامل تجربه کنن!!
از ویژگی های بازی میشه به داران بودن بازیکنان از 33 کشور که شامل 1500 تیم باشگاهی و 25000 بازیکن اشاره کرد!!!
از دیگر ویژگی های جدید میشه به بازار انتقال بازیکنان جوان(youth transfer market) و ابزار پیش پیشبینیه بازیها که بازیکنان رو قادر پیش بینیه نتیجه بازی میکنه!!
هنوز ویدئویی از ابزی منتشر نشده فقط تاریخ انتشار بازی(پائیز 2008) توسط EA تائید شده.

Screenshots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:

dark fear
02-07-2008, 08:27
ببخشيد كمي بي ربط حرف ميزنم
ea هنوز روي حرف خودش مبني بر next-gen بودن نسخه ي pc هست ؟

Masoud King
02-07-2008, 12:55
ببخشيد كمي بي ربط حرف ميزنم
ea هنوز روي حرف خودش مبني بر next-gen بودن نسخه ي pc هست ؟
اینجا جاش نیست ولی..
هنوز در این زمیته چیزی بطور رسمی عنوان نشده
تاپیک FIFA 09

reza2pars
10-07-2008, 23:13
شركت Infinity Ward كه با عرضه بازي جنگي وبسيار پرهيجان Call of Duty به شهرت و سود فراواني دست يافت، قصد دارد بازي ويديوي جديدي را روانه بازار كند.

به گزارش فارس به نقل از shacknews، پس از عرضه چهارمين بخش بازي Call of Duty موسوم به Modern Warfare كه براي رايانه و دو كنسول PS3 و Xbox360 عرضه شد شركت سازنده قصد دارد با همكاري Activision طراحي بازي تازه اي را آغاز كند.
اگر چه دو طرف از افشاي هرگونه جزييات در مورد بازي جديد خودداري مي كننداما برخي منابع خبري نزديك به اين دو شركت معتقدند بازي جديد در عين بهره مندي از ويژگي هاي جنگي ساختاري علمي تخيلي خواهد داشت و در داستان آن در جهان آينده اتفاق خواهد افتاد.
قسمت هاي محبوب بازي Call of Duty عمدتا مربوط به دوران جنگ جهاني دوم بوده اند و در آن كاربر با بر عهده گرفتن نقش يك سرباز روس بايد تلاش مي كرد نيروهاي آلماني را در جبهه هاي مختلف عقب براند.

Sam Fisher 11
11-07-2008, 00:41
سلام
ممنون از همه عزیزانی که زحمت میکشن و خبر قرار میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=========

Rock Band 2
بله این بازی موزیکال چند نفره و مهیج ادامه خواهد داشت...
با توجه به فروش عالی Rock Band ساخت قسمت دوم حتمی بود. البته قبل از انتشار نسخه 1 خیلی ها به دلیل بالا بودن قیمت آن(تقریبا 160 دلار) انتظار شکست و یا عدم فروش خوب بازی رو میکشیدن ولی با این وجود بازی هم از نظر منتقدان و هم گیمرهای علاقه مند به موسیقی با استقبال خیلی خوبی مواجه شد!

بازی از لحاظ بصری پیشرفت محسوسی نداشته و تنها تا حدودی پر زرق و برق تر شده و همچنان گرافیک بهتری نسبت به رقیب خود یعنی GH دارد.
روند بازی مثل شماره قبل است و شما میتونید به صورت یک تا چهار نفر به بازی بپردازید و آهنگ های راک دلخواهتون رو بنوازید. همونطور که میدونید با این بازی 2 گیتار،یک میکروفون و یک جاز به فروش میرسه ودلیل گران تر بودن اون نسبت به سایر بازیهای ویدئویی همینه...

لیست آهنگ ها آپدیت شده و آهنگ های زیادی لیسانس شدن که در زیر تعدادی از اونهارو میبینید:
"
Ace of Spades" -- Motörhead
"Everlong" -- Foo Fighters
"Pinball Wizard" -- The Who
"Panic Attack" -- Dream Theater
"Any Way You Want It" -- Journey
"Chop Suey" -- System of a Down
"Kids in America" -- The Muffs
"Give It Away" -- Red Hot Chili Peppers
"Hello There" -- Cheap Trick
"Pump It Up" -- Elvis Costello

مانند نسخه قبل قراره تعدادی زیادی ترک بر روی شبکه LIVE و PSN قرار بگیره... از این قابلیت در شماره قبل استقبال خوبی شد!

Rock Band 2 مانند نسخه پیشین توسط Harmonix Music در دست ساخت هست و توسط MTV Games ناشر بازی سپتامبر امسال(شهریور) نسخه Xbox360 آن منتشر خواهد شد.
زمان ریلیز نسخه های PS3, PS2, Wii این بازی سه ماهه چهارم سال میلادی(پاییز) اعلام شده!

منبع:

havas_1980
11-07-2008, 02:09
استرالیا Fallout 3 را ممنوع کرد.
---------------------------------
بازی نقش آفرینی آینده شرکت Bethesda توسط اداره طبقه بندی ادبیات و فیلم (OFLC) برای پخش در استرالیا ممنوع شد.

Fallout 3 سومین بازی در سال 2008 میباشد که در استرالیا تحریم میشود.
بر خلاف فیلمها و DVD ها بالاترین درجه مجاز برای یک بازی در استرالیا درجه MA یا 15+ است که برابر با 15 سال تمام میباشد.
Dark Sector هم جز بازیهای ممنوعه بود که پس از اصلاح تحت عنوان نسخه اصلاح شده با درجه MA یا 15+ منتشر شد.
هفته قبل هم بازی Shellshock 2 به خاطر محتوای خشونت گرافیکی ممنوع شده بود.

منبع:

mohammad-p990i
11-07-2008, 03:51
استرالیا Fallout 3 را ممنوع کرد.
---------------------------------
بازی نقش آفرینی آینده شرکت Bethesda توسط اداره طبقه بندی ادبیات و فیلم (OFLC) برای پخش در استرالیا ممنوع شد.

Fallout 3 سومین بازی در سال 2008 میباشد که در استرالیا تحریم میشود.
بر خلاف فیلمها و DVD ها بالاترین درجه مجاز برای یک بازی در استرالیا درجه MA یا 15+ است که برابر با 15 سال تمام میباشد.
Dark Sector هم جز بازیهای ممنوعه بود که پس از اصلاح تحت عنوان نسخه اصلاح شده با درجه MA یا 15+ منتشر شد.
هفته قبل هم بازی Shellshock 2 به خاطر محتوای خشونت گرافیکی ممنوع شده بود.

منبع:

این بازی تو ایران هم هستش؟:18:

ali_ranger22
13-07-2008, 16:30
این بازی تو ایران هم هستش؟:18:

هنوز ساخت بازی تموم نشده...

masoud_razor
13-07-2008, 19:21
بازي mgs4 براي تكامل گرافيكي نزديك به شش بار از نو شروع كرده
اين خبر به عقيده ي خيلي از گيمر ها يك نوع افشا گري به حساب ميايد
در پي اين خبر ign يك سري عكس از تريلري كه در سال 2006 و 2007 از بازي mgs4 به نمايش در امد در سايت خود گذاشت كه من در اخر برايتان ميزارم
ign اعلام كرد دليل تاخير متعدد اين بازي همين دليل بوده است
اين سايت در ادامه گفته كه نمره ي واقعي اين بازي نسبت به تريلر سال 2006 نمره اي به جز 9.2 نيست
و گفته اين بازي اصلا مستحق نمره ي 10 و بهترين بازي سال نيست

ای خبر از سوی gamspotهم تایید شده

Sam Fisher 11
13-07-2008, 20:06
masoud_razor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان برای هر خبر تاپیک جداگانه نزنید! و منبع اخباری که قرار میدید رو ذکر کنید وگرنه پست شما پاک میشه!
این آخرین باری بود که خبر شمارو به این تاپیک انتقال دادم دفعه بعد تاپیک شما بسته و حذف خواهد شد...لطفا قوانین انجمن رو مرور کنید!

Bracket
14-07-2008, 01:42
و اما فیلم بازی Max Payne به زودی (در ماه اکتبر امسال) رویه پرده میاد .

NONE
14-07-2008, 18:26
اقا grid رو بازي كرديد؟

Sam Fisher 11
14-07-2008, 20:34
اقا grid رو بازي كرديد؟
تاپیک بازی:
Race Driver Grid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-----------------------------
جدیدترین تریلر Killzone 2 در نمایشگاه E3 08 منتشر شد:

E3 2008: New Objectives Trailer

البته متاسفانه HD نیست و فعلا همین کیفیت فقط روی سایت GT قرار گرفته.

الان دیدمش ...معرکه بود...البته بازم همون مرحله رو نشون داد و لوکیشن همونی بود که که در تریلرهای قبلی دیدیم ولی سوار شدن و هدایت یک تانک رو میبینیم که میشه باهاش همه چیز رو نابود کرد!

NONE
14-07-2008, 20:54
قربونه حاجي

Mehdi.KinG
16-07-2008, 01:37
Killzone 2 امسال يه پاي تصاحب بهترين بازي ساله

كسي با من هم عقيده است ؟

NONE
16-07-2008, 10:09
Killzone 2 امسال يه پاي تصاحب بهترين بازي ساله

كسي با من هم عقيده است ؟

من هستم البته فكر كنم بهترين بشه

Mehdi.KinG
17-07-2008, 02:10

Rayman Raving Rabbids 3

در جريان Ubidays امسال ، Ubisoft اعلام كرد كه قسمت سوم از سري بازي Rayman Raving Rabbids با نام

RRR TV PARTY را براي كنسولهاي DS - Wii به صورت انحصاري ساخته و عرضه خواهد كرد . نسخه Wii اين بازي

كه از وسيله جانبي Wii Balance Board نيز استفاده خواهد كرد ، قرار است سال 2008 روانه بازار شود و مانند

شمارهاي قبلي اين سري ، مجموعه اي از چندين ميني گيم خواهد بود . هنوز زمان عرضه نسخه DS اين بازي

اعلام نشده است .

Mehdi.KinG
17-07-2008, 02:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخرين شماره مجله فاميتسو از شماره جديد بازي Yakuza يعني Yakuza 3 پرده برداشت . البته صبر كنيد خبر اون طوري كه شما فكر ميكنيد نيست!! . چند ماه پيش يك بازي تحت نام Ryu ga Gotoku Kenzan در ژاپن منتشر شد كه در اصل شماره 3 مجموعه بازي Yakuza بود اما بازي هيچ ربطي به 2 شماره قبلي نداشت و در واقعا يك spin-off بود . اما اگه يادتون باشه Sega اصلا از شماره 3 در بازي استفاده نكرده بود ( Ryu ga Gotoku Kenzan ) . و اسم مجموعه اصلي Ryu ga Gotoku بود . اسم شماره جديد هم Ryu ga Gotoku 3 هست .

حالا شركت Sega قسمت 3 و دنباله اصلي Yakuza 2 رو معرفي كرد . Toshihiro Nagoshi تهيه كننده بازي اعلام كرد كه بازي همانند Kenzan فقط براي PlayStation 3 عرضه خواهد شد . Yakuza 3 دوباره به Kamiyacho بر ميگرده و دوباره شما رو در نقش Kazuma Kiryu قرار ميدهد . ساخت بازي دقيقا بعد از پايان Kenzan شروع شده است و راه زيادي تا تمام شدنه ساختش هست .طبق گفته هاي Nagoshi بر اساس همان سنت بازي هايي قبلي خواهد بود و ميخواد از صداي هنرپيشه هاي معروف در بازي استفاده كنه همچنين از brand (مارك ) هاي معروف دنياي واقعي در بازي ( در نشانه ها و مغازه ها ) استفاده ميكند . بازي هنوز تاريخ عرضه مشخصي براي ژاپن هم ندارند . همچنين بازي Yakuza 2 در اروپا و امريكا در ماه سپتامبر امسال عرضه ميشود .

Mehdi.KinG
17-07-2008, 02:51
سازندگان بازی قول دادن که سیستم مبارزات بازی را دوباره ترمیم کنند.گرافیک بازی کاملا دگرگون شده است و این شانس وجود دارد تا با کاراکتر های DC Comics همچون Superman و Batman بازی کنید.اکنون بزرگترین سوال این است:انها چه طور بازی میکنند؟
ما در نهایت این شانس را داشتیم تا ان را امتحان کنیم و اکنون میتونیم به این سوال پاسخ بدهیم و از E3 demo نسخه 360 ممنونیم.این دمو به ما تیکه ای بسیار کم داد از انچه قرار است بازی در نهایت شود.کافی برای انکه به مسیری که بازی میرود امیدوار شویم.
E3 demo بازی پیشرفت زیادی داشته و نشان داد که بازی یک مشت پر از مبارزان و محیط هایی برای امتحان کردن دارد.ما در کل میتونستیم از بین 6 مبارز یکی را انتخاب کنیم 3 تا از هر سمت.مبارزانی که در دمو بودن شامل Sonya Blade،BFF's Scorpion و Sub-Zero میشدند و در سمت DC مبارزانی همچون Batman, Flash و Superman بودن.3 محیط هم برای بازی بود که شامل graveyard, hell و Metropolis میشدند.

کارگردان بازی و سازنده ان یعنی Ed Boon به ما گفت که تیم سازنده بازی به رویکرد اصلی خود در گیم پلی برگشته است و تاثیر زیادی از MK II گرفته است.کاراکتر ها دارای حرکات مخصوصی هستند که شما میتونید انها را باهم ترکیب و در combo ها انتخاب کنید.شما نمیتونید چیزی شبیه به استیل MKIII در بازی پیدا کنید.به صورتی که شما در بازی نمیتونید combo های زنجیر وار بزنید که تعداد ضربات ان زیاد باشد.در نهایت شما میتونید 3 تا 5 ضربه پشته سر هم بزنید.
در کل شما چهار نوع ضربه میتونید بزنید.کلید right bumper برای گرفتن دشمن به کار میرود در این حالت شما وارد مبارزات نزدیک میشود شما میتونید یا دشمن را پرت کنید یا به او ضربه ای بزنید.
گونه های مختلفی در مبارزه وجود دارد و ما این شانس را داشتیم تا کارایی ان را ببینیم و minigame های جدید را امتحان کنیم.freefall و close combat از این دسته هستند.Freefall combat زمانی است که شما با دشمن درگیر میشوید و او را به نقطه ای دیگر از مرحله میفرستید.میتونید ان را به طبقه پایین بفرستید.زمانی که او سقوط کرد شما به صورت اتوماتیک دنبال ان میروید و ایم شانس را دارید تا او را عذاب دهید.با ضربات شما super meter پر میشود.شما میتونید با زدن right trigger ضربه special super را رها کنید.مقدار صدمه این ضربه بستگی به میزان پر بودن این نوار دارد.شما میتونید به کمک فن های جابجایی در زمان ضربه special super دشمن جای خودتان را عوض کنید.

Close combat از انچه ما اول شنیده بودیم کمی تغییر کرده است.شما به کمک right bumper میتونید وارد Close combat شوید.زمانی که شما طرف مقابل را میگیرید دوربین نزدیک می اید.شما زمان کمی دارید تا either attack یا dodge attack ها را بزنید.کلید های جلوی دسته هر کدام برای یک unique attack هستند.زمانی که ما مرحله Metropolis را بازی کردیم وقتی که طرف مقابل به دیوار رسید کاراکتر ما یعنی Superman ان را به دیوار کوبید و او را گرفت و به سمت راست حرکت کرد و دشمن را همین طور به دیوار زد دیوار پشته دیوار!در این صحنه لازم بود که ما کلید های اصلی را به سرعت فشار دهیم و با این کار صدمه ی بیشتری به دشمن میزد.
در چیزی که ما دیدیم هر کاراکتر ضربات کلی و ضربات مخصوص به خودش را دارد.ضربات اصلی خیلی شبیه به هم هستند برای هم کاراکتر و ضربات مخصوص از بنیاد برای هر کاراکتر فرق دارد.در بازی هر شخصیت یک سری امکانات خاص مربوط به خودش را دارد.برای زدن هر حرکت مخصوص شما باید کلید ها را همراه با جهت های خاص فشار دهید.در بعضی موارد شما نیاز دارید که یک کلید را برای مدتی نگه دارید.
Scorpion ضربه ی مورد اطمینان سینه را هنوز دارد.او میتونه اتش احضار کنه،با پا حریف را takedown کنه،قابلیت teleport و احضار اتشی دور خودش را نیز دارد.Sonya Blade میتونه حلقه انرژی پرتاب کنه،باپا حرف را بگیرد و ضربه ی چرخ و فلکی و بوسه سمی را نیز دارد.Sub-Zero قابلیت های پرتاب گوله یخی،teleport،تکل،ایجاد دیواره یخی را دارا هست.

Batman قابلیت های پرتاب batarang ها بر روی زمین و هوا،دفاع به وسیله شنل،takedown به وسیله پا و flying kick را دارد.تیم سازنده بر روی این کار میکند که به Batman قابلیت teleport به وسیله smoke bomb را اضافه کند.Flash قابلیت های ضربه speed powered punch flurry،eleport و combo های پراکنده را دارد.Superman شگفت اور است.او با انجام power moves ها overloaded میشود.ما از super breath استفاده کردیم تا بتونیم طرف مقابل را هل دهیم یا او را به یخ تبدیل کنیم.heat vision او برای سوزاندن حریف بر روی زمین یا هوا به کار میرود.با این حال اینها برای این کاراکتر کافی نیست.
با این حال تمام حرکات مخصوص درست شده اند،Boon و تیمش در حال اضافه کردن یه سری حرکات هستن که به انها pro moves گفته میشود.به طور مثال اگر شما حرکت حلقه انرژی Sonya را انجام دهید شما میتونید با رعایت فاصله زمانی دومین حلقه را نیز پرتاب کنید.هدف این است که با انجام هر حرکت مخصوص ان به یک pro moves تبدیل شود.در ان چیزی که ما بازی کردیم همه ی شخصیت ها امکان pro moves را نداشتند.با وجود اینکه سازندگان عمق گیم پلی را افزایش داده اند اما همچنان بر روی ان و بر روی حرکات کلی در حل کار کردن هستند.
این عنوان اولین بازی از سری MK بر روی کنسول های نسل حاضر است و این خیلی خوب است که کیفیت در دمویی که ما دیدیم در حال افزایش است.سازندگان با استفاده از موتور Unreal Engine و قدرت کنسول های نسل حاضر کار خوبی را انجام داده اند.سطح جزییات شخصیت ها و انیمیشن های انها بسیار خوب است.در بازی هر شخصیت بر روی یک عنصر تکیه دارد.به طور مثال Sub-Zero بر روی سرما تمرکز دارد یا Scorpion بر روی اتش تمرکز دارد.

صدا گذاری در کل خوب و زیبا کار شده است.ما به طور همیشگی صدای ناله یا شبیه ان را مشنویم.چیزی که شما از یک fighter توقع دارید.موسیقی که ما شنیدیم حس زیبای حماسی داشت.در کل چیزی که ما بازی کردیم بر روی مسیر درست در حا حرکت است.سیستم مبارزاتی به ظاهر اسان می اید و حس خوبی به ادم میدهد.قسمتpro moves به واقع یک تجربه خوب در بازی به حساب می اید.با این حال ما از Midway خواهش میکنیم که چیز های بیشتری به ما نشان دهد مخصوصا از قسمت داستان بازی.قرار است در Comic-Con اطلاعات بیشتر از شخصیت ها فاش شود.این اطلاعات از سایت GS گرفته شده است. Mortal Kombat vs. DC Universe در پاییز امسال برای 360 و PS3 عرضه میشود.

منبع : GAMESPOT

Mehdi.KinG
17-07-2008, 02:55
SEGA اعلام کرد که بازی Empire: Total War که توسط Creative Assembly ساخته میشود در تاریخ February 9, 2009 به صورت انحصاری برای PC عرضه میشود.بازی در قرن 18 روی میدهد زمانی که در میدان جنگ از باروت استفاده میشد.در Empire: Total War بازیباز در نقش ژنرال،دریاسالار و امپراطور نیروی ها را بر روی خشکی و دریا هدایت میکند.جنگ های همزمان چالش های جدیدی را همراه با توپ ها و تفنگ فتيله اى مطرح میکند.چالش انگیز برای بازیباز تا در فرم و تاکتیک ها ماهر شود.در بازی هندی ها،اروپاییان و امریکای شمالی موجود هستند.

منبع: [ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

Mehdi.KinG
17-07-2008, 02:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بيش از 5 سال از اخرين زماني كه ماها از بازي زيباي Red Faction لذت برديم مي ميگذره و اين زمان زياد در حال اتمام هست چون Volition به سختي در حال كار بر روي شماره جديد (3) اين مجموعه يعني Red Faction: Guerrilla هست . اتفاقات بازي 50 سال بعد از شماره 2 هست . Guerrilla برعكس 2 شماره قبلي خودش ديگر يك بازي FPS نيست و حالا به يك بازي TPS تبديل شده . يك بازي زيبا با تخريب پذيري فوق العاده . گفتگو زير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با James Hague كه كه Design Director بازي هست انجام شده است .

IGN: ميشه به مردم ياد اوري كنيد شماره قبلي Red Faction در كجا به اتمام رسيد و بازي جديد از كجا شروع ميشه ؟

James Hague: در شماره قبلي بازي Red Faction شما سعي ميكرديد با پيوستن به نيروي دفاعي زمين ( Earth Defense Force ) به مريخ برويد تا Ultor Corporation شكست دهيد . حالا 50 سال از ان زمان گذشته و حالا در مريخ مستعمره تشكيل شده و نيروي دفاعي زمين هم تغيير شكل داده و به يك نظام ديكتاتوري تبديل شده . و حالا معدن چيان در حال به راه انداختن انقلابي ديگر هستند .

IGN: يكي از بزرگترين تغييرات كه بسيار اشكارا ( تابلو ) هست انتقال بازي از سبك اول شخص به سوم شخص هست . چرا چنين تصميمي رو گرفتيد ؟

Hague: ما هر دو مدل اول شخص و سوم شخص رو امتحان كرديم و به اين نتيجه رسيديم كه نماي سوم شخص براي بازيكنان بهتر است . زماني كه تمام خرابي ها در اطراف بازيكن اتفاق مي افتد نماي سوم شخص از لحاظ قابليت رويت بهتره ميتونه نشان بده كه در كدام وسيله در حال سقوط است و اينكه شما چه قدر به خرابي ها نزديك هستيد . اما قطعا ما پايه و اساس بازي رو از FPS برداشت كرديم . و مبارزات بازي كاملا سفت و محكم هست و به طور بسيار فوق العاده اي تنظيم شده همانند چيزي كه شما از يك بازي FPS انتظار داريد .

IGN : مزيت شما نسبت مدل هاي قبلي در تخريب پذيري محيط چي هست ؟

Hague: خرابي ها در بازي هاي كامپيوتري يكي از حد فاصل هاي بزرگ براي نواوري هست . 15-20 سال پيش يادتونه قبل از گسترش دنياي 3 بعدي . بازي هاي 3 بعدي بدون مقياس ساخته شدندبه وسيله اشياي 2 بعدي و تكسچر ها ؟ در زمان حال تخريب پذيري در بازي ها حكم بازي هاي 3d در زمان گذشته ميدهند .يك سري حقه هاي جاوديي مثل Swapping model وparticle effects كه احساس تخريب و پذيري و خرابي رو به وجود مياورند. در Red Faction: Guerrilla تمام تخريب پذيري ها بر مبني فيزيك ساخته شدند و به صورتي هستند كه شما در دنياي واقعي انتظار داريد . ما ويژگي هاي ماده: نظير ويژگي هاي فيزيكي- توده ماده و انرژي حركتي رو در در اين تخريب ها مدل سازي ميكنيم . هيچ وقت چيزي رو دو بار تجربه نميكنيد و اين چيزي هست كه در بازي متوجه ميشويد

IGN: ايا چيزي كه تخريب شده در كل بازي به همان صورت باقي ميماند يا در جاهايي دوباره به حالت اوليه بر ميگرده ؟

Hague: خرابي ها در Red Faction: Guerrilla ماندگار هست . اگه شما يك ساختمان خراب و متلاشي كنيد . بعد به سمت ديگر مريخ رويد و مثلا 10 ساعت بعد برگرديد ساختمان دقيقا به همان صورتي كه شما ان را جا ترك كرديد خواهد بود . اما براي بازي كردن زماني بعضي چيز ها بعد از يك مدت زماني تعمير ميشوند مثل پل ها به خاطر اينكه انها ( پل ) باعث راننندگي بسيار راحت تر ميشوند . اما اين مثل يك محدوديت تكنيكي نيست .ما ميتونيم اين خرابي ها رو مثلا همون پل مثال من رو همانطور كه هست باقي بذاريم اما بعضي از ساختار ها هستند كه نقااط حساسي هستند و EDF بعد ها به اون احتياج داره .

IGN : شما چي كار ميكنيد تا سيستم كاور بازيتون با ديگر بازيهاي قابل توجه مثل Gears of War فرق داشته باشه ؟

Hague: ما ميخواهيم كه سيستم كاور گيري در بازيمان راحت باشه و به راحتي قابل استفاده باشه . به خاطر اينكه كليد بخشي از مبارزات در Red Faction: Guerrilla همينه . بزرگترين تفاوت در Red Faction: Guerrilla اينه كه سيستم كاور ارتباط مستقيم با خرابي و تخريب پذيري هاي مبني بر فيزيك دارد. اگر موشك فقط قسمت پايني ديوار رو باقي بذاره اون قسمت به طور اتوماتيك به عنوان يك كاور و سرپناه كوچيك استفاده كرد . پس بقيه رو هم خراب كنيد تا هيچ پوششي باقي نماند . از بين بردن سر پناه هاي دشمن در حالي كه سر پناه هايي براي خودت درست ميكني و از ان ها محافظت ميكني كليد بقا در برابر دشمنان سر سخت است .

IGN : اين دنياي چه قدر بزرگ هست ؟

Hague: يك دنياي بسيار بزرگ هست . و طبق مرجع از دنياي Saints Row هم بزرگ تر هست (هر دو اين بازي ها توسط Volition ساخته ميشود ) خواهشا به تيم سازنده Saints Row نگيد كه من يه همچين چيزي گفتم !!!!!

IGN: چگونه بازيكنان را بر روي داستان متمركز نگه ميداريد ؟

Hague: دنبال كردن داستان اصلي باعث ازاد شدن ماموريت هاي جديد و باز شدن محيط هاي جديد براي اكتشاف ميشه اما لحظه به لحظه بازي و ماموريت هاي جانبي هدفشون قسمتي از مبارز ها در guerrilla هست . شما داستان Red Faction مينوسيد طبق ان شكلي كه بازي ميكنيد . براي مثال يك Power Plant در يك واحه وجود داره . اين يكي از بخش هاي بازي هست كه به طور شديدي ازش توسط ماموران EDF ( نيروي دفاعي زمين ) محافظت ميشه . اين قسمت ماموريت شما يا يك قسمت منحصر به فرد Game Play نيست اما يك قسمت از دنياي بازي هست . هيج چيزي نميتونه جلوي شما رو بگيره كه همان اول اين همه راه را برويد به ان حمله كنيد . اگه شما موفق به انجام اين كار شديد civilian morale شما در اين منطقه اضافه ميشود . ما احترام زيادي به بازيكنان خودمان ميدهيم و ما ميخواهيم اين ازادي به اون ها بدهيم تا كاري كه ميخواهند رو انجام دهند . حالا شما ميخواهيد به اون Power Plant حمله كنيد در اول زماني كه civilian morale شما خيلي پايينه و اسلحه بزرگ وقوي نداريد ممكنه يك خونريزي شديد و قتل عام به وجود بياد اما ممكنه شما خوش شانس باشيد و در بريد. و ممكنه شما تصميم بگيريد بعدا حمله كنيد اما از يك راه بهتر مثلا استفاده از يك كاميون كه حاوي تانكر هيدروژن هست . بعد از اين شما با تمام سرعت به سمت دروازه حركت ميكنيد و در اخرين لحظات خودتو به بيرون پرتاب كنيد . هيچ راه حل از پيش طراحي شده اي وجود ندارد . اين به عهده بازيكنان هست كه چه طور بازي كنند و از چه تاكتيكي استفاده كنند .

IGN:ايا مناطق به صورت پويا تغيير ميكنند وقتي كه شما به شورشيان كمك ميكنيد يا يك عمليات رو تكميل ميكنيد ؟

Hague: هر وقت شما يه منطقه رو ازاد كنيد نيرو هاي EDF از اونجا خارج ميشند . اما ممكنه انها بعدا تصميم بگيرند كه كه حمله رو به سمت انجا شروع كنند . هر وقت civilian morale در يك منطقه بالاتر بره مردم بيشتري براي مبارزه با تو خواهند بود . و اين كار اثر سديدي بر روي ازدي عمل و مبارزات شما داره .

IGN: بذاريد اين طوري بگم كه اصلا داستان براي من اهميت نداره توي اين بازي Open - World انجام بدم ؟

Hague: متونيد به كاروان ها حمله كنيد . به حمله هاي پارتيزاني ( غير نظامي ) بپونديد . به دنبال سنگ معدن باشيد . زائدات رو جمع كنيد تا براي سلاح هاي پيشرفته تر از اون استفاده كنيد . براي شروع مقداري تخريب كنيد اما يك جهان بسيار بزرگي هم هست كه بخواهيد انجا تخريب انجام دهيد . يك سري مخزن حاوي هيدروژن به رنگ ابي هست كه وقتي به انها شليك كنيد انها منفجر ميشنود . شما ميتوانيد اين مخزن ها رو برداريد و به مكان هاي مختلف ببريد . انها رو در كاميون ها بذاريد . و يا يك ساختمان با ان احطاطه كنيد و اين طوري ميتونيد بدون استفاده از هيچ مواد منفجره ديگه ايد كل يك سيستم رو متلاشي كنيد .

IGN: ايا مولتي پلير اين بازي هم همانند خودش به صورت Open-World هست ؟ مثل بازي GTA ه ؟

Hague: مولتي پلير بازي به صورت يك سري مود و حالت خاص هست . كه از سيستم تخريب بازي RFG استفاده ميكنند . ما يك سري مد كلاسيك داريم كه خيلي متفاوت بازيشون متفاوت هست وقتي همه چيز قابل از بين رفتن هست . اما يك سري مدهاي جديد هم هست . همراه ما باشيد . ما در اينده اي نزديك بيشتر درباره اين موارد توضيح ميدهيم .!!

Mehdi.KinG
17-07-2008, 03:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Huxley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عنوانی است در سبک massively multiplayer online first-person که توسط Webzen در حال ساخت است چند وقت پیش نسخه بتا این عنوان در کره عرضه شد و در امریکا هم دیرتر در سال 2008 عرضه میشود.ما تصمیم گرفتیم تا با Webzen producer یعنی اقای Kijong Kang مصاحبه ای را درباره این بازی انجام دهیم.

1UP:در این چند سال ساخت بازی چه قدر دست خوش تغییر شده است؟
Kijong Kang:داستان کلی بازی هیچ تغییری نکرده است.داستان بازی درباره این است که در اینده ماه از بین میرود و سیستم زندگی بشریت تغییر میکند هر اجتماعی برای حفظ اهداف خود مانند شهر های خود دست به هر کاری میزند.به خاطر این تغییرات نژاد جدیدی تحت عنوان monster Hybrids به وجود میاد و این موجودات نیز در جنگ حضور پیدا میکنند تا زنده بمانند. بیشترین تاکیید ما در نسخه بتا در کره بر روی قسمت multiplayer online است و بازی به lobby system خودش وابسته است.مکانیزم گیم پلی بازی به صورتی است که بازیکنان باید به صورت co-op وارد صحنه نبرد بشوند و با تیم رو به رو مبارزه کنند.

به عنوان مثال در Huxley قسمت training center وجود دارد تا در ان بازیکن برای مقابله با دشمن اماده بشود و تاکتیک های بازی را بیاموزد.در basic training بازیکن روش کلی مبارزه را یاد میگیرد و یاد میگیرد که چگونه در نبرد علیه دشمن پیروز شود.سیستم اموزشی این بازی از بازی های دیگر در سبک FPS عمیق تر است. 1UP:ایا بازیکنان میتونن در بازی خانه بخرند؟ KK:در بازی هر شهر قسمتی دارد که بازیکنان در انجا کاملا تحت حفاظت هستن و در انجا میتونن به کار های خود بپردازند و در انجا استراحت کنن.بازیکن میتونه به کمک خرید و فروش محل زندگی خودش را مجهز تر کند همچنین بازیکن میتوند وسایل اضافه خودش را در خانه خود ذخیره کند.

1UP:برای پیروز شدن چه کاری باید انجام بدیم؟ایا این شبیه به deathmatch است؟چه به سر وسایل نقلیه امد؟

KK:سیستم PVP این بازی از بازی های دیگر بزرگ تر است.بازیکنان میتونن در بازی رشد کنن و بزرگ بشن.مبارزات شبیه به deathmath در بازی های دیگر است.همچنین مد های team deathmath و capture the flag در بازی موجود است.و بازیکن با پیروزی در نبرد ها در بازی پیشرفت میکند.در بازی وسایل نقلیه هم موجود هست و هر کدام برای موقعیت های خاص خودشان طراحی شده اند.به طور مثال برای نبرد های زمینی یا هوایی یا برای رفتن به جای دیگه طراحی شده اند.بازیکن میتونه در بازی پیشرفت کنه و برای اینکه بتونه هر وسیله را هداست کنه باید تجربه مخصوص ان را داشته باشه.

1UP:ایا در بازی اتفاقات به صورت Random هستند یا از قبل تعیین شده اند؟
KK:ما دوست نداریم تا در این بازی همه چیز شبیه به هم باشد و بازیباز احساس خستگی کند برای همین سیستم به وجود اورنده اتفاقی را در بازی گنجانده ایم.به طور مثال هر دفعه که بازیباز درون یکی از دریچه ها میشود یک محیط متفاوت را با قبل میبیند و این باعث میشود که بازیباز برای بازی کردن دوباره مراحل و کسب item های جدید بیشتر تلاش کند.

1UP:ایا در بازی گروه های مختلف به هم میتونن کمک کنند؟ایا بازیباز به شهر دیگر گروه های میتونه وارد بشه؟
KK:ما در ساختار کلی گروه ها در Huxley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هیچ تغییری را ایجاد نکرده ایم.وارد شدن به شهر های دیگر به یک سری شرایط بستگی دارد مانند اینکه شما با افرادی که داخل شهر هستند از یک نژاد باشید یا اینکه با گروهی در داخل شهر مشکل نداشته باشید.

1UP:برای عرضه نسخه بتا در US چه نقشه هایی دارید؟
KK:ما به تازگی با ناشری در زمینه پخش بازی در امریکای شمالی و اروپا قرارداد امضا کرده ایم و این باعث پیشرفت در کارها میشود.ما نسخه بتا در کره جنوبی در تاریخ June 27 عرضه کردیم و با استقبال خوبی رو به رو شدیم و این خود یک عامل برای تسریع در کار ها و عرضه شدن این نسخه در امریکا است پس به زودی میتونید شاهد عرضه نسخه Beta در امریکا باشید.

Mehdi.KinG
17-07-2008, 03:03

تاریخ چیزی اسرار امیز است.ولی تاریخ میتونه چیزی محدود کننده برای ساختن یک بازی کامپیوتری باشه.ولی شاید با تغییر ان این محدودیت ها از بین برود.این کار در صنعت بازیسازی چیزی عجیب نیست این کار را ما در بازی مثل Turning Point: Fall of Liberty ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدیم به صورتی که المان ها بعد از مرگ Winston Churchill تونستن حتی به خاک امریکا هم برسند.
اکنون Codemasters قصد دارد تا دوباره تاریخ را در بازی در سبک third-person بنویسد.اسم این بازی Damnation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.
Damnation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینبار قصد دارد تا دست روی نقطه ای دیگر از تاریخ امریکا بگذارد.داستان این بازی درباره ی Civil War است.در داستان بازی اتفاقاتی روی داده است که باعث شده این جنگ ها مدتی طول بکشد.در اصل داستان بازی در 40 سال قبل و در قرن 20 اتفاق می افتد.و به خاطر طول کشیدن این جنگ ما شاهد تکنولوژی های جدید و اسلحه های جدید در بازی هستیم چیز هایی که در واقعیت در زمان Civil War اصلی نبوده است.بازیباز دیگر برای استفاده از اسلحه یا رفتن به جای دیگر با اسب محدودیتی ندارد.در این بازی شما میتونید از three barreled shotguns و موتور برای رفتن به جای دیگر استفاده کنید.

اگرچه بیشتر داستان بازی به صورت مخفی است و ما هنوز از ان اطلاعاتی دیگری در دست نداریم.ما میدونیم که بیشتر بازی شما در نقش Rourke هستید.جنگجویی که در داستان نقشی خاکستری دارد و تجهیزات و لباس cowboy مشکی بر تن دارد. او و گروهش تنها کسانی هستن که امید به ناکامی Prescott دارند.Prescott در اصل شخصیت منفی داستان است و او در پشت تمام کار های شیطانی دنیای domination است.او ثروتی تمام نشدنی و پیروان زیادی دارد و به نظر میرسد که از طرف گروهی با قدرت مهار نشدنی حمایت میشود.
در قسمت tutorial که اخیرا ما ان را مشاهده کردیم.بازیباز وظیفه داشت تا به پلی برسد که برای حرکت قطار ساخته شده بود این پل بسیار طولانی بود و تا جایی که چشم کار میکرد ادامه داشت.در مسیر حرکت تعداد زیادی دشمن با gas mask ایستاده بودن.در اینجا بازی کمی حالت puzzle گونه به خود میگرفت.گیمر مجبور بود با استفاده ار طناب به قسمت پایینی پل برود. مبارزات بازی بیشتر بر پایه سرعت,حرکت های اکروباتیک و اکشن است.در این بازی مکانیزمی انتخاب شده است که طبق ان سرعت بازی زیاد شده است و شما نیاز به کاور گرفتن ندارید که این امر باعث کند شدن بازی میشود.شما برای کشتن و رد شدن از دشمنان مجبورید از هر کار ممکنی استفاده کنید.همچنین قسمت تاکتیکال و اکروباتیک در مبارزات نقشه مهمی دارد.

حرکت ها و انیمیشن ها در Damnation بسیار طبیعی کار شده است.به طور مثال بالا رفتن از دیوار,پرش از موانع و تاب خوردن ها بسیار طبیعی کار شده است.برای رد کردن هر مرحله شما راههای مختلفی در پیش دارید و در بازی چیزی به minimap وجود ندارد پس گیمر برای رد کردن مراحل نیاز به این دارد که از تمام امکانات اکروباتیک خودش استفاده کنه.
شما میتونید در قسمت Online به صورت co-op بر علیه Prescott و یارانش مبارزه کنید.همچنین 8 نفر به صورت multiplayer میتونن با هم بازی کنند.در قسمت multiplayer مد های استانداردی همچون deathmatch, capture the flag و king of the hill موجود میباشد.

منبع: [ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

Mehdi.KinG
17-07-2008, 03:25
فروش یک میلیون نسخه ای Metal Gear Solid 4 در اروپا

MGS 4 همچنان به انفجار خود در سطح جهان ادامه می دهد...

فروش درخشان و حیرت آور شاهکار جدید هیدئو کوجیما،Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots که عنوانی در انحصار PLAYSTATION®3 می باشد،همچنان ادامه دارد.به گونه ای که کمپانی کونامی،ناشر بازی اعلام کرد که فروش این بازی در هفته اول عرضه در اروپا به مرز یک میلیون نسخه رسیده است.
پیش از این در خبرها اعلام شده بود که کونامی بیش از یک میلیون نسخه MGS 4 را به اروپا فرستاده است تا فروشندگان بتوانند به طور کامل پاسخگوی نیاز مشتریان باشند،حال آنکه گزارش ها از اکثر نقاط اروپا حاکی از فروش فوق العاده چشمگیر و دستیابی به جایگاه اول فروش بازی های رایانه ای توسط این عنوان بوده است.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots که دوازدهم ژوئن امسال به طور رسمی در سرتاسر جهان عرضه شد،آخرین دلاوری سالید اسنیک را به تصویر می کشد.کسی که علیرغم اینکه بدنش با سرعت زیادی رو به تحلیل و پیری می گذارد،همچنان تنها کسی خوانده می شود که خواهد توانست نقشه های شوم دشمن دیرینه اش Liquid Snake را نقش بر آب نماید.Liquid کنترل دسته ای از ارتش های مخفی را به دست گرفته است تا بتواند ایده های پلیدش را عملی سازد. در این میان سالید اسنیک باید در جنگی که خاورمیانه و امریکای جنوبی را دربرمی گیرد،به هرقیمتی Liquid را متوقف نماید.
بد نیست بدانید که علاوه بر بازی MGS 4 نسخه ی آنلاین بازی(Metal Gear Online) که بر اساس مکان هایی برگرفته از MGS 4 طراحی شده است،نیز در دیسک بازی وجود خواهد داشت.
علاوه بر عرضه ی بازی،کونامی پیش از این خبر عرضه ی MGS 4 Limited Edition را نیز تأیید کرده بود که شامل یک بلوری از مراحل ساخت بازی(Making of)،سی دی صوتی از ترک های بازی و نیز مجسمه ی «اسنیک پیر» است.از Limited Edition بازی نیز 25000 نسخه در اروپا عرضه شده بود که به گفته کونامی،به سرعت توسط علاقمندان سری Metal Gear Solid خریداری شد.
مارتین اشنایدر،مسؤل بخش فروش کمپانی کونامی آلمان در این خصوص گفت:« سری Metal Gear Solid بار دیگر ثابت کرد که دارای پتانسیل بسیار بالایی است و ما از این بابت بسار خرسندیم.MGS 4 یک شاهکار به تمام معناست،یک پایان حماسی برای ماجرای سالید اسنیک و قهرمانی های او.ما از لذت بردن گیمرها از خرید این بازی و واکنش بسیار مثبت به عرضه آن بسیار خوشحالیم و به پشتیبانی از بازی و هواداران آن ادامه خواهیم داد.»

Mehdi.KinG
17-07-2008, 03:26
استفاده Kill Zone 2 از بیش از 4 پردازنده ی کمکی CELL

شاید این خبر که Kill Zone 2 از بیش از چهار SPE استفاده خواهد کرد،باعث شگفتی طرفداران پرشمار این عنوان شود.

مجله ها و سایت های نقد و بررسی،هرروزه خبرهای گوناگونی را درخصوص Kill Zone 2 و خارق العاده بودن این بازی منتشر می سازند.چراکه با نمایش تریلر بازی در E3 چندسال پیش،توجه همگان به این عنوان بزرگ و شگفت انگیز جلب شد.
اما شاید جالب ترین نکته در طراحی بازی این باشد که Kill Zone 2 برای اولین بار از چهار و نیم پردازنده کمکی SPE استفاده می کند؛حال آنکه PS3 دارای 6 پردازشگر SPE می باشد.با این حساب،می توان گرافیک بی نظیر بازی را از آنچه که اکنون تصور می کنیم نیز بالاتر بدانیم.همچنین با توجه یه این آمار می توان هوش مصنوعی بسیار بالایی را نیز برای این بازی تخمین زد.
همچنین چندی پیش،در مصاحبه ای که در خصوص گرافیک بازی با تیم طراحی Kill Zone 2 در Guerilla Games صورت گرفت،آن ها اعتراف کردند که در طراحی بصری بازی از برخی از تکنیک ها و دستاوردهای سایر عناوین مطرح PS3 نظیر Resistance استفاده نموده اند.
Michiel van der Leeuw،مدیرفنی Guerilla Games در این مصاحبه گفت:« کمپانی سونی دارای یک انجمن مشترک برای مطرح کردن و تسهیم تکنولوژی ها و دستاوردهای جدید طراحی کاراکتر،ابزارهای پویانمایی و Shader های گرافیکی است.بر همین اساس ما نکات زیادی در طراحی بازی را از مهندسین سازنده Resistance در Insomniac برگرفته ایم و درحال حاضر نیز مشغول انجام مذاکراتی با سازندگان God of War در سانتامونیکا هستیم.»
در مجموع می توان عرضه Kill Zone 2 که چیزی قریب به 8 ماه به آن مانده است را نقطه ی عطفی برای کمپانی سونی و PlayStation 3 آن نامید.بدون شک تیم طراحی این بازی به شدت تلاش می کنند که آن را از هرلحاظ به تریلر به نمایش درآمده از آن در E3 2005 نزدیک کنند و عنوانی درخور را برای کنسول فوق العاده قدرتمند PS3 طراحی و عرضه نمایند.

masoud_razor
17-07-2008, 08:29
اینم لینک کاورش

masoud_razor
17-07-2008, 08:36
برترین های Xbox Live
برترین عناوین Xbox Live از بیست و هشتم ماه گذشته ی میلادی تا کنون:

1. GTA IV
2. Call of Duty 4
3. Halo 3
4. Guitar Hero III
5. Gears of War
6. Rock Band
7. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
8. Iron Man Demo
9. FIFA 08
10. Forza Motorsport 2

برترین عناوین Xbox Live Arcad از بیست و هشتم ماه گذشته ی میلادی تا کنون:

1. Brain Challenge
2. Doom
3. Uno
4. Ikaruga
5. N+
6. Sonic The Hedgehog 2
7. Worms
8. Bomberman LIVE
9. Marble Blast Ultra
10. Street Fighter II' Hyper Fighting

masoud_razor
17-07-2008, 08:38
شرکت Blizzard Entertainment اعلام کرد که از آنجایی که این شرکت وقت خود را بر روی ساخت بازی Diablo 3 کرده است ، این شرکت نمی تواند بازی را در امسال یعنی 2008 ارائه دهد.

masoud_razor
17-07-2008, 08:43
بنابر اعلام رسمی مجله معتبر EGM از قول مسئولان ارشد 2K بازی بسیار محبوب Bioshock رسما برای کنسول Playstation 3 تایید شد تا موج خبری وسیعی تمامی خبرگزاری های مرتبط با بازی های کامپیوتری را تحت تاثیر خود قرار بدهد.
این خبر رسما در شماره ماه July این مجله باطلاع عموم خواهد رسید و بطور قطع باعث شادی بسیاری از طرفداران کنسول قدرتمند سونی خواهد شد. همچنین در این شماره در مورد پیشرفت های گرافیکی نسخه PS3 به تفصیل توضیحاتی ارائه خواهد شد.
این بازی باحتمال بسیار قوی برای تعطیلات زمستانی در اختیار کاربران PS3 قرار خواهد گرفت.
همچنین Jordan Thomas که سرپرستی تیم تهیه و تولید Bioshock را از Ken Levine تحویل گرفته اعلام کرد که اطلاعات اولیه در مورد آینده Rapture در اختیار EGM قرار گرفته که این مجله در آینده نسبت بانتشار این اطلاعات اقدام خواهد کرد.
---------------------------------------------------------------------------------------
یه تاپیکی تحت عنوان پیش بینی تو این فروم وجود داره که تویکی از پستاش نوشته بود Bioshock2 بدجوری خرابکاری میکنه. البته نویسنده ی اون پست خود من بودم و هرچی که جلوتر میریم شواهد بیشتری مبنی بر گرایش مسئولان 2k نسبت به مسائل صرفا مادی میبینیم که شدیدا آینده ی این بازی محبوب رو در حاله ای از ابهام فرو برده.
بتمام دوستان PS3 باز این رویداد تاریخی رو تبریک میگی

Mehdi.KinG
17-07-2008, 10:47
سلام آقا مسعود ممنون از اطلاعات جديدت جالب و پر محتواست .

استقلال قهرمان
17-07-2008, 12:51
با سلام
می خواستم بدونم که بازی mafia 2 و god father 2 کی میاد
با تشکر

a.salireza
17-07-2008, 13:39
با سلام
می خواستم بدونم که بازی mafia 2 و god father 2 کی میاد
با تشکر
مافیا 2 سال 2009 میاد. از پدر خوانده 2 فعلآ هیچ خبری نیست.:10:

Sam Fisher 11
17-07-2008, 18:05
Mehdi.KinG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و masoud_razor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز خواهشا قوانین انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو رعایت کنید!
منبع خبر رو حتما در آخر پست قرار بدید! در غیر اینصورت پستهای شما حذف خواهند شد!
تمامی خبرهایی که قرار دادید از سایتها و فروم های فارسی زبان کپی شده اند!

ali_ranger22
17-07-2008, 20:55
چند تا خبر حیرت آور دیدم تو گیم اسپات:
-بازی FF XIII برای X360 هم عرضه میشه:42::33:(خوش به حال 360 دارا ای کاش بشه 360 بگیرم!)
-the last remnant که قبلا برای 360 و ps3 تایید شده بود الان برای pc هم تایید شده!
-نسخه ای از بازی ristance برای psp ساخته میشه!!:33:

sasanjfr
18-07-2008, 12:08
و بالاخره Alan Wake!!

آخرین باری که بازی تریلر اکشن روانکاوانه ی Remedy در یک فستیوال بازی های کامپیوتری به نمایش در آمد به سال 2006 و مراسم X 2006 بر می گردد.امروز یکی از صفحات سایت msn که به پیشرفت های ویندوز ویستا اشاره دارد اعلام کرد که Alan Wake در مراسم Tokyo Game Show)TGS) امسال حاضر خواهد بود.TGS 2008 در حد فاصل نهم تا دوازدهم اکتبر در توکیو برگزار می شود.

منبع:

sasanjfr
20-07-2008, 22:19
عرضه ی Silent Hill:Homecoming برای pc و حضور هیولای کله هرمی

بازی محبوب ژانر Horror Action Adventure کونامی که پیش از این تنها قرار بود برای PS3 و Xbox 360 منتشر شود برای پلتفرم PC هم منتشر خواهد شد.در حین نمایش دموی SH:H علاوه بر اینکه طراحان،عرضه ی این بازی را برای pc تأیید کردند اطلاعات جدیدی از بازی نیز درز کرد:حضور هیولای کله هرمی(Pyramid Head) در شماره ی جدید بازی
Silent Hill:Homecoming سپتامبر امسال برای دو کنسول xbox 360 و ps3 منتشر خواهد شد.تاریخ عرضه ی نسخه ی pc هنوز اعلام نشده است.

منبع:

MILIN3M
20-07-2008, 22:28
دوستان نسخه بعدی nfs اسمش چیه و کی میاد؟؟ خبری هست؟

sasanjfr
20-07-2008, 23:02
دوستان نسخه بعدی nfs اسمش چیه و کی میاد؟؟ خبری هست؟

اسمش NFS:Undercover هست و تاریخ انتشارش نامعلومه.اینم تاپیکشه:

sasanjfr
22-07-2008, 10:00
باکس آرت Left 4 Dead مشخص شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Left 4 Dead،بازی جدید Valve در سبک Survival Horror FPS است و در 4 نوامبر 2008 به صورت هم زمان برای pc و xbox 360 منتشر می شود.در L4D شما عضو یک گروه 4 نفره هستید که باید با عده ی زیادی زامبی مبارزه کنید

Tashanoj
22-07-2008, 11:15
میخواستم بدونم این بازی Rayman Raving Rabbids TV Party برای PC هم عرضه میشه یا نه؟

sasanjfr
22-07-2008, 12:58
میخواستم بدونم این بازی Rayman Raving Rabbids TV Party برای PC هم عرضه میشه یا نه؟
نه،فقط برای DS و Wii عرضه میشه

franch
22-07-2008, 21:01
اين بازي Guerrillaعجب بازي بايد باشه . اميدوارم زودتر واسه كامپيوتر بياد.

Tashanoj
23-07-2008, 10:05
نه،فقط برای DS و Wii عرضه میشه

حیف شد واقعا که یکی دیگر از شاهکارهای یوبی سافت رو پی سی بازهها از دست دادند:41:

sasanjfr
23-07-2008, 11:45
باکس آرت فوق العاده زیبای Spore

باکس آرت بازی جدید ویل رایت،خالق The Sims که از هم اکنون توجهات زیادی را به خود جلب کرده است مشخص شد.

مشاهده ی سایز کامل:

Spore هفتم سپتامبر 2008،به طور هم زمان برای PC و مکینتاش منتشر خواهد شد.

منبع:

sasanjfr
23-07-2008, 18:10
Final Fantasy XIII برای PC هم منتشر خواهد شد!!!

باور کردن این خبر کمی سخت است اما حقیقت دارد.Square Enix که در E3 2008 اعلام کرده بود که FF 13 برای xbox 360 هم منتشر خواهد شد در کنفرانس Gamefest مایکروسافت که در سیاتل در حال برگزاریست تأیید کرد که بازی برای pc هم انتشار خواهد یافت.
Yoshinori Kitase تهیه کننده ی FF 13 اعلام کرد که به سبب استفاده از موتور Crystal Tools مراحل ساخت بازی بر روی pc دنبال می شود و این روند ساخت بازی را تسریع کرده است.او در مورد محتوای FF 13 گفت که محتوای بازی برای هر سه نسخه ی xbox 360،pc و ps3 یکسان خواهد بود.
Square Enix که هفته ی پیش با announce فاینال فانتزی 13 برای کنسول xbox 360،در نزد هواداران ps3 منفور شده بود با announce این بازی برای pc،بر این میزان تنفر افزود.این نظر یکی از ps3 بازها در مورد Square Enix است:quar£ €₦ix$!!

منبع:

joey jordison
23-07-2008, 18:32
واییییییییییییییییییییییی ییی این Se چرا اینجوری داره میکنه!!!قدرت پول ببین چه کارها که نمیکنه!!شخصا ناراحت هستم که سونی این بازیش رو از دست داد!!!حیف

sasanjfr
23-07-2008, 18:50
واییییییییییییییییییییییی ییی این Se چرا اینجوری داره میکنه!!!قدرت پول ببین چه کارها که نمیکنه!!شخصا ناراحت هستم که سونی این بازیش رو از دست داد!!!حیف
کاملاٌ موافقم.واقعآٌ تأسف برانگیزه.JRPG و علی الخصوص Final Fantasy باید روی کنسول های سونی و نینتندو باقی می موند.واقعاٌ quar£ €₦ix$ برازنده ی Square Enix هست.این شرکت بدجوری سونی رو فروخت

sasanjfr
23-07-2008, 19:40
Remedy تکذیب کرد

Markus Maki یکی از مقامات Remedy،خبر نمایش Alan Wake در TGS امسال را نادرست خواند و گفت آن صفحه ی ویندوز ویستا که به نمایش Alan Wake در TGS اشاره کرده بود مربوط به سال 2007 بوده است و حتی برندگان این مسابقه ی مایکروسافت عکس یادگاری هم گرفته اند!!!

منبع:

تازه داشتیم امیدوار می شدیم:41:

ماراتون
23-07-2008, 22:52
حالا کی بود میگفت عصر بازی برای Pc تموم شده... البته من یه جایی فکر کنم توی همین تاپیک بود معرفی کرده بودند که این بازی برای Pc می یاد

mummified
24-07-2008, 00:38
درسته منم شنيده بودم

NONE
24-07-2008, 09:02
مگه میشه؟؟؟

joey jordison
24-07-2008, 12:26
سلام
بیا دیگه اقا ساسان تحویل بگیر چه جور دارن با احساسات ما بازی میکنن!!!
خاک بر سر Remedy کنن!!انقدر عصبانی هستم که دیگه نگو!!!
معلوم نیست چه کار دارن میکنن!!فقط یک تریلر بدن بیرون!!!یک تریلر!!!ببینیم چی باید بازی کنیم!!!
حالا میدونی چی حال میده!!!اینکه یه زمانی بازی را بدن بیرون بعد مزخرف باشه خودم فنلاند را به خاک و خون میکشم!!!

ali_ranger22
24-07-2008, 21:27
بابا صبر داشته باشین این بازی قراره مرز بین واقعیت و تخیل رو از بین ببره و قراره از همه لحاظ از crysis بهتر باشه خوب معلومه که خیلی کار میبره پس صبر کنید تا نتیجه ی خوبی بگیرین!

sasanjfr
24-07-2008, 22:04
Splinter Cell:Conviction رسماٌ تأخیر خورد

Ubisoft اعلام کرد SC:Conviction که قرار بود در کوارتر چهارم سال تجاری 2009-2008 منتشر شود تأخیر خورده است و در سال تجاری 2010-2009،یعنی حدفاصل اول آپریل 2009 تا اول مارس 2010 انتشار خواهد یافت.

منبع:

از دوستان هم عذرخواهی می کنم اینقدر خبر بد میذارم.ایشاالله دفعه ی بعدی با یه خبر خوب میام

ali_ranger22
24-07-2008, 22:16
اتفاقا این خبرت خیلی خوب بود! من دوست دارم کیفیت این بازی خیلی بیشتر بشه

sasanjfr
24-07-2008, 22:39
GTA IV:PC Gamer Malaysia برای PC

Cover شماره ی جدید مجله ی PC Gamer مالزی خبر از انتشار GTA 4 برای PC داد:

مشاهده ی سایز کامل:

منبع خبر:

sd70
24-07-2008, 23:06
شارژر براي Wiimote

Sanyo براي ريموت کنترل Wii شارژر مي سازد

کمپاني ژاپني Sanyo براي کنترلگر کنسول نينتندو، Wii يک پايه شارژ کننده باتري مي سازد. اين وسيله قرار است ماه آينده (آگوست) در ژاپن به فروش برسد و شامل مجموعه اي از باتري هاي قابل شارژ، يک پايه شارژ کننده و آداپتور AC مي باشد. نينتندو گفت که باتري هاي آلکالين بايد حدود 35 ساعت شارژ شوند بهمين دليل بخاطر سبک بازيهاي Wii کاربران مجبور مي شوند در طول سال چند بار باتري هاي Wii خود را عوض کنند. طبق اخبار رسيده، شارژر Sanyo مي تواند ريموت کنترل Wii را در کمتر از چهار ساعت شارژ کند.

پک باتري ها، پايه شارژر و آداپتور AC حدود 5,500 ين (معادل 51 دلار آمريکا) قيمت خواهند شد. پک هاي باتري و پايه هاي اضافي هر کدام 2,500 ين قيمت خواهند داشت. يک آداپتور AC به تنهايي مي تواند چهار ريموت کنترل را شارژ کند اما نه بصورت همزمان. طريقه کار به اين صورت است که ابتدا ريموت کنترل شارژري که به آداپتور نزديک تر است، شارژ مي شود و بدين ترتيب بقيه ريموت کنترل ها شارژ مي شوند.

اين سيستم شارژ کننده بيست و پنجم ماه آينده (آگوست) در ژاپن منتشر خواهد شد. Sanyo در حال حاضر قصد ندارد اين دستگاه را در خارج از ژاپن عرضه کند.

عکسي در اين مورد:

منبع: GTPLand

havas_1980
25-07-2008, 17:06
Wallace & Gromit توسط شرکت Telltale شکار شد.
------------------------------------------------------
شرکت Telltale سازنده بازیهای سریالی Sam & Max که از عناوین بسیار موفق ژانر ماجرایی به شمار میرود, قرار هست که بر اساس سری انیمیشن Wallace & Gromit بازیهای سریالی تولید کند که همانند سری Sam & Max در ژانر ماجرایی جای میگیرد.

از تمامی ویژگیهای دنیای Wallace & Gromit برای خلق این سری بازی استفاده خواهد شد و امید آن میرود که همانند سری Sam & Max به موفقیت دست پیدا کند. نام Wallace & Gromit's Grand Adventures برای این سری بازی در نظر گرفته شده که فقط برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

برای اطلاع عنوان میکنم بازیهایی که تا به حال براساس انیمیشنهای Wallace & Gromit ساخته شده اند به این ترتیب هستند:

Wallace & Gromit in Project Zoo - 2003
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit - 2005

منبع: gamespot.com/news/6195004.html

sasanjfr
25-07-2008, 17:44
FF XIII برای PC؟------اسکوار انیکس:نه

امروز یکی از مقامات اسکوار انیکس اعلام کرد که اگرچه ساخت Final Fantasy XIII بر روی pc انجام می شود اما فعلاٌ هیچ برنامه ای برای انتشار FF XIII برای pc وجود ندارد.چند روز پیش خبری مبنی بر announce بازی FF XIII برای pc در Gamefest مایکروسافت منتشر شده بود که حالا این خبر به صورت رسمی رد شده است.

منبع:

sasanjfr
25-07-2008, 20:27
اپیک:آنریل انجین 4 برای کنسول های نسل بعدی عرضه خواهد شد

Mike Capps یکی از مسئولان Epic در کنفرانس Gamefest مایکروسافت در سیاتل در مورد آنریل انجین 4 توضیح داد:"ما آنریل انجین 4 را در دست ساخت داریم.این انجین برای نسل بعدی کنسول ها طراحی می شود که براساس حدس ما در فاصله ی زمانی 2012 تا 2018 خواهد بود.شماره ی چهارم این انجین برای جانشین Xbox 360 مایکروسافت،جانشین PS3 سونی،کنسول بعدی نینتندو در صورتیکه از فناوری مشابه کنسول های مایکروسافت و سونی استفاده کند و بالاخره PC خواهد بود."

منبع:

sasanjfr
26-07-2008, 13:19
راک استار تکذیب کرد
-----------------------

دو روز پیش،cover مجله ی PC Gamer مالزی خبر از انتشار GTA IV برای pc داده بود:

امروز ادیتور این مجله بیان کرد که تیتر این مجله مبنی بر انتشار GTA IV برای pc،حدس و گمان خود او بوده است!!(احتمالاٌ او این کار را برای فروش بیشتر مجله انجام داده بود!!!).
ساعاتی پیش راک استار،هرگونه اعلانی مبنی بر انتشار این بازی برای pc را تکذیب کرد.

منبع:

Sam Fisher 11
26-07-2008, 17:37
اشتباه نکنید... تریلری از نسخه ی جدید بازی رزیدنت اویل نیست! بلکه تریلر فیلم انیمیشن رزیدنت اویل هست با نام Degeneration

اولین تریلر:

و این هم جدید ترین تریلر که در نمایشگاه Comic-Con 08 نمایش داده شده:

لیون اسکات کندی محبوب در این فیلم انیمیشن حضور داره و R.C. Ormond صداپیشگی او رو به عهده داره.
کاراکترهای دیگر این فیلم:
Claire Redfield
Frederic Markstein
Senator Ron Davis
Angela

کارگردان این اثر Makoto Kamiya و نویسنده داستان Shotaro Suga . طبق اعلام رسمیSony فیلم 18 اکتبر 2008 (تقریبا سه ماه دیگه) در ژاپن اکران میشه. تاریخ اکرانش در آمریکا هنوز مشخص نشده.

DaRiOuShJh
26-07-2008, 17:56
با تشکر از برادر سم فیشر عزیز بابت فعالیت های خدا پسندانه شان
مسئله ای بر ما روشن نبود خواستیم با شما در میان بگزاریم
دیگر برادران میفرمودند که در قسمت هایی از این بازی خانمها لباس کافی بر تن ندارند
ما هم که خود این بازی را نکرده ایمن تا بدانیم
خواستیم از شما بپرسیم که آیا چنین موضوعی صحت دارد یا خیر
با تشکر
موفق و موید باشید

sd70
26-07-2008, 20:54
بتمن و سوپرمن متحد مي شوند!

DCUO بازي آنلايني است که در آن ده ها شخصيت کاميک حضور دارند

بزودي با استفاده از يک بازي آنلاين چند نفره (multiplayer) خواهيد توانست با استفاده از شخصيت هاي بتمن، سوپرمن يا حتي جوکر به مبارزه بپردازيد. اين بازي آنلاين که DC Universe Online يا به اختصار DCUO نام دارد، توسط شرکت Sony Online Entertainment بر اساس کاميک هاي DC ساخته مي شود و براي PlayStation 3 و PC عرضه خواهد شد. player ها با استفاده از اين بازي خواهند توانست به دنياي 60 سال کتاب کاميک قدم گذاشته و با استفاده از امکانات موجود در بازي به ساخت شخصيت مورد نظر خود بپردازند. يک نسخه ابتدايي از اين بازي چندي پيش در مجمع Comic-Con واقع در شهر San Diego به نمايش گذاشته شد. در اين بازي بيش از 150 شخصيت از کاميک هاي DC حضور خواهند داشت؛ از جمله شخصيت هاي محبوبي از قبيل Lex Luthor، Flash، Wonder Woman و البته بتمن و سوپرمن. Player هايي که در جريان بازي خوب عمل کنند سرانجام خواهند توانست به ليگ Justice آمريکا بعنوان شخصيت هاي مثبت يا منفي ملحق شوند.

در DCUO امکان تخريب محيط ها نيز وجود دارد به گونه اي که player ها خواهند توانست از اين امکان بر ضد ديگر رقيب ها استفاده نمايند. در اين بازي ابرقهرمان هايي حضور دارند که داراي قدرت بسياري مي باشند بنابراين خواهند توانست اشياء مختلف را از قبيل آجر، ماشين و غيره برداشته و از آنها بر ضد ديگران استفاده کنند. طي يک مصاحبه، Kotaku سازنده بازي گفت در اين بازي player ها اوقاتي را نيز با شخصيت ديگر ابرقهرمان ها خواهند گذراند. (نظير شخصيت Bruce Wayne در مورد بتمن يا Clark Kent در مورد سوپرمن)

در حال حاضر اطلاعاتي از قبيل قيمت يا تاريخ انتشار DC Universe Online در دسترس نيست. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با مراجعه به سايت بازي تصاوير و ويدئو هاي مربوطه را مشاهده نماييد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------

Optimus Prime
27-07-2008, 21:03
==================================
کمپانی Midway اعلام کرد که تاریخ عرضه بازی جنایی / Race Wheelman به سه ماه اول سال 2009 به تعویق افتاد. این بازی که برای اولین بار Midway در سال 2006 معرفی کرد و تخمین زد که در پایان سال 2007 عرضه شودساخت آن همچنان توسط Vin Diesel's Tigon Studios, Midway Games, MTV Films,Paramount Pictures ادامه دارد.
Midway اضافه کرد به علت اینکه زمان و نیرو و منابع زیادی باید در اختیار سازندگان بازی قرار گیرد تا این یک تجربه عالی و جدیدی باشد.

منبع : Gamespot

sasanjfr
28-07-2008, 01:16
NFS Undercover در 18 نوامبر عرضه خواهد شد
--------------------------------------------------

امروز یک تیزر تریلر از NFS:Undercover منتشر شد که در پایان آن،Christina Milian که به احتمال فراوان poster-girl این نسخه از NFS خواهد بود تاریخ انتشار بازی را 18 نوامبر 2008 اعلام کرد.

منبع:

sasanjfr
28-07-2008, 20:29
Box Art و System Requirements نسخه ی pc بازی C&C:Red Alerts 3
--------------------------------------------------------------------------------

باکس آرت
----------

System Requirements
-------------------------

OS – Windows XP / Vista 32-Bit
(Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores
Memory – XP/Vista: 1 GB
Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
(Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
Input - Keyboard, Mouse
Optional – VoIP Headset

منبع:

Bracket
28-07-2008, 23:24

خبرهای خیلی جالبی از نمایشگاه Comic-Con بگوش میرسه یا میرسید که یکیش رو دوستمون در مورد Resident Evil بود گفت حالا نوبت Max Payne هست , بله فیلم Max Payne رو که میدونید در دست ساخته و چند ماه دیگه اکران میشه در این نمایشگاه گوشه های از این فیلم و همچنین جزئیاتی در مورد فیلم به نمایش در اومد .

در نوشته های زیادی خوندم که فیلم که کارگردانش John Moore هست (سازنده فیلمی مثل Behind Enemy Lines) و هنرپیشه نقش اولش رو بازیگر معروف Mark Wahlberg نقش Max Payne رو بعهده داره فیلم جالبی هست به گفته اکثر کسانی که در نمایشگاه بودن .

من حقیقتا زیاد نگشتم ولی Trailer قابل دانلود پیدا نکردم ولی میتوندی اینجا Stream تریلر این فیلم رو ببنید و جزئیات دقیقتر رو هم بخونید .

sasanjfr
29-07-2008, 13:10
BIA:Hell's Highway باز هم تأخیر خورد
------------------------------------------

Brothers in Arms:Hell's Highway که قرار بود در تاریخ 26 آگوست منتشر شود با یک ماه تأخیر در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد.

منبع:

Bracket
30-07-2008, 01:38

BlizzCon این کنفرانس در ماه اکتبر امسال در Anaheim کالیفرنیا برگزار میشه. این کنفرانس هر ساله برای دوستاداران Blizzard برگزار میشه و امسال سومین Blizzcon هست و در اون شرکت کنندگان میتونن بازیهای آینده Blizzard رو بازی کنند و اطلاعات در موردش کسب کنن بلیط های این گردهمایی تا چند روز دیگه به قیمت 100$ فروخته میشه که میتونید خریداری کنید :) و شرکت کنید .

ali_ranger22
30-07-2008, 14:13
باید منتظر خبر های خیلی خوبی از Blizzcon باشیم

Bracket
30-07-2008, 14:17
باید منتظر خبر های خیلی خوبی از Blizzcon باشیم
امیدوارم هم زمان با ورود StarCraft II باشه :41: .

ali_ranger22
30-07-2008, 14:31
نه دیگه این قدر خوب! حالا حالا ها باید سماغ بمکیم!

Bracket
01-08-2008, 17:58
ظاهر سایت Gamespot تغییر میکند این ظاهر جدید فعلا بصورت Beta هست ولی از هفته آینده به صورت رسمی ظاهر اصلی سایت این میشه .

milky way
02-08-2008, 23:58
به نظر من تو اسم این تاپیک باید بازیهای جدید پاک بشه آخه خیلی از پست ها ربطی به هیچ بازی جدیدی نداره !!

Masoud King
04-08-2008, 14:57
WoW Lich King در Oct-Dec منتشر میشود

Blizzard Entertainment تائید کرد که این بازی بین ماه های اکتبر و دسامبر همین سال منتشر خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

دموی بازی Alone in the Dark هم اکنون در دسترس است
Atari موی قابل بازی این عنوان اکشن رو منتشر کرده و هم اکنون در Xbox LIVE Marketplace در دسترس میباشد.در این دموی 1.35 GB شما میتونین قسمت های اول و دوم این بازی رو بازی کنین و همچنین این دمو سیستم آتش بهبود یافته رو نشون میده که به عنوان یه اسلحه شما میتونین بر علیه دشمنان تون ازش استفاده کنین.

منبع:

Optimus Prime
05-08-2008, 02:23
Call of Duty 6 in 2009

Bobby Kotick یکی از مدیرهای Activision اعلام کرد که کار بر روی پروژه دیگر Call of Duty به غیر از Call of Duty World at War را شروع خواهند کرد و سرپرستی این پروژه به دست Infinity Ward خواهد بود. این گروه اکنون بر روی پروژه اعلام نشده و نامعلومی کار می کنند. به گفته Kotick این شماره Call of Duty در سال 2009 Release حواهد شد.

Halo 3 بزودی برای PC ؟

از Septamber 2007 که این بازی عرضه شد , انتظار ارائه بازی برای PC می رفت. با اینکه هنوز هیچ صحبتی از طرف Bungie و Microsoft مبنی بر ارائه این بازی برای PC نشده در قسمت Microsoft Download Service عکسی از Halo 3 به چشم می خورد که نشان از عرضه این بازی برای PC است. اکنون شرکت Bungie بر روی 3 پروژه متفاوت مشغول به کار است که به گفته آنها برخی نام آشنا و برخی غریب , بعضی عرضه زود و بعضی عرضه دیر...

منبع Actiontrip

milky way
05-08-2008, 15:46
مصاحبه انویدیا : E3 یک فاجعه بود .... Nvision یک E3 جدید .

Toms در مصاحبه ای که با Roy Taylor از Nvidia انجام داده به نکاتی اشاره کرده در مورد ناامید کننده بودن E3 امسال و برگزاری نمایشگاه Nvision از سویه Nvidia خیلی بهتر از E3 .

در جایی به این اشاره میکنه که E3 2006 در واقعا آخرین E3 بود که می شد اون رو بزرگترین رویداد در زمینه بازی به حساب اورد . ESA که در اصل بدنه اصلی زیر E3 است به این نتیجه میرسه که رشد E3 خیلی زیاده و برای منافعشون خوب نیست و در سال 2007 تصمیم میگیره که E3 رو کوچیک کنه .
قالب اصلی E3 بسیار بزرگ بود و کار سختی بود ولی یک نمایش واقعی بود و مکانی بود که شما از بازیهای سال آینده با خبر بشین و این یک رویداد مهم بود ولی امروز همه این ها در Nvision دیده خواهد شد .
من قول میدهم که Nvision یک E3 جدید است و ....
Nvision یک رویداد برای دوستداران بازیهای کامپیوتری است البته فقط در فضایه PC و زمان ان 25-27 اگوست که در san Jose هم هست .

milky way
05-08-2008, 16:08

اینم اطلاعات دیگه ای در مورد نمیشگاه Nvision :

خوده مقوله بازی یک بخشی از این نمایشگاه هست ساخت و توسعه و طراحی و کلا علوم مربوط به بازیهای کامپیوتری هم بخش دیگه ای .

این Overview از این نمhیشگاه هست :

در فضایه بزرگی هم نمایشگاه برگزار میشه که نشون دهنده اهمیت زیادشه :

اینم سایت این رویداد و نمایشگاه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر هر صورت از اون نمایشگاه هایی هست که آدم دوست داره خیلی شرکت کنه توش . کاش منم میتونستم برم سن خوزه .

اگر کسی خواست یه تاپیک در موردش بزنه فکر کنم ارزش داره نمایشگاه بزرگیه در زمینه بازی و بازی سازی این اطلاعاتم بزاره داخلش .
در ضمن من اینم بازم میگم بالد مینویسم شاید مدیران توجه کنن اسم این تاپیک اون "بازیهای جدید" اولش اگر حذف بشه خیلی پرمعنا تره چون بعضا اخبار هیچ ربطی به بازی جدیدی نداره حتی اون "خبرهای کوتاهشم" هم خیلی جالب نیست .

sd70
06-08-2008, 21:18
بالاخره عرضه GTA IV براي PC تأييد شد
بالاخره Rockstar Games به شايعات خاتمه داده و امروز خبر داد که قرار است نسخه چهارم سري GTA را براي PC نيز عرضه کند. GTA IV چندي پيش براي PS3 و 360 عرضه شده بود. علاوه بر گيم پلي مشابه با نسخه هاي PS3 و 360، در اين نسخه يک حالت چند نفره (multiplayer) ارتقاء يافته وجود خواهد داشت. ديگر ويژگي هاي جديد نسخه PC هنوز معلوم نگرديده است. نسخه PC اين بازي قرار است 18 نوامبر در آمريکاي شمالي و 21 نوامبر در اروپا عرضه گردد.

milky way
06-08-2008, 22:38
بالاخره Rockstar Games به شايعات خاتمه داده و امروز خبر داد که قرار است نسخه چهارم سري GTA را براي PC نيز عرضه کند. GTA IV چندي پيش براي PS3 و 360 عرضه شده بود. علاوه بر گيم پلي مشابه با نسخه هاي PS3 و 360، در اين نسخه يک حالت چند نفره (multiplayer) ارتقاء يافته وجود خواهد داشت. ديگر ويژگي هاي جديد نسخه PC هنوز معلوم نگرديده است. نسخه PC اين بازي قرار است 18 نوامبر در آمريکاي شمالي و 21 نوامبر در اروپا عرضه گردد.

بسیار بسیار خبر جالبی خوبیه . ممنون .

Mehran NZ
06-08-2008, 23:15
ببخشیدdigg.com دیگه کجاست؟
سایت معتبرتری سراغ ندارید؟

Optimus Prime
06-08-2008, 23:29
چرا تایید شده منبع کامل :

متن :

Behsood
07-08-2008, 01:54
سلام
واقعا این راک استار با این کاراش می خواد چی رو ثابت کنه نمیدونم!
امروز گیم اسپات و Ign هم تایید کردند برای نوامبر این بازی منتشر میشه که در بخش شبکه ای اون از کنسول بهتره!!!!

sd70
07-08-2008, 08:10
ببخشیدdigg.com دیگه کجاست؟
البته دوستان که بهتون جواب دادند.

(Digg منبع فارسي خبر بود. لينکش رو گذاشتم تا هر کي خواست خبر رو digg کنه)

اون خبر رو من از PCWorld ترجمه کرده بودم.

offlineinternet
07-08-2008, 08:31
کسی میدونه این gta4 با چه سیستمی اجرا میشه من سیستم رو 6 سال پیش گرفتم (cpu :celeron 2000 - ram : 512 - gerafik : gefor 5700 128 ) اگه این سیستم اجرا نمیکنه برم یه سیستم جور کنم

Mist
07-08-2008, 08:38
اینجوری که بوش میاد فک نکنم اجرا کنه شما به هرحال با این بازیایی که داره منتشر میشه باید به فکر یه سیستم باشی :دی

joey jordison
07-08-2008, 11:40
با اینکه بازی Gta کلا پوچ و بی محتوا هست ولی خوب باز هم تبریک!!!مشخص هم بود بازی قرار بود بیاد!!

SIMON137
07-08-2008, 13:01
اصلا اين حركت اشتباهي بود كه gtaIV رو براي پي سي نزدن ، نتيجش رو هم ديدن كه چقدر فروش رفت ... حالا مي خوان جبران كنن . مهر مياد .

dark fear
07-08-2008, 13:57
gta که کم فروش نکرد هر چی رکورد بود شکوند

sasanjfr
07-08-2008, 21:29
اصلا اين حركت اشتباهي بود كه gtaIV رو براي پي سي نزدن ، نتيجش رو هم ديدن كه چقدر فروش رفت ... حالا مي خوان جبران كنن . مهر مياد .
SIMON 137 جان.GTA IV تا پایان ماه May میلادی،یعنی در مدت 1 ماه موفق به فروش 8.5 میلیون نسخه ای روی ps3 و xbox 360 شد.در روز اول انتشار بازی،3.6 میلیون نسخه از بازی فروش رفت و در پایان هفته ی اول موفق به فروش 6 میلیون نسخه ای شد و رکورددار فروش روز اول و هفته ی اول شد.در انگلستان هم این بازی رکورد فروش در روز اول رو با فروش 631,000 نسخه ای جا به جا کرد.در واقع GTA IV تمامی رکوردهای مربوط به فروش یک بازی رو جا به جا کرد.
در فروش بالای GTA IV همین بس که کپکام فروش RE 5 رو 2 میلیون و 300 هزار نسخه پیش بینی کرده در حالیکه پیش بینی شده که GTA IV تا پایان سال جاری میلادی موفق به فروش 11 میلیون نسخه ای خواهد شد و این پیش بینی ها قبل از اعلام رسمی راک استار مبنی بر انتشار بازی برای pc صورت گرفته

SIMON137
07-08-2008, 21:50
منظورم اين بود كه اگر براي pc ميزدن فروشش خيلي بيشتر ميشد ،:31:
هويجوري گفتم .

yasser1680
07-08-2008, 23:50
137 جان.GTA IV تا پایان ماه May میلادی،یعنی در مدت 1 ماه موفق به فروش 8.5 میلیون نسخه ای روی ps3 و xbox 360 شد.در روز اول انتشار بازی،3.6 میلیون نسخه از بازی فروش رفت و در پایان هفته ی اول موفق به فروش 6 میلیون نسخه ای شد و رکورددار فروش روز اول و هفته ی اول شد.در انگلستان هم این بازی رکورد فروش در روز اول رو با فروش 631,000 نسخه ای جا به جا کرد.در واقع GTA IV تمامی رکوردهای مربوط به فروش یک بازی رو جا به جا کرد.
در فروش بالای GTA IV همین بس که کپکام فروش RE 5 رو 2 میلیون و 300 هزار نسخه پیش بینی کرده در حالیکه پیش بینی شده که GTA IV تا پایان سال جاری میلادی موفق به فروش 11 میلیون نسخه ای خواهد شد و این پیش بینی ها قبل از اعلام رسمی راک استار مبنی بر انتشار بازی برای pc صورت گرفته

امیدوارم طرفداران بازی ناراحت نشن!

یک نظر کاملا شخصی (این بازی کمی بچه گانه هست.)

ali_ranger22
08-08-2008, 00:56
منظورم اين بود كه اگر براي pc ميزدن فروشش خيلي بيشتر ميشد ،:31:
هويجوري گفتم .

نه چون اگه قرار بود فقط برا پی سی بیاد به دلیل کپی ها فروش بازی خیلی کم میشد...
بهتون بر نخوره منم اصلا ازش خوشم نمیاد

morteza_m2n
08-08-2008, 18:13
بلاخره رکستار به فکر کنسول ds هم افتاد

grand Theft auto China Town Wars نام جی تی آیی هست که قراره زمستان امسال برای ds ساخته بشه:

اطلاعاتی در رابطه با بازی:

You play as a young gang soldier involved in the internal power struggle for control of his gang
4 multiplayer modes over Wi-Fi
70+ missions, 20+ hours of gameplay
Stylus-based mini-games such as assembling a sniper rifle to complete assassination missions
Replayable missions, replay any completed mission through a convenient menu
این بازی فقط برای ds ریلیز خواهد شد و هنوز اطلاعاتی در بارهی 3d بودن بازی در دست نیست

morteza_m2n
08-08-2008, 18:17

18 نوامبر دقیقا کی میشه؟

ali_ranger22
08-08-2008, 21:20
یک خبر فوق العاده عالی برای psp و همچنین برای خودم چون الان خیلی خوشحالم
بازی FFXIII Agito برای psp عرضه میشه ولی تاریخ عرضش TBA هست ولی همین که عرضه میشه خودش خیلیه:42::42::26::26:

نوامبر هم یعنی آبان...

p3yman_xl
09-08-2008, 10:47
18 نوامبر دقیقا کی میشه؟

دوشنبه 27 آبان

Sam Fisher 11
09-08-2008, 14:20

Shaun White Snowboarding در سبک اسنوبرد اواخر 2008 منتشر خواهد شد.
سازنده این بازی Ubisoft هست و بازی به طور همزمان بر روی پلتفرم های PC,Xbox360,PS3,PS2,DS,Wii عرضه خواهد شد.

تصاویر جدید:

ali_ranger22
09-08-2008, 14:29
حیف شد برای psp نمیاد...نامردا برای همه سیستما ساختن به جز psp !!!!!!

hosseincode2008
09-08-2008, 14:50
درسته كه نسخه ي جديد مدال افتخار رو با نام Medal of Honor: Operation Anaconda ميخوان بسازن ؟!

p3yman_xl
09-08-2008, 15:04
درسته كه نسخه ي جديد مدال افتخار رو با نام Medal of Honor: Operation Anaconda ميخوان بسازن ؟!

فقط یه شایعه ست ... شایعه شده درباره ی عملیات افغانستان در سال 2002 هست. نکته ی جالب توجه اینه که از جنگ جهانی خارج شده و مثل Call of Duty جنگ مدرن رو هدف قرار داده.

p3yman_xl
12-08-2008, 15:05
اولین اطلاعات غیر رسمی از بازی The Dark Knight

بازی The Dark Knight بر اساس فیلم بسیار موفق بتمن که به تازگی اکران شده در حال ساخته شدن هست و سایت معتبر kotaku اطلاعات غیر رسمی را از بازی منتشر نموده است.

" همانطور که واضح و است، تا کنون هیچ گونه اطلاعات رسمی از بازی منتشر نشده و حتی به طور رسمی ساخت این بازی تایید نشده است! هر چند این بدین معنا نیست که ما اطلاعی از جزییات بازی نداریم. به همین دلیل با کسی که مراحلی از بازی را انجام داده صحبت کردیم و اطلاعاتی را هر چند غیر رسمی بدست آوردیم . "

اول از همه این منبع گفته که کمپانی سازنده ی این بازی Pandemic خواهد بود. دوم اینکه قسمت اعظم بازی مثل GTA خواهد بود و بتمن میتواند در شهر Gotham City آزادانه - چه با ماشین معروف خود چه بدون آن - به گشت و گذار آزدانه بپردازد و از وقوع جرایم در شهر جلوگیری کند. سوم؟ سوم اینکه بازی هنوز کامل نیست و شکل و فرم آن در بهترین حالت قرار ندارد. شاید به خاطر همین موضوع هست که سازندگان برای مدت زیادی این بازی را در خفا نگه داشته اند!

با توجه به این اطلاعات و سیستم مبارزات خطی و محدودیت بتمن در استفاده از فنون و حرکات مختلف، بازی بسیار خسته کننده به نظر میرسد. اما هنوز زمان بشیار زیادی تا عرضه ی این بازی باقی مانده و سازندگان میتواندد آنها را برطرف کنند و محصوصل نهایی با کیفیت تری را به بازار عرضه نمایند.

اما بازی از یک لحاظ برتری دارد و آن این است که وقایع داستان بازی بعد از فیلم The Dark Knight اتفاق می افتند که در نوع خود میتواند جالب باشد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
12-08-2008, 16:11
اولین اطلاعات غیر رسمی از بازی The Dark Night

بازی The Dark Night بر اساس فیلم بسیار موفق بتمن که به تازگی اکران شده در حال ساخته شدن هست و سایت معتبر kotaku اطلاعات غیر رسمی را از بازی منتشر نموده است.

" همانطور که واضح و است، تا کنون هیچ گونه اطلاعات رسمی از بازی منتشر نشده و حتی به طور رسمی ساخت این بازی تایید نشده است! هر چند این بدین معنا نیست که ما اطلاعی از جزییات بازی نداریم. به همین دلیل با کسی که مراحلی از بازی را انجام داده صحبت کردیم و اطلاعاتی را هر چند غیر رسمی بدست آوردیم . "

اول از همه این منبع گفته که کمپانی سازنده ی این بازی Pandemic خواهد بود. دوم اینکه قسمت اعظم بازی مثل GTA خواهد بود و بتمن میتواند در شهر Gotham City آزادانه - چه با ماشین معروف خود چه بدون آن - به گشت و گذار آزدانه بپردازد و از وقوع جرایم در شهر جلوگیری کند. سوم؟ سوم اینکه بازی هنوز کامل نیست و شکل و فرم آن در بهترین حالت قرار ندارد. شاید به خاطر همین موضوع هست که سازندگان برای مدت زیادی این بازی را در خفا نگه داشته اند!

با توجه به این اطلاعات و سیستم مبارزات خطی و محدودیت بتمن در استفاده از فنون و حرکات مختلف، بازی بسیار خسته کننده به نظر میرسد. اما هنوز زمان بشیار زیادی تا عرضه ی این بازی باقی مانده و سازندگان میتواندد آنها را برطرف کنند و محصوصل نهایی با کیفیت تری را به بازار عرضه نمایند.

اما بازی از یک لحاظ برتری دارد و آن این است که وقایع داستان بازی بعد از فیلم The Dark Night اتفاق می افتند که در نوع خود میتواند جالب باشد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
Platform هم مشخص نشده ؟
البته اگه واقعیت هم داشته باشه فکر نکنم واسه PC بیاد

بازم مرسی

【ツ】

p3yman_xl
12-08-2008, 16:18
سلام
Platform هم مشخص نشده ؟

بازم مرسی

【ツ】

نه امین خان . پلتفرم هنوز مشخص نشده... این همه پنهان کاری از سوی سازنده عجیبه.

ممنون

Abolfazl3007
12-08-2008, 16:24
سلام
Platform هم مشخص نشده ؟

بازم مرسی

【ツ】
چرا واسه pc نیاد؟
دیگه گذشت اون زمون که pc بازی نداشت
الان همه بازیها و بازیهای آینده یه نسخه pc هم دارند:46:

Arcane
12-08-2008, 20:58
اولین اطلاعات غیر رسمی از بازی The Dark Night

ببخشید نمیخوام ایراد بگیرم ولی فکر کنم The dark knight باشه.(اخه همه میدونن شب تاریکه:46:)

p3yman_xl
12-08-2008, 21:52
ببخشید نمیخوام ایراد بگیرم ولی فکر کنم The dark knight باشه.(اخه همه میدونن شب تاریکه:46:)

بله ، ممنون ... فراموش کردم ... بزارید به حساب مشغله ی فکری بنده.
موفق باشید

p3yman_xl
14-08-2008, 10:39
عکس هایی از بازیگر فیلم Prince of Persia :

سلام
این 2 عکس از بازیگر فیلم شاهزاده ی فارس هستند که دیدنشون برای هر گیمری واجبه!
بازیگر این فیلم Jake Gyllenhaal هست که قبلا او رو در فیلم Jarhead دیده بودیم ... .
فیلم در 2010 اکران خواهد شد.

toraj
14-08-2008, 16:26
اطلاعات جدید از Fifa 09

سایت fifasoccerblog اطلاعات جدیدی را از این بازی روی سایت خود قرارا داد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

1-برای حرفه ای شدن باید 4 فصل را به صورت آفلاین بازی کنید.
2-قسمت EA locker جدید شده است جایی که تاکتیک بازی و اطلاعاتی در آن قرار دارد وعلاقه مندان می توانند آنها را عوض کنند.
3-سیستم رتبه دهی قوی در قسمت آنلاین بازی وجود دارد و تمام حرکات بازیکن شما تحت نظر قرار میگیرد .
4-سیستم برخورد بین بازیکنان واقعا شگفت انگیز شده است و شما واقعا آن را احساس خواهید کرد.
5-فیزیک توپ و پاسها به نحو چشمگیری بهبود یافته است.
6-سیستم تنه زدن به بازی اضافه شده است.
7-نحوه دویدن نیز خیلی طبیع تر شده است.
8-قسمت manager mode به خوبی قسمت Edit کار شده است.
9-سیستم خستگی بازیکنان هم بهتر و طبیعی تر شده است.
10-اطلاعاتی در مورد نسخه PS3 در نمایشگاه لایپزیک منتشر می شود.

منبع:

sasanjfr
15-08-2008, 22:40
شینجی میکامی+سودا 51=!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-------------------------------------------

الکترونیک آرتز اعلام کرد که با استودیوی Grasshopper Manufacture بر سر انتشار عنوان جدید این استودیو و البته Goichi Suda معروف به Suda 51،بازیساز مشهور ژاپنی به توافق رسیده است.سودا 51 خالق بازی های مشهور و پر سر و صدایی چون Killer7 و No more Heroes است.این بازی جدید که هنوز نام و تاریخ انتشارش اعلام نشده در ژانر وحشت است و جالب تر اینکه تهیه کنندگی این بازی را شینجی میکامی خالق رزیدنت اویل بر عهده دارد!!!قرار است بازی جدید سودا 51 برای پلتفرم های pc،xbox 360،ps3 و wii منتشر شود.با توجه به نبوغ سودا 51 و تجربه ی ارزشمند میکامی در این ژانر باید در انتظار یک شاهکار باشیم.

منبع:

sasanjfr
18-08-2008, 14:31
عدم نمایش RE 5 در GC 2008
-----------------------------

کپکام آلمان تأیید کرد که RE 5 در Game Convention امسال در لایپزیگ نمایش داده نخواهد شد.این تصمیم به خاطر وجود قانونی در آلمان علیه بازی های خشن گرفته شده است.پیش از این نمایش بازی Gears of War 2 نیز در GC به همین دلیل منتفی شده بود.

لیست بازی های کپکام در GC 2008:

* Street Fighter IV
* Bionic Commando
* MotoGP 08
* Dark Void

منابع:

Optimus Prime
19-08-2008, 00:52
عنوان ArmA II هم برای PC توسط شرکت سازنده Bohemia تایید شد. این بازی مانند شماره قبل از یک Open Battlefield استفاده کرده و عناصر طبیعی و شبیه سازی جنگ را به نمایش می گزارد. داستان این بازی در یک کشوری تحت سلطه شوروی سابق به نام Chernarus بوقوع می پیوندد که یک گروه از United States Marine Corps Force Recon به منطقه فرستاده میشود تا جلوی تلفات و فاجعه انسانی را گرفته و با گروه متخاصم نبرد کنند. بازی در Q1 2009 عرضه خواهد شد.

X-Volt
19-08-2008, 11:17
::. James Bond: Quantum Of Solace Hands-On
Daniel Craig با نقش آفرینی در دو فیلم Casino Royale و Quantum Of Solace باعث ساخت یک بازی ارزشمند از سری شخصیتهای جذاب و کهن جیمز باند شد. Quantum Of Solace بازی سریع و حیرت انگیزی از حرکات جیمز خواهد بود که در عین حال داستان بازی از هر دو فیلم سرچشمه میگیرد. علاوه بر سبک بازی در این نسخه به Game-Play هم اهمیت زیادی داده شده که باعث جذاب تر شدن این بازی خواهد شد...
بازی از حالت Action سنگین خارج شده و به Action سبک تبدیل شده تا داستان بازی هم متغیر بشه! ایندفعه باید شاهد شخصیت جدیدی در لباس جیمز باند باشیم... بازی در 4 نوامبر یعنی 14 آبان رلیز خواهد شد.

Masoud King
19-08-2008, 16:38
The Witcher: Enhanced Edition همین سیتامبر!

Atari اعلام کرد که نسخه ارتقا یافته این بازی که در سبک نقش آفرینی هستش برای PC در سپتامبر در اروپا منتشر خواهد شد. این در حالیست که بازی اصلی در اکتبر2007 منتشر شده.
در رابطه با این بازی Adam Kicinski (رئیس اجرایی پروژه) میگه که: ما اعتقاد داریم که Witcher: Enhanced Edition که یه محصول با کیفیت استثنایی و همراه با گیمپلی بهبود یافته هستش که این میتونه این بازی رو یه بازی ایده آل برای طرفدار این سبک از بازیها تبدیل کنه.

منبع:

Masoud King
20-08-2008, 00:38
نسخه PS3 بازی BioShock برای 21 اکتیر تائید شد!

2K Games اعلام کرد که نسخه PS3 این بازی در 21 اکتبر در آمریکا و 24 اکتبر بصورت جهانی منتشر خواهد شد.
درسته که این بازی باری کنسول اید شده نسبت به Xbox 360 و PC دیتر میاد ولی ویژگی هایی منحصر به خود داره!

منبع:

Masoud King
20-08-2008, 18:02
Silent Hill: Homecoming برای PC تائید شد!!!

کونامی امروز اعلام کرد که این بازی برای PC منتشر خواد شد بنابرین این بازی باری PS3,Xbox 360 و PC در نوامبر 2008 منتشر خواهد شد.
در این بازی Alex به عنوان قهرمان داستان هستش که در میان شهر پوشیده شده از غباز گیر افتاده!او برای تحقیق در مورد گم شدن برادر کوچیکش Joshua به زاادگاهش بر میگرده.Alex برای پیدا کردن برادرش باید با حوادث ترسناک رو به رو بشه.

منبع:

V i r u s e r
22-08-2008, 17:34
Need For Speed Under Cover
در راه است!
اینو از سایت ea خوندم و فهمیدم
لینک:
در ضمن باید fgash player 9 هم داشته باشید که:

از لینک بالا دانلود کنید (میدونم بلدبد)
در ضمن امید وارم تکراری نباشه
پ.ن: این بازی قراره برای pc ، psp ، ps2 ، ps3 ،mobile ریلیز بشه

yasser1680
23-08-2008, 01:25
Need For Speed Under Cover
در راه است!
اینو از سایت ea خوندم و فهمیدم

اولین اسکرین شاتهای بازی Alone in The Dark : near death investigation منتشر شد.

برای دیدن عکسها به لینک زیر بروید :

havas_1980
24-08-2008, 01:03
تعویق انتشار Project Origin
------------------------------
انتشار دنباله شاهکار Monolith در سال 2005 یعنی F.E.A.R به سال بعد موکول شد.

این هفته Warner Bros و Monolith در Leipzig Games Convention هنگام نمایش بازی اعلام کردند که انتشار Project Origin برای پلتفرم های Xbox 360, PlayStation 3 و PC به بهار 2009 موکول شده است. قرار بود که بازی در زمستان 2008 منتشر شود که این وعده محقق نشد.

منبع: Gamespot.com/news/6196704.html

korokodil_avareh
25-08-2008, 01:51
سلام دوستان نميدونم خبر دارين يا نه
اگه اين خبرو قبلا ديديد به بزرگي خودتون ببخشيد
سخنگوي كونامي در نمايشگاه لايپزيك اعلام كرد كه بازي silent hill5 علاوه بر xbox360,ps3بر روي pc هم عرضه ميشود
اين بازي در ماه نوامبر عرضه ميشود
موفق باشيد

Abolfazl3007
25-08-2008, 22:00
silent hill 5 pc همزمان با نسخه کنسول در us سپتامبر عرضه میشود
ولی در اروپا در نوامبر عرضه میشود

Retired User
27-08-2008, 20:12
10_dead space: این بازی یکی از بازیهای جالب 2008 خواهد بود سازنده و ناشر این بازی ea games است. این بازی بیشترین شباهت ممکن به bioshock را دارد. فقط به جای زیر دریا در فضا رخ خواهد داد!! این بازی علاوه بر pc برای 2 کنسول ps3,xbox360 در حال ساخت است و به زودی منتشر خواهد شد(به احتمال زیاد در مهر ماه)

9_project origin این بازی سه ماهه ی اول 2009 منتشر خواهد شد. اما مثل اینکه gamezone خواب بوده و حواسش نبوده این بازی در 2009 منتشر میشود نه 2008!! این بازی ادامه ی بازی fear میباشد

8_World of Warcraft Wrath of the Lich King یک نسخه الحاقی برای سری بازیهای پرطرفدار وارکرافت. البته فکر کنم این بازی چند وقتی است تو ایران منتشر شده. اما تو خارج چند وقت دیگه منتشر میشود!!

7_Crysis Warhead این بازی ادامه ی بازی crysis میباشد. سازندگان قول داده اند که دیگر این بازی مانند crysis به یک ابر سیستم نیاز ندارد!! و با تغیراتی که در موتور گرافیکی این بازی ایجاد کرده اند این بازی روی سیستمهای ضعیف تر هم اجرا خواهد شد. ساخت این بازی به اتمام رسیده و اواخر شهریور امسال برای pc می اید.

6_Command & Conquer: Red Alert 3 این بازی یک بازی استراتژیک می باشد که توسط ea برای pc,ps3,xbox360 منتشر خواهد شد.

5_Left 4 Dead این بازی توسط شرکت valve ساخته شده شرکتی که بازی درجه یک halflife را در کارنامه خود دارد.این بازی برای pc.xbox360 منتشر خواهد شد. اما احتمال ساخت نسخه ps3 هم وجود دارد.

4_far cry 2 این بازی نیازی به توضیح ندارد!

3_ fallout 3 یک بازی نقش افرینی جالب که علاوه بر pc برای ps3 و xbox360 نیز منتشر خواهد شد.

2_Grand Theft Auto IV ایا پرطرفدارترین بازی در ایران نیازی به معرفی دارد؟ منتظر این بازی فوق الاده خواهيم ماند.

Spore -1 این بازی که توسط ویل رایت یکی از بازیسازان خلاق خلق شده است بسیار نواورانه و جذاب است و در ان شما باید به خلق موجودات و .... بپردازید. این بازی علاوه بر pc برای nds و سیستم عامل مکینتاش نیز منتشر خواهد شد.

ترجمه ي متن با سيمز 47

havas_1980
28-08-2008, 16:56
سیستم مورد نیاز Mercenaries 2: World In Flames برای PC اعلام شد.
-------------------------------------------------------------------------
سیستم مورد نیاز Mercenaries 2: World In Flames محصول شرکت Pandemic Studios که توسط Electronic Arts در 31 آگوست 2008 برای PC منتشر خواهد شد, به این شرح میباشد:

Recommended

Processor: Pentium Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD X2 4600+ 2.4 GHz
Memory : 2GB dual channel DDR RAM
GPU: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD2600
Video RAM: 512MB
Shader model: 3.0
Media: 8x Dual layer DVD-ROM
Hard Drive: 10GB install + save data
Sound: DX 9.0c compatible

Minimum For Windows Vista

Service Pack: Windows Vista SP1
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon 64 X2
Memory : 2GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB

Minimum For Windows XP

Service Pack: Windows XP SP3
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon X2
Memory : 1GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB

منبع: VE3D.IGN.com/Articles/News/41042/Mercenaries-2-World-In-Flames-PC-System-Requirements-Revealed

dark fear
29-08-2008, 13:30
البته من با شات هایی که از بازی دیدم بعید میدونم این چنین سیستمی بخاد (چه recomended و چه minimum )
کمی اغراق کردن که بگن بازیشون با گرافیکه !

مملي ه ف
30-08-2008, 10:46
سايت فيف پلي پيش فروش خودشو براي فيفا 09 آغاز كرده جالب بدونيد قيمت Dvd اين بازي 40 دلار هست به تومن چيزي حول و حوش 35 هزار تومن:8: قابل شما رو هم نداره مهمون ما باش:31:
ولي ما ايرونيا فقط با هزار تومن اونم تو ايران همون محصول رو ميخريم حالشو ميبريم:27:
بياين فيفا 09:10:

فيفا تو ليساننس گرفتن كم نمياره:5:
مشروح خبر: سازمان ليگ 2 اسپانيا در نظر داشت تا ليسانس ساخت ليگش رو به فيفا نده ولي فيفا موفق شد مثل 3 ورژن اخيرش اين ليگ مهم رو داشته باشه تو فيفا 09. فيفا بعد از اخذ ليسانس اين ليگ به فكر اضافه كردن ليگ هاي جديد هست.

اما 2 تا خبر كه تا اطلاع ثانوي شايعه اما جدي تلقي كنيد:

مشروح خبر: خبر اول اين كه ليگ روماني انگار قرار به فيفا 09 اضافه بشه و دوم اينكه ورزشگاه اختصاصي گالاتاسراي(Ali Sami Yen) قراره تو فيفا 09 موجود باشه

منتظر اخبار جديد باشيد.. با تشكر خبرگذاري Krauser press :31:

سلام
دوستان اجازه ندادن من تايپيك بازي مقاومت رو كامل كنم ولي مهم نيست به جاش اين جا ميزارمش.


داستان بازي
پشت خطوط دشمن
در سال 2015چهار نفر از نيرو هاي اشغالگر قدس دستگير ميشوند.دو نفر از آن ها محققين وزارت جنگ هستند كه باز جويي از آن ها مشخص مي كند، رژيم اشغالگر قدس در حال ساخت يك سلاح سري كشتار جمعي است. عدنان محمد،محمد مرزوقي و ماجد حسون يك گروه از كاماندو هاي حزب الله هستند كه مامور ميشوند اين سلاح را شناسايي و نابود كنند.بازي به صورت تيمي و با اين سه نفر انجام ميشود و شما ميتوانيد يكي از كاماندو ها را كنترل كنيد.روايت داستان به صورت كميك استريپ پياده شده.در مورد صدا گذاري بگم كه كار انجمن گويندگان جوان است كه كمك فراواني به جذاب شدن كميك كرده است.

اميدوارم داستان بازي رو گرفته باشيد و همونطور كه ديديد ما در نقش ي حزب اللهي هستيم.
از ديگر نكات مثبت بازي ميتوان به موسيقي آن اشاره كرد اما با اين كه موسيقي زياد و طولاني نيست،ولي تم اصلي بازي و تم عربي كه در بعضي از مراحل پخش ميشوند خوب و به ياد ماندني هستند،با اين حال مثل ديگر بازي هاي ايراني باز هم مقاومت در روند بازي و گيم پلي دچار مشكل است

KingDark
05-09-2008, 14:30
به گزارش سايت IGN معلوم شده است كه تيم نينجا در TGS امسال سه بازي اكشن را به روي صحنه خواهد برد . اين خبر در كنفرانسي كه ديروز در توكيو بر گذار شد اعلام شد و رئيس تيم نينجا اقاي Yasuharu Kakihara هم درست بودن اين خبر را تاييد كرده اند .

در ادامه آقاي Kakihara افزودند : تيم نينجا بر روي 3 بازي به سبك اكشن كار ميكند ولي هيچ اطلاعاتي از آنها فاش نشده است به علاوه اينكه آنها بدون ايتاگاكي اين كار را انجام ميدهند . آيا ما شاهد يكي از شاهكار هاي Dead or Alive خواهيم بود يا نسخه جديد از بازي Ninja Gaiden ؟ زمان زيادي بر برگذاي TGS نمانده ! نهم تا دوازدهم ماه اكتبر !

منبع :

Good Luck ...

KingDark
05-09-2008, 14:42
Activisionاعلام كرد كه نسخه مولتي پلير و بتاي Call of Duty: World at War براي X360 , PC در ماه اكتبر آماده خواهد بود و بازيكننده ها قادر به اجرا به صورت انلاين خواهند بود . گيمر هاي PS3 هم مثل هميشه رو شانس نيستن و خبري براي اين كنسول اعلام نشده است . Mark Lamia گفت كه ما بسيار هيجان زده ايم كه نسخه مولتي پلير اين بازي را عرضه ميكنيم و تيم ما نهايت تلاش خود را براي درست كردن يك داستان عالي براي اين عنوان است . همچنين Activision تاييد كرده است كه در 11 نوامبر براي آمريكاي شمالي ريليز خواهد شد ولي براي اروپا تاريخي اعلام نشده ولي به احتمال زياد در 14 نوامبر ريليز شود .

منبع :

Good Luck ...

مملي ه ف
05-09-2008, 23:32
بازي قشنگي به نظر ميرسه
در مورد گرافش هم هنوز دهنم وا مونده

KingDark
06-09-2008, 10:20
امروز Activision به سراسر جهان اعلام كرد بازي جديد خود يعني Call of Duty: World at War در 14 نوامبر براي UK ريليز خواهد شد . همچنين اعلام شد كه گيمر هاي UK امكان استفاده از نسخه ي بتاي مولتي پلير را بر روي X360 , PC خواهند داشت . اطلاعات بيشتر در سايت رسمي اين عنوان CallOfDuty.Com ميباشد . اين بازي براي X360 , PS3 , DS , PC , Wii در تاريخ مقرر عرضه خواهد شد .

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع :

Good Luck ...

KingDark
06-09-2008, 10:31
Ubisoft اعلام كرد Far Cry 2 در 24 ام اكتبر براي اروپا و بر روي PC , Play Station 3 , Xbox 360 ريليز خواهد شد . John Parkes در رابطه با اين عنوان گفته است : شما به دور ترين و تاريك ترين مكانهاي آفريقا انتقال خواهيد يافت و به ميل خودتان بازي را ادامه خواهيد داد و اين يك تجربه بي سابقه در بازي هاي FPS خواهد بود . همچنين Ubisoft اضافه كرد نسخه Far Cry 2 Collector's Edition داراي امكانات خاصي خواهد بود از جمله :

- Exclusive wooden box
- Original Far Cry 2 Game
- Limited edition Far Cry 2 t-shirt
- "The Art of Far Cry 2" Art book
- Collector 50km² map
- Making-of DVD

منبع :‌

Good Luck ...

pooya_kh
06-09-2008, 17:10
امروز Activision به سراسر جهان اعلام كرد بازي جديد خود يعني Call of Duty: World at War در 14 نوامبر براي UK ريليز خواهد شد . همچنين اعلام شد كه گيمر هاي UK امكان استفاده از نسخه ي بتاي مولتي پلير را بر روي X360 , PC خواهند داشت . اطلاعات بيشتر در سايت رسمي اين عنوان CallOfDuty.Com ميباشد . اين بازي براي X360 , PS3 , DS , PC , Wii در تاريخ مقرر عرضه خواهد شد .

[

منبع :

Good Luck ...

بازي خيلي خوبيه ولي چقدر بهتر مي شد اگه دست از سر WWII بر مي داشتند همون Modern چقدر خوب بود آخه چراااااا...!:13:

djmd
07-09-2008, 09:02
خبرهای جدید از اکتیویژن :
این شرکت تایید کرد که نسخه ای از بازی برای سال 2009 در دستور کار قرار گرفته که بر عهده تیم سازنده COD 4 یعنی انفینیتی ورد خواهد بود .... اخبار و شایعات در مورد این بازی هست که مبنی بر استفاده تیم سازنده از عناصر Sci-Fi در آن بازی است !!!

و خبرهای دیگه این که CEO اکتیویژن هم اکنون داره بر روی ایده MMO شدن قسمت مولتی پلیر بازی COD فکر می کنه و همچنین وارد شدن به بازار MMO ها !!! البته این کار از دست اکتیویژن خارج نخواهد بود .. مخصوصا از زمانی که با شرکت بلیزارد ترکیب شده و شرکت بلیزارد هم که استاد این گونه بازی هاست !

danealamini
08-09-2008, 01:04
ما یه تاپیک دادیم بستنش گفتن بیام اینجا حرفمو بزنم.
وزاذت فرهنگ و ارشاد اعلام کرد تا سال 1399 (پایان قرن) 20 بازی با همکاری شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی تولید می شود انتظار می رود تولید اولین بازی با نام فوتبال ایرانی با همکاری EA Sport در سال جاری شروع شود. ولی هنوز نامی از شرکت ایرانی مشارکت کننده به میان نیامده است و شاید گروهی از بهترین ها از طرف خود ارشاد انتخاب شوند.

Masoud King
08-09-2008, 03:26
وزاذت فرهنگ و ارشاد اعلام کرد تا سال 1399 (پایان قرن) 20 بازی با همکاری شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی تولید می شود انتظار می رود تولید اولین بازی با نام فوتبال ایرانی با همکاری EA Sport در سال جاری شروع شود. ولی هنوز نامی از شرکت ایرانی مشارکت کننده به میان نیامده است و شاید گروهی از بهترین ها از طرف خود ارشاد انتخاب شوند.
EA بره همین فیفا ی خودش رو واسه PC نکست بزنه نمی خواد ارشاد ایران همکاری کنه!!!
در ضمن میگم مثه خودروی ملی از آب در نیاد!!!حتما DVD ها رو ایران میزنه بقیه رو خارجی ها!!!

Retired User
08-09-2008, 18:20

EA بره همین فیفا ی خودش رو واسه PC نکست بزنه نمی خواد ارشاد ایران همکاری کنه!!!
در ضمن میگم مثه خودروی ملی از آب در نیاد!!!حتما DVD ها رو ایران میزنه بقیه رو خارجی ها!!!
فقط شايعه است دي: فراموش نكنيد ما به شدت تحت تحريميم ( چه ربطي داشت دي:)

danealamini
09-09-2008, 21:58
میدونس تین که یکی از شخصیت های بازی جی.تی.ای سن اندریاس ایرانی؟ اسمش هم نوید خانساریه. من که دیدم خیلی تعجب کردم سلیتش هم می دم برین خدتون ببینین.

sasanjfr
10-09-2008, 11:02
خداحافظ Ensemble
--------------------

یکی از خبرهای تکان دهنده ی صنعت بازی های کامپیوتری خبر تعطیلی استودیوی خوش نام Ensemble است.Ensemble که یکی از زیر مجموعه های Microsoft Game Studios محسوب می شود یکی از بهترین استراتژیک سازهای تاریخ بازی های کامپیوتری است.این استودیو سازنده ی عناوین فوق العاده محبوبی چون Age of Mythology و سری Age of Empires است و بازی استراتژیک Halo Wars را برای Xbox 360 در دست ساخت دارد.MGS در بیانیه ای اعلام کرد استودیوی Ensemble پس از اتمام ساخت Halo Wars در اوایل سال آینده ی میلادی تعطیل خواهد شد اما افراد اصلی این تیم به یک استودیوی جدید نقل مکان خواهند کرد و علاوه بر ساپورت کردن Halo Wars،پروژه های دیگری را نیز به دست خواهند گرفت.MGS در مورد علت انحلال Ensemble توضیح داد که این تصمیم،یک تصمیم مالی بوده است و در راستای رشد MGS صورت گرفته و مایکروسافت قصد دارد تمامی کارکنانی از Ensemble که به استودیوی جدید نقل مکان نمی کنند را در قسمت های دیگر استخدام نماید.
Age of Empires یکی از محبوب ترین سری های بازی های استراتژیک محسوب می شود و از زمان انتشار اولین شماره ی آن در سال 1997،تاکنون 3 شماره به همراه چند اکسپنشن از این سری منتشر شده است که در کل به فروشی در حد 20 میلیون نسخه رسیده اند.

منبع:

ali_ranger22
10-09-2008, 11:35

با بودجه ی 1.8 میلیارد تومن می خوان این کارو بکنن?؟
عمرا اینا همش حرفه

mohammad_twe
10-09-2008, 13:03
میدونس تین که یکی از شخصیت های بازی جی.تی.ای سن اندریاس ایرانی؟ اسمش هم نوید خانساریه. من که دیدم خیلی تعجب کردم سلیتش هم می دم برین خدتون ببینین.
اقا اینو همه میدونن تو vice city هم بود gta 3هم بود :D

sasanjfr
10-09-2008, 20:09
فرانک پییرس:Warcraft IV یکی از گزینه های مورد توجه ماست
----------------------------------------------------------------

Frank Pearce یکی از موسسین بلیزارد تاکید کرد که در بلیزارد عده ی زیادی وجود دارند که علاقه مند به ساختن شماره ی جدیدی از Warcraft هستند.البته خود پییرس اذعان کرد که با توجه به مشغله ی زیاد بلیزارد و در دست ساخت بودن سه بازی WoW:Wrath of the Lich King , Starcraft II و Diablo III ،فرصتی برای ساخت Warcraft IV نبوده و مراحل ساخت این بازی آغاز نشده است.او به این موضوع اشاره کرد که بعد از اتمام پروژه های مذکور،روی ساخت ادامه ای بر Warcraft به صورت جدی فکر خواهیم کرد.
استارکرفت 2 به مدت 5 سال و دیابلو 3 به مدت 4 سال در دست ساخت هستند.با توجه به اینکه ساخت وارکرفت 4 هنوز شروع نشده است می توان خوش بین بود که در 10 سال آینده شاهد انتشار وارکرفت 4 باشیم!

منبع:

milky way
10-09-2008, 23:09
خداحافظ Ensemble
--------------------

یکی از خبرهای تکان دهنده ی صنعت بازی های کامپیوتری خبر تعطیلی استودیوی خوش نام Ensemble است.Ensemble که یکی از زیر مجموعه های Microsoft Game Studios محسوب می شود یکی از بهترین استراتژیک سازهای تاریخ بازی های کامپیوتری است.این استودیو سازنده ی عناوین فوق العاده محبوبی چون Age of Mythology و سری Age of Empires است و بازی استراتژیک Halo Wars را برای Xbox 360 در دست ساخت دارد.MGS در بیانیه ای اعلام کرد استودیوی Ensemble پس از اتمام ساخت Halo Wars در اوایل سال آینده ی میلادی تعطیل خواهد شد اما افراد اصلی این تیم به یک استودیوی جدید نقل مکان خواهند کرد و علاوه بر ساپورت کردن Halo Wars،پروژه های دیگری را نیز به دست خواهند گرفت.MGS در مورد علت انحلال Ensemble توضیح داد که این تصمیم،یک تصمیم مالی بوده است و در راستای رشد MGS صورت گرفته و مایکروسافت قصد دارد تمامی کارکنانی از Ensemble که به استودیوی جدید نقل مکان نمی کنند را در قسمت های دیگر استخدام نماید.
Age of Empires یکی از محبوب ترین سری های بازی های استراتژیک محسوب می شود و از زمان انتشار اولین شماره ی آن در سال 1997،تاکنون 3 شماره به همراه چند اکسپنشن از این سری منتشر شده است که در کل به فروشی در حد 20 میلیون نسخه رسیده اند.

منبع:

متاسفانه این خبر کاملا درسته و امروز هم خبرهایی بود در اینترنت که دلیل انجام این کار توسط ماکروسافت محدود کردن ساخت بازیهای PC بوده و سرمایه گذاری اساسی رویه بازیهای Xbox360 که این خیلی نگران کنندست چون ماکروسافت حقیقتا بازیهای عالی تا الان برای PC ساخته .

toraj
12-09-2008, 12:39
Capcom : دیگر عنوان های انحصاری نخواهیم داشت!

کمپانی سازنده Resident Evil 5 یعنی Capcom تایید کرده است که تاریخ مصرف عنوان های انحصاری به پایان رسیده است و این کمپانی در آینده عنوان انحصاری برای یک Platform خاص را تولید نخواهد کرد.

بر اساس گزارش مالی سال 2008 کمپانی Capcom که امشب منتشر شده است , تمام عنوان های اصلی این کمپانی در سال مالی بعدی و حتی در آینده به صورت multi-platform ساخته خواهند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _4.jpg

همچنین از این به بعد Capcom اکثر بازی هایش را با استفاده از تکنولوژی MT Framework خواهد ساخت.این تکنولوژی به گونه ای ساخته شده است که ابزار لازم برای بازی سازی در پلتفرم های XBOX 360 و PC و PS3 را پشتیبانی می کند.

هدف کمپانی Capcom از multi-platform ارایه کردن بازیهایی مثل Resident Evil 5 و Street Fighter IV یا Bionic Commando رشد سود کمپانی و همچنین افزایش user ها خواهد بود.

منبع:

منبع اصلي:

toraj
12-09-2008, 12:43
Alex Evans : ما "نمیتوانیم" LBP را برای x360 بسازیم.

اقای Alex Evans رئیس استودیوی Media Molecule استودیویی که در حال ساخت بزرگ ترین بازی exclusive امسال ps3 هستش (به نقل از رئیس سونی)
طی صحبت هایی موقعیت و نوع ساخت بازی Little Big Planet رو توضیح داده و اعلام داشته که این بازی نمیتونه بر روی xbox360 عرضه بشه و این موضوع به خواستن و یا نه خواستن ربطی نداره !!
ایشون گفتن که این موضوع به دو علت غیر ممکنه که اولی همون موضوع همیشگی Blu-ray هست و این که 360 نمیتونه این فضا را در اختیار ما بزاره و همین طور این یک واقعیته که تمام ps3 ها با هارد استاندارد عرضه میشن (عدم وجود هارد به همراه پک در مدل Arcade منظورشونه)
و دلیل دوم و اصلی که ما نمیتونیم شاهد عرضه ی بازی بر روی x360 باشیم اینه که نوع طراحی و ساخت بازی ما بر مبنای سخت افزار ps3 بوده و این واقعیه که ما بازی رو بر اثاث قدرت های کنسول ps3 ساختیم
وی همین طور اشاراتی به این موضوع که یک پلتفرم به تنهای کار رو برای طراحان باز تر میکنه و کیفیت رو بالا تر میبره و... هم داره.
وی در اخر برای این که از دل x360 دار ها در بیاره توضیح میده که :
x360 یک کنسول افسانه ای با پتانسیل و قدرت(استعداد به واقع) بالاییه و بازی سازی بسیار براش اسونه و شما فقط کافیه بتونید برای مگادرایو یا ps2 بازی بسازید (تا به راحتی از پس کار با x360 بر بیاید)

منبع:

منبع اصلي:

toraj
12-09-2008, 12:46
PES 2009 ، فوتبال رسمی باشگاه لیورپول

کونامی یک قراردادی را اعلام کرده است که بر طبق آن ، همیار رسمی باشگاه انگلیسی لیورپول می شوند ، بنابراین PES 2009 و نسخه های بعدی PES به عنوان "بازی فوتبال ویدئویی رسمی باشگاه لیورپول" شناسایی می شود.

اکنون که کونامی همیار رسمی لیورپول شده است ، این حق را دارد که از لوگو و مارک تیم لیورپول در تمام تبلیغ داخلی و تجاری استفاده کند.همچنین تیم لیورپول ،ورزشگاه آنفیلد ، کیت ها ، لوگو و بازی کنانش به صورت لایسنس شده ی رسمی در PES 2009 پدیدار خواهند شد.همچنین بازی حضوری مرتب بر مجله ی هفتگی تیم لیورپول خواهد داشت.

Jon Murphy رهبر تیم PES می گوید: "ما خیلی خوشحال هستیم که یک "بازی ویدئیی رسمی فوتبال" شده ایم ، با چنین تیم محترم و موفق لیورپول.ما خیلی سخت کار میکنیم تا تضمین کنیم که PES 2009 با این اضافات سود رسان و مفید خواهد بود ، و کار کردن به صورت خیلی نزدیک با تیمی همچون لیورپول فقط می تواند سعی و کوشش ما را بالا ببرد.طرفداران لیورپول می توانند مشتاق خلق مجدد تیم خود با بهترین واقع گرایی باشند ، با هم شکل های تورس ،جرارد و کرگر با جزئیات باورنکردنی.

PES 2009 برای ریلیز بر روی پلتفرم های PC, Xbox 360 و PS3 در 17 اکتبر برنامه ریزی شده است ، به دنبال آن برای PS2 در 30 اکتبر و برای PSP در 6 نوامبر.ویرایش WII بازی در بهار 2009 لانچ خواهد شد.

منبع:

منبع اصلي:

toraj
12-09-2008, 12:49
Remedy و صحبت در مورد Alan Wake !

در forum سایت رسمی Alan Wake شرکت Remedy در مورد Alan wake صحبت کرد:

ما خیلی متاسفیم که خبرهای این بازی رو زود آپدیت نمی کنیم .ولی ما همچنان هستیم و سخت بر روی Alan Wake کار میکنیم ما مدت زیادی هست که روی بازی کار میکنیم ولی این زمان به برای ما بسیار خوب بود تا بازی را هرچه بهتر بسازیم.ولی ساختن یک بازی فوق العاده و کامل واقعا کار سختی است .
ما می خواهیم که با این بازی به بهترین نحو از شما پذیرایی کنیم.و تیم ما سخت تلاش میکنند تا این اتفاق بیفتد.
من اطمینان دارم که شما از Alan Wake لذت خواهید برد وقتی کار ما به پایان برسد.

و در آخر نورها را دنبال کنید..... .!

منبع:

منبع اصلي:

toraj
12-09-2008, 12:53
بیشتر از 400 نفر بر روی Resident Evil 5 کار می کنند!

Capcom در این ارتباط می گوید که : " علاوه بر ابزار ها و وسایل ساخت این بازی , ما تشکیلات و ساختار قسمت Development(ساخت و توسعه) بازی را نیز تقویت کرده ایم.هم اکنون بیش از 400 نفر شامل کارکنان داخل کمپانی و همچنین پیمانکاران خارج از کمپانی بر روی این عنوان خاص کار می کنند.

ما تیم ساخت بازی را دوباره سازماندهی کرده ایم به این منظور که منابع انسانی را به صورت درست اختصاص بدهیم و مراحل ساخت بازی را مدیریت بکنیم و همچنین کمک های روحی مناسب را به کارکنانمان عرضه بکنیم تا همه چیز خیلی خوب و روان پیش برود.

باور و اعتقاد ما در ساخت بازی Resident Evil 5 این بود که هیچ جزییاتی کوچک و بی اهمیت نیست , وقتی که بحث گرافیک در میان باشد. "

منبع:

منبع اصلي:

toraj
12-09-2008, 13:03
Halo Studio خود را برای نسل جدید اماده میکند

چندی پیش مایکروسافت با انتشار لیستی در21 اگوست که دران برای موقعیت مدیر تکنولوژی وبرنامه نویسی اگهی استخدام چاپ شده بود نشان داد که عزم خود را برای منطبق کردن هرچه بیشتر عنوان محبوب هیلو با نسل جدید جزم کرده است.
تیم جدید سازنده هیلو قصد دارد تا با همکاری با برنامه نویسان مجرب وگروه متخصصین ساخت موتوربازی ها کیفیت جدیدی را در این زمینه ارائه کند!
درتوضیحات این اگهی استخدام امده است که شما به عنوان بخشی از اعضای تیم نسل جدید برای کمک به طراحی بازی وقدرت گرافیکی وکمک به دیگر اعضا بخوبی مجهز خواهید شد!
دراین اگهی ازپلتفرم خاصی نام برده نشده است ولی اعلام شده که این اگهی جهت استخدام برای کار بر روی عنوان جدید هیلو است که بدون شک بر روی کنسول360 عرضه خواهد شد.
اواخر ماه گذشته اعلام شد که Corrinne Yu این شغل را بدست اورده وبه عنوان مدیر بخش تکنولوژی وبرنامه نویسی بر روی موتور جدید بازی هیلو کار خواهد کرد.

منبع:

منبع اصلي:

p3yman_xl
13-09-2008, 11:03
سلام

از هفته ی بعد، Paradise City چهره ی متفاوتی پیدا خواهد کرد. Criterion Game اعلام نموده که آپدیت رایگان بازی Burnout Paradise هفته ی آینده و روز پنج شنبه ،18 سپتامبر، برای Xbox360 و Playstation 3 موجود خواهد بود.

این آپدیت شامل :

2 موتور سیکلت جدید با قابلیت انتخاب بین راننده ی زن یا مرد
چرخه ی شب و روز
آب و هوای متغیر و پویا
70 مسابقه ی جدید و ...

خواهد بود.

گفته شده آپدیت دیگری نیز برای فصل پاییز در راه خواهد بود که در آن بازیبازان یک منطقه ی کاملاً جدید را تجربه خواهند کرد.

منبع :

dark fear
13-09-2008, 15:57
* Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* RAM: 2GB
* Hard Drive: 18GB free hard disk space
* Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
* Drive: DVD-ROM dual-layer drive
سیستم مورد نیاز برای gta iv در pc معلوم شد!

ممنون دوست عزیز میشه منبع بدی ؟

===========

ولی انصافا چه دروغی هست اگه واقعا راک استار اینارو گفته باشه این بازی با اون گرافیک آشغال
این سیستم رو بخاد :18:
محاله . رم 2 . vga 512 از اون دروغاس که میخان کلاس بازی رو بالا ببرن
اینم مثل Mercenaries 2: World in Flames است که اون سیستم تخیلی و الکی رو گفتن میخاد !

Abolfazl3007
13-09-2008, 22:43
ممنون دوست عزیز میشه منبع بدی ؟

===========

ولی انصافا چه دروغی هست اگه واقعا راک استار اینارو گفته باشه این بازی با اون گرافیک آشغال
اینم مثل Mercenaries 2: World in Flames است که اون سیستم تخیلی و الکی رو گفتن میخاد !
البته مثل اینکه این recommended requirements هستش
و minimum هوز اعلام نشده
اگه این برای حداکثر تنظیمات باشه که خوبه

Same Khaste
14-09-2008, 02:50
سلام اقايان از امروز ما نيز فعاليت خود را شروع میکنيم

__________________________________________________ _____

اقای Russell Bramlage فردی 22 ساله است که با کشتن مادر و پدر خود و سرقت دو فقره چک به يک عدد دسگاه Xbox رسيد :27:

پدر و مادر این اقا وقتی در حال سرزنش پسر خود در مورد دليل سرقت دو فقره چک , از او بودند Russell Bramlage با خونسردی تمام شاتگان را برداشته و پدر و مادر خود را کشته :18::21:
ایشون بعد از این اتفاقات به فروشگاه رفته و با يکی از ان چک ها يک عدد دسگاه XBOX خريده :31: که همان جا پليس Russell را شناسایی و دستگير کرده
بعد از پيدا شدن جنازه های پدر و مادرش وی به اتهام قتل عمد و سرقت محکوم به 20 سال زندان بدون ازادی میشود :5:

منبع

Sam Fisher 11
14-09-2008, 04:02
بدلیل ذکر نکردن منبع پست دوستمون پاک شد ولی در عجبم که شما چطور چنین واژه ای رو درمورد گرافیک این بازی به کار میبرید! این بازی در حال حاظر بهترین گرافیک رو در بین بازیهای اوپن ورلد داره.

=========

Star Wars: The Force Unleashed بالاخره تا دو روز دیگه یعنی 19 سپتامبر به طور رسمی در آمریکای شمالی عرضه می شود!
پلتفرم های این بازی PS3,PS2,PSP,Xbox 360,Wii,DS هستند که البته نسخه های PS3 و X360 از نظر گرافیک و فیزیک با دیگر نسخه ها تفاوتهای زیادی دارند.

سبک بازی اکشن ماجراجویی با دید سوم شخص است که البته لقب نقش آفرینی هم باید به اون داد چراکه کاراکتر شما در طول بازی پیشرفت کرده و قدرت ها و مهارت های زیادی دریافت میکند.
داستان این بازی درباره Starkiller (فرزند گلن مارک) یکی از جدای های باقی مانده در زمان از کشتار جدای ها بعد از امپراتوری Palpatine (است که به شاگردی Darth Vader درمی آید و با قدرت گرفتن از FORCE و همچنین آموزه های دارث ویدر راه قدرت را در پیش میگیرد....

توضیح: برای درک داستان این بازی باید سری فیلمهای Star Wars را دیده باشید. همچنین در خلال بازی بخشی از وقایع داستانهای فیلم نیز شرح داده می شوند.

منبع:

Same Khaste
14-09-2008, 14:01
پلتفرم های این بازی PS3,PS2,PSP,Xbox 360,Wii,DS هستند که البته نسخه های PS3 و X360 از نظر گرافیک و فیزیک با دیگر نسخه ها تفاوتهای زیادی دارند.
[CENTER]

با سلام و تشکر از تمامی بچه ها :11:
اقا حسين میخواستم بگم که دليل نسل بعدی بودن بازی برای X360 و PS3 این است که این دو نسخه را خود لوکاس ارت میسازد اما نسخه های ديگر را فکر کنم استديو داقون کروم :46:

============================================

هفته پيش شايعاتی مربوط به يک مودل جديد PS3 که چيپ RSX 65 نانو متری داشت به گوش میرسيد بعد از يک هفته شايعه بالاخره تاييد شد که مدل جديدی از دستگاه PS3 که دارای 80 گيگ هارد و چيپ 65 نانو متری میباشد در حال انتشار است

منبع

toraj
14-09-2008, 21:42
عرضه Crysis Warhead بر روی Steam تایید شد.

--------------------------------------------------------------------------------

Crytek و Valve تایید کردند که Crysis Warhead بر روی Steam عرضه میشود و شما میتوانید از طریق Steam این بازی را تهیه کنید.رییس Crytek در رابطه با این همکاری میگوید:
"میلییون ها گیمر همه روزه به Steam مراجعه میکنند تا بهترین بازی های PC را بازی کنند و خیلی از این افراد جزو دوستاران Crysis محسوب میشوند.Crytek با بهینه سازی موتور قدرتمند خود یعنی CryEngine 2 تجربه ی جدیدی را خلق کرده است."

Crysis Warhead هفته ی اینده عرضه میشود و تا حالا امتیازات خوبی از سایت های مختلف کسب کرده است.Crysis Warhead و Crysis از اغاز هفته ی اینده برای پیش خرید در Steam موجود هستند.همچنین Crysis Warhead در 16 سپتامبر عرضه میشود.

منبع:

منبع اصلي:

toraj
14-09-2008, 21:48
FIFA 09 نسخه XBOX 360 و PS3 تنها بر روی "1 الی 3 درصد" PC ها می تواند اجرا بشود!

نسخه PS3 و XBOX 360 بازی FIFA 09 دارای تفاوت های بسیار بزرگی با نسخه PC هستند به طوریکه کامپیوترهای خانگی به راحتی نمی توانند آن را اجرا کنند.

این بازی به قدرت بالای CPU برای اجرا کردن ساختار بازی(architecture) نیازمند است به همین دلیل نسخه PC با نسخه های XBOX360 و PS3 تفاوت دارد.

اکثر PC های گیمر ها توان لازم و کافی برای اجرا کردن ساختار این بازی را ندارند و FIFA09 بر روی PC بگونه ای ساخته شده است که بهترین گیم پلی و گرافیک ممکن را داشته باشد , به طوریکه اجرای این بازی برای اکثر طرفداران و FAN های این بازی ممکن و میسر باشد.

اگر ساختار و architecture بازی شبیه به XBOX 360 و PS3 بود ، آن وقت تنها " ا الی 3 درصد " از سیستم های PC موجود در بازار توان اجرا کردن آن را داشتند!

در نتیجه اگر می خواهید که یک FIFA 09 با گرافیک عالی و گیم پلی عمیق را تجربه کنید ، یک کنسول Nice برای خودتان بخرید!

منبع:

منبع اصلي:

toraj
14-09-2008, 22:08
recommended specs ـــه GTA IV

سلام .
سایت رسمی Games for Windows سیستم پیشنهادی بازی ــه GTA IV رو منتشر کرد .

Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

منبع

منبع اصلي:

toraj
14-09-2008, 22:30
Far Cry 2: Official system requirements

UBISOFT سیستم مورد نیاز این بازی را معرفی کرد:

Minimal:
CPU:
Pentium 4 3.2 GHz, Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or better

Video card: NVIDIA® 6800 or ATI®X1650 or better; Shader Model 3 required; 256 MiByte video memory

Memory: 1 GB

Media reader: DVD-ROM

Recommended:
CPU: Intel® Core 2 Duo Family, AMD®64 X2 5200+, AMD® Phenom oder besser

Video card: NVIDIA® 8600 GTS or better, ATI®X1900 or better; 512 Mb video memory

Memory: 2 GB

Sound: 5.1 sound card recommended

Media reader: DVD-ROM

منبع:

منبع اصلي:

dark fear
15-09-2008, 12:00
بدلیل ذکر نکردن منبع پست دوستمون پاک شد ولی در عجبم که شما چطور چنین واژه ای رو درمورد گرافیک این بازی به کار میبرید! این بازی در حال حاظر بهترین گرافیک رو در بین بازیهای اوپن ورلد داره.

درسته تو بازیای open world بهترینه ولی من در کل گفتم :10:
آخه سیستمی که گفته خیلی فرا تر از بازی ای است که من تجربه کردم شاید رم بالایی واسه محیط بزرگش
بخاد ولی اون cpu و vga ...:18:
ببخشید احساس میکنم یکم تاپیک منحرف شد :11:

toraj
15-09-2008, 13:08
Tekken 6 Bloodline Rebellion

حدود دو هفته قبل عنوان جدیدی از سری بازیهای تکن با نام Tekken 6 Bloodline Rebellion اعلام شد

امروز اعلام شد که این بازی (که به نوعی مکملی بر تکن 6 است) دارای دو شخصیت جدید نسبت به تکن 6 میباشد.

شخصیت مرد جدید بازی Lars Alexanderson و شخصیت زن جدید Alisa Boskonovich نام دارد

(در لینک زیر میتوانید دو تصویر بی کیفیت از این دو کاراکتر مشاهده کنید)

منبع:

منبع اصلي:

sasanjfr
15-09-2008, 20:00
تاریخ انتشار World of Warcraft:Wrath of the Lich King مشخص شد
-----------------------------------------------------------------------

بلیزارد سرانجام به شایعات پیرامون تأخیر خوردن اکسپنشن جدید WoW پایان داد و 13 نوامبر(23 آبان) را تاریخ انتشار بازی در آمریکای شمالی و اروپا معرفی کرد.همچنین بازی در 14 نوامبر در استرالیا انتشار خواهد یافت.

منبع:

ali_ranger22
15-09-2008, 20:45

بازی Wipe out HD برای 25 سپتامبر تایید شد و با قیمت £11.99
eurogamer به این بازی 9 از 10 داده

منبع:

ali_ranger22
16-09-2008, 10:53

این هفته bungie بازی جدید خود را معرفی میکند یعنی 22 سپتامبر

منبع:

dark fear
16-09-2008, 15:25

این هفته bungie بازی جدید خود را معرفی میکند یعنی 22 سپتامبر

منبع:

میشه اسمشو بگی ؟

ali_ranger22
16-09-2008, 17:32
میشه اسمشو بگی ؟

می خوان معرفی کنن دیگه هنوز که نگفتن! :دی
ولی به احتمال زیاد از سری هیلو خواهد بود

Abolfazl3007
16-09-2008, 20:27
FIFA 09 نسخه XBOX 360 و PS3 تنها بر روی "1 الی 3 درصد" PC ها می تواند اجرا بشود!

نسخه PS3 و XBOX 360 بازی FIFA 09 دارای تفاوت های بسیار بزرگی با نسخه PC هستند به طوریکه کامپیوترهای خانگی به راحتی نمی توانند آن را اجرا کنند.

این بازی به قدرت بالای CPU برای اجرا کردن ساختار بازی(architecture) نیازمند است به همین دلیل نسخه PC با نسخه های XBOX360 و PS3 تفاوت دارد.

اکثر PC های گیمر ها توان لازم و کافی برای اجرا کردن ساختار این بازی را ندارند و FIFA09 بر روی PC بگونه ای ساخته شده است که بهترین گیم پلی و گرافیک ممکن را داشته باشد , به طوریکه اجرای این بازی برای اکثر طرفداران و FAN های این بازی ممکن و میسر باشد.

اگر ساختار و architecture بازی شبیه به XBOX 360 و PS3 بود ، آن وقت تنها " ا الی 3 درصد " از سیستم های PC موجود در بازار توان اجرا کردن آن را داشتند!

در نتیجه اگر می خواهید که یک FIFA 09 با گرافیک عالی و گیم پلی عمیق را تجربه کنید ، یک کنسول Nice برای خودتان بخرید!

منبع:

منبع اصلي:
این بازی دیگه شورشو در آورده
برای PC نمیخوان درست و حسابی بسازند بهانه میارند
اینه که حتما راست میگن :27::31::13: اصلا کرایسیس رو میخوره:27:
انگار چه گرافیکی داره
مسخره ها دیگه طرفداری از کنسول تا چه حد
PES2008 با اون گرافیک خفنش رو 7300 دوستم با HIGH بازی میکنه

toraj
16-09-2008, 22:09
کاهش قیمت X360 در اروپا تایید شد.

ماکروسافت تایید کرد که قیمت X360 در اروپا کاهش پیدا می کند.این کاهش در جمعه این هفته یعنی 19 سپتامبر اتفاق خواهد افتاد.

طبق اطلاعات رسمی که ماکروسافت منتشر کرده است قیمت مدل Arcades به £129 (€179) کاهش پیدا میکند.

مدل 60Gb به £169 (€239) و مدل Elite به £229 (€299) کاهش پیدا میکنند.

این در حالی است که قیمت قبلی این مدل ها به ترتیب £159 (€199), £199 (€269) و £259 (€369) بوده است.

منبع:

منبع اصلي :

toraj
16-09-2008, 22:22
گزارش مراسم Acti-Blizz

Activision Blizzard دیروز مراسمی را در Santa Monica با نام Acti-Blizz Analyst Day برگزار کرده است و در ان اطلاعاتی

از عناوین این شرکت اعلام شده است که شما میتوانید این اطلاعات را در اینجا مطالعه کنید.

ساخت CoD 6 توسط Infinity Ward تایید شد.

Mike Griffith تایید کرد که CoD 6 توسط Infinity Ward ساخته میشود.هنوز تاریخ عرضه این عنوان دقیقا معلوم نیست در

بعضی منابع سال 2009 و در بعضی دیگر سال 2010 اعلام شده است.ظاهرا هر دو سال توسط Griffith و رییس کلی

Acti-Blizz یعنی Bobby Kotick ذکر شده است.به احتمال زیاد تاریخ دقیق عرضع این عنوان در روز های اینده اعلام

میشود.

عنوان های Guitar Hero تا سال 2010 سه برابر میشوند.

Mike Griffith اعلام کرده است که به خاطر استقبال زیاد و سود دهی فراوان این عنوان عرضه ان تا سال 2010 حدود

300 درصد افزایش خواهد داشت.در دو سال اینده عناوینی که تحت نام Guitar Hero عرضه میشوند 3 برابر

میشوند.این در حالی است که عرضه این عنوان در سال 2009 تا کنون 2 برابر شده است.هنوز تعدادی خاصی اعلام

نشده است.

عمر PlayStation 3 حدود 8 سال درازا دارد.

رییس کمپانی Activision Blizzard یعنی Bobby Kotick پیش بینی کرده است که PlayStation 3 مدت طولانی عمر

میکند.ما در سال هشتمی هستیم که PlayStation 2 عرضه میشود و وقتی که به قدرت تکنیکی PlayStation 3 نگاه

میکنیم میشود این انتظار را داشت که این کنسول نیز حداقل 8 سال را با موفقیت پشت سر بگذارد.

بازی کردن CoD 4 به صورت انلاین رو به افزایش است.

Mike Griffith در صحبت های خود گفته است که بازی کردن Call of Duty 4 به صورت انلاین در حال افزایش است و این

به معنی افزایش سود دهی میتواند برای ما به حساب اید.ما سود زیادی را در بازی کردن انلاین میبینیم.به طور

متوسط کسانی که Call of Duty 4 را به صورت انلاین بازی میکنند چیزی حدود 5 ساعت از شبانه روز خود را به صورت

انلاین این بازی را بازی میکنند.با دیدن این مقدار زمان ما قصد داریم با توسعه این بخش سود دهی خودمان را افزایش

دهیم.

Guitar Hero باعث افزایش 300% فروش موزيک‌هاي موجود در بازي شده است.

رییس Universal Music Group یعنی Zach Horowitz در مراسم دیشب اعلام کرده است که Guitar Hero باعث

افزایش 200 تا 300 درصدی فروش Track ها میشود.Horowitz به طور مثال اعلام کرده است که اهنگ My Name is

Jonas که در Guitar Hero III وجود داشته است 1,000% افزایش فروش در دنیای واقعی داشته است.این افزایش در

هفته هایی که بازی عرضه شده است وجود داشته.

GH: Aerosmith و فروش بیشتر البوم های این گروه نسبت به قبل.

Bobby Kotick ادعا کرده است که Guitar Hero: Aerosmith باعث افزایش فروش البوم های این گروه نسبت به قبل

شده است.طبق گفته های او ageing rockers فروش بیشتری نسبت به البوم های قبلی این گروه داشته

است.Kotick میگوید این امار به ما این کمک را میکند که امکان بیشتری برای بستن قرار داد با گروه های مختلف

داشته باشیم.

Kotick: ما بر روی طراحی کنسول های اینده تاثیر میگذاریم.

موفقیت های کمپانی هایی مثل ما باعث میشود که ما بر روی طراحی PlayStation و Xbox های بعدی تاثیر گذار

باشیم.Kotick در این رابطه میگوید که من ان روز را میبینم که ما بر روی طراحی سخت افزاری کنسول های اینده تاثیر

میگذاریم و این به وجود اورنده سیر تکاملی در سخت افزار کنسول های نسل بعد است.خبر خوب این است که اگر

این کار انجام شود سازندگان بازی ها دیگر با ساخت بازی های خوشان بر روی کنسول های مختلف مشکلی ندارند.

60% کسانی که CoD 4 بازی میکنند به صورت انلاین بازی میکنند.

Bobby Kotick دیشب اعلام کرد که 60 درصد کل کسانی که این عنوان را بازی میکنند به صورت انلاین بازی

میکنند.این بازی در کل جهان چیزی حدود 10 میلیون فروش داشته است و این یعنی چیزی حدود 6 میلیون نفر این

بازی را به صورت انلاین بازی میکنند.

منبع:

منبع اصلي:

ali_ranger22
17-09-2008, 13:56
Next Diablo III class will make players “hate” Blizzard

لید دیزاینر بازی دیابلو 3 گفته با معرفی کلاس بعدی دیابلو ممکنه همه از بلیزارد متنفر بشن ! او گفت ما میدانیم که نمیتونیم همه رو راضی کنیم ولی مطمئن باشین وقتی بازی پایانی اومد بیرون بازی کنان راضی خواهند بود!!

معلوم نیست چی می خوان معرفی کنن که همچین حرفی زدن!!

ali_ranger22
17-09-2008, 14:00

بلیزارد می خواد آپدیت جدید بتل دات نت رو که به شماره 2 معروف شده رو عرضه کنه تا برای عرضه بازی و امکانات آنلاین بازیه استارکرفت 2 آماده بشه

ali_ranger22
17-09-2008, 14:02
Monster Hunter 3 playable at TGS

بازی مانستر هانتر 3 که طرفداران خیلی زیادی در شرق آسیا (ژاپن وچین) داره قرار در TGS به نمایش گذاشته بشه

منبع

ali_ranger22
17-09-2008, 14:06
EndWar releasing on November 7

خب دیگه از تیتر معلومه چی می خوام بگم!! بازی برای 7 نوامبر تایید شد

sasanjfr
17-09-2008, 15:11
Google و ورود به صنعت بازی؟
-------------------------------

Google که چندی پیش با انتشار نسخه ی بتا مرورگر Chrome سر و صدای زیادی به پا کرد گویا آرزوهای بزرگتری نیز در سر دارد!سایت معتبر بریتانیایی The Inquirer ساعاتی پیش اخباری را درج کرد که بر مبنای آن،کمپانی Google قصد خرید شرکت معتبر Valve Corporation را دارد.Valve سازنده ی سری جاودانه ی Half Life و مالک سیستم دانلود Steam است که بنابر اطلاعات مربوط به فوریه 2008،چیزی در حدود 15 میلیون کاربر عضو این سیستم توزیع کننده ی دیجیتالی هستند.چنانچه این خبر صحت داشته باشد شاهد یکی از بزرگترین اتفاقات دنیای سرگرمی در چند سال اخیر خواهیم بود و Google قدم اول را محکم برخواهد داشت.بدون شک این موضوع بیش از همه به ضرر دشمن دیرینه ی Google،مایکروسافت خواهد بود.

منبع:

sasanjfr
17-09-2008, 16:53
Google تأیید نکرد اما تکذیب هم نکرد!
-------------------------------------

گوگل حاضر به تکذیب خبر مربوط به تصمیم این کمپانی مبنی بر خرید Valve نشد.یکی از اعضای MCV از یکی از سخنگویان گوگل در این باره که گوگل قصد دارد خبر خرید Valve را در مراسم این هفته ی Austin GDC اعلام کند پرسش کرد.جواب سخنگوی گوگل به این شرح است:
"ما درباره ی گمانه زنی ها نظری نمی دهیم"

sasanjfr
17-09-2008, 22:10
Doug Lombardi:باور نکنید،شایعه است!
----------------------------------------

Doug Lombardi مسئول بازاریابی Valve Corporation اعلام کرد خبر مربوط به خریداری این شرکت توسط گوگل،"100 درصد شایعه است".
به هر حال هنوز نمی توان موضوع را منتفی دانست چرا که اولاٌ خود گوگل واضحاٌ این خبر را تکذیب نکرده است و ثانیاٌ خود Lombardi قبلاٌ اعلام کرده بود چنانچه پیشنهادی خوبی برای خرید Valve به دست آنها برسد Valve "خوشحال می شود که آن را بررسی کند".

منبع:

H M R 0 0 7
18-09-2008, 00:37
توهین به پیامبراسلام در یک بازی رایانه‌ای

27 شهريور 87

بازی رایانه ای موهن «کشتار مسلمانان» با توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و جامعه مسلمانان، خشم جهان اسلام را برانگیخت .

به گزارش شبکه ایران به نقل از مرکز اطلاع رسانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای، بازی "کشتار مسلمانان" که از نام آن مشخص است، ماموریت قتل عام مسلمانان را به کاربر می‌دهد.

این بازی همزمان با سالگرد واقعه 11 سپتامبر به طور گسترده و به صورت رایگان روی شبکه اینترنت قرار گرفته است.

در این بازی یک سرباز آمریکایی با تجهیزات نطامی کامل توسط چتر در منطقه خاورمیانه فرود می‌آید و ماموریت دارد تا جایی که می تواند زنان و مردان مسلمان را قتل عام کند،سازندگان این بازی آن را "نسل کشی مذهبی مدرن" نامیدند.

شخصیت های این بازی که دارای ظاهری ابتدایی و از گرافیک قدیمی برخوردار است، در قالب بن لادن و زنان محجبه ترسیم شده‌ است.

در جریان مراحل مختلف بازی، کاربر باید ابتدا اعراب را به قتل برساند و سپس به سراغ القاعده، بن لادن و مقدسات اسلامی برود.

ارایه این بازی موهن و توهین آمیز موجب اعتراض شدید مسلمانان در اقصی نقاط جهان شده و واکنش های مختلفی نیز در میان کشورهای غربی به همراه داشته است .

پیش از این نیز کمپانی های تولید کننده بازی در آمریکا که عمدتا متعلق به صهیونیست ها است ، بازیهای رایانه ای با موضوع های ضد اسلامی به بهانه مبارزه با تروریسم را تولید کردند.

ali_ranger22
18-09-2008, 11:49
Socom: Confrontation Beta 1.30 Patch Coming Soon
دو هفته پیش نسخه ی بتای این بازی عرضه شده بود و به زودی پچ 1.3 برای این نسخه ی بتا عرضه میشه

منبع:

ali_ranger22
18-09-2008, 11:52

در نسخه ی بتای Home اشتراک گذاری ویدئو وجود نخواهد داشت

منبع

toraj
18-09-2008, 19:13
مصاحبه : Need For Speed Undercover
سایت IGN مصاحبه ای با Bill Harrison تهیه کننده اجرایی بازی NFS Undercover انجام داده که در زیر میخونین.

+ باید انتظار چه چیز جدیدی رو در NFS Undercover داشته باشیم ؟
* میشه گفت Undercover بیشتر از همه در مورد هیجان تعقیب و گریز با پلیس هست. این بازی بالاترین ترکیب ممکن از گیم پلی فوق العاده نسل جدید و داستانی زیبا و جذاب هست که تمام انرژی و هیجان تعقیب و گریز پلیسی رو به بازیکن منتقل میکنه.
امسال , شما نقش یک پلیس تازه کار رو برعهده میگیرین که به تازگی برای نفوذ در تشکیلات سازماندهی شده زیرزمینی استخدام شده. برای رسیدن به این هدف باید با انجام مآموریتها و مسابقات مختلف خودتون رو به عنوان یک راننده ماهر به بقیه اثبات کنین. رفته رفته اعتماد جنایتکاران و باندها به شما بیشتر و بیشتر میشه و به هدف نهایی که از بین بردن اونها هست نزدیک تر میشین.
ما خیلی خوشحالیم که دوباره پلیسها و مراحل گردش آزاد به بازی برگشتند. میدونیم که طرفداران واقعی NFS از تغییرات Prostreet در این زمینه خیلی ناراحت بودند و دوست داریم اونها رو دوباره خوشحال کنیم.
+ آیا بازی مثل Prostreet در زمینهای از قبل تعیین شده جریان داره یا دنیای آزاد بازی دست بازیکن رو بیشتر باز میگذاره مثل Most Wanted ؟
* دنیای باز (Open World) دوباره به بازی برگشته و در بازی 3 شهر متفاوت وجود داره که همگی به وسیله بزرگراه عظیمی به هم متصل هستند. بازیکنها در محیطهای مختلف بازی که شامل 80 مایل از راهها و مسیرها میشه , با رقیبان خودشون مبارزه کرده و از دست پلیسها فرار کنند و این مبارزات در بزرگراه عظیم بازی به هیجان انگیزترین شکل ممکن ادامه پیدا میکنه. این تعقیب و گریزها با سرعت 150 مایل بر ساعت در ترافیک شلوغ خیابانها باعث میشه سرعت عمل بازیکن در مواجهه با پلیس و رقیبان بیشتر از قبل به چالش کشیده بشه.
+ به نظر میرسه سری بازیهای NFS همواره در حال تغییر و تحول هستند , اون هم تغییراتی اساسی. چرا همچین اتفاقی می افته و هر سال باید شاهد عوض شدن خیلی چیزها باشیم ؟ آیا هیچ وقت شده نگران از دست دادن طرفداران نسخه های قبلی باشین یا به خاطر پیشرفت در کار این جور مسائل رو قبول میکنین ؟
* داستان های زیادی وجود دارند که میتونیم در دنیای NFS تعریف کنیم. امسال ما بازی ای رو طراحی کردیم که یک Action Driving نسل بعد به تمام معنا هست. گیم پلی جدید و مبتکرانه به کمک Heroic Driving Engine ( یک تکنولوژی جدید که اجازه حرکات جالب با سرعتهای فوق بالا در هنگام درگیری ها رو میده ) و همین طور حالت کاملآ جدید Highway Battle , یک داستان سینمایی جذاب با صحنه های نفس گیر و همچنین دنیایی بزرگ با مناطقی متفاوت که به بازیکن اجازه جستجو و گردش آزاد رو میده.
+ این دفعه پلیسها چه کارهایی برای مقابله با بازیکن انجام میدن ؟
* ما از کاری که با پلیسها در Undercover کردیم خیلی هیجان زده هستیم. تمام سعی تیم بازی سازی این بوده که هوش مصنوعی جدید و پیشرفته ای برای بازی تهیه کنیم که پلیس هایی خشن و باهوش برای بازی داشته باشیم. میشه گفت هوش مصنوعی پلیس ها هم بخشی از Heroic Driving Engine هست و به پلیس ها اجازه میده با کنترلی منطقی ماشین خودشون رو حرکت داده و با بازیکن مبارزه کنند. اونها به هر طریق ممکن باید جلوی شما رو بگیرن و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
+ قسمتهایی از Cutscene ها رو که تا حالا دیدیم , از نقطه نظر سینمایی خیلی تآثیرگذار و جالب بودند , حتی میشه به عنوان یک فیلم سینمایی مجزا روشون حساب کرد. میشه کمی در مورد مراحل تهیه و تولید این کلیپ ها توضیح بدین ؟
* بازی های کامپیوتری نوعی از سرگرمی هستند که میتونند به بازیکن تجربه ای گسترده تر از بقیه سرگرمی ها داده و از طریق داستان گویی interactive بازیکن ها رو درگیر کنند. کلیپ ها و FMV های تهیه شده برای Undercover در تاریخ این سری بازی ها سابقه نداشته. امسال سرمایه گذاری قابل توجهی در بخش داستانی NFS انجام گرفته و در این راه از افرادی هالیوودی مثل Maggie Q و Christina Milian استفاده کردیم و از تکنیک های تولید سینمایی بهره بردیم که همه این ها باعث میشن یکی از کامل ترین تجربه های سرگرمی تعطیلات امسال رو داشته باشیم.

+ آیا بازیکن میتونه این فیلم ها و کلیپ ها رو به صورت یک فیلم کامل و در کنار هم تماشا بکنه ؟ یا نسخه مخصوصی از بازی عرضه خواهد شد که همه فیلم ها رو به صورت یک فیلم تکی عرضه بکنه ؟
* احتمال این کار پایین هست. NFS Undercover یک تجربه کامل و interactive (فعال و انفعالی) از سرگرمی هست که در کنار گیم پلی اون , Cutscene های مخصوصی هم تهیه شده. بدون شک بهترین راه برای تجربه Undercover , بازی کردن اون هست.
+ میتونین در مورد حضور Maggie Q در بازی بیشتر توضیح بدین ؟
* ما دوست داشتیم NFS Undercover شبیه یک فیلم اکشن از آب دربیاد و برای انجام دادن این کار نیاز به تجربه های هالیوودی داشتیم. فیلمبرداری های ما در لوس آنجلس انجام میگرفت و کارگردان کلیپ ها از مجموعه تلویزیونی 24 انتخاب شده بود. Maggie Q یک استعداد عالی در بازیگری هست که به ما کمک کرد بهتر از همیشه بتونیم داستان بازی رو تعریف کنیم.
+ این دفعه شاهد چه ماشین هایی در بازی خواهیم بود ؟
* ما هنوز لیست کامل ماشین های موجود در بازی رو اعلام نکردیم ولی میتونم بگم که بیشتر از 55 ماشین از تولیدکننده های معتبری مثل BMW , Pursche , Audi و ... در بازی وجود خواهند داشت.
+ کمی در مورد تغییرات ماشین ها و Customization اون ها بگین ؟
* Customization یکی از عناصر اصلی سری بازی های NFS هست و در Undercover بازیکن ها با تغییر دادن ماشین های خودشون باعث میشن شخصیت و نگرش هر بازیکن و استیل بازی اون مشخص بشه. ماشین ها در NFS نمایانگر خط مشی و طراحی های معاصر هستند و بازیکن میتونه با تغییرات دلخواه اون ها رو متفاوت بکنه و مثلآ با رنگ ماتی که روی ماشینش میزنه , جلوه ای جدید به اون بده.
قابلیت های عمیق Performance Tuning هم به بازیکن اجازه میدن ماشینش رو از هر نظر بهبود و پیشرفت بده.
+ در مورد مدل های صدمه دیدن (Damage Modeling) قضیه از چه قرار هست ؟ آیا تصادف کردن و صدمه دیدن ماشین ها در نوع حرکت اونها تآثیرگذار خواهد بود ؟
* Undercover از سیستم صدمه و تصادف همزمان و Real Time پشتیبانی میکنه ولی ما تآثیر اون روی کارایی ماشین ها رو در این نسخه از بین بردیم. ما دوست داریم بازیکن ها روی رانندگی و تغییر دادن ماشین ها تمرکز داشته باشند , نه اینکه با کمی صدمه دیدن و تصادف , ترس و لرز برای خرابی ماشین اونها رو درگیر بکنه.
+ آیا شما روی Arcade بودن یا Simulation بودن (شبیه سازی) بیشتر از قبل تمرکز کردین ؟
* در Undercover هم مثل نسخه های قبلی تمرکز بازی روی استیل و نوعی از رانندگی هست که خود NFS اون رو تعریف کرده. نوعی از رانندگی مهیج که بین دو سبک Arcade و Simulation قرار میگیره. ما دوست داریم بازیکن احساس غرق شدن در یک فیلم اکشن پرهزینه رو داشته باشه. برای همین تکنولوژی Heroic Driving Engine رو به وجود آوردیم که در سرعت هایی مثل 150 مایل بر ساعت و در رقابت با ماشین های دیگه و فرار از پلیس ها هیجانی بی نظیر به بازیکن منتقل بشه.
+ در انتها از قسمت Online بازی بگین.
* علاوه بر حالت های کلاسیک Sprint و Circuit , در این نسخه حالت هایی جدید و مخصوص هم در نظر گرفته شده مثل Cops N' Robbers . در این حالت که تیمی هست , 8 بازیکن میتونن به رقابت در دو گروه 4 نفره بپردازند. Robbers (دزدها) باید پول رو ورداشته و اون رو در مکانی مشخص تحویل بدن و Cops (پلیس ها) باید تا قبل از رسیدن دزدها به اون مکان جلوی اونها رو بگیرن. هر بازی از دو دور تشکیل شده که بازیکن ها بعد از هر دور باید جای خودشون رو در دو تیم دزد و پلیس با هم عوض کنند.

منبع:

منبع اصلي:

mojtaba007
18-09-2008, 19:44
* Undercover از سیستم صدمه و تصادف همزمان و Real Time پشتیبانی میکنه ولی ما تآثیر اون روی کارایی ماشین ها رو در این نسخه از بین بردیم. ما دوست داریم بازیکن ها روی رانندگی و تغییر دادن ماشین ها تمرکز داشته باشند , نه اینکه با کمی صدمه دیدن و تصادف , ترس و لرز برای خرابی ماشین اونها رو درگیر بکنه.
ایول بهترین خبر ممکن را شنیدم

Sam Fisher 11
19-09-2008, 07:45

یوبی سافت امروز رسما تاریخ دقیق عرضه Prince of Persia را اعلام کرد.
بر این اساس نسخه های PlayStation 3, Xbox 360, PC این بازی در آمریکای شمالی 2 دسامبر و در اروپا 4 دسامبر در فروشگاههای بازی قرار خواهند گرفت.

منبع:

ali_ranger22
19-09-2008, 11:05

Ignition Entertainment امروز بازی رو برای DS انویس کرد برای شمال آمریکا و اروپا در مارچ 2009....
کارگردان ساکاگوچی افسانه ای
طراحی کاراکتر Akira Toriyama
موسیقی هم از استاد Nobuo Uematsu

منبع

ali_ranger22
19-09-2008, 11:11

تولید کننده فیلم Avi Arad حق فیلم رو از Bioware خریداری کرده
همین تهیه کننده کسی هست که شرکتش حق بازی lost planet رو هم خریداری کرده

منبع

p3yman_xl
20-09-2008, 17:48
تاریخ عرضه ی LittleBigPlanet مشخص شد

سونی دیروز اعلام کرد عنوان اختصاصی PlayStation 3 یعنی بازی LittleBigPlanet در تاریخ 21 اکتبر در آمریکای شمالی و جنوبی منتشر خواهد شد. بازی در اروپا، استرالیا و نیوز لند در روز بعد - 22 اکتبر - منتشر شده و نسخه ی UK بازی در تاریخ 24 اکتبر عرضه خواهد شد.

منبع :

ali_ranger22
20-09-2008, 18:15
خب اگه یادتون باشه یکی دو روز پیش گفتم بانجی قراره این هفته بازی جدید خودشو معرفی کنه و حالا اونها معرفی کردن و اون هم نسخه ی جدیدی از Halo هست !!

منبع:

ali_ranger22
20-09-2008, 18:18

سازنده بازی فارکرای 2 Louis-Pierre Pharand گفته بازی دارای 4 حالت مختلف برای حالت آنلاین خواهد بود

این 4 تا عبارت اند از:Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Diamond and something called Uprising

ali_ranger22
20-09-2008, 18:22
بعد از انتشار کرایسیس و حالا کرایسیس وارهد شرکت کرایتک ضرر های زیادی به خاطر انحصاری کردن بازی بر روی PC کرد و حالا نسخه ی سوم موتور این شرکت یعنی کرای انجین برای نسل بعدی کنسول ها آماده خواهد شد

سال انتشار موتور جدید 2011-2012 اعلام شده

این 720 هم نمیدونم از کجا گیر آوردن !

ali_ranger22
20-09-2008, 18:41
اکتیویژن بازی جدیدی از سری اسپاید من معرفی کرده که black cat هم توی بازی هست

toraj
20-09-2008, 21:25
بازگشت سربازان کوچک،‌ Metal Slug HD

سری بازی‌های محبوب Metal Slug که نسخه هفتم آن برای DS منتشر می‌شود، این‌بار برای پلتفورم‌های نسل جدید منتشر خواهد شد.

به گزارش IGN شرکت SNK تایید کرده است که Metal Slug HD را برای پلتفورم‌های نسل جدید در دست ساخت دارد. SNK

بزودی اطلات رسمی از این نسخه منتشر خواهد کرد. به گفته این شرکت این Metal Slug نیز مثل The King of Fighters

XII ساخته خواهد شد تا پاسخگوی خواسته‌های طرفداران این بازی باشد.

منبع:

LORD GAMES
21-09-2008, 11:46
اکتیویژن بازی جدیدی از سری اسپاید من معرفی کرده که black cat هم توی بازی هست

این بازی کی و واسه چه پلتفرم هایی میاد

ali_ranger22
21-09-2008, 12:31
این بازی کی و واسه چه پلتفرم هایی میاد

تاریخ انتشار هنوز معلوم نیست ولی فک کنم برای همه پلتفرم ها بیاد

milky way
21-09-2008, 16:30
اولین اخبار و اسکرین ها از نسخه جدید سری بازیهای Delta Force به اسم Delta Force : Angel Falls

toraj
21-09-2008, 16:34
Far Cry 2 به دلیل پیچیدگی کار نسخه دمو نخواهد داشت.

تهیه کننده Far Cry 2 یعنی اقای Louis-Pierre Pharand در صحبتی که با انجمن Eurogamer داشته اند اعلام کرده اند که تا زمان عرضه بازی اصلی نسخه دمو برای این عنوان عرضه نخواهد شد.
Louis-Pierre Pharand توضیح داده است که:"برای این بازی نسخه دمو عرضه نخواهد شد.ساخت و عرضه نسخه دمو برای یک عنوان open-world کاری بسیار پیچیده ای است.ما قصد داریم تا تمام تلاش خودمان را بر روی ساخت و توسعه نسخه اصلی بگذاریم و کاری بکنیم که همه از انجام این بازی لذت ببرند."

ما امیدوار بودیم که برای این بازی نسخه دمو عرضه شود ولی با صحبت هایی که تهیه کننده FC 2 یعنی Louis-Pierre Pharand داشته است این امید ها از بین رفت و باید تا زمان عرضه بازی صبر کنیم.

منبع:

منبع اصلي:

toraj
21-09-2008, 16:40
سیستم مورد نیاز برای Brothers in Arms Hells Highway

The official PC specs have been announced for Brothers in Arms Hells Highway! Check it out below: Supported OS: Windows® XP SP3/Windows Vista® SP1 (only)
Processor: 2.6 GHz dual-core (3 GHz for Intel Pentium D 925)
RAM: 1 GB (2 GB Recommended)
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c–compliant, Shader 3.0–enabled (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 9.0– or 10.0–compliant
DirectX Version: DirectX® 9.0 or 10.0 (on disc)
DVD-ROM: 4x dual-layer drive
Hard Drive Space: 8 GB
Multiplay: Broadband internet connection with 384 Kbps upstream
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows recommended)
*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI® RADEON® X1600/1650–1950/HD
2000/3000 series
NVIDIA GeForce® 6800/7/8/9 series

منبع:

منبع اصلي:

milky way
22-09-2008, 21:59
بازی زیبایه Heavy Rain در مورد این بازی یک نکته جالب مطرح شده که حتی اگر شخصیت شما در بازی بمیره باز هم داستان بازی ادامه پیدا میکنه !

mohammad_twe
23-09-2008, 00:30
heavy rain برای 360 که نمیاد نه ؟

Behsood
23-09-2008, 00:52
heavy rain برای 360 که نمیاد نه ؟
سلام
نه دوست من انحصاریه! :5: