PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک من چیه؟

HAMID_0413
03-11-2006, 13:27
من یه کارت گرافیک nvidia geforce 64mb دارم.درایورش رو هم نصب کردم.ولی نمیدونم مشکل از کجاست که حتی یه screensaver رو هم وقتی نصب می کنم.اصلاٌ texture ها روی قسمت ها اعمال نمیشه وفقط یه تصویر سیاه وسفید دارم.ولی قبلاٌ که گرافیک آنبورد داشتم خیلی از بازی ها برام اجرا میشد. به نظر خودم اگه توی تنظیمات بایوس یه تغییراتی بدم درست بشه.نظر شما چیه؟

games20
03-11-2006, 16:05
فکر کنم 3D کارت رو نصب نکردی
یا OPENGL رو
کارت رو به وسیله سی دی کامل نصب کن :cool: :cool:

musa
03-11-2006, 18:46
اول سلام
ممکن هست از ویندوز باشه و دیگری کارت رو دوباره نصب کن مدل و اینکه چند وقته داریش هم بگو؟ .

mehrdad_ati
03-11-2006, 19:18
بهترین پیشنهاد : کارتت رو عوض کن

lovergod14paramourand
03-11-2006, 19:26
کارتتت مشکلی نداره به احتمال برنامه رو باید نصب کنی و شاید مشکل از ویندوزت هستش...

HAMID_0413
03-11-2006, 20:06
مدل گرافیک من NVIDIA GEFORCE2 mx\mx 400 هستش.البته فکر میکن که این باشه چون این مدل رو وقتی روش نصب میکنم ویندوز میشناسه.
ولی وقتی همین مدل رو از سایت اصلی دانلود میکنم.پیغام میده که گرافیکی با این مشخصات پیدا نمیکنه.چطور باید بفهمم که مدل گرافیکم چیه؟چون هرچی روی سخت افزار رو خوندم چیزی پیدا نکردم.مشکل از ویندوز هم نیست چون چندید بار ویندوز رو عوض کردم ولی فرقی نکرده.فکر کنم درایورم مشکل داره.چون سی دی اصل نیست.توی اون سی دی هم چزی به نام open gl وجود نداره.
ممنون.

B O L O T
11-11-2006, 15:52
من يه سايت خ.ب براي قطعات كامپيوتر مي خواهم
مثل RayanSaba

lovergod14paramourand
11-11-2006, 18:30
مدل گرافیک من NVIDIA GEFORCE2 mx\mx 400 هستش.البته فکر میکن که این باشه چون این مدل رو وقتی روش نصب میکنم ویندوز میشناسه.
ولی وقتی همین مدل رو از سایت اصلی دانلود میکنم.پیغام میده که گرافیکی با این مشخصات پیدا نمیکنه.چطور باید بفهمم که مدل گرافیکم چیه؟چون هرچی روی سخت افزار رو خوندم چیزی پیدا نکردم.مشکل از ویندوز هم نیست چون چندید بار ویندوز رو عوض کردم ولی فرقی نکرده.فکر کنم درایورم مشکل داره.چون سی دی اصل نیست.توی اون سی دی هم چزی به نام open gl وجود نداره.
ممنون.
اینطوری که میگی مدل کارت رو از روی خیلی چیزها مثل جعبه و سیدی میشه فهمید...فکر کنم باید برنامه رو از اول نصب کنی...