PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ! کمک ! در مورد اتصال K750i به کامپيوتر مشکل دارم ...

MatinCracker
03-11-2006, 17:18
سلام من تازگی یک SE k750i خريدم اما هر کاری ميکنم با USB به کامپيوتر وصل نمی شود . تمامی نرمافزار های CD
همراه را نصب کردم و هر کاری ميگفت کردم اما نشد !!!! وقتی گوشی را به سيستم ميزنم فقط کنار ساعت ويندوز پيغام Power Surge on Hub Port را مي دهد . گوشی و کابل راروی سيستم ديگر تست کردم نصب میشد USB
سیستم سالم است چون پرينتر USB راحت کار ميکند . ضمنا ويندوز من XP sp2 است .
با استفاده از اطلاعاتی که دادم اگر ميتوانيد لطفا مرا راهنمايي کنيد . چون عملا بدون کامپیوتر هيچ کار جالبی با گوشی
نميتوان کرد ... :blush:

با تشکر فراوان

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WooKMaN
03-11-2006, 17:22
عزيزدلم مگه بقول شما SE انجمن نداره كه اينجا مي پرسي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

irbooks.ir
03-11-2006, 17:45
آگر از ویندوز xp استفاده کنی مشکلت حل میشه.

artin007
05-11-2006, 20:55
يه نگا به پرت يو اي بي هات رو ديوايس منيجر بنداز ببين كامل نصب شدن

J A V I D
05-11-2006, 21:00
از برنامه my phone explorer استفاده کن به احتمال هشتاد درصد مشکلت حل می شه !

MatinCracker
06-11-2006, 00:36
لطفا لينک دریافت برنامه my phone explorer را قرار دهيد . بسیار متشکرم ... :biggrin:

M O H S E N
06-11-2006, 01:19
لطفا لينک دریافت برنامه my phone explorer را قرار دهيد . بسیار متشکرم ... :biggrin:

محل اين درخواست اينجا نيست .......

در ضمن با يك جستجو ساده ميتوان اين نرم افزار را پيدا كرد كه خيال نميكنم به مشكلتان را حل كند..