PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايده هاي شما براي ساخت بازي

Inter
03-11-2006, 17:14
اگه شما صاحب يه شركت بزرگ بازيسازي با تمام امكاناتش بوديد ، دوست داشتيد چه بازيهايي بسازيد.
لطفا پيشنهادهاي خودتونو همراه با سبك بازي پست كنيد. و حالا بازيهاي من: :biggrin:

در سبك rpg بجای ساختن یه بازی نقش آفرینی با جک و جونور و الف و ارک و زامبی و ... ، يه بازي مي ساختم که موضوعش جنگهای پیامبر(ص) بود و بازیکن در نقش یکی از سپاهیان که خصوصیاتش توسط خود بازیکن تعریف و ارتقا داده می شه ظاهر می شد و سعی می کردم همه جنگها(مثل بدر و احد و حنین و ...) رو با شواهد تاریخی بازسازی کنم. موضوع قسمت دوم این بازی رو به جنگهای مسلمانان با مسیحیان و گسترش اسلام تا اروپا و اندلس مربوط می ساختم. در قسمت سوم به جنگهای امام علی(ع) و امام حسن(ع) می پرداختم و یا حتی بطور جداگانه این بازیهارو تولید می کردم. در قسمت بعدی داستان امام حسین(ع) رو در کربلا می ساختم و بازیکن در نقش یکی از کوفیان که مسلم ابن عقیل رو از دست ابن زیاد نجات می ده و در کربلا به امام می پیونده ظاهر می شد و یه تم معنوی هم به بازی می دادم. و بالاخره در قسمت آخر به حوادث بعد از ظهور امام زمان(عج) می پرداختم و جنگهای مسلمانان رو با غربیها و در نهایت پیروزی عدل رو بر ظلم به تصویر می کشیدم. (البته اینا همش یه رویاست)

در سبک ماجرایی-ترسناک یه بازی در مورد حوادث پس از مرگ که بازیکن دنیای بعد از مرگ رو تجربه می کرد و آخر داستان با توجه به خواسته بازیکن تغییر می کرد و به بهشت یا جهنم ختم می شد همراه با صحنه هایی ترسناک از عذاب مجرمان و در آخر بهشت رو هم با موتورهای قوی گرافیکی به طور چشم گیری طراحی می کردم.(وای که چه خوشگل می شد اگه می شد). اسمش رو هم می ذاشتم AfterDeath. :evil:

در سبک اکشن- شوتر یه بازی با موضوع جنگ تحمیلی می ساختم و تمام عملیات ها رو با کمک یه فرمانده جنگ (شبیه بازی Brothers in Arms) بازسازی می کردم. ( جایی که امریکا بازیهایی رو با قهرمان بازی سربازان خودش تو جنگ جهانی دوم می سازه و بهش هم افتخار می کنه در حالی که تو همون جنگ هم کم آدم بیگناه نکشته حیف نیست که از جوونهای این مملکت که بارشادتشون از ملت مظلوممون دفاع کردن و خون دادن اینطوری تجلیل نشه) .

در سبک ماجرایی هم می توان داستانهای پیامبران پیشین رو دست مایه ی این بازیها قرار داد.

منتظر نظرات و ایده های بدیع و جذاب شما در مورد بازیهای مورد علاقه تون که آرزو می کردین ساخته بشه هستم.

در ضمن اگه بتونین بازی رو با داستانش توضیح بدین که معرکه میشه. :laughing: :laughing: :laughing:

آها ، یه بازی ماجرایی هم که بازیکن موضوع هولوکاست رو باسفر به اروپا و بررسی شواهد تاریخی روشنش می کرد می ساختم. :blush:

به نظر شما در سبک بازیهایی مثل GTA چه بازیایی می شد ساخت؟ ;)

ALI_PERS!@N
04-11-2006, 16:31
javabe shoma 3 ta ast 1= GTA drive in TEHRAN 2= Prince of persian dar zaman hal 3= Ninja ( dar bareye ninja ha)

B O L O T
04-11-2006, 19:40
خب ميشه يه بازي ساخت كه بري به مدرسه درس بخوني اون هم به زبون خودمون
وتوي مدرسه تقلب. كتكي كه به معلمها كه ميزنيم شلوغ كردن
انجام داد كه مثل بازي gtaميشه

Creeping Death
06-11-2006, 16:22
طرح اولت خوبه ولي چرا بجاي اين نياي طرح جنگ هاي امپرراطوري هاي ايران خودمان را نسازيم . تازه با اين كار به تاريخ خودمان هم خدمت كرده ايم و آن را زنده نگه داشته ايم...

mohfa
28-04-2007, 14:24
من اگه بودم،یا یه بازی استراتژیک می ساختم به اسم جنگ های صدر اسلام،یا یه اکشن سوم شخص!

Omid_Sadeghvand
29-04-2007, 08:13
شاید هم من در آینده همین بازیها رو ساختم...نظرتون چیه؟

من خیلی دوست دارم بازی جنگ امامان و پیامبران رو بسازم.

nezamdoobarareh
29-04-2007, 19:45
کلا من اگر در توانم بود، هر بازی میساختم در مورد تاریخ ایران تا قبل از اسلام بوده. ( آخه دوستمون بعد از آمدن اسلام رو میخوان بسازن. :d )

کلا خیلی مسخرست که کشور به این گندگی یه فیلم و یا بازی درست و حسابی از تاریخ بزرگ ایرانیان درست نکرده باشه.

Omid_Sadeghvand
29-04-2007, 19:58
کلا من اگر در توانم بود، هر بازی میساختم در مورد تاریخ ایران تا قبل از اسلام بوده. ( آخه دوستمون بعد از آمدن اسلام رو میخوان بسازن. :d )

کلا خیلی مسخرست که کشور به این گندگی یه فیلم و یا بازی درست و حسابی از تاریخ بزرگ ایرانیان درست نکرده باشه.
حرف درست رو زدی... کارگردانهای ایرانی برای فیلمهاشون خرج نمیکنند

online_amin
30-04-2007, 12:10
من يك طرحهايي در ذهنم دارم كه خيلي جالبه ولي متاسفانه نميتونم بگم.
فقط ميتونم بگم داستان واقعي هست ولي بسيار ترسناك و فكر هم مي كنم كه اگر ساخته بشه اولين بازي واقعي به صورت ترسناك خواهد بود. داستانش هم خيلي زيبا ميشه. حيف كه نميتونم بگم وگرنه اين دل تنگم غصه ها دارد....
اگر ميتونستم بازي بسازم طرح ديگه اي كه داشتم ساخت بازي زمان ظهور حضرت مهدي (عج) بود.
خيلي دلم ميخواد يه بازي ساز حرفه اي باشم ولي...فقط علاقه ي زياد دارم. نه برنامه نويسي رو به اون صورت ياد دارم و نه گرافيك رو. از هر كدوم فقط يكم ميدونم.

Omid_Sadeghvand
01-05-2007, 08:57
شما داستانو بگید من میسازم من هم اسکریپت نویسی میکنم هم گرافیک تا چند روزه دیگه هم یه بازی ترسناک که خودم ساختم رو میزارم.

hojjat_game_carbon
01-05-2007, 16:35
من همه جور بازی دوست دارم